Új privát üzeneted érkezett!

Szonce, Lady: köszi, az oldalt. :-)

Szolárium a kórházban?? De én egy patikát láttam a nőgyógyászat épületében? vagy csak a tábla maradt kint?

KépKép
charlott
 
 


Csak a tábla maradt kint
Vagy lehet,hogy május óta újra megnyitottak

Kép


Kép
lady23
 
 


Hali csak bekukk, mert most én megyek fogorvoshoz, kihasználom ha már itthon maradt Apa :lol: :lol: bár jobb programom is lehetne :lol: :lol:
Csajszik nem kapták meg oltást majd 2 hét mulva :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Húúh emlékszem,hogy a terhesség alatt 5 fogamat tömték be :cry: :cry:
Terhesen faltam az édességeket :D :D :D :D
Olyan jó idő volt ma,sokan polóban sétáltak,bár szerintem az azért már túlzás :)

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Na tegnap megjártuk dokit, nem kaptak oltást Csajok majd 2 hét mulva ujra probálkozunk :)
Fogorvos is jo volt kaptam szurit igy nem is fájt :) Csak megrepedt egy tömésem de persze volt mellette egy lyukacska is :(
Apa végre Csajozhatott kicsit, nem volt semmi extra, még aludtak is egy nagyot pedig azt hittem nem fognak mert délelött doki után kidöltek a babakocsiban és sétáltunk egy nagyot :)
Sajnos joalvokájuk el is mult, már kelnek 2-3x :( én ezt már nem értem...na sebaj :wink:
beszéltem Gombocka-val, nem volt jo náluk a net, de majd jön :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: mikor jöttök errefelé? (szombaton lakásnézöbe) Egy barátnöm is ott lakik, meg egy ismerös anyuja is, mekkorát néztek itt?
Charlott: hu akkor nagyon figyeled h mit ehetsz, le a kalappal :wink: és akkor van amiket korlátlanul lehet enni? gyümiket zöldségeket lehet?
Szonce: mizujs Ádámmal? fogacska-éjszaka?
Csajszikáim lekönyörgik a könyveket ott álnak nyüsziznek és mutogatnak a polcra :) na de a vége h jol megrágják, pedig egy darabig nézegetik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:02-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!

Babusok:Holnap 9.30rakell menni,de kiszámoltuk és úgy,hogy akkor még nincs internet 110.000 néél járunk a bérletidíjjal együtt
ez egy 55nm,2 szobás lakás--ezt az iwiwen találtuk

Charlott:Én nem tudnám figyelni,hogy mikor mit egyek :oops: :oops:
Hányszor kell mérned?

Szonce:Jó volt veletek sétizni :D :D
Nekünk szerencsénk van,éjszaka akkor is aludt,mikor jött a fogacska :)

Gombócka:Ti hogy vagytok?
Nelli baba?

Kép


Kép
lady23
 
 


---
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.03.03 20:19-kor.
szonce82
 
 


Szonce: nálunk akkor álltak át az 1 alvásra, mikor már nem akartak aludni 10 körül igy kitolodott 11-11.30 ra, probáltam, h ebéd és utána alvás hát az még nem ment (már majdnem bealudtak az ebédbe :lol: ), ritkán alszanak el csak 12.30 után igy most az a verzio van, h 11kor tizorai 11.30-12 alvás és alvás után kb 2kor ebéd, sztem probálgassátok és ugyis meglátjátok, nem 1 nap alatt áll át a napirend az tuti :wink:
Lady: majd leslek Titeket az ablakbol :lol: ááá, nemis, arrafelé nem látok el :lol: és akkor ez igy már drága lenne?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:02-kor.
szonce82
 
 


Babusok:ez így már drága nagyon,és + a 15.ik emeleten van

A fogkövet én is egyszer leszedettem,még terhesen,de akkor annyit nyüszögtem bent,hogy a váróban is hallották :oops: :oops: :oops:
De megint meg kéne csináltatni :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: de joooooooooooooooooooooooo, nagyon ügyi vagy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: ja még kimaradt, Csajok egyre ügyesebben lépegetnek és egyre többet, Laurci már ügyesebb (9 elöbb is kezdte) de most Tamma is nagyon belejött, koncentrál ezerrel és piciket lép, már 10-15 lépésnél tuti tartunk :wink: Van,h csak járkálnak a szobában :lol:
Fogorvos: imádom, messze van (Anyumék környéke), de nem cserélném le :wink: meg olyan jo volt végre vezetni nem csak 5 percet :lol: :lol:
Lady: bizti lesz vmi olcsobb is, itt mennyi a bérlet? amiket raktunk semmi jo nem volt? na majd még keresgélünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szonce82 írta:Készítettem egy kis videót:
http://www.youtube.com/watch?v=TumMmbTBfUY


ne aggodj, leleményesek vagyunk nem lehetett rákattintani de én bemásoltam :wink: mostmár tényleg tökéletes :wink:
jajajaj ezt akartam mondani
Csajszik idejöttek, h mi zenél és mutattam Nekik is és mondták, h baba :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce:nagyon jó a videó :D :D :D :D
Kis cukorfalat :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Babusok, kijavítottam, most már rá lehet kattintani. :)
szonce82
 
 


igen, láttam :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ezt a szar időt :evil: :evil: :evil:
Pedig el kell mennünk délután a tescoba fittness labdát venni a Csengének
Gyógytornászok javasolták nekünk :D :D
Ti ilyen időben leszoktatok menni?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: bakker most volt ott Apa fél órája :evil: :evil:
de oda kocsival mentek? vagy bkv?
hát én esöben nem megyek le soha :oops: de azért az esövédö ott figyel a kocsiban ha elered :lol:
pedig már azt hittem itt a tavasz :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


A 160 as busz,ott tesz le a Tesco előtt,és apa busza is ott áll meg :D
Nekem is mindig ott van az esővédő a babakocsiban :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:03-kor.
szonce82
 
 


Lady: ez alacsony padlos? mert akkor könnyü közlekedni :wink:
Szonce: juj várjuk nagyon :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok már szunyálnak, én meg képeket töltögetek mert ez kimaradt eddig :oops: végre láthatják a barátok, rokonyok :lol: :lol: ööö jobb késön mint soha :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.03.03 20:20-kor.
szonce82
 
 


Sajnos nem mindegyik alacsony padlós,de már megszoktuk a buszozást :D
Csenge meg elvan rajta :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok?
Duna felöli oldalon lakunk, tündéri kisfiam Beni lassan 3 hónapos :)

Szép napot :D
kusi
 
 


Szonce: jaj ez annyira édes! (bár még csak hang nélkül néztem, de majd ha felkeltek együtt megnézzük zenével, juj kivi vagyok mi a zene :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na még 1x mert amit irtam nem ment el :evil:
Kusi: sziaaaaaaaaaaaaa, üdv itt, jó h jöttél :wink: Mesélj még magatokrol amit gondolsz :wink: Juj akkor most Ti vagytok a legkisebbek :wink: Bizti édes Benibaba :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:03-kor.
szonce82
 
 


Szonce:nagyon jó lett :D :D

kusi:üdv :D
mesélj Beniről és magadról
szerintem én írtam neked a Gyk.en :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce:nagyon jó lett :D :D

kusi:üdv :D
mesélj Beniről és magadról
szerintem én írtam neked a Gyk.en :D

Kép


Kép
lady23
 
 


mi az a GYk? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gyakori kérdések.hu
szeretem az az oldalt,sok téma van,ahol kérdéseket lehet feltenni
kisállattól kezdve-humorig :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


lady23: igen, köszi :D

Beni nagyon jó babó, éjjel 10-11 órát alszik :D
Napjaink még elég zűrzavarosak, nem igazán alakult még ki, de most már próbálom alakítgatni :)
kusi
 
 


Ti merre felé laktok?
Szonce is ezen az oldalon lakik :D
Irigyellek....Csenge ma 1kor és 4kor is felkelt :shock:
Általában 6kor szokott kelni :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Hadriban lakunk. Ti merre felé? (Vissza fogok olvasni ha lesz időm, biztos írtátok már :) )

Nálunk kis (?) időzavar van, éjfél körül alszik el és ma én keltettem fél11kor :D és már másfél órája szundít megint... lehet az idő miatt is alszik ma többet, múlt hetünk elég fárasztó volt, felfedezte a kezét és nem ért rá aludni nappal ;)

Merre felé szoktatok sétálni?
kusi
 
 


Kusi: akkor még nem is olvastál Minket? az annyira cuki mikor észreveszik, h van kezük-lábuk :lol: :lol:
Ne aggodj, bizti beáll majd a napirend :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi a Juhász Gyulában lakunk a 4 emeleteseknél :D
Remélem nem sokáig :D
Húúh mi mindenfelé szoktunk sétálni :D :D
Emlékszem,amikor Csengus is felfedezte a kezét,semmi más nem érdekelte :D :D
Neked ki a gyerekorvosod/védőnőd?

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: zenével is még mindig szuper!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: juj de cukibabód van, szupi az avatarod :wink: Ti is novemberiek vagytok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Itt lennék, férjem hazaugrott munkaidőben egy kis, hétvégi bevásárlásra! :oops: Keresgéltem a cukor nélküli dolgokat, de sajnos alig van ilyen termék. Amit találtam megvettem. :-)

Babusok: korlátlanul sajtot és túrót lehet fogyasztanom. A többit mérni, számolni kell. :roll: Jobbulást a fogaidnak!

Lady: minden egyes dolgot mérni kell, illetve egy idő után fejből megy már. Legalábbis remélem. :wink: Sikerült labdát venni?

Szonce: megnéztem a videót, nagyon profi munka és Ádi mindegyiken nagyon aranyos. (főleg mikor a két fiú egyszerre alukál) :-)
Jövő hét kedden fogok ráérni legközlebb, ha az Neked is megfelelne, akkor hoznék pendrivot és..... :-)

KépKép
charlott
 
 


Kusi: üdv a csapatban és gartula 3 hónapos Beni fiadhoz! :lol:

KépKép
charlott
 
 


köszi :D :D :D
Illyés Amália a dokink, B. Zsóka a védőnőnk, nagyon aranyosak mindketten és jó, hogy ilyen közel vannak :)

Akkor a legcukibb mikor megfogom a kezét és nem érti, hogy most akkor mi van? :D

Dec. 5-én született Beni, majdnem a Mikulás hozta :D nagyon gyorsan telik az idő
kusi
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:03-kor.
szonce82
 
 


kusi írta:köszi :D :D :D
Dec. 5-én született Beni, majdnem a Mikulás hozta :D nagyon gyorsan telik az idő


Az biztos, az én fiam is most született, s már 1 éves.
szonce82
 
 


Szonce:Ok, akkor kedden talizunk! :-)
Megnéztem a szülinaposat is és igazi profimunka, nagyon tetszik, hogy csináltad??

Kusi: Margitban szültél? Kinél?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg.
Vettünk labdát,de nincs hozzá pumpa,jó kis buli lesz felfújni :D :D
A Tescoban leállított egy nő,kezembe nyomott Avon katalógust,fel is írta a nevem,úgyhogy azon agyalok,hogy Avonozzak e? :roll:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: labdafujást Apa bizti bevállalja :wink: mesélj majd tetszik-e Csajszikádnak :wink:
Hát ha sok emberhez eljutsz akkor bizti lehet vele vmennyit keresni, de ugye már sokan csinálják...lehet megéri

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csak nem vagyok az a házalós tipus........
Inkább csak családnak,meg magamnak :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: