Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ennn!Én is nagyon szurkolok, számolj be, hogy mi a helyzet!

Falevél!
Mi úgy voltunk a nemével, hogy addig nem mondom meg a férjemnek, hogy kit is várunk, amíg haza nem ér, csak veszek valamit, amiből rájöhet. Na, erre én meg olyan izgatott voltam, hogy telefonban véletlenül mégiscsak elszóltam magam. :-D :-D :-D Úgyhogy meg is állapítottuk, hogy egy ekkora titkot én nem tudok magamban tartani! :-))))))))
Egyébként azt hiszem, mi nagyjából egyszerre megyünk szülésfelkészítőre, Manófalvival együtt! :-)))))))))))))

Ma voltam a védőnéninél, megkaptam a kuponos könyvet! :-) Tiszta hülye vagyok, mert úgy örültem neki. Van benne még két másik ilyen visszaküldős dolog, azt Ti visszaküldtétek?

További kellemes és szélmentes napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Ennn, mi újság a dokinál? Jobban vagy azóta??? :?:

Falevél, Steinmetz dokinál voltunk a Kápolna u-ban. Rendes volt, kb 3/4 órát voltunk benn. Igazi mozi volt. :D Képet nem kértünk, mindent DVD-re írt fel, az egész vizsgálatot. Majd Apa próbál arról képet kreálni, de még nem jutott oda. Remélem, hamarosan, mert már a család is kíváncsi, és azt magammal tudom vinni mindenhová. Nekünk is a 20.héttől mondták, de amikor felhívtuk, hogy időpontot kérjünk, az asszisztens nő mondta, hogy már most is lehet menni és látványosabb, hogy mozog, mert még van helye is. Ezért döntöttünk úgy, hogy elmegyünk most. Aztán ha sikerül az adómat visszakapni, akkor abból még talán elmegyünk 28-30.hét tájékán is... De ez még csak terv. Bár én már ennek is nagyon-nagyon örülök!!!!!! :D :D :D

Nem tudom, Apa meddig bírja ki, hogy ne árulja el magát, de végül is ha elszólja magát, akkor sem lesz belőle gond... Ameddig lehet, azért jó érzés ez a titokzatosság... :D :D Biztos én vagyok ilyen fura szerzemény, de szeretem az izgalmakat... És jól bírom türelemmel is... :wink: :wink:

Noémi, az jó, mehetünk együtt felkészítőre majd a nyáron! :D Meg Falevél van még velünk egy idős... :D Te tervezed, Falevél???

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok,

Mandula,

gratula a kisfiadhoz, nagyon szfép, formás babóca. Ne aggódj a szopi miatt. HA bármi kérdésed van, szerintem nyugodtan hívd fel Rózsa Ibolyát, a neten megtalálod a honlapját, ő egy szopis tanácsadó, én mindig őt hívtam, ha vmibe nem voltam biztos. Én szinte az első pillanattól kezdve 2ciciből szoptattam, így csak éjjelre kellett pótlás. Az első 6 hétben áll be a tejtermelés, tehát még ne aggódj szerintem, a tejcsi nem fogy el, minél többet szopizik Ádám, annál több lesz. A szopit mindig azzal a cicivel kezd, amelyikkel előtte befejeztétek. De egyébként, ha szépen hízik a babó, akkor ne eggódj azon mennyit eszik egyszerre, az én fiam soha nem evett rengeteget, de 10-12 dkg-t hízott egy héten. Am gyarapszik, ne aggódj, az a napi kötelező adag meg nagy hülyeség. tudja a baba mennyi kell neki.


Manó,

Nekem a dokim írta le a számot a könyvembe, hogy hol kell bejelentkezni szülésfelkészítőre. Nekünk Szabó Anita tartotta. szerintem is jó volt helyismeret szempontjából.

Noémi,

Gratula a kisfiúhoz. Én sem tudtam megállni, hogy ne mondjam el.

geli08
 
 

 
 

mandula82-az biztos,h.egy babának életet adni csodás dolog,de azért én még egy picit félek tőlle.Majd mikor túlleszek rajta,biztosan én is ezt fogom nyilatkozni,mint te,h.áhh,ennyit megtehet egy anya,és nem is fáj,meg,bármikor még egyszer... 8) :wink:
Nagyon szép,nem is szép egyszerűen gyönyörű kisfiad van!Gratula még 1x hozzá! :wink:

B.lin-hát a te kislányod is nagyon bájos,aranyos.Jó nagy pocakja van neki,biztosan eszik rendesen. :wink:

Kivánok mindenkinek sok egészséget és boldogságot!

Egyébként sikerült a vizsgám! :oops: Remélem,h.az utolsó is sima ügy lesz,és akkor felszusszanhatok végre. 8) Azt csak a jövő hónapban teszem le Pesten.

Puszi nektek és még tegyetek föl képeket!Olyan jó nézni. 8)





Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nekem megérte megint másfél órát ücsörögnöm a semmiért. A doki nem volt okosabb. Szerinte rubeola.
a nődokimat megint hívtam, pénteken megpróbálja megszerezni a torcxhot. Frankó. Én nem tudom elviselni, ha ennyi volt.
Kérdeztem, h mégis mit csináljak vele. Azt mondta, h kenhetem fenistillel, és slussz.
A hasmenésre annyit mondott h smecta.
Pénteken kell hívnom SZ.G-t, hátha megvan a TORCH eredménye. :cry: :cry:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Folytatom, mert az előbb rohannom kellett. Bilizünk és közölte, hogy kaka, én meg száguldottam a biliért.


Timci
,

Nagy-nagy gratula a vizsgádhoz. Ügyes vagy, ezek szerint otthon tényleg könnyebb volt. Meglesz az az utsó is még a baba előtt nyugi. De azt miért is Pesten kell letenned?

Linda,

Nagyon édes a kisasszony, szépen gyarapszik. Imádnivaló csajszika. Nem lesz semmi baj, akkor sem, ha ketten maradtok otthon, már lassan sétálgattok a környéketeken, nem? Ebben a szép időben, no nem a maira gondolok, lehet nagyokat sétálni.

Enn,

Ez sajna, nagyon nem jó hír? Honnan a csudából szedtél össze rubeolát? mit mondanak a dokik, nem veszélyes a babára? Nagyon sajnálom, de hátha már abban a szakaszban vagytok, amikor nem okoz semmi bajt, bár én ehhez, nem értek, csak annyit tudok, ezektől mindenki fél, ha babát vár. Rubeolás még én sem voltam.
Szorítok, hogy minden rendben legyen.

geli08
 
 


Enn,

Az első mondatom vége, nem ?, hanem !

geli08
 
 


Geli-azért kell Pesten vizsgáznom,mert az előadó tanáraink többsége,az magyarországi és ez a tantárgy tanára is pont magyarországi és nekem könnyebb felutazni Pestre 80 km-ert,mint 665 km-ert.Mert most igy is ugyis visszamegyek Kecsora és,h.ne kelljen visszajönnöm megint egy vizsgáért,igy megbeszéltem vele,h.inkáb felugrok Pestre és ott leviszgázok,ha benne van. :wink: És beleegyezett az állapotomat figyelmebevéve. :oops: 8) Köszike a gratulációt,igazán jolesett. :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Geli - köszi. Milyen ügyesen megrendeli a bilit a gyerkőcöd! :lol:

Ennn - sajnálom, ez tényleg nem valami jó hír, ha tényleg rubeóla, de ez még nem biztos. Bízz benne hogy nem az lesz. Péntekig még próbálj nem kétségbeesni!!! Ha valaki terhesen rubeólával fertőződik a harmadik hónap után kicsi a kockázat, de előtte veszélyes lehet, mert a baba súlyos fejlődési rendellenességgel születhet. Viszont Te már túl vagy egy picivel a 3. hónapon. Talán nem lesz baj! Remélem pénteken a dokid meg fog nyugtatni!!! Szurkolok! Maradj pozitív és tápláld magadban, hogy minden rendben van!!! nekem ez mindig segített a bajban, mégha kicsit földöntúlin hangzik is.

Timcike - gratula a vizsgádhoz és a következőhöz is ugyanilyen sikert kívánok Neked!

Mandula - küldtem Neked egy privát üzit, remélem megkapod!

Kép
potykamanó
 
 


SZiasztok!

Ennn, ez nem túl jó hír. Drukkolok, hogy pénteken jobb híreket kapj!

Timcike! gratula a vizsgához! :D Ügyes vagy! A következő is meglesz, ne izgulj! :D

Geli, kaptam én is telefonszámot, de mivel a doki csak mondta, hogy megírja az igazolást, végül elfelejtette, így most várok még 3 hetet a következő vizsgálatig. :? Nagyon ügyes Gergő!!! Már a bilizisnél tartotok????? Bár hallottam, hogy nyáron könnyebb, mert többet lehetnek szabadon pelus nélkül... De azért 1,5 évesen!!!!!! :D Gratulálok!

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


ennn,

csatlakozom,a többijekhez ez tényleg nem jó hír,én paráztam annak idelyén nehogy elkapjam valakitől a rubeolát.Én is úgy tudom,hogy az első 3-hónapban a legveszélyesebb,de ne gondoljunk még a legrosszabra!!Jártál gyerekek közt, mostanában?

mandula,
ne idegeskedj a tejcsi miatt.Én is két mellből szoptattam nekem is a bal mellemben mibdig kevesebb tej termelődőtt.

timci,
ha befejezed a sulit,mi lesz a végzettséged?Gratula a vizsgádhoz!

linácska,
el vagy veszve?


B.lin,
sokata fejlődőtt a kislányod,szép formás kisbaba.

Geli,
ti,hogy vagytok?
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást!
Én is remélem, h nem az. a leírások sem stimmelnek rám.
Gyerekek között annyira voltam, h itt a szomszédban van 4összesen. 2külön szomszéd, 2-2gyerek, ebből egy 2hónapos baba. Meg voltunk babázni ismerősöknél ( 5hónapos). Ennyi. Igaz a szomszéd gyerekekből 2 volt kb másfél és 2 hónapja 1-1hétig bárányhimlős. De ez nam az, tutira.
És ezekkel a gyerekekkel ( mármint a szomszédokkal) sincs kontaktus, max a szülőkkel beszélünk pár mondatot a ház elött, a gyerekek meg a környéken játszanak. Ennyi. Szóval semmi közeli kontaktus.
Most abbahagytam a hüvelykúpot ( mert az is okozhat allergiát), nem megyek napra, iszom a calciumot ( de csak 1et 1 nap), próbálom nem kenni magam mindenfélével, nincs takarítószer sem, és kertészkedés, meg locsolás. Ha ezek okozzák, akkor elvileg javulnia kell. De eddig semmi. pedig pl napon 2napja nem voltam. locsolni és kertészkedni sem kertészkedek 2 napja.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Janka - Neked is epidurál volt a császárnál, mint Mandulának? Neked sem fájt? Adagoltak ilyen fájdalomcsillapítót a szülés után is, vagy csak a szülés alatt, és amikor vége lett ki is vették a kanült? Ha még emlékszel ilyen részletekre. :roll:

Ennn - úgy legyen, hogy tényleg valami kis allergia. milyen hüvelykúpot használtál?

Kép
potykamanó
 
 



Janka,
ha el vagyok veszve, az csak azért van, mert Kecskeméten, vagy Pesten alszom, ahol nincs net. Hétfőnként általában Kecskeméten, és most, mivel szerdánként tanítok, így Pesten. Szóval lecsökkent a netezésre fordítható időm. Na meg ugye a szerdai előadásaimra meg készülni kell. De olvasni mindig olvasok.

Ennn,
nem tudom hány éves vagy, de mi anno 14 évesen az ált suliban már kaptunk védőoltást rubeola ellen (csak a lányok) ami 15 évig véd, te nem emlékszel ilyenre? Na nekem most lejárt a 15 és nekem sem volt gyerekbetegségem. Vagyis bárányhimlő 10 pöttyel, de az állítólag "nem ér" :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


én nem emlékszem ilyenre.
Én most 27vagyok. Szerintem mi nem kaptunk ilyet.
Libresses csomagokat azt igen. :lol:
Nekem is volt főiskolán vmi himlőm, de baromi kevés pöttyel, és akkor is ezt mondta a dokim, h ez nem ér. Ezen még át fogok esni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Köszönöm csajok a biztatást meg a gratulációkat. :wink: Nagyon remélem én is,h.ennyire simán fog menni.
Janka,kérdésedre válaszolván-közgazdász leszek:oops: :roll:




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


potykamanó,

Igen nekem is epidurális érzéstelenítés volt,egy kicsitt kellemetlen arra tudom hasonlítani amikor a fogorvosnál kapsz szurit.De én egyáltalán nem éreztem semmit,semmi nyomást, szúrást,sőt még beszélgettem az altató orvossal ő meg fogta a kezemet.Szülés alatt nem kaptam fájdalomcsillapítokat,előtte infúziót kapsz csak.Császár után adnak a fenekedbe szúrit fájdalom csillapítót,meg méh összehúzó szurit is.De amokr kijössz a műtőből utána is kapsz infuziót,és ha jól emlékszem 12-vagy 16-óráig nem kellhetsz fel.De ezt Mandula most biztos jobban tudja.Kanült nekem még aznap kivették amikor lefolyt az infuzió,de a katétert azt csak másnap vették ki.Ja igen a szülőszobán fel helyezik a katétert is.De nem fáj!Az első felkelés az ágyból az borzasztó,ahogy húzodik a varrat,meg az első zuhanyzás kemény,de minnél többet sétálsz nem fekszel egyre jobb lesz .

Te neked az orvos mondta,hogy császárral fogsz szülni.Farfekvéses a babád?Vagy van valami más ok?
Nekem végig faros volt Janka,a 9-hónapot végig ülte.Most 29-hetes vagy ahogy látom.Minnél később fordul be baba annál kevesebb helye marad a be fordulásra.Janka így járt!

Remélem kielégítő a válaszokat adtam.
Bármi kérdésed van,nyugodtan írd meg és válaszolok.Anno én is be gyüjtöttem az infokat!
janka 2006
 
 


timcike,

Nagyon jó végzettséged lesz.Férjem is közkazdász.
Mikor fejezedbe az egyetemet?
janka 2006
 
 


linácska,

köszi,most már okosabb lettem.Nem tudtam,hogy dolgozol.Milyen előadásokat tartasz,és hol?
janka 2006
 
 


Mandula!

Nagyon nagy gratula ehhez a gyönyörű Ádám babához!Csodaszép arcocskája van! :lol: Ugye milyen csoda,hogy Valaki hónapokig belülről adta jelét,hogy van,egyszerre csak ott fekszik melletted! :D Annyiszor beszéljük ezt férjemmel,hogy ez annyira hihetetlen,felfoghatatlan,hogy 1 együttlétből milyen pici emberke jön a világra!

B.Lin!

Nagyon sokat nőtt Gréta babátok!Mennyit fejlődött az arca is,gyönyörűszép kis baba :D

Ennn!

Csatlakozom Potykához,az első harmad a veszélyes,Ti már túl vagytok rajta.Nem szabad rögtön a rosszra gondolni,harcolj ellene,mert Neked kell ez a kisbaba!!!Dokim mindig azt mondta,(mert paráztam ám én is ezerrel)hogy nyugi,autóba sem úgy ülök be,hogy tőrténik velem valami.S tényleg kell a pozitív gondolkodás.Bízz benne,hogy semmi baj nem lesz!Szorítok Nektek!!!
Vendég
 


Janka,
férjed hol dolgozik, mint közgazdász? Itt Kecskeméten? Én is közgazdász vagyok alap végzettségem szerint, a PSZF-re jártam. Aztán lett második diplomám, felnőttképzés, és most ebben dolgozom. Munkahelyem szerint a T-Com képzési-fejlesztési szakértő, tanácsadója vagyok (így van a névjegykártyámon :D ), de most a baba mellett néha tartok tanfolyamokat. Most épp egy piliscsabai cégnél vezetőképzést, előtte a Számalkon projektmenedzsmentet, és remélem lesz még jó sok!!!

Ennn,
én 29 vagyok, vagyis már majdnem 30. Lehet, hogy nem minden iskolában adtak ilyet. Mikor hívod a dokidat?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

a férjem itt Kecskeméten dolgozik,a Kész Kft-nél, gyár igazgató.Ő is a PSZF-re járt valamikor a másod diplomáját BME-n végezte mint villamos mérnök.Rengeteg agya van!Rólam ez nem mondható el.Utáltam tanulni világ életemben.Én Gyöngyösre jártam anno(gazdasági mérnök/pénzügyi szakirány)

Férjem is szokott kérni vezetőképzést a (vezetőknek) általában 3-naposat,minden évben.Legutobb Gerébiben volt.Egy Pesti cég tartotta. Neki meg tegnap volt Dobogokőn.

Szereted a munkádat?Biztos jó lehet,váltazotas úgy gondolom.Helyileg szülés előtt hol dolgoztál?i Kecsón vagy Pesten?Vagy nincs fix hely?

ennn,
mikor mész az orvoshoz?Ha megtudtál valamit azzonal írj!
janka 2006
 
 


Kb 10körül hívom a dokit. Remélem akkor már elérem.
8-9ig ugyebár minden nap megbeszélésük van, akkor menni sem és hívni sem érdemes őket. 9kor meg rászabadul a munka, szerintem 10re más talán nyugisabb. Csak legyen meg az eredmény mára.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Beszéltem a dokival.
:cry: :cry: És még nincs eredmény, de mondta, h utána nézett ő is, h milyen tünetei lehetnek felnőtt korban, és szerinte tényleg az lehet. Vázolta, h lelkileg hogyan készüljek. H terhességmegszakítás. És h hétfőn vagy kedden megint vv. 2 eshetőség most a jó, ha az első vv pozitív, tehát már átestem rajta, vagy ha mind2vv eredménye negatív, azaz nem volt, és most sincs fertőződésem :cry: :cry: :cry:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


tudtok jó bőrgyógyászt?? Aki esetleg már holnap fogad????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn - én tudok egy nagyon jó bőrgyogyis orvost de azt nem tudom mikor tud fogadni?! Mindjárt keresem a kártyáját. Pillanat és jövök.

Kép
potykamanó
 
 


2re megyek a kecskeméti bőrgyógyászatra.
Szereztem ip-t.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn - meg is van. Prof. Dr. Török László, nagyon nagy tudású dokibácsi. Rendelő: Klapka u. 6.
Rendelési idő:
K:15:30-19
Cs: 17-18
P:14-16-ig
Vagyis ma is rendel!!!! Menj el ma! Telefon, de ez csak rendelési időben él, az meg ma már akkor lehet késő lenne: 76/417-634
ezért a mobilját is elküldöm priviben, és hívd fel a bajoddal, hogy nagyon sürgős lenne. Hátha fogad ma!

Janka - megkaptam a privit, köszönöm, mindjárt olvasom is.

Kép
potykamanó
 
 


Ennn - küldtem privit.

Kép
potykamanó
 
 


köszi még 1x
amint tudok, jövök.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn,
mi is a Törökhöz járunk Lilivel, tényleg profi, jó drága is, de gondolom nem ez a lényeg most. Ha elmondod mi a helyzet, szerintem tuti fogad.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ennn,

szorítok nagyon, feltétlen írj mit mondott az orvos.
janka 2006
 
 


Janka-én már ballagtam,meg megvolt már a banket is,csak 2 vizsga elmaradt,amiből már egy sikerült,és még van ez az egy hátra.Végleg akkor fejezem be,mikor a diploma a kezemben lesz,és az juniusban lesz,amikor államvizsgázni fogok. :wink:




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ennn, remélem, jobb híreket kapsz a 2 vv-nél, és esetleg a bőrgyógyász okosabbat tud mondani. Nagyon drukkolok Nektek! Írj, ha sikerült elmenned, és van valami fejlemény!

Timci, hamarabb lesz diplomád, mint ahogy az államvizsga lesz??? :wink: Azért rendesek, hogy ennyire alkalmazkodtak Hozzátok! :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


mano-nem :roll: .Van egy elmaradt vizsgám még.Azt letszem és utána juniusban megyekm államvizsgázni és ha sikerült,akkor lesz meg a diploma. :wink: 8) Remélem.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a további gratulációkat, nagyon jól esik!

Ennn! Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz! Drukkolok!

Geli! , Janka! Köszönöm a jó tanácsokat, igyekszem megfogadni. Remélem lesz tejcsi!:oops:

Potykamanó! Küldtem privit!

Timci! Utólag is gratula a vizsgádhoz, remélem a következő is sikerül!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Hát próbálgattam este 7 óta és nem bírtam megnyitni a babanetet, sem a freemailt. Másnál is volt ilyen vagy a mi netönkkel van már megint valami? :roll:

Ennn - mi volt? :shock:

Kép
potykamanó
 
 


Mandula - köszi, megyek olvasom. :P

Kép
potykamanó
 
 


Ennn,

na mizu? annyira meg visel ez ami veled történik.Nem lehet könnyű!

potykamanó,

nálam is volt már ilyen,olyan bosszantó,ugyhogy nem a nálatok van a baj.
janka 2006
 
 


Mandula :lol: - küldtem választ.

Janka :lol: - Neked is ment válasz. Bosszantó bizony :evil: , mert már nem először van ilyen, de ezek szerint túlterhelt lehet a rendszer, vagy ilyesmi?!

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

Potykamanó, sajna itt sem működött a babanet tegnap este. :(
Bocs Timcike, akkor valamit félreértettem! :?

Apa csinált a 4D UH-ról képet. Persze nem a legtökéletesebb a felbontás, de megpróbálom feltenni.
Kép MiniManó

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


mano-semmi gond.Tévedni emberei dolog. :wink: Aranyos a kisbabátok.Kifiu?Kislány? :?: :roll:

mandula-nagyon szépen köszönöm. :oops:





Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Olyan jó lenne,ha innen a babanetről kerülnék össze egy baba-mama szobábak valkivel,aki pont akkorra van kiirva,mint én.De sajna ahogy nézem a vonalzókat,ilyen nincs... :( Egyedül leszek.Hmmm.De majd csak megbarátkozok az ottaniakkal,vagy ottanival,nem tudom hányan vannak egy szobába... :oops: :roll:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ennn - mi van Veled? Bejött a bőrgyógyászat vagy megkerested a prof bácsit is? Mit mondtak? Remélem nem azért vesztél el, mert nem jókat!!! Annyira szurkolok Neked, És gondolom a Többiek is innen, és ez a sok közös energia már csak ér valamit! Remélem!

Manófalvi - megnyugodtam, akkor nem csak nekem volt ilyen a fejem :evil: , hogy nem tudok belépni :lol:
Nagyon jók a képek!!! Kisfiúcskának tűnik nekem! De lehet hogy kislány! :lol: :lol: Láthatóan jól érzi magát bent. Azóta gondolom sokat nézegeted a képeket. Én napokig többször néztem mikor meg lett a fotónk, aztán lemásoltuk és kicsücsültettük a konyhaasztalra hogy sűrűn lássuk. :lol:

Kép
potykamanó
 
 


Affene!
Elszállt, amit írtam!!! :evil: :evil: :evil:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Megpróbálom újra!

Szóval!

Ennn!
Nagyon-nagyon szorítok! Biztosan minden rendben lesz, muszáj neki! Neked is Szabó Gábor az orvosod?

Timcike!
Gratula a vizsgádhoz, a vége most már gyorsan lepörög!


Képzeljétek! Az éjszaka fantasztikus dolog történt! Először volt, hogy nemcsak belülről éreztem a Kicsi mozgását, hane, ha rátettem a kezem a hasamra, éreztem, hogy rugdos. Gyorsan odahúztam a férjem kezét, hogy nehogy lemaradjon és Ő is érezte!!! :-))) Fantasztikus, izgalmas és nagyon érdekes volt! Olyan izgatott voltam, hogy még két óra hosszáig nem bírtam visszaaludni! :-) Nagyon megdícsértem Babamacit, hogy ilyen nagy örömet szerzett nekünk!

Mindenkinek nagyon kellemes, nyugodt és szép hétvégét kívánok! Elsősorban Neked, Ennn!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


sikerült! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: