Új privát üzeneted érkezett!

Uxi

Mi is topiktársak voltunk régen az ősziben.

Most szabadult pár hete egy szécsényi fickó, akinek itt lakik a környéken a társa és ők törögetnek be már kb. 3 hete a környéken.

Ha gondolod megkérdezem, a mi építtetőnket, mert úgy rémlik, hogy neki lakatos műhelye van.

Viszont szerintem a legbiztosabb, ha beköttettek a rendőrségre riasztót. Itt vannak a Bíró cukrászdával szemben, tehát tui 3 perc alatt kint vannak. Ha érdekel elküldöm priviben az elérhetőségüket.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


11-én karácsonyi, jan. 8-án jövőre az első, arra még multkor nem volt program. :)

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sildike, privi ment.

B.J, Giga,köszi a baba-mamás programot. Szerintem holnap nem megyünk, majd csak ha lesz riasztónk. Addig minél kevesebbet mászkálunk. :shock:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

 
 

Akkor jövőhéten elég sokan tudnánk menni innen. Tök jó lenne!
Remélem addig meggyógyulnak a kis taknyosok... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Uxi! Igen, a Madarászban laktunk mi is, és találkoztunk a játszótéren, meg ilyesmi. Sajna nincs rólunk kép, mert béna vagyok, és nem tudom föltenni.
Ezek a betörések milyen napszakban történtek? Nappal, vagy éjszaka? Kicsit megijedtem, mert mi is még csak terveztük a riasztót, de mindig van más dolog, ami miatt nem jött össze. Mi elég gyakran vagyunk távol hétvégéken, azalatt jól ki lehet pakolni a házat. Bár pont mellettünk a szomszédban van még kamera is, rálát a ház előtti részre.

Lányok! Hol van ez a kápolna? Nem tudom, most beazonositani. A múltkor láttam a védőnőnél kitéve a programot, de az nem volt kiirva, hogy hol szokott lenni.
Van már, aki próbálta a zenebölcsit?

adaka
 
 


Adaka :D !Akkor jól tippeltem.Mikorra várjátok a kistesót?

Állítólag alkonyatkor voltak ott, egy másik családnál meg akkor, mikor elutaztak.
Nálunk ma szerelik a riasztót.

A kápolna a Kápolna utcában van. Amikor átjövünk (Bp felől) a vasúti hídon, ott van egy Match és egy evangélikus templom. Annál a kereszteződésnél Dunakeszi alsó felé kell menni, elhaladni a posta mellett is, s talán a 4. vagy 5. utca balra a Kápolna utca, ebben van.


MI a Mikulásos alkalomra tuti nem megyünk. Nem iratkoztunk fel, s úgy nem szeretnék ott lenni, hogy Emi nem kap semmit.


KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Jé, Eszter majdnem 3 hónappal idősebb Eminél? Azt tudtam, hogy öregebb, de azt nem, hogy ennyivel. Nem mintha sokat számítana, csak nem tudtam.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia benianyu!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a megírt hozzászólásokból te tudsz törölni?
Sürgős lenne!
Köszi Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!
Föltettem a Baba-Mama Klub programját a dunakeszi honlapra:

[/b]http://www.dunakeszi.hu/babamama.html[/b][/b]
cocas
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem néztem be, jól felélénkült a fórum. :)
Kár, hogy az egyik fő téma a betörés! Remélem, hamar elkapják a bandát!!! :twisted: :twisted:

Uxi,
Én is emlékszem rád az ősziből! :) A te Benid is Benjámin? Egyébként gratula!!! :)

Emese,
Közben válaszoltam a privát üzenetedre is. Nem tudok sajnos törölni. Miért? Ciki, hogy beírtad Melinda elérhetőségét?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a megírt hozzászólásokból ki tud törölni? Állítólag a moderátor, de ki az?
Sürgős lenne!
Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Mese,
Pont egyszerre írtunk. :) Kaptál privit is tőlem. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


sziasztok!

Hát, ha legközelebb tudunk, lehet hogy benézünk a klubba.
Igen, Eszter augusztusi, pont a költözés után volt a szülinapja, sajna emiatt nem is tudtunk bulit csinálni, pedig szerettem volna.
Hogy vagytok? Milyen két gyerekkel az élet? Én egy kicsit tartok tőle, Eszter nagyon ragaszkodik hozzám, pl. senkivel nem hajlandó elaludni, csak velem, nem tudom mi lesz vele, ha én kórházban leszek...
Ha valakinek van valami jó tippje, akkor szivesen fogadom.

adaka
 
 


Sziasztok!

Eltudott menni valaki az önkormányzati közmeghallgatásra? Nekünk túl zsúfoltra sikeredett a nap.

Juli

Kép
b.j.
 
 


B.J.!
Ma van Boti szülinapja? Nem azt mondtad, hogy 29-én? Akkor lehet, hogy rosszkor küldtem az üzenetet??? :oops:

Sajna én sem tudtam elmenni az önkormányzatba, TIGÁZ miatt... :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Boldog szülinapot Botinak :D
Vendég
 


Panndi, Giga!
Köszönjük a köszöntést!

Jókor küldted Ági az sms-t, 29-én született, csak a vonalzó még nem váltott. Lehet, hogy nekem kell átállítani? Mindenesetre még 1-2 hétig szívesen elnézném...

Juli

Kép
b.j.
 
 


B.J.!
Mivel még dec.1-én is a boldog szülinapot írja ki, biztosan neked kell változtatni. Én is azt hittem hogy magától megy tovább, de ezek szerint nem... :?
Majd mesélj, hogy milyen volt a hétvégétek! :wink: És ha tudsz tegyél fel képeket!

Kép
Kép
giga1
 
 


B.J
Mi is Boldog Szülinapot kívánunk Botinak!! :) :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Hát fájó szívvel, de átállítottam... :) Felteszek pár képet! Végül "csak" két tortája lett, mert szinte mindenki lebetegedett a rokonságban, s nem tudtak jönni. :( Bár így is elég fárasztó volt neki a sok ünneplés.
Kép Kép Kép

Juli

Kép
b.j.
 
 


Benianyu! Neked is köszönjük a jókívánságokat!

Más: Tudtok esetleg 1-2 éjszakára Dunakeszin megfizethető szállást rokonoknak?

Juli

Kép
b.j.
 
 


Juli,
De édes!!!! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Látom pörög a topik :D Helyes!!!
Utólag is Boldog Szülinapot Botinak!!!!

Jó nektek, h le tudtok menni a klubba. Jó lenne egy akármilyen 4kerekű járgány. Itt anélkül szinte létezni sem lehet. :? A védőnénik is kva messze vannak sétálva. Bár ha majd Berci nagyobb lesz, tuti nem fogom messzinek találni.
Van már vkinek tapasztalata a cseri melletti házidokival??? Szeméylesen milyen????
Annyira kellene egy posta ide. No, meg jó pár dolog.
Kezd a lakópark fényárban úszni. Mi lesz itt szilveszterkor :wink: Nagy durrogtatás volt eddig is, hát idén már sokkal többen laknak itt :D Csak kár, h nem lehet már körbe belátni pesttől fótig a környéket :x mint régen. Az volt csak az igazi 8)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Juli!
Milyen nagyfiús Boti ebben a kockás ingben, meg farmerban! Nagyon jól áll neki!!! :wink: Remélem jól éreztétek magatokat!
Hát én sajna nem tudok szállást... :?

Ennn!
Autó hiányzik, hogy tudj közlekedni?
Én találkoztam személyesen az itteni házidokival. Nekem szimpatikus volt. Fiatal (30-as éveiben járó kb.), kicsit visszafogott, segítőkész. Az asszisztense nagyon kedves!!!

Képzeljétek!
Lili már teljesen egyedül megy. Olyan édes! Bejárja már a lakást. Tud kanyarodni, megállni, megfordulni is. :lol: Persze néha azért még pottyanunk a fenékre... :wink: :lol:

Jön valaki a keddi baba-mama klubba? B.J.???

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok,

rengeteget írtatok, nem tudok visszaolvasni.

Szombaton múlt két hete, hogy beköltöztünk, és imádjuk. Nem érdekel a sár, meg, hogy tereprendezés folyamatban, fő, hogy itt vagyunk. A gyerekek is szeretik a vonatozást, bár nyafognak amikor a busztól haza kell jönni. Most mindkettő itthon dögróváson, Andris tiszta takony volt+hörghurut, Noémi tegnap zsinórban rókázott. Na és akkor dolgozzak így...na hagyjuk.

Volt valaki ezen az önkormányzati akármin? Nem tudom, hogy tudtatok e róla, volt valami csütörtökön, csak tiszta takony volt a kicsi és vele elmenni akárhová is kész dráma.

Akármilyen taknyos volt minden nap kimentünk levegőre, mert jó idő volt, de úgy látom ma szobafogság lesz az eső miatt.

Benianyu! Pontosan mikor született Dani? Ha jól számolgatom (bár most elég gyenge vagyok ebben), akkor nagyon közeli a fiammal.

Szép napot mindenkinek!
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Benianyu, igen, Benjámin. Teljes nevén Benjámin Valér (ilyenkor szokott mindenki kiakadni...pedig gyerekkoromtól fogva eldöntöttem, ha egyszer lesz fiam, Valér lesz. Végül csak 2. neve lett, a férjem nem szerette volna elsőnek).

Adaka!
Az eleje nagyon nehéz volt, de nekünk kisebb a korkülönbség. Most már Emi is sokkal értelmesebb, mint 4 hónapja, bár talán emiatt féltékenyebb is.Mindenesetre már nem olyan veszélyes rá, mint az elején (na nem szándékosan veszélyeztete, egyszerűen rá akart mászni, stb. Most már jobban megérti, hogy Beni nem játékbaba). Persze Emi is rögtön szopni akart megint, pedig ő akkor már egy éve nem szopott. Én még nem is bántam volna :oops: , mert az elején annyira betonmellem volt, hiába szopott Beni, fejni kellett. Engedtem Eminek, hogy bekapja, de csak vigyorgott egyet, s kijelentette, "Emike szopizott", aztán ment dolgára.
A lakás nem rossz, végre elférünk, csak marhára társasághiányban szenvedünk.:shock: Eminek is hiányoznak az egykorúak, az a heti 1-2 alkalom kevés neki, megszokta a napi 2 játszóterezést még Bp-n.


Kórház: nekünk Emi simán vette, pedig esténként ő is csak velem tudott elaludni. Utána le is szokott rólam, már egyedül alszik el újra. Igaz, ő már sajnos nem alszik napközben :cry:, úgy nem nehéz este fél 8-8-körül beájulni...:roll:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nem tudjátok, van valahol turkáló, ahol babacuccokat is lehet venni?

Beni hihetetlen gyorsan nő, majdnem 8 kiló, 68-74-es cuccai vannak. Emitől örökölte ugyan a ruhákat, de ekkora méretben Emi már 7-8 hónapos volt, s akkor már nyár volt, szóval téli cuccaink ebben a méretben nem nagyon vannak. Főleg rugi kéne, bodyt lehet kapni 400 Ft körül az Auchanban,s meglepően jók.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


A fenyő lakóparknál van 2 turi is. Az egyikben tutira vannak gyerek holmik is. Asszem a cukrászda mellett meg a virágos mellett vannak.
IGen, egy kocsi hiányzik.
Gyűűűűűlölöm ezt az időt!! :x Ki sem lehet mozdulni, és lassan már villanyt kell kapcsoljak annyira sötét van. PEdig azt mondták, h délutánra felszakadozik és eláll az eső is. Jó lenne sétálni 1et. De ahogy elnézem.... Berci pedig totál nyűgös.
PEdig drukkolok, h f2körülre eláljon, akkor ki tudnánk menni.
Ti mit csináltok a csemetékkel ilyen időben???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Uxi!
Én is a fenyő lakóparkos turikat ismerem. Asszem 3 darab is van. De babaruhákat én is csak kettőben láttam. Én is akarok majd válogatni valamikor.

Kép
Kép
giga1
 
 


Ennn!
Mi ilyenkor bent játszunk. Mást nagyon nem tudunk csinálni. Bár pont ma mennünk kell ügyvédhez is, szóval valamennyit lesz a levegőn a lány. Sajna ez van ilyen időben... :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki mi van ezzel a szülészet-szülés-kórház törvénnyel?
Most akkor csak ott szülhetek ahova tartozom? Ha az orvosom más kórházban van akkor mehetek oda is? Vagy akkor fizetnem kell a kórháznak?
Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Giga!
Mi megyünk holnap, ha nem zuhog! Boti már 4. napja nem beteg. Hiányzik is neki a társaság!
Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


mese80 írta:Sziasztok!

Tudja valaki mi van ezzel a szülészet-szülés-kórház törvénnyel?
Most akkor csak ott szülhetek ahova tartozom? Ha az orvosom más kórházban van akkor mehetek oda is? Vagy akkor fizetnem kell a kórháznak?
Emese


Nekem nem kellett fizetnem, mentem a dokim kórházába, és úgy tudom, jövőre is így lesz.
Vendég
 


Emese én úgy emlékszem végül a szülésre ezt nem hozták be, az ingyenes bárhol.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Emese!
Nekem is azt mondta a dokim, hogy bárhol lehet szülni. Még nem kerül plusszba. Kérdés, hogy kinek mi a plussz... :?
A lényeg, hogy oda mehetsz ahova akarsz.
Hol fogsz szülni egyébként?

Kép
Kép
giga1
 
 


[url]
próba[/url]
vince-bodnar
 
 


Dec.9től új helyi menetrendek vannak!!!! A dunakeszi.hu-n is megnézhető a hasznos linkeknél, vagy a volánbusz oldalán.
Elég kacifánt, de ki lehet igazodni rajta ( csak azt néztem, h du.4után nem jár semmi???? :shock: )

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Üdv itt Andi!!!! :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Szerintem is szimpi az új háziorvos, de ezt már szerintem irtam.

Mese! Én is úgy tudom, hogy szabadon választhatsz. Én most elég sok negativ dolgot olvastam Vácról, ideges is lettem miatta. De hová menjek akkor, ha nem oda? Neked van valami jó tipped? Többiek?

Képzeljétek, sikerült elérnem, hogy Eszter a délutáni alvásnál beérje a mesével. Ugyanis eddig még kétszer szopizott... Most már csak este, de hamarosan ezt is beszüntetem. Kemény egy meccs lesz, de hát muszáj. Aztán megpróbáljuk, hogy apával aludjon el.

Panndi: lehet, hogy irtad már, de te hol szültél?

adaka
 
 


adaka írta:Sziasztok!
Szerintem is szimpi az új háziorvos, de ezt már szerintem irtam.

Mese! Én is úgy tudom, hogy szabadon választhatsz. Én most elég sok negativ dolgot olvastam Vácról, ideges is lettem miatta. De hová menjek akkor, ha nem oda? Neked van valami jó tipped? Többiek?

Képzeljétek, sikerült elérnem, hogy Eszter a délutáni alvásnál beérje a mesével. Ugyanis eddig még kétszer szopizott... Most már csak este, de hamarosan ezt is beszüntetem. Kemény egy meccs lesz, de hát muszáj. Aztán megpróbáljuk, hogy apával aludjon el.

Panndi: lehet, hogy irtad már, de te hol szültél?


ÁEK, aminek a szülészete akkor épp a Szabolcs utcában volt, szóval a Szabolcs utcai kórházban. Megmondom őszintén, engem a kórház nem érdekelt, viszont mindenképp a dokimnál akartam szülni :)
Vendég
 


Adaka!
Ajánlani tudom a kistarcsai Flór Ferencet. Időben ugyanannyira van, mint a váci kórház. És nagyon jó hely! Lili ott született, és most is oda fogok menni!

Kép
Kép
giga1
 
 


Szerdán voltunk 4d-s uh-on. És hát kiderült aminek ki kellett. :wink:
Fütyköse van a legényünknek. :lol:
Minden rendben van velünk, hála a jó égnek! :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Ági: Köszi az infót!!!
Mikor jártok errefelé?

Pandi : Kinél szültél?

Kép
Kép
mese80
 
 


mese80 írta:Sziasztok!

Ági: Köszi az infót!!!
Mikor jártok errefelé?

Pandi : Kinél szültél?


Dr. Zilahi Gábornál, Dunakeszin van magánrendelése. Én nagyon megbíztam benne, megnyugtatott a jelenléte, nagyon határozott volt a szülésnél is, de azt is tudta, mikor kell pár biztató szó :) Én a kistesót is nála tervezem szülni :)
Vendég
 


giga1 írta:Szerdán voltunk 4d-s uh-on. És hát kiderült aminek ki kellett. :wink:
Fütyköse van a legényünknek. :lol:
Minden rendben van velünk, hála a jó égnek! :wink:

Gratulálok ;) Mi lesz az öcskös neve? :)
Akartam kérdezni, ha nem intim a kérdés: amikor teherbe estél, mennyit szoptattál még?
Vendég
 


Mese!
Hogy-hogy mikor járunk arrafelé? Mármint felétek? Ha dumcsizni szeretnél, akkor bármikor! :wink: :D

Panndi!
Az én fogdokim is Dr. Zilahi. Csak ő András, és a Ferenciek terén van a rendelője... :lol:
A pincuri neve eddig Fülöp, de ez még nem biztos. Nálunk csak akkor lesz tuti, ha már a karszalagjára van írva. :D
Húúú! Jó kérdés. Most számolnom kell. Kb. 4 és fél hónapos volt a Lili, amikor teherbe estem. Akkor én még javában szoptattam. 6 hónapos koráig ő csak anyatejet kapott.
Csak nem kistesót szeretnétek hamarosan? :D

Kép
Kép
giga1
 
 


giga1 írta:Mese!
Hogy-hogy mikor járunk arrafelé? Mármint felétek? Ha dumcsizni szeretnél, akkor bármikor! :wink: :D

Panndi!
Az én fogdokim is Dr. Zilahi. Csak ő András, és a Ferenciek terén van a rendelője... :lol:
A pincuri neve eddig Fülöp, de ez még nem biztos. Nálunk csak akkor lesz tuti, ha már a karszalagjára van írva. :D
Húúú! Jó kérdés. Most számolnom kell. Kb. 4 és fél hónapos volt a Lili, amikor teherbe estem. Akkor én még javában szoptattam. 6 hónapos koráig ő csak anyatejet kapott.
Csak nem kistesót szeretnétek hamarosan? :D


De bizony, a hathetes kontroll óta kistesót szeretnénk :)
Vendég
 


Giga!
Nagyon aranyos képet sikerült feltenni a kis jövevényről! Sokat mutatott magából! Mikor Botit nézték, Ő majdnem végig eltakarta az arcát, de úgy látom, itt a kissrác nem volt szégyenlős. :D

Juli

Kép
b.j.
 
 


Panndi!
Én csak támogatni tudlak ebben a dologban! Bár baromira nehéz így kicsi babával és pocakkal, de megoldható. Aztán hogy ha már egy kicsi, meg egy pici lesz... hááát nem lesz egyszerű az biztos!

B.J.!
Igazából nem mutatta ő sem az arcát. Szinte végig a méhlepénybe volt fordulva, mert szegénykémnek csak úgy van helye. Érdekes formája van a méhemnek az uh-os néni szerint is... :D
Szóval alig tudtuk szegénykémet rávenni, hogy egy kicsit forduljon ki. De nagyon aranyos pofákat vágott. Volt, hogy mosolygott, meg az is előfordult, hogy grimaszolt (gondolom nem tetszett neki a sok piszkálódás).
Kedden jöttök? Mi megyünk. Van egy másik anyuka is a mi utcánkból aki szintén jönne. Megbeszéltem vele, hogy 9:15-kor találkozzunk a házunk előtt, és akkor innen mennénk felétek, ha ez így jó nektek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Giga! OK. Megyünk! Addig is az énekekhez:
http://www.alagiplebania.hu/bamaklub/mondokaink.pdf

Juli

Kép
b.j.
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: