Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi!

Örülök,hogy összefutottunk!Kép
A heg húzódni fog inkább,nem fájni.
Hát igen,már kezdik kérdezgetni,hogy még mindig egyben?!Pedig még van 3 hét.
Ok,mindjárt átküldöm Ruszlánét és szólj máskor is nyugodtan,ha tudok szívesen segítek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Csak egy gyors bekoszones ma estere, megvagyok, elegge hullafaradtan.. jonehany km-t mentunk a hetvegen, de legalabb minden jol osszejottKép Ma meg allatkertben is jartamKép
Csalad jol van, igaz, hogy Gyuszko 1 ejszaka mero laz volt (szombat este), de masnapra elmult, es azota sincs semmi baja.. remelem igy marad ma is, es holnap megy oviba akkor, mert enis bemegyek az utolso v. utolsoelotti munkanapomraKép

Nah, puszi, majd irok holnap bentrol, remelem tobb idom leszKép

Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Üdv újra itthon!
Szóval a hét második felétől már nem dolgozol?
Otthonkádat előszedted?Kép
Szombaton a szülőszobán csináltak czg-t,nagyon kedvesek voltak a szülésznők,mellettem mindkét szobában vajúdtak.
Patrik súlya meghaladja a 3 kilót.Kép
Szerdán,vagy csütörtökön kell újra Ceglédre mennem.
Remélem Gyuszkó nem betegszik meg.
Nálunk Ruszlán ismét az ágyat nyomja,most már biztosan látom,hogy nem leszünk készen.Kép
Írjál majd,mert úgy látom nélkülünk lehet,hogy egy iő után a dínók sorsára jutna a topik!Kép
Remélem azért a többiek is jól vannak!!!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 

 
 

Szia Kata (itt is)Kép

Ruszlánt itt már nem szidom, az a másik topikon megyKép

Amúgy végre tényleg eljön az idő, hogy nem ingázom, max. a héten (eddig van bérletemKép). Otthonkám otthon csücsül, szerintem meg fogok őszülni az otthonlétben, de muszáj lesz beindulni mostmár, mert közeleg az idő, én meg egyre lustibb leszek a pocak miatt... Nembaj, megerőszakolom magam, és nekiállokKép Tegnap már vasaltam is, hát fújjKépKép Nem az, hogy mit vasaltam (pólyahuzat, imádomKép), hanem maga a vasalás..Kép

Én most pihizek Ceglédre-járás szempontból, csak 17-én lesz UH-m. Jajj, akkor már nagyon közel leszel a szüléshez, lehet, hogy mehetek látogatni is? Kép Patrik drága se miniméret, nade hizzon csak, úgy a jóKép Kíváncsi leszek a születési súlyáraKép

Heppinél voltál? El is felejtettem mondani neki, hogy szóljon, ha van vmi.

Mindenkinek puszi, remélem én is, hogy csak a nagy szünet okozta a csendet, nem másKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok Csajok!

Újra itt vagyok, már hiányoztatok!
Lement az őrült krizantém-szezon, egy kicsit sokat dolgoztunk, de azért túléltük. Bár a lurkó folyamatosan rugdosott, hogy elég lesz már a rohangálásból. A nemét még mindig nem tudjuk, el szeretnék menni 3D-s UH-ra, nektek mi a véleményetek róla? Voltatok már?

Az Anyós témában nekem is van 1-2 szaftos sztorim, nem igen imádjuk egymást. Bár most, hogy kiderült, hogy unoka lesz nagyon körülugrál (sajnos).

Most fog elleni egy másik kutyink is, remélem minden rendben lesz vele.

Puszi Mindenkinek! Most már gyakrabban jövök!

Marika
marica
 
 


Sziasztok!

Mica!
Szombaton őrült rohanásban voltam,Heppihez sem volt időm bemenni,meg nem is tudom a számát és nem akartam úgy hirtelen rátörni.
Nekem a pólyahuzat vasalása rémálom volt most is,azok a fidrek-fodrok,szalagok...
Csak két huzatom van,egyet hősiesen kivasaltam,aztán ha itt lesznek a Mamák,majd bedobom,hogy:Jéééé,a másikat elfelejtettem volna kivasalni?De figyelmetlen vagyok!Megtenné valamelyikőtök?Igen?Hát,igazán köszi szépen!KépKépKép
Ma egész nap festettem az ajtót+keretet+virágállványt.
Ruszlán kicsit jobban van,de most estére kezd lázas lenni,ráadásul valami kiütések is megjelentek a nyakán-mellkasán...
A héten nem dolgozik,injekciót írt ki neki a doki,találgass,hogy ki fogja beadni neki...Kép
Gyuszkó jól van?
Neked fájdogál még a pocid?


Marika!
De jó,hogy újra itt vagy!Kép
A 3D-s UH-ról Mica biztosan ír majd Neked,Ő volt.
Úgy látom Te sem pihizel túl sokat!
Kutyusok megszülettek?Te szoktál bábáskodni?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Marika,
Nos, én voltam 3D-s UHn, 2x is, nekem tetszett, csakhát drága mulatság, igaz, hogy ebből a második az ajándék volt Apa szülinapjára. Az a véleményem, hogy az első azért volt jó, mert akkor még egyben ráfért a gyerkőc a képreKép A másodikon látszódott már az arca és végtagjai, nameg a neme is, csakhát részletekben látod a lurkótKép De ha alszik, akkor nehéz felébreszteni és akkor nem mutatja a pofijátKép És ez idősebb korában gyakran előfordul.
Mostmár nem mennék, mert úgyis látom majd a pofiját előbenKép (Mondjuk én először is a genetikai rész miatt mentem jobban, mert aggódtam..)
Remélem azért pihensz is, ne erőltesd meg magad, nem éri meg..

Kata,
Jéé, milyen jó ötletKép Én is feladtam egy huzatnál, a maradék kettő akkor eltéve nagyiknakKép
Jajj, a családban oltás ismerős szitu, anyukám még nem volt tapasztalt ápoló, amikor injekció-kúrám volt, nem vállalta, hogy beadja. Ma már szívfájdalom nélkül szúrna szerintem, annyira megszoktaKép
Jobbulást a "nagyfiadnak" Kép
Gyuszkóval eddig semmi gond, nem lett azóta se semmi jele a betegségnek, bár ma reggel belenéztem a torkába, és csodálkoztam, hogy ezzel hogy bírja.. szerintem elég hamar meg fog válni a manduláitól.. Amúgy meg kisördögKép Szeretgetős kisördögKép
A pocim alakult, nem fáj, sőt a medencém is kevésbé jelez, lehet, hogy a múlt héten tágult az izület és az viselt meg annyira. Most már egész jól el tudok indulni felállás utánKép
Viszont kezd estére vizesedni a lábam, hát fújjKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Vizesedés szerencsére elkerül,de estére már érzem,hogy nem vagyok éppen az a virgonc pipi.Kép
Köszi,Ruszlán már nem haldoklik,de ma sürgősen visszaküldtem a dokihoz,mert felmerült.hogy a kiütések skarlátot is jeéenthetnek.
Öreg dokink szerint semmi ok az agodalomra,sőt,ne foglalkozzunk túlzottan a pöttyökkel...
Egyébként most nagyobb a felfordulás nálunk,mint valaha,nem tudom mikor fog a helyzet javulni.
Van egy kétszemélyes kis kanapénk,ma kijött a kárpitos megnézni,mert át szerettem volna húzatni.
Azt hittem nyomban megszülök,mikor közölte,hogy 40 (!!) ezerből ki tudja hozni.
Tényleg ilyen árak vannak és én vagyok naív?!
Irsán mi a helyzet kárpitos ügyben?
Holnap megyek ctg-re+a kórházba Habonyhoz,megvizsgál és ismét vesz kenetet.
Na,Gyuszkónak puszkó.Kép
Vigyázz magatokra!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Jajj, ez jó, mindenkit kerülget vmi kiütéses dolog? Mondjuk lassan elhárul a veszély, de Gyuszkón meg azt kellett figyelni, hogy bárányhimlős lesz-e, mert az egyik ovis társa biza pöttyöslabda lettKép Én egyből elmerültem a témában, hogy terhesség és bárányhimlő, hát nem örültem az eredménynek.. de mostmár megnyugszom, mert már ki kellett volna jönnie rajta, ha elkapta volna.
A szüléssel csak óvatosan, küldd a fenébe a kárpitost. Amúgy sajnos tényleg ilyen árak vannak, inkább érdemes új dolgot venni, hacsak nem ismerősöd a mester.. sajnos nekem sincs ilyen ismerősöm, sőt még így hirtelen Irsán se tudok kárpitost mondani.
Este aztán írj, hogy mi volt a doki-körönKép Jajj, olyan jó, te már lassan hajrás időszakba kerülszKép Jobban izgulok, mint a saját szülésemértKép
Gyuszipuszit átadom majd délután, most rongálja az óvodát a drágaKép
Majd meglátom, hogy mikor és hogyan érünk rá, de még szeretnék átugrani hozzátok, amíg egyben vagyKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok csajok!

Kicsit el vagyok havazva még mindíg nem sikerült leadni, már nagyon idegesít...remélem holnapra végleg kész leszek. És mégegyszer köszi az együttműködésetetket? Kép
Gyorsan végigfutottam az eddig történteket szóval akkor még mindenkinek a helyén van a babája? Az ikres heppi még egybe van?

Kata!
Most én is reméltem csak hogy rosszul írtad be az árat, én az ülőgarnitúránkat szeretném(szerettem volna?) áthuzatni (na persze nem most hanem majd...Kép) de hát ezek után...lemondhatok róla ..?? Kép
Házikótokkal mi ujság? Mennyit sikerült haladni?

Mica!
Akkor munkád sikerült elintézni hogy otthonról csináld vagy egyenlőre pihi van (lesz?).
Voltál bárányhimlős terhesen? (én még sose voltam és bennem is megfordult hogy mi van ha pont akkor kapom el vagy hogy lehet ez kivédeni?)

Ja és képzeljétek lett két cicánk Kép bár felelőtlen állatkert vagyok mert nem tom a kutyákkal hogy lesznek...KépKép de annyira aranyosak KépKép Kép Jonathánt nem tudom lekaparni róluk Kép meg aggódóm kicsit a férgecskék miatt...KAta te mit egészségügyis tudsz valamit ezekről? (már adtam nekik féreghajtót, de egyszer olyan szörnyűségeket olvastam az álltorvosi rendelőbe, hogy az ütő megállt bennem szóval most akár ciki akár nem kicsit parázok remélem nem röhög ki a védőnő ha megkérdezem?? Kép ?? )
ÜDv:
Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Jelentem,voltam orvosnál:ctg rendben,méhnyak megrövidült,méhszáj érett,zárt.
Kenetet is vett,jó lenne,ha eredmény is lenne.Kép
Heppi még egyben volt délben,ezt Habonytól tudom.

Itthon ordenáré kupleráj van,akárhová nézek,minden ami mozdítható,elmozdítva,szóval katasztrófa.Kép

Mica!
Nem lenne rossz még dumcsizni így egyben!
Remélem hamarosan lesz annyira rend,hogy be tudjál jönni.Kép
Ezek szerint még nem voltál bárányhimlős.Jó lenne,ha nem most esnél át rajta.
Anyukád ápolónő?!Ezt még nem is mondtad nekem!Kép
Mesélj Róla!
Köszi,hogy izgulsz értem!Kép
Hát,ez már tényleg a finis,szombatom töltöm be a 38. hetet...
Kárpitost elküldtem oda,ahová ajánlottad.Kép
Már otthon vagy?
Puszkó átadva?!

Szilvi!
Azt hittem,már teljesen elvesztél!
Hogy élted túl a sebészetet?
Aha,szóval megirigyelted a cicákat!Kép
Ha oltva,féregtelenítve vannak rendszeresen és az alapvtő higiéniás rendszabályokat betartjátok,nem lehet gond!(Elég ápolónős volt ? Kép )
Mi is így tettünk,szerencsére Raulnak sem lett semmi baja,pedig mindig voltak körülötte macsekok.
Nem akarlak elkeseríteni,de a kanapé munkadíja 20 ezer+20 az anyag...Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

jelentem, hogy ma itthonrol vagyok, lassan tenyleg elkezdem az itthonrol melozastKép Hetfon meg bemegyek, mert akkor lesz kesz egy fejlesztes, ami a munkamat hivatott megkonnyiteni, de ha az jol mukodik, akkor vege az ingazasoknak (ha nem jol csinaltak meg a fejlesztest, akkor se megyek mar beKép)

Szilvi,
Mint a bevezetobol latod, most kezdtem el az itthonletetKép
A baranyhimlo meg remelem tenyleg elkerul, jobb, ha nem tudod, hogy mik a szovodmenyek es kilatasok, ha a terhesseg elejen, vagy vegen kapod el...

Kata,
Anyukam sajnos nem emlekszik, hogy baranyhimlos voltam-e, halistennek a rubeolara igen, nameg arra is, hogy a mumpszot sehogyse akartam elkapni tesomtol, tehat az is elkerult. A gyerekkori eu-konyvunket meg az iskolaban elkavartak, igy meg ott se tudjuk megnezni..
Hat most tenyleg nem kernem a himlot, szules elott allo (igaz 3 hetet irtak..) kismamaknak nem a legjobb a kilatasuk, ahogy olvastam..
Anyukam meg ugy apolo, hogy o aztan mar volt minden az eletbenKép Kezdetben ugye TSZtag, sima melos, kapalt, metszett, aztan amikor beindult a szeszfozde, akkor odakerult, ezert elvegezte a hozzatartozo iskolat. Amikor kijott a TSzbol, akkor elvegzett egy novenyvedos sulit, igy o mar kiskonyvvel rendelkezik, vasarolhat erosebb novenyvedo szereket is es hasznalhatja.. utana, merthogy melo meg mindig nem nagyon akadt, elment kereskedelmi tanfolyamra, ahol azt mondtak neki, hogy ne sima eladoira menjen, mert van erettsegije, hanem boltvezetoire. Nah, ezt is elvegezte, de a helyi boltosok nem kedveltek, mert a szabalyossagra torekedett, lasd nem rakunk ki lejart szavatossagu arut.. igy munka meg mindig sehol. Aztan ugy 2 eve egy Alapitvany lehetoseget adott neki, hogy dolgozni kezdjen a szomszed telepulesen levo szellemi fogyatekosokat ellato intezetben, mint gondozo-apolo, csak tanulnia kellett, egy 2 eves sulit kellett neki 1 ev alatt elvegezni. Szo se rola, majdnem kitunovel megcsinaltaKép Ugyhogy most ott melozikKép Lassan mar megszokom, hogy nalunk forditott helyzet van, en kerdezgetem, hogy tanult-e, leckevel hogy all, es hogy hanyasra vizsgazottKépKépKépKép (Anyukam iden toltotte az 50et, szoval minden elismeresem az ove)
Gyuszko puszi teljesitve, o egy puszit, egy olelest es egy simogatast kuld Kép (ez nagy szo, mert ezt a 3mas szeretgetest csak akkor szoktam kapni, amikor nyalokat kap tolemKép - latszik, hogy emlekszik radKép)

Nah, dolgozom tovabbKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Tényleg nem semmi az Anyukád!!!KépKépKép
Én a mumpszon kívül mindent elkaptam,emlékszem milyen irigy voltam,hogy a húgom hamarabb lett bárányhimlős.Kép
Szakközepes koromban valahogy "benyaltam"még a skarlátot is.
Ma összeraktuk és félig-meddig berendeztük Patrik ágyát.Kép
Figyelj,szólj,ha már unod,hogy az Irsai Tudakozónak nézlek,de érkezik a következő kérdés.Kép
Tudsz valahol használt gázkonvektort?
Aki ígérte,hogy hoz és be is szereli,az eltűnt,mint az a bizonyos szürke szamár,aztán hiába készülünk el a szobával,ha nem lesz benne fűtés.Kép
Megkaptam a híres Gyuszkó-féle hármas szeretgélést?!Na,akkor ki is húzom magam,ha ilyen kegyben részesülhetek!Kép
Momokról tudsz valamit?
Hogy állsz a Zolis előkészületekkel?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Mica!

Tényleg nem semmi az Anyukád!!!KépKépKép
Én a mumpszon kívül mindent elkaptam,emlékszem milyen irigy voltam,hogy a húgom hamarabb lett bárányhimlős.Kép
Szakközepes koromban valahogy "benyaltam"még a skarlátot is.
Ma összeraktuk és félig-meddig berendeztük Patrik ágyát.Kép
Figyelj,szólj,ha már unod,hogy az Irsai Tudakozónak nézlek,de érkezik a következő kérdés.Kép
Tudsz valahol használt gázkonvektort?
Aki ígérte,hogy hoz és be is szereli,az eltűnt,mint az a bizonyos szürke szamár,aztán hiába készülünk el a szobával,ha nem lesz benne fűtés.Kép
Megkaphatom a híres Gyuszkó-féle hármas szeretgélést?!Na,akkor ki is húzom magam,ha ilyen kegyben részesülhetek!Kép
Momokról tudsz valamit?
Hogy állsz a Zolis előkészületekkel?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Na,gépem meghülyült.Bocsi a dupláért!Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy mindig eltűnök, de állandóan újabb problémák merülnek fel nyugodtnak hitt életemben. Most épp a r.... szomszédunk keseríti meg az életünket. Sajna nem normális (klinikai értelemben) és mindig feljelent minket. De most sajna az önkormányzat is mellé állt, mert így könnyebb volt nekik leszerelni. Kaptunk egy határozatot, hogy at épp elkészült kutyakenneleket át kell raknunk a másik oldalra. Ez csekély 300.000 Ft-os beruházás + rengeteg meló + rombolás. És az idegről, csalódásról nem is beszélek... Ennyit a szegény, küzködő fiatalokról...Nem sajnáltatni akarom magam, de felháborító ez az egész. Ráadásul a drága jegyzőnő úgy döntött erről az ügyről, hogy egyszer nem lépte át a házunk kapuját, még azt sem tudja hány kutyánk van.
Na, mindegy....Kép

Mica!

Köszi az infókat a 3D-ről. Hálás lennék, ha a helyet + árat is leírnád, ahol te voltál. Bár a mostani körülmények között nem biztos, hogy bevállalom ezt a drága dolgot. Ja, mert persze az önkormányzattól csak akkor várhatnánk anyagi segítséget, ha piálnánk és naplopók lennénk. Aki keményen dolgozik az szociálisan nincs rászorulva a támogatásra. Nem tudom, nálatok is ilyen klassz dolgok mennek a hivatalokban?

Kata!

A kuytik még nem bújtak ki, rosszat sejtek,mert ez a késés kevés, de annál nagyobb bébikre enged következtetni. Én is szoktam bábáskodni, de mostanság ezt inkább a Zolira bízom, mert nem nagyon bírom azt a szagot. Az oltás beadását pedig nem vagyopk hajlandó megtanulni, tehát mindenképp a párom a "doki". Én persze mindig ott drukkolok a háta mögött, persze csak addig amíg bírom, mert akár egész éjszaka is elhúzódhat.
Na, remélem nem untattalak ezzzel. Kép
Jobbulást a lurkónak!!!


Szilvi!

A cica miatt szerintem sem kell aggódnod. Ha nem nagyon értetek hozzá, az lesz a legjobb, ha elviszitek egy állatorvoshoz, aki megvizsgálja + beadja nekik a féreghajtót. A kutyákkal pedig nem lesz gond, ha már most hozzászoktatjátok őket.
Én is szerettem volna cicát, de az újfoundlandik nagyon nem szeretik őket, a Zoliról nem is beszélve.


Mivel én a gyerekemről még nem tudok képet felrakni, ezért megpróbálom idevarázsolni a kiskutyákat.Kép

Sziasztok: Marika

KépKépKép
marica
 
 


Sziasztok,

Kata,
Itt az Irsai tudakozoKép Ugy latom, hogy ma meg elugrom akkor a gazos ismerosomhoz, hatha neki van jo konvektorjaKép Nekem is meg kell ot keresnem, mert a szobai hulyeskedik egy kicsit, eleg hangos egy bizonyos szintentartasnal, es ez nem idealis Zolisnak, Gyuszko sem szereti a hangjat...
Szoval remelem, hogy estere, vagy holnap mar tudok infot irni, ha nem talalom otthon, akkor majd megadom a mobilszamat a sracnak.
Woww, dejo, ti mar a kisagynal tartotokKép En ma legalabb addig eljutottam, hogy az atrendezeshez elokeszitettem a terepet, a cipeles mar nem az en dolgomKép
Zolis cuccai megvannak, elvileg minden kimosva, sot ma jartam Tesco fele, igy mar pelusa (szuper csomag a mostani akcios, 138 db mini pelus 4e Ft-ert-szerintem mikorra elfogy, kinoviKép), popsitorloje, cumisuvegje es cumija is vanKép Mar csak a kisagy szivacsa maradt kimosasra, de jovoheten azt is meg akarom csinalni, hatha az atrendezes is meglesz, es akkor vegre elpakolhatom a ruhait is a vegleges helyre, es elokeszithetek majd lassan mindentKép
Meg a mozeskosar (regi babakocsi mozese) belso huzata is eszembe jutott, hogy kimossamKép
Mar csak nehany tetra kifogo kell, es kesz a kelengyeKép
Korhazi cuccom is majdnem egybekeszitve, a lenyegesebb dolgok mar 1 helyen vannakKép
Momoekrol nem hallottam mostanban, nem akartam atmenni hozzajuk, amig nem tudtam, hogy baranyhimlo-hordozok vagyunk-e.. Ha lesz idom, jovoheten atnezek mar a csajokraKép Mostmar van nappal is idom hetkozbenKép
Gyuszko ma ismet szepult (Apaval egyutt), fodraszkodtakKép Most meg alszik, bar tobbszor felebredt kozben, de meg huzta az agyKép

Marika,
Eloszoris: tunderik a kutyusokKép En alapbol imadom oket, csak most meg nem vallalnek be egyet sem, mert sokat utazgatunk, es nem lenne szivem itt hagyni a szomszedasszonyra, mint a tobbi allatkat.
Vinni meg macerasabb...
3D: en a Praxisban voltam, ez a Kosztolanyi Dezso ternel van Bp-en. Az alapar 8eFt, 2D-3D vizsgalat, kb. 20 perc, amit ha viszel videokazit, akkor felveszik. Ha DVDre kered a rogzitest, akkor +3eFt, a lemezt ok adjak. Lehet meg CD-re kerni kepeket, meg szines kepet kerni nyomtatva, ezek arait nem tudom, mert en nem kertem soha. Jah, es az alaparban benne van meg ff fenykep a babocarol, 3db azt hiszem. Ha a babaneten regisztraltatod magad, es a szamot bediktalod elojegyzesnel, vagy ott szemelyesen, akkor 1eFt kedvezmenyt kapsz. (igy volt nekem az alap+DVD keres 10eFt)

Jajj, a szomszedok, sok helyen az elet megkeseritoi.. nekem halistennek semmi bajom nincs, sot, imadnivalo szomszedaim vannak..Kép a polgarmesteri hivatalrol meg nem tudok nyilatkozni, mert meg nem kertem toluk soha, semmit, igy nem tudom, hogy adnanak-eKép Bar gondolom itt se jobb a helyzet. ha az ovodaepitesbol kiindulok..

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Marika!
Szomszéd Kép .
Nekem egyetlen közvetlen szomszédom van,aki szintén megkeseríti az életemet,de nem feljelentgetéssel.
Nem értek hozzá,de fellebbezni nem lehet a döntés ellen?
Vagy ezzel a drága jó szomszéddal egyezkedni?
Remélem sikerül minél hamarabb megoldást találnotok!Kép
Nagyon aranyosak a kutyusok,holnap megmutatom őket Raulnak is.
Nagyon szeretne kutyust,de a négy cica elsőbbséget élvez és én most még nem szeretnék.
Egyáltalán nem untattál,kérek majd beszámolót,ha meglesznek a picik!Kép
Köszi,Raul már jól van,most az apja betegeskedik,csak azért,hogy nehogy egyszerű legyen mindig minden.Kép

Mica!
Egész jól állsz az előkészületekkel!Kép
Olyan furcsa,mert most a vége felé olyan jókat alszok,hogy csuda!Na,ez hamarosan meg fog változni!Kép
Megköszönném a gázos ismerősödtől az infót,vagy tel.számot.
Remélem nem túl drága,mert ha benyög egy olyan árat,mint a kárpitos,hát rögtön lebabázok!!!Kép
A pelus milyen márkájú?Elég jól hangzik.
Lehet,hogy szerdán benézek a Tescoba,akkor megyek megint ctg-re és UH-ra.

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsi, hogy alig jövök, de minden percemet lekötik a gyerekek. Még mindig ott tartunk, hogy szinte enni sincsen időm. Alvásról már álmodni sem merekKép.
Próbálok jönni, hogy legalább azt tudjam, veletek mi van, de sajna még arra sincs lehetőségem.
Viszont már izgulok Katáért, neked már nincsen sok szülésig, igaz?
A héten voltam bent Heppinél is, akkor még egyben voltak, ma meg örömmel olvasom hogy megszülettek a picikKép.
Mi jól vagyunk egyébként, Kevin rendesen szopizik, ma mértük, 6590gramm. Szerdán kapja az oltást, MEndit meg a kétéves vizsgálatra viszem egyúttal. Voltam a dokinál is kontrollon, minden rendben volt.
HÁt nagyjából ennyi. MÉg rakok nektek egy képet róluk:
Kép
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

BettiKép
Vegre, rolatok is hallunkKép Mar aggodtunk, hogy hova tuntetek el ennyire.. az nem a legjobb hir, hogy sok idod nincs lurkocaid mellett. A kepen nagyon edesekKép Gondolom nehez lehet, de majd meg is tapasztaljukKép
Kata lassan finisel tenyleg, 22-re van kiirva.
Heppi megszult?? Nah, es en meg nem tudok rola.. Mondjuk tudja a szamomat, de megertem, hogy nincs lehetoseg mindenkit ertesiteni..
Akkor majd masnem Kataval egyutt beszaladok hozza latogatni.

Kata,
Jah, eleg jol allunk, bar en meg nem rohannek annyira a keszuletekkel, de nem hagynakKép
Bar most a pelusvasarlast en inteztem ilyen hamar, de csak az akcio miattKép Amugy Libero pelus van most akciozva.
A gazost ma nem ertem el, mert vhol odavan, de holnap mar kereshetem, aztan informallakKép Arrol meg tippem sincs, hogy mennyibe kerulhetnek az ilyen konvektorok, ugyhogy lehet, hogy enis dobok egy hatast az artolKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Én is ma kaptam az emilt Heppi párjától, hogy megszületett Viktor (48 cm és 2800g) és Gábor (48cm és 2910g)Kép Igazán szép súlyban vannak a kissrácokKépKépKép

Betti,
skacok gyönyörűekKép

Bocs mindenkitől, de még olvasni sincs időm, így nem is tudok írniKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Először is innen a távolból gratula Heppinek!!! Kép

Mica!

Köszi az infókat, hát az árak nem túl biztatóak...
A szomszédok miatt csak irigyelni tudlak! És azért is mert nincs sok kapcsolatod az önkormányzattal.

Kata!

Az esetünkben fellebbezésnek helye nincs, vagyis lenne (4000 Ft), csak megymondták, hogy értelme nincs. A döntésüket megváltoztatn9i nem fogják, csak azt érhetjük el, hogy mehetünk egy tanyára kutyákat tenyészteni. Ennyit az igazságról...
A szomszédod miatt téged sem irigyellek, hihetetlen milyen leleményesek az emberek, ha a másiknak kell ártani.
Kata! Te tényleg mindjárt szülsz!!!Kép
(De gondolom ezt te is tudod Kép )

Betti!

A gyerkőcök gyönyörűek, csak gratulálni tudok hozzájuk! Kire hasonlítanak inkább, rád vagy apárodra? Kevin mennyi idős pontosan? Jó baba? Sokat alszik?
Azért egy kicsit te is próbálj meg pihenni.

Momo!

Neked is üdv! Kép


Marika
marica
 
 


Marica nagyon édesek a kutyusok, megdögönyözném az összeset Kép KépKép !!!
Sajnos mi is hasonló cipőben járunk minket a fűtésszerelőnk perel hasonló összegre...Az első pernek most lett vége itt csak az öcsém ellen indult eljárás mert rátámadt a fűtésszerelő egy durunggal ő meg elhajolt így csak súrolta és bevágott neki egyet. A bírónő látatlanba tárgyalás nélkül!! felfügesztette az öcsémet másodfokon ügyvédet fogadott, és felmentették, de az ügyvéde költsége így is volt 50000 ami ahhoz képest hogy tök ártatlan sokk...na ennyit az igazságszolgáltatásról. Most mi járkálunk a bíróságra, bár ott sajnos az igazság senkit sem érdekel, a perköltséget meg bezsebeli az állam Kép. És az a gáz hogy ez mindenhol ez a mentalitás az építkezés során sajnos megtapasztaltam ezt minden de tényleg minden oldaról, a szocpol, a rendőrség, a bank, a démász stb... A hozzáállás annyi, hogy senkit nem érdekel: átvertek? szar ügy te kis hal vagy menjél usszál tovább, nem ismerünk. Kép Kép Kép
Na nem akartam ennyira túldramatizálni, csak mégis kijött. Én most még befáradt állaptban vagyok, de neked nem kell feladni Kép.
Biztos van valami mód, valami szakival kéne beszélni mit érdemes tenni. Talán nem kell bírosághoz fordulni, esetleg lehet a kennelek felépítésének beruházási költségekre hivatkozni? Kennelre is kell építési engedély? Mit írtak indoklásnak? Az önkormányzat ha ilyen okos miért nem az elején szólt?
Macska:
Féregtelenítőt már adtam nekik, de minnél többet olvasok ezekről a dolgokról annál jobban azt hiszem jogosan aggódom. Azt olvastam, hogy a féreglárvák az állat szörzetén is rajta vannak és az emberbe is így kerülhetnek át, ahol nem tudnak teljesen kifejlődni, hanem lárvaként vándorolgatnak a szervekben és rombolják azokat, ill. betokosodnak valahol és így "rejtve" súlyos elváltozásokat okozhatnak. Na most ezek után azért eléggé megijedtem. Eddig engem sem érdekelt de most hogy van a Jonathán azért igen, nem tudom mindíg lemosni a kezét mielött bevenné a szájába a kezét...Meg azt sem értem, hogy ha beféreghajtózom az állatot, akkor elvileg újra csak két hét múlva lehet (addigra fejlődnek ki a lárvákból a férgek??) de addig mi van a lárvákkal amik attól még ugyanúgy átkerülhetnek az emberre?? Majd kifaggatom az állatorvost is ha végre egyszer eljutok odáig, mert már tényleg csak valami szaki tud megnyugtatni.
Cicát ma próbáltam megismertetni a kutyákkal, de elég gáz volt a rotink nagyon nagy érdeklődést mutat, teljesen megőrült nem agresszív, csak nagy és olyan mint egy tank amikor beindul. Szóval elég sikertelen volt és most nagyon annak látom. Nem számítok nagy barátságra csak hogy kutyák ne ugassák egyfolytába és ha nem vagyunk otthon ne nyírják ki őket.

KATA!
Jaj már nagyon nincs sok hátra, már majdhogynem bármikor nem?? Kép Szülési terv? Fájdalomcsillapítás, szülőszék? Kép
Házikótok hogy alakul? Szomszéddal mi van? (csak én vagyok egyenlőre ilyen szerencsés hogy nincs)

Mica!
Bárányhimlős pedig én is nagyon szerettem volna lenni (pöttyös panna után ki nem?) az összes tesőm volt de nekem valahogy nem sikerült elkapni, mostmeg már nem is szeretném, lehet hogy immunis vagyok Kép ?
Január elejére vagy kiirva ugye? Szüliési terv?

Betti!
Nagyon helyesek a lurkók Kép milyen békések a képen, bár gondolom élőben sokszor más a helyzet Kép Remélem minél előbb sikerül túljutni a kezdeti nehézségeken hogy kicsit magaddal is folalkozhass. Gyerekmentes nap? Tudod amikor nagyszülők vigyáznak a csapatra, te meg szólózol és kikapcsolódsz egy teljes napra? Kép Kép Hogy aztán megújulva felfrissülve kezdhess újabb hetet? Ideális esetben ezt mindenki élvezi, nagyszülők, unokák, anyukák, esetleg még a férjek is Kép Kép

Heppinek nagyon gratula a kicsikhez.Kép
Hanyadik hétre születtek? Ha tudtok majd részelteket írjtok Kép


Jaj és elfogadták a kérdőívem!!!! Kép

Próbálok feltenni fotó tablót hátha sikerül.
sylva
 
 


Sziasztok,

Csak gyors reagalas, fiam mesenezese kozben par pillanatra enyem a gepKép

Momo, koszi az infotKép Csaszaros babak? tudja vki?Kép

Heppi,
Hatalmas gratula, gyonyoru nagy lurkokKép

Marika,
naja, nem olcso, de nekem a megnyugtatashoz kellett az elso felvetelKép
Szomszedokat meg meg kell veretni vkivelKép

Szilvi,
Jauar 3ra vagyok kiirva, de hogy mikor jon, azt ki tudja..Kép
Szulesi terv nincs, csak almok: gyorsan, es ugyesenKép
Amugy azert nem jo tervezni sokfelet, mert a vegen csak csalodas er, ha nem ugy alakul a dolog..

Nah, rohanok, kerik vissza a gepet, majd holnap delelott leszekKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Nagyon sok szeretettel gratulálok a nagyfiúkhoz!Egészséget és sok tejcsit kívánok!!!KépKépKép

Betti!
Örülök,hogy legalább egy keveset tudtál írni és köszi a képet,nagyon szépek a gyerekek!Kép
Kevin is milyen nagy már!
Aranyos vagy,hogy izgulsz értem,tényleg közel az idő,tegnap töltöttem be a 38.hetet.Kép

Momo!
Köszi az infót!
Nagyon várom,hogy írj majd,mi van Veletek,olyan rég hallottam Rólatok!

Marika!
Mostanában kezdem kapisgálni,hogy 22.-e már nagyon-nagyon közel van!!!Kép
Mikorra is vagy írva?

Szilvi!
Szia Te elveszett nőszemély!
Gratulálok a kérdőívhez!!!Kép
Ez a fűtésszerelő dolog hogy történt?!
Lehet,hogy meggondolom hívjak-e.Muszáj lesz,mert fázunk az új szobában.
Egyébként nagyjából készen vagyunk,a többit majd apránként.
Szomszédban még mindig putri.KépMost befogadtak egy hatalmas kutyát,időnként átszökik hozzánk a lyukas kerítésen,ma pedig megharapott egy nőt az utcán.
Szülési terv:azt tervezem,hogy minden rendben és gyorsan zajlik.Kép
Úgy vagyok vele,hogy majd adja magát és a szülésznők állítólag nagyon rugalmasak.
Szülőszék még nincs Cegléden,remélem legalább a fejrészét megemelik az ágynak kitolásnál (ha nem császár lesz megint).
Akkor "csak"egy macsekotok lett?
Beszélj az állatorvossal is,de csak ismételni tudom:nálunk sem volt soha gond macska miatt,pedig már megvoltak,mire Raul megszületett.
Hányan vagytok tesók?

Mica!
Köszi mégegyszer,hogy hívtál ma!Kép
Rusz úgy döntött,hogy nem vesz konvektort,hanem átszerelteti a folyosóit,amit soha nem hazsnálunk.
Most már csak olyan emberke kell,aki be tudja szerelni.Kép
Ma kiegészítettem még pár dologgal a kórházi pakkomat,úgyhogy menetkész vagyok.Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Nem örülök, hogy te is hasonló, vagy még komolyabb gondokkal küzködsz! Nem ismerem bővebben a sztorot, de gondolom elég komoly gond lehetett, ha a tesód így reagélt a fűtésszerelőre. A költségekről ne is beszéljünk, néha (azt hiszem jogosan) úgy érzem, hogy a hivatalokban, ügyvédi irodákban csücsülők a nagy semmiért veszik fel a nagy pénzeket. Tudom, hogy ez közhelyesen hangzik, de a tapasztalat mondatja ezt.

Az építkezésnél nekünk szerencsénk volt, mert apárom a villanyon kívül mindenhez ért, azt meg az egyik barátunk csinálta meg. A fűtésszerelő csak a hivatalos melót csinálta, persze jókora összegért.

A mi ügyünkkel kapcsolatban már beszéltünk ügyvéddel is, de azt mondta mindenképp mi húznánk/húzzuk a rövidebbet. A jegyzőnőt pedig kikérdeztük többször is mielőtt idejöttünk lakni, hogy mi a helyzet a kutyákkal, azt mondta ne aggódjunk, nem lesz semmi gond blabla... Most amikor ezeket a mondatait számonkértük tőle, a szemünkbe hazudott, hogy ő nem mondott ilyet, valamint neki semmi köze ahhoz, hogy hová építjük a kenneleket, amíg fel nem jelentenek, most viszont mégis "jogszabályokra" hivatkozik...Ilyenkor mit csinálsz???? Durva kifelezés, de pisiljünk széllel szembe?

Kikérdeztem a párom a macskaügyről (bár nem nagyon kedveli őket Kép )
A férgek az emberbe az állat ürülékén keresztül juthatnak át, vagyis ha a fiad megfogja azt, vagy a homokot ahová mondjuk amacsek pisilt. A féreghajtással valóban kell 2 hetet várni, de a tabletta vagy paszta beadása után figyelni kell a cica ürülékét (nema lekellemesebb feladat Kép ), hogy van-e benne féreg, ha nincs akkor nem kell megismételni a féreghajtást.

Midjárt jövök!
marica
 
 


Újra itt vagyok, csak el kellett intéznem valamit.

Szilvi!

Szerintem a kutya-macska szoktatást ne add fel, nem mehet minden elsőre!


Mica!

A szomszéd-veretésre már mi is gondoltunk, de félek, hogy abból is mi húznánk a rövidebbet. Pedig már nagyon ráférne! Kép

Jan. 3. elég közel van szilveszterhez, lehet, hogy már együüt bulizol a babával! Kép

Kata!

Az én időpontom még odébb van: márc.15. lehet, hogy egy nemzetiszínű zászlót lobogtatva jön majd apocaklakó a világra Kép
már akartam kérdezni: te ugye aPéterfyben vgay nővér? Miért nem oda mentél/mész szülni? A távolság miatt?



Na sziasztok csajok!
Várnak a háziasszonyi teendőim! Kép

Marika
marica
 
 


Sziasztok!

Ha már írni nem tudok, azért dobok képet a csajokról, hogy irígykedjetekKép

Kép
Kép
Kép

Kata,
akkor neked már drukkolhatok folyamatosanKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Momo!
Hogy csináljátok,hogy ezek a csajok egyre szebbek?!Kép
Mesi is jól megnőtt!!
Tejcsi van elég?
Köszi,a drukk rámfér!Kép

Marika!
Nagyfiam márc.12.-én született.Kép
A ceglédi kórházról alaposan tájékozódtam,mert tényleg közelebb van és úgy döntöttem,semmivel nem rosszabb,mint a Péterfy.
Szülés után majd többet tudok,de eddig meg vagyok elégedve.
Az orvosodnak magánrendelője van?
Szomszédomtól kivagyok,a befogadott hatalmas kutyájuk mindig elszabadul,az utcán tegnap megharapott egy nőt,ma nálunk volt az udvaron,nem is mertem kimenni.Kép
A kutyát fogja valaki elpusztítani,pedig nem tehet róla,hogy ilyenek a gazdái.Kép
Szerintem enni sem kap.
Akkor Nektek nem marad más megoldás,mint elfogadni a határozatot?Nagyon sajnálom!Kép

Mica?!

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Gyorsan ket sor, mert most epp van idomKép Ne aggodjatok, csak el vagyok havazva, igy ezert nem jutottam irashoz tegnap.
Majd meselek.
Kata, ha kell meg a szam, akkor csorgess mar majd ram, es elkuldom sms-benKép Tegnapi szita-agyambol kiment..Kép
Majd irok meg kesobb, csak rohangaszos napom lesz, ugy nez ki.

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!
Jó,hogy előkerültél!Kép
Látom,mióta otthon vagy,alig érsz rá.KépValahogy én is így vagyok és attól tartok ez a helyzet nem fog változni mostanában.
Azért csak óvatosan azzal a rohangálással!
Na,én már csak húzom magam,rohangálás kizárva.Kép
Holnap megyek ctg-re+UH-ra.
Találtam Pilisen egy szerelőt,de még lehet,hogy hívlak a tel.számért!

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

még jó, hogy elvileg otthon vagyok, gyakorlatilag Pesten rohangasztam még a hétenKép Tudom, ejnyebejnye, de gond adódott a pesti modemmel, és 2 napig vadásztam, mire egy nyamvadt, de nekünk megfelelőt találtam. Ma beizzítotttam a melóhelyen, így ha minden igaz, akkor holnap már nem jövök, csak csütörtökön kukkantok be, mert kérték a csajokKép
A rohangaszás már nekem se megy virgoncan, ma is megálltam egy pillanatra, mert a gyerkőc úúúúgy lefejelte a medencémet, hogy jöttek a csillagok..Kép

Momó,
Szuperek a csajok, meglesem már majd őket tényleg élőben isKép

Marika,
Hajajj, én az együtt karácsonyozást se bánnám, elvagyok én szentestén is a szülőszobán, átéléssel énekelném a Csendes éj-tKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Nálam ismét probléma van! Kép
Tegnap közölte a dokim, hogy pont akkro fog síelni amikorra ki vagyok írva, ezért ballagjak át a Habonyhoz. Sok jót hallottam már róla, de én már úgy megszoktam az én gyorsbeszédű Kopáromat.Kép
Szóval kérés: Írjátok meg mikor, hol, mennyiért rendel a Habony doki + a telefonszámát is , ha tudjátok.
Előre is köszi!


Momo!

Elérted amit akartál! Én irigykedek! Kép
(A szemek hihetetlenek!!!KépKép )

Kata!

Nekem a márc.12 is jó lenne, hisz ezek szerint már ki van próbálva. Kép
A kutya miatt nem irigyellek, főleg, hogy azt sem tudni miféle, van-e oltása stb. A szomszédokkal nem lehet beszélni? Vagy ha más nem bejelenteni? Bár annak nem sok eredménye lenne...Ha enni sem kap a kutya, akkor egy idő után elég veszélyessé válhat, persze nem akarlak ijesztgetni.
A Kopár dokimnak nincs magánrendelőle, az SZTK-ba járok/jártam Cegléden. De jó volt, mert időpontra kellett menni és csak minimális volt a várakozási idő.

Mica!

A medence-fejelésért részvétem! A rohangálással tényleg óvatosnak lenni (mondom ezt én, aki mindig úton van Kép )
A Csendes éjt már én is énekeltem az én babámnak (szegény gyerek Kép ), mert nagyon várom a karácsonyt. Az időpontról pedig sajna nem te fogsz dönteni...Kép


Szilvi hol vagy?


Véleményt kérek mindenkitől!!!!!
Elég jó szomszédbosszantó módszer, ha veszek egy 180 cm-es télapót, aki hangosan ordírozza a "HO-ho-hó-t" és hülye karácsonyi dalokat énekel és kiállítom az udvarra a szomszéd ablaka alá??? Kép Kép Kép
A jegyzőnő arcát is megnézném, amit ez ahülye bemegy és feljelenti a Mikulást...Kép

Marika
marica
 
 


Marika,
Az a Miki nagggyon tuti lenneKép Csak nem valami eszement katalógusból bogarásztad?
Az én Zsebim meg márc.3-án született, az sem rossz dátum (03.03Kép), főleg a dátumfóbiás pasiknak jó, mert így legalább képes megjegyezni a gyereke születési idejétKép

Mica,
még jó, hogy már nem dógozolKép Gyere nyugodtan, csak el ne rettenj a nagycsaládos életformátólKép

Kata,
én drukkolok nagyon, hogy minden a kívánságaid szerint alakuljonKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Marika,
Habony foorvos messze van a bo- es gyorsbeszedu orvostol, viszont ha kerdezgeted, akkor mindenre valaszol, kimeritoen.
A rendelesi ideje (magan) kedden es csutortokon van delutan, hivatalosan 16 oratol, de mi mar kitapasztaltuk, hogy erdemes fel3 korul odamenni, mert ugy az elsok kozott vagyKép Eleg koran ott szokott lenni. Arrol publikban nem irok inkabbKép

Momo,
A duplas datumok tenyleg jok, anyukam szulinapja, az eskuvonk napja, az en szulinapom es a fiam szulinapja is ilyenKép ezert szeretnem a 01.01-et a masodik fiamnakKép Az enyem meg 2 nap mulva esedekes, o en szegeny oregKép
A nagycsalad johet, volt egy olyan almunk, hogy szeretnenk 3 lurkotKép Hat most vagy megszeretem, vagy messze elszaladok, ha parom emlitene 3. lurkotKép
Ha holnap nem is, de esetleg penteken eljutok feletekKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!
Ó,Te bölcs öreg!!!Akartam is már kérdezni,hogy most a 77-et,vagy 78-at töltöd?!
Előre nem köszöntelek.Kép
Azt a mászkálós mindenit!
Ha majd találkozunk ki is kapsz!!Kép

Momo!
Ha olyan szülésem lesz,mint Neked Mesivel,nagyon-nagyon meg leszek elégedve.
Igaz,hogy a szülőszék Cegléden eleve kilőve,de egye fene,arról lemondok...Kép

Marika!
Szuper a Miki-ötlet.De aztán nedogy egy másik szomszéd jelentsen fel csendháborításért!!!Kép
Én is nagyon várom a Karácsonyt,Patrikot is beteszem majd a fa alá.Kép

Puazi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Mica!

Megadom az e-mail címem, hálás lennék, ha ide bővebben írnál róla, ha lesz időd.
nagymelykuti@postamester.com

Köszi, Marika
marica
 
 


Sziasztok!

Megint itt vagyok. Most ellik a kutyink, azért kukorékolok még fent. Nem túl jó hír, hogy alig van az anyának teje, eddig 5:4 az élő kutyik javára...

Örülök, hogy sikert aratott a mikulás-ötlet, a Zolival 2 napja ezen röhögünk...Amúgy a ceglédi Tescoban láttam ezt a műremeket és ha nem írtóznék az ilyesmitől + nem sajnálnám rá a pénzt (20.000.-) még be is szerezném. De nem akarom ezzel elrontani az ünnepeket, mivel a gyagyás biztos ordítana miatta (ha nem mondtam volna azt is szokott a kerítésnél) + félő. hogy a kutyáink is megőrülnének tőle. Kép

Mica!

Előre is köszi az infót. Bár azt mondta adokim, hogy elintézi az "átvételt", azért szeretnék tájékozódni. Emberileg, szakmailag jókat hallottam róla, na meg az Anyukám is nála szülte az öcsémet.

Kata!

Szerintem a karácsonyfa alatt figyelő kis "Patrikoknál" nincs szebb látvány! Kép

Momo!

Én a 03.03-mal is kiegyezek, nem bagyok válogatós, csak minden rendban menjen.
Habár fogalmam sincs minek hogy kell mennie. Kép Olvasoma különböző könyveket, de hát az mégsem ugyanaz...


Szilvi!

Te még mindig sehol...
Pedig nem is értem éjfélkor mi más dolgod lehet mint a gép előtt ülni... Kép


Marika
marica
 
 


Sziasztok,

Kata,
nem nyert, ahogy most erzem magam, az a 79et jelentiKép
Kicsit kifaradtam ma reggel, hideg, szeles idoben eltekertem a gyerkoccel az oviba.. hat azt hiszem, hogy ma utoljara, bar meg delutan haza is kell hoznom.. magamra vessek, mint a fold nelkuli paraszt, miert ajanlottam fel apanak, hogy menjen autoval munkabaKép Najo, onos erdekbol, mert lehet, hogy vmikor ejfelkor tud majd csak hazajonni, holmi beallitasok miatt, es ne fagyoskodjon mar vonatra varva..
Az ejnyebejnye elmaradhatKép Majd viszek vmi sutit, es egybol nem azon jar az eszedKépKép

Marika,
Remelem, hogy meg ma a levelirasig is eljutok, ha nem, akkor sorry, de ma nincs a kolleganom, es igy most csupan alapbol 420 domain var ram, hogy elbiraljam.. es meg amit napkozben beadnak..
Szoval irok, de nem tuti, hogy ma. Esetleg a Kata segit rajtam, es ir a dokirol, meg az arrolKép Hallod pilisi Rem? Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Kata!
Fűtésszerelő: annyira nem akarom ragozni a lényeg, hogy miatta állt az építkezés, felfagyott a beton, elfojt rengeteg kbm víz, mikor kifogásoltuk a munkáját magánkívül üvöltözött, és fenyegetőzött (nem ez volt az leső alkalom) és a szóváltás során nekiment az öcsémnek (a Szabolcs vele építette a házunkat). Ekkor tettünk feljeletést a rendőrségen, és elmondtuk hogy megfenyegetett. Aztán két nap múlva kirabolták a házat a cirókat és az összes radiátort elvitték....persze a rendőrség szart az egészre ill az öcsém ellen indított eljárást garázdaságért...mert önvédelemből visszaütött, most meg perel minket mert szerinte nem fizettünk neki eleget....(persze számlát nem adott az átadott pénzekről mondván majd a végén egybe mindent kiszámláz) hát most itt tartunk. No comment.

6-an vagyunk tesók én vagyok a legidősebb (24, 21, 19, 14, 13, 11. 2 fiú 4 lány). Kép Nagy a család Kép.


Cicából 2 lett Kép majd próbálok feltenni képet. (MIRR MURR a nevük, KazMIRR és TiMURR)


Hogy telenek az utosó napok? Kép Lehet hogy pocakosan már nem is látlak? (ajnálatom áll ha van kedvetek átnézni holnap is pénteken is itthon vagyok).
Anyud mikor jön?
Anyósék is tervezik majd a látogatást? Testvéreid?
Ha beindulnak a dolgok kérem ám sms-t. Kép Habonyt hívod ilyenkor vagy a kórházat? Nagyon szorítok ám neked Kép.

Marika!

Ja a hivatalokban érdemi ügyintézés nincs, csak csak papírmunka...
Hát sajnálom ha tényleg ez a helyzet és ügyvéd sem bíztat semmi jóval. Bár az még mindíg nem világos hogy ha nem kell a kennelekre építési engedély, akkor mi alapján bontatják le? + ha elvileg a kutyatenyésztésre kaptatok önkormányzati engedélyt (vagy nem tom mi kell hozzá, de van valami, hogy hány kutyát lehet tartani engedély nélkül) akkor végülis erre nem lehet hivatkozni, márminthogy ebből a szempontból meg mindegy, hogy kutyakennelt vagy mondjuk szerszámosházakat építettetek. A jegyzők nem tom miért hiszik magukat kiskirályoknak...úgy látszik ez nem csak pilisen van így. Kép
A tanulság nekem és hát úgylátszik mindenkinek annyi, hogy írásba kell kérni az állásfoglalásukat??? Csak akkor meg én vagyok a hülye...De tényleg ez van, minden felelősség nélkül beszélnek általába, egy hivatalon belül a különböző ügyintézők "máshogy" tudják a jogszabályokat, és akkor a végén mégiscsak "mi" szívunk...ennyit a jóhiszeműségről.
Kutyusokat hogy bírjátok? Kép Sikerül mindíg mindet eladni? Ez kinek az ötelet volt hogy tenyésszetek újullandit? (gyerekként mindíg erre vágytam hogy kutyatenyésztő leszek Kép csak nálunk az állatok az én "utamon" jöttek a családba, és nem a Szabolcsén, ő ebbe annyira nem partner, csak "elviselő")
Hogy tetszik a terhesség?? Kép Én sajna fel sem tudtam fogni, amíg nem kezdett nőni a hasam, akkor esett valahogy le, hogy hú most akkor ez már nem vicc és tényleg valahogy ki kell jönnie a hasamból mert tényleg benne és valahogy most már ki fog jönni, de hogy??? Nagyon elképzelhetetlen volt, és mire ezt így összeegyeztettem magamba addigra már meg is szültem. Utánna meg olyan "írígy" voltam a terhes kismamákra akiket láttam, hogy jaj de jó nekik, mert nagyon jó terhesnek lenni, mert már értem !! Kép Kép
4D-s ultrahang Dél Pesten a Soroksári úton is van a Mega-Toys áruházba (nézelődni kíváló Kép358-0093) az árra már nem emlékszem, de szoktak itt is lenni akciók mi egy csomag pelust kaptunk ajándékba, és nő volt az orvos. Kép
sylva
 
 


Kép
KépKép<!--attachment: jonath_n__s_kazmir_kicsibe-127177.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*245.2**jonath%e1n+%e9s+kazmir+kicsibe%2epsd --><center><pre>
Kép
jonathán és kazmir kicsibe.psd (245.2 k)</pre></center><!--/attachment-->
sylva
 
 


sziasztok!

Mica!

Semmi gond, tudok várni az infókra, de te egy kicsit sokat dolgozol, nem?
A bicizés hideg szélben sem a legjobb sport. Kép


Szilvi!

Hát nem semmi a fűtős-sztorid!
Sajna minden ember a saját kárán tanul, ha ez közhelyesen hangzik is...Kép
Jó sok pénzbe benne lehet nektek már ez az egész és ahogy aszavaidból kiveszem még korántsem ért véget az ügy. Hoztak már valamiféle döntést? Vagy billen már valaki felé a dolog?
És persze az idegről, amit gondolom esztek még nem is beszéltünk...

A kutyatenyésztésre tényleg kaptunk engedélyt, de (annak ellenére, hogy kértünk) nem kaptunk erre írásos igazolást. Az épületet nem bontathatják le velünk csak a kutyákat kell arrébb vinni, vagyis új kenneleket építeni, a régiből pedig rombolni. Bár még így sem tudom elképzelni hogyan fogunk lejutni a saját kertünkbe???

A kutyik sok örömet okoznak nekünk, nélkülük el sem tudjuk már képzelni az életünk. Persze sok szomorúság, sírás is van a dologban pl. ha elpusztulnak vagy elviszik őket. Az egyik évben 9 szőrmók kutyink pusztult el a kezünk között 3 nap alatt, mivel az egyik vevő hozott valami fertőzést. Mi úgy szoktuk mondani ezt dolgot, hogy van egy nagyon drága hobbink. Van amikor bejön, de van hogy nagy aráfizetés (ez a mostani év is ilyen).
Maga atenyésztés a Zolitól jött, de ő is először csak kutyákat akart, mert betörtek hozzá. Aztán szép lassan belefolyt/unk, most pedig már állománycseréről gondolkodunk.

A terhesség klassz, de elég nehéz volt felfogni, főleg hogy elvették az első 3 hónapomat. Furi volt hozzászokni, hogy soha nem vagyok egyedül, mindig kísér valaki, akire vigyázni kell. Előtte elég hajszolt életet éltem, nehéz volt lenyugodni. Bár a nagy állj a betegségem volt.
Persze 1-2 kellemetlenség is ér. Pl. most hívtak, hogy beválogattak a Barátok közt-be, 18-án lesz az első forgatási anpom, de amint meghallották az "állapotom" rögtön tárgytalan volt a dolog...
Persze a baba maximálisan kárpótol, főleg ha egy ilyen gagyi sorozatról van sz (mellesleg mióta terhes vagyok majdnem minden este nézem Kép ).

A 3D infót köszi, de tartok tőle, hogy most nem lesz rá pénzünk..Kép

A kutyáid gyönyörűek (szabadon járnak-kelnek?), a cicák pedig nagyon édesek!!!! Kép

Puszi, Marika
marica
 
 


Sziasztok!


Momo!
Még mindíg szuperek a csajok Kép majd gyűjts időt egy kis élménybeszámolóra, hogy megy nálatok az élet Kép Kép


Marika!

Hát sajnos pereskedni járni elég nyomasztó, próbálok hozzászokni, csak iszonyatosan bánt hogy egyszerűen hogy lehet minden ilyen kicsavart és igazságtalan. A bíróságon tényleg senkit nem érdekel az igazság, minél folyékonyabban hazudsz annák biztosabb hogy nyersz, ha túl fiatal vagy akkor meg előre le vagy írva...most épp a szakértőre kéne fizetnünk horribilis összeget (nem bírom elképzelni, hogy mi kerül ennyibe??? valaki 5 havi GYES-nek az összegéért dolgozik 3 órát? és ír egy véleményt??!!!???)

Ha ne bontathatják le a kenneleket akkor a kutyákat milyen "jogcímen" kell kívinni belőlük? Mármint hogy most a kennelek helyével van a baj? vagy azzal hogy kutyákat szeretnétek benne tartani??

Barátok közt? Húha akkor majdnem "híres" lettél? Kép Akkor néztem csak amikor elkezdődött, aztán már mivel vagy 3 éve nincs tv-nk kimaradok belőle.
3D- s uh, azonkívül hogy "nagy élmény" nincs akkora jelentősége, a sima "sztk"-s uh-t is lehet sasolni Kép meg felvenni is Kép és azért nem is kell fizetni Kép. Többiek nagyon dicsérik a Habonyt Kép akkor ezekszerint te is nála fogsz szülni? Bár Momó Isván kórházas szülése rám nagyon csábítóan hatott Kép Kép Kép ott bár orvost nem ismerek, de a szülésznők tényleg kedvesek és ők pl azt ajánlották a szülésfelkészítőn, hogy úgy is lehet az Isvánba szülni ha nem oda jársz dokihoz, szülsz az ügyeletesnél ők meg bejönnek hozzád (szülésznőválasztás) ez jóval olcsóbb megoldás Kép Én így szerettem volna csak nekem a végén már pont az volt a baj, hogy nem volt orvosom seholsem Kép Kép aztán valahogy a Péterfybe kötöttem ki.

Kutyáink kennelbe vannak, egyenlőre. Ki vannak vive sétálni naponta, meg ha kinnt vagyok kiengedem őket. Direkt megbontottuk miattuk a telket és így el van választva az utcafronti és a hátsó kertrész, de nem lehet kiengedi őket felügyelet nélkül, mert most füvesítettünk és ásnak... elég keményen...Kép Kép most már a Glora is 2 éves lesz remélem benő a feje lágya mert eddig mindent, de tényleg mindent szétszedett, a kerítést, az orgonabokromat...mindent ami az útjába került Kép.

Cicáékat meg szeretném azért kiköltöztetni, csak gondolom ez sem lesz túl egyszerű..., aki megszokaja a jót, nehezen enged. Egyenlőre a teraszra alig bírom kituszkolni őket.

Pussz:
Szilvi

Küldök egy látható képet Jonathánról is, nehogy már pont ő maradjon ki Kép

KépKép
sylva
 
 


Sziasztok,

Gyors bejelentkezes, hogy leirjam, mi van Kataval. Nem kell megijedni, csak annyi tortent, hogy tegnap (miutan szegeny 3 orat vart..) a ctg-n a baba szive ugy tunt, hogy nem egyenletesen ver, igy este 8rra berendeltek megegy ctg-re. Azt mondtak, hogy ha az se lesz tokeletes, akkor bentfogjak. Nos, valami lehetett, mert Kata irt sms-t, hogy benttartottak.
Amint lesz info, szolok, bar eleg sokunkat el tud erni.

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Beszeltem Kataval, ma reggel mar jo volt a baboca ctg-jeKép Ha delutan is jo lesz, meg a reggeli is, akkor hazamehet Kata, nem tartjak bentKép
Valoszinu az okoztam, hogy tegnap nem kajalt rendesen..

Udv,
Mica
mica
 
 


Mica!

Köszi az infókat Kép Kép
sylva
 
 


Sziasztok!

Katának nagyon drukkolok, remélem nem lesz semmi gond és hazaengedik!!!!!!! Kép Kép Kép


Mica!

Tényleg köszi az infókat, tök jó, hogy gondoltál ránk és szóltál!!!!! Kép Kép Kép


Szilvi!

Na, igen! Újra itt apénz-kérdés, ami valahogy mindig összefügg az "igazságossággal"... Amúgy mi is azért nem akarjuk feljelenteni ezt az ......-ot becsületsértésért, mert nem akarunk bíróságra járni.
És mi lesz, kifizetitek a szakinak a kért összeget? (Amúgy mit szakért?)

Még el nem felejtem: tündéri a kisfiad!!!! Kép
Tényleg! Nem is tudom, hogy te + párod mivel foglalkoztok!

A Péterfyben szültél? Kinél? Először én is oda akartam menni, de aztán a pénz + távolság döntött.

A kutyás támához: A kutyáink tartózkodási helyével van a baj: a szomszéd oldalán van, nem ami házunk folytatásában. Megjegyze,, több mint10 méterre a szomszédtól, betonfallal elválasztva a kerítésétől (ha azt kerítésnek lehet nevezni), tehát még csak látni sem látja őket.

Na azért híres nem lettem volna, de a pénz, ami a forgatásért jár, jól jött volna. Kép
Az tök jó, hogy nincs TV-tek, én néha teljesen elhülyülök előtte...

Az ásós kutyik ismerősek! Részvétem! Egyszer kiszökött 2 átokfajzat és tönkrevágta a kertet, amellett, hogy daradokra szedték a vadiúj edzőcipőm... Kép

Na puszi!
Marika
marica
 
 


Marika!

A szakértőt muszáj kifizetni, mert a bírónő "ítélkezett" így szóval ő érdemben nem tud dönteni szakértőt rendel ki a költségeket pedig nekünk is állni kell...30 napunk van fizetni, aki ennek nem tesz eleget "arról meg lesz a véleményem" pontosan így fogalmazott. Hát mi csak részletben tudunk fizetni (remélem ez nem hátráltatja AZ 'igazságszolgáltatást')


Én pszichológusasszisztensként dolgoztam most meg szociálpedagógiát tanulok (ifjúság és gyerekvédelem). A Párom meg vámügyintéző volt ami nem lettünk EU-sok, aztán most raktárba van és logisztikát tanul mellette.


A Péterfybe tök véletlen kerülte kb a 31? héten, egy fiatal dokihoz,(Bokor) én nem magánba jártam hanem sztk-ba hozzá, mert már nagyon kivoltam hogy az összes orvos a magájába hívott, és hogy tényleg minden a pénzről szól. És ha egyszer nekem nem igényem a magánrendelés, akkor minek fizessek érte egy csomót? Igazából meg az bosszantott, hogy "nincs más választásom" ha nem a magánjába megyek akkor meg ne is menjek hozzá. A szülés az annyiból más hogy ott "hálás lehetek" azért hogy bejön hajnali 2-kor is, és kifizetem a fáradozását, de a között, hogy magánba járok és fixen fizetek meg hogy elmegyek sima sztk-ba ahol ugyanúgy vizsgál meg, túl sok különbséget nem láttam.


Kutyát sétáltatni hogy szoktatok? Kép Kaját hogy oldjátok meg, gondolom nem egyszerű mennyiséget esznek meg. Kép Kiállításokra is jártok?

A cica- nyúl barátság kipipálva Kép nagyon kedvesek voltak egymással. Kép Sajnos kutya-cica szoktatást kilátástalannak tűnik eddig Kép nagyon nagyon meg vannak őrölve tőlük, kíváncsi lennék ezt más hogy csinálja. Gondoltam hogy majd fegyelmező gyakorlatokat csinálok kb a macskoszoktok 3m-re és ha mindíg ugyanaz az inger egyszer úgyis elunják és már nem lesznek érdekesek a macskák. Bár ezt csak én találtam ki, de jelen pillanatban ez az egyetlen ötletem, csak már előre érzem hogy megint az elején vagyok csak lelkes ezt pedig módszeresen rendszeresen kéne csinálni.

Mikor mész legközelebb Uh-ra? Nem vagy kíváncsi már fiú/lány? Nevekbe gondolkoztok már? Szüleid mit szóltak a hirekhez, ők is a közelben laknak?


Kata!

Jelentkezz mi van veletek! Patrik "ugrásra" kész? Kép



Pussz: Szilvi
sylva
 
 


Mica!

Boldog szülinapot!! Kép Kép Kép Kép Kép
Ma van ugye (Márton nap)

Pissz: Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
KösziKép Igen, Márton-napkor ünneplek, éljenek a libákKép

Katáról ma még nincs infóm, de remélem hazamehetett, és jelentkezni fogKép

Marika,
igérem a hétvégén írok mail-t, el vagyok most havazvaKép

Puszi,
Mica
mica
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: