Új privát üzeneted érkezett!

Szia Sziszike ! Ne haragudj , hogy eddig nem írtam , de egy vírus elkapta a gépünket , és most lett megcsinálva . De sajnos emailt valamiért nem tudunk küldeni . Remélem jól vagytok ! Kép Kép Kép Mi jól vagyunk , Dávidka kezdi megszokni a bőlcsit , ma egyeltalán nem sírt , hogy ott hagytam . Kép Az éjszakák most egy kicsit nehezen mennek , mivel Dávidkának jönnek a rágófogai , meg taknyos is , de nincs láza így vihetem a bőlcsibe . Most röviden ennyi , sok puszi !Kép
maryann
 
 


Sziasztok, látom már csak ketten vagytok a topicban Kép , de azért megkérdezem, hogy nem tudjátok-e, mikor van Szentendrén zenebölcsi.

Köszi,
Kata
Sckata
 


Szia Kata!

Nem küldtek Neked a zenesuliból egy levelet, amin rajta van a program? Csenge nevére jött egy, de kidobtam sajna, mert most nekünk nem aktuális, bölcsizünk és dolgozunk KépKép

Kriszta

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 

 
 

Szia Philissa, nem küldtek, mert mi Dunabogdányban lakunk, azért köszi. Majd felhívom őket.
Sckata
 


Kedves Kismamák, anyukák!
Ajánlom a figyelmetekbe a Gólyahír, baba és kismamruha gyártó mühelyem.
Minden ami a babának és a mamának szükséges
felsőruházatból, nálam jó áron megkapjátok.
Vác Fekete ut 53.
Telefonon egyeztetünk időt.
06-30-501-45-27
Szeretettel várom a jelenkezést.
Üdv.mindenkinek : Irénke
irénke
 
 


Sziasztok!

De régen írt ide valaki! Bár hát most sem fórumozóKép

Viszont ha már idenéztem, a zenebölcsi minket is érdekelne, mert Miksát valahogyan egy kicsit le kellene kötniKép Az egyszervolt.hu-t imádja, szerintem a zenebölcsi is tetszene neki. Tudtok segíteni?

Még valami: nekünk még sajnos korai szerintem, de láttam a neten, hogy a marcipánmúzeumban vasárnap délelőttönként marcipágyurmázást tartanak. Ha jól emlékszem 300 Ft-os anyagköltséget kell fizetni. Remélem még aktuális, ha már itt reklámozomKép

Többiek, lányok, mi van veletek? Írhatnátok ámKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kedves Anyukák!

2005. január 15.én 9-13 óráig babaruha börze lesz Szentendrén a Pest Megyei Könyvtárban (Szentendre, Pátriárka utca 7.) használt és új márkás ruhákból. Gyerekekenek játszósarokkal.

Mindenkit sok szeretettel várunk!
akombakom
 


Szia Szirom!

Itt egy volt szentendrei,jelenleg pesti,de hamarosan tahitótfalusi anyuka.Kép
Pár hónap múlva költözünk oda.
Megnéztem a kisfiad fényképét,nagyon aranyos!Bár már biztos nagyobb.Kép

Ha rátalálsz erre a hozzászólásra,írj!Kép

Orsi
orsi21
 
 


Látom, nem annyira intenziv ez a topik, de tudnátok ajánlani jó szentendrei ovikat (alapitvanyi, zenei, kézműves, stb.) Még nem sürgős, de tájékozódni szeretnék.
Köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Orsi! Ne haragudj, nem vettelek észre, csak Zsuzsó kérdése láttán jöttem be. Régen nem mozdult ez a topikKép Régebben azért volt beszélgetés, talán valaki Tahiból is volt, de Dunabogdányból biztosan. Mi Horányban lakunk, úgyhogy igazából én sem vagyok szentendrei, és nem is csak arrafelé indulunk, ha kimozdulunk, hanem esetleg Dunakeszi felé is. De végülis majdnem mindegy, szóval szívesen járunk át Szentendrére is.
Az én kissrácom már tényleg jóval nagyobb, mint a képen, de nincs szívem lecserélni, olyan aranyos rajtaKép Most lesz 17 hónapos, égedelem, de nekem a legklasszabb kisfiú. Ez a tél elég húzós, bezárt volt, lassan most már vinném gyerektársaságba. Várom az influjárvány végét és a tavasztKép

Zsuzsó! Sajnos ebben nem tudok segíteni, még nem nézelődtem ebben az ügyben. Meg talán nem is viszem ki a szigetről ha nem muszáj, maradunk a falusi oviban. Gondolom ha érdeklődsz, akkor még nem Szentendrén laktok. Ideköltözök? Bocsi a kíváncsiságomértKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok lányok!

Gondoltam benézek, bár idöm az nemigen van mostanság!
Elköltöztünk Tahiba októberben Szentendréröl.
Sokkal nyugisabb itt. Gyerekek nönek, már Jázmin is óriási 17 hónapos lesz holnap.
Csináltam egy szopis csoportot Tahitótfaluban, ha vkit érdekel szívesen látjuk a Tanácsadóban van, minden hó második csütörtökén délelött 10-töl!

Szirom! Gondoltam rátok a múltkor, felétek jártunk épp!

Sziszike! Hogy te milyen aktív vagy, pedig téged is lefoglal a három gyerek gondolom!

Zsuzsó! Mi Sztendrén laktunk ugyan, de Pomázra jártunk oviba, viszont a barátnöm kislánya Pannónián jár oviba és nagyon dicsérik.

Többiek, nektek is üdv!


Evey
evey
 
 


Szia Evey!

Csak feléled ez a topik is egy kicsitKép Nekem is néha eszembe jutnak az itteniek, bár sose volt egy nagyon pörgős topik, de mégis. Egyébként mit csináltatok felénk?Kép
Milyen Tahi? Szopis csoport korábban jött volna jól, volt egy idő, amikor kicsit nyűglődtünk. De átlendültünk a nehézségeken, és azóta is szopizik Miksa. Igaz, már csak kétszer, a délutáni és az esti elalvás előtt. Lassan befejezzük azt hiszem, de a telet még mindenképpen szerettem volna végigcsinálni. Nem teher, de nagyon ritkán mégis eszembe jut, mert rajtam kívül senki más nem tudja például lefektetni aludni. De ezen valahogy mindig túllépek, és folytatjukKép

Teszek egy képet Miksáról, ő is lassan 17 hós lesz:
Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Én Tahiban lakom,szívesen beszélgetnék veletek.
Ibolyának hívnak, van egy három éves kislányom.
Jelenleg nem dolgozm, még gyesen vagyok.
ibolyaa
 
 


Szia Ibolya!

Írd magatokról egy kicsit, hogy telnek a napjaitok? Mesélj a kislányodról, meddig maradsz otthon vele?
Mi Horányban lakunk, Miksa most 17 hónapos. Általában átrobogunk Tahin, amikor gyerekdoktorhoz visszük őt, mert dunabogdányi orvost választottunk. Ti maradtatok Tahiban orvosnál?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Én is bocsánatot kérek,hogy csak most írok,de nem gondoltam,hogy ír valakiKéppár napig benéztem,aztán elmaradt.
Szirom!
Kisfiad még mindíg gyönyörű!
Kb 2 hónap múlva Tahitótfaluból fogok írni nektek.Élesszük fel ezt a topikot!Kép

Ibolya,és Evey!
De jó akkor mi nemsokára "szomszédok"leszünkKép

Most nem írok többet,mert álmos vagyok így egy óra felé...Kép
Azért képet teszek fel Dominikról,aki holnap lesz 13 hónapos.
Kép
Kép
Kép
orsi21
 
 


Sziasztok!
A kislányomat Ritának hívják, mint már írtam elmúlt három éves.Óvodába szeptembertől fog járni.Egyenlőre csak fél napos lesz.Jó lenne valahol dolgozni, de még nem tudom, hogy mit és hol.Valami hat órás munka kellene.Most egy kis házban lakunk,két három hét múlva kezdünk építkezni, itt Tahiban.
Orsi : Tahiban, vagy Tahitótfaluban fogtok lakni?


Ibolyaa
ibolyaa
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy belekotyogok a dolgokba!
Ibolyaa!
Itt vagy még?
Angelani

Kép
angelani
 
 


Szia Ibolyaa!

Mi Tahitótfaluban fogunk lakni.
Sajnos nem tudok ötletet adni,hol találhatnál 6 órás munkát...csak a Mc Donald's-ot tudom mondani,de azt nem kívánom senkinek!!!Kép Talán valami kis ABC-ben pénztárosnak.Bár még nem nagyon tudom milyen boltok vannak arrafelé.
Én ma pakoltam össze az első dobozunkat a költözéshezKép
Ha gondolod tehetnél fel képet a kislányodról!Kép

Orsi
orsi21
 
 


Sziasztok!
Erika vagyok, én is Tahitótfaluban lakom. Kisfiam, Olivér nemsokára 3 éves lesz.
Orsi, Isten hozott Tahitótfaluban. Remélem jól fogjátok érezni itt magatokat. Dominik nagyon aranyos, büszke lehetsz rá!
Ibolya, a te kislányod hová fog járni oviba?
Még nem tudom, Olivér megy-e szeptembertől, de engem a Waldorf érdekelne. Tudtok-e valamit a szerveződő óvodáról illetve van-e tapasztalatotok/véleményetek más Waldorfról?
Szívesen beszélgetnék veletek bármiről, hiszen szomszédok vagyunk...
Megpróbálok képet feltölteni a gyerkőcről:KépKép
oerika
 
 


Szia Erika!

Nagyon aranyos Olivér!KépLátom ő is szeret bevásárolni.Kép
Köszönöm a fogadtatást!Biztosan szeretni fogok ott lakni,ugyanis,nagyon szép csendes hely,és még eddig sosem laktam kertesházban.Képzelheted milyen a 9.-en egy erkély nélküli lakásban lakni...De már nem sokáig szerencséreKép
Erről a Waldorf oviról nagyon sok jót hallottam,főleg,hogy pont itt a környéken van egy.
Ezt a leírást találtam róluk,de ez a Kispestiről szól.Szerintem a többi is ilyesmi lehet.

Az óvoda a Kispesti Waldorf iskolával egy intézményt képez, egy közös területen, ám különálló épületben működik, melyhez külön óvodaudvar és iskolaudvar tartozik.
Az intézmény 1995 őszén alakult meg. Pedagógusok és szülők folyamatos, együttes erőfeszítése fejleszti a jövőt magukban hordozó gyermekek számára.
2000 nyarától tágas, régi építésű téglaépületben működünk, az önkormányzat jóvoltából.

Az óvodai csoportban 4-től 7 évesig, vegyes életkorú gyermekek vannak. Férőhely: 30 fő.
Fontosnak tartjuk, hogy a gyermekeket ebben az életkorban természetes anyagok vegyék körbe. Ezért a játékszereket az óvónők a szülőkkel együtt fából, textilből, gyapjúból készítik, ill. maguk javítják, ha kell.
Az udvart és a termet is úgy alakítottuk ki, hogy a gyermekeknek maximális mozgásterük legyen, átlátható és kreatív játéktevékenységeknek adjon lehetőséget.
Az óvoda 7.30-tól 1 óráig tart nyitva, ez idő alatt mindkét óvónő a gyermekekkel van.

Legfőbb nevelési célunk, hogy a gyermek szabad individuális fejlődését biztosítsuk úgy, hogy kreativitásuk, lelkük, szellemük mindenféle erőszak nélkül fejlődhessen.

A gyermeki biztonságérzet a harmonikus, kiegyensúlyozott felnőtté válás egyik alapja. Ezt a biztonságérzetet az állandóan visszatérő ritmus erősíti. Fontos szerepe van a napi, heti és havi ritmusoknak is, melyek évről-évre ismétlődnek.
Évente átéljük az évszakok változásait, s ezt az egymást követő ünnepekre való felkészülés és az ünnep élménye mélyíti el évről-évre egyre jobban.
Minden hét ugyanazon napján ugyanazt a tevékenységet végezzük, így ritmikusan, ismétlődően van lehetőségük a gyermekeknek arra, hogy játékidőben szabadon részt vehessenek a különböző képességfejlesztő tevékenységekben, igényük és tetszésük szerint.
Foglalkozást nem tartunk. A napot átszövik a játék, éneklés, festés, formázás, kertészkedés és az évszakoknak, ünnepeknek megfelelő munkák természetes tevékenységi formái.
A waldorf pedagógia nem teljesítménycentrikus, hanem az egyéni fejlődési ritmust veszi figyelembe.
Szellemi háttere Rudolf Steiner antropozófiájára épül. Az óvodai gyakorlat él a magyar és az európai népi hagyományokkal. Szemlélete nem materialista, azonban nem tartozik egyik felekezethez sem. Földünk, a természet és az ember megismerésére, szeretetére, tiszteletére, értékeink megbecsülésére, megőrzésére nevel és tanít.

A Waldorf Óvoda és Iskola a pedagógusok és szülők önigazgató, - a mindennapos gyakorlat tapasztalatai alapján változó, fejlődő - közössége a gyermekek érdekében. Szülői kezdeményezésre jött létre. Szülők alapították, akik szerettek volna gyermekeik nevelése, tanítása számára egy olyan óvodát, amely más, mint az általuk addig ismert állami intézmények.
A szülők tevékenyen részt vesznek az óvoda működésével kapcsolatos teendőkben (nagytakarítás, mosás stb.). Havonta szülői estet tartunk, ahol az aktuális ünnepre közösen készülünk, és folyamatosan megosztjuk egymással a gyermekekkel kapcsolatos élményeinket, gondolatainkat, problémákat.

Minden érdeklődőt várunk szeretettel egy évben két alkalommal, amikor megtekinthetik intézményünket, és részt vehetnek a programokban. Az első alkalom a majális, majd a decemberi nyílt nap. Mindkét rendezvényünk pontos időpontját előtte plakátokon szoktuk nyilvánossá tenni.
orsi21
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek, hogy a múltkor írtam, erre látom az már a jó múltkor volt...

Szirom! Nagyon jóképű kisfiad van! Miért nem kerestél meg, amikor a szopis problémád volt, szívesen segítek, ha van vmi! Egyébként attól még eljöhettek, nem azok járnak, akiknek gondjuk van, hanem bárki, aki akar! Átutazóban voltunk Dunakeszire, amikor felétek jártunk.

Többiek! Helyesek a lurkók!
Ibolyaa! Merre fogtok építkezni Tahiban? Itt mifelénk épülnek új házak (Tormarét)

A tTótfalui ovi szuper jó, nekem két gyerekem is odajár. A Tahisiról már nem mondanak sok jót a mamák.

Sziasztok, Evey
evey
 
 


Szia Evelin!Szalay Erika vagyok,dunaharasztiról.Csak láttam a neved,és gondoltam megkérdezem hogy mi újság van veletek??Hogy vagytok?A gyerekek már jó nagyok igaz?Ha előbb nem,akkor nyáron majd találkozunk a RICOH-s szalonnasütésen.Szia!!
szherika
 
 


Szia Erika!

De rég láttalak titeket! Köszi jól vagyunk, elég sok minden történt velünk, építkezés, költözés...majd mesélek! Mikor lesz a sütés, tudod már?
Remélem ti is jól vagytok, majd beszélünk!

Puszi, Evey
evey
 
 


hello.Jó lenne már dumcsizni.Velünk is egy csomó minden történt.Sajna,még nem tudom.Jázmin mekkora már?És a fiúk?Ha tudsz irj,várom.Szia:E
szherika
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok lányok???
Mi nemsokára 14 hónaposak leszünkKép 24.-én.
Pár kép Domiról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Orsi
orsi21
 
 


Orsi.Édes a kisfiad.Õ beszél már?Nekem Lili lányom most 21 hónapos egy kis dumagép.Jól eltűnt mindenki...
szherika
 
 


Orsi!Édes a kisfiad.Õ beszél már?Nekem Lili lányom most 21 hónapos igazi kis dumagép.Jól eltűnt mindenki...
szherika
 
 


Bocs csak először ugy látszott nem ment el.
szherika
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit be vagyok havazva (bár általában mindig, de most pláne.)

Orsi! Nagyon aranyos a kisfiad!

Erika! Semmi hír a sütésről. Remélem azért csak összefutunk, tavaly sajnos nem tudtam menni.
Olyan kíváncsi vagyok már rátok pedig!

Fiúk nagyok már, Krisztián most megy suliba, Adrián középsős lesz, Jázmin meg dumagép szintén, csak éppen nem magyarul beszél, hanem babául. Nekem ez olyan furcsa a fiúk után, mert ök nagyon korán kezdtek beszélni, de nem baj, olyan édi, amikor halandzsázik. Persze pár szót már beszél: anya, apa, cici, vau, stb.
Nemsokára 20 hónapos.

Hát ennyit rólunk.

Sziasztok, Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Dominik még nem nagyon beszél,csak a ezeket mondja: hinta,cica,de szinte mindennek tudja a nevét,csak még nem mondja ki.Kép
Voltatok eper fesztiválon?
Mi most nem tudtunk kimenni sajnos.
Most nézem mennyi az idő...megyek aludniKép
Sziasztok!

Orsi
orsi21
 
 


Sziasztok!Hát ez nem a várt nyári idő.Mentek valahová nyaralni?Mi Szerettünk volna menni az eper fesztiválra,de nem jött össze.Most mennem kell,ébredezik a csajszikám.Sziasztok:ERIKA
szherika
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk az eperfesztiválon. Délelött a fiúkkal egy kicsit, majd este a Bikini koncerten és másnap a tüzijátékon a legnagyobbal.

Erika! Úgy tudom 16-án lesz a sütés a Tomiéknál, akkor pont más programunk van, amit semmiképp nem mondunk le. Sajnálom, pedig kíváncsi lettem volna már rátok! Esetleg kijöhetnétek vmikor hozzánk is!? Nyaralni voltunk Cserkeszölön, épp akkor volt rossz idö sajnos. Még talán egy pár napra elmegyünk Lillafüredre. És ti?

LÁNYOK! JÚLIUS 27-ÉN DÉLELÖTT 10-KOR TAHITÓTFALUBAN, A FOCIPÁLYA MÖGÖTTI PIHENÖPARKBAN MEGTARTJUK AZ ANYATEJ VILÁGNAPJÁT, MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!
14-én 10-kor pedig szopiscsoport van a Tanácsadóban, a Hösök terén, gyertek, aki tud! A szoptatás közben felmerülö gyakori problémákról lesz szó. Várok mindenkit, akit érdekel a téma.

Sziasztok, Evey
evey
 
 


Ja igen! Isteni torna van a focipálya melletti tornaklub aerobic termében, én hétfö, szerda, péntek járok, délelött 8.30-tól! Ha bérletet veszel, 400 Ft egy óra, ha nem, akkor 450 Ft és tényleg szupi!

Evey
evey
 
 


Sziasztok! Evey:Mi sem tudunk menni Tomiékhoz,mert nekünk is más programunk van,és már nem mondhatjuk le.Én szívesen meglátogatnálak benneteket,de akkor majd a férjeink beszéljenek össze,mert nekem végülis bármikor jó.Igazodnánk hozzátok.Beszéljétek meg és akkor összehozünk egy időpontot.A fiúk dumcsizhatnának,a gyerekek játszhatnának,mi meg megbeszélnénk,az élet nagy dolgait...Várom majd a jeletkezéseteket.Itt,vagy Lacit hívjátok telefonon.Mi a Balatonon voltunk,szintén a rossz időben.De még agusztusban megyünk egy hétre.Remélem hogy már jó idő lesz.Na egyenlőre ennyi.Puszi mindenkinek:ERIKA
szherika
 
 


Sziasztok! Már jó ideje nem jártam erre...
Orsi, köszi az info-t a Waldorfról, időközben már felvettem a kapcsolatot a Zrinyi u.-ban épülő/induló W-ovis szülőkkel, óvónővel. Néhány dolog elbizonytalanított a filozófiájukkal kapcsolatban, hát utánanéztem. Azt hiszem, maga az ovi nem lenne rossz, de sajnos nem tudok azonosulni a Rudolf Steiner-féle filozófiai gyökereivel/célokkal???!!/ Egyelőre tehát nincs még ovi, meglátjuk, mit lehet még tenni itt Tótfaluban vagy Dunabogdányban.

JÓ HÍR: akit érdekel, zenés foglalkozást szervezek szeptembertől babák-mamák részére, elsősorban 1,5-4 éveseknek. Ha tudtok óvodapedagógust, zenepedagógust, vagy bárkit, aki tudná tartani, illetve ha érdekel,kérlek írjatok az atria@vnet.hu cimre vagy hívjatok a 70-6142359-en.
Evey,nagyon örülök, hogy személyesen is találkoztunk Kép, sajnos az eheti baba-mama klub elmaradt,remélem a következőre el tudok menni.
Puszi, OErika
oerika
 
 


Mindenki nyaral lányok??
szherika
 
 


Hello, én nem nyaralok, helyette "dolgoztam" egy kicsit és találtam profi-t aki a zenebölcsi foglalkozást tartaná. Augusztus 20-ig kellene minél többen jelentkeznetek, ha lehet, mert utána már nem nagyon lehet időpontokban válogatni. Egyelőre a kicsik 0,5-3 évesek vannak többségben, de ovis csoport is indulhatna délutáni időponttal (az egy kicsit problémás a tanárnő számára, mert zeneiskolában tanít).Egyébként egy szentendrei alapítványon keresztül intézzük a helyi önkorm. kulturfelelősével, kedvező árakon (pl. testvérek ingyen jöhetnek és lehet,hogy a helyiséget ingyen biztosítja az önkorm.), bérlet is lehetséges,úgy olcsóbb, kb 400 Ft/alkalom. Heti egy alkalommal szerintem nagyon jót tenne mamáknak, babáknak is. Próbálom pénzt és fáradságot nem kímélve szervezni, remélem nem hiába. Kérlek benneteket, ha tudtok, szóljatok másoknak is a környéken, hátha érdekelné a többieket. Úgy látszik, egyelőre tényleg mindenki nyaral...
Üdv. Erika
oerika
 
 


Hello!Nagyon rendes vagy,hogy így szervezkedsz.Remélem,hogy minnél többen jelentkeznek majd.Engem ez még nem érint,mert nekem a nagyi vigyáz heti 2 nap a csajszikámra,és akkor intézem a dolgaim.De lehet,hogy én is élek mejd az alkalommal.Szia:ERIKA
szherika
 
 


Hogy álnak a dolgok a bölcsivel kapcsolatban?Sikerrel jártál?Remélem hogy nem hal ki ez a topik!!Lányok merre vagytok???E
szherika
 
 


Sziasztok!

Én itt volnék.Már Tahitótfaluban lakunk!
Tetszik nagyon,a nyugalom,a csend,meg minden.Kép
Majd még írok,de már ideje aludni mennem.Kép 3:48 van...
orsi21
 
 


Sziasztok, jó hogy rátaláltam erre a topicra, mi Szentendrén lakunk, a 15 hónapos kisfiunkkal. Nem igazán ismerek kismamákat errefelé, szívesen bekapcsolódnék a társasági életbe... 30-9344-634
Baba-mama klub nincs esetleg a környéken?
Üdv
Anita
chatakela
 


Üdv Anita!!

Én nemtudok klubról.Hogy hívják a kisfiadat?Ha van időd akkor írj.

Orsi!
Megszoktátok már Tahit??Már be is rendezkedtetek?
Majd még irok,de most mennem kel,ébred a gyermekem.
szherika
 
 


Elfelejtettem kérdezni,hogy Evey-ről nem tud valaki valamit??
szherika
 
 


Hello Lányok!

Itt Tahitótfaluban van egy baba-mama klub, 2 hetente csütörtök délelőttönként. Holnap (szerda)délelőtt pl. kirándulunk: a Szentendrei Skanzen bejáratánál találkozunk 1/2 10-kor babák, mamák. Belépés ingyenes lesz.
Anita, kérdezd meg a helyi védőnőt, tud-e baba-mama klubról.

Egyébként beindult a Zeneház (zenebölcsi), minden kedden 1/2 11-kor a focipályánál lévő emeleti aerobik teremben tartjuk. A bemutatkozó órára sokan összegyűltünk, de az első igazi foglalkozásra nagyon kevesen jöttek... Ha ez így megy, nem éri meg az alapítványnak, hogy csinálja.
De nem gond, akkor majd én fogom tartani ingyen.Kép
Anita, ilyen foglalkozás Szentendrén is van (nem is egy), ha érdekel, megadom a foglalkozásvezető telefonszámát. De ha erre jársz,szívesen látunk itt Tahitótfaluban is.
Szombaton PARKBULI lesz a focipálya melletti szabadidőparkban. Családi vetélkedők, pogácsasütő verseny, zene, tüzijáték, stb. Mi biztosan kimegyünk Olival és a párommal. Gyertek ki, találkozzunk ott!

Más: ki tud valamit a budakalászi sóbarlang terápiáról?
Erika
oerika
 
 


Sziasztok!

Az egyik barátőm volt már a sóbarlangban,majd érdeklődöm tőle.és jelentkezem az infóval.Hogy vagytok?Tiszta röhej de rajtam tavaszi fáradtság lett úrrá.Jó gyorsan eltelt ez a nyár.
szherika
 
 


Sziasztok!

Anita! Épp a múltkor panaszkodott egy szentendrei anyuka, hogy ott nincs semmilyen baba-mama klub. Nálunk van a baba találka, most már úgy néz ki minden héten és van az én szopis csoportom, amiröl a www.szoptatasportal.hu-n kaphatsz felvilágosítást, hogy mikor van, vagy lapozz fel egy Kismamát a szeptemberi számtól benne van az idöpont.

Orsi21! Nem jöttök el a csopiba, megismerkednénk...?

Én sajnos azért vagyok ritkán, mert állandóan be vagyok havazva... Azért, ha sokáig nem jövök, Erika majd megnógat(hat).

SzERika! Tali részemről rendben, várunk titeket szeretettel, de szerintem ezt inkább mi beszéljük meg, mert ha a Zsoltira várok... A mobilszámom: 06-20-383-6519 (ez a szopis segélyvonalam is) Hívj fel légyszi és októberben összefuthatunk.

Sóbarlang: biztosan nagyon jó, mi vettünk sótéglákat és somadrin folyadékot és így hatásos a legjobban.

Puszi, Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Evey:Mindenképpen hívni foglak!
szherika
 
 


Hello Lányok!
Köszi az infot, ha romlik a gyerkőc állapota, akkor megnézzük a sótéglás módszert is. Szerencsére most már jól vagyunk, de nem kívánom senkinek az elmúlt másfél hónapot...
Ma egyébként felmentünk az erdőbe (gyönyörű ilyenkor ősszel), szedtünk őzlábgombát, fincsi ebéd volt!
Evey,klassz volt a homeopátiás előadásod a klubban!

Anita, ha van kedved gyere át Tahitótfaluba baba-mama klubba, most csütörtökön pl. a gyermekorvosnő tart előadást elsősegélynyújtásról. Én is szoktam Szentendrén ill. Leányfalun csavarogni Olcsival. Te melyik részén laksz? Hívj, ha érdekel vmi program: 70-6142359.
A Zenebölcsi foglalkozás még van (remélem marad is), elegendő résztvevő esetén Judit megtartja. Jól érzik magukat a babák, anyák. Leányfalun pl. létszámcsökkenés miatt megszűnt tavaly. Hát ezt itt nem szeretnénk, ezért mindent meg fogok tenni, hogy fennmaradjon a foglalkozás.
Biztosan lesz még egy-két érdekes program kicsiknek vagy kismamáknak, vagyunk ugyanis itt páran nyughatatlan szervezkedők...Kép.
Na most már megyek vacsoráztatni apát, Olit, Sissi-kutyát, Brumi-kutyát, Uhu-cicát és Filonka-cicát.
Sziasztok, Erika
oerika
 
 


Sziasztok "Lányok"!

Nem is hittem,hogy egy év után, találok egy olyan topicot, ahol ennyi tahisi anyuka van!! Nagyon örülök neki! Evelynt és Erikát már ismerem az itteni klubbokból! Én már 3 éve lakom itt, nem mindig vagyok boldog ettől, de tény,hogy Tahi gyönyörű!! Jó lenne, ha sikerülne így télen beszélgetnünk, ilyenkor hosszúra nyúlnak a napok, legalább néha ez feldobná egy kicsit!Kép
v_kapocs
 
 


Szia V_kapocs!
Örülök,hogy ránk találtál, de momentán nem tudlak beazonosítani. Legalább a keresztneved áruld el légyszi! Kép Valóban gyönyörű ez a hely - mi sem költöztünk volna ide, ha nem tetszene -, ősszel is szép, de sajna ezen az éghajlaton télen, akármilyen csodálatos a környezet, azért rám tud törni a búskomorság... legalábbis ma POCSÉK ködös esős undorító idő volt, és mivel én szeretek a szabadban lenni, hát kissé akadályoztatva voltam az időjárás által. Ti hogy vagytok ezzel a fényhiányos depresszióval (vagy minek nevezzem)? Azt tudom, hogy a finnek pl.hullára isszák magukat, de hát ez nálam csak mérsékelten megy!
oerika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: