Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsánat, hogy el vagyok tűnve! Kép Ha egyszer leülök a géphez, akkor nehezen szakadok el, így inkább csak késő este nézek be, akkor pedig már nincs kedvem írni. Őszinte együttérzésem a késő este netező anyukáknak! Kép

Mona, egyáltalán nem bántottal meg! Nem is tudom, mivel bánthattál volna. Köszönöm a vigasztalást! Kép Tudod milyen az, amikor minden szó jól esik.
A nagymamádat őszintén sajnálom. Kívánom, hogy ne kelljen szenvednie, és sikerüljön szembeszállnia a betegséggel!
A mensi, ha jól tudom, akár 1 héttel később is jöhet, ahogy abbahagyod a gyógyszert. Türelem, ne idegeskedje, mert azzal nem használsz, tudod! Esetleg igyál cickafarkfű teát, de ha megjön hagyd abba, és újra kezd el, ha már nincs vérzés, és idd a 14. napig napi 2x. Szedsz e-vitamint? Az is nagyon jó a női nemi működésre.

Egyébként, Mona, úgy érzem, hogy mi itt "elnyomtunk" téged. Kép Mióta ritkábban vagyunk olyan szépeket írsz, hogy csak ámulok. És még Te mondtad, hogy nem tudsz vigasztalni, és nem vagy megelégedve a hozzászólásaiddal. Még ilyet! Kép

Beatrix, akkor mostantól már nálatok is beindul a dolog! Hajrá-hajrá! Innentől kezdve 1 mindenkiért, mindenki 1-ért! Nincs kifogás! Mindenki babára készül. Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Sajnálom Kiscsabit! Mostantól legyen otthon Fenistil gél és csepp, vagyis inkább az, amit a doktorbácsi felírt, de ezek is nagyon jók. Azt én is tapasztaltam, hogy nagyon bedagad a szúnyogcsípés helye. Van valami abban, amit mondasz.
Hát igen, orvosok és pofonok Kép. Már nem bánom, hogy annak idején nem E-t választottam. Akkor ez a két doki volt a tarsolyomban. Végül B. Doktor mellé tettem le a voksot, és nagyon-nagyon nem bántam meg. Kép
Köszi, a csokit inkább kihagyom, de vasárnap lévén engedélyeztem némi süteményt - a húgom névnapját tartottuk. Így bejött egy oroszkrém-kocka (ez a kedvenc tortám) és még utána a mamánál 2-3 szelet gesztenyés piskótatekercs. Hmm... Mindig mondtam, hogy a tészták a gyengéim. Kép

Másik két lánnyal mi van? ELeninél nagy a vendégség most hétvégén is, Györgyi pedig, ha jól tudom, elutazott. Na jó! Most az egyszer felmentést kaptatok. Kép Kép

Egyébként már jobb a kedvem. Azt akarom, hogy jobb legyen. Haladtam a tanulással is. Húúú, már alig van hátra. Ki kell bírnom, végig kell csinálnom becsülettel! Nehogy már a végén rontsam el (a szakdogám minősítését még nem láttam Kép)!

Megyek, mert akció lesz, de sajnos az apajelölt nagyon ki van. Két nap egymás után éjszakázott. Kép Most nem a legfittebb. Nagyon ki kell tennem magamért, azt hiszem. Kép Kép Kép Kép Már előre szóltam, hogy ezt most nem lehet kihagyni!

Jó éjt! Szép álmokat! És írjatok-írjatok! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is.Kicsit zajlik most felénk az élet.

Szombaton vásárlás,kertészkedés,ma meg vendégségben voltunk.Vera!Jól értesült vagy! :-)))Valóban elutaztunk.Pici babát néztünk.Nagyon aranyos volt.Nikikének nagyon tetszett a dolog.Mivel van egy nagyobb gyerkőc is,sok új játékot talált.Nem is érdekelte,hogy Anya babázik.Időnként megsimogatta a babát.Olyan jó volt látni!

Vera!Örülök a jó kedvednek,és kitartás.Gyorsan eltelik az a pár nap a vizsgáig.
Holnap mész UH-ra?Akkor nagyon megy a drukk.Gondolom ezt már csak reggel olvasod,mert most fontos dolgod van. :-))))
Siess holnap a beszámolóval,mert kíváncsiak vagyunk ám!(Gondolom mondhatom a többiek nevében is.)

Beatrix!Nagyon szorítok nektek!Jól vettem ki,hogy már ebben a hónapban beindul a projekt?A végén tényleg szinte egyszerre pocakosodunk.Milyen jó lenne....
Egyébként már nekünk is csak 3 hét van a szünetből.
Szerintem most a 34 nap szinte normálisnak mondható.Gyógyszer után mindig később jön meg.Nálam 32 nap volt.Sajnos azóta sem állt be,de hátha majd most.
Hogy van Csabika,és a csípése?Szerintem is azért lehet ez az intenzív reakció,mert mostanában szórták őket.Valóban jobb lenne a lárvás irtás,de úgy tudom,hogy idén azért nem sikerült,mert hamar ment le a Tisza,és ez meglepte az illetékeseket.
Mi még eddig megúsztuk a szúnyogcsípést,de a bölcsiben szinte mindegyik gyereken nagy piros folt virít.

Mona!Van valami fejlemény a mamáddal kapcsolatban?Sajnálom,hogy ilyen beteg.Hátha tudnak neki segíteni.

Eleni!Nagyon eltűntél Te is!Jobban vagytok már?Angi meggyógyult?Valóban vendégség volt nálatok?

Mit szóltok ehhez a szörnyű időhöz?Tiszta bolond az időjárás!Pénteken majdnem 30 fok,most meg 15 is alig.És ez a szél...Szörnyű!Mikor lesz már igazi szép idő????

Megyek mert nagyon fáradt vagyok.

Szép álmokat mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Téjékoztatásul. Kép
Ma 14 óra körülre megyek UH-ra. Információk 16 óránál hamarabb nem várhatók.

Györgyi, örülök, hogy hallok rólad.
Írtad a rossz időt tegnap este. Ma még borzalmasabb. Meg lehetett reggel fagyni! Ez azért durva.

Eleni, most is Chopin-t hallgatok. A Férjem nagyon sokat letöltött nekem mostanában.

Megyek jegyzetelni. Csak megtanulni ne kellene majd. Na, jó! Nem nyafizok. Kép

Kellemes napot kívánok mindenkinek!

V.
vera77
 
 

 
 

Sziasztok !

Gyorsan írok egy pár sort, mert még azt hiszitek, leléptem...
Minden este olvasgattalak Benneteket, de Angi miatt nem volt időm reagálni. Kedd óta folyamatosan lázas volt, pénteken már a doktornénink is megijedt, hogy mi van, ha tüdőgyulladása van, mert hogy egyhuzamban köhögött is. Mivel azonban tüdőgyógyászati rendelés pénteken már nem volt, elszaladt hozzánk a dokinéni, és nagyon alaposan megvizsgálta Angit. Szerencsére tiszta volt a tüdeje, de a mandulája valami irtó ronda, tüszős, hatalmas...stb. Tudtam én, hogy már megint a mandulája vacakol. MINDIG ezzel van a gond. De "kicsit" már sok, hogy minden hónapban ezzel küszködünk. Én pont ennyi idős voltam, mikor ráment a vesémre, és ki kellett venni.( a mandulámat) Nem szeretném, ha ő is így járna, de a mandulakivétellel sem vagyok kibékülve. Most egy nagy vitaminkúrát kellene vele csinálni, nyáron rengeteg gyümölcs, zöldség, vasat külön a szörnyű sok mensije miatt, stb...Azt mondta a doktornéni, hogy ezalatt rendbe kellene jönnie. Tavaly nyáron is hízott szépen, megerősödött, de télen az iskola, a rendszertelen evés, ide-oda futkosás, stressz miatt mindig kimerül minden tartaléka. Ráadásul még az étkezése is botrányos, ami miatt állandóan szekálom, de ezt sem szereti hallani, pedig tudja, hogy igazam van.
Krisztike jól van, de most vele is meggyűlik a bajom, mert mióta az őrlő fogai jönnek, alig akar enni, egész nap csak a kezét rágja, meg sajnos mindent, ami a keze ügyébe kerül.

Az időjárástól már én is kivagyok. Lassan június, és még mindig nem volt 2-3 napnál több normális meleg. Leginkább a szél készít ki, mert még azt is elviselném, hogy hidegebb legyen, de ez az erős, durva szél... !!!Ettől kapásból pillanatokon belül beteg leszek, annyira érzékeny vagyok a huzatra.

A szúnyogok itt is nagyon pofátlanok. Krisztike is szokott a szúnyogcsípéstől óriásira dagadni. Most is van az arcocskáján jó néhány dekoráció, de még a feje búbján is találtunk egy nagy dudort, amitől először megijedtem, aztán ráismertem a szúnyogcsípésre

Mona,én is nagyon sajnálom, ami a Mamáddal történik, de nem látom elveszettnek a dolgot. Az én nagymamám csaknem tíz évig élt ilyen betegséggel, és 92 éves korában halt meg.Ráadásul nem is kezelték sehogy. Ugyanebben a fajta daganatban a 42 éves unokatesóm hónapok alatt meghalt. Ennek állítólag az lehet az oka, hogy az idős embereknél már nagyon lassú a sejtosztódás, és ezért ami rossz, az is lényegesebben lassabban növekszik. De ha még műtéttel rendbe is tudják tenni, akkor az nagyon jó lenne.

Vera, jó Neked, hogy tudtad, mikor kell az action. Én már nem is tudok semmit, mióta progit szedek, mert így kifürkészhetetlen, mikor mi történik bennem. De ez most annyira nem zavar, mert ebben a hónapban amúgy is minden mással el voltam foglalva, és nem is lett volna energiám kisbabára gondolni. Egyébként pedig szépen csitulnak az ilyen vágyaim, azaz kezdem elfogadni, hogy ez így marad, és ez most nem keserít el egyáltalán. Tulajdonképpen azon kapom magam, hogy az is olyan jó, hogy Értetek lehet izgulni, Nektek örülni.. ez szinte már olyan jó, mintha velem történne. Úgyhogy mindenkinek nagyon sok sikert !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vera, nagyon várom az UH eredményt !!! Szorítok Neked !!! Remélem, hamarosan elolvashatom a beszámolódat.

A Corába kimerészkedtünk tegnap, de meg is bántam. Olyan káosz van , tömeg, fejetlenség. Én pont egy olyan pénztárt fogtam ki, ahol az egyik vevőnél valami nem stimmelt, a pénztárosok szerencsétlenkedtek, és még 40 perc múlva is ugyanazzal bajlódtak. A sor megállt, mindenki majd megőrült, én szépen visszapakoltam mindent, és megállapítottam, hogy nem nekem való ez a stressz.Közben Titi majd kidőlt a fáradtságtól, Angi sóhajtozott, az előttem lévők egy kisbabával voltak, dugig megrakodva....Megfogadtam, csak akkor megyek, ha már azt az infót kapom, hogy alig állnak a pénztáraknál.

Nagyon számolom a napokat, hogy mikor lesz végre nyári szünet ! A férjem holnap már vizsgáztat, úgyhogy szeptemberig nem tanít ezután. De jóóóó!!!! Többet lesz itthon. Én viszont elég szomorúan gondolok arra, hogy nekem menni kell dolgozni, még ha csak 10 órában , akkor is. Inkább lennék itthon három gyerkőccel.Ez az, ami a legnagyobb boldogság számomra, nem az, hogy dolgozni menjek. De ez már nem fog összejönni.

Megyek, mert Titi mindjárt kárt tesz magában. Az ollóval szórakozik, jajjj !!

Puszi : Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!Eleni!Nagyon örülök hogy végre te is bekapcsolodtál.Anginak gyogyulást kivánok.Az én fiam is ha beteg akkor a mandulájával van gond.Ugy vagyok vele hogy amig nem "nagy" a gond addig semmiképp nem vetetjük ki.Gondolom te is igy vagy vele.Most hogy közeleg a nyár/már ha az idén egyáltalán lesz nyár/ még jobban kell vigyáznunk a hideg üditö,fagyi miatt.

Vera!Tegnap már sejtettem hogy meg fog jönni.Este mikot kimentem Wc re már egy kicsit volt.Szerinted a tegnapi napot számoljam elsö napnak? A gyogyszer miatt fontos.Kiszámoltam hogy a 12.nap jövö hét csütörtökre esik.Igy pont nem lesz magánrendelése.Majd felhivom telefonon és akkor gondolom ki kell mennem a hetényibe.

A mamám jobban van egy kicsit bár csak anyu volt nála a hétvégén.Vérátömlesztést kapott mert már nagyon rossz volt a vérképe.Az eredményét felküldtük pestre a keresztanyámhoz.Ö már keresett egy sebészt és majd ö dönti el hogy legyen e mütét.Szerintünk ha meg kell müteni akkor az pesten történjen.A családunkban volt már egy olyan beteg/más betegsége volt/ akit itt nem vállaltak pesten pedig megmütötték.Azota már jobban van.

Szép napot mindenkinek.

Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki előkerült. Kép

Ez a vacak idő viszont... Kép

Mona! Mamámnál kb 15 éve vastagbélrákot állapítottak meg. Sajna voltak már áttétek is. De megműtötték, bár a sebész, aki operálta, nem sok reményt fűzött sem a műtéthez, sem az utána következőkhöz. Mamám nem kapott sem sugárkezelést, sem kemoterápiát. Egy jó ideig táplálékkiegészítőt (rákos betegeknek valót) kellett Neki enni, de aztán az is abbamaradt. Pár év múlva újra kellett műteni, utána ugyanaz, mint az első műtét után. Kisebb daganatok sajnos maradtak a szervezetében, de azokat nem lehet operálni. Hát így él már 15 éve. Nagyon jól bírja magát, sajnos már 8 éve egyedül van, de erős asszony, ellátja magát, a ház körüli teendőket, van nagy veteményeskertje és egy pár aprójószág is. 5-6 havonta jár teljes kivizsgálásra, hogy az orvosok lássák, ha be kell avatkozni. Elmondása szerint is jól van, nem hagyja el magát és jókedélyű. Kép Kívánom, hogy a Te nagymamád is még sokáig legyen köztetek és találjátok meg a megfelelő orvost, aki legjobb tudása szerint kezeli.

Mona, Eleni! Nekem a Csabika esetében olyan szerencsém van, hogy nem szereti a fagyit, mert HIDEG. Nem issza meg a hideg üdítőt sem, még a hűtőből kivett joghurtot is meg kell Neki mikrozni egy kicsit. Így nálunk a torok- és mandulagyulladás szerencsére ritka "vendég" (kopp, kopp, kopp).

Eleni! Remélem, hogy Angi már hamarosan meggyógyul. Ha szép napos időnk volna, az biztos segítene egy kicsit. Igazad van, "tömjed" csak a csajsziba a természetes vitaminokat. Kép Problémás időszak ez a kamaszkor! Kép Kívánom, hogy Krisztike fogai pedig gyorsan-gyorsan bújjanak ki, hogy ne sokáig tartson ez a nem evős korszak.
Eleni, most megdorgállak kicsit. Kép Olyan lemondóan írtál a Te saját lehetőségeidről, már ami a harmadik gyerkőcöt illeti. Ez nekem nem tetszik! Kép De tényleg nem! Bár lehet, hogy ezzel a "lemondással" felszabadulsz egy lelki feszültség alól, és lehet, hogy ez lesz a sikerhez vezető jó út. Persze aranyos vagy, hogy értünk is így, ilyen tiszta szívvel izgulsz. Köszi! Kép
Azért remélem, hogy a gyógyszer "rendet rak" ott bent és utána jó eséllyel indulsz Te is a baba-projektben. Kép

Vera! Izgulok Érted nagyon, hogy jó eredményt mutasson majd du. az UH. Várom a híreket, és nagyon-nagyon szorítok Neked! Kép
Egyébként Fenistil mindkét fajta van itthon, csakhogy most teljesen hatástalan volt és már nagyon ijesztő volt a vörösség és az, hogy duplájára duzzadt az egész fülkagylója (annyira, hogy teljesen elállt a fejétől, olyan volt, mint Kuka a Hófehérkében, igaz csak 1 fülére Kép). A dokibácsi azt mondta, hogy még be is gyulladt, ezért nem volt elég a Fenistil. Most már viszont nagyon szépen javul, még 1-2 nap és szerintem teljesen rendbe is jön. Kép
És örülök, hogy jobb a kedved. Kép
Amikor a tanulásról írsz, sokszor eszembe jut, hogy szeptembertől majd én fogok "nyavalyogni". Kép Addigra Te már túl leszel mindenen. És remélem, már bőven pocakosodsz, vagyis pocakosodunk (mindannyian!!!) addigra. Kép

Györgyi! Ha innen nézem, akkor gyorsan telt az idő, hogy már "csak" 3 hét van a szünetből. Már előre izgulok Érted is! Kép A ciklusom egyébként nekem sosem volt "normális", így nagyon meg sem lepett, sőt örültem, hogy egyáltalán megjött.
Látom, Nikike nem féltékenykedett a kisbabára. Kép Csabika tavaly nyáron még nem "tűrte", hogy más gyerek engem megöleljen vagy megpusziljon, de mostanra már megedződött. Kép

Csajok, nem tudom, mi lesz a nyaralásunkkal. A Balaton még most is csak 14-15 fokos, 2 hét alatt nem melegszik fel, hogy gyerekkel is lehessen benne fürdeni. Így az első 4 napot (a 9-ből) a Férjem szüleinél töltjük, 8-án hazajövünk, elmegyek az oviba a szülői értekezletre, 9-én pedig meglátjuk, hogy hova érdemes elindulni.

Most be is fejezem, mert úgy látom szómenésem volt. Ma még leszek, legyetek jók, ha tudtok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!Mit szoltok ehhez a hülye idöhöz?Benn voltam éppen a városban amikor elkezdett esni az esö.Siettem is haza azota meg egyfolytában süt a nap.

Vera!Nagyon de nagyon szurkolok neked az ultrahang miatt.Csak jo hireket kaphatsz.

Beatrix!Köszi hogy irtál a mamádrol.Egy kicsit "megnyugodtam",hogy van neki is esélye.A korházban anyunak azt mondták hogy minél hamarabb meg kellene müteni.Az is "jo" hogy mamám a mütétbe is belement/nagyon meg szeretne gyogyulni/ Egyébként a család ugy döntött,hogy a mamám nem tudhatja meg hogy rákos.Annyit tud hogy fekélye van.Teljesen elvesztené a reményt ha megtudná az igazságot.

Nagy nehezen én is kiválasztottam hogy hová megyünk nyaralni.Gyenesdiáson/éppen Keszthely mellett van/ találtam egy szép kis házat.A kertben van fürdömedence/direkt ilyet kerestem/.Kettönknek 5000 ft a szállás.Gagáért nem kell fizetni/sok helyen már érte is kellene fizetni/.Julius 5 töl julius 15 ig fogunk nyaralni.Csak jo idönk legyen mert ott ez nagyon fontos.

Puszi mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem. ERedmények: a kis domináns tüszőcském már 19 mm, a méhnyálkahártya maradt, amennyi volt, de a Doki szerint majd, ha megtörténik a tüszőrepedés, utána ez is beindul a progeszterontól. Ezzel szerintem nem lesz gond. Szerdán megyek legközelebb, és akkor már az injekciókat is felírja a Doki. Részleteken még nem tudok.

Nagyon-nagyon köszönöm, hogy ennyire drukkoltok nekem. Most kell majd csak igazán. Repedjen a tüsző, elkapják a kiskatonák, jókor, jó injekciókat kapjak, sikerüljön a beágyazódás, fenntmaradjon a progeszteron, megmaradjon a terhesség, problémamentes legyen, úgy szüljek, ahogy én szeretnék, .... Nem is kívánok sokat, ugye! Kép

Eleni, örülök, hogy előkerültél. Annak kevésbé, hogy nem mondtál jó híreket. Jobbulást kívánok a lányaidnak, neked pedig türelmet, kitartást.
Látod, én sem tudtam, hogy mikor kell akciózni. Egyébként megsúgom, hogy a tegnapi akció hullafáradtság miatt elmaradt, így ideges is lettem. Most már megnyugodtam, nem maradtunk le semmiről, és két napig itthon lesz az apajelölt, beleadhatunk apait-anyait. Kép
Anginak talán egy kis Béres-Csepp nem ártana. Nagyon jókat hallottam róla. Nem vitaminokat, hanem ásványi anyagokat, nyomelemeket tartalmaz. Valahogy tényleg rá kellene venni a normális étkezésre. Sajnos ilyenek a kamaszok. A húgom sem eszik rendesen, bármennyire is erőltetjük, van is miatta sajnos problémája (gyomor, emésztés), és még csak 12 éves!!! Mi lesz így velük?
A Corába én sem megyek még legalább 1 hónapig. Aztán majd meglátjuk.
Miért nem örülsz, hogy újra taníthatsz? Ez a 10 óra nem lesz sok, hidd el. Marad időd mellette a családra. Én már olyan szívesen mennék a gyerekek közé! Cseréljünk, jó?
A szelet ne is mondd!!! Én már nagyon kikészültem tőle. A szemem úgy szúr, fáj a fejem, nem bírom! Egyszerűen szenvedek tőle én is.

Mona, a mai nap az első nap! Ha este 6 után jön meg, akkor az már 0. napnak számít a gyógyszerek szempontjából.
Jól döntött a család, hogy a Mama nem tudja meg a betegségét. Lelkileg annyira összetörne, hogy talán nem is akarna élni. Borzasztó ez a betegség. Kegyetlen, alattomos, és nemcsak azt teszi tönkre, aki megkapja, hanem a mellette élőket is!!! Kitartást kívánok nektek!
Én is kaptam az esőből, ami délután volt. Akkor igyekeztem haza a kórházból, persze esernyő, kabát nélkül. Szerencsére nem áztam el nagyon.
Ez a nyaralási célpont nagyon jónak ígérkezik. Az 5.000 Ft alatt /Fő/nap - ot kell érteni, ugye?

Beatrix, akkor tényleg jól elbánt Csabikával az a szúnyog! Eddig azt hittem a Fenistil nagyon jó. Még darázscsípésre is bevált nálunk. Hihetetlen!!
Az, hogy magától megjött már eleve pozitívum. Most már csak rendszeresen kell akciózni, és várni az eredményét. Talán a nyaralás alatt nagyobb eséllyel indul mindenki.
A Balaton sajnos nem a legalkalmasabb a fürdésre. Neked sem ajánlom a hideg vizet! Még egy felfázás hiányzik. Lehet, hogy mégis jobb lett volna a tengerhez menni? Ott most már legalább biztos, hogy meleg van. Kép
A tanulásról annyit, hogy nem biztos az, hogy szeptemberben nem folytatom. Majd még meglátjuk.

Györgyi, így nem ér Nikike!!! Ha lefoglalta magát mással, nem is figyelt oda, hogy anya mit csinál! Kép

Na, megyek, mert a mai nap is jól eltelt. És még csak főznöm sem kellett.

Szép estét, mindenkinek olyat, amilyet szeretne!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Vera!De jo hogy jol alakulnak a dolgaid.Meglátod sikerülni fog.Ugy látom a hirek miatt sokkal optimistább vagy.Ez nélkülönözhetetlen a sikerhez.Azt akartam kérdezni töled,hogy neked miota tart ez az egész kezelés?A te orvosod mennyi idö után javasolta az injekcios kurá?
A nyaralásrol csak annyit,hogy a szállásért kettönknek lesz 5000 ft/éjszaka.Tehát szerintem elég "olcso" lesz a szállás.A balatonhoz viszont tényleg jo idö kell.

Millio puszi
mona24
 
 


Mona, ez tényleg jó ár! Kép Ki kell használni.
Valóban optimistább vagyok már, bár most azon aggódom, hogy időben akciózzunk. Elég rosszul alakulnak az apajelölt itthonlétei, így most bajban vagyunk. Azért bízom a jó szerencsében.
Mi kb. 1,5 éve "próbálkozunk". Az első vizsgálatokat a Doki már megcsinálta a majdnem letelt 1 évnél. Azután meg kellett várni a Férjem vizsgálatát, ami elhúzódott. Utána újra én, hátha változott valami. Persze nem. És így jött a closti. Mivel az első stimuláció ilyen botrányosan végződött, így jönnek most az injekciók. Mindent szépen lassan, sorjában. Nem kell kapkodni, ezt én is aláírom. Viszont nem is kell húzni az időt felesleges kísérletezgetéssel. Itt is igaz az, hogy ahány nő, annyi szervezet. Lehet, hogy nálam nem ez fog beválni, hanem majd valami más. Ez van. Ezt el kell fogadni.

Köszönöm, hogy ennyire biztatsz. Annyira jól esik! Neked pedig "kellemes" mensizést kívánok. Utána pedig irány a clostilbegyt-kúra. Mennyit is kell majd szedned, és a ciklus mely napjain? Azt már tudom, hogy középidős Uh-ra mész. Látod, E. ezt is másképp csinálja, mint az én Dokim. Vagy mondjuk nálam az is lehet az eltérések oka, hogy első baba lenne. Ez igaz az injekciós témára is, szerintem.
Mára befejeztem. Teljesen ínhüvelygyulladást kapok a sok írástól. A Gynoflor miatt másfélét most nem is kaphatnék. Kép
Jó éjt, szép álmokat!
V.
vera77
 
 


Sziasztok!Mikor lesz már jo idö?Már nagyon unom ezt a szeles hideg idöt.Nem tudom hogy csak az idöjárás az oka,de nagyon levert hangulatban vagyok.Semmihez nincs kedvem és csak rossz dolgokon jár az eszem.Az a baj hogy rövid idö mulva ez az állapot meg is változhat.Szoval az egyik pillanatban elég jo kedvem van aztán a következöben meg pont ellenkezöleg.
Remélem nektek sokkal jobb kedvetek van.

Puszi mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok!

Mona, fel a fejjel! Kép Nem tart már sokáig ez a csúnya, borongós időjárás. Legalábbis, remélem! Nekem most elég jó hangulatom van, bár az, hogy nem haladok úgy a tanulással, ahogy szeretném, eléggé elrontja.

Szeretnék kérdezni/kérni tőletek valami fontosat. Az injekcióimról van szó. Nem tudom, hogy ott a kórházban fogják majd beadni, vagy a háziorvoshoz kell vinni. Nos, ez utóbbit nem akarom. Nem szívlelem azt az orvost, az egész családnak ott a kártyája, csak azért vagyok nála. Semmi köze ehhez a dologhoz. Szóval, ha nem tudják a kórházban beadni, akkor kellene valaki, aki eü-ben dolgozik, ilyen végzettségű vagy csak egyszerűen tud beadni szurit. Bármilyen megoldás érdekel. Ja, és legyen megbízható, ne járjon a szája. Sajnos ez utóbbi kategória miatt nem jók az én ismerőseim. Tudtok nekem ebben segíteni? Lenne valaki? Esetleg közületek? Annak örülnék a legjobban. Természetesen sürgős lenne. Végső esetben - úgy döntöttem - majd bemegyek az ügyeletre este 7 után. Csak nehogy a h.orvosom legyen ügyeletes!

Legyen szép napotok, töltsétek kellemesen az időt! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Na, mindegy. Én azért beszámolok, ha nem bánjátok. Kép

Voltam UH-n. A tüszőcském ismét eltűnt, tehát nagy valószínűséggel volt tüszőrepedés (persze tudjuk, hogy semmi nem biztos ebben a "vállalkozásban"). Így megúsztam az injekciókat. Az előző kérésem tehát - egyelőre - tárgytalan. Kép Remélem, nem bántottam meg vele senkit!
2 x 1 Duphaston-t szedek progipótlásra, aztán majd meglátjuk. Őszinte legyek? Nagyon reménykedek, de nem hiszem, hogy sikerülni fog.
Ha nem jön meg, akkor 1 hétre rá tesztelhetek. Ha megjön, akkor 1 ciklus szünet, és utána csináljuk meg a HSG-t. Nagyjából ennyi.

Képzeljétek! Megérkezett az opponensi vélemény a szakdolgozatomról. És nagyon jó lett a bírálat. Kép Kép El sem hiszem. Persze a védéskor dől majd el minden. 3 kérdést kaptam, most fájhat emiatt is a fejem, dehát ezzel számoltam.

Megyek is. Jók legyetek! Írjatok!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera!Arra a kérdésedre,hogy merre vagyunk,egyszerű a válasz:A Cora-ban.Ma délelőtt elmentem Anyuékkal bevásárolni.Érkezéskor Monával,távozáskor Elenivel találkoztunk.Majdnem sikerült egy spontán talit összehozni.Vera,Beatrix!Ti nem jártatok ma arra?
Eleni,Mona!Jó volt látni benneteket.Sikerült bevásárolni?Én meglepődtem,hogy milyen sokan voltak most is.Senki sem dolgozik???Mi lehet hétvégén?

Vera!Örülök a friss híreknek.Így legalább nem kell izgulnod a progi miatt.Az már nem lehet akadály!Nagyon szorítok neked.
Tessék csak reménykedni kitartóan.Sikerülnie kell!!!!
Megint bebizonyítottad,hogy ügyes vagy.Gratulálok a szakdolgozat bírálatához.Biztosan nem lesz baj a védéssel sem.
Mennyi van még a vizsgáig?1-1,5 hét?Mindent bele!Gyorsan elszalad,majd meglátod!

Beatrix!Már csak két hét van a nyaralásig?Így elszaladt az idő?Hova mentek pontosan?(Lehet,hogy írtad,csak elfelejtettem.)

Csajok!Mit terveztek gyereknapra?Tudtok valami jó programot?

Állítólag szép idő lesz a hétvégén.Már ma is jobb volt,mint az előző napokban.Ma végre sikerült lenyírni a füvet,és rendezgetni a kertet.Megszépültünk egy kicsit!

Befejezem,mert megyek fürdetni.Utána még leszek!

Szép álmokat mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok !

Ez a spontán találka tényleg jó volt ma ! Örülök, hogy mostanában mindig sikerül valakivel összefutni. Bár az is lehet, hogy korábban is így volt, csak nem jöttünk rá, hogy ismerjük egymást.
Györgyi, egyre jobban tetszik nekem Nikike. Ma is olyan szép volt, és annyira kis huncut, hogy értette , amit a copfjáról beszélgettünk, de nem akart beszélni, viszont annál kifejezőbben mutogatta, tekergette a hajacskáját. Nagyon aranyos kislány. Annyira megörültem, mikor megláttam. Először azt hittem, csak a Mamával van, aztán meglepődtem, hogy Te is előkerültél.
Igen, sikerült bevásárolni, bár nem sok mindent, mert gyalog voltunk. ( illetve azzal a tömegnyomorgató Cora busszal) Szerencsénkre egy nagyon kedves ismerőssel összefutottunk, így azonnal felajánlották, hogy hazavisznek autóval.
Nem tudom, mennyi időre kell még nélkülöznünk a "járgányunkat", de sokszor nagyon rossz nélküle. Főleg így kisgyerekkel.Még egyedül elsétálgat az ember, vagy buszra ül, de Krisztike jóval hamarabb elfárad, és olyankor marad Apa nyaka vagy az én ölem. Hosszú távon viszont nagyon fárasztó ez így.

Vera, nagyon jó, hogy megtörtént a tüszőrepi. Hátha más is történt közben. Bárcsak, bárcsak, jajj, de szeretném !!!!!!!!Nagyon szorítok, hogy ne jöjjön meg a mensi.

A klassz eredményekhez pedig én is gratulálok!!! KépKépKép

Én ma szedtem be az utolsó Duphastont. Most várnom kell elvileg 3-4 napot, és meg kell jönnie. Kíváncsi leszek. Szerintem most nem történt semmi tüszőrepedés. Nem éreztem egész hónapban semmit, illetve csak akkor, mikor a férjem 450 km. távol volt. De a hőmérsékletemelkedés olyan kicsi volt, hogy szerintem az nem jelent semmit. Most az is rossz, hogy folyamatosan gyógyszert kell szednem az allergiám miatt, mert ha néha elsumákolom, azonnal durvulnak a tünetek. Egyik éjszaka arra ébredtem, hogy torokszorító érzéseim vannak, alig kapok levegőt. Tavaly már asztmás szereket kellett befújkálnom, odáig jutottam. Úgyhogy nem lehet kihagyni sajna a gyógyit.Ezért is gondolom, hogy így sem lehet terhesnek lenni , hogy tömöm magam mindenféle antihisztaminnal. Mire ennek vége , addigra itt az ősz, megyek dolgozni, akkor meg már hogy néz ki, hogy odabolondítottam a gyerekeket, és azonnal lelépek ???Ezért is mondom azt, hogy erről már lekéstem....

Angi szerencsére jobban van, írja a dolgozatokat, próbálja behozni a sok lemaradást. Krisztikével ma ütős hangversenyen voltunk. Borzasztóan élvezte a dobolást, tátott szájjal, csendben hallgatta, ahogy a gyerekek játszottak. Mi már mentünk volna haza, de ő nem akart, végig bírta a másfél órát. Egyébként itthon is állandóan üt-ver mindent, ami a keze ügyébe kerül. Ritmusokat talál ki, tapsol, csattog, táncol, dobog a lábával...az a lényeg, hogy jó ritmikus legyen. Azt nagyon szereti.

Szép álmokat mindenkinek !
Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak jól kivagyok! Tudjátok, tavaly építtettük a házunkat, és akkor az ajtók (beltériek) lazúrozása valami botrányosan csúnya lett. Kép Most már 2 napja itt a festő nálunk, csiszolja és újrafesti az ajtókat és a tokokat. Igazából nem sok vizet zavart eddig, kint dolgozott a teraszon, holnap viszont már bent a lakásban, ahol még jó büdös is lesz a lazúr miatt. Kép Ha nem sikerül estére jól kiszellőztetni, akkor Anyuéknál fogunk aludni Csabikával. Szóval állandó készenlét, nem lehet kimozdulni sem itthonról, még jó hogy van az udvar. Kép

Györgyi! Nem voltam a Corában, de nem is leszek. Kép Nem szeretek ilyen nagy áruházakba járni, igaz vásárolni sem igazán. Nálunk a Férjem szokott nagybevásárlásokat csinálni, és imádja is. Kép Persze megtoldja olyankor a listát, de én nem bánom, csak menjen be helyettem. Max a külső részig, a különálló boltokig megyek be, de tovább semmi pénzért. Ráadásul az a nagy tömeg... Kép
A "nyaralásunk" nem is tudom milyen lesz. Egyébként a Férjem szabija június 5-13-ig tart. Majd meglátjuk, hogy mi fér bele.
A szép időnek én is örültem, mi is kertészkedtünk az elmúlt napokban. Kép
Mi nem biztos, hogy megyünk gyereknapi programra, mert vasárnap jön a nagymamám és nagybátyámék látogatóba Szolnokra, így együtt lesz a család. Persze, ha marad idő, akkor elnézünk valamerre. Igaz még azt sem tudom, hogy milyen prg-ok lesznek.

Vera! Gratulálok Neked a szakdolihoz és szorítok majd, hogy a védésnél is minden rendben legyen. Kép Ügyes vagy!!! Kép
Jó hír, ami az UH-on volt. Hát emiatt pedig milliónyi drukk megy Neked, hogy most aztán sikerüljön! Kép Legyél kicsit bizakodóbb!
Ja és a védés miatt nem féltelek ám!!!

Mona! Remélem, hogy a szép, napos idővel már a kedved is sokkal jobb! Kép

Eleni! Mizujs' Nálatok? Elűztétek már a betegséget? Remélem, már Angi is túl van rajta és már meg is gyógyult. Írj, ha lesz időd!

Puszi Mindenkinek: Beatrix
beatrix28
 
 


Eleni!

Már olvastalak, kerültük egymást. Örülök, hogy Angi jobban van. Kép Krisztike nagy szám lehet, ahogy zenél. KépKépKép

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Beatrix, még ilyet! Mini-talit csinálnak, és minket kihagynak???? Kép Kép Kép Így járnak, akik nem hajlandóak ilyen nagyszerű üzletbe ellátogatni, mint a Cora. Hi-hi-hi!
Na jó, tudjátok, hogy csak viccelek. Kép
Kitartás a festéshez. Én sem szívlelhetem az oldószerek, festékek szagát. Azonnal fejfájás, szemégés, stb. Tényleg nem jó, ha Csabika otthon alszik.
De jó neked, hogy bevásárol a Férjed! Gratulálok! Az enyémet max. arra lehet rávenni, hogy ha nincs kenyérkéje, akkor nagy kegyesen elfáradjon az 5 percnyire lévő boltba.

Eleni, örülök, hogy Angi jobban van! Nem irigylem most az év végi hajtásért. Ilyenkor megbolondulnak a pedagógusok is ( Kép Kép Kép Kép ), és megy az őrület, a kapkodás. De már nincs sok hátra.
Te most fejezed be, én pedig most kezdem a Duphastont. Majd meglátjuk, kinél milyen eredményt hoz. Ez amúgy jellemző, hogy akkor nincs az apajelölt közelben, amikor kellene. Most éppenhogy csak sikerült 1-et összehozni, amikor kellett. Márcsak ezért sem vagyok túlságosan bizakodó.
Allergiában együttérzek. Most valami nagyon van, mert eddig jó volt az alaphelyzetem, de mostanában dugul az orrom, és "sípolok" is időnként. Próbáltad már a SteriMar orrspray-t? Én lecseréltem a Rhinicort-ot erre, mert attól nagyon kiszáradt a nyálkahártyám. Állandóan vérzett az orrom. Szépen kitisztít ez is. Bár a tüdőgyógyász szerint nem éppen ez a legalkalmasabb allergiában, de nekem akkor is bevált. Mostanában napi 3x-4x, de alapban reggel és este elég használni.

Ugye, hogy Nikike mennyire jól ki tudja fejezni magát?! Hirtelen azon veszed magad észre, Györgyi, hogy már folyékonyan beszél, és akkor nem is fog leállni! Kép

Györgyi, örülök, hogy végre sikerült a kertrendezés. Most egy darabig jó lesz, bár olyan gyorsan nő a fű, hogy nem lehet lépésttartani vele.

Mona, rég jelentkeztél. MEnsivel minden rendben volt? Jól vagytok Gagával? Lassan jön haza a Férjed is, igaz?

Köszönöm mindenkinek a biztatást, és a gratulációkat. Már nem egész 2 hét van hátra. 12 nap. Nagyon nyűgösködöm, kezdődik a vizsgaláz, ingadozik a hangulatom, brrrr... Bár most próbálom tudatosan irányítani magam, nem hagyom, hogy az ösztöneim elirányítsanak. Tisztafejűnek, kipihentnek kell lennem június 8-án.

Jók legyetek! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Én is itt vagyok.Egész nap uton vagyok,de nem gond mert igy gyorsabban telnek a napok.Délelött bevásároltam a városban.Vettem magamnak egy klassz piros vászoncipöt.Már jo ideje keresek magamnak valami kis könnyü nyári sportos cipöt.Sehol sem találtam.Valahogy mindig igy járok.Amit keresek azt nem kapok.Hál istennek az idöjárás is egy kicsit jobb igy a hangulatom is jobb.

Beatrix!Örülök hogy találkoztunk a cora ban.Sikerült jol bevásárolnunk.Itt tényleg nagy a választék mindenböl és az árak is általában alacsonyabbak mint más boltban.Hetenként egyszer biztosan ki fogok menn.De jobb lesz ha a férjem hazajön mert akkor nem kell cipekedni,a buszon nyomorogni.Gagát viszont még nemigen viszem ki mert a busznál biztosan cirkuszolna.
Nikit puszilom és nagyon boldog szülinapot kivánok neki.Ha jol emlékszem azt mondtad,hogy ma lesz.Lesz nagy szülinapi buli?

Vera!A menstruácion tul vagyok/elég kevés volt/ és szedem a clostyt.Jövö hét péntekre esik a 12. nap.Majd hét elején felhivom a dokit hogy megbeszéljem vele az idöpontot.Azt én is sajnálom,hogy a férjem távolléte miatt az elsö honap kimarad.Az a baj,hogy sokszor türelmetlen vagyok ezzel a "dologgal" kapcsolatosan.Gondolom te is néha igy érzel.Gaga jol van éppen alszik az oviban.Várja már nagyon az apukáját.Egyébként most közeledünk a félidöhöz.16 án jön haza.Egyébként nagyon gyorsan telik az idö.Gondolom ö ezt nem igy gondolja.
Sok sikert a vizsgádhoz.Biztosan sokat tanultál igy végeredmény csak jo lehet.

Szép délutánt mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki.Gondoltam megtöröm a "csendet".Most van egy szusszanásnyi időm,és nem akartam későbbre hagyni,mert tudom,hogy akkor nem lesz erőm írni.

Nagyon gyorsan eltelt ez a hét.Volt esemény is bőven,nem panaszkodhatok.

Mona!Nem Beatrix volt akivel találkoztál,hanem én.Egyébként minden stimmelt abban amit írtál.Nikikének valóban csütörtökön volt a születésnapja.A Cora-ban vettem neki tortát és nagyon finom volt.Nem vagyunk nagy sütisek-pláne tortásak-,de ebből én is többször ettem.Nem bántam meg.Jó árban volt,és legalább nem kellett kétszer menni a cukrászdába.
Volt buli,de nem nagy.Csendes kerti vacsora a barátnőmékkel.Összesen öten voltunk,de jól elbeszélgettünk,és nagyokat nevettünk Nikikének.Tetszett neki a kint vacsorázás,és a torta.Kicsit fújt a szél,de nagyon nem zavart minket.
Az ajándékoknak is nagyon örült.Úgy elfáradt,hogy hajszárítás közben majdnem elaludt.

Vera!Gondolom beindult a tanulás.Mindent bele!Utána szép hosszú hozzászólásokat várunk tőled!!!!
Hogy állsz a babásodással?Hányadik napnál vagy most?Érzel valamit?Mikor kell menned a Dokihoz?

Eleni!Beatrix!Mi van veletek?Merre jártok?

Beatrix!Nagy szerencséd van a férjeddel.Ritka az olyan férfi aki szeret vásárolni.Pláne egyedül.
Egyenlőre az idő nem túl biztató a nyaraláshoz,de még lehet szerencsétek.A Balatonban fürdés valószínűleg nem jön össze,de anélkül is lehet jót pihenni.A lényeg,hogy együtt lehet a család.

Eleni!Hogy vagy!Történt már valami a gyógyszer után?Kell még szedned a Duphastont,vagy csak egy hónapig kellett?
Lányok hogy vannak?Meddig van suli Anginak?Van ahol már csak egy hét.Jobban mondva 4 nap.

Most megyek fürdetni.Később még visszanézek.Remélem sok-sok olvasnivaló vár!!!

Szép hétvégét mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!
Nekünk még nincs babánk, de már nagyon szeretnénk.

MGabi
mgabi
 
 


Sziasztok!

Előkerülök én is. Kép

Nálunk is minden oké, pénteken végzett a festő az ajtókkal. Kedden jön vissza a falakon a javítást megcsinálni, meg kedden kezd a burkoló is. Kép Az a baj az egésszel, hogy Apa dolgozik, így ketten, Csabikával "felügyeljük" a munkát. Ráadásul el sem mehetünk itthonról, ha itt vannak, reggel 7-től este 6-ig dolgoznak, és nem hagyom őket egyedül a házban. Persze Kiscsabi mindig ott akar lenni, ahol a bácsik csinálnak valamit. Még jó, hogy minden munkás szívébe belopta magát, egyszerűen imádják. A festő pl. a pihenőidejében focizott a gyerekkel, és meghintáztatta. Kép Szóval rossz is, de jó is, hogy most már tényleg minden rendben lesz. Persze egyszerűbb lett volna, ha mindent elsőre jól csinálnak meg. Dehát...

Tegnap este az egyik szomszédunknál szalonnát sütöttünk, még Csabika is evett zsíros kenyeret. Kép Olyan klassz volt a hangulat, szerencsére az idő is megkegyelmezett, akkor kezdett esni, amikor már befejeztük. Kicsi fiam önállósította magát és átment a másik szomszéd kisfiúhoz játszani (persze látótávolságban voltak, és két nagyobb lány vigyázott rájuk). Ennek nagyon örülök, mert már egyre bátrabb, régebben még a homokozóba is el kellett vele menni. A barátjával képes megküzdeni a játékokért, már nem hagyja magát, igazi vagány kölök lesz, úgy látom. Kép
Szalonnasütés után játszottunk Activityt (remélem, jól írtam), életemben másodszor, de nagyon tetszett. Kép

Jelentés: a baba-projekt elindul ebben a ciklusban, most kezdem a Gynoflor kúrát, aztán mindent bele. Most még könnyedén állok (állunk) hozzá, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz. Kép

Györgyi! Nikikének biztos jó volt a kerti parti. Kép Azt Csabika is nagyon szereti.
Neked mikor is indul a baba-projekt? Majd írd meg, hogy tudjuk Nálad is, hogy mikor kell drukkolni Nektek. Kép Igazad van, a szabi alatt az a lényeg, hogy együtt legyünk. Ha nem lesz túl jó idő, már kitaláltuk a kirándulásokat is.

Férjem vásásrlási hajlandósága (sőt szeretete Kép) miatt össze is teszem a két kezem. Kép Ma még a Csabikát is elvitte megával, hogy addig tudjak kicsit pihenni Anyuéknál, mert elég rosszul voltam délelőtt. Amikor már nem voltam az ájulás határán, elindultunk haza, és Kiscsabi még "gyereknapozott" a Széchenyin a gimi előtt. Felült a kisvonatra 4-szer és a sergőre 1-szer. Pecázott magának 3 ajándékot, aztán már jöttünk haza. Nagyon élvezte ezt a napot. Kép Holnap megint megyünk Anyuékhoz, mert jön a Mamám, így családi nap lesz. Kép

Vera! Jó tanulást Neked! Még a végén úgy lekötöd magad a tanulással, hogy észre sem veszed és terhes leszel. Kép Tudod, hogy értem?! Kitartás, már nem sok van hátra. Mikor is nem kellene megjönnie? Szorítok, hogy a progipótlás sikeres legyen, és a nagy találkozás is (sejtszinten)! Kép

Eleni! Jól vagytok, minden oké? Kép

Mona! Tényleg gyorsan telik most az idő. Gaga biztos örül, hogy megint közeledik a nap, amikor Apukája itthon lesz. Kép És mennyi ideig marad majd a Férjed? Neked is megy a drukk, hogy a kezelés sikeres legyen (még ha a köbóvetkező ciklusban is)! Kép

Szia MGabi! Örülök, hogy itt vagy Te is. Írsz Magadról? Bármikor szívesen látunk itt, gyere, ha van időd és kedved.

Na, álmodjatok szépeket és pihenjetek nagyot ezen a (remélem) szép hosszú hétvégén. Kép

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! Kép
Teljesen belemerültem a tanulásba. Még 1 hét és 2 nap! Most kell belehúzni. Kedden lesz a vizsga, hétfőn már pihenni akarok. Már lebeszéltem a Férjemmel egy maszírozást is. A legjobb formámat kell hozni!

Györgyi, örülök, hogy kellemesen telt az idő! Nikikének boldog születésnapot!
Kép
Remélem, tortaevés közben gondoltál ránk is. Kép
Hogy állok a babásodással? Bárcsak tudnám! Kép Mivel szedem a Duphastont most még annyira sem bízhatok a szervezetem jelzéseiben, mint eddig. Nagyon sok folyásom van ettől a gyógyitól (bocsi). Amúgy is több szokott lenni mensi előtt - a hormonok miatt, de most ez csúcs. Szerencsére semmi panaszom mellé, így csak a bogyó lehet a ludas. A cicik két napja elkezdtek érzékennyé válni. Ez is megszokott már ilyenkor (22.nap). Egyébként más nincs. Kicsit megfázhattam tegnap a nagy szélben. Nekem is ilyenkor kell 25 km-t kerékpároznom. Na, mindegy. Most úgyis bent fogok lenni 1 hétig, melengetem a buksimat, és iszok sok csipkebogyó teát. Ennyi a helyzetjelentésem.

Beatrix, nagyon jópofák lehetnek a mesterek! Emlékszem, amikor mi építkeztünk gyerekkoromban, a húgom is mindenkivel koketált. Imádták az szakik. Csabikát is beleképzeltem ebbe a helyzetbe! Kép Kép Kép A gyereknapi program pedig jól kielégítette az igényeit. Kép Ez kell a gyerekeknek!
Gynoflorról: nekem nagyon jót tett. Egyelőre semmi viszketés, vagy csípés. Majd meglátjuk, meddig bírja.
A Balaton környéke gyönyörű. Ha nem strandolni akarsz, akkor is rengeteg látnivaló van! Megéri elmenni!

Eleni, Mona! Nektek most nem írok, mert a lányok minden kérdést elhasználtak. Kép Ismételni nem akarok. Várom a válaszokat én is! Kép

Gabi, üdvözöllek! Kép Írsz magatokról pár sort? Mióta próbálkoztok, mennyi idős vagy, ilyeneket. Hogy tudjunk tenni valahova. Kép

Nos, most búcsúzom. Lehet, hogy a jövő héten nem jelentkezem. Majd meglátom. Tudjátok, ha egyszer leülök, akkor muszáj sokat írnom nektek, és még megnézni ezt-azt. Így gyorsan eltelik 1-2 órahossza, ami most nagy kincs. Azért szorítsatok nekem két okból is!!! Úgy érzem, a következő hét alaposan megváltoztathatja a sorsomat! Boszorkány vérem nem nyugszik. Valami van a levegőben (ez most nem a vizsgadrukk, nem a babával kapcsolatos érzések). Valami, amit nem tudok hovatenni. Félek attól, nehogy valami rossz történjen. Ehh, ebbe most nem megyek bele.
Kérek szépen mindenkit, hogy június 8-án a 8-as tételre legyen szíves koncentrálni délelőtt 9 órától! Komolyan mondom! Ezt szeretném húzni, és minden segítség elkél ilyenkor! Számíthatok rátok, ugye?

MOST már tényleg megyek. Legyetek jók! Írjatok! Vigyázzatok magatokra! Sok puszi!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Györgyi!Bocsi hogy összetévesztettelek Beatrix szel.Most már annyian vagyunk /hál istennek/,hogy néha összekeverem a neveket.Örülök hogy sikerült a szülinapi buli.Nikike biztosan nagyon aranyos volt.

Beatrix!Tényleg gyorsan telnek a napok.Legalábbis nekem.Gaga pedig már érzi,hogy nemsokára ismét együtt leszünk.Remélem hogy babaügyben is történik valami.
Most jöttünk haza a temetöböl.Nem vittünk virágot csak meglocsoltuk az elültetett virágokat.Gaga azt kérdezte tölem hogy miért nem visszük haza Dodot.Az ilyen kérdések hallattán a szivem szakad meg.Elég is volt ez ahhoz hogy rossz kedvem legyen.

Vera! Vigyázz magadra.Ezek a megfázások biztosan nem tesznek jot neked.Egyébként szurkolok a vizsgádhoz.Biztosan sikerülni fog.Nem szeretném ha jövö héten egyáltalán nem irnál nekünk.Nagyon hiányoznál.

Millio puszi mindenkinek
mona24
 
 


Mona, megnyugtatlak. Úgy tűnik nem olyan vészes, csak "megfújt" egy kicsit a szél. Ma melengettem magam a napocskával, és jobban is vagyok. Jól kialszom magam ma éjjel, és rendben lesz minden.
Ne légy szomorú! Kép Oly rövid az élet!
V.
vera77
 
 


Nah akkor egy kicsit írok magamról Kép

28 éves vagyok, több mint 2 éve mentem férjhez, de már lassan 6 éve együtt élünk. Én már régóta szerettem volna babát, de csak tavaly évelején sikerült különköltöznünk a szülőktől. Akkor a párom is beleegyezett végre a babába, így lelkesen belevágtunk. Viszont úgy alakult, hogy a munkájából kifolyólag sokat kell távol lennie (az utóbbi 16 hónapból 11-et távol volt). De amint hazajön (jún. 20. körül) újult erővel... ;)
mgabi
 
 


Sziasztok!Mgabi!Örülök hogy bövült a körünk.Én sem régota irok ebbe a forumba,és örülök,hogy nagyszerü emberekre találtam.Nagyon sokat jelent nekem hogy bátoritanak,tanácsokat adnak.Megirjuk egymásnak hogyan telnek a napjaink,mi történik a gyerekekkel.
Irj magadról bövebben.Merre laktok,hol dolgozol,a férjed mivel foglalkozik?

Jo éjszakát mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok !

Szokásomhoz híven rettentő álmos vagyok, úgyhogy csak benéztem Hozzátok ! Jól vagyunk, minden OK. ! Tegnap megjött....27 napra. Ez elég profi, nem ? Éljen a Duphaston ! Majd fel kell hívnom a Dokit, hogy sikerült meghosszabítani a ciklust. ( Jobban örülnék egy legalább egy éves meghosszabbításnak.)
Vera, nagyon koncentrálok a 8-as tételre, jó ? Biztos menni fog !!!! Remélem, mensi nem lesz a közeljövőben. Ezt a többieknek is szívből kívánom !
Most ilyen röviden.Megyek Angi lelkét ápolgatni ( tavasz van...), aztán aludni. Késő van, és tegnap majdnem 2 órakor feküdtünk le. Angi nyársaláson volt a szomszéd gyerekekkel, én pedig itt izgultam , hogy minden rendben menjen. Na, majd meglátjátok, milyen egy nagy gyerek ! Egyébként nagy élmény, de tényleg !

Puszi : Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Gabi!Örülök,hogy Te is köztünk vagy.És annak is,hogy most már kicsit közlékenyebb voltál.
Nem lehet könnyű a Ti éltetek sem,mint Monáéknak.Nem tudom,hogy bírjátok,hogy ilyen sokat van távol a párotok!!!Pláne Te,hogy még gyerek sincs,és így gondolom sokat vagy egyedül.Most már véglegesen jön haza a férjed?Milyen sűrűn találkoztatok?
Nem csodálom,hogy eddig nem sikerült a baba,de reméljük most majd gyorsan összejön.
Jó helyre jöttél.Itt mindenki babára vár.

Mona!Semmi gond,hogy összekevertél.Előfordul az ilyesmi.
Érthető,hogy rossz kedved lett a fiad kérdése hallatán.Remélem már jobba vagy.Igaza van Verának!Ne szomorkodj,koncentrálj az újabb kisbabára.Tudom!Könnyű ezt mondani.

Vera!Köszönjük a gratulációt.Átadtam!Örülök neki,hogy már jobban vagy.Óvatosabban azzal a kerékpározással.
Nagyon szorítok neked a vizsgán,és erősen gondolok a nyolcas számra! :-)))
Én sem örülnék neki,ha egy hétre eltűnnél.Kell ennyi kikapcsolódás!!Ne legyél olyan szigorú magadhoz!!! :-))))

Beatrix!Majd szólok ha indul a projekt,és lesz miért izgulni.Előtte még meg kell látogatnom a Dokit,hogy áldását adja rá. :-)))
Biztosan megszépültök majd.Megéri a kellemetlenséget.Nem csodálom,hogy Csabikát szeretik a mesterek!Csuda egy kisfickó!

Eleni!Továbbra is hiányollak!

Legyetek jók!

Szép álmokat!

Ja!És használjátok ki ezt a szép időt!Nem tart sokáig! :-((((((((((

Györgyi
györgyi27
 
 


Köszi a fogadtatást Kép

Nem annyira vészes a helyzet, az előző 5 évben kb. évente max. 1 hónapot volt távol a párom, remélem vissza fog állni ez az állapot Kép Csak az a baj, hogy a honvédségnél sose lehet tudni...

Györgyi, szerencsére elég önálló személyiség vagyok, meg komolyabban kutyázok, így lefoglalom magam, nem unatkozok. Persze azért nagyon hiányzik a párom, mikor nincs itthon...

Mona, a Környezetvédelmi Felügyelőségen dolgozok, s kint lakunk a Vosztoknál a rendőrség mögött.

Fura, hogy a chatre évek óta járok, de ide a társalgóba még nem nagyon néztem be.
mgabi
 
 


Sziasztok!

Gabi!Milyen kutyátok van?Hogy kell érteni,hogy komolyan kutyázol?Tenyésztés,vagy valami kutyasport?
Most merre van a férjed?Irakban,vagy valami nyugodtabb helyen?
Én nem az önállóságra gondoltam,hanem a magányra.Én is olyan vagyok,hogy jól lekötöm magam,de nagyon nehéz lenne a férjem nélkül.Én ebből indulok ki.

Jó,hogy ide találtál.Jó hely ez,majd meglátod.Mióta olvasgatsz minket?Vagy csak mostanában találtál rá a társalgóra?

Eleni!Örülök,hogy jelentkeztél,még ha nagyon röviden is.Mikor elküldtem a hozzászólásomat,akkor láttam,hogy közben írtatok egy páran.
A 27 nap már elég biztató.Csak így tovább.Helyreállsz,és jöhet a babóca!!!!
Hogy van Angi?Sikerült helyre tenni a lelkét?Krisztikének kibújt már a fogacskája?

Vera!Halad a tanulás?Nem rossz ebben az időben tanulni?Vagy kiültél az udvarra?

Beatrix!Gondolom Ti is kihasználjátok a jó időt.Én is kertészkedtem délelőtt,és mindjárt folytatom.Megyek is mert nem halad.

Este még benézek,de nem hiszem,hogy lesz erőm írni.

Szép napot mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Györgyi, nem vagyok szigorú magamhoz. Kép Látod, itt vagyok. Ki sem bírnám, ha nem jönnék. Először tényleg úgy gondoltam, hogy be sem kapcsolom a gépet, de a Férjem mindennap megteszi helyettem. Érdekel, mi van Veletek!
Tanulással amúgy haladok. Meg vagyok elégedve eddig. Csak maradjon meg a tempó, és akkor nem lesz gond. Tényleg kiültem a jó időre. A héten melegebb volt a teraszon, mint a lakásban. Ma pedig napoztam is egy órácskát. Olyan jól esett, ahogy simogattak, melengettek a napsugarak. Sokáig tartott most a rossz idő. Amikor hason feküdtem, akkor tanultam is.

Eleni, gratulálok a 27 napos ciklushoz! Végre-végre. Most már akkor mindent bele! Kép Nem szabad feladni!!! Még van idő szeptemberig, és utána is lehet még tanítani, ha pocakos az ember, nem? Ja, mondjuk esetünkben ez nem olyan egyszerű. Kép
Szabad kíváncsiskodnom? Szerelmes a nagylányod? Ajjajjjjajjj! Nagyon hamar felnőnek, de neked ott az utánpótlás. Kép

Mona, jobban vagy már? Jobb a hangulatod? Találtál már magadnak elfoglaltságot, vagy inkább nem is keresgélsz a nyári szünet miatt?

Beatrix, kész vagytok már a házzal? Csabika rendesen felügyeli a munkát?

Gabi, jobb helyre nem is jöhettél volna. Kép Itt mindannyian kissé problémás "kismamajelöltek" vagyunk. Ki ezért, ki azért. Nyugodtan fordulj hozzánk a gondjaiddal. Ha tudunk, segítünk. Lelkiekben mindenképp. A kutyázás engem is érdekelne. A húgom is nagy kutyabolond.

Két dolgot szeretnék még mondani nektek.
1. Nem biztos, hogy a 8-as tétel lesz a nyerő. Most, hogy jobban belemerültem, látom a buktatóit is. De azért egy kicsit még lehet koncentrálni, az még mindig jobb, mint más egyéb.
2. Ne szidjatok meg, de úgy érzem meg fog jönni holnap (az ominózus 24. nap. Kép Fájdogál a pocim, a derekam. Tényleg csak kicsikét, de azért érzem. Ha fekszem, akkor jobb. Tudom, tudom. A beágyazódás is lehet, de én a sok rossz tapasztalat miatt inkább nem is gondolok erre. "Várom", hogy reggel megjöjjön. Ma már kibőgtem magam emiatt. Így legalább mostantól tudok majd a tanulásra koncentrálni teljes erőből.
Arra gondoltam, ha nem jön meg, és marad a hasfájás, akkor felhívom a Dokit, hogy ez lehet-e a Duphastontól. Szerintetek ez nem butaság? Nem akarom, hogy teljesen hülyének nézzen.

Megyek tanulni. Ma még vár rám egy tétel. Aztán alvás. Nagyon fontos a pihenés.

Írjatok jó sokat! Legyetek jók! Kép

V.
vera77
 
 


Györgyi természetesen a magány nem jó, nem szeretem, de ez van, nem érdemes rágondolnom, mert úgysem tudok változtatni rajta. A férjem az USA-ban van tanfolyamon, de tavaly majdnem ment Irakba... de szerencsére másképp alakult.

Vera köszi, remélem nem lesznek gondok ;-)

kutyázás: egy 1,5 éves pumim van [nemzeti kincs ;-)], aki nagyon okos. A magyar pásztorkutyák korosztályos munkaversenyén 2003. év országos kölyök bajnoka lett, majd most áprilisban megnyerte a 2004. évi első elődöntőt. Letette az engedelmes vizsgát, s sikeres ösztönpróbával (megnézték mit csinál ösztönösen a bírkákkal) rendelkezik. Jelenleg pedig épp készülünk a következő munkaverseny fordulóra, amit ha megnyer (vagy elér x pontot) automatikusan bekerül az augusztusi magyar kutyás világtalálkozón rendezett világversenyre. A kiképző segédünk pedig mentőkutyás, így egyúttal a mentőkutyázásba is belekezdtünk, aztán majd kiderül mennyire alkalmas rá. Valamint hetente egyszer tervezem elvinni terelni, a Holt-Zagyvánál elvállalt minket egy juhász (mégcsak egyszer voltunkl. Röviden ennyi :-)
mgabi
 
 


Sziasztok!Vera,Györgyi!Megfogott az a mondatod:Ne légy szomoru!Rövid az élet.Mostanában én is elgondolkodtam már ezen.Nem élhetek állandoan ugy,hogy nem érzem jol magam a börömben.Szoval nagyon össze kellene szednem magam.Az is igaz,hogy ami a kisfiammal történt az egész életemet végig fogja kisérni.Nem csinálhatok ugy hogy minden nagyon oké.Valoszinüleg sohasem fogom ezt teljesen feldolgozni/ezt már többször megirtam nektek/ de meg kellene probálni ugy élni hogy utolag semmit se bánjak meg.Remélem elég érthetö voltam.Tehát tudom hogy hogyan kellene folytatnom az életemet de nagyon nehéz.

Holnap miután elviszem Gagát az oviba kimegyek egyedül a temetöbe.Viszek neki sok virágot.Valamilyen szinten "megnyugvást" jelent ,hogy kimegyek hozzá.

A nyarat egyébként ugy tervezem hogy nem keresek semmiféle munkát.Összel pedig nagyon remélem hogy ismét kismama leszek.A családom egyes tagjai azt szokták nekem mondani hogy azért akarok ismét kisbabát hogy ne keljen egy ideig még dolgoznom.Mellesleg a férjem is felvetette ezt.Nem tudom miért gondolják igy.Ezek szerint tényleg senki sem tudja hogy miken megyek keresztül.Lehet hogy nem is kellene fontosnak tartanom hogy mások mit gondolnak.A lényeg az amit én érzek,gondolok,teszek.Vagy nem igy van?

Visszatérve a nyárra megprobálom a napjainkat ugy szervezni hogy Gaga jol érezze magát.Nekem ez most a legfontosabb.Sokat fogunk sétálni,kirándulni.

Vera!Kitartást a tanuláshoz.

Puszi mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok!
Csak annyit: ma reggel még nem jött meg! Kép Viszont a hasam továbbra is "érzem". Kép
Györgyi, vigyázok a biciklizéssel, megígérem!
Mona, hihetetlen amiket írtál! Jó értelemben! Jajj, de tudnék most dumálni veled. Várj meg! Nehogy elmúljon!
V.
vera77
 
 


Sziasztok!Csak egy keveset tudok most irni.Ma semmi különös nem történt velem.Reggel kimentem a temetöbe majd elmentem a nagymamámhoz.Holnap megy korházba és valoszinüleg csütörtökön fogják megmüteni.Végül is szolnokon elvállalták.Természetesen az egész család izgul amiböl ö keveset vesz észre.Nem is sejti hogy mekkora a baj.Utolag is azt mondom hogy jo hogy nem mondtunk neki semmit.Valoszinüleg elöre feladná.

Nemsokára megyek Gagáért aztán megigértem neki hogy kimegyünk a MC Donalds ba.Onnan pedig ki szoktunk menni a vasutállomásra.Leülünk egy padra ö megeszi a menüt közben nézi a vonatokat.

Vera!Ha ráérsz majd nagyon várom a véleményedet az elözö irásomrol.

Szép délutánt mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok!Este éppen néztük a tv t amikor csörgött a telefonom.A férjem volt.Egy kicsit meglepett a hivásával.Hirtelen azt sem tudtam hogy hogyan kezdjem el a mondokámat.Közben Gaga is odajött és félénken beleszolt a telefonba.Örültünk mindketten hogy hallottuk a hangját.Furcsa volt hogy ebben a pillanatban több ezer kilométer van köztünk.Tényleg tudtam örülni ennek a hivásnak,pedig mostanában elég feszült közöttünk a kapcsolat.Tudom hogy sok mindennek meg kellene változni ahhoz hogy itthon rendbe jöjjenek a dolgok.

Györgyi,Eleni,Beatrix!Merre vagytok?Irjatok minél hamarabb!
mona24
 
 


Mona24, hol van most a párod?
mgabi
 
 


Sziasztok!Mgabi!Most egy pár sort csak neked irok mert a többiek ezt mát tudják.Köolajos és lassan 5 éve jár ki sziriába.Abban az évben volt az esküvönk és utánna kapott egy ilyen lehetöséget.Ugyhogy ennyi idö alatt én már hozzászoktam ehhez az életformához.A kisfiam viszont nem.4 éves és ugy tapasztaljuk hogy minél nagyobb annál nehezebben válik el az apukájátol.A pénz viszont nagy "ur".Egyébként 5 hét munka után 4 hét pihenö jár.

Majd ma még benézek.A borus idö ellenére mindenkinek nagyon szép napot kivánok.

Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy pár napra megint kimaradtam, most is a sűrű program miatt volt. Minden oké nálunk. Kép

A gyereknap nálunk 3 naposra sikerült. Kép Anyuék a Széchenyin laknak, így a hosszú hétvége minden napján meglátogattuk Őket, természetesen kihagyhatatlan volt a kisvonat , a sergő és a pecázás. Tudjátok, az a kis vidámpark a gimi előtt. Vasárnap itt volt a Mamám és Anyu tesójáék. Csabika nagyon örült a Dédinek, ráadásul majd szombaton ismét találkozunk Vele. Mamám Bajától nem messze lakik, és mivel az út Férjem szüleihez arra vezet, így a Dédit is meglátogatjuk. Kép

Csabika hétfőn Anyuékat is elcsábította a "gyereknapra", és boldog volt, hogy a kisvonatból a Mamának és a Papának is integethetett.

Vasárnap a Művelődési Ház előtt tartott gyereknepi rendezvényre is kimentünk, ott egy grafikussal lerajzoltattük Csabit. Hát... so-so... De azért hasonlít! Kép Majd bekereteztetjük és a szobájában felrakjuk a falra. Vettünk Neki két nagy lufit, egy cápát és egy Fülest (a Micimackóból). Azóta is az infarktus kerülget, hogy mi van a mennyezeten. Kép Magamnak vettem egy könyvet, Apát pedig "elengedtük" az esti moziba, a Holnapután című filmet nézte meg. (Én nem nagyon szeretek moziba járni, meg nem is tudtuk volna megoldani Csabika felügyeletét.) Így nekünk is gyereknap volt! Kép

A házon a garanciás munkák elakadtak, ugyanis a burkoló, akinek kedden kellet volna jönnie, egyszerűen nem jött. A kivitelező pedig csütörtökig külföldön van, így még intézkedni sem tud. Kép

Mona! Örülök, hogy próbálod összeszedni magad, az elhatározás már egy nagy lépés a jó úton, kívánom, hogy nagy-nagy kitartással sikerüljön is! Kép Klassz, hogy hívott a Férjed, talán Ő is érzi, hogy kellenek ezek a dolgok ahhoz, hogy a kapcsolatotok jó legyen. A család egy részének hozzáállása és véleménye (az új kisbabát illetően) elkeserítő, de ne foglalkozz velük, csakis az a fontos, hogy Te/Ti mit akarsz/akartok! Kép Remélem, hogy a következő 4 hétben, amikor itthon lesz a Férjed, sikerül újra közelebb kerülnötök egymáshoz. Nagyon szorítok Nektek! Megérdemled a boldogságot!!! Kép
Az én Mamámnak sem mondtuk meg, hogy igazából mi a baja, a mai napig sem tudja! Szerintem így sokkal jobbak az esélyei.
Mamádnak nagyon szorítunk, hogy sikerüljön meggyógyulnia, és még sok évig élhessen köztetek boldogan! Kép

Vera! Remélem, hogy még mindig nem jött meg!
Hogy haladsz a tanulással? Még mindig a 8-as tétel a nyerő? A drukk megy ezerrel, bár ügyes lány vagy (csak nagyon is maximalista Kép), sikerülni fog, bármelyik tételt is húzod!

Eleni! Tényleg klassz, hogy a ciklusod rendeződni látszik, csak így tovább! Kép Hogy vannak a lányok?
Beszéltél már a Dokival?

Györgyi! Mi is sokat teszünk-veszünk kint a kertben, Csabika nagyon élvezi a szabadságot. Mindig kitalál magának valami új játékot. Tegnap a felfújt gumicsónakjában játszott, lerakta a fűre és evezett, húzta-vonta, készül a nyárra! Kép Ami nem is tudom lesz-e idén!? Kép Elkeserítő az időjárás, hiába van pár napig jobb idő, mindig követi egy 8-10 fokos lehűlés, most is az várható. Kép

Gabi! Örülök, hogy írtál Magadról, és hogy itt vagy velünk. Remélem, hogy a baba-projekt Nálatok is sikeres lesz. Kép
Izgalmas dolog ez a "kutyázás", kívánom, hogy sikeres legyen a következő forduló, hogy a világversenyre is bekerüljön a kutyus. Kép

Most mennem kell, üdv Mindenkinek: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!Most egy kicsit értem is lehet szoritani.Péntek reggel megyek ugyanis ultrahangvizsgálatra ki a korházba.Korán kell mennem igy a mamát be kellett hivnom holnap estére.Pénteken ugyanis oviszünet lesz.Most azonban "hiába"lesz peteérésem,apára csak két hét mulva számithatok.Abbol a szempontbol viszont jo lesz a vizsgálat hogy megtudjuk használt e a gyogyszer.

Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Kicsit megint eltűnt mindenki.

Mona!Szerintem ez szuper hír,hogy felhívott a férjed.Ez már jelent valamit.Holnap szorítok érted.Tájékoztass majd minket az eredményről.
Tényleg biztató,hogy egyre jobban látod a helyzetedet.A rosszindulatú családtagokkal meg ne foglalkozz.Az a lényeg,hogy Ti mit szeretnétek.Ez a Ti életetek,nektek kell eldönteni.

Beatrix!Mi sajnos nem jutottunk ki a Művelődési Házhoz a gyereknapra,de voltunk pénteken a bölcsi rendezvényén.Nagyon élvezte Nikike.A nagy udvaron,sok motorral.A végén azt is megengedte,hogy kifessék az arcát,és így egy kiscicát hoztam haza. :-))) Mutogatta mindenkinek az arcát,és a kezét is,ahova kapott egy pöttyöt,hogy tudja mi lesz az arcán.Vasárnap mi is a nagyszülőknél voltunk.Nagyon szeret a többiekkel együtt játszani.

Vera!Egyre közelebb van a vizsga.És a 28.nap is!!!!Majd a 29,30,31,32......200,201,202....
Mindkettőért megy a drukk!

Eleni!Mi van veled?Tessék jelentkezni!Legalább életjelet!

Gabi!Mi történt mostanában veled?Mesélj nekünk valamit.

Ma nálunk megint baba-mama nap volt.Nagyon elvoltak a csajok.Egyre jobban eljátszanak együtt/egymás mellett.Szinte semmi konfliktus.
Ma olyan büszke voltam rá.Most először engedte meg,hogy levágjam a körmét.A kezén és a lábán is.(Eddig álmában vágtam.)Utána mutatta is apának az ujjait,hogy mit csináltunk.

Szép álmokat mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Nem jött még meg! Kép Ma vagyok a 26. napon. Na, ügyes vagyok?!

Mona, igazából arról akartam neked írni, hogy nagyon egészségesnek és pozitívnak tartom azt, ahogy gondolkodol a helyzetedről mostanában. Csak így tovább! Ne hagyd magad visszahúzni, senki által sem! Örültem, hogy a Férjed felhívott. Hacsak nem volt neki valami őrületesen fontos "technikai" oka, akkor gyanítom hogy a "hiányoztok neki" kategória áll fenn! Talán tényleg hatással volt rá az itthonlét. Amiket nekünk írsz, jó lenne, ha majd vele is megbeszélnéd. NEm is kell megbeszélni. Közöld vele, hogy így gondolod, így döntöttél, mit szól hozzá. És innentől jöhet a megbeszélés. Nem hinném, hogy te azért akarsz újra kisbabát, mert nem akarsz dolgozni. Hát nem látja a sok hülye ember (már bocsánat), hogy ott van benned egy nagy üresség, egy nagy-nagy hiányérzet! Ezt nem képesek felfogni, az élükön a férjeddel! Nem értem, hogy miért nem lehet ezt felfogni. Ahelyett, hogy segítenének, még nyomnak lefele ezekkel a megjegyzésekkel! Le a kalappal előtted, hogy sikerült egyedül kilábalnod ebből a helyzetből, és most már előre nézel, és a jövőt tervezgeted. És ha akarod, majd jól elbeszélgetek én a férjeddel, hogy térjen már egy kicsit észhez! Egyébként sajnos az egész társadalomre jellemző az ilyen jellegű, homokba dugjuk a fejünket, nem kell róla beszélni, "még nem is volt az a gyerek ember", "nem kell vele annyit foglalkozni" hozzáállás. Tudod, így könnyebb az embereknek, mint megérteni, és esetleg segíteni a nehéz helyzetben lévő nőnek. És ez a késői vetélések, halva született babák esetében is igaz. Mintha nem is lett volna, mintha nem élt voln az az apróság több hónapig az édesanyjával. Akkor vannak a legközelebbi kapcsolatban, ill. a szoptatás idejn. Ezt miért nem képesek az emberek fefogni???? Nos, abbahagyom. Eleget kántáltam ismét.
Drukkolok neked péntekre. Várom a híreket!

Beatrix, ennyit a szakikról nyilvánított pozitív véleményemről. Most látszik a negatív oldal is. Erről ennyit. Ez már így fog maradni. Talán az EU majd segít?

Györgyi, örülök Nikike több területen bizonyított fejlődésének. Kép Pusszancsold meg a nevemben Kép
Nagyon tetszett a számolgatásod. Esetleg megtennéd ezt nekem bináris és hexadecimális számrendszerben is? Köszi! Csak azért, hogy alkalmazkodjon a helyzetemhez. Most éppen ezzel a témával foglalkozom.

Eleni, nagyon hiányollak! Olvasni azért szoktam, mégha nem is írok. Kép

Látjátok, ezért nem ülök le a géphez, mert akkor beindulok, és jajj, csak telik az idő.
Megyek is.

Kitartást ehhez a csúnya időhöz. Én is beszorultam a szobába, ahol mindig hívogat az ágyikó és a feltornyozott könyv és újságkupacok.

Legyetek jók! Kép V.
vera77
 
 


Sziasztok!
A héten nagyon elhavaztak munkával (3 ember helyett dolgoztam, ráadásul ma ellenőrzést is kellett tartanom egy cégnél, s mellette kaptam egy közel 300 oldalas dokumentációt, amit holnapra át kellett néznem...)
Agyilag nulla vagyok, úgy lefáradtam...
mgabi
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy mindenkinél minden oké. Kép

Nálunk a szakik továbbra sem jöttek, viszont máshonnan jöttek szerelők a légkondit kicserélni, mert a másik panelhibás volt, minden fokozatban úgy fújt, hogy levitte a hajunkat. A mostani nagyon szép is és jó is! Kép Persze Csabika osztotta a tanácsokat a srácoknak: "Vigyázz bácsi le ne ess a létjájól mejt megütöd magad!" "Vigyázz bácsi abba a gépbe ájam van nehogy megjázzon!" "Vigyázz bácsi huzat van meg ne fázz mejt hívom a doktoj bácsit!" Kép

Most egyébként elköszönni is jöttem, holnap elutazunk, leghamarabb kedden leszek, de az sem biztos, lehet, hogy csak 13-án. Remélem, hogy azért lesz szép időnk is a szabi alatt.
Nem is tudom, hogy lesz a mai napunk, ezért jöttem most, lehet, hogy este már nem lesz időm írni. Férjem késő estig dolgozik, Csabikával millió dolgunk volna. Ajándékot venni, bevásárolni, csomagolni, stb. És most szólt a kivitelező, hogy lehet, hogy ma beszalad a bádogos is. Kész cirkusz lesz a mai nap, de igyekszem higgadtan, nyugodtan megszervezni.
Éjjel 1-kor feküdtünk le, addig csináltuk a Férjem adminisztrációs munkáját, reggel pedig korán keltünk, így állapotom a mosott rongyéhoz hasonló. De erőt ad, hogy holnaptól SZABI!!! Kép

Vera! Ugye nem jött még meg?! Nagyon-nagyon szorítok Érted! Haladsz a tanulással? Kitartás, már nem sok van hátra! A vizsgára is megy a drukk!!! KépKépKép

Gabi! Örülök, hogy itt vagy! Kép Részvétem a meló miatt, ez kicsit sok egy embernek! Kép

Györgyi! Csuda klassz lehetett Nikike kifestve. Kép Nincs róla fénykép? Körömvágás: ismerős! Kép Klassz ez a baba-mama nap. Kép

Mona! Megy a drukk az UH miatt, bár szerintem, már ott is vagy és csak utána olvasod, amit írtam. Napközben azért olvasni beugrok majd, írj, ha lesz időd, kíváncsi vagyok, mi az eredmény. Remélem, hogy a gyogyi kifejtette hatását. Nem olyan nagy baj, hogy Apa most nincs itthon, majd a következő ciklusban jöhet az akció, addig pedig tudni fogod, hogy minden oké-e! KépKépKép Gondolom, Gaga egyre izgatottabb. Kép

Eleni! Nagyon hiányollak, jelentkezz, ha van egy kis időd! Lánykáid jól vannak?

Most megyek, de remélem, leszek még ma.

Ha mégsem, legyetek jók, sok puszi Mindenkinek.

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Kellett nekem örömködni tegnap! Elkezdtem barnázni. Kép Beszéltem a Dokival. Szedjem továbbra is a Duphastont. Ha vérzés lenne belőle, akkor abbahagyhatom. Akkor vége. Most várakozunk, de szerintem ez már elveszett.

Mona, drukkolok az UH-hoz!

Beatrix, Csabika most sem hazudtolta meg önmagát! Kép Hasonló éjszakánk volt akkor. Én sem aludtam szinte semmit. Most persze bóbiskolok a tételek fölött.

Gabi, kitartás a melóhoz. Lassan lehet menni nyári szabadságra.

Eleni, továbbra is várom a jelentkezésedet!

Györgyi, mi újság?

Megyek tanulni, ezzel legalább telik az idő.

Legyetek jók! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Egyelőre elmúlt a barnázás. Kép Mindenestre már tudom, mire számítsak.

Puszi, V.
vera77
 
 


Sziasztok!Györgyi,Vera!Tul vagyok az ultrahangvizsgálaton.Mit mondjak nincs töle jo kedvem.Nem azt mondta amire én tulajdonképpen számitottam.A gyogyszer ugyanis semmit sem ért.Nincs peteérésem.Annak idején pedig ugyanezt a gyogyszert kaptam és a második honapban terhes lettem Gagával.A doki annyit mondott hogy felemeli a gyogyszermennyiséget.A következö menstruácios ciklusnál a harmadik nap kell nála jelentkeznem.Akkor vérvételt csináltat és megbeszéljük hogy hogyan legyen tovább.Elvileg két hét mulva kell megjönnie/junius 20 a körül/ Nagyon remélem hogy csak egy pár napot fog csuszni mert julius 5 én utazunk a balatonra.Ezt meg sem emlitettem a dokinak mert utánna kezdtem el számolni.Szoval ugy tünik hogy elöttünk áll egy pár honap "megprobáltatás".De legalább látnám az "ut" végét.Egy kicsit elkeseredtem.Nagyon remélem hogy nem komoly a baj.Pedig ugy terveztem hogy ha jo hirt mondott volna a doki ugy azt sms formájában megüzentem volna a férjemnek.Hát ezt most el kell halasztanom.

A mai délelöttöt egyébként a korházban töltöttem.Tegnap megmütötték a nagymamámat.A mütét után elég rosszul nézett ki.Mikor megláttam ahogy logtak ki belöle a csövek sirva mentem ki a szobából.Megijedtem a "látványtol".Tegnap sikerült beszélni anyunak az orvossal aki azt mondta,hogy a mütét sikerült,nem találtak a szervezetében áttéteket.Tehát nagy esélye van hogy felépüljön.Ma már sokkal jobban van.Már nem fáj annyira a mütét helye és beszélgetni is tudtam vele.

Nem volt valami jo napom.

Puszi mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok !

Nagyon nagyon sajnálom, hogy ilyen ritkán jelentkezem, de most nem megy másképpen. Most is csak egy fél percre ültem ide, mert annyi elintéznivalóm van.
Semmi újság nincs egyébként, úgyhogy igazából nem maradtatok le semmiről. Telnek a napok, kicsit túl gyorsan, a gyerkőcök jól vannak...stb.
Projekt ügyben semmi, még a Dokit sem tudtam elérni, próbáltam, de nem voltam elég kitaró. Meg mindig el is felejtem. Szép, ugye ?
Nagyon sokat gondolok Rátok, Mindannyiótoknak ( MGabi, Neked is !!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKép ) sok sok puszit ! Részletesebben talán ( remélem ) holnap este. ( Ha nem alszom el megint Krisztike mellett...)

Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Eleni!Örülök,hogy jelentkeztél végre.Legalább életjelet adtál!!! :-)))
Lenne egy kérdésem.Kb. mikor kell menned a Dokihoz?Áll még a közös vizit?Vagy ezt addig nem tudod,ameddig nem beszélsz vele?

Vera!HOGY VAGY?????Nyugtass meg,hogy semmi változás?Sokat gondolok rád/rátok!

Beatrix!(Ha még itt vagy.)Jó utat,és szép időt az egész szabadságra!Pihenjétek ki magatokat!

Mona!Valóban nem volt valami szívderítő a napod,de már az is jó hír,hogy a mamád jól van.Jobbulást neki!
Ez még semmit nem jelent.Lehet,hogy a következő hónapban minden rendben lesz.

Gabi!Kevesebb már a munka?Hétvégén kitudod pihenni a fáradtságot?

Csajok!Hétfőtől kb. egy hétig én sem leszek."Szanatóriumba" vonul a gépem. :-))))Elviszik egy kicsit felfrissíteni,mert a múltkori vírus kicsit megtépázta.Azóta sem működik rendesen.Remélem utána már minden rendben lesz.

Szép álmokat mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: