Új privát üzeneted érkezett!

Ilba: Köszi, aranyos vagy, de mivel tényleg nagyon képlékeny, hogy hogyan/mikor tudunk menni, ezért nem kérlek meg rá. Meg amúgy is elég sokat járok arrafelé (tudod, még mindig mindenért Óbudára járok vissza :wink: ), meg a bölcsitől sincs túl messze az OMK, az Eurocenter környékén is gyakran téblábolunk ... szal ha úgy döntünk, hogy tuti megyünk, akkor meg tudom majd oldani. De mégegyszer nagyon köszi a felajánlást :)

Ezek az előadások valóban nem marathoniak, ennyit még Vince is kibír a kicsik között :wink: A sor széle jó ötlet :D Jajj de kíváncsi vagyok, hogy tetszene Mancinak a Halász Juditos előadás! Annyira imádja a zenét :)

Zsanett: Jó, hoyg te ennyire nyugis természet vagy. Én tuti hülyét kapnék egy ilyen helyzetben :roll: Most egy ideig akkor nem kell fújkálni magatokat, eleve illatozni fogtok mindenben :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Észre sem vettem ezt a laptetőt :(

Vali!
Ott a reptéren kissé morcos voltam, főleg mert az egyik nő a kedves érdeklődésemre úgy küldött el az Anyukámba, h legszívesebben ordítottam volna Vele, nah de a fene nagy jólneveltségem visszatartott....Pedig megérdemelte volna...
De tudtam h nem lesz gáz, előfordul...Utána meg a lakáskulcs bosszantott :)
De a legidegesítőbb a 20 ezer Ft-os parfümöm :(

zsanett
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk, csak 10 napig Miskolcon voltunk a szüleimnél. Bár az idő nem volt mindig túl jó, de egészében jól sikerült volna a 10 napos rokonlátogatás. Volna. Ugyanis az apukám pont az utolsó nap (vasárnap) reggel eltőrte a lábát, a telkünkön. Kimentek még gyorsan kutyusoknak kaját vinni, meg mivel fákat szeretnénk ültetni, felmérni, hogy mennyi helyre mennyi fa férne. A telkünk meg egy részen elég meredek, meg a fű is vizes volt. Apu épp szólt Árpádnak, hogy vigyázzon, erre ő lába bicsaklott meg, s reccs.... :'( . Az alsó lábszára tőrt el, talán nem is az eséstől magától, hanem édesapám se a pehelysúlyú kategória..., a gyenge 105 kilójával rázuhant a saját lábára... Így a vasárnapunk tiszta rohanás volt, kórházból be, kórházból ki. Késő este értünk haza, mert jönni kellett, Árpádnak szakmai továbbképzés van hétfőtől, meg igazán sokat most nem tudunk tenni. Na ilyenkor visítok fel, hogy milyen jó lenne ha itt lennének fönt anyuék, nemcsak miattunk, de azért is, hogyha ilyen esetek fordulnak elő, sajnos, akkor közelebb legyünk.
Egyébként velünk minden oké, én is meggyógyulgattam már, Kori is túl van az 1-2 napos nátháján.

Kép
timcsi73
 
 

 
 

Timcsi!
Átérzem...én sem bánnám néha ha közelebb lennének.

Nálunk Apa fázott meg, most is lázasan dolgozik, úgyhogy megyek is a boltba, mert húslevest kért...

Sissi!
A fent leírtak miatt nem jó nekünk a ma :(
Tegnap szupi volt a torna, ha meggyógyulsz s lesz kedved szólj!

zsanett
 
 


Zsanett:remélem,hogy össze tudunk hozni majd 1 napot.Nekem talán a holnap jó lesz apa dolgozik és akkor hamarabb kelünk.

Annyira nem vagyok megfázva csak egyfolytában álmos vagyok.Már megittam 2 kávét de nem használ.

Neked kb hány órától lenne jó? mert esetleg egy játsziban benne lénnénk.Persze ha nem esik az eső.
Vendég
 


Csajok!

Pénteken nyílik a Tesco!
Én készülök menni, feltéve ha a parkolóban nem lesz 56786543db autó. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sissy!
Nekünk jó holnap, 1 után ?

Ilba!
Szerintem 56786544 lesz :D
Ilyen áruház-nyitásokra nem szeretek menni a tömeg miatt. Majd ha lecseng az újdonság varázsa, 1-2 hét, akkor megnézzük.
Engem jobban érdekel a Megyeri-híd :)

zsanett
 
 


Akkor meg sem állok persze.
Kéne 1-2 babás dolog, reménykedem a nyitási akciókban.
De pont a Tesco mellett viszem fel és hozom le minden nap Benit a bölcsihez, így egy plussz métert nem kell hozzá megtennem. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett,
akartam már kérdezni, Lili mikor alszik? Mert nektek mindig a mi alvásidőbnkben jó a tali. Na nem mintha délután ráérnénk mostanában, csak kiváncsi vagyok. :D :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Nekünk önző módon eltolt napirendünk van :oops:
Mikor kicsi volt csak így tudott Apával talizni s nekem azóta kényelmesebb így. Majd ha rákényszerülünk az ovi miatt átállunk a "normális" kerékvágásba.
De pl nekem ez a reggel 6:50 nem ismert, max ha Apa felébreszt mikor munkába megy.

Visszatérve a Tescora, most vmi pelus akció van. Mi nem használjuk ezt a fajtát, de több ismerősöm is dicsérte. S most azt hiszem 1600 Ft egy csomag, de max 3 vásárolható. Ha tart még ez az akció...

Sissy!
13:20 Solymár játszi?

zsanett
 
 


Zsanett,
több ismerősömnél is "eltolt napirend" van, semmi bajom vele, mindenki úgy alakítja a napját, ahogy mindenki számára a legjobb. :wink:
De akkor mikor is alszik Lili? :lol:

Tescós pelust én csak dicsérni tudom, mi a lila 5öst használtuk (és sajna még mindig :evil: ), a Pampershöz hasonlít inkább, kicsit "merevebb" de teljesen jó. És árban ugye sokkal-sokkal jobb.
Nektek van még pelus?
Mondanám, hogy veszek Nektek, de mivel én is akarok, ezért nem tudok. :D Szóval érted ... :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Mi Pamperst használunk, a sima 4-est. Nem is próbáltam még a Tescós félét, Lilkának elég érzékeny a bőre. Először Liberóztunk, nem vált be, azóta Pampers. Persze ezzel is volt gond, még a csak anyatejes időben hátsó gumírozás híján sokszor az egész háta úszott a kakiban :D
Mindenesetre köszönjük a felajánlást :)
Amúgy sajna pelusozunk, a pisi sehogy sem akar wc-be menni. Vagyis ha bugyiban van napközben és én ráültetem akkor oda megy. De magától nem szól sajnos, hogy kell. Ha elfelejtem ráültetni, akkor csak a baleset után szól :(
De Ti a múltkor már tök jól haladtatok ez ügyben, nem?

3-4 körül teszem le, attól függ mikor keltünk, mit csináltunk, mennyire fáradt.

Sissy!
Ezt lekéstük...De kozmetikushoz sem volt kedvem menni, rengeteg a dolgom itthon :(

zsanett
 
 


Sziasztok!
Holnap délután családostul mi is megpróbáljuk a Tescot.... :) .
Az M3-as mellé a Gulliverbe illetve a Metroba készültünk, de tegnap láttam meg a hírdetést, hogy holnap nyitnak. Bepróbálkozunk, háthaaa. Nekem még van dm-es bónom a Pampers pelusra, novemberben még azt használom el, de a tescós lila csomagos pelus nekünk is bejött, s ahogy írjátok az ára sem utolsó. Mi is bilizünk már, este fürcsi előtt, meg néha napközben ha Kori eszébe jut. Mi még ráérünk, de már próbálgatja, s nagy a sikerélmény, ha sikerül.

Kép
timcsi73
 
 


Zsanett,
jól haladtunk. De már nem. Pisi vagy kaki, mindegy, letagadja és megy befelé. :evil:
Mondjuk pont ma reggel szóltak a bölcsiben, hogy mivel szépen szól a pisinél, levennék róla a pelust, vigyek gatyákat. :shock: Így néztem kb, mondtam itthon meg pont az ellentetje.

Timi,
Hűűű, péntek délután már tényleg kihívás lesz a Tesco. :lol: Én ha megyek, akkor nyitásra, Benit 8 előtt adom le a bölcsiben.
Kori nagyon ügyes és tényleg bőven van még időtök.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Huuuuh lányok én nem tudom mi van velem, de eszméletlen lusta vagyok...Egész héten...Kényszeríteni kell magam, hogy elvégezzem az alap dolgokat :(
Nem tudom mi ez :( Az idő vagy a visszarázódás...Fogni van mire, csak ettől nem lesz rend itthon, nem lesz kaja ebédre, nem lesznek tiszták a ruhák...Megőrülök...s megyek teregetni :(

zsanett
 
 


Sziasztok!

Bocsi Zsanett de elmentünk vásárolni,majd Márk aludt én mg főztem és utána meg mellé feküdtem én is.

Holnap mi is megnézzük tescot, pelust már mi is többször vettünk.Szerintem holnap is megpróbálok venni.Mi 10 körül megyünk az egyik bnőmékkel.
Holnap jön anyum délután ,mert megyek szinházba és apa 9ig dolgozik igy Ő vigyáz rá.
Vendég
 


Zsanett:én 3 naopig voltam teljesen kóma egyszeüen egyfolytában csak aludtam volna.De mára telejsen elmúlt :D
Vendég
 


Látom népszerű lesz a Tesco. :lol:
Végül én nem tudom megyek-e, mert nem is én viszem reggel Benit, mivel nem is itthon alszik ma, én most jöttem meg egy csajos estéről. 8)

Én is tök kóma voltam a hét elején, még kávét is ittam, pedig nem élek vele.

Most viszont jó éjt! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na mi van, még sorban álltok? :lol:
Én letudtam, vettem pár jó dolgot és még hamar is végeztem. 8)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Remélem csak azért nem írtok, m ezekben az éjjel-nappali tacskókban ekkora sorok állnak éjjel-nappal :D

Nah komolyra fordítva, láttatok bármit, ami mondjuk a Váci útiban nincs ? ;)

Jelentem kómám elmúlt :D Vagyis csak az átlagos van ;)

Sissy!
Msnt nem sikerült beüzemelni? Játszócsoport vmelyik nap? Beígértem a Rosszcsontomnak...

Timi!
Nekem van vhol Gullieveres törzsvásárlóim, 10% kedvezményt ad, ha gondolod előkeresem Nektek. (Hacsak a csodatacskóban nem kaptatok meg mindent :) )

Ilba!
Képzeld mi is egyre jobban haladunk. Vmelyik nap 2x is szólt Magától. De az a baj h mi elég mobilak vagyunk s kimozdulni meg nem merek pelus nélkül. Ha rajta van, akkor meg nem szól :(
Sebaj, egy kamasz sem járt még pelusban suliba :D

Vali!
Kérjük a "dolgozó nő" beszámolóját is :)

Ma durván pörgök, remélem lesz aki ír :D

zsanett
 
 


Sziasztok!
A Tescon mi is túlvagyunk. Egész jól sikerült, elintéztünk a nagybevásárlást, nem is írom le mennyit sikerült otthagyni. Pénzt bárhol el lehet költeni..... :) :cry: .
Sztem kisebb jóval mint a váci úti, de szimpi, rend van, s tisztaság még.... Remélem marad is. S nem is voltak olyan rengeteg sokan, fizetésnap tájékán mindenhol sokan vannak.
Zsanett: tényleg belehúztál :D . Gulliver: az egyik szomszédunknak van kártyája, ő szokta ideadni, de jártunk már úgy hogy visszaadtuk, s pont akkor kellett volna megint, nem volt képem újrakérni, ha úgy adódik lehet élek a lehetőséggel, s elkérem tőled. Most sikerült vásárolni. Korit szülinapi buliba hívták hétvégén, odavásároltunk. A Csillagvári játszóházban volt a buli. Nem voltunk még ott, de nagyon jó hely, pörgött a lányunk ezerrel, meg persze minden gyerek, a 3 órás program végén, szinte rögtön bealudt a kocsiban. Ölben hoztam fel, s úgy ahogy volt raktam be a kiságyba, 2 órát aludt utána.
Msn? Én is rajtavagyok, de a Skype-t jobban szeretem.

Kép
timcsi73
 
 


Zsanett:én beüzemeltem az msnt.De lehet,azért ird le megint az cimed.Köszi.

Játszóházat meg nem tudom de jól hangzik.Estleg szerda vagy csütörtök lenne jó.

Már hamarabb keltek? Csak,hogy ne 10 után essünk be :D

Képeket terszel még fel.
Vendég
 


Timi!
Nem szeretem a skype-ot, mert irreálisan sok memóriát zabál, szerintem. Msnre szívesen felveszlek ha gondolod.

Sissy!
pr_@freemail.hu
Nem kelünk korábban, csak ha muszáj :oops:
Képeket mindjárt keresek még.

zsanett
 
 


Benalmadena Selwo Marina - a delfin show után

Kép

Estepona Selwo - itt kb karnyújtásnyira vagy még közelebb vannak az állatok, régi (Iveco) teherautókvannak átalakítva szafari busszá, halál ahogy megy fel a keskeny utakon a hegyre
Kép
Kép
Kép
Ilyen függőhidakon kellett átmenni, először azt hittem meghalok:D Pláne h akkor vtunk még a legmagasabban, nagyon fújt a szél, lengtünk össze-vissza.
Kép
Kép
Lilka kedvencei:
Kép
Ez már barátságosabb híd volt:)
Kép
S végül pár tengerparti
Kép
Kép
Kép

zsanett
 
 


Hű Zsanett,
Tényleg pörögsz. :lol:
Ebben a Tecsóban az a jó, hogy naponta 2x elmegyek előtte és nem a Váci úton van. :D
Egyébként van 1-2 dolog, ami nagyon jó áron van, de van amit továbbra is az Intersparban fogok megvenni.
Én is azzal nyugtatom magam, hogy mire iskolába megy, csak nem kell pelenka. Na jó, azért remélem hamarosan megoldódik a dolog, bár nem tudom Tesó mennyire fogja felkavarni. Végülis rosszabb az állandó pelushordásnál nem lehet, tehát optimista vagyok. :)
Képek szuperek, nagyon irigykedem. Remélem jövőre nekünk is összejön valami szép. :?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett:én próbállak de próbálj te fel venni engem. bonsai3@freemail.hu

Nagyon jók a képek, gyönyörű helyen voltatok.
Vendég
 


Ilba!
Nálunk ma volt az "áttörés" :D
Egész nap bugyiban volt, s nem történt baleset. Minden pisi és a kaki is a wcbe ment és Ő szólt magától :D
Haladunk :)

Sissi!
Holnap felveszlek, mert most fentről írok.

zsanett
 
 


Dolgozó nő jelentkezik :wink: :D

Csatlakoznék a kómások táborához, de úgy néz ki, hogy ez nálam állandósulni látszik, nem is tudom, hogy fogom-e még valami kipihenni úgy istenigazából magam :?
Hétvégénk hajtós volt, szombaton itt voltak a tesómék, egész nap az Aréna Plázát jártuk, mert a sógornőm be akart vásárolni a gyereknek mindeféle őszi ruhát. Mi meg kullogtunk utánuk, nem vettem semmit, bezzeg hazafelé a Stop Shopba beugrottunk és vettem 2 harisnyát Mancikának, meg végre kaptam neki gumicsizmát a Deichmanban :) A Tescóba el sem jutottunk, már mindenkinek tele volt a hócipője a shoppingolással. Viszont kívülről megnézve nekem azt tűnt fel, hogy mekkora nagy parkolót építettek hozzá :shock:

Ami engem érdekel, az az, hogy a kinti részen az üzletsoron milyen boltok vannak? Várom a részletes beszámolókat :wink:

Vasárnap meg vendégeink voltak, itt volt Vince régi tanítónénije, meg egy régi osztálytársa családostul, úgyhogy egész nap főztem-kiszolgáltam mosogattam. A végén annyi kaja megmaradt, hogy vacsorára még áthívtuk Aliz keresztszüleit, hogy ne maradjon rajtunk. Akkor kezdhettem előlről a pincérkedést meg mosogatónősdit.

Na ilyen hétvége után nem csoda ha hulla vagyok, ráadásul Alizka olyan rendes kislány volt, hogy mindkét nap 6 után kelt, szal a mezei hétköznapokhoz képest max egy órával aludtam többet.

Zsanett: Képek meseszépek. Szeretnék most ott heverészni a tengerparton ...

Na jól kipanaszkodtam magam, bocsi :? :oops:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Zsanett,
nagyon ügyes Lilka!

Szia dolgozó nő! :D
Te is pörögtél rendesen a hétvégén.
Mi is, most van a lakás átrendezés alatt.
Holnap célba is veszem még az Ikeát, az utolsó simítások miatt. :)
Tescóban ma is voltam reggel 8 előtt, meglehetősen barátságos volt, voltunk vagy 5en az egészben. :D
Üzletsor picike, egy Kenguru Kid, egy Pannon, egy gyógyszertár és még kb. 2 valami picike bolt van.
A parkoló csalóka, az a térköves nagy előtte, az nem oda tartozik (hanem Opel), csak ami fent van és a mélygarázs.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Tök jó, amikor nem kell várni 3 napot egy-egy hozzászólásra :)

Vali!
Mi fordított szituban vtunk, mentünk Tesómékhoz, aki sütött-főzött, pincérkedett stb :D
Én meg kicsit helyreraktam addig a gépüket, írtam nekik dvdt, meg ilyen hasznos és kimerítő dolgokat műveltem ;)

Ilba!
Régóta sznék már eljutni az Ikeába, szal most én irigykedem, h csak bepattansz az autóba és mész...
Esetleg írhatnék egy listát? :oops:
Bár számomra a miliő a lényeg ott :D Mondjuk azért egy olyan 4 fakkos kék színű cipőtartónak hogy örülnék.... :D :D

Sissi!
Felvettelek.

Timi!
Rólad nem kaptam értesítést...

zsanett
 
 


Ilba: Ha már Zsanett is leadja a rendelést, akkor nekem meg légyszi egy szeletke mandulatortát hozz :wink: :lol: Húúúú de jól is esne most így ebéd után!

Picike az üzletsor???? Ez érdekes ... volt hozzánk bedobva egy szóróanyag még nyitás előtt, és ott halálra dícsérték az egész bóóótot, hogy na ilyen még nemis volt nemis lesz az országban! :roll: Akkor ez megint beetetés volt, vagy én olvastam félre valamit ... :oops:

Zsanett: vendégeskedni én is jobban szeretek :wink: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Huhh tényleg..mandulatorta nyami-nyamiiii :)
Hozzáírnád kérlek ?:D

zsanett
 
 


Sziasztok!
Ikea: fejezzétek be az ikeázást, mert bizony isten beindulok.... :lol: :lol: :lol: . Viccen kivül én is imádom, s még a férjemet is sikerül rávenni, hogy eljöjjön. Tényleg jó dolgokat lehet kifogni. Múltkor asztalkát vettünk Korinak, meg széket. A szék a gyerekszék, az asztalt egy kicsit drágáltam, aztán ahogy beértünk az önkiszolgáló részbe egy halom színes kockasztal állt előttünk, s nagyon jó áron, vettünk is egyet gyorsan, s talán még jobb is mint az eredeti gyerekasztal. Most valami nappaliba való kanapét szeretnénk nézni. Van egy 3-2-1-esünk. 5 éve vettük. textilbőrös.....Katasztrófa, elkezdett repedezni az anyag, röviden elért.... Ahelyett szeretnénk nézni valamit. Mandulatorta......Ham-ham, ennek csak a megemlítése is felér egy emberkínzással.... :wink: :lol: .
Zsanett: a pr után üres karakter van vagy véletlenül hagytad ki, mert simán írtam, s nem találta a rendszer....?
Szilvi: téged felvettelek!

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi!
Egy alsó vonal van: pr_

Annyit beszéltünk róla, h nekem is muszáj vásárolnom, mindjárt indulok is a Stop Shopba :D

zsanett
 
 


Zsanett,
Milyen az a cipőtartó? Ha gondolod és átküldöd a linkjét, akkor megveszem és felugrotok egyik nap érte. Csak akkor ha igen, légyszi estig írd meg!

A mandulatortákat nem vállalom. :D Az én legnagyobb bajom, hogy sajna az ebédet nem tudom megvárni, mert Beniért kell már délre menni. Az Ikeás reggeli meg nem oly vonzó. :)

Vali,
Húú, akkor lehet van még a másik oldalán is valami, igazság szerint nem is nagyon néztem, mert pénteken kismillióan voltak, ma meg még nem volt nyitva kint semmi.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ha már vásárlási láz :D
Én most innen rendeltem pár dolgot, most adnak még 15% kedvezményt is: http://www.fakopancs.hu/

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vettem Neki 2 farmert meg egy bélelt bársony nacit, meg egy rózsaszín fodros vékony pulcsit, egy csini ilyen ruhaszerű felsőt, meg egy csomag térdzoknit (Micimackósat, 3 pár és 600 Ft, van Verdás is fiúknak) és 2 harisnyát.
Megálltam h magamnak vegyek bármit is, büszke vagyok magara :D

Ilba!
Ha tényleg komolyan elhoznád, megköszönném.
Nem is nehéz, nem is nagy és nagyon olcsó. Írok privit :)

Timcsi!
Az én Párom rosszul van az ilyen vásárlós helyektől :(

zsanett
 
 


Félrenéztem :oops:
4 pár térdzokni és 600 Ft. Nagyon kis aranyos, ajánlom mindenki figyelmébe.

zsanett
 
 


Ilba: Előkerestem ezt a szórólapot és ez áll rajta:
"Az új áruház az ország legszebb kialakítású, legvásárlóbarátabb Tesco-ja lesz, amely természetesen a megszokott, alacsony árakon kínálja termékeit. Számos osztályunk megújult külsővel fogadja majd a vásárlókat, és az áruházban eddig nem látott "színfoltokkal" is találkozhatunk. Mindezeken túl Üzletsorunk további szolgáltatásokat nyújt, hogy a vásárlás élménye a lehető legélvezetesebb legyen."

Hát ez eléggé sokat sejtető szöveg, de lehet, hoyg csak én képzelek mögé túl sokat ... :roll:

Ikeába reggel nyitásra menni naggggggyon jó :) nyáron voltunk egy hétköznap mi is apával KETTESBEN!!!! :lol: (szerintem azóta se sehol, ez azért nagy szó :wink: ), és alig lézengett valaki. Jó volt úgy nézelődni :)

Mandulatorta: Azt nem adnak reggelire? :wink: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Zsanett:melyik boltban voltál?A térdzokni engem is érdekeklne.

Ilba:jó vásárlást neked holnapra. Mi májusban újjitottuk fel a 2 szobát és mindent onnan vettünk.Nagyon jó lett igy a lakásunk.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsban vagyok, már várnak fent :)

Ilba!
Ha esetleg olvasod még írtam egy másik privit is :) Vagyis írok.

Sissy! C&A-ban.

Vali! Sztem is van, biztituti h van :D :D

zsanett
 
 


Zsanett,
megkaptam mindkét privid, oké, de lehet pár nappal csúszik a dolog, mert Benit ma nem viszem be, elég randán köhög, inkább megmutatom doktornéninek.
Gondolom annyira nem sürgős. :)

Vali,
aha. Hát az tény, hogy a Tesco belül szép, meg tiszta, na de hát 6 napja nyílt. Gondolom minden új áruház ilyen jól néz még ki. :)
Üzletsort legközelebb tuti szemügyre veszem jobban és akkor beszámolok. :)

Sissi,
nálunk is majdnem minden Ikeás, de nem új, már 7 éve itt lakunk és igazából csak Beni szobája lett kifestve születése előtt. Ráférne a lakásra itt is egy felújítás, de én itt már semmit nem akarok csinálni!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Húú Lányok, kezdek kétségbe esni...egy csomó pénzünk van részvényben...
Van még vki így?

zsanett
 
 


Ilba: Jobbulást Beninek!

Kép


Dokinéni mit mondott?

Zsanett: Nekem ugyan nincs részvényem, de valóban kezd nagyon eldurvulni a helyzet :( Bízom benne, hogy hamarosan jön a javulás, engem a CHF árfolyam érint eléggé a lakáshitel miatt :( Már majdnem 20Ft-tal kerül többe, mint 2-3 hónapja :evil:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
Köszi. Dokinéni semmit nem mondott. Most hívtam, hogy kérjek időpontot (nálunk időpontra lehet menni) és ma nincs is, mert váratlanul el kellett utaznia. :(
Holnap 11.30-ra megyünk, tehát tuti holnap se megy bölcsibe.
Reggel eléggé köhögött, jó mélyről és szárazon, de 2 adag Stodal után délelőtt óta semmi. :roll: Akár még be is mehetett volna ...
Mindegy, inkább itthon, mint komolyabb baja legyen ott.

Ikea is kimaradt, ha péntekre kap igazolást, akkor lehet péntek lesz belőle.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Jobbulást Nektek!
Az Ikea már hónapok óta várat magára, gondolod számít ez a pár nap? :)

Nekem a fogam fáj :(
Mennem kell fogorvoshoz, de úúúúúúúúúúúúúgy utálom :(

Vali!
Nekünk kocsihitelünk van CHF-es, de szerencsére csak a végén lesz kompenzáció.
Ha lesz még pénzünk fizetni....
Nah jó, ennyire nem szörnyű a helyzet, csak kb fele ennyire :D

zsanett
 
 



Sziasztok!
Zsanett, Szilvi: bocs, hogy a játszócsoportról lemaradtunk, 10-kor tudtunk beindulni, akkor olvastam az sms-t is, aztán bejelentkeztem a kozmetikushoz, csak szemöldökszedés volt, így épp volt ideje, bementünk, aztán posta, piac. Elvileg a piacra körtéért indultunk, de aztán vettünk hurkát, kolbászt, káposztát, s a csúcs, hogy a káposztánál a pici szatyrom (körtének indult ahogy mondom) elszakadt. Persze babakocsi nélkül járunk már így "remek" volt hazajönni. Egyik kezemben a teletömött, leszakadt fülű szatyor, a másikkal pedig drága kicsi lányomat próbáltam kézenfogni, navigálni, több-kevesebb sikerrel. Mire fél 12-kor hazaértünk a hátam közepén is folyt a víz, de a csemetém is lefáradt, ettünk, most alszik.
Részvények: hát nekünk ilyen problémánk sajnos vagy szerencsére nincs...... Annak idején az autónk hitele nekünk is svájci frankos volt, de nekünk mindig havonta változott, az eltérés pár forinttól 2-3000 forintig terjedt. Nem volt vészes. Állítólag a svájci frank nem is olyan gáz, egyik ismerősünk mesélte, hogy a nagy bukta a jen alapú hitelekben van, na ott nagy az ingás.....

Kép
timcsi73
 
 


Ja még egy infó.
Jövő szombaton (18-án) lesz a védőnők által szervezett baba-mama nap az Óbudai Művelődési Házban, reggel 9-től délután 2-ig. Egyik évben itt van másik évben Békáson, én 2 éve pocakosan is voltam már, meg tavaly Korival is, jó programoki vannak, meg lehet bámészkodni. Vannak termékbemutatók, apró ajándékok. Ha van kedvetek gyertek.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Oké Zsanett, akkor a jövő hét Neked sem gáz, ugyanis kihasználjuk a jó időt, azt, hogy még teljesen mobil vagyok és a férjem holnapi szabadnapját és Ikea helyett elmegyünk a Vasúttörténeti Parkba. 8)

Timi,
Pont ma kapott el a védőnő és említette a rendezvényt, de én úgy értettem most szombat. Még mondtam is, hogy tuti nem jó, de ha tényleg jövő hét, akkor mi elnézünk szerintem.

Aki ott lesz és nem ismerjük egymást, az szólítson már le. Nagy has és egy 3 év körüli gyerek az ismertetőm. :D

Beni nem beteg, viszont az utolsó 4 foga közül 2 már áttört, 2 meg nagyon duzzadt. :roll:
Kapott igazolást, mehet bölcsibe, de holnap inkább közös progizunk vele. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: