Új privát üzeneted érkezett!

Hexe!
Örülök, hogy pozitív volt a bentlét és minden... :D

Ewa! Szülsz????????

Krisztina
k78
 
 


Hali.

Mongi,Szazsa merre jártok?hogy vagytok? ha van időtök írjatok ám :)

cleo
cleo27
 
 


Tercsi, Fercsi, Kata, Klára... és valahány név a naptárban! Hogy vagytok? :shock:

Krisztina
k78
 
 

 
 

sziasztok

k78.nem ér ám utánozni :shock:

cleo
cleo27
 
 


csak vickelek ám :wink:

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

:?: Tapasztalt anyukák figyelem! Létezik, hogy 20 dkg-val nehezebb Lilike szopizás után? :?: Lehetséges, hogy ennyit szopizik? Ez sok vagy kevés? Állandóan azon morfonfírozok, hogy eleget eszik-e.? :roll: Van tejcsi bőven :P , este már elkezdem fejni is, de állandóan belealszik a szopizásba kb. fél óra után. Igaz, hogy olyan erővel szív, hogy biztos bele is fárad egy idő után.

Amúgy tök jól elvagyunk. Jó kislány ( egyelőre ) és hagy nekem időt egy kis pihenésre is.

Veletek mi újság?

Ewa: Van valami mozgolódás? Már nagyon várjuk a barátnő megjövetelét. :lol:

Ágica: Ha jó idő lesz a jövő héttől már sétálhatunk. Figyelni foglak. Biztos megismerlek téged is és Nellikét is.

Kriszti: Elnézést, hogy így utólag, de annál nagyobb szeretettel : Boldog névnapot kívánunk!

Üdv: Hexe és Lilike

Kép
diehexe
 
 


sziasztok

k78.értettem.vettem.


hexe.20dkg-200g- szerintem létezhet ám :) .igaz,picit sok,de hát ő tudja,hogy mi az elég. lehet a mérleg is csal egy picit.de ne aggódj-e szerint van ám tejcsi.
Ha evés után elalszik annyit jelent,hogy teli a poci.ha van napi 6-7nedves pelus akkor elég a tejcsi.
Ehhez még annyit- Zsolti is már 1hós kora körül 200-220g-ot evett- egyszer nem tudott kakilni és nagyon sírt,persz első gyerekes anyuka-apukaként nagyon aggódtunk -irány az ügyelet.persze mi volt a válasz-ne adjunk neki ennyit enni-köszi.azt mondták teáztassan cicizés előtt.-nem hiszem,hogy normálisak voltak.
Ezek után már nem hangoztattam,hogy mennyit eszik.Sziszi ennek az ellentéte volt-picit evett-de sokszor,volt,hogy akár 15*is szopizott egy nap-na ezzel sem "dicsekedtem"már a védőnőnek-nekünk (és neki legfőképp) így volt jó.

pusza mindenkinek,
cleo
cleo27
 
 


Sziasztok!

még mindig nem szülök, csak a gépünk volt oda pár napig.

jól elvagyunk a kicsivel, néha vannal jóslók, a pocakom már nagyon nagyon lent van, rengeteget rohangászunk de csak egyben vagyunk :-)

Hexe: irigyellek, hogy ilyen problémáitok vannak :D mérleget vettetek vagy béreltetek?

puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!

Ewa:
Már azt hittem, hogy igen. :D :D :D De nem. :(

Hexe: Nekem az elején olyan 50-60 ml-ket evett egyszerre. Most is kb. 150-170ml eszik. Nem akarok okoskodónak tünni meg kötözkődőnek, de biztos, hogy jól mérted? Azért kérdem, mert még a pici babáknak nagyon kicsi a gyomruk és nem bírnak egyszerre sokat enni. Amit te írtál az meg szerintem nagyon sok még neki. De lehet, hogy nálatok ez nem így van. Ne haragudj, ha ezzel megbántalak.

Puszi mindenki.

Kép
agica1119
 
 


nővérem mikor szült egyszerre több helyről is kapott kölcsön mérleget, így minden evés után vagy 4 mérlegen nézte mit pródukált a kicsi. természetesen mindegyik mást és nagyon nagy eltéréseket mutatott :-) a lényeg, hogy eszik Lilike és jól érzi magát!
majd ha meglesz az én kislányom is, akkor emlékeztessetek milyen könnyedén írtam ezt, amikor majd aggódok :D
ewa
 
 


Sziasztok!!!!

Hexe!
Nem mérted el a kicsi lányt véletlenül??? :shock: mert amit írtál mennyiséget az nagyon nagyon sok :o
Elővettem Dius mennyiségi táblázatát mert én is mértem minden evésnél és ilyenkor az adagja 50-60ml volt maximum.
Nem akarok én sem okoskodónak tűnni ne hari ezért :P

Cleo!!!
Mi ujság veletek? Nagyon régen nem jártál már a chaten :( :(
Pedig beszélhetnénk már egy kicsit... Építkezéssel,hogy álltok??
Zsoltika várja már az ovit? Sziszinek elmúltak már a kiütései?

Jaj már mindjárt dél és még nincs ebéd :oops:
Nem tudom ti hogy oldjátok meg a főzést pl? Hát én Diától sajna nem tudok főzni csak mikor leleteszem délben aludni..na akkor aztán hajrá mert nem sokat alszik :?

Mongi!!!!
Merre jártok csak nem nyaralni???? :lol: :lol:
sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

:idea: Jók a megérzéseitek. Tényleg nem jól mértük Lilikét. Sejtettem, hogy ez túl sok, azért is kérdeztem meg. Tegnap szopi előtt több volt a súlya, mint szopi után. Tehát nem jó a mérleg. :evil: Egyébként 50 ml-nél többet eszik, mert 50 ml-t üvegből evett meg tegnap ( én fejtem ) és utána még cici is kellett neki kb 15 percig. Már megnyugodtam, eleget eszik. A védőnő azt mondta a súlyához kb. 80-90 ml-t kell ennie. Ez tuti megvan. :P
Ha jó idő lesz délután, már kimehetünk a levegőre. :lol:

Ewa: Már azt hittem, azért tűntél el, mert benn vagy a kórházban. Email-t megkaptam, megy a válasz. :P A mérleg a rendelőből való, de lehet bérelni 3500 Ft/hó-ért digitálisat. Most ezen morfondírozunk, mert ez a mérleg, ami itt van elég szívatós. :D Venni nem fogok, mert remélem, nem lesz szükség állandó méricskélésre.

Pusza mindenkinek.

Hexe

Kép
diehexe
 
 


Hexe! KÖSZÖNÖM!

Krisztina
k78
 
 


sziasztok.

szijja diácska.szoktam kukucskálni a chat-re de épp akkor Te nem vagy ott :? -de csak naon naon ritkán.ha hosszabb időre lepróbálnék ülni a gép elé-jön a rohamosztag :lol:
Veletek mi újság van?

ja képzeljétek leányom bejelentette,hogy ő mától kezdve nem Sziszi,hanem Zsuzsika. :)

hexe. olyan jó,hogy van elég tejcsid.
Nálam szerintem azért volt kevés a tejcsi (Zsoltinál),mert mint írtam rengeteget evett egyszerre.megjegyzem erre a korán szoktatták rá a cumisüveggel (beteg lett 3naposan és lekerült :( )-és a cicim nem tudott annyi tejcsit termelni ami neki elég lett volna.
Már 5naposan 100ml felett adtak neki odabennt.ezért nem is csodálom,hogy itthon már 200-at evett.
De megnem mondaná most róla senki- amúgy meg szép szál legény.

ja,igen Diácska-kezdjük szept. az ovit. majd kiderül,hogy tetszik neki.-sokat beszélgetünk róla és játszunk ovisat.
Mongiról és Szazsáról tudsz valamit?
Készülödtök már ti is bizti a sulikezdésre.sokmindent kell venni erre a tanévre?

Kicsit most tanácstalan vagyok,nemtudom mit vegyek a lurkók szülinapjára.

szia mki.
cleo
cleo27
 
 


sziasztok!

csak egy kis gyors helyzetjelentésre ugrottam be :-) még egyben vagyunk, holnap reggel kell mennünk amniora.

most voltunk terhesgondozóban + tüdőszűrőn. olyan hülyeség ez a tüdőszűrő :-(

szurkoljatok, hogy meginduljon a szülés :D

puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltünt mindenki. :(

EWA: egyben vagy még???????

Képzeljétek már két napja rájött Nellike, hogy hogyan tud visszafordulni hasról hátra. :D Úgyhogy most már gurul rendületlenül. :lol:

Hexe: mi újsi? Hogy vagytok?

Kép

:shock: :shock: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Puszi mindenkinek.

Kép
agica1119
 
 


Ewa, egy kicsit beelőztél. Hamarabb válaszoltál, mint kérdeztem volna. :D
SZORÍTOK!!!!!!!!!!!

Puszi

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!!!!!

Nagyon eltűnt mindenki :(

Ewa!!!
Látom még mindig egyben nagyon drukkolok neked,hogy minél előbb BABÁZHASS :lol: :lol: :lol:

Ági!!!
Gyönyörű a kicsi Nellike :P annyira szép szemei vannak!!
Cleo!
Nagyon kerülgetjük egymást pedig már tényleg összefuthatnánk a chaten :lol: :lol:
Most lesz a szülinapja a gyerkőcöknek???Hát adhatok ötletet ha gondolod :lol: mi Zolikának LEGOT vettünk mindig mikor még kicsi volt ...igaz most is mert hát ebből nem lehet kinőni :lol:
De most olyan jó hogy itt van a sok lego Dius tud vele játszani.
A Duploval kezdtük aztán haladtunk az egyre kisebb darabos felé...most már ott tart a dolog .hogy a STAR WARS legót gyűjti..hát nem a legolcsóbb játék de megéri :lol:
Jaj Dia legújabb tudománya "ágyon ugrálás" na tegnap meglett a következménye leesett és bedagadt a lába :(
Mutatok képet: Kép Dius az ágyon1 Kép ágyon ugrálás 2

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Cleo: Szerencsére van tejem rendesen, még fejnem is kell, mert sajnálom, hogy elcsöpög. Amit lefejek, azt az apukája szokta vele megetetni cumisüvegből. Remélem nem kap rá a cumisüvegre. :roll: Kb. 90-100 ml-t eszik meg szopizásonként. Naponta 6-7-szer szopizik, attól függ, hogy mennyit alszik. :P

Ewa: :shock: A magzatvíz vizsgálat után nagy esélye van, hogy megindul a szülés. :P De ezt Betti biztos mondta neked is. Azt tanácsolta még, hogy lépcsőzzek, meg egy kis szexet :oops: is javasolt. Nálunk nem jött be ( a szexet kihagytuk :oops: ), de nálatok hátha bejön. :shock: Csak jönne már Zsófi baba! :lol:

Ágica:
Annyira tündéri ez a leányzó! A fürdéses kép mindet elárul arról, hogy mi a Nellike véleménye a fürdésről. :lol:
Ez a Lilike véleménye:
Kép

Diácska:
Akinek ilyen huncut szeme van, attól mineden kitelik. Amilyen gyönyörű Diácska, olyan kis huncut... :D Milyen nagy már. Most döbbentem rá, hogy ezek a babócák egyszer megnőnek. :lol:

Üdv: Hexe

Ui.: Már szoktunk sétálni is... :lol:

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Hexe:Nagyon édes a kis Lilike. Nekünk is van ilyen cumink. :) Szeret fürcsizni? Nellike nagyon szeret. :D Aminek én is nagyon örülök. Talán egyszer sírt még nagyon az elején. Remélem később is ennyire szeretni fogja.
Remélem egyszer összefutunk séta közben. Merre szoktatok lenni? Mondjuk mi mindenfele sétálunk.

Kép

Diácska:Nagyon szép Dius. Gyönyörű fürtjei vannak. Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy Nellikének milyen haja lesz. Az apjának sajnos ritka szép haja van, de inkább ritka mint szép. :( Nekem meg elég vékonyszálú. Mondjuk nekem kicsi koromban gyűrű göndör volt a hajam, de anyu levágatta úgy 2 éves korom körül és már nem lett olyan göndör. Van benne így is hullám, ha nem szárítom ki.

Ewa:mizu? Remélem jól szorítottam és már nem engednek haza baba nélkül. Nekem anno így volt.

Pusza mindenki.

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

még mindig egyben :roll: gyönyörű tiszta magzatvíz, úgyhogy gyorsan jöhettünk is haza. és mi tényleg mindent! :oops: megpróbáltunk még aznap, de csak jóslókra volt elég, bár azok nagyon élethűek voltak. sajnos csak egy pár óráig, mert aztán szép lassan elmúltak :shock: ma meg már semmi, csak a fáradtság.
viszont a nyákdugó lehet már kijött és méhnyak sincs már. ez a baba lehet már csak a köldökzsinóron kapaszkodik odabent.. :D
hátha holnap :lol:

puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!

Apa és lánya édesdeden alszik :lol: , van időm egy kicsit írni.

Minden rendben van velünk. Szépen eszegetünk és növünk. Ez szerencsére anyára nem vonatkozik, mert mióta hazajöttünk a kórházból már 2 kg lement. Remélem ez az ütemezés megmarad még egy darabig. Van tejcsi rendesen, vettünk Avent mellszívót és 15 perc alatt 120 ml-t fejek vele. Nagyon jó kis szerkentyű.

:?: Ti minden nap mostátok ( vagy mossátok ) a babóca haját? Olyan hűvös a levegő és én csak két naponta szoktam. Attól félek, így meg koszmós lesz a fejbőre. :?:

Ágica: Lilike is nagyon szeret fürödni. Már a kórházban is feltűnt, hogy ő nem bánta, ha alátették a vízsugárnak a nővérek. Egy hangja sem volt, más babák meg nagyon sírtak. Most is szívesen van a kádban, csak nagyon rövid ideig élvezheti. Általában 11 óra körül szoktunk menni az Olimpiába a kajáért, ilyenkor szoktunk sétálni. Ha alszik, akkor meg délután 5 óra körül. Hátha összefutunk... :P

Ewa: Kitartás. Tetszik a köldökzsinóron való csimpaszkodás. Magam elé képzeltem a képet... :lol: Hogy találsz ki ilyeneket? :D
Majd csak kibújik már a kis drága. Szorítunk nektek nagyon.

Puszi mindenkinek: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

ma is hazajöttünk. szép tiszta és elegendő magzatvíz, uh-n is minden ok. és már lehetett látni, hogy szép fekete hajacskája lesz :lol:
hazajött Erdődi is a szabiról, mostmár orvosunk is van megint :-)
viszont úgy tűnik ez a nap se lesz könnyebb a szombatinál, nagyo fáj a a hasam és a derekam..

megyek szenvedni :oops:
puszi Ewa
ewa
 
 


meg 2 kep
itt a pici a pociban 2 felhuzott terdecskevel :D Kép terdecskek

ez meg en
Kép Eva
ewa
 
 


Sziasztok.

Ewa.nagyon szupik a képek,nagyon tetszik a térdecskés :)
Ha már ilyen hosszan vannak jóslók,akkor az már jelent valamit.Nekem Sziszivel 3napig voltak,utána már bekeményítettek...,Zsoltival 1napig jóslóztunk.(hozzáteszem nekem előtte 1db jóslófájásom sem volt)
a nyákdugo ha távozik,akkor meg már tényleg csak órák vannak (esetleg 1-2 nap).
Nagyon szorítok nektek.ha megvárjátok a 17-ét akkor egy napon lesz a szülinapjuk a leányzómmal. :lol: -szerintem jól tette ez a picibaba,hogy megvárta Erdődit.
mostmár hajrá.

Hexe.
Mi egy picit mindíg leöblítettük nekik a hajukat-itt jegyzem meg,hogy az én csemetéimnek picuri hajzat volt csak.picin soha nem volt koszmós a fejük,de mostanában Zsoltinál elő-elő fordul -pontosabban most a strandolások után jött elő nála, de mostmár nincs is neki(egyébként utál hajat mosni mind2)


sziasztok lányok,pusza
cleo27
 
 


Sziasztok!

Ewa: Nagyon jó a térdfelhúzós képed. :D :D :D Nagyon szorítok neked, hogy minél előbb babázhass Te is. :)

Hexe: én minden nap megmosom Nellike haját. Ahol fürdeted ott úgysincs hűvös és gyorsan szárazra lehet törölni a kis hajukat.
Mi általában délután szoktunk lemenni sétálni, ha éppen nem aludt be itthon.


Puszi

Kép
agica1119
 
 


sziasztok!

Cleo, olyan jó volt olvasni, hogy neked is voltak napokig jóslóid! már néha arra gondolok, hogy még szülni se tudok rendesen :roll: tegnap délután óta teljesen jól vagyok.. na majd a holnapi amnio után kezdjük megint
mivel készültök a szülinapokra? megvan már az ajándék?

holnap lesz 2 éve pont, hogy először találkoztunk a férjemmel, igazi első látásra szerelem volt (van) :D szép ajándék lenne, ha akkor születne a kiscsaj :D

Ágica, Hexe, nagyon édesek, gyönyörűek Nellike és Lilike! Nellike olyan édesen tud nézni :D

puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy most már csak-csak jó idő lesz végre és mehetünk sétálni hosszabb időre is. Néha annyira fújt a szél. Tegnap is mire felöltöztünk mindketten, elkezdett esni az eső.

Ewa: Hihetetlen, mire képesek ezek a babócák benn a pocakban. Ahogy látom, tényleg nem lesz mini méretű a hölgyike. Ennyire nekem soha nem látszott dudor. Persze az én hasam tiszta háj volt és most is az. De azért nem panaszkodom, már 2 kg lement mióta itthon vagyunk. Pedig nem teszek érte semmit. Állítólag a tejelválasztás sok energiát elvon. Hát vonjon is... :P Most már tényleg jöhetne Zsófi baba. A holnapi nap tökéletes lenne . :lol:
Az a kék micsoda, mi a képen? Hinta? :roll:

Cleo: Gondolom készültök a nagy napra. A keresztlányom 19-én lesz 7 éves, és mi is készülünk. Már egy sor ajándékot felsorolt, amit szeretne megkapni. Némelyiknek a nevét ki sem tudom ejteni, de ő pontosan tudja, hogy hogy kell írni és kimondani. A torta körül mint mindig gondok lesznek, mert a család minden egyes tagja más-más tortát szeret. A gyereknek meg csak az a lényeg, hogy legyen rajta gyertya. :P

Ágica: Most is hosszú hajad van? Milyen színű a babakocsitok? Csak mert én vaksi vagyok és messzire még kontaklencsével sem látok jól. A színeket meg elég jól meg tudom különböztetni.

Megyek, mert a gyermekem reklamál valamiért. :lol:

Puszi mindenkinek: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Hexe:Még mindig hosszú a hajam és a babakocsink meg Bergon és bordókockás. Nem sok ilyen kocsit láttam, talán kettőt. Merre szoktatok sétálni?

Ewa:mi újsi? Hogy vagytok? Egyben még? Remélem már nem. :D

Na most mennem kell, mert nem nagyon akar elaludni Nellike.

Visszajöttem, kihoztam és a bébihordóba beleraktam. Ide szoktam a lábamhoz rakni és úgy ringatom. Általában el is szokott szundítani. Úgy néz ki, hogy most is sikerülni fog, mert nagyon oldalra csapta a fejét és csak néz maga elé. :D

Képzeljétek el, hogy már amikor eszünk valamit annyira tud nézni, hogy szinte kinézi a kaját a számból. :lol: :lol: Most is megettem a reggeli müzlimet és tátott szájjal nézett. :)

Puszi nektek és szép napot. :P

Kép
agica1119
 
 


sziasztok.

Ági.nagyon tetszett a bébihordóban ringatás :) -zsoltikával mi is ezt csináltuk mindíg (ímádta).olyan is volt,hogy a fogójára a fürdőköpeny megkötőjét rákötöttük és úgy ringattuk Tvnézés közben. :lol:

Hexe.ne aggódj a kilók miatt.rólam Zsolti után mind egy szálig lement a 17kg (nuku fogyókúra),igaz a maradék 6kg már akkor,mikor Sziszivel terhes lettem.(meg sem mertem mondani a védőnőnek)
De sziszivel még mindíg ragaszkodnak hozzám a kilók.igaz nála mindent megtettem (és ettem :lol: ),hogy legyen elég tej,úgyhogy a szülés után leadott jópár kilót simán visszaszedtem 1-2alatt-kamatostúl :P .úgyhogy vannak rajtam is hájcik,ez van-majd teszek róla,ha összekapirgálom magam.
Ja,mi 19-én tartjuk mind2-nek egyszerre a szülinapot ez úgy a 17 és 26közé esik és hétvége.20-án meg úgyis megyünk a Tisza-partra még egy kicsit ünnepelni. :lol:

Hexe.nagyon boldog szülinapot kívánok a kerilányodnak is.

Ewa.
A torták megvannak rendelve.Zsoltié szív alakú gyümitorta sárkánnyal a tetején,Sziszié katicabogár.
ajándékok is lassan megvannak,még ma megyünk Apával egy körútra :) .vettem annyi lufit,fujtathatjuk őket.
majd megpróbálok képeket feltenni, rem.sikerül.
Kitartás neked,nem fog az a nagycsaj benntmaradni.mondom én,hogy 17-én akar születni :mrgreen: ,de tényleg szép lenne az is,ha a talitok évfordulóján jönne a világra.
apát meg vesdd be többször,hátha segít :lol: ,nekem Zsoltinál Apa ,Sziszinél az ablakpucolás segített.

pusza mki.
cleo
cleo27
 
 


Sziasztok!

Ma is hazajöttünk :D hiába van nyitva lassan 2 ujjnyira és nuku nyákdugó, nagyon kemény a méhszáj és így elindítani sincs értelme a szülést.. ma láttam az uh-n ahogy szopizza a drága az ujját :lol:
már jóslóim sincsenek :roll:

Cleo: Apa próbálkozik, azon nevettünk, hogy olyan, mint 9 hónappal ezelőtt, akkor is és most azért "dolgozunk", hogy legyen gyerek :D
nagyon klasszak azok a torták! biztos nagyon fognak neki örülni a gyerekek!

Hexe: az a kék a képen egy full extrás hinta! van a tetején világítós kis akvárium többféle fénnyel, kis forgó állatkák, többféle zene és ringatási pozíció, sebesség.. nagyon szuper! most kaptuk a bátyáméktól.
tegnap voltuk a Széchenyi patikában. figyeltelek titeket, hátha épp sétáltok, de sajnos nem..

van csúnya parlagfű allergiám, ami idén is kezd kijönni :evil:
ewa
 
 


HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!

Megint eltünt mindenki. :( :cry: :cry:

EWA: van már kisbabód????? Lehet, hogy igen és azért nem jelentkezel??? :lol: :lol: :lol:

HEXE: lehet, hogy láttalak tegnap előtt :) , csak már pont mentetek haza, és egy kicsit messze voltatok. Egy hosszú világoskék szoknya volt rajtad meg egy fehér fölső. Ha te voltál. :D
Te sem tudsz semmit Ewaról?

Teszek fel egy pár képet. Csak, hogy ne unatkozzatok. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép

Hát ennyi. Remélem hamarosan írni fog valaki.
Puszi és szép napot nektek.

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok még mindig :D
a magzatvízben már van egy kis magzatmáz.. ma már be akart fektetni a doki, de hazakönyörögtem magam. minek feküdjek a kórházban, ha teljesen jól vagyok. ha valami történne, úgyis rohannánk rögtön. de nem történik semmi, már tényleg nincsenek jóslók se, még apától sem :roll:
iszok málnalevél teát, sokat jövök-megyek..

Ágica: gyönyörűek vagytok!

Cleo: Boldog szülinapot utólag is Sziszikének!

puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!

Szerintem a szerencsésebbek nyaralnak, azért nem jelentkeznek. :P Jövőre már mi is nyaralunk majd.
Csemetém annyira nő, hogy nap, mint nap újabb ruhák nem lesznek rá jók. :D Eszik is a szentem rendesen. :lol:

Ewa: Remélem holnap ilyenkor már túl lesztek mindenen. Egész nap szorítani fogok.

Cleo: Jó szórakozást kívánunk a holnapi szülinapi partihoz és boldog szülinapot az ünnepelteknek! :P 26-án kinek van szülinapja? Mi is ünnepelünk, de csak távolról, mert Lilikét még nem akarjuk elvinni a kerilányom szülinapi bulijára.

Ágica: Tényleg minket láttál. Siettünk már haza, mert Lilikének fürdetési idő volt, csak egy kicsit elhúzódott a séta, mert ismerősökre akadtunk a téren. Általában 4 és 6 között vagyunk lenn a szökőkút környékén valahol. Én is figyellek állandóan. Majd csak összefutunk már. :P Tündéri a lányod. :lol: Lilike is imád játszani az apja láncával. Úgy látszik a lányok túl korán beleszerettek az ékszerekbe. :lol:

Én is teszek fel képeket, hogy lássátok, hogy nő a kis drágaságunk.
:lol: Kép Kép Kép

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


sziasztok.

Ewa nagyon eltűntél.lehet,hogy már babázol :?:

Hexe,Ewa.köszi a köszöntést a gyerkődök nevében.Sziszi már 17-én el is múlt 2.
Zsoltika fogja a 4-et tölteni 26-án.

Szombaton megvolt a szülinapi bulijuk is.Nagyon klasszul sikerült.eltelt egy kis idő,mire a rengeteg lufit felfújtatttuk. :lol: Apa be is morcizott a nyuszis-lufikra,mert a fülük az istennek sem akart felfújódni,amire meg végre sikerült -2perc múlva kipukkadt.még jó,hogy csak kettőt vettem :roll:

Nagy sikerük volt a tortáknak is,Zsolti azon nyomban le akarta venni a sárkányt,Sziszi meg simizte ahogy ő mondja a "cicabogarat".Volt persze gyertyák,tortás-tűzijáték,azután meg maratoni ajándék-kibontás.azt sem tudták mihez kapjanak.mindennek azonnal játszani akartak.olyan édi volt mindkettő.Kaptak jó sok játékot,persze rucikat is.

teszek fel 3képet,kukk meg aki gondolja.

http://www.babanet.hu/album/albumimages/9046/233442.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/9046/233443.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/9046/233444.jpg

azt el is felejtettem mondani.szegény sziszi,pont 19-én beteg lett.este belázasodott+ment a hasa.elvittük az ügyeletre (nem talált semmit a dokinénink).Még tegnap is egész nap ment a hasa.
szerintünk gyomorrontása volt,mert 17-én reggel megkívánta a tejfölt és evett is jó sokat-ez után már semmi étvágy nem volt.mostmár egész jól van-rem.már nem fog menni a pocija.holnap viszem kontrollra.

pusza mki
cleo27
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT SZISZIKÉNEK ÉS ZSOLTIKÁNAK :P Kép

Nagyon szépek a torták biztos nagyon fini volt mindkettő :lol:
A kicsi Sziszinek jobbulást :) :)

szioka...puszi nektek :!:

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!!

Rég nem irtam már, mert netem nem mindig van, ebben a hónapban csak hétvégeken olvastalak benneteket.

Nagyon szépek a babák, remélem már az Ewáéba is lehet gyönyörködni hamarosan!! Ö kinek szól, ha megszült? Hexének? Szegényt már nagyon sajnálom, hogy így összegyógyult a picurjával!!

Ágica! Irígykedve olvasom, hogy Nelli már forog! Komolyan mondom, sokszor azt gondolom, az én Lilcsim meg visszafelé fejlődik :( ! Kb. 1-1 1/2 hónapja már fordulgatott hasról hátra és vissza is, meg oldalra hemperedett és úgy babrált, de most meg semmi. Olyan kis lusti!! Hason feküdni meg fekvőtámaszokat nyomni azt nagyon szeret, csak legyen, aki megfordítja.
Kép Fekvötámasz

De találkoztam egy anyukával, akinek 1 hónappal idősebb a lánya, és még ő is mostanában kezdett el fordulni.
Lehet, addig van nagyobb nyugalom, míg nem forgolódik? :D


Tegnap és ma is adtam az én zabagépemnek csirkehusi-levest...vagy mit. Hát tegnap még nem nagyon díjazta, na de aztán ma!!!! Még kevés is lett. Mondtam neki, hogy ezt elbuktad szivi, mert ha nagyobb tetszést nyilvánítottál volna, mára többet tettem volna el. De majd legközelebb. Vettem neki tejpépet is, azt is úgy eszi, hogy nagyon. Meg attól kakil rendesen, nem úgy, mint a répától meg az almától. Úgy erölködik nekik, hogy a kis szája majd körbefut a fején.

Mostanában a lábfogdosás a menö nála, hát valami imádnivaló!!! Reggelente még nincs is kinyitva a szeme, de már a lába a kezében van.
Kép Ez van nekem, be-beee!!!

Na, meg ezeket a sonkákat nézzétek meg!! Hát igen...van már vagy 8,5 kg. Kép

Dia!! Khmmm-khmmm-khmmm!!

NA, sziasztok mindenki, majd hétvégén megint olvasgatok!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ezer éve nem írtam, lehet hogy már nem is emlékeztek rám. Olvasni sokszor szoktam, de írni már vagy időm nincs vagy energiám.

Timi babám nappal eléggé leköti az időmet. Különösen akkor nincs el egyedül ha a gép elé ülök. Persze mosogatni, vasalni enged :twisted:

Elin
Nagyon kis tündéri Lili! A 18-as karikát elfelejtetted kirakni :lol:
és ezek a sonkák :shock: :shock: :shock: én azt hittem Timinél nincs ducibb..de rájöttem h tévedtem.

Cleo
Utólag is sok boldogságot a gyerkőcöknek! Nagyon klasszak a torták! Hol csinálták?

Hexe
Gratulálok Lilikéhez! Nagyon cuki pofa ahogy apuci hasán durmol :lol:

Minden baba gyönyörű!!!

Ewa :?: :?: :?: talán megszült :?: :?: :?:

rólunk:
Timinek elkezdetem adni gyümit. Eddig még csak barackot és almát kapott, nagyon ízlett neki. A cicizés ugyanúgy megmaradt sőt talán még többször is kér. Úgylátszik a gyümitől éhesebb. Éjszaka szerencsére alszik -bár néha felsír, de olyankor a cumiját hiányolja.
Mostmár sokszor forog hasra és vissza. Kúszni még nem tud, max 1-2 millimétert halad de szorgalmasan gyakorol.
Foga még nincs. Röviden ennyit.
teszek fel képet:
Kép
Kép
Kép
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek, mert Lilike épp most ébredt fel, ahogy leültem a gép elé. :lol:

Ewáról akarok jelenteni: :P benn van a kórházban tegnap óta. Most már bármikor megszülethet Zsófi baba. :P Ma még nem beszéltem vele, de ha már túl lenne rajta, szóltak volna. Szorítsunk neki együtt. :P

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Ewa :D
Én drukkolok h minden simán és gyorsan menjen!
küldöm az energiát+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
De jó nemsokára ismét lesz egy kis babuci :lol:

Az én lánykám ma fél 8-kor ébredt de negyed 10-kor ismét visszaaludt, még mindíg durmol. Nem szokott ő ilyet csinálni :?
remélem nem lesz beteg

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Ewa!! :lol: :lol:

Nagyon szurkolunk, hogy minden simán menjen!!!
szilbee
 
 


sziasztok.

Ewa.drukk.várjuk nagyon Zsófi babáról a híreket.

Petri,Diácska nektek is köszi a köszöntést.cupp-cupp
Petri.persze hogy emlékszünk rád.Nagyon nagy csajszi már Timike
A tortákat a Marcipánban csináltattuk

Tényleg nagyon édik a babák.

Most lépek ebédeltetni.

ja.voltatok kinn a Tisza-parton 20-án.mi kimentünk este 6felé -megnéztük a katonai bemutatót, azután sergőztek jó sokat,de a tűzijáték első 5percében már elaludt mindkét gyerek :lol:

szia mki,
cleo
cleo27
 
 


Sziasztok!

EWA: NAGYON DRUKKOLUNK MI IS NEKED, HOGY MINDEN OKÉS LEGYEN!!!!!!!!!!!! :D

Petri: nem lettél elfelejtve, nagyon édes a kislányod. :lol: :lol: :lol:

Elin: nálunk is most a lábemelgetés van a soron. Ne izgulj hamarosan ő is úgy fog forgolódni hogy csak na. :lol: Jó súlyban van a kisleányzód. Nellike 6440 gramm volt vasárnap.

Cleo: utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT AZ ÜNNEPELTEKNEK Nagyon jól néznek ki a torták. Biztos nagyon finomak voltak. Kár, hogy fogyózom, mert most megkívántam az édességet. :)

Mi nem voltunk a tüzijátékon, lehet, hogy még jövőre sem fogunk menni. Nem szeretném abba a nagy tömegbe még vinni Nellikét.
A tv-ben néztem volna, de ..... Szörnyű, hogy mi volt Pesten. :shock: :(

Na puszi nektek.

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!


:lol: Örvendjünk!!! Megszületett Zsófika. 3800 gr és 56 cm, göndör fekete frizurája van. :lol: Az anyukáját idézem: " A kicsi maga a csoda, de a szülés kurva :oops: szar :oops: !"
Majd elfelejti... ugye? :shock: Holnap hívom Ewát és majd beszámolok a fejleményekről. Ma még hagy pihenjen, biztos nem volt könnyíű szülés, a fenti mondatból kiindulva.

Holnap jelentkezem.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


EWA! Nagy gratula Zsófihoz!

Krisztina
k78
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EWA!!! GRATULA, GRATULA, GRATULA!!! :) :) :) SOK-SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK MINDKETTŐTÖKNEK!

Jó éjt mindenkinek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon el voltam veszve, csak néha tudtam beleolvasni a társalgásba. Remélem emlékeztek még rám.. Én vagyok a három gyerkőcös anyuka.

Először is nagyon sok boldogságot szeretnék kivánni a kis Zsófinak és az anyukájának is. Jó egészséget nektek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

A nyár gyorsan eltelt, sokat jöttünk-mentünk úgyhogy nem voltam gép közelben. Ettől a héttől kezdve már itthon vagyunk, és ha a nagyfiamnak Ferkónak elkezdődik az iskola, Szabinak pedig az óvoda azt hiszem több időm lesz napközben netezni.
A legkisebb Attila, már 4 és fél hónapos, imádja az egész család. A fiúk is állandóan szeretgetik. Remélem most már kezd valami rendszer kialakulni a napunkban, jó lenne.... Szerencsére még tejcsit iszik, már próbálkoztam neki egy kis őszibarackkal, de látni kellett volna azt a pofát amit vágot.


Remélem újra fel tudom venni a fordulatot veletek, s be tudok kapcsolódni a társalgásba.

Mindenkinek szép napot.

Szazsanna
szazsanna
 
 


Sziasztok! :)

Gyors bekukk!!! Levente megtanult járni és nagyon keveset alszik, mivel kezdünk leállni a nappali tejcsivel, így iszonyat kevés az időm... :(

Ewa!
Sok boldogságot kívánok neked és az újdonsült apukának a kis Zsófihoz!!


Cleo!
Megkésve ugyan, de nagyon boldog Szülinapot kívánok a csemetéknek!!
szilbee
 
 


Ewa :lol:

Sok-sok boldogságot és tejcsit kívánok Zsófihoz!
Jól megnőtt a pocakban :D
Várjuk a hajasbaba fotóját!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


sziasztok

GRATULÁLOK ZSÓFI BABÁHOZ.NAGYON JÓN EGÉSZSÉGET A LEÁNYZÓNAK ÉS EWANAK.
PUSZA NEKIK.


Köszi Szilvi neked is a köszöntést.cupp.

Szazsa.hogyne emlékszünk rád.én kerestelek is +diácska is.

Bizti kérdeztem már régebben,de nem emlékszem. :oops: .Szabika melyik oviba jár?És ferkó suliba?
Szopizik még kitartóan a picisrác? Gyere mostmár ám sűrűbben,ha engedi a férfinép :lol:

szia mki.
cleo[/img]
cleo27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: