Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tikk!

Kellemes nyaralástKép

Giti!

Megkaptam köszönöm!!!Kép Majd hivlak akkor amikor kellKép Azért még várok egy kicsit vele, mert tegnap, vagy elõtte kaptam babaruhákat és még igértek. Várok még egy picitKép

Kata!

Remélem már teljes a gyógyulás és Petinek nem esett nagy baja az eséstõl!Kép
Mert én ma reggel akkorát borultam a parkolóban, hogy öröm volt nézni!Kép Bal térdemrõl kicsit lejött a bõr, a jobb lábamra meg bicegek, mert nem birok rálépni. De nem tört el. Kibicsaklott a bokám ahogy léptem és nem tudtam megtartani az egyensúlyomat. A pocakomra vigyáztam!Kép Az elsõ ami eszembe jutott az a pocaklakó volt, még az "esés megkezdése pillanatában" ott volt a gondolataimban. De gondolom ez igy an rendjén. Szóval a bokám és a lábfejem dagadt és kék volt, már nem az, csak kicsit, mert a Csabi lejegelte, meg bekötötte. Csúnya, na meg fáj. De komolyabb baj nincs, mert mozgatni tudom, csak a súlyomat nem birja el, de ez nem meglepõ.
Most este azért lementem a Csabával kutyát sétáltatni, igaz háromnegyed órába telt mig megkerültük a háztömböt, de már nem birtam ki a lakásban!KépKép Akárhogy is nézzük, azért naponta 4x minimum fél órát sétálok a Kevinnel és már majdnem megbolondultam itthon.
Azért biztonság kedvéért esti zuhanyzásnál is odaállitottam a kád mellé, hogy, ha bármi van akkor el tudjon kapniKép
Õ is megijedt, hiszen reggel amikor elestem szerencsére többen is voltak lent a szomszédok közül és próbáltak felállitani, de annyira fájt hogy nem mertem ráállni, fõleg, hogy egy nõ próbált meg felsegiteniKép Mondtam neki hogy inkább kapuzzon fel a páromnak. Szegény képzelhetitekKép 2 perce sem mentem le és már kapuznak, hogy jöjjön, mert eltaknyoltamKép Benyúlt a két vállam alá és mint egy pihét felállitott. Na azért mégiscsak biztonságosabb volt hogy Õ csináltaKép Nem kicsi ember, meg megbizom benneKép Utána mikor már ott volt én úgy elkezdtem bõgni, mint egy kislányKép Hogy lehetek ilyen béna???

Huh ahhoz képest, hogy csak jelentkezni jöttem szép kis regényt irtamKép

Puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Jajj, te szegény, én is olyan szerencsétlenek éreztem magamat néha, amikor ilyenek történtek velemKép
Ügyi vagy, hogy vigyáztál Gabócára!

Petinek úgy néz ki hálistennek semmi baja, már nem is taknyos!Kép

Tegnap este levágtuk a haját, mert elõl olyan "tépett" volt, mivel úgy nõtt ahogy, amióta megszületett, és már a szemébe lógott, és dörgölte a szemét állandóan. De nem is látszott, hogy belelóg, mert csak a hajacsha elvékonyodott legvége 1-2 szál. Na, levágtam kisollóvai itt-ott a kádban, ahol értem, meg ahogy hagytaKép érdekesen néz ki, de így is aranyosKép

Puszi mindenkinek!

Ildi: Mikor sétáltok?

Kata
ladanyikata
 


Ildi ! Sasha!


MI VAN?????????????


Kép Kép
LADANYIKATA
 

 
 

Sziasztok!

Akkor írok én, ha mindenki lustizik!

Szegény Peti Pénteken taknyos lett, igaz csak 2 napig tartott, na meg végre valahára kijött a 2. felsõ foga is. Ha áttör, akkor már gyorsan nõ. Már nem nagyon tudja titkolni, mert ha röhög, látszik, fõleg a bal. Olyan, mint egy boszi. De úgy látom, van vagy 5 perc szünet a két foga közöttKép
Ja, szombaton este vettük észre, olyan ronda lepedékes volta nyelve, meg a szája. Ma elvittem dokihoz, szájpenész/szájfetõzés. Azt mondta, gyakori, amikor fogzik, pláne, hogy benyal mindent, mert ugye mindent a szájába kell venniKép
Kaptunk ecsetelõt, remélem, elmúlik tõle. Du. amennyire sikerült bekennem vele, úgy látom, onnan már el is múltKép de lehet, hogy beképzelem.
Csak az orvos felé aludt 11-12-ig egy órát, aztán azóta sem. Na, most fél 7-kor beájult, nem tudom mi lesz velünk éjjel.... 1/2 2 -kor evett, na meg elkunyizta az én borsófõzelékemet 1/2 5-kor (neki lett fõzve 2 napja, akkor bezzeg nem kellett), de az nem volt egy túl nagy mennyiség. Még jó, hogy nem szokott le a tápról, majd éjjel ha felkel azt kap.

Puszi: Kata
ladanyikata
 


Szia Kata!

Vagyok, vagyok, csak semmi nem történik mostanában. A kutyival bicegek napközben 1-1 kört és ezzel kifujt.
Gratulálok a 2 fogacskáhozKép Ezek azok a fogak felül amik "nyuszifogak"Kép Az ollyan édi tud lenniKép Gyógyuljon meg hamar Peti-baba! Küldök neki sok vigyortKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Éjjel felébredt még kajcsiért? Vagy úgy kifáradt, hogy még felkelni sem volt kedve?Kép

puszika!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha! Hogy áll a sódiétád? bírod még? Vagy már nem is olyan szörnyû? És a vizesedés múlt azóta? Olvastam, hogy kificamítottad a bokádat Kép GYors javulást! Én is jártam így, kb. 3 héttel a szülés elõtt, alig tudtam hazabicegni - én nem a házunk elõtt estem el - még felállni sem segített senki, pedig ültem egy darabig a nagy hasammal a macskaköves úttest közepén, mire fel tudtam állni. Hát, én is bõgtem hazáig, mint a záporesõ! Íme, a gyógyfejek: KépKépKépKépKép

Kata! Megcsináltam az aludttejes pitét - bár kicsit módosítva - nagyon jó lett! Kép

Márti
márti
 
 


Sziasztok!!!

Sasha: gyógyulgat, a nyelve már félig megyógyult (ott ahol be sikerült kenniKép Ja, tényleg olyan mint egy nyusziKép

10-kor feküdtünk le, akkor nyafizott, bevágott 240 tejcsit, gondoltam, ez jól elnyomja reggelig, de 3-4x így is fenn volt. Nem igazán, kel fel ilyenkor, de azért oda kell menniKép

Márti!! Mesélj, mi volt a változtatás???

Puszi Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!

Csak olvasni szoktalak Benneteket, most még is egy kérés erejéig betolakodnék.
Színtén Kispesti vagyok. Ablakcsere miatt lenne pár eladó termóüvegünk. Pontosabban egy komplett lakásra való, még pontosabban nagykonyhás, 59 nm-es, középsõ lakáshoz való. Ha tudtok valakit, aki megvenné, kérlek írjatok.
iá.: 45.000 Ft
(A termó üvegek az eredeti ablakba lettek berakva a két szimpla üveg helyett. Aki megveszi csak leakasztja a régi ablakait és felteszi a termós ablakokat. Új zárak és új kilincsek vannak az ablakokon.)
Elõre is köszönöm a segítséget.
begebp@freemail.hu vagy 06-20-480-4276

TÁgi
Ági
 


Ági!

Lehet, hogy érdekelKép Ti miért cserélitek le?

Mire cselélitek?


Kata
ladányikata
 


Sziasztok!
Napok óta küzdök (eredménytelenül)hátha találok Kispesten vagy a környéken balett tanítást óvodás korú gyerekeknek. Szerencsére ma Rátok találtam és remélem tud valaki segíteni!!! Nagyon köszönöm
Tánya
Névtelen
 


Bocs a névtelenségért, de nem sikerült a regisztrációm. Majd holnap frissen is próbálkozom!
Tánya
Névtelen
 


Szia Kata!

Nekünk idáig nagyon bevált ez az ablakátalakítás, de redõnyt szeretnénk és ahhoz át kell fordíttatni az ablakokat.Pontosabban a tokokat és nem találtunk szakembert, aki bukó-nyílóra alakította volna át ( megoldható lenne, de rengeteg munka és nem lehet érte annyit kérni. Ezt egy õszintébb iparos mondta, de õ sem vállalta!)
Mûanyag ablakokra cseréljük, kb. szeptember 20-körûl érkeznek.
Azt elfelejtettem, hogy a termó üveg külsõ fele színezett. Nem sötét tõle a lakás, de praktikus, mert nem tûz be a nap.
Ha van még kérdésed csak írj !

Szia
TÁgi
Ági
 


Ági!

Nagyon jól hangzik, mert nálunk katasztrofálisak az ablakok, nagyon húznak, és pont a háló ablakának rossz a zárja, és be se lehet csukni rendesen. Nyáron meg 32 fok van a tûzõ nap miatt.
Elmondom a páromnak, és írok!!
A lakás is melegebb tõle?

Puszi: Kata
LadányiKata
 


Ági!

Szóltam a férjemnek, holnap felhívunk, és megnézzük, ha nektek jóKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Kata!

A lakás melegebb és csöndesebb lett.
Várom a hívásodat, holnap pont itthon leszünk.

Szia: TÁgi
Ági
 


Ok, hívlak!

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Te Ági!

Melyik utcában laktok? Mert Itt a lakótelep egyik felén másfajta lakások vannak mint a másikon

Kata
LadányiKata
 


Tényleg, kispestiek, hol vagytok???

Peti ma egyedül felállt, és egész nap ezt gyakorolta. 3 napja megy egyedül is, minden nap egy kicsivel többet, eddig a csúcs 6-7 lépésKép

Puszi: Kata, Peti

Ja, mondja a kutyára, hogy vauvahh

Megint voltunk a zsindelyes csárdában dobogókõn, (a csárda nevezetessége egy nagyon szelíd macsek + télen egy kutya) Peti majd szétszedte a macsekot, az a szerencsétlen meg tûûrte tûûrte.

ja, meg végignégykézlábolta a macska után a csárdát, ahol középen egy nagy kandaló van, ebbõl kifolyólag 4-5 éves korom a földön. Jól nézett ki a térde...
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Kata!

Itten vagyok niKép Irtam a "sasha"-ban is, de ide is leirom! Akkor holnap 10:00 jó neked? Vagy késõbb?? 13:30? Ugyanis ilyen idõközönkétn vagyok lent a kutyával, persze csúszás mindig van, de ha idõben lent kell lenni az más)

Norcsi!

Láttalak ma! Valamikor 6 óra elõtt.... Nem tudom biztosan, de akkor cuccoltatok fel éppen. Pont lent voltam a kutyával, de nem köszöntem Rád, mert gondoltam ki vagy fáradva a nyaralás után és jobban vágysz mondjuk egy jó kis zuhanyra vagy bármi másraKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha! Miért nem? Na szóval most csak egy napra ugrottunk haza, a cuccoknak csak egy része költözött haza.Kép Holnap lesz Julcsikám elsõ szülõije, ezért azt nem hagyhatom ki, meg ovi-pótbefizetek is, szóval holnap még vagyunk. Olvastam és olvastam a rengeteg írást, és nagyjából képben vagyok ugyan, de bocs ha valaki kimarad. Azt tudom hogy Tikkék ma este indultak Olaszországba, úgyhogy majd csak jövõ hét vége-felé lesznek.
Ildiék is jól voltak mikor utoljára beszéltünk, ugye azóta is minden oké???
Sasha, a bokád miatt nagyon sajnállak. Én minden gyerekkel estem, kivéve a Bánkot, Annával a 7. hónapban voltam, klasszul, pofára, ahogy kell, de a táskámat magam elé kaptam, így a hasam alatt az volt. Na ne tudjátok meg Demszky-papára hányféle átkot szórtam (de nem fogott rajta), ugyanis egy "klassz" járdán történt az eset az öcsém meg a férjem szeme láttára. Õk rángattak fel, aztán egészen estig amíg a baba újból be nem indult, nem lehetett hozzám szólni. És utána is jó darabig voltam kétségek között, mert mintha picit a magzatvíz szivárgott volna, de az akkori dokimmal elõtte vesztünk össze (ez egy hosszú történet, végülis nála szültem), de szerencsére semmi gond nem volt. Julcsival a terhesség elején estem, szóval én olyan esõs-fajta vagyok.
Kata, mi is már a felsõ második fogért küzdünk, már vagy 10 napja kint van a másik felsõ, ez meg csak fehérlik, és annyi.

Rólunk. A kisfiam feláll!Kép Nagyon ügyi, de nagyokat esik, mivel elfelejti, hogy azért õ még nem olyan nagyon ügyes hogy csak egy kézzel kapaszkodva álljon, a másikkal nyúl valami után, vagy integet, és ilyenkor klasszakat esik. Szegényke. Lent valóban elég kellemetlen volt az elsõ hét (talán még hosszabb idõszak is), sokat esett, viszont belegondoltam, hogy mégiscsak jobb ott mint a panellben, mivel egy-egy esõszünetben a két lány vígan dagonyázott a homokban, míg itthon hússzor meggondoltam volna hogy levigyem-e õket, ott meg csak kicsaptam õket, a Bánk is vígan aludt az eresz alatt míg esett az esõ. Be is fûtöttünk kétszer-háromszor. Na és megismerkedtünk a lenti dokinénivel, ugyanis Julcsikám két éjszakát végighányt, napközben kutya baja, gyomorrontásra gyanakodtam eleinte. Képzelhetitek milyen "klassz" ez egy olyan helyen ahol nincs víz, kannákban hordjuk kocsival a faluból. Mindene olyan lett persze... Bánk is pár napra rá picit bukott (nagyon gyanús volt, õ ilyen még sohasem csinált), meg be is lázasodott, és annyira, de annyira nyûgös volt. Eleinte még erre a fránya negyedik fogra gyanakodtam, aztán kiderült hogy a Julcsi vírusát nyalta be. A dokinéni nagyon alapos volt, kedves, helyes, szimpatikus, nem kellett várakozni (faluhelyen szerencsére más mint itt), profi módon megnézte a fülét is (én már csak tudom ennyi füles gyerek mellett), szóval szimpi volt. Azóta minden rendben, nem lettek újra betegek, de a fog még sehol.

Sasha. Nagy-nagy gratula a fütyis csapatban!Kép Én is úgy voltam vele, hogy amíg a profi uh.-os doki meg nem mondta a Bánkról a 35. hét körül hogy kisfiú, addig nem hittem el. Mivel mindkét lánynál már félidõben megmondta hogy lányok, és ez be is jött, most is hittem neki, és hát igaza lett! Szóval Gabikátok lesz?!

Na most megyek, mert már kezd leragadni a szemem, holnap leszek még, írjatok!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Jó hosszú lettem, bocs, Kata még annyit, hogy én sajna elsõ terhességem alatti három kórházi befektetésem következtében nagyon hypochonder lettem, de azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen igyekezz pozitívan gondolkodni. Ezt persze most magamnak is mondom, hiszen állandóan magamat vagy a gyerekeket nézegetem hogy minden rendben van-e. Borzasztó hülye dolog ám ez!Kép

Na tényleg jó éjt, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!
Csak néha szoktam olvasgatni a babanetet, de mivel Kispesten lakunk ide mindig benézek - egyébként eléggé átláthatatlan még számomra. A neved lett ismerõs vhol a NOE-ról leveleztél.
Most úgy gondolom be kellenne lépni. (6 és 4 éves lányaim ill.13 hónapos kisfiam van.)
Azt szeretném megkérdezni,hogy Te beléptél vmelyik csoportjukba? Mi alapján választottál?

Köszi elõre is Nagy Móni
Névtelen
 


Sziasztok!

Sasha, még nem tudom, ma tudunk-e találkozni, mert ma jön anyu, megtanít pogácsát sütni. Nem tudom miért, mindig olyan lesz, mint a csizmatalp az enyémKép De küld már el a telcsiszámodat e-mailben, és akkor könnyebb egyeztetni.
Te, Sasha, eszembe jutott, hogy Gabócának kéne az ablakára ablakfestés, nem? Ha van kedved eljöhetnél (nem tudom, mennyire bírsz már bicegni) megnézhetnéd a Peti ablakát, meg kipróbálhatnád mennyire megy ez a dolog neked. Ha tetszik, akkor szívesen elkísérlek a hobby boltba, és csinálunk szépeket az ablakára. Persze, csak ha van kedved. Ja, meg ehhez kell egy kis kezdõ befektetés, a festékek (én mindig kicsit veszek) 390 ft-ba kerülnek, meg venni kell 1 db nagy fekete kontúrfestéket, az 790 ft

Norcsi!

Mikor jöttök haza végleg??
Nagyon ügyi Bánkóca. Nálunk is hasonló esések voltak egy pár heteKép

Puszi:KAta
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Hát pontosan azért nem akarom írni hogy mikor, mert a net elég sokak számára hozzáférhetõ, és az ördög nem alszik... Szóval már hamarosan leszünk teljes számban!Kép

Szia Móni!
Igen, februárban beléptünk, mi Lõrincen vagyunk egy netes ismerõsöm ismerõsének a csoportjában. Magában a csoportban még nem is voltunk, de gyakran kapunk különféle ajándékokat, hol 20-30 doboz tejfölt, hol 40 doboz Danone Aktimelt, vagy egyebet. Szóval ez szerintem nagyon jó. Az más tészta hogy a vezetõség már nem ilyen "klassz", nekem sikerült összerúgni velük a port mert szerintem bunda-ügy volt a kedvezményes nyaralásunk elutasítása körül, fõleg mivel elõször telefonon úgy értesítettek hogy megkaptuk, aztán két hét múlva levélben meg hogy saaaaajnos nem. Szóval õket nem bírom, ez a helyi csoport egyenlõre jó, de mondom, hogy mi nem veszünk részt a csoport életében, nem is nagyon szándékozunk,mert jó esetben egy év múlva már a házunkban fogunk lakni (ha addigra felépül, de remélem hogy igen)! A lányaid hasonló korúak mint az enyémek, a nagyobbik nekem is 6, a kisebb 3,5 éves, a kisfiam meg most lesz 10 hónapos. Szívesen látunk itt a topicban is, nagyon jófej csapat verõdött itt össze, még ha nem is vagyunk sokan egyenlõre.

Nemsokára összevakarom magunkat aztán lemegyünk ovi-befizetés, vásárlás, stb. Lehet hogy a játszóteret kihagyjuk, mert nem szeretném ha megint lent betegednének meg valami itt összeszedett nyavaja miatt!

Puszi, még majd benézek késõbb is!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Sasha! Norcsi!

Akkor 10 körül mégis lemegyünk a "rugós állatos" játszótérre!

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Hahó lányok!

Na voltatok a játszótéren? Az az igazság, hogy 10 után indultunk, elõször az oviba, befizettem a lányokat, na ez jó hosszú volt, elõször be sem tudtunk jutni, nagyon bezárkóztak. Aztán utána még piacoltunk (volna) ha nyitva lett volna néhány zöldségesen kívül más is. Sajnos nem volt, így ott viszonylag hamar végeztünk, csakhogy akkor jöttem rá, hogy a Bánk fél pár zoknija valószínûleg még az oviban veszett el, persze Anna sem szólt volna elõbbKép, úgyhogy vissza egy svédcsavarral az oviba, zokni-kutatás, meglettKép, aztán már akkor erre a kis-játszóra tértünk be egy hintázás erejéig, amibõl végülis egy óra lett, mert összefutottunk egy ovis-társsal meg az anyukájával. Ott is van kisöcsi, de õ még csak 4 hónapos. Szóval ennyi, hazajövet Bánk már nagyon nyûgös volt, hiába, kimaradt a délelõtti alvás, úgyhogy igyekeztem (volna) minél elõbb ágyba dugni, na ennek betett hogy Julcsi bár már végig mondogatta hogy nagyon kell pisilnie, nem azzal kezdte, hanem ivással meg kézmosással, naná hogy bepisilt. Itt már borult a program, Bánk ordított a kocsiban, én letusoltam a Julcsit, na azóta Bánk evett meg el is aludt, a két maca itt rágódik a kínai kaján (nem volt már lelkierõm meg idõm sem fõzni), és utána õk is mennek aludni. Én meg este a szülõire, jó kis húzós program lesz.

Puszi, és akkor ha ma már nem jelentkeznék, akkor majd a jövõ héten reszkessetek mert jövök!Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Tányának csak annyit, hogy sajna én nem tudok itt balett-oktatást, RSG van, meg fitness is (utóbbi több helyen is), meg egyéb tingli-tangli tornák, de balettrõl nem tudok.

Pussssz mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szijjasztok!

Norcsi!

Tudom úgyis majd csak utólag olvasod, de azért válaszolok!Kép
Voltunk talizni! Sétáltunk egy kicsit és Peti kutyázott, és a Kevin meg babázott, vagy valami ilyesmi történtKép A kutyu szerintem nem tudta megállapitani, hogy most kivel is áll szemben! De nagyon óvatos volt a picurral! Eleinte félt tõle és elszaladt! (A bátor kutya!Kép) De aztán összeszedte a kutyabecsületét és próbált játszani a PetivelKép A Peti megy úúúúgy nevetett! És csak úgy rohant a kutya után, persze anyu kis segitségévelKép De olyan ügyin feláll már! Csak sajnos Peti hamar elálmosodott és kicsit nyügös lett, úgyhogy mentek tentézni, meg kajcsizni, ha jól emlékszem!

Kata!

Tényleg nem kellett volna annyit hajlonganom!Kép Hazafelé a liftben már nagyon nem tetszett az a sok keményedés! Pedig ott nem is éreztem, de mig hazaértem úgy keményedett, hogy csak csudi! Legközelebb, nem hiszek magamnak! Hiába nem fáj majd, nem hajolgatokKép Mostanában viszont más dolog is történik. Gabi fogja magát és nyomja lefele a buksiját ami teljesen nekifeszül a méhszájnak és azt nagyon birom "szeretni"KépKép

A lábim már jól van!Kép Használható teljesen és már semennyire sem fáj menet közben. Csak ha spiccben tartom.De nem tartom úgy ugyhogy nincs bajKép A szerdai méhszáj vizsgálaton minden rendben volt, a baba szivhangja is oké! Most pénteken 3D-s UH-ra megyek, azaz holnap. Már úgy várom, hogy mi van vele! Egyre többször dugdossa ki mindenét a gyerkõc és nagyon kiváncsi vagyok, hogy miket müvel odabent!Kép A popót már sikerült kivenni, de több dudor is szokott egyszerre kitülemkedni! A legnagyobb a popó, az biztos. A feje lent van az nem lehet, hacsak meg nem fordult, de miért pont most tenne ilyent!?Kép A többi dudor meg a térde lehet... Kiváncsi vagyok, hogy megerõsitik e azt hogy fiúcska lesz belõle-e vagy a Deák dokinak csak a szeme káprázott!?
Jõvõ héten szerdán meg CTG...

Most mindenkinek sok pusszancs
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a "tali", Peti nem gyõzte itthon mesélni a mamának, hogy : vauvahh...vauvahhh...(kutyussal találkozott). Nagyon édi volt Kevin!!!

Látod, látod, ne hajolgassál! Majd legkötelebb dobálom én a botot. (aranyos volt Kevin, hogy megkínálta Petit) !

Megyek, mert ooolyan álmos vagyok...

Rakd ám fel a képet az UH-ról!!!

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sasha!!!

Mi volt az UH-n???


Kata
LadányiKata (ladán
 


Hali!

Megvolt az UH!!!! A kis herezacsihoz már kukika is tartozikKép A köldökzsinór is jól látszódott melletteKép Tehát tutui két különbözõ nyulvány voltKép Amit a Gabi ma reggel 8-tól 11-ig levágott a pocakomban... hát nem volt egy kéjutazás! De pont elkaptuk az UH-n is hogy mit müvelKép Járt keze lába, meg nem állt egy pillanatra sem! Alig tudtunk használható képet csinálni a pofijáról, de sikerült! Csak egy képet nyomtak róla, de majd a VHS-t átirja CD-re és akkor majd a legjobb pillanatokat ki tudjuk nyomtatni és JPG formátumban felrakom közszemlére a forumba! Az egy kis idõ persze, de legalább már láttam a kicsi pofikájátKépKépKép Ja! vannak paraméterei is a kis drágának! 2665 g (már!), BPD: 88mm, HC:320mm, AC:306 mm, FL: 69 mmKép A HC és AC-rõl csak gondolom, hogy a feje kerülete és a mellkasa kerülete lehet, de hogy melyik-melyik?Kép Mindene rendben van, még mindig szerencsére! A veséi is rendben vannak, a szive is... szóval most sasha happyKép
Ja mielõtt elfelejtem, az UH okt 1-re irta ki!

KataKép

Szóval vauvahhKépKépKépKép Mikor talizzunk megint? Jõvõ héten csak, mert hétvégén más a program, gondolom a Te Csabád is otthon vanKép

na megyek
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Örömmel tudatom hogy megjöttünk, most már végérvényesen. Sajnos beindul a mókuskerék, holnap már a Julcsit viszem az oviba beszoktatásra, és ha minden jólmegy, akkor már szerdától mindkét lánykám ovis lesz. És a Julcsinak is kiharcoltam a szék-jeletKép, mert az Anna kinõtt cuccaiba bevésett széket igencsak körülményes lett volna átalakítanom tulipánná!Kép Szóval holnap kissé sûrû napunk lesz(a mai is az, mosunk, mosunk és megintcsak mosunk), mert a dokinénihez is el kell mennünk a Julcsival "egészséges, közösségbe mehet" papírért, és ha már ottvagyunk akkor a másik kettõt is elviszem. Szóval a délelõtt nagyon nagyon húzós lesz.
De talán majd a hét második fele nyugisabb lesz, a lányokat szerintem mindenképpen el fogom hozni ebéd után még egy jó darabig, így nagyjából a 9-tõl 12-1/2 1-ig tartó idõintervallum lesz nekünk megfelelõ a sétákra, játszóterezésekre.
Sasha, tök jó hogy ilyen klasszul láttátok a kis Gabit a 3D-s uh-on. Sajna nekünk nem volt Bánkkal ilyen szerencsénk, annyira befúrta a kis fejével magát a méhlepénybe, hogy az arcát egyáltalán nem láttuk, csak a két kis kezét, amit keresztbetett az arca elõtt hogy még véletlenül se láthassuk, na és a két lábát is gondosan összezárta egészen az utolsó elõtti percig, akkor egy röpke pillanatra szétnyitotta, amit a dokibá meg is örökített egy képen. Mi a Kútvölgyi kórházban voltunk, de mondom hogy nekünk nem volt valami hûdemilyen nagy élmény, a lényeget hogy egészséges, azért örömmel fogadtuk, de a látvány nem sokban különbözött a normál uh.-tól.
Kata. Láttam Peti rohanós képeit, hát "mi" még nem rohanunk, de már négykézláb nagyon gyorsan haladunk, ami a telken nagyon jó volt, mert volt tér, ellenben a panellel, ahol állandóan csak korlátokba ütközik szegény kisfiam.
Már bárhol feláll ha meg tud kapaszkodni, és kapaszkodva már oldalazva lépeget, egyenlõre kész életveszély! De ha minden igaz akkor egy év múlva már a házunkban fogunk lakni, és ott aztán lesz tere mindegyiknek!KépKépKép Úgy legyen!

Na most megyek, mert nagyban folyik az ebédeltetés, meg a rámolás, meg a mosás, na meg a holnapi ovira való készülõdés. És holnap indul a korán kelés, brühühü...Kép

Puszi, aztán írjatok ám!

Ld. veletek mi van?

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Üdv itthonKép Akkor a nagyüzem az gõzerõvel müködik. Nem csodálnám, ha kicsit nyügös lennél. Szék jel? Most eszembe jutott az oviKépKépKép Nekem is szék volt a jelemKép hihi
A párom már a kazettáról bedigitalizálta ésmár ki is irta Cd-re, de még rá kell vennem, hogy képeket is csináljon az arcocskájáról JPG formátumba, hogy fel tudjam tenni már végreKép

Majd késõbb is benézek, most megyek ejtõzni.
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, na sikerült egy kicsit ejtõzni?Kép És csak nem ide jártál ebbe az oviba? Kíváncsi leszek a Julcsi hogyan viselkedik majd ott! Tartottunk fõpróbát, hogy majd mit mond, hogy köszön, vagy mutatkozik be, hát csak idétlenkedett és rém zavarban volt, pedig ez tényleg csak próba volt. Kíváncsi leszek, mi lesz majd élõben!
Képekre tényleg nagyon kíváncsi leszek! Akkor végülis az Istvánban fogsz szülni? Mert úgy rémlik hogy úgy döntöttetek hogy ott. Vagy tévedek?

Többiek mind vasárnapoznak? Hahóóóóóó!

Na megyek,mert felébredtek a lányok, már csak a fiúk alszanak!

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Hali!!!

A párom ma reggelre meglepett! Készitett gyorsba egy honlapot amire felrakta az egész UH vizsgálatot. Kb. 10 perc. Ha van kedvetetek nézzétek meg. Kép
[url=http://kisdomed.freeweb.hu/" TARGET="_top]http://kisdomed.freeweb.hu/[/url]

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


sASHA!

Nem toom megnézni.............Kép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sasha!

Nekem sem jön be a video-rész, a szobáját láttam, az nagyon aranyos.

Ma voltunk Julcsival az ovi-beszoktatáson. Hát kb. 5 perc után közölte hogy akkor most menjünk haza. Pedig én is ott voltam! Nem kis nehézség árán, pedig múlt héten megbeszéltem a szülõi után az ovónõkkel hogy én meg egy másik anyuka is ott akarunk lenni a beszoktatáskor, mert ahogy neki sem, nekem sem volt bölcsis a lányom, így sokkal nehezebb, mint aki rögtön bölcsibõl jön. Szóval megyünk be reggel, erre a nõ (a morcabbik, na õmiatta nem akartam eredetileg ebbe a csoportba hozni Julcsit) közli, hogy jó, akkor mikor jövök érte. Mondom neki hogy itt maradok vele, errõl volt szó, a gyerekkel is ezt beszéltem meg. Erre õ: ez nem megy, mert ez egy összeszokott csoport és a többi gyereknek rossz lenne ha én mint anyuka bemennék. Mondtam hogy na de azért nem errõl volt szó, Így mondta hogy jó bekísérhetem. Ebbõl az lett, hogy leültem mellé, és ott játszott. Egyedül. Senkihez nem szólt, senkivel nem játszott, mikor mondtam hogy kimegyek és a folyosón leszek ha van valami, akkor mondta hogy jó, akkor õ is jön és menjünk már végre haza. Az ovónõ egyszer jött oda, próbálta rávenni Julcsit hogy hadd menjek ki, de õ hajthatatlan volt, így az ovónõ beadta a derekát, jó maradjak. Végigvártuk a tornát, a reggeli elõtti mosdózást, sehova nem volt hajlandó bemenni, bekapcsolódni, aztán eljöttünk. Nem tudom milyen lesz holnap, akkor már egy órára ott akarnám hagyni, hogy kimegyek addig a folyosóra. Nagyon nem volt elragadtatva az ovitól, sem az ovónénitõl. Ha nagyon nem fogja szeretni bumm, kiveszem.
Voltunk dokinéninél (Julcsinak kellett az ovihoz egy papír, és ha már ott voltunk az összeset vittem), Bánk 10 kiló 40 deka!Kép A védõnõt is felhívtam mert nem olyan egyszerû ám hogy csak a doki kitölti és kész, áááááá. Mivel mi orvost váltottunk korábban, így a védõnõ és az orvos máshol van, így holnap mehetünk Marikázni is, de nagyon megdicsérte Bánkot a telefonban, hogy ilyen nagy súlya van, és ennek ellenére milyen mozgékony.

Na egyenlõre ennyi, most még mindenki alszik, majd jövök késõbb. Sasha csinálj valamit hogy a videót meg tudjuk nézni!

Ld. mi van már veletek, irgumburgum?!!!!

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Lányok!Kép

Nem tudom miért nem megy Nektek! Van akinek kisebb a sávszélessége az nem nagyon tudja megnézni, de nektek ugyanakkora mint nekünk és hát nem értem... Pedig már megnézte pár ember, a frissben is irták, hogy sikerült...KépKép
Nem értem. Nem csak sokáig tölti? Na nyüstölöm tovább a Csabit, hogy vegyen ki belõle pillanatképeket, amikor olyan édiKép)))

Addig is puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Örömmel jelentem hogy meg tudtam nézni. Szerintem elsõ próbálkozásokkor azt hittem hogy nem tudja behozni, de tényleg nem vártam sokat. Aztán elmentem nézni ezt a "kiváló" big brother show-t, és csodák csodája mire visszajöttem már be is hozta a kisfiatok videójátKép És tényleg nagyon klassz képek vannak benne, sok helyen tökéletesen látni a kis arcát, na és a végén a férfiasságátKép!

Miért nem ír senki már napok óta? Ld. igazoltan nem ír, elromlott a billentyûzetük.

Na holnap újabb megmérettetés, puszi és jó éjt mindenkinek!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Ti hogy oldottátok meg a kondi kérdéseteket itt Kispesten?
Van vmi szupi hely? (Biztos nem jutok el csakhogy tudjam). Idõrõl idõre elõjön számomra ez a kérdés. Ma Például gondoltam sportosra veszem a figurát és elmentem a lányokért az oviba kerékpárral majd onnan a Zoltán utcába ill.haza. A kisfiam (kb.10kg) hátul az ülésen, a lányok pedig (kb. 35kg) utánfutóban ültek. Kb. 500m után sikerült abba az állapotba kerülni, hogy fekete pöttyök jelentek meg a látótérben a végkimerülés jeleként.

Norcsi! még egy gondolat erejéig visszatérnék a NOE-ra ugyanis nem igazán értem a lényeget. Felhívtam a kp.-ot ott azt mondták, hogy Kispesten nincs egyesületük (késõbb ezt módosították) és megadták a környéken találhatóakat (X. ill.XVIII). Megpróbáltam utána kérdezõsködni, hogy egyátalán kit hívjak fel.Teljes káosz. Van ahol akarják, hogy részt vegyél az életükben, van ahol nem, van ahol társaság van és van ahol semmi...

Tánya / (Nagy Móni-egy újabb sikertelen próbálkozás után a regisztrációra)
Névtelen
 


Sziasztok!

Tánya. Tényleg nincs Kispesten NOE csoport, mi egy Lõrinci csoportba járunk, fogalmam sincs hol van helyileg, mert mint korábban írtam nem voltam még ott, csak a csoportvezetõ volt nálunk. Õ az aki küldözgeti a finomságokat is egy netes ismerõsöm által (a csoportvezetõ is ennek az ismerõsnek a barátja,így kerültünk mi is ebbe a csoportba). Ehhez a dolgokhoz csak akkor jutsz hozzá ha csoport-tag vagy, ha egyéni tag akkor nem. Minden pénteken vannak csoport-gyûlések meghívott elõadóval, szokott lenni börze, meg egyéb rendezvények, de mi még eddig mindegyikbõl kimaradtunk, mi nem vagyunk ennyire közösségi emberkék, nem beszélve arról hogy nem szeretem a kötöttségeket, mikor tudom hogy KELL valahova rendszeresen járnom. Ezt elõre tisztáztam is a csoportvezetõvel mielõtt beléptünk, és mikor mondta hogy a személyes részvételre nincs is feltétlenül szükség, na akkor léptünk be.

Részemrõl nem vagyok valami sportos anyuka (Fúúúúúújjjjj), így kondi-termeket sem látogatok.Kiver a víz a cicababáktól akik ott hajladoznak, majd flörtölnek az agyonszoláriumozott, kigyúrt pasikkal.Brrrrr. Egy anyuka a játszótérrõl járt ide az Europark melletti fitness-centerbe, hát felháborodva jött haza, mert szabály szerint kinézték, kibeszélték mert oda mert menni. Jó húsban van, na de kérem azért nem mehet oda valaki hogy éppenséggel sportos legyen? Szóval sajna én ebben sem tudok segíteni. A KMO-ban szoktak lenni különbözõ fitness, aerobick, stb. tanfolyamok, step-aerobick is, talán ott érdemes lenne érdeklõdni.
A vállalkozó kedvedért le a kalappal elõtted, én akkor sem szeretek bicajozni ha csak én ülök rajta, ellentétben a férjemmel.

Ildi na mi volt a dokinál?

Többiek merrefelé kódorogtok?

pusssssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Tánya! Én jártam egy darabig a Határ útnál lévõ terembe.(lustaság miatt abbahagytam) Nekem tetszett, mert csak nõk járhatnak így az ismerkedni vágyó cicababák máshova mennek. Így többnyire a konkrétan fogyni vágyó nõnemüek látogatják a termet. Az ár is egészen elfogadható. Torna nincs csak kondi gépek, de segítenek mindenben. Lõrincen a Wellness Fitness (Üllõi út 440. Delta üzletház) is állítólag jó, itt torna is van. Egy kicsit messzebb a Csepel Plaza-ban is jó a terem. Itt is minden van.
Hát én csak ezeket ismerem. 10 kiló feleslegemet kérlek vidd magaddal és tornázd le helyettem.

Norcsi! Mi a NOE csoport?

TÁgi
Ági
 


Norcsi!

Bocsi, hogy csak egy kurta kérdést tettem fel neked, így ismertlenûl. Többnyire csak olvasni szoktalak Benneteket.

Julcsinak hogy ment a második nap az oviban?
Az én Bencém is most kezdi az ovit. Egyenlõre nekünk tetszik a dolog. Nem sírt idáig. (Lekopogom)
A mi két ovónénink szimpatikus. Tetszik a beszoktatási rendjük is. Elõzõ héten pénteken bemehetett anya, apa, tesó, nagyszülõk, mindenki 8-11-ig ismerkedni. Jó nagy fennforgás volt. Most hétfõn többnyire minden gyerek csak 1/2 10-ig volt bent. Ma már azok a gyerekek, akik tegnap nem sírtak, maradhattak 1/2 12-ig. Együtt ebédeltek és utánna jöttünk haza. Határozottan, de ésszerüen irányítanak minket az ovónénik. Egy kislány van aki szegény mindíg sír, de az egyik ovónéni állandóan foglalkozik vele, hogy megnyugodjon.
Ti meik oviba jártok?

Szia
TÁgi
Ági
 


Sziasztok!

Ági, a NOE a Nagycsaládosok Országos Egyesülete. Tag lehet minden 3 vagy többgyerekes család, de pártolótag már kétgyerekes család is lehet.

Mi a Dobó Katica utcába (piros ovi), nem oda jártok véletlenül Ti is? Mert asszem a 2-es csoportos kiscsoportnak pont így volt a beszoktatási rendje, és a síró kislány is ismerõs.
Köszi, a második nap már hihetetlenül jó volt. Elõször úgy volt, hogy csak reggeliig marad, már elengedett egy órácskára a lány, majd rohantam vissza 9-re, amikoris közölte hogy ott-reggelizik. Mikor annak is vége volt és a többiek készültek az udvarra, akkor meg mondta hogy õ is megy, így visszamentem érte ebéd elõtt és jókedvû volt. Ma is az volt, már ott is ebédelt, mondjuk ma már ment Annus is, így az udvaron együtt játszhattak. Azt viszont nem igazán értettem, hogy Annust odaengedték ugyan Julcsihoz, de az õ homokozójukban nem homokozhatott. Nem tökmindegy hogy eggyel több gyerek homokozik-e ott? Így Annus visszament a saját homokozójukba, szerencsére Julcsi is vele mehetett. Ilyen baromságot! Na mindegy, a lényeg hogy mikor értük mentem, nyitva volt az ajtó, Julcsi az elsõ asztalnál ült, nem látott meg, épp arról érdeklõdött ovónénitõl hogy mikor megyek érte. Aztán ajtó becsukva, majd késõbb hallom hogy sír több gyerek is. Reméltem hogy nem az én lányom, és szerencsére nem õ volt. Ági gyere gyarkabban és írj is!

Sasha, Ildi, Kata! Mi ez a lazaság? Sasha, csak máshova írsz, ide nem????

Most megyek, pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Este jövök, (remélem) és írok, ha a kölök végre lefexszik 11 elõttKép

Nagyon emberigényes egy ideje... bocsiKép

Jövök majdKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Norcsi!

Bosszantó módon tegnap elszált a kisregényem amit este irtamKép
Voltam ma az unokatesóm 2 hetes kislányát meglátogatniKép
Ollyan picuri! Pedig nem az, ill az de 3,8 kg-al született és az nem számit olyan pindurinak, és mégis!!! Hihetetlenül csöpp kisbaba! Megfogni azt nem mertemKép Én aki mindjárt a sajátját tarthatja a karjában, viccesnek tartomKép Pedig megmutata az anyja hogy fogjam meg és meg is fogtam úgy, de olyan bizonytalan voltam, hogy gyorsan vissza adtamKép Mielõtt még elejtem, vagy bármi... ki tudja! De nagyon nem izgulok, hiszen Õ sem merte megfogni a huga 1 hetes kislányát anno és most meg?! Szóval remélem anyai ösztöneim beindulnak a tejemmel együttKép Meg úgysem lesz más választásom és lesz segitségem is.
Aztán 2-re mentem CTG-re ami tökéletes lett! Úgy örültem neki!
Most meg itt szenvedek, mert néha nagyon rámjön a hõhullám, néha úgy elálmosodom, hogy minyá elalszom aztán lefekszem és kipattanak a szemeim... Érthetetlen. Most nassiztam kicsit, mert nem tudtam aludni és most megint álmos lettem, de megint nem fogok tudni aludni. Ráadásul akármennyit iszom a szám teljesen ki van száradva, de egészen a torkomig! Úgyhogy rendületlenül kortyolgatok vizetKép
Menni sokat mostanában nem tudok. Kb 20-30 perc vagy még annyi sem és a pocakom a derekammal együtt akar iszonyuan leszakadni... De úgy hogy csillagokat látok. Olyankor meg kell állnom és amennyire tudok kicsit lehajolok elõre és akkor jobb. Meg sokszor mensis görcseim vannak, az nem tetszik nagyonKép Aztán amikor lefekszem és oldalra fordulok akkor annyira fáj a pocak, hogy szintén csillagokat látok, egészen addig amig Gabi el nem mászik onnan.
Velünk kb ennyi a helyzet.
De hogy mit irtam tegnap azt már elfelejtettemKépKép
Ja igen! Örülök, hogy bejött a videóKép Szép súlya van Bánk babának! Gratula! Sok sikert Julcsi beszoktatásához!
Biztos volt még valami, de nem jut ezsembe, mert már megint leragadnak a szemeim... Ehh

Lányok!

Összefuthatnánk valamelyik hétköznap megint, egy kis sétára, ha megfelel, de én sajna, csak 10-tõl tudok jönni, mert a párom ugyi 9:30-ig itthon van és azt az idõt vele töltöm.

Puszi
sasha aki remélhetõleg 1 hónap múlva már a karjában tartja pici fiacskájátKép

Kép
sasha
 
 


Halihó!

Helyes, gyere Kata!
Beindult gyerek naggggyon ismerõs!Kép

Sasha, tök jó hogy már csak egy hónapod van hátra vagy annyi sem. Tényleg, akartam is már kérdezni, hogy ki lesz a segítséged? Anyukád? Mert azért elsõ gyereknél (is) nagyon jóljön a segítség.
CTG-hez is gratula! Mekkorának saccolták az uh.-on a babát?
Nekem jó lenne az összefutás, 9 után, 12 elõtt valamikor. Szóval kinek mikor jó?
Ma az egyszem Bánkkal játszótereztem. Elõször ódzkodtam attól hogy berakjam a mocskos homokba, de hát kénytelen voltam, mert annyira kívánkozott le, mászni. A kutyaszaros fûnél meg mégiscsak jobb. Szóval így telt a mai napunk.

Na megyek, esti cirkusz indul!

Pussszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sasha!

A mensis görcsök mióta vannak???Dokinak mondtad? Mikorra is vagy kiírva? Bocsi, elfeledtem!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Norcsi! Igen mi is a piros oviba, a 2-es csoportba járunk.
Egyenlõre változatlanúl tetszik Bencének az ovi. Már délután azt kérdezi, hogy mikor megyünk. Reggelente sürgeti az egész családot, mert szerinte elfogunk késni.
Örülök, hogy Julcsi is megbarátkozott az ovival. Ha nem sírnak egy kicsit könnyebb otthagyni Õket. Hiába van itthon velem Gergõ, mégsem találom a helyem Bence nélkül.

Sasha! Láttam a nagy pocis képet Rólatok. Én azt hittem, hogy annó az én hasam óriási volt. Hát a Te pocid tényleg óriási. Nem csoda, hogy már nem bírod tartani. Pihenj sokat!

Kata! Mit döntött ablak ügyben a családi kupaktanács?
Azt hiszem ma este kiragasztok egy pár hírdetést ( ezt nem sûrgetésnek írtam!)

Sziasztok
TÁgi
tÁgi
 
 


Ági!!

Szia! Most akartam írni, de jó is hogy írtál. Azt hiszem, nyugodtan ragasszál ki hirdetéseket, biztosan sokan jelentkeznek. Sajnos, úgy néz ki, nekünk most anyagilag sem jó, meg úgy döntöttünk, hogy inkább veszünk párásítót legalább a Peti szobájába, mert iszonyú száraz a levegõ télen. Ne haragudj, hogy eddig rágódtunk, de pont tegnap döntöttük el (fizetéskor), hogy sajna, idén sem üvegezünk. Igazság szerint, én nagyon féltem attól, hogy túl nagy felfordulással járna (leszedni a régit, felpróbálni az újat, levenni az újat, elvinni festeni, visszatenni a régit, aztán december körül ha kész a festés a minúsz 15 fokban újra levenni a régit, feltenni az újat) a család nem bíz semmit szakemberre, mert az Apósom nagyon ügyes ezermester, és nagyon alapos. Szóval most nincs energiám szerszámosldákat kerülgetni decemberig, meg 6 x takarítani.. Köszi szépen azért, hogy ajánlottad, majd én is megkérdezek pár embert!

Norcsi! Itt vagyok ám! Örülök, hogy a lányzód szokja az ovit. Az elsõ nap után arra számítottam, nehezebb lesz. De nagyon ügyesen megy a dolog. Hûû hogy mi minden még elõttünk van...Kép
Képzeld, úgy tûnik, a Peti is "lát". Kaja közben a konyhában állandóan az étkezõ sarok egy-egy pontjának magyaráz, röhög, mutogat, meg a hátam mögött "valakivel" kukucsol. Hát, néha ráz a hideg rendesen... Volt, hogy kivezetett kézenfogva a konyhába, és amiko kiértünk, úgy megörült valaminek/valakinek hogy csak na!!!

Sasha! Tényleg talizhatnánk közös erõvel, én 10 körül le szoktam vinni a Petit, mert nagyon nehezen alszik el mostanában délelõtt. Beszéljétek meg! Kevin hogy van? Továbbra sem tudom megnyitni a Gabóca videóját...Kép Kép

Tikkék mikor jönnek haza???

Ildi! Tudom, hogy nem nagyon tudsz írni, de pont-pont vesszõcskével is írd ám meg, hogy mi van a PKU-val!!!!

Képzeljétek, ez a kis lusta tud ám már egyedül is menni, de egy perce sem hagy békén, rángat, hogy: "gyere,gyere" és körözni kell vele. Az még hagyján, hogy a lakásban, de általában egy 1 m-es sugarú körön belül..én nézek lefelé, ugye, figyelem, hát, sec perc alatt elszédülök.
Ja, mondja, hogyy gyere, adjál, ide, nem, de, nem kell, menjünk, vauvahhh, apa, mammmmaKép
Puszi, megyek aludni, mert a mai "asztal körül rohangálás" ismételten kifárasztottKép

Kata
LadányiKata (ladán
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: