Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Anikó
valahogy én is így vagyok ezzel az éjszakai fel fel sírással, én sem tudom megállni, hogy ne menjek oda. S mi lenne ha nem mennék tuti nagyon sírna és akkor sokkal nehezebben aludna vissza.
Szerintem jól csinálod, én is így csinálok.
Végre ismét itt a szép idő, mehettek sétizni.
Tényleg nyáron miket fogtok csinálni ha vége a sulinak? Biztos nagyon szupi lesz majd a két lurkóval. A másik topikban láttam a képeket nagyon szép a nagyobbik lányod, lesz még gondod vele, biztos körül zsongják a fiúk.

Márti
tök furi, de ha te is Márti vagy akkor most mit írjak.
Szóval a Rákóczin van egy gyártelep féle a temető előtt szembe van vele a virágkertészet s ott benn volt régen egy kondi terem én oda jártam nem túl luxus de legalább nincs tele cicababákkal.
Majd megnézem a jövő hónapban és akkor megírom mi az ábra. A 38A és a 138-al lehet megközelíteni.
Hát a te fiad se semmi, ő is nagyon jóképű.

Puszi mindenkinek
Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó idő volt a hétvégén, remélem kihasználtátok. Mi Anyuék telkén voltunk a pilisbe. Olyan szépen megpirultunk mindannyian. Még a medencét is felengedtük. Persze meleg vízzel. Jót pancsoltunk benne Renivel.
Jaj!! El ne felejcsem Bianka tegnap nagy kínszenvedések közepette megfordult. Azóta pedig lelkesen gyakorol, egyre jobban megy neki. Pár napja pedig a fogacskája is beindult. Nem vészes de nagyon izgatottan rágcsál. Néha keservesen felsír. Ha ennél nem lesz vészesebb akkor simán kibírjuk.

Márti!
Mindjárt vége a sulinak. Már nagyon várjuk. Reni megy táborba mindjárt az elején Szemesre aztán Anyuék viszik Tiszakécskére. Augusztusba megyünk Szabadiba campingolni. Aztán meg már alig marad valmi. Azt meg majd csavargással töltjük. Ti merre mentek nyaralni az idén?

Martina!
A kisfiad egy tündér. Annyira szép, a csajok majd megvesnek érte ha felnő. A kislány arcából viszont nem sok látszik. Ha nem haragszol maradok a Martinánál, így könyebb megkülönböztetni titeket. Van egy torna terem a sétáló utca végénél az ABC mellet kell bemenni azt hiszem Gym 21 a neve. Oda sem cicababák járnak. Van Zsírégető torna meg alakormáló meg step stb... Párszor voltam ott. Az a baj, hogy én nem szeretek tornázni. Nincs hozzá kitartásom. De ha lenne valaki aki macerálna akkor talán menne. A mozgás rám férne. Most meg még a babával is könnyen tudnék menni mert kisszékben simán elvan. Délelött akarsz járni? Ha a gym tetszik neked én szivesen csatlakozom monjuk heti kétszer.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Anikó
akkor szupi volt a hétvégétek.
A nyár is elég szép lesz Reninek, fog csavarogni rendesen.
Bianka már nagyon ügyes, napról napra többször fog megfordulni és egyszer már csak azt veszed észre, hogy egész nap csak pörög, és boldog vagy ha sikerül veszekedés nélkül a pelenkázás és az öltözködés.
Nyáron mi távolabbi helyekre igyekszünk menni, görögökhöz egy szárazföldi kéthétre és kora összel ha összejön egy szigetes egy hétre. Itthon pedig hosszú hétvégékre készülünk, például Bérre ahol húsvétkor voltunk és nagyon tetszett, no meg még ki tudja a srácok miket fognak nekünk kitalálni.
Gigi a hétvégén kirámolta a cserepet, mármint a földet belőle így mostmár azt is el kellett dugnom, leszedte az ágya széléről a forgókáját. Egyre tovább és szebben ül, már imád állni, és utál utána nem állni. Felfedezte az étellel való bohóckodást fújja ki a kanálból utána meg a szájából. Egyre többet eszik és cicizik, iszonyat milyen zaba gép, végülis állandóan mozog nem is csoda az étvágya. Hát ilyen sok mindent kezdett el a hétvégén csinálni az én nagy lányom.

Márti
márti05
 
 

 
 

persze, maradjunk a mertinanal, ugyis megszoktam mar ebben a kozegben...
setalo utca vegenel? az merre is van? az also vagy a felso vegenel?
lehet hogy meg kellene nezni, mert amit en tudok, babafelvigyazos helyet az a belvarosban van...
martina
 
 


Sziasztok!

Martina
a gyárnál van amit Anikó írt a 2. kapunál, a munkaügyi központ mellett.
Ahová én jártam amit írtam azt is így hívták, lehet, hogy elköltözött vagy nyitott mégegy termet.
De régen nem volt babafelvigyázós.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy a nevére nem jól emlékszem de ott van ahogy Márti mondja. A sétáló utcaban Hév felé mész aztán meg tovább a gyárba. Gyermek megörzésről nem tudok. Régebben Renivel voltam ott. Neki nem kelet fizetni és ő is ugrándozhatott. Biankával azért lenne jó mert ő még nagyon jól elnézeget a bébi ülésbe ülve. Szerintem egy darabig biztos nem lenne vele gond, nyugott kis baba ilyen téren. Amit te mondasz Márti, az a Debivel szenben van? Szintén ben a gyár területén. Az bejáratnál van egy motorbolt meg lapszabászat? Ha igen az valami s-betüvel kezdődik. Pont tegnap voltunk arra a férjemmel. De abba az edző terembe még soha sem voltam.

Márti! Egy élmény lehet azzal a lánykával. Nagyon jópofa dolgokat csinál. Hogy állsz a munkával? Vége a bevallásnak, ilyenkor is van azért mit csinálnod?
Vendég
 


Sziasztok!
bocsi az eltünesert, csak vendegeink voltak /vagyis anyu aztan meg a ferjem szülei/, es ülni se nagyon tudtam, ezert nem is neteztem.
most mar javulok. Kép

nagyon helyesek a törpek!
Martina: mi Kaposvaron lakunk, anyu lakik csepelen, szerintem majd nyaron leszünk nala többet, akkor tudok menni veletek setalni! Kép
es a fiad gyönyörü, Martina! nagyon szep szeme van!
a mi lanyunk holnap lesz 6 hetes, de kisebb, mint a te lasnyod, meg jok ra az 56os cuccok, igaz a keze-laba hosszu.
sulyat penteken merjük, majd megirom.

jol vagyunk, tovabbra is van sok tejem, mast nem is kap Enikö.

most megyek, es igerem nem tünk el!
sziasztok
leeloo
leeloo
 
 


Szia Ági!
Annyira jó, hogy megint itt vagy. Szegénykém nehezen gyógyul a sebed. A kicsicsaj milyen? Jó baba? Ha jobban leszel remélem jössz minden nap. Addig is pihenj sokat.
Puszi Anikó
Vendég
 


kakukk joreggelt
na felvettek a nagyot az oviba, ez is megvan, megnyugodtam...

lanyok ami terem a sportpalyanal van oda nem lehet bevinni a babakat? nem tudjatok? vegulis az nekem itt lenne egy kopesre. nagyobbacska kopesre Kép
Agi, orulok hogy jottel, es javulgatsz, remelem majd nyaron setalunk egyutt Kép
jon a meleg, gatyakat felkotni Kép
martina
 
 


sziasztok!
jo meleg volt hetvegen! Kép
hogy birtatok?
mi egesz jol, igaz ma kicsit nyügös volt a kiscsajszi.
de most bealudt! Kép
altalaban teljesen jo baba, keveset sir, sokat mosolyog, eszik,alszik. Kép
jövö honapban mar biztosan megyünk pestre, akkor remelem talalkozunk!

irjatok!
üdv
agi
leeloo
 
 


Sziasztok!

A jó meleg után most itta szép szeles idő. Most meg ezért nem lehet kimozdúlni. Nem tudná valaki megoldani, hogy kellemas nyári időjárás legyen?

Ági, örülök, hogy itt vagy. Jobban vagy már te is? A babáról küldj néhány fotót.

Martina! Nem ismertem azt a termet a sporinál. Egyszer voltam ott nekem nem nagyon jött be.

Márti! Adri! Merre vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!
Kép És vége a májusnak!!! Kép
Se bevallást, se ügyfelet, se számlákat nem akarok látni egy ideig...
Végre gyerekezhetek egész nap, szegény már nagyon pipa az anyjára és teljesen igaza van. Kép
Liza unalmában felállt:
Kép
Már esni sem szokott, sőt apa megtanította, hogy ha a hóna alá nyúl, akkor engedje el a rácsot.
Az a baj, ha csak megpuszilom a fejét, akkor is néha reflexből elengedi, úgyhogy akkor meg kell fogni. Kép

Ti hogy vagytok? Ebben a szép időben csavarogtok?
Márti Kép
Irigyellek a nyári programok miatt (Görögországot imádom, 3* voltunk), apa meggyőzhetetlen nyaralás ügyben. Túl picinek tartja Lizát ahhoz, hogy külföldre menjünk. Belföldre is csak ha ENSZ békefenntartók kísérnek 10 fős orvos teammel...

Anikó Kép
Bianka fog-ügyileg hogy van? Õ mennyi idős? Bocsi, hogy nem emlékszem megírtad-e már, de olyan szita az agyam. Kép
És a forgolódás?

Ági Kép
Bár nem tudom, mi történt veled - tudod, nemrég jöttem ide - ,de gyors gyógyulást kívánok én is!!!(tán császár?)
kyrandia
 
 


Csepelen senki??? Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok!!

Jelentkezem, itt vagyok megjöttem.
Kyra
nagyon édi Liza, olyan ügyin áll.

Anikó
Bianka? miket csinál már?

Csajok
jutottatok valamire tornával kapcsolatban?

Márti
márti05
 
 


sziasztok!

ma nalunk egesz nap borult, szerencsetlen idö volt. Kép
remelem jövö heten jobb lesz!
kyra. Liza nagyon helyes, ahogy all! Kép es nem csaszar, sima szüles, csak a gatmetszes okozott nemi gondot: nem tudtam ülni, meg idöközben az aranyer se javitott a helyzeten...
de mar jol vagyok! Kép

Kép

sziasztok irjatok!
agi
leeloo
 
 


Hová lett az irásom?
fanesz
 
 


Sziasztok!

Nagy volt itt a pangás az utóbbi időben. Én is kicsit eltüntem. Sok a dolgom. Amikor jó az idő csavargunk. Amikor nem akkor meg itthon játszunk.

Nagyon ügyes Liza. Kis édes, hogy kapaszkodik. Végre neked is van egy kis időd.
Az én kicsi lányom öt és fél hónapos most.

Márti! Merre jártál és mit láttál. Bia megfordult és azóta szépen gyakorolgat. Még jó, hogy szeret hason lenni mert állandóan átfordul. Hiába fordítom vissza. Akkora ereje van, hogy már nem tudom rávenni őt, hogy a jobb oldalán aludjon el. Felhagytam a kikötözéssel is. Szerinted még deformálódhat a fej? Még most is csak bal oldalon hajlandó aludni. Amúgy nem látok rajta eltérést, lapukást. A foga növöget, az inye duzzadt. Szerencse nem vészesen fáj neki. Ecsetelni szokta. Éjszaka még mindig eszik.
Tornával nem jutottunk elöbbre. Martina is egy ideje eltünt.

Ági! Örülök, hogy jól vagy. Nagyon édi a baba. Mért tettétek éppen a polcra? Amúgy aranyos a kép. Most aztán már tessék sűrübben jönni. Szép nagy haja van a lányzónak. Rendesen eszik? Rendes gyerek? Gondolom már profi mami vagy. Apuka oda van a kiscsajért gondolom.

pusz mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!!

Anikó
nem tudom fog-e még deformálódni a feje, szerintem is ha figyeled és nem látod akkor nincsen semmi baj. Amikor nem alszik akkor gondolom már sokat tartja föl a fejét, és egyre többet fogja, így tuti nem lesz semmi gond vele.
Giginek is kezd kinőni a haja hátul, mivel állandóan háton feküdt egy foltban totál ki volt kopva. Ugye sokat melóztam, a hétvégén pedig elutaztunk Ceglédhez közel egy tanyára ahol családi buli volt, ott voltunk szombaton és vasárnap is. Nagyon élveztük a friss levegőt és a társaságot is. Szegény Bia akkor szenved az ínyével. Nekünk is egyre jobban duzzadt az íny és erősebben masszírozza szegénykém.
Nem panaszkodom, eddig elkerült bennünket a fogzás. A hetem már olyan zsufi, így a torna utnáni járkálás a jövőhétre marad, a végén lehet, hogy le fogok majd járni futni.

Ági
nagyon édi a kép.

Kyr
nem tudom te Lizával, hogy tudtál Apehozni és hétfőn voltam egyedül és még íg yis totál kiborultam tőle, és fogalmam sincs hogyan oldottam volna meg Gigivel az etetést és a tisztába tételt.

Márti
márti05
 
 


Márti
1. általában alszik v.ott adok oda olyan játékot, amit már elfelejtett
2. a biztonsági őr szerez egy ügyintézőt, aki soron kívül fogad a baba miatt... Kép
kyrandia
 
 


Kyra

hogy ez nekem nem jutott eszembe!!
Különben a biztonságiak nagyon segítőkészek, ezt én is tapasztaltam.
márti05
 
 


Sziasztok Csajok

Ti ezt a fránya időt hogyan viselitek?
Mi elég nehezen, olyan jókat lehetne sétizni erre szakad az eső és majdnem fagy.
Mi ismét elkezdtünk vásárolgatni legalább kicsit kimozdul törpilla is és mégsem fagy bele a kocsiba. Persze télen ennél hidegebb volt, de akkoris. Most is fűtöm a fél lakást fürdetéskor nehogy megfázzon szegénykém, mult héten még badyba volt most pedig pulcsi harisnyanadrág és meleg gatyó.
Mit csináltok a hétvégén?

Puszi mindenkinek
Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Nagyon fránya ez az idő mostanában. Ha egy kicsit kisüt akkor kimegyünk mert a bezártságot nagyon nehezen viselem. Sokat alszik a baba az erkélyen kocsiba. Jól felöltöztetem ha nem fúj a szél délelőtt ott altatom. Kell a friss levegő.

Elég sokat van mostanában hason sőt állandóan ott van. Hiába forditom vissza azonnal megfordul. Tehát akkor nem deformálodhat csak alvás közben. Mostanában azért már egyre kevesebbet alszik, talán nem lesz vészes. Megnéztem pár régi fotót eleinte a másik irányban aludt sokat. Akkor kitámogattam aztán meg így maradt most már hiába támogatom.

Jó neked, hogy be tudsz fűteni néha én annyira fázom. Mikor jön az igazi nyár?

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!
Mi csütörtökön kaptunk a jóból, de ebédmeghívásunk volt, így bevállaltam az esőt.
Liza persze észre se vette, az esővédő alól magyarázott, csak én lettem kicsit vizes.
Na de az az ebéd...Megérte! Liza boldogan mászott össze-vissza, csak egyszer volt esés, de az új környezet annyira lekötötte, hogy elfelejtett kétségbeesni. Kép
Hétvégén semmi különös nem történt, csak sétálni voltunk, mi hétközben vagyunk aktívabbak.
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Anikó
megjött a jó idő, bár állítólag lesz egy kis eső is, de talán már nem lesz olyan hideg. Fűteni a fürdőszobát szoktuk ott különben is hősugárzó van csak, és vettünk egy olajradiátort a pici szobájába, ezekre az időkre plusz a fűtés ki be kapcsolásakor lévő átmenetre. Különben én is fagyoskodtam rendesen.

Kyra
és szabad tudnunk hol és mit ettetek, hogy ennyire elnyerte a tetszésedet? Persze csak ha nem valami privát helyről van szó.
Nagyon praktikus találmány az eső védő az tuti.
Ma voltunk a Hallerba, Gigi nagyon élvezte, tetszett neki a nagy sűrgés forgás és a szignál. Persze könnyen voltam pénteken szóltak, hogy kész az anyag mehetünk érte soron kívül kiadják. Szóval kb 15 percet voltunk ott.

Gigi egyre többet és szebben ül, sőt elkezdett felülni,még teljesen vizszintes helyzetből nem megy neki de ha van benne kis dőlés akkor profin felnyomja magát a hasa és a keze segítségével. Elkezdett négykézláb állni, szóval vágom a centit, mert ha az én folyamatosan forgó lányom elkezd mászni akkor nekem annyi.
márti05
 
 


Anikó

már annyiszor akartam kérdezni a te topikod elköltözött innen? Időnként bele kukkantottam és láttam milyen szuper csapat jött létre, de most a nem írunk ide többet látom csak.
Furcsa, hogy itt is jól ki jövünk veled, ott is jó volt a banda ( Megszülettünk), mégis amikor közénk próbáltál beilleszkedi mégsem sikerült, no mindegy, ezen már változtani úgysem lehet, és mint látom jobban is jártál így. Csak a multkor eszembe jutott ez, főleg amikor kitört a háború nálunk. Gondolom láttad.

Puszi
Márti
márti05
 
 


sziasztok,
hogy vagytok?
vegre ujra itt a nyar!
kiköltöztünk a teraszra! Kép
juliusban keszülünk pestre, remelem parotokkal talalkozunk.
üdv
agi
leeloo
 
 


Sziasztok!!!

Csajok mi ez a pangás?

Ági
ügyesen megszervezzük a dolgot és akkor tudunk talizni majd. Irigykedem a teraszra, nálunk az erkély délutánra iszonyat, pont oda tűz a nap.

Anikó
remélem semmi kellemetlent nem írtam, hogy nem válaszoltál. A szép idő és a közös programok foglalnak le ennyire, és nem más miatt hanyagolsz bennünket.

Kyr
Liza, hogy van? Szóval hol ettétek és mit? ami ilyen fincsi volt.

Martina
ti hogyan boldogultok ebben a nagy melegben?

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a babuci?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!
Hát, ez nem az a pörgős topic, elég hetente 1* benéznem... Kép

Márti Kép
Liza jól van, csavargunk minden nap.
Apu volt élettársával vettem fel a kapcsolatot (úgy 8-9 év után), ő hívott meg ebédelni magához.
Én főzelék-mániás vagyok és emlékezett rá, isteni zöldborsó főzit csinált, mindenféle pácolt- grillezett husival.
Szerdán babanetes talin voltunk (2004 őszi-téli) a Margitszigeten, teljesen beleszerettem, asszem az Állatkert mellett ez lesz az új rendszeres úticél!
Tegnap a párom anyukájának a 60. szülinapját tartottuk, a picik csúsztak-másztak a fűben, Liza is olyan igazi kis mocskos kölök volt Kép

Veletek mi a helyzet? Merre jártok, mit csináltok?
kyrandia
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Sziasztok!!

Anikó
ugye minden rendben van veletek?

Kyra
a Margit szigetre már én is erősen vágyom, talán mostmár el is tudunk jutni, hogy Gigi néha képes valami normál kaját is enni. Ne lenne olyan messze, bár hétvégén elég gyorsan át lehet menni a városon.
Főzelék szerintem is nagyon szupi dolog, bár a borsó nem az esetem.
Mi szombaton voltunk kerti partin, persze Gigi egy percet sem volt hajlandó aludni, mindent látnia kellett, így viszonylag korán el is jöttünk, persze 2perc alatt a kocsiban már aludt is. A mult héten 3x voltam a Hallerban és még a héten is tuti kell menjek. A VPOP és az APEH kitaláltak eg yúj igazolást, ami nekünk kell csak még a Dél-pest soha nem adott ki ilyet így elég nehézkesen megy a dolog. S persze ma 20. volt így nagyon el voltam foglalva.
Nálunk a friss kismamáknál is volt tali az előző szombaton, olyan jók ezek szerintem. Sokkal személyesebbé vállik a levelezés, hogy jobban megismerjük egymást, embert is tudunk kötni a név mellé.
Liza mocskos kölök, nagyon édi lehetet, olyan zabálni valóak ilyenkor.
Gigi kaja után néz ki sokszor katasztrófálisan, annyira kalimpál a kezéval, hogy gyorsan gyorsan, hogy kilöki a kanalat és repöl a kaja szerte szét.

Márti
márti05
 
 


sziasztok!

jövö heten anyunal leszünk, majd benezek ide, hatha tudunk valakivel talizni valamelyik nap
addig is üdv
agi
leeloo
 
 


Szia Ági

merre is lakik az anyukád?
Várunk.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Bocsi, ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem voltam. Amúgy nagyon jó esett, hogy kerestetek. Szinte az egész napot az udvaron töltjük. Reggel gyors főzés, mosás, takarítás aztán irány a szabadba. Délután szintén csak enni, fürdeni és aludni járunk haza. Közben a férjem meg belefogott a lakás rehabilitációba is. Ezért is kellet eleinte menekülni aztán meg nagyon rászoktunk.

Bianka közeben elmúlt hathónapos megkezdtem a mellé táplálást. Nem volt nála nagy sikerem de mostanra azért már elég szépen megy. Inni nem iszik továbra sem semmit. Csak az anyatejet fogadja el. Gyümi után is kap mindig. Az éjszakát nagyából végig alussza. Nyolc körülvan fürdés aztán szopi és négy-öt felé kell újra. Forogni ezerrel forog és a mászást is próbálgatja de a fejét nem emeli fel csak a popsia van a levegőben. Amúgy hason csószva remekül elér mindent maga körül. Foga még nincs és mostanában mintha nem is fájna az ínye.

Márti! Igen elköltöztünk egy magán forumba. Azóta is nagyon jól megvagyunk. Eléggé távol lakunk egymástól de azért már egyszer sikerült össze futnunk nekünk is. Köszi a kedves szavakat. Tényleg nem értem veletek miért nem sikerült de talán te voltál az egyetlen aki igazán vette a fáratságot, hogy megismerjen. Amúgy láttam már itt Csepelen séta közben a Györeszt meg az Tandit is. Ránézésre igen szimpatikusak számomra. De hát így jártam. Amúgy nem szoktam már más topikot olvasni még a tieteket sem. Így nem tudom mi van veletek arra felé. Ma viszont kiváncsivá tettél és bele néztem. Nálatok is megszüntek a levelek. Költözés vagy valami más oka van talán?

Azt írod: ,,Kitört a háború nálunk" Ezt arra érted amikor velem kapcsolatban volt a balhé vagy valami másik háborúról beszélsz? Csak nem össze vesztetek?

Ági! Mikor jössz pontosan? Én szivesen talizok veled. Meg a többiekkel is természetesen. Amig nem volt meg a picurka bőszavúbb voltál. Írj kicsit többet. Mi van veletek, hogy fejlődik a baba stb... Kérdezhetsz is bátran bármiről és szívesen válszolok. Akár a babákról akár magán életről vagy szórakozásról legyen szó. Tudod, biztos olvastad az elején mindenre vevő vagyok.

Kyrandia!
A topik akkor lesz pörgős ha mindenki sokat ír. Kérdezz jó sokat és akkor lesz jó sok válasz is. jobban megismerjük egymást egyre több minden érdekli a másikat. Neked is szól amit Áginak írtam és mindenre vevő vagyok.

Üdv: Mindekinek!
Próbálok majd sűrübben jönni.

Íme a Bius féle mászás kisérlet.
Kép

És egy aranyos közeli kép.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy en is eltűntem, sűrű lett a program Pesten. Kép
sajnos ma vagyunk utoljara csepelen /anyu a cservenka m. u-ban lakik/, talan augusztusban jövünk ujra, remelem akkor összejön a tali. Kép
addig igyekszem gyakrabban lenni, csak sajnos egyelőre limitalt /40 ora/ netünk van.
Enikő Aurora remekül van, csak anyatejen el, megy is a harc a naygszülőkkel, hogy szomjas, tea, viz stb. de alljuk a sarat.
mi kegyetlen szülők vagyunk, es meg cumit se adunk a szajaba... Kép
ma szinte vegig aludta az ejszakat, evett ejjel fel 11kor, utana fel 6kor! Kép
nagyon sokat mosolyog!
KépKép

üdv mindenkinek
leeloo
 
 


Sziasztok!

Ági! Nagyon szép a kicsi lány és még jó fej is, hagy téged aludni. Mekkora nagy haja van, nagyon édi.

Kár, hogy már haza is mentetek de augusztusban várunk. Mi mondjuk az első két héten nem vagyunk itthon mert nyaralunk. De aug. vége az jöhet.

Korlátozott internet az nagyon rossz. Amikor nekem még percdíjas volt mindig mindent letöltöttem aztán kapcsolat nékül olvasgattam és ha valami érdekes lapot ajánlottak akkor megint ment a betárcsázás. Nem szerettem, a fix viszont az nagyon frankó.

A chelló most csak valami ötezer párszáz ft. Meg most, hogy a matáv megszünt a t-online is nagyon próbálkozik. Érdemes lenne utánna járni mert olcsóbb mint a fix és gyorsabb is. Na a percdíjas lassúsága volt még nagyon kiakasztó.

Ma láttam a lányomat négykézlábra állni előszőr, nagyon édi volt. Én már mutattam neki máskor is de ezt most magától csinálta és közben mosolygott. Azt hittem megzabálom.

Puszika, Írjatok.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Bocsi, hogy én is eltüntem, de felgyorsultak az események nálunk.
Gigi feláll, már segítséggel megy, szóval fél perc nyugtom sincs mellette nagyon sok időt kell vele töltenem, és hát ritkán jutok ide, estére örülök, ha ágyba bújhatok olyan hulla vagyok általában.

Ági
nagyon cuki a kislánykád.
Ha nem cserepes a szája akkor ne is adj neki csak anyatejet inni, használd ki hogy van tejcsid és ő is szeret szopizni.
Még akkor is bátorítalak ha én most elég rendesen sz.vok miatta, mert annyira jól szopó a manóm, hogy elmult 8 hónapos és nem igazán strapálja magát evés terén, még mindig a szopi a minden a többi csak szükséges rossz.

Anikó
Bianka is már milyen ügyes, lassan te is visszasírod gondolom a nyugis fekvő időszakot. Apszulút nem látni a fejecskéjén semmit, gyönyörűen korrigáltad a dolgokat. Ez a ramaty idő látom benneteket sem hagy kimenni, viszont most legalább írsz nekünk.

Kyra
nálatok mi az ábra? Liza miket csinál már, mivel boldogít téged?

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Olyan Csepeli anyukák jelentkezését várom (kormos.mzs@freemail.hu), akik az Ady Endre út környékén laknak, és játszópajtást keresnek a kb. másfél éves kisfiúknak vagy kislányuknak. Nagyon kedves fiú, nem verekedős, vigyáz a többi gyerekre. Szeretettel és örömmel fodúl minden gyermek felé, amit néha félreértenek a többiek, mert egy kicsit határozott! Odarohan minden gyerekhez, legyen az kicsi vagy nagy, és csak játszani szeretne.
Íme egy kép a kisfiamról: Kép
kormosmzs
 
 


Még annyit elfelejtettem, hogy a fiam neve Martin és azért nincsenek barátai, azaz csak nagyon kevés van, mert az alvási ciklusa pont ellentétes a többi gyerekével. Nagyon korán kelő típus, 10 tájékában alszik újból kb. délig, fél 1-ig, amikor a többi anyuka leteszi a csemetéket aludni. A következő alvás délután 4 körül van és kb 6-ig alszik. Este 8-kor pedig már alvás, előtte 7 - fél 8 körül fürdés. Ha van kedvetek írjatok az email címemre, vagy a topikba, válaszolok mindenkinek. Itthon sok játék van, ha esetleg rosz lenne az idő, itt is lehet játszani.

Üdv: Zsuzsa
kormosmzs
 
 


Sziasztok!

Márti! Tudom, hogy most még várom mikor fog már elindulni aztán meg alig várom majd, hogy egy perc nyugtom legyen. Biust már rég nem szoktam kikötni és képzeld most már előfordul néha az is, hogy a jobb oldalán alszik el este. Pedig emlékszel még nézni em volt hajlandó jobbra bár mit mutattam neki. Mindig kérdezem mindenkitől, hogy látszi-e valami a fejecskéjén de én is azt hiszem nem vészes. Természetes, hogy az ember két oldala nem egyforma az ö buksija sem lett rosszabb mint másoknak.

Szia Zsuzsa!
Mi itt mind szívesen levelezünk veled, írj nekünk nyugottan. Én a Majorban lakom egy 10 éves és egy hét hónapos babával. Mind kettő lány. Tehát a játszóteres dolog nem fog menni de attol még lehetünk itt a neten keresztűl jóbarátok. Elég kevesen vagyunk ebben a topikban tehát hamar kifogod magad ismerni. Nagyon szép a kisfiad. Tervesztek kistesót?

Többiek Kira, Ági, Martina merre vagytok??????
Vendég
 


Szia Anikó!

Köszönöm a szíves invitálásodat! Én is szívesen levelezek veletek! Köszönöm a fiacskám dícséretét is! Nemsokára megérkezik a második fiúcska, szeptemberre vagyok kiírva. Az első fiút Martinnak hívják, a második Albert lesz! A te lányaidat, hogy hívják? Nem tudsz újabb képet feltenni róluk, mert nagyon rosszúl látni, amit a felhasználó nevedhez raktál! Régóta laksz csepelen? Milyen Királymajorban lakni? Kérdezz te is bátran!

szia
kormosmzs
 
 


Szia Zsuzsi!
Gratulálok a kettes számú trón örököshöz. A nagyot Renátának a kicsit pedig Biankának hívják. Két és fél éve lakunk itt a majorban. Azelőtt anyósékkal laktunk egy udvarban A hollandi útnál, de kicsit besokalat. Külön ház, külön háztartás de egy udvar és egy levegő nekem sok volt.

Ti mióta laktok itt? Merre szoktatok járni sétálni vagy játszani. Itt van tőlünk nem messze a Rákóczi kert. Pont a te fiacskádnak való hely. Mi mondjuk még csak sétálgatunk körbe körbe mert bkocsihoz vagyunk kötve.

Többiek merre vagytok?
Szétrobbanok ebben a melegben. Írjatok valami hűsítő sztorit.
Kép
Vendég
 


Szia Anikó!

Nagyon édesek a gyerkőcök! Én szoktam a Martinnal a Rákóczi kertbe menni, mert oda normálisabb anyukák járnak le, mint ide a játszótérre, ahól lakom. Én két éve lakom itt Csepelen. Kistarcsáról költöztem ide, anyósékhoz, mert jött a baba! Tavaj én is besokaltam, de apósom rendes volt, és segített nekünk megvenni egy lakást, ami ugyan mellettük van, de már nem zavarnak minket! Igaz sok veszekedés árán, de most már tiszteletben tartják a magánéletünket! Martint nagyon szeretik és mindennel ellátják, amire csak szüksége lehet. Gondolom ez nem lesz másként a másik manóval sem! Most már nem ígérem meg, hogy találkozunk a Rákóczi kertben, mert már ma bent akartak tartani a korházban, de egyszer összehozunk egy találkozót! Rólad nincs kép, hogy el tudjalak képzelni? Majd én is teszek fel képet magamról, csak keresni kell!

Jó éjt!
kormosmzs
 
 


Szia Zsu!

Mikorra vagy kiírva? És mi volt a baj? Miért akartak bent tartani?

Anyós,após. Elég nehéz velük. Nekünk egyértelműen megmondták, hogy nem segítenek lakást venni mert teljesen felesleges amikor ott van az ő házuk. Azt akarták, hogy ott építkezzünk felettük. Akkor segítettek volna de én ettől mereven elzárkóztam. Ma már a férjem is belátta, hogy igazam volt mert sokkal jobb külön.

Miért nem a te szüleidhez költöztetek? Kistarcsa nagyon szép hely. Az már igazi vidéki élet. Amúgy tetszik itt Csepelen? Én nem vagyok nagyon oda érte de már elég jól kiismerem magam.

Sajnos kép nem nagyon van rólam mert általában én vagyok a fotós de majd megpróbálok csinálni egyet magamról.

Addig is egy újab kép a lányokról.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Hűsítő sztori: 6 napig voltam a Krk szigeten, tegnap jöttem haza. Picilány az apjával itthon maradt. Mire hazajöttem, előbújt a 2. fogcsücsök,
de jól bírta az anya-nélküliséget.
Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok errefelé, ezért megejtek egy gyors bemutatkozást. Mariannka vagyok, 25 éves, első babánkat várom (10 hetes). Mivel mostanában döbbentem rá, hogy a háziorvosom 160 km-re van, és nem ismerek senkit, segítséget szeretnék kérni.

Tudnátok javasolni egy normális háziorvost, illetve védőnőt Csepelen (lehetőleg Királymajorban?

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Szia Mariannka!
Királymajorban nem tudok háziorvost, az enyém az Áruház téren van, Dr. Erőss László. Nagyon rendes. Védőnőt viszont nem lehet választani, az a lakóhely szerint jár.
kyrandia
 
 


Szia Kyrandia!

Köszi szépen az infokat. Az Áruház tér nincs messze tőlünk, ezért szóba jöhet.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!

Mariannka!
Üdv a csapatban én is a királymajorban lakom. Te merre felé pontosan. Honnan kölöztél ide és mikor? Védőnő ügyben fel kell hívnod az áruház téren a védőnői szolgálatot. Tel:427-5149 Ott megmondják kihez tartozól. Oda kell menned a kiskönyvedért. Háziorvos szabadon választható. Itt a majorban is van háziorvosi rendelő de én nem ismerek itt orvost tehát nem tudok ajánlani sem. Én a Rideg S. meletti orvosiba járok a Csurgay Edithez. Amúgy meg gratula a kis lövevényhez.

Kyrandia!
Nem semmi helyen voltál. A család miért nem ment veled? Most, hogy kipihented magad talán többet írsz majd nekünk.

Többiek merre vagytok. Miért nem írtok?

Üdv Anikó
Vendég
 


Anikó!
Párom nem meri a picit nyaralni vinni, pláne külföldre. Nekem meg jött egy lehetőség, hogy valaki helyett mehetek és hát kihasználtam.
Párom kérdés nélkül vállalta, a család ott volt a háttérben, ha segítségre volt szükség, így nyugodtan mentem.
Nektek nyaralás?
Miért nem szeretes Csepelt? Mi itt akartunk maradni, de végül Erzsébetre költözünk jövőre.
kyrandia
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: