Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Andi!
Köszi a tippet!

A tanulást bevállalom, :lol: de a többit még itthon is csak muszájból csinálom meg!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok! :)

Sancsi!
Remélem, azért most már javul Enéh állapota, és a hosszú hétvégét nem betegeskedéssel töltitek. :cry: :roll:
Babakocsi eladás ügyben én nem nagyon tudok segíteni. Én spec. a babaszoba.hu-ra tenném fel, vagy a vaterára. :roll: De amit Andi ír, biztos jobb, mert akkor helyiek látják, nekik csak könnyebb elmenni hozzátok, mint a pestieknek pl. :?

Andi!
Tuti megyünk 12-én. :lol: :lol: Remélem, jó időnk lesz és tudnak majd szaladgálni a gyerkők a placcon. :wink:
Meló ügyben annyi van, hogy most egy két-három félnapos takarításom már tuti van, meg lesz valószínűleg még egy. Dobtunk szét hirdetést a hét végén, arra telefonálgatnak. Jó lenne kb. 4-5 állandót összeszedni és akkor elég lenne. :) Egy olyan faszi is hívott, akinek pestre kéne napi 8 órában bejelentve valaki. Mondtam, hogy az nekem tutira nem jó, mert még gyeden vagyok. Gondolom te sem vállalsz most még ilyesmit. :roll: Csak mert mondta, hogy ha tudok valakit, akkor szóljak neki. :) Rögtön te jutottál eszembe. :wink:

Amúgy megvagyunk, szerdán állatkerteztünk Aisával, nagyon bejött neki, jól el is fáradt szegény. :) Este meg fallabdáztunk egyet apával, olyan szép kerekre sikerült a nap. :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
De eltüntetek???Pedig még jó idő síncs!!:(:(
Hajni!!
Fasza időnk lesz szombatra,éppen csak bundabugyít nem kell felvennünk. :lol: :lol: Péntekre és vasárnapra bezzeg jó időt mondanak. :evil: :evil: :evil:
Azt akarom kérdezni,hogy ti mikor mentek??Nekem muszáj Mimit valahogy elaltatnom és sajna ő pont ebédidőbe szokott aludni.Ugyhogy lehet,hogy elővesszük a régi nagy babakocsít és azzal megyünk mert abba csak jobban elalszik majd mint az esernyőre csukhatoba.Gondoltam majd elmegyünk ketten sétálni eggyett velük és akkor csak elalszanak!! :lol: :lol: :lol: Vagy ti hazaviszitek Aísát aludni???Mi nem kocsíval megyünk,hogy Gábor tudjon inni,ugyhogy mire onnan hazasétálnék vele aludni és utána vissza hát pont vége lenne a bulinak. :? :? :?
Egyébként ázni azt nem fogunk ha esik, mert lesz valami nagy sátor és be is lehet majd menni az épületbe.Csakhát akkor mi lesz az ugrálovárral??? :cry: :cry: :cry: Mondanom se kell Kíra azért várja már nagyon ezt az egészet,remélem azért felállitják majd,legfeljebb viszünk 3 váltás ruhát,ha csurom vizesek lesznek.
Én már elöre fázom,ugyanis én lehet akár 25 fok is ,nyírkos esős ídőbe majd megfagyok mindig! 8) 8) Sebaj majd iszom valami szívmelegitőt,és persze jól felöltözöm.
Melo ügybe van már valami??
Ja és elöre elnézést kérek ha elmegyek melletted köszönés nélkül,de tök rossz az arcmemoriám és mégcsak képröl ismerlek.Te csak azért nyugodtan rugjál bokán ha felismersz!!Egyébként lehet,hogy Gergőt és Aísát felismerem!! :lol: :lol: :lol:
Na jó most lépnem kel mert jött vendégem!
Vendég
 

 
 

Hello! :)

Andi!
Én azért nem jövök, mert 1. ha Aisa ébren van képtelenség írni. 2. este apa uralja a gépet, vagy már nincs energiám ideülni és írni. 3. mivel mostanában már dolgozgatok, kevés szabadidőm marad. 4. ha jó idő van, sokat vagyunk az udvarban, vagy sétálgatunk.

Azért remélem, égiek besegítenek, és mégiscsak tűrhető idő lesz szombatra. :roll: Csak ne essen, a többit kibírjuk! :) :wink:
Szerintem mi 10-re megyünk oda, az tuti, hogy kocsival megyünk. Viszünk mi is rendes babakocsit, abban Aisa is el tud aludni. Ő ebéd után szokott, kb. 1 körül, úgyhogy szerintem megoldható, hogy együtt elmenjünk majd velük sétálni, altatni. Haza én sem hozom, mert arra nekünk is rámegy az egész délután. :roll:
Akkor ha bokánrúg valaki, ne lepődj meg, én leszek az!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Meló ügyben, takarítgatni járok most P.csabára a Magdolnába. Most úgy néz ki, hogy négy ház van, ahová rendszeresen fogok járni. Két helyen már voltam, kettőnél pedig jövő héten kezdek. :lol: Egyelőre oké a dolog, rendesek, meló azért van, de nem koszos a kégli annyira, hogy gáz lenne. :lol: Napi 5 órában vagyok egyelőre, aztán majd ha belejövök, gondolom kevesebb lesz. Idén ezt csinálom, aztán januártól szerintem vissza kell mennem melózni majd. :cry: Vörösvári "állami" bölcsiről lehet tudni valamit???? :idea:

Majd szombaton úgyis beszélünk, ha nincs időd, ne írj itt egy regényt! :wink:

Sancsi???

Megyek, lógatom egy kicsit a lábam, nemrég jöttem haza!
És elkezdtük anyuval a 90 napos diétát, ma gyüminap van, nem tudom hogy fogom kibírni. Meg a szombati nap is nehéz lesz így, hogy nem ehetek össze-vissza mindent. :cry: Akkor keményítő lesz soron. Gergő mondta, hogy lesz lecsó, azt ehetek majd! :lol: (nem gond, mert nagyon odavagyok érte!!! :lol: ) Azért egy ici-pici bűnözés belefér majd! :wink:

Na, lépek!
Akkor szombaton! :lol: Már várom! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Látom, azért még éldegél a topicunk!
Be szoktam nézni, de mivel nincs nagy élet, meg lusta is vagyok, nem nagyon írok.

Különösebben semmi se történt velünk mostanában.
Enéh hiperhisztis, mindent azzal próbál kizsarolni. Sanyának új melóhelye van, gyakorlatilag csak fényképről látom. Április 2.-án kezdett, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy mikor jött haza időbe, és mikor volt itthon szombaton. De ez van! Azért remélem már nem tart sokáig. Neki is azt mondták, hogy ez csak most van így. :?

Szerencsére a hosszú hétvégén itthon volt, ki is használtuk, elmentünk a Tropicariumba. Nagyon tetszett. Nem tudom, voltatok-e már, he nem akkor ajánlom figyelmetekbe.
Most Veszprémet terveztük, de a szombati túlóra miatt el is felejthetjük. Örülhetek, he nem este 10-kor esik majd haza.

Odex!
Kitartás a 90 naposhoz. Én nem bírtam végig csinálni. Kész kínszenvedés volt, hogy nem ehettem, csak 4 naponta húst! Sajnálom, húsevő vagyok. :oops: :oops: :oops:
Most kitaláltam egy saját „diétát”, ami inkább az étrendemben történt jelentős változás, de így is jó! Most ott tartok, hogy az övemre új lyukat kell fúrni, mert már becsatolva le és fel tudom húzni a gatyám. Súlyba egyelőre nincs jelentős változás, de remélem az is beindul előbb-utóbb. Most úgy vagyok vele, hogy lefogyok, amikor lefogyok. Nem áll szándékomban 1-2 hét alatt soktól megszabadulni, inkább lassan, de az legyen tartós.

Andi!
Köszi a tippet babakocsi ügyben. Szerintem ha végre lejutunk, levisszük Vp-be, ott van bőven bizományis.
Jelenleg becsomagolva az erkélyen parkol! :P

Bölcsöde!
Szerintem nincs Vörösváron bölcsi, de én nem is íratnám ide Enéht.


KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Hogy éreztétek magatokat tegnap? Szerintem jó volt, bár én délutánra rendesen elfáradtam a nagy rohangálásban és melegben. :roll: Itthon már tök nyűg volt Aisa, fáradt volt, aztán csak fél 9-kor tudtam így is letenni aludni. Viszont a saját helyén aludt egyfolytában reggel 1/2 7-ig!!!! :lol: :lol: Ez nálunk nagy szó, mert kb. 2 óra alvás után átjön a mi ágyunkba! :oops: Így én is jól tudtam pihenni, bár fél 3-kor már mentem nézni, hogy lélegzik-e még, és hogy nem esett-e le az ágyról! :lol:
Ha vannak olyan képek, ahol rajta vagyunk esetleg mi is, átküldöd majd nekem???

Sancsi!
Az nem jó, ha férjed ennyire keveset tud csak veletek lenni. :cry: Én is kilennék rendesen ettől. :roll: Talán nemsokára jobb lesz már kicsit. :?
Valószínűleg én sem fogom végigcsinálni a diétát (nem is úgy indultam :roll: ), nekem elég, ha 5-6 kiló lemenne. Azért kezdtem bele ebbe, mert ha csak úgy simán elhatározom, hogy kevesebbet eszek és egészségesebben, az nálam max. két napig tart. :oops: :shock: Ha nem kell "szabályokat" betartanom, akkor nekem nem megy sajna. :cry: EGyelőre jól bírom, bár tegnap a majálison kicsit bűnöztem (két gombóc fagyi, és egy fél pogácsa keményítőnapon!), de mától csinálom rendesen tovább! :)
Az jó, ha te kötöttség nélkül is tudsz határt szabni a kajálásnak, és mennek le szépen a kilók. Nekem még hasaznom kéne, mert az a háj nem fog csak úgy magától eltűnni onnan! :cry:

Jó hétvégét még mára! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Hajni!
Van két- három db kép amin rajta vagytok,de sajna nem tul közeli!! :cry: :cry: De azért persze elküldőm.Mi is jól éreztük magunkat,és még éppen időbe indultunk haza,ugyanis ha Gábor mégegy sört megiszik akkor már segitség kellett volna. :D :D :D Azt viszont sajnáltam,hogy nem egy csapatban voltunk,ugy talán többet tudtunk volna beszélni.Na meg persze rosszul voltam ott a sátor alatt abba a nagy füstbe.Miron este fél 11-kor aludt el,már minden bajom volt töle,gondolom a cola miatt amit kihisztizett magának. :lol: :lol:
Aísa viszont egy nagyon nyugis és gyönyörű kislány,és olyan édes ahogy mondta hogy mimi. :lol: :lol: :lol:
Most legalább láttad milyen tűzröl pattant Miron,és akkor még ez nem is volt annyíra gáz,valamikor teljesen becsavarodok és pörög ezerrel.Szerintem jővőre már ti se usszátok meg az oriás csuzdát.Az volt nekünk is a baj,hogy ő mindig abba akart menni,és ott ugye félő volt,hogy ráugranak a nagyok.De megusztuk. :lol: :lol:
Egyébként nem ismertelek volna meg titeket,téged sokkal világosabb hajjal Aisát pedig sokkal sőtétebb hajjal képzeltelek.A Pass
Nojátol kérdeztem meg,hogy ti vagytok e azok mielött beégnék. :oops: :oops: :oops: De igy visszaemlékezve te egyböl megismertél minket!! :oops: :oops:
Szeptemberbe már nem megyek el melettetek!! :P :P :P
Most viszont lépnem kell,mert szalad a lakás.Tegnap is buliztunk keresztlányom volt 7 éves!
Betöltöm a képeket és küldöm,meg rakok be tegnapit!!
Vendég
 


Sziasztok! Lehet csatlakozni a topichoz?
kreisz éva
 
 


Sziasztok!!
Szia Éva!!
Üdv közöttünk.Látom most regisztráltál a napokba!Sajna márcsak 3-man vagyunk a topikba a többiek leszakadoztak.Mi se tudunk sürün jönni,mindenkinek az összes ídejét legfoglalja a gyereknevelés.Gyorsan irok magunkrol pár szót a többiek majd bemutatkoznak.
Nekem két gyerekem van Kíra lányom hét éves,most végzi az elsőt,Miron pedig két és fél éves,és én hülye mire ezt leirtam rájöttem,hogy ezt gondolom már leolvastad a vonalzokrol.
A Szent István utcába lakunk (régi mozi utca) Odex-el (Hajni) most hétvégén síkerült elöször találkoznunk,Sancsíval még nem.
Hát azt hiszem nagyvonalakba most ennyí,de kérdezz nyugodtan!! :lol: :lol: :lol:
Várjuk töled ís a beszámolot!Egyébként olyan ismerös a neved,lehet,hogy ísmerjük egymást?? :roll: :roll: :roll: :oops:
Most sajna mennem kell,mert kettesbe vagyok Mimivel Kíra tornázik Gábor dolgozik! :cry: :cry: :cry: És természetesen Miminek roppantul nem tetszik,hogy én nem azt csínálom amit ő szeretne. :evil: :evil:

Hajni!
Nem felejtem a képeket,lehet,hogy este elküldöm,vagy még most ha Miron engedi!
Jó kis vihar van kialakuloba,én meg Mimivel egyedül az egész udvarba,igazán hazajöhetne már valaki!! :oops: :oops: :oops: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Létrehoztam egy új topicot: Pilisvörösvári kismamák címmel. De úgy látom ez is hasonló, akkor írok ide.
Nemrég költöztünk Vörösvárra. Mit tudtok a helyi lehetőségekről? Játszótér, bölcsi baba-mama klub stb.
Évi :
kreisz éva
 
 


Akkor ha megengeditek, én is csatlakoznék a klubhoz:
Évi vagyok. Fiam Dani, 15 hónapos, férjem Balázs.
Nemrég költöztünk Vörösvárra, azért érdeklődnék a lehetőségek felől.
Nekem is lefoglalja minden időmet a gyerek, főleg azért mert nincs segítség.
Én tanár vagyok, a helyi nyelviskolában, a Britannicában tanítok angolt.
Röviden ennyit.
Ti mióta ismeritek egymást?
Évi
kreisz éva
 
 


Szia Évi!
Mindig nézd meg az elöző hsz-t,mert valamikor nem ugrik ki,hogy írt valaki.Gondolom most se vetted észre,hogy én már irtam,legalábbis a szavaídbol ezt veszem ki.
Kérdéseidre: Hát játszótér az akad itt Vörösváron,de nincsenek tul jó állapotba.Attol függ hol laksz,mert ha értesüléseim nem csalnak akkor a Ligeten (volán-telep) van egy uj játszótér.Azonkivül a bánya-telepen is található,ha ott a nagy CBA melett egyenesen bemész az uton.,balkézfelé.A ligetiröl semmit nem tudok azt majd Sancsí leirja! :lol: :lol: :lol:
Egyébként ha jó játszótérre akarsz menni,akkor Szentivánra kell menned,ott van kettő is ami jó.Sajna mi ritkán jutunk oda,ugyanis a férjem birtokolja reggeltöl estig az autót. :cry: :cry: :cry: Erröl viszont Odex tud felvilágositást adni ő Szentiváni.
Azt nem tudom pontosan miota ísmerjük egymást az tuti,hogy már több mint egy éve levelezgetünk.
Baba-mama klubb is létezik itt Vörösváron azt nem tudom mikor és hol van,de ha mész az egészségházba (liga) oltások miatt akkor ott biztosan ki van plakátozva,sőt a gyerekrendelöbe is.Tényleg melyik gyerekorvost választottad???
Zenebölcsí ís van ha jól tudom akkor az is a volán-telepen a mühely-gallériába!Sancsí tudja!! :lol: :lol: :lol:

Rakok be képeket a vasárnapi keresztlányom gyerekzsurján voltunk!
Kép Itt még leengedve az ugráló,és a bohoc elöadását figyelik! Kép Arcfestő bohoc!!:):) Kép Lufihajtogató bohoc!!Iszonyu jókat csínált!!:) Kép Ugráló,Mimivel a kőzéppontba! Kép Igen jól látjátok az ott én vagyok és Gábor!! Kép Mimi szereti a babát!!:):)
Eltüntem!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Szia Andi!
Köszi az infokat. A ligeti zenebölcsibe már jártunk, de elhajtottak minket, mert Dani még túl fiatal hozzá. Csak 2-2 és fél éves kortól ajánlják.
Kelemen doktornőt választottam. Egyik orvost sem ismertem, azért esett rá a választás, mert mindennap rendel. De nem bántam meg! Elégedett vagyok vele.
Ti kinél vagytok?
Mi Szabadságligeten lakunk, a Szent Erzsébet utcában. Akkor majd Sancsitól érdeklődöm a játszótér felől, ha jelentkezik. Oda szívesen elmennénk, ha jobb idő lesz.
Évi
kreisz éva
 
 


Kedves Odex (Hajni)!
Látom, hogy te szentiváni vagy. Lenne egy kérdésem. A Heidi ovi mellett van egy másik magán ovi-bölcsi is. Ennek az elérhetősége kéne nekem. Ha arra jársz, megnéznéd?
Előre is köszi: Évi

[/url]
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Micsoda pörgés lett itt! :) Hála neked Évi! :) :wink:

Évi!
Üdv. itt, remélem jól fogod érezni magad majd! :) Gyere minél többet!
Vörösvári játszóterekkel kapcsolatban nekem nincsenek tapasztalataim, nem szoktunk oda járni. Itt Szentivánon van kettő is, az egyik a focipályánál (buszfordulónál bekanyarodni jobbra)- ez a jobbik szerintem, a másik pedig onnan nem messze, bent az erdőben. Teli fa játékokkal (hinta, csúszda, homokozó stb.), tisztának is egész tiszta. És általában nincs nagyon nagy nyüzsgés, gyerek is hozzáfér a játékokhoz! :)
Bölivel kapcsolatban! Már én is érdeklődtem, de hívd fel a nőt. Eddig akikkel beszéltem, mind meg voltak elégedve velük. Sokat vannak kint a gyerekek, rendesen foglalkoznak, játszanak velük. Lehet csak délelőttre beadni a gyereket (fél 1-ig kb.), de egész napra is (4-ig). Nincsen túl sok gyerek, így tényleg oda tudnak figyelni rájuk. Nem túl olcsó, de szerintem minden magán bölcsi kb. ennyi szokott lenni. A tel.szám: Horváthné Ottilia 06 70-329-5693. Ha nem veszi fel, próbálkozz később lehet, hogy éppen a gyerekekkel foglalkozik. :lol:
Rólunk röviden: Aisa lánykám 18 hónapos volt, párommal Gergővel anyukámnál lakunk fent a tetőtérben kialakított lakásban. Amúgy itt Szentivánon dolgoztam a WET-nél a logisztikán, elvileg vissza is megyek majd, ha Aisa két éves lesz. Akkor mi is ide fogjuk vinni a lányt, de csak délelőttre, délután már anyu tud rá vigyázni. Még nekem is intéznem kell a helyet oda, nem szeretnék kicsúszni az időből.
Ti is tervezitek, hogy beadjátok Danit majd???
Ha esetleg megtudsz még valamit a bölcsiről, érdekelne engem is. :)
Majd egy-két képet feltehetnél a fiadról! :wink:

Andi!
Mégegyszer köszi a képeket! :lol:
Jó kis hétvégétek volt, ha még vasárnap is mentetek "bulizni" :) Nem semmi micsoda zsúr volt ez: ugrálóvár, bohóc stb. :) Szülinap volt?
Hát Miron valóban nem egy nyugis gyerek, nem is tudom én hogyan boldogulnék egy ilyen eleven gyerekkel! :shock: :lol: Aisa is tud pörögni, de nem ennyire, az ő vérmérséklete sokkal alacsonyabb, mint Mironé. :) Ez az én szerencsém! :)

Iszom egy kávét, mert elalszom itt a gép előtt! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kedves Hajni!
Köszi az infot a szentiváni bölcsiről. Ez nem a Heidi ugye? Csak azért, mert velük már beszéltem.
Igen, tervezzük, hogy beadjuk Danit ide, lévén, hogy Pvváron SEMMI lehetőség nincs a 3 éven aluli gyerekek elhelyezésére.
A WET-ben dolgozol? Azt hallottam, hogy megszűnnek létezni Mo-on. Áttelepülnek Romániába. Te mit tudsz?
Ezeket az infokat mind a tanítványaimtól szedem. Azt írtam már, hogy a Britannica nyelviskolában tanítok angolt Pvváron.
A 2 játszótér címét nem tudod véletlenül? Vagy azt, hogy melyik utcában vannak? Én bárhol képes vagyok eltévedni, még Szentivánon is, ha nincs nálam térkép és nem tudom a pontos címet, ahová megyek. És az igazsághoz tartozik az is, hogy még soha nem jártam Szentivánon.
Képet már próbáltam feltölteni, de nem tudom, hogyan kell.
Leírnád? És a vonalzót is légyszi.
Előre is köszi: Évi
kreisz éva
 
 


Szia Évi!

Ez nem a Heidi bölcsije, hanem az amelyiket egy magánháznál csinálnak.
Igen, WET-es vagyok. Hát félig-meddig jó híreid vannak, de az irodai részlegekben egyelőre nem nagyon van leépítés. A gyártás viszik ki, de nem Romániába, hanem Ukrajnába. Ott már elég régóta felépült az új csarnok stb., de még sokminden itt van Szentivánon. A logisztikára pedig most pláne szükség van, a bérmunka stb. miatt. Mivel az ukránok elég sötétek ehhez, valószínű, hogy ez a rész még jó sokáig itt marad. Persze ez sem tuti, minden változhat. Mindenesetre úgy tűnik, hogy vissza tudok majd menni. És én nem akarok túl sok időt ott tölteni, mert szeretnénk a köv. babát lassan, csak ahhoz kell , hogy megint jól legyek bejelentve a tgyás, gyed, gyes miatt. :roll:
Játszótér1: ha Vörösvár felől jössz be, akkor kb. 500 méter után lesz egy relatív nagy elágazás, ott jobbra bemész, és utána csak egyenesen amíg szembe nem találod magad a focipályával. Ott az út kettéágazik, az egyik földút lesz, neked a másikon kell felmenni (pici domb), és ott már látni fogod. Egy kis "kocsma" van még ott.
Játszótér2.: a József Attila utca P.vár felőli végében találod, a Kálvária előtt.
De ha gondolod, egyszer összebeszélhetünk, és elmehetünk együtt is, ha úgy egyszerűbb neked! :) Andi, ti is gyertek!! :)

Képfeltöltés: az az ablak alatt, ahol írsz, van egy olyan, hogy "melléklet feltöltése" :arrow: klikk rá :arrow: a gépen kiválasztod a képet, amit fel akarsz tölteni :arrow: klikk feltöltés. Lehet, hogy túl nagy méretű a kép, én általában 600x600-ra szoktam lekicsinyteni, azt elfogadja a babanet.

Vonalzó: ráklikkelsz az én vonalzómra (az magyar), vagy Sancsiéra, vagy bárkiére bármelyik fórumban amelyik tetszik, akkor feljön az oldal, és ott ki kell választani, hogy milyen vonalzót meg mutatót stb. akarsz. Be kell írni a gyerek szül. dátumát, ha akarod a nevét stb. És utána lesz három sor alul valahol, azt kell bemásolni a profilodban az aláírás mezőbe!
Remélem, érthető vagyok. Ha nem akkor szólj, segítek még szívesen! :) Nem bonyolult, csak rá kell jönni a lényegre!

És most hogy dolgozol?? Délutánonként, vagy napközben is?? Vállalsz magánoktatást is??? :wink:

Üdv.:
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Jajjj, a szín lemaradt! :oops: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kedves Hajni!
Tök jó lenne elmenni a szentiváni játszótérre! Már használható 15 hónaposan is, vagy csak később? Ti mikor kezdtetek oda járni?
Csak este tanítok, mikor a férjem hazajön és tud vigyázni Danira. A Wet-be kijárnak a Britannicából nem?
Magántanítást is vállalok. Itthon nem szeretek viszont tanítani, mert nem tudok koncentrálni. Ha hallom a gyereket, odafigyelek. Így inkább elmegyek.
Mi is tervezzük a 2. gyereket. Minél előbb annál jobb. Sokkal jobb, ha az ember nem esik ki annyira a pelenkázásból, mert akkor annál nehezebb visszaszokni.
Nekem a talira a délelőtt lenne jó. Bármelyik nap. És Neked?
Évi
kreisz éva
 
 


Halihó! :)

Évi!
Hát pontosan nem tudom megmondani, hogy mikortól kezdtünk el járni erre a játszótérre. :roll: De 15 hónaposan már tuti jártunk. Szerintem lehet használni ebben a korban már simán. Bár úgyis ott kell lenni a gyerek mellett, segíteni felülni, felmászni stb. Csak a homokozás közben lehet nekünk is pihenni kicsit! :wink:
Wet-es angolos infoim mostanság nincsenek, nem mondhatnám, hogy olyan nagyon tartom velük a kapcsolatot. :oops:
Magánoktatásról írnál majd egy-két mondatot priviben? (ár, idő, óraszám stb.). Igaz, nem most, hanem a későbbiekben lehet hogy érdekelne majd. Kéne a nyelvismeret nagyon. :?

Vonalzós, "képfeltevős" eligazítással tudsz valamit kezdeni???

Tali: én hetente két-három napot délelőtt dolgozni járok, így kicsit zűrös lesz összehozni a talit. Ha már tudom pontosan a jövő hetemet, akkor írok, hogy mikor volna jó. Egyelőre a csütörtök tűnik jónak, de lehet hogy addig befut egy telefon. De összehozzuk valamikor! :wink: :lol:
Andi??? Sancsi?? Jöttök majd ti is?! :wink:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hajni!
Nekem mindegyik nap jó. Én csak délutánonként dolgozom. Te pedig pont fordítva. Tényleg mit dolgozol? Délelőttönként ki vigyáz a gyerekre?
A vonalzót már elkészítettem a honlapon, de egyelőre még nem tudom ide beilleszteni.
A képet pedig mellékletként nem fogadja el. Mindig hibát jelez.
Ha valaki más csinálja ugyanezt, neki sikerül. Engem nem szeret biztos a számítógép :D Lehet, hogy valamit át kéne állítani.
Majd megkérdezem a férjemtől.
Az óraszám tőled függ, hogy milyen intenzíven akarsz tanulni. Időt biztos sikerül egyeztetni. Az óradíjam 1500 Ft/45 perc.
Évi
kreisz éva
 
 


Halihó! :)

Éva!
Igen, pont "váltva" dolgozunk, ezért lesz kicsit nehéz összehozni a talit. :roll:
Én most csak takarítani járok Piliscsabára a Magdolnavölgyben néhány helyre. 4 órás munkát nem találtam, a pénz meg kell, ez a lehetőség volt egyelőre. :twisted: Nem a legjobb, de megteszi egy ideig. :roll: Délelőtt ilyenkor anyum van Aisával, ő néhány hete már nyugdíjban van, ezért így egyelőre meg tudjuk oldani.

Akkor majd az angoltanulást megbeszéljük, ha aktuális lesz. Nagyon-nagyon kéne, de bevallom őszintén az anyagiak mindig közbeszólnak. :( Mindig van valami más kiadás, talán majd ha már visszamegyek rendesen dolgozni. Bár gondolom, akkor meg időből lesz kevés. Na mindegy, majd megoldjuk valahogy talán. :roll:

Mesélj a fiadról, miket csinál már, beszél-e stb.

Andi, Sancsi hol bújkáltok????

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kedves Hajni!
Szerencsés vagy a hadrafogható nagymama miatt! Nekünk még dolgozik a nagymama, így szóba sem jöhet. Igaz, ő is nyugdíjas, de még dolgozik. Marad a bölcsi, de az meg marha drága. Sajna...
Még nem hívtam Ottíliát bölcsi ügyben, de majd fogom. Nagyon kiváncsi vagyok én is, hogy milyen feltételekkel vállalnak gyermekfelügyeletet.
Angol miatt szólj csak, mikor úgy érzed itt az idő. De én tényleg úgy tudom, hogy a Wet támogatja ezt. Lehet, hogy meg kéne várni, míg visszamész, és akkor a munkahelyed támogatná.
Dani szépen jár már, gügyög-gagyog. Gondolkodom, hogy ő is elkezdi az angolt a Helen Doron módszerrel. Solymáron van a módszertani központ. Azt mondják, hogy szép eredményeket érnek el kis gyerekekkel is.
Babaúszásra Ti nem jártatok? Mi Vörösváron jártunk néhány hónapot. De lehet, hogy nyáron megint elviszem ide párszor.
A játszóteret tényleg össze kéne hozni. Neked melyik nap is jó?
A topic másik 2 tagja eltűnt?
Szép neve van lányodnak! Mit jelent? Hol találtad?
Évi
kreisz éva
 
 


Szia Évi!

Hát igen jó, hogy anyuval tudom hagyni a gyereket. Viszont ha már 8 órában megyek vissza dolgozni, akkor azért délelőttre beadom én is bölcsibe, mert azért napi 8-10 óra anyunak már sok lenne a gyerekkel. Meg hát neki is kell pihenni, kikapcsolódni néha kicsit. És Aisának is jót fog tenni a gyerektársaság. Elég bizalmatlan, és nehezen oldódik, talán jobb lesz, ha nem az oviban kerül csak be társaságba.
Angollal lehet, hogy az lesz, amit te is írsz, hogy majd a munkahelyen tanulok. Régen tudom, hogy csak valami jelképes összeget kellett fizetni. Azzal annyi a gond, hogy ha munka van, akkor nem nagyon tudok majd menni ott sem. De majd meglátjuk.
Nekem a gyerekkori angoltanulással annyi a kételyem, hogy hiába tanul meg ilyen korban szépen a gyerek angolul, de nem fogja használni a nyelvet az oviban sem, és iskolában is az alapoktól lesz kénytelen kezdeni a többi gyerekkel együtt. Hacsak nem találtok olyan ovit, majd iskolát, ahol alapból magasabb szintről lesz mód folytatni a tanulmányokat. Veled otthon azért tudna angolul beszélni! :) :wink:
Babaúszásra nem jártunk mi, viszont Esztergomba jártunk többször az élményfürdőbe. Aisa nagyon szereti a vizet, de most már kimondott babaúszásra asszem nem tudom vinni. Majd nyáron megyünk megint mi is többet.
Játszóterezéssel kapcsolatban egyelőre a csütörtöki nap volna jó. Hétfő-szerda-pénteken tuti dolgozom, kedden Budaőrsre kell mennünk, csüt. még szabad. Ha addig nem fut be egy telcsi, hogy mennem kell akkor is melózni. :roll: Maradhatunk egyelőre abban, hogy csütörtök, aztán ha változik valami, akkor eltoljuk???
Aisa név: utónévkönyvben találtuk. Nekem előszőr nem tetszett, aztán párom végülis rábeszélt, és most már tetszik is. Vagy régi magyar név, ebben az esetben az ajak szóból ered, vagy török származású, akkor meg barázdabillegető a jelentése. :lol:
Most mennem kell teregetni, meg megcsinálni a teát, meg kimenni a kiscsajjal az udvarba! :)
Ma lesz 10 éves érettségi találkozónk Vörösváron! Párom is jön (egy osztályba jártunk), így Aisa baba marad másik mamira. Kíváncsi vagyok, hogy fognak "boldogulni", vele még nem volt ilyen sokat együtt. Az altatás biztos gond lesz, szerintem haza kell majd jönnöm. :cry: :roll:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hajni!
Nekem jó a csütörtök délelőtt. Dani 1-1/2 4-ig alszik. Tehát inkább előtte.
Aisa mikor alszik?
Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!
Bocsí de kissé elvagyok havazodva,két napja íde se ültem.Muszáj volt kicsít utolérni magamat!!
Mi is mennénk csütörtökön játszóterezni,az nekem is pont jó,de elötte megkell néznem mikor megy busz,semmi kedvem reggel egy ilyen nagy sétára.Ráadásul a busz is csak a kulturtol megy!! :cry: :x :x De a hét elején megnézem,és akkor lehet,hogy mi is csatlakozunk.Viszont nekem fél tizenkettöre visszakell érnem ugyanis Kírának 4 orája van akkor csöngetnek ki!!Melyik játszira gondoltatok??Nekem mindegy!! :lol: :lol: :lol:
Sancsi te nem csatlakozol???Akkor mehetnénk eggyütt!!
Évi mi lesz már azzal a vonalzoval???A profilodba az aláirásnál tudod ctrl c és ctrl v -vel beilleszteni ha kaptál emailbe egy ilyen kodot,mert ugye kaptál!!??? :lol: :lol: :lol:
PHPBB kód:
Kép
akkor az elejét lehagyva a zárójeles img-töl kezdve másold be.Legalábbis nekem igy síkerült!!Nehogy ezt másold be mert ez az enyém!! :lol: :lol: :lol:
Remélem igy már síkerülni fog!!
Majd még benézek a csütörtök miatt,hogy egyeztessünk,addig ís mindenkinek szép hétvégét kívánok!!
Vendég
 


Kód helyett berakta a vonalzot,de ezt nem itt hanem a babafalván használom!! :cry: :cry: :cry: Mindegy a lényeg igy ís kivehető probálkozz!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem is maradhat egyelőre a csütörtök délelőtt. Én is "korán" haza szeretnék érni, mert Aisát leteszem aludni úgy 1 körül, és akkor megyek el néhány órára dolgozni. Szóval úgy délre jó volna itthon lennem. De úgy látom, ez mindenkinek jó megoldás volna! :)
Nekem mindegy melyik játszótérre megyünk. Annyi az ötlet, hogy ha nagyon meleg van, talán célszerűbb az "erdeibe" menni, ott talán hűvösebb van kicsit, nem forr fel az agyvizünk. A másik jobb, de egy játék nem ér annyit, hogy napszúrást kapjunk mi vagy a gyerekek. :roll:
Ha úgy 9 körül találkozunk az jó mindenkinek? Mert akkor 11-ig kb. van elég idő, hogy lurkók kijátsszák magukat! :) És úgy talán mindenki hazaér időben. :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Andi!
Melyik busszal mész? Lehet, hogy akkor mi sem megyünk autóval, hanem csatlakozunk hozzátok. A buszra fel lehet tenni a babakocsit?

Hajni!
Az erdei játszi nekem is szimpi. Legyen az! A buszról melyik megállónál kell leszállni?

Mit szoktatok a játszótérre vinni?

Már alig várom a jó kis bulit!

Évi
kreisz éva
 
 


Most néztem meg: 8,22-kor és 9,22-kor megy busz Vörösvárról.
Kb. 15 perc alatt ér Szentivánra. Tehát kb. 3/4 9-re vagyunk ott ha a 8,22-essel megyünk.
Hajni! Találkozhatnánk a buszmegállóban? Azt írd Te meg, hogy melyikben. Ott szállunk majd le Andiékkal.
Az igazság az, hogy én még életemben nem voltam Szentivánon, így teljesen Rátok hagyatkozom.
Évi és Dani
kreisz éva
 
 


Sziasztok!!
Sajna rossz hirem van,nekünk lekell mondanunk a közös játszást ugyanis dolgozni kell mennem.Azt se tudom,hogy oldjam meg ugyanis Aposom is pont most beteg tehát rá nem számithatok Anyu meg ugye délutánonként dolgozik,és hát ugy fest,hogy én szinte egésznap kell dolgozzak.Vszinű Gábor kivesz szabit,ma kérdezi meg.Sajnálom erre a szabiját dehát ez van,kell a pénz. :twisted: :twisted: :twisted: :roll:
Pedig ugy mennék én is,már sogornőmmel is megbeszéltem,hogy nem is kéne hazajönnöm Kíráért hanem ő átszaladna érte,és akkor egésznap Szentivánon lehetnénk!! :lol: :lol: :lol: De ez sajna ugrott,de legközelebb igérem menni fogunk.Azért nektek jó talizást és persze szurkolok,hogy jó idő legyen ne olyan mint most,mert ugyebár itt éppen dörög,villámlik,és szakad az eső!! :cry: :cry: :cry: De mindemelett meghalok a melegtöl.
Éva!!
Az a 15 perc az kb a fele :lol: :lol: :lol: és mindkét játszótérhez a legjobb a második buszmegálloba leszállni.Ja és természetesen jobb ha elöbb kiérsz a buszmegáloba mert volt,hogy elöbb jött.Visszafelé is nézzél buszt mert elég gáz a közlekedés,dél körül ha jól emlékszem biztos van vissza de én inkább megnézném a te helyedbe. :wink: :wink: De egyébként gyalog se gáz átmenni,legközelebb mehetünk ugy majd én navigálok.Mi sokszor szoktunk gyalogolni,vagy bicozni Szentivánra!!
Még nem voltál Szentivánon??? :shock: :shock: :shock: Hát akkor éppen itt az ideje!!Mire hazaérsz tuti át akarsz majd költözni!! :lol: :lol: :lol: Én legalábbis igy vagyok vele,első adando alkalommal költözünk oda!! :P :P :P Nagyon szép rendezett és tiszta falú,és nagyon kedves barátságos emberekkel van tele!! :D :D
Tényleg nagyon szomorú vagyok,hogy nem tudunk menni,de majd bepotoljuk!!
Most menem kell,mert mindjárt itt van Gábor és ma van a házassági évfordulonk!!! :lol: :lol: :lol: Igaz,hogy nem tervezünk nagy ünneplést,na de hogy adná le magát,hogy én itt netezek e nagy napon??? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Szép napokat és jó játszizást nektek!!
Vendég
 


Hajni!
Pontosíthatjuk a holnapi tali részleteit?
Andi!
Te is dolgozol? Mivel foglalkozol?

Úgy látszik, hogy mindenki dolgozik valamit GYED, GYES mellett.

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Andi!
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni. :cry: Majd máskor. Emilhez mész melózni? Mit fogsz csinálni egész nap???

Évi!
Így is busszal jöttök, hogy Andi nem jön??? Csak azért, mert ebben a melegben, nem biztos, hogy túl jó dolog a tűző napon sétálni. :roll: Mert a buszmegállótól azért kell sétálni bőven.
Nekem egyébként jó az, ha 9 körül találkozunk, de ha előbb jön a busz, akkor korábban kimegyek. Igen, a második buszmegállóban kéne leszállni, az van a legközelebb.
Figyu, itt a telszámom, ha bármi van, hívj fel, talán könnyebb úgy tartani a kapcsolatot! (priviben elküldöm neked)
Jó így neked???

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kedves Hajni!
Köszi a számot!
Ha Andi nem jön, akkor inkább autóval megyek.
Hol találkozzunk? Te is autóval jössz?
9 óra nekem is jó.
Évi
kreisz éva
 
 


Szia! :)
Az lesz a legegyszerűbb, ha én is autóval megyek, mert akkor nekem sem kell túl sokat gyalogolni a melegben. Maradjunk abban, hogy találkozzunk a második buszmegállónál 9-kor. Pont szembe vele be tudsz kanyarodni balra, ott leszek én is valahol. Egy kék Ford Focus Kombival jövök majd.
Remélem, jó lesz így!
Akkor holnap!
Igyekszem nem elkésni! :wink:
Üdv. addig is, és jó éjszakát nektek! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Évi! :)
Remélem, jól éreztétek magatokat ma a játszótéren! :) És összehozzuk legközelebb is? Andi talán csatlakozni tud majd, és Sancsi is. :)
Bocsi, hogy nem értem oda a buszhoz, hogy segítsek :oops: , de szerencsére segített az a lány neked. :) Mire Aisát becsatoltam, már félig fent voltatok a buszon! :wink:

Jaj, Aisa ma nem aludt délután egy percet sem. Pedig én is próbáltam egyszer, anyum meg kétszer elaltatni, de valahogy nem sikerült. ESte viszont már fél 8-kor kidőlt, persze vacsi nélkül. Kíváncsi vagyok, milyen lesz az éjszakánk, mert ilyenkor elég zűrös szokott lenni, mert így nem tud rendesen pihenni, ha napközben nem alszik.
Dani hogy alszik egyébként éjszaka????
Nagyon édes kisfiú ő is! :lol:

Megyek pihenni egy kicsit, mert elég mozgalmas napom volt ma! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Hajni!

Nagyon jól éreztük magunkat Veletek. Mi nem ismerünk senkit ezen a környéken, ezért nekem jó volt egy hasonszőrű kismama társasága végre,több mint 1 év után, Daninak pedig egy vele egykorú társasága. Bár még annyira nem igényli, de jobb ha már most barátkozik a gondolattal, hogy létezik más is anyán, apán és a nagyszülőkön kívül. Jó lenne máskor is találkozni!
Semmi gond, hogy nem tudtál segíteni a busznál, szerencsére felajánlotta a hölgy, hogy segít.
Remélem, Andival és Sancsival is előbb utóbb megismerkedem. Bár ahogy látom Sancsi mostanában nem ír. Pedig ha ő Szabadságligeten lakik, akkor elég közel vagyunk egymáshoz.
Hétvégén ha lesz időm, és valaki tud vigyázni Danira, akkor megalkotom én is a vonalzómat.
Mit csináltatok, hogy mozgalmas volt a nap?
Aisa is tök édi-bédi kislány.
Dani szerencsére jó periódusban van. Alszik éjszaka. Bár nálunk a tetőtéren 30 fok van. De ennek ellenére is alszik. Mi volt a baj Aisával, hogy nem aludt? Jönnek a fogacskák?
Akartam kérdezni, hogy te melyik kórházban szültél? Én a Margitban, és nagyon sajnálom, hogy bezárták.
Évi
kreisz éva
 
 


Halihó! :)

Már nem is emlékszem, hogy mitől is volt mozgalmas a pénteki napunk. Olyan rég volt már! :wink: :shock: :oops:
Úgy tűnik, hogy azért nem aludt két napig Aisa napközben, mert nagyon meleg volt itt fent. Most három napot lent aludt anyumnál ahol sokkal hűvösebb van, és tök jól tudott pihenni. Valószínűleg ez volt a baja. Éjszaka szerencsére lehűl annyira a lakás, hogy lehessen pihenni, mostanság meg végigalussza az éjszakát, úgyhogy mi is tudunk pihenni. :lol:
Én is a Margitban szültem, nekem is csupa pozitív élményem van vele kapcsolatban. És nagyon szomorú, hogy egy ilyen szülészetet bezártak. Nem is tudom, hogy a következő babával hová menjek majd. Ki volt az orvosod? Nekem dr. Horváth Ernő. Ő külsős volt, azóta nem beszéltem vele, nem tudom, most hogyan praktizál, vezet-e szüléseket stb. :roll:

Huh, a hétvégénk is jó munkásra sikeredett. Szombaton párom nem volt itthon, én kocsit takarítottam+mostam, füvet nyírtam, cseresznyét szedtünk, főztünk stb. Vasárnap meg ma a kerítést csiszoltuk, deszkákat cseréltünk, festettünk stb. Alig várom, hogy este legyen és lefeküdhessek az ágyba aludni. :roll: De legalább van látszatja a sok munkának. :)

Nektek hogy telt a hosszú hétvége???

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Mi is megvagyunk,jól telt a hétvégénk.Apa már csüt-péntek is otthon volt szabin ugyanis mennem kellett dolgozni!Mármint megkértek,hogy menjek ugyanis a takaritónő tüdőemboliát kapott (42 éves) és,hát ugye takaritani azért kell igyhát bevállaltam a vasalás mellé.Mert ugye a pénz az meg jól jőn. Aztán szombaton voltunk Szentivánon majálison ahova én hülye nem vittem fényképezőt,pedig képzeljétek nagy Thomas ugrálóvár volt rohadtul élvezték a gyerekek,aztán volt még egy nagy krokodilos ís amelyik mindig becsukta a száját és utána lehetett a másik oldalt lecsuszni.Hab a tortán a tüzoltóauto volt,amire fellehetett ülni és körbe vitte a gyerekeket Szentivánon.Szóval super volt,utána ínnen még elmentünk sörsátorba ahol sváb fúvosok bemutatoja volt,az is jó volt Miron rázta a seggét rendesen.Vasárnap itthon pihi volt,tegnap meg Aposomnál voltunk ugyanis ma ment víssza a korházba.Hát csajok mit ne mondjak elég ramatyul van szegény .

Hajni!!
Ti nem voltatok kinn???
Sajnálom,hogy nem tudtunk menni veletek játszóterezni,és sajna a közeljővőbe se aktuális max hétvégén ugyanis nagyon ugy fest,hogy ez a takaritónő egy ídeig nem fog visszajőnni,akkor viszont nekem mennem kell.A többi 3 napomon meg örülök,ha kicsít lazithatok!Nem is tudom,hogyan fogok visszamenni dolgozni mindennap,egyszerüen itthon szalad állandoan a lakás! :cry: :cry: :cry:
Évi!
Mi van azzal a vonalzoval??És a képek???Bár én már megsasoltalak az iwiwen,ott vannak képek!Mindjárt bejelöllek!!! :wink: :wink: :wink:
Most viszont mennem kell!De elötte dobok pár képet!! :lol: :lol:

Kép Alvás közbe gondolkodunk!! :lol: :lol: Kép Kíra és a buborék!! Kép Mindig csak ez az alvás!! Kép Kíra és az uj edzőbácsí!! Kép Hallo Papa mikor jösz haza??:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Huh! De rég jártam már erre!

Évi!
Megkésve, de ÜDV KÖZTÜNK! :lol:

Nálunk zajlanak az események!
Sanya továbbra is rengeteget dolgozik. Ma se tudom mikor jön haza. :(

Enéhnek jönnek a szemfogai, ezért volt egy elég kemény hetünk. Elkezdett menni a hasa. Szegénynek jól felmarta a fenekét (pedig egyből tisztába tettem), ezért volt, hogy éjszaka sem aludtunk, de szerencsére túl vagyunk rajta, már a popója is rendbe jött. Most várjuk a fogacskákat, de csaknem akarnak kibújni! :?
És mostanában aludni se nagyon akar. :? :?

Mára ennyi, igyekszem sűrűbben jönni!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Én Szép Józsefnél szültem, ő is külsős. De annyi orvos dolgzott a Margit k-ban, hogy pár orvoson kívül nem ismertem sokat.
A hosszú hétvége nekünk is munkával telt. Egy nagyobb felújítás után kellett visszarendezni a lakást az eredeti állapotába. De szerencsére majdnem végeztünk, már csak a nyílászárócsere van hátra.
Ki vigyázott Aisára míg Ti dolgoztatok?
Te nem vagy fent az iwiw-en? Ha igen, jelölj már be légyszi. Én nem tudom a teljes neved.


Andi!
Készül a vonalzó szép lassan!
A munkával én is úgy voltam, hogy vállaltam egy tanfolyamot szombatonként, utána pedig ha megkérdezték, hogy szeretnék-e még egyet, nem volt szívem azt mondani, hogy nem. A végén már minden nap tanítottam. Nyárra kifutnak a tanfolyamaim. Majd szeptemberben folytatódnak. Már amelyik, mert vannak olyanok is, akik nyelvvizsgáztak és nem folytatják tovább.
Jó lenne vmi nyárra is, de nincs semmi ötletem. Hajnival gondolkodtunk a takarításon, de én nem vagyok annyira alapos, velem biztos nem lennének megelégedve.
Andi, Te is jelölj be légyszi az iwiw-en!

Sancsi!
Remélem, jól van Enéh.
Te mivel foglalkozál még mielőtt hivatásos "babysitter" lettél?

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Évi!
Én hivatásos méregkeverő vagyok (vegyészkedem)! :lol:
Ha minden jól megy, januárban megyek vissza dolgozni, kisaszony meg megy a céghez tartozó bölcsödébe.
Párommal úgy gondoljuk, hogy mindhettőnknek (hármunknak) jót fog tenni.

Jah! Amúgy én is a Margitban szültem, szintén dr Horváth Ernőnél.

Akkor bővebben rólunk:
Mi hétvégén Veszprémben voltunk. Ideje volt, húsvétkor voltunk utoljára, "hála" Sanya új melóhelyének.
És képzeljétek! Még moziba is voltunk! :lol: :lol: Ideje volt, utoljára a Harry Potter 4-et láttam, még pocakosan.

Enéh:
Szerencsére már nyoma sincs a popóján a kipirosodásnak.
Egyre többet magyaráz, igaz nagy része még muci nyelven van, így nem nagyon értjük. Azért akad 1-2 számunkra is értelmes szó. Az 'addide' az nagyon megy, és annyira édes, mert ha meghallja a kutyát, ő is elkezd ugatni.
Alvás ügyileg panaszkodhatnék is, reggel már van hogy fél7-kor fent van, viszont mostmár csak a kiságyban (vagy a kocsiban) alszik el.


KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Kedves Sancsi!

Ilyen még létezik, hogy vállalati bölcsi????? Melyik vállalat ez, ahol dolgozol? Vegyészmérnök vagy?
Ha itt laksz Szabadságligeten, egyszer összefuthatnánk.
Egyébként nekem is nagyon jót tett a munka. Teljesen feltöltődve jövők haza, sokkal türelmesebb vagyok utána a gyerekkel.

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Évi!
Ez a CHINOIN Szociális és Jóléti Alapítvány VADGESZTENYE óvodája és bölcsődéje. Gyakorlatilag céges, de mások is vihetik oda a gyereküket.
Annyi az előnye, hogy a Chinoinos dolgozók elsőbbséget élveznek.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok! :)

Évi!
Teljesen jó hatással vagy a topicra! :lol: Azóta egész jól pörög, mióta bejelentkeztél. :lol: :wink:
Amíg mi hétvégén dolgoztunk, anyummal volt Aisa. Jöttek-mentek ott az udvarban, néha elcsalt engem is vagy a nővéremet, vagy apáját. :) De szerencsére jól haladtunk a munkával, csak az eső nem hagyta, hogy teljesen befejezzünk mindent. :twisted:
Iwiw-en mindjárt megkereslek, bejelöllek! :)

Andi!
Akkor reggelente jársz még takarítani is? Nem csodálom, ha fáradt vagy délutánra. Nekem is lóg a belem 4-5 óra takarítás után. :roll: Itthon persze szalad minden, takarítani már nagyon nincs kedvem, hétvégén meg mostanság mindig van program. :?
Gyereknapi majálison mi nem voltunk, muszáj volt rendbe tenni itthon a kerítést. Este meg már nem volt erőnk semmihez. :roll: :oops:

Sancsi!
Sajnálom, hogy így megszenvedtek most a fogakkal. :cry: Nálunk most csönd van, vagy jól tűri Aisa. :roll: :?
Moziiiiii?????????? Hát én is akkor voltam utoljára, amikor pocakos voltam, a Star Wars-t néztük meg. Azt sem tudom, milyen érzés már beülni egy filmre. :? :cry:
Mi majd szerdán megyünk el apával kettesben vacsizni, mert akkor lesz kereken 10 éve, hogy összejöttünk. :lol: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Gratulálok az évfordulóhoz. Mielőtt "összejöttetek" mennyi ideje ismertétek egymást? Akkor lehet, hogy már több is mint 10 év nem?

Ami a mozit illeti: mi is évezredek óta nem voltunk. De mostanában nem is tervezzük.

Hová mentek nyaralni? Mi Hajdúszoboszlóra. De a Kolping Hotelt is beterveztük őszre. Tudjátok ez a hipi-szupi bababarát hotel. Nem voltatok még ott?

Évi és Dani
kreisz éva
 
 


Sziasztok!
Hajni!
Ugy járok,hogy kedden csak vasalok és csütörtök, péntek reggel vasalok és utána segitek takaritani,de igy ís 1 ora körül otthon vagyok!! :lol: :lol: :lol: Muszáj mert nekem Anyum még dolgozik és ugyebár ő kettöre jár.Sajna most Apos kiesik mert korházba van,de remélem egy két héten belül beválalja Anyu helyett a csütörtököt. :roll: Anyunak sok ez a 3 nap Mimivel,tudod milyen Miron nagyon hiper aktiv,ha csak fele ennyíre lenne izgő mozgo akkor Anyu is biztos jobban birná.Az fáraszt le leginkább,hogy ugye Kírát vinni-hozni délután tanulás miközben Miron nyafog.Ráadásul a héten irták mindenböl az évvégi felméröket,ugyhogy volt nyuzás ezerrel. :twisted: :twisted: :twisted: :P De eredménye ís van ám!!! :lol: :lol: :lol: Eddig mindenböl őtöst kapott,a matekot ma írták azt még nem tudom de ő azt állitja,hogy mindent tudott hát majd hétfön kiderül.Ja és német még jővő héten lesz!! :evil: :evil: :evil: :lol:
Meg tulajdonképpen az a legnagyobb baj,hogy kellö képpen jutott idegeskedés az utobbi hetek-hónapokba és ez most jőn ki rajtam ídegileg,néha olyanokat beszédülök,mint aki hülyére piálta magát.Ez nagyon szar érzés és ugye ebböl most jőn a pánikolás,hogy mikor leszek rosszul az utcán ugyhogy az a jó ha itthon vagyok.Sajna volt már ilyenem,nem kivánom senkinek már átéltem miután Apu meghalt!Én hülye mindig emésztem magam és ez egy ídő után igy jőn ki rajtam.Nem,hogy az adott pillanatba kiadnám magambol tárolom. :cry: :cry: :cry:
Na de vége a panaszkodásnak,igyekszem összekaparni magam.Tegnap már mondtam Gábornak,hogy lehet hogy elkéne kezdenem ínni és akkor legalább tudnám mitöl szédülök. :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi!
Köszi,hogy bejelöltél az iwiwen,én végül teljesen elfelejtetem.Aktuális témának ideirom,hogy nekünk most volt a 8-dik házzasági évfordulonk és novemberbe lesz 14 éve,hogy eggyütt vagyunk. :lol: :lol: :lol: Ünneplés elmaradt mert az én drága jó férjem mostanába a Terranovába tölti az egész életét,és hát ugye az nap se tudott elöbb hazajönni mint este hét ora!Reggel hattol!!! :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:
Ugy fest,hogy ez a munkahely nem lesz neki hosszutávú,ugyanis vészesen közeleg a január és nekem is kéne mennem dolgozni,na de kérdés,hogy hol van olyan munkahely ahol tolerálják nekem a két gyereket akit ugye minden reggel vinnem kell oviba,suliba és ráadásul értük is kell mennem már dél körül.Mert ugye Apa reggel hattol este hétig tartó munkájába nem igen fér bele,hogy nekem is besegitsen majd.
Gondoltam a takaritásra én ís,na de mi van ha ugy járok mint most Apa akinek ugye gerincsérve van??Meg kell müteni az minimum 3 hónap betegácsí,takaritásnál ki fizet majd nekem táppénzt??
Szóval rágodunk rendesen.Mert ha ő jobban keresne akkor talán könnyebb lenne!De hát ez van!!

Sancsí!!
Üdv itt!!!
:lol: :lol: :lol: Rád irigykedem,hogy visszatudsz menni oda ahol eddig dolgoztál sőt még Enéh-t is tudod vinni.
Nurofen a fogacskáknak és camomilla homeos bogyó az csodákra képes!!Legalábbis nálunk bejött!!Kitartás már nem tart sokáig!! :lol: :lol: :lol:
Most mennem kell mert Kíra obégat valamiért!!Gondolom megint iritálja őt,hogy ídeültem!! :lol: :lol: :lol: Mindig ezt csínálja!! :evil: :evil: :evil:
Ja nyaralást még nem tudjuk ugyanis mi lakásátépitésbe és külső vakolásba szigetelésbe fogunk idén. :cry: :cry: :cry:
Brnoba tuti megyünk augusztusba motorversenyre,lehet,hogy azt bövitjük ki majd valamivel.Kíra meg amugy is megy uszó táborba és képzömüvészetibe is. :lol: :lol: :lol: Miron még nem érti az egész nyaralás témát,nekünk meg fontosabb most a házunk!!
Szép hétvégét mindenkinek!
Mi holnap sulibálra megyünk!! :P :lol: :(
Vendég
 


Sziasztok!

Sancsi helyzete tényleg irigylésre méltó. Azt hittem, ilyen csak a mesékben van, hogy valakit vissza is vesznek a régi helyére (utána 30 nappal még ki sem rúgják), és még a gyereket is el tudja helyezni. Éppen meséltem Hajninak, hogy rám a kirúgás vár, ahogy visszamegyek dolgozni. :cry:
Szombat délelőttönként tanítani szoktam. Mire hazaérek, minden a feje tetején áll. Egész délután, míg Dani alszik a rendet próbálom visszaállítani. De hát ilyenek a pasik.
A Ti pasijaitok ismerik a rendet?

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Évi!
Kérdésedre válaszolva: mi Gergővel osztálytársak voltunk szakközépben. Igaz, csak az utolsó két évben, és a szerenádon kezdtünk összemelegedni, addig nem is beszélgettünk egyáltalán. :shock: Szóval a 10 év, az tényleg 10 év! :)
Nyaralás: mi Zalakarosra megyünk pont 3 hét múlva. Ott találtunk egy tök olcsó szállodát, barátokkal megyünk, a szomszédban van a nagy strand. Remélem, jó lesz. Pénteken megyünk és szerdáig maradunk. Alig várom már! :lol:
Pasik és a rend: van egyáltalán olyan pasi, amelyik ismeri és szereti is a rendet???? :shock: Az enyém nem viszi túlzásba, pakolhatok utána rendesen. :?

Andi!
Apósoddal mi van, hogy kórázban van? Remélem, semmi komoly. Jobbulást neki.
Gratulálok Kírának a szép eredményekhez! Ügyes nagyon! :lol:
Nektek már tényleg nagyon közel van az idő, hogy Miron ovis legyen, és neked vissza kelljen menni dolgozni. Nem lesz könnyű, az biztos. Én már előre félek az egésztől. Ha anyagilag rendben lennénk, nem is mennék vissza, maradnék itthon Aisával, és közben jöhetne a kistesó. De így nem tudjuk bevállalni mi sem egyelőre. Ördögi kör, sehogy sem lesz jó. :cry:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy irígylésre méltó helyzetbe találtok!
Hát igen! Legalább ezzel nincs gondom, és ami a legjobb, a főnököm bíztat, mert ugyebár francia cég vagyunk, és Franciao.-ban nem csak 30 napra veszik vissza a gyes-gyedről visszajövő kismamákat, hanem végleg. Aranyos volt, megsúgta, hogy ő nem szokta elárulni nekik, hogy itt nem így van. :lol: Meg mondta, hogy amúgy is kell majd ember, és akkor jelzi nekik, hogy itt vagyok!
Amúgy úgy mentem el, hogy várnak vissza, és ez jó! Mikor még pocakos voltam, kollegáim mondták, hogy 6 hét után vissza lehet menni, várnak! :lol:
Azért van bennem félsz, mi lesz, ha a franciák úgy döntenek hogy mégse kellek? Igaz, cégen belül vissza kell vegyenek, csak máshova kerülnék. Biztosat szeptemberre ígértek, de szerintem akkor lesz biztos, ha már dolgozom.
És úgy várom már! :oops: :oops: :oops: Nagyon hiányzik, jó lesz visszamenni "a kis lombikjaim közé!" :P

Meg szerencsére tudom is majd kire hagyni Enéht, nem lesz gond, ha lebetegszik.

Pasik és a rend? :roll: :roll: :roll: :roll:
Huh! Azért akad 1-2 rendszerető, de az olyan fehér holló efektus.
Életem során, kb 2-vel találkoztam. Az egyik kollegám férje! Jah! Bocs! 3-al! Eszembe jutott, hogy kollegám férjének az öccse is "rendes", de ők így lettek nevelve. :roll:
Az én "pasim" hyperkupis! Sajnos a lányos is örökölte! :? Fél perc alatt 1 csatatérré változtatják a lakást, én meg a hajam tépem!
Apropó!
Nektek szoktak segíteni a pasik? Nálunk ez úgy néz ki hogy szólnom kell, hogy segítsen. Segít is, de mire megcsinálja...

Hajni! Nyaralás??? Áááááááááááááá!!!!!!!!!!!! Én olyanokról nem is álmodhatok! megkérdezték Sanyát, hogy mikor akar szabira menni. Mondta, hogy neki mindegy. Kijelöltek egy időpontot, de már azt is megváltoztatták. Így hogy tervezzünk bármit is? De ha már tervezünk. Azt beszéltük, hogy inkább hosszú hétvégéket tarunk, azt' majd meglátjuk mi lesz belőle!

Nah! Húzok fürdeni, további kellemes hétvégét mindenkinek!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: