Új privát üzeneted érkezett!

Márti köszi az infót! Szegényke, akkor nem nagyon iparkodik kifele az a baba. De bent nem maradhat! :D Ami késik, nem múlik!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Először is: túlvagyok a két vizsgán, és sikerültek! Másodszor: Mi van Vikivel? Azt olvastam, amit Márti írt! Lehet azóta már túl van rajta!
Fióna! "A tényleg kislánya lesz?" című mondatomban a tényleg elgondolkodtató hangsúlyt akart kapni, és oda kellett volna még írnom, hogy : .."vagy fia?". Bocsi, ha összezavartalak, valójában kíváncsi voltam kit hord(ott?) a szíve alatt! A fáradtság tesz! Bocsi :oops: :lol:

Valójában örülök, hogy élek még! Ma végeztem a második mézes házzal is, és jelentem idénre ennyi a mézessüti gyártásból :) ! Majd teszek fel róla képeket! (Ha lesz időm!) :oops:

Ma együtt fürödtem Ákival anyukáméknál a nagykádban, de hogy milyen kacsa ez a gyerek, nem tudjátok elkéápzelni! :) Annyit bohóckodott, és hála az Égnek egyáltalán nme fél a víztől, sőt.....!!! :)

Kérlek szóljatok, ha van hír Vikiről! Mindenkinek szép napot holnapra!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Szegény Viki ezek szerint még mindig semmi hír róla. Azt hittem pedig már hogy jó hírekre jövök vele kapcsolatban. :shock:

Rozika, gratula a vizsgáidhoz! nagyon ügyi vagy!

Réka tegnap este kb. másfél órát ázott a kádban, nem volt hajlandó kiszállni.

Képzeljétek el az egyik fogán észrevettem két db kb. tűhegynyi barna pöttyöt és hiába sikálom nem jön le. Most tisztára odavagyok, hogy esetleg elkezd romlani a foga. Neki, aki életében nem ivott cumisüvegből, nem eszik édességet mert nem szereti. Holnap felhívom a fogdokimat aztán megkérdezem, hogy megnézné-e mi a fene az. :cry:
Tök szar szülőnek érzem magam :cry:

Kép
Kép
robcsi03
 
 

 
 

Márti sztem ne érezz ilyen butaságot. Ahogy írtad is, te mindent megtettél, hogy ápolt fogai legyenek Rékának. Egyébként a szuvasodást baktériumok okozzák, én azt olvastam. Meg hát nem is biztos, hogy az.
Fel a fejjel, majd a doki megmondja mit tegyél. Kihez jársz?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Vikiról még mindig nincs hír??Mi lehet vele?Szegénykém már elég sokat ráhúz!!
Márti szerintem sincs semmi okod hogy rossz szülőneg gondold magad!A fogszuvasodás örökletes is lehet de még az sem biztos hogy tényleg az.A Keresztlányomnak teljesen feketék lettek a fogai kicsinek elesett beütötte a száját fogait és teljesen lement a zománc a fogairól.Persze biztos a csoki is közrejátszott.
Szilárdka is szereti az édességet de nem nagyon adok neki mert olyankor mindig kicsit szorulása lesz.Inkább kukit szoktam etetni vele.

Ma délelött voltunk T.bányán karácsonyi képet csináltatni az én Kisfiam nagyon élvezte nem győzött vigyorogni és grimaszolni.
Kiváncsi vagyok milyenek lesznek a képek csináltattunk családit is.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Jaj elfelejtettem :oops: :oops:

Rozika gratulálok a vizsgáidhoz!!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Lopott fél órám van, így most a tietek is vagyok! :wink:

Vikinek szorítok! Csak lesz lassan hír róla! :)

Márti! A szar anyaságról tegyél le! Szoktam hallgatni a Kossuthon a Vendég a háznált, és egyszer egyik anyuka pont ilyen problémával kereste fel őket! A fogdoki válaszolt, de sajna már nem emlkészem pontosan mit, lényeg, hogy nem a hiányosságok miatt alakul ki állítólag ilyen, és hogy sajna el lehet távolítani, de vissza szokott térni, így egyetlen mód a rendszeres eltávolítás! Persze csak ha Rékának is az van, ami a riportban! Mielőbb vidd el fogdokihoz és megnyugszol! Én meg m,egpróbálom megkeresni azt a riportot! :)

A mézesházam mindenkinek tetszett az oviban. lehet mégegyet kell csinálni, bár az idén a harmadik lenne, és már nincs kedvem hozzá!

Csabusom holnap 12:30-kor születik meg! :D :D :D :D
De buli csak szombaton lesz, és akkor egybetartjuk az Ákiéval is!

Mondjatok valamit, mi lesz nálatok 24-én a menü! Foggalmam sincs, mit főzzek majd! :lol:

Köszönöm a gratulációkat! :oops:

Kicsi ponosan mikor született Szilárdka? Nálatok lesz buli?

Majd megszakad a szívem, mikor hallom a rádióban (sláger), hogy azt kívánják gyerekek, hogy legyen villanyuk, mert akkor nem kell gyertyafény mellet tanulniuk, anyukájuknak kézzel mosni stb.. A másik kisfiú meg azt mondta, évek óta nem kapnak ajándékot, mert a szüleik azt mondják, nincs rá pénz, és most aszt kívánják, legyen fájuk, ajándék és egy kis süti! Hát nem röhely? Én meg már vagy az ötödik ajándékot veszem meg Csabusnak (igaz szülinap és karácsonyra elosztom)! :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: Nagyon elszomorít az ilyen!

A mikigyárba is úgy adnék be cuccokat, de sajna sehol nincs a közelben, csak Pesten, meg Győrben, meg Fehérváron! Csak azért meg egy kicsit sok felutazni, hogy leadjam a dolgokat! :lol: Vagy lehet ennyi áldozastot kéne hozni :?: :oops:

Megyek, majd benézek! Kíváncsi vagyok a fogdologra Márti! :!: :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozi tavaly volt "cipősdoboz" mozgalom, sztem az idén is van.
Meg talán postán is lehet küldeni nem? De biztos van nálatok is Vöröskereszt iroda, vagy Máltaisok. Nem csak azok a lehetőségek vannak. Dre még egyszerűbb, ha a védőnőt kérdezed meg. Mi pl. odaadtuk a babakocsit neki, ő meg egy rászoruló anyukának. Szóval lehetőség rengeteg van! :wink:
Remélem mihamarabb végzel a tanulmányaid nagyjával legalább.
Mondjatok valamit, mi lesz nálatok 24-én a menü! Foggalmam sincs, mit főzzek majd!

Pontosan ezt akartam én is írni. :roll:

Kicsi mi is láthatjuk azokat a fotókat? :oops: :D Olyan kíváncsivá tettél!

Vikiről ezt találtam (Márti után szabadon) :

Írt Kviki is, pénteken kapott infúziót, ami papíron csinált neki egy csomó összehúzódást, de nem tágult, még mindig zárva van. Kedden tesznek fel neki tágító zselét, talán lesz vmi, de aggódik, hogyha nem, akkor császározzák.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!CSak gyorsan tegnap este Viki küldött sms-t már kapott kétszer infúziót semmit sem tágul ma reggel kap tágítót

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Most ráérek kicsit írok bővebben.
Viki írta hogy egyszer bejelentkezett ide Ildi80 emlékeztek rá na neki megszületett a kislánya a 39 héten 57cm 3400gr .

Már összeállítottam a karácsonyi menüt Visegrádi pecsenyét ez szaftos husi sült kacsát rántott karajt francia salátát rizst krumplit csinálok.Jövöhéten megsütöm szerdán a bejgliket csütörtökön omlós diós mákost szombaton pedig néger kockát.


Szilárdka pontosan dec. 21.-én 9.45-kor született.Csütörtökre esik most ez a nap jönnek köszönteni de mivel nálam van a szenteste ezért a szülinapon csak torta és süti lesz kaja nem.

Szeretném majd a képeket feltenni ha sikerül biztos jók lesznek olyan édi volt a kis öltönyben.

Rozika BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK mind a két kis lurkónak adj nekik a helyemben egy cuppanós puszit!! :D :D

Este megpróbálok még benézni Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Gratula Ildinek!

(bár én nem emléxem rá) :shock:

A múltkor kérdezni is akartam tőletek, hogy mostanság sokan bejelenkeztek újak, aztán úgy elfelejtettek jönni. A múltkor is egy csaj érdeklődött a Rókay után mindenki válaszolt neki, aztán utána még azt se mondta, hogy fapapucs :cry:
Na mindegy.

Most beszéltem a fogdoki nénivel, azt mondta, hogy valszeg semmi baj, de bármikor menjünk oda megnézi, nem kell időpont be fognak hívni minket. Úgyhogy holnap megejtjük az első fogorvos-látogatást. :D
Már mondtam neki, hogy holnap megyünk az aranyos fogorvos nénihez. Azóta transzban van, hogy megyünk a nénihez :D

Rozika boldog szülinapot a nagy-kisfiadnak!

Kép

Vikinek nagyon drukkolok, hogy megússza a császárt.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Fioona te kérdezted a múltkor én a Pártos Orsihoz járok, ő a fogorvosunk.
Régebben a Tóth Attilához jártam, de egyszer berágtam rá és akkor váltottam az Orsira.
Okos, ügyes meg ingyen is van az is sokat számít.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Akkor a körzetis fogdokid (vagy hogy hívják mostanába :? )
Annyiból jobb is, mert akkor Réka most kellemes tapasztalatokat szeret, és nem fog félni. Minap én is mentem pecsételtetni, és Lilla bejött a dokihoz. (Szőnybe) Az aszisztens hívta, a dokinő meg mondta, hogy szerencsére nem sír, ne erőltesse. Én meg mondtam jöjjön csak, szokja a légkört! Sokat számít, hogy áll hozzá a felnőt.

Nekem rémlik valami a Ildirő, de nem pontosan. Azért persze gratula!!! :D :D :D

Kicsi, ha írsz Vikinek, üdvözöljük, és sokat gondolunk rá!

Annyira mindig Vikiről várom a híreket, hogy el is felejtettem mondani, hogy vettünk babakocsit.
Kép
Ez az. 18.000 volt+1000 a szállítás. :D
Teljesen úgy néz ki, mint amit most hoztak ki a boltból. A kerekén látszik minimálisan, hogy használták.

Találtam jó mézeskalács receptet, bemásolom, talán hasznát veszitek:

"1 kg finomliszt
50 dkg méz (vegyes virág a legjobb)
20 dkg kristálycukor
3 ek sárgabaracklekvár
4 tojássárga
15 dkg vaj vagy margarin
1 tk szalalkáli
1 tk szódabikarbóna
fűszerek ízlés szerint (fahéj, gyömbér, szegfűszeg, kardamom)

tetejére a kenéshez 1 tojás

Ez az alaprecept, én úgy csinálom, hogy a liszt 3/4-e bio tönkölybúza fehérliszt, 1/4-e teljes kiörlésű tönkölyliszt, kristálycukor helyett barna nádcukor, de csináltam már úgy is, hogy elhagytam teljesen a cukrot. Először a száraz hozzávalókat keverem össze alaposan, majd jönnek a nedvesek, át kell gyúrni, de nem baj, ha nincs tökéletesen kidolgozva a tészta, szóval hamar megy. A lényeg, hogy a tésztát legalább 1 nappal a felhasználás előtt össze kell gyúrni, akkor fog szépen feljönni sütés közben. Hűtőben nagyon soká, hetekig eláll a nyers tészta. Ebből az adagból rengeteg lesz. Mi részletekben szoktuk megsütni, 2-3 tepsivel egyszerre, így hosszú ideig nyújt kellemes családi szórakozást. Kb fél centisre szoktam nyújtani. Tetejére szezámmag, dió, mandula, mazsola, egyéb aszalványok jöhetnek. Közepes lángon sütöm, figyelni kell, mert hamar megég. Kihűlés után kemény lesz, de fokozatosan megpuhul. Ha nincs fagy, erkélyre kitéve, résnyire nyitva hagyott dobozban ha kicsit nedves az idő, nagyon hamar megpuhul."


Karácsonykor nálunk töltött káposzta lesz, (ha kapunk fejes savanyú káposztát)
24-én hagyományosan mákos guba, valamilyen levessel. De apa lehet, hogy 25.-én 26.-án dolgozik. :cry: :cry: :cry: Szóval attól is függ, mert kell olyan is, aki megeszi.
Sütiben beigli lesz, mézes süti, meg zserbó. Ennyi ami biztos.
Na megyek, mert írtó fáradt vagyok. Sziasztok!

U.I.: Remélem Viki már szoptat!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a fogorvos nénitől, nagyon-nagyon ügyi volt, mondtam neki, hogy biztos kap majd valamit a doktor nénitől. Ügyesen ki is nyitotta a száját megnézte az Orsi és azt mondta, hogy nem szuvasodás, hanem a száj ph-jától lehet, végül is valamilyen gombaféle, de majd magától el fog múlni.
Ja és kapott a kisasszony fogkrémet, meg fogkefét is kerestek, de az sajna már elfogyott. Mindegy ennek is nagyon örült.
Imádom benne hogy mindennek annyira tud örülni.

Ibolya nagyon gáz ez a Nokia, a férjem mesélte, hogy valaki mondta neki aki ott dolgozik, hogy pár hónapja egyik pillanatról a másikra szinte a fele fizetésüket elvették. Én nem akartam elhinni, de olyan ember mondta neki, aki tuti nem csak a levegőbe beszél.

Hétfőn megyek a Rókayhoz.

Vikinek további drukkok mennek :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Most jutott eszembe, hogy nem dícsértem meg a babakocsit :D
Nagyon csajos :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Húúúú, de megeredt a nyelvetek!

Viki remélem már túl vagy rajta, és nem vágtak!

Én is csatlakozom gratulációvan Ildinek, bár nem rémlik, vissza kéne keresni!

Jó a babakocsi Fióna! Remélem amilyen szép, olyan praktikus is, mert az a tapasztalat, hogy ezeket az új kocsikat fél év után kinövik a gyerekek! Félre ne érts, nagyon tetszik! :D :lol: A harmadiknál ( ha lenne) nekem is be kellene izzítani egy ilyenre! :)

A mézesreceptek megszállotja lettem, így kigyűjtöm a többim közé amit írtatok! Köszi! :)

NAgyon köszönjük a köszöntéseket!

Márti örülök, hogy nem valami komoly a fogdolog, és nagyon gratula a lányodnak, negyon kis ügyes! Az én nagyom már biztos visított volna! :lol:

Mi a nokiás sztori? VAlahogy lemaradtam! Érdekelne! AZ öcsém is ott dolgozik! :lol:

Kösz a kajatippeket, én még nem tudom mi lesz, különben sem vagyok egy konyhatündér!


Megjött a párom és kajáért kiált, így most csak nagy hírtelen ennyi! Legyetek jók!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozi a nokiás sztori annyi, hogy a férjem valszeg dolgozik karácsonykor végig. :cry: Egyébként őt nem a Nokia fogalakoztaja, hanem egy Mérnöki és kereskedelmi szolgáltató kft. A Nokiások nem dolgoznak, max. önkéntes alapon, túlórás pénzért.
Márti az ismerősöd mit dolgozik ott? Laci mondta, hogy panaszkodtak az operátorok, de nem fele pénzt kaptak. A párom 30-40 ezerrel kevesebbet kap pár hónapja. :cry: :cry: :cry:
Juppi-juppi Rékának, nagyon ügyi lány, és gondolom te is megnyugodtál.

A babkocsi felépítése ugyanolyan, mint az előző, szóval ismerős. Egyépként Lilla sportkocsija megvan, az is bevethető, ha már ülni tud. Bár ez masszívabb darab.
Nem is értem nagyon, mit értesz az alatt, hogy kinövik.

Ti már megvettétek a fát? Kicsi teljesen letaglóztál azzal, hogy rádöbbentettél, jövő héten szenteste! :shock:

Mennem kell. Nekem is a férjem! :D Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Minden elismerésem Rékának!

Voltunk a képekért mert mára ígérték erre eltévesztették a napot így csak holnap lesz kész.Annyira mérges lettem hogy potyára elmentünk nem beszélve arról hogy már teljesen bevoltam sózva hogy végre lássam a Kiscsákót az öltönyös rucijában!

Ibolya bergonos a kocsitok?A miénk is hasonló és szerintem nem igazán lehet kinőni mert amikor már nagyobb az ember lehatja lábtámaszt és már elis férnek benne.Nekünk is van sport kocsi de ilyen hidegebb időben nem azt használjuk nincs úgy kipárnázva és alacsonyabban is van.

Mi még nem vettünk fát a férjem még mindig kinnt dolgozik a földeken.Jövő héten már itthon lesz majd akkor.

Vikiről egyenlőre nincs hír!

Márti majd írj mi volt a dokinál Érzésed szerint milyen a Rokay.

Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi Symbaba tipusú. Múltkor Jack-Pol volt. Ezek mind Bergon utánzatuak. Nekünk is tökéletes volt a mérete. Bizony ilyen hidegben jobbak ezek a nagy kocsik. Mi tavasszal kezdtünk el sportkocsizni, de már nem használjuk. Saját lábon közlekedik a kishölgy! :D
Képeket sajnálom. Olyan rosszúl tud esni az ilyesmi. Meg persze gondolom, nektek se könnyű bebumlizni a városközpontba. Azért eléggé kint laktok.
Megyünk hópihét gyártani! :lol:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Vannak olyan babakocsik, aminek a lehajtható lábrészre van rárakva a lábtartó és azokat tényleg hamar ki tudják nőni. Itt a házban van egy kiscsaj 1 hónappal idősebb Rékánál neki olyan kocsija volt és mivel elég hosszú kislány bizony hamar kinőtte a kocsit. nekünk Toma babakocsink van.

Viszont az én lányom még a múlt héten is akkorát aludt a babakocsiban hogy csak na :D Kicsit hátul kinyomódik a feje, meg ha felhajtom a lábtartót arról is lelóg a lába, de nem nagyon érdekli. Bezzeg tavasszal mikor a babakocsiban kellett volna aludni, akkor nem akart, most meg a múltkor is könyörögtem neki, hogy el ne aludjon mindjárt otthon vagyunk, de nem volt rá hatással.

Ibolya én úgy emlékszem Tatabányán csináltatták Kicsiék a képeket. Nagyon sajnálom, hogy így el tudják cseszni a karácsonyotokat. Ezeknek már semmi se szent?

Kicsi elhiszem, hogy mérges voltál. Ilyenkor úgy rá tud izgulni az ember a dologra, alig várja, hogy lássa már, a kezében foghassa, aztán semmi :cry:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Ha Tatabányán készűltek a képek az még rosszabb. Remélem ma már nézegetheted őket! :D
Tegnap hivatalossá vált, hogy dolgozniuk kell karácsonykor, és nem mehet szabira SENKI! :shock: MÉg az se, aki hónapokkal előre bevolt iratkozva.

Ezeken a kocsikon szerencsére nem úgy van a lábtartó. :D
Ti vesztek másikat a kisbabának Márti?

Képzeljétek Lillából csillagász lesz! :lol: Felfedezte magának az égboltot, és nem mehetünk sötétben 2 lépést annélkül, hogy ne csodálná meg a csillaogokat, csijja-csijjag felkiáltások közepette! :roll:

Vikiről nincs hír? :(

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Kész lettek a képek írtó jól sikerült mind.Szerettem volna feltenni ide de persze nem sikerül.Ha esetleg tudnám az e-mail címeteket küldenék nektek egyet.
Tatabányán csináltattuk a képeket de nem kellett értük elmenni mert ide hozták el a Geo-pcbe/a jókai téren van/ az utánrendelés leadtam telefonon és azt is jövőhéten ide hozzák.

Vikiról még mindíg semmi.

Hát igen nem a városközpontban lakunk de 15 perc alatt ott vagyunk nem vészes.Inkább az tart tovább mire itthonról elindulunk.Mire utnak indulunk rendszeresen tiszta víz vagyok .

Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Helló megint én.

A babanet fényképalbumba sikerült feltennem a két képet amit szerettem volna ha láttok.Szilárdka név alatt van szerintem nagyon jó!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Linkeljétek már be lécci a Szilárd fényképalbumának címét, mert én még a fényképalbumot se találom. :oops:
Fáradt vagyok, és nyügös. :(

Márti pár napja hoztak az ázsiába Cactus Clonos lány rucikat. Tök arik, de Lillára épp nem jó, talán Rékának jó lehet.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok! Megszületett Viki Danikája ma reggel 56 cm 3500 gr jól vannak császárral

Kép
kicsi77
 
 


Jaj, de jó! Szegénykém megszenvedett akkor vele, de végre túl van rajta! És Dani lett! :D

Kép

Gratulálokk!!!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Vikinek és Daninak! :D
(ezzel az a kérdés is megoldódott, hogy fiú, vagy lány :D )

Ibolya pontosan milyen rucikat, mert a múltkor vettem neki a piacon csomó cactusos melegítőt, pulcsit. Én szeretem azt a fajta ruhákat, csak a Réka mérete az utolsó az a baj.

Szilárdka képeire én is nagyon kíváncsi vagyok. :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szerintem is nagyon jópofák a Cactusos rucik. Melegítő alsók voltak, meg vékony felső. Én melegítő felső alá adnám, plusz rétegben.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Megtaláltam!!!

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10336

Ő az ugye Kicsi???

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Oké, rájöttem, hogy tuti ő az! :D
Megért annyit várni ezekre a képekre! :lol: Nagyon szívtipró rajtuk!!! :lol:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Kicsi tünemény ez a kiskölyök :D Meg tudnám zabálni.

Ibolya a nagybátyám a nyáron hozott kb. 30 db ilyen vékony hosszú ujjú pólót, úgyhogy az nem kell, el vagyunk látva.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ilyen nagybáty nekünk is kéne! :wink:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Igen jó helyen jártok a képekeknél.Ez a kettö lett a kedvencem.
Nem olcsók a képek de megérte nagyon jó lett mind.
Köszönjük a dícséreteket!

Mellékesen ilyen Nagybácsi nekünk is jól jönne!

Rozika igen eltűntél sok a dolog igaz?
Jövőhéten mi is mézeskalácsházat csinálunk a Tesómmal Keresztlányom kitalálta hogy neki is kell egy

Röviden ennyi Sziasztok Szép estét

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, tényleg sok dolog van mostanában!

Vikinek nagyon gratulálok és nagyon sok boldogságot a kisfiához!

Tegnap megvolt a két fiacskám szülinapi zsúrja... egész nap pörgés, készülődés, meg ilyenek,... aztán vendégek, köszöntés, vacsi, torta, és játék mindem mennyiségben, na meg kamerázás, fényképezés! Majd teszek fel, ha párom feltölti a számítógépre! ÉS mellesleg megérte nagyon minden fáradság! Ezekért a pillanatokért érdemes élni! :)

Kicsi! Igére, megnézem a képeiteket, amint megengedi a gép is! :wink: Nálunk mikrohullámon jön a net, mert a városon kívül lakunk, és bizony a köd, a borús idő nagyon bezavar, ezért is tűntem el, valahogy nem jönnek ilyenkor a jelek! De ha végre engedi, megkukkolom a kisfiadat, aki szintén mindjárt ünnepelheti az elsőt! :wink:

Fióna! Kösz a múltkor az adakozós tippeket! :) A cipősdoboz akcióba adtam be egy dobozzal, remélem örülnek majd neki! :oops: :lol: A vöröskereszthez rucikat szoktam vinni! Azért akartam a mikigyárat, mert szerettem volna cukrot, lisztet, konzervet, szóval ilyen kajafélét is adni a családoknak! De idén már asszem ennyi az adakozásból! :lol: :oops:

NAgyon irigylem Vikit! És tök örülök, hogy kisfia lett! :lol: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Kicsi!

Nagyon-nagyon édi! Imádnivalóan aranyos kisfiad van, és olyan kis fiús! :oops: :D
Gyönyörűek a képek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Mi van Vikiékkel? Mikor szült pontosan? Mikor engedikk haza őket?

Nagyon eltűntetek! Sütögettek már?
Befejeztem a karácsonyi vásárlást, most már csak csomagolni kell! :lol:
Majd valamelyik este, vagy mikor Csabi oviban van!
Készültek róla is fotók az oviban, és ezt is egy Tb-i fotós csinálta,de én nem értek hozzá annyira, hogy beszkenneljem! SZülinapról meg inkább videó készült, mint kép, de rakok be kettőt ha sikerül!

Legyetek jók, és angyálkázzátok ki magatokat, már csak pár nap van hátra!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Ép mézes sütit gyúrtunk. Azért is írok, mert a fenn bemásolt receptbe, nem csak tojássárgája, hanem egész tojás kell! :wink:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Köszi Fióna, hogy szólsz, majd javítom!
Amúgy milyen lett? :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Még bent van a hűtőben. Talán holnap sütjük. :roll: Úgy döntöttük, kicsit előrébb hozzuk a dolgokat, mivel apa karácsonykor dolgozik.
Mutatom, hogy készűlt. :lol:
Kép

Én is kíváncsi leszek, mert a méz-cukor arányt is finomítottam, mivel én egyébként nem szeretem a mézes dolgokat. Meg arra is kíváncsi vagyok, milyen lekvárral. Csak most 2 kilót híztam 1 hó alatt, és a védőnő óvatosságra intett az ünnepek alatt. :roll: :oops: :D
Nem lesz könnyű.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Lilla nagyon ügyi, Réka is imád segédkezni a konyhában, ha főzök valamit mindig neki kell keverni. Ez ugye 5* annyi idő, mert alapjáraton lehetne mellette csinálni valamit, de így mellette kell állni, nehogy véletlenül magára rántsa.

Hétfőn voltam dokinál, ami kissé hülyén jött ki, mert én a Rókayval beszéltem meg (mivel a Vadász szabin van). Odamentem a kórházba szóltam egy szülésznőnek, mondta üljek le majd jön. Leültem, vártam 1 kicsit aztán ez a szülésznő? a főnővérrel elvonult a dokik irodájába kávézni. Akkor odaszólt nekem, hogy szól a főnöknek. Nem vártam sokat kb. 10 percet, mikor megjelenik a Vadász :D Úgyhogy ő csinált uh-t.

Én karácsonyilag szinte sehogy se állok, tegnap felkötöztem a szaloncukrokat, van fánk, aztán kb. ennyi. Kinéztem 1-2 sütit, de hogy mi lesz belőle nem tudom. jelenleg örülök, hogy élek.

Vikiék vajon már otthon lehetnek?

Mindenkinek jó készülődést! :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Lilla nagyon kis ügyi, élvezi látom! Nálam is mindíg akar Csabus is segíteni, csak hát most oviban van!

Kb. úgy állok én is, mint Márti, bár épp most csomagolok, mert később nem lesz rá idő! Mamámmal lezsíroztam, megsüti nekem a beigliket, meg a zserbót, a sós és a kókuszgolyó rám marad! Íg azért ki lehet bírni! De bevallom nem lenne rá időm, még tanulnom is kell 28-ra!

Sok- sok kitartást minden kismamának! Ne egyetek tényleg túl sok édeset! Bár állítólag boldogsághormont termel! :wink:
Megyek csomagolni!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Márti, nem csodálom, hogy le vagy maradva. De ez most ne izgasson. Ennyi idősen én se tudtam semmit csinálni, ráadásul neked különösen vigyázni kell a babára! Pihenj amikor csak tudsz!

Rozi nem mondod, hogy 28-án már suli! :(
Nálunk a süti a mi dolgunk, mézes már kész, a pléh doboz meg kicsi ennek a mennyiségnek! :D A lekvár nem érezhető a sütiben, de finom! :wink:
Még beigli lesz, meg zserbó nálunk is. Igyekszem beosztani, mert már most is fáradt vagyok. :(
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ja még azt akartam, hogy 6 napig kell bentmaradni császárral, úgyhogy szerintem épp, hogy hazamentek Vikiék! Remélem minden jól alakul náluk, és hamar belerázódik a dolgokba!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


A bejgliket megsütöttem, vettem a boltban :D
Tavaly a férjem megkérte igen "drága" édesanyját, hogy süssön nekünk is egy dióst, egy mákost. Na ez a nekünk sütés annyiben ki is merült, hogy kaptunk 2 szelet ilyet, meg 2 szelet olyat. De ki voltunk akadva! Úgyhogy idén tanulva ebből szépen megvettem, mivel jelenleg nincs erre is kapacitásom :shock:

Azt tudom, hogy császárral tovább benn kell maradni, csak nem tudtam pontosan melyik nap született a picuri.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Elöbb néztem vissza én is, csütörtökön született! :D
Képzeld milyen jó lesz, mikor mi visszük haza a babucinkat! :wink:
Mikorra vagy kiírva?
Akkor nem csodálom, hogy most vettél. Szomorú mikor nem lehet számítani a rokonokra.
Nekünk meg a mákdaráló adta be az unalmast, mehetünk "bérdarálni".

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Akkor lehet, hogy csak ma engedték ki őket.

Aug. 10 elvileg, most az uh szerint 12.

Amikor Rékával voltam 12 hetes uh-n akkor a gép 01. 05-ét jósolt szülés időpontjának, amúgy 11-re voltam kiírva. És mikor szültem 5-én :D Úgyhogy nekem az lesz a mérvadó.
De érdekes, mert már hetekkel előtte éreztem, hogy január 5-én fogok szülni.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Csak gyora bekukk.
Szilárdkám a héten teljesen felvan pörögve nem győzök acsarkodni vele.Túl vagyunk a szülinapon jól érezte magát könyékig benne volt a tortában a tüzijáték is tetszett neki.Megsütöttem én is a beigliket 15 rudat fele már elis fogyott.Omlós diost mákost sütöttem még.Holnapra beterveztem még néger szeletet de már nem nagyon van hozzá kedvem elég fáradt vagyok és kicsit bolond is nem tudom miért?!A csuklom is úgy fáj a dagasztástól.Végre minden ajándék megvan be is csomagoltam őket.

Na megyek Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi, utólag is nagyon-nagyon boldog szülinapot Szilárdkának!

Kép

Nagyon ügyi vagy, ennyit sütni :D
Nekem ugyan az ajándékok megvannak, de a csomagolás nem tudom mikor lesz meg. (szerintem mindegyik akkor mikor megyünk valahová és sebtiben becsomagolom) :D

Mi holnap sütünk, a férjem szeret sütkérezni, úgyhogy nem mondok rá nemet :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Mindenkinek nagyon békés boldog karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok!

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Kicsi boldog szülinapot Szilárdnak! :D

Kép
Nagyon sokat ügyeskedtél akkor! :shock: Mi ma zserbót sütöttünk, és szupi lett!

Márti azért már felkérted a Rókayt? Akkor ezek szerint lesz kórház Szőnyben jövőre is?
Azért én kívánom, hogy ne kelljen túlhordani. Inkább 2 nap hamarabb, mint később. :wink: Bár a baba jobban tudja. Nagyon drukkolok nektek, hogy minden simán menjen!
Én még bekukk kariig, majd akkor köszöntök. :wink:
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: