Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Orsi, témyleg minden nap ott megyek el a Petőfi S. utca mellett!Orrszívásra mi is vittük a Danót, de a férjem rájött, hogy ezt így otthon is tudjuk csinálni. Fogak: Danónak 11 hónapos koráig nem jött ki egy sem, most két éves, és még mindig hiányzik néhány. :)
Sétálni bármikor mehetünk, de még nem hagytam ott a munkámat, ezért szerda jó, vagy bármelyik délután.. Szóval ha ismét belázasodik a gyerek egy-két héten belül, akkkor nem fogok dolgozni.
Kata
chaniel
 
 


Hát az orrszívást mi is meg tudtuk csinálni amíg teljesen le nem tapadt neki! Akkor viszont már semmi nem jött neki csak hallottuk, hogy dugig van, de akármit csináltunk nem jött ki! Ezért mentünk oda! És még jó, hogy mentünk, mert már ráhúzódott a fülére! Mondták is, hogy egy héttel később jöttünk volna most mehetnénk felszuratni! :shock:

Jövőhéten ha lesz egy ilyen nap mint a mai akkor mehetünk sétálni, mert ez arra jó :)
Remélem akkor a szerda lesz :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Dóri, kéne nekünk tápszer is meg pelenka is, ugyhogy csak akkor kérlek meg rá, ha kocsival mentek! Ha nem akkor megoldjuk mi!
Csak Kyra nagyon beteg! :(

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Orsi!
Mi baja van Kyrának???
chaniel
 
 


Sziasztok!

Kyra már egy hónapja nem tud kilábalni a betegségből! Eleinte "csak" a nátha volt meg kicsit piros torok! Akkor kis gyógyszerrel majdnem teljesen elmúlt, de két hét után megint előjött! Most nagyon piros a torka, nagyon náthás, kötőhártya gyulladása van, és kruppos köhögése! Szóval minden ami lehet!
Szerencsére már legalább nem kell orrszivatásra hordani, mert már kitisztult neki annyira, hogy már mi is ki tudjuk neki itthon szedni! Meg a füle is be volt gyulladva, de a sok doktornő féle orrszívásnak köszönhetően ez már mostanra meggyógyult!
Ugyhogy most szemcsepp van meg antibiotikum meg kruppos kúp meg orrcsepp! Meg én vettem neki vitamint amit szedhet, hogy kicsit feljavítsam az állapotát! :cry:

Kata, és ti hogy vagytok? Betegség? Most nincs? Remélem minden ok! Nem tudom mikor lesz így a séta...de azért remélem hamarosan!

Timi veletek mi van? Rég voltál! :roll:

Dóri, köszi mégegyszer a dolgokat! Életet mentettetek! :wink:

Na megyek is mert hulla vagyok! Ha tudok holnap jövök!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZiasztok!

Orsi:
Szegény Kyra ,képzelem mennyit sírt orrszívások közben :roll: .Mázli,hogy nem kellett felszúrni.
Biztos nem találták el egyből a megfelelő gyógyszert,azért húzódott el ennyire :roll: .
Nálunk minden o.k,a fogzási hisztiket leszámítva (ami szinte 24órás),de már kibújt a 2.is :D .
Holnap megyünk C típusú agyhártyaguszi szurira.
A védőnő ugyanis eléggé ránkijesztett.Képzeljétek kb. 1 hónapja Keszin,egy kisbabának délután felszökött a láza,tök hirtelen,és reggelre már nem volt baba :roll: .Nagyon durva.Szegény.Állítólag elég sokat vitték közösségbe,és valahonnan elkapta :cry: .SZegényke :cry: .
Remélem nem jár majd nagy lázzal meg hisztivel.
Képzeljétek szombaton lesz az első névnapja Rékának :D .
Már nagyon várom :D .
Kyrának nagy puszi :) .Gyógyuljon meg mihamarabb teljesen!

Dóri:HOgy vagytok?

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, a probléma az volt, hogy nem szedte be Kyra a gyógyszerét! Hiába adtam az antibiotikumot, vagy meg se ette mert kiköpte (pedig banán ízű volt) vagy ha megette akkor kihányta... :roll:

Szóval így nem kapott gyógyszert az elején! Aztán jobb lett, csak kicsit maradt náthás, gondoltam akkor no problem az a párologtatóval majd elmúlik, de letapadt neki és így újra kezdődött minden! :cry:

Gratula Rékának, jól belehúzott :D
Nekünk még mindíg nincs fogunk, de most nem is bánom, hogy nem kell még avval is küszködni, azt hiszem már csak az hiányozna! :shock:
Szóval éljük túl ezt a betegséget, aztán jöhet a fogacska!

Jesszusom, ilyet meg ne is mesélj, mert borzalmas ilyet még csak olvasni is :evil:
Én nem adatok be neki semmit... :roll:

Réka névnapját már bejegyeztem, kiváncsi leszek :)
Mit vettetek neki? Mit terveztek aznapra? :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Ezt a sz.r időt.Kimentem kocsit pórszívózni,de szétfagytam :shock: .
Hát nem lennék a helyedbe kutyasétáltatás közben :shock: .Ilyenkor viszed a Kyrát is?

Hát akkor itt a gond.SZegény nem bírta a gyógyszert :( .

Képzeld az előbb ülésből hátraesett a Réka és akkorát koppant a szőnyegen a bucija :cry: .Sírt rendesen.
Most fog kapni névnapjára anyumtól kutacsvédőt(fejvédő),ha a szőnyegen akar cirkálni,akkor ráadom majd.Már nagyon mehetnékje van.Ma is pelenkázás közben hasra vágta magát és egy pillanat alatt elkezdett az ágy széle felé kavarni pucér popsival :lol: .Éppen ,hogy elkaptam.Isszonyúú :lol: ,mint egy felhúzhatós játék :lol: .A szőnyegen,meg odamászik a radiátorhoz és már fel is áll :shock: .Gondolom Kyrával is hasonló a helyzet :lol: .
Névnapjára tőlünk játékokat kap,apósoméktól meg pelusokat meg positörlőt.Nem lesz nagy felhajtás,mármint torta meg ilyenek,azt majd a szülinapján.

Na pussz
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!
Orsi: Nagyon sajnálom Kyrát..... remélem már jobban van. Nagyon hasonló ami Danóval van, ő is sima náthával kezdte, és kb. 2 hónapja mindig van valami....
A krupp az borzalmas.... ugye nem kellett kórházba mennetek?
Danó most jól van, de nem merem közösségbe vinni.

Timi: Szörnyű, amit írtál!!! Most még jobban félek a láztól.
Remélem összejön majd a séta...
Kata
chaniel
 
 


Kata:
Ez a hirtelen láz a C típusútól lett szegénynek,nem influenza vagy valami.Ez elég ritka,úgyhogy ne izgulj!Mondjuk én mondom....amikor én is ettől parázok állandóan.

Remélem valamikor tényleg összejön a séta,és szép időnk lesz :) .

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, nem nem viszem most Kyrát! Elég nehéz így, de úgy szoktam megoldani, hogy ugye Kyra alszik egyet reggel egyet délbe és ilyenkor adok a kutyának enni, hogy még ki is tudjam vinni, míg alszik!
Különben meg 2 óránként viszem ki és ha Kyra fenn van akkor megvárom egy jobb pillanatát amíg játszik, akkor beteszem a kiságyba, és kirohanok a kutyával! Viszem mindíg magammal a bébiörzőt, hogy halljam mi van, és ha elkezd sírni rohanunk befelé! :lol:
Egy nagyobbat meg mindig vagy délelött vagy délután rohangálhat kinn a kertbe attól függ hogy van idő rá! Amíg nem volt ilyen rossz idő vittem Kyrát is a kocsijába de most inkább délután megyünk amikor Apa is itthon van és akkor egyikünk vigyáz idebenn Kyrára a másik meg rohan vele egyet!
Szóval kicsit bonyolult! :roll:

A krupp miatt szerencsére nem kellett kórházba menni, nem annyira súlyos, csak enyhe, és még időben elkaptuk! Meg folyton megy neki a hideg párásító (Timiéké) és ez jót tesz neki! Vettem hozzá a gyógyszertárba inhaláló lötyit és avval nyomjuk egész nap! Szóval talán nem lesz kórházi eset! Én nagyon remélem! :roll:

A mozgás nálunk is így megy! Mint a csík úgy mászik :D
Az állás neki még nem megy annyira, nehéz a feneke :D
Néha sikerül neki, de inkább csak rajtam mászik és úgy áll fel :D
De én is mindíg félek, hogy elesik...

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :) !

Jöttem egy kicsit panaszkodni :x .Ez a mai tuti nem az én napom.
Jobb lett volna ki sem mozdulni :? .Megvolt az első koccanásom,pedig 9 éve van jogsim.Oltásra mentünk,és kikanyarodásnál előttem bénázott egy ürge,már azt hittem rég kikanyarodott,de még sem :roll: .Az utolsó pillanatban satufék...és kocccc.....,de szerencsére nem lett egyik kocsinak sem baja.Azóta is remegek :shock: .Nagyon sz.r az a kereszteződés.Na mindegy nem erre fogom,tudom,hogy én voltam a béna :roll: .

Orsi:Hogy vagytok?Mi megkaptuk a szurit.Remélem jól fogjuk viselni :? .

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, nyugi! Nem lett semmi baj, és erre gondolj! Sajnos én is tudom milyen ez! Nekünk is volt ilyen! Nem mi voltunk a hibásak, a pasi elkezdett tolatni a parkolóba, és hátra se nézett! Mi meg nem tudtunk tolatni mert mögöttünk már álltak, várták hogy miért nem megy a sor! (itt a cba elött) hát nekünk is jött! Ott álltunk, álló kocsinak nekimenni :evil:
Én is remegtem egész nap, pedig semmi nem történt, tudtuk is hogy nekünk fog jönni, párom szólt is, hogy nyugi, ez nekünk jön! De én akkor is remegtem! Szóval tudom milyen! De próbálj meg megnyugodni, mert Réka megérzi rajtad, és ő is nyugtalan lesz! Próbálj meg kellemes zenét hallgatni, vagy egy nagyot játszani Rékával, vagy merülj el egy kád vízbe ha Rékát rá tudod bízni anyudra!

Kyra ma folyamatosan köhög! Fulladósan...Próbálja felköhögni ami le van tapadva a hörgőire... :cry:
Úgy sajnálom!

Szuri, milyen volt? Hogy viselte? Láz?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Köszi a vígasztalást,ez most rám fért :) .Már nem vagyok ideges.
SZegény Kyrus :cry: ,nagyon megszenved :cry: .De szerintem ez már a betegség vége lehet .Puszi neki :) .
Szurit jól bírja a Réka egyenlőre.Mikor hazaértünk el is aludt 1 1/2 órára.Láza sincsen egyenlőre.Szerintem már nem is lesz.Azt mondta a doki,hogy nem szokta őket megviselni ez az oltás.Sajnos 2 hónap mulva ismételni kell :? .
Gyógyuljatok :D .
Puszi

Timi
tftimi
 
 


Orsi:Küldtem képet Rékáról :D :Küldenél Te is Kyrusról?

Timi
tftimi
 
 


Timi, megkaptam és cuki nagyon! Az a rénszarvasos :D De a fejpántos se kutya! :wink:

Küldök holnap persze :)

Örülök, hogy nem viselte meg annyira ez az oltás! De az ismétlés...hát nem semmi! :?

Holnap jövök még, most megyek mert Kyra nem akar aludni! Este szokásos időbe lefeküdt, de most egy fél órája felkelt! :shock:
Ilyet még soha nem csinált! Ki kellett venni a kiságyból mert ott ücsörgött, és kajabált...most talán visszaalszik, de hát ....nem...megyek! :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Várom a képeket :D .Nálunk is vannak ilyen éjszakák,amikor tök máshogy viselkedik a Réka.Szerencsére elég ritka.Most visszaálltunk a régi kerékvágásba ,most is 3/4 7kor kelt :) .

Képzeld a tegnapi nap még fél 10kor azért sikerült ráadásképp msnen összeveszni a nagynénémmel.Tök ciki ,mert nyáron a tesómmal szídtuk mint a bokrot ,msnen(az ő gépéről írt a hugom),és most írta,hogy olvasta az egészet,mert a gépe megjegyezte.Tök ciki :cry: :? .
Nem győztem magyarázkodni :roll: .Annyira égő.Nem is emlékszem már miket írtam :) .

Képzeld holnap megyünk jeggyűrűt választani vagy csináltatni.Tök izgi :D .


Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, igen minden msn-en írtat naplóz a gép! Én onnan szoktam visszaolvasni ha nem emlékszem valami fontosra :D
Hát elég ciki az biztos, de remélem sikerült kimagyarázni! :shock:

Izgi nagyon! Milyen jeggyűrűt akartok? Arany? Fehérarany? Köves vagy kő nélküli?

Hát mi átéltük életünk legrosszabb éjszakáját! Ezért ma tiszta ingerült vagyok, alig aludtam :(
Előszőris úgy kezdődött, ahogy ugye fenn leírtam! Fél 11kor aludt vissza! Aztán 1kor felkelt, cumi, vissza! De fél2kor megint felkelt, és ücsörgött az ágyába, kajabált, jól elvolt! Amikor benn voltunk elvolt, amint kimentünk üvöltött! Na ilyet még soha nem csinált! :shock:
Szóval a végén úgy döntöttünk hagyjuk sírni! 5 percig üvöltött, majd csak sírdogált, végül elaludt, reggelig! Na de hogy ezt miért csinálta?
Nekem meg ugye halálosan fáj a fogam, de nem jutok el fogorvoshoz, nincs kire hagyni a Kyrát! Nem tudom mi lesz így! Ebbe az évbe még minimum 4x kéne mennem (két bölcsesség húzás és két tömés...)mert különben nem tudunk nekiállni a babának jövő januárba...nem tudom hogy oldjam meg... :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Timi, nem te mondtad régebben hogy valami magán fogorvoshoz jársz? Ha igen meg tudod nekem mondani, hogy ki az és hol és mennyiért csinál dolgokat? Már ha te mondtad, ha nem akkor bocsi :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Én mondtama fogorvost.Itt van Keszi a Fő utcában.A CBA-tól nem messze.
Sajnos nem túl olcsó,de nagyon jó.Páromnak hétfőn tömött és 8-10 körül volt,mondjuk neki komplikált volt.Lehet,hogy a sima tömés olcsóbb.De van regisztrációs díj,vagy hogy mondjam.Magyarul ha először mész akkor azért is fizetni kell.De nagyon alapos,és ő szájsebész is egyben.Nekem is volt egy fogam amit ki kellett volna húzni,de nem akarta,hanem inkább műtétet (győkerek levágása) javasolt,és meg is mentette.Nem volt kellemes ,de legalább megmaradt.
Anyósodra nem tudod rábízni a Kyrust amig fogdokihoz mászkálsz?
Mert én szivesen vigyázok rá ,de hogy juttatnád ide?Ha meg tudod oldani,akkor bármikor átvállalom :) .
Egyébként van egy tök rendes sztk-s fogorvos is Keszin,ha érdekel megadom a számát.

Na szia

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Orsi: nagyon sajnálom, hogy ennyi minden összejött nektek mostanában! Reméljük, ennél sosem lesz rosszabb, és ha ezen túl lesztek, egy problémamentes évtized következik. :D

Egyébként Boldi is megint csinálja néha éjjelente ezt a felsírós műsort, amikor órákig nem tud visszaaludni. Szegénykém csak fekszik nyitott szemmel, markolássza a maciját, de csendben van, csak néha néz fel, hogy még ott vagyok-e. Ezt kb. 2 órán át csinálja, aztán visszaalszik. Lehet, hogy Kyrus is ilyen korszakba lépett, hogy megijed valamitől, vagy rosszat álmodik.

Timi: gratula a gyűrűzéshez! Mikor lesz a nagy nap? Olyan igazi fehérruhás nagy banzáj lesz, vagy csak csendes családos?

Ebben a sz.r időben tisztára depis az ember... :roll:
Boldival nem is tudtam egész nap kimenni a kertbe, ilyenkor meg szegény már tök ideggóc, hogy csak bent tud szaladgálni a 36nm-en. :shock:

Jobbulást a betegeknek és drukkoljunk a napos hétvégéért!

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri:Mi is már megkattanunk idebent :shock: .Szegény Réka már rég volt a levegőn.Még az a szerencse,hogy ezt a csapadékmennyiséget nem hó formájában kaptuk a nyakunkba nem :D ?
Esküvő juniusban v. júliusban lesz.A kerettől függ a dolog.Ha segítenek a szülők is esetleg akkor nagy ereszd el a hajamat buli lesz,de ha nem,akkor csak szűk családi körben tartjuk.

Nem tudtok valamilyen jó kis éttermet vagy helyszínt?Nektek hol volt,vagy hogy volt?Mert fél évvel ajánlott állítólag kinézni és lefoglalni a dolgokat.És rucit honnan béreltetek,és mennyiért?

A gyűrű egyébként fehérarany és sárgaarany kombinációs lesz,és az enyében lesz egy pici kő is.Legalábbis ez az elképzelés.

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Mi már rég megkattantunk...két hónapja lassan, hogy sehova se megyünk! Iszonyat! Remélem hamar meggyógyul és jobb idő lesz és mehetünk...mert már nem sokáig bírja az én kis energiabombám :D

Majd látni akarom a gyűrűtöket :)

Étterem? Ott a gesztenyés! Az jó hely! Kicsit ugyan drága, de hát mi nem az :D
Attól függ hol gondoltátok! Mert ezer meg ezer megoldás van! Szóval nekem van egy két helyszín ötletem, ha elmondod mire gondoltatok akkor talán tudok jókat :wink:

Én a rucit vettem, mert olcsóbbra jött ki, ugyhogy ha átjöttök megmutathatom ha akarjátok :)

na most megyek mert nyöszörög a lányzó :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szasztok!
Szergény Kyra, nagyon sajnálom! Remélem már jobban van. Jó fogorvos itt is van a kanyarban (egyik tanítványom anyukája), szerintem megbízható!

Timi! Biztosan gyönyörű lez a gyűrű!!!!

Más: Aki pátyi: olvastátok az újságban (Pátyi kurír), hogy beindult a családosoknak egy rovat? )Hova érdemes vinni a gyerekeket, stb..) Mindenféle témával kapcsolatban lehet írni nekik. én felvettem velük a kapcsolatot, írtam egy levelet arról, hogy mennyire jó lenne, ha itt is lehetne játszótér.Tudom, hogy a ti babáitok még kicsik, de nyáron már rohangászni fognak, és nekik is milyen jó lenne... Van az a régi játszótér, ahol kidőlt játékok vannak (nem tudom hogy hívják az utcát). Szóval azt írta vissza az egyik anyuka, hogy négyen már vannak, akik próbálkoznak az önkormányzatnál, stb...., de többen össze kellene állni. Ti benne lennétek? Mert akkor a lány, aki a rovatot készíti, összehívna egy találkozót ezzel kapcsolatban!
Mit gondoltok?
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Jó ötlet a játszótér, bár mi a Mézeshegyen lakunk, úgyhogy közvetlenül nem érint a dolog, de lelkes támogatója vagyok minden gyerekekkel kapcsolatos fejlesztésnek!

Timi: a mi esküvőnket meghatározta a szűkös anyagi keresztmetszet, bár ez minket nem zavart, nem volt nagy durranás, csak ebéd volt a rokonsággal, így is 60-an voltunk... De klassz volt! A Pénzügyőr étteremben volt a Pasaréti tér mellett. Maga az étterem kívülről elég szocreál, de a díszterem az emeleten elég jó,ha több embernek lesz, akkor is van egy még nagyobb termük lent a földszinten, ezer ilyen rendezvényt csináltak már korrekt (olcsó!!!) árakkal, flott felszolgálással, sőt 4 éve még mindenben elég rugalmasak voltak: mi vihettük az italokat, ami ugye szekszárdi rokonsággal olcsóbb, mintha tőlük vettük volna, meg a pálinka is olcsóbb a Metróból, mint egy étteremből.
Ruhát béreltünk a körútról, elég drágának indult 70000 Ft lett volna, bár 80-ról alkudtuk le, pedig nem vagyok egy alkudozós típus, csak elkezdtem nyafogni, hogy ez nagyon sok, aztán ők mondták, hogy akkor legyen 70. Ebből látszik, mekkora hasznuk van mindenen... :evil:
Végül pedig 35-ért béreltem a ruhát, mert volt egy játék, hogy kisorsoltak valakit, amikor 10 foglalás összejött, és akit kisorsoltak, annak csak a foglalót (fele ár) kellett otthagyni, a többit nem. Engem húztak ki, pont az eljegyzésünk délelőttjén!!! Sosem volt még ilyen mázlim :lol:
Azóta sincs...

Orsi: van egy ötletem a fogorvos-gondodra, hogy nem tudod kire hagyni Kyrust. Van egy önkéntes alapon szerveződő szolgálat, az Otthon segítünk-alapítvány, csupa családos önkéntesből áll, pont az ilyen gondokra találták ki+ ha van rá igénye valakinek, lelki síkon is segítenek (sokat egyedül levő anyukáknak, akik kezdenek becsavarodni...) Én ismerem az elindítót+néhány önkéntest, nagyon jó csapatnak látszik! Teljesen ingyenes. Én sem bíznám idegenre a gyerekemet, de rájuk talán igen, főleg egy előzetes megismerkedés után pár órára, mondjuk egy fogorvosi kezelés erejéig. Nézd meg a honlapjukat, ha érdekel!

Na, pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Előszöris Rékának itt is nagyon sok boldog első névnapot kívánunk :)

Fogorvos, Kata, ha tudod megadod a számát, vagy a címet vagy valamit? Mert jó lenne! Magándoki? Mennyiért dologzik?
És miért van az, hogy nem húznak fogat fogorvosok? Mármint akihez én járok nem húz! :shock:
Mert ugye nekem két bölcsesség is lenne, de most mindkettővel bemászni a Jánosba... :roll: Rémes :evil:

Dóri, megadhatod az elérhetőségüket! Bár úgy néz ki, hogy meg tudom oldani most ezt, vagyis talán...a két bölcsességet ki tudom huzatni, mert itthon lesznek a nagyszülők 19.étől, csak jó lenne a másikokat is megcsináltatni függetlenül attól, hogy volt-e már időm a bölcsességekre vagy sem! :?

Jó nagy mázlid volt a ruhával azt megmondom :D

Játszótéri dologba persze benne vagyok! Bár addig ha gondolod jöhettek hozzánk :D
Van homokozó meg hinta! Mászóka majd jövőre lesz meg csúszda :D
De persze támogatok mindent ami jó a gyerekeknek!
És azért egy szebb napon ha van kedvetek felsétálhatunk a Zsámbéki kanyarba lévő játszótérre!
Az a másik játszótér ott felétek az egy botrány, és már úgy áll több mint 10 éve! :evil:

Most megyek elteszem magam holnapra!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

Holnap reagálok mindenre,csak rosz volt a gépünk most állt fel a rendszer.Véééégre :D
Puszi mindenkinek!
Jó éjt!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, jó hogy megjavítottátok végre a gépet :)

Dóri, köszönöm a tápszert, örök hálám nektek :wink:

Kyrával ma visszamentünk a dokihoz, és még mindíg antibiotikumot kell szednünk :(
Hét végén kell visszamenni! Hát meglátjuk mi lesz :(
Drukkoljatok hogy kilábaljunk belőle :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Gépünk jól összecsinálta magát,új alaplapot+processzort is kellett venni.Most ez jól jött ez a kiadás :roll: .Viszont most már jó gyors lett :D .

Dóri:Köszi az étterem infót utána fogok nézni.A ruháddal tényleg mázlid volt :D .

Orsi:Köszönjük a névnapi köszöntést.Réka sok szép játékot kapott ,minden felől :D .
A Gesztenyés kertet mi is kinéztük,csak én azt néztem a képeiken,hogy az 2 szintes,és én nem akarom,hogy ketté legyen osztva a társaság.Mondjuk lehet,hogy elférnénk alul is ,majd meg kell nézni személyesen.A gyűrűnk 2-3 hét mulva lesz kész.Először a Splendor ékszerüzletbe mentük,konkrét elképzeléssel,de amikor kiszámolták a végösszeget (174.000Ft),akkor majdnem leültünk.Jó ,hogy egyedi +szép meg minden,de mi nem tudunk ennyit kifizetni :roll: .Szóval átmentünk egy másik üzletbe,és ott sikerült is választani.Majd keresek fotót,hogy kb. hogy néz ki.

Szegény Kyrus még mindig gyógyszerezik :( ?Remélem a hét végére jobb eredmények lesznek :roll: .
Tényleg felhívtad végül a fogdokit?

Pussz




Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk a dokitól és örömmel jelenthetem, hogy hivatalosan is gyógyultnak tekinthetjük Kyrát :)
Olyan boldog vagyok hogy el se tudom mondani! :D
Szóval most már mehetünk bárhova és jöhet bárki! Bár én már pár napja így látom, hogy megyógyult, de azért jobb ezt egy dokitól hallani :)

Hát a 174 nem semmi összeg :shock:

A mienk azt hiszem 40 körül volt! De 174 az brutális :lol:

Kiváncsi leszek milyet választottatok végülis :)

Fogdokit nem hívtam mert amíg Kyra beteg volt ugyse mentem volna, és a szájsebészetre meg jövőhét szerdán megyek huzatni, ugyhogy utána meg meglássuk hogy alakul! De elmentettem a számot, köszönöm!

Nekem egyébként a ruhám megvéve került 60ezerbe, de úgy hogy abba már benne volt a fátyol, a kesztyű, a cipő, a harisnyatartó, minden! Szóval azért az se rossz :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Juhéééé :lol: .Végre meggyógyultatok :lol: .Gratula!
Aztán most már tessék egészségesnek maradni :D !Puszi Kyrusnak.

Velünk minden o.k,lekopogom.Holnap megyünk venni(kapni),autósülést.Már épp itt az ideje.Alig tudom belepaszírozni a Rékát a régibe,főleg anorákban :shock: .
Ez ilyen névnapi és előkarácsonyi ajándék lesz apósoméktól.Tök rendik.

A ruhád tök jó áron volt.És ezt rád varrták,vagy készen vettétek?
Ez melyik üzlet hol van?Neten láttam ilyen 140-220-ért is ruhákat :shock:
Körülnéztem lagzi helyszín ügyben,és vagy kicsi a hely,vagy nagy de drága...szóval nem lesz egyszerű.
A polgári Budafokon lesz az már tuti.A meghívókat is SK fogom készíteni,azzal is egy csomót spórolok.Eddig a július 5.-e a szimpi a nagy naphoz.Nem szeretném augusztusban tartani,mert egy csomó ismerősnek is akkor lesz,és akkor esküvő dömping lenne :shock:

Jók legyetek :D

Dóri+Kata:Merre vagytok :D ?



Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi: feltettem én is az üzifalra a segélykérést, remélem, tényleg igazi és sokan segítenek majd! Azért azt nem értem, miért nem fordulnak mindenféle alapítványhoz segítségért... Bár lehet, hogy oda is fordulnak, csak Magyarországon élünk... :?
Nagyon halad az esküvő-projekt, ugye milyen sok a tennivaló? Nekem a végén már tök elegem is volt belőle, meg az észosztó családtagokból...
:twisted:

Orsi: szupi, hogy Kyrus meggyógyult végre, nem akarok túlozni, de szerintem ebben hatalmas szerepe volt Boldival való látogatásunknak! Látszott Kyrán, hogy le van nyűgözve a pasitól, és gyorsan meggyógyult. :lol: :lol:

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Elég keveset jön mindenki mostanság, mi van itt? Sztrájk? :D

Hát igen, Kyra imádja a babákat! Annyira társas lény hogy az hihetetlen! Nem is gondolná az ember, hogy ennyire lehet szüksége egy gyereknek más gyerekekre :D
Ugyhogy jó lesz már ha jön a kistesó :wink:

Esküvő! Hát kitartást hozzá! Mert ahogy Dóri is írta a végén már megöl a sok "jótakaró" rokon a sok "okos" ötletével!
Mi már ott tartottunk, hogy egy nappal az esküvő elött (én otthon aludtam a hagyományok miatt) szakítani akartunk! Én is meg ő is kiborultunk teljesen és szó szerint öltük egymást, én sírtam és kezdtem összepakolni a bőröndömet :lol:
Szóval stresszes! Legalábbis nekem az volt! Pedig volt idő a szervezésre, mert szilveszterkor kérte meg a kezem, áprilisba volt az eljegyzési buli ésaugusztusba volt az esküvő, ugyhogy...de itt mindegy mennyi időd van szerintem nincs nyugodt esküvő előkészület!
Párom majdnem elkésett az esküvőnkről annyi dolga volt! :shock:
Szóval én nem csinálnám végig újra! Szép volt jó volt de egyszer elég volt :lol: :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

Dóri:Hát remélem sikerül összeszedniük a pénzt,szegény kislánynak :cry: .Köszi,hogy mozgósítottad magadat te is :) .

Orsi:
Esküvővel kapcsolatban,már én is sejtem,hogy mire eljön a nagy nap már tele lesz a hócipőnk mindennel.Azért próbálok higgadt maradni :D .
Ja és nem írtad,hogy hol vetted a ruhádat.Ott kölcsönözni is lehet?Már néztem egy csomó helyet de annyi szalon van....Szerinted mikor érdemes kölcsönözni?Nem akarom,hogy mire eljön a nap,addigra kifoggyam,vagy kihízzam :lol: ,de azt sem szeretném,hogy már csak a selejtből tudjak válogatni.

puszi mindenkinek

Timi
tftimi
 
 


Timi, én elmentem előszőr az esküvő kiállításra ott minden cég kinn volt meg tudtam nézni minden ruhát, fel tudtam próbálni (ez valamikor január február környékén van minden évbe) és már kaptam egy képet arról hogy milyet is akarok, és hogy mi az ami csak tetszik de nem áll jól és mi az ami igen! Én eleinte varratni akartam mert uncsitesóm varrónő így anyagárba megúsztam volna! De úgy kiszámítva is 80 körül lett volna! Na és kaptam egy tippet keresztanyámtól hogy neki egy kolleganője lánya az Ázsia Centerbe vette meg a menyasszonyi ruháját (60-80 körül vannak) és ennyiért még bérelni se tudna sehol! Itt nem lehet kölcsönözni csak megvenni, de ennyi minimum a kölcsönzés de inkább többszöröse! Szóval én megvettem! De itt nem gagyi ruhák vannak hanem "kaminoról leesett" darabok gyanítom mert én megvettem ezt (rengeteg csoda szép darab volt) és utána egy hónappal hívott anyám hogy az egyik ujságba (esküvői ujság) látta pontosan ugyanezt! Hát felhívtuk a kölcsönzőt 120 lett volna :lol:

Szóval ennyi az én ruhám története, bocs ha kicsit hosszú lett :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A Babuka Kft. Gyermekfelügyelete és a Madárfészek Kávéház

Szeretettel meghívja a kisgyermekes anyukákat előadásaira és beszélgető-sorozatára

Önnek is problémát okoz….?
Ön sem tudja kivel beszélje meg…?
Ön is a legjobbat szeretné kihozni gyermekéből?
Most mi, anyukák, magunk között, őszintén beszélhetünk azokról a kérdésekről, melyek kitöltik napjainkat. Ráadásul most tapasztalt szakemberek is segítenek nekünk…


November 29. csütörtök 11 órától
Nyelvtanulás (kis)gyermekkorban
Horváth Hilda német nyelvtanár és Tárczy Judit a Kabóca Oktatási Műhely vezetője

December 6. csütörtök 11 órától
Babamasszázs
Némethné Gregor Judit babamasszázs-oktató, gyógymasszőr, szoptatási tanácsadó IBCLC


December 13. csütörtök 11 órától
Mit tanulhatunk egy intim torna tanfolyamon?
Bogdán Magdi szakokleveles intim torna tréner

Január 3. csütörtök 11 órától
Beszélgessünk a család étkezéséről
Seenger Nóra dietetikus


Helyszín: Madárfészek Kávéház, Biatorbágy, Viadukt lakópark, Szily Kálmán u. 8.
A részvétel ingyenes, a kávézó árai barátiak. Gyerekeknek játszósarok.

Információ: Babuka Gyermekfelügyelet telefonja: 06 30 9941 526

Beusa
Kép
beusa
 
 


Sziasztok!

Orsi:

Hogy vagytok?Jövő héten már átmegyünk valamikor.Köszi az infót ruha ügyben.Szerintem meg fogjuk nézni.És ez az Ázsia Centerben hol van pontosan?

Képzeljétek ma már másodszor kakilt a Réka bilibe :shock: .Nagyon ügyi :D .Nekem eszembe se jutott volnamég próbálkozni,de anyósomlerősködött,hogy meg kéne próbálni.

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, jó lenne ha át tudnátok jönni, de ma nem jó, holnap az egyik barátnőm jön, szerdán megyek (ha minden igaz) bölcsességfog huzatásra, és hát egyenlőre nem tudom megmondani csütörtökön és pénteken mennyire leszek jól! Ugyhogy szerintem max csüt vagy péntek de azt csak később tudom megmondani! :oops:

Bili? De hát hogy, hát ő még nem is tud szólni! Vagy igen? :shock:
Miket nem csinál Réka mióta nem láttam :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Lányok van valakinek bébikajás üvege?
Mert nekem kéne nagy mennyiségbe üres üveg! Vagy ha nektek nincs is akkor tudtok nekem szerezni?
Írjatok ha van!
Köszike!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :) !

Orsi:Jó akkor még dumálunk tali ügyben,legfeljebb akkor jövő hét.
Üvegünk nincs,vagyis nekünk is kell fagyasztáshoz.Azért elkezdem neked is gyűjteni.

Bilizést úgy oldjuk meg,hogy nagyjából d.e. ugyan akkor szokott alkotni,kelés után 1órával,és akkor ráültetem,és eddig minden nap sikerült :D .A délutánit még csak 1x sikerült elcsípni.

Többiek?Merre vagytok?

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!


Kicsit lefoglal mostanában a sok egyetemi tennivaló, egész múlt héten (persze csak este 9-11-ig) hülye referátumokat kellett írogatnom, és ez még folytatódik is kb. 2 hétig. Utána meg vizsgaidőszak... :roll:

Timi: Réka szuperül halad a nagylányság felé! :lol: Mindjárt sminkeli is magát, ha nem vigyázol. :lol:

Orsi: nagyon szorítok a foghúzáshoz, én is túlvagyok már kettőn, de még élek, úgyhogy érdemes belevágni. Üvegből nekem is csak 1-2 db maradt, ami kell is, és már nem adok neki bébikaját, úgyhogy a gyűjtés is ugrott. Fagyaszthatsz babakaját olyan "automatás" kávés poharakban is, ahhoz talán előbb hozzájutnak anyukádék, párod, stb.


Boldi annyira élvezi a havat! Nem tud "h" betűt mondani, úgyhogy állandóan azt kiabálja, hogy "tó, tó". Van egy masszív, vízálló bakancsa, úgyhogy mindig fülig havas, mire bevonszolom... :lol:


puszi a csajoknak

Kép

Kép
odod01
 
 


SZiasztok :D :

Dóri:Kitartás a tanuláshoz.Komolyan csodállak,hogy gyerek mellett csinálod.
Boldi aranyos lehet amint a hótengerben hancúrozik :D .Réka még csak nézett nagy szemekkel,hogy mi az a bigyó ami odakinnt szállingózik :lol: .

Pusz mindenkinek :)

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma voltam dokinál és ver a pici szíve ezerrel!!!! :D :D :D
Annyira jó! 8 hetes.

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Ja, drukkoljatok még, mert azért az első 3 hónap necces időszak.
odod01
 
 


DÓRI GRATULÁLUNK :D !!!És szorítunk,hogy minden rendben legyen!

Timi
tftimi
 
 


Köszönjük a gratulát! Igyekszem egy új vonalzót is produkálni, de nem bizti, hogy menni fog... :roll:

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, akkor most már hivatalosan is gratulálok a kis anonimushoz :lol:
Nagyon örülök nektek és nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen! Remélem 1-2 hónap múlva én is csatlakozhatok hozzátok :wink:

Velün kminden ok, csak annyi minden van mostanság hogy nem sűrűn jutok el ide! :oops:

Kyra égetnivaló kisördög, de hát én akartam :wink:

Jövőhéten csütörtökön szedik ki az első fogamat...pont a télapó :?
De hát a babaproject érdekében mindent! :wink:

Dóri, akkor mikorra is vagy kiírva?

Kata merre jársz? Már nem olvasgatsz minket? Mert most lenne jó a tali nekünk :)
Jövőhét szerda mondjuk? Ha szép idő lesz? :)

Rékának gratula a bilizéshez! Csinálhatnál bilis képet róla :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Dehogynem olvaslak benneteket!
Dóri nagyon nagyon gratulálok!!!
Nekünk szerda de. jó lenne egy találka! Ha nincs jó idő, akár el is jöhettek hozzánk mindannyian!
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon jól hangzik ez a találka, de azt hiszem nekem le kell mondanom megint! Kyra ismét beteg! :cry: :evil:
Nem tudom mi van evvel a gyerkkel! Köhög és folyik az orra veszettül! Szóval kész vagyok teljesen! Meddig fog ez tartani? Egész télen beteg lesz? :shock:
Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mit ad majd neki a gyerekorvos, merthogy ugye antibiotikumot most nem kaphat :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia Orsi!

Nagyon sajnálom Kyrát ... Nem tudom miféle vírusok vannak mostanában, de nagyon sokan betegeskednek. Danó is szeptember óta már 5x volt beteg, 3 antibiotikumot szedett. Az utolsónál már sírtam, mert nem akarom tönkretenni a szervezetét, de nem úszhatta meg. Az itteni doki amikor harmadszorra gyulladt be a mandulája, azt mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni, inkább a János kórház gégészetére vigyük. Az is rossz, hogy mi is elkapjuk a férjemmel.
Kyra ráadásul nem is jár még közösségbe.......szegény... és még olyan pici.... De ha túl lesz ezeken, olyan erős lesz az immunrendszere, hogy nem kap el majd semmit amikor óvodás lesz!
Jobbulást nektek!
Kata
chaniel
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: