Új privát üzeneted érkezett!

Helló csajok!


Na sikerült,meg gyógyulnunk! :lol:
Nekünk,a Kovács Zsuzsa a doktornénink.Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve.
Taliba benne vagyunk,csak mikor?Ja és persze legyen jó idő.
Vasárnap megyünk a Balatonra egy hétre,szóval jöjjön az a jó idő... :cry:
Nekünk jó a csütörtök.Hol??
Pusz:E.
szherika
 
 


Hahóóóóó!

Merre vagytok csajok?? :roll: :roll: :roll:

E.
szherika
 
 


Itten 8)

Erika, Juc:
Holnap hánykor lenne jó nektek?

TÖBBIEK?

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 

 
 

Ittvagyunk mi is !!!! 8)

Nekün jó a de. 2-ig vagy du. 4,30 - után kb. (már korábban alszunk :wink: ) !!!!

Nektek mikor lenne jó ???? HOL ????

Mindenki jól van ???? Itt a napocska ismét 8) :lol: 8) !!!!!!

Akkor este még felnézek ide csajok,hátha írtok ?!!

Addig is üdv.: Juc,Dani
babi24
 
 


Sziasztok!

Babi,
nekünk inkább a későbbi időpont lenne jó, és bárhol megfelel. Ne nézzünk le a szigeti játszóra, amit Erika javasolt a múltkor? Vagy kávézzunk megint egyet? Mi nem vagyunk semmi jónak az elrontója :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Ha lehetne,én megint kávéznék eggyet! :cry:
Ebben az időben állandó fejfájással küzdök.
Holnap ismét 5 kor?

Pusz:E.
szherika
 
 


Nekünk tökéletesen megfelel, legalább nyugodtan uzsizik Máté is :)

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Rakok fel nektek képeket, hogy holnap megismerjetek :D

Tegnap csajozós napunk volt, Mira hercegkisasszonnyal randevúztunk:

Kép

Kép

Kép

Kép


Aztán borsófőzeléket uzsonnáztunk anyukámnál:

Kép

Kép


Majd szét is kentük: :D

Kép


De cserébe segítettünk kitakarítani:
Kép

Kép

Kép


Kép

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Zabálnivalóak a képek.Csak kellene,nekem is egy ilyen kisfiú...
Akkor holnap 5kor a Baktayn.
Csajok gyertek!! :)
Pusz,a holnapi találkozásig.

Erika :lol:
szherika
 
 


Lányok!


Bocsi,de nekem sztornó,a mai napom.Apósomék jönnek vendégségbe 4 körül.
Bocsi,de most tudtam meg.
Este még írok.
Pusz:E.
szherika
 
 


Helló !!!!

Nekünk jó a mai nap 5-kor kávézó???? Vagy játszótér ??

Pussz !!!!

Juc
babi24
 
 


Babi,
mi is megyünk :)

Szerintem kávézzunk+fagyizzunk egyet, ma úgyis szeretethiányom val reggel óta :( :)

Pusztok!

Többiek :?:

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Szióka !!!

Okszi akkor 5-kor a Baktay-n megisszuk az összes kávéjukat és elnyaljuk az összes fagyit is ,hogy jobban érezd magad !!!! :D :lol: :wink:

Megint sehol senki amikor tali van a láthatáron ??!!!

HAHÓ MINDENKI!!! :o
babi24
 
 


Sziasztok!

A tali ismét jól sikerült, Dani, Babi, köszönjük!
Csináltam egy rakat képet, de valamiért nagyon világosak lettek, ezek még a legjobbak közülük:


Dani és Babi
Kép


Máté:
Kép

Kép


Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sikerült viszont feltölteni a videót, amit készítettem, ez elég tűrhető, viszont valamiért előbb lett vége, mint ahogy én leállítottam volna...
Biztos éjjel elvitték az ufók a gépet, és megszerelték :shock:
Szólok is Muldernek, hogy figyeljen oda a haverjaira, mert csinálják a hepajt mámegin 8)8)8)

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Ziskoláját nekije :evil:

Mondom link!! Előbb link, aztán küld!!

http://s87.photobucket.com/albums/k145/ ... a03aec.flv

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Na csak azé...

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Sajnálom,hogy lemaradtunk!!
Jók a képek is,meg a videjó is :lol: !
Ettetek ittatok csajok?
Olyan hülye az idő,tiszta kiszámíthatatlan.
Pusz:E.

Sis itt vagy még???
szherika
 
 


Na, lemaradt a vége még jobban :(

Pedig azt ígérte ez a x@r, hogy felfér :evil:

Engem ma nem kedvel a technika ördöge...

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Itt vagyok :D

Ettetünk, ittatunk, Máté nagyon élvezte a zöld palackból ivást (theodora) :D, játszott Dani (Babi szóhasználatával élve) "egérkakiteás" doboztetőivel, tolta a babakocsit, és kutyának nézte az Aro bolt portálüvegén lévő Fornettis reklámmatricán szereplő sütőt :D:D:D

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok !!!!

Nagyon jó volt a tali drágák voltak a gyerekek is !!!! :wink: :wink:

Máté nagyon ügyesen megy !!!!! :D GRATULA !! :wink:
Imádnivaló gyerköc !!!! Köszi,hogy eljöttetek ma talizni !!!!!!!

Huhhh........ jók a képek !!!! Ha tudsz küldesz e mail-re nekem a többiböl is,hogy Apának meg tudjuk mutatni ???!!!!!
Előre is köszi !!! Megy a privi !!! :shock:

Többiek!!! Tessék jönni legközelebb , persze ha tudtok !!!!!!! :P

Puszi nektek , jó pihenést !!!!

Judit, Dani !!!!!!
babi24
 
 


Babi,
priv ment!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Csajok:Mi holnap megyünk a Balatonra!
Tessék nekünk szorítani,hogy jöjjön a jó idő.
21.-én hétfőn jövünk haza.Addig is mindenki legyen jó,és vigyázzon magára.
Puszi:Erika :lol:
szherika
 
 


Helló !!!

Erika : Remélem ,hogy jobb időtök lesz mint ami ami ma van !!!!!!
Jó nyaralást nektek !!!!!!! 8)

Sis: nem tudom megnézni a képeket lehet,hogy pancser vagyok ?! :lol: Na nem baj, próba szerencse !!!

Többiek ???? Eltüntetek mint szürke szamár a ködben !!!! :D

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Babi,
hogy érted, hogy nem tudod megnézni?
Sikerült kibontani a zip-et? Ez egy csomagolt fájl, a sajátgépből nyisd meg, és ott a Kicsomagolás/Extract paranccsal ki tudod rakni belőle a képeket egy tetszés szerinti mappába, ahol már meg is lehet nézni.

Ha sikerült kinyitni, és úgy sem tudod megnézni, akkor vagy azért, mert annyira szarok :D:D:D:D, vagy pedig azért, mert nemtom... :shock: :shock: :shock:

Sima paint is megnyitja, jpg formátumú az összes, kivéve a videót, mert az avi, azt meg a wmplayer tudja.

Pusz!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló !!!

Itt egy kis jóidő !!! Örülhetnek a nyaralók :D 8) !!!!!!
Hatott a vudu !!!!

Sis: ti ,hogy vagytok ?? A kisembert már alig éred utol úgy szaladgál gondolom ?? :wink:

Többiek ???? Mindenki nyaral ????

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

Babi,
Máté már kizárólag két lábon közlekedik, egyre gyorsabban :D

Mikor talizunk?

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Hát, végre megtörtént: kiköltöztünk! :)
Sok félelem előzte meg a dolgot, de egyelőre szeretünk itt lenni.
Úgyhogy a következő talira mindenképpen szeretnénk benevezni.
Már fel is fedeztem a Baktay teret, mert ma el kellett szaladnunk a DM-be, ami nekünk "csupán" 30 perc séta volt csak oda...
De egész jól bírta a pici fiú, úgyhogy nem olyan vészes! :-)
ankia
 
 


Sziasztok!

Zsuzsanna,
mail ment! :)

Ankia,
üdvözlégy itt :)

Mi nem tudom, mikor tudunk legközelebb talira menni, Máté ugyanis tegnap este óta lázas :( Egyelőre más tünet nincs, a torka piros ugyan, de viszonylag jól viseli. Holnap viszünk vizeletet laborba, délre meglesz az eredmény. Remélem, csak egy kósza virnya, nem pedig baci, mint a múltkor :(

Vuduzzatok, ránkfér!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Jézusmária, nem vagyok magamnál :D :(

szóval...


Mónika!!

Mél ment :oops: :)

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Na most aztán senki le nem mossa, hogy skizofrén is vagyok... :twisted:

MónikaZsuzsanna, megkaptam a köszönő mélt, és nem a szemem csalt, a címed tényleg Zsuzsanna :D:D:D

Már azt hittem, eltévedtem az erdőben!

:shock: 8) :shock: 8)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Hát, reméljük már jobban van a betegeskedő Máté, és a vizelete is rendben találtatott. Mi is jártunk már úgy, hogy minden rosszkedv nélkül, szinte nevetgélve vészeltük át a 38,5 fölötti lázas állapotot. Meg persze ennek ellenkezőjét is sikerült már megtapasztalni.

Jobbulást nektek!
ankia
 
 


Helló mindenkinek !!!!!

Ankia: Üdv. itt harasztin !!!!!! :wink:

Sis.: Neketek megy a vudu , hogy Máté hamar meggyógyuljon !!!!!

Jövö héten találkozhatnánk ha neketek jó???
Addig Máté is meggyógyul és party képes lesz !!!! :wink: vudu,vudu
Kinek melyik nap lenne jó ??? Maradjunk a csütörtöknél ??
Várom a javaslataitokat !!!!!! :D

Puszi !!!!!

Juc
babi24
 
 


Helló mindenki!

Sikeresen megérkeztünk a nyaralásból.Az idő vegyes volt,jó is rossz is.De az a lényeg,hogy jól éreztük magunkat.
Lili mindent nagyon élvezett.
remélem,hogy Máté már jól van.
Egyenlőre ennyi,mert mosatok ezerrel.
Holnap jelentkezem.Addig is mindenkinek sok puszi! :lol:
Erika.
szherika
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a vudut mindenkinek!

Máté vizelete rendben, láza sincs tegnap óta, viszont mandulagyulladása van szegénykémnek, úgyhogy Ospen szirupot kapott. Egyelőre ezt sem akarja bevenni, de próbálkozok kitartóan.
Ennek tetejébe még a hasa is megy, ezt a dokinéni egyelőre a kizárólagos anyatejes táplálás számlájára írja, merthogy négy napja semmit nem hajlandó elfogadni cicin kívül. El is hiszem, biztos fáj a torka szegénynek. Tegnap tök örültem, hogy kért egy darab kenyeret, ette-ette, aztán kihányta :( Gondolom ingerli a torkát, azért nem megy az evés.

Írattam fel HA-s Milupa-pépet, abból lecsúszott tegnap majdnem egy egész deci, bár elég lenne a tejcsi is bőven, de hátha ebbe bele tudom csempészni a gyógyszerét.

Ankia,
Máté kedve változatlanul jó, csak kicsit érzékenyebb, mint máskor. Például eséseknél jobban sír, még akkor is, ha nem üti meg magát.

Babi,
Jövő hétig remélem, tényleg meggyógyul, és akkor mehetünk kokszolni a Baktayra :D Vagy egy játszótér is beleférhet.

Erika,
örülök, hogy jól telt a nyaralásotok, én kifejezetten szeretek a kánikula után menni, mert így nem csak a vízparton lehet meglenni, hanem faja kirándulásokat is szervezhet az ember.

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

A tegnapelőtti állapotunkhoz képest annyit változásról tudok beszámolni, hogy Zalán is beteg lett. :-(
Náthás és lázas volt tegnap. Erős lelkiismeretfurdalásom van, mert szerintem én cseszhettem el a dolgot az öltöztetéssel. Nem igazán tudom még kezelni ezt a süt a Nap, de erős szél fúj dolgot, ami errefelé elég jellemzőnek tűnik, úgyhogy lehet, hogy kevés ruci volt rajta... A diagnózis egyébként torokgyulladás. De szerencsére ma már nem lázas, remélem estére sem lesz az.

És hát abban is bízom, hogy csütörtökre teljesen jól lesz, és akkor csatlakozhatunk a kávézó-fagyizó csapatotokhoz! :-)

További jobbulást Máténak!
ankia
 
 


Helló!

ankia:Zalánnak is jobbulást kívánok.

Megy a wodoo ezerrel a gyerkőcöknek.

mindenki gyógyuljon,és csajok tuningoljatok ezerrel a köv.talira!!

Pusz:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Ankia,
Zalánnak megy a vudu! Szerintem ne aggódj, pár hét edzés után akklimatizálódtok, és semmi gondotok nem lesz az öltözéssel! Nálunk is van mindig plusz kardigán, de ha nem hideg Máté keze-orra, nem adom rá, mert akkor megizzad, és attól fázik meg. :)

Gyors hírek rólunk:
Tegnap reggel elkezdtük szedni az Ospent, Máté lefeküdt fél tízkor aludni. Fél egykor ébredt, jókedvűen ugyan, de telistele kiütéssel a füle mögött és a nyakán. Felhívtam a dokinénit, aki azonnali megálljt parancsolt a gyógyszert illetően, és egy negyed kalciumtabit, és kérte, hogy menjünk be a tanácsadóba fél kettőre. Addigra már a hasa-háta is teli volt, kaptunk Fenistil cseppet, és továbbra is szedni kell a kalciumot.
Három lehetőség van:
1. penicillin-érzékenység az Ospen hatására
2. három nap láz - három nap pötty
3. egyéb vírusfertőzés

Ma háromra viszem őt a rendelőbe, kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. A háromnapos izébigyó azért is lenne logikus, mert tegnapelőtt óta nincs láza, amit akárhogy is számolok, három napot jelent... Csak a pöttyök késtek egy napot, valamint a torka meg a mandulája is nagyon piros, úgyhogy nemtom.

Egyébként jókedvű, csak enni nem akar még mindig. Mondjuk tegnap a levesemből elkunyizott négy-öt kocka krumplit, de csak úgy kellett, ha ő ehette :D

Na megyek, ördög és pakol!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Köszi az összes vudut már sokkal jobban vagyunk. Mármint Zali, mert én totál náthás lettem. Lehet, hogy nekem is fel kell öltöznöm? :-)

Sistoris! Mikor először volt Zali beteg utána ő is pöttyös lett, ráadásul szombaton, úgyhogy rohantunk vele a kórházba, hogy ez meg mi lehet - akkor még ugye gyakorlatlan anyukaként... A kórházban megnyugtattak, hogy semmi gond, csak így ürül a vírus. Azóta sajna már volt újra beteg és ha vírus volt ludas a dologban, akkor azt mindig követték pöttyök. Szóval szerintem nincs gond ezzel kapcsolatban.
A nem-evésre nekünk a joghurt jött be, amikor nagyon csúnya volt a torka. Nem tudom honnan tudta, hogy az jó neki, de vadul mutogatott a joghurtos dobozra, hogy ő olyat kér. Úgyhogy néhány napig ezen éltünk.

Már várjuk ám a csütörtöki talit, reméljük szép idő lesz és összejön a dolog, illetve, hogy addigra mindenki jobban lesz!

Jó hétvégét nektek!
ankia
 
 


Ankia,
köszönjük a tippet, megnyugtattál kicsit!
Joghurt nálunk kizárt egyéves korig, mivel mindkettőnk családjában van allergiás. De sebaj, van tejcsi elég :)

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok !!!

Remélem már jobban vannak a beteg pöttömök !!!! :) Ment a vudu !!!
Ez a legrosszabb ha egy csöpp gyermek beteg lesz !!! :cry:

Mi hála istennek egyszer voltunk náthásak (5 hónaposan) de az borzasztó volt,annyira sajnáltam szegnykémet !!!
Azóta ez a szunyogos-fertözös rettenet volt, ezt is nehezen viseltem !!

Erika: örülünk ,hogy jól telt a nyaralás !!! Jöttök csütörtökön ???

Ankia: mi is várjuk a talit és bizom benne ,hogy nem fog zuhogni az eső! :wink:

Sis.:ti ,hogy vagytok ??

Puszi mindenkinek !!!!
babi24
 
 


Sziasztok!

Szerencsésen meggyógyultunk, kapott Máté Hipp ORS200-at a hasmenésre, egy nap alatt rendeződött neki, és tegnap már megevett egy egész üveg főzit, meg vacsira egy deci HA-pépet! :D
Hát igen, anyukámnak volt igaza, hogy akkor tekinthető gyógyultnak, ha valóban éhes :D
Ja, és két napja csak kétszer ébred éjjel a százmilliárdnyolcszáznegyvenkétmillióháromszázezerezerötszázhatvankettő helyett D
Tegnap kirándultunk apával hármasban a vácrátóti botanikus kertben, mondhatom, nagyon élveztük, Máté az összes fát jól megtapizta, evett almát, tolta a dömpit és a babakocsit felváltva. Az egyetlen bökkenő az volt, hogy én arra számítottam, hogy lesz ott valami rét, vagy ilyesmi, ahol kicsit szabadon lehet őt ereszteni, de sajnos sehol sem szabad letérni az útról, így jobb híján mindig visszatereltük őt :)

Csütörtökön miénk a pálya, esőűző vudu máris elindult!

PUsztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek!
A sógórnőm most költözik Taksonyba és nem ismer ott semmit.
5 hetes terhes és dokit keresek neki a környékről.
Lehetőleg ne fizetőset,de jót.
Melyik kórházhoz tartozik az a rész?

Előre is köszi

Dóra

url=http://lilypie.com]KépKép[/url]
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A magán és állami óvodák összehasonlításáról írom az Általános Vállalkozási Főiskola nonprofit szakán. Ha valakinek lenne kedve és egy kis ideje, hogy egy kérdőívet kitöltsön, és visszaküldjön emailen, azzal nagyon sokat segítene! Kérésem csak annyi, hogy ha vállaljátok írjatok az email címemre, hogy most van ovis gyermeketek, vagy csak lesz a közeljövőben!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlök mindenkit:
Hajduné Bilász Ildi
bmano@invitel.hu
dikó1
 
 


Helló!

Kivel mi újság van?
Mit szóltok ehhez a hideghez?Picit hamar jött.
A mai talinkat,azt hiszem elmossa az idő...
Már most gondolkodhatunk,hogy télen hová szervezzük a talikat.
Csajok gyertek sűrübben ebben az időben.Tudjunk igy is minnél többet dumcsizni.
Puszi:E :lol:
szherika
 
 


Sziasztok!

Hát, a mai tali érdekes lesz...

Nincs kedvetek átjönni?

Most sül a kenyér a sütőben, megvajazzuk a házi cappuccino mellé, dumálhatnánk egy jót, ja, és a szobában nincs cigicsikk sem :D

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Mellesleg Nyáranyó szégyellheti magát, be kellett fűtenünk :(

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Sis: Köszike a meghívást,nagyon jól éreztük magunkat.
Szupi volt minden.Lili anyunak mesélte,hogy evett sütőtököt.
Neki ez volt most az élmény.Priviben küldhetnéd,az MSN-hez a
mail-címet,mert ez a nagy dumcsiban lemaradt.Legközelebb
majd ti jöttök.

Többiek:Hogy vagytok???

Üdv:Erika :roll:
szherika
 
 


:-( Úgy érzem lemaradtunk...

Pedig lelkesen néztem még tegnap este is, hogy van-é valami info a taliról. Nem baj, legközelebb remélem mi is becsatlakozhatunk!

Az idő egyébként szörnyű. Engem a hideg annyira nem is zavarna, de ez a szél ijesztő. Ma délután is elindultunk a játszóra és 5 perc után kiemeltem szegény Zalánt a homokozóból (ahol egyébként tök egyedül volt, mert ki vinné ilyen hideg szélben játszóra a gyerekét), beletuszkoltam a babakocsiba és hátramenetben hazajöttünk. Nem nagyon értette szegény, hogy mi van, pedig próbáltam mutogatni :-), hogy naaagyon fúj a szél!

Jó hétvégét nektek!
Nekünk tuti az lesz: anyósék jönnek háztűznézőbe...
ankia
 
 


Sziasztok!

Remek volt a csütörtöki banzájkodás, köszönjük, Lili és Erika! :)

Ankia,
bocs, hogy csak csütörtökön jutott eszembe, de addig ugye vártuk a jó időt :(
Legközelebb szeretettel várlak titeket is!

Erika,
priv ment!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: