Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Apát elküldtem a gyerekekkel sétálni, hogy szusszanjak egy kicsit, és írjak nektek.
Mi Csömörre járunk úszni, mert itt leér a lábam, és kellemes a víz hőmérséklete. Nyáron járt a férjem Veresre úszni a Flórával.. Állítólag van csecsemőúszás is, amit oktató tart. Jövő héten megkérdezem nektek. (Szerintem egy kicsit hideg a víz)
Egyébként nagyon jól sikerült az első úszkálás Kornéllal. Semmi sírás, jókat nézelődött és már víz alatt is volt. Flóra őrült módjára csúzdázott. Reggel úgy kelt, hogy megyünk usziba.
Kép
Kép
Kriszta!
Örülök, hogy sikerült a költözés! És bizony rég találkoztunk.
Nem volt rossz Ádámot beadni a bölcsibe? Hogy viseli?
Sildi!
Mi a fogmosást az első fogacskákkal kezdtük. Akkor még nagyon jól ment, most sokszor könyörögni kell, hogy rendesen fogatmosson.
Krisz
krissz
 
 


Ludmilla-Kriszti!
Itt laktok közel hozzánk! Kép Nap, mint nap elmegyünk a csanaki rész mellett... Mi Királytelepen lakunk a domb lábánál.... az utolsó utca....

SIldi!
Ha errefelé sétáltatok a csanakon, akkor valszeg Ti is a közelben laktok.

Mamóka!
Látom, visszatértél, akkor válaszolok kérdéseidre. Kép
Januárban született gyerkők:
Hogy is írjam le értelmesen. Szóval, ha 2006. januárjában tölti a 3. évet Bálint, akkor 2005. májusában be kell íratnod a BÖLCSIBE. Ez nem azt jelenti, hogy szeptemberben vinned KELL a gyreket a bölcsibe, de biztosítod a helyet neki. Érdemes november, december táján elkezdeni szoktatni, hogy januárra minden oké legyen. Aztán 2006. május első 2 hetében, amikor ismét beiratkozások vannak, beíratod a választott oviba. Na most ez a választott ovi, egy kicsit rázós itt Gödöllőn, mert elvileg körzeti ovik vannak, és oda kell vinni a gyereket, ahová tartoztok. Persze meg lehet próbálni, másik ovit, de oda kérvényt kell benyujtani, és meg kell indokolni, hogy miért oda akarod vinni a gyereket. Ez nagyon rizikós, mert csak akkor veszik át a gyereket, ha van hely.
DE: egy trükk, nálunk bejött, és teljesen legális:
A nagy fiam vittem oviba, a Palotakerti oviba, de mivel nem odatartozunk, ezért nem sok esélyünk volt... Viszont a kisfiamat beirattam a bölcsibe, és az ovi nem tudott mit tenni, mert ugye azt nem várhatják el egy dolgozó anyukától, hogy a város egyik végéből a másikba rohangáljon reggelente. Aztán amikor a kisfiam ovis korú lett, nem volt kérdés, hogy ő is abba az oviba menjen, mivel a bátyus még oda járt, nagycsoportba. Kép A Beánál most egy kicsit izgulok, hogy felvegyék, de azt mondták, hogy a fiúk már bedolgozták magukat az oviba, és van remény, hogy a Bea is mehessen oda. A Bea óvó nénije, ha minden jól megy, akkor a nagyfiam óvó nénije lesz. Kép Remélem. Kép
Kérdezted, hogy 3 gyerek....
Én itthon vállalgatok munkát, így ha valami gond van, akkor én vagyok a mindenkori itthon tartozkodó... Tudod, 3 gyerek mellett a GYES után el lehet menni főállású anyának, és a kicsi 8 éves koráig jár a GYES összege. Végülis csak a nevében van különbség, az összeg sajna uaz. Kép

Az újaknak írom, hogy Gödöllőn van egy szervezet, ahol gödöllői anyák, nők, illetve a régióban élők tömörülnek, és különböző problémákkal foglalkoznak. Ilyen például, hogy nálu(n)k kereshettek "bébiszttert" is.
www.reginanet.hu
Ők (mi) szervezték például a Műv. Házban szeptember elején a REGINA-napot, nem tudom ki volt közületek.

Na, megyek, mert nem haladok a hímzésemmel, és jövő szombat mindjárt itt van.

Majd benézegetek többször, amikor tudok.
Sziasztok! Zsuzsa

beababa
 
 


Mamóka!
Az említett honlapon megtalálod az összefoglalót az ovis megbeszélésről is... Most nem találom a gépemen, egy kicsit rosszalkodik a gépem.... Valószínűleg kap egy format c:-t azaza minden le lesz törölve a winchiről, mert nagyon lüke szegény. Kép

beababa
 
 

 
 

Sziasztok! Mi a Batthyány utcában lakunk, valószínű közel hármótokhoz (Ludmilla, Beababa, Krissz)

Megnéztem a Regina oldalát, és sanjos hiába is szeretnénk, nem hiszem, hogy egyenlőre tudunk menni, mert Botond még alszik délelőtt, általában 9-11-ig. Vagyis pont a klub alatt Kép De talán majd pár hónap múlva.
Ildi
sildi
 
 


SIldi!
Batthyányi utcában hol laktok? Mi az Antalhegyin lakunk. A Batthyányival párhuzamos 2. utca a domb felé. Az utca közepén lakunk mi!
Krissz Veresen lakik, ő nincs annyira a közelünkban, de Ludmillaék nagyon. Kép

Zsuzsa

beababa
 
 


A Batthyány végén (132). Ez egy régi ház, amit felújítunk. Igazából már öt éve megvettük, de csak most döntöttük el, hogy bele is költözünk. Még egy csomó munka van a házon és a kerten, de azt majd tavasszal folytatjuk. Belül viszont nagyon kellemesKép Az Antalhegyin is szoktunk sétálniKép
sildi
 
 


Sziasztok!
Csak bekukkantok!
Zsuzsa!
Jó, hogy írtad az ovis beiratást. Nekem eszembe nem jutott volna most májusban elkezdeni. Ráadásul Veresen nagyon nehezen veszik be a gyereket. Kicsit izgulok is miatta, mert Flórának nagyon kell az ovi.
Csajok, ha ilyen közel laktok egymáshoz ki kell használni!
Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!
Most irok elöször. Azt szeretnem megkérdezni, hogy lesz-e télapó műsor Veresen és mikor?
Kriszti
Vendég
 


Szia Kriszti!
Dec. 7-én jön a miki a baba-mama klubba. Igazából nem műsor lesz, csak meglátogatja a piciket és szaloncukrot+gyümit hoz nekik.
Krisz
krissz
 
 


Szia Krisz!
Köszönöm akkor elmegyünk.

Kriszti
Vendég
 


Sziasztok
Erdőkertesen lakom. Két kislányom van:Dóra elmúlt 3 éves, Nikolett 21 hónapos. A veresi baba klubba régen jártunk, de valahogy úgy alakult, hogy tavasszal voltunk utoljára.
Kriszti
Vendég
 


Sziasztok!

Most nincs időm többre, csak egy gyors kérdés tőletek: nem tudjátok, hol lehet babakocsikat kapni a környéken? Esernyőre csukható kellene. Kistarcsán néztük a diszkontba, de ott nem volt megfelelő. Ha tudtok, segítsetek!

Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Dorcika:
Gödöllőn a palotakerti Mach bolt oldalában van egy bababolt. ott lehet új babakocsikat kapni.
Vagy a Tádéban használtat a Petőfi térnél.
Sziasztok:
Gabi
gabóca
 
 


Szia Gabóca!

Pontosabbam le tudnád rni, hogy hol is van ez? Én nem nagyon ismerem Gödöllőt, de elmennénk megnézni ezt a bababoltot, nagyon kéne a babakocsi.

Köszi:

Docika
docika
 
 


Dócika!
Nem tudom mikor jön Gabóca, ezért leírom neked...
Ahogy jösz Mogyoród felől Gödöllőre a 30-on, keresztezel egy forgalmas utat, lámpás. Jösz Aszód felé tovább, jobb oldalt elhagyod a Műv. Házat, autóbusz pályaudvart, és az első adandó alkalommal befordulsz jobbra, a MOL kút felé, illetve Valkó felé. Ott van egy ABC bolt a SMATCH és ott megállsz a parkolóban, és ott megtalálod ezt a boltot. Ha HÉV-vel jösz, akkor a Palotakert megállónál kell leszállnod, és azt hioszem onnan is látszik az ABC.

A Tádé bizományos pedig a város központban van.

Zsuzsa

beababa
 
 


Szia Zsuzsa!

Ezer köszönet neked is, valósznűleg ma el is megyünk. Remélem kapunk valami jót ! Kép

Docika
docika
 
 


Sziasztok Lányok!

Végül a neten találtam egy hírdetést Pesten a Lehel úton van egy diszkont, és ott vettünk egy nagyon jó babakocsit. Nagyon örülök neki, szerdán megyünk be a munkahelyemre Mikulás-ünnepségre. Apa dolgozik délelőtt, én nem merek bemenni a városba ( Pestre ) autóval, ezért kellett nagyon ez a kocsi. Izgulok is, hogy mit fog szólni a Balázs majd egy igazi Mikuláshoz, nagyon várom!!!

Sildi: én a fogmosást rögtön elkezdtem a Balázzsal, ahogy kijöttek az első fogacskái. Kaptam a Coraban egy fogkefe csomagot, amibe 3 darab volt, az elsőn van egy karima, így nem tudta lenyomni a torkán, a második gumis sörtés, azzal már ő dörzsölgette a fogait, éa az ínyét, most pedig már a rendeset használjuk, fürdés után szépen engedi, hogy megmossam. Fogkrémet még nem használunk, mert azt mondta a Védőnéni, hogy előbb arra kell megtanítani, hogy kiköpje a vizet, de ezt még nem kezdtük el. Lassan lehet, hogy ennek is itt lenne az ideje.

Krissz : ez a csömöri uszoda baromi jó lehet, hónapok óta tervezem, hogy elmegyünk , de még sosem sikerült megszervezni. Azért nem adom fel!

Többiek: olyan jó nektek, hogy ilyen közel laktok egymáshoz, bár most nálunk is jó a helyzet, pár hónapja költözött mellénk egy házaspár, akoknek 14 hónapos a kislányuk, velük csinálunk közös programokat, a gyerekek is, és mi is nagyon élvezzük!

Kicsit hosszú lett, de régen tudtam írni.

Mit szóltak a gyerkőcök a Mikuláshoz nálatok?

Docika
docika
 
 


Csináltam egy pár képet a mai " szerzeményünkről ":

íme:Kép
Kép
docika
 
 


Docika!
Az én pároméknál is szerdán lesz a Mikulás buli Óbudán. Kép Kép Mi is megüynk, bár minusz 1 gyerekkel, mert a nagyfiaméknál pont akkor lesz Mikulás osztály buli, így ő itthon marad Gödöllőn. Ha vége a bulinak, akkor egy kedves ismerőshöz kell mennie, aki ott lakik a suli utcájában, és oda megyünk érte, mert ki tudja, mi mikorra érünk haza.
Remélem Bea legalább annyira meggyógyul szerdára, hogy ha ránéznek, nem rí le róla hogy nagyon szarul van az utóbbi napokban. Kép Holnap reggel megyünk a gyerekorvoshoz, ma akartam vinni, de valami Isteni sugallat azt mondta nekem, hogy indulás előtt hívjam fel a rendelőt, hogy benn van-e a dokink. Hát pont ma szabin volt. Kép Szegény Bea zokogott, hogy neki kell a doktor bácsija, mert meg kell hogy gyógyítsa... Kb 10 perc kellett neki, amíg felfogta, hogy ma nincs doki bácsi. Ez kb 1 órakor volt... Ilyenkor ő már aludni szokott, ekkor jöttem rá, hogy a gyerek azért nem alszik, mert várja, hogy menjünk a dokihoz. Aztán du 3-kor kidőlt, aludt 1 órát, és csodák csodájára most este időben elment alduni, igaz du fél 6-kor be kellett neki adnom egy kúpot, és most éjszakára is adtam neki egyet. Napok óta nem alszik az éjjel nyugodtan, taknya-nyála egybe folyik szegénynek.

Gabóca!
Bocsi, épp le volt halkítva a telcsim, (épp akkor próbáltam altatni a Beát, de aztán felköhögte magát 10 perc után, és közölte, hogy ő már eleget aludt. utánajött az, hogy kiderült, ő dokihoz akar menni) amikor hívtál, utána meg a Beával voltam elfoglalava. Ugye, nincs semmi gond?

beababa
 
 


Sziasztok!
Beababa:
Attól függ mi a gondKép
Az a baj, hogy mi is bekaptunk egy csúnyácska vírust: 40 fokos lázzal, igen durva hasmenéssel, és most nem csak a Bálint lett beteg, hanem én is, és szerettem volna kérni még pár napot.KépKépKép

Docika:
Jó lett a babakocsi, örülök, hogy találtatok megfelelőt.

Nálunk nagyon várták a Mikulást, tegnap kitakarította a Bálint a saját és az öccse csizmáját is, majd reggel az alábbi kép fogadott minket:

Kép

Kép

Gabi
gabóca
 
 


Gabi!
Pár nap még mehet.... Sajnos én sem tartok még sehol, így csak jövő héten megyek a csajhoz.
Jobbulást nektek... Úgy látszik senki sem ússza meg ezeket a fránya vírusokat. Kép Én kezdtem, én már október vége óta benne voltam, aztán úgy látszik "sikeresen" átadtam a Beának... Kép szegény alig áll a lábán, nem eszik, a szemei szörnyen csúnyák, és nagyon-nagyon nyűgös. DE ma nem sírt a doki bácsinál.Kép Megígérte, hogy nem fog sírni, de én nem hittem el, mert az utóbbi 2 alkalommal zengett tőle a rendelő, és úgy, hogy akkor is azt mondta, hogy nem fog sírni. Most beszélgetni akart a dokival, de most erre nem volt vevő a doki, villámgyorsan kirakott mindenkit, igaz 8 óra helyett fél 10-kor kezdte a rendelést. Mondjuk mi csak 9-től ültünk ott. Kép De már ez a 3/4 óra is betett szegénynek, már magyarázott az utánunk jövőknek, hogy ők most jobb ha kinn maradnak, mert most mi jövünk. Egyébként senki sem tolakodott, nagyon szépen kivárta mindenki a sorát, csak a Beának volt teli a hócipője.

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
Zsuzsa!
Köszi az ovival kapcsolatos infókat! Szegény gyerkőcök! Barnabás is éppen ma kezdte el fájlalni a torkát.

Nagyon ritkán tudok benézni, mert iszonyú zsúfoltak a napjaink és van némi gondom Barnival is.
Van valami jó ötletetek? Az elmúlt hetekben elkezdte gyepálni Bálintot. Piszkálja, fellöki, lebírkózza...először szépen, aztán csúnyán kértem ne tegye. Már olyan szintre jutottunk, hogy sokszor erről szól a nap. Nagyon bánt több szempontból is. Barni nagyon okos és tudom, hogy csak fel akarja magára hívni a figyelmet (nincs elhanyagolva, csak nagyon igényli a kizárólagos törődést), Bálintot meg nem akarom arra szocializálni, hogy egyet nyikkan és a nagy kap ki. Másrészről meg nem hagyhatom az erőszakot.
Ha Bálint alszik (napi másfél, 2 óra-ezidő alatt a főzés mellett tudok csak kettesben lenni vele, akkor festünk, gyurmázunk és együtt főzünk)
Nálatok nincsenek ilyen problémák? Hogyan oldanátok meg?

Mamóka
mamóka
 
 


SziasztokKép
Huuu de rég jártam erre...
Zsuzsa! GRATULA!!!

Krissz, nem is tudtam hogy Csömörre jártok... Viki is Mimit is hordtuk odaKép szerették nagyonKép Zorkának kimaradtKép
(Jó hogy itt vagyunk egymástól potom 10 méterreKépKépKép )
Nem jó ez a hidegKép Pedig kapunk is lettKépKépKép
No..kedden mentek a művházba?
Holnap elintézem Jézuska dolgait, és már lesz időm, megyek le én is , (Edit mondta hogy voltatokKép )
Bár most csak Zorkával fogok menni:o)

Lenne egy kérésem, ami jöhet magánba is.
Szeretnés mézeseket sütni, és kellene kipróbált jó receptKép

Köszi előre is..

(most visszaolvasok, jó hogy van mitKép )

cupp
HAjni
hajnii
 
 


DócikaKép
Ilyenunk van, csak színe más.. én szeretemKép

Mamóka
Nálunk is voltak ilyenek és vannak is.
Anno Viki gyepálta Mimit, most Mimi Zorkát.. de nem is tudom.. nem vészes nálunk. Viki durvább volt, persze én sem engedtem, de amíg Mimike nem kiabált nekem, vagy nem láttam hogy ez most fájna neki nem szóltam közbe, és egy idő után Viki rájött hogy ezzel nem ér el semmit.
Mimikém meg inkább szeretgetni akarná Zorkát, csak néha nem finoman jön még le NekiKép Így különösebben rászólni nem is tudok. Csak ha nagyon durva.

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek jobbulást! Remélem karácsonyra senki sem lesz beteg!
Mi sem maradtunk ki, apa kezdte, utána Flóra. Szerencsére Kornél és én jól vagyunk! (még)
Dócika! Szupi a babakocsi!
Kriszti!
Nekem a Hajni mondta a baba-mama klubot két hete, azóta járunk. (A héten sajna nem tudtunk menni). Tényleg mikuláskot ott voltatok????? Ha, igen kár, hogy nem ismertük meg egymást!!
Hajni!
Már megint rég beszéltünk! Flórával is jártunk úszni, így Kori sem maradhat ki belőle.
Mézes receptet átadom! Mindjárt lemásolom!! Kb 5 éve ezt a receptet használom!
Mamóka!
Nálunk még csak pici kitörések vannak. Kíváncsi leszek milyen verekedések lesznek jövőre! Bár ne lennének! Sokszok sajnálom Kornélt, hol a kezén fekszik, hol a fején landol a lába...
Gabi!
Látom, nálatok is volt nagy csodálkozás a csomagokra!
Most, ennyi!
Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!
Krisz
El is felejtettem írni neked, hogy milyen aranyosak vagytok az uszodás képen. Azóta is szereti Kornél? Jó nektek, hogy egészségesek tudtok maradni a picivel. Sajnos az én fiaim minden lehető bacit benyelnek. Azzal vigasztalom magam, hogy legalább megedződnek.
Biztos, hogy senki nem ússza meg a testvérbalhékat, de azért én úgy tapasztaltam, hogy a lányok sokkal finomabbak tudnak lenni.

Hajni,
Megpróbálom én is tűrtőztetni magam, nem állandóan beleszólni ezekbe a kis harcokba (ma már azt láttam, hogy Bálint elkezdett visszarugdosni). Remélem hamarosan kiegyenlítődnek az erőviszonyok.

Kedves Mindenki!
Valószínűleg karácsonyig már nem tudok benézni, mert nagy a készülődés és apa is dolgozik 24-ig, ezért szeretnék nektek és családotoknak is békés, boldog karácsonyt kívánni, csillogó gyerekszempárokkal, nyugodt együttöltött napokkal.
Mamóka
mamóka
 
 


Sziasztok!
Már rég olvasgatom és írogatok,levelezek a Máv-os topicban és most találtam rá erre az oldalra.Én is Gödöllőn lakom,van egy két és fél évas kisfiam,Márk és a következő babucit ápr.-ra várjuk.Most épp a Palotakerten lakunk mert építkezünk,márciusra lesz készen a házikónk a Fenyvesben.
Egyenlőre ennyit.
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Krisz!

Nem voltunk a baba-mama klubba ,mert vásárolni mentünk. Végül Erdőkertesen találkoztak a lányok a mikulással. Most egy darabig nem hiszem ,hogy fogunk menni, mert felváltva betegednek meg.
Majd ha kigyogyultak irok, hogy mikor megyünk.



Kriszti
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kb. 3 napja írtam egy jó hosszú levelet, de ahogy el akartam küldeni, elszállt az egész. Goldolhatjátok, hogy miket mondtam! Kép

Most gyorsan, amíg alszik a Manócskám, írok egy pár sort.

Mindenkinek jobbulást, úgy látszik ezek a vírusok nem kerülnek el senkit, mi is betegek voltunk a múlt héten, hánytunk, és hasmenésünk volt, mindhármunknak. A Balázs kezdte, aztán jöttem én, utána Apa. Szerencsére hamar megúsztuk, 1-1 nap volt mindenkinek.

Nagyon jó volt a Mikulás - ünnep, Balázs nagyon élvezte, azóta is sokat emlegeti. Volt egy kis műsor is, főleg a törpék tetszettek neki ( az Erkel színházban megy a Hófehérke és a 7 törpe, abból táncoltak el egy rész a törpék. )

Hogy bírjátok ezt a jégpályát? Én utálom, nem lehet kimenni az udvarra, és hideg is van. Mikor lesz már nyár?????


Hogy álltok a karácsonyi bevásárlással?

Mamóka: hátha még tudzs jönni, de azért Nektek is nagyon boldog Karácsonyt!

Panni: üdv. itt, gyere sokat ! ( ha van időd egy építkezés mellett ! Kép )

Docika
docika
 
 


Itt egy pár kép a Mikulásról:

Kép
Kép
Kép
docika
 
 


Docika!
A profilodban levő képhez képest jól megváltozott a hajad.
Hol volt ez a Mikulás ünnepség?
Milyen zenekeari művész vagy?Úgy értem milyen hangszeren játszol?Tök jó neked!
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!

Igen, a hajam olyan lett most, mint régen volt. gondolom nem vagyok egyedül azzal a problémával, hogy iszonyatosan hullott a hajam a szülés után, ezért levágattam tljesen rövidre. Mostanra már visza tudtam növeszteni, és újra be is melíroztattam.

Az ünnepség az Operában volt, ott játszom a zenekarban, fuvolázom. Szerintem is jó nekem, nagyon-nagyon szeretem csinálni. Márciusban megyek vissza félállásba. Kép

Itt vannk a férjem szülei, Balázsoznak, ezért van most több időm idejönni Kép

Docika
docika
 
 


Tettem fel egy új képet a profilomba. Ez már jobban hasonlít Kép
Docika
docika
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk,

Docika
Kép
docika
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDANNYIÓTOKNAK!

Terika és Bobó
terika
 
 


Sziasztok!

Megint jó régen nem jártam erre, Kép de most mindent elolvastam!
Gondolom, a karácsony mindenkinek szépen telt. Kép Ádám mindenestre nagyon élvezte.
Látom, szinte mindenki Mikulásozott valahol. Mi is voltunk barátoknál, oda jött a Mikulás. Ide nem tudok képet tenni, de aprofilomba megpróbálok, ott úgyis jó régi van.

Beababa, SIldi!
Mi a Présház utcában lakunk, tehát tényleg nem messze Tőletek.

Végül szeretnék mindenkinek NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET kívánni!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK !

Krissz!

Csütörtökön le tudunk menni a babaklubba. Ti is tudtok jönni?

Kriszti
Vendég
 


Sziasztok!
Utólag szeretnék BUÉK-ot kiáltani mindenkinek!
Nem tudom mi lesz velünk, Kornél a mai mérés alapján 8300 g, és csak 4 hónapos! Remélem lelassul ez a fejlődés, mert kész óriás!
Nálunk az ünnepek nagyon szépen teltek. Apa 2 hétig nem dolgozott, így teljes volt az öröm!
Kriszti!
Csütörtökön mi is ott leszünk!
Docika!
Szép mikulásotok volt!
Most én épp a hajhullásnál tartok. Utálom!!!!!!!
Krisz
krissz
 
 


Kedves Kismamák és anyukák!
Szeretettel ajánlom mindenki figyelmébe a Váci baba és
kismamaruha gyártó műhelyem.
Január hónapban nagy árengedmények a kismama ruhákból!
Nadrágok, felsők, kötényruhák, overállok, nagyon olcsó. akciós áron.
nadrágok : 2500, Pólók: 1000.-1500.-overáll:3000.-
kötényruhák : 2000.-től.
és még sok más.
Babaruhák 56-86-ig nagykereskedelmi áron.
Himzett pólók: 600.-750.- 900.-
kapucnis kétrészesek: 1500.- 2500.-
Termó overállok: 2200.-2600.-
Üjszülött sapkák, cipők, előkék, 300.-/db.
Kispaplan, újszerű, könnyű,alakitható pólya, takarók, fejvédők, és sok más.
Aki hoz egy potenciális vevőt, ajándékot kap!
Hivjátok Irénkét!
06-30-501-45-27
irénke
 
 


éljh
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:59-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak úgy Rátok török!
Szeretnék egy távmunkát a szíves figyelmetekbe ajánlani!
Köszi, hogy megnézitek!http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=118983&post=436153#POST4361 <http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=118983&post=436153> 53
Buda Krisztina
mazsola_muzsika
 
 


Sziasztok Lányok!

Habár régen írtam, azért mindig bekukkantok!

Vas: Gödöllő homepage-én megtalálod az orvos beosztásokat. Lehet, hogy a védőnőket is megtalálod ott.
Mi szeptember óta lakunk itt (tőletek nem messzeKép) és nem rég váltottunk védőnőt. Szolnod kell a mostani védőnőtöknek, majd mikor már itt lesztek, és ő hivatalból mindent elintéz. Akihez kerültök, az pedig jelentkezni fog nálatok.

Ludmilla: Akár össze is futhatnánk valamikor. Bár még nem derítettem ki, hol is van az utcátok, de majd megnézem térképen.

Ildikó
sildi
 
 


Vas-Ildi!
Megnéztem, elvileg Ti Dr. Gálfi Lászlóhoz tartoztok, de szerencsére itt az orvosok nem veszik annyira szigorúan ezeket a körzeteket. Elvileg mi, a Dr. Tóth Máriához tartoznánk, de amikor a 2. fiam 1 éves volt (ennek 9 éve lassan), akkor váltottunk, és nekünk a Szathmári doki a gyerek orvosunk. Imádjuk őt, de úgy hallottam, hogy már nem nagyon vállal új családokat, mert jócskán túl van a nyugdíj korhatáron, csoda, hogy még tud dolgozni, lassan 70 éves lesz, azt hiszem jövőre. Nem is tudom kit fogunk felkérni, ha már ő nem lesz. Többektől hallottam, hogy a felnőtt orvosok is vállalják a gyerekeket, mint család orvos. Akkor viszont mi a Tőke dr-t fogjuk választani, bár ő sem a mi körzetünkhöz tartozik.
A Gálfi doktor is jó doki, ő is kimegy házhoz, ha valami gond van.

Zsuzsa

beababa
 
 


Mi felkértük a Szathmárit, és vállat minket. De valóban, hamarosan lehet, hogy új doki után kell néznünk, mert ő már öregKép
sildi
 
 


áél
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:59-kor.
vas
 
 


Ildikó!
Hát helyileg egy kicsit messze van a Csanaktól a rendelő, de vannak akik gyalog is megteszik ezt az utat, busz is relatíve jól jár, na és kocsival kb 5-10 perc.
A rendelő címe: Szabadság tér 3.
Ez a város központban van, a COOP Áruház mellett. Ez egy 1 emeletes, vörös téglás épület. Itt vannak a felnőtt dokik is, a védőnők, és a gyerekorvosok is.

SIldi!
És hogy vagytok megelégedve a Szathmárival? Én nagyon szeretem, és azt is csípem az öregben, hogy 7végén is lehet szólni neki, ha gond van. Sőt a szomszédasszony tegnap mesélte, hogy Karácsony másnapján telefonált neki. Mondjuk nem örült neki, de kijött, és amikor itt volt, akkor már nem éreztette, hogy haragudna.
Nem tudom, hogy írtam-e, de lehet, hogy régebben már leírtam, hogy amikor a Beával hazajöttünk 4 nappal a szülés után, az egy szombati nap volt és nem mertem felhívni, mert tudtam, hogy csapot-papot félredob és jön is. Végülis vasárnap reggel telcsiztem neki, de mondtam neki, hogy ráér hétfőn kijönni. Vasárnap du 1-kor csengettek, és a kapuban ott állt az Öreg. Hát nekem lett igazam, nem bírta ki, és jött amint megtudta a hírt. Kép
A régi gyerekorvosunk, meg közölte velem amikor rendelés időben felhívtam, hogy esteleg a 2 hónapos kisebbik fiamhoz ki kéne jönnie, hogy neki reggel 8-tól este 6-ig tart a munkaideje, és mi már nem férünk bele. Kép Ja, és az egészben az a röhej, hogy a dr-nő 3 percre lakik tőlünk autóval, a Babati úton.

Zsuzsa

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
A gyerekorvos témához annyit hogy nekünk is Gálfi a dokink(sőt nekem is ő volt a Szatmári után)és nagyon-nagyon meg vagyunk elégedve.Abszolút tud bánni a gyerekekkel,nem félnek tőle(ami sajnos egy-két dokiról elmondható)lelkiismeretes,házhoz jön ha kell és egyátalán nem a pénz miatt(sőt)!!!
A Szatmáriról talán csak annyit hogy ő volt régen a csúcs de sajnos egy-két rossz szokása miatt már nem tartom annak...
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


őoi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 14:00-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Megint kérdezni szeretnék tőletek: nem tudjátok, hogy hol lehet Gödöllőn textiliákat kapni? Igazából szivacstörmelék kellene nekünk, ha tudtok valamit, írjatok!

köszi:

Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Hát tudom, hogy már rég volt, de azért mindenkinek BUÉK.
Nekünk a Kovács drnő a gyermekorvosunk akihez áprilisban lesz egy éve, hogy átjöttünk. Jó doki, én nagyon örülök, hogy váltottunk. Nagyon lelkiismeretes, alapos dokinak ismertem meg, egyetlen "hibája" hogy nem igazán jön házhoz. Bár nekünk eddig nam is volt rá szükségünk.
Docika:
Szivacstörmeléket a János utcában a hév felőli oldalon levő a hévre merőleges 4 emeletes házak alján levő ruha és kézimunkaboltban kaphatsz. Én ott vettem.
Sziasztok:
Gabi
gabóca
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: