Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy felbosszantottak megint a tanácsadáson, már utálok odajárni :evil:

Ugye benne van a Ricsi kartonjában az hogy leesett a hintaágyról és megint nem volt az Anna, így a gólyafészek fejű üreglány mérte meg. Meglátta a kartonba a beírást és egyből nekem esett hogy azóta nem is látta a dokinka Ricsit és vágta a pofákat. Aztán mikor nézte a doki a Ricsit tök bunkón hogy honnan esett le meg miért. Mondom neki hogy ugye a hintaágyról erre elkezdi játszani az eszét hogy mi az a hintaágy. Meg hogy került a hintaágyra egy 5 hónapos gyerek. Már olyan pipa voltam, aztán a doki beszolt neki hogy nehogy már ne tudja mi az a hintaágy és akkor befejezte csak a pofákat vágta. ÚGY UTÁLOM AZT A VÉN SZIPIRTYÓT!!!!!!!!!!

Egyszerűen hihetetlenek az emberek, egyből nekem támadnak ha megtudják hogy mi történt pedig közöm sem volt hozzá :evil: Miért hiszik azt hogy csak az anyja ejtheti le a gyereket :shock: :evil: Legszivesebben belemondtam volna a képébe hogy a párom volt ilyen béna nem én, de nem akartam szegényt piszkálni mert nagyon megviselte a dolog. A mai napig nem ül bele a hintaágyba a Ricsivel együtt. Na jó, asszem kidühöngtem magam, máris jobb :oops: :lol:



Akkor a fantasztikus hír, végre megállt a súlynövekedésünk! 8780 gramm a Ricsi :lol: Még egy kilót sem híztunk, persze a hosszát nem mérte meg a fészek mert azt majd 6 hónaposan méri (nehéz volt elővenni azt a mérőszalagot) :?

Na, most visszaolvasok hogy mit írtatok és majd írok ahhoz is :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Újra itt!

Anha!

Majdnem én is a 2-esben szültem a Bánhidynél csak először ide a battaihoz jártam majd váltottam de akkor nem tudtam őt elérni (hozzá jártam évekig míg pesti voltam) így kerültem a máv-oshoz. Milyen a korház, mert igazándiból nekem rossz emlékeim vannak, bár régen voltam ott, akkor még nem volt bababarát, ez közel 7 évi távlatot jelent, szóval már bizti változott?!

Ma megnéztük a lakást és nagyon tetszik :lol: Már csak egy van eladó így sietnünk kell, már minden a banki ajánlaton múlik. 53 m2 kis erkéllyel, egy normál szobával meg egy kisebb szobával. Van egy nagy nappali meg amerikai konyha, de azt néztük hogy leválasztható a konyha egy gipszkartonfallal és akkor már lesz +1 szoba :lol: A ház mögött van egy 120 m2 -es közös kert, az emeleti szomszéddal közös. Plusz közös a padlás, kocsibeállót adnak ajándékba. röviden ennyi, úgy néz ki hogy ha megfelelő törlesztőrészletet ajánlanak akkor belevágunk.


Gabó!

Tojd le anyóst :wink:

Még van rajtad +10 kiló :shock: hol? nekem nem tűnt fel :wink:

Mondta a dokinénink hogy fogzunk, jó mi, erre magamtól is rájöttem :lol:

Remélem beválik majd a járássegítő, majd mesélj róla!



Anikó!

Igen, ült azon a képen a Ricsi de csak támasztással ült még akkor. Most már elég ha az egyik kezét fogom :lol: bár még imbolyog egy kicsit de ügyesen megoldja, nagyon élvezi :lol:

mellfeszülés: nekem akkor feszül ha tele van tejcsivel, én akkor vagy fejek vagy adok a Ricsinek belőle. A krumplis megoldásról még nem is hallottam. Amúgy miért nem tudsz fejni, nem indúl meg a tejleadó reflexed? Nem görcsölsz nagyon rá? Akkor nekem sem megy ha nagyon akarok fejni, akkor épp hogy 20 ml lejön. Védőnőd nem tud segíteni ebben? Az gáz ha teli van tejcsivel, azt ki kell onnan varázsolni mert a pangó tejtől begyulladhat. Ez persze saját tapasztalat, mindenki más. Megint párom nővérét tudom felhozni hogy ő sosem fejt és nem volt semmi gondja.

Nem akarok okoskodni de a tornával ovatosan, nekem a dokim azt mondta hogy ne tornázzak majd csak szopi után mert van akinél apadást okoz. Nekem 40 kilót kéne fogynom de várok még egy kicsit nehogy tejcsi gond legyen. Ne haragudj, tényleg nem akartam észt osztani, csak leírtam mit gondolok :oops: :oops: :oops: Remélem nem hari :roll:


Csilla!

9 hetes :shock: most aggódtál hogy nem jön össze a baba és már 9 hetes :shock: hihetetlen :lol: nem sokára szülsz :wink:

Várjuk az infókat hogy mi volt a dokinál, uh képet ha kapsz nem teszel fel ide hogy mi is láthassuk a pocilakódat? Persze nem muszály ám :lol:



Képzeljétek el, éjjel akkora vihar volt hogy a teraszunkat átrendezte. A hintaágyunkat felborította, elfordította, elfújta a terasz közepéig és egy helyen meghorpasztotta a szél :shock: :evil: nem beszélve a virágokról, stb. Csináltam fényképet olyan romos volt hogy gondoltam megörökítem. Majd felteszem hogy lássátok , nagyon brutál.

Hú de sok lettem, bocsi :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia momi


neked Az Anna Védönöd k betüvel kezdödik a vezetékneve

Ha mert nekem is az . nekem nem jön be
anha
 
 

 
 

Szia Anha!

Anna, igen, de nem az, hanem a csókásiné h. anna. Hát ő elég jófej, annyira, hogy még a színét sem láttam már nagyon rég óta. Nagy ritkán összefutunk az sztk-ban, akkor igérte egyszer hogy eljön hozzánk, na azóta sem járt erre. :lol: Azért örülök hogy nem az a gólyafészek fejű öreglány a védőnőnk, attól kiver a víz. De mondom, jó fej, csak ritka vendég. :lol:



Jajj csajszik, tegnap a dokinénink megpiszkálta a tökösét a Ricsinek. Szegénykémnek tök piros. Ha látom hogy mit csinál tuti nem engedem de a párom figyelte, ő meg engedte neki. Hát sikerült megállapítania hogy kicsit le van még tapadva. Jó fej, egy éves korra oldódik fel a letapadás, nem tudom minek piszkálta öt hónaposan. :evil: De ha ebből gondja lesz a Ricsinek, tuti kinyírom :evil:


Tegnapi napunk az csak rosszat tartogatott. Beszéltünk egy hiteles mukival, aki 6 bankal áll kapcsolatban és hát elég nagy törlesztőrészletett ajánlott, így maradunk. Csak akkor tudnánk bevállalni ha én is doliznék, így gyed mellett nem hiszem hogy jó ötlet lenne. Épp hogy kijönnénk havi szinten egy fizuból :evil: bár még nem kaptam gyed-et, most fogok majd először, ki tudja mennyi lesz főleg hogy nem kértem az adójóváírást. Pedig annyira beleéltem magam :evil: Na jó, asszem befejeztem végleg ezt a lakás témát, már nem untatlak titeket. :oops:


Olyan jó hogy nincs az a nagy meleg, Ricsi is akkorákat durmol. :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia momi

ne ad fel hátha találnak valalami jot . a bank
anha
 
 


Sziasztok lányok!

Végre van egy kis időm írni. Olvasni olvaslak titeket, de írni nincs időm, ugyanis nappal mostanában semmit nem aludt Nonó. De most szerencsére sikerült elaludnia :lol:
Már olyan sokat termeltetek, hogy nem tudok ennyi mindenhez hozzászólni.

Anikó!
Én 50 kg-ról keztem, szüléskor 66 kg voltam, most vagyok 57.
Szóval még 7 kg-tól meg kell szabadulnom. Amint lehet megyek is tornázni, bár egyedül nem sok kedvem van, itthon meg nincs kitartásom. :(
Amúgy én sem keltem fel Nonót éjszakánként, mert kel ő magától 3-4 óránként.
Tegyél fel Patrikról képet légyszi, mert már kíváncsi vagyok rá!!! :)

Móni!
Én is bababarát kórházban szültem. Velem is ott volt végig Nonó, kivéve az első éjszaka , mert ugye akkor megfigyelés alatt volt.
Én jövőhét csütörtökön megyek vissza a dokihoz kontrollra, de még mindig vérzek, amit nem értek, mert egyszer már csak maszatolás volt, és most megint visszajött a vérzés, persze nem vészesen, de akkor is aggaszt. :cry:

Gabó!
A talit mikor szeretnél?
Csak hogy mindenkinek jó legyen. Mi aug. 18-tól elutazunk egy hétre.
Amúgy minden ok veletek?

Csilla!
Hogy viseled a terhességet? Az időjárás megvisel?

Anha!
Bocsi, hogy megkérdezem, de mi a keresztneved?

Na már sír is Nonó, mennem kell. Még jövök, majd ha tudok. Pussz.

Ja és Anikó!
A naptárba nincs benne a Noel, csak az utónévkönyve. Amúgy május 16. :)

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok

Téleg nem is mondtam

Zsuzsa a keresztnevem
anha
 
 


Sziasztok!

Csajok! Üljetek le! Ketten vannak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap délelőtt jövök, és majd mesélek! :lol:

rnecsi
 
 


Szia

Hatalmas gratula

El se hiszem

Kösd fel a gatyád . Vigyáz magadra
anha
 
 


Szia

Rencsi azért nagyon irigyelek remélem nekem is lessz .
anha
 
 


Sziasztok!

Egyáltalán nincs most időm írni de ezt nem hagyhattam szó nélkül:




Csilla!

Gratulálok!!!!!!! Nagyon szupi!!!! Remélem egy kislány egy kisfiú lesz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Hű de haldoklik megint ez a topik :cry:


Zsuzsa!

Akkor hívhatlak így, vagy maradjon az Anha?

Gabó!

Minden ok? Nagyon eltűntél, aggódom!!!

Niki!

De jó hogy jöttél! Bizti Nonókánál is az időjárás zavart be, amióta nem esik azóta mi is alszunk, remélem ti is :wink:

Csilla!

Mesélj, már nagyon várom!!!!!!!!! KÉpet is tegyél fel róluk!!! Olyan jó lehet, irigykedem ám :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anikó!

Rendben vagytok? Remélem nem haragudtál meg a multkori észosztásomon :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Csilla!
GRATULÁLOK! :shock:
Emlékszel, hogy pár oldallal ezelőtt említettem neked, hogy lehet, hoyg ikreid lesznek?!? :shock:
Van mikor ráérzek dolgokra!

Móni!
Jólesett, hogy aggódtál értünk és most el is mindom miért nem jöttem.
Felhívtam ma a nagyimat, hogy felmennénk hozzá pestre.
Erre a hülye nagyapám felveszi a telefont és közli, hogy a mami rosszul van és nemtudja adni.
Teljesen felháborodtam, hogy senkinek nem szólt a családban és az ügyeletet sem hívta és jól neki förmedtem. Kértem adja a mamát.
Szegény nagyim nagyon rosszul volt.
Hívtam az ügyeletet, háziorvost, mindenkit és senki a világon nem vette fel a telefont, így hívtam a mentőket.
Nagyon rendesek voltak és 3percen belül kiértek.
Bevitték a Szt.Imrébe, mert vesegyulladása van és 41fokos láza lett.
Szóval egész idáig izgultam, bár a szüleim nála vannak és mi is felmegyünk!
Eddig főztem és sétáltam Flórával és próbáltam lenyugodni.
Nagyon jó érzés ,hogy gondolsz rám!Köszönöm!

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabi

Hát nekem is josolhatná . Hátha bejön

nyugotan hivjatok Zsuzsának

Sokkal jobb
anha
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nem haragudtam én meg, jó ha segítetek, mert ti azért tapasztaltatok már sok félét baba ügyben. Mindent kérek elmondani, jót is rosszat is! Vissza kéne mennem, arra mikor írtad, hogy a Ricsi maratont eszik, mert ma mi is azt csináltuk, remélem holnapra elmúlik ! Te hogy keltegetted ?

Csilla!
Ez igen! Gratula! Írj mi van veletek!

Niki!
Csak nem neked is bealszik szopi közben? Köszi a névnapos dolgot! Ha találsz valami jó tornacsoportot akkor szólj légyszi, mert már mennék valahova, mozognom kéne.

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok

A torna engem is érdekelne ha tudtok valamit irjátok le .
anha
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsika, hogy nem jöttem tegnap, de az az igazság, hogy végig aludtam az egész napot! :oops:
Szóval a szerda története, amikor kiderült, hogy két babánk lesz egyszerre:
Tegnapelőtt kellett visszamennem a dokihoz, aki hétfőn szabadságra megy 3 hétre. Rávettem a páromat, hogy kisérjen el, és örülök, hogy eljött velem, mert egyedül nem biztos, hogy hazataláltam volna! Szerdán tehát visszamentem kontrollra, ahol nagyon jól elbeszélgettünk az orvossal, megkérdezte, hogy hogyan érzem magam, van-e panaszom. (Szegény párom szerintem már itt rágta a körmét a váróban, mert a többiek előttem max. 5 percig voltak bent!) Mikor befejeztük a helyzetelemzést elkezdte a vizsgálatot. Közölte, hogy a méhszáj zárt, nagyon jó! Következett az UH-os vizsgálat. Már az elején sejtettem, hogy valami van, mert néha elég érdekes lett a feje! Hosszas vizsgálódás után megkérdezte az orvos, hogy mit szólnék ha azt mondaná, hogy ketten vannak?! Teljesen lefagytam! Mondtam neki, hogy két gyereket szerettünk volna, de nem egyszerre! Azóta sem tudom felfogni a dolgot, egyenlőre ott tartunk, hogy a párommal győzködjük egymást a UH felvételt nézegetve, hogy megtörtént velünk is a csoda, ikreink lesznek! (Remélem, minden rendben lesz velük, nem fog kiderülni semmi negatív dolog, mert kezdem magam teljesen beleélni a dupla baba gondolatába! :oops: :roll: )

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Nagyon durva, ez olyan híradós, fókuszos sztori :shock: Nem tudom hogy miért de esküszöm megbolondulnak az öregek. Valamiért azt hiszik hogy ha lebetegszenek és esetleg korházba kerülnek, máris meghalnak, így nagy ívben kerülik az orvosokat. Gondolom nagypapidban is ez játszódhatott le. Nagymamám is eljátszotta ezt egyszer, kihordott egy vakbelet, az utcsó pillanatban hívtak hozzá mentőt. Sajnálom szegény mamidat és téged is, szőrnyű az ilyen ostobaságot átélni, főleg hogy ebből nagyobb baj is lehetett volna. De a lényeg hogy túl vagytok rajta. Ne idegeskedj, mert Flóra megérzi :wink: Remélem sikerült az öreget felhomályosítani hogy ebből gáz is lehetett volna.... Na nem szaporítom a szót, gondolom ezt nem ország világ előtt akarod megbeszélni.... :wink:

Amúgy meg persze hogy izgultam, tudod női megérzés :wink: Nem szoktál csak úgy eltűnni, meg ha el is tűntél mindig kiderült hogy anyudéknál vagytok, de ott most van net, szóval érted :wink: Remélem mára már derüsebnek látod a helyzetett.


Csilla!

Nagyon szurkolok nektek, hidd el nem lesz semmi baj :wink: És ez tényleg egy csoda .... :lol:


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez hihetetlen, folyamatosan csak nyűszít a Ricsi, és a legjobb hogy óránként szopik :shock: mennem is kell mert hív a kis piócám :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Rencsi

Nem lesz baj minden szép és jo lesz . pár honapja agotál hogy egy se lesz most meg 2 van . na no para

:D :D :D :D
bár már énis itt tartanék
anha
 
 


Zsuzsa!

Az a "gond", hogy nem hiszik el az emberek, hogy csak a 10. hetet taposom! :roll:
Többen mondták, hogy szerintük lassan félidős leszek! :roll:

rnecsi
 
 


nem baj legyél szép nagy hisz ketten vanak én imátam a másodiknál a nagy pocakot az elsönél nem volt nagy .

imátam élved ki minden percet és szard le mit mondanak még ha akkor a
leszel is minte egy ......

élvezd ki ezt a csodás dolgot . marha jo érzés tuti hid el

téleg nagyon irigyelek . de örömböl
anha
 
 


Sziasztok csajok!

Anikó!
Nekem is sokszor bealszik szopizás közben, így aztán van mikor egy órát is szopizunk. Szerencsére éjszaka nincs így, mert akkor gyorsan beszívja a tejcsit :lol: , és már durmol is tovább.
Én nem tudom hova hízik a drága, de nagyon sokat eszik, már 4700 grammos, és még csak holnap lesz 6 hetes. :? :roll:

Móni!
Most valahogy ma alszik rendesen meg tegnap is, de amúgy egész nap tök nyügi, mi lesz jövőhéten, ha 39 fok lesz, belegondolni sem merek! :shock:

Csilla!
Én is gratulálok az ikerterhességedhez, de bennem vegyes érzések vannak ezzel kapcsolatban.
Azzal meg tényleg ne törődj, hogy ki mit mond, csak magaddal törődj, és élvezd a terhességed!
Amúgy egy vagy két petéjűek???

Anikó, Zsuzsa!
Milyen torna érdekelne?
Aerobik, zsírégető, vagy csak sima kondi???

Kép
niki+baba
 
 


Niki!
Gondolhatod, hogy elsőre én is megelégedtem volna egy babával is. Félek a terhességtől és az utána következő időszaktól, hisz titeket olvasva is egyértelmű, hogy egy babával sem egyszerű! Mostanra talán már sikerült feldolgoznom, hogy ketten lesznek, és bizom benne, hogy mivel kétpetéjűek, ezért egy lány, egy fiú felállás lesz! :lol:
Az az igazság, hogy a párom már most alkudozik, hogy ha mind a kettő egynemű, akkor próbálkozzunk be majd mégegyszer! Kiváncsi vagyok, hogyha megszületik ez a kettő, akkoris ez lesz-e a kívánsága! :lol:

rnecsi
 
 


Szasztok

Ugy látom hiszti nap van nekem zoé du ota visit de mindenér ha lerakom azért ha felrakom azért

T :D orna Hát én valami Kondira gondoltam
anha
 
 


Sziasztok!
Na ezen a napon is túlvagyunk!
Kicsit széllem magam, mert lehet hogy nem mondtam el, de a lányomat ma délelőtt fotózásra vittem egy modellügynökséghez (ők készítik a képeket a babamagazinba, anyáklapjába).
Szóval reggel felkeltünk fürdés,csinosítás, bepakolás és irány a ponty utca.
Hamar sorra kerültünk, mert nem volt előttünk senki, de, hogy ez nem volt könnyű az is biztos!
Egy kis kerek székre kellett leültetnem Flórát, úgy, hogy tartani is kellet és még meg is kellett nevettetni!-Még jó, hogy ott volt a barátnőm is!
Nem várok én ettől semmit, de ha hívnak megyünk és megkeressük a pelenkára valót. :oops:


Csilla!
Szerintem tuti semmi gond, csak a doki is meglepődött, hogy kettőt lát! :lol:
Biztos nehéz lehet a gondolat, de szupi szép kismama leszel és anyuci!!! :wink:

Móni!
Igen megtörtént a kioktatás és remélem nem fordul ilyen elő többet, mert majd kiugrott a szívem.
Ricsike lehet, hogy szomjas és azért kéredzkedik cicire.
Hétfőn megyünk balcsira, remélem jó idő lesz.
Ja és ne izgulj! :wink:

Nekem a Rubint Réka Légy bombajó kismama- van meg (szerintem ez nagyon jó!)
És Kállai Ildikó kismamatornája -maga a torna nem rossz, csak ennek a nőnek a hangjától ráz a hideg, pedig aranyos csajszi.
Ha kell valamelyikőtöknek szóljatok odaadom!

Zsuzsa!
Neked mikor aludták át a lányaid először az éjszakát?
Mikor adtál tejet, kakaót először nekik?

Képzeljétek vettünk Flórának szandált, mert már mindenhol sétálni akar és csak 18-asban volt a legkisebb.
Szegény szokatlan még neki és egy picit nagy is neki.
Kiváncsi vagyok mikor szokja meg. Ja és rágja a szandiját úgy hogy alábiján van! :lol: :roll:

Bocsi, hogy ennyit írtam
szép álmokat!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek el tegnap estére kiderült hogy miért cicizettennyit a Ricsi. Úgy belázasodott szegénykém. Már délután volt hőemelkedése de azt a fogára fogtam. Estére tüzelt szegénykém, de fogalmam sincs hogy mitől. Kapott kúpot és szépen alukázott, egyszer keltünk. De reggel megint annyit evett :shock: Remélem jobban lesz mára és ez a nagy zaba csak egy "gyors növekedési szaknak" tudható be, hisz pont itt az ideje ennek. Nagyon remélem és nem annak tudható be hogy már nem elég tápláló neki a tej. :?: :?: Most lesem és ha pár nap alatt nem múlik ez a farkas éhség akkor bizony megkezdjük a hozzátápit, nincs mese.

Nem tudom hogy ki kérdezte de mi nem mérjük itthon a Ricsit, nem vettünk csecsemőmérleget. Ha nagyon kiváncsi vagyok a mi mérlegünkön kb.-ra megmérjük. És éjjel sem keltettem soha csak az első két hétben aztán mondta a doki és a védőnő is hogy nem kell, így ő alukázott éjjel én meg fejtem. De aztán mikor kevés volt a tej és szoptatni kellett sűrűn, még éjjel is, akkor keltettem de azóta hozzászokott és kelünk, nem is egyszer.

Gabó!

Én is elvinném ilyenekre a Ricsit, de amióta megszületett azóta utálok pestre járkálni. Drukkolok hogy sikerüljön!!!

Csilla!

Na ne csináld már :lol: hisz két pindurka van a szíved alatt, természetes hogy már most dupla akkora vagy mint kéne lenned :lol: és várjál csak, majd fél idősen akkora leszel mint egy finises kismama :lol: Élvezd a helyzetedet, hisz csak keveseknek adatik meg ez a csoda! :wink: Akik meg beszolnak, azokból csak az irigység beszél :wink:

Ikrek nevelése: barinőmnek van ikertesója, az anyuja mesélte hogy csak szervezés kérdése az egész. Ha meg már felfedezik az együtt játszás örömét, a negyede lesz mindannak a nehézségnek amit mi, egy gyerekes anyukák átélünk majd. :wink:


Most mennem kell, majd ha visszajutok ide akkor folytatom.....

Kellemes hétvégét!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Remélem nem értettél félre, azért írtam, hogy vegyes érzések vannak bennem. Mert egyrészről tudom hogy milyen ha valakinek ikrei vannak, mert a bátyáméknak is van két szép kiscsajszi, ők egypetéjű ikrek, másrészt viszont nem tudom milyen érzés, mint szülőnek, mert én is ikreket vártam kétpetéjűeket, de nekem csak Nonó maradt meg.

Zsuzsa!
Én a kondiba benne vagyok. A battafitre gondoltál?

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok

Igen arra gondoltam más nincs


Momi Irj mi van a babával

Gabi honan szedted a szivecskét énis szeretnék .
anha
 
 


Niki!
Nem sértődtem meg. Egyenlőre még felfoghatatlan számomra is, és bennem is elég érdekes érzések kavarognak!
Te meddig vártál két babát? Mi történt? Persze csak ha nem titok, és nem bolygatok régi sebeket! :oops:

Lányok!
Hol lehet a közelben kismama gatyát venni? Lassan nem férek bele semelyik ruhámba! Olyan fazon kellene, amit egy jóidejig tudok használni, mert ha beindul a pocaknövekedés, akkor nem lesz pénzem hétről hétre vásárolgatni! :roll:

rnecsi
 
 


Csilla!
Érden a C&A-ban egész megfizethető áron kényelmes kismamaruhák vannak, de itt a babaneten a kínál oldalon is találsz rucikat.

Zsuzsa!
A szivecske kép jobb sarkában van az az internetes oldal ahonnan én is leszedtem, de lassan eltávollítom, mert sok helyet foglal.

Móni!
Köszönjük a drukkokat!

Szép álmokat mindenkinek!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Nagyon jó a két baba, mégegyszer gratulálok, én szerettem volna ikreket, de majd legközelebb!
Én a batta tescoban- van egy üzlet a posta melett - vettem az összes kismama ruhámat, rám minidig jó volt ott minden, és nagyon aranyos a két eladó csaj!
A battai fitt formában van kismama jóga is!
Sikerült választanod, hova mész?

Csajok!
Patrik mostmár kezd ráhangolodni a dolgokra, szépen alszik, játszik a kezével és jól eszik, már csak max 20percig tart, éjszaka 1x kel fel, de akkor gyorsan eszik és már alszik is. Már sokat van fent és játszik, nagyon aranyos! :D

A torna: én régen minden második nap a fittformába jártam, valószínű, most is oda fogok járni, akkor tök arik voltak a pultos csajok - mindig segítettek, de most az egyik babázik otthon - nem tudom kit vettek fel helyette. Meg aerobikra is jártam, az is nagyon jó volt. Na majd ha arra járok benézek, mi van ott mostanság.

Zsuzsa!
Te nem jártál a T-mobilba tornázni? Mi minden szerdán, szombaton ott voltunk, volt intim torna is azon is voltam 2x - nem találkoztunk ott?

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Szia

nem nem jártam . soha

te is t-mobilos vagy
anha
 
 


Szisztok


Rencsi

én a törpicurba is vettem ruci

itt battán Meg a corába is szoktak olcsok lenni
anha
 
 


Ja csináltam ilyet

már csak a vonalzoval kel megküzdenem az a baj hogy nem beszélem az angot. Kép Kép
anha
 
 


egyet fel tutam rakni a másikat meg nem a livié valamiér nem jo
anha
 
 


Sziasztok!

A scannerünk valamilyen csoda folytán magához tért, így fel tudom tenni a babákat!

Kép 9 hetesen az egyik Kép 9 hetesen a másik

rnecsi
 
 


Kép Mégegyszer az első :)

rnecsi
 
 


Sajnálom lányok! Az egyik nagyon szégyelős! Lehet, hogy kislány? :lol:

rnecsi
 
 


Sikerült előcsalogatni! :D

Kép

rnecsi
 
 


Csilla!
Ezek a babák már most gyönyörűek! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Csilla!

Nagyon édik :lol: És milyen szép nagyok már :lol:

Gabó!

Mentek nyaralni, ugye? Jó nyaralást, vagy csak egy napos kirándulás lesz? Hú, hétfőre jó meleget mondanak ám :cry: Jó lesz ott a balcsiban :lol:



Elegem van... Nem tudok már mit kezdeni a Ricsivel :cry: Folyamatosan csak nyöszörög, teljesen ok nélkül elkezdt teli tüdőből sírni és a legújjabb hogy hang nélkül is sír, csak úgy potyognak a könnyei. Gondolom a foga, más baja nem hiszem hogy van. A láza azóta sem jelentkezett újra, csak egy kicsit náthás de nem vészes. hát passz. Na meg úgy szívja az alsó ajkát és még rágja is :shock: Na mindegy, túl éljük valahogy, legalábbis most ez a stratégia: túlélni valahogy a napokat.

Képzeljétek el ma már kétszer sikerült a hasáról visszafordulni a hátára a Ricsinek. Mondjuk egyiket sem láttam de valahogy megcsinálta :lol:



Csilla!

Kismama rucikat én nem hordtam, rám jó volt az összes cuccom csak melltartót meg bugyikat kellett vennem :lol: Fúj de utáltam azokat a nagymama bugyikat de praktikusak voltak és jó kényelmesek. Mindig stikában mostam, nehogy meglássa valaki a szárítón, olyan ciki volt :lol:



Na mennem is kell, ismét megy az ordítás.... További kellemes vasárnapot kívánok mindenkinek!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csilla! Csak neked:

Kép Szerintem két lány lesz :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Gabó!
Kaptál képeket a fotózáson?

Csilla!
Én 8. hétig vártam kettőt, mert akkor levált a magzatburokról az egyik, így szigorúan feküdnöm kellett hogy a vérömleny felszívódjon, de végülis Nonó így megmaradt.
Kismamaruha: Én a Pólusba vásároltam, illetve battán a tesconál lévő boltba, és Érden ott is van kismama bolt.

Zsuzsa!
Akkor megyünk kondizni? Van kedved? Anikó???

Móni!
Ha popsiba mérem a lázát, akkor hány foktól beszélünk lázról?
Mert Nonónak most 37,4.

Kép
niki+baba
 
 


Ja és a mai képek. :lol:


Kép Kép Kép

Kép
niki+baba
 
 


Szia neked

mikor lenne jo neked

tekire bizod a babát .
anha
 
 


Szia

nekem is nagyon hisztis a zoé
biztos nagyon melege van :D :D
anha
 
 


Sziasztok!

Niki!

Anno engem a Gabó homályosított fel ezügyben. 37,8 tól hőemelkedés, a babák nagyobb hőmérséklettel bírnak. (szolj Gabó ha rosszul mondom :roll: )A popós mérésnél 0,5-öt mindig le kell vonni! Szerintem csak melege lehetett Nonónak, nem? 36,5 az áltag hőjük, de melegben a Ricsinek is felmegy 37 körülire.

Nagyon szépek a képek, tündéri kislegény :wink: Strandon voltatok? Én még az utcára sem merem kivinni a Ricsit ebben a melegben nehogy hőgutát kapjon. :oops:

Te vagy a képen? Csak azért kérdezem mert feltűntek a hosszú körmök. Hogy boldogulsz velük? Nekem tövig vissza kell vágnom, Ricsi mindig belekapott most meg hogy rágja az ujjaimat állandóan felsértette velük az ínyét :evil:



Nálunk is megy a hiszti :shock: :lol:



Ma fél óránként keltünk este 10 és hajnal 4 között, aztán csoda történt és 4-től fél6-ig egyben aludtunk másfél órát :shock:



Lányok!

Most bizti badarságot fogok írni de nekem néha teljesen olyan mintha még mindig mozogna odabent valaki. Bizti csak bélmozgás de tök olyan. Ti nem szoktatok hasonlót érezni ?


Zsuzsa, Gabó!

Nem tudjátok hogy a görög dinnye levét mikor lehet adni a babáknak? VAn itthon és olyan fini édes, bár még semmit sem kapott a Ricsi, gondoltam adok neki pár kortyot belőle de aztán elbizonytalanodtam. ???????

Zsuzsa!

a babafalva.hu-n magyarul vannak a vonalzók, nézd meg azt!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok

a else hiszitek mi történt

na tegnap 4 ora körül begörcsöltem nem tudtam menni . hivtunk ügyeletet . kijöt azt monták most rögtön nögyogyászat sztk Szinyai . hoz . ö is megvizsgáltazt monta vizsgálat elött hogy hugyhojag gyuladás . viszgálat után utrahang akkor közölte ugy néz ki méhen kivüli terheség gyanus . na hát godolhatjátok mit éreztem azonal korházba külöt 18:30 beértőnk nnegyed nyolcig semmi mire jött egy rezidens megvizsgált . monta várjak na és itt jön a tuti sztori felküldött a nogyogyászatra kérjek egy tesztet csinálják meg . megcsinálták azt monta növér negativ . lementünk visza dr hez montuk neki negativ a teszt . monta várjaunk mingyár jön vártujunk .jöt visza közölte hogy nem negativ enyhén poziv azonal uh na megcsinálták ott se letem okosab nem láták pontosan mi is van benn az tuti sok folyadék van a méhem mögöt . a uhs dr aki már nem rezidens volt hanem komoly dr azt monta akár mi is lehet még az is hogy rendes terheség lesz idövel ben kel maradni vagy aláirom a papirt hogy haza megyek . meg látot tök jo petéket amiböl bármi is lehet . na monta ha ben maradok akkor akár 3 hét is lehet mig ki nem derül mi is van . na montam megyek aza mert van két gyerekem 3 hét hosszu idö . soval ha rosszul leszek akkor azonal korház fály még a hasam itt van az uncsitesom velem . ja ami alényeg reggel kelet csinélnom tesztet ami negativ lett holnap este megyek a maszek dr hez . ez van szép mi akár mi is lehet , azt nem értem hogy lehet egy teszt enyhét pozitv . kész vagyok.
anha
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem mindenki bírja még a meleget, senki nincs rosszul tőle! Tökre örülök, hogy nem most vagyok 7-8 hónapos az ikrekkel! ... bár télen sem lesz jobb, mikor egy egész ruhásszekrényt kell magamra húznom majd! :roll:


Zsuzsa!

Itt is leírom, hogy ha bármiben tudok segíteni, akkor nyugodtan írjál SMS-t, vagy hívjál! Nem vagyok tapasztalt anyuka, de talán ismernek a lányok annyira, hogy nem kezdenek el hisztizni, ha meglátnak!


Móni!

Remélem nincs igaza Ricsinek! :lol: Én egy kisfiút és egy kislányt szeretnék a lelkem mélyén! Persze ha egészséges lesz mind a kettő nem fog érdekelni a neműk!

rnecsi
 
 


Szia Rencsi

Köszi Aranyos vagy Bármi van szolok . Meg irok mik történtek .
anha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: