Új privát üzeneted érkezett!

ILDI/Delfinke!!!!!
Hová tüntél?
Remélem nincs semmi gond, nem azért nem jelentkezel! :?:
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Köszi a hiányolást; bocsánat az eltűnésért! :lol: Semmi gond nincs, csak összejöttek a dolgok.
A burkolatokat kellett kiválasztanunk; egy csomó mindent kell még vennünk; és elkezdtem dolgozni is. Úgyhogy komolyan hulla vagyok; de úgy néz ki most jön egy kis nyugis időszak! :D
A héten kezdjük a hitelt intézni :twisted: .

A játszóházban mi is nagyon jól éreztük magunkat; jó hogy megismertelek titeket! :D

Figyu, lenne egy olyan kérdésem hogy te csak falra festesz? Tudoid van az Ikeában az a lámpabúra ami rízspapírból készül! arra is tudnál festeni esetleg?
Marci szobájába szeretnék majd valami jó kis lámpát; de horror árban vannak! :roll:

Ma levettük Marci ágyáról a rácsot; úgyhogy szabadon jár kel! :D Annyira éldes volt, nagyon élvezte! :P

Na pusz nektek; mentem is aludni:

Ildi


delfinke
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 

 
 

Szia Ildi!
Levehető vajon a papír a lámpáról? Mert ha igen, akkor nincs akadálya annak, hogy ráfessek! :-)
Ja, meg ki kéne találni, hogy milyen festékkel lehet arra a papírra festeni!
Ha nem, akkor esetleg azt lehet, hogy lemérjük és csinálok rá még egy réteg papírt. :-)

Azt azért nem vállalom, hogy egy tök drága lámpát esetleg elrontsam, mert nem biztos, hogy szépen meg tudom csinálni, ha rajta van a lámpán! :-(

Jajj, nagyon várom ám már, hogy jöjjetek!
Egyébként mit dolgozol?
Beninek november eleje óta rendes kiságya van, nem rácsos, hát elég küzdelmes időszak volt az elején, hogy ne másszon ki folyamatosan, amikor aludni kellene! :-D De tényleg aranyosak ilyenkor! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Merre van ez a játszóház? Mikor lehet menni? Mennyibe kerül? Én is bemehetek a babámmal? A kislányom 10 hónapos. Őt lehet már vinni?

Köszi: Móni

gwini
 
 


ILDI!!!!!!!
Hol vagy????? :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Bea!!
Tegnap este jutott eszembe, hogy tegnap volt az első babatorna, igaz? :-(
Sajnos a Levi még mindig itthon van, mert beteg, ezért nem tudtunk volna menni.
Hogy sikerült? Voltak sokan? Jövő héten remélem már mi is tudunk menni. Kedden nem valószínű, mert úgy néz ki megyek dolgozni, de csütörtökön mindenképp!!! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti!
Nem maradtatok le semmiről, csak jövő héten kedden indulna, tegnap a jelentkezési határidő volt. De még nincs meg az 5 fő, addig nem indul. Próbálj még 2 főt beszervezni, légyszi! Nektek a délután is jó lenne vagy csak a délelőtt?

Már zenebölcsire is lehet jelentkezni, erre minimum 10 főnek kell összejönni, hogy induljon. Nagyon aranyos a csaj aki tartja majd, furulyázik, klarinétozik, és persze énekel.
Ha érdekel szólj, ez valószinűleg szerda délelőtt lesz.

Láttad a hozzászólásomat a babaszobán?
Remélem lesz hatása.

Mielőbbi gyógyulást Nektek!

Bea
csbeata
 
 


Szia Bea!
Az a baj, hogy remélem lesz annyi dolgom, hogy ne érjek rá minden nap. Úgy gondoltam, hogy egy héten mi csak egyszer mennénk. Ez gond nektek?
Mert most például úgy néz ki, hogy megyek hétfőn-kedden festeni, nagyon valószínű, hogy nem leszek kész egy nap alatt, ha meg ez nem jó az illetőnek, akkor valószínűleg csütörtök-péntek lesz belőle, mert szerdán nem megy Levi oviba, és mind a két gyereket nem szívesen sózom rá anyukámra.
Ami a lényeg, tudod, most még nagyon össze-vissza van, lehet, hogy utána március végéig, akár minden nap tudnánk menni, de ezt sajnos nem tudom megmondani előre.
Én próbálkozom!!! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


sziasztok!

bocsánat az eltűnésért; de szarakodott a net; és minden nap annyira felidegesített hogy inkább nem is jöttem! :D :D

Kriszta!
A lámpa kérdés már nem aktuális, szülinapjára vettünk neki egyet! amit mondta Ikeás ámpa, nem is szedhető le a búra; úgyhogy nem lett volna jó! :roll:

Hitelhez végre beszereztük az összes papírt, hétfőn megy a bankba. lakásunk gyönyörűen halad, a fürdő már teljesen kész. kb 4-5 hét és kulcsra készen kész lesz a lakás! :D :D :D :D Már annyira várjuk hogy csak na. :P

Bea!
A manótorna minket is nagyon érdekelne, de sajna nekünk a kedd nem jó!(akkor járunk fejlesztőtornára)

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Lehet úgy is jönni, hogy heti egy nap.
Csak már legalább egy napra jönne össze a minimális 5 fő.
Majd szólok, ha már megvan a létszám. Addig sajnos nem indítjuk be.
Kriszta az nagyon jó, ha szaporodnak a megrendelések.
Ügyes vagy.

Ildi, jöhettek csak csütörtökön, ha Nektek úgy jobb.
Már délutánra is szervezek pedagógust, aki fejlesztőtornát tartana.
Akinek az a jobb, jöhet délután 16.00 órától. (Eddig úgy tünik erre nagyobb az igény). Csak még nem tudom mikor indul.
A délelőttire nem jött még össze a minimális 5 fő.
A délutánira meg pedagógust kell keresnem, mert aki délelőttit tartaná, délután nem ér rá.
Nem egyszerű, de előbb-utóbb csak beindul a dolog.
Az a pár hét nem sok már a költözésig.
Gondolom nagy az izgalom.

Majd jelentkezem ha már van valami biztos.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!
Ildi, de jó, hogy jelentkeztél! Már nem tudtam elképzelni, mi van veletek!!! :shock:
Örülök, hogy jól halad minden, és rendben mennek a dolgok!
Már várom nagyon, hogy mehessek hozzátok!!!! :-D

Jó lenne, csütörtökönként együtt járni a babatornára!! Akkor már ketten biztos lennénk, és már csak egy pár embert kell beszervezni! :-D
Remélem hamar elkezdődik, mert nekem még a jövő hétre ki van fizetve, ahova most járunk, de nem szeretnék még egy hónapot kifizetni!!!!! :(
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Bea!
Az tök jó lenne ha csütörtök délután lenne torna!Mi most BRHG tornára járunk, de a jövő hónapot már nem akarom befizetni! :D

Kriszta!
Én is nagyon várom már hogy ott legyünk; és berendezve jöhetnek a vendégek veletek az élen! :D
Azért sem voltam sokáig mert Marci beteg lett(tavaly március óta először). Skarlátgyanus volt, de már túl van rajta. doki szerint nagyon enyhe skarlátja volt! de legalább túl vagyunk rajta, egyáltalán nem viselte meg!
Ma reggel a Heim Pálban kezdtük a sebészeti ügyeleten! tegnap vendégségben voltunk, és az én okos kisfiam feje beszorult a két kanapé közé. persze üvöltött és küzdött ezerrel, alig bírtuk kihúzni. mindkét fülkagylója sérült, az egyik füle mögött bevérzés van, a másik oldalon a feje lett véraláfutásos. Olyan szép kis kuka füle lett hogy csak na! Semmi komolyabb baja nem lett, de inkább elvittük megnézetni!
szóval zajlik az élet! :D

Ildi

delfinke
 
 


Szia Ildi!
Skarlát????
Komolyan mondom, én azt hittem, ez a betegség már nem is létezik, erre 1-2 hónapon belül ti vagytok a másodikak, akitől hallom, hogy skarlátos lett a gyerek. :-(
A babaszobán az egyik lány mesélte, hogy a kislánya ovijában rendes járvány volt, de csak abban a két csoportban, amelyiket össze szoktak nyitni. Ti vajon hol kaptátok el?
Sajnos mi is folyton betegeskedünk, Levi karácsony óta szinte folyamatosan beteg, 1 hetet, pár napot megy oviba, aztán viszem az orvoshoz. :-( Bence is beteg, folyik az orra, meg köhög, férjem is kivan teljesen, múlt héten szerdáig volt betegállományban, de pénteken már megint nem tudott menni dolgozni, ma megy a dokihoz megint. :-(
Tudom, hogy az időjárás miatt van, de mostmár teljességgel elviselhetetlen ami folyik. Mármint úgy egyébként örülök, ha szép az idő, de ez nem normális, amilyen állapotban az egész család van. :x Már nagyon unom! :x
Na akkor Marci hasonló gyerekecske lehet, mint Bence! :-D Ő is folyton bajba kerül, meg megüti magát, meg leesik innen-onnan! :-)
Most már eljutottam odáig, hogy csak nevetek rajta, amíg nincs komoly baj, mert eleinte borzasztó volt. Nem voltam hozzászokva, ahhoz, hogy ilyen bátor a kisfiam! Mert Levi egész másmilyen. Ő olyan óvatos! :-D Nagyon vigyáz magára. :-D Vele nem fordulhat elő, hogy leessen valahonnan. :-D
Na, jó hosszúra sikerült a levelem!!! :-D
Sziasztok!!!!!!!!!!!!!
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Nálunk is itt a bölcsiben skarlátjárvány volt; és ahova járunk tornára ott is mondta a csaj hogy hárman is skarlátosak! :roll:

Marci nem szokott betegeskedni; hála az immunerősítőnek amit szed.Tavaly március óta nem is volt beteg; akkor viszont 2x4 napig élveztük a László kórház vendégszeretetét! :roll:
Marci folyton tele van sérülésekkel, és egyre bátrabb! Életveszély miket csinál, két percig nem tud a fenekén ülni folyton rakoncátlankodik! :D :D :D

Ildi

delfinke
 
 


Szia Ildi!
Tudod mit? Látszik rajta, hogy milyen kis rosszcsont. Tényleg, pont mint a Bence. Látszik rajta, amikor készül valami rosszaságra! :lol:
Tudod, olyan arcot vág, hogy rögtön tudod, hogy itt valami nincs rendben. :-)
Egyébként, nyitottam egy topicot a babaszobán, az a címe: Legcikibb szülői baklövések.
A címet azt loptam, mert az origon van egy ugyanilyen topic, de szerintem nézzétek meg:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=182400
Én szétröhögöm magam!!!! :-D
Milyen immunerősítőt szed? Levi is szedett ősszel, nem is volt beteg, majdnem 4 egész hónapig. Aztán persze karácsonykor megbetegedett, és azóta szinte folyamatosan beteg. :-(
Most megint szedi, és mintha javult volna a helyzet. Ha jól emlékszem úgy hívják broncho vaxom. Remélem jól írtam!
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Bea!
Ez nagyon szuper, bár én pont 4-fél 5 felé szoktam menni Leviért, de megpróbálom majd valahogy megoldani, jó lenne inkább oda hozzátok járni! :-D
Írtam össze egy csomó mindent a honlappal kapcsolatban, szerinted hogy tudnánk megbeszélni a részleteket a férjeddel?
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti!

Ha jobban vagytok, akkor vasárnap bejöhetnétek a játszóházba, most nyitva leszünk.
Vagy jövő héten valamikor délután. Bár azt sose tudom előre, mikor ér haza a férjem. Esetleg csütörtökön ha jöttök a tornára, csak nem tudom mennyi idő lesz. Majd este megkérdezem a férjem.. Aztán jelentkezem.

Bea
csbeata
 
 


Egész nap nyitva lesztek vasárnap?
Elméletileg tudunk menni... remélem gyakorlatilag is! :-D
KRiszti
bdkriszta
 
 


Akkor odamegyünk 10-re, akkor egész sokáig tudunk maradni. :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Márc.8-án 11órakor Misi bohóc érkezik a MAMAVÁR-ba!30-40 perces mókára számíthattok,lufihajtogatással.Játszószoba aznap ingyenes!
Jelentkezni a 260 85 90 vagy a 06 20 9 604 214 telszámon kell.

Kedden és csütörtökön 11 órától szerveződött egy csapatnyi tornázó anyuka (gyerekmegörzés+torna 1.300,-) Titeket is várunk!

(fejlesztő tornákra nyilván bea játszóháza közelebb esik,sok sikert hozzá!!!)

www.mamavar.hu
aja
 
 


Sziasztok!

Kriszta, akkor várunk Titeket!

Ildi jobban van már Marci?
Elképesztő miket csinál.
Bár az én kisebbik lányom is hajmeresztő dolgokat tud csinálni.
Jöttök csütörtökön?

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!
Bea!
Ne haragudj, hogy nem mentünk csütörtökön, de Gábornak felszúrták az arcát mindkét oldalon, és nem akartam itthon hagyni. Nagyon rosszul volt szegény. :-(
Még mindig nem gyűltünk össze elegen kedd délelőtthöz?
Nekem többen is mondták, hogy az jobb lenne, és mindenkinek szorgalmasan küldözgettem a honlapotok címét. :-)

Ildi!
Hogy vagytok?
Hogy álltok a költözéssel?
Végre küldte nekem a lány, ahol utoljára festettem a képet a kész festményről, annyira jó lett, azt hiszem erre lehetek eddig a legbüszkébb! :-)
Mondtam is nekik, hogy irigy vagyok, hogy ott kell hagynom. :-D
KRiszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti!

Már jobban van a férjed?
Nagyon elkapott Titeket ez a betegség.
Péntek óta én is tiszta takony vagyok. Remélem hétfőre jobb lesz.
Meg jó lenne ha egyik gyerek se kapná el.

Vannak ketten akik csütörtökön délelőtt jönnek, de 8-ra beszélték meg a csajja (én meg akkor már nem voltalm ott, hogy tiltakozzak)l. Gondolom az Nektek is túl korán. Remélem megtudom győzni, hogy legalább 9-re tegye át. Nekem kéne ugyanis nyitnom, én meg az óvodából nem valószinű, hogy 8 előtt odaérek.
Ha tudtok gyertek 8-ra, vagy délután 16 órára.
Többen is jönnének délelőtt? Hányan? Ha legalább 3-4 gyerek lenne, akkor Nektek tarthatna külön 9-től vagy 10-től egy foglalkozást.
Majd jelentkezz és megbeszélem vele.

Bea
csbeata
 
 


Kedves Édesanyák!

Rákoshegyen minden kedden 9:00, 10:00 és 11:00 órától játékos mozgásfejlesztő tornát tartunk 3 év alatti csemetéknek a Rákoshegyi Közösségi Házban.
Részleteket itt találtok: www.gyerektorna.hu

Az internetes regisztráció egyszeri ingyenes részvételt biztosít!

Szeretettel várlak Benneteket!

Üdvözlettel:
Bartuschek Mónika
http://gyerektorna.hu/
bamo
 
 


Szia Bea!
Gábor hivatalosan is gyógyultnak van minősítve, doktornéni által!!!! :-D
Ma már dolgozott is kicsit.
Hát jobb lenne a 9 óra, mert Levit általában én viszem oviba, és emiatt nem szeretném 7-re vinni. De a legeslegjobb a 10 óra lenne.
Még megpróbálom megkérdezni a csajokat, akikkel beszéltem, hogy a csütörtök jó lenne-e. De azt hiszem, hogy egyiküknek csütörtökön már van egy zenebölcsi. :-(
De, ha Ildi jönne, meg én, meg még egy lány, akivel beszéltem, az már három!!!! :-)
Írj gyorsan!
Ja, és töltsétek le az msn-t a Szoftverbázisról, akkor tudnánk bármikor beszélni!!!! :-)

Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti!

Rendben, szerintem 3 főnek már tart foglalkozást 10 órától is, holnap hívom és megbeszélem vele. Ma is volt érdeklődő, akinek 10 órától lenne jó, így biztos összejön.

Jövő héten már táncházunk is lesz.
Március 12-én 17.15-től lesz az első foglalkozás, ingyenesen lehet kipróbálni.
3-7 éves gyerekeknek lesz. Alkalmanként 600.-Ft lesz az ára.
Ha van kedvetek gyertek majd.

Még holnap írok sms-t, ha jöhettek 10-re.

Bea
csbeata
 
 


OK, köszi, várom az SMS-t! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Jaj, most jutott eszembe!
Tényleg szeretnétek még egy nyuszit is a falra, vagy valami mást? Mert úgysincs dolgom mostanában, és szívesen megcsinálom! :-D
Főleg, ha belegondolok, hogy mennyit vacakol a párod a honlapommal! :-)
Mindig van valami extra kívánság! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti!

Remélem megkaptad az sms-t, hogy jöhettek.
Köszi az ajánlatot. Tényleg olyan üres az a sarok.

Ha nem nagy kérés mi egy tigrisre gondoltunk, abba már úgy is profi vagy (nem mintha a többibe nem lennél!).
Azt hiszem pont a férjed mondta, hogy oda valami meglepő kellene, mert a többi állat is pont arra néz.
Szóval ha van időd meg kedved, akkor örömmel élünk az ajánlatoddal.
Csak a csütörtöki nap nem jó a torna miatt, egyébként bármikor jöhetsz.

Bea
csbeata
 
 


Szia!
Arra gondoltam, hogy valamelyik nap estefele megint odamennék, mint a múltkor, felrajzolni, és utána már bármikor mehetek festeni! :-D
Keresek valami jó képet! :-)
KRiszti
bdkriszta
 
 


Szia!

Rendben csütörtökön megbeszéljük, hogy melyik délután legyen.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!

Egy hónapja költöztünk ide a kerületbe.szeretnék csatlakozni hozzátok :lol: Három és fél éves lánykámmal vagyok itthon, mert még nem ovis.

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!

Ha van kedved gyertek el a játszóházba, próbáljátok ki valamelyik foglalkozásunkat.
Hétfőn (márc. 12-én) 17.15-kor ingyenesen lehet kipróbálni a táncházat.
A honlapunkon megnézheted a többi lehetőséget és a nyitva tartást is: http://www.beababakuckoja.fw.hu/

De jöhettek bármelyik délelőtt is csak úgy ismerkedni, játszani.
Egyeztethetsz Krisztával és akkor már játszótársa is lesz a kislányodnak.

Szeretettel várunk Titeket!

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok Évi és Flóra!!!!
Köszöntelek a kerületben! :-D
Szerintem jó itt élni, én legalábbis szeretem. Régebben sose jártam erre, de aztán ide jöttem férjhez, lassan 5 éve már.
Merrefele laktok?
Mi majdnem a központnál, de családi házban.
Két fiam van, Levi négy éves, ovis, Bence most lesz kettő 24-én.
Én is itthon vagyok egyenlőre, most próbálkozom, hogy beindítsak egy "vállalkozást". :-)
www.falfestolany.fw.hu
Bea férje csinálta a honlapomat, ugye milyen szuper??? :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!!

Köszi, hogy ilyen kedvesen fogadtatok :lol:

Bea:
Táncházat kifogjuk próbálni.Beszéltem délelött Ágival is,jelentkeztünk.
Ha összeszedem a bátorságomat és betanulom melyik busz merre megy akkor többször is megyünk a játszóházba. egyenlőre a férjem visz majd.

Kriszta én sem jártam ebben a kerületben még, sőt Budapesten se sűrűn.Kaposvárról költöztünk fel még augusztusban.A férjem itt kapott egy jobb állást a T-comnál. A Helikopter lakóparkban vettünk egy lakást egy 5 lakásos társasházban. Alsó lakás 80nm saját udvarral.
Kaposváron mi is családi házban laktunk. bár ez is nagyon hasonlít, mert családias jellegű.Szomszédok is nagyon kedvesek :lol: Al ényeg az volt, hogy saját udvarunk legyen.

Flóra ha maradunk akkor már járna oviba. Itt helyhiány miatt nem vették fel. Szeptemberben már mehet. Májusi beiratkozás alkalmával felis veszik. Remélem :wink: Legalább is a vezetőnő ezt mondta. A csoport létszámot is megnövelik szeptembertől.
Ha végre ovis lesz a csajom akkor szeretnék valamit dolgozni.
Igazából nincs semmi konkrét elképzelésem :lol: Majd valami csak adódik :lol:
Szeretnénk majd 1-2 éven belül kistestvért is :lol:

Kriszta az oldaladat megnézem :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kriszta örülök, hogy elégedett vagy a honlappal.

Évi akkor várunk a táncházra, remélem tetszeni fog. És megcsodálhatod a Kriszti művét is. Nálunk is festett a játszóházba, olyan barátságos és hangulatos lett tőle a szoba.

Akkor én is írok néhány szót magamról.
Három gyermekem van, Gábor 11 éves, Emese 9 éves, Enikő 5 éves.
Decemberig én is itthon voltam, főállású anyaként. Itthon vigyáztam gyerekekre.
Tavaly decemberben nyitottuk meg a játszóházat, azóta délelőttönként ott dolgozom.
Mi a fiam születése előtt 5 hónappal költöztünk a kerületbe.
Előtte anyósnál laktunk Csepelen. Szüleim meg a Havanna lakótelepen laknak.
Én nagyon megszerettem a környéket. Bár mi 4 emeletes panelban lakunk, de én ezt nem bánom.

Na most már elhallgatok, ugyis találkozunk és szóban is tudunk beszélgetni.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok Mamik!

Régen én is írtam ide, de aztán mindenki eltűnt. Látom megint éled a topik, ha nem baj néha megint írogatnék.
Rólunk egy kicsit. Két lánykám van Dorka 5 és fél éves Emese, pedig 2 és fél. Rákoshegyen lakunk a Sóska utcában már több mint 10 éve. Nagyon szeretek itt lakni régen a VIII. kerületben laktam, itt sokkal jobb.

Évi!
Flórát hova fogjátok íratni oviba?

Na most ennyi majd még jövök, ha nem baj.

Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok Lányok!
De jó, hogy egyre többen vagyunk!!! :-)
Nemsoká Ildiék is megérkeznek! :-D
Na szóval,
Évi!
Melyik oviba fog járni a kislányod? Mi az Ovónő utcaiba járunk, és szerintem jó ovi, bár a többit nem ismerem ( :-)).
Most látom, hogy ezt Erika is megkérdezte. :oops:
Remélem találkozunk Beáéknál én biztos megyek holnap reggel a babatornára, meg jövő héten hétfőn délelőtt, mert egy ismerősömmel megbeszéltük, hogy ott találkozunk.
Azt már tudom, Erika hol van, megnéztem térképen! 8) :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Vagyok végre; csak bekrepált a gépünk. :roll: Már elvonási tüneteim voltak! :D :D :D

Képzeljétek; megvan a lakás használatbavételi engedélye; kb 2 hét múlva adják át a lakást! :D :D :D :D :D

Bea!
Mi tornára majd akkor járunk hozzátok ha kiköltöztünk. nekünk a délutáni lenne jó; ugyanis Marci álomszuszék és 8-nál előbb lehetetlen életet verni belé! :D :wink:

Látom egyre többen vagyunk; ez tök jó!
Sziasztok új lányok! :D :D :D
Magamról egy pár szó:
Egy ördögfióka boldog anyukája vagyok; Marci két nap múlva lesz 2éves. Egyenlőre az Újhegyi gettóban lakunk; és mint fent említettem nemsokára költözünk a XVII kerületbe, Strázsahegyre! :D

Kriszta!
Lassan megálmodom milyen kép kerüljön Marci szobájába! :D Annyi ötletem van, csak győzzem kitalálni! :D

Na sziasztok, viszem játszóra Ördögfiókát!
Puszi
Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Ildi de jó ,hogy előkerültél. Torna van délután 16.00. órától is, akkor is jöhettek.
Akkor 2 hét múlva költöztök? Marci füle rendbe jött?

Tényleg szépen gyarapodunk, ez tök jó, örülök neki.

Szia Erika!
Örülünk Neked is.
Te kislányod hová jár oviba?

Mi Keresztúron lakunk, Enikő lányom pedig a Mákvirág óvodába jár.
A két nagyobb már iskolás.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!!

Bea:
Bíztzos tetszeni fog a játszóház, a táncóráról nem is bezsélve:)
Flóra imád táncolni :lol:
Környék nekem is nagyon tetszik!!
Gyerekek közt én is szívesen dolgoznék :D
Remélem a játszóházban majd személyesen is megismerkedhetünk :wink:

Erika:
Sóska utca tudom hol van :wink: Nincs olyan messze tőlünk.
Flóra ha minden jól megy akkor a kép utcai oviba fog járni. Azért , mert ez van a legközelebb. De szóljatok ha van még jó ovi a közelben amit buszal (168-as)vagy bringával megtudok majd közelíteni.
A Wéber Károly utcában lakunk.
Melyik oviba jár a csajod??

Kriszta:
Óvónő utca nem tudom hol van , de megnézem majd.

Ildi:
Akkor már kezdtek pörögni, nemsokára költözhettek. Jaaaj költözés soha többet nem akarok :shock: :?
Rémálom volt. :twisted:
Fölkellett cuccolnunk Kaposvárról még augusztusban.Albérletben laktunk zuglóban. Egy hónapja meg hozhattuk a maradék cuccunkat,persze az albiban is összepakolni.
Visszagondolva bátrak voltunk, hogy belevágtunk :!:
Főleg, hogy a családjainkat hátrahagytuk.
Úgy gondoljuk ez volt életünk második legjobb döntése :wink: :D
(az első Flóra volt :lol: ) Legalábbis remélem,hogy megérte. :wink:


Flórát 3-kor tudtam alvásra bírni.. Most majd győzök életet lehelni belé.

Lenne egy pár kérdésem hozzátok:
Gyógyszertár csak keresztúron van?
Gyerekorvosi rendelőről ami a Kép utcában van mit tudtok, Nem ismerem egyik orvost sem.

Mint mondtam az a fontos, hogy könnyen megközrelíthető legyen :roll:
Van autónk, meg jogosítványom is, de nem szoktam veztni.Úgy néz ki, hogy elöbb utóbb rákényszerülök :wink:


Flóra:
Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!

Nagyon aranyos a kislányod. Látom nálatok is rózsaszín meg a hercegnősdi a kedvenc.
Enikő szinte csak a rózsaszín pólóit hajlandó hordani.
Na meg a hercegnős pólók, zoknik a kedvencek.

A Kép utcai oviról sajnos nem tudok semmi konkrétat.
De szerintem nem az óvoda a lényeg, hanem az óvodapedagógus akihez a gyerek kerül.
Biztos lesz ott is nyílt nap, amikor bemehettek megismerkedni a leendő kiscsoportos óvo nénikkel.

Akkor hétfőn személyesen is megismerjük egymást, mert én leszek délután.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!

Most jutottam csak ide. Járogatok egy kicsit dolgozni, beugrós vagyok egy papírboltba reggel fél 6-kor keltem nem volt valami nagy élmény. Szerencsére nem túl gyakran kell reggel mennem.

Mindenkinek köszönöm az üdvözlést, remélem ti nem fogtok úgy eltűnni, mint a régiek.

Ildi!

Gratula a használatba vételihez. Ezt mi is végig csináltunk 3 éve. Annyi különbséggel, hogy mi a tetőteret építettük be és addig a földszinten laktunk, nem volt túl jó időszakunk. 2 évig ment az építkezés és a pénzszerzés. Én tuti nem fogok többet se, építkezésbe se költözésbe. Nektek azért megy a drukk, hogy hamar beköltözetek.

Bea!
A Mákvirág oviról jókat halottam. Ti is szeretitek?

Évi !
Mi tényleg elég közel lakunk egymáshoz. Nagyon aranyos a lánykád, nálunk még csak a nagynál van ez a hercegnő dolog a kicsit még nem, érdekli.
Dorka lányom a Hátszínvirág oviba jár / Kép utcai ovi /. Anno nagyon rosszakat hallottam róla, viszont nekünk nagyon közel van. Amikor elkezdődőt az ovi 7 hónapos terhes voltam Emesével nem nagyon tudtam messze vinni a nagyot. Így itt kezdtük lesz, ami lesz alapon. Szerencsére kellemeset csalódtam, nagyon jó ovo néniket kaptunk a dadus nénik, pedig egy angyal. Nekünk nagyon bejött. Emese is ide fog járni szeptembertől.
Lehet, hogy a lányok egy csoportba fognak járni, ha ide íratod be.
Másik ovit nem ismerek a 168 vonalán.
Kérdések:
Gyógyszertár van itt Hegyen is, a túri / nagyon jó túri én imádom / mellet a Baross utcában.
Gyerek orvoshoz mi ide járunk a Kép utcában Bényi Doktor úrhoz nekünk nagyon bevált. A másik orvost nem nagyon szeretem, de sokan dicsérik.

Na eldugulok, sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok!!

Bea:
Igen általában rózsazínben nyomulunk :lol: Hercegnőkről nem is beszélve.
Nyílt nap lesz majd az oviban áprilisban.Elfogunk menni. Már voltunk egyszer beszélni a vezetőnővel.
Nekem nincs konkrét elvárásom az óvonénikkel szemben. Nem vagyok híve ennek a válogatósdinak, hogy egyik óvonő ezért nem jó a másik meg azért.Nem lehet mindenkinek a kedvére tenni sajnos :cry:

De jó akkor hétfőn már személyesen is megismerjük egymást. :lol: :D



Erika:
Jó lenne ha egy csopiba járnának:) Mire kezdődne az ovi összetudnánk ismertetni őket. :wink:
Nagyon jó, hogy van itt gyógyszertár is. Turkáló is, imádok turizni: :roll: :lol:
Köszönöm a doki infót is!!

Akarok majd venni magamnak egy bringát, hogy ne kelljen jó időben buszozni. Amúgy is rámfér egy kis mozgás :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hahó!

Hétszinvirág ovi tegnapnap elírtam.:o
Évi nincs kedved holnap reggel turizni? 9- kor nyit, és most jön új áru, nagyon jó dolgokat lehet ilyenkor találni.
Én biztos megyek, kaptam 1 óra kimenőt.:P
Na megyek kávézni aztán irány az ovi.

Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Jó reggelt Erika!


Holnap sajnos nem érek rá :cry: Ez az egész hétvégémre vonatkozik :arrow: jönnek anyósék.
Rendbe kell raknunk az udvart és bekell fejezni a konyhaszekrényt.
Persze nekem főznöm kell.
Legközelebb szívesen csatlakozok!!!

1 óra kimenő szuper :lol: :lol: Ovit ráértettem :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!

Sajnálom, hogy nem érsz rá:( , jó móka szokott lenni. Majd máskor összehozzuk.
Jó kertszépítés reméljük, jó idő lesz.
Kitartást Anyósékhoz! :twisted:
Én nagyon jóba vagyok az Anyósommal, egy házban lakunk. Ő szokott vigyázni Mesire amikor dolgozom.
És mindenben számíthatók rá.

Szia Erika
mancsimano
 
 


Kép Emese


Próbálok képet feltenni, remélem sikerül.
mancsimano
 
 


Sziasztok!
Bea!
Ne haragudj, de nem tudok ma menni, sógornőm férjének a névnapját ünnepeljük. Zoltán.
Arra gondoltam viszont, hogyha hétfőn megyünk a táncházra, akkor utána 5 perc alatt megcsinálom, ha még addig maradhatok. :-)
Ildi!
Örülök, hogy előkerültél!!!! :-D
És gratulálok a lakáshoz!
Elhiszem, hogy elvonási tüneteid vannak, nekem már 2 nap után is az lenne! :-D
Milyen ötleteid vannak? Biztos kitalálunk valami nagyon jót!
Láttad az új Micimackós képet a honlapomon? Nagyon nagy kép, majdnem 2x2 méter! Te is ilyen egész szobásat szeretnél? :-)
Erika!
Mi is együtt lakunk anyósommal, nem egy lakásban, de nagyon-nagyon közel és nagyon szeretem őt. Szerintem iszonyú mázlink van, mert sajnos nem minden anyós ilyen. Talán nem véletlen született annyi anyós vicc, nekem is volt olyan anyósjelöltem, aki miatt aztán tönkrement az a kapcsolat. :-(
Éva!
Flóra nagyon édes!!!!!! :-)
Sajnos ti messze laktok tőlünk, de majd Beáéknál összefutunk! :-) Úgyhogy nem is nagyon tudok neked a kérdésekre válaszolni, mert nem ismerem azt a környéket.
Én is két éve kezdtem el vezetni, pedig kb 9 éve van jogosítványom. Vannak jó kis elhagyatott helyek a környéken, szerintem menj gyakorolni! :-)
Na jó, asszem mára befejezem, épp eleget csacsogtam!!!! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: