Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!
Ági vagyok és már egyszer írtam ide, de akkor azt a választ kaptam, hogy inkább a Balatoni gyerekekhez írjak, mert ez nem nagyon működik. De onnan még nem kaptam választ, viszont látom, hogy beindult újra itt is a levelezés, ezért újra próbálkozom. Remélem befogadtok magatokhoz, mint leendő Veszprémit.
Köszönettel
Ági
nicsi1
 
 


Szia Ági!

Gyerek csak nyugodtan. Tedd fel itt is a kérdéseidet és ha tudunk segítünk.

Egy kicsit most lassúlt a tempó, mert sok a kisbabás és sokan tanulnak is, de előbb-utóbb mindenki megjelenik.

Üdv
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 

 
 

Sziasztok!

Jelentem,túl vagyok az első vizsgámon sikerrel :).Ez nagy megkönnyebülés,kicsit furi volt a helyzet,hogy most én ülök a padban :D!
Azért a többitől tartok,mert sok jót nem mondtak róluk... :?

Villő lázas,nem tudom,mi baja lehet,mert egyéb tünete nincs.Tegnap hőemelkedés,estére láz,egész éjjel láz,ma reggel láz.Kapta a lázcsillapítót,meg homeos cuccot,most úgy tűnik láztalan.Reggel alig tért magához,rajtunk lógott és csak sírt... :(


Petra

Örülök,hogy jól vagytok és jól is érzitek magatokat :).
Inkább arról mesélj,veletek mi van :).Hogy bírja Liza idekint?És Nóra hogyn viseli?Na és Te? :):):)
Én most nem pörgök a sok tanulás és a felújítások miatt,de majd január után :D!Nem menekültök...
Köszi a bókot a hajamra :D.Eleinte furi volt,de így,hogy én is láttam fényképen,még jobban tetszik :)!

Szilvi

Tök jók a képek és Márk milyen kis bátor :).Lehet,hogy nem sima takarítóvállalata lesz,hanem magas épületek ablakit fogják tisztítani? :wink:
Hintaló,szánkó...húúúú aztán jöhet a hó :)!
Késői sms :).No igen,kicsit eltájoltam magam,aztán pár perc múlva rájöttem :D!
Örülök,hogy jól éreztétek magatokat,majd megyünk mi is :).Csak győzzétek :D!
Mozi :).Hát mi most itthon mozizunk,leginkább a tanulnivalón... :? Ráadásul nekem jön a félév,sok dolgozat,javítás stb... :(
Játszóház :).Na,majd lehet,hogy akkor megkukkolhatjuk azt is...Csak nem értem,akkor az a csaj miért járt a Vackorba? :roll:
Azon is gondolkodtam,hogy jobb lenne áttérni majd (nekünk fabruártól) a második csoportba,mert 9-re sokszor már nem tudnánk odaérni rendesen...Szerinted?
El sem tudom képzelni,mit fog kapni MÁrk a névnapjára :lol: :lol:


Ági

Szia :).
Üdv itt és természetesen szívesen látunk,amiben tudunk,segítünk :).
Mesélj magatokról!Írtad,hogy friss veszprémi vagy.Honnan költöztetek?

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, zajlik az élet ezerrel... :roll: Apa december 15-én hazatért Bulgáriából, aztán karácsony előtt pár napra el is húzott No-ba. Tárgyalni. Nagyon csábítják vissza dolgozni...

Az ünnepek jól teltek. Szenteste itthon karácsonyoztunk, meg anyukáméknál, első napján anyósoméknál. 26-án meg elhúztunk Apával egy három napos wellnesspihire Tapolcára a Pelion Hotelbe. Iszonyú jó volt, kipihentük magunkat rendesen, meg döntöttünk is a közeljövőről... Visszamegyünk No-ba, mert itthon nem úgy alakultak a dolgaink, ahogy szerettük volna, illetve ahogy viszonylag nyugodt életet lehetne élni. Jelen pillanatban mindketten úgy gondoljuk, hogy kint a gyerekeinknek is jobb lesz (pl. több jut nekik a szüleikből, ami szerintünk iszonyú fontos...), meg a mi szempontunkból is csak előnyöket bírtunk felsorakoztatni... Szóval ha minden simán megy, akkor nemsokára költözünk. Apa már ebben a hónapban, mi majd akkor, ha itthon mindent elrendeztünk.

Vita: Szomorúan olvastam a történéseket, igazából el is határoztam, hogy így a kettészakadt társaság egyik feléhez sem fogok írogatni, de mivel nagyon szerettem a topikot ez nem tűnt ilyen egyszerűnek... így itt vagyok :wink: :)

Anyapoc!
Köszi az érdeklődést, jól esett, hogy eszedbe jutottam... :)
Enikő abból a betegségből már kigyógyult, de újra össze is szedett valamit a bölcsiben :? :? :evil: , meg ez az enyhe idő is kedvez a baciknak, nem nagyon akarnak elpusztulni...
Ákos is beteg, neki a fülére ment rá a hurutos betegség, és most rosszul is hall :cry: . Voltunk fül/orr/gégésznél, ő erőlteti a mandula kivételét, de igazából az évi egy max. két betegség miatt nem tartom indokoltnak a szikét. Az óvodába egyébként visszarázódott a nagyfiú, csak azt nem bírja megemészteni (és ez teljesen érthető is), hogy reggel 7-től este 5-ig kell ott lennie. Meg az ebéd utáni alvásért sem rajong, pedig általában egy órácskára a korán kelés miatt el is alszik.
Rucik: Örülnék neki, ha eljönnétek hozzánk (nem a ruhák miatt :lol: :lol: ), jó lenne dumcsizni kicsit! Időpontot majd megbeszélünk, nekünk az esték és a hétvégék jók.
Vizsgákhoz sok kitartást, Villőnek meg jobbulást!!!!!

Petra!
Én is kiváncsi lennék arra, hogy mi újság a kicsikkel... Nóra nem féltékeny? Éjszakák milyenek?
Igen, dolgozom, már meg is szoktam, viszont nem érzem jól magam. A két év alatt nagyon sok minden változott, és sajna nem előnyére... :roll: :roll: :( De most már lazán veszem, mert tudom, hogy nem kell görcsölnöm, idegeskednem az idők végezetéig.

Szilvi!
Hú, Márknak hogy csillogott a szeme az ajándékok láttán!!!! :o :) :) Le bírtátok szedni azóta a hintalóról?? :lol: Legalábbis az én lányomból kiindulva ez nem olyan egyszerű dolog... Enikő egy ugribugri (gumiból készült) lovacskát kapott, de szinte hozzá is nőtt :lol: . Még a kiságyba is vinni akarja magával.

Ági!
Üdv közöttünk! Mesélj magatokról bővebben, hogy megismerhessünk! :wink: :)

Megyek mert a konyha még romokban :oops: , Enikő meg lassan ébredni fog.

Puszi nektek!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Egy-két karis kép...

Öröm:
Kép

Lovacskázás:
Kép

Főzőcske az új konyhában:
Kép
hardik
 
 


Sziasztok!

Éreztem én,hogy be kell kukkantanom :)!

Kriszta


Nagyon örülök,hogy jelentkeztél,mert azért bevallom,kicsit féltem,hogy többet nem látunk itt... :oops: :cry:
Nem semmi,hogy megint így belevágtok,de teljesen megértem,amiket írtál.Így biztosan jobb lesz az egész családnak,aztán a végén teljesen kint ragadtok :).Mit szólt hozzá a család? A gyerkőcök már tudnak róla? :roll:
Azért az sem elhanyagolható,hogy nem csak a családra jutna több időd,de rénk is :wink:!
Betegség... :( Jobbulást nektek,remélem,Ákos javulni fog... Nekem "csak" gégegyulladásom volt,de az is ráment a fülemre,én sem hallottam semmit.
Érdekes ez a mandulakivétel,mert így tényleg nem tűnik vészesnek évi 1-2 betegséggel.És a doki mit mondott,miért lenne olyan fontos?
Rucik:rendben,elsősorban nekem is a hétvége vagy az este lenne jó,bár a gyerkőcök miatt akkor inkább hétvége :).Persze csak röviden,mert családi életet is élnetek kell és gondolom,így munka mellett ez főleg hétvégére korlátozódik... :roll:
Jövő hétvégén vizsgázok,de utána elvileg nekem jó.Majd megírod,hogy nálatok mi a helyzet :)!
Nagyon jók a képek,látom,nálatok is konyhafelszerelés a menő :)!



Puszi

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Gratulálok a sikeres vizsgához!
Villő és a láz :( . Ez a fránya idő, a környezetünkben szinte mindenki beteg, hasmenés, tüszős mandulagyulladás, láz stb...
Gyors gyógyulást kívánok neki!
Honnan van ennyi energiád?????? Tanítás, tanulás, család,háztartás, felújítás...

Kriszta

Örülök, hogy te is jelentkeztél és hogy megoldódni látszik az életetek :lol: . Kb. mikor költöztök? Csak rövidebb időre mentek vagy végleg kint maradtok??
Enikő is mekkorát nőt mióta nem láttam róla képet.
Ákos füle remélem hamar meggyógyul és nem kell kivenni a manduláját.
Ákos szeptembertől már iskolás lesz? :oops: Szita az agyam bocs.

Szilvi

Aranyosak a képek!
Látom Márk sem fél a magasságtól. Bence kérdezgeti, hogy mikor jön Márk újra játszani. Az ünnepekre kipakoltuk a nappalit és felállítottuk nekik az ugrálóvárat, nagyon élvezték! Lilla már nem anyának hanem Ándinak hív :P .
Már félek előre a jövő héttől, apa újra dolgozik.Mit tesz a kisszerelme.

Petra

Hogy vagytok?


Móni

Rég jártál te is erre.


Ági

Üdv köztünk!

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Ági
Üdv köztünk!

Kriszta
Örülök, hogy jól vagytok és hogy újra szép terveitek vannak! Drukkolok, hogy minden összejöjjön és soha ne kelljen megbánnod ezt a döntést. Mert azért a rengeteg előnye mellett biztos van hátránya is annak, hogy ilyen messze mentek. De persze szerintem is a legfontosabb a gyerekek szemszögéből dönteni és nekik biztos hasznukra vállik majd Németo. Egyébként arról van szó,hogy ez meddig tart majd? Esetleg határozatlan ideig maradtok?
Gyerekek már jó nagyok, látom! Encit meg se ismertem volna, ha szembe jön!
Gyere gyakrabban, ha úgyis lazán veszed a munkát... :)

Anyapoc
Biztos kellemes, egy siró gyerekkel az oldaladon megpróbálni tanulni! :roll:
Azért Te ügyes vagy biztos ezt is megoldod!
Gratula az eddigi vizsgákhoz!

Szilvi
Akkor nektek előreláthatólag mozgalmas évetek lesz! Márk miatt is és a költözés miatt is mondom! :lol:
Az én férjem szerint nekünk a 2007-es év legfontosabb célja a túlélés! :)

És akkor röviden irok, mesélek rólunk!
Először is teszek fel egy képet a szolizó manómról. Ilyet még biztos nem láttatok: kék fény alatt édes az élet és az alvás is még akkor is, ha az a kórház 4. emeletén történik.
Kép kép

Szóval, igy járnak a kis sárga mandarinok.
De mostanra már minden ok. Nóra szeretgeti sokat Lizát. Liza sokat nézeget, vigyorog. Egyértelműen megismer már minket és a kedvenc zenélősét, szopik és alszik rendesen. Szóval nincs okunk panaszra. És mostanra már csak néhány rugi emlékeztet az egykori sárgaságra.

Kép

Persze mosolyogva soha nem sikerül lekapni őket, itt is elsuhant a megfelelő pillanat. Hiába, az én lányaim ugyanúgy nem fotogének mint én.
Egyébként kérdeztétek a féltékenységet. Igen. Ott van a levegőben. Eddig kétszer fordult elő, hogy Nóra rácsapott arra, aki fogja Lizát. És most a legújabb, hogy aki Lizát nézni jön, az nem jöhet be, sőtt az utcán is volt már abból hiszti, hogy valaki előbb volt kiváncsi a babakocsiban fekvő porontyra, mint a nagyobbikra. De hát, ez nem olyan vészes. A dackorszak alapból inkább jobban fáraszt, mint a testvérféltékenység.

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Sziasztok'
Köszönöm szépen a kedves fogadtatást.
Rólunk néhány szót. Most még Győrben lakunk, de munkám megszünt és Veszprémben kaptam beosztást, de egyenlőre még a Győrit kell befejeznem, igy legkorábban nyár végén költözünk át, de lehet hogy még egy évig maradhatok erről még a főnökömmel egyeztetnem kell.
Kislányunk Anna, Noriko 2 éves és 3 hónapos, bölcsödébe augusztus óta jár és nagyon szereti. Kistestvérét április végére várjuk, várhatóan ő is kislány lesz.
Sajnos férjem most keres munkát, mert jövő héten lejár a munkaszerződése és nem hosszabbitanak. Testnevelő tanár, japán, angol és magyar nyelven beszél és ir. Elsősorban olyan munkát keres ahol jól tudja használni a nyelvet, lehetőleg Veszprém környékén, bár napi bejárással távolabbi munkát is elvállalna, most is Pest mellett dolgozik.
Az eddigi hozzászólásokhoz még nem reagálnék, mert még nem ismerlek benneteket.
A legfontosabb és időben talán az első hogy megfelelő lakást vagy kis házat tudnánk találni Veszprémben, elsősorban újat, hogy a szocpolt fel tudjuk venni. Ha ebben tudnátok segiteni nekem annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm.
Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés:
sajnos betegek vagyunk már egy ideje, először Gergő kezdte, aztán a Zsófi és most már én is. Igazából nincs nagy baj, nátha és köhögés, de a Zsófi emiatt persze nem tud aludni, állandóan porszívózom az orrát, éjszaka is és már elég sok óra mínuszban vagyok alvásügyileg, ezért sajna nincs erőm semmi extrához, így a Babanethez sem :( . Remélem, most már kilábalunk a betegségekből és ismét jöhetek Közétek rendszeresen. Hiányzik ám nagyon.
Zsófi egyébként jó kislány eszik és alszik (már ha épp nincs tele az orra), szóval panasz nincs rá. Gergő már nehezebb, egész nap kiabál - szerintem csakazértis teszi -, egyébként szeretgeti Zsófit, ha egyet nyikkan máris rohan, hogy vegyem fel, biztos éhes, vagy böfiznie kell :roll: . Csak ez a hihetetlen szertelensége és hangoskodása fáraszt, főleg már estefelé, mikor már lepihennénk és ő még mindig rohangál és sikítozik, kiabál.
Egyedül még igazából nem voltam velük, mert valaki mindig volt itt, vagy a férjecském, vagy valamelyik nagymama. Extra segítséget kaptam, mert meghúztam a hasam kissé, persze nem vigyáztam a sebemre, mi az nekem??? Megjártam, most már jobban odafigyelek :roll: .

Ági :D
Üdv itt!

Anyapoc :D
Remélem, Villő már jobban van! Ügyes vagy, hogy család, munkahely mellett sikeres vagy a suliban is! Irigyellek érte, de komolyan. Én most úgy érzem, a család és háztartás is kifog rajtam.

Kriszta :D
Hát, biztos nem lehetett egyszerű ezt a döntés meghozni, de biztos, hogy jól határoztatok. Hosszú távon tényleg az a legjobb, ha a gyerekek nyugodt, biztos környezetben nevelkednek, és ha Nektek ezt No nyújtha, hát hajrá! Az itteni lakásotokkal/házatokkal egyébként mi lesz, kiadjátok bérbe?
Ruci ügyben nem értekeztünk azóta sem, pedig engem még mindig érdekelne a dolog, de már lehet, hogy neked nem aktuális, mivel eljutottál a bizományiba.

Szilvi :D
Hajrá költözködés! Én bírom az ilyesmit, kiélhetném a szervezkedésben, lakáscsinosításban magamat. De én már ezen túl vagyok.

Petra :D
Jól bírod a kiképzést, gratulálok hozzá! A mi napjaink még nem igazán tervezhetőek, az éjszakák alakítják az aznapi ütemezést és hát a felkelés még eléggé össze-vissza van. Talán ha elmúlik a nátha, beáll valamiféle rendszer, nem bánnám, az biztos.

Andi :D
Olyan nagyok már a gyerekek! Nálunk most Gergő lóg az apán, sok közös programjuk van, pl. együt járnak vásárolni, stb., szóval jó szoros lett köztük a viszony, így a kistesó érkezésével.

Jók a fényképek mindenkiről! Legközelebb én is teszek fel párat.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Bekukkantok én is,végre leszállt a párom a gépről :D!

Nem tudom,mi történt Villővel,2 napig láz,azon kívül semmi és most nyomtalanul eltűnt a dolog :shock: .Nálunk ilyen még nem volt,de valami enyhe kis vírusnak tulajdonítom a dolgot.... és persze kop-kop-kop... :)

Andi

Vagy ÁÁndi? :D Nagyon édi lehet Lilla :).Villő is mindent próbál utánozni,Bulcsút most pupu-nak hívja :).És nagyon számontartja,ki hol van :).Ha csenget valaki,azonnal mondja : Acci,vagyis Laci, a tesóm :).Szte csak ő jöhet :D:D:D!
Energia...hát abban sosem volt hiányom :).Tudod,olyan vagyok,ha nem pörög az élet körülöttem,akkor megbolondulok :D:D:D!Azért néha tudnék semmittenni,de nem bírnám sokáig :).A háztartás nem nagyon ügy,mert a kaját rendeljük,csak hétvégén főzök,így egyszerűbb :).A mosogatás meg már gép dolga,áldom is azt,aki kitalálta :D!
Apaszerelem :).No?Hogy viseli Lilla Apa hiányát ?

Petra

Nagyon jók a képek :).Én nem láttam egyik manómat sem szolizni,pedig voltak :roll:... Illetve csak olyat láttam,ami kinti volt...
Dackorszak... :? hát kitartást hozzá... Az biztos,hogy nem egyszerű...Bulcsú most tanult meg ellentmondani,meg a csakazértis DE...néha az agyamra megy...
Mosolygós Liza :).Szuper,hogy ilyen jól bírjátok!Nem lesz itt semmi gond,nem is tudom,miért aggódtál :).Stramm lánykáid vannak és jól bírod te is :)!
Igazán csináljhatnál már vonalzót,mert így nem tudjuk követni,mekkorák a csemetéid :)!!!!!!

Móni

Jobbulást nektek,ez a fárnya iső nagyon kedvez a baciknak és vírusoknak... :( .Szegény Zsófi alig bújt ki,már itt az első megfázás... :( Szegény ketteskéket előbb eléri az ilyesmi.....
Szuper,hogy van segítséged,de az erőltetés miatt irgumburgum!!! :evil: Remélem,azrét nem lett nagy baj a hasaddal!
Örögmozgó Gergő :).Párod mikor ér haza este,Nem tudtok olyankor erste rajzfilmet nézni,vagy képeskönyvet?Vagy színezgetni?Vagy ilyesmik még enm kötik le?Mi most esténként színezünk,egész jó buli :).Pláne,amikor Villő is nekiáll :D:D:D!
Óóóó,azért a sikeresség relaítv ám :).Még csak egy vizsgám volt, a többitől kicsit parázok...de a lényeg,hogy sikerüljön a félév :).


Ági

Gratulálok a lánykákhoz :).
A férjed magyar egyébként?
És Te mit dolgozol?


Még utoljára mutizok egy képet,mennyire nőből van a lányom! :D Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Olyan jó volt látni, hogy minden kisbabás be tudott jelentkezni. :D
Öröm benneteket olvasni, bár ami a tartalmat illeti az nem a legjobb hír mindig (gondolok itt pl a náthára)
Remélem - és ez már minden betsegeskedőnek szó -, hogy mihamarabb meggyógyul mindenki.


Anyapoc

Villő, hogy van?
Igaz már gratuláltam telcsin a vizsgádhoz, de itt is megteszem. Nagyon ügyes vagy, és jó szervező is.
A meghívást természetesen komolyan gondoltuk. Várunk benneteket, ha vége a vizsgaidőszaknak. Igaz nekem, akkor kell belehúznom a tanulásba. Feb. 12 és márc. 3. előreláthatólag a vizsganapjaim
Játszóház: Sztem felmérte a terepet, mit, hogyan kellene csinálni a saját játszójában, esetleg mit lehetne jobban.
Meg lehetne pórbáni a második csoportot is, de az biztos, hogy nem ebédelünk mi ott. Te ebéddel együtt gondoltad?

Kriszta
Mindenkinek hiányoztál ám!!!!!
Hintaló: még nincs annyira oda érte Márk, nem tudja hajtani magát. Sztem még kicsi hozzá. A szánkót viszont a lakásban húzta-vonta, kár hogy nem volt hó.
Döntés: megértem, hogy visszakívánkoztok No-ba. Főleg a gyerekek miatt. Elég nehéz lehet Ákosnak elfogadni a tényt, hogy reggeltől késő délutánig óvodában kell lennie. Nektek is jobb lesz, ha újra annyit tudtok a gyerekekkel lenni amennyit már kint megszoktatok. Még ha ott is újra dolgozni fogsz (mert gondolom előbb-utóbb te is keresel majd munkát), akkor is több időd lesz a gyerkőcökre mint itthon. Gondolom apátoknak sem mindegy….. Hajrá-hajrá és irány No.
Enci egyébként, hogy bírja a bölcsit?


Andi
Kérdezd meg Bencétől, hogy mikor menjünk??? Ja, ha lehet apátok ne legyen otthon……… :lol: Áll még az ugráló vár?
Ha jobban lesztek talizhatunk egyébként.
Milyen újra apa nélkül?


Petra
Apátok tud valamit…2007 :lol:
Ha ilyen ütemben megy az építkezés, nem lesz túl mozgalmas ez az év…. :?
De komolyra fordítva a szót, az építő azt mondta,hgoy ebben az évben elkészülnek mindenképpen. Majd meglátjuk mikor, első körben júliust mondtak, de arra már biztos nem lesz kész. Ja, egyébként mi is földszintiek leszünk.
Nagyon édesek együtt a gyerekek. Persze, hogy nehéz most Nórának, és persze neked is a hisztik miatt. De látom, optimista vagy. Én, így is hogy nincs még kistesó, sokszor elkeseredem, ha Márknak rossz napja van, és az egész nap nem áll másból, mint hiszti, nyüglődés, sírás, tehát ilyen semmi nem jó állapot van. Mostanában volt benne részem, nemtom mi lehet vele.

Bogumil
Költözéssel kapcsolatban, most van egy ismerősöm, akik szintén új lakást vásároltak. Ahogy mesélgetett nekem a dolgokról, már most kinyílik a bicska a zsebemben. Az, hogy nem bírnak a munkások odafigyelni, és ezért pl. egy egész konyhabútort hazavágnak (na jó, persze így is lehet élni majd benne, de nem olyan lett amit elterveztek),elkeserítő. Mi erre a megoldás? Adtak a fogantyúkból 10% kedvezményt. Kb 1 ezres. És ez csak egy dolog a sok „apró” bosszúságból. Remélem, hogy mi szerencsésebbek leszünk mint ők.De azért túl lennék már a költözésen.

Ezek szerint még a „beavatáson” nem vagy túl, még jó, hogy van a közelben segítség. Remélem a hasad hamar rendbejön, vigyázz magadra jobban.
Gergő a kis örökmozgó. Biztos nem egyszerű vele. Nincs kismama a közeletekben akinek van Gergővel közel egyidős palántája :?: Lehet, hogy ha néha összeengednétek őket, jobban elfáradna.
Márk is mostanában elkezdte próbálgatni a hangját. Olyanokat sikonyál, mint egy kiscsaj. :lol: :shock:


Ági
Új házzal ill. lakással kapcsolatban sztem nézz körül a neten lévő ingatlanosok között. Mi is így találtunk rá.


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc(Energiabomba :wink: )

Villő :lol: :lol: :lol:

pont egyszerre írtunk. Így pár kérdés már tárgytalan.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, ezt felteszem. :lol:

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


:D:D:D

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Szilvi, Anyapoc
Ezek a gyerkőcök nagyon egyformán fejlődnek tényleg. :D A lényeg, hogy valahogy már nagyobbnak látszódjanak, ki felülről, ki alulról próbálkozik! Nagyon arik! :)

Szilvi
Ez az épitőipar tényleg ilyen. Mi is igy kezdtük, hogy először csak néhány nap csúszás, aztán néhány hét. Az hiszem másfél hónap lett a vége. Szóval, lényeg, hogy jövő karácsonykor már tuti ott lesztek.:) Majd azért drukkolok, hogy ne idegeskedj sokat!

Anyapoc
Ezzel a korjelző csikkal az volt a gondom, hogy nem jöttem rá, hogy illesztem ide be, elkésziteni el tudtam. Most meg nincs időm vele tökölni. Esetleg, ha segitesz néhány instrukcióval a "rengeteg" szabadidődben, akkor megköszönöm. Amúgy Liza szerdán lesz 6 hetes, Nóra pedig 2 éves és 5 hónapos. Rohan az idő, mi!?

Ági
Amint látom sorstársam leszel. Nagyobbik lányom a tiéddel egy korú és a kisebbik sincs messze korban a pocaklakódtól. Nem rossz ám! Én korábban el se tudtam volna képzelni, hogy 2 lányom lesz, de most már nagyon örülök, hogy igy alakult és rengeteg előnyét látom. Amúgy hogy birod a terhességet? Nagyon más mint az első?

Móni
Néhány nap orrszivás nálunk is volt már, de szerencsésen átvészeltük. Gergő ordibálása tényleg fárasztó lehet! Nóra ma szerencsére az utcán visitotta ki magából a felesleget a kis haverjával szinkronban. :roll:
Tegnap úgy kötöttük le az energiáját, hogy a férjem elvitte uszodába, azt nagyon élvezte. Azt hiszem rendszeresitjük is ezt a programot, az apa-lánya kapcsolatnak sem árt.
Egyébként az jó, hogy van segitséged, de én a végén már azért örültem is, hogy elmentek és végre a saját káoszomat teremthettem meg. A dolgomat persze sok dologgal egyszerűsitem. Leirom, hátha neked is bevállik valamelyik ötlet: a kaját rendelem (nincs főzés), száritógéppel száritom a ruhákat (nincs teregetés és vasalás) és nagy hatótávolságú bébicsőszt is beszereztünk, hogy Nórával játszhassak kint amig Liza alszik. Mert ugye még levegőn annyit eddig nem mertem hagyni.
Kitartást és jobbulást nektek!

petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Akkor csak az aktuálisokra válaszolok :D:D:D!
Miért tesztek vödröt a gyerek fejére? :shock: :wink: :lol: :lol: :lol:
Köszi a gratut mégegyszer :).Szt a többi nem lesz ilyen fényes... :?
Természetesen a meghívást elfogadjuk,nem menekültök :twisted: !
Majd úgy próbáljuk igazítani,hogy nehogy a tanulásod rovására menjen :)!
Játszóház:ja,én is erre a terepfelmérésre gondoltam,azért majd azt is meg kellene kukkolni...Ebédelni én sem akarok még ott,amíg Villő nem eszik rendesen egyedül,bár egyre többet próbálkozik... :? Illetve akaratoskodik,van,hogy nem hajalndó úgy enni,ha scak én adom.Kell neki saját kaánál vagy villa és akkor tudom mellette etetni.-Egyébként egész ügyi :).Kell vennem egy olyan műanyag előkét,aminek van olyan része,amibe potyoghat a kaja :D:D:D!


Petra

Persze,segítek szívesen.
Ha létrehoztad a vonalzódat,akkor ott az oldalon fog megadni kódokat.Azok közül a BBc kódot kell választani,ha nem ilyen néven jelenik meg,akkor azt,amiben az URL van.Ezt kimásolod teljesen és itt a profilodban az aláíráshoz berakod és elmented,vagy küldöd,vagy mit kell csinálni.... :)
Egyébként tényleg rohan az idő!!!Nóráról nekem mindig az a kép van a fejemben,amikor a konyhapulton ül csuklyában :).Aztán már milyen nagylány!!!!
Uszi nálunk is menő dolog,családos foglalkozás :).Pont tegnap vettem úszósapit magunknak,hogy ne kelljen bérelni :).
Mi is rendeljük a kaját,szt nagy könnyebbség...Száírtóm ugyan nincs,de a vasalásnak elég nehezen állok neki :D:D:D!
Ovin gondolkoztatok már?Mikor?Hol?

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Eltűnt a hozzászólásom :( :( :(

Petra

Nagyon szépek a lányok!
A féltékenység idővel javulni fog. Ha szerencséd van el is múlik. Nálunk még mindig tart :(
Nagyon igazad van a lányok fejlődésével kapcsolatban :lol:
Megmutatom én is ha nem baj.

Kép


Kép

Itt a sógorom 44-es csizmáját akarta mindenáron felvenni

KépKépKép
bambika
 
 


Marcellnek nagyon sok boldog névnapot kívánunk!


Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc,Szilvi

Nagyon nehezen bírja Lilla az apa hiányt, kb 100*kérdezi apa,apa.
Már nem is játszik egyedül. Bármit akarok csinálni beáll a lábamközé és sír, olyan erővel tol arrébb,hogy alig bírok megállni :(
Remélem hamar visszaszokik arra, hogy ketten vagyunk itthon, mert így nagyon gáz.

Szilvi

Olyan szép kis arca van Márknak, miért kell rá vödröt húzni? :D :D

Móni

Jobbulást nektek.


Elaludt az ölemben, megyek gyorsan összekapom a lakást.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Anyapoc, Bambika
ha-ha-ha. :lol: Nem én vótam.
Mivel tetszett Márknak, hogy nem lát semmit, gondolta úgy is kipróbálja, hogy közben megy. :?

Ja, a szó amit leginkább ismételget a bau mellett, na mi lehet???
Na, Anyapoc????
Várj segítek :!:
A : titta :lol: Valahol lehet hallani az sz betűt is...
Persze, nem tudatos.

Mi már rég beszereztük a zsebes előkét, azért is szeretem, mert még a vállát is betakarja a gyereknek. :lol:

Petra
jó lenne ha "csak" másfél hónapot csúsznának. Bár akkor is itt fogjuk tölteni ebben a lakásban a nyarat. :? Itt nagyon meleg van (tudom, hogy máshol is), mert egész nap, reggeltől-estig a lakást éri. Ami mondjuk a fűtési szezonban nem hátrány. Nyáron hetekig 31-33 fok volt a lakásban, éjjel is. Nehezen bírtuk.

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Kép

Marcell!

Boldog névnapot!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Egy friss kép:
Kép

Anyapoc, Szilvi :D
Köszönöm az ötleteket, de sajna ezeken már túl vagyunk. Tv-nézés egyáltalán nem köti le, pedig az összes dvd-n megjelent mesefilmet beszereztük már, gyurmázni szokott igazából, azt szereti, de ahhoz is olyan hangulat kell :roll: .
Gyerek az minden nap van a közelében, az öcsémék itt laknak a szomszédban, a fiúk 4 hónappal fiatalabb a Gergőnél, vele játszik az udvaron délelőtt és délután. Szóval lehetőségek vannak, de Gergő energiáinak mindez kevés. Már megbeszéltük, hogy beiratjuk judozni, azt ajánlják az ilyen hipermozgékony gyerekeknek, egyrészt jól kifárasztja, másrészt önfegyelemre tanítja őket, és már ilyen kis kortól is el lehet kezdeni.

Petra :D
Bébiőrzőt már én is bekészítettem, ha kimegyünk az udvarra, azon tartjuk a kapcsolatot Zsófival :lol: . A kisasszony a délelőttöket rendszerint átalussza, úgyhogy ez egy ideig működni fog.
Kajarendelés nálunk is volt, de sajna az itteni óvodában megszűnt ez a lehetőség, más alternatívát még nem találtam, a total food szerintem drága.
Egyenlőre anyu hoz mindig kaját, ez kitart két napig legalább, vagy én főzök, szintén két napra.

Szilvi :D
Jó a kép :lol: . azért drukkolok, hogy az építkezés a lehető legsimábban véghezmenjen.

Andi :D
Már jobban vagyunk szerencsére, de még nem az igazi. Remélem, hamarosan teljesen felépülünk. Szegény kicsi lányod, hogy hiányolja az apukáját!

Petra :D
Hova mentek uszodába? Gergő is bírja a vizet, lehet, hogy beiktatjuk az apás programok közé mi is.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Andi

Nagyon jók ezek a képek :).Egy vödörnyi gyerek... :D:D:D Nem sok egyszerre? :wink:
Na meg az a nagy csizma...olyan dolgokat tudnak kitalálni... :shock:
Lilla és az apahiány... :( Reméljük,megszokja hamar és nem elsz nyügös szegénykém... Így azért elég nehéz lehet bmit csinálni...

Szilvi

Persze,én is ezt mondanám :D:D:D!
Akkor most már tuti,hogy takarító vállalata lesz a fiadnak :D:D:D!
Nem tudhatod,hogy nem tudatos-an mondja -e...én is sok dologra hittem,hogy nem,aztán következetesen használja :).Legújabb,az "Én is"...persze nem ilyen tisztán,de azért egy idő után kiakasztó... :shock: ...amikor midnent ő is csinálni akar.... :roll:
Tegnap akartam venni egy zsebes előkét,de Apa szt pénzkidobás,így nem vettem meg.Mert azt modnja,nem jó semmire... :? Szt meg igen,mert pont oda potyogna a kaja,hiszen ő még nem hajol a tányér fölé... :( Na mindegy,jól megsértődtem...OK,dárga volt,majdnem 2000 FT,de szt hasznos...erősíts meg,hadd dörgöljem az orra alá...Persze mosni nem neki kell... :(

Móni

Nagyon szép Zsófi,nem is gondolná az ember,hogy még "csak" 1 hónapos lesz :).Semmi tejkiütés,meg ilyenek :).És csini a rucija :wink:!
Akkor hajrá testedzés,biztosan bejön majd neki :).Emelett ajánlok egykönyvet,ha még nem tettem volna (tudom,kisebb gondod is nagyobb,de majd ha lesz időd,érdemes elolvasni),a címe Gyerekekre hangolva...lehet,hogy sok problémád megoldódik :).
Én Totalfoodot rendelek,nekünk még mindig így éri meg jobban. :) A városban is egy menü már 600 Ft,itt megússzok sokszor 500 Ft-ból...mondjuk az ovis,bölcsis menük olcsóbbak,de azért menni kéne... :( Meg nem válogathatok :D:D:D!
Azért jó,hogy anyud így is tud segíteni :):):).

Pusztok!

anyapoc
 
 


Hali Mindenkinek :)

Ezt ma reggel művelte a MÁrk. :lol:
Hogy milyen egyszerre működnek ezek a törpök. :shock:

Kép

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok újra!

Móni
huh, ti "bélyegeztétek" hipermozgékonyra Gergőt? Manapság majd minden gyerekre mondják egyes szakemberek. Mások meg azt hangoztatják, hogy ilyen nincs is. :shock: Ki éri ezt??
Reméljük apátok azért majd be tudja vetni magát, ha más nem legalább hétvégenként.
Tényleg nagyon szép Zsófi :!:


Anyapoc
ok, bevallom :!: Nézte velünk valamelyik este a Vasállarcost. :oops:
Sztem jó dolog ez az előke, de ha nem vagy elég figyelmes még így is megy a földre pár dolog :evil: Néha elfeljtem a zsebet jól előreráncigálni. :roll: Én egyébként véletlenül turiztam, pár száz forint volt a kettő. Az is jó benne, hogy ezt nem kell kimosni, csak lemosni. :) Egyet érdemes beszerezni, nem fogod megbánni. Ne kösd apa orrára, ha már megvan, nincs mit tenni :wink:
Egyébként hol volt apátok??? Mintha nemrég írtad volna, hgoy most szállt le a gépe......


Andi
Egy vödör gyerek :lol: :lol: :lol: , ezen jót röhögtem, nagyontaláló.
Ezt a "be a lábam közé" dolgot ismerem. Márk azt nem bírja, ha mosogatok. :?
Lehet, legközelebb délelőtt kell taliznunk (majd ha egyszer ott alszunk) és akkor Lilla sem fog unatkozni.



Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Nem a gépe szállt le,ő szállt le a gépről...a szg gépről :lol: :lol: :lol: ...nem is gondoltam,hogy ezt így félre lehet érteni... :oops: :oops:
Látom,már Márk is nagylábon él :D:D:D!
Nagyon jó a pizsije :wink:!
Előke:nektek is az a barna,macis,disneyis van?Mert az elég rádga...de nem értem,hogyan kell előreráncigálni a zsebet?
Egyenlőre azt csinálom,hogy a rendes előkét ráteszem az etetőszék tálcájára és erre teszem a tányért,így ez is egy "zsebet" képez,ebbe esik a kaja,de ezt ugye mosni kell... :roll: :?
Egyébként ilyen zsebeseket használnak a bölcsiben is... :)...hát mondtam is Apának,hogy VESZEK!!!!

Jaj,megyek,mert Villő olvasni akar... :? vagy inkább aludni????

Puszi

anyapoc
 
 


Hali Anyapoc!

Látod, csak én vagyok ilyen béna, hogy félre/elolvassam. :?
Csodálkoztam is, mi az amiről én nem tudok :lol: :shock:

Ja, megpróbálom elmagyarázni érthetően. Szóval, a zseb ugye könnyen felveszi az előke alakját (feltéve, ha uarról beszélünk), és mielőtt kezd enni a csöppség, egy kicsit igazítani előre (a gyerektől el)kell. :oops: :oops: :oops: Hát ez tuti, hogy nem érthetőbb. Egyszerűbb lenne mutatni. No midegy, fogd rá a vörös borra, amit apa most bontott ki. Ja, már érzem a fejembe. :lol: :lol: :lol:
VEGYÉL!

Nem kéne nekünk péntek de. együtt kv-znunk?h 8)

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


most olvastam el újra, amit írtál a párodról és a gépről. :shock:
Az zavart meg, hogy a múltkor fostál a repüléstől és én azt szűrtem le, hogy megkönnyebbültél, amiért apa leszállt a gépról. 8) Jól összehoztam mi??? 8) Hát hiába, élénk a fantáziám. :lol:

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!


Mi is vagyunk, csak a karácsonyi készülődés, majd a szilveszter és az utána következő síelés annyira lekötött, hogy nem tudtam nektek írni.

Köszönjük a névnapi köszöntéseket! A családdal tavaly megbeszéltük, hogy mi augusztusban tartjuk Marcell névnapját, ehhez képest mindenki megköszöntötte! (ami persze jó dolog)

Marcell éppen most ébredt fel, majd este folytatom.

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek,mert döglődik a netünk :(:(...

Szilvi

Nem jó a péntek,mert be kell mennem a suliba délelőtt :(:(:(...A délután meg gondolom,neked nem jó... :(
Ha mégis,akkor dobj sms-t,mert sajna nem bizti,hogy be tudom hozni az oldalt.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Puszi

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Boldog névnapot! / :oops: Ha jól emlékszem :oops: /

Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Anyapoc

akkor most itt is, boldog névnapot!

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket :):):)!

Névnapom örömére vizsgáztam egyet.nagy valószínűséggel sikerrel,csak a jegy kérdéses :)!

Andi

Igen,jól emlékeztél :):)!

Szilvi

El akarlak csábítani heti 1 alkalommal aerobicra vagy ilyesmire...mit szólsz?

Most megyek,mert jönnek a vendégek....

anyapoc
 
 


Kedves Kismamák!

Egy csodálatos ajánlatunk van az Önök számára!
Mivel egy csecsemő vagy egy kisgyerek rengeteg energiát és időt igényel, így a heti rendszerességű bevásárlások általában mindig gondot tudnak okozni. Mi megoldással szolgálunk erre!
MI BEVÁSÁROLUNK ÖN HELYETT ÉS A KÍVÁNT ÁRUT OTTHONÁBA SZÁLLÍTJUK!

Ezzel Ön:

· UTAZÁSI KÖLTSÉGET és IDÕT spórol

· ENERGIÁT és FÁRADOZÁST takarít meg

· NEM megy KÉTSZER a boltba, ha valamit elfelejtett megvenni

· ALACSONYABB árakon jut hozzá egy SZÉLESEBB termékskálához

KÉREM TOVÁBBI INFORMÁCIÓKÉRT LÁTOGASSÁK MEG WEBOLDALUNKAT: http://bevasarlas.uw.hu/

Addig is kellemes babázást!

bevasarlas
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT ANYAPOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek jól telt a 7vége!
Én szombaton ismeretlen okok miatt lázas voltam, de miután aludtam egyet minden jobb lett. Valószinű a kimerültség okozta. Szerintetek van ilyen?
Vasárnap de. pedig kettesben voltam apával.:) Végre kedvünkre császkálhattunk, kávéztunk és gyerekmentesen dumcsiztunk. Jót tett a lelkemnek, főleg hogy van egy új felsőm is.:)

Anyapoc
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!

Köszi a segitséget, korszalag ügyben, majd ha lesz időm és kedvem alkotok egyet.... illetve kettőt!:)
Van még vizsgád?

Móni
Remélem, már meggyógyultatok!
Úszni már kétszer is volt Nóra apával. Nagyon tetszik nekik. B.fűzfőre járnak vasárnap de, illetve a héten csütörtök de. voltak, mert apa itthon volt. Javaslom nektek is!
Gergő hogy van? Féltékeny? Nóránál a leggyakoribb "tünet" hogy rácsap arra, aki Lizát fogja. Nálatok mi a helyzet?

Majd figyeljétek a profilom! Újitok. Most állok neki, remélem sikerül.

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Ej-ej lányok! Merre jártok??
Nagyon kihalt a topik. :?

Anyapoc
Kipróbáltuk a motorozást :lol: Nagyon bejött! Köszi. Tuti, hogy a sok kisgyerektől látta az utcán, mert csak ott hajlandó használni. Apuékhoz is levittem, bent volt a lakásban is, rá sem nézett, de mikor kivittük, rögtön ráült.

A babazsákkal kapcsolatosan ezt nézd meg, szólj ha érdekel.
www.bababolt.com/index.php?

Petra
milyen jó vasárnapotok volt!!! 8) Ennyi elég is a boldogsághoz, egy-két óra gyermekmentesen. Aztán irány haza hozzájuk, mert nélkülük azért nem élet az élet.


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc

most nézem! Már nem is lesz aktuális, mert 12 kg-ig használható. :?

Kép
Kép
kismama2004
 
 


sziasztok!


Vagyok én is, tegnap kapta Lilla a 18 hós oltást. Kész horror volt. Azóta kétszer annyit kapaszkodik és állandóan cici kell :( .

Szilvi

Mikor jöttök??????

Anyapoc


Tanulsz ezerrel???

Móni

Meggyógyultatok???

Petra

Kettesben apával és még egy új felső is :D :D :D

na ennyit engedtek nekem mára

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket,nagyon aranyosak vagytok :):):)!

Petra

LÁz... :? Lehet,hogy a kimerültségtől,de mostanában vannak ilyen 1-2 napos érdekes gyors betegségek is,ki tudja.Lényeg,hogy rendben vagytok és még ki is tudtatok kapcsolódni!Hajrá rendszeresítés :):)!
Profilod? :lol:

Szilvi

Dehogynem aktuális :D:D:D.Villő még nincs 12 kiló szt... :) Azon is csodálkoznék,ha 10 lenne :D.De majd leméretem előtte....Annyit eszik és nem marad rajta sokminden....
Örülök,hogy bejött a motorozás,így azért már könnyeb sétálni :).Ha kikéreckedik a kocsiból,van mit csinálni :).


Andi

remélem,hamar túllesztek az oltás hatásain,rossz lehet,hogy Lillát ennyire megviseli :(.Amúgy az bökéshez mit szól? :roll:
Igen,tanulok ezerrel,még van 2 vizsgám,amikor lehet,tanulok.Már elég nagy alvásdeficitben vagyok :?....

Én 2 napig gyerek - és apamentes vagyok :lol: :lol: :lol:
Hajrá édes élet :)...és édes tanulás... :?
Péntek 10-től kérném a drukkokat,akinek van felesleges,anatómia vizsga lesz :?....

Kriszta

Ha jársz erre!MIkor utaztok ki????

Puszi addig is!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok :D
remélem, még nem felejtettetek teljesen el :roll:

látom, itt alakult ki a "régi" élet.

Jöttem hírekkel :D :D

mi úgy voltunk, hogy nem fogjuk tudni a baba nemét... csak anya elbénázta :D :D :D
a történet annyi, hogy nem mondtam az elején, hogy nem akarjuk tudni a nemét, mert azzal voltam elfoglalva, hogy elmondjam, hogy a végtagokra vagyok kiváncsi, mert van a méhemben egy pici fejlődési rendellenesség, ami 0.5%ban végtagfejlődési problémát tud okozni .... na és mire ennek a végére jutottam, a doki lelőtte a poént :D :D :D :D

úgyhogy LILInk lesz

mi egyébként megvagyunk, épp túl egy 1.5 hetes váltott hörghuruton... ca. 3 nap elcsúszással estek bele a fiúk... de hétfőn végre megint bölcsi :wink: :lol:

és még egy szilveszteri kép a fiúkról




Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah....
febr. 12én vizsgázom... adótan I :D :D hááááát :shock: :shock: :shock:

apa egy hetet amerikában volt, közben lettek betegek a fiúk, úgyhogy én kicsit le vagyok zsibbadva.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya

hurrá bölcsi! Legalább ki tudod magad pihenni a Nagy Betegeskedés után.
Nagyon édik a fiúk!
Vizsgához megy a drukk.
Gratula a kislányhoz. Remélem más problémátok nem fog adódni ezen a kis malőrön kívül.

Üdv
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Hát, úgy látom, mindenkinek sok a dolga mostanság!
Nálunk sem rendeződött még a menetrend, így csak bekukkantani van néha időm, de hát sajnos nem igazán jártok erre Ti sem, így nincs is sok minden olvasnivaló :cry: .

Orsi :D
Gratulálok a kiscsajhoz! Gergő is ovis lesz márciustól, remélem, tetszeni fog neki, nekem egy kis könnyebbség lesz, az biztos. igaz, hogy csak délelőtt, de az is valami.

Zsófi szépen gyarapszik, már csupa hurka a combikája. Nagyon sokat beszélget és nevet, igazán jó kedélyű kislányka. Gergő imádja, mégis, ha szoptatom, az nem igazán tetszik neki.
Sziasztok
Kép

Kép
Kép
bogumil
 
 


Szia Móni!

Én szoktam erre járni, de ha senki sem ír, én mit írjak? :? :lol:
Magammal nincs kedvem beszélgetni.


Nagyon édes Zsófi! Mekkora már!
Majd csak rendeződnek előbb-utóbb a dolgok.
Gergőnek már jelezted a bölcsit? Mit szólt?

Írtad, hogy még nincs menetrend. Az is bizti kialakul majd. Segít még valaki? Jobban vagy már?

Nálunk semmi új nincs.
Márk fogzik ezerrel. Nagyon eleven, de még mindig jó fiúnak tartom. Sajnos a szelet még mindig megérzi. :? Imád táncolni, az én legnagyobb sajnálatomra leginkább olben szeret ringatózni. :roll:
Most egy kissé rosszabb a hideg miatt, sokat kell itthon lenni, és nehezebb egész nap lekötni. Estére már nagyon várom, hogy apa hazaessen.

Andi
mi van veletek?
Lilla helyrerázódott már az oltás óta?
Remélem lassan jobb idő lesz, és mehetünk motorozni a gyerkőcökkel.


Anyapoc
megy a drukk a holnapi vizsgádhoz.
Kipróbáltátok esetleg a babazsákot? Jó lesz?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

/Újra írhatok mindent, Lilla egy mozdulattal eltüntette az eddeig írtakat :( /

Móni

Nagyon szép kicsilány Zsófi! Gergőnek biztosan megtetszik majd az ovi. Nálunk sajnos akkor könnyebb ha Bence itthon van. Lilla nagyon nincs el egyedül :( .


Szilvi

Végre kicserélték a modemet és újra lehet netezni :) . A múlt héten orvoshoz járkálás volt. Bence már jól van , holnap már oviba is mehet. Lilla javul, de én még elég sz*rul vagyok. De legalább már az éjszakai lázrohamok elmúltak.
Három napig vendégeink voltak, /keresztszülők és anyukájuk szarvasról/.
Tegnap délután kivittük kicsit a gyerekeket a hóba. Nagyon élvezték. Persze nem hóembert, hanem gőzmozdonyt kellett építeni :D .

Orsi

Gratulálok a kislányhoz!

Anyapoc

Vizsgák???????????

Kriszta

Már készülődsz a kiutazáshoz??

Még megpróbálok pár képet feltenni. Remélem már gyakrabban tudok jönni.


Szilvia

Veletek mi van????

KépKépKép
bambika
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is,végre vége a vizsgaidőszaknak,eddig úgy néz ki,minden vizsga sikerült,bár egynek az eredményét még nem tudom :?....

Köszi a drukkokat mindenkinek!!!!!


Nálunk is volt icikepicike megfázás,de nem volt vészes szerencsére :).

Péntekenn utazunk Rómába 4 napra,visszük a lurkókat is,már izgulok az újabb repülés miatt :?....

Szilvi

Írtam, a babazsák tuti,csak Villő komázza :).Ha nem,akkor kint veszünk egy esernyőbabakocsit :?....De majd rábeszélem a csajt :D!
Lelked? :) A lábvarázslást komolyan gondoltam :)!

Móni

Zsófi nagyon édes,ahogy vigyorizik :).Nagyon nagy már,úgy rohan az idő!!!!
Gergő meg majd elfogadja ezt a szopi témát :).Vérbeli fiú,irigykedik a cicire :):):):....Igaza van :)!

Andi

Nagyon jók a havas képek :).Látom,nálatok is bejött a hó :):):Nálunk sem lehetett őket bevarázsolni Apukám szt,mert akkor pont lent voltak náluk :).
Ja,jövő szombaton Pesten a Közlekedési Múzeumban lesz Thomas kiállítás gyerekek műveiből 10 órától :).Ha van kedvetek,gondoltam,szólok :).
Örülök,hogy már jobban vagytok :).
HOgy bírjátok ezt a sok vendéget?????

Kriszti

Mikor indultok???Visszavinném a rucikat,mert a végén tényleg maradnak addig,amíg szükségem nem lesz rá újra :D:D:D!
HOgy vagytok amúgy?
Ha nem válaszolsz,bemegyek a munkahelyedre és ott zaklatlak!!!! :wink:

Petra

Nálatok mi újság?Régen jelentkeztél!!!!



Puszi

anyapoc
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: