Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sonia, nahát! Azért jó tudni, hogy megvagy! Kép

Mi újabb szokásunk szerint dögrováson vagyunk.
Dani 1 hete alig lát a náthától, de mára egész éjjel kínlódott, sírt mintha fájna valami. Kihívtam a dokinőt: dél és 1 óra között jön.
Én csak náthás vagyok, meg fáradt.
Ma töltöttem a 14-ik hetet, már érzem a bébit. Kép

Így nézünk ki amikor nem kornyadozunk:


Kép


Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Tünde!
Hát én nem néztem a szülőszobát.Lány fél tízkor elaludt és közepén tartott a dolog.Mivel egésznap nyűgös volt gondoltuk mi is korán alszunk!?Erre egész éjjel muzsikált,mindegy volt dentinox,rubophen.Most olyan vagyok mint a mosogatórongy.Igen én nagyon sok ruhát vettem már a lánynak,tegnap például gyönyörű amerikai kis bugyis együtteseket.Mint az álom olyanok,úgyhogy Timi feszíthet bennük a nyáron.
Linda!
Milyen édes kis pocid van már,olyan jó látni.Csuda aranyosak vagytok így hármasban.Jó korán mocorog a picur,habár a másodiknál hamarabb lehet érezni.Vigyázz magatokra,bár a bacik sajnos nem kerülgetik az embert.
pusssssssssz:
MártiKép
pkismarti
 
 


Hogy mi hogy vagyunk? Semmi érdemleges, ami a gyerekeket érintené. Liliom nagy bőszen bölcsizik, még mindíg nagyon bejön neki a dolog, szeret menni nagyon. Bolchi még mindig utálja a sulit, hát ezen nem lehet segíteni. Nekem szünet van, a vizsgáimat már rég befejeztem, és csak 16.-án kezdünk megint.
És most 28.-ára gyúrok (roszabb esetben március 6) mert kedvesem akkor jön végre megint 'haza'. Kép Azután meg tavasszal mi is utazunk a kicsivel néhány hétre, a többit meg majd még meglátjuk...
A babaszobát én is nagyon preferálom, Lilianna ruhatárának a fele onnan való, és azt hiszem, ez a továbbiakban sem lesz másként.
Sonia
 

 
 

Sziasztok!

Dorina most lett 3 hónapos, már hasra fordul és amikor jó kedve van állandóan gagyog és nevetgél.

Én a Kondér dokinál szültem, mindennel meg voltam elégedve. A szülésnél a baba nehezen akart kibújni, ezért labdára ültetett, hogy lejjebb jöjjön a feje, ez segített és utána már könnyen kibújt a picúr.
Az elkövetkező évben valóban nem lehet apás szülés, mert a műtőben nem lehet elkülöníteni az anyákat és így az apáknak nem szabad más szüléseket végignézni. Máshova meg nem tudják tenni a szülőágyakat, mert kell központi szívó és egyebek.
Mi tervezünk harmadik gyerkőcöt kb. két év múlva, remélem addigra ez elrendeződik, én mindenképp a Kondérnál akarok szülni.

Azt a szülésznőt választottuk, aki a tv-ben volt, Marcsinak hívják és szuper rendes!

Én is addig szeretnék szoptatni amíg Dorinának kell, szerencsére férjem is támogat ebben és a dokinénink is.

A baba nyugtalanságára és hogy nehezen alszik el, elkezdtük szedni a Chamomilla homeopátiás bogyót. Van valakinek tapasztalata erről, hogy tényleg használ?

Püszi mindenkinek : Tünde Sződről
tünde sződ
 


Sziasztok!
Olyan szép képeket raktatok fel, lányok, gyönyörködöm! Linda, aranyos pocakod van már.
Remélem, hamar meggyógyultok. Doki mit mondott, mi a baja Daninak?
Márti, hatalmas már a lánykád. A babaszobával én is szoktam próbálkozni, de nekem eddig nem sikerült találnom ott ruhácskát, nem is nagyon nézegettem mondjuk. Örülök, hogy nektek sikerült. Ja, pénteken elmentünk Pesten arra a Rebble-Pebble hirdetésre, hogy készletkiárusítás van. Gatyót nem vettem (azt akartam), csak egy vastag kötött pulcsit, meg egy használt mondókáskönyvet (már nagy szükségem volt rá, alig emlékszem egy-kettőre) és egy fajátékot. Be kellett menni a munkahelyemre egy papír miatt, úgyhogy összekötöttük a dolgokat.
Tegnap kisBéla megjárta az állatkertet, életében először. Nem voltunk sokáig mert fújt a szél, de nagyon élvezte.
Velünk ennyi történt.
Puszi nektek,
Tündi
NagyTünde
 


Sziasztok!
Lányok akinek lánykája van vagy kislányt vár raktam fel a babaszobára rengeteg babaruhát.Persze akit érdekel.
www.babaszoba/forums/messages?tid=68108
www.babaszoba/forums/messages?tid=67600
www.babaszoba/forums/messages?tid=68043
Remélem működik a dolog.
Tünde sződről!
Ilyen kamillás golyót én is vettem,de állítólag egyben kéne beadni és az én lánykám nem eszi nem is próbáltam.Te hogy adod be neki összetörve?Egyébként jókat hallottam róla.
Tündi!
Jól kifogtátok a tegnapi szelet ,napokig jó idő volt erre tessék elromlik az idő.A lényeg hogy kisBéla élvezte az állatokat.
Linda,Bori és többiek ti hogy vagytok? Mi van veletek?
pusssssssz:
Márti
pkismarti
 
 


Na próbáltam és nem működik az elérhetőség.Akkor akit érdekel Akko úgy keresse:
www.babaszoba.hu csevegő-csere-bere és pmaarti névnél:
1.badyk 56-74-ig
2.egyéb ruhák és kellékek
3.rugik,együttesek
pusssssz:
pkismarti
 
 


Amennyiben érdekel valakit ,valami akkor a pkismarti@index.hu-ra írjon.
pkismarti
 
 


Márti, fáradt vagyok, lehangolt stb. Csütörtökön tettem fel magunkról képet, nem is látad??

Puszi:
Linda
bellana
 
 


sziasztok MINDENKI
gyorsan végignéztem hogy ki hogy van, Linda olyan kis helyesek vagytok, a pocid szépen növöget. Márti, Timike is gyönyörű helyes tündérke.
Tünde, KisBéla leendő érdeklődési köre már most megmutatkozik, anya-apa helyett a "néni" szó az első, ejjjnye!!! Csak vigyázni vele Kép Kép
Sződi Tündi, én is Kondérnál szültem és számomra is nagyon szimpatikus, nyugodt, megbízható, kedves volt. DE én sem szülnék műtőben, "kirakatban", háááát, meggondolandó nagyon. Apajelölt azt mondta az együtt(nem)szülésről hogy ő egészen addig bent lesz velem, amíg komolyra nem fordulnak a dolgok, de ő a kitolás alatt nem akar ott lenni, hanem gyorsan kimegy, majd utána mikor meglett a baba, akkor gyorsan visszajön. Jót mosolyogtam magamban hogy ő majd hogy fog ott ki-be mászkálni Kép Végülis elfogadtam, mert a szülőszoba műsor alatt is pánikszerűen elmenekül, ha ennyire elborzasztja akkor jobb is ha nem lesz ott...
De nálunk még ez ugye nem esedékes kérdés Kép
Amúgy már kidühöngtem magamat a múlt héten, és végre meg is jött és most jobban vagyok. Én jól összevásároltam színes felsőket magamnak, és ez felpezsdített, meg fogyókúrázni is elkezdtem szombaton, igaz a tojástól már most rosszul vagyok de hatékony és ez a lényeg. 10 kilóval több vagyok mint az esküvőnkön. A szülésből még 6 kiló maradt vissza ami nem ment le, legalább azt le kellene most dobni, itt a tavasz. Elhatároztam hogy magammal fogok foglalkozni (szépség, egészség, torna), nem a kisbabákkal és a teherbeeséssel. Elraktam a hőmérőt, juszt se fogom figyelni magamat. HA jön a baba, jó, ha nem, akkor legalább elmehetünk májusban/júniusban motoros túrára, szóval az sem lesz katasztrófa!
Kíváncsi vagyok hogy a ciklus 2. felében is ilyen nyugodt leszek-eKép és sikerül-e tesztelés nélkül kibírni, mikor ott figyel a fiókomban 2 db tíznapos teszt a biztonság kedvéért)
Moncsi
palinta
 
 


Ejnye Linda!
Te tényleg fáradt vagy.TESSÉK JOBBAN VISSZAOLVASNI.oTT AHOL ÉN RAKTAM FEL tIMIRŐL KÉPET OTT TESSÉK KERESNI MIT IS ÍRTAM NEKED.
PusssssssZ:
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok,
Linda, kár, hogy nem vagy jó passzban. Jobban vagytok már? Kell szedni valami gyógyszert Daninak?
Moncsi, örülök, hogy így állsz a dologhoz. Szerintem, ha nem görcsösen akarod, biztos hamarabb összejön a baba. Melyik fogyókúrát csinálod? Van tojás-nap?
A mai időjárás csúcs volt. Délelőtt egy ideig nem volt áram az utcában, aztán ez a hóvihar, eső, jégeső... Pedig már reménykedtem, hogy mindjárt itt a tavasz.
Sziasztok,
Tünde
NagyTünde
 


Szia Tündi!
Nem tudom mi a mondókás könyv címe amit vettél,de ha szükséged van rá és eltudsz jönni hozzám nekem a Hóc,hóc katonából kettő van.Az egyiket nagyon szívesen ingyen és bérmentve felajánlom neked.
Vihar ,áram kimaradás,jeges-darás hó itt is volt.Persze mikor:Amint kiléptem a lépcsőház ajtaján.Még jó,hogy csak 3 házzal kellett arrébb mennem.Ott aztán megvártam amíg elvonul.
pussssz:
Márti
pkismarti
 
 


Nagyon kedves vagy Márti Kép, ezt vettem meg használtam pénteken abban a kisboltban, ahol gyerekruhakiárusítás volt.
Ja, most végre sikerrel jártam a babaszobán, egy Barbi nevű lánytól kértem emilben fotókat kisBélának való rucikról. Sajna a szebbeket már eladta, de találtam egy pizsit. Jó, hogy nem kapott el titeket a vihar. Én délután inkább már ki sem mozdultam, ki tudta, mikor jön a következő hóvihar.
Moncsi, az előbb elfelejtettem írni, hát igen a kisBéla 'néni'-zésében lehet valami Kép, mert a lányokat nagyon szereti. Lehet ismerős, vagy ismeretlen. Ha meg tőlem akar valamit (elkérni, játszani akármi), addig úgysem hagy békén míg meg nem érteti magát, gondolom, ezért is várat magára az az anya szócska.
Jóéjt nektek,
Tündi
NagyTünde
 


Szia Tündi!
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!Pont ezt?Most már mindegy.Barbitól már én is vásároltam:Sokszor van új áruja kérd őt meg ha megy újabbért és tudod mit szeretnél gondoljon rád.Akkor előbb neked küldi el a fotót és ami nem kell azt teszi a netre.
pusssssssz:
Márti
pkismarti
 
 


Egy kis ízelítő:
Kép
pkismarti
 
 


még egy:
Kép
ehhez egy kocsikabát is tartozik.
pkismarti
 
 


meg még egy:
Kép
pkismarti
 
 


és egy nyári bady
Kép
pkismarti
 
 


Sziasztok,
szia Márti, jó ötlet, majd írok neki...
Esik az eső Kép, így nem tudunk sétálni menni.
puszi,
Tündi
NagyTünde
 


Sziasztok!

Tünde Sződről: gratula az ügyes Dorinához!
Amúgy hogy bírod, tudsz pihenni, van segítséged, szopizik a kicsi? Bocs a sok kérdésért. Kép

Tünde: Bála ari lehet: Kép Dani mondja, hogy anya, de aztán azt nyakló nélkül még az apjának is. Kép
Igaz mondja az apát is. Nénit is mondd. Nagyon szereti őket, kis mini macsó. Mondja, hogy néni és puszit is dobál az illetőnek. Kép A delikvens meg elolvad.Bár vannak mufurc emberek akik úgy tesznek mintha észre sem vennék. Kép

Márti: Bocs, tényleg szétszórt vagyok. Ráadásul ma megint az orvost várom, már tele a topánom. Dani éjjel nagyon belázasodott. Most is alszik! A Dani nappal alszik:tehát beteg.
Már sosem lesz vége ennek a kórságos időnek?!

Más: voltam a leleteimért: jók, de volt cukor a véremben. Állítólag még nem vészes. Dokihoz jövőhét kedden megyek. Akkor tisztázom vele a szlőszoba dolgot is.

Moncsi: Továbbra is ezerrel szurkolok nektek! Példaképem lettél abban, hogy nem szabad semmit sem feladni! Kép Mondcsak a tojáskúrától nem lesz magas a koleszterinszinted??? Az nem káros?
És mikor jársz mifelénk?

Puszi mindenkinek:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok,
végre Linda hosszabban írtál. Dani hogy van?
A cukroddal akkor van baj, ha 7,5 vagy a fölött van. Egyébként ez már nem is terheléses vércukor, mert a cukorbevitel előtt nem vesznek vért, csak 2 órára rá, mikor megetted/ittad, nem igaz? Na mindegy. És Te hogy vagy?
Édes lehet Dani, amikor a 'néni'-nek puszit küld...
Mi nem vagyunk betegek, legalábbis remélem, vasárnap óta nem hasmenése van kisBélának csak olyasmi, naponta egyszer kakil, de hígabbat. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy a foga, mert attól lehet enyhe hasmenés. Remélem, nem valami fertőzés.
Tünde Sződről, a múltkori írásodra nem válaszoltam, van ismerős aki a Chamomilla-t adja vagy adta a gyermekének, és elégedettek voltak vele. Abból egyszerre kb 5-öt kell bevenni, ugye? Az is jó benne, azt mondják, hogy olyan kicsi, hogy a pici babáknak is lehet adni, nem fulladoznak tőle.
Ja, Márti, eddig siránkoztam, hogy a babaszobán csak lányruhákat látok, most jó sok van, ami tetszik is, de van amelyiken gondolkodom még.
Moncsi hogy megy a fogyókúra?
Jó éjt, sziasztok,
Tündi
NagyTünde
 


Hali! A fogyókúra jól megy, ez egy ilyen állandóan-tojást-megzöldséget-eszek-kúra... ezért uncsi már a tojás. a koleszterinszintem alacsony, de amúgy sem a tojástól hanem a zsírtól megy fel. A lényeg hogy ebben a diétában sok fehérjét és rostot eszik az ember, de szinte nulla szénhidrátot (háromnaponta 1 szelet piritóst és gyümölcsöt is csak ritkán, a cukor miatt) de én nem tartom be, zöldség helyett is gyümit eszek. a rengeteg tojás azért kell hogy legyen energiám. reggelire és ebédre a tojások mellé grapefruitot(de azt is utálom, ezért narancsot) és kávét kell fogyasztani, vacsira pedig húst, halat, túrót felváltva, zöldséggel, salátával. nem szabad sohasem éhezni, ez fontos, mert az éhezéskor a könnyebben mozgósítható izomszövetet használja fel a test, nem pedig a zsirszövetet!! És egyébként is rengeteg fehérjét eszem tehát az izomrostban lévő fehérjére nincs szükség. viszont szénhidrátbevitel nincs, ezért azt a zsirszövetből kell kinyernie a szervezetnek.
szóval ez működik.
na és 7 nap alatt -1,5-2 kiló az eddigi eredmény (ezt már 3 nap után elértem és azóta tartom) és feszesebb a bőröm és lötyögősebb a nadrág, egyelőre ennyi! de folytatom:-) amúgy jól érzem magamat.
Csajok, a babaruhákat ne rakjátok ide mert sírok Kép bocsi... nem akarok önző lenni hogy rám legyetek tekintettel aki úgyis csak hetente egyszer jövök.. lehet hogy amiatt vagyok most érzékeny hogy mostanában szül az egyik kolléganőnk és már előre félek hogy majd ha jön be és sugárzik és mindenki neki gratulál és én meg akkor hová bújjak el Kép meg holnap lesz Bálint névnapja... meg vasárnap lesz 9 hónapja hogy megszületett... jajjjaj
De azért nincs baj. Szombaton még bulizni is megyünk majd. Bár nincs nagy kedvem, most még.
Jó hétvégét! MOncsi
palinta
 
 


Szia Moncsi,
gratula a fogyáshoz Kép !
puszi,
Tündi
NagyTünde
 


Elfelejtettem Kép, hogy MINDENKINEK BOLDOG VALENTIN-NAPOT kívánok.
Puszi,
Tündi
NagyTünde
 


Sziasztok!
Moncsi!
Ne haragudj hohy ide raktam a babaruha képeket nem gondoltam,hogy érzékenyen érint.Én is gratulálok a fogyásodhoz és akitartásodhoz.A receptet légyszi oszd meg velem ,mert Timi máe csak egyszer szopizik,akkor is szív 3-at és nem kell neki,tehát készen éllok egy fogyokúrához hamarosan.nekem nagyon sokat kell leadnom.Húsz kilót,hogy jól érezzem magam és még akkor ha meglenne és marad kitartás még egy tízest.
Tünde!Köszi a jó kívánságokat,viszont nektek is.
Linda baba!
Andika üdvözöl megnézte a gömbölyűségedet és írigykedik,mert még nekik sem jött össze.Kiváncdi vagyok lesz-e Vácon apás szülés,majd írd meg.
Pussssssssz:
Márti
pkismarti
 
 


Édes, drága Moncsi! Mindig megríkatsz. Annyira átérzem milyen iszonyú lehet neked, bár gondolom, hogy ehhez minden képzelet kevés...
Nagyon nehéz lehet a kolleganő miatt.
Sokszor én is zavarban vagyok amiért nekem úton van a baba és neked meg nem.
Nem tudom én lennék e ilyen erős és optimista mint te. Én szerintem minden kismamát elkerülnék és utálkoznék 1 életen át.
Nagyon-nagyon remélem, hogy megadatik nektek végre a gyereknevelés öröme! Komolyan mondom ünnepelünk ha jó hírrel jösz!

Márti, puszi Andinak és neked is. Kép Kedden megyek dokihoz.

Tünde: ez csak sima vérvétel volt. A terheléses csak a 26-ik héten lesz.

Puszi és boldog valentin napot.
Moncsi remélem azért végül jól érezted magad a bulin?

LindaKép
bellana
 
 


sziasztok! Márti, dehogyis haragszom én a babaruhák miatt csak tényleg érzékenyen érint... köszi hogy megértitek.
csak néha nagyon rossz de akkor igen. máskor nem annyira. szóval értitek. Kép
végülis nem voltunk bulin hanem a párocskámmal lustiztunk és dvd-tv-nézést folytattunk.
Linda, ne érezd rosszul magad amiatt hogy nekünk még nincs babánk, neked meg van, majd nekünk is lesz ha eljön az ideje, legalábbis most ebben hiszek, hogy még nem volt itt az ideje.
szombaton az esküvő szép volt, és a temetőben is voltunk, vittem egy kis cserép művirágot (tulipánt) Bálintnak, tele kellett pakoli kövekkel hogy el ne fújja a szél. Ott én sohasem sírok, ott inkább mindig megnyugszok.
Ez a Valentin-napi kutyus nagyon aranyos, Linda. Tényelg, megkérdezted a dokidat az apás szülésről? És kb. mikor lesz vége a felújításnak? Kád is lesz?
Márti, a fogyókúra receptet elküldöm neked. Vagy mást is érdekel, közkinccsé tegyem?
Tegnap kiolvastam (másodszor) a Lukács Eszter válogatott élete c. könyvet, ez amolyan férjes-családos Bridget Jones naplója. Lukács Eszter írta. Pont ara jó hogy észrevegyem és élvezzem a gyermektelenség szabadságát Kép Kép hogy addig alszok, oda megyek, azt csinálok, ameddig, ahová, amit csak akarok. Talán, ha nem gondolok rá folyton, és örömet találok a jelenben is, így még jobban fogok örülni egy meglepi babának Kép Szóval mégsem sikerül nem arra gondolnom Kép
jó vasárnapot mindenkinek!!
palinta
 
 


Drága Moncsi!

Még semmit sem tudok a szülőszobáról, kedden megyek dokihoz este. Már alig várom. Kép
Utána persze beszámolok mindenről.
Addig is küldök neked:Kép és:

Kép

Puszi: Linda
bellana
 
 


Sziasztok,
Linda nagyon szép rajzokat raktál fel. Ezeket letöltöd valahonnan? Tényleg írj holnap mi volt a dokinál.
Moncsi, ez a fogyókúra nagyon beválik úgy látom, nem unod a sok tojást? Még szerencse hogy husit, tejterméket is lehet enni. Az én gondom, hogy nagy szénhidrát és túrórudifüggő vagyok. Ezeket, bármikor fogyókúráztam, nem tudtam teljesen kiiktatni. Kaptam én is nemrég egy fogyókúra-tervet, abban 4 nap váltakozik (fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs) és három hónapig kell csinálni. Még egy darabig nem kezdek neki.
Fáj a szívem, mikor olvastam soraidat a szombati napotokról. Kívánom, hogy hamar és a legnagyobb boldogságban, egészségben érjen titeket gyermekáldás.
Márti, a babaszobán ha rendelsz valamit akkor hogy zajlik általában a pénz-árucsere? Van olyan, aki előre kér, hogy utaljam át a pénzt és csak aztán küldi a rucit, van olyan aki megbízik bennem és fel meri adni előre. A Barbival, hogy Pesten lakik, tudok majd találkozni. Van erre valami sablon, hogy hogyan működik?
Ma végre befejezte a fogorvos az ominózus gyökértömésemet, végső tömés és fehértömés van benne Kép.
Mára ennyi.
Puszi,
Tündi
NagyTünde
 


Sziasztok!
linda!
Bocsi ,de talán még beleférek a 8 napba és ezúton kívánok neked utólag nagyon sok boldog névnapot.!!!!Kép
Aztán írj ám mi újság!?
Moncsi!
légyszi tedd közkinccsé a fogyis receptet hátha másnak is beválik.
Tünde!
Teljesen változó anyukától függő ez a rendelési dolog.A legjobb mindenkivel privát személyesen leegyeztetni neki mi a legjobb.Volt persze olyan aki előre megbízott bennem.Főleg olyanoktól érdemes rendelni akiknek a nevét sokat látod azok tuti megbízhatóak.Tehát sablon nincs.
pussssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Tünde: a képeket a netről töltöm le innen-onnan. Az utóbbiakat a http://www.gifart.de/ honlapról töltöttem le. Kép
Doki: a bébi jól van, szépen fejlődik, a kis feje már 34mm-es és a kis teste kb 16cm. Kép A doki szerint minden rendben: méhszáj, lepény is. AFP után megyek a rendelőintézetbe és ott csinál végre videót is. Képet nem kértem ,mert nem látszott már az egész gyerkőc. Kép Na majd 3D-n biztos több fog látszani.

Márti: köszönöm a lufikat. Kép

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Ezek már komoly méretek!!!Kép
Mi van az apás szüléssel nem kérdezted?Kíváncsi vagyok a fejleményekre!!
PussssssZ:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Hát mi jól eltüntünk,de semmi komoly,csak én is ágynak dőltem egy kis megfázással,lázam nincs csak nagyon rossz közérzet az amúgy sem túl jóhoz társítva,meg nem kapok levegőt és nincs vérnyomásom és étvágyam sem.Csibe meg belázasodott a foga miatt,szegény nagyon szenved.Remélem már lassan túl leszünk rajta.
Linda!
Nagyon szépen fejlődtök,mi jövő héten megyünk dokihoz aztán meg 12.hetes uh-ra.Remélem minden okés lessz.Jobban vagy már?
Moncsi!
Kitartás a fogyókurához,én is nagyon oda figyelek a szénhidrátra meg a zsírra mert velem ezzel szalad el a ló.De jön a tavasz és lehet majd friss gyümiket meg primőrt ennni.Hmmm!
Ötletetek van-e esetleg fogzással kapcsolatban?A Dentinox gélt használom de már nem használ,néha kap egy kis Panadolt ha már nagyon vészes, de most is több foga jön egyszerre és nagyon szenved.A hütős rágókák nagy ívben repültek,ez sem jött be.Tudom ezt is át kell élni,csak hát nem mindegy hogyan.Előre is köszönöm!
Jó egészséget mindenkinek,
Puszi
Alice
alice70
 
 


Szia lányok!

Márti,az apás szülésről még a doki se tudott semmit, azt sem ,hogy mikor kezdődik a felújítás és meddig tart...
Márti, veletek mi újság? Te hogy vagy? Timi baba? És a fiúk?

Alice, tényeg jól eltűntél! Sajna mi is folyamatosan betegeskedünk. Kép Jobbulást nektek.
Fogzás: Daninak most 6 jön egyszerre...Megy a hasa tőle, meg minden ami kell. nem tudok vele mit csinálni, esetleg panadol. Kisebb korában Ő még a Dentinoxot sem fogadta el, kiköpte, aztán többé ne lehetett bekenni vele...Igaz ma sem. Úgyhogy sajna én nem tudok tanácsot adni. Kép

Most melyik dokihoz is jársz? A 12 hetesen még ráfér az egész bébi, olyan édesek! Pocid van már?

Csajok mikor talizunk?

Moncsi, Tünde: puszi nektek is:
Linda
bellana
 
 


Súlyom se le se fel, hát érdemes Kép ?
Na itt van:
1. nap
reggeli/3tojás+1/2 grapefruit+feketekávé
ebéd/3tojás+feketekávé
vacsi/3tojás+vegyes saláta+1szelet piritós
2.nap
reggeli/3tojás+1/2 grapefruit+feketekávé
ebéd/2-3tojás+spenót(vagy káposzta, vagy saláta)+1/2 grapefruit+feketekávé
vacsi/1 nagy szelet sült hús+zöldsaláta
3.nap
reggeli/ 3tojás+1/2 grapefruit+feketekávé
ebéd/2-3tojás+spenót+paradicsom+feketekávé
vacsi/2 szelet karaj+uborka+paradicsom
4.nap
reggeli/3tojás+1/2 grapefruit+feketekávé
ebéd/2-3 tojás+vegyes saláta+1/2grapefruit
+feketekávé
vacsi/narancsos túró+1 szelet piritós
5.nap
reggeli/3tojás+1/2 grapefruit+feketekávé
ebéd/1-2 tojás+spenót+feketekávé
vacsi/1 sült hal(nem panirozott)+vegyes saláta
6.nap
reggeli/3tojás+1/2 grapefruit+feketekávé
ebéd/gyümölcssaláta+1-2tojás, feketekávé
vacsi/1 nagy szelet sült hús+uborka+paradicsom
7.nap
reggeli/3tojás+1/2 grapefruit+feketekávé
ebéd/hideg tyúk+paradicsom+főttkáposzta+feketekávé
vacsi/zöldségleves+grapefruit

Ez alatt egy vegyi folyamat megy végbe és ezért nem szabad a diéta rendjén változtatni (de én változtattam)A zelső naponmeg kell enni a 9 tojást, a továbbiakban változtathatunk 1-2 tojással. 2 hétig megtartva 7-10 kilót lehet fogyni. Nem szabad cukrot, zsírt,vajat, olajat, lisztet használni (helyette édesítő, keményítő-én fele olajat azért használok mert leégne a hús, és sovány joghurtot és tejet is, bocsi) a rendes étrendhez fokozatosan kell visszatérni, szénhidrátra azután is nagyon kell vigyázni.
A levesben főtt húsok isteniek lesznek fűszersóval beszórva, tűzálló tálban 1 kanál olajon és egy összevagdalt paradicsommal egybe- (fólia alatt) sütve. A főzeléket keményítővel be lehet sűríteni. Tünde, a túró rudi helyett isteni finom a narancsos túró: 20 deka túróhoz 1 narancs levét és reszelt hélyát hozzákeverni, pirítóssal vagy magában is isteni.

A fogzáshoz sok szerencsét a bébiknek!!!!
puszi: Moncsi
palinta
 
 


Halihó!
Linda,még maradtam a Kútvölgyis doktorbácsinál,ez lessz szerintem az utolsó uh,amikor egybe ráfér a gyerkőc.Köszönjük a jó kivánságokat,nektek is jó egészséget.
Autóm utolsó pillanatban levizsgázott,elvileg minden időpont jó eddig nekünk.
Moncsi,én annyira nem szeretem a tojást,hogy ezt végig tudnám csinálni.Minden elismerésem.Egyébbként most hús undorom van.
Linda,lányok!Olyan kérdés merült föl bennem,hogy mi van akkor ha csibe úgy lessz beteg,hogy rendelési időn túl?Már pedig ez biztos így szokott lenni!Mi a Soltész Dr-nőhöz járunk,és Ő nem jön ki Csörögre,ami oké,csak akkor telefon, ügyelet,váci kórház vagy vigyük Pestre?Most mikor belázasodott,bent voltunk Újpesten talizni egy társasággal és az egyik anyuka vitt el az ő doktorbácsijukhoz,nagyon rendes volt velünk.Ez igazán akkor baj,ha már meglessz kistesó és nem biztos,hogy őt is rángatom a beteg naggyal vagy fordítva.Ide nem jön ki gyerekorvos!Ti nálatok ez hogy zajlik?

Alice
alice70
 
 


Sziasztok,
Linda, elfelejtettem Kép, utólag kívánok boldog névnapot! Szépen növöget a babád, amint olvastam az írásod, méregettem a kezemben, hogy mekkora lehet már. Van ismerősünk kettő, akik tavasszal fognak szülni, nekik is azt mondta az orvos, hogy húzódnak a dolgok a váci kórházban és nem lehet tudni mikor kezdődnek az átalakítások.
Moncsi, kemény fogyókúrád van, a tojást a diéta után egy darabig nem fogod kívánni azt hiszem. A grapefruit helyett narancsot eszel? A narancsostúrót majd kipróbálom.
Márti, köszi a tanácsot a rucikkal kapcsolatban, megvárom, míg a rendelt 3 db-hoz hozzájutok, aztán meglátom.
Alice, fogzással kapcsolatban mást nem nagyon tudok mondani, mint amit Te is írtál. Nekem Pesten egy patikus kikevert egy fogzásra való löttyöt (a gyerekorvos nem írta fel receptre!, mert szerinte ez már elavult), kipróbáltuk, többször próbáltam, mint a Dentinoxot. Igazán egyiket sem hagyta kisBéla, hogy kenegessem.
Kezdek náthásodni, remélem nem szedtem össze valamit.
Puszi nektek,
Tündi
NagyTünde
 


Alice: hogy tudsz gyerkőccel pestre járni dokihoz? Van segítséged, vagy viszed mindig magaddal?
Orvos: a mienk se jött nagyon ki, de az új doki eddig mindig kijött ha hívtuk. Elötte mi biza a váci kórház gyerekosztályát hívtuk fel ha baj volt és akkor be is vittük ha azt mondták. Elég sokan voltak, szóval nem egyedi a dolog. A dokinőt kérdezted mit javasol ilyen esetekre?

Tali: jövőhéten összehozhatnánk.

Tünde: köszi a jókivánságot! Kép

Meghatódtam amint elképzeltem, hogy méricskélted a kezeddel, hogy mekkora lehet a bébim! Kép Én is azt csinálom, meg vonalzón mérem még le. Kép

Puszi mindenkinek:

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok nem is tudom hol kezdjem.
Moncsi!
Köszi a receptet.Spenót helyett lehet sóska és aa hal helyett?Puszta gondolatától liftezik a gyomrom soem bírtam megenni.A többi okés csak a feketekávé az a klassziku,vagy lehet pótkávé?Ugyanis leszoktam a kávéról ,jól megvagyok nélküle és nem szeretnék rá visszaszokni.Ja és milyen adag?Meg a tyúk?EGészKépKép
Alice!
Fogzás?Nekünk sem használ semmi.Dentinox az cupp-cupp lehet nyalogatni és 10percig oké.Panadol helyett rubophenünk van az is jó lenne ha használna.A doki nekünk is a Soltész .Vácra ugye kijön,de hát vidék?Megkérdezted tőle tényleg nem megy ki rendkívüli esetben sem?
Linda!
Taliba én is beszállhatok?Jól vagyunk én is.Pörgetem a napokat.Totál net függő lettem.Gabi hozott egy szar bizonyítványt,mondtuk neki gondolkozzon el az életén,vagy tanul,vagy megy fizikai munkásnak!!!!!Pisti is jár suliba,de tanulni őt sem látom.Timike már 8,25 kg és 71,5 cm.Rendeltem neki fülhőmérőt.Ma várom,kíváncsi vagyok ha szükség lesz rá,hogy fog beválni.4990,-ért Samsung és a www.fotexnet.hu -ról rendelte.5000,-ftnál ingyenes a kiszállítás úgyhogy kértem még hozzá egy kis apróságot(üvegmosó cumisüveghez a régi széthullottt).Ugyhogy most várakozó állásponton vagyok?!
Tünde!
Nekem sikerült a lány cuccait mind kiárulnom kb.22 ezer forintért és rögtön vissza is forgattam,úgyhogy vadi új ruhatárral várjuk a tavaszt és a nyarat.Csak jönne már!!!

Nem szoptatok már képzeljétekKép((((
Olyan furcsa,csak hát már nem volt,illetve alig volt tejcsi és Timike 3 szívás után nem kérte a cicit.Na ez van.Azért is kértem a fogyi receotet.Most már lehet kezdeni nem ürül a méreganyag a tejbe.Kép
pussssssssssz:
Márti
pkismarti
 
 


Drága Mártim!

Micsoda kérdés, hogy beszállhatsz-e a taliba?!
Én úgy tettem fel a kérdést, hogy "lányok mikor talizunk?" (nem a mai hozzászólásomban) Már egyszer lett volna, de Alice kocsija felmondta a szolgálatot. Emlékszel?
Vacak amikor a lurkó már nem szopizik. Én is nagyon szomorú voltam amikor Dani felhagyott vele.

Látom megy a biznisz! én megtartottam Dani minden cuccát, kell a Tesónak majd. Kép
Ma voltam AFP-n.

Puszi: Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Jó akkor majd jövő héten egyeztetünk.Nekem a hétfő már nem is jó.
Én most mindent eladtam többet már nem tervezünk,tudod.Lázmérő sehol!!!!!!!
Ki se mertem mozdulni sehova, nehogy ne legyek itthon,ha jönnek.Azért is elmegyek csak még megvárom a veresegyházi csajt és húzunk Gabival a boltba.Talán még nekünk is jut valami.
Pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Fogyókúrának annyi!! Kolléganőm szülinapjára hozott be milka csokit és ropit és túrós batyu is volt ebédre....
én sem tartottam be túl szigorúan a napirendet, az 1 adag hús az 10-15 dekát jelent. a hal helyett miért ne lehetne hús? a spenótot utálom (szerintem a rengeteg vitamin miatt van benne a diétában), ahelyett én salátát eszek mindig (ubi, paradicsom, paprika, saláta, felszeletelt tojás és csirkesonka leöntve 2 kanál salátaöntettel)
a grapefruit kifacsarva ehető (akkor nincs benne a fehér belső héja ami rettentő keserű) a narancsot jobban unom mint a grapefruitot...
a kávé a koffein miatt kell szerintem, egy erős tea vagy cukormentes kóla is megteszi.
Nem kell ezt annyira komolyan venni szerintem ha általában minimalizáljuk a zsír-tészta-cukor fogyasztást és helyette tojást, salit, párolt vagy grillezett husit eszünk akkor csak lesz annak valami pozitív eredménye!!! De ez a drasztikus diéta valóban elképesztő eredményeket hozhat ha valaki képes ugyanígy betartani. ÉN NEM, bevallom. Holnap megyünk céges osztály-értekezletre ZebegénybeKép!!!ott is alszunk és van fűtött uszoda is. el se birom képzelni hogy én ott bármit is aktívan működjek, a mai napom teljesen kivett minden erőt. mindkét kolléganőm hiányzik, vajon mit felejtettem el megcsinálni?!
jaj pihenni akarok, bevágni egy üveg vörösbort.
Ha taliztok akkor csináljatok egy fotót magatokról hogy én szegény gyarmati jánka is megnézhesselek titeket.

puszi : Moncsi
palinta
 
 


Szia Moncsi!
Köszi a jó tanácsokat.Hétfőtöl elkezdem.Nagyon muszály.Jók ezek a kis engedmények.A tea jó ötlet.Annak idején a fiam születése után is csináltam egy fogyit abban is volt kávé nyakló nélkül és attól totál kikészült a gyomrom.Pedig az pótkávé volt.
Azzal a vörösborral meg vigyázni!Plusz kalória.
pusssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Szia lányok!

Moncsi,remélem jól fogod érezni magad! Amúgy Te már láttál engem képen, de én még nem láttalak téged! Kép Küldhetnél egyet, kiváncsi vagyok rád! Kép

Márti:puszi!

Linda
bellana
 
 


Kedves váci és környéki anyukák!
Gyermekfoglalkozások megtartásához avagy szervezéséhez keresünk szervezni szerető anyukákat avagy óvodapedagógusokat!
70-559-83-89
S.o.S
kriszta13
 
 


Sziasztok !
Na fogyi-program elindult.Nem tudom Moncsi hogy lehet két héten át napi 9 tojást megenni.Már a déli 3-at alig bírtam letuszkolni.A vacsi jó volt a saláta közé kevertem a golyókat és nem volt olyan száraz.
Borival sms-eztem ma.Nem volt náluk villany és víz sem .Minden le és befagyott.Ez azért pici babával elég áldatlan állapoz.
Linda!
Mi újság van?Ezt a hetet ha ilyen pocsék idő van szerintem hagyjuk.Alice sem fog tudni ezen a vacak úton bebumlizni.
pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Mit szóltok ehhez a remek koripályához?Naaagyon utálom!Ráadásul ki sem lehet menni,csibe meg nyüglődik idebent,semmi sem jó.Fogzási nyavalyáinkra vettem homeopátiás bogyót,ezzel elviselhetőbb az egész,most éppen nem eszünk.Nem tudom,hogy nem hal éhen,alig eszik valamit,ma a vacsit is szabotálta.
Szerdán megyek dokihoz,kiváncsi vagyok mit fog mondani,meg lassan újra 12 hetes uh-ra mehetünk.
A délelőttök elég vacakok,dél körül már használható vagyok.
Linda hogy vagy?
Kitartás a fogyizóknak!
Pusza
Alice
alice70
 
 


Szia Alice!

Mi is itt szívunk bennt. Kép
Jól vagyok, bár pont ma regel megint hányingerem volt. Kép Neked is kitartást az első 3 hónaphoz!!
Nyűgi vagyok.
Mikor mész 12 hetesre? Képzeld én bejelentkeztem 3D-re a Praxisba amit itt a babaneten is hirdetnek. Regisztráltam az oldalon és így 1 ezressel olcsóbb. Hú, de várom! Kép Március 13- án megyünk.

Márti: lassan már meg sem foglak ismerni. Kép De te sem. Kép
Jó akkor hagyjuk ezt a hetet. Jövőhéten akkor viszont tényleg hozzuk már össze!
Sok sikert a fogyihoz!

Pusza:
Linda 16+5 Kép
bellana
 
 


Szia Linda!
Légyszi a megismerés érdekében tegyél fel magadról egy fotót,nehogy összekeverjelek valakivelKépKép
Tegnap szülőin voltam ebben a ragyogó időben.Kint a Szérüskertben.Oda mág csak jó a közlekedés,de vissza!40percet vártam mire megállt egy távolsági busz.A bakancsom átázott,mert erre az időre az 1000 évesembe bújtam az meg meleg ismerkedésbe kezdett a vízzel,amitől persze én vacogtam.
Timi most épp az ágyáből kiabál -"inda,inda,inda"és rázza magát hozzá.Ez a hinta nála.Most már a babát is tudatosan mondja a tükörképének,fotónak meg a feje felett lógó bohócoknak.
A fog nálunk is kibúvóban van.Éjjel volt virrasztás is.Már látszik 2 cakkocska.Tesó vizsgálja is őt rendesen,mint a lovakat szokás!!KépFürdésnél is besegít vetkőztetni,(gyűjti a tapasztalatot a csajokhoz)aztán ha termés van a bugyiban hanyatt-homlok kimenekül.Ilyenek a férfiak már egy kis kakával is ellehet őket űzni.
pussssssssz:
Márti
pkismarti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: