Új privát üzeneted érkezett!

Erika, nagyon ügyi Brigitta! Elhiszem, hgoy tetszett a mamának! :D
Tojás: de Józsika azért több mint 1 hónappal előrébb jár... :wink: azért lehet, hogy még várok egy picit. Szerintem nem késik le semmiről az 1 hónap alatt! :lol:

Kaja: amivel nincs sok gond... a rántott dolgoknál ott kell állni és forgatni, kiszedni... stb. Nem? Vagy lesz valaki, aki segít, csak hogy ne egész nap a konyhában állj????
Én ilyenkorra a sütőben lévő dolgokat részesítem előnyben. :)

Pl: tepsi, abba bele bacon szalonna (esetleg alá egy pici olaj), rá valamilyen kiklopfolt hús (csirke, pulyka, sertés), erre szórok 2 tasak gombakrémlevesport (!!!!!) (de más is jó, csak ne legyenek benne kenyérdarabkák meg tészta), aztán kb 3-5 dl tejszínbe (ki mennyire szaftosan szereti) belenyomok néhány gerezd fokhagymát ezt ráöntöm a húsira, lefóliázom, és már sülhet is. Aztán amikor a hús megpuhult, reszelt sajtot szórok rá és fólia nélkül rápirítom. Hozzá valami tészta vagy noki! Imádjuk! És nagyon egyszerű, nem kell nagyon mosogatni sem, meg pepecselni sem vele! :D

Brigi, én sem látom picinek. Persze viszonyítás kérdése, mert símán elbújhat Noémi Bálintja vagy Nóri Sárája mellett... :lol: :lol: De önmagához képest meg folyamatosan nő és hízik! :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Na azt hiszem megattad a szombati menüt! Ez nekem nagyon tetszik, és szerintem a családnak is be fog jönni! :D
Nem is picike Bende! Nem egyformák a gyerekek sem, nem egyformán fejlődnek, híznak stb, de attól még mind nagyon ügyes. Mondjuk valószínűleg a nagyobb súlyú babák később leállna majd, nem híznak olyan ütemben, a kisebb súlyúak meg utolérik őket! :lol:
Vendég
 


Nagyon köszönjük a köszöntéseket és a dícséreteket!
:-)))

Andi!

Nagyon jó volt újra találkozni Veled! Tündériek a gyerekeid! :-)

Mogyo!

Egyetértek! Valóban jobb kint, mint bent! De azért ijesztő volt Bálintnak is. Sajnáltam szegénykémet.
Ma meg oltás! :-( Majd mesélem a paramétereket is! :-)
Ja! És igen, rám hasonlít! :-)

Kriszta!
Hát, mit mondjak. Valóban gyakran kislánynak nézik! :-))) Figyi! Egy olyan kendő engem is érdekelne. Esetleg meg tudod nézni, hogy milyen színben vannak? /gondolom, a többikeket is érdekli/. Bár, nekem jó a barna is. Most vettem ezt a kéket, ha jól láttam, a Hippes csomagban lesz egy fehér, szóval, jó lehet a barna. Van néhány barna cuccunk.
És Aziz tündéri!!! Nagyon szép kisfiú!

Timci!
A krumplival valszeg épp az volt a baj, h öreg volt. Bár, már ezt sem tudom, mert sorozatban járunk így /pedig többféle árustól az elmúlt két hónapban/, csak most kapott először Bálint is belőle. Tudod, az nem érdekelt, ha mi f*sunk tőle, annyi baj legyen, de a gyerek azért más!

Manó!
Isteni ez a recept!!! Tegnap hiányoltalak a Frankenbergerből! Olyan jó volt, dumáltunk egy csomót! Vannak képek, majd teszek fel egy párat!

Emőke!
A kosárban egyelőre megmarad Bálint. Tegnap kezdte el feszegetni magát belőle.


És akkor egy fontos kérdés.
Ma ugye, Bálint kap Pneumo oltást. Ez a második. Az előzőnél sem volt baja. Éjszakára adtam kúpot és kész. Semmi nem volt. Holnap lehet, h fel kéne ugranom Bp-re. Annyira nem fontos, halasztható, de azért jó lenne. Szerintetek el merjek Vele indulni? Vonattal mennénk.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma megyünk be a dokinénihez kecsora,mert van valami fura kis pöty a térdhajlatánál,már kenegetem neki egy jó ideje Bepantennel,de nem múlt el,csak elhalványult.Most meg olyan kis fényes ott a bőre.Meg a lábujai közt hámlik a bőr.Kiváncsi avgyok mi az és,adjon rá valami jó kenőcsöt.Meg hivtak ategnap a babakocsisok és azt mondták ma mehetek érte.NAh,kiváncsi vagyok nagyon arra,h.csinálták meg.Ha nem tetszik azt mondta a fogyasztóvédelem,akkor lehet perelni velük a kocsi kifizetésére.Persze,ha nem csinálták meg úgy,mint uszjszerű állapotában ahogy kinézet.Na ezt jol megaszontam.Mindegy értitek... :lol: Szoval,majd este jövök a részletekkel.Tuti nem hozom el,ha nincs megcsinálva rendesen.
Végre kezd ujra szép időnk lenni.
Na rohanok is! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Manó!

Ugye, a Hippes 3. csomagban lesz a kendő? Lesz 4. csomag is? Csak azért kérdezem, mert úgy látom, Te már kiváltottad. Majd mi is! :-)
A receptet jelentem elmentettem! Mi is kipróbáljuk!!! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Szerintem menjetek nyugodtan! :wink:
Vendég
 


nóémi-persze,értelek.Tegnap láttam a Metrohoz közel a főúton krumplit 33 Ft-ért.Jó olcsó,és szépek is.Ha valakit érdekelne. :wink:

Vigyázzatok magatokra,és ne idegeskedj,minden megoldódik.Jönnek hamarosan a friss gyümik,zöldségek. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nóémi-szerintem nyugodtan megindulhatsz vele egyedül,csak nagyon nehéz,babakocsit cipelni,gyereket,persze ha segit valaki,akkor tökéletes. :wink: De szerintem élvezni fogja,meg azért előnyösebb a vonat,minta búsz,mert föl tudsz vele állni,meg sétálni.De én azért féltem a vonatozástól egyedül,mert oriási a lépcsője,és szerintem egyedül nagyon nehéz föllépni gyerekkel,ha nem segit ugynacsak valaki.De szeintem nyugisan beválalhatod.Ird majd meg,h.milyen volt. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi: Én még vonatnál mindig úgy jártam, hogy segítettek! A buszon meg jópárszor senki sem jött oda segíteni!
Ha más nem, szépen megkéred a jegyvizsgálót, bizti fog segíteni! Addig úgyse indulhat el a vonat, amíg te ott állsz mellette, és szeretnél rá vhogy feljutni! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

jobbnál jobb kajcsik!

Recept: pulyka mellet minthapaniroznád csak a zsemlemorzsa helyett trapistasajtba forgatod ,bele a tepsibe!
Utánna egy nagy tejföl abba a maradék sajtot és 1-2 tojást ,só, bors rá és aranybarnára sütöd!
Én ehhez gombás rizst csinálok!

Recept: rántott sajt lereszeled a sajtot és 15 deka sajthoz 1 tojás .Ezt is só, bors(én szoktam oregano, kakukkfű tehát izlés szerint)
Kis gombocókat csinálok és zsemlemorzsába beleforgatom és mehet az olaj,vagy a zsírba!
Ebből nem szokott kifolyni a sajt!

Mi is egy kicsit éjszka szürcsiztunk de semmi láz semmi tünet. így nem viszem dokihoz tök fölösleges még elkap valamit ma már délelőtt nem is halottam ,hogy szürcsizet vona!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Nekem ez is tetszik, mármint a recepted! Ki is nyomtatom mindkettőtökét! :D
Vendég
 


Brigi, örülök, hogy tetszik a recept! Szerintem nem fogtok csalódni! Ja, és sózni nem kell, mert a krémlevespor és a bacon eleve sós egy kicsit...

Noémi, nekem is rossz volt, hogy nem mentünk, de Bendének eléggé folyik/folyt az orra, és nem tudtam, mi lehet. De szerencsére a doki azt mondta, valószínűleg a foga miatt, mert semmi más baja nincs! :D

Képek jöhetnek! :D
szerintem símán elindulhatsz! Nem hiszem, hogy az oltás miatt gond lenne... Főleg, hogy addigra már eltelik jó néhány óra is! SZerintem elindulhatsz.....
Akkor neked is mondom Noémi, hogy ne sózd meg az ételt, nem véletlenül hagytam ki! :wink:
nem lesz 4-es csomag! Én is reklamáltam, mert olyan jó kapni..... :lol: :lol:

Timcike, remélem, a kocsival minden Ok lesz, és akkor újra rohangálhattok a városban! :lol:
Kis pöttyök? Nem lehet, hogy beizzad a térde??????? :roll: Biztos kaptok rá valami jó kis krémet, vagy lehet, hogy inkább hintőporozni kellene (ha tényleg izzadtság)


Mogyó, micsoda kaják!!!! :D Nyam-nyam.... a fűszeres reszelt sajtot olajban sütőset én is szoktam csinálni! Csak apának nem mondom, mert mindig ezzel nyaggat! :lol: :lol: :lol: :lol: Ja, és én szerecsendióval és borssal fűszerezem... :D
Mogyó, Ti már jártok úszni? Tegnap kértem én is igazolást végre, és mondta a doki, hogy a jövő héttől már mehetünk... Még nem vettem pelust sem....

Akinek van úszópelusa, az tudna segíteni, hogy melyik a jó??? Előre is köszi!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Nekem Kushies úszópelus van! Ez ugye mosható!
Anno Bencénél Huggies-t használtunk, nem volt vele semmi gond! Oké, nem sózom meg! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most reagálok, elmentünk apánkkal búvárkodni, hajnalban indultunk, és most értünk haza. 500 km oda-vissza, nagyon hulla vagyok. Aziz persze végigaludta az utat, így most teljesen elemében van. :roll:
Szóval, holnap elindulok kendőt nézni, remélem lesz még, mert egy bazárban vettem, nem bababoltban. De hosszú még a két hónap, addig hozhatnak! :wink: Egyébként múltkor csak ilyen barna volt fiúsban, meg még lila, és rózsaszín! Holnap írom, hogy mi volt! :)

Jó kis recepteket írtatok le!! Persze itt fele dolog nem található meg, mint pl. bacon, meg minden ami sertés. :?

Timcike: írd majd, hogy mi lett a babakocsival meg a pöttyel! :)

Manó: nekünk van kis úszóbugyink, abban viszem a tengerbe, de a medencébe csak eldobható Huggiessal. Valahogy abban jobban bízok. :roll: De jó lesz Nektek! :)

Nagbri: szóval akkor milyen is a kutyátok? Nem írtad! :oops: :lol:
Azért jó, hogy a betegség ellenére is hízott valamennyit Dana! :)

Hú, most nem is tudok többet írni, mert leragadnak a szemeim...

Sziasztok!
K.

Lilypie Maternity tickers


Hahó!

Megjöttünk a doktor nénitől!
De előbb egy fontos! Nem is tudom, hogy felejthettem el!!! Bálint tegnap elkezdett mászni! Megvolt a megfelelő motiváció! Hát, a kajás cumisüvege! Nem kajafixált ám a gyerekem! :-))))))))))) Cuki volt nagyon!

Na, és doktor néninél megmérték, 9 és fél kiló és 72 cm! Hosszra csak egy centi, de annyi baj legyen.
Volt nagy ordítás a szurinál, ahogy szokott.
Nekünk is van egy kis orrfolyás, igaz, csak nagy ordítások után. ÉÉÉSSS! Elindult a foga. Nekem gyanús volt, ezért is kérdeztem rá. Sztem az orrfolyi is ezért lehet.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok.Izzadságtól van.Kaptunk kenőcsöket szinte 4ooo ft volt.Vagy 5 félét.A lábacskájára,meg valamit amivel be kell kennem locsi elöt.Ugyhogy most van kencefice,ha eddig nem is volt,tuti imádni fogja,h.most a megszokotnál is többet fogom macerálni. :evil: Nah mind1,ez is lejár remélem hamar.A babakocsit föltettem a nettre.Mintha semmi sem lett volna vele.Minden alkatrésze vadi új.Szuper lett.Mintha új lenne. 8) Még jótálásom is van.Ugyhogy adom is el.Remélem hamarosan megveszik,és akkor jöhet az új babakocsi. :lol: Na rohanok is mert Atticy szedi szét a házat. :lol:
Még annyit,h.vettem neki a Rossmanban egy szuper jó úszómedencét bazi jó áron.Aki arra jár nézze meg,megéri.Sok tartozéka van,meg egyszerűen csúcs. :wink: Majd ha kibontom és kitesszük locsizni készitek képet róla.

Kriszti-nem irtad,h.tudsz-e fehér szinben venni,vagy valami világosabba,mint a barna-kendőt... :roll: :oops:

Adrikám-jó volt ujra összefutni!Remélem vizsga után sűrűbben fogunk.Köszi mindent!!!!

Majd még jövök.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta: Keverék, de olyan mint egy golden retriewer, és szerintem leírtam! :lol:
A kendőt előre is köszi, nekem a barna is nagyon megfelel!

Noémi: Bálint súlya szuper, és a mászással meg írtó ügyes! Kajaorientált, hát ez tetszett!!

Timcike: Örülök, hogy megvan a kocsi!
Reméljük a pöttyök meg hamar elmúlnak!!!
Vendég
 


Kriszti, mi is csatlakoznánk a kendősök táborába, ha nem gond! Majd megírod holnap, hogy milyenek vannak.... de nekünk is valami fiús kellene. Nem kifejezetten a barnára gondoltam, de ha az van, akkor annak is nagyon örülnénk! :)
Nagyon jó lehetett nektek ma! :D Persze elhiszem, hogy most meg eléggé elfáradtatok. Talán Aziz is elfáradt annyira, hogy éjszaka azért jól alszik. :wink:

Noémi
, gratulálunk Bálintnak! :D Nagyon ügyi! Hát mindig kell az a motíváció! :lol: :lol: Lehet, őt majd a hasán keresztül lehet megfogni! :lol: :lol: :lol:
Nagyon szenved a fogával? Bende az elsőt amennyire jól viselte, most a másodikkal nagyon megszenved. :? Úgy sajnálom, szegényt......

Ma meg hogy jártam! Ebédhez terítettem, és tettem savanyúságot is (céklát). A teteje nem volt jól rácsavarva, és megbillent, és az egész az asztalra, konyha bútorra, szőnyegre, de még Bende fejére is csöppent! :twisted: Kicsit lettem csak ideges, miközben Bende is már éhes volt, és nyüszített... Bizti lesz még hasonló, inkább csak a cékla kimoshatósága dühített.... :evil:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timcike, remélem, a pöttyök hamarosan múlnak majd...
És milyen lesz az új kocsi???
Kíváncsi vagyok a pancsolóra... Nem néztem szét, pedig jártam ott tegnap. de akkor megnézem majd... Bár nem tudom, de lehet furán festenénk, ha a nappali közepére felállítom! :lol: :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Hűha, ez nem lehetett semmi! Azt hiszem én is rendesen dühös lettem volna! Bár nálunk szerencsére minden lemosható!
Egyszer Andris járt úgy, hogy felbontott egy üveg Sangriát a vacsihoz a konyhában. Na az meg úgy döntött, hogy lelőtte magát a földre a kezéből, aztán az egész tartalmát felküldte a plafonra! Kínunkban csak röhögni tudtunk. Én már igencsak terhes voltam Danival. Na mire én azt feltakarítottam? Andris meg készült másnap festéket venni, erre mondtam neki, ott a hypo. Képzeljétek, nem vette ki a fal színét, viszont nem kellett újrafesteni, olyan szépen leszedte! Meg se látszik! :lol:
Bocs, kicsit hosszú lett!
Vendég
 


Ja, képzeljétek el, rakott krumpli volt ma a vacsi! És Dani ette! Én meg csak lestem! Szóval eszi a darabosat. Holnap bepróbálkozom nála vmi mással is!
Vendég
 


Brigi! Azt eddig is gondoltuk, hogy jó étvágya van Danának! :D
Bende is a tányérban lévő szendvicsem után nyúl, nem a sajátjáért... :lol:
Nem lehetett semmi a sangria sem! :roll:
Még szerencse, hogy Apa is csak nevetett, csak én kaptam sírógörcsöt. :?
És mit kap holnap Dana? Én most tanakodom, mit is főzzek Bendének holnapra. Ma is olyan sokat evett, talán ettől jobban alszik majd. :wink: Talán kelbimbót kóstolunk.... azt még nem evett! :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Reggelire májas kenyeret tervezek, aztán savanyúkrumplilevest főzök, a másodikat még nem tudom, de talán csibefasírt lesz rizzsel.
elhiszem, hogy sírógörcsöt kaptál! Bele fogsz jönni! én már kezdek az ilyen dolgokra immunis lenni! :lol:
Vendég
 


Remélem.... :lol: :lol: Különben az idegosztályon kötök ki. :lol: Az a jó, hogy ha Apa ideges, akkor én vagyok tök nyugodt. Ha meg én vagyok ideges, akkor ő veszi könnyedén! Legalább mindig valaki józan tud maradni! :D :D Persze Bendén kívül.... :lol: :lol: :lol: Ő csak követelte a megszokott adagját! :lol: :lol:
Hmmm. ez jól hangzik! :D Dana már eszik májas kenyeret? Néha nem tudom, mit merjek már neki adni, és mit ne? A kenyérrel is így vagyok.... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


na megyek, mert Apa követeli a gépet... :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Holnap megyünk Norrival a könyvtári babaringatóra!
Ki jön még???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!

A Te receptjeid is zseniálisak!!!

Manó!

Szegény!!!

Timci!

Gratula kocsi-ügyben!



Ja! Az előző felhívásból bizti kiderült, de nem megyek holnap Pestre. Majd később. Nehogy épp ott belázasodjon. /az ördög nem alszik./ :-)

Holnap délután tudok legközelebb jönni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi
Mikor lesz a ringató?
kocsisandrea
 
 


Manó: Még nem adtam neki, mert eddig ugye darabosat nem evett, de holnap megpróbálom.
Senkit nem akarok itt elkeseríteni, vagy hasonló, de bizony Bence ennyi idősen már csak azt ette, amit mi. Téliszalámit, kenyeret, és minden mást! A kedvence a tejfölös tészta volt, meg a párizsi!
Ja és nem volt egy darab foga se!
És most Dana tojássárgáját is kapott! Holnapra kiderül lesz-e tőle baja! Kenyeret meg szoktam neki adni, inkább héját, az ínye miatt, de most először ette is, és látszott, hogy tetszik neki!
A leveseket imádja, és úgy kapja, ahogy mi esszük! Most lehet, hogy sokak szemében bátor vagyok, vagy felelőtlen, de nekünk ez így működött, és hál istennek be is jött eddig! Meg a mi dokink nem is tiltja ezeket a dolgokat!
Vendég
 


Bocsi, hogy most csak ennyi. Ma műtötték az édesanyámat, s eléggé kivagyok.
kocsisandrea
 
 


Jesszus! Mi baja lett anyukádnak?
Remélem gyorsan felépül, gyors javulást kívánok neki!
Vendég
 


Kép Csokis croissant evés után Kép Imádnivalóak Kép Ez a csíkos szerkó a kedvencem, már Bencénél is az volt!

Remélem nem vagyok sok!!! :wink:
Vendég
 


Brigi!
Dehogy sok!!! Tündéri édesek!!! Látszik, h nagyon szeretik egymást!!! Olyan jó ilyet látni! A csíkos szerkó tényleg tuti!!! :-D

Andi!
Mi baja Édesanyádnak??????? A ringató 10.30-tól lesz 11.30-ig. Gyertek!

Pancsolót én is tervezek venni. Meg az úszópelus téma is érdekel.


Lányok!
Még az Uramnak nem mondtam, de lehet, hogy lehetne nálunk is egy összeröffenés!
Olyan rég volt!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ki tervez nyaralást a nyárra és hova? Mi is mennénk valahová, jó lenne ötletelni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Azt el is felejtettem írni, hogy a doktor néni nagyon megdícsérte Bálintot, h milyen nagy baba és mégis milyen szépen mozog. Úgyhogy végérvényesen megnyugodtam mozgás-ügyileg. :-))) És persze, nagyon büszke is voltam. :-) :oops:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Anyukámnak találtak egy csomót a mellében, s tudtuk, hogy tegnap műtik, de az volt váratlan, hogy nem az a doki műtötte, akinél volt, hanem egy fiatal orvos, s hirtelen eléggé elkeseredett. Arra számított, hogy reggel gyorsan túl lesz rajta, ehhez képest fél egy felé vitték el. Így eléggé váratlanul alakult minden, de szerencsére már túl van rajta, s úgy tűnik már holnap haza is engedik.

Noémi
Én is nagyon örültem, hogy találkoztam Veletek! Bálint és Zalán is nagyon édi baba! Nem kell aggódnod egyáltalán, nagyon szépen mozog, s gratulálok a mászáshoz!

Jaj, mennem kell Dorka nyügi, még próbálok jönni

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Noémi: Összeröffenés nálatok? Nem hangzik rosszul, csak kérdés mit szól hozzá az urad? :D

Andi: Nagyon sajnálom anyud, remélem minden rendben lesz, és időben elkapták!
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi: tök jók a képek!
Nem vagy sok , és jól teszed én is ennek a hive vagyok ,hogy had egyenenek ezek a babók, anyu valamelyik nap,pl: zellerkrémlevessel meg tarhonyalevessel ette meg!
Egyszerüen követeli a csaj a mi kajánkat is!
Én ittthonit nem nagyonb tudok adni mert nem városi vizünk van és nem ajánlotta a doki ,hogy 1 éves kor alatt adjak belőve igy a kaja is kiszállt!
De a csaj is eszik darabosat és nem zavarja, nem öklendezik tölle!Olyan kis ügyike!
Ebédre nem elég egy üveg bébikajcsi mindig kell valami hol egy kréntúró ,hol egy kis gyümi még!

Andi: jobbulást anyudnak!

Noémi: jó ötlet! :wink:


Mindjárt elmegyünk a dokihoz úgy döntöttünk apával este mert nagyon folyik az ora a csajnak és ráadásul olyan de olyan orditás van mert nem engedi és a konosz anya lefogja és kiszivja az orrát!
Egyébként nem látszik rajat semmi ,sem láz eszik ,közérzeti is jó!
Épp azt beszéltük ,hogy lehet ,hogy a foga mert felülről is már látjuk jönni őket!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi, nekem is tetszik ez a csíkos szerkó! ÉDesek ezek a pasik együtt! :D
én még nem mertem neki adni. Na meg én allergiás is vagyok, igaz, nem ételre, de a hajlam meg van Bendében is nagy valószínűséggel, ezért sem mertem még neki ilyeneket adni. Na meg amit még Geli mesélt, és hogy milyen sokáig küzdöttek Gergőnél.... Szóval inkább óvatos vagyok ezen a téren. De lehet, hogy a 2. gyerkőcnél már sokkal bátrabb leszek én is.... :wink:

Andi, gyors javulást kívánunk neki!


Noémi, milyen volt a ringató? Mesélj!
Szerintem sem kell aggódnod, Bálint nagyon kis ügyes! :D
Tali, tényleg jó lenne.....
Már én is gondolkodtam rajta, mert akár nálunk is lehetne, de valami olyan időpontot kellene találni, amikor Apa nincs itthon, mert tuti nem hagynánk dolgozni! :lol: :lol: (Ő itthon dolgozik)

Mogyó, már Bendének sem elég a bébikaja, csak tanácstalan vagyok, hogy mit és mennyit adjak neki még.... :?:
Szegény Ágika.... Remélem, tényleg "csak" a foga..... Jól megszenved vele....

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Nagbri: édesek a fiúk,és nagyon aranyos a csíkos ruci! :) én nem nézlek felelőtlennek, hiszen, én is már nagyon régóta a mi kajánkból etetem Azizt. És még sosem voltak pöttyei. (kop-kop-kop). Tegnap este próbáltam neki langyos tejcsit adni, hogy hátha nem kelne annyiszor éjszaka, meg hátha jobban izelne mint az anyatej. De nem. :roll: Útálta. :lol: Ma reggel kakóval próbálkoztam, hát azt is... :? Ja, a kendő szerintem Bencére is jó lenne, mert Aziznak is vissza kell hajtani egy részt. Remélem lesz még nekik, meg főleg ennyi! :lol:

Timcike: jó drágák voltak a krémek! :shock: Gratula a babakocsihoz, remélem hamarosan elkel! Most egyébként van valami átmeneti? Vagy még mindig a kezedben hordod Atticyt?
Írtam, hogy múltkor csak barna, lila, és rózsaszín volt a kendőből, hogy most mi van, azt majd a délutáni sétám után tudom megmonddani! :wink: Várjuk majd a képet a pancsolóról! Mi is most készülünk venni! Kinéztem én is egy aranyosat, olyan mint egy autó, van teteje is, és nem is volt drága, kb. 3000 ft. Tiéd mennyi volt?

Manó: igen, tényleg jobban aludt az éjszaka, azért csak elfáradt, úgy látszik. Szegény! Rossz lehetett ez a savanyúságos sztori! De ne idegeskedj, bár könnyű mondani...
Nálunk egy picit durvább történt a napokban, és egy szerencsém, hogy Aziz aludt. A konyhában kiesett a konyhabútor ajtajának az üvege, ami kb. 2 m magasan van, lezuhant mellém a földre, és darabokra tört. Azt tudni kell, hogy bármikor a konyhában vagyok, Aziz ott tüsténkedik mellettem. SZóval az üveg tuti rajta landolt volna, ha nem épp durmol. :x Kiszereltük a másik üveget is, mielőtt azt is kieszi a fene.

Andi: jobbulást anyukádnak!

Mogyó: mi volt az orvosnál? Remélem semmi komoly, és hamar jobban lesz a kis drága.

Noémi: megkapta már Bálint a szurit? Hogy viselte?

Most megyek, mert ki kell takarítanom az egész lakást! :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


Lányok!

Köszi szépen!
Nem lettek Daninak pöttyei a tojástól, és semmi más baja sincs, így gondolom bírja ő is! Ennek azért örülök!
Reggel bepróbálkoztam a májas kenyérrel, hát ízlelgette! Na és ez a lényeg!

Kriszta: Azért nálatok is zajlik az élet! Tényleg nagy szerencse, hogy nem volt ott!
Mondjuk nekem a rémálmom, ha ott van vmelyik a konyhában, és ha főzök nem is engedem meg! Az ördög nem alszik!
A kendőt köszi szépen, nagyon rendes vagy!
Na én is léptem, én is nagytakarításban vagyok, csak pihi képpen ugrottam be! :lol:
Vendég
 


Tegnap vizsgáztam és sikerült is... :D Így megvan minden, már "csak" az államvizsgák vannak hátra...

Ma meg voltunk a könyvtárban a babafoglalkozáson és olyan jó, mert a fórumról sokan ott voltunk (Noémi, Norri, Andi, Emőke... no meg a gyerkőcök), jó volt személyesen is találkozni... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Ez nagyon klassz lehetett! De jó nektek!!!
Vendég
 


Nóri: hatalmas gratula!

Hát voltunk dokinál egy picit piros a torka és a bal füle is igy kaptunk gyógyszereket!
De amugy meg meg sem látszik rajta semmi , remélem igy is lesz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon örülök hogy összefutottunk, bár szinte csak szemrevételezni tudtalak benneteket mert Lili élvezte hogy végre beszabadulhatott a könyvek közé. :lol: (itthon már elpakoltam az elérhető magasságúakat)


falevél

Gratulálok a vizsgádhoz! Ti holnap biztos hogy a negyed 11 ringatóra mentek?

Erika

Brigit én is dícsérném hogy milyen ügyes, meg okos. Milyen "felnőttesen" lehet vele beszélgetni.

kriszta

A konyhás nem semmi egy horror sztori. Lili is mindig láb alatt van.

andi

Anyukádnak gyors gyógyulást! Mi igazából nem is nagyon beszélgettünk. :roll:

Többre nincs időm felébredt a kiscsajszi és már türelmetlen!
Pedig ha tudná mi vár rá. Volt a szomszédom és hozott egy csomó babaruhát, amit az ő lánya már kinőtt. Úgyhogy azokat fogom rápróbálni! :twisted:

Kép
emoke27
 
 


manófalvi-az új kocsiról is teszek föl képet.Most készitettem a pancsolóról is. :wink:

Kriszti-van átmeneti babakocsink,kaptam egyet a barátnömtől,neki 4 volt.Ok.Akkor várom a kendőről a hirt.Tudod én úgy vagyok az ilyensmivel,h.kerüljön,amibe kerül,csak gyógyitsa meg a kis picurkámat.A pancsi ára 27oo Ft.Van még nekem,hisz vettem viszonteladás céljából 12 db-ot,amiből máris egy elkelt.

És azt mondta a barátnőm,h. csináljak vele amit akarok,neki már nem kell.Ugyhogy arra gondoltam odaadnám egy szegény családnak.Ha esteleg valaki ismerne egyet,akinek nagy szüksége lenne egy j :wink: ó 3 kerekű babakocsira,az szoljon.Ingyen odaadnám,csak érte kéne jönni.Persze,miután el tudtam adni a másikat.



Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


brigi-imádnivalóak,úgy ahogy mondod!!! :wink: Szerintem sem sok.Én legalábis imádok babás képeket nézegetni.Hamár nem találkozhatunk gyakran,legaláb igy tudjuk követni a fejlődéseket,változásokat. :wink: Édesek nagyon.

Képzeljétek,ma mikor vettem még medencét,pont akkor rabolt egy pár cuccot két suhanc cigány paraszt!!!!!!!!!!!!!!! :evil: És MÉG KÉRDEZIK,H.MIÉRT UTÁLJUK ŐKET?! :evil: :evil: :evil: :evil: Hát ezért!!!!!!!!A mocskok.Már bocsánat,de nagyon kivagyok rájuk.Most mégjobban,mint eddig.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: azta, nagyon szuper ez a kis medence! :D És tényleg nagyon jó áron vetted! Micsoda bizniszasszony vagy TE! :lol:
Rossz lehetett a rablós sztori, én azért félek is tőlük... Aziz meg nézi az ölemben Atticy vonalzóját, és hangosan röhög neki! :lol:

Falevél: gratulálok! Akkor már nem osk van hátra!! :D

Mogyó: akkor jó, ha nincs nagy gond!

Nagbri: és azt hogy működik nálatok, hogy nem mehetnek be a konyhába? Nálunk ez nem megy.... :?

Emőke: de jó lehetett Nektek, jó, hogy Kecskeméten mindig van valami program! De laknék én is ott... :roll: Érdekes, hogy Lili ilyen pöttyösödős, azért remélem, hogy nem lesz allergiás semmire.

Manó: azt elfelejtettem írni, hogy én ilyenkor már adtam a kenyeret, sőt már kb. 6 hónapos korától, hogy csócsálgassa. Most meg nagyon szereti, lehet emiatt. Tojássárgáját is adtam 8 hónaptól, talán picit korábban is, sajtot, túrót is, próbáld ki őket, aztán úgyis látod, ha nem jön be. Mikor próbálod a májat? Aziz nagyon szereti! :)

Na, néztem kendőt. A köv. színekben volt: világos és sötétkék, világos szürke, bézs, neonzöld, bordó, rózsaszín, ciklámen.
Többől is csak 1-1 db volt, de még van két hónap, így ha ugyanolyan színt is kértek, majd kivárom! :) Sajna olyan barna mint Azizé nem volt! De mint mondtam várok, és ha olyan kell valakinek hátha jön még!

Most megyek, palacsintát sütök/sütünk Azizzal. :lol: Holnap nem tudom, hogy lesz-e gépem, mert szervízbe kell adni. Dugig

Sziasztok!

K.

Lilypie Maternity tickers


elfelejtettem az utolsó mondatot befejezni, szóval: dugig van vírussal. :lol:

Lilypie Maternity tickers


kriszta: én bordót kérnék ha lehet

Kép

Kép
falevel2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?