Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lívia
nagyon aranyos Timi,látszik rajta,hogy mennyire élvezte a szabadon járkálást :lol:

Mi a Hugiékkal tegnap a Csóni tónál lévő játszón voltunk,nagyon jól éreztük magunkat,íme pár kép szokásomhoz híven :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

Továbi szép napot mindnekinek!
Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


üdv az újaknak!

Azt szeretném kérdezni, azoktól a csajoktól, akik voltak a készségfejlesztős foglalkozáson, hogy hoztatok el abból, amit Móni adott? tudjátok, a gyurma receptek, meg nem is tudom mik voltak rajta.
A lényeg :) , hogy én nem hoztam, és ha jöttök most kedden, elhoznátok, hogy le tudjam írni? előre is köszi.

Ki jön lányok?

Mi jól vagyunk, Izabella elkerserítően nem eszik, már teljesen kétségbe vagyok esve. Tegnap egész nap nem evett, és még a kakaót sem itta meg :cry:

sziasztok

Kép
smariza
 
 


Sziasztok lányok!
Feladtam,hogy végig olvasom az elejétől a topicot. :oops:
De azért igyekszek megjegyezni mindenkit.
Sajna nincs mostanában túl sok időm,meg olyan szép az idő igyekszünk sokat kint lenni. :)
Zalánt április 29.-én kereszteljük a református templomban.

Valamelyik délután összefutottunk gangival (Angi) a kis Tescoban.Én tök meglepődtem,ő/te ismert/-él meg.
Mégegyszer bocsi Angi,legközelebb már megismerlek és néztem,hogy van felrakva képetek is. :oops:
Bár a kis Lackót mégha nem is ismertem meg akkor is nagyon édi kisfiúnak találtam. :D

További szép napot mindenkinek.
Üdv:Vicus

vicus79
 
 

 
 

Sziasztok, rég voltam tudom! :oops:

Soma hétfő du. belázasodott az oviban (megint v.mi vírus, 12-en voltak a csop-ba, du-ra már csak 6-an!). És kedd éjjelig nem ment le a láza 38 alá, tök kivoltam, csak feküdt, 2-szer aludt de. 1-szer du (mint a csecsemők... :lol: ) kedden egész nap. Vírusos mandulagyuszi, Augmentint kaptunk, de alig akarta bevenni. Tegnap már jobban volt, de ma újra adom neki a szirupot, mert még ma sem volt az igazi, bár most már felszakadt neki, sokat köhög, de az orrát még nem tudja fújni rendesen, így kap Sterimar sprét is!

Smariza!
Ha ritkábban kínálod sem eszik Iza? Hogy-hogy nem éhes? V.mi étvágygerjesztő vitaminra nem gondoltál esetleg?

Moncsi!
Gratula a bilizéshez Nektek, ügyi a lány!

Lívi!
Pedig olyan édesek a csajszik mindig a rózsaszínben-lilában, én mindig irigykedem olyankor és Timinek is jól áll szerintem! Neked akkor mely színek jönnek be inkább (natúr, narancs, zöld???)

Ági!
Sógornőm két lányát is sokszor kérdezték meg, hogy fiú ugye? Pedig ő is aztán imádja rózsaszínbe öltöztetni. De általában öreg nénikék kérdezték, szegények biztos már nem láttak...! :wink:

Erika-Angi-Zsanka-Hugi!
Tök édik voltak a lurkók, ahogy filctollaznak ott a foglalkozáson!

Zsanka!
Máté is ügyi a bilivel akkor! Megkérdeztétek, hogy mikor megy O-ba az új vonat? Mi is gondolkodunk rajta, hogy elmegyünk, mert még sosem vonatozott Soma, de állandóan nézi a vonatokat a Papával az állomásról, de nem tudom mikor megy, meg mit csináljunk Oroszlányban, ott max. sétálni lehet, Környén szép a Tó, de ahhoz meg hamar le kell szállni!
ERika, nem tudsz valami helyet ott O-ba, Neked ott laknak anyósodék. Én úgy tudom még halottabb város, mint Tb.
(Ja, az a játszó tök klassz lehet, amin fényképezkedtetek, az merre van, családi házas részen?)
Az a ceruza, miből van, mire való (dísz, vagy rendesen rajzolásra?)

Ági!
Nem semmi, hogy mindig valami rosszabbnál rosszabb hírrel jösz a házatokkal kapcsolatban... iszonyat a verekedés!
Elköltözés? Pedig gondolom, az elég macerás lenne, nem véletlenül mentetek új építésűbe, gondolom.
Dorka veséje: :( :cry: :( Szorítok én is, hogy javuljon! Nem tudsz protekcióval (akár pofátlanul is!) valahova máshova is beutalót kérni (más kórház, más doki, Pesten magánrendelésen akár...) hogy hamarabb is mehessetek vizsgálatra, mint fél év?

Vica!
Ne aggódj a találka miatt, ilyen sokszor van, hogy "majdnem" talizunk egymással, de nem ismerjük fel egymást, vagy csak mintha... Persze ez nem vonatkozik azokra, akik gyakran összejárnak, vagy minden talira el tudnak menni!


Na most egyenlőre ennyi, elküldöm, nehogy elvesszen...

lola77
 
 


Sziasztok!

Lola:
Sztem tédeg,vagy titeket láttam szerda délután olyan 4 körül a sárberek újváros elágazásnál.Dorkával rohantunk a cipőboltba,tavaszi cipőjért,mert a télibe már nagyon melege volt.Gyors elhútunk melettetek azt később gondolkodtam,hé ez nem a Soma volt,meg te :?:
Hát most egyenlőre tolódik az elköltözés,mert férjem nem akar,mivel itt mi lakunk először,meg a mi izlésünknek van berendezve,és semmi kedve most felújitani egy használt lakást :cry: A másik meg hogy ő törzsgyökeres bicskei,ott van minden havera,és ha mondom hogy menjünk újvárosba,vagy dózsakertbe,akkor egyből kontráz hogy menjünk Bicskére.Na akkor én meg abba hagyom,mert én Bicskére nem megyek...
Soma jobban van már?Azért jó lehetett hogy egy nap 2*alszik?Jobbulást neki.

Livi:
Édi Timinek a rucija,hát ebben abszolut nem lehet kisfiunak látni...Holnap megyünk uncsitesómhoz Dorkának a tavaszi kollekcióért :lol: Biztos ott hagyok egy csomó pénzt. :roll: Timi iszik még tápszert?Ja és mondom anyunak hogy mit mondott a védőnő,hogy fordítva adjad rá a cipőt,és mondja ,hogy ezt már ő is hallotta,hogy jó :shock: Dorka meg a jobb lábát kicsit kifelé rakja.Lehet hogy ez még változni fog,nem?

Zsani:
Köszi a házvássárlásos ajánlatot,de sajna most még nem megyünk,Lolának leírtam hogy miért nem.Azt megkérdezhetem,hogy a tiétek hány nm?Ja és hogy nektek mennyi a fűtésszámlátok?Amúgy talán csitultak a kedélyek,azóta láttam mindkettőt és eléggé nyugisnak tüntek.Ja és a kis öreg megköszönte Bazsinak hogy szétválasztotta őket.Kiderült az is hogy az öreg lányát,úgy hasba rugta a manusz hogy lehet hogy maradandó sérüléste van,ja és pont babát akartak-akarnak...

Vicus:
Hát nem csodálom,hogy feladtad a visszaolvasást :lol: Én sokszor azt is elfelejet hogy ha visszaolvasok ki mit írt az elején :lol: Keresztelőröl kérünk képeket 8)

Erika:
Nagyon tetszik Viki sapija,hol vettétek?Szólok uncsitesómnak menjen el oda és nézze meg és én ilyen sapit akarok :lol: :wink: Kendő ,és védi a fülét is,jól látom?

Edi:
Nagyon ügyi Kata,látom megjött az étvágya.Úgy jársz,mint én hogy nem bírod majd etetni.De ez még a sokkal jobbik eset.Roszevő babánál nincs rosszabb.

Na mentem fürdeteni,
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!
Egy fontos kérdés!!!
Tudnátok tanácsot adni? :oops:
Lehet Tatabányán utazóágyat kölcsönözni 1 éjszakára vagy mit javasolnátok,hogy milyen ágyszerűséget kellene beszereznem 1 éjjelre Zalánnak? :?
Ezért venni nem szeretnék. :roll:
Mert a férjemnek lesz osztálytalálkozója Vámosgyörkön és szeretne elmenni,de nélkülünk nem akar.
Mivel írtam,hogy nincs is kire hagynunk Zalánt meg azért ilyen hosszú időre nem is hagynám magára főleg,hogy szopizik,magunkkal vinnénk,de az alvási lehetőség nincs teljesen megoldva ezért jó lenne amiben tudnám altatni kicsit,mert a babahordozó elég kényelmetlen lenne akár pár órára is.
Ha valakinek van ötlete szívesen veszem.

Képet csatolnák ide szívesen csak nem tudom,hogy kell. :oops:

Jó éjt mindenkinek.
Üdv:Vicus

vicus79
 
 


Sziasztok!


Ági,
nekük 51m2es a lakásunk a fűtésszámla pedig 22e körül van újabban (mi sok melegvizet használunk :( ) mondjuk így -is úgy is marha sok :)
Igazándiból mindenhol vannak hülyék, itt is bőven :).

Lola,
a Zoli intézte a vonatozás logisztikai részét :) - apukája ex máv-os és így megkérdezték valakitől mikor jön az új vonat. Munkanapokon a 9:30 és a 13:30as vonatok. Az infoban megkérdezed, akkor a TALENT vonatot kell kérdezni, hogy mikor jön.Mi nem maradtunk ott Oroszlányban, mert az a végállomás (a Déliből jön) és ott csak 10 percet állt. Aztán indult vissza. Az út amúgy kb 20 perc oda 20 perc vissza. Nem vészes. Éppen annyi, hogy lekösse a gyereket :). Megnéztük a mozdonyvezető fülkéjét is, az is jó volt.

Erika, Hugi
csinik a csajok! :) :)
Jó a cerka is :) az mire jó?
Igen a Barátok Asztal-ában voltunk, a nagyobb családdal Zoltán nap- Ildikó nap- házassági évforduló így egyben. Jó volt, csak elég kicsi, mi korán mentünk és aztán jöttek egy csomóan, akkor már egy kicsit fullasztó volt..

Aranka,
mi valszinű megyünk kedden, majd viszek papírt, én hoztam mindkettőt.

Edi,
szerintem írásban is szólítsátok fel őket mégegyszer és küldjétek el az önkormányzathoz is.. Ha másképp nem megy be kell menni az önkormányzathoz személyesen, hogy sokszor felszólítottátok őket. Vagy megbírságoltatni őket ha a lépcsőházban bagóznak.
VAn kint tábla?
Nekünk is van aki szokott itt bagózni, de csak "útközben" de azt is érezni.

Lívi,
aranyos a Timi. A Máté is mindig kövezik. :) Biztosa bosszantó lehet, hogy mindig másnak nézik. Én ilyenkor kiröhögöm aki mondja. Mondjuk nálunk nem szokták gyakran :).


Mi csütörtökön kimentünk Bécsbe, megnéztük a Schönburnn-i kastélyt, parkot kirándultunk egyet. Egy kicsit tartottam tőle, de a Máté nagyon élvezte, nagyon jól viselkedett útközben is, és ott is nézelődött, érdeklődött. Jó volt mert 3 kocsival mentünk a barátokkal (össz. 13an voltunk) így voltak 4en gyerekek a mindenki őket pesztrálta :). Egy baj volt csak, mire odaértünk az állatkerthez a Máté elaludt :) :) így azt meghagytuk máskorra. Nagyon jól éreztük magunkat, jól elfáradtunk. Itt vannak képecskék is:
Kép Kép

Kép Kép


Vicus,
képet úgy tudsz feltölteni, hogy lekicsinyíted 600x600-ra, aztán "melléklet feltöltése"-vel feltöltöd. :)
Utazóágyat nem tudom, hogy lehet-e kölcsönözni. Esetleg kérdezd meg a Móciban.

Mentem mert ülve elalszom.
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Vicus
elhiszem,hogy abba hagytad a topik végig olvasását :P
Holnap írok neked e-mailt,hogy jobban ki tudjál igazodni közöttünk :lol:
Volt egy honlapunk ,illetve van,de az sajnos hiányos meg már nem teljesen valódi,mivel már nem ugyanaz a felállás,ha érted mire gondolok :wink:
Itt találod:
http://www.gportal.hu/portal/tatabanyaianyukak/
Utazóágyat múltkor valaki felajánlotta,hogy tud kölcsönadni,nekünk sajnos nincs :cry:
Nincs kedvetek legközelebbi csüt-ön eljönni a CS-S-be?
Páran járunk oda,így élőben is megismerkedhetnénk :D
Sokan lesztek a keresztelőn?Kik lesznek a keresztszülők?
Melyik az a református templom?
A képet először le kell kicsinyítened,majd itt ahol írjuk a hsz-okat,van olyan,hogy melléklet feltöltése,arra katt,majd tallózás/kiválasztod a már lekicsinyített képet/,feltöltésre katt,és kész,ha végez a művelettel úgyis kiírja.
Érthető voltam? :roll: :lol:
Várjuk a képeket! :P

Aranka
nekem megvannak azok a papírok,szívesen odaadom,lejössz érte?
Mondjuk holnap amikor mentek le sétálni,beugrasz érte?

Lola
Mielőbbi teljes gyógyulást kívánunk Somának!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++=gyógyenergiák :lol:
Írtam tegnap neked e-mailt :roll: :wink:
Jól tudod,Oorszlányon nincs igazán nézni való,Majk szép,oda esetleg el lehet menni kirándulni.
Én úgy csinálnám a helyetekbe,mivel ez a vonat a Délibe megy,hogy oda felmennék,majd vissza.
Innen Oroszlányba 9.32-es vonattal szoktunk kimenni hétvégén,az új vonat volt eddig.
Az a játszó pedig ahogy leszálltok a vonatról orl-on,jobbra a vasútállomás mellett van egy tüzép,felette a felüljáró,azon át kell menni,majd ahogy átértek rajta szemben lesznek garázsok és ott azok előtt van az a bekerített játszó ahol mi is voltunk.
Köszi a múltkori kendő tippet,én is vettem Vikinek 2-öt :lol:
Viki nagy ceruzája polyfoam anyagból van,hegye pedig karton,tehát csak díszként üzemel :wink:

Ági
Köszi :P Viki kendő sapiját itt a Gézengúz bababoltban vettük 1590 ft-ért,de tök jó sapik voltak más színben is,csak nem volt a Viki méretében,meg ebbe hamar bele szertettem :wink:
Kendőnek néz ki,de sapi,nem nyitott hátul.
Ma pedig a kendőjéhez készítettem,de még nincs teljesen kész egy poncsót :) ha készakkor majd mellékelek róla képet.
Meg csináltam egy új huzatot a játékbaba kocsijába,úgyhogy ma ilyen varrós napom volt :D

Lassan zárom soraimat,teszek fel képet a megújult babakocsiról és Vikiról ébredés után.
Du.3 órát aludt a drágám :lol: de ez látszik is rajta :lol:

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Kép Kép Kép Kép

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!
Megvagyunk csak egy kicsit betegek vagyunk!
Apa hazahozott vmi torokgyulladásos nyavaját! Most már Én is náthás vagyok!

Aranka!!
Szerintem menjél le a dokihoz és irass fel poliB vitamint! Az biztos meghozza az Iza étvágyát! Lehet, hogy egy kicsit büdi lesz a bőre meg a pisije! De ha elkezd enni akkor megéri!!!!!!!!

Sajna a baba nemét nem tudjuk! Mondjuk Én mondtam hétfőn a dr. bácsinak, hogy csak akkor mondja, ha 100%! Igy inkább nem mondott semmit csak nevetett!
A munkahelyemre majd olyan 28-30 hét környékén megyünk fel! Ott megint kapok egy regiment képet! Nem tudja valamelyikőtök, hogy hol tudnám leszkenelni az UH képeket??
Köszi a segitségeteket!!!!!

Tezsek fel pár képet a Dórimról!

Először a baba pisil, aztán majd Én is!
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 024.75.jpg[/img]

Most már a bilibe pisilek!!!
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 193.95.jpg
[/img]

Tejes dobozba még beleférek!!

Kép

Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Bocsi de kicsit béna vagyok! Pedig mind a hármat ugyanugy küldtem el!

Babával a bilin!
Kép

Egyedül a bilin:
Kép

Remélem most jo lett!!
Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!
Ez csak egy próba tudok-e képet beszúrni. :wink:
Megint lenne egy kérdésem:
Mivel mi Újvárosban lakunk csak azt tudom,hogy a Komáromi úton van a Gála cukrászda.
De hol van még cukrászda a városban,ahol finom tortákat sütnek elfogadható áron?
Vagy nem ismertek cukrászt aki otthon süt?
Zalán keresztelőjére kellene majd,de mindig a Gálából rendelünk és most szeretnék máshonnan.
Cseriviola/Erika segítségével talán egyszer már kiigazodok köztetek. :oops:
Kép
Sziasztok.
Üdv:Vicus

vicus79
 
 


Ezeket a képeket előbb csinálta a férjem.
Gondoltam felrakom kacagjatok ti is egy jót,mert mi majd meg pukkadunk,olyan édiiiii. :lol: :lol: :lol:
Kicsit világos,de nem az a lényeg. :wink: Kép
Kép
Kép
Kép

vicus79
 
 


Sziasztok!

Moncsi
nagyon jók Dóriról a képek,nekem a tejesdobozos tetszik a legjobban :lol:
Mekkora haja van már Dórinak :wink:
Uh képeket szkennelni esetleg a Copylandbe meg tudják csinálni,vagy dkertbe a fotós boltokba......ezek csak tippek,én még soha nem csináltattam.

Ari
Iza jobban van már?Szerintem ha tivábbra is étvágytalan marad vidd le a dokihoz,de ezt gondolom te is tudod :lol:

Vicus
nagyon jók a képek Zalánról,én is jókat nevettem rajta :P olyan mintha lenne valami a szájában mint egy kis hörcsögnek :wink: :lol:
Stop cuki van Sárberekben,Vadgesztenye Kertváros végén,hirtelen ennyi jutott eszembe :wink:
Mi tortát ha nem én készítem,akkor a Vadgesztenye cukiból vagy Vértessomlóról a Krisztina cukiból szoktunk,de jó még Szőllősön a Jenei cukrászda is.


Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Vicus
elfelejtettem,hogy Dózsakertben a Lővér étteremben is lehet tortát készítettni,ott is szoktunk és finomak!!!!!!!!!

Ezt találtam még neked:

http://stopcukraszda.hu/

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

De sz@r idő van!!! :cry: :( Pedig akartunk menni babaklubba itt Somlón. Majd csak du megyünk haza. De sajnos nincs itt az eővédőnk :(

Kinek Hogy telt a hosszú 7vége? Mi csütörtökön Bicskén voltunk sógornőméknél. Boti meg Julis jó sokat játszottak az udvaron még aludni sem akartak. Aztán délután sétiztünk sütiztünk,közben végre kidőltek a lurkók is. Pénteken a másik sógornőmékkel és anyósomékkal voltunk a Turulnál. Nagyon jó volt. Julcsi nem tudott betelni a madár látványával. Húú-zott meg hóó-zott! nagyon tetszett neki! Otthon teszek fel majd képet is! Szombet reggel meg kijöttünk anyuékhoz. Persze itt is egész nap kint volt a kisasszonykám. Édesen eteti a pipiket! :) Csak féltem nehogy megcsípje valamelyik a kis ujját. Szegény cicák már menekülnek,ha meghallják,hogy "tita" "szii" mindezt persze sikítozva,toporzékolva!

Moncsi!
Nagyon aranyos Dóri a bilin :) És tényleg milyen szép hosszú már a haja! Talán Julcsinak is ilyesmi lesz,mert neki is göndör :)
Hogy bírod a pocakosságot? Dóri várja már a ksitesót? Mi lesz a baba neve? (ezt már asszem kérdeztem,de nem láttam,hogy írtad volna. Ha igen akkor bocsi :oops: )

Erika!
A képek ,mint mindig nagyonjók! Hugiék jól vannak? Nem jönnek majd a CSS-be? Nekem is nagyon tetszik Viki kendősapija :)

Lola!
Somának gyors gyógyulást kívánunk!

Zsani!
De jó Nektek!!! Én még soha nem voltam Bécsben,csak elutaztam mellette párszor! Milyen az állatkert?
Édik a képek!!!

Reni!
Benedeknek boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!!! :lol:

Lívi!
Timi nagyon csini! Én is hallottam már,hogy fordítva kell ráadni a cipit a gyerekre. Lehet,hogy tényleg használ :shock: de nagyon fura akkor is :?

Vicus!
:lol: :lol: Nagoyn jók képek!!!! :lol: :lol:

Ági!
Megértelek Bicskével kapcsolatosan :) Csendes,aranyos kis város. Közel van Pest,de én sem költöznék oda,mert nem valami nagy ott az élet. Ne is menjetek sehova,mert akkor nem tudunk együtt sétizni :lol: mi se megyünk még egyenlőre. Azt nem mondom ,hogy soha nem költözünk el ,mert azért még reménykedem,hgoy egyszer ránk szakad a bank vagy valami ilyesmi :) :lol: :wink:
Ha jó idő lesz sétizünk? Ha meg rossz akkor átjöhetnétek. Julis megmutatná Dorkának a szobiját :)

Na megyek reggelizni,mert már nagyon korog a pocim :lol:
angika
 
 


sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés, SIKERÜLT A KRESZ VIZSGÁM!!!!!!!!!!!!
Ennyit most fáradt vagyok, megyek én is pihizni míg Lackó is alszik.

Vicus!
Szerintem a Stop a legdrágább Tatabányán igaz csodaszépeket csinálnak még az ízére se volt panasz, de tény hogy drága. A helyedbe felbérelném Erikát (megsúgom nagyon szép és finom tortákat szokott sütni a talikra)

Puszi minden csemetének, most már gyakrabban leszek :)

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Angika:
Okés nem megyünk sehova,de csak miattatok :wink: :lol: .
Most megálapodtunk,hogy okés nem megyünk sehova tovább,de akkor a két szobát kitapétázzuk,a nappali meg marad olyannak amilyen most.Anyu szabizik a héten,úgyhogy most itt lógatjuk a lábunk Doresszal és fárasztjuk a nagyit :lol: De csütörtök,péntek sztem jó lesz,addigra sztem kell apunak a kocsi,kb úgy ér haza.Majd ezt még pontosítjuk.Jaj holnap megyek fodrászhoz,bedaueroltatom a hajam :roll: ,ha nem sikerül,sebaj van baseball sapim :wink: Szegény cicák,Julis terrorizálja őket :lol:

Gangi:
Gratula a vizsgádhoz!!!Na most majd jön a rutin pálya,meg a forgalom :lol: Lehet menekülni az útról :wink: :lol:
Amúgy nekem csak harmadszorra sikerült a forgalomba,de persze mindegyiket meg tom magyarázni,hogy miért nem sikerült :wink: Én Tatán tanultam,na ott a sok hülye egyirányú úttest,na meg a sok bicós...De sztem egész jól megy már lassan 4 éves gyakorlok :wink:

Vicus:
Nagyon jók a képek!!!!!!Jót nevettem én is rajta,ja meg a Dorka is.Mutat hogy baba,és röhöghozzá :lol: Torta ügyben én is csak azokat tudom mondani,amit a lányok már leírtak.Mi Szölösön a jeneiben csináltattunk,finom volt,és egyész jó áron.
Kiságyügyben tudtatok valamit intézni?

Zsani:
Hu eléggé sok a gázszámlátok,sztem.nekünk a melegvízzel együtt olyan 10000ft,de ez kéthavi.Mi a 3 szobából csak a Dorka szobáját fűtjük,meg néha a nappalit,a hálót még nem kelett fűteni.Na ezért sem költözünk még...
Jók a képek,jó sokan mehetettek.Ott is aludtatok?Mennyit nyom már Máté baba? :lol: Dorka mostanában nem eszik olyan sokat ,mint rég,de azért így is sokkal többet,mint kéne sztem.Olyan 10kg körül lehet.Egész nap nassol,ha kinyitom a hűtőt,ott terem egyből és mam,mam ki kell venni hol túrórudit,hol krémtúrót,tök mindegy mikor evett elötte :lol:

Erika:
Jaj nagyon édik pancsóban a gyerkőcök.Mi hétvégén voltunk unokatesóméknál(ő a varrónő),hát rendeltem Dorkának egy csomó mindent.Hétvégére lesznek meg,már alig várom.Pancsót én is rendeletm,csak kicsit félek ,mert mostanában nagyon sokat fúj a szél,azt ha aláfúj,nem ér semmit. :? Ja meg varratok kendőt is a sál helyett,az már vastag,de a kis nyakába még kell valami,mellényt tavaszi kabit,melegítőt,kötényrucit,rugit ,alvós rugit,úgyhogy sokmindent :lol:

Móni:
Nagyon helyes Dóri a képeken.Nekem is az első tetszik a legjobban,olyan mintha valami nagyon fontos dolgon gondolkodna :lol: .Tényleg nevek????

Na mentem,mert megsült a süti :wink:

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Erika!
Hipp nekem eddig mindenben jobban ízlett, és nem volt benne cukor. Pár nap múlva Kata alma-burgonyát kap amiben van cukor, de Hippből meg nincs ilyen. A gyümölcsök összetételében is eddig jobbnak találtam a hippet (banán alma, őszi alma).
Amikor cicizik Viki, mennyit eszik? Akkor ha sír vagy egyéb baja van, akkor nem cicizik ugye?
Látom azért Hugi is élvezte a csúszdát. :D :lol:
Nagyon szép lett az új huzat. Mennyi idő alatt varrsz meg egy ilyet?

Lívia!
Engem is kiszív a jó idő, olyan kellemes fáradtságot érzek strandolás után is. Ilyen esős időben meg ólmos fáradságot. Öregszünk, nem tudom hány éves vagy, de szerintem fiatal. :wink:

Vicus!
Zalán albumban van rólad fotó? Azért kérdem, mert én Pestre jártam nap mint nap vonattal dolgozni majdnem 4 évig, lehet, hogy látásból ismerjük egymást. :)
Nem semmi képeket készítettetek Zalánról, apával itt nevettünk. :D :lol:

Zsanka!
A Barátok asztala király hely, oda készülünk már mióta. Akkor Katát is ott ültethetném magam mellett az etetőszékben? Nem volt cigifüst?
Köszi a tippet a cigizéssel kapcs…kint volt, hogy tilos a dohányzás, de letépték…:evil: Ja és útközben cigiznek, meg néha ha cseverésznek…mint pl. ma is, és a nő felmosás közben.
Nagyon jól sikerültek a bécsi képek. Mennyi a belépő a kastélyba?

Ági!
Mi tegnapelőtt vettünk a győri H&M-ben ilyen kendős sapit 790Ft-ért (igaz vékony, tavaszra), ha esetleg arra jártok, meg van Árkád Pesten is. Nagyon jó áron vannak a cuccok. Ismered?

Moncsi!
Jobbulást nektek. Dóri haláli a képeken, nagyon édes. Kitől örökölte a fürtjeit?

Angika!
Mennyi idős volt Julcsi amikor észrevettétek, hogy göndör lesz? Azért kérdem, mert nekem hullámos hajam van, kiskoromban meg göndör volt.

Gangi!
Gratulálok a Kresz vizsgádhoz. Melyik autósiskolában tanulsz?

Edit/Edi78

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Most csak képeket teszek fel aztán du majd jövök még!!!

Kép álmosodik :) Kép elaludt ;) Kép ez nem fini :p Kép hóóó Kép hogy is van ez? Kép hüü,mekkora pipi Kép ketten:) Kép apával :) Kép papával :) Kép apák és lányaik ;) Kép hamm
angika
 
 


Sziasztok!

Angika
aranyosak a képek mint mindig :lol:
Köszi szépen érdeklődésedet,Hugiék jól vannak,néha össze szoktunk járni,mint azt ti is látjátok :lol:
Nem tudom,hogy csü-ön jönnek-e babaklubba.

Gangi
gratulálok a sikeres vizsgádhoz!!!!!!!!!Csak így tovább!!!!!!!!!!!
Köszi a megtisztelő bizalmat és,hogy engem ajánlsz Vicusnak,meggondolom :wink: még a végén kiváltom az ipart :lol:
Takarókészítő és tortasütő kisiparos címen :lol: :lol: :P


Ági
a féjem is anno Tatán vizsgázott,neki sem sikerült elsőre :cry: neki is a sok egyirányú utca tett keresztbe a vizsgája napján :cry:
Az unokatesód vállalna 43 cm magas játékbabára ruhák varrását?Mennyiért?Légyszíves kérdezd meg nekem,köszi!
Képeket megint teszel fel a kész rucikról? :P
Mit sütöttél,milyen sütit? :P
Hétvégére nekem is kell egy diótortát apósomnak sütni,jövő keddre meg egy epres figurásat Vikinek :lol:

Edi
hát már szerintem nincs igazán sok tejem,pontosan nem tudom,mert már régóta nem fejek,csak Viki tudná megmondani pontosan :lol:
Ő már csak reggel és este kap,jövő héttől már ezt is lecsökkentjük csak estire.
Ha sír vagy valami baja van akkor szokta mondani,hogy adjak cicit,de mivel nagy már nem adok neki inkább máshogy próbálom megnyugtani vagy elterelni a figyelmét.
Köszi a dícséretet,a babakocsi huzatát 2 óra alatt készítettem el,de kézzel varrtam,mondjuk a kiszabása kicsit nehéz volt,de megérte :lol:
Csüt-ön van kedvetek eljönni a CS-S-be?

Bölcsi ügyben sajnos semmi jót nem tudok írni :cry: Vikit nem vették fel áprilistól ide a dkertibe,így maradok itthon vele aug-ig gyesen :cry:
Mondjuk annyira nem bánom,még kiélvezzük a nyarat itthon :lol:

Sajnos ma nem tudtunk menni a zenés babaklubba,mert épp készülődtünk,mikor Viki elfutott előlem és megcsúszott,elesett,elharapta a száját :cry:
Már jól van,de sokaáig tartott amíg megnyugodott.

Edit,Cirmike,Máguska,Zsuzsi,Mázsa.....mi van veletek?

Mennem kell,hazaért a család :lol:
Puszi:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika
Megvagyunk csak nem szoktam irogatni....bár ezt észerevetted :lol:
Ha jól emlékszek Ti voltatok Sárváron ugye? Írjál róla légyszi, hogy milyen volt a fürdő. A fürdő szállodájában voltatok? Még van üdülésicsekkünk igy muszáj elmennünk valaholva és azt néztük ki.

Köszi
Zsani
Vendég
 


Sziasztok

Ma elmaradt a foglalkoztató,mert a csajszi asszem Móninak hívják lebetegedett.Jó lenne ha az e-mail címeket begyűjtené és ha ilyen van akkor előző nap írna.Így sajna potyára mentünk ki ebben az esőben.Akinek megvannak az előző heti receptek nem rakná ide fel a netre?Persze ha nem hosszú.

Ági
Majd ha nem gond raksz fel képeket a rucikról?
Timi eszik még tápszert,de már csak este adok neki,azt is úgy hogy kisebb adagot csinálok és kipótolom tejjel.Reggelre már nem kap,bár most adtam neki míg beteg volt mert a gyógyszert így adtam neki.Így egyébként jobban is reggelizik,mert volt hogy csak leette a szalámit a kenyeret meg visszaadta.Így a kenyérből is fogy. Egyébként nem gondoltatok arra hogy ha már tapétáztok akkor raktok valami szigetelést is a falra?

Angi
Gratula a vizsgához.Csak így tovább.Szerintem menni fog. Bár nekem sem sikerült a város elsőre,de még el sem indultam és tudtam hogy meg fog buktatni.(Tolvaj nevezetű vizsgabiztos,akkoriban nagy híre volt buktatás terén.1000-ből 1 nek sikerült)

Aranka
Bocsi hogy itt kérdezem,de sikerült akkor azon a számon elérni a bankos hapsit?Egyébként mikor adtam Timinek vitamint akkor nagyon megjött az étvágya.De szerintem nem tűnik vékonykának Izabella.

Na most mentem mert lassan ébredezik a Timi
Üdv mindnekinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!
Tudom mindig csak kérdezek. :?
Már holnap tényleg válaszolgatok is,de sajog a fejem,lehet nem eszek elég vitamint vagy az időjárástól is lehet,nem tudom. :cry:
Szóval most azt szeretném kérdezni,hogy biztos láttátok ti is az Itthon újságban,hogy Kertvárosban a Kőrősi Csoma Sándor Általános iskolában nyílt tanuszoda.
Szerintetek hol lehetne utána kérdezni,hogy babaúszásra lenne-e lehetőség?
Azt tudom,hogy 30.-án fog Várgesztesen indulni és Pestről fog lejárni az oktató,biztos elvállalná itt is egy oktató csak lenne hely.
Szerintem igény biztosan lenne rá.Szerintem. :o

Nem megyünk az osztálytalálkozóra,a férjem lemondta,úgyhogy az ágy nem aktuális. :cry:

A cukrászdák közül amit írtatok egyedül a vértesszőlősi Jeneit tudom hol van.
Erika te szoktál másnak is sütni? :)

Szép és nyugodt estét mindenkinek.
Sziasztok.
Üdv:Vicus

vicus79
 
 


Sziasztok!

Mázsa
igen,mi voltunk Sárváron,nagyon jó hely!!!!!Bár mi nem a fürdő szállodájában szálltunk meg,hanem a fürdőtől kb.50 m-re lévő Éva panzióban,de így is szuper volt!!!!
Szeretnénk majd visszamenni ha újra lesz autónk,remélem,hogy szülinapomra meglep a férjem :lol: /ez vicc volt,de max.a szülinapomig szeretnénk venni autót :wink: /
Íme két honlap amin utána tudsz nézni:
http://www.sarvar.hu/?base=turizmus&sub=gyogyfurdo

http://www.evapanzio.hu/index2.html
megkaptátok már a nyeremény járgányt a játékfutártól?
Máté örült neki?Kipróbáltátok?


Lívia
de rosszul alakult a mai klub :cry: tényleg jó lett volna ha értesít mindenkit,majd legközelebb megbeszéljük Mónival.
A recepteket megpróbálom még ma feltenni ide,közkívánatra :lol:

Vicus
e-mailben még rátérhetünk erre a torta dologra :wink:
Fejed neked attól nem szokott fájni,ha keveset iszol?
Nekem bejelez,ha keveset iszok,mondjuk ez nálam ritka szerencsére,napi 2-3 liter folyadék megvan :wink:
Igen,én láttam a tanuszodás cikket,eddig itt a városban azért nem volt babaúszás,mert nagyon nagy követelményeknek kell megfelelni,hogy indulhasson,érdeklődni azért meglehet :P
Abban az iskolában szerintem tudnának segíteni neked megválaszolni a kérdésedet,vagy kérdezd meg a védőnődet,hátha tud valami mondani.


Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Akkor jöjjenek a babaklubbos receptek,mert páran lecsúsztatok róla múltkor :cry:

GYURMA FŐZÉS NÉLKÜL

1 csésze hideg víz,1 csésze só,2 teáskanál növ.olaj,tempera vagy ételszínezék,3 csésze liszt,2 ek kukoricaliszt

Tálba keverjük össze a vizet,sót,olajat és annyi temperát vagy ételfestéket,hogy jó élénk színe legyen.
Apránként adjuk hozzá a lisztet és kuk.lisztet,amíg a keverék kenyértészta sűrűségű nem lesz.Befedve tároljuk.

SÓGYURMA

1 csésze só,1 csésze víz,1/2 csésze liszt/ill.amennyit felvesz/

a hozzávalókat összekeverjük egy lábasban és közepes lángon főzzük.Ha besűrűsödött vegyük le a tűzhelyről,ahogy hűl gyúrjunk hozzá annyi lisztet,hogy formázni lehessen.

FESTÉK UJJAL VALÓ MASZATOLÁSHOZ 1.

3 ek cukor,1/2 csésze kuk.liszt,2 csésze hideg víz,sütiformák vagy kis pohárkák,ételszínezék,szappanreszelék vagy foly.szappan

keverjük össze a cukrot és a kuk.lisztet egy lábasban.Adjunk hozzá hideg vizet és takaréklángon addig kavarjuk,amíg besűrűsödik.Vegyük le a tűzről és kanalazzuk ki sütiformákba vagy kis pohárkákba.Adjuk mindegyikhez pár csepp ételszínezéket,egy csipetnyi szappanreszeléket vagy egy csepp foly.szappant.Keverjük el és hagyjuk kihűlni a használat előtt.

FESTÉK UJJAL VALÓ MASZATOLÁSHOZ 2.

1 csésze liszt,2 ek.só,1,5 csésze hideg víz,habverő,1 1/4 csésze forró víz,ételszínezék vagy tempera

a liszt,só keverékhez adjunk hideg vizet és verjük fel habverővel.
Adjunk hozzá forró vizet és addig forraljuk amíg be nem sűrűsödik.Verjük fel újra.Tetszés szerint színezhetjük ételszínezékkel vagy por állagú temperával,hűtőszekrényben tároljuk.


Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Erika
Köszi a megerősítést, hogy jó hely. Igazából a babamedence ragadott meg minket, hogy kicsi a víz és tök jó szines. Most már mindent a Máté szemével nézünk, hogy élvezze, ha elmegyünk valahova. Az biztos, hogy a szállodába megyünk, hogy ne kelljen öltözni, csak lemenni fürdeni. Januárban Bükfüdőn is igy voltunk és ez nagyon kényelmes volt :)
Megkaptuk a quadot, de egyenlőre jobban szereti a Matyek a kismotort, amit azért nem is bánok. Száműztük a garázsba a járgányt, de ha ott vagyunk se nagyon foglalkozik vele. Menni tud vele, de talán nyárra majd megszereti. Kép még nem készült róla, csak amikor szereltük össze, azért nem is tettem fel.
Esetleg, ha van valami jó kuglóf recepted, akkor írd le légyszi. De ne ilyen mérőkanalast, mert azokat úgy nem szeretem. Valahogy biztosabbnak érzem, amit én mérek ki :?
Akartam még kérdezni, hogy Kertvárosban hol van az a játszó, amin voltatok?

Jó éjt!
Zsani
Vendég
 


Erika
Jaj hülye vagyok....most látom, hogy Oroszlányban van a játszó :oops:
Vendég
 


Lányok!

Csak egy gyors szuper HÍR:

Vkhajniról most olvastam egy másik topikban, hogy pozitívat tesztelt a hétvégén. A régiek emlékeznek még rá, a topikindításkor itt volt sokat és nagyon rég óta próbálkoztak a babával: 2003 óta!
Most sikerült nekik, gratula!
És várunk Hajni! :!:

lola77
 
 


Sziasztok,Szép napot!

Tegnap voltunk dokinéniné,mert nem múlt Julisnak a pötyi az arcáról. :cry: Kapott egy másik krémet,remélem ettöl már emúlnak. Meg is mérték és 10860gramm :lol:
Este szegénykém elesett. Belemászott a hintájába (persze a földön volt ;) ) és megborult vele. Kicsi kincsem beütötte az arcát,ledörzsölte a halántékát és úgy tünik a nózit is beverte,mert a szeme alatt furi színek jöttek elö :( Remélem hamar begyógyul .

Angi!!!
Gratulálok a kresz vizsgádhoz!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Ági!
Na milyen lett a séród? :) vagy baseball sapid? :lol: :lol: :wink:

Edi!
Olyan 2-3hós volt amikor vizesen göndörödött neki. Amikor hosszabb lett már szárazon is kis lokink lettek a hajába. Mostanra meg már nem is kell fésü mert úgyis úgy áll a haja ahogy akar :)

Erika!
De jó kis receptek. Mi is kipróbáljuk majd :wink:
angika
 
 


Sziasztok!

Mázsa
sajnos nincs rendes,bevált kuglóf receptem,nem igazán csináltam még :cry:
Kenyérsütéssel hogy álltok?Sikerélmények????
Mikor mentek Sárvárra,húsvétkor?
Az a játszó Oroszlányon van,ahogy a vasútállomás mellettvanegy tüzép,ott a felüljárón át kell menni,és onnan látni fogjátok a garázsokat és azok előtt van :lol: 8-20 óráig mindennap nyitva van.


Lola
ez tényleg nagyon jó hír Hajniékról!!!!!!!!!Milyen régóta vártak már rá!!!!!Nagyon örülök neki!!!!!!!
Reméljük,hogy nemsokára visszatér ide hozzánk!!!!
Veletek minden rendben,jól vagytok?

Angika
nagyon jó súlyban van Julcsi :lol: Már Vikit is lehagyta,ő múlt hónapban volt 10500 gr,aztán van köztük 11 hónap :wink:
Mi kedden megyünk a 2 éves kontrollra,majd megírom,hogy most hol tart a kisasszony :lol:
Úgy látszik,hogy most a csajok körében ilyen esek-kelek napok vannak :cry:
Én ha Viki elesik vagy megsérti magát valamivel,Bionet balzsammal kenem be rögtön és attól tök hamar meggyógyul,visszatért az eredeti bőrszíne :P
Mi kicsi korától ezt a balzsamot használjuk hasfájásra anno,fogzásra a mai napig.

Holnap CS-S babaklub!!!!!!!!!
Aki tud jöjjön!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Sajnos nem tudok jönni, iskola és ovoda dillemánk van, hova és mennyen e egyáltalán. Olvasni olvaslak benneteket csak nem írok. A képek nagyon szupik.

Vicus
Üdvözöllek kösztünk. Zábráczki Zsuzsinak hívnak van egy 6 éves lányom Angelika és egy 2 éves fiam Szabolcs. Környén van egy srác aki nagyon finom sütiket süt és olcson.Megadom a csaj számát akin keresztül feltudod venni v ele a kapcsolatott. Mi három emeletes esküvői tortát rendeltünk 15 000 Ft volt mert hétvégén esküvőre megyünk, majd teszek fel képeket vasárnap. Nikinek hívják a csdaj és a száma 06 20 237 3234

Ági
Sajnálom a Dorkát és átérzem a helyzeteteket.

Erika
Szeretnék kérni tőled egy szívességet, nekünk is olyan babakocsinkvan mint nektek de a gyerekek elszakították a húzatját és szeretnélek kérni, hogy varrnál nekünk egyet kifizetem csak mond megmennyibe kerül. Na megy a torna????

Pá mindenkinek, mert a gyerekeim nem bírnak magukkal.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Lola
köszönöm a gratulációt, tényleg nagy hír, örülünk is neki, de teljesen titkos.

Hugi
léccci a családba senkinek ne mondd el. Még a Szabinak se, de tényleg. Legalább a 12. hétig titokba szeretnénk tartani. Addig meg még sok van hátra. És még dokinál sem voltam, szóval semmi nem tuti.
Köszike

Puszilok mindenkit
Nincs most időm mindent elolvasni, de remélem mindenki jól van

Hajni
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Lenne pár eladósorba került cipője a barátnőmnek,tudnátok segíteni?A képek nem a legjobbak,tényleg alig használtak!!!!!
Mind jó állapotú,1 gyermek hordta,van köztük egy vadiúj is,betétesek,és nagyon jó áron vannak :wink:
Íme:
-barna vadiúj 22-es,betétes bőr cipő...3000 ft
Kép
-rózsaszín betétes bokacipő 21-es....2000 ft Kép
-kék betétes cipő 20-as.....2000 ft
Kép
-kék szandi 19-es....300 ft
Kép
-piros bundás bakancs betétes,19-es....3000 ft
Kép
-rózsaszín bundás 400 ft,kék babacipő 300 ft :lol:
Kép


Holnap jövök bővebben,sziasztok:ERika

CSÜTÖRTÖK AKKOR CS-S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :P

cseriviola
 
 


Nagyon jó volt hogy végre el tudtunk menni a CSS-es babaklubba!!!

Nagyon élvezte Réka, a végén teljesen egyedül felment a kiscsúszda létráján!

Várom majd a képeket!

Most hogy meggyógyultunk és itthon is vagyunk, megpróbálkozhatnánk összehozni jövő hét szerdára 28.-ára délelőttre a talit nálunk. (vagy jó lenne még kedd 1/2 12-ig) Kinek jó és kinek lesz kocsija????

Angi, gratula a vizsgádhoz!!! Most akkor már figyelhetlek a forgalomban T-betűs autókban??? :lol:

Szép napot, az idő legalább is nagyszerű!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem írtam,de olvaslak ám titeket! :lol:

Angika:
Nem kell szerencsére sapi :lol: Szerintem jól megcsinálta.Majd ha megyünk sétizni,akkor megmutatom :P Szegény Julis :cry: mielöbbi gyógyulást neki.Remélem már hazsálni fog ez a krém...

Cirmike:
Jövőhét 28-án viszem Dorkát kontrollra,úgyhog ynekünk tuti nem jó a szerda.A többi nap eddig okés,ja és kocsit meg elkunyizom a férjemtől :lol: ja és akkor Angiékat mi tudjuk vinni,ha jó nekik.Milyen volt a sielés?Képzeld ugyannanál a fodrásznál jártam,mint te :lol: Novemberben nyílt a Hegyaljába laknak azt hiszem,az utca nevekkel bajban vagyok :lol:

Livi:
Persze teszek fel képet,ha megkapom.Kész vannak már,csak nem tudok kimenni értük ,úgyhogy a hétvégét megvárjuk.Délben meg uzsira mit adsz Timinek?Ő már teljesen azt eszi akit ti?Ja persze utánna érdeklődtünk a hangszigetelésnek.Mivel utólagos szigetelés lenne,így kb 8-10cm-t vesz el a falból,meg a plafonból.Az rentgeteg,úgyhog ymarad ami van.Még a férjem hallott olyant hogy polifónos tapéta,csak nem találunk seholMég arra is gondoltam,hogy Dorkának van a mozaikos polifonja és azt raknám fel a falra :lol:

Erika:
Jó kis receptek :lol: Milyen volt a cs-s?Sokan voltak?Kiváncsi vagyokViki mennyit nyom :lol: Jól néznek ki a cipők.Pont a héten kapott Dorka tavaszi cipőt,meg szandit.Ja és amin meglapődtem,csak 20-as cipő kell neki :lol: Azt hittem már legalább 22-es kell.

Vicus:
Hát szerintem is a suliban tudnak erről a legtöbbet mondani.Sajna mi ebben nem vagyunk jártasak,és nem is leszünk ,mert Dorka a veséje miatt nem mehet ilyen helyre :cry:

Zsuzsi:
Angelika hog yvan?????Mi van a veséjivel???

Szép napt mindenkinek,
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Igen jóóó volt ma a CSS-ben. A Máté élvezte nagyon, csak sajnos korán el kellett indulnunk haza :(.

Erika,
a 22.es börcipi érdekelne, remélem jó még a Mátéra. Hol lehetne megnézni? köszke. Nem lányos? Milyen minta van rajta?

Cirmike,
nekünk jó a jövő hét szerda. Van szabad hely a kocsiban is :).


Ági,
milyen a séród? :) A Máté 15,5kg körül van, remélem most már hogy teljesen elhagytuk a tápszert és a ciciről is kezdem leválasztani egy kicsit megáll a fejlődésben. :D Ha nem az sem baj :)
Nálunk nem gáz van, hanem távfűtés és ott a sok a melegvít felfűtése, csatornadíj meg egy csomó mifene, ami marha drágává teszi. Hozzáteszem, a bejövő víz hőmérsékelete elég magas, azért mert a szélső lakásban lakók fáznak, ezért van a legszigetelési project erre az évre. Reméljük kevesebb lesz, mert botrányosan sok. :(

Edi,
a kastélyban 11EUR-ért voltunk a legkisebb kiránduláson. Ez 22 terem volt amit megnézhettünk. Az állatkertbe nem tudunk bemenni, mert mire odaértünk a Máté elaludt, és ugye miatta mentünk volna be. Oda kb 12EUR a belépő ha jól emlékszem. Most beszéltük, hogy majd visszamegyünk megnézni az állatkertet, de észrevettük, hogy majd tavasztól őszig 2 EUR-t kell azért is fizetni, mert bemész a kastély kertjébe. Aztán külön kell fizetni ha megnézed a pálmaházat, a labirintust stb. Ez egy kicsit rablás szerintem. Amúgy nem aludtunk ott reggel 8kor indultun és este 9re értünk haza. Hazafele beugrottunk a Mariahilfer-strasse -ra és ott vettünk 1-2 dolgot a HandM-ben. Szóval nagyon jó volt.

Akit esetleg érdekel ingyenes lesz az állatkert BP-en:
http://velvet.hu/poronty/2007/03/21/ing ... #more49372

Este felteszem a képeket!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Ági,
Akkor a kedvetekért nyugodtan legyen a 27-e keddi nap... nekünk jó úgy is, mert csak 1/2 2 -re megyünk a gyógytornára és addig aludni is tudna...

Kedd esetleg kinek nem jó a talira nálunk V.szőlősön?
Döntösön a többség és a kocsikban való szabad helyek aránya!

és még mindig ÁGinak meg a többi lelkes fórum olvasónak :lol: ,
Amúgy a fordrász csajjal nagyon jóba lettem, együtt járnak a lurkók is a helyi oviba, férjem 3 hete rakott nekik cserépkályhát, van motorjuk nekik is ( :D ), mondtam mikor kérdezte, hogy nyugodtan kipróbálhat új dolgokat rajtam, mivel még nem olyan régóta fodrászkodik... nagyon tetszik, hogy a fésüket, ollókat spec. sterilizálóba teszi és mindőségi anyaggal dolgozik (amit nem sajnál) még ha ez drágábbá is teszi a fodrászkodást. Most majdnem minden héten átjárok hozzá, holnap is megyek és újfajta csavarást próbál majd ki. (ujjaival csipkedi meg és tűzködi le a hajat, majd búrában szárad, amit 2 hete látott egy bp-i tanfolyamon)
Te meg voltál elégedve vele? Volt akitől azt hallottam, hogy még merészebb lehetne és a vágást gyakorolhatná... :roll:

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok

Csak az állatkertes témához szólnék hozzá.Annak idején,én voltam olyankor állatkertben pesten amikor ingyen volt.Hát nem ért annyit az egész.Tele volt ,de annyira hogy szinte mozogni nem lehetett,pláne nem nézelődni.Állandóan a cigik elől,meg a nem lát nem hall emberek elől kellett menekülni.
Ezt nem elrettentésként írtam,meg aztán lehet nem így lesz most,mert azért a felnőtteknek kell fizetni,nem is akármennyit.

Menetem is mert holnap sajna suli,és korán kell kelnem.

Üdv mindenkinek,jó éjt Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


A Zoli feltöltötte a mai CSS-es képeket, itt találjátok:

http://www.lampertmate.tk
a képek/babatali oldalon.

Cirmike,
kedden délelött zenés foglalkozás van a dózsakerti klubban. Szerintem az nem jó. :(

jó éjt!
Zsanett

Ui: az biztos, hogy bazi sokan lennének az állatkertben. Kár hogy ritkán van. Vagy kevés az állatkert? :) :) :)

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Erika!
Vikinek gyógypuszik!!!!!! Köszi a csajaszi számát,már fel is hívtam és du találkozunk :D

Zsani!
Nagyon jó képeket csináltál. Tölk arik a lurkók a felborulzt sátorban :) Pont látszik az egyiken,hogy Julcsi megkínálja a Mátét! Mutattam Zoltinak milyen jólnevelt kislánya van :wink:

Jajjj! nem akar aludni!
Szép napot mindenkinke!!!!!!!!!!!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Pár sorra ugrottam csak be...
Sajnos nem tudtunk menni a Cs-S-be, mert Kata 10.30-ig aludt, előtte többször felébredt, gyümit nem fogadta el, enni sem akart, aludni akart. Aztán 12-14ig is aludt. Utána tudtam csak kimozdulni.
Pénteken viszont az eső ellenére is elmentünk a közösségi házba. Marika védőnő hasznos hozzátápis tanácsokat adott. :)

Cirmike!
Köszönjük a meghívást a talira. Hánytól hányig tartana ez a tali? Tudod azért kérdezem, mert Katánál nem lehet előre semmit tudni, de akkor reggel úgy intézem, hogy sikerüljön elindulni stb...
Ja és csak akkor tudunk menni ha vki kivisz és vissza is hoz.
Köszi.
Jó lenne beszélgetni, meg ismerkedni Veletek!

Edit/Edi78

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkitől a gratulációt, hétfőn délelött elkezdem a rutint is, kezdek ideges is lenni, mondom a srácnak akinél fogok vezetni, hogy azért benne van a zabszem ott hátul azt mondja erre az a jó!!! Persze neki de nekem nem :D mindegy azon gondolkodtam, hogy bikinibe megyek mert tuti leizzadok :lol:
HA VÁROSI VEZETÉSRE KERÜL A SOR AKKOR MINDENKÉPPEN SZÓLÓK, HOGY MIKOR NEM SZABAD KIMENNI!!!!

Cirmike!
Köszönjük a meghívást, ha valaki kivisz elfogadjuk, de még azt sem tudom, hogy mikor vezetek utána viszont a kedd nekünk se jó a foglalkozás miatt.

Képzeljétek tegnap gyurmáztunk a Lackó azzal volt legjobban elfoglalva hogy mennyire tudja összenyomni a gyurmát hogy az ujjai között jöjjön ki. Nagyon nevettem rajta, úgy erőlködött hogy beleremegett :lol:

Állatkertes téma!
Mi ősszel voltunk a győri állatkertben, nekem nagyon tetszett biztos hogy idén is oda megyünk nem pedig a pestibe. Kisebb tuti végigbírja a gyerek mégis sok állatot lát. Az árakra már nem emlékszem, de nem volt vészes, ja és persze ott is volt simogatós rész.

Zsanka!
Képzeld amit átküldtél hangszereset, mutogatom Lackónak de egész nap mást se nézne, nagyon bejön neki én meg már úgy unom, hogy már a dallamok is itt vannak a fejembe amit a hangszerek játszanak. Lackót egyedül úgy tudom elhozni a gép elől ha azt mondom, hogy a monitor alszik mert fáradt és kikapcsolom :D

Julcsi eséséről jut eszembe nem tudom mi van Lackóval mostanság esik kel, lehet hogy nő és ezért ilyen kis suta??? Múltkor akkorát perecelt a motorral (totál pofára, megakadt az első kerék) hogy már megijedtem hoyg kiesett a foga mert az inye vérzett, felhívtam a fogdokit de azt mondta hogy nem kell csinálni vele semmit valószínű hogy benyomódott a foga :cry: szegénykém úgy sírt.

Nah ennyi asszem belőlünk, jó hétvégét mindekinek!!!
Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Hát úgy néz ki,hogy a kedd a többségnek nem jó,miattam ne tegyétek át a szerda ha jó soknak,akkor majd mi máskor megyünk.Mondanám,hogy vizsgálat után kimennénk,de fogalmam sincs mikor vézünk,lehet fél óra lehet 1 óra.Mondjuk ott van keresztanyám,ő szokott bevinni minket.
Cirmike:
Anyunak nagyon tetszett Réka ,hogy állandóan vigyorgott :lol:
A fodrásszal én is meg vagyok elégedve.Ha megye máshoz akkor pár óra múlva mindig úgy viszket a fejem,hogy csak na,de itt nem viszketett abszolút e.Valószínű ő tényleg emberek után kimossa a törölközőt,és nem csak megszárítja...Mondjuk kicsit utánna igazitottam vágással,de én minidg ezt csinálom :wink: :roll: Neked milyen lett??Ja és eg ycsomó új és jó ötletett mondott..

Kész vannak a rucik Dorkának,majd holnap felteszek képet róluk.Nagyon jók lettek,úgyhogy már tavaszodhatna...

Ja Erika:
Megkérdeztem a babarucikat.Már varrt 800g-os babára ruhát,úgyhogy 46cm-es babának is tud eg ycsomó mindent,sőt még van játék babáknak való pólya,babapelenka(tépőzáras)...meg még sok minden...Árat így nem tud mondani,mert attól függ mi kell úgy tudná megmondnai,a pólya 990ft,ezt tom pontosan...

Szép estét mindenkinek,
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk,csak Viki eléggé beteg lett csüt.du-ra :cry: ezért ne raktam fel a CS-S képeket,remélem,nem haragszotok érte,de igyekszem.
Torokgyuladása van szegénykémnek,és úgy köhög mint a kutyaugatás :cry:
Csüt.estétől vele alszok,remélem,hogy ez majd nem zavar be az eddig olyan ügyesen megtanult egyedül elalvásba :?
Mióta beteg,alig eszik,mondjuk ez érthető,tegnap pl.egész nap 4 banánon élt,ma még kevesebbet evett :cry:
Adok neki homeós köhögéscsillapítót meg lámpázom a torkát-mellkasát,remélem,hogy hamar meg fog gyógyúlni!!!!!!!!
A betegség miatt így jövő héten minden közös program kimarad/babaklubbok,tali/ :cry:

Cirmike
köszi a meghívást,de mi nem tudunk elmenni a talira Viki betegsége miatt :cry:

Angika
köszi a gyógypuszikat!!!!
Örülök,hogy sikerült nyélbe ütni a cipővásárlást :wink:

Zsuzsi
a babakocsi huzatot megvarrom nagyon szívesen,egy doboz pöttyös túróbonbonért cserébe :P
A babakocsi vázát mikor tudod odaadni?Sürgős lenne?

Ági
várjuk a ruhaképeket :lol: és köszi hogy megkérdezted az un.tesódat babaruha varrása ügyében!

Moncsi
Dórinak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!
/bocs a késésért :oops: :oops: :oops:
Kép
Kép Kép

További kellemes hétvégét mindnekinek!Jó éjt!

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!
Kellemes tavaszi,ferövényesnapsütéses napot kiívánok! :lol: Jó hatással vannak rám a napsugarak :wink: Már várom,hogy Julis felébredjen és iráyn-surány sétizni! Zolti dolgozik így kettecskén töltjük a napot.
Tegnap meglátogattuk a kömlödi komákat ;) Nagyon rossz volt buszozni,mert mindkétszer kirándulos busz jött. Aztán mire fel meg leszálltunk babakocsistul,csomagostul,gyerekestül..... Mikor odaértük majdenem fent is maradtam, mert olyan marha figyelmes volt a soför és becsukta az ajtót míg én még szedtem a cuccokat. Julcsi nagyon aranyos volt Emesével. Mindig simizte a pociját puszilgatta és még meg is ölelgette párszor! Olyan arik voltak :oops: :lol:

Erika!
Jobban van már Viki? Szülinapjára csak meggyógyul :)
Julcsinak nagyon tetszik a cipi,mindig fel akarja venni. Tegnap kapott egy micimaci fejes nyári ruhát. Azóta rajta is van :wink: annyira tetszik neki.

Ági!
Látod már tavaszodik is! Jó,hogy kész letteka ruhák,bizti erre várt a napocska.

Angi!
Sok sikert a rutinpályán ;) addig még biztondágban vagyunk itt az utakon :wink: :lol:
Szegény Lackó :( (a fogacska miatt. )

Cirmike!
Köszönjük a meghívást :wink: Mi Ágiékkal mennénk :) ...........

Na felébred a babóóóóm!
angika
 
 


Újra itt :D

Dórinak kívánunk sook-sok boldogságot születésnapja alkalmából!!!!!!

"Megcélozni a legszebb álmot,
komolyan venni a világot,
mindig szeretni és remélni,
így érdemes a Földön élni."

Kép Kép
angika
 
 


Sziasztok!

Erika:
Szegény Viki :cry: ,mi is küldjük a gyógypuszikat neki :o Szegényke szülinapjára csakcsak rendbe jön,na így tuti legyta a Dorka már súlyban.Gondolom hogy fájhata kis torka,hogy enni sem tud :cry:

Cirmike:
Szerintem megint máskor lesz a babatali :? csak mi meg az Angiék jönnének eddig innen,Livi még nem jött eddig a netre.Mi is csak akkor tudnánk menni,ha Balázs mellőzni tudná a kocsit...

Angika:
Jövőhéten már aztán sétálunk :!: :wink: Ja itt a jóidő,csak kár hogy fúj a szél.Kimentünk Tatára,na ott aztán elfújt...

Na az igért képek :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Na ennyi,a pelelin majd jövőhéten lesz meg.

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Na vagyunk mi is,csak picit fáradtan.Pénteken suliban voltam így az nagyon leszívott. Babatalira mi is tudunk menni,de nekünk sincs autó.

Ági
Jók a rucik mint mindig.Az a kiskabát nagyon tetszett.Annak ugyanaz a szabása mint a téli kabié?Egyébként Dorka hogy eszi még a tápszert?Én már nemigen akarom adni neki,így is jó súlyban van,meg ha vitaminhiányos korszak jön akkor meg tudok neki adni vitaminkészítményt. Már az ivás miatt sem kellene adnom,mert már azért elég szépen iszik,bár én még azért örülnék ha még többet inna,de már ez is haladás.

Erika
Jobbulást Vikinek.Ne aggódj hogy nem eszik,Timi sem evett szinte semmit,de mikor meggyógyult meg bepótolta.Az a lényeg igyon sokat. És miért kell vele aludni éjszak?Mert nem bizti hogy jó ötlet,mert annak idején mi így rontottuk el a Timinél.10 hós volt amikor előszőr beteg lett addig be a kiságyba azt alvás,na akkor babusgatás,meg ringatás stb,és mostanra kezd megint alakulóban lenni a dolog(de ezt azért lekopogom).Bár mondjuk Viki már nagyobb,lehet hogy nem lesz gond.

Ötlete volna valakinek hol tudnék Timinek ális fűzős nem túl drága sportcipőt venni?Köszi előre is.

Na msot mentem
Jó éjt mindenkinek Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Erika
egyáltalán nem sürgős, de a váz ugyanolyan mint a tiétek, a bonbon meglesz. A Vikinek jóbulást kívánunk, küldöm a gyógyenergiákat++++++++++++++++++++++++++++.

Majd később még írok.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?