Új privát üzeneted érkezett!

Viki,
jó majd csörgök, ha kezdem öltöztetni Tökit, úgy 3 körül lesz szerintem. :wink: És akkor majd megyünk felétek, aztán kolbászolhatunk itt a környéken.... most nincs hangulatom a központhoz :oops: kicsit depi vagyok.... de majd elmúlik. :wink:

Kép
dianab
 
 


Jaj, a kicsinyítéshez én nem értek, a férjem feltett egy programot, azt úgy ahogy kezelem, ennyi. :oops:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltüntem,de mostmár itt vagyok :wink: Szombaton voltak nálunk anyukámék,s megtartottuk a második bulit is.Klasszul sikerült :lol:
Sajnálom,hogy mindannyian betegek vagytok,s remélem hamar elmúlnak a köhögések és az orrfolyások :!: :!: :!: Szerencsére eddig minket elkerültek ezek a fránya bacik,bízom benne,hogy ezután sem találnak meg :lol:
Viki,
köszi szépen a jókívánságot,s a kicsinyítés taktikáját.Az a baj,hogy nekünk nincsen meg ez a program,de majd megpróbálom megszerezni.Niki hogy van?Folyik még az orra?
Én nem igazán szoktam rendelni AVON termékeket,de majd megnézem a katalógust,hátha találok benne valami :wink:
Dia,
Nálatok mi újság?Hogy van a kis beteg?

Mi is csatlakoznánk Hozzátok sétaügyileg,már szeretnék Vikiékkel is megismerkedni :lol:Holnap nem biztos,hogy ráérünk,mert már megint könyvelés :( ,de ha készen leszek mehetünk mi is???

Most mennem kell,mert a lányom követel :lol:
Szép Estét mindenkinek!

KépKép
anita.kalota
 
 

 
 

Sziasztok, lőrinciek,

Kinőttük, továbbadnánk...
Pestlőrinci, Vaskút utcai, 55 nm-es, 1+2 fél szobás, + ezen felül 14 nm beépített padlásterű, 16,6 millió forint értékű, elő- és hátsó kertes sorházi lakásunkat pestlőrinci vagy kispest-kertvárosi családi házra vagy építési telekre cserélnénk, értékegyeztetéssel.
Esetleg készpénzes vevőnek eladnánk.
A lakás 1991-es építésű, szép, karbantartott állapotban van. Földszint: nappali, előszoba, konyha, kamra, WC. Emelet: 2 db félszoba, fürdőszoba. Padlástér: 1 db padlásszoba. Riasztó, új konyhabútor, terasz, beépített szekrények, kábeltévé és jó szomszédok tartoznak az ingatlanhoz. Egyedi gázfűtéses (padlófűtés), az új kazán és a belső szigetelés kedvező fenntartási költséget biztosítanak. A folyamatban lévő társasházzá történő alakulás az ingatlan további értéknövekedését vonja maga után, de emiatt jelenleg bankhitelre történő megvásárlás esetén fedezetként nem bevonható.

Na meg amúgy eladó családi házat is keresünk, reális áron, akár felújtandót vagy bontandót is. Preferált telepek a Bókay, Gloriett, Lónyai, Szemere, Lipták, esetleg Szent Imre- vagy Kispet-Kertváros.
Nem vagyunk ingatlanosok, saját részre keresnénk, ha tudtok valamit, kérlek jelezzétek.

Üdvözlettel,
Nyuszkómama

EZ ITT A BABAVONALZÓ HELYE, CSAK MÉG NEM TUDOM, HOGY KELL FELTÖLTENI
nyuszkómama
 
 


Sziasztok Csajok!

Dia: Tök szimpi voltál :) olyan jó volt végre valakivel beszélni, nem pedig a 4 falat bámulni :( már kezdtem emiatt egy kicsit depis lenni...
nekünk eddig úgy néz ki a csütörtöki nap megfelelne sétálgatni. Nektek jó lenne???
Délelőtt próbáltam már írni, de valami baj volt az oldallal, nem engedett fel :(
Holnap viszem a Nikit oltásra... már előre sajnálom :( de remélem lesz valami haszna, hogy beoltatom bárányhímlő ellen... :)

Nyuszkómama: a babavonalzót a www.babafalva.hu oldalról tudod leszedni :) ott elkészíted a sajátodat, aztán a kódot bemásolod a profilodba :) és már kint is lesz :) ezt a kódot másold be, ami így kezdődik, mert kettőt fog kiadni: [url=http://babafalva.hu][img]

Kép
mohané
 
 


Szia,

odáig megvagyok, hogy már van vonalzókódom, méghozzá kettő is :lol: de azt a profilon belül hová másolom be?

Köszönöm,
Nyuszkómama
nyuszkómama
 
 


Szia :)

Azonnal megnézem :)
na már meg is van :)
Aláírás:
A hozzászólások végére kerülő szöveg. Legfeljebb 255 karakter lehet.
ennek a rublikájába :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok csajok!

A mai nap nekünk mégsem jó :( ma derült ki, hogy jövőhéten két vizsgám is lesz... így gőzerővel (már amennyire megy) tanulnom kell :(
pedig annyira szép idő van...
Veletek mi újság??? meséljetek valamit :)

Kép
mohané
 
 


Hello!

Ma vendégeink voltak, Gabi teljesen beizgult, felborult az egész kis világa, most végre alszik, regenerálódik. :lol:
Ketten-ék voltak itt, Kati és Mesi baba. Vagány a kiscsaj, mindjárt két éves, rögtön bevette magát a játékok közé 8) , letesztelte az összeset :wink: , ari volt. :D Gabi meg csak lesett! :wink: :lol: Én meg jókat rötyögtem magamban :lol: ...... na fiam... :lol:
Alig evett ma vmit :? , aludni is nehezen aludt el :oops: , így nem tudom, hogy tudunk ma kimenni... :?
De a holnap jó! :wink: akkor 5-re jönnek vendégek, de attól még ráérünk elötte. :wink:

Kemény volt a suli, jó sokat kell tanulnom, minden este elő kell vennem, különben.... :x hamar itt az április.... :oops:

Viki,
én is örülök, hogy taliztunk! Helyesek vagytok!!!! :lol: :lol: És végre vki nálam is többet beszél!!!!! :lol: :lol:

Anita,
írok sms-t induláskor holnap, és talizhatunk a gyógyszertárnál. Az jó? :roll:
Fanni már ilyen szépen ül???? 8) Úgy örülök nektek!!!!! :lol:

Puszi
Kép

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Teljesen le vagyok amortizálódva,ugyanis a lányom valamiért nem hajlandó aludni :cry: :cry: Pont most,amikor annyi dolgom van :cry: Borzasztó :!: :!: :!: Tegnap például este 11 óra felé aludt el,s éjjel 2-kor úgy döntött,hogy már nem fáradt.Nem is tudtam elaltatni,úgyhogy átvittem hozzánk,s velünk volt a nagy ágyban.Képzelhetitek apa mennyire örült nekünk :lol:
Mára elég a panaszból :!:
Dia,
okés,akkor holnap várom az sms-t,s talizhatunk a gyógyszertárnál :lol:

Lányok!
Sajnálom,hogy sokat kell tanulnotok,de bevallom nektek,hogy én olyan szívesen tanulnék valamit!Nagyon hiányoznak a főiskolai évek :( ,bár gondolom gyerek mellett nem olyan egyszerű.

Viki mit is tanulsz?Bocsi,ha már írtad,de nem emlékszem rá.

Sok kitartást a tanuláshoz :lol:

KépKép
anita.kalota
 
 


Köszönöm a segítséget! Most már úgy néz ki, működik!

Nyuszkómama

Kép
nyuszkómama
 
 


Hello!

Ha marad ez a nagy szél, nem biztos, hogy kimegyünk, mert Gabi utálja és én is. :oops: :? :cry:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok! :)

Na végre, már azt hittem mindenki eltűnt :)
Tegnap elég fárasztó napom volt... reggel 9-től este 10-ig tanultam... persze nem megállás nélkül mert a Niki nem hagyta :) egy kicsit idegesített is... mert a vizsgák napjai már nagyon közel vannak... és még nem igazán tudom az anyagot! Tegnap csak a kigyűjtéssel foglalkoztam... na meg persze a puskákkal :) de azért remélem sikerülnek!!!!!
A Gábor Dénes fősulira járok... nem egy nagy szám a külvilág számára, de annál nehezebb... :( most is szívatnak... kitalálták, hogy márciustól újra fel kell venned azokat a tárgyakat, amikből nem tudtál levizsgázni (én már elvileg végeztem, ezért van egy pár ilyen tantárgyam... :( ), ez még nem is lenne baj... de mindezt kreditenként 5500.-ért teheted csak meg! ja és a pótvizsga, amit a 2. sikertelen vizsga után kell fizetned 6000.-!!!!! teljesen kivagyok! :( még 14 vizsgám van hátra... igaz abból van egy pár 0 kredites (szigorlatok, gyakorlatok), de a nagy része kredites :( így ki kell nyítnom a pénztárcámat... :( de Egyiptomba akkor is elmegyünk márciusban :) hűűűűűűűű mennit beszélek! :)
ha jövőhéten is marad ez a szép idő, na és persze sikerül megtanulnom ezt a sok sz....! akkor nincs kedvetek csütörtökön játszóházba jönni???

Anita: nem lehet, hogy jön a Fanni fogacskája??? nálunk ez az eset akkor volt, amikor kibujt a fog... :( és persze az összes éjszaka jött ki! :( de köztünk elaludt :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Viki,
hát valószínűleg igazad lehet,s a foga jön Fanninak.Én is erre gondoltam,hiszen már itt volna az ideje.Sajnálom szegénykémet,olyan nyűgös :cry:
Jól kitalálták a suliban,hogy hogyan húzzanak le pénzt az emberekről :cry: Nagyon elszomorító,hogy lassan elérünk odáig,hogy az tanulhat akinek van pénze :cry: Ha nem tudod megfizetni a tandíjat,vizsgadíjat stb.,ne tanulj :!: :!: Ez engem borzasztóan felháborít !Szurkolok Neked,hogy jól sikerüljenek a vizsgáid!
Egyiptomba mentek márciusban :?:HŰŰŰŰŰ,DE JÓ LESZ NEKTEK :P
Mi szívesen elmegyünk a játszóházba.Hol is van ez pontosan?Hogy szoktatok menni?Tömegközlekedés vagy autó?
Dia,
Tényleg nincs túl jó idő.Majd meglátjuk a délutánt!

Most befejezem,mert,Fanni mindjárt ebédel,s még el kell készítenem neki a kajcsit!

Szép napot Mindenkinek!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok! :)

Anita
igen, ez a suli erről volt mindig is híres... :( de ha már elkezdtem... be is szeretném fejezni!
bizony :) megyünk, ez a nászútunk, igaz már gyerekkel :) de azért biztos jó lesz :) két hét pihi, napsütés :)

a játszóház az Operánál van... mi bkv-vel szoktunk menni, mert sajna nincs jogsim... :( pedig az autó itt áll a kertben... :(

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre... Örülök, hogy azóta többen lettünk. Aki nem ismerne, annak elmondom, hogy két fiam van, a kisebbik, Péter, egy éves múlt december 15-én. A nagyobbik fiam Dávid, első osztályos, hét éves, és imád suliba járni. Lőrincen lakunk, a Gloriett telepen, a sorházas részen.

Szia Dia!
Hogy vagytok? Azóta Gáborka is elmúlt egy éves, mint az én kicsim. Te vagy az Iwiw-en a "Ketten" ismerősei között? A fényképek alapján gondoltam... Bár még nem találkoztunk, azért megismertelek :)

Szia Nyuszkómama!
Mi a Sólyom utcában lakunk. Ha gondolod, egyszer találkozhatnánk gyereksétáltatás céljából. Bár az én időintervallumom korlátozott, mert a nagyobbik fiam sajnos nem napközis, ezért minden nap rohanás a suliba a kicsivel, utána pedig tanulás ezerrel... :roll:

Szió Nektek!
Cuore (Kata)

u.i.: A vonalzóm elévült (ill. a fénykép), ezért újat kell gyártanom
cuore73
 
 


Sziasztok!Bocsánat a reklámért!Nem akartok zenebölcsire járni a Gyöngyvirág utcába?Én tartom... :oops:
grasso
Budapest X. kerület
 
 


Hello!!!!!

Viki,
na megjártam a kanosszát :? , de sikerült megegyeznem a bölcsi főnökasszonyával :wink: , így nem kell a gyed-ről gyes-re váltanom. :D
A lényeg: Gabi lesz a csoportunkban utolsóként beszoktatva, ami úgy november közepe lesz, így december közepéről már tudok papírt vinni. :oops: Necces, de a főnöknő szerint így jó lesz. :wink:
Húúú, ne tudjátok meg, milyen stresszes lettem... :x annyira ideges vagyok még mindig, hogy nem tudok leülni tanulni. :oops: Pedig már minden rendben. :shock: :arrow: :lol: lökött vagyok... :lol:
Mi most nem tudunk menni játszóházba, mert telített vagyok programokkal a hétre. :oops:


GRASSO,
na mi is van ezzel a zenebölcsivel? Engem érdekel. Nincs hangom és a fülem is bot, de a gyerkeknek jót tesz a zene, ezért kérnék több infót. Mettől meddig tart, mennyibe kerül, mi a lényege, milyenek a foglalkozások, stb.... Ha nem ide, akkor a diananet@freemail.hu címre. Köszike :wink: (a Gyöngyvirág utcát ismerem...)


Anita,
na, szóval itt vannak a fogacskák.... :D .... :idea: dentinox gél jó az inyére, és van homeos bogyó is, chamomilla a neve. Igaz, nálunk nem vált be... :oops: Ha pedig hőemelkedése lesz, vagy nagyon nem bírja, panadol baby szirup. :wink:
Azért jó volt tegnap talizni, ha csak picit is... :roll:


Szia Kata!!!!!!!!!!!!!!! :D
De jó, hogy jöttél!!!!!!
Tegyél fel képet magatokról, légyszi!!!! :wink:
Hát a sulis tesó miatt tényleg necces lehet az időbeosztásotok... :oops:
Péter szépen fejlődik? Megy már? Beszél?

Mi gagyarászunk, de tök komolyan belenéz a szemembe, elmondja amit akar és várja a reakciómat. :shock: De én nem értem :!: :!: :shock: :lol:
Önállóan még nem megy, de kapaszkodva ezerrel pörög és egy kezét fogva is már jól megy, szépen.
Van 8 fogunk, és most jön egyszerre 2 rágó :shock: ... hát nem írom le, mit szenvedünk. :cry: :oops:
És... elronottuk, velünk alszik 8 hós kora óta... :oops: :? :x :evil: :cry: :( ... hát ennyi rólunk röviden.
Ja és novembertől bölcsi. 8)

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Dia! Ennek nagyon örülök :) így legalább a lurkók együtt járhatnak bölcsibe :) majd jó sűrűn talcsizunk, és akkor összeszoknak :)

Grasso: ez a zenebölcsi minket is érdekelne! Régebben jártam a Nikivel ringatóra, de ahogy megtanult menni, nem nagyon figyelt a "műsorra"! :( belőlem csak annyit lehetett látni, hogy szaladgálok a gyerek után :( de talán most már jobban érdekelné a dolog! :)
így minden info érdekelne a zenebölcsiről :)

jaj, ezek a fogak... úgy néz ki hogy nálunk is jön :( csak még nem tudom melyik! nem engedi, hogy megnézzem :( így csak abból tudom, hogy fogzik, hogy éjszaka nem alszik úgy ahogy kéne, nem eszik, és hasmenése van! :( de remélem pár nap is kibújik :D

na, most megyek, hátha ebédel valamit, aztán alvás :) nekem pedig tanulás :cry:

Kép
mohané
 
 


Sziasztok! :)

Tegnap "sikeresen" megírtam az egyik vizsgámat... legalábbis remélem, hogy sikerült! :) viszont sajna még nincs vége a tanulásnak... holnap is lesz egy vizsgám :( így megyek is, tanulni... :( legyetek jók!

Kép
mohané
 
 


Hello!

Na csajok,
jövő héten zenebölcsi?????? Grassonak most írtam még kérdéseket, nemsoká még többet fogok tudni... :wink:

Kép
dianab
 
 


Hello!

Viki,
AVON:
2007/2-es kati:
:idea: 2.o./ívelő és dúsító szpspirál-fekete 00158- 899.-
:idea: 49.o./hajkefe-05090- 549.- :arrow: ha lehetne még az előző katiból rendelni, akkor ez helyett azt az ezer Ft körüli 3db-os szettet kérném :oops:
:idea: 85.o./intim krémes lemosó-14340- 699.- :arrow: itt is ha lehet az előzőből, ha nem akkor ezt :wink:
:idea: 98.o./pipacs és mandulatej balzsam-08813- 299.-

Ennyi. Köszönöm szépen! :D
Dia

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Dia, vettem a rendeléseket :) sajnos már az 1-ből nem lehet leadni :(
nagyon tetszik a vanolzód, így én is megcsináltam a Nikinek :) ugye nem baj??? :)
Neki kiscicás, mert él hal a cicákért :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!Eléggé bénázok itt, az üzenetek között!Alig találtam meg az új üzenetek írás helyet...De ez csak engem minősít.. :cry: Látom,milyen nagy divat ez a babavonalzó!Nekem olyan olasz nyelvű kéne!Anita,azt hiszem,nálad láttam!Hogy kell hogy kell,hogy kell????
Kérdés:ismeri valaki a német nemzetiségi ovit,vagy az angol-sport magánovit a kerületben?
Grasso,azaz Marcsi :)
grasso
Budapest X. kerület
 
 


Hello!

Grasso,
hát az ilyen magán szuper ovikra nincs pénzem, így nem is nézem.... :shock:
Akkor jövő hét péntekre beírnál minket?????
Kell váltócipő v zokniba lehetünk? Ugye ha kajcsi időnk van, ehet Töki zene alatt???? :roll:
Kattincs rá Anita vonalzóján a netcimre és akkor bejön az oldal. :wink:


Viki,
dehogy zavar!!!!! :lol: :lol: Haggyá máááá!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Klassz lett nagyon. :wink: Illik Nikihez. :wink:

Én azért mókust válazstottam, mert Gabi olyan mint egy pocok. :lol: Állandóan rág, meg matat, keresgél, guberál és mondom, mindent megrág. :oops: :lol: én fiam 8) , a gyomra az enyém. 8) :lol:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Marcsi: ne haragudj, hogy csak most reagálok a leveledre :( de ez a sok tanulás... már nagyon unom :( de muszáj! :( szóval minket is érdekelne ez a zenebölcsi :) Remélem a Niki is így gondolja :) De most kérdezni fogok egy nagyon-nagy hülyeséget... a Gyöngyvirág utca merre van???? Én még elég friss lakos vagyok ebben a kerületben :( így csak azt tudom, hogy melyik utcában lakom :( ja, meg már azt is hogy a Dia hol lakik :D De talán nekünk is jobb lenne a pénteki nap, habár lehet, hogy jövőhéttől ismét elmegyek a ringatóra, még van egy alkalmam a bérletből... az pedig csütörtökön van! így elég zsúfolt lenne a programunk... így még nem tudom mi legyen... pffffffúúúúúúú de marha határozott vagyok! :roll:

Dia: ahogy kivettem, Ti is jönnétek a zenebölcsibe :) mehetnénk együtt??? így tuti megtalálnám a Gyöngyvirág utcát :lol:

Kép
mohané
 
 


Viki,
én tudom, hol a Gyöngyvirág utca 8) . Majd megyünk együtt. :wink:

Anita,
Ti??? :roll:

Kép
dianab
 
 


Dia!

Ennek nagyon örülök, akkor akár jövőhéten pénteken mehetünk is :) igaz eddig úgy néz ki, hogy kedden is és csütörtökön is megyünk játszóházba :) és amíg a Niki játszik és kondizom... :) tényleg nincs kedved csatlakozni????

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!Most erre meg hirtelen megvan az új hozzászólás ablak!De akkor eddig hova tűnt???? :roll:
Ne izguljatok,nem mindenben vagyok ennyire béna!!!
Írtam azért pár privit!Mert még pénteken NINCS zenebölcsi!!!!Ill. még nem biztos!!Hétfőn dől el,hogy akkor tul.képp hány jelentkező is van.Az volna a teendő,hogy aki akar jönni,küldje el nekem priviben a számát,meg hogy mekkora az a gyermek,és akkor küldök sms-t,ha indul a csoport.És kell váltócipő,és a gyerek meg annyit eszik közben,amennyit akar.Ill.tud...De azért vannak közben feldobálós dalok is,meg csikizősök...Csak ki ne rázzátok az ebédet :lol:
Az eddig bejáratott csoportok hétfőn délelőtt mennek.9,10,11 órakor.
És készítettem szép űrhajós babavonalzót,de nem tudom,hogy kell idebiggyeszteni :cry:
Marcsi,aki nem mindig bénázik...

Marcsi
KépKép
grasso
Budapest X. kerület
 
 


Most nézem a vonalzóitokat.Az egy év körüli gyerekek a hétfő 9 és 10 órás csoportban vannak.A tieitek már tudnak szaladgálni?Mert a nagyobbakkal már vonatozás van,meg kis tornás játékok,szökdelések,táncika...A 0-másfél éveseknél több az ölbeli játék.A pénteki csoportba eddig a nagyobbacskák jelentkeztek...Csak próbálom,hogy mindenki jól érezze magát,azért van ez így...

Marcsi
KépKép
grasso
Budapest X. kerület
 
 


Szia Marcsi :)

először is a vonalzót a profilodban tudod beállítani :) csak a kódot kell beilleszteni :)
a zenebölcsiről: igaz, mi már majdnem másfél évesek vagyunk, de igazándiból tornázgatni még nem hiszem hogy tud, ezért ha nem gond akkor a kicsikhez mennénk :)

Kép
mohané
 
 


Hello!

Mi is a kicsikhez mennénk, mert mi még nem megyünk egyedül.

Kép
dianab
 
 


Kódot?Milyen kódot???
Á,hát jól van,akkor pénteket felejtsétek is el,mert oda absolute tipegők jelentkeztek!Akkor marad a hétfő 9,vagy a 10 óra!El tudtok jönni?Bármelyik hétfőn,de előtte szóljatok,hogy akkor MOST!Jó?Gondolom,ma éjjel már nem fórumoztok (mint én),és nem látjátok,hogy holnap hajnalok hajnalán kelni kellene...
Szép álmokat!Majd csak összejön egyszer ez a dalolgatás... :D

Marcsi
KépKép
grasso
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Ez nem szól semmiről,csak szétdolgoztam magamat megfeszített munkával a vonalzón és mindenféle kódokon,kattintottam,ahova lehetett!Erre nézzétek meg,hogy mit csináltam!!!!! :cry:
A szép vonalzóm helyett mi van ott?Látjátok?Ez a szép kis http,amire ugyan rákattintva ott az én kis vonalzóm,de minek????De legalább a gyerekemről sikerült egy fotót idevarázsolnom... :D
Na ,inkább gyertek dalolászni...

Marcsi
KépKép
grasso
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem!Még élek,csak volt egy kis gond :cry: Nemsokára jövök,s válaszolok mindenkinek.Marcsi majd segítek a vonalzókészítésben :lol:

Sziasztok!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy igazán jó helyre írok e, de 2 hete született meg Tomi nevű kisfiam. Most még itthon senyvedünk, de a héten már megpróbálunk levegőzni egy kicsit. Mi a Glorietten lakunk. Nagyon szívesen venném a tanácsotokat (mint jártas kismamáknak), főleg az éjszakai alvásról (ami bár egy kicsit nyögdécselve), de azért megy. Aradi Krisztina a doktornőnk.Ő javasolta, hogy éjszaka nincs dajkálás, ha kell, akkor inkább hagyjuk sírni.

Várom ötleteiteket!

Köszi
Judit
tj7811
 
 


Sziasztok!

Bocsi ,hogy csak most írok Nektek,de sajnos eddig rossz volt a net :cry: Ma javították meg a szakemberek :lol:
Szóval minket is érdekelne a zenebölcsi,bár nem tudom,hogy nem késtem-e le róla!Ha van rá lehetőség szeretnénk jelentkezni!Mi a teendő /lehet,hogy már írtátok,de most nincs időm visszaolvasni/?
Szeretnék részleteket is tudni :lol: Segítsetek :!: :!: :!:
Dia,Viki,
Mi újság Veletek?Vizsgákkal,hogy haladtok?Gyerkőcök jól vannak?
Marcsi,
üdvözöllek a kis csapatunkban :lol: Most akartam leírni Neked a babavonalzókészítés "rejtelmeit",de látom,már sikerült elkészítened :lol:
Judit,
üdvözöllek Téged is a csapatban,s nagy gratula a kisfiadhoz :lol:
Írj magatokról bővebben,ha van időd!!!Nagyon szívesen segítünk Neked, bátran kérdezz,ha valamit nem tudsz :lol: Én őszintén szólva nagyon nem pártolom a sírnihagyás módszerét.Szerintem,ha a baba sír,azért teszi,mert szüksége van az anyukájára :!: :!: Ilyenkor még olyan kis törékenyek,s szerintem nem lehet őket elkényeztetni ennyire pici korban.Amúgy rengeteg könyvet olvastam ezzel a témával kapcsolatban,s a legtöbb ellenzi az éjszakai sírnihagyást :!: Én éjszaka is ringattam,soha nem hagytam sírni.Természetesen nem volt egyszerű,de ha lesz még egy babám,ugyanígy fogok tenni :lol:
Amúgy kb.5 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát.
Szóval összegezve a dolgokat:
Én nem hallgatnék a dokinénire,s éjszaka is dajkálnám,ha igényli :lol: Persze ez csak az én véleményem és tapasztalatom!Nálunk ez a módszer bevált :!: :!:
Egy kicsit hosszúra sikeredett :oops: :oops:

Sziasztok

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!Itt a "Vonalzós" ! :D
Én sem hagynám a gyereket sírni éjjel.Pontosabban én nem is hagytam sose.Pedig nagyon sokáig felébredt éjszakánként.És hosszú ideig cicizett is.Végül együtt aludtunk,mert mindenkinek kényelmesebb volt így.Ebből sem szenvedett nagy kárt,pedig ezzel is sokat riogattak.Mikor már "nagy" fiú lett,Apával összeszerelték a kiságyát együtt,hogy mostantól ez már az ő helye lesz,és lőn!Egyik napról a másikra!
Egyébként ha én pl mindenben hallgattam volna a doki nénikre,és pláne(!!!) a védőnénikre!!!Uram fia!!!

Anita!Akartam kérdezni,hogy Neked miért olasz feliratú a vonalzód?Netán kétnyelvűek vagytok véletlenül?Mert mi igen,és gyűjtöm az olasz családokat...

Marcsi
KépKép
grasso
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok Csajszik! :)

én is hozzászólnék ehhez a témához :) mármint az altatáshoz!
mi ké hónapos korunk óta átalukáljuk az éjszakát :) és volt, hogy hagytam sírni, volt hogy nem bírtam ki... de amikor hagytam sírni, akkor is pár percig tartott, mert megunta, és elaludt :) rájött, hogy nem vesszük ki :) de most hogy már nagyobbacska... valamiért nem szereti a kiságyát, igaz neki még rácsos van... mert össze vissza forog benne, ezért nem mertük még lecserélni, de úgy néz ki, hogy itt lesz az ideje, mert már nem bír ott aludni, így velünk alszik! de ott legalább nyugodtan :) meg sem mozdul... :)
Anita:kérdésedre válaszolva, minkét vizsgám sikerült :))) és ezért most nagyon boldog vagyok! ha esetleg gondolod, ma megyünk játszóházba... persze csak akkor ha közben nem kezd el szakadni az eső! de megadom a számom, ha esetleg Te is jönnél :) ill. Ti :) és ha jöttök úgy készülj, hogy mi anyukák kondizunk :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Dia: az előbb elfelejtettem szólni, hogy tegnap sikeresen megrendeltem az avont... így ha minden jól megy szerdán meg is érkezik :)
tényeg... ha ma délután nem fog szakadni az eső, nincs kedvetek játsziházba jönni? úgy néz ki, ez lesz az utós szabad délutánom... mert az évfolyamtársam most vett rá, hogy iratkozzunk fel még egy vizsgára, ami számomra marha nehéz :( és február 1-én lesz :( ami ugye már nincs messze... :(
na puszi mindenkinek!!!!!

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Viki,
örülök,hogy sikerültek a vizsgáid :lol: ,nagyon ügyi vagy!Ma sajnos nem tudunk menni a játszóházba,pedig nagyon szívesen kondiztam volna veled!Úgy sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Már annyira szeretnék megismerkedni Veletek is,remélem egyszer végre összejön!Február 1. még egy vizsga :?: :?: Szurkolok,de amilyen ügyes vagy, tuti nem fog ki rajtad :lol: Aztán talizunk,semmi kifogás :lol:
Marcsi,
sajnos nem vagyunk kétnyelvűek,pedig jó lenne!A vonalzóm azért olasz felíratú,mert olasz tagozatos középsuliba jártam,s a Főiskolán is olaszt tanultam :lol: Imádom ezt a nyelvet ,olyan szép dallamos :!:

Szép napot!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Anita: semmi gond, valszeg mi sem megyünk, nagyon nyálkás az idő... és ugye mivel bkv-vel megyünk, eléggé félek, hogy elkapna minket egy zuhi... :( viszont mivel készülnöm kell ismét a vizsgámra... így nem tudom mikor jutok el a játszóházba... :(

Marcsi: most jutott eszembe, hogy sajnos jövőhét hétfőn nem tudunk elmenni a zenebölcsibe :( orvoshoz kell mennem... :( :arrow: teljesen kiment a fejemből, mondjuk ezt nem csodálom...

Dia: Veletek mi újság??? el vagytok tűnve!!! :(

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Dia: egy kérdésem lenne... sajnos kicsi a Nikinek az a babakocsi, amit a múltkor láttál...így el kell adnunk, viszont ezért vennünk is kell egy másikat :( meséltél arról a babakocsi boltról... érdeklődnék hogy merre van pontosan...

Köszönöm :)
Puszi!

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Merre vagytok :?: :?: :?: Olyan nagy itt a pangás :cry: Minden nap benézek,s szomorúan állapítom meg,hogy már megint nincs itt senki :(
Elhiszem,hogy sokat kell tanulnotok,s ott vannak a gyerkőcök és a háztartás is,de légyszi gyertek,ha tudtok :!: :!:

Pusszancs :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Sziasztok!

Zsani!
Nagyon aranyos a kisfiad,az én szavazatomat megkapta :lol: Remélem,hogy Máté lesz a sárga quad tulajdonosa!
Nagyon-nagyon szurkolok Máténak :D

Sok sikert!
Sziasztok!
Anita

KépKép
anita.kalota
 
 


Anita!

Nagyon rendes vagy, köszönjük szépen, minden szavazat számít (még holnap is)....Máté nagyon boldog lenne.

Légyszives szavazzon mindenki.

Máté és Zsani
Vendég
 


SZiasztok!

Vadiúj felhasználó lennék, ha befogadtok. A Lakatoson lakunk, Zita 15 hónapos múlt, amúgy zenetanár lennék, a zenebölcsire már nagyon fáj a fogam!!! Kezdek örülni, hogy a kerületben egyre több találkozási és foglalkozási lehetőség van.

csoni
hellani
 
 


Sziasztok Csajszik!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem... :( de még mindig sok a tanulni valóm :( nálunk a fősulin nincs vizsgaidőszak... állandóan vannak vizsgák :( hát igen... ilyen a GDF! :(
Viszont 17.-én megyünk Bálba :) igaz nem nagy szám, mert a munkahelyünk szervezi, de legalább egy kicsit lazítunk a párommal :) és lesz egy pár óránk gyerekmentesen :)
ha valakinek van kedve, akkor jövőhét kedd után ráérek :) és szívesen találkozok bárkivel :) sőt az egyik barátnőmmel megbeszéltük, hogy megyünk játszóházba, és ringatóra is :) de a zenebölcsit sem hagyom ám ki! :)
Veletek mi újság?
Hellani: Természetesen befogadunk, és köszöntünk a mi kicsi táborunkban :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok Lányok!

Viki,
úgy örülök,hogy végre jelentkeztél :D Sajnálom,hogy még mindig sok a tanulnivalód,de kitartás már nem sok van hátra :!: Jövő keddtől ráérsz :?: Ez nagyon szuperrrrrrrr :D Akkor lehet,hogy hamarosan találkozhatunk :?: Igaz,a jövő héten egy napot nem leszünk itthon,mert megyünk anyukámékhoz vidékre,de a hét többi napján talcsizhatunk.Még nem tudom,melyik nap utazunk,előtte szólok.
Bál és gyerekmentes pár óra :P
Velünk minden OK.Fannika már kapaszkodva szépen áll :lol: Viszont rettentően hisztis egy pár napja :cry:
Képzeld még mindig nincs foga a drágámnak :cry:
Hellani!
Én is üdvözöllek a mi kis csapatunkban,s persze,hogy befogadunk :lol:
Gyere gyakran közénk,s mesélj Magatokról valamit!

Sziasztok!

KépKép
anita.kalota
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: