Új privát üzeneted érkezett!

Sziaszok!

Mára vagyok kiirva, de még sehol semmi! :( :( :(

Üdv:

Tüsike
tüsike
 
 


Sziasztok.Szerencsére megérkeztünk,minden a legnagyobb rendben van,a párom már vissza is ment ma Kecskemétre,én meg kb.2 hét mulva.De már most nagyon érzem a hiányát,hiába vagyok idehaza.
Tüsike,vigyázzá magadra!És könnyű szülést neked,majd várom a beszámolót!!! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Merre vagytok??? Ne hagyjuk kihalni a topikunkat :( :!:
Mi azért hallgatunk, mert ki vagyunk teljesen. Újra balhézik a k. románozós szomszéd. Belénkköt, üvölt... Jön, hogy sírjak, hogy hová kerültünk :cry:
És 10 évig el sem mehetünk a szocpol miatt :( Nem tudom, meddig lehet ezt bírni...
Marci jól van, csak szegény nem érti, miért feszültek a szülei folyton...
Tüsike!!!!
Megvan már a babó? Ugye igen :) Mesélj, amint tudsz... Figyelem a topikot, csak írni nem volt kedvem...
Timcike!
Visszajöttél már? Írj, mi van Veletek is...
Többiek merre vagytok? Enikő, Lencsike!!!!
Üdv Nektek!
Lilla
zea
 
 

 
 

Zea-még nem mentem vissza.Nem tudom pontosan,h.mikor fogok még visszamenni.De holnap kell mennem Csikba,mert 2-től vizsgázok!Itteni idő szerint.Szorits nekem,h.sikerüljön ok? :oops:
Ahogy visszemntem irni fogok,igérem.
Ezen a fórumon örökké olyan sok olvasnivaló van,h.alig birom tartani az ütemet. :lol:
A pici babám minden nap tanulás közben rengeteget rugdosodik,forog és csuklik :lol: ,szerintem már ő is várja,h.fejezzem be a tanulmányaimat. :roll: Még van kb.min.4 hetem és akkor már nyugisabb leszek,mert tudom,h.akkor már bujhat ki a kicsi drága. 8) Hamarosan ölelhetem és puszilgathatom.Már alig várom. :wink:
Puszi nektek és irjatok!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!
Szurkolok :D Miből vizsgázol? Nehéz lehet így pocaklakóval tanulni :shock:
Ügyes légy holnap :lol: !
Üdv, Lilla
zea
 
 


Zea-Sikerült! 8) Köszike,h.gondoltál rám.Hát igen,nagyon nehéz volt vele tanulni,mert egyvégbe mozgott,nem volt nekdve annyit egy hejben maradni,meg volt szokva azzal,h.egyvégbe jövök-megyek. :lol: Agrármarketingből vizsgáztam,elég kemény tantárgy volt,de a lényeg,h.megvan végre.Még van egy hátra Pesten és azzal le van tudva minden.Remélem,h.az is sikerülni fog!
Millió puszi! Vigyázz magadra!!!!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!
Húha, és mikor lesz az az utolsó vizsga? Nagy pocakkal? Hátha elnézőbbek :lol: vagy írásbeli lesz?
Nálunk sajnos egyre rosszabb a helyzet :cry: Ott tartunk, hogy a szomszéd naponta nyaggat. Nem tudom, mikor lesz vége, de már jogi lépéseken gondolkodunk. Pedig férjem is, én is kerüljük a vitát. De ez a hülye minden nap legalább egyszer becsenget, vagy megállít kifelé menet :evil:
Te is vigyázz Magatokra :wink: !
Itt vagytok már Kecskeméten? Vagy még otthon? Azt sem tudom, én így hogyan tudok a szüleimig eljutni :? Nem hagyhatom a férjem itt ilyen körülmények között.
Ha lesz megoldásunk leírom. Szegény Marcinak a legrosszabb, mert nem nagyon megyek ki vele az udvarra. És még a kutyánk is elszökött tegnap :cry: Most nagyon lehangolt vagyok...
Üdv, Lilla
zea
 
 


Nagyon sajnálom,h.gond van.De miért kötekedik veletek? :?: Ne busulj,majd megoldódik az ügy és akkor te is jöhetsz haza. :wink:
Most május elején lesz az utolsó.Tőllem függ,h.mikor.Remélem,h.elnézőbb lesz.Hát muszáj igy nagy pocakkal,mert végre le szeretném tenni az államvizsgát. :wink: Ez itt Csikba most sikerült,ugyhogy csak az az egy van még hátra,amit Pesten kell letennem,mert a tanár az odavaló,és nekem közelebb van Kecsoról. :oops: Még nem mentem vissza,majd csak hétfön.
Ird már le nekem,h.mi a gond,nagyon kiváncsi vagyok. :shock:
Pussz



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió Timcike!
Pörögnek az események. :shock: De nem ide tartozik. Küldj egy mailt, ide manocska79@freemail.hu és elmesélem (nem kell megfogalmazzam, csak továbbküldjem Neked, már másnak is elmeséltem...).
Amúgy Marci lázas is volt megint. Nem akar enni, szerencsére szopik, de hát ez már neki kevés, ha napokig így megy.
A gyógyszert kanállal adjuk, így a kaja sem kell már a kanálból :( Próbálom a gyümölcsöket, mert a főzeléket meg sem kóstolja, csak lehajtja a fejét és elbújik...

Többiek hol vagytok????!!!!????
TÜSIKE!!!! Hogy vagytok? Írj egy sort, ha van időd!
Üdv Mindenkinek!
Lilla
zea
 
 


Figyelj,a növérem is mikor a kislánya beteg volt sziringával adta be neki a gyógyszert.Próbáld meg te is,hátha sikerülni fog,és akkor el fogja fogadni a kaját a kanálból. :wink:
Már visszajöttünk Kecsóra és telyes gőzzel tanulok,a fenébe is már,alig várom,h.túllegyek rajta.
Irhatsz ide is a privát üzenetbe és azt senki el nem olvassa rajtam kivül.Rámész arra,h."pü". :wink:
Kivánok nektek mielőbbi gyógyulást és kitartást neked!
Pussz
Ui: Egyébként a cimem: timcike81@yahoo.com




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió!
Köszi az ötletet a sziringával, eszünkbe se jutott. Szerencsére nem kell már semmit beadni, de hát, gyerkőcöknél nem lehet tudni :)
Üdv :)
Ui. azonnal küldöm a mailt...
zea
 
 


Elolvastam,amit irtál.Hát biza én se hagynám annyiba,sőt... 8) :wink:
Csak igy tovább,kitartás!

Megvan az utolsó vizsgám időpontja,kérlek szoritsatok!
Május 4 péntek,reggel 9 óra. :oops: Előre is köszönöm!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Teszek föl egy képet még futtómban.Ezíotthon készült az állatkertben most Húsvétkor. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziaszotk!

Április 13 -ás este 19: 00 -kor megszületett Orsika!
3500 gr, 52 cm.
NAgyon aranyos, tündi-bündi kiscsaj. Szépen gyarapodik a tegnap voltunk védőnéninél méretkezni 3810 gr.
Nekem sajnos kevés a tejem, pótolni kell.
A szülés sem volt egyszerű, és a következményei sem. A doki nagyvonaluan nem nézett meg és bent maradt a placenta egy jó része amit szombat este kisműtéttel távolítottak el. Hétfőn este megint elöntött a vér de akkor már "csak" egy közel 7 cm vérrögöt találtak, de most hála Istennek jól vagyok leszámítva hogy vérszegény lettem.
A lányom egy földreszált angyalka majd teszek fel képet róla. Szépen gyarapodik, mosolyog, egészséges és csak ez számít.

Lányok: én soha nem gondoltam volna hogy egy kisbaba ilyen érzelmeket vált ki, szülés után amig összevartak és ott feküdt mellettem én végig sírtam. Nekem ő az első babám de amikor megérintettem minden fájdalmam elmúlt. Azóta is hálát adok az Égnek, hogy van nekem!

Na, ez egy kicsit hosszú lett bocsi!

Mindnekivel minden rendben van? Rég nem voltam és most sem tudtam visszaolvansimindent mert közbe főzök meg várom a babám ébredését!
Pussz mindenkinek!
Jó hétvégét!

Tüsike
tüsike
 
 


tüsike-oriási GRATULA az új jövevényhez!!!!Erőt,egészséget!Nagyon várom a képeket!És borzasztó amit leirtál,huh...nem lehetett könnyű,de ahogy irtad,a pici minden figyelmed elvonja,igy nem a fájdalomra meg a sok szenvedésre gondoltál. :wink: Ügyes vagy!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szióka!!!
Marci tegnapelőtt lett egyéves :D Úgyhogy nagy még mindig az öröm, ünneplés :lol:
Tüsike!
Nagy nagy gratula :lol: :lol: :lol: Isten éltesse a kislányodat :lol: :lol:
A szülés sajnos ilyen is lehet, de bármit megér, hogy manónk legyen :wink: . A szopi miatt ne csodálkozz, ha nehéz volt a szülésed normális, hogy nehezebb a szopizás. A neten sok segítség van. Ha van néha időd olvasd a www.lll.hu honlapot. Én innen kaptam sok ötletet. Igaz, csak akkor, mikor Marci már nagyobb volt, mert addig nem volt időm olvasni :)

Timcike :) Szép nagy pocód van már :) Most mi is itthon vagyunk most, vagyis a szüleimnél, nem egészen otthon, csak majdnem :wink: Kicsit el kellett meneküljünk, hogy a Marci első szülinapját ne zavarhassa meg semmilyen szomszéd. Úgyhogy hatalmasat ünnepeltünk szombaton, Marci imádta :)
Nem felejtünk el pénteken Rád gondolni :idea: Fog az menni 8)
Bocsi, hogy mostanában ilyen ritkán nézek be. Folyton jogi portálokat olvasok, hogy tudjam, hogy állunk. De nem akarjuk hagyni magunkat semmiképp, csak néha lazítunk :D
A többiek úgy eltünedeztek :( Hátha visszatérnek...
Puszi Mindenkinek :)
Lilla
zea
 
 


Zea-oriasi GRATULA a pirinyodnak!!!!!!!!! A Jo Isten Eltesse sokaig!Koszi,a szoritast,nagyon remelem,h.sikerulni fog. :oops: :wink: Pussz


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ez kimaradt az elob... :oops:


Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió Timcike!
Nagyon aranyos a maci, mutattam Marcinak, nagyon nevetett rá :lol:
Hogy ment a vizsga :?: Csak ezért ugrottam be, hogy megkérdezzem... mert sajnos, nálunk semmi nem javult, és folyton azon vagyunk, hogy tudnánk valahogy javítani a helyzetünkön :cry: erre megy minden energiánk...
Majd írj ... legalább Te itt szoktál lenni :D

Tüsike! Hogy megy a babázás? Használd ki, hogy még nem tud elszaladni :lol: Marci már csak akkor bújik, ha fáradt, vagy nyűgös. Különben mindig szalad világgá (négykézláb :lol: ) .

Puszi, Lilla
zea
 
 


zea-sanos nem sikerült,de most pénteken van még egy eséjem,és mostmár nagyon remélem,h.csak sikerülni fog.Milyen volt otthon?
Szivesen a Macit,máskor is.Szoritok nektek,h.mielöb vége legyen már ennek az örökös hisztinek a szomszédotokkal. :wink:



Kép

Pussz

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió Timcike!
Akkor pénteken sokkal de sokkal jobban szurkolunk Neked :D
Amúgy otthon mindig szuper :lol: Lehet, hogy ezután gyakrabban fogunk járni... hogy itt ne bosszankodjunk. A nagyszülők úgyis imádják az unokát :lol:
Most megyek aludni...
Puszi, Lilla
zea
 
 


Zea-köszike,remélem mostmár valóban fog sikerülni.Örülök,h.jó volt.Menjetek is,minnél többszőr haza,sokkal jobb,mint itt.
Most készitettem egy pár képet magamról,gondoltam fölteszem,h.lássátok mekkora lett már a pocak :lol: 8)

Egyébként hol vagytok csajok?Csak én és Zea vagyunk már?!Ne szomoritsatok el. :roll:


KépKép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szióka Timcike!
Ez aztán a pocak :D Kell a hely odabent :wink:
Engem is elszomorít, hogy többiek így eltűntek :( Biztos a szép idő miatt mindeki sétál :)
Holnap szurkolunk!
Lilla
zea
 
 


Szió Mindenkinek! (Főleg Timcikének :wink: )
Sikerült betenni a vonalzót :lol: :lol: :lol: a babafalváról :lol:
Szóval ekkora Marci :D
Üdv! Lilla
:lol:

Kép
zea
 
 


Zea-gratula a vonalzodhoz,szuperul nez ki.Ugyes vagy!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sikerült az utolsó vizsgám,kész végeztem az egyetemmel. 8) :wink: Már csak az államvizsga maradt hátra.De addig is mostmár csak pihenek és élevezem az utolsó ehteimet a pici pocaklakómmal! :wink:

Pussz mindenkinek,és köszönöm a szurkolást!!!!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!
Gratula :lol: :lol: :lol:
Ügyesek vagytok így együtt :wink:

Marci már tud integetni :D és amikor játszik az autójával brümmög hozzá :D
Úgyhogy mi is ügyesedünk :lol:
Ja, és még mindig négykézláb közlekedik, mint a gyorsvonat :D
Élvezzétek ki az utolsó heteket. Bár utána is egy csomó jó dolog jön :D csak kialvatlan leszel, mint én :P
puszi

Kép
zea
 
 


zea-köszönöm szépen a gratulát.Igen Atticy megsugta az összes jó választ.. :lol: 8)
Végre fellélegezhetek,de még mindig a vizsgastressz hatása aladt vagyok,mintha még nem tettem volna le :oops: ...

Ügyes kis aranybéka lehet a te kis Marci Manód! :wink: Jó gyarapodást és fejlődést nektek!És probálj meg többet nem idegeskedni,rendben?Menjetek minnél többet haza!!! :wink:

Puszi


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Az NST eredményem jó.Az Uh-s meg:

Fejvégű fekvés,ami a legfontosabb...BPD: 93mm
AC: 339 mm
FL: 72 mm
HC: 352 mm
OFD: 12o mm
Súlya: 33o9 g
Hum: 61 mm

Minden a hején van és egészséges.Ami a fontos.
Kiváncsi lennék,h.mekkora Cm-ben,de sajna nem tudták megmondani.



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió!
Az a fontos, hogy mindene a helyén van a kis picúrnak :D Úgyis nemsokára megmérheted Te is :lol:
Beszéld meg Vele, hogy mikor jöjjön. Marci hallgatott rám, nem úgy mint most :shock: , és 37 hetesen péntek reggel született :lol: ahogy megegyeztünk :wink:
A vizsgadrukkra még én is emlékszem, nehéz még a vizsga után is :) ... Majd a fiad elfeledtteti :lol:
Puszi, megyek, mert Marci megy világgá az ölemből :lol:

Kép
zea
 
 


zea-úgy veszem észre,h.csak mi irogatunk már,sajnos.De nem baj,a lényeg,h.mi legalább fenntartjuk valamennyire ezt a topikot. :wink:
Szeretném,ha most vasárnap születne meg,vagy pont 27-én.Aztán ez eldöl. :roll: De szerintem most hétvégén fog. :shock:
Köszi a tippet!!! :wink: Megpróbálok beszélni vele. :lol: Remélem,hallgatni fog rám.És,h.könnyű szülésem lesz.
Puszillak benneteket!!!Majd jelentkezem még. :wink:




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió!
Szurkolunk Nektek :lol:
Figyeld a frontokat... Marci kettős fronttal jött. De egy hideg vagy meleg front egyedül is csodát művelhet :wink: És a lényeg, hogy a babáddal, mit egyeztél :wink:
Aztán jelentkezz gyakran, míg egyben vagytok... hogy tudjam, ha eltűnsz van valami... valaki :lol: :lol:
Hogy bírtátok a meleget? Marci alig tudott aludni. Csak most lett kicsit könnyebb, de a ház nem akar kihűlni, rossz a szigetelés :?
Vigyázzatok magatokra! És egyél könnyűeket vacsorára :wink:
Puszi, Lilla

Kép
zea
 
 


zea-nem szoktam vacsorázni hála... :wink: Volt már hideg,meg meleg front is.Ez a gyerek időben akar a világra jönni.Tudja,h.még nincs telyesen kész a kiságya és ameddig nincs meg,addig ő se akar kibujni. :wink: Egyébként jol birom a meleget,minden ok. 8) Vegyél a szobájába valami ventilátort,amit akiságyhoz forditasz,hátha jobban fog tőlle alukálni. :wink: Jelentkezem én,mig nem szülök,ne aggodj.
Pussz



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió!
Igaz, a kiságy fontos :D . Bár nekem már anyukám készítette elő, mert reménykedtem, hogy lesz valami, de nem gondoltam, hogy a kismanóm ilyen rendes lesz, és az első ctg után nem kell többre menni. :lol: :lol: Érdekes, hogy még előtte való nap mondtam a páromnak, hogy itt kettős front lesz este, de semmit nem érzek. Amúgy folyton mindenem fájt, de a szülés előtti nap volt a legkönnyebb napom... ki gondolta volna :D
Szerencsére egyelőre vége a melegnek. Nem tudom, hogy fogjuk a nyarat bírni. Jövő héten lelépünk megint. Férjem kiveszi a két gyereknapját, úgyhogy kedden húzunk el a szülőkhöz megint :D
Azért a netet figyelem majd :D de szurkolunk, hogy eltűnjetek lassan pár napra. Amúgy igaz, a babók tudják, mikor kell jöjjenek. A kórházban beszéltem egy anyukával. Az egyik lánya 28 hétre született. Kicsi volt, de szinte semmi baja. A fiát meg túlhordta. Minden babó más, szerencsére :lol:
Most megyek szunyálni :D
Puszi

Kép
zea
 
 


Ja, még valami. Van pár Liberós figurám, a csomagolásról. Tudod, ajándékot küldenek értük. Gondolom, Te is kapsz majd olyan kis kártyát a szülés után (valami jó kis baba-csomagban- én örültem neki), amivel lehet a Libero klubba jelentkezni. Ha gondolod, elküldöm őket, mert én már megkaptam, amit lehetett, majd mailben egyeztetünk.
L.

Kép
zea
 
 


De jó neketek!!!Most meg én irigyellek!Én is szeretnék hazamenni!!! :cry: De nem baj,mert ahogy bemegyek a korházba jönnek az ősök.Már alig várom! 8)
Elküldheted,ha akarod,de én nem Liberót fogok venni neki,csak Pamperst.Nem tudom,h.ezeket a cuccokat csak akkor kaphatod meg,ha csak liberót használsz?Mert ha nincs összeköttetésben,akkor ok.De fölöslegesen nem akarom,h.elküldd,h.költsd a pénzed. :wink:
Köszi,h.gondolsz rám!Jó kikapcsolódást otthonra!
Pussz



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió!
Senki nem ellenőrzi mi van a babód popsiján :wink: a kis figurákból meg sok van nekem, mert mi csak liberot használtunk egy évig. Szóval, szerintem, majdnem minden ajándékra elég lesz (összesen 3 van: egy teknőc, egy babakönyv és egy nyuszi báb- Marci szereti őket.) Most vettem először pamperst, mert akciós volt, de nincs hátul gumírozása és Marci kicsit pocakos és lecsúszik róla :oops: Most végül rossmant használunk majdnem olyan jó mint a liberó csak olcsóbb. Amúgy mi meg a liberóra esküdtünk, mert ajánlották, és úgy egyeztünk, hogy csak egyéves kora után kezdünk peluson spórolni, de most már nagyon :? rémesen sok pénz ment erre... ja, meg még megy :x . Te miért a pampers-re esküszöl? Csak érdekel :) a szomszédasszony is szereti :) Ja, egy dolog nagyon tetszett benne, jó kicsi, nem olyan nagy csomag a popsin. Ha nem csúszkálna le... igazán tetszene.
Na, ezt kibeszéltem :D
Alig várom a keddet, hogy lelépjünk. Egész későn indulunk, mert a férjemnek fél hétig órája van, utána bepattanunk a kocsiba és nyomás... de még addig van egy hétvége és kell látni a szomszédokat is :evil:
Megyek kicsit olvasok, míg szunyál a manóm... az éjjel megint 1 és 3 között játszott. Alig bírtam ki míg elaludt. Nem tudom, mi ez nála újabban. Feláll a kiságyban, kikérezkedik és nekiáll játszani a földön...Úgyhogy olyanok vagyunk mint a mosogatórongy. Ő persze kialussza magát nappal :shock:
Puszi, L.

Kép
zea
 
 


Nekem azért jön be jobban a Pampers,mert a nővérem is azt használ,és ő olyan finnyás féle.És ha ő telyesen meg van vele elégedve,akkor tuti én is megleszek. :wink: Ő már kitapasztalta a dolgokat,és hallgatok rá... 8) :wink:
Jol van akkor megirom neked a ciműnket pü-be,és akkor ha már "ennyire ragaszkodsz hozzá" elküldheted őket. :lol: :wink: Nagyon kiváncsivá tettél. :shock:

Most jöttem haza NST-ről.A doki ahogy meglátta a papiromat azt mondta ez nem jó.Holnap reggel várom vissza. :roll: És azzal kirobogott.Meg se tudtam kérdezni tőlle,h.mi a fene van... :?: Holnap reggel megint megyek,és angyon remélem,h.minden ok.lesz.De gondolom,ha nagy baj lett volna,akkor nem engedett volna haza...vagy ki tudja...most ezen parázok.Az elején nem akart a picikém mozogni,de amikor már 2x megrázta a csaj,a vége fele fölébredt.Mondtam,h.ő bulis csávó,inkáb éjjel van fenn. :wink: És nem is szereti ezeket a hiki muki szerkentyűket,elege van a sok vizsgálatból... :lol: 8) Ugyhogy remélem holnap megnyugtatnak. :roll:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nekem azért jön be jobban a Pampers,mert a nővérem is azt használ,és ő olyan finnyás féle.És ha ő telyesen meg van vele elégedve,akkor tuti én is megleszek. :wink: Ő már kitapasztalta a dolgokat,és hallgatok rá... 8) :wink:
Jol van akkor megirom neked a ciműnket pü-be,és akkor ha már "ennyire ragaszkodsz hozzá" elküldheted őket. :lol: :wink: Nagyon kiváncsivá tettél. :shock:

Most jöttem haza NST-ről.A doki ahogy meglátta a papiromat azt mondta ez nem jó.Holnap reggel várom vissza. :roll: És azzal kirobogott.Meg se tudtam kérdezni tőlle,h.mi a fene van... :?: Holnap reggel megint megyek,és angyon remélem,h.minden ok.lesz.De gondolom,ha nagy baj lett volna,akkor nem engedett volna haza...vagy ki tudja...most ezen parázok.Az elején nem akart a picikém mozogni,de amikor már 2x megrázta a csaj,a vége fele fölébredt.Mondtam,h.ő bulis csávó,inkáb éjjel van fenn. :wink: És nem is szereti ezeket a hiki muki szerkentyűket,elege van a sok vizsgálatból... :lol: 8) Ugyhogy remélem holnap megnyugtatnak. :roll:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nekem azért jön be jobban a Pampers,mert a nővérem is azt használ,és ő olyan finnyás féle.És ha ő telyesen meg van vele elégedve,akkor tuti én is megleszek. :wink: Ő már kitapasztalta a dolgokat,és hallgatok rá... 8) :wink:
Jol van akkor megirom neked a ciműnket pü-be,és akkor ha már "ennyire ragaszkodsz hozzá" elküldheted őket. :lol: :wink: Nagyon kiváncsivá tettél. :shock:

Most jöttem haza NST-ről.A doki ahogy meglátta a papiromat azt mondta ez nem jó.Holnap reggel várom vissza. :roll: És azzal kirobogott.Meg se tudtam kérdezni tőlle,h.mi a fene van... :?: Holnap reggel megint megyek,és angyon remélem,h.minden ok.lesz.De gondolom,ha nagy baj lett volna,akkor nem engedett volna haza...vagy ki tudja...most ezen parázok.Az elején nem akart a picikém mozogni,de amikor már 2x megrázta a csaj,a vége fele fölébredt.Mondtam,h.ő bulis csávó,inkáb éjjel van fenn. :wink: És nem is szereti ezeket a hiki muki szerkentyűket,elege van a sok vizsgálatból... :lol: 8) Ugyhogy remélem holnap megnyugtatnak. :roll:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


huha,ezt jol megcsináltam... :lol:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok végre találtam egy olyan fórumot ahol Erdélyi kismamák beszélgetnek :) Mi Érden lakunk van egy 13 hónapos kisfiam.Remélem a továbbiakban is fenn tudjátok tartani ezt a fórumot.
Kriszta voltam
kriszta26
 
 


Isten hozott a clubunkba Kriszta!!!
Honnan is vagy te? Remélem,h.egaláb mi Zea-val fenntartjuk ezt a fórumot...a többiek elbóbiskoltak valamerre... :lol: 8) :wink:
Irhatnál ezekután már te is jó sokat! :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Üdv Kriszta!
Végre új "arcok" :) Csatlakozok az előttem szólóhoz, hátha kicsit fellendítjük a topikunkat :) Írj Magatokról... Mi már sokat meséltünk. :lol:
Timcike!
Cím megvan, ha sikerül feladjam a figurákat megírom. Még összekotrom őket, ja és kellene egy kis nyugi, mert délelőtt óta már megint felhúztak a szomszédok :evil: Komolyan elmehetnénk a Mónika showba. Szegény Marci meg nem érti, miért nem sétálunk az udvaron már egy jó ideje, folyton ki akar menni játszani, üti az ajtót, úgy sajnálom :cry: . De sétálunk nagyokat babakocsival a környéken :wink: .
Pelus ügyben tényleg az számít, hogy olyantól kapj tanácsot, akiben megbízol :D
Az nst miatt ne aggódj. Tuti nem engednek haza, ha gond van. Amikor a kórházban voltam többen feküdtek bent, mert az nst nem volt ok, mentőt hívnak ilyenkor. De persze ők is jól elvoltak még napokig, csak épp figyelték a babóikat. Szóval, ne aggódj. Figyeld, hogy mozogjon a babád... és nem lehet baj. Nekem azt mondták, hogy legalább 8szor kell mozdulnia a nap valamelyik 8 órájában (ha bulizós akkor éjjel :lol: ), amúgy meg lehet átalussza a többi időt, még az sem gond. Lehet, hogy erősek a méhösszehúzódásaid, ezért lepődött meg a doki...
Írj, ha megtudsz valamit, hogy mi volt. Addig is szurkolunk, hogy rendben legyetek!
Puszi, L.

Kép
zea
 
 


Hát sziasztok, :)
Mi Érden lakunk, amúgy meg Marosvásárhelyiek vagyunk.Hiányzik nagyon az otthon.Timcike szurkolok a babáért nem kívánom azt h könnyű szülést mert nekem mindenki ezt mondta és nagyon megszenvedtem de megérte, tündéri kicsike és élvezem minden pillanatát, nem rég indult el és kínlódok vele mert még bevásárolni sem tudok annyira eleven és a babakocsi már nem kell neki :( Zea amint olvasom a fiaink egyidősők abban reménykedtem h egy napon születtek.
Ti honnan jöttetek és merre laktok?
sziasztok Kriszta voltam
kriszta26
 
 


Kriszta- Én is Marosvásárhelyről jöttem Kecskemétről.Még az is lehet,h.lástásból tegeződünk :lol: :wink: 8) Mejik negyedben laktál? Én az új Cornisán.A 1o emeletesekbe.Mikor költöztetek ide? Én aug-ban.De minden hó-ba jártam eddig haza,remélem ezentul is fogok,mert erőssen honvágyas vagyok,nem birok itt lenni sokáig. :wink: 8) A szüleim,a nővérem meg a pici lánya nagyon hiányzonak!Dehát megoldom én mindig.Szedem a cuccot s megyek.Hehe... Köszike a jókivánságot,remélem,h.könnyű szülésem lesz azért. :wink: Majd megunka a picikéd a futkározást és mikor elfárad,beleül a kocsiba...hehe.Csak mindenhez nagy türelem kell,ami manapság sok embernél hiányzik,sajnos.Rohanó világban élünk.De én ugyis kiiktatok minden rohamot,és csak a babomra fogok koncentrálni.Nyugisan-szépen,"ahogy a csillag megy az égen..." :wink:

Zea-előre is köszi a kis figurákat! :wink: Nem baj,figyelj,eljön az az idő,h. az udavron semmi gond nélkül fogtok ujra sétálni.De én komojan fel se vnném a szomszédokat,átnéznék rajtuk simán és azt csinálnék,ami nekem jol esik.Séta,játszás,stb.Annál jobban idegesitené őket,ha fel se veszed. :lol: :wink: 8)

Nah,most jöttünk haza NST-ről.Mondtam a dokimnak,h.tegnap belémrakta a frászt,mondta,h.nem volt szándékos,sietett,de nem tetszedt neki az a fájás a papiron.Mondtam neki,h.az nem vészes szoktak nagyobbak és vészesebbek is lenni :lol: :wink: .
És a mostani papiromra meg azt mondta,h.nem hiszi el,h.ez a gyermek nem bir fennmaradni 3o percig... :lol: Én meg erre annyit mondtam,h.olyan mint az apucija :lol: ! 8) Szoval,most az elején nagyon be volt indulva és a végére meg bealudt. :lol: Olyan drága... 8) De majd hétfön ujra kell mennünk.Ha addig meg nem születik persze. Egyébként nincs semmi gond,minden ok.



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta-bocsi elirtam,mindig elirok dolgokat,a fenébe is... :oops: Marosvásárhelyről költöztem Kecskemétre.Nah igy... 8)


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Kriszta!
Igen, egyidősek a fiúk :) Marci még elvan a kocsiban, na nem sokat, és csak, ha ketten vagyunk. Ha a férjem is ott van, tudja, hogy ki lehet kérezkedni :D A bevásárlás nálunk is érdekes, kell figyeljek, mert Marci is bevásárolgat az alsó polcokról :shock: Ja, valószínűleg azért ül még el több ideig, mert még nem jár, csak négyézláb :D
Sokáig nem mertem vele elindulni sehová, mert volt olyan, hogy kikérezkedett a kocsiból és úgy elég nehéz volt hazajönni, de már megtanulta, hogy ha csak ketten vagyunk nem veszem ki. Kb 1-2 kellemetlen "nevelős" hét után már egyáltalán nem is panaszkodott a kocsi miatt. Nehezen szokta meg, mert amíg bírtam kendőben hordoztam, csak igen kis vasgyúró a szentem és most már beleszakadnék, ha így kellene vásárolnom .
Hát, mi máshonnan jöttünk. A férjem nagyváradi és meg szatmári vagyok. Ja, és Kolozsváron tanultam 4 évet.
Timcike!
Az csak jó jel, ha van jóslófájás :D akkor már csak közeleg valami esemény... Ma kint voltunk játszani az udvaron. Marci nagyon élvezte. Szerencsére van egy kis hely a ház mögött, ahová el lehet "bújni", és csak akkor látnak, ha utánunk jönnek... Persze, Marci mindenhová mászkál, úgyhogy futni kell utána. Elég jól kinyírta már a virágágyásomat is :lol: :roll:
Kellemes hétvégét Nektek!

Kép
zea
 
 


zea-hogy birja Marci a hosszú utat hazafele?Nincs baj a gyerekülésben?Mert pl.a nővérem kislánya nem nagyon szeret egy hejben kuksolni,igy sajna,nem is hozza el hozzánk,mikor szülök,mert egyszerűen nem birnak vele hosszúba. :? De érdekes,mikor baby volt,nagyon imádta kocsikázást. :roll: Ez van.Örülök,h.végre kimerészkedtetek a házból.Ne csak a ház sarkába menjetek,hanem bármerre,és szard le nagyivbe a szomszédodat!!!!Én azt tenném!
Pussz


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike!
A hosszú út nálunk is rázós. Két tuti tippem van: jó kis cukros teácska cumiban (rengeteg), bár amúgy soha sem cumizunk, csak kocsiban, és mobiltelfon, ami zenél... Különben nálunk is üvöltés van. :oops: De ezek beváltak. 8) Az a lényeg hogy mindkét mobil fel legyen töltve, hogy lehessen velük zenélni, pityegni, stb... Az elején énekeltem, de nem nagyon vált be. Ja, és mostanában már a képeskönyveit is nézegeti (azt itthon is imádja, bármikor be lehet vetni, ha nyűgös). Marci első perctől gyűlöl autózni. Talán 2 hétig nem vette észre, hogy nem otthon van, de utána... :shock: :shock:
Szóval, mi így autózunk. Csomó játékot is szoktam vinni, de azok csak percekig hatnak. Szerencsére van, amikor a teába belealszik, úgyhogy igyekszünk alvásidőre célozni az indulást, ami nem mindig válik be, mert ha nem tud elaludni, akkor végig fészkelődik :(
Most megyek folytatom a rámolást. Ma végre sikerült átmossam a Marci játékait. Csak takarítanom is kell, mert különben minden csupa kosz lesz újra :evil:
Vigyázz Magatokra :wink:
Puszi!

Kép
zea
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: