Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm kedves soraitokat!
Mióta megtudtam, szinte csak ez az egy szó jár a fejemben, hogy kisfiú. :-)))

Manó!
És ha még azt is elárulom, hogy utána sütött nekem palacsintát, mert már két napja azt kívántam! :-)))))))))) Igazi Angyal! :-)


Falevél!

Igen, a kórházban tudtam meg. Mondtam, hogy megmondhatja, ha látja, rámtette az UH-fejet, nem telt el 5 mp és azonnal mondta, hogy kisfiú! Úgyhogy szerintem a Kicsi csak arra várt, hogy szépen megmutathassa! :-)))))))))))

Ja! És mindkettőtöktől kérdezném, hogy megmozdult-e már a Picikétek? Nálunk mintha hétfő este lett volna mozgás... :-)))

Linácska!
Mikor jöttök erre felém? :-) Jövő hétfő?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi,
gratula, anno én is így küzködtem az érzéseimmel.Teljesen természetes,hogy az ember elérzékenyül.Csodálatos!

falevél,
én a kórházi UH-n tudtam meg,ugyan így a 18hetesen,hogy kislányom lesz.Maguktól nem mondják mert nem valami kedvesek,de ha rákérdezel akkor megmondják a nemét ha úgy fekszik.Legalábbis én megkérdeztem,mert hozzám se nagyon szóltak!!

enn,
hát ellátás a szülészeten elég gyér,a szobák eléggé le vannak amortizálva, a fürdő is.Nincs alternatíva,marad az ágy és a folyósó.Néha el mehetsz vajudás közben zuhanyozni,ez állítólag jó!A műtők is le vannak pukkanva.Mikor vittek császárra,le voltam döbbenve,milyen korszerűtlen a műtő,szerintem attól jobban meg ijedtem mint maga a császártól.Vajudást passzolom mert én nekem nem volt.Programozott volt a szülés,szerencsére.

linácska,
hogy vagytok?Nem kellett Jankát elvinni vérvételre.Még hortyog az orra,de a közérzete jó.Orrporszívó ezerrel.Lili,tűri az orrszívó porszívót?Janka vonyít nagyon tőle!!

donoé,
Ti hogy vagytok??
janka 2006
 
 


azt tudom, h le van pukkanva ahely. VOlt szerencsém 2éve bent feküdni, igaz az 1emeleten. Volt, aki a 2ról oda járt le tusolni, mert "jobb" volt az. :?
Ezek a szoba újítások érdekelnének még. VIP.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Noémi! :D :D :D Szóhoz sem jutok! :lol: :lol:
Nevekkel hogy álltok? Vannak már befutók? Gondolom most már nézegetitek a fiú neveket... :wink:

Én tegnap éreztem most már határozottan, hogy a baba mocorgott odabenn. :D Eddig is gyanítottam, de nem voltam benne biztos. Viszont tegnap vacsi után szinte ugrándozott, mert egyik helyről a másikra vándorolt és néha kis dudort is felfedeztem a hasamon. Olyan jó érzés volt! :D

Ennn, én is tartok attól, hogy nagyon lepukkant lesz a hely, és ez előre elszomorít. :( De majd nézzük a jó oldalát, hogy akkor már megszületett a baba, és vele lehetünk, szoptathatjuk és szeretgethetjük! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Falevél,
a medence végű fekvés egyenlőre nem probléma, csak a végén legyen fejvégű. A mélyen tapadó méhlepényre vigyázni kell, nekem is az volt, de a 31. hétre már jó helyre került, így símán kifért mellette Lili.

Noémi,
hát nem tudom, mikor megyünk, most még öt héten át minden szerdán tanfolyamot tartok. Szerintem inkább csütörtökön, akkor lazítok egy kicsit. Amúgy tegnap kétszer is elmentünk a házatok előtt, anyu masszőrjét és a 3.5 hónapos kisfiát látogattuk meg, ott laknak azokban a színes házakban, ha balra kicsit előre kinézel az ablakotokon.

Janka,
Lili engedi magát porszívózni, van, hogy ő fogja. Gyógyszereket is szépen beveszi, ezzel nincs gondunk.

Manó
menj el majd szülésfelkészítőre, ott mindent megmutatnak, és nem fog váratlanul érni, hogy milyen a hely. Amúgy egyátalán nem olyan rémisztő, és 3-4 éjszakáról van szó!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Akkor ezek szerint nem voltam elég bátor az UH-n, meg kellett volna kérdeznem... :(
No, de hátha a doki jövő héten megmondja...

pálfinoémi: én kedden (10-én) éreztem biztosra, hogy ő mocorog... :D szerdán is éreztem, viszont csüt-ön és ma még nem. :( Mondjuk még csak 2cm-es lehet a pici lábacskája, nem biztos, hogy mindig megérzem...

manófalvi:
én is mindenképpen szeretnék szülésfelkészítőre menni, így majd a saját szememmel láthatom , hogy mi a helyzet... és persze lesz időm lelkileg rákészülni.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi-nagy gratula a pici fiuhoz!Én is nagyon boldog vagyok,h.kisfiam lesz.Meg is könnyebültem egy picit.A lányokkal másab a dolog.Őket ovni kell mindentől,és minden pasitól,főleg a mai világban. :oops: :lol: :wink: 8)

Pussz minden kismamának!Jók legyetek!Kellemes hétvégét!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci,
én anno el sem tudtam volna képzelni, hogy fiam legyen, nem is lett az... de az első szavai az autó, busz, motor, és truck :D Na mondjuk én nem vagyok az a nagyon óvós anyuka, Lili már most az összes jó pasinak köszönget (persze utána illendően el is bújik). De hogy hogy tudja kiválogatni, hogy csak a jókkal kezd ki?????? :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Janka!

Köszi,jól vagyunk,szerencsére Noémi popsija rendbejött 4!!! hét után.Janka meg gyógyult már?Házacskátok hogy áll?Mikor terveztek költözni?

Noémi!

Gratulálok én is pici fiacskátokhoz,így ismeretlenül is! :D

Hűűűű,most nézem!Ma péntek 13. van?Még jó,hogy semmi nem történt.elég babonás vagyok :oops:
Vendég
 


donoé,

nyár vége fele tervezzük a költözést,ezerrel folynak a munkálatok a háznál.Olyan jó! Janka jól van,de még orszívó porszívoznom kell az orrát.Nagyon sír tőle,úgy kell lefognom.Annyira sajnálom.
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Manó!

A nevekkel nem kicsit állunk hadilábon. Azóta ez a téma egyfolytában, persze a család részéről is. Nem lesz egyszerű. :-)))

Falevél!

Én sem érzem azóta minden nap, csak nagy néha. Én is azzal magyarázom, hogy egy 2,6 cm lábikó rúgását meg nem sokkal nagyobb karocska kalimpálását nagyon nehéz észrevenni. Csak gyanítom időnként, hogy mégis Ő az! :-)))
Éjszaka mikor keltem fel mosdóba, akkor viszont teljesen a jobb oldalamra volt húzódva, és ahogy felkeltem szépen "visszacsúszott" középre. :-)

Linácska!

A csütörtök nekem sajna, nem jó, de majd egyeztetünk. :-)

Donoé, Timcike!

Nektek is nagyon köszönöm a gratulációt! Aranyosak vagytok!


Puszi Mindenkinek! Kellemes hétvégét!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi,
végül is hétfőn is Kecskeméten alszom, egész jól haladtam a felkészüléssel, szóval hétfőn is találkozhatunk. Neked mikor lenne jó? Nekem valamikor délután. Reggel viszem vissza Lilit a dokihoz, itthon van Szláva is, kora délután van egy kis elintéznivalónk, aztán végül is szabad vagyok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska-akkor bizonyára olyan kislányod van,mint én.Hiszen én is imádom a kocsikat! :lol: És a motrokat,főleg.Ilyen kicsit félresikerült gyerek vagyok,fiunak vártak,és lány lettem.Éppen csak a fütyi hiányzik... :oops: :lol: 8) Dehát ez már ilyen és ekkora.

Puszi minden kismamának!Jók legyetek!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Noémi, majd csak lesz egy befutó név... :D Én is ebben bízom! :lol: :lol:

Voltam 4D UH-on! :D Képet nem kértünk, mert nagyon elbújt a baba, így nem lehetett volna mit kinyomtatni, max a hátát... :wink: Az arca elé is mindig oda tette a kezét, így csak profilból csodálhattuk. De meghallgattuk a szívhangját! :D Na ott Apa is elérzékenyült! Le sem lehetett a mosolyt törölni az arcáról. A nemét nem tudtuk meg, de talán majd legközelebb. :wink:
És a hétvégén Apa is érezte a hasamon a kicsi rúgását! :D Teljesen transzba esett! Lesz itt még szerelem... :lol: :lol:

Remélem, mindenki jól van!

Üdv,
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Én mostmár azt mondom,h.telyesen mid1,az,h.mi a baba neme,csak ép és egészséges legyen,a többi nem számit,ugye csajok? :wink: Holnap 1 kor szoritsatok,mert vizsgázok. :oops:
Egyébként velünk minden a legnagyobb rendben van.Még 4 hetet min.ki kell birnia a pocakban,aztán jöhet kifele. 8) :lol: Már alig várom,h.simogassam,puszilgassam és ölelgessem. :D Imádni fogom.Még mindig nem érzek semmi komolyabb fájdalmat,csak a csontok tágulását,amik mostanába igen gyakoriak és eléggé fájdalmas,mikor rázendit,de kibirható azért. :lol: Még mindig nyugisan tudok aludni.Igaz néha fölkelek éjszaka wc-ni,de nem gyakran.Szoval én meg se érzem,h.terhes vagyok,csak akkor,mikor a tükörbe nézek,vagy a kicsi drága mozgolódik.Szerencsére könnyű terhességem van. :wink:
Puszi nektek kismamák!Vigyázzatok magatokra,meg a picikre!
Remélem,h.mindenki egészségileg rendben van. :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Falevél - végül sikerült kozmetikust választanod?

Janka - Te kinél szültél? És mi volt az oka a programozott császárnak, meg szabad kérdezni?

Lina - a szülésfelkészítőre hanyadik héttől lehet menni, emlékszel még rá?

Manófalvi - örülök, hogy Te is tapasztalod már a babóca mocorgását! Nagyon jó érezni az biztos!

Noémi - gratulálok a kisfiúhoz! A név végleges kiválasztása még nálunk sem történt meg, hát nem könnyű dolog! :roll:

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

potykamanó: még nem mentem el kozmetikushoz, de szerintem először majd a Bagi L.u-iban próbálkozom, amit te is írtál. De majd csak később, most még mindent meg tudok magamnak csinálni... :)

timcike: sok sikert!!!!!!!! Én aztán tudom milyen vizsgázni, már 4 éve gyűröm az egyetemet.... Sőt egy hónap múlva nekem is újból vizsgaidőszak lesz. :oops:

noémi: irigyellek, hogy te már tudod a picurka nemét. Ha szerencsém lesz, akkor holnap már én is tudni fogom. Mi egyébként az Ábel és a Sára mellett döntöttünk...

manófalvi: a férjem már teljesen be van sózva, már nagyon várja, hogy ő is érezze a mocorgást... :D de egyelőre csak én érzem.

A szülésfelkészítő engem is érdekelne!!!!

Ja és május 6-13. SZÜLETÉS HETE , sok jó program lesz itt Kecskeméten is.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Megszülettünk!':lol:'Az én történetem: Mint már írtam korábban sajnos császáros szülés volt. 1-én kellett visszafeküdnöm a kórházba délután, mert a dokim hazaengedett hétvégére. Mivel a prof úgy rendelte, hogy a "magas" (140/90) vérnyomásom miatt április 3-ról átteszi a műtétet 2-ra..Vasárnap éjfélkor már nem lehetett sem enni, sem inni. Másnap 6-ra jöttek értünk, mert egy szobatársam is így volt kiírva, és felcuccoltak bennünket a gyermekágyas részlegre, ahol a végső helyünk volt. Ő kilencre volt kiírva, én 10 órára. 9-kor jött egy zöld köpenyes emberke, és felvitt a szülőszobára, ahol bekötötték az infúziót, meg a katétert. Aztán onnan feltoltak az 5.-re, a műtő elé. Ott várnom kellet negyed órát, mert a szobatársam még bent volt. (Nekem az a negyedóra örökké valóságnak tűnt, és nagyon rossz volt, mert elkezdtem remegni, mint egy kocsonya-gondolom volt egy kis nyugtató vagy valami az infúzióba.) Aztán aláírattak velem még ott egy papírt, hogy belemegyek az epidurális érzéstelenítésbe, majd betoltak a műtőbe. Nem tudom miért, de kicsit az ájulás környékezett. Aztán feltettek a műtőasztalra, és felültettek, előre kellett hajolnom, mert lidokaint adtak, aztán bevezették a kanült a gerincbe, amin átment az epidurálos érzéstelenítő. Ez egyáltalán nem fájt, pedig ettől paráztam a legjobban. Utána kaptam egy oxigén maszkot, és mondták, hogy a baba megszületéséig csak ebből lélegezzek. Majd jött az orvosom, és elkezdődött a "szülés". Aki gyenge idegzetű ezt a részt ne olvassa, de aki kíváncsi rá, annak ezt is leírom: Picit éreztem, ahogy a bemetszést csinálta, de csak annyira, mintha egy tompa tárgyat húzott volna végig a hasam alján. Azután csak azt éreztem, hogy ketten három fele húznak, és a dokim közli, hogy nagyon kötöttek az izmaim. Majd rátenyereltek a bordáimra, és mondták, hogy sóhajtsak nagyokat, és haladtak lefele a hasamig, aztán a következő pillanatban már csak azt vettem észre, hogy egy pillanatra odahozzák a babót, és hallom a sírását. Hogy kiabált szegény (a párom mondta, hogy még a folyosón is hallották)!
Szóval 10.13 perckor megszületett az én édes kicsi fiam 3800 grammal, és 50 cm-el.
Utána már nem éreztem nagyon semmit csak hallottam, hogy valami műszerrel valamit csinálnak alul. Picit később, pedig feltoltak a 302. szobába. Még aznap este lehozták Ádámot egy kicsit ismerkedni. Annyira hihetetlen volt, hogy az a pici emberke, aki ott feküdt és szundikált mellettem az enyém. Még ma sem nagyon fogom fel, pedig már szopizik is, meg időnként nagyon cukin mosolyog. Ha sikerül töltök fel képet.
Ez volt az élménybeszámolóm, bocsánat, ha túl részletesre sikerült!
Mindenkinek további jó babavárást!

B.lin! Neked meg nagy gratula!
Noémi! Neked is!
mandula82
 
 


falevél2-köszike a jókivánságot. :wink: Neked is sok sikert kivánok a tanulásban,remélem,h.sikerülni fog minden vizsgád. 8)

mandula82-nagy GRATULA a kis Ádámhoz.Én nagyon szivesen olvastam soraidat.Igaz néha összeráncoltam a homlokom,mert nem valami kellemes érzések lehettek,mikor vágtak,meg a szúrások,szoval.... :roll: nem is tudom,még én nem is merek a szülésre gondolni.Nagyon remélem,h.sokat nem fogok szenvedni,és nem lesz semmi koplikáció.
Nagyon várom a piciről a képeket.

Puszi minden kismamának!És anyucinak. :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Potykamanó
minden hónap első hétfőjén kezdődik a tanfolyam, és nagyon sokan szoktak lenni. 3 egymást követő hétfő délután volt. (na nekünk a nov. 1. bekavart, és csak kettő hosszított). Véleményem szerint olyan 33-36 hét között menj el, mert sokan vannak, és nagy pocakkal, végefele, főleg nyáron nem tanácsolom. Én olyan 34 hetes voltam talán, de sokat rosszul lettem. Elvileg az apás szülésnek feltétele, hogy elmenjetek (amúgy nem tilthatják meg, hogy ott legyen az apa, joga van hozzá, de pl. ha ketten is szeretnétek a tök jó, különálló apás szülőszobába menni, előnyt élvez, aki volt tanfolyamon).

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Ahogy ígértem, íme néhány kép Ádámról!

Jó babavárást!

Kép Pár órásan Kép Megszülettem! Kép Ma, 2 hetesen

Kép
Kép
mandula82
 
 


Szia Timcike!

Annyira nem volt borzasztó!:) Hidd el szívesen gondolok vissza rá, mert annál szebb dolog nincs, mint életet adni egy pici embernek!(Még ha műtéti úton is történik a dolog.)

Vigyázz magatokra!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Timcike! Bocs, de ma nem vagyok magamnál, nagyon köszi a gratulát!:oops:

Kép
Kép
mandula82
 
 


mandula,

gartula a kisfiadhoz,gyönyörű baba szép formás!Látszik rajta,hogy császárral jött a világra nincs megtörve se nyomodva a kis buksija!
Tudod én is császáros voltam ezt máskor már megleveztük,nálam is minden ugyan így zajlott le,Mondjuk én nem éreztem semmit egyáltalán.Tejed van rendesen? Mennyiket eszika a picurkád?Éjszaka is szopik úgye?Nem vagy kimerült?Én nagyon az voltam az elején de aztán bele jöttem a dolgokba.

potykamanó,

Temesváry Bélánál szültem,nagyon megvoltam vele elégedve.Azért volt programozott a császárom,mert far fekvésű volt Janka,és nem látta értelmét,hogy fölöslegesen vajúdjak.Szinte nulla volt az esély,hogy beforduljon végig a 9-hónap alatt farfekvéses volt,végig ülte a 9-hónapot a pocakomban.Nem forgolodott semerre!De most annál többett mozog,nem győzők figyelni rá.Így megbeszéltük mikor feküdjek be és másnap meg lett Janka.Hát ennyi röviden!De nem bánom,hogy ez így volt egy percig sem.
janka 2006
 
 


Mandula,
gratulálok a gyönyörű pici fiadhoz, sok örömet kívánok nektek együtt!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Újfent köszönöm Mindenkinek a gratulációt! :-)))

A Kicsi egyre többet mocorog, leginkább dél körül és kora délután élénk.

Ma megyek a védőnőmhoz, végre én is megkapom azt a kuponos könyvet. :-))))))))

Igen, a név-kérdés nem egyszerű. Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de férfinévből nincs annyi jó, mint női névből!!! Ha van is, azok nagy része meg foglalt a családban és olyat nem szeretnénk adni, amit valaki már "visel". A maradékra meg persze igaz a nekem tetszik, neki nem és fordítva. :-))) Talán viszont mintha lenne egy befutó... De ez még nem 100 %.

Mandula!
Sok szeretettel gratulálok a Tündéri Picikédhez!

Puszi Mindenkinek!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!!!

Gratulálok a ksi lurkóhoz Mandula!! Jó babázást.
Nekem 3 napja csupa kiütés ( piros pötty) a karom, kézfejem, arcom. Ma megyek házidokihoz. Remélem nem vmi gyerekbetegség, mert még nem volt. :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm szépen a gratulációt!Nagyon aranyosak vagytok!

Janka!Éjszaka is szopizik, de sajnos nincs annyi tejem amennyit szeretnék. Mostanában úgy csinálom, hogy 2 mellből etetem minden evés alkalmával, mert így nagyjából jól lakik, és csak minimális tápszer kiegészítés kell. Csak az a nagy problémám, hogy azt vettem észre, hogy a bal mellemben már nincs annyi tej, mint az első héten. Pedig iszom naponta 2,5-3 liter folyadékot, meg tejcsináló teát is.':roll:'Ez mitől van? Amúgy az étvágyával semmi gond, az alap adagja 110 grammnál kezdődik, néha megeszi a 150 grammot is, és volt, hogy egy nap 660 grammot is evett összesen. A kórházból 3610 grammal jöttünk ki, de tegnap már 3950 grammot mértünk.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: gratulálok!!!!!!! Gyönyörű a kisfiad...


Ma voltam dokinál, de nem vizsgált meg UH-n, úgyhogy továbbra sem tudom a baba nemét... Lehet, hogy jobb is így, majd a 24.héten a férjemmel együtt szeretnénk 4D-s UH-ra menni, és akkor legalább mindketten egyszerre tudjuk meg... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Ennn! Bocs, hogy csak most reagálok, de láttam, hogy érdeklődtél a szülészeti állapotokról.:oops: Voltam szülésfelkészítőn, és ott végig mutogattak mindent a szülőszobán (én ott nem sokat tartózkodtam), és a vajúdás alatt van lehetőséged sétálni, zuhanyozni, van egy óriás labda is, amire rá lehet ülni, de ezt csak a papás-mamásban láttam.
A gyermekágyas szobákról annyit, hogy van ilyen is meg olyan is. Én például olyanban feküdtem, amiben nem záródtak rendesen az ablakok, és ezért kicsit meg is fáztam, de a barátnőm előttem 2 héttel szült, és ő felújított szobában feküdt (új ágyak, elektromos ágyemelő, stb).Mondjuk én császáros szobában voltam, ő meg ott, ahol a természetes szüléssel szültek.
A kaja egy kicsit a menzára emlékeztetett. Reggeli általában zsemle volt, vaj, felvágott, a vacsi is hasonló, az ebéd meg kb. 3x volt zöldség leves, utána főzelék hússal, de volt rántott hal tartárral, meg volt rizses hús is.
A tusoló meg a wc szerintem nem volt túl higiénikus, sőt!:roll: Ezt én úgy oldottam meg, hogy vittem be magammal papír wc ülőkét, meg fertőtlenítő kendőt.
A nővérkék általában kedvesek voltak, meg segítettek, ha szóltam. Rögtön jöttek, ha valaki hívta őket. Szerintem ez a része rendben volt.
Szóval kb. ilyen most a szülészet, ilyennek láttam.

Jó babavárást!:lol:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula :D - gratulálok a kisfiadhoz! Nagyon szép! Úgy látom nagyon bátor és ügyi voltál a szülés alatt!

Lina:D - köszönöm szépen a szülésfelkészítős infókat! Nagyon el szeretnék menni. Ide olyan is mehet aki esetleg császáros lesz?

Janka :D - értem, köszi. Csak azért kérdeztem, mert valószínű nekem is császár lesz, de 100%-ra még mindig nem mondták. Gondolom majd a végefelé lesz biztosabb a dolog.

Noémi :D - ugyanígy vagyunk a nevekkel. Mi kislányt szerettünk volna, és abból volt is bőven a tarsolyunkban, aztán kiderült hogy kisfiúcska és rögtön elakadt a dolog. :shock: Persze, még egy kis idő van dönteni! :wink:

Kép
potykamanó
 
 


Falevél :D - hova mentek majd 4D-re?

Kép
potykamanó
 
 


Falevél, Potykamanó!
Nektek is köszi a gratulát!

Potykamanó!

Én is voltam szülésfelkészítőn, pedig akkor már 100% volt, hogy császáros leszek. Ott nem számít, hogy hogyan szülsz, egyébként mondanak egy pár dolgot a császáros szülésről is. Szerintem nagyon érdemes elmenni rá! Nekem a szoptatásban is segített!

Szép napot Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


potykamanó: majd a Malomba megyek, a IV.emeletre. http://www.biospa.hu . Itt 10000.- a 4D-s UH, Dvd-t vinni kell és akkor fel is veszik. Egészségpénztári kártyával pedig 10% kedvezményt kapsz, a honlapjukon meg lehet nézni, hogy melyik EP kártyákat fogadják el.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Azért annak örülök, hogy lehet mászkálni + zuhanyozni a vajúdás alatt, én nem bírnám ki ha végig feküdni kellene...

Még csak a félidőnél járok, de biztos hogy szeretnék szülésfelkészítőre menni, így legalább nem lesz teljesen ismeretlen a környezet...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mandula - Mindenképpen szeretnék menni. Azért is merthogy végigvezetnek a "helyszíneken", így legalább már ismerős lesz a terep. :wink: Másrészt azért, mert gondoltam, hogy hasznos dolgok hangzanak el, mint ahogy írod, pl a szoptatásról is. Egyébként jól hallottam hogy mindig ugyanaz a szülésznő tartja, valamilyen Márta, aki állítólag nagyon aranyos?
De hogy ill. hol, kinél lehet jelentkezni ide? Esetleg kell hozzá valami papír az orvostól?

Falevél - ja, igen, emlékszem már, hogy írtad a malom uh-ot. És ott a 4D-t a Terebessy doki csinálja, akihez jársz?

Kép
potykamanó
 
 


Ennn - voltál dokinál? Mizujs a kiütésekkel?

Kép
potykamanó
 
 


Nem voltam még, mert du4től rendel. De akkor megyek. Kezd nagyon viszketni. Ki kell zárni, h nem vmi fertőző nyavalya.
Most beszéltem SZ.G-vel ( nődoki), baromira bepörgött, h ilyen nincs. És megint leveszik majd a TORCH-ot, amikor megyek 3-án. Valószínű, h uh is lesz, emiatt. :cry: Ez az én szerencsém.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


mandula, köszi, h írtál a k.h-ról

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


potykamanó: a dokim mondta, hogy nem ő csinálja a 4D-s UH-t. Nem tudom a nevét sajnos annak, aki csinálja.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Egy ki bejelentkezés. Jól vagyunk mind a ketten. Rendesen eszik, növöget. Szerencsére egyenlőre elég is a tejem. Holnap jön a doktornő és akkor pontosan megmérjük.

Ma ment a párom előszőr dolgozni, de mivel még anyukmékkal lakunk és anyu pont délutános így még nem vagyok teljesen egyedül. délután meg jönnek a többiek is haza.
Majd jövő héttől jön az egyedül lét.

Mandula nagyon szépen köszönöm és én is gratulálok neked.

És még pár kép:

Ez akkor készült amikor éppen csuklottunk. Sajnos nagyon sokat csuklunk és már sokszor ilyen belenyugvósan tűri a picikém

Kép

Egy kis mesztelenkedés

Kép
Kép
Kép

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Potykamano:

Szerintem érdemes elmenni a szülésfelkészítőre. Sok újatt mondanak és tényleg egy picit előny,hogy ismered már a terepet. Én nem bántam meg, hogy elmentünk.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Ennn - remélem semmi komoly baj nem lesz! Lehet hogy tévedhettek az első Torch vérvételnél? Az hogy lehet? Azért ez elég gáz lenne?

Falevél - sebaj!

B.lin - Tündérszép kis csajszi! :lol:

Kép
potykamanó
 
 


Nem, még nincs meg annak az eredménye. De A fertőzés miatt megint leveszik. H kiderüljön, h friss fertőzés, vagy régi, csak most jött ki. Meg abból is látható, h mi lehet ez. Én nem értek hozzá.
De nagyon parázom. Semmilyen gyerekbetegségem nem volt elvileg. :(

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Potykamanó!

A védőnőknél lehet az időpont felől érdeklődni, ők meg tudják mondani mikor lesz, és hova kell menni. Majd vinni kell a kiskönyvedet, mert minden alkalommal bele fogják írni, hogy jelen voltál. Úgy tudom Miklós Márta tartja az előadásokat, amikor én voltam az uh-s váróban volt.Meg vigyél tollat is mert lesz egy papír, amit ki kell tölteni.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Mandula, gratulálunk a babához! :D Gyönyörű kisfiad van!

Szülésfelkészítőre mi is szeretnénk majd menni, és terhes tornára is szerettem volna, és a dokinak mondtam is hogy írja meg az ajánlást/igazolást. De elfelejtette, én meg csak most vettem észre, mikor rendezgettem a papírokat. :( Szóval megvárom a következő alkalmat. De szerintem még akkor sem lesz késő. :D

A héten voltunk 4D-n! Fantasztikus élmény volt! :D :D Apa teljesen transzba esett, és a mosoly és a könny egymást váltogatta. :D Szinte csodaként éltük meg. Hallottuk a pici szívdobogását, mozgolódását, folyamatosan rúg-kapált... :D :D Én nem szeretném tudni a nemét (egyelőre) így a doki szólt, mikor csukjam be a szemem, és ők Apával megbeszélték. Szóval Ő egyedül tudja. A családnak sem mondjuk (vagyis mondja) el, legyen meglepetés! :lol: A nevek még nagyon nem állnak össze, de majd csak megszületik a végleges. :lol:

B.Lin, nagyon szépen nő a baba! Szinte hihetetlen, hogy hamarosan már 1 hónapos lesz... Szalad az idő... :D

Legyen szép napotok,
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


már hasmenésem is van..... :(

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


manófalvi: hol voltatok 4D-n? Jól látszott a baba? Nekem azt mondták, hogy a 24.hét körül érdemes menni, de legszívesebben már most mennék...sőt minden héten... csak hát az egy vagyon lenne. :D Csodálom, hogy a párod kibírja, hogy ne mondja meg neked, én nem bírnám magamban tartani...

b.lin: tündéri a babád!!! Milyen kis pocakos lett, látszik, hogy jól van... :D

ennn: szurkolok, hogy ne legyen nagyobb gond...

Kép

Kép
falevel2
 
 


manófalvi: ja és ha tudsz, tegyél fel képeket, nagyon kíváncsi vagyok...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mandula - köszönöm az infót! Igen, én is a Miklós Mártát hallottam, csak nem jutott eszembe a vezetékneve.

Manófalvi - irigyellek egy kicsit az érzés miatt, már mi is készülünk 4D-re, de még nincs időpont, azt találgatjuk mikor is menjünk.

Ennn - hát a hasmenés sem jó jel. Nem tudom mia túró lehet ez?! Gyere és mesélj ha hazaértél.

Kép
potykamanó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: