Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hurrá esik a hó! Hanna nagyon élvezi!!! Állandóan ki akar menni.
A védőnő és az orvos a Fóti úton van (a gumis a sarkon) 35 szám.

Kép
Kép
mese80
 
 


Hát Giga, már a fóti úti gyerekorvos sincs túl közel, de a másik lehetőség a Barátság úti lakótelep. Arra gondoltál? Az legalább 1 órányi járóföld csak egy irányba, és ha így zuhog a hó, mint ma, vagy minusz 20 fok lesz...

Juli

Kép
b.j.
 
 


Most hallottam, h állítólag lesz a cseri melletti felnőtt orvosi rendelőben maszek gyerek orvos is. Gondolom váltják egymást. A gyógyszertárban lehet elvileg érdeklődni. Vmi doktornő jönne ki majd káposztásról. KÍváncsi leszek, h ez is csak kacsa, vagy valóban lesz belőle vmi. Ti tudtok erről bármit???
Ill. h az ominózus aláírásgyűjtésnek azonkívűl, h biztost neveztek ki, lett e vmi eredménye???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Hát nekem pont ott mondták, hogy nem lesz. De azért remélem, hogy nekem mondták rosszul, és ki fogják használni a másik fél rendelést.
A felnőttorvosi rendelési idő egyébként:
H,Sz: 16-19
K,Cs,P: 8-11

Juli

Kép
b.j.
 
 


Elég bután lett ez a rendelési idő megcsinálva. Gondolhatott volna arra, h szinte mindenki estére ér ide haza. Szóval inkább 3x délután kellene és pl 8ig. Az én uram is van, h csak f7-7re ér haza.
No de ne panaszkodjunk, mert legalább van. Csak nem tudom, h áthozzuk-e apa kártyáját. :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

MSE nagyon nagy gratula kistesóhoz!

ELjött a mi időnk...szombaton költözünk... :)

Eltűnök egy darabig...de lehet, hogy nem sokáig, mert állítólag kedden már jönnek szerelni..kérdés mikor lesz aktív a vonal...

Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Juli!
Tökre jó hogy beugrottatok tegnap!
Ígérem nemsokára el fogunk tudni menni együtt sétálni egyet, csak most még 1-2 napig itt melósok vannak és itthon kell lennem. Az ajtó díszléceit cserélik ki, meg festik majd le.

Ez a felnőttorvosi rendelő az ahova mi tartozunk?
A védőnőkhöz mikor lehet menni? Úgy értem, hogy nálunk Kistarcsán úgy volt, hogy voltak az egészséges tanácsadási napok, amikor a gyerekorvos is ott volt, és akkor nem igazán tudott az ember a védőnővel beszélni. Ellenben volt még 3 üres napja, amikor viszont úgymond terepen voltak, vagyis háznál. Ez itt is így működik?

Köszi!

Kép
Kép
giga1
 
 


Ennn!
Gratula a költözéshez? Melyik utcába költöztök?
Kívánom, hogy minél hamarabb rend és tisztaság legyen nálatok is! :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Felkiáltó jel akart lenni a költözés után... :oops:
!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Asszem némi zavar támadt a rendszerben 8) Nem mi költözünk. ((remélem)) :wink:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Bocsi!!! :oops: :oops: :oops:
Manó költözik...

Tudtok valamit a Szent János kápolnában lévő baba-mama klubról?

Kép
Kép
giga1
 
 


Eddig a Babcsány Judithoz a Tábor utcába tartoztunk körzetileg, gondolom miután ez itt van a sarkon most ide. De szabad orvosválasztás van elvileg.
A védőnőnek (Szabóné Jaskó Melinda) szerdán 8-10-ig van csecsemőtanácsadása doki nélkül, ekkor lehet hozzá menni. Téglássy doktornőnek csütörtök 8.30-11-ig van tanácsadása, utána betegrendelése, szóval érdemes korán menni, hogy minél kevesebb bacit szedjen össze a gyerek, mert egy rendelő van.

A kápolnában a Baba-mama klub keddenként asszem 10-től van, fenn van a honlapjukon. Egyszer láttam az udvari játszótéren voltak, jónak tűnt, csak épp a Mária utcai Szemészeti Klinikáról jöttünk s Boti beszunnyadt a kenguruban, így nem mentünk be.
Egyébként helyileg is jó, mert közel van, kb 20 perc a lovardán át.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok :)

baba-mama klubra én is vevő vagyok, de szerintem Zsófi még kicsi hozzá :?
Vendég
 


A lovardán át lehet menni?????? :shock: Hol ????Alag felöl hol mész be???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


A reptéri út vége fele még az iparterület előtt van egy dupla földút a lovaknak, sarkon egy éjjeliőrösnek tűnő bódé, de ritkán látni ott bárkit is. Van kitéve egy tábla, hogy a kapu zárva, de ne rettentsen el senkit, mert többnyire nyitva van. :lol:
Egy kis(!) eső után még jobb is az út, mert lesimul, s nem süpped el a homokban a kocsi.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Egyébként aki nem volt még a reptéren, ajánlom figyelmébe, frankó a kilátás, rálátás a hídépítésre, este meg a férjem szerint a csillagászoknak kezdvez az idő :lol:

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, hogy a most már a védőnőtől is időpontot kell kérni. Legalább is én felhívtam hogy terhes vagyok és időpontot adott 3 hét múlva. Morvidnak tartom, hogy 8 hetes korig nem foglalkozik a kismamával senki. Jó normál terhességnél gondolom nem gond, de nálam komplikáltabbak az esemányek. Na ez van! Sajna!

Kép
Kép
mese80
 
 


Mese!
Gratula a picurihoz!!!
Miért vagy komplikált? Remélem nincs semmi komoly baj!
Hát én jövő héten csak úgy be fogok állítani hozzá. Nem tudom a telefonszámát... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Giga!

Hát nekem volt két vetélésem és a lányomat is vrengeteg kórházi ápolás, gyógyszerek mellett hortam ki.De most nincs egyenlőre semmi baj. Re3mélem nem is lessz! Csak így Hanna mellett nem könnyű, bár már megy, de mindent kiszed,szétszed megkóstól.
Ti hogy vagytok? Jól ment a költözés? Jó lenne talilni. Ki a nőgyógyászod?
Szép napot!
Emese és Hannus

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!

Ennn, hogy van Bercike?
Mi Babcsányi doktornőnél vagyunk, és maradunk is. Nekem nagyon szimpatikus, és eddig mindig gyorsan végeztünk nála. Nincs órákig tartó várakozás, mert időpontra mész, és azt nagyjából tartják is.

Nem szeretjük ezt az időt. Ma este, azt hiszem, beiktatunk egy Buy-Way sétát. Ott van tető fölöttünk, így legalább kint lehet hosszabb ideig ez a manó.

Emese gratulálok!!!

Anita
anta77
 
 


Emese!
Sajnálom azt a két vetélést... Remélem most minden simán megy majd!
Köszi a telefonszámot. Úgy döntöttem, hogy mégis inkább felhívom. Ma elsétáltam Lilivel. Egy kicsit tovább is mentünk (egészen a lámpás kereszteződésig... :oops: ), mert elrontottam. De végül megtaláltuk a rendelőt. És rendesen ki is akadtam. Nem is azon, hogy nem volt ott senki, hanem inkább azon, hogy gyermekorvosi rendelő és nincs akadálymentesítve... :evil: :evil: :evil: Katasztrófa ami ebben az országban van! FELHÁBORÍTÓ!!! A járdák minőségéről (már ahol van) nem is beszélve :!: :evil:
A költözésen már teljesen túlestünk. Most még javítgatások vannak a lakásban, ezért délelőttönként sajna itthon kell lennem, délután meg már mindig elromlik az idő. :cry: De ma a szemerkélő eső ellenére is kimentünk, már nem bírtam. Lili hatalmasat aludt, és meg már alig vártam, hogy hazaérjünk, mert a 2 órás séta végére frankón bekeményedett a hasam. :?
Tudom, hogy mennyire nem könnyű pocaklakóval és kisgyerekkel... Ráadásul Lili még nem megy egyedül... :? Nálunk még dívik a kézenfogós séta, és közben anya meg derékszögben megtörik... :wink: De azért nem panaszkodom, mert kíméletes a lány, többnyire...
Én a kistarcsai kórházba járok Dr. Szabó László főorvoshoz. Te kihez jársz?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Most találtam meg ezt a topikot, szeretnék csatlakozni, ha lehet! :wink: :wink:
Augusztusban költöztünk Alagligetre, előtte Káposztásmegyeren laktunk. Én 36 éves vagyok. A vonalzón látható két csibész fiam van. Beni nagycsoportos, Káposztásmegyerre jár oviba. Én pedig otthon vagyok Danival gyesen. Sokat csavargunk, biciklizünk, főleg, ha nem ilyen fagyos az idő.
A fő topikom a 2005. őszi babák, oda írogatok lassan két és fél éve, mikor megtudtam, hogy Dani a pocakomban van.
Ma - alvásidőben - végigolvasom a ti topikotokat is, most csak ezt az oldalt futottam át, hogy megismerjelek titeket.
Üdv: Benianyu

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Szia Benianyu!
Üdv köztünk!
Merre laktok?

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Giga,
Köszi az üdvözlést. A Konrád Ignác utcában lakunk, pont a kanyarban lévő házban. Ti hol laktok?

Elkezdtem olvasni a topikot az elejéről, már az 5. oldalnál tartok, az első topitagokat már kezdem megismerni, már így olvasásból. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu! Üdv a topicban!

Giga! Elsőre nem egyszerű a közlekedés az tuti. :wink: Mi mikor átköltöztünk ki sem merészkedtük a Repülőtéri útra, mert ledudáltak az autók a saras árokba... :cry: Múlt hétfőn meg a fagyos hóban külön öröm volt tolni a kocsit. :x
A rendelőnél már fel sem tűntek a lépcsők. Babakocsi kinn marad, itthon meg felhordom az emeletre nagybevásárlással, mert a festők bepakoltak a babakocsitárolóba. :evil:

Juli

Kép
b.j.
 
 


Benianyu!
Mi a Závodszky Gézában lakunk. Balra a második házban.
4.szám.

Juli!
De nem felháborító? Én az ilyeneken teljesen ki tudok akadni, hogy miközben az utakat nagyban csinálják (hozzáteszem már ahol...), a járdákat le se sz@rják... Nem gondol ebben az országban senki senkire.

Kép
Kép
giga1
 
 


Juli,
Köszi neked is az üdvözlést! :)
Nagyon durva, hogy bepakoltak a festők a tárolóba és fel kell cipelned a babakocsit az emeletre. :(

Giga,
Megnéztem a térképen :oops: :oops: , mert nem igazán tudom még az utcaneveket, a szomszéd utcában laktok. :)
A vonalzó szerint nálatok egész kicsi lesz a korkülönbség a babák között. :) Szerintem csak az elején lesz nehezebb, utána klasszul eljátszanak majd egymással a gyerekek. :wink:

Én is hiányolom a járdákat. Főleg, hogy mi sokat bicajoz(t)unk. Ha ketten megyünk Danival (neki ülése van a bicajomon), akkor jobb, mert könnyebb figyelnem, de ha Beni is jön velünk a saját bicaján, akkor nagyon kell koncentrálnom, fülelnem, hogy jön-e autó.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Milyen térképen tudtad megnézni? Én sehol se találok olyat, amin rajta vannak az alagligeti utcák...

Lányok!
Tudnátok nekem megbízható, jó közös képviselőt ajánlani? Olyat aki nem pesti, hanem helybeli. Előre is köszi!

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga,
Ezen a térképen már rajta vannak az alagligeti utcák is. http://www.terkep24.hu/
Közös képviselő ügyben nincs ötletem. A mienk itt lakik a házban, nagyon korrekt, jó fej pasas. Szerintem ő nem vállal más házakat, mert dolgozik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Köszi a térképet!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Emese! Gratulálok a pocaklakóhoz, szivesen megosztom veled eddigi tapasztalataimat, ami a dunakeszi helyzetet illeti orvosilag. Sajnos, nem túl jó. Épen most szivok az egyik orvos miatt,aki nemadott beutalót az AFP-re, és most rohangálok, mint a mérgezett egér, hogy adjanak már egy beutalót...

Valaki kérdezte a háziorvost. Én elvittem a taj-kártyáinkat, és nagyon szimpatikus volt a doki, fiatal, segitőkész, kedves. Ma voltunk Melindánál, akitől azt az infőt kaptam, hogy szerettek volna egy gyerekrendelőt nyitni, de aztán sajna mégsem az lesz, hanem egy magánrendelés...

Benianyu: üdv nálunk!

Giga: a járdák hiányán én is rendszeresen kiakadok, nekem nagy csalódás volt, hogy Dunakeszin semmi nem működik normálisa, persze, meg lehet cáfolni, de valahogy nekem ez az érzésem.
Tegnap pl. több mint két órába telt, amig hazaértünk az Sztk-ból Eszterrel, mert nem jött busz.

adaka
 
 


Sziasztok!
B.j. köszi az infot a lovardáról, tavasszal kipróbálom.De tuti nem megyek egyedül :oops:
Adaka, és még mit lehet tudni a horvosról??? Engem az édrekel, h milyen szakterülete van, hova utal be, melyik kh-hoz tartozik stb. :roll:
BErci változatlanul sokat sír, rengeteget van fönt és álladóann tekereg, szenved aa pocakjával. Kedden jöttünk haza a kórházból, mert beutaltak mintked belgyógyászati kivizsgálásra. Bűzös és fura feketés sötét mocsárzöld volt a széklete, meg ugye ez a puffadás, tekergés, szenvedés stb. Kivizsgálták nagyjából: uh, vv, vizelet, széklet, de semmit nem találtak,csak h kissé vérszegény ( de ez gyakori). Meg beállították, h csak a súlyának megfelelő mennyiségű tápszert kaphatja ( mert kicsit többet is megevett, no nem mindig). A görcsoldókat mind kipróbáltuk, velük vagy nélkülük uaz volt a helyzet. Fájt uúgy a pocakja. Most nem adom neki, max a G.Water-t néha. De próbálom csak a tápszert, meg néha pici teát. Lehet, h ez a sok szirszar is betett az emésztésének. A koraszülöttes dokija több lehetőséget vázol, h miért ilyen hasfájós, és emiatt élénk. 1. ugye szondás baba volt, 2 nehezen indult be az emésztése 3. tul képpen -4hetesen egyik napról a másikra emésztenie kellett meg kiválasztania, holott még bőven a pocakomban lett volna ahelye és az emésztőkéjének még fejlődnie kellett volna. 4 fiú stb. A lényeg, h szerinte legkésőbb 6hónapos koráig kinövi. Csak attól tartok, h addigra már nem lesznek normális szülei :(
Apa is totál készen van, én is. Az utóbbi 2 hétben én napi max 3-4 órát alszom azt is vagy 8részletben. És nincs segítségem. Apa nap közben dolgozik, anyum apum, hugom kecskeméten ill szüleim még dolgoznak. Anyós jó messze, de ő kilőve, mert alkalmatlan rá (piás). Jó lenne vmi csecsemős, ajánlottak is, de 1000ft/óra amiért kijönne, függetlenül attól, h nekem nem felügyelet kell, csak valaki aki itt van velem, és ha kell segít, vagy csak mondja, h jól csinálom e, mit lehet még stb. Nem a gyerek ellátása nekem a probléma, inkább a sok sírás miatti bizonytalanság, és a társaság hiány ( főleg ha szutyok idő van).
Tegnap sütött a Nap, kint is voltunk 2x másfél órát dél körül. Szerintem ma is megyünk ki 10felé. Ilyenkor cseri-gyógyszertár járat. De ma lehet, h alag2-n fogunk picit sétálni. Kell a változatosság.
Benianyu, üdv itt!!! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennn 2012.09.29 20:34-kor.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Voltunk kedden B.J.vel a baba-mama klubban. Szerintem jó volt. Annak ellenére, hogy az előadások felét én nem hallottam... :D
Juli? Te? :wink:

Panndi, Ennn!
Szerintem nyugodtan eljöhettek a picurikkal. Volt két anyuka is egészen picike babákkal. Ha másért nem is a társaság jót tesz! De tanulhattok énekeket is (nekem is van még mit bepótolnom...), és szoktak lenni előadások. Most a védőoltásokról volt szó, illetve a babaúszásról.

Kép
Kép
giga1
 
 


giga1 írta:Sziasztok!
Voltunk kedden B.J.vel a baba-mama klubban. Szerintem jó volt. Annak ellenére, hogy az előadások felét én nem hallottam... :D
Juli? Te? :wink:

Panndi, Ennn!
Szerintem nyugodtan eljöhettek a picurikkal. Volt két anyuka is egészen picike babákkal. Ha másért nem is a társaság jót tesz! De tanulhattok énekeket is (nekem is van még mit bepótolnom...), és szoktak lenni előadások. Most a védőoltásokról volt szó, illetve a babaúszásról.


Sokan voltak? Én szívesen elmennék amúgy, csak mondjuk Veletek, egyedül nem annyira szívesen :) Meg amúgyis, bár nem alagi vagyok, de szívesen találkoznék Veletek, más babásokat nem ismerem errefelé :(
Vendég
 


Panndi!
Mi megyünk jövőhéten kedden is. Akkor ha gondolod csatlakozhatsz.
Írok privit.

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Szilvi: Én az SZTK-ban voltam vizsgálaton a nőgyógyászaton a Szaniszló Zsoltnál. Magyon aranyos, fiatal doki. Első látásra nagyon szimpi volt.

Lányok nem tudja valaki van az SZTK-ban ultrahang?

Kép
Kép
mese80
 
 


giga: köszi, szerintem soer tkerítünk rá, ha Zsófi is úgy gondolja :lol:

mese: én úgy tudom van, csak nem minden nap. Egyszer akartam elmenni, mikor kilenc hetesen karamboloztam, és a dokimat nem értem el, meg akartam nézetni minden oké-e, az pénteki nap volt, és aznap nem volt UH.
Vendég
 


Ennn!
Boti is többnyire sírt, mikor ébren volt újszülöttként. Én már 2 hetesen megkezdtem a baba-masszázst! Nekünk sokat segített, ellenben a sok patikai csodaszerrel. A doki megfogalmazása tetszett: mit hathatnak ezek a szerek, ha rá van írva, hogy ha netán valahogy lezúdúlna a baba torkán az egész üvegcse, akkor se lesz semmi baja... :?
Ha nem tudod a baba-masszázs lépéseit, én szívesen segítek. :D

Giga!
Én se tudtam úgy figyelni az előadást, hisz rengetegen voltunk, és Botinak se lehet azt mondani, hogy most szépen játsz itt egyhelyben.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Panndi!

Tényleg jó dolog a baba-mama klub. Bár azt hiszem Zsófinak az ottani játékok nem lennének még a legjobbak, készüljetek sajáttal is. Jövő kedden balesetmegelőzéssel kapcsolatos előadás lesz, úgy emlékszem.

Juli

Kép
b.j.
 
 


B.J.!
Hát igen, érdekesen van ez így megoldva, de a lényeg, hogy legalább van egy ilyen hely!
Babamasszázsra én is jártam, de valahogy sosem volt igazán jó alkalom arra, hogy Lilivel tudjak foglalkozni. Tudom ez is csak elhatározás kérdése, és biztos vagyok abban is hogy nagyon jót tesz a piciknek. Ezért is majd a másodiknál megpróbálom úgy alakítani a napot, hogy legyen rá alkalmunk. Hátha még Lilit is be tudom majd vonni.

Panndi!
Akkor majd hívj, és megdumáljuk a találkát.

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Enn! Nagyon nehéz az elején, az biztos, de legalább semmi bajra nem utal a sirás. Eszter is folyton bömbölt, és nemigen használt semmi. egyedül azt szerette, ha az alkarunkra fektetve sétálgattunk vele. esetleg próbáld ki ezt is. a feje legyen a könyökhajlatodban, és a hasán feküdjön. Mi a g. waterral úgy jártunk, hogy ahogy lement a torkán, kihányt mindent, aztán utána megnyugodott. Hát, asszem csak kétszer használtuk... Ha esetleg van kedved, találkozhatunk, és nyugodtan panaszkodhatsz :D

Mese! Voltam az SZTK-ban a Bényinél, elég határozott volt, és helyrerakott bennem egy-két dolgot, bár van egy sajátos stilusa. Ma megyünk hozzá Vácra (jó kis menet lesz, Eszterrel kettesben), mert ha hozzá akar valaki járni, akkor oda kell menni. akit te irtál, nem ismerem. A védőnő nem tud segiteni, nem ismeri?

Ja, még ami eszembe jutott, Enn! Van ilyen, hogy otthon segitünk szolgálat, ez valami önkéntes segitségnyujtás szülőknek. Esetleg nézz utána, talán ez is jelenthet egy kis segitséget.

adaka
 
 


Sziasztok!

Ha jól tudom csütörtökön a polgármester a házasságkötő teremben meghallgatást tar, az ALAGI ovoda,iskola, stb. dolgokkal kapcsolatban. Minnél többen jelen kellene lenni.
Az ccserinél lévő orvosi rendelőnél ki van írva pontosan!

Kép
Kép
mese80
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Remélem közületek senki sem érintett, de hátha tudtok segíteni.
A közelünkben van a Tóváros, oda az ősszel több helyre is betörtek, s most pénteken a két közvetlen szomszédunkba is. Kicsit megijedtem, szeretnénk rácsot a kamraablakunkra, mert azon nincs redőny. (Ott mentek be a két szomszédba is).:cry:

Tudnátok ajánlani lakatost, vagy olyan céget, aki ezzel foglalkozik, és nem túl drága? Néztem a neten, de itt nem találtam. Jó lesz újpesti vagy 13. kerületi is.

Köszi!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Rég nem írtam ide, kicsit visszaolvastam.

Adaka, jól sejtem, mi egy helyen laktunk korábban? :wink: Gratulálok a kistesóhoz! :D

Giga, mi voltunk kétszer a baba-mama klubban, szerintem jó, csak sajna nekem elég nehéz a két gyerekkel. Meg nagyon zavar, hogy van egy kutya a plébánián, s alig tudunk tőle bemenni, nem bánt, csak barátkozna szerintem, a múltkor is képne akarta nyalni a gyerekeket.
Asszem mi akkor tudunk majd járni, ha már Beni is legalább 8-9 hónapos lesz, addig csak hébe-hóba.


Szia Benianyu!
Mi régen topiktársak voltunk, csak aztán elmaradtam a 2005 ősziből, a télibe költöztem. Azóta nekem is lett egy Benim :wink: .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

B.J., Panndi!
Sajna szerintem a mostani baba-mama klubot kihagyjuk, mert Lili nagyon taknyos. Egyéb baja nincs, de nem szeretném hogy esetleg megfertőzzünk valakit (ha ez egyáltalán fertőző...).
A mikulásosra nagyon szeretnénk menni 4-én!!!

Uxi!
Hát nekem is érdekes lesz majd a két gyerkőccel menni később, de szerintem az még nem most lesz. :D

Mese!
Azt nem tudod, hogy mikor lesz ez az óvodai meghallgatás csütörtökön? Lehet, hogy elmennénk, ha Lili addigra jobban lesz...

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Uxi! Átnéztek a szóróanyagokat, mindig annyit bedobálnak, de sajnos semmi.

Giga! Lilinek jobbulást! Botira csütörtökön tört rá, ahogy indulnom kellett a vizsgáimra Békéscsabára. Gondolhatod mit éreztem! Nála sajnos el is szokott ez tartani 5-6 napot. Pedig folyton kapja a Cebiont meg most a Luuf balzsamot is.
Én azért nem viszem ilyenkor sehova, mert amíg nyalogatják egymás játékait, hamar átmennek a bacik.
Szóval egyelőre marad a motorozás meg a séta.

Juli

Kép
b.j.
 
 


giga1 írta:Sziasztok!

B.J., Panndi!
Sajna szerintem a mostani baba-mama klubot kihagyjuk, mert Lili nagyon taknyos. Egyéb baja nincs, de nem szeretném hogy esetleg megfertőzzünk valakit (ha ez egyáltalán fertőző...).
A mikulásosra nagyon szeretnénk menni 4-én!!!

Uxi!
Hát nekem is érdekes lesz majd a két gyerkőccel menni később, de szerintem az még nem most lesz. :D

Mese!
Azt nem tudod, hogy mikor lesz ez az óvodai meghallgatás csütörtökön? Lehet, hogy elmennénk, ha Lili addigra jobban lesz...


Sziasztok :)

giga: közben rájöttem, hogy mi 10-re sehogy sem érnénk oda, mert 9-10 fele szokott enni, utána meg már hova menjünk :( Jobbulást a kiscsajnak :)

uxi: Te a Tóvárosban laksz? Vagy merrefelé, ha nem titok?
Vendég
 


Panndi, nem a Tóvárosban, csak közel hozzá. A Szilágyi utcában lakunk, majdnem a város szélén.

Babaklub: mi is elkéstünk mindkétszer, de ez van, kisbabával nem lehet időre menni. S nem mi voltunk az egyetlenek, szerintem nem baj...:wink:

Nincs meg véletlen valakinek, milyen előadások lesznek?
Amikor voltunk, valami virág alakú fejlesztőeszközt mutattak be, ki is szúrta a dokinő, aki bemutatta, hogy vinnem kell Benit neurológiára, mert kicsit feszes a jobb oldala.


KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi!
Amennyire emlékszem:
most kedden a balesetvédelemről lesz szó.
Jövőhéten (4-én) Mikulásos buli.
Aztán talán 11-én lesz a karácsonyi, vagy utána? Nem is tudom...
Talán Juli jobban emlékszik... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: