Új privát üzeneted érkezett!

Szia Sziszike ! Köszi az emailt , ne aggodj , lesz még jó kedved ! ! ! KépAz az igazság én sem vagyok valami vidám mostanában , ezért is írok ritkán . . . . Kép Gondoltam most ide írok , itt tuti nem téved el az üzenetem ! Kép Kép Kép Nállunk nem történik mostanában semmi . Héfvégén megint voltunk a szigeten , jól éreztük magunkat . Tegnap megkaptuk a bölcsiből a levelet , agusztus 12- én kell menni megbeszélésre , már nagyon várom ! Lehet neked furcsán hangzik , de már szeretnék dolgozni , elegem van az itthon létből . . . Remélem a gyerköceid már nyugodtabak , és te is ! ! ! Anyukáddal miért megy a vita ? ? ? Jók legyetek , sok puszi nektek ! KépKép ;)
maryann
 
 


Szia Sziszi ! Kép Mi ujság ? Gondolom nem sok időd van mostanában , hogy nem nézel erre . . . Kép A fiúkkal , hogy bírsz ? ? Ma kiprobáltam milyen három gyerekkel lenni . Nem volt rosz , mert Dávidka jól el volt velük , ki vittem őket a játszotére is . . . Mondjuk azt én is tudom , hogy idegen helyen , jól viselkednek a gyerekek , azért volt könyü dolgom . . . Sok puszi , jók legyetek !Kép Kép Kép
maryann
 
 


Szia Sziszike ! Kép Köszi az emailt ! Hát elhiszem , hogy az idegeid most toppon vannak . Néha , nem szokot eszedbe jutni , hogy vissza mennél dolgozni ? ? Azt tudod , hogy nekem sürün eszembe jut , de én nem tudom te hogy vagy ezzel ? ! Ide is írhatsz , ha gondolod , napi egyszer legalább benézek . . . Drukkolok , hogy ez az egy hét hamar elteljen nektek , és minden a régi legyen ! Kép Kép Kép Sok puszika ! Kép Kép
maryann
 
 

 
 

Kép

Kedves Maryann!

Látom szorgalmasan írogatsz mostanában ide. Kép
Ma nem történt semmi különös, egész nap suvickoltunk Kép, de koránt sincs kész a takarítás Kép és még lesz is kosz, hiszen az ablak beszerelése és a tapétázás még hátra van.
Talán jövő hét végére meglesz minden, nagyon remélem.

Ugye ti jól vagytok ??? Kép

Ami meg a munkát illeti, fogalmam sincs, hogy hova fogok tudni majd elhelyezkedni, ha oda kerül a sor, egy biztos vissza nem mehetek oda, ahol dolgoztam. Kép

Nekem közeli munka kellene, és napi 6 óránál többet nem nagyon tudnék vállani a fiúk mellett, mert vinnem és hoznom is kell őket stb.

Most röviden csak ennyi jutott eszembe!

Kellmes hétvégét és jó pihenést!

Puszika Sziszike

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike ! Kép Há nem is tudom mit mondjak , biztos borzalmasan nehéz lesz takaritani és pakolni a három gyerkőc mellett , legalábbis , hogy mondtad a két nagyobbik nem fogad szót . . . Kép Kép Nálunk nem történik semmi különös . Mit szólsz , hogy vigyáztam három gyerkőcre ? ? Kép Én ha vissza megyek dolgozni , 8 - órázni fogok , se több se kevesebb . Tegnap este elmentünk apival kártyázni és sörözni , a haverjaival . Jókat nevettünk . . . . Kép Kép Kép Nektek is kellemes hétvégét kívánunk ! ! ! Kép Puszika !
maryann
 
 


Szia Sziszike ! Kép Mi van veled , hogy nem írsz ? Most van a nagy pakolás ? Remélem azért jól vagytok ! Kép Puszika !
maryann
 
 


Sziasztok!
Lehet hogy meg korai, de csak a munkahelyemen van net, igy kesobb mar nem tudok keresni. Abban kerem a segitsegetek, hogy tudtok e ajanlani jo gyermekorvost Budakalasz, Bekas, Obuda vagy Szentendren? Szeretnek egy kedves orvos keresni a szeptemberben szuletendo kisfiamnak. Budakalaszon lakom, mivel nem ismerek senkit az sem elkepzelhetetlen hogy a korzti is jo, csak en nem tudom megkerdezni senkitol. A vedonok gondolom hivatalbol a korzetit mondanak.
Koszi
csengo
Vendég
 


Kép

<font color="0000ff">Szióka Maryann!

Írtam Neked e-mailt! Remélem jól vagytok, nálunk még mindig káosz uralkodik,van munka dögivel pl. a tapétázás is még hátra van.

Jó hétvégét!

Puszika Sziszike</font>

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


<font color="119911"> Szióka Bellana!

Ti hogy vagytok???

Mostanában nem írogatsz!

Puszika Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike!

Megvagyunk, csak már elég nyűgös vagyok és ezt a meleget se tűröm valami jól. Na, még 4 hét. Kép
Dani belépett a dackorszakba...
A bébinek már csak 1-2 apróság kell, meg még gyorsan ki kéne festeni a lakást, meg átrendezni és készen is vagyunk. Kép
Látom ti is jó nagy melóban vagytok!
Remélem jól bírod, sok puszi:
Bellana
bellana
 
 


Kedves Sziszike ! Kép Örülök hogy írtál , már kezdtem aggodni , mi van veletek . . . Csütörtökön feljöttek nővérem meg a kislánya . Tesom most ment haza , jól éreztük magunkat . Most megint daduska leszek , mert a kislányára Nikire , vigyázzok egy hétig ! Kép Fogalmam sincs , hogy fogja viselni szegénykém a távollétett , mert még nem volt távol az anyjától , 200 km azért messze van . Kép De anyiból jó , hogy már nagy lány és meg lehet beszélni vele dolgokat , novemberben lesz 6 - éves . Kívánok , neked kevés munkát , és sok pihenést ! ! ! Kép Puszika
maryann
 
 


Sziasztok!

Korábban már kértem a segítségeteket szentendrei, dunakanyari szállás ügyében, de semmi. Most kiválasztottunk egy panziót, a Panorámát Szentendrén. Ha tudtok róla valamit, lécci írjátok meg!!!

Köszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Szia Sziszike ! Mi ujság , kész vagytok már a lakással ? ? ? Nagyon eltüntél mostanában . Kép Kép Remélem mihamarabb kész lesztek ezen a herce-hurcán . . . Nálunk nincs semmi különös . Mit szolnál , ha jövöhéten ki ugornék , Dávidkávval , hozzátok egy eggész napra ? ? ? Bár tudom ez csak akkor lenne jó ötlet , ha már kész vagytok . :o Gyerkőcökkel hogy bírsz ? Üzenj , hogy mi ujság és mi legyen ?! Sok puszika ; Mariann Kép Kép Kép
maryann
 
 


Kép

<font color="0000ff">Drága Bellana!

KépHatalmas gratula a Kép kisfiadhoz!
Jó egészséget és sok tejcsit mindkettőtöknek!

Kép

Millió puszika Kép

Sziszike

Küldök egy képet Olikáról:

Kép</font> Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Kép

Kép

<font color="119911">Kedves Maryann!

Mi újság veletek? Megkaptad az e-maileket???
Írjtam neked jó sokat.
Írj, ha lesz egy leheletnyi időd!

Millió puszi

Sziszike</font>

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Kép

<font color="aa00aa">
Hello Maryann! Kép

Mi van veled, mostanában nagyon eltüntél! Megkaptad az e-maileket???

Miért nem írsz!

Puszi Sziszike</font>

****************************************************************


<font color="0000ff">Szióka Bellana! Kép

Otthon vagytok már? Úgy hallottam, hogy hétfőn érkeztetek haza, ha bekukkantanál írj néhány sort. Mégegyszer gratula!!!

Puszi Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


<font color="119911">
Szióka Zit! Kép

Kép Ha bekukkantanál írj néhány sort Ok! Tartsuk fent a topikot, nehogy kihaljon!

Puszika Sziszike</font> Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike ! Kép Ezer bocs , hogy nem válaszoltam ! Köszönöm a segítségedet , de sajnos ezzel nem haladtam előrébb .Mostanábban megint , a mély ponton érzem magam . . . Sok kilátástalan dolgok peregnek az agyamban , a sok gondolkodástol és kombinálástol kezdek becsavarodni . . . Remélem , ha vissza megyek dolgozni ez meg szünik . Remélem nálatok minden rendben ! Kép Sok puszi
maryann
 
 


Sziasztok!

Drága Sziszike és Zit!
Köszönöm a jókívánságokat. Egyenlőre nem tudok nagyon netezni, de majd apránként megírom a sztorit. Kép

Puszi:
Bellana-Linda
bellana
 
 


Kép

<font color="0000ff">Szióka Mariann!

KépÖrülök, hogy jelentkeztél! Sajnálom, hogy gondjaid vannak, remélem hamarosan megoldódnak és ismég jókedved lesz.
KépAzért írj néhány sort, ha lesz időd! Hogy van Gergő??? És te???

Kellemes hétvégét!

Puszika Sziszike</font>

*************************************************************************

<font color="119911">Kedves Bellana!

KépNagyon örülök, hogy hírt adtál magatokról! Remélem jól vagytok, megértem, hogy nem nagyon van időd gépezni, én is csak mostanában ülhetek többet a gép előtt. Van ADSL-ünk, és így napközben is irogathatok, ha van egy-két percem! Hogy van Gergő és Te???

Jó egészséget mindkettőtöknek!!!

Puszika Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike ! Most küldtem a freemailra neked , nem néztem az utolsó mondataid , hogy meg van az ADSL , gratula hozzá , így többet tudsz fent lenni ! Persze , ha Olika is engedi ! Kép Kép Kép Puszi , Mariann
maryann
 
 


<font color="0000ff">Szia Mariann!!!

KépKépKépKépEzer bocsika, hogy eltévesztettem Dávidka nevét, még szerencse, hogy nem sértődtél meg!!!
Az én fiacskáim neveit is kevergetik, én sem sértődöm meg miatta, de van aki nagyon a szívére veszi!

Nálunk még apa is keveri Dominikot és Olivért úgy becézi őket, hogy Domik és Olik Kép és tuti, hogy nem a jó gyereknek mondja! Kép

Puszi</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Semmi gond ! Kép Bevallom az elözönél én is Domikát irtam Olika helyett , csak utána gyorsan ki is javitittam . . . Na jó az ADSL ??? Puszi Kép
maryann
 
 


Kép

[color=#ff6000]

Örülök, hogy nem haragszol rám!
Remélem DÁVIDKÁD jól van Kép Kép Kép!
Élvezem az ADSL-mert szupergyors a modemhez képest! Viszont ha letöltünk valamit netezés mellett akkor megint egy kicsit lassabb!
Az azonosítómat azért szerettem volna megváltoztatni, mert régen Sziszike volt és egyszercsak a nevem helyett a Bedoli jelent meg és nem szeretem, ha bedolinak szólítanak a topikokban!
Remélem jól vagy és nincsenek fura gondolataid már!

Puszi Kép

Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Hali Sziszike ! Kép Köszi jól vagyunk , remélem ti is ! Kép Tegnap átvariáltuk az egyik szobát , mert már unalmas volt úgy , szebb lett , de nem értük el a célunkat . . . Nem tudom emlitettem e már , hogy rengeteg butor és tárgyak vannak, tök fölöslegesen , ezzel egyetértünk a párommal , de tudod a nagypapa ragaszkodik mindenhez . . . Kép Sok puszika Kép
maryann
 
 


Kép

<font color="0000ff">Szióka Mariann!

Megkaptad az e-mailemet és a fényképeket???
Válaszolj mihamarabb, mert nem tudom, hogy mi ment át és mi nem OK!!!

Köszike!

Puszi Sziszike</font>Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike ! Köszönöm szépen a képeket ! BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK BENIKÉNEK !!! A biciglis képeket és a szülinapos képeket külted el . Nagyon édesek a nagy fiaid !!! a kis manóról most nem csináltál képeket ??? Szép bringát kapot Benike , látni az arcán menyire örült neki Kép Kép Kép ! A játékkal kapcsolatban egy kicsit félre érthető , Domika is kapot vagy csak együt nézték meg ??? Vagy pedig , hogy ne legyen sértődés ??? Most megint idegeskedhetek , mert nem tudom mi a baja Dávidkámnak , az éjszaka nagyon sokat sírt , és 19-óra otta lázas (39,2), az a helyzet , hogy már jó ideje rájöttünk Dávidnak nem használ a germicid kúp , én meg idegeségemben elfelejtettem és azt raktam be neki , éjszaka már azt kapta ami használ , de még ellőtte volt egy hütő fürdő , vagyis éjszaka 2-kor . Tegnap pedig észre vettem délután , hogy az egyik rágó fogacska kezd kitőrni , lehet csak ezért van a láz , de a biztonság kedvéért elviszem dokihoz . Az is lehet megfázott , hiszen mostanában csalóka az idő . Kép Találgatok . Kép Te mit gondolsz ???? Ma akartam menni a dajkához , de lehet átrakom holnapra . . . Irj hamar !!!! Kép Puszi
maryann
 
 


Kép

<font color="119911">Szióka Mariann! Kép

Örülök, hogy megkaptad a képeket, a picurról is küldtem Neked, ezek szerint az nem ment át, akkor átküldöm mégegyszer!
Akármelyik gyerkőcnek van a szülinapja a másik is kap valami apróságot, egyenlőre még nem értik, hogy csak az egyiknek járna ajándék a másiknak nem Kép !
Nagyon sajnálom Dávidkát, mennyi idős is 2 éves???
Én már egy jó idelye Dominiknak is fél Algópirint adok, ha lázas, nagyon gyorsan leviszi. De a háziorvos továbbra is a Germicid-C kúpot mondja, pedig a gyerekorvos azt mondta, hogy 10 kg felett már nem hat a Germicid.
Reméljük, hogy csak a fogától van és nem komoly.

Küldöm a többi képet is, addig is egy kis ízelítő:

Tyű, de vidám az élet! Kép

Kép

Ugye milyen édi vagyok?!!!

Kép

Puszika

Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike ! Most értünk haza . Köszi , hogy ideis írtál , most kaptam meg Olikáról az emailed . Nagyon cuki baba !!!! Kép Kép Kép Olyan kár , hogy Pöttöm már nem ilyen picike , akkor meg egy angyalka volt , nem volt hisztike és igy tovább . . . Most szabin van a mi gyerek dokink ,most annál a nőnél voltunk aki szülés után kijött hozzánk , csak akkor unszimpatikus volt , és átmentünk az Igor dokihoz , sok jót hallottunk rólla , de ahogy telik az idő egyre elmegy a kedvem tőlle , mivel többször volt az , hogy lázasan vittem a gyereket hozzá , de ő mindig azzal nyugtatott , hogy jön a foga . Most kiderült az igazság , a doktornő azt mondta , csak a fogzás miatt nem megy fel a láz 39- fölé . Most össze vagyok zavarva , kinek higyek ??? Vissza iratkozni hozzá meg cikinek tartom , hogy akkor nem kellett , most meg igen . Kép Te mit mondasz ???? Ja a lényeget nem irtam , egy kicsit bevan gyuladva a torka , 5 nap mulva vissza kell menni kontrolra . Szegény Dávid még mindig lázas , rosz nézni , hogy beteg , és nem tudok segiteni rajta . Kép Kép Kép Most alszik , nem csodálom , hiszen hosszu volt az éjszakája . . . Puszi
maryann
 
 


Kép

<font color="aa00aa">Szióka Mariann!

Örülök, hogy átmentek a képek, és hogy tetszettek!

Sajnálom Dávidkát, te milyen lázcsillapítót adsz neki???
Doktor ügyben nem nagyon tudok tanácsot adni, én nem választhattam gyerekorvost mert ha bámi van nem tudok kocsiba pattani és rohanni az orvoshoz, és én egy lázas gyerekkel meg nem fogok fél órát buszozni, ezért a háziorvosunknál maradtam, mert, ha bármi van, akkor azonnal kijön, persze utána mindig tartja a markát, a falu elkényeztette.

Még jár hozzánk egy idősebb nyugdíjas dokibácsi, ő mindent felír, amit mondok, és mindezért csak 200,- Ft-ot kér. A háziorvosunk csakúgy még a Germicid-C kúpot sem írta fel Olikának, ő szónélkül.

Most röviden ennyi!

Szép napot és mielőbbi gyógyulást Dávidkának Kép!

Te mikor mész vissza dolgozni???

Puszi Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Sziszike ! Hosszú neve van a kúpnak : /Suppositorium antipyreticum pro parvulo / ez használ . Nekünk az Igor egyszer sem jött ki , ez is rosszul esett nekünk . Mi eleinte kináltuk a zsetont , de nem fogadta el , ez enyiben is maradt . Most , hogy ezen gondolkozok talán pont azért nem fogadta el , mert tudta , nem lesz olyan segítőkéz amire nekünk szükségünk van . Na mindegy . Most 18-honapos Dávidka , miért ??? PusziKép
maryann
 
 


Szióka!

Azért kérdeztem Dávidka korát, mert Domika kb. 2 évesen kapott elszőr Algópirint lázcsillapításra!
Most rohannom kell, mert Domi éhen akar hallni, pedig az oviban volt uzsi!

Puszi Sziszike

bedoli
 
 
 
 
 


Hali Sziszike ! Már csak ketten irogatunk ide !? Jöhetnének újak is , tapasztalat cserére , vagy nem ? Kép Ma voltunk a bőlcsiben , átbeszélni a dolgokat . Kellemesen csalodtam , most szimpatikusabb volt a dajka Kép Kép Kép Bár az egy kicsit furcsa , hogy nagyon lazán fogja fel a dolgokat Kép Paplan , párna , törölköző nem kell . Kezdek izgulni , milyen lesz a kezdet . . .Kép
maryann
 
 


<font color="119911">Kép Szióka! Kép

Most már a házunkat is megtudom mutatni Neked! Kép

Íme az édes családi fészek, ahol anyukámékkal lakunk, de teljesen külön Kép !

Kép

Ilyen a ház előtti udvar Kép

Kép

Ilyen e teljes játszóterünk, ahol a fiúk kitombolhatják magukat Kép !

Kép

És ilyen a minisziklakert medencével Kép !

Kép

Van még mit szépíteni az udvaron, de minden nem megy egyszerre!

Remélem tetszik!

Puszi Sziszike
</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Kép Szia Sziszike ! Nagyon tetszik a lakásotok ! Kép Csak az a furcsa , hogy jó nagynak tünik és mégis csak egy szobába vagytok összezsufolva . . . Kép Kellemes hétvégét , puszi . Kép Kép
maryann
 
 


Kép

<font color="ff6000">Szia Mariann! :o)

Örülök, hogy tetszett neked a mi kis birodalmunk!

Az első rész az anyukáméké a teraszos meg a mienk. Nem egy szobánk van, hanem kettő, egy étkezős nappali 20nm és egy nagy háló 24 nm.

Na megyek Kép is mert nincs kedvem ebben a nagy melegben Kép a gép előtt ücsörögni! Kép

Puszika

Sziszike
</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike ! Kép Remélem nem haragszol , de az elején még azt vettem ki a szavaidból , hogy egy szobátok van . Ha jól emlékszem akkor , mikor szóba hoztam Dávidka hisztizéseit , akkor beviszem a szobába és , ha megnyugodott kijöhet . Nálatok kettő bejárat van a lakásba ??? Nem látom a képen . Dávidka már kezd jobb kedvü lenni ! Kép Kép Kép Nálatok minden rendben ??? PusziKép
maryann
 
 


Kép

<font color="ff6000">Szia Mariann!

Temészetesen két bejárat van, de mindkettő a másik oldalon.
A ház első két ablaka anyukáméké, a teraszos meg ami lakásunk, ahol van egy előszoba, egy fürdőszoa, egy konyha és az étkezős nappali, és az előszobából megy fel a lépcső a hálószobába, onnan készítettem a játszóteres képeket!
A szülinapos képek a nappaliban készültek

Kép

, és úgy emlékszem, hogy már a hálóról is küldtem Neked képeket!
Nálunk most nyugi van, Olika itt alszik mellettem a fotelba, a nagyok meg oviban vannak.

Élvezem a nyugit!

Puszika

Sziszike

Ui.: Ari a kép!!!</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszi ! Kép Jol van elhiszem , majd össze hozzuk egyszer a talit és világos lesz számomra mekora a házikótok . Kép Kép Kép Ma délután megyünk a dokihoz , remélem minden rendben lesz . Egyre jobban izgulok , hogy milyen lesz a bőlcsi kezdés , illetve Dávidka hogy vogadja . . . Irtam két koleganőmnek (olyan fél barátnőim ) sms-t , hogy lassan vissza megyek dolgozni . Szegénykék most egész nyáron szivták a kefét , állítólag még most is , mert rengeteg a meló . A munka kezdéstől is félek egy kicsit , hogy fognak fogadni és a másik meg az , hogy sokan mondták már azt a kezdett nehéz lesz . Az első 1-2 hónap kimerültséggel fog telni , mire megszokja a szervezetem a változásokat , hogy át álljak a munkára . A múltkor érdeklödtem a patikában a Magne B6-ról , mivel amikor terhesen dolgoztam ezt használtam fáradság ellen . Kérdeztem mikre jó . Nem tabletát fogok venni hanem "ampullát" , azt üditővel meg lehet inni . Jó ízze van , bár ízlések és pofonok . . . Te mikor akarsz majd vissza menni dolgozni ???? Nem vágysz néha arra , hogy társaságban legyél ? Mit dolgoznál szívesen ??? Jól emlékszem , hogy 4-órás munkát szeretnél ???? Azzal nem fogsz valami fényesen élni , ezt ne ved sértésnek !!! De van olyan ismerősöm aki 4-órázik és ha nem lenne párja , még a rezsit sem tudná fizetni . Még egyszer mocsi!!!!! Küldök egy képet , erről a gyermekeid jutottak eszembe , hogy milyen édesek és egyformák ! PusziKép
maryann
 
 


Kép Szép jó reggelt Sziszike ! Kép Tegnap mindent rendben talált a doktornő . A dokitorúr már lassan egy honapja szabin van , ez rendben is van , de az már furcsa , hogy hetente irják át a szabi idejét a kirakott papíron . . . . Kép Most harizol vagy a fiúk nem engedtek a géphez ??? Kép
maryann
 
 


Kép

<font color="0000ff">Szia Mariann!

Egyáltalán nem haragszom rád, majd meglátjuk, hogy mi lesz.
Olika egyenlőre csak 5 hónapos, és mi úgy terveztük, hogy ha betölti a három éves kort, akkor elmegyek hivatásos anyának, ami azt jelenti, hogy a legidősebb gyermek 14 éves koráig lehet otthon maradni, havi kemény 20.000,- Ft-ért + járna még a kiegészítő családi pótlék, ami 15.400,- Ft három gyerkőcre, emellett maximum 4 órás munkát lehet vállalni.
Nálunk a faluban nem igazán van munkalehetőség, ezért, ha utaznom kell az már nem 4 óra, hanem 6 vagy 7, és nekem azt is figyelembe kell vennem, hogy vinni és hozni tudjam a fiúkat oviból, suliból. Legkorábban 8 óra fele tudnék elindulni dolgozni, akkor kb. 9-re érnék be és legkésőbb 14 óra fele indulnom kellene haza, hogy 15:30-ra odaérjek az oviba. Hát ez van, nem tudom, hogy mi lesz még velem. Fogalmam sincs, hogy mihez lenne kedvem, soha nem volt konkrét elképzelésem. SAJNOS!!!
Arról nem is beszélve, hogy legtöbb helyen szóba sem állnak az olyan anyukákkal akiknek három gyerkőcük van, és akkor még nem beszéltem az utiköltségről, amit ha nem téritenek, akkor nem is éri meg elmennem dolgozni, mert ha bemegyek Pestre oda-vissza majdnem 1500,- Ft.

Most röviden ennyi, mert Olika nyöszörög!Kép

Puszi

Sziszike

Írj mihamarabb</font>Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Nálatok legkésőbb 15,30-ra oda kell érni ? Nálunk 18,00-ig vannak a dajkák , biztos örülnének , ha korán elviszik a gyerekeket , de ha eddig szól a munkaidő . . . Kép Már említettem 8-órázni fogok , mivel az ebéd időt le kell dolgozni így 8 és fél óra bent lét . Legkésőbb 16,00-ra a bőlcsiben vagyok . De előfordulhat majd az is , hogy csuszni fogok , a nagypapa már akkor felajálkozott , hogy elhozza Dávidkát amikor előszőr szóba került a téma . Nem vagyunk egyformák Sziszike , engem kirázna a hideg , ha apa ezt kérné tőllem , illetve szóba hozná a főállásu anyai szerepet . Nem az anyasággal van gondom , hanem , hogy már most kivagyok a sok itthon léttől . A másik meg az , hogy szeretek dolgozni . Puszi KépKép
maryann
 
 


Kép

<font color="aa00aa">Szióka

Nálunk hivatalosan 7-17-ig van ovi, de sajnos az anyukák nagyon elkényesztették az óvónőket és a dadusokat. Nem nézik jó szemmel, ha 7 óra körül viszik a gyerekeket, és 16-óra körül már nem is szokott lenni gyerek. Egyszer értünk oda 16:10-re és már csak Benike és Domika volt ott és már az összes szék fel volt pakolva az asztalokra Kép!
Hát nálunk ez ahelyzet Kép Kép Kép !!!
Nekem nincs gondom az otthonléttel, mert mindig van mit csinálni, ha nem a házban, akkor a ház körül a kertben.
Nekem nem a munka, hanem a kimozdulás hiányzik nagyon. Többnyire Zsolti vásárol a Cora-ban, vagy az Auchan-ban, úgyhogy elég ritkán tudok kimozdulni.

Képzeld el úgy néz ki, hogy szeptember végén végre megtartjuk Olika keresztelőjét Tiszadobon.
Akkor Váradra is átfogunk menni, hogy 23-án átmegyünk Váradra, és vasárnap reggel átmegyünk Tiszadobra, megtartjuk keresztelőt és délután jövünk majd haza!

Most röviden ennyi!

Puszi

Sziszike

Utóirat: Van néhány új fénykép, nem mindegyik tiszta, de azért átküldök e-mailben néhányat OK!</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Cuki Olika !!!!! Nálunk a bevásárlás úgy zajlik , hogy hétvégén együtt(3-an)megyünk az Auchanba , ott tudok nézelödni , mániám a baba holmikat böngészni , mi menyi . . . Apa ezmiatt néha kiakad , de csak azért mert valamikor Dávidka nyügösebb és rohanunk haza . Ja és akárhányszor meglátja a gyerek repülöt kötelező beraknunk , mert különben örjöng , a harmadik menet után már kikapjuk és megyünk mint a huzat . . . Kép Kép Kép Nálunk nem volt és nem is lesz keresztelő , mert apa nem akarja , mivel ő sem lett megkeresztelve . Én igen (Római Katalikus).Puszi
maryann
 
 


Hali Sziszi ! Alszol ???? Kép Kép Kép Na tul vagyunk az első napon . Sokkal roszabbra számítottam , hogy a gyerekek büfölik egymást , igaz a 1,5 óra allatt 2 kislány össze kapot . Nekem furcsa , hogy a dajkák lazán engedik a gyerekeket (azt csinálnak amit akarnak)Az egyik kislányt azon kaptam , hogy kavicsot akart megenni , rászoltam . Ilyenkor a dadák hol vannak ??? Turbékolna !!!! Kép Kép Kép Ettől félek !! Van egy hármas iker gyerekek , ferde szemüek , a csoportban . Aranyosak , de iszonyú undokok , más gyerekekkel . Dávid is a homokozoban volt és ők azon szorakoztak , hogy mindent kivettek a kezéből , szerncsére ezért Dávid nem hisztizet . Ja és az is hideg zuhanyként ért , hogy Dávid békésen motorozott , és az egyik ferde szemü oda ment és pofon vágta . Az a szerencséje , hogy távol voltam töllük . Neked mi a véleményed ????? De összefoglalva Dávid jól érezte megát , és nekem ez a fontos !!!! Kép Kép Kép Kép
maryann
 
 


Szia Maryann!

Nem vesztem el, megvagyok, de most sajnos nem tudok írni, mert fürdetem a fiúkat!
Egész nap pakolásztam, gyorsan repült az idő, ovi után meg sétáltunk egy nagyot, most értünk haza.

A bölcsivel kapcsolatban nem nagyon tudok tanácsot adni, a kínai csemete, akkor is pofon fogja vágni, ha nem vagy ott, és szerintem a dajkák, még ejnye-bejnyézni sem fognak. Szerintem nekik ez természetes, Te sem adhattad volna vissza a gyerkőcnek.
Az a lényeg, hogy Dávidka jól érezte magát. Meddig fogod még kisérgetni, nálunk ez nem szokás. Beadom, és kész ott is marad azonnal egész napra! Szerintem ez a legjobb, mert ha esetleg sírdogál a csemete az neked szól és nem az ovinak, vagy a bölcsinek.

Kellemes hétvégét és jó pihit!

Puszi Sziszike

bedoli
 
 
 
 
 


Kedves Sziszike ! Örülök , hogy irtál ! Gondolom a két nagy gyerkőc egy ovodába jár és így könnyebb . . . Kép Oktober elején megyek vissza dolgozni , már emlitettem lassan akarom a beszoktatást (lassu víz partott mos) , és a dajkák is ezt ajánlották . A kisebeknek kell időt hagyni . A nagyok könnyebben megértenek dolgokat és elfogadják . Igaz , hogy a pofont nem adtam volna , de finoman jó irányba téritettem volna . Egyébként ma is jól érezte magát Dávidka . Ma nem voltak undokok a ferde szeműek . Kellemes hétvégét nektek is ! Kép Kép Kép Kép
maryann
 
 


Kép Szia Sziszike ! Kép Kilencre megyünk a bőlcsaibe , holnap már Dávidka ott is ebédel . (Most megint bőlcs leszek) , jön a második bőlcs fogam , és kegyetlenül fáj , azt hiszem fogorvos lesz a vége . Neked bujt már ki ? Kellemes napot nektek ! Kép Kép Kép
maryann
 
 


Kép

<font color="119911"><font size="+1">Szia Maryann!

MI VAN VELED NAGYON ELTÜNTÉL????

Hogy van a fogad?

Puszi

Sziszike</font>
</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike ! Köszi jól vagyonk , remélem ti is !!!!!! Kép Már nem fáj anyira a fogam , de még érzékeny . Mi van akkor , ha egy kicsit az ulolsó rágofogam mellett bujik ki ?(úgy értve a fog közepétől,mellett) Ki kell huzni vagy ha probléma mentes maradhat ??? Te meg gyógyultál már ???? Most negyed tízkor jöttem ki a bőlcsiből , de eszméletlenül örjöngöt Dávid (fordult a kocka)Rosz volt hallani, így szoltam a fönöknőnek , hogy vigye be a kutyust , talán attol megnyugszik , a többit nem tudom mi volt utána , mert eljöttem , délre kell vissza mennem . Most nagyon fáj a szívem , és egy kicsit ideges is vagyok . De ha nem vagyok határozott nem fogunk előrébb jutni , amit már te is említettél . . . Kellemes napot , puszi ! Kép Kép KépKép
maryann
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: