Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Vali: köszi a jótanácsot, már alakulgatok. Még nem vagyok 100 %-os, de alakul. Akkor lassan ti is visszarázódtok a hétköznapokba. Nyár hogy telt?
Lakás: hát igen elég pangás van. És hát a lakásárak sem futottak az égig, mint azt pár éve jósolták. A mi szomszédasszonyunk is ingatlanos, ő is mesélte, hogy eléggé be van állva a piac.
Ha már ingatlan. Mi meg egy telekről (nem építési, hobbi!) ábrándozunk egy ideje. De hát ezek ára is az egekben van eleve. Vagy azt hiszik hogy építkezni akarunk, s jól megnyomják. Sőt olyannal is találkoztunk, ahol a még nem is zártkerti besorolású telket akarták több millióért ránk sózni. Majd belterület lesz valamikor- felkiáltással, mert biztos építkezni akarunk. Így hagytuk az egészet a fenébe egy darabig. Pár napja pont az ingatlanos szomszédunk szólt Dunabogdányban hírdetnek egy 220 négyszögöles hobbitelket. Már beszéltem a tulajokkal. Ha minden jól megy hétfőn megyünk megnézni. Hú már nagyon beleéltem magam, tudom nem lenne szabad, de reménykedünk hátha sikerülne.

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi: Szupi, hoyg jobban vagy :)

Nyár köszi eltelt, sajnos gyorsan :( Voltunk egy hetet Sárváron családostul (nagyszülőkkel is), meg Balcsiztunk.
A visszarázódás jövő héten lesz teljes, akkor beindul Vincének a suli is.

Drukkok mennek a hobbihoz! Nekem csak az a bajom vele, hogy borzasztó magas rá az illeték, és a banki hitelek is kedvezőtlenebbek :( Legalábbis régen az volt, mikor a tesóm vett még Szolnok üdülőkörzetében egyet. De lehet, hogy már nincs különbség, de az illeték az tuti hogy horrorisztikus :( De gondolom ezt ti is tudjátok, úgyhogy nagyon nem ijesztettel ek el tőle :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ilba!

Mi is még mindig itt lakunk, lassan 1,5 éve nézünk házat, átérzem a helyzeted...
Szépen gömbölyödsz ;)

Timcsi!
Remélem már meggyógyultál teljesen.
Igen, jól szét kell nézni telek ügyben, irtó sok rá az illeték, ráadásul tényleg folyton azzal jönnek az eladók, h "már csak 1-2 év és belterület lesz", tudom, m mi is gondolkodtunk ebben is.
De ehhez a mostanihoz sok sikert!

Vali!
Te ugye dolgozol? Mit csinálsz ha nem titok?
Vince másodikos lesz?

zsanett
 
 

 
 

Sziasztok!

Timcsi,
drukk a telekhez! Majd írd meg mi volt.

Zsanett,
bevallom én azt hittem már Vecsésen vagytok, mert egyszer láttalak abban a topikban. :)
És Ti itt albérletben, vagy sajátban vagytok? Ha saját, nem akarjátok eladni?
Megy Lili bölcsibe? Vagy jövő szeptemberben ovi? Emlékszem Te is filóztál ezeken ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Pedig szoktam írni, Szilvivel olykor közös progit is csinálunk.
Ez itt saját (Párom Apujáé), de nem akarjuk eladni . Szeretünk itt lakni, csak ici-pici ez a lakás.
Mivel az állandó lakcímünk Veszprém megyében van, esélyünk sincs a bölcsire. Ráadásul Apa nem is akarja, h bölcsis legyen :(
Bízom benne, h sikerül elköltöznünk és jövőre mehet oviba Vecsésen.
Ez a mostani ovirendszer teljesen kiszámíthatatlan :(
Azért addigra már csak 3,5 éves lesz!

zsanett
 
 


Sziasztok!

Tali: nem lesz?

Zanett: mi akkor emylik nap talizunk?
Vendég
 


Szilvi!
Kedden delre megyek manikur-pedikur, kb 2-ig tart, utana jo nekem, szerda egesz nap jo, csut delelott jo, delutan fodrasz, penteken meg mar keszulunk, szombat hajnalban indulunk.

zsanett
 
 


Akkor mit szólnál a keddhez vagy a szerdához?
Vendég
 


Ha holnap délután taliztok, ahhoz mi is csatlakoznánk. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ha holnap délután taliztok, ahhoz mi is csatlakoznánk. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Na hogyan sikerült az első napotok? :wink: :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
köszi, azt hiszem egész jól.
Reggelire mentünk, nem akart enni, sőt, meg sem mukkant, úgy csinált, mintha nem is hallaná, amit mondunk :shock: , inkább elkezdett játszani. Amibe annyira bele is merült, hogy eljöttem. Úgyhogy legalább 10 percig tartott a beszoktatás. :lol:
Mikor észrevette, hogy elmentem kb. 10 percet pityogott, de hamar megvigasztalták. Joghurtot sem evett tízóraira (nem szereti), az udvaron csudajól érezte magát, játszott.
Levest is és másodikat is mind megette és szólt ha pisilni kell.
Vidáman várt délben, most alszik. :)

Első napnak azt hiszem nem rossz ... :roll: :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nekem jo a holnap delutan ha mindenkinek oke.
Kb 2 korul vegzek, mit szolnatok ha akkor talalkoznank a Solymar utcai jatszin?

Ilba!
Szupi elso nap! :)

zsanett
 
 


Zsanett,
nekünk jó, de csak 3 körül tudunk csatlakozni, Beni alszik bölcsi után.
Meddig lesztek?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett: nekem jó a 2.Akkor ott leszünk a Solymárin akkor.
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is próbálunk ott lenni 2 körül. Szilvivel tegnap délelőtt már összefutottunk. Bár ma készülünk telket nézni. Hú az illetéktől kicsit megijedtem, de nincs gáz, utánanéztem. Ez egy zártkerti ingatlan, annak 2,5 % az illetéke. Nem tudom tudnátok-e segíteni. A telket Kori nevére vennénk, a mi haszonélvezetünkkel. Néztem már szerződésmintákat, de nem tudom ilyen esetben hogy kellene jól megfogalmazni. Ügyvédhez szerintem nem megyünk, 700.000 forint vételárról lenne szó, szerintem szóba sem állna az ügyvéd velünk.

Kép
timcsi73
 
 


Nem igerem biztosra magunkat, m mint kiderult a borondjeink mar nyaralnak, igy menni kell venni. Attol fugg Apa h vegez.

Timi!
1%-ert csinaljak az ugyvedek alt, en ennyit tudok. De a neten bizti van fent minta.

Huztam, m kesesben vagyunk.

zsanett
 
 


Sziasztok!
Hát 2-re biztos nem megyünk mi sem, mivel délelőtt voltunk, aztán főztem, Kori 5 perce alszik. És újabban ha jó alvókája van 3 órát képes csucsukálni....
Na igen, tudom, hogy 1 %, a lakásunk adás-vételijét is annyiért csinálták . Zárójelben, hogy egy nagyképű, taknyos ügyvédke volt, az ingatlanos cég hozta. Összevissza írta az adatokat, utána javított. De arra sem volt képes, hogy lementse, mert később az eladók lakásról való lemondó nyilatkozata, amit szintén ő írt hemzsegett a hibáktól megint. Akkor kijelentettem, hogy én ezt nem írom alá. Persze emberünk még a bankba sem jött el, pedig az elején ígérte, minden hivatalos helyen jelen lesz. Amikor felhívtam, közölte, hogy írjuk alá, legfeljebb javítást kér tőle a földhivatal.....?!?!?! Na ekkor kezdtem bepipulni. Mondtam, hozza el a bankba a javított példányt, erre ő: nincs erre most ideje, erre én: oké, de nekem lesz időm felhívni a kamarát.. és letettem. Persze fél perce múlva hívott, hogy futárral küldi a papírt. Ennyit ezekről a szélhámos ügyvédekről.... Mondanom sem kell az 1%-os díjról semmi számlát nem kaptunk.
Nos 700000.- forintnál ez 7.000.- forint, gondolom ennyiért a tollat nem emelik fel...

Kép
timcsi73
 
 


Azért lesz ott valaki a játszin? Beni 3 körül ébred, utána mi mennénk. :roll:
Sissi? Megvártok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gyors tali volt :D
Ne haragudjatok, tényleg mennünk kellett.
Remélem ha hazajöttünk lesz időnk egy normális játszizásra!
Pakolnom kéne, de csak halogatom....

zsanett
 
 


Zsanett,
én azt hittem tegnap utaztok. :lol:
A fagyi jó volt, aztán mi a Tímár utcain játszóztunk egy nagyot. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Szombat hajnalban megyunk. 5-kor indulunk...S en meg nem pakoltam semmit...
Attol felek h tul korai es elteszek vmit amit meg hasznalnank itthon, ki kell szedni mindent. De kozben azon izgulok h nem leszek keszen a pakolassal, itthon hagyunk vmit...Ezert koztes megoldaskent ulok es bamulom a borondot :D

zsanett
 
 


Sissy!
Milyen volt a telken? Apátok dolgozott v tudott menni Veletek?

zsanett
 
 


Zsanett:tök jó volt.Csionáltunk egy csomó képet. Apa nem tudott jönni mert egész 7végén dolgozott.

Milyen kinnt Spanyolo-ban? Jó időtök van?Itt ssajna holnaptól lehülést mondanak és esőt.
Vendég
 


Sissy!

Nálunk szuper az idő szerencsére, bár csütörtökre mondanak egy kis esőt, ami viszonylag ritka itt. Amúgy nincs kánikula, max 32 fok, a bajom az, h ez éjszakára sem megy sokkal lejjebb s én nem tudok melegben aludni.
Nah nem mintha olyan egyszerű lenne, benn lakunk a belvárosban s meglehetősen zajlik az élet. Nagyjából átálltunk erre az életritmusra, de az kicsit sok, h a 3-ig tartó mindennapi bulik után 4-kor jön a szemetes és aprítja az üvegeket :D S ez tök komoly :)
Tettem fel pár képet a vecsési topikba ha érdekel.

Kisfickót üdvözöljük (Lili puszilja :D ), az autója nálunk maradt!

zsanett
 
 


Zsani:megnézem majd őket.Még szép,hogy érdekelnek.
Az autót majd megkapjka ha hazajöttetek.

Akko rérdekeks éjszakáitok lehetnek.Portugákliába mikor mentek?

Mi is üdbvözöljük Lilit, jó pihit nektek.-
Vendég
 


Kerestem a képeket de nem találtam.Hol vannak?
Vendég
 



Zsanett:hogy érzitek magatokat? Ott biztos szép az idő, sajnos itthon nagyon lehült a levegő.

Lányok hol vagytok? Hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Zsanett,
de jó lehet most Nektek! (irigyirigy :D )

Nekünk sem volt túl rossz :D , pihiztünk egy hetet, tegnap jöttünk haza.
Az időjárás kiakasztó. :shock: :evil: :roll:

Többiek?
Vali? Jól vagytok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Köszi az érdeklődést, sajna nem vagyunk toppon :( Vince szerda délutánra belázasodott, torokgyuszija van, doki szerint nem csoda, ebben a hülye időben mindenki összeszed most mindefélét :evil:
Mára meg nekem is kezdi a torkom, meg be is taknyosodtam :?
Aliz meg apa szerencsére jól bírják. :)

Bölcsivel mizu? Sikerült beszoknotok Benivel most már rendesen?

Zsanett: Hát szó mi szó, most én is szívesen cserélnék veled :?

Mennem kell, bömbi van :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
jobbulást Nektek!
Tegnap hajnalra Beni is betaknyosodott, de úgy néz ki (kopp-kopp-kopp), hogy sikerült 1 nap alatt visszaszorítani.
Szerencsére nem egy betegeskedő típus, de ez a hülye idő, szél neki is sok volt. Na meg lehetett a sok gyerektől, medencétől is ... :roll:

Bölcsi? Hát ugye az elején semmi nem volt, simán otthagytam, aztán a második héten minden reggel sírt, hogy nem akar menni. :)
De fél perc után megnyugszik és nagyon jól érzi magát. Most meg ugye 1 hét kimaradt ... hát kiváncsi leszek mi lesz hétfőn ... :?

Mindjárt küldök privit. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Micsoda forgalom :D

Annyira ne irigykedjetek, valószínű újra kell repjegyet vennünk, mert a mostanink Alitaliás :(
De egyelőre semmi biztosat nem tudnak mondani...

Holnap megyünk az Alhambrába, ha vkit érdekel, szívesn teszek majd fel képet.

Huhh Ilba, már csak 6 heted van?! Hogy repül az idő...

zsanett
 
 


Sziasztok!

Zsanett:persze,hogy érdekel.Kérünk szépen képeket.Remélem megoldodik a helyzet és nem kell új repjegyet vennetek.Mikor jöttök haza?

Ilba, Vanilka:jobbulást kivánok.
Remélem nem lesz jövő héten semmi gond Benivel. Tényleg hogy megy az idő.Hol fogsz szülni? Majd kérünk értesitést ha megszületett a Picur.

Timcsi:mi van veled?
Vendég
 


Zsanett,
ez bosszantó tényleg, reméljük tudnak valami biztosat mondani.
Képeket szívesen nézegetünk! Főleg az itteni 10 fokban. :shock:

Sissi,
az Istvánban. Beni is ott született.
Értesítés lesz, remélem még azért nem mostanában.
Hétfőn megyek dokihoz és a szülésznővel egyeztetni ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Húha ez egyre izgibb :) De azért minimum 3-4 hetet még húzzatok le egyben :wink:

Remélem Beni tényleg megússza ennyivel. Elég sok mocsok vírus kering most a levegőben :evil:

Bölcsi: Meg szoktad várni reggel míg abbahagyja a sírást? Vagy a bölcsisnénik mesélik, hogy csak eddig tart nála? Meg az is fontos sztem, hogy mikor mész érte, hogyan fogad. Ha akkor jó kedvű, akkor tuti jól érzi magát ott napközben, és a reggeli "móka" csak az elválásnak szól.

Válasz ment!

Zsanett: Naná, hogy kérünk képeket! Hagy egyen a sárga irígység :wink:
Remélem a repülős úgy szerencsésen megoldódik!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
nem, ovónénik elviszik. Volt már, hogy sunyiban ott maradtam és ahogy eltűnt a szemem elől, már nyomta is a sódert és kutya baja volt. :shock: Meg mesélik is, hogy hamar megnyugszik és minden oké vele.
Nagyon kis vidám mindig, mikor megyünk érte, mindig mondja, hogy nagyon jó volt. :roll:

Alíz könnyen beszokott?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Utálom már, hogy itt nem lehet aludni pénteken meg szombaton...
Ráadásul Lilka is nyöszörög, a meleg miatt...
Mennék már haza...

zsanett
 
 


Zsanett: Na itt aztán melegben tuti nem lesz részed :( Erősen gondolkozom rajta, hogy most már én is bekapcsolom a fűtést, pedig szerettem volna még spórolni :?
Nem tudom, lesz itt még az idén jó idő??? :roll:

Ilba: Akkor ez a nyafi kimondottan neked szól, minden gyerek eljátsza. Aliznak kellett 2-3 hét mire zokszó nélkül ment be, de egy ideje megint ott tartunk, hogy úgy kapaszkodik belém reggelente, mint egy kismajom. Csak nagy elterelő hadműveletek árán tudok lelépni. Viszont ő is egész nap jókedvű, jókat játszik. :)

Én meg göthösebb vagyok, mint tegnap :( Hála az orrsövényferdülésemnek, most már a jobb fülem is kezd fájni :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!
A hirtelen pörgés után hirtelen csend ? :(

Én teszek fel pár képet az Alhambráról, ahogy ígértem. Vasárnap voltunk ott, de még csak most van rá időm.
Ma Benalmadenán jártunk, van ott egy Selwo, a vízi fajta. Isteni volt :) Igazi delfin show, fóka bemutató, egzotikus madarak műsor, nagyon élvezte Lilka (s mi is). :) Holnap az esteponai Selwoba készülünk, az egy nagy szafarihoz hasonlít állítólag, nyitott kisteherautóval visznek nagyrészt a szabad állatok között. Oroszlántól a zsiráfon át a vörös pandáig minden van. Remélem jól fogjuk érezni magunkat ott is, Lilka már nagyon várja az "Ormit".

Akkor a képek :
Kép


Kép

Kép
Szemben fent az a kis családom :)

Kép

Kép

Kép

Puerto Banus-Astral :

Kép

Kép

Csütörtökön visszük a meleget :D

zsanett
 
 


Sziasztok!

Vali,
na befűtöttél? Vagy azért nem jössz, mert megfagytál. :twisted:
Jobban vagy?
Képzeld Beni 2 napja nem sír ... na nem kiabálom el.

Zsanett,
mi van a repjeggyel? Anyósék is Portugáliában vannak, ők vasárnap mentek.
Kicsit fájnak ezek a képek itt a zimankóban, bár tegnap egész jó idő volt itt is. Nagyon jó Nektek!!!

Én voltam dokinál, minden oké, már 2,2kg Tesó. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
A III ker-ben, a Pünkösdfürdő u-ban a ClubFitness nevű fitness teremben minden héten kedd és csüt. 16 órától terhes torna!! Gondoltam jó tudni:) Egy gyógytornász hölgy tartja, nagyon jó!
szerényke
 
 


Zsanett:nagyon jók a képek. :D Nagyon szép helyen voltatok.Ha tudsz még tegyél fel jképet.

Ilba:örülök,hogy minden rendben a babával.

Timcsi:merre vagy?

Mi jól vagyunk már most unom ezt az időt. Ma voltak nayósék megnézni Márkot.Mostanában nagyon keveset alszik napközben a mai volt a csúcs 30 percet aludt.Persze 5-6 fele már nagyon fáradt volt,de akkor már nem engedtem elalduni mert akkor az életben nem altatom el.
Vendég
 


Holnaptól kezdődnek az OMK-ban a Családi vasárnapok.
http://www.kulturkozpont.hu/babszinhaz.htm

Mi tavaly óta szinte mindegyiken ott vagyunk, Beni nagyon szereti.
Holnap is megyünk, bár most elfelejtettem előre jegyet venni, remélem még lesz előadás előtt, mert beígértem neki a bábszínházat.

Vali,
egyszer-kétszer nem jöttök be Ti is?

Zsanett? Többiek?
Mondjuk 2 év alatt annyira még nem érdekes. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Azt mondod, hogy a 2,5 évesemet le fogja kötni az előadás? :roll: Gondolkodóba ejtettél ... Remélem nem kell megülni egy helyben az előadás végéig, mert az Aliznak tuti nem menne :?
Megnéztem a programot, a Halász Juditos érdekelne, meg valamelyik KippKoppos bábelőadás. Most 2 hétvége tuti kilőve, már rengeteg programunk van.
Köszi, hogy szóltál :) Jó lenne végre találkozni, de most számolom, hogy mire mi eljutunk, te már valszeg babázni fogsz :)

Tök jó, hogy Beni már nem sír reggelente, remélem ma is így kezdtétek a hetet :wink: Tesóbaba jó súlyban van, örülök, hogy vele is minden rendben :)

Nálunk szerencsére már mindenki okés, néha van egy kis orrfújás, de az belefér ilyenkor :) Úgy szeretném, ha sokáig még ilyen szép idő lenne, mint tegnap volt! 8)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
mi tavaly ilyenkor kezdtük és Beni 30-35 percet szépen végigült már. Pedig nem egy "egyhelyben ülős" gyerek és még nem volt 2 éves. Egyszer ki kell próbálni. :wink:
Tegnap sajnos nem kaptunk már jegyet, de vettem október 19-re, akkor mi tuti ott leszünk. Reményeim szerint még én is. :D
A Halász Judit nagyon jó, tavaly voltunk ugyanezen, de idén is szeretném, bár akkor tuti nem velem lesz ott.

Ma sem sírt. 8)

Vigyázzatok magatokra, Beninek is néha folyik az orra, de ez még tényleg belefér. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mi itthon végre.
Megkerült a bőröndünk is, nemrég hozták. Vagy meséltem ezt egyáltalán ? :)
A lényeg h eltűnt a bőröndünk, de nem aggódtam, tudtam h megkerül, a gáz az volt, h benne volt a lakáskulcsunk...Apa bemászott :)

Mondtam h hozzuk a meleget, látjátok? :)
Csak kissé lehűlt mire ideért :)

Sissy!
Márk autója már porosodik ;)

Ilba!
Mi benne vagyunk valamikor. Gratula a pocilakóhoz, szépen nő.

zsanett
 
 


Zsanett: Bőröndös sztoriról nem meséltel. Hazafelé keveredett el?M
Mert még az a jobbuk eset, és nem pedig odaúton :?
Kicsit melegebbet is hozhattál volna, én bírnám :wink:

Ilba: Húha ... ennyire kapósak a jegyek? :shock: Ennyire korán azért nem venném meg, olyan sokminden közbejöhet addig :? Nyaralások előtt is előre rettegek, hogy csak nehogy akkorra betegedjenek le :(
A bábelőadás 30-35 perc csak? És a Halász Judit? Csak azért kérdezem, mert addig kéne valami elfoglaltságot találnom a nagyobbnak, lehet elküldeném őket addig apával mozizni.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
a bábszínházra tavaly általában volt még előadás előtt jegy, most nem tudom mi történt :shock: , de ha a Halász Judit érdekel, arra tuti előre kell megvenni. Én szívesen megveszem Nektek és elpostázom, de azt hiszem az Eurocenterben is lehet majd jegyet venni, nem tudom mennyire jártok arrafele.

A bábosok olyan 40-45 percesek, a koncert szerintem volt 1 óra is.
Mi mindig a szélére ültünk és akkor ha nem bírta esetleg, akkor ott tudott rohangálni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vali!
Hazafelé keveredett el, nem is nagyon aggódtam, tudtam h meglesz.
Hozták is hétfőn...csak összetörték a kedvenc parfümöm :( Persze épp most kaptam, 100 ml-es volt...:(
Minden holmink DKNY illatú :)

Ilba!
Ugyanaz a gondunk, mint Valinak. Kb még holnap sem tudom mi lesz, nemhogy 2-3 hét múlva....De szeretnénk valamikor elmenni azért.

Sissy!
Mi újság?

zsanett
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: