Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

[color=blue] Hová tünt Hexe???
Csak nem??[/color]


Ááááááááááááá! Dehogy! Semmi esemény nem történt, csak Sanyi már nem dolgozik tegnaptól :D és a gépet ő uralja.
Még együtt ébredtünk reggel, bár egyre lentebb csúszik a pocakom. Már a gyomorsavam sincs a torkomban. :lol: Csak ne lenne ilyen piszok meleg. Éjjel a kispárnám olyan vizes lett a fejem alatt, mintha kimostam volna. Pedig még a hajam is levágattam. Szerintem nekem azért nem vizesedik a lábam, mert kiizzadom a vizet magamból. Állandóan izzadok.... pedig nem is vagyok az a nagyon izzadós típus. Eddig.

:?: Lányok, rajtatok is nőttek ki pici rózsaszín vagy színtelen szemölcskék a terhesség alatt? :?:
Nekem az állam alatt és a melltartó vonalában nőtt ki 3 pici kinövés. Azt gondolom ennek is az izzadás lehet az oka, de lehet, hogy ez marhaság. :roll: Nem érzékenyek, de ott vannak. Hallottatok már erről valamit?

Szilbee: Izgatotan várjuk, hogy sikerült a szülinapi zsúr? Mit reagált Levente a tortára? Várjuk a képeket... :wink:

Ma kapunk kölcsön egy fényképezőgépet, mert ugye a miénk még nincs kész. :twisted: Délután teszek fel friss pocakos képet, csak hogy megmondhassátok, tényleg süllyed a pocakom? :?: :!:

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok! :lol:

Megvolt a szülinap! Nagyon jól sikerült!! :D Olyan furcsa volt, mert minden emlék és régi érzés, ami a szülés után dúlt bennem előjött! Iszonyat nagy boldogság a gyerkőc születése is, de sose gondoltam volna, hogy ugyanakkora boldogság a szülinap is!! :lol:

Leventének végül rendeltük a tortát, mert feladtam a szakadatlan próbálkozásokat... A cukrász egy kajszis, joghurtos zsúrtortát csinált. Nagyon finom volt!

Hogy reagált Levente a tortára?! Inkább teszek fel képet, mert azok sokkal "beszédesebbek"!! :wink: :lol: :lol:

torta
tüzijáték
huhhhh
ez fincsi
ez még finomabb
"No akkor vágjunk bele!"
"Viccesek vagytok ahogy bámultok!!"
"Ezt is meg kell kóstolni..."

Ajándékokról sajna leginkább videó (nem digi) készült! :( Ezt az egyet tudom feltenni!
a zenélő tricikli

Hexe!
Pedig már azt hittem, hogy te is Anna napkor fogsz szülni, mint én! :wink: :D
szilbee
 
 


Szia Szilvi!

Nagyon jók a képek, tényleg jól sikerülhetett a party! nagyon édes Levente, ahogy nyakig benne a tortában :D

üdv: Ewa
ewa
 
 

 
 

Sziasztok!

Szilbee: Ezt vártam :P , ezek az igazi tortás képek. Csupa torta minden, beleértve a szülinapost is. :lol: Annyira klassz lehetett.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Hú lányok!

Én iszonyat másnaposnak érzem magam a tegnapi buli után, pedig csak 1 korty pezsgőt ittam... :( :lol: Nagyon álmos vagyok, Levente meg nem igen akar most délután aludni...

Hexe
Rajtam nem voltak ilyen szemölcsök!! :(

Ewa
Hogy lehet, hogy neked nincsenek a hasadon terhességi csíkok?? :o Én éjjel nappal kentem, de olyan klassz rózsa lett a köldököm körül, hogy csak na... :(

Elin
Naná hogy az anyás pelus kell neki!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee: Még hogy másnapos :D , tudod - Minek iszik aki nem bírja!? - :lol: :D :P Ez vicc volt. Bocsi! :oops:

Ewa: Azért ez tényleg szerencse, hogy még csíkjaid sincsenek. Nekem az utolsó három hétre repedt ki a bőröm, pedig kentem rendszeresen. Van három fél centis repedés a hasam alján. Remélem azért nem lesz nagyon csúnya.

Ma délután éreztem, hogy Lilike szinte a szeméremcsont fölött kaparászott elég sokáig. Ezt még eddig nem tapasztaltam. Holnap szorítsatok nekem. Remélem a magzatvíz vizsgálat nem lesz nagyon fájdalmas. Ha nem írnék, akkor benn maradtam. :P

A mai képek:
Kép Kép

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Szilvi: nagyon jók lettek a szülinapi képek. Ilyen egy igazi első szülinap, tiszta torta minden, de főleg a szülinapos. :D :D :D

Hexe: a magzatvíz vizsgálat egyáltalán nem fáj, csak azt nézi meg a doki, hogy tiszta-e a víz. Nem is fogsz érezni semmit. Lehet, hogy utána már mész is szülni. Barátnőm a magzatvíz vizsgálat után mikor hazament, délután már mennie is kellett vissza a korházba és meg is szült.
A hasamon nekem sem volt egyetlen egy kicsi csík sem, úgy örültem, de miután megszültem a hasam alján ott voltak a csíkok. Sajnos nekem a cicim is csíkos lett :( , mert a terhesség elején hirtelen nőttek meg. Előtte 75 B melltartót viseltem, utána meg 85-90 B.

Elin: mostmár szinte csak tápszert kap Nellike és így van olyan, hogy egy nap csak négyszer eszik, mert tápszer után csak 3-4 óra múlva lesz újra éhes. Míg az anyatej után volt, hogy 2 óra múlva újból etetnem kellett, ha nem bírt elaludni. Olyan 150-170 ml-ket eszik egyszerre. Nem vettem észre, hogy a meleg miatt kevesebbet enne. Jövőhéttől meg már próbálok neki adni valami más kaját is. Először te, hogy csináltad? Mikor és mennyit adtál neki? Meg mivel kezdted? Bocsi a sok kérdésért, de nagyon nem tudom, hogy hogy fogjak neki.

Ma nagyon nyűgi volt Nellike, de szerintem az idő miatt. Nagyon fülledt volt most este a levegő. Alig tud elaludni. De úgy néz ki, hogy sikerült neki elszundítani. Legalábbis remélem. Nem akarom elkiabálni, de már vagy negyed órája csend van a kisszobában.

Mostanában így szokott aludni. :D :D :D
Így szokott kicsavarodni
Nagyon jó apa hasán ülni

Most egy kicsit hosszúra sikerült ez a levélke. Bocsi.
Jó éjt mindenkinek.
Puszi.

Kép
agica1119
 
 


Hexe!

Szerintem már lent van a pocid, bár nem tudom az előző képpel összhasonlítani, mert ott szemben vagy. Szép nagy pocid van. Nekem is jó nagy volt. Rakom fel egy képet. Ez szülés előtt egy nappal készült.
Kép

Most már tényleg elköszönök.
PUSZI

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Ágica: nagyon édes Nellike! tündéri ahogy ki van csavarodva :D

szerencsére eddig a pocimon nincsenek csíkok, de még nem kiabálom el. az csípőmön viszont annál szebbek vannak :-(

most voltunk megint nst-n, uh-n, méhszájvizsgálaton. minden rendben és a babuci nagyon jól érzi magát odabent :-) úgy tűnik mégse szülünk együtt Hexével :-( lehet náluk már megszületett Lilike :?:

azt hiszem este voltak jósló fájásaim..

puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!

Semmi esemény... :( . Nem is volt magzatvíz vizsgálatom, mert az NST rendben volt. Vannak már méhösszehúzódások, de ezek még nem az igaziak. Úgy hogy itthon vagyunk. Holnap reggel 7-re kell mennem és nagy valószínűséggel nem várunk tovább. Hacsak még ma nem történik valami. Szinte kirúgja az oldalamat, annyira feszeng ez a csöppség. Az előbb szabályos kocka volt a hasam. Hogy hogy csinálta nem tudom. Egyre lentebb lesz a pocakom és egyre jobban fájdogál az alhasam. Az NST alatt leesett a vérnyomásom megint, azt hittem ott ájulok el a székben, de különösebben Lilikét nem zavarta, ő remek szívhangot produkált. :lol: De gyorsan "visszatértem". Biztos az volt a baj, hogy tegnap 4 óra óta nem ettem, mert abban reménykedtem, hogy ma reggel szülünk. De hiábavaló volt. :cry:


Ágica:


Nekem már a terhesség elején megduplázódott a cicim. 70B-sről most 80B-s kell és mi lesz ha még lesz tejcsi is. :roll: :lol:
Nellike tündéri kisbaba. :P Annyira hihetetlen, hogy már csak órák kérdése is nekem is lesz egy ilyen gyöngyszemem.

Ewa:

Ha nem lesz babócátok a hétvégén, akkor legalább el tudom mesélni, hogy mire számíts és fel tudsz készülni. A jövő hét elején ha mégy NST-re, akkor remélem meglátogatsz bennünket. Akkor már biztosan jobban leszek.
A csíkokra van két AVON-os krémem, remélem használni fog. Ennek a krém családnak a narancsbőr elleni krémje nálam már bevált tavaly. Remélem hatni fognak ezek is. :shock:

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Hexe: nagyon szurkolok és sokat gondolok Rátok!!! minedenképp meglátogatlakTiteket :D kedden lesz a köv nst.

egész este és ma is végig folyamatosan vannak jóslóim és kicsit hányingerem is.. a méhszáj már csak 1111 :roll:

ja és pici szemölcsök nekem is nőttek

puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!

Ewa:

Kedden várunk. :P Sanyi küldi az sms-t, ha meg lesz a leányzó. Majd a lányoknak légy szíves újságold már el!
Szerintem elég közeli lehet a te időd is, mert én is 1111 voltam kedden. Ez azt jelenti, hogy szépen lassan nyílik a külső és a belső méhszáj is és rövidül is :?: valami :?: . Szóval a jövő héten már lehet, hogy jöttök ti is utánunk. :lol:

Izgulok. Remélem rendben lesz minden. Gondoljatok rám.

Puszi mindenkinek.

Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Háááát lehet, hogy mégis együtt szültök?! :D Amiket Ewa produkál...

Hexe! Beindítják a szülést és próbálkoztok vagy császár?

Megy a drukk nektek! :wink:

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok lányok!!

Tiszta izgalom, ami itt van!! Teljesen olyan, mintha egy lebilincselö könyvet olvasnék, amit nem lehet letenni. Kérem a folytatást!!!

Csíkjaim nekem sem lettek, pedig nem kentem semmivel. Mondjuk én magas vagyok, jobban elfért bennem a gyerek. :lol:
Itt 4 nappal vagyok szülés elött:
Kép

Egyszer azt hittem, hogy az a fekete vonal kezd kialakulni a köldöktöl lefelé, aztán kiderült, hogy csak a harisnya varrása nyomott meg :?

Ágica: tündéri a kiscsaj a kicsavarodós képen!!!
Akkor nem tudom miért eszik kevesebbet Lilcsi? Biztosan nem a tejem szaporodott fel, azt csak érezném. De mégis úgy nö, mint a gomba. Hosszra már akkora, mint a b.nöje, aki 8 hónapos, de súlyra is lassan utoléri.
Hát, én almalével kezdtem, a 10órai kajcsi elött adtam neki elöször 2-3 kiskanállal (ha pohárból tud inni Nelli, abból jobb!), aztán napról napra többet, mikor láttam, hogy a hígabb kakin kívül nincsen semmi baja. Aztán reszeltem az almát. Azt is szerette, viszont az megfogta a hasát. Aztán banánt adtam neki, azt imádja. Krumplit is adtam már neki, azt is szereti, viszont a krumpli-répa-pürétöl nagyon nyügi volt, azt félretettem. Most vettem neki kész kaját is, az alma-banán is, meg a sütötök püré is jól csúszik. 1/2-1/2 üveggel simán bemegy neki. Most már majd az adagokat fogom növelni, hogy teljesen kiiktassam a tápszert. Aztán jön az uzsonna bevezetése...

Hexe, azért egyél ám , akkor honnan lesz eröd?? Most nem csak a szülésre gondolok, hanem az utána következö napokra.
Kívánom, hogy minden rendben menjen, ügyesek legyetek!!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nincs még semmi??? :(

Nóri
elin
 
 


Hexe
Jó nagy pocid van! Én magamon sem tudtam eldönteni, hogy lentebb ment e a hasam vagy sem... Valahogy másképp látja az ember belűről, mint kívülről. :oops: :)

Nagyon szorítunk nektek, hogy minden nagyon simán menjen!!! :mrgreen: :lol:

Tényleg teljes lázban égünk már, hogy mikro lesznek már meg a lányok! :lol: :lol:


Ágica
Nellike már ilyen korán forgolódik! :o :lol: De jó nektek! Nálunk Levente jó sokáig várt vele. Oldalra fordul még, ugye? Vagy már hasra is?? vagy hátra??

Ewa
Ti hogy vagytok?
szilbee
 
 


Sziasztok Csajok!

Elin: köszi szépen a segítséget. Ma próbáltam neki adni egy kis krumplit, de nem nagyon díjazta. :( Barátnőm mondta, hogy próbáljam meg egy kis almával összekeverni, hátha úgy jobban megy. Te hogy szoktad Lilcsinek a kaját csinálni?

Szilvi: már kb. 2 hete forgolódik. Hasra már seperc alatt átfordul. Elvan úgy egy darabig, de még arra nem jött rá, hogy hogy forduljon vissza, így mindig ideges lesz és elkezd kiabálni. Ha meg visszafordítom, akkor meg már egyből fordul is hasra. Ez alvásnál nem a legjobb, mert most is leraktam a kiságyába és pár perc múlva meg elkezd ordítani, mert megfordul és nem tud visszafordulni. Pedig nagyon-nagyon álmos, mert ezt mind csukott szemmel csinálja. Arra is lusti, hogy a szemét kinyissa. Bár most úgy néz ki, hogy már sikerült neki elaludnia, mert már egy ideje csend van a kisszobában. :)

EWA, HEXE: hogy vagytok? Úgy izgulok értetek. Remélem minden simán fog majd menni. NAGYON SZORÍTOK!!!!!!!!!!!

Mit szóltok a tegnap esti nagy viharhoz? Szegény Nellike is felriadt, mert a redőnyt úgy fújta a szél, hogy azt hittem le fogja szakítani. Nagyon zörgött. Most ahogy voltunk lent sétálni délután, mindenhol a kidőlt fákat lehet látni. Láttam valahol le is szakította a szél a redőnyt. :shock: Szőrnyű ez az időjárás. :x

Jó éjt nektek.
Puszi.

Kép
agica1119
 
 


Ágica
Húúúúúúúúú....ez nagyon ismerős dolog!!! :( Levente dettó ugyanezt művelte. Az egy nagyon durva időszak volt! :( Majd egy hónapba telt mire rájött, hogy tud visszafordulni. Remélem nálatok hamarabb eljön az az idő, mikor rájön, hogy tud visszafordulni!!! :)
szilbee
 
 


Hexe, Ewa!

Mi az ábra???? :shock: :?: :?:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem volt intrnetünk a hétvégén, így csak most tudom átadni a jó hírt:

MEGSZÜLETETT LILIKE
Hexe kislánya szombaton 1/2 11kor :!: :lol: 3,5 kg, 54cm :-) :lol:
Hexe mindenkit puszil! Holnap megyünk látogatni, majd beszámolok!

Nálunk a pénteki jóslók szépen elmúltak és azóta semmi, elvagyunk szépen a picikével a pocikámban:

Köszi a szurkolást, nagyon jól esik!

Puszi Ewa
ewa
 
 


Esküszöm, megéreztem a dolgot!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jajj de jó, hogy minden rendben van velük!!

Ewa! Csinálnál képet is???! Olyan kíváncsi vagyok! :mrgreen:
szilbee
 
 


Hexe! GRATULÁLOK!!!

( várjuk majd a részleteket)

Krisztina
k78
 
 


GRATULÁLOK HEXÉNEK LILIKÉHEZ :) JÓ EGÉSZSÉGET AZ ANYUKÁNAK ÉS A LEÁNYZÓNAK
cleo27
 
 


Ewa

Tudsz valamit arról, hogy született [color=violet]Lilike[/color]? Császárral vagy normál úton? és hogy jól van e Hexe??
szilbee
 
 


Hát ez vicces, de ugyanakkor bosszantó is! :evil: A babanet kiírta, hogy "ez a hozzászólás már létezik", mikor még csak az előnézetet nyitottam meg :shock: ...aztán meg ezt mívelte... (lsd. fent) :(
szilbee
 
 


HEXE!!!!

Gratulálok Neked és persze apának is Lilikéhez!!!!!!! :lol:
Nagyon jó egészséget és mindkettőtöknek,és sok tejcsit neked!!!

Puszika Nektek!!!!!! Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Lányok lenne egy kérdésem!

Miért nem írja nekem színes betűkkel amit szeretnék írni? Pedig kiválasztottam a betűszínt és a méretet is és mégsem lett színes,,, :( :? pedig kiírta most is azt amit Szilbeeinek és mégsem lett színes..... nagyon szomorúúúú pedig már annyit próbáltam :evil:

ugye segít valaki???? előtre is köszi :) :)

KépKép
diÁcska
 
 


GRATULÁLOK LILIHEZ ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK MINDKETTÖTÖKNEK!!!

Hú, de beleizzadtam én is!! Ewa, hozzad a híreket!! Puszi nekik!!
Most már te jössz!! :lol:

Ágica: szerintem elöször az almalevet kóstoltasd meg vele. Én erre az almareszelöt használtam (100Ft-os boltban vettem müanyagot, de a Corában van üvegböl is), meg 1 szüröt. Még a banánt is azon reszeltem le. Ez késöbb is hasznos lesz, mert majd az almához kekszet is reszelsz. A krumplit úgy csinálom, hogy egy kisebbet meghámozok, felkarikázom, bele 1 kis edénybe, pici vizet rá, és be a mikróba. 4-5 perc alatt tuti megpuhul. Botmixerrel összepépesítem. Ha sürünek találod tápszerrel is hígíthatod. Söt, eleinte inkább hígabban kínáljad, hogy könnyebben nyelje.
Répát ugyanígy fogom csináni.
De jó neked, hogy már Nellike forog!! Mostanában Lilcsi azért szokott ordítani sürün, hogy fordítsam hasra. Akkor elnézelödik vagy 20 percig, aztán azért ordít, mert elfárad, fordulna vissza.
Ma felvette a repertoárjába a sikítozást. :lol: Az Intersparban elkezdte a pénztárnál, aztán míg hazaértünk végig, meg még a lépcsöház is az ö édes kis hangjától zengett. Eddig csak károgott, mint egy rossz varjú, de azt is kitartóan tudta müvelni.

Vihar: képzeljétek, én meg "kaptam" egy szalmakalapot! A mi környékünk is elég szakadtan néz ki. Ma voltam a Szecskán is, ott is majdnem annyi lomb van a földön, mint a fán :cry:

Ja, majd elfelejtettem, felénk meg szombaton csötörés volt, nem volt vizünk. Én a 1/2 l locsolóvízben mosakodtam meg reggel, hogy ki tudjak menni az utcára. Elmentünk a boltba, meg a kútra, aztán úgy döntöttem, nem szerencsétlenkedek tovább, kimentünk anyumhoz a Széchenyire. Valamikor délutánra lett víz megint. Azóta tartok egy kannában vizet itthon.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szia Diácska!!

A 2 zárójel közé írod a szöveget? Ahogy az apróbetüs is mutatja a hozzászólásod fölött?
elin
 
 


Sziasztok!

Nemsokára indulok a kórházba Hexéhez és Lilikéhez :D + nst-re. Átadom a jókívánságokat!

Szilvi: császárral született Lilike

ha hazajöttem jelentkezem :-)

Puszi Ewa

ui: én utólag formázom, amikor már beírtam a szöveget akkor jelölöm ki, amit színezni akarok és akkor megcsinálja
ewa
 
 


Diácska!
Szerintem ez csak egy átmeneti elmezavar volt a babanet részéről... :wink: :D Azóta megy a színezés! :shock: :lol:

Nóri!
Merre felé laktok?
Tömegközlekedve mentetek anyudékhoz?

Hexe!!!
Én meg nagy örömömben elfelejtettem:

Sok Boldogságot Kívánni Nektek Lilikéhez!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
szilbee
 
 


No mi az ábra???????

Csak nem Ewa is bent maradt a kórházban?? :shock: :) :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Még itt vagyunk egyben csak felpörgött körülöttünk az élet. Kiderült, hogy mégis kapunk lakáshitelt és most szaladgálunk lakást nézni. Természetes mind a 4-en van..

Meglátogattuk a lányokat :D Mama-baba jól vannak és nagyon szépek! Lilike gyönyörű, nagyon takaros kisbaba! Ügyesen szopizik annyi tejcsi pont van is, ami elég neki. Lehet csütörtökön már jönnek is haza :D

Kép

Puszi Ewa
ewa
 
 


Lányok!!!

nem sikerül :evil: :evil: :evil:

mármint a a betűk színezése :( :( :(

KépKép
diÁcska
 
 


Szia Ewa!!!

Látom egy picit beelőztél :D :D

Tényleg nagyon szép a kicsi Lili :) Ha beszélsz Hexével mond meg neki létszi hogy gratulálok nekik!!!!!

Hol szeretnétek lakást venni???

Neked mi jót mondtak a kórházban voltál ugye ma NST-én?
De jó nemsokára te is babázol :P

Aztán értesítsd a bandát ha valami újság van..jó???? :) :)

Azt nem írtad hogy miért lett mégis császárja Hexének?

KépKép
diÁcska
 
 


Hűű! :o Ez a kis leány tényleg gyönyörű!! Olyan kis törkéletes fejecskéje van!! :D :D

Én is gratulálok Hexének és az apukának Lilikéhez! Szép babát hoztak össze!!! :wink: :D
szilbee
 
 


Sziasztok!

Mostmár kipihenten :-) tegnap nagyon kész voltam..

Átadtam tegnap Hexének a gratulációkat és nagyon örült nekik! Ő is puszil mindenkit :!:
Már egy pár hete kiderült, hogy csaszi lesz, mert nagy a baba. Szerencsére jól döntött a doki, mert tényleg nagy volt Lilike és ráadásul a köldökzsinór is a nyakára volt tekeredve. A csaszi gyorsan megvolt az utána levő 24 óra volt nagyon nehéz, de Ti ezt már tudjátok. A részleteket Hexére hagyom :-)
Lilike tündéri! Nagyon formás, édes kis csöpp szájacskája van :D Amíg ott voltunk végig mélyen aludt :D Állítólag az osztály kedvence, amit meg is értek!

Nálunk az nst-n minden rendben volt. Nagyon megdícsérték a kicsit :D Képzeljétek, lejjebb kellett halkítani a gépet olyan erővel püfölte az érzékelőt :lol: :lol: :lol: A méhtevékenységnél, az alsó görbénél meg a rúgásoktól gyakran teljesen kiugrott a görbe. Eddig is aktív volt mindig, de tegnap nagyon kitett magáért. Bent volt az apukája is, lehet neki produkálta úgy magát :D

Lakásnál maga a helyszínnél főleg csak az számít, hogy ne legyen nagyon zajos. És mivel egy felújított panel kb ugyananyyi, mint egy tégla, akkor már inkább tégla és egyedis. Itt a Kassain van egy nagyon tuti lakás, ma megyünk már komolyan leülni megbeszélni a részleteket. Remélem minden ok lesz és megvesszük :-) Jó kis program ez szülés előtt :-)

Puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok Lányok!

Húúúúúúú, de jó hír. Most tudtam csak jönni.

NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK HEXE A GYÖNYÖRŰ SZÉP KISLÁNYODHOZ. JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK NEKTEK. :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Nóri: megpróbáltam a krumplit almával összekeverni, de így sem díjazta. :( Tegnap a sütőtököt próbáltuk meg és azt úgy láttam, hogy ízlett neki. Ma is adtam belőle. Tényleg ízlik neki. :D :D

Tegnap kilövettem a fülét. Volt egy pici sírás :cry: , de hamar megnyugodott. Nagyon szép lett. Eddig is az volt :lol: , de most így olyan más lett. :D
Kép

Puszi mindenkinek.

Kép
agica1119
 
 


Jaj, de szép Lili!!!

Ági! "Olyan más lett", igazi kiscsaj lett! Nagyon szép!

Krisztina
k78
 
 


Lányok sikerült!!! :lol: :lol:

Ági! Nagyon szép lett Nellike fülbevalóval igaz eddig is gyönyörű volt :D

Ewa!
Képzeld el az én terhességem végig a lakásvásárlásról szólt :lol:
Amikor kiderült, hogy Diát várom éppen a lakásunkat adtuk el :lol:
Szerencsére nagyon korrekt vevőket találtunk és megengedték,hogy addig ott lakjunk míg a miénk fel nem épül :P pedig hát jó sokat kellett várniuk a lakásra.mert a miénk csak decemberben lett átadva és a miénk augusztusban kelt el.Igaz fizettünk albérletet .......hát elég furi volt az egykori lakásunkban albérletet fizetni :lol: De nekünk így is nagyon jó volt mert nem kellett 2szer költözni.
Emlékszem nagy pocival jártam ki a lakást nézni minden nap mert hát nézni kellett,hogy halad a munka...a munkások meg is jegyezték ugye nem nekik kell bevinni majd a kórházba?? :lol: :lol:
Na ennek az lett a következménye,hogy a 34 héttől kezdve kórházba kerültem,és hetente jártam oda-vissza :(

Elin!!!
Hogy vagytok??? Küldhetnél már képet Lilcsiről :wink:
Tudod neki is van albuma a gépemen :P
sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


Lányok!
Tegnap nem tudtam belépni a topikba. :( Állandóan azt írta ki, hogy nincs új hozzászólás... :shock: ... aztnán így én sem tudtam "hozzászólni"... :(

Ewa!
Kisleány még odabent van??
szilbee
 
 


Sziasztok!

Diácska: lehet inkább lakást nézek, mint házat építek nagy pocakkal! nővéremék építkeztek, borzasztó sok munka van vele.

Ági: nagyon édes a kis fülbevalós kisasszony!

Új hírek Hexéről és Lilikéről! tegnap jöttek haza a kórházból! mostmár otthon van együtt az család. jól vannak, Lilike nagyon jó kislány, ügyesen szopizik, sokat alszik :D

mi hiába lépcsőzünk még mindig egyben, bár már 1 ujjnyira nyitva.. :roll:

puszi Ewa
ewa
 
 


Ewa
Mi is ház/lakásvásárlásra adjuk a fejünket!! Ti melyik banknál vesztek fel hitelt? Milyen futamidőre? Mekkora ingatlant akartok venni?
szilbee
 
 


Még jó, hogy benéztem:

Hexének és Lilikének sok boldogságot, és jó egészséget kívánok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szépen köszönjük a sok-sok jó kívánságot és gratulációt! Nagyon aranyosak vagytok!

Most csak gyorsan írok, mert a drágám, mindjárt ébred ( egyszer volt fenn az éjszaka ) és nincs sok időm, de még ma elmesélek mindent , ígérem.

A leányzó fotói a www.sanyo77.extra.hu ideiglenes oldalon vannak. Csak egy pár, mert apuka még most készíti a véglegeset.

Remélem mindenki ( beleérteve a csemetéket is ) jól van. Hamarosan elolvasom a lemaradást és jelentkezem.

Puszi mindenkinek: Hexe

Kép
diehexe
 
 


sziasztok

hali hexe.jó,hogy benéztél.várjuk ám az élménybeszámolót. :)
nagyon szép a kisleány.

Ewa.veled mi újság? nst volt? esetleg valami készülődés odabenntről? :lol:

Csajok,adjatok tanácsot.
kicsit igaz fura,de...
Sziszinek hetek óta nagyon viszket a feneke, mindíg vakarja :( -nagyon kellemetlen neki.ráadásul egyszer-egyszer már Zsoltinál is előfordul mostanában.
Kentem Sziszinek Sudocreammal-semmi,prob a Canesten krémet-semmi,hintőpor-semmi változás.mondtam a dokinőnek is (meg sem nézte)-annyi feltevése volt,hogy nem-e cérnagiliszta- de tuti nem az,mert nézem a popoját is +a kakát is a biliben és nincs semmi.

én már arra gondolok,hogy valamire allergiásak?! vagy ez hülyeség?
de mire? fürdető? már közben váltottam azt is.
pelust hosszabb időre már csak éjszaka hord...

ötlet?????????

köszi.
szia mki.

nagyon hüsi van :(
cleo27
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig egyben. Kezdek attól tartani, hogy Erdődi legelső megérzése volt az igazi, amikor még aug 19-re írt ki.. :roll: Azért remélem a jövő héten megszületünk mi is :!: A kislány nagyon jól elvan odabenn. rengeteget mocorog :-) már jó kis súlya van, hízhatna itt kint tovább nem anya hasában :-)

Szilvi: mi másfél szobás tégla, egyedis lakást nézünk a 4. emelet környékén. erre van pénzünk ( ezek vannak úgy 7.6 m körül állapottól függően) mivel most nem fogunk tudni festésnél többet csinálni mi viszonylag jó állapotút keresünk. a Csokonayin találtuk is egyet. úgy tűnik hitelt csak az OTPnél kapunk, de ált a CIB bankot ajánlja mindenki. azok velünk szóba sem álltak :)

babapopsi témában még nem vagyunk járatosak, de remélem hamar rendbejönnek a gyerekek!

puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok!

Alszik a prücsök, most van egy kis időm írni.

Szóval úgy kezdődött, hogy pénteken ( ide voltam kiírva ) semmit nem mutatot az NST, így hazajöttünk. A doki azt mondta, hogy szombat reggel készüljek úgy, hogy túl esünk rajta. Császár lesz a korom és a babóca mérete miatt. Felkészültem agyilag, testileg, lelkileg. Szombat hajnalban 3-kor arra ébredtem, hogy még a farokcsontom is fáj. Ez a fajdalom kb. fél óráig tartott és csak azért van jelentősége, mert itt aludtam utoljára. Szombat reggel 7-re értünk a kórházba, betegfelvétel, szívhang hallgatás ( itt megjegyzem, hogy alig sikeredett, mert állandóan a köldökzsinór hangja jött be ) méricskélés, borotválás, beöntés, zuhanyzás, NST ( itt is a köldökzsinór dominált ), infúzió, katéter ( észre sem vettem, hogy feltette a szülésznő ), aneszteziológus kikérdez ( jóképú fickó ), műtőbe be. A gerincszúrást nem is éreztem, csak a kis áramütésszerű valamit a lábaimba. A műtét alatt csak matatást éreztem és amikor Lilikét kirángatták a méhemből. Az sem fájt, csak fura volt. Nem is érdekelt, mert arra gondoltam, hogy mindjárt sírni fog a szemem fénye és látni dogom a kislányomat végre valahára. :P Fel is sírt és megmutatták, annyit láttam belőle, hogy vörös a haja ( pedig dehogy ) és adhattam egy puszit neki. :lol: Elvitték, de egyfolytában azt hallottam, hogy "Jaj de szép, formás kislány. Milyen szabályos, milyen tündéri." :lol: A műtét alatt a két doki és az asszisztens a diák éveikről anekdotáztak és ez elterelte a figyelmemet. :P A szívhang azért volt erősebb, mint az átlagos, mert a nyakára volt tekeredve. Úgyhogy nem bánom a csaszit. A varrás a végén egy kicsit már fájdogált, de egyébként felejthető élmény volt, már ami a műtétet illeti. Felvittek a szobába és 24 óráig feküdtem és csak a fejem forgathattam, emelni nem lehet, és a lábam próbáltam rakosgatni. A legszörnyűbb emlék az, hogy attól féltem, hogy nem fogom tudni megmozdítai a lábam. A fekvés nagyon megviselt, és nagyon rossz volt így szopiztatni, meg nagyon rossz volt felállni. A fekvés közben fájt a hasam rendesen, de nem volt olyan eszméletlenül kibírhatatlan, mint amit egyesek produkáltak. Egész éjjel nyögtek és jajongtak, és nem tudtam aludni. Vasárnap 12-kor kelhettem fel és onnan már sokkal könnyebb volt. Este átmentem a babás szobába és Lilike éjjel csak 4 órát nem volt velem. Ezt a 4 órát tudtam aludni, de ekkor már annyira kimerültem, mert itt már 48 órája nem aludtam. A csecsemősök nagyon aranyosak voltak, nekem nagyon sokat segítettek. Lilike amúgy is kiváltságos volt az osztályon, mert mindenki kedvence lett. Még a szülésznők is lejártak babázni a 7-ről. :lol: Szerencsére nagyon ügyesen szopizott még a körülmények ellenére is. Csak olyan erővel teszi mindezt, hogy sebes lett mins a két mellem és véresre szopizta őket. Most kezdenek gyógyulni. Eddig mellbimbóvédővel szopizott, de így meg nem szopizott ki mindent és bedurrrant a cicim. Összeszorítottam a fogam és odaadtam anélkül. Kiszívott mindent és meggyógyított a drága. Tejem van, annyi, amennyi Lilikének kell. Szerintem elég tápláló is lehet, mert annak ellenére, hogy az első két napon nem tudtam rendesen szoptatni és 190 gr-ot fogyott, a végén a születési súlyával jöttünk haza. :lol: Egy éjszaka alatt 60 gr-ot hízott. A sebem klasszul gyógyul. Nem a legrövidebb, de szerintem nem olyan vészes. Viszont akkora maradtam, mint egy viziló. 71 kg lettem. Ez gáz.
:lol: :lol: :lol: Itthon tök jó. Lilike nagyon jó kislány. Éjjel csak egyszer ébred enni. Mosolygós bab, nem sokat sír. Az apukája sokat segít. Már egyedül öltözteti a lányát. A tisztába tétel a mai lecke.
Nagyon boldog vagyok és alig győzök vele betelni. Állandóan puszilgatom, simogatom és dumálok hozzá hülyeségeket.
Nagyon jó anyukának lenni. :lol: :lol: :lol:

Ennyi az élménybeszámoló.

Ilyen egy elégedett, boldog baba szopizás után.
Kép

Puszi mindenkinek: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Szia Hexe! Gyönyörű szép a kislányod. :D :D :lol: Nagyon kis formás.
A súlyoddal most még ne törődj. Állítólag a szoptatás a legjobb fogyókúra. Az a lényeg, hogy tejcsid legyen. Nem tudom, hogy iszol-e valami tejserkentő teát pl. Laktoherb, ezt azért kérdem, mert nekem van két dobozzal, fel sincs bontva és ha kellene akkor szívesen neked adnám. Nekem már sajnos nincs rá szükségem.
Remélem majd egyszer összefutunk séta közben. Ugye itt laktok a szecskán. Addig is sok boldogságot a babóhoz és sok-sok tejcsit kívánok nektek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


Hexe! Nagy szép Lili! Jók a képek!!! Ó, és mióta van ilyen vagány karszalag? Nekünk még olyan "géz"-szalagszerű volt, rajta tollal írva a név...

Krisztina
k78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: