Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

De jó hogy végre össze tudtuk hozni ezt a topic-talit! Nagyon jó volt, még annak ellenére is hogy valamelyik gyerkõc mindig aludt. Sajnos a lányaim nem voltak kirobbanó formában, mert sajnos reggel a készülõdésbe már nem fért bele az aszfaltkréták felkajtatása, pedig azzal jól elfoglalták volna magukat. Na mindegy, majd legközelebb.
Sasha, remélem legközelebb majd Te is tovább tudsz maradni.
Kata, Peti az életben még aranyosabb mint a képeken, pedig ott is nagyon édi.
Ildi, Bálint tüneményes, ahhoz képest hogy milyen csöpp, milyen klasszul tûrte a megpróbáltatásokat. És Kriszti is egész jól elvan vele, legalábbis nekem úgy tûnt.
Tikk, Hanna nagyon édes volt most is mint mindig, kár hogy amikor õ aludt Bánk akkor volt fenn, vagy fordítva.
Ez az esõ csak riogató volt, most ezer ágra süt a nap, én meg most fogom elzavarni a lányokat aludni. Persze szokás szerint ahogy hazaértünk, abban a másodpercben Bánk fel is ébredt, úgyhogy majd hátralesz még az õ altatása is.

Puszi, azért holnap reggel még bekukkantok, de utána egy hónap szünet brühühühü. Illetve majd azért néha-néha közben is leszek, mert azért mosni hazajövünk, csak aztán rögtön megyünk is vissza.

Cuppppp: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Mindenki mennyire helyes!Kép Norcsi! Milyen furcsa! Itt lakunk egymástól 2 kapura és még sohasem láttalak!!! Örülök, hogy megismertelek! Fantasztikus lányaid vannak, a Bánk babbba, meg zabálnivalóKép No nem mintha Kata Petijébe nem tudtam volna egy nagyot hrapniKépKépKép Ahogy láttam Tikk Hannája pont akkor ébredt fel, de milyen édin alukáltKép
Ildi eleven kis-nagylányod vanKép Bálint tényleg nagyon nyugis babaKép Majd megzabáltam ahogy nézelõdött -a babakocsin belül-, pihizettKépKép

Igazam volt Anyukámék jöttek meg, de mire felértem már mentek is tovább. Mentek a biztositoba valamit intézni, csak a cuccaikat rakták le. Fél óra mulva meg is jöttek, de ha ezt elõbb tudom akkor még maradok.... fél órátKép

Nagyon örülök, hogy végre sikerült!
sasha

Jaj Norcsi! Kellemes nyaralást!!!!

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Olvastam hogy a só-mentes diéta bevált és hogy a vérnyomásod is teljesen rendben van!Kép Ennek örülök, akartam is kérdezni, csak így hogy egyszerre többfelé kellett figyelnem az amúgyis lyukas agyamból kiesett...
Köszi, remélem túlélem a nyaralást!Kép Addigra már milyen szép gömbölyû leszel mire visszaérünk, és lehet hogy már azt is fogod tudni hogy kisfiú-e vagy kislány a babócád!

Lányok jövök majd még ma, puszi addigis:

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Sziasztok !

Jajj de jó volt végre találkozni! Olyan jó, hogy ilyen helyesek vagytok mind ! Hát az eddigi anyukák némelyike... de hogy egycsomóban ennyi jó fej csaj!! Tök jó!

Na meg a babák!!

Bánk olyan édes kiegyensúlyozott gyerkõc, Norcsi rajtad is látszik, hogy nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott vagy, Bánk, és a lányok is ezért ilyenek. Nagyon édesek a lányok, kedvet is kaptam, hogy nekem is kell egy leányzó!!

Ildi! Nagyon édes a kislányod, nagyon szereti az öccsét, ugye? A picuri úrfi meg egyszerûen imádnivaló! Annyira kedvet kaptam már egy új babához! Irigyellek ám!

Sasha: Nagyon helyesek vagytok, olyan jó, hogy most már te vagy a finisben!! Most neked drukkolhatunk! Remélem, a jövõ heti pisivel már minden rendben lesz. Fogorvosnál voltál? van már választott orvosod?
Kép
vond le az egyest, mást nem találtamKép 63 nap, ugye?


Tikk! Hanna meg igazi nõ, ahogy kikezdett Petivel. Nagyon édes, zabálnivaló! Tikk, errõl majd eszmecserélhetünk, a mit eszik, miért nem alszik tárgykörbenKép együtt majd csak kikísérletezünk valamitKép kitartás ! Amikor 16 éves lesz, már biztosan nem lesz gond, hogy átalussza-e az éjszakát ! Akkor majd filózhatunk, hogy átalussz-e, de hol??
Hiába, egyre jobban értem a mondást, hogy amikortól megszületik a gyermekünk anyák vagyunk, és addig minden gondolatunk nála jár, amíg csak élünk. Az én anyukám is állandóan velem foglalkozik, eleget eszem-e, jól alszom-e, mennyire vagyok fáradt, amikor jön kéthetente pénteken, azt se tudja, mit fõzzön a kedvemre (persze most már a petiére is, nagyon élvezi, hogy az unokája imádja a fõztjét, mert az én finnyás kisfiam, ha anyuéknál vagyunk, végigeszi a napot, rántottcsirke, mézes-krémes, egy kis almakompót, egy óra múlva egy kis lángos, majd egy kis aludtejes prósza, stb...

Szóval, mindig azt mondom, egy csoda a gyerkõc, egészséges, eleven. Ha a fejemre is mászik, mert olyan anyás egy hete, hogy csak kapaszkodik a lábamba, és már mindenhol folyik rólam a viz, olyan melegem van, mert olyan mint egy kismajom, kapaszkodik a nyakamba egész nap, azt mondom, boldog vagyok, mert szeret, és kit érdekel hogy 10-szer is felkel egy éjjel, hogy kiköpi a bébikaját, hogy naponta 5x mosok fel a konyhában minden kaja után, hogy szétrámol mindent amit nem szabad, de az én egészséges eleven lurkóm, és ez a legfontosabb. Minél "rosszabb" annál biztosabb vagyok benne, hogy minden rendben van vele. (sajnos mostanában mindig szegény marci jut az eszembe).

No, csak vidáman, szem elõtt tartva, bármi nehézség is van, anyák vagyunk, és a csodálatos gyerekeinkért érdemes mindent megtenni, és feláldozni.Kép

Hûûû de sok butaságot írtam, látszik, késõ vanKép

Bocsi, ha fárasztó voltam.

Puszi minden kicsinek és nagynak! (+ Kevinnek + a cicmorgónak bocsi, de a nevét elfeledtem, és lusti vagyok megnézni) de puszilomKép

Norcsi jó pihenést, köszi mégegyszer a képeket!

Jó éjt nmindenkinek: Kata
ladanyikata
 


Sziasztok Lányok!

Ha már így összejöttünk, összejöhetnénk máskor is!

Kata! A kaja témát megebszélhetjük, mert Hanna is nagy zabagép, sajnos kezdi elhagyni az összes szopit, pontosabban elkezdi aztán 2 perc múlva már megy is dolgára.Kép Persze én még próbálkozok. Ma este kifejezetten idegesítette, hogy már aludna nagyon fáradt volt és még szopizni kell fürdés után, nyammogott kettöt és elaludt.

Norcsi itt is jó pihenést, nyaralást kívánok nektek.

Sasha! Kitartás a meleghez még állítólag 2 hét.Kép

Ildi! Csak gratulálni szeretnék a kiskölyökhöz. Milyen picike. Amikor kivetted a kocsiból teljesen elámultam, hogy nekem is ilyen pici volt Hanna?Kép

Jóéjt mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok lányok!

Majd holnap délelõtt még egy utolsót benézek ide (elvonási tünetek leküzdése végett Kép), most is beugrottam.

Nagyon jó volt talizni, és tényleg jólenne majd ismételni.

Sasha,ugye hogy nem én voltam aki olyan morcosan nézett rád, amirõl korábban írtál?Kép

Na jó késõre jár már, jó éjszakát, puszi:

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


SziasztokKép

Norcsi drágaKép Nem te voltál aki morcin nézettKép Nem is tudlak elképzelni morcisanKép Meg bevallom még soha-de-soha nem láttalakKép Pedig...Kép

Kata! Még soha nem számoltam utána hány nap van visszaKép De hiszek neked és ezek szerint már csak 62??? huhaKépKép Fogdokinál nem voltam, még orvosom sincs, de nem is leszKép
Szerintem nem irtál butaságokat! Van benne igazság! Sõt!
Jaa Vackor a cica neve, olllyan édi vagyKép

Tikk! Még két hét? EhheKép Csak elmegy hamar! Addig nem megyek utcáraKépKépKép Na jó ez csak vicc volt, köszi a biztatástKép De szerintem Ti is megszenveditek a meleget, nemcsak a nagypocisok, kispocisok...Kép

Ma lehet, hogy veszünk babajárgánytKépKépKép Megyünk a Brumi-maciba a Mester u.-baKép kiváncsi vagyok milyen a választékKép

cuppantok mindenkitKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Vettünk ma babajárgánytKépKépKép Örülök neki mint majom a farkának!!! A brumi-maci pelenkadiszkontban vettük a Mester u. ban. Kivülrõl nem látszik de 2 szintes... No mindegy 2 funkciós a drága, világosszürke-pasztell citrom szinben. Mikor hazajöttünk vettem csak észre hogy francia és Pierre Cardin a márkájaKép Nem azt néztem naKép Inkább azt vizsgáltam, hogy elég könnyü-e, mennyire vizszintes a vizszintes, összecsukható, aránylag könnyü, hátul 2 elöl 4 kerék, alul tartó része van, két irányból tolható és mindkét irányban stabil a tolókar. Vastag a bélése, van lábzsák ami szintén vastagabb fajta, de úgyis még pokróc lesz alatta, hiszen télen úgyis kell... 5 pontos biztonsági övvel rendelkezik. Na meg ott a teteje, ill az a bigyó ami véd valamitõlKép Teccik, nagggyon teccikKépKépKép Ja és egyszerüen szerelhetõ ami nem hátrányKép

na megek
cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


no, én is ideértem végre...
Még kb. 5 percem van, a Krisz mindig ilyenkor ébred, amikor írni kezdek.
Úgy, de úgy örülök Nektek!!! Kép Remélem, sûrûbben összefutunk majd! Tudom, most ketten is nyaralni mentek, de utána nem ússzátok meg!Jó, hogy Nóráékkal néha találkoztunk eddig is, de Hannát már meg sem ismertem volna, akkorát nõtt a drágám! Anyukámnak meg igaza volt: Kati-Peti mindketten helyesek vagytok (és asszam ma kipróbálom a prószát is). Sasha, hogy elment az idõ: már csak 2 hónap és együtt tologathatjuk azt a szépséges új babakocsit.
Na, tényleg felébredt, mennem kell, puszi:

ildikó
ld
 


Sziasztok !!!

Olyan jó, hogy végre találkoztunk ! Mind nagyon-nagyon aranyosak vagytok !!

Megbeszélhetjük hogy mikor sétálunk legközelebb együtt.

Na Ildi, volt idõd a prószára? Hogy van Krisz? Hát a kislegény, hogy bírja a meleget?

Sasha: mikor mész "pisilni"? Remélem, minden rendben lesz! Hogy vannak családod "aprajai"? Kevin, Vackor? Nekem is volt egy cicám a régi lakásomban, megtanult a szomszéd csivavától morogni, és egyszer megtámadta a postástKép

Tikk: Peti egész jól aludt az éjjel, csak 2-3-szor volt fennKépHannus miket mûvel?

Képzeljétek, szombat este Apa elengedett "bulizni". Voltam a barátnõmmel pizzázni, moziban, és még egy Frape (görög jegyes-vaniliafagyis kávé)-t is ittam, sõõõt úrilány voltam, taxival jöttem haza. Nagyon jó volt, fõleg az önbizalmamnak, mert flörtölt velem a pincér az étteremben. (biztos, csak üzleti fogás, hogy lepusztult anyukákra mosolyog, de nekem jó volt).

Ja, meg a Petivel fürödtünk pénteken, és Apával egymást fröcsköltük gumikacsával. Amikor pl én fröcsköltem, apa ufgye rájátszott és kapálódzott, meg prüszkölt, aztán ugyanez fordítva, Peti ült az úszógumijában, és ugrált örömében, és majd megszakadt, úgy röhögött rajtunk. na, aztán mi is, a hasam már úgy fájt, allig bírtuk abbahagyni mindhárman a röhögést. A végén már azért röhögött, mert mi röhögtünkKép Jó humora van. Amúgy nem nagyon volt formában a talin, de majd megismeritek.

Megyek, mert Apa jönni akar "tamagocsizni", tudjátok, az országa.

Hogy értsétek, mi ez, vagy ha "jót" akartok magatoknak, mutassátok meg a párotoknak. Biztosan nem lesz láb alatt egy ideig:www.hodito.hu

Puszi: Kata

Norcsi: Háát nem tudom, mikor tudod elolvasni, de jelentkezz, ha hazajöttetek!!! Szép idõt nektek !
ladanyikata
 


Mi történt?

Mindenki nyaral?

Hol vagytok?

Pusz: Kata


Kép
ladanyikata
 


Szia Kata!

Nem nyaralok, csak lusti vagyokKép Ma meg elég hosszú napom volt. Voltam iszonyuan boldog és sirtam is.
Reggel voltunk az Istvánban Uh-n, ahol a doki megállapitotta, hogy a kislányunknak HEREZACSKÓJA vanKépKépKép Vagyis kisfiam lesz. A doki 100%-ra mondta, de én majd csak teljesen biztos akkor leszek, ha kibujikKép Felvették videókazira, jelképes összegért 1000 forintért. Aztán hazajöttem hogy majd jól megnézem a kicsi zacsit, meg a pofiját. 2D-s de olyan jól látszódott a pofika a fõ artéria a lába, azon a kis ujjacskák, meg a keze...
Aztán berakom a kazit a videóba és nagy feketeség. Semmit nem vett fel....KépKépKép Pedig úúúúgy beleéltem magam. Aztán ollyan-de olyan ideges lettem, hogy kb 10 percig bömböltem.

Pedig, most hogy végre kiderült kicsoda lakik a pocakban (Gabi-baba) határtalanul boldog voltam. Hát még kispapa bamba vigyorát láttátok volna és azt a büszkeségetKép

Remélem mindenki jót nyaral(Norcsi, Tikk)Kép

puszi
sasha+Gabibaba

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha !!

Gratulálok !! Még egy fiú a csapatban! Lassan-lassan összejön a focicsapat. Hanna lesz a bíró!!

Ne legyél szomorú, úgyis mindjárt kinn lesz! Gábor lesz a gyermek? Ne legyél csalódott, utánna neki lehet állni egy kislánynak. Én is így vagyok.

A mi apánk is nagyon-nagyon boldog volt, hogy fia lesz!!

puuszi: Kata
ladanyikata
 


Kata!

Valamit félreértettélKép Én iszonyuan röülök hogy fiú!!!!! Azért voltam csalódott, mert videókazettára felvetettük az egész UH vizsgálatot fizettünk érte és nincs rajta semmmi! Csak a nagy feketeség! Képzeld el! Itthon beteszem a kazit, hogy mégegyszer megnézhessem a kis pofiját, erre sehol semmiKép

na cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha !!

Jaa tényleg, már értemKép Kicsit le vagyok lassulva, bocsi, mert tegnap Peti 11-ig dorbézol, aztán vagy 4 x kelt, és 6-kor már fennvolt. Ja, egész nap nem evett, és sík ideg voltam már... uzsira, vacsira is nyammogott....

Dejó, hogy fiú! Úúgy örülök nektek !!!

Pisifehérje rendben? vagy csütörtökön mész?

Puusz: Kata

HarryPotterrõl mi hír????????
ladanyikata
 


Sziasztok!

Mi sem nyaralunk még, csak nem volt idõm írni. Most sincs, mert a párom még dolgozik és egyedül fektetem meg rendezem a bírót.Kép Persze remélem Peti addigra megbékél Hannával vagy nagyon sírós meccsek lesznekKépKép
Ne izgulj Kata, ha nem eszik, ilyen napja van.
Sasha! ez tök jó. Gratulálok a kisfiúhoz! Én a helyedben telefonálnék nekik, hogy akkor mikor készítenek egy újabb filmet, ne hogy annyiba hagyd.
Na majd késõbb még beugrok.

pussz

Tikk
tikk
 
 


Vagyok én is, csak nekem ugyi már kibújt a kisfiú és az éjjeli bátor fajtából való, hát nézzétek el, ha nincs mindig energiám irni. Este 10 körül szopott, hajnal egykor újra, de aztán felborult a rend és nem a szokásos négykor+hétkor, hanem 3-5-7 órakor Kép. Szomjas volt a drágám, mert csak 1-2 percet kellettem neki mindig, aztán szunyált tovább. Próbáltam ugyan kicselezni is egy kis simizéssel és énekléssel, de majdnem megette az ökleit, hát nem volt menekvés Kép A vihartól meg amúgy sem aludtam jól, mert a dörgéstõl az összes autóriasztó beindult a környéken, de van ennek jó oldala is: volt legalább idõm a könyvemre.
Most még Krinyóba kéne életet verjek, mert mennek Apucival Velencére és lassan ott kéne legyenek egy ismerõs családnál, hogy vigyék õket is.

Mellesleg uh. ide vagy oda, én is csak akkor hittem el, hogy fiú, amikor kibújt! Focistáknak, biróknak, szüleiknek szép napot! (Ezt kivánjátok nekem is, mert ugye nekem a focistám és a biróm is Biró - hú, de fura lesz, ha az oviban majd Biró anyukának szólitanak Kép)

puszi:

ildikó
ld
 


Sziasztok !

Képzeljétek, tegnap délután Peti 4 órát aludt!! Ennyit még sohasem, szívtam a fogam, miért nem feküdtem le én is...

Amikor 1/2 5-kor felkelt, úgy-ahogy evett 2/3 üveg bébiételt, 1/2 joghurtot. Aztán este egy kis prószát (nem annyit mint szokott) aztán a kádban egy egész nagy pöttyös túrórudit.

utánna még fél óra altatás, majdnem 2 dl Hipp narancsos tea, félálomban leraktuk, persze elkezdett körbe-körbe "radírozni" Csabi szerint lejjebb ment e tevékenység közben a cumi, mint kellett volna, mert felült, és egy baromi nagyot hányt. Csabi felvette, felültette a pelenkázóra, oda is tett egy jó adagot.

Aztán szegény nyafizott, mert biztos sz* volt neki, de aztán úgy gondolta, dorbézol tovább. Na, rendberaktam a szobáját, addigra elpilledt, és elaludt. Éjjel 2-kor felnyafizott, kapott táponyát, de csak 80-at evett. Aztán 4-kor teázott, 6-kor viszont bevágott 240 tápot, és ez jól elnyomta 3/4 9-ig aludt. Eddig nem is szokottKép
Szerencsére nem hányt éjjel, se azóta (igaz, még nem evett) láza sincs és elég vidám.

Ugye, nem vírus?

Pusz: Kata
ladanyxikata
 


Nem virus ez, hanem gyomorrontás, szerintem. Még elõzõ nap ehetett olyat/annyit, amit nem kellett volna, ezért evett tegnap ilyen furán, emiatt lehetett a hányás is. (inkább azt irom: nálunk ez lett volna a magyarázat, ha Kriszti produkál ilyet) Az én drága pót-nagymamám ilyenkor azt mondja, hogy egynapos nyári betegség Kép
Próbáld egy kis diétára fogni a focistát, tejtermék nélkülire, az segiteni szokott! (Tudom, tudom, iyenkor kér üvöltve joghurtot minden gyerek!)
szia
ld
 


Sziasztok!

ld! Biztos Bálintot is zavarta a vihar. Hanna is nyafizott fél 5-töl fél 6-ig. Éppen most dölt ki.Kép
Kata! Szerintem is elrontotta a gyomrát. Lehet azért volt tegnap is olyan kis kedvetlen, mert nem volt jól. Úgyhogy tedd el a csokis piskótát.KépKép
Sasha! Jól vagy? Vagy csak simán lustizol?Kép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

El vagyok havazvaKép Képzeljétek, ma a Plusz melletti új turkálóból kiturkáltam 10 pulóvert 2 sapkát 1 kantáros kord nadrágot (ez az egy 80-as) egy pici zoknit mindössze 900 forintértKép Persze nem a szakadt agyonhordottakra buktamKép Olyanokat kerestem amik szinte újak. És tényleg talán 1-en látszik hogy azt hordta valaki. Sõt csak azon az egyen! Igaz hogy turkáltam érte 30 percet, de megérteKép Legközelebb nadrágokat nézekKép Tudjátok, amit rugdalózóra lehet adni, hiszen téli lesz a szentemKép

Na mindenkinek sok-sok jót..
sasha

Kép
sasha
 
 


Te, Sasha! A kantáros kord nadrág nem lesz meleg jövõ ilyenkor? (Peti most hotd 80-86-ostKép))

De nagyon ügyes vagy, majd én is megnézem, bár szerintem már elvitted a javátKép

Én az aranypók utánni turkálóba kisértem el Tikk-et, nem akartam vásárolni, de 350 FT-ért egy nagyon helyes sárga Bélelt õszi esõdzsekit találtam. Ma rendesen hasznát vettük, jöttünk az egészséges rendelérõl, Peti ki akart mászni a kocsiból, egyszerûen nem maradt benne, szakadt az esõ, a hónom alatt kellett cipelni a 10 kg-os gyerket, + a babakocsit tolni. Sz*-rá áztunkKép

Puszi: Kata

Ja, dokonéni mondta, semmi bajaKép
ladányikata
 


KataKép

Hát nem tudomKép Ha nem fogja tudni hordani az a nacit akkor sincs semmi vészKép 100 forintért csak nem hagyom ott!!! Majd a következõ baba hordja akkorKép Meg most sincs olyan fényes jó idõ. Nem volt melegem nacibanKép Biztos frissitik mindig a készleteketKép

örülök, hogy Petinek semmi bajaKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha !

Csak irigykedtem, Kép szerintem jövõ õsszel is pont jó lesz a picurkádnakKép

Nagyon jó ára volt, majd én is benézek.

Du. volt itt a nagyi, csinált rántottcsirkét, egy felsõ combot krumplipûrével bevágottKép

Csináltam rakottkrumplit, nem tudom merjek-e vacsira adni neki? Egyszer már adtam, és akkor hánytKép nehogy úgy járjunk, mint a túró-rudivalKép

Nagy gondban vagyok mostanában a reggeli - vacsorával, hogy mi a fenét adjak nekiKép

Puszi: Kata
ladanyikata
 


Tikket és Hannát miért nem találom? Nincsenek az "ismerjük meg egymást"-ban?

Kata
ladanyikata
 


Kata!

Voltunk, de már nem vagyunk.
www.nexus.hu/beke007 itt találsz képeket.

Most nincs idöm, csak végigfutottam. Hanna mindenhol feláll és szörnyen nagyokat esikKépKép vigyázni kell rá

sziasztok

Tikk
tikk
 
 


Kata!

Voltunk, de már nem vagyunk.
www.nexus.hu/beke007 itt találsz képeket.

Most nincs idöm, csak végigfutottam. Hanna mindenhol feláll és szörnyen nagyokat esikKépKép vigyázni kell rá

sziasztok

Tikk
tikk
 
 


Tikk!

KItartás, emlékszel a petinek is volt egy olyan hete, hogy átlag napi kettõt esett. Azon a héten tele volt a feje púppal, és vasárnap már bevittem a Heim-Pálba röntgenre. De hál istennek semmi baja nem lett. Lekopogom, ez 2 hete volt, azóta nem esik.
A doktornéni azt mondta, vegyem ki alóla a játszószivacsot, (160x160-as, és 8 cm vastag) mert gátolja a járásban. Hát nem tudom, merjem-e. Akkorákat borul álltából hátra... és ugye eddig a szivacsra..na de ha elveszem?????

puszi: Kata
ladanyikata
 


Kata!

Hanna nem aprózza el, õ rögtön a szõnyegen vágódik, néha elkapja a kanapét, küszöböt. Én ma felcsavartam az össze játszószönyeget, szivacsot, emrt egy percnél tovább nem tartózkodott rajta. így legalább rend van a nappaliban.Kép

Sasha! Én is néztem már azt a túrkélót kívülrõl, de a kirakatban elég drága dolgok voltak, ezek szerint érdemes benézni?

na jóéjt

Tikk
tikk
 
 


Tikk!

Érdemes, ha éppen kedved van jól felforgatni azt a két ládátKép Én ugyanis abból a kettõbõl találtam azt a 15 értelmes dolgot, de én kifejezetten a nagyon apró dolgokat kerestem és fõleg, a vastagabbakat. A többit meg sem figyeltem, mert a kutyámat kikötöttem a postaládához és ott sikongatott, hogy most akkor õt miért?KépKép Szóval siettem.

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!!

Gondolkodom, gondolkodom a játszószõnyeg megszüntetésén, de akkorákat vágódik áltában hátra....így meg tényleg nem tud lépkedniKép nem tudom, mit tegyek. Ja, meg anyukám vart rá csodás huzatot, nagyon-nagyon sajnálnám, ha meg kéne szûntetni. Ja, de hogy rend legyen a nappaliban.... háát,. már ideje lenne, itt bukdácsolunk már fél éveKép

Szegény Kevin ! Sikongatott????? Kép Imádom azt a kutyát!!!

Puszi: Kata
ladányikata
 


. hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhxoooooooooooooooooooooooooooooo-----------------------------------------------------------------------------------------------jjnhn jlbhjifkfjkdiwõwõõõõõõwõú1õõõúõm...............n ûûûûûûûûûûûûûûû..ûûûûûûü


õõõõõõúó
Ez a Peti volt. Már állva feléri a billentyûzetet, de fel még nem lát, hát "vakon" gépel. Csak mindenféle ablakot megnyitogatKép

Puszi: Kata+Peti
ladányipeti
 


Szia KataKép

Hát errõl a játszószõnyegrõl nem tudok még mit mondani... Talán egy próbanapot megér, lehet, ha keményebb talajon állna akkor nem esne annyit, mert biztosnságosan meg tudja vetni a lábát... Nem értek hozzá sajnos, de azt tudom, hogy vastag szivacson nekem is egyensúlyoznom kell, mert erõsen süpped. Gondolom Petinek még az 5 cm is vastag, hiszen még pici.
Igen most mond meg! Sikongatott, tudod amikor ugat és nyüszit egyben az olyan éles hangos sikongatásnak hallatszik. Minden járókelõ megállt és dumált hozzá, hogy jaj szegényke, ehh mondom most mit tegyek?Kép Végül kiküldtem hozzá a barátnõmet, de nem igazán sikerült megnyugtatnia, nem is értem hogy lehet ilyen "anyás" egy kutya?!
Peti!
Ahogy látom ezt még gyakorolni kell, de határozottan szép a vonalvezetésedKép

puszika
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Ismerem, az én Panni kutyám tudott még érdekes dolgokat csinálni a hangjával. Amúgy én is megállok, és megvígasztalom az összes kinnhagyott kutyut, akik olyan kétségbeesetten tudnak nyafizni a bolt elõttKép Bár mostanában húzós, mert Peti kutyafüggõ, és minden kutyát meg akar simizniKép

Puszpusz: Kata + Peti
ladanyikata
 


Kata!

Enyimet lehetKép Csak félõ hogy eljár a nyelve a kicsikénekKép Arról még nem tudtam leszoktatni... mindig puszilkodik. Jaj ma reggel mondott érdekeset a kutyi. Idézem: agrrrbgraarrr-cupp-abruugrrr Kép Az a cupp az egy cuppantás volt közbenKép Én olyan jót röhögtem rajta. Ez rögtön ébredés után volt. Ilyeneket dumál besz**ásKép
Na cuppantok én es egyetKép
cuppp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Kutya ügyben nem tudok szólni, mert én nem mentem annak idején boltba kutyával.

Most megint nincs idõm írni, mert Hanna baba beteg, virusos torokgyulladása van.Kép

Remélem ti jól vagytok

Puszi

Tikk
tikk
 
 


szia Sasha!

Édes pofa!

Mesélek Panniról egy sztorit, majd mesélek többet is, de most ez jutott eszembe.

Volt egy aranyhörcsögöm (Peti, milyen érdekes), az akkori pasim "hozta a Panninak".
Totál összehaverkodtak, (Panni is olyan hosszúszõrõ-frufruju volt, mint Kevin), és drág kutyám azzal szórakozozz, hogy 1. minden kaját (karajcsont a levesbõl, kóbi, stb) amit érdemesnek talált, hogy a hörcsög megkóstolja, bedobálta neki a terráriumba. Nem egyszer majdnem agyondobta szegény állatot (speciel a velõscsonttal. ). 2. Állandóan kiszedte, bedugta a fejét a terráriumba, a frufruján felkapaszkodott a hörcsi, Panni lehasalt, hörcsi az oldalán lemászott. Na, utánna árnyékként követte mindenhová. Lökött hörcsög is bírta a kutyát, ment utánna. Panni meg két mancsával "gyengéden" lefogta, és össze-vissza nyalta. Jól nézett ki utánna a hörcsögKép
Csakhogy ezt akkor is csinálta, ha nem voltuk otthon. Úgyhogy hörcsögbiztossá kellett tenni a nappalit.
Nagyon szerettük a Pannit, ezért nyáron ,a nagy melegben Anyuék felfújták neki a medencét, 10 cm víz bele, abban hasalt eész nap. (emeletes ház, de 6x3 m-es a terasz). Úgy gondolta, hörcsögnek is melege van, bedobta a vízbe. Szegény úszott, úszott, majd PAnni hõsiesen kimentette, és végigdörgölte a szõnyegen, hogy megszáradjonKép
Amúgy a bundájánál "összecsippentve hordta mindenhová. Tényleg muris volt a kuty, mert annyira vigyázott, hogy az elsõ 4 fogával fogta, háát elég pöszén nézett ki amikor vitteKép

No, megyek, mert Apa csúnyán néz.

Jó éjt !

Kata

Ja, a hörcsög ennek ellenére rekordkort (5 évet) élt. Mindennek ellenéreKép Ja, és végelgyengülésben (a kora miatt) pusztult el.

Majd mesélek, volt nekünk fura nyulunk, macskánk isKép
ladanyikaata
 


Valamék nap is irtam, elszállt az éterben, nem volt idõm azóta sem, de majd most!

Elõször is pici Hannának jobbulást, remélem, hamar túljut rajta!
Peti meg, úgy látom, nem is lett beteg szerencsére Kép, mert akkor biztos nem a hörcsögrõl irna a zannya!
Nekem is volt nyulam, a környék összes macskáját megtépte és lelegelte a szomszéd teljes petúnia-készletét, de mi nem bántuk, mert pont az az öregasszony utálta a gyerekeket és mindig elzavart minket mindenhonnan. Amikor megkaptuk (nem a szomszédot, hanem a nyulat), olyan pici volt, hogy a 10 centis dobozából sem tudott kiugrani Kép (szegényt biztos túl korán vették el az anyjától Kép)
Annak idején nagyon bántott, hogy Anyuék nem engedték meg, hogy kutyát tartsak, de mi lesz, ha a gyerekeim is beállitanak egy németjuhásszal, mint én tizévesen?
Van itt egy szomszéd, aki a dobbermanját elengedi a folyósón, amikor sétálni mennek, engem meg a frász kerülget, mert nagyobb, mint a gyerek. Már szóltam s nekik, hgy a lányom fél tõle, de csak nem kötik meg soha Kép Kép Kép Múltkorjában összetalálkoztak és Krisz megkérdezte, hogy "Apu, miért nincs ezen a kutyán póráz? Szabad igy sétáltatni?", mire a pasi föltette, hogy "mostmár van" Kép Vannak olyan beszólásai is, hogy "Miért kakil ez a kutya a ház elé? És a gazdája miért nem takaritja össze?" Egy nõci megjegyezte, hogy "nahát, milyen okos vagy!", de azért a sz*rt õ sem szedte föl Kép Na mindegy.

Varázsoljatok mára jó idõt, mert esõben nem tudunk csavarogni és bent megbolondul a kslányom Kép

sziasztok
ld
 


Sziasztok !

Ez nagyon fura ! Amikor a hörcsögöt írtam, még nem volt fenn Tikk levele! Ja,látom, szinte egy idõben írtunk!

Jobbulást Hannának! Szegény! Régóta beteg? Remélem hamarosan meggyógyul. Komolyan, nekem van egy hülyeségem, hogy amikor abba a bababizibe megyek, mindig beteg lesz a Peti. Annyi gyerek jár odaKép csak nem ott szedte össze Hanna! Milyen a közérzeze? Láza van?

Képzeljétek, Peti tegnap egyedül felállt kapaszkodás nélkül csücsülésbõlKép
Meg ma is.

Mindenkinek Pussz!

Id: Nagyon jó fej a lányod! Kiskrapek hogy van?

Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!

Kata! Lehet, hogy kapott el valamit. Végülis virusos.
Ügyes a kis Peti!Kép Azt mondd meg mikor tanul meg állásból leülni. Mert most feláll mindenhol és üvölt, mert nem tud visszajönni.

ld! Kis talpraesett csajszi a lányod.Kép Had mondja csak mit gondol.Kép Sajnos mi is beszorultunk a lakásba, most hogy beteg volt a Manóka nem vittem le, ma meg aztán rettenetes idõ van.

Hannácska jobban van, de jönnek a fogai, így meganyügje van szegénynek, de ma már evett a saját mennyiségét végre.Kép

Sasha! Te merre kószálsz?

Pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok !

Tikk: Hát, emlékszel, amikor a tali volt azon a héten esett hatalmasakat. Azóta tanult meg óvatosan leülni. de ez is csak akkor mûködik, ha le akar ülni, és nem elbámészkodik, és elesikKép
Úgy csinálja, hogy áll, majd egyik kezével elengedi amibe kapaszkodik, és óvatosan elkezd gugolni, és teszi le a kezét, addig nem engedi el, a másik kezével amitbe kapaszkodik, míg az eggyik le nem ér.
Hannus már meg is gyógyult? De jó! Már megint ezek a ronda fogak ! (azaz szépek lesznek, amikor kijönnek, csak most azok, hogy bántják a csemetéket) Nekünk is ugyanúgy, mit a bal felsõnél, nagyon nehezen tör át a jobb felsõ. De ha már áttört, hamar megnõKép
Az alsók olyan gyorsan kijöttek!

Id: amúgy mikor szoktatok sétálni? Sosem találkozunkKép pedig elég közel vagyunkKép

Sasha! Mi újság? Mi van a fehérjével? (a pisiben)Kevin, Vackor jól van? Kiváncsi leszek, mit szólnak majd Gabócához!

Pusz: Kata
ladanyikata
 


sziasztok !

megint senki? Pedig az esõ miatt rá is érhetnétekKép

Te Tikk, Hannustól te nem kaptad el a torokgyulladást?

Nekem tegnap óta nagyon fáj a torkom. Reménykedem, hogy csak hideget ittamKép mit csináljak, hogy ne kapja el?

Puszi:Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!

Nekem egyelöre élni sincs kedvem, a Manóka teljesen igénybe veszi az idegrendszerem. Nem kaptam el, apjának viszont fáj a torka. úgyhogy egymásra ragasztották valahogy.

Kata! Te mivel kötöd le Peti figyelmét? Hannát nem érdekli semmi játék, csak az ácsorgás, meg cipök meg ilyen lehetetlen dolgokKép

Szegény Norcsiékra nincs túl jó idö.Kép

ld! Hogy bírsz Krisszel ebben a rossz idöben?

Sasha! Szerencséd van ezzel az idövel, így könnyebb azért a pocak, nem?
Na megyek összedobom a konyhát amíg a tökfejke alszik.

pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Vagyok-vagyok-vagyogatokKép

Kata, Tikk!

Jaj! Gyógyuljatok meg mihamarabb, meg a manók is!KépKépKépKép
Gratulálok az ácsorgáshozKép Az már valami nem?Kép

Akár hiszitek, akár nem, de itt ülök egy szál bugyi-pólóban, mert melegem vanKép Hihetetlen...Voltam lent a kutyival és a hosszú nadrágban folyt rólam a viz. Ki a fene érti ezt?

Tikk!

Hanna meganyügije elmult má biztos, de azért nem árt még egy kis szoritás, hogy bizti jobban legyetekKép

KataKép
A fehérje legutóbb teljesen eltünt a vizeletbõl, a gennyel együtt. Foggalmam sincs hogyan került bele. Vagy szerinted elképzelhetõ, hogy 1 hét alatt teljesen eltünjön, ugyanis a két vizsgálat között ennyi idõ telt el. Lehet, hogy a laborban kavartak el valamit... nem csodálnám. Állatkák jól vannak, most éppen mindkettõ alszik. Kutyi szokás szerint a lábamnál, nem tágitana egy centit sem. Még a mellékhelyiségbe is követne, ha nem csuknám be az ajtót, de igy csak a szellõzõn kukucskál, olyan lökött. Azért nem lenne jó egy kis torokgyusziKép

Lányok!
Tegnap este kiderült mi a baja egy távoli ismerõsömnek akivel néha találkoztam. Semmi puszi-puszi köszönés nincs köztünk, de ... na szóval kórházban van TBC-sKép 3 hétig senki nem látogathatja, fertõzõKép Páromat már elzavartam tüdõszürésre, én meg jõvõ héten kedden megyek a dokimhoz, mert akkor már szerencsére bent lesz. Rákérdezek erre a dologra, mert nem hagy nyugodni. Persze azért nem idegeskedem halálra miatta magam, amig "nincs baj" addig feleslegesnek tartomKép

Na megyek is!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Ne izgulj, biztosan nem kaptad el a TBC-tKép Azért mert beszélgettél vele, úgy nem kapod el. Nem köhögött rád, nem érintkeztetek ("cseppfertõzõdõsen") úgyhogy ne izgulj. Nekem meg az volt tavaly augusztusban, hogy mentünk egy ismerõshöz, ahol baba van, és a csaj nem merte megmondani, hogy rubeolás a kicsi. Pedig csak egy festéket vittünk át, (itt laknak a közelben), nem lett volna muszály mennem. De nem szólt, csak mikor megszületett a peti, és alaposan kikérdezett, hogy ugye, semmi baja, akkor mondta meg. Kép Amúgy is naagyon utálom a csajt.

Ja a combomban talált "dudor" még mindig aggaszt. Biztos a Marci miatt, meg a Csabi barátja miatt (a többieknek: másik topikban beszéltünk errõl Sashával, a Csabi barátja nagyon rákos, 30 éves, és olyan áttétjei vannak mindenhol, hogy gyógyszert sem kap már. Árpilisban kezdett betegeskedni azzal, hogy fájt a derekaKép hetei vannak hátraKép )
Erre nesze neked, találtam egy csomót a combomban. Egybõl lepergett elõttem, hogy 1. Ha maghalok, a Csabi szülei elveszik a Csabitól a Petit, és a maguk erõszakos módján nevelik fel. 2. ha kemoterápiáznak, meg évekig kezelnek kórházban, akkor a Peti már nem fog megismerni, szintén a Csabi szülei nevelik, és teljesen elvadítják tõlem.
Nem merek elmenni a körzeti dokihoz, mert az sík hülye, abból is hipohondert (nem tudom hogy kell írni) csinál, aki egészséges. A Csabi csak a kartonját vitte át, erre megállapította, hogy sovány, elküldte laborba, gyomorröntgenre, meg még ezer vizsgálatra. Persze Csabi nem ment el, azóta sem ment vissza hozzá. Nem tudom, mit csináljak. Lehet, hogy régen is ott volt ez a csomó. Nem a "tetején " van a lábamnak, hanem belül...


Megyek, mert Peti egész éjjel ordított, most is itt rángat, és nyafogKép
puszi: Kata
ladányikata
 


Sziaszok!

Kata! Ne butázzál már. Keressél egy orvost, ha tényleg úgy érzed, hogy valami rendellenesség.
Hanna is sírt egész éjjel, de azt hiszem keményen a foga, mert úgy nyom mindent a szájába és amelyik megrepedt egy kicsit azóta se jött tovább. Remélem a nyaralásra kijönnekKép
Sasha!neked meg nem hiányzik most az idegeskedés. Ne felejtsd el, hogy a babóca mindent érez és ezek mér meghatározó élmények számára. Szóval csak nyugi!
Na megyek, Hanna talán beszundizik én meg készülök a nyaralásra, pakolás, mosás. Megjöttek a holland barátaink és õk étjönnek délután, meg szombaton is velük leszek, úgyhogy most kell elrendezni mindent.

ld! Minden okés nálatok? Hogy növekszik Bálint?
pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Most már kedd óta náthás is vagyokKép de legalább a torkom nem fáj.

Ma a Petinek is el kezdett fojni az orraKép Kép

Ezt nem értem. Biztos, hogy megfáztam, hogy kaphatta el? Kell a limonádén kívül mást "csinálnom" vele? Az orrát pl. nem engedi kiszívniKép
Éjjel 1,5 órán keresztül üvöltött, meg édesen hüppögött, biztos az a nyavajás felsõ fog még mindig, a mellette levõ is vagy 3 hétig jött.
Tegnap este csak az ínyén át látszott a fehér csík, hogy nyomja, ma meg már "vízhólyagos" volt délelõtt, Csabi szerint már látszik a csont is. Szóval ez még 1-2 nap nyafi, de a java már megvolt az éjjel remélem, amikor áttört. Csak nehogy most meg a nátha miatt ne aludjon. Ugye, attól, még, hogy cumizik, van annyi esze, hogy ha nem kap az orrán levegõt nem fullad meg?

Tikk, de jó nektek, hogy mentek nyaralni! Kitartás, Petivel egyszerûen nem lehet bírni, olyan eleven, állandóan elmászik, egész nap rámolom vissza a nappalibaKép
Ja, meg már "lépeget" egyedül, de ezt is a maga "hebrencs" módján csinálja, mert amikor hívom (pl. a kanapénál áll) hogy gyere anyához, akkor rohanva jön, és persze úgy kell elkapni, pofára ne essenKép

Sasha: Köszi a biztatást a másik topicban is, szerintem csak beképzelem. Most figyelgetem, ha nem nõ, nem fáj, hagyom a francba. Különben is, ki tapogatja végig magát a cicin kívül, hogy van-e csomó. Lehet, hogy ezer éve ott van. Ja, azt tudni kell, hogy tele vagyok mindenféle fura pöttyel, szemölcsel, nagy anyajeggyel, dudorral itt-ott, úgyhogy ez is belefér a képbe. (anyutól örököltem, ezer éve megvannak).

Id: De eltüntél! Biztosan lefoglal a két pocok. Krisz jól viseli a tesót? Nem féltékeny, ugye?

Norcsiék mikor jönnek már haza? Nem vitte el õket a víz?

Puszi: Kata
ladanyikata
 


Sziasztok Lányok!
Szia Sasha! Remélem megkaptad a válasz emilemet. Most léptünk át Vodafonos internetelõfizetésre és egész héten szerelték a központban a rendszert,igy aztán elég nehéz volt netre jutni és nem tudom sikerült-e elküldenem.Remélem,igen.
Talán mostantól már jobban fent tudok lenni a neten,mert kezd stabil lenni.
Majd jelezd,hogy én vigyem-e a ruhákat,vagy eljössz ill. mikor.

Tikknek jó nyaralást kivánok!

Mindenkinek jó babázást,puszi:Giti
Giti
 


Sziasztok!

Jöttem elköszönni. Vigyázzatok magatokra és a gyerköcökre, akárhol is vannakKépKépKép

Sasha! Tuti jó a turkáló a plusz mellettKép Túrtam 82deka ruhátKépKép

Kata! sajnálom, hogy betegek vagytok, szerintem Peti kiköpia cumit, ha nem kapna levegõt. Próbáld meg azért este kitisztítani az orrát, valahogy le kell fogniKép

puszi mindenkinek

Tikk&Hanna
tikk
 
 


Sziasztok!

Jó nyaralást Tikk, vigyázzatok magatokra !

Peti úgy néz ki, meg is gyógyult,Kép lehet, hogy csak a foga miatt taknyosodott be. Viszont, ma akkorát esett!!! Megcsúszott a zoknija a parkettán, bevágta az állát, vagy a nyakát, (nem tudom) az asztal felsõ sarkába, és hanyatt vágódottKép
Nagyon sírt, de aztán megnyugodott. Azóta semmi baja, remélem, nem is leszKép

Puszi: Kata
ladanyikata
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: