Új privát üzeneted érkezett!

Haho!!
Hajni én küldtem neked privátot,még az nap amikor megtudtam,nem akartam íde beirni,de akkor itt ís kívánunk részvétet az egész családnak.Fel a fejjel,vigyázzatok egymásra,föleg anyukádra.Érdekes,hogy Kíra pont ugyanennyí ídős volt (pár honappal több) mint most Aísa amikor meghallt az én apukám.De azért vannak emlékképei róla,szokta ís emlegetni a konyhába ,hogy ez a Papa helye volt. :cry: :cry: :cry: Most megyek,mert ma butorvásárlásba voltunk és hulla vagyok.Miminek vettünk komodokat,majd rakok képet.Ez már olyan előszülinapi ajándék neki!! :lol: :lol: :lol:
Szép napokat mindenkinek.
Vendég
 


Én is későn néztem a priviket,érdekes eddig mindig jött egy leugro ablak ha privát jött,vagy rosszul emlékszem??? :shock: :shock: :wink: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Odex!
Fogadd őszinte részvétem.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a bíztatást!

Hát elég lassan telnek így a napok, hozzá kell szokni az új helyzethez. :(
Aisa tényleg nagyon sok vígaszt ad, és ha meglátja apu képét, akkor mondja hogy papa. Félek, hogy ő nem fog emlékezni rá, még nagyon kicsi ahhoz. De majd sokat mesélünk neki róla, hogy mennyire szerette őt stb....
Gondolom, Andi neked is könnyebb volt átvészelni azt az időszakot, amikor apud halt meg hogy már ott volt Kíra. Az ember nem is gondolná, hogy ezek a kis pöttömök mennyit tudnak segíteni az embernek.

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!
Hajni!!
Hát hogy öszinte legyek én már nagyon sokat szenvedtem Apuval mert 2 évig szenvedett,ugyhogy nem igazán tudtam élvezni a babázást,és miután meghallt muszáj volt tartanom magam Anyu és Őcsém miatt ők totál kikészültek,ezért elég sok teher volt rajtam,még utána ís,de aztán ez sajna rá két évre pszichologusnál végzödött nálam,ugyhogy nagyon vigyázz magadra,beszéld ki magadbol az segit.
Dolgozni mész már???Én holnap megyek Mircsí tortájáért!!!Dolgozni is voltam ma de hamar végeztem!!Most mennem kell mert Mircsí felébredt!!
Ha segithetek valamiben állok rendelkezésedre,akár itt akár telefonon!!!
Légy erős!!!
Majd jővök a szülinapi képekkel!!!
Vendég
 


Andi!

Előszőr is nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK MIRONNAK!!!!!

Sajnálom, hogy neked ennyire nehéz volt az az időszak. Egyébként sem könnyű, de ha még egy gyerek mellett a családodat is neked kell támogatni, az pláne nehéz. :cry: A lényeg, hogy már nagyjából túl vagy rajta, és most már tudsz a gyerekekkel foglalkozni. :roll:
Köszi, ha úgy adódik kereslek majd, de úgy érzem, meg tudok bírkózni a dolgokkal egyelőre. Sokszor nagyon nehéz, főleg amikor Aisa alszik és egyedül vagyok itthon. Meg amikor a régi fényképek előkerülnek stb.... :cry:

Igen, a hétvégén már voltam dolgozni. :cry: Hát nem nagyon hiányzott a korai kelés, viszont jó volt kicsit kimozdulni itthonról, meg a kis mozgás is jól esett.

Várom a szülinapos képeket!!!!! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Csak gyorsan dobok pár képet,majd este jővők de most tanulnom kell Kírával!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Ezek diszitik a falát,most kezdtemel gyüjteni őket,nagyon aranyosak!A Matyí játékboltban lehet őket beszerezni,tők jok vannak!Darabja 500 ft.körül van,de vannak nagyok ís egészen 2000 ft.ig
Most tényleg megyek de majd jővők és mesélek!!
Vendég
 


Sziasztok!!
Hova tüntetek???
Hajni!!
Minden ok??Képzeld én is megyek plussz egy napot takaritani majd de én házhoz hozzájuk!!
Jöttem dicsekedni,hogy Apával megyünk Wellneselni márc 23-24-25 ,őnző modon csak kettesbe.
Ide: http://wellness.nyaralunk.hu/hotelvmwellness.php
Romantika csomag,alul megtaláljátok a csomagajánlatoknál!A csokoládé masszázst már megbeszéltem,hogy cseréljük valami másra mert nekem ez nem fekszik,azt inkább enni szeretem.
Farsangi bálon is voltunk,nagyon jó volt bár Mimi nem nagyon élvezte az oroszlánjerlmezt mert melege volt benne egy ídő után.Dobok pár képet!!
Azért jelentkezzetek!!
Sancsi!!
Mi lesz a honlapommal??Segits,mert már a főoldal is elszállt,és nem tudom visszcsínálni!!Jó lenne ha tudnánk telcsin komunikálni,mert ugy biztos jobban tudsz segiteni,ha van t-com számotok ird meg privibe és hívlak!!

Na akkor a képek!
Kép Anya segits!! Kép Na igy már jobban érzem magam!! Kép Jó a buli!! Kép Hókirálynőm!!:):) Kép Kacsatánc ezerrel!!:):)
Vendég
 


Szia Andi!

Köszi érdeklődésed, minden rendben van (a körülményekhez képest legalábbis). A munkával kapcsolatban örülök, hogy van lehetőséged, és energiád plusszban menni még hozzájuk dolgozni. Én már eléggé kivagyok, és nagyon nem szeretek már menni. :oops: Rossz, hogy nincs egy rendes hétvégénk sem, amikor együtt lehetnénk reggelente, délutánra tök álmos vagyok mindig. A másik része, hogy hétvégén egy kicsit kiakadtam főnökékre. (asszem ezt majd inkább priviben leírom neked, ki tudja kik olvassák ezeket az oldalakat... :roll: )
Amúgy telnek a napok, Aisa egyre okosabb, ügyesebb és egyfolytában dumál! :) Nagyon akaratos is tud lenni, mi meg sokszor túl gyengék vagyunk és engedünk a nyomásnak. :oops:

Nagyon édesek a gyerekek a képeken! Látom Mironnak tényleg nem jött be a jelmez. :? Szegény...
Kírának hogy megy a suli, rendeződtek már a dolgok??

Sancsi veled mi újság?
A Margitos topicunk is rendesen kihalt... :shock: :cry:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok Csajok!

Merre vagytok???
Minden rendben Andi, Sancsi????

Velünk igen, bár elkapott minket az oltás utáni láz, de szerencsére azért nem volt vészes. Most egy fogacskával küzdünk, aztán ha jól gyanítom, jön a többi is. :roll: Nem baj, mert már régóta nem jött foga, ilyen korban másnak már legalább kétszer ennyi van. :oops: :lol:
Aisa folyton dumál, napról napra új szavakat tanul. A legújabb, amit nagyon szépen mond, az a pizsama... :) És a végét mindig megnyomja, nagyon édes. :lol:

Írjatok, legalább annyit, hogy minden oké veletek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Megvagyunk és minden ok!!Csak pörgünk ezerrel,mindig van valami,szinte mindennap.Hétköznap egyáltalán nincs ídőm ide ülni,mert délután tanulás utána esetleg,játék vagy csavargás na meg a házimunka!Azzal valahogy sose vagyok készen,de hála ístennek amikor dolgozom akkor Anyu van Mironnal,itt nálunk és például tegnap már nem birta tovább nézni a hűtömet amit kb 2 hónapja nem mostam ki!! :oops: :oops: :lol: :lol: Főzni is mindig ő föz ha dolgozom,ugyhogy azért jó hogy van anyukám.
Talátam egy bedolgozást,ami elég komolynak néz ki legalábbis remélem,de majd kiderül,akkor megosztom az infokat veletek is!
Mi is voltunk Mimivel oltáson 14-én,és márc.28-án ismét megyünk,elkezdtük a kullancsot,aztán nyáron (jun) jőn a bárányhimlő.A bnőm kisfía most volt bárányhímlös,hát mit ne mondjak ha nem látom el se hiszem,hogy igy néz ki.És sajna maradtak hegek elég sok és csunya,ugyhogy most elszántam magam a beoltásra.Nektek is ajánlom.
Járunk Kírával tornázni keddenként a Mühely-galériába,nagyon tetszik,csak az az ilyesztő,hogy Kíra nagyon elfárad a végére,és ugyanez van uszás után is,más gyerek meg pőrőg még utána ís ezerrel,tegnap ráadásul panaszkodott,hogy sokszor fáj a hasa,ugyhogy most rinyálok kicsít nincs e valami baja.Szemei is olyan karikásak,de nem tudom rávenni magam egy vérvételre mert mindíg ugy megkinozzák őt.Remélem csak egy szimpla kis vér-vas szegénységtöl ilyen ,de azért jobb félni mint megijedni!!
Hajni!!
Gondolom hallottad azt a Szentiváni kislányt!!13 éves!! :shock: :shock: :shock:
Hát amiota azt tudom bolhábol csínálok elefántot,de mindkét gyereknél. :oops: :oops: :cry:
Hajni küldök privátot is!!
Sancsí,tényleg jelentkezhetnél!!
Mindenkinek szép napokat!!
Dobok pár képet,voltunk a Csíllagvár játszóházba!4Super!!Ja meg most vasárnap Esztergomba voltunk fürdeni,hát az is valami csucssuper,de arolmég nem töltöttük be a képeket,de majd azt is berakom ha meglesz!!
Kép Thomas kiállitás a közlekedési muzeumba feb.10-én
Kép A játszóház Kép Kép Szemüvegbe!! :lol: :lol:
Vendég
 


Nem lehet privátot küldeni,de majd késöbb megprobálom!!
Vendég
 


Szia Andi!

Először is: Kírának tök jól áll a szemüveg! :) Miron meg ezen a csúzdás képen nagyon hasonlít rád! :)

Örülök, hogy találtál valami melót. Nálam is voltak tegnap ajánlani valamit, hát még meg kell gondolni rendesen. Nem szeretem az effajta melót, de ebben több fantáziát látok, mint a többi ilyenben. Kíváncsi vagyok, neked mit sikerült. :roll:

Hát inkább vidd el Kírát kivizsgáltatni, nehogy valami gond legyen. Inkább egy kis kínzás, mint egy komolyabb betegség, aminek most még elejét lehetne venni. Remélem, azért minden rendben lesz.

Oltásból mi egyik nem kötelezőt sem adattuk be egyelőre, de a bárányhimlővel még amúgy is ráérünk. Kullancs ellenit én is szeretnék majd, mert a kertben is sok van nálunk sajnos. :twisted:

Milyen 13 éves kislány?? Mi történt vele?? Nem hallottam semmit. :oops: Látszik, hogy keveset járok a faluban, alig beszélgetek emberekkel. :oops:

Andi, várom a privit, még nem jött semmi.

Pusz

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok/vagy csak Szia Hajni??
Ugy fest ketten maradtunk!!Szóval irtam privátot és síkeresen el is küldtem.Azért rakok ide be pár képet!!Esztergomba voltunk az Aqua fürdöbe mult hét vasárnap.Nagyon super hely,ha még nem voltatok ajánom nagyon tök tiszta és az ára ís elfogadhato.Síkerült röpke fél orát infraszaunáznom,10 percet jauzziztam,és kb kétszer tiz percet ültem a pezsgőfürdöbe.A többi időmröl a drága jó kisfíam gondoskodott,aki egyík medencéböl a másikba rohangált mint egy veszett kutya. :lol: :lol: :lol: Na akkor a képek:

Kép Kis caládom mellett az ott az őcsém és a lánya!De sztem Hajni te ísmered őket! Kép Tudok uszni!!:):) Kép Ez volt a sláger az ugrálás!! Kép A csajok azért tudtak már pihenni!! Kép Megéheztek!! Kép Anyával!! Kép A végére már Miron is elfáradt,anyával eggyütt!!:):)
Bocsánat ha sok voltam!!Remélem kedvet kaptatok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Írok végre én is, bár Odex, ezt Te amásik topicban is olvashattad!
Bocsi, most nem írok újabb kisregényt, így egyszerűbb.

Jah! Ami kimaradt!
Enéh pár hete elkapott valami vírust. Pár napig magas láza volt, majd kijöttek rajta valami pöttyök. Dokinő mondta, hogy ez valami vírus, semmi komoly. Köszi! Azért elég xar volt, hogy az első 2 napban kúppal volt 39 a láza. Szerencsére nem volt hisztisebb az átlagnál, inkább bágyadt volt, és többed aludt.


Enéh napközben csak 1,5-2 órát alszik, akkor van némi "szabad időm". Olyankor meg irány a háztartás!
Reggel általában fél8-8-kor kel. Igaz, én 6 körül kelek, de akkor csinálom a kajáját, takarítás, stb...., mert ha úgy csinálok bármit hogy ott van, akkor hisztizik, hogy inkább vele foglalkozzak. Persze ilyenkor el kell dobni mindent, felvenni, irány a szobája. Nah! Ott már csak a szoba tartozékának tekint, mert tökéletsen eljátszik magába, de azért legyek ott.
Este 9 körül már alszik. Ilyenkor jövök netezni. Sajna mostanában a babanet az utolsó, így erre már nem nagyon marad energiám.

Enéh:
Febr. 28.-án volt 10,43 kg, és 80 cm.
Hihetetelen aktív, napközben nem lehet (nem merem) egyedül hagyni . Kanapéról-ágyról nagyon ügyesen le-fel mászkál, de azért inkább ott vagyok vele. Kimászik, vagy kimegy a szélére, majd megfordul, és fenékkel tolat lefele. Néha már próbálkozik a szemből lemászással is.
Sajnos elég hisztis, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor egyből hiszti, ezt toporzékolással kiséri.
Alvás általában az ölemben, majd irány a kiságy. Szerencsére nem gond, ha közben felébred, tudomásul veszi, hogy az ágyikójában van, befordul a fal felé, és alszik.
Néha viszont csak az ágyában hajlandó elaludni.
Beszélni leginkább a saját nyelvén szokott, de ha sokat monduk neki valamit akkor egyszer megismétli. Ha szerencsénk van, akkor többször is, de ez a ritkábbik eset.
Mostanában a klotyi-klotyi a szava járása.

Andi!

Nagyon jók a képek!
Irigyellek a fürdő miatt! Mi még ahhoz kicsik vagyunk. Jobbannmondva Enéh kicsi, én meg kövér! :P

Én is beadattam abárányhimlő elleni oltást! Sajnos rajtam eléggé nyoma maradt, nem szeretném, ha Enéh is megsínylené. Az agyhártya ellenit is megkapta.

Nem is tudom mit írjak még. Igyekszem többet jönni!
[color=darkblue]
[/color]

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok! :lol: :lol:

Sancsi örülök, hogy itt is olvashatok rólatok! :lol: :lol: :wink:

Andi!
Olvastam privit, mindjárt válaszolok is!
Mi is voltunk már párszor Esztergomban fürcsizni! Aisa is nagyon élvezi, nekünk is jó. Én csak a rendes szaunát hiányolom (a normál belépővel nem lehet használni), de az infra is nagyon bejött a múltkor. :) És tényleg nem vészesek az árak, mi ráadásul mindig 4-re megyünk oda, mert akkor olcsóbb is a belépő, és bőven elég, ha 7-ig tudunk pancsolni. Aisa így is rendesen elfárad. :)
Jók a képek rólatok! :lol:
Mi egyébként pont azon a hétvégén voltunk, amikor ti is, csak szombaton. :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Fürcsi!
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen pici babákat is el lehet oda vinni!
Gondolom azért az uszópelenka alap.
Van gyerek medence is?
Majd megemlítem Sanyának, bár ha én elmennék, tuti megjelenne a Greenpeace, hogy visszavontassa a bálnákat a tengerbe! :P :? :P

Ha nem titok, eláruljátok hogy mennyi a belépő?
Meg azt is, hogy konkrétan hol van? Vagy Esztergom honlapján (már ha van) megtalálom? Vagy esetleg az uszodának van külön honlapja?

Jaj!
Odex! A másik topicba elfelejtettem. Elárulod hogy mennyit kért Ernő bácsi? Csak hogy ne ott essek le a székről az összeg hallatán. Én olyan 10 e-re számítok.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!
Sancsi örűlök,hogy megkerültél!!Járunk a Kírával felétek keddenként,ugyanis a Mühely-galériába járunk tornázni!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Az Esztergomi aquastrandon természetesen van gyerekpancsoló,mindjárt berakom a linkjét ott minden infot megtalálsz!Ja és el kell keseritselek én se találkoztam Greenpeace-kel pedig én is számitottam rájuk.Sőt rajtam kivül még sok-sok bálna várta őket!!
Hajni!!Mi nincs benne az árba??Én csak azt az egy szaunát láttam ami infraszauna és oda bemehettünk akármennyít!! :lol: :lol: Legközelebb mi is csak 4 után megyünk mert Mimivel még a két ora ís sok!!:):)Bár sztem nem sokkal olcsobb akkor már inkább ott vagyok több orát!!
Na rakom a linket aztán huzok Apához!!:):)
http://www.aquasziget.hu/
Ez most lehet,hogy nem is link lett??? :lol: :lol: :lol: Nem baj a lényeg megvan,pötyögjétek be!!
Szép napokat!!
Hajni,privát ment!!
Vendég
 


De link lett!!! :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Köszi a linket! Megnéztem! Tetszik, lehet majd mi is elmegyünk!
Még 1 kérdés! Enéhnek kell vennem belépőt? mert ugyebár azt írja, hogy a gyerek belépő az 6? (8?) éves kortól van.

A műhely galériát én is ismerem. Jártunk oda zenebölcsibe, csak most nem járunk. Nem tudom most milyen lehet, mert már más tartja.
Majd egyszer elnézünk. Talán majd ha jobb idő lesz, mert nekem pl. nem tetszett, hogy az udvaron kell hagyni a babakocsit, anyukák elhozzák a beteg gyereket, stb..., stb....

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!
Sancsí ha Enéh még nem töltötte be a 6-dik életévét akkor neki nem kell belépő!! :lol: :lol: :lol: Mi családi jeggyel mentünk be de velünk volt két 7 éves csajszi is a Mironon kivül.De igy fizettünk 4950 ft-ot.Uszópelenkát pedig tanácsos vinni,nehogy valami "baleset "történjen!! :lol: :lol: :lol: A lépcsöfeljárat alatt ne felejtsétek megnézni az akváriumot,vannak benne érdekes dolgok.Egyébként gyerekkel sztem nem lehet egész napra menni,legalábbis nekem elég volt Mironbol ez a 4 ora.De ha mindenképpen jól akarod magad te ís érezni akkor mindenképp vigyetek magatokkal hátvédet.Nekem is jött Őcsém,igy tudtunk szaunázni kettesbe Apával!!! :lol: :lol: :lol:
Na jó most lépek mert mironnak sürgös vonatozhatnékja támadt!! :twisted: :twisted: :twisted:
Szép napokat!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sancsi!
A másik topicban válaszoltam, hogy mennyibe kerül Ernő bácsinál egy vizsgálat. Hát nem olcsó.
Uszoda nekünk is nagyon bejön, nekem az a bajom csak, hogy a gyerekmedencébe mi nem mehetünk be, Aisát meg még nem tudom egyedül elengedni. Persze, higiéniai okokból jó megoldás ez, majd ha nagyobb lesz Aisa, akkor mehet már egyedül. Így végig tartjuk őt a nagyvízben, vagy rakunk rá karúszót, akkor egy kicsit könnyebb. :roll:
De a két-három óra egy kiadós kajálással bőven elég gyerekkel szerintem. És Andi "hátvéd" ötlete is nagyon jó, legalább te is ki tudsz kapcsolódni kicsit, míg valaki vigyáz Enéhre. :lol:
Greenpeace-től ne félj, nem járnak arra sosem, én már lecsekkoltam!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Andi!
Fent az emeleten van még rendes szauna is (csak nudizós), meg egy csomó más szolgáltatás is, amit a wellnes belépővel tudsz csak igénybe venni, ami azért már elég húzós. :twisted:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Köszi az infót az aquaparkkal kapcsolatban.

Andi!
Sajnos nekünk nincs hátvédünk, úgyhogy valószínű ezzel várunk, míg Enéh nagyobb lesz.
Most kikapcsolódásnak jó lesz egy mozi is! Arra van „hátvédünk”! Már nagyon várom, remélem összejön.

Odex!
Itt is!: köszi az infót Ernő bácsival kapcsolatban. Jól felment az ára! Minek nem?
A másik topicba elfelejtettem (még jó, hogy 2 helyre írunk)! Nagyon édes Aisa!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi!
Mi voltunk hármasban is pancsolni, és úgy sem gáz. Édesek nagyon, ahogy pancsolnak a vízben a kicsik. :lol: Szerintem próbáljátok ki azért így is. :)
Voltatok már vele egyébként "nagy vízben" ????
Köszi a dícséretet! :)
Én is gondban vagyok néha, hogy mit, hová és kiknek írok. Az olyan ciki, ha az ember ismétli önmagát. :oops:
Mit szólsz a szülészet megszüntetéséhez??? Én nagyon ki vagyok akadva rajta. :cry:

Andi!
Írok majd privit, de valahogy mindig elfelejtem. Most meg megyek tusolni, mert reggel kelni kel korán. :twisted: :cry:

Jó éjt mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Gondoltam megosztom veletek Miron legujjabb alkotását!!Néha amikor mesélek róla ugy érzem,hogy mindenki azt gondolja tulzok kissé,hát most megfogadtam,hogy ezentúl fényképekkel alátámasztom a tényeket!!
Egyébként Gábornak mikor mutattam azt mondta: -Te fiad,te akartál fiut!! :x :x :x
Ma Apa nap van nálunk,ugyanis Apa bulizni ment!!Hajni te biztos ísmered a Brandhuber Zolit és a feleségét a Ritát,hát nekik tegnap este megszületett a kisfiúk Gergő aki 4,80 dkg és 57 cm. hát persze mondanom se kell ma jól meg kell pisiltetni. :twisted: :twisted: :twisted:
Az orrcsípeszemet már idekészitettem az ágy mellé!!:):):) :wink:
De legalább az a hasznos az egészbe,hogy ma egész este enyém a gép!!
A gyerekek viszont még nem alszanak,itt pörögnek melettem. :cry: :cry: :cry: Kaptak még fél órát,csak aztán nehogy elöbb aludjak mint ők!! :lol: :lol: :lol:
Na jó lépek mert megigértem anyumnak,hogy most ha lesz időm végre nézek nekik szállást nyárra!!! :evil: :evil:
Szóval akkor a bizonyiték az én "jó" kisfiamrol!!
Kép Igen jól látjátok ez a mi fürdőszobánk és az ott 3 kg mosópor kikanalazva,és széthordva mindenhova!! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Huh!

Andi!
Ez nem semmi!
Nálunk "csak" 1 üveg folyékony mosószer került multkor a fürdőszoba padlójára. Biztos nem csavartam jól vissza, kisaszonynak meg nagyon tetszett, ahogy folyik ki a flakonból. Ott állt, és nézte. Annyira édes volt! Egyszerűen nem tudtam haragudni rá. Az már kevésbé tetszett, hogy 5x mostam fel, de még mindid csúszott a padló! :?
Amúgy tök jó ötlet lefotózni! Lehet én is alkalmazni fogom!

Odex!
Ha a kád nagy víznek számít, akkor igen! :lol: :lol: :lol:
Amúgy nem. Majd nyáron! Védőnő már tavaly is mondta, hogy nyugodtan betehetem a medencébe, de azt én hidegnek, és korainak tartottam.
Én az egész kórházasdin ki vagyok bukva! Igaz, engem a következő szülés nem érint, de más igen. Láttam hogy sok esetben a János kórházba kell majd menni! Nah köszi! Én ott csak 2 napot töltöttem, de mondtam a dokinak, hogyha nem enged haza, kiugrom az ablakon! Nem hiszem hogy azóta jobb a helyzet! :?

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nem semmi fiad van! :)
Én általában mindig szemfüles vagyok, így eddig még elkerültek bennünket a hasonló "balesetek". :roll: De gyanítom, ami késik, nem múlik! :lol:
Huh, 4,8 kg-os gyerkőc??? :shock: Nem kicsi, az biztos! Aisa 5 hónaposan volt annyi! :roll:

Sancsi!
Én már nyáron is pancsoltam kint Aisával. Előszőr volt egy egészen pici medencéje (kb. 68 cm volt az átmérője), aztán abban már nem fért el rendesen, így vettünk egy nagyot. Én is beültem vele, és ott pancsoltunk. Persze nem a hideg vízben, vittünk ki meleget bőven. :lol:
János kórházhoz szerencsére még nem igen volt szerencsém, nagymamám feküdt bent néhány napot régebben, de az a rész akkor nem tűnt túl gázosnak. :roll: Persze nem nekem kellett ott dekkolni, nem is néztem nagyon körül. Mindegy, elkeserítő ami ebben az országban megy. :twisted: :twisted:

Olyan szép idő van, érzem is, hogy itt a tavasz: sokkal jobb a kedvem, és jobban viselem Aisa hülyeségeit is! :oops: :lol: De neki is jót tesz a napsütés, mert neki is jókedve volt egész eddig. Most alszik. :lol: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Haho!!
Csak gyorsan javitok,nem 4.80 hanem 3.80 dkg Gergő!!Látszik,hogy én már álmosabb voltam mint a gyerekek,akik végül fél 11 után aludtak el,és persze én még ide osontan és éjjel negyed kettöíg itt ültem a gépnél. :lol: :lol: :lol: Mondanom se kell,hogy Apa fél háromkor támojgott haza,és szokásához hiven felkeltett.(mindig ezt csínálja) :twisted: :twisted: :twisted: Ugyhogy vasárnap olyan voltam mint a mosott kaki.Sztem az is rátett,hogy megint elkezdtem a Mihályí féle vérképjavitó kurámat,ami azt jelenti,hogy mnden este megíszom egy-két deci vörösbort tisztán.Ezt még akkor mondta amikor terhes voltam és vérszegény.Mostanába megint olyan hulla fehér vagyok és szédelgek,gondoltam piás leszek megint!! :lol: :lol: :lol: :lol: De vasárnap fájt délelött a gyomrom,gondolom az nem a kialvatlanságtol volt.Pedig ténnyleg nem ittam csak egy pohárral,ami 2dl-s volt. :) :) :) Na jó mindegy szóval szar volt a vasárnapom egészen délutánig,aztán elmentünk egy kis családi összejövetelre és jobban lettem.
Na jó lépek mert tanulnom kell Kírával,bár semmi kedvem.Környezetböl a kresz szabályokat veszik,táblástul mindeestül.Bevallom még én se tudom ezeket a dolgokat!! :oops: :oops: :oops: Pedig nekem már éretségim is van néhány éve.
Annyíra jó idő van,Mimit alig lehet berángatni!!
Szép napokat mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
3,8 kg mindjárt reálisabbnak tűnik, de akkor sem mondható kicsinek a baba! :wink: :lol:
Azt tudom én is, hogy a vörösbor javíthatja a vérképet. Voltál esetleg valami kivizsgáláson is?
Kíra jobban van? Említetted a múltkor, hogy sokszor ő is sápadt meg fáradékony.

Sancsi!
Enéh is biztos élvezné a strandolást már! :)
Kórházzal szerintem nem lesz semmi, de azért ne adjuk fel a reményt. Ez nagyon gáz lesz így. Így aztán pláne meggondolom, hogy vállaljunk-e másodikat. Plusz 30-40-50 ezret (vagy még többet) kifizetni, csak azért, hogy szabadon választhassam a kórházat. Hát kinek van erre pénze???
Na, mindegy...

Hogy telt a hosszú hétvége?
Nekünk elég mozgalmas volt. Csütörtökön itthon kertészkedtünk, Anyuval volt addig Aisa. Pénteken Tökön voltunk, a fiúk szüreteltek, mi meg egész nap kint voltunk a levegőn, Aisa barátnőzött. Szombaton bográcsozni voltunk, vasárnap végre pihentünk egy kicsit. Szóval sokat voltunk kint, meg is látszik Aisa pofiján, olyan szép kis barna lett.
Közben kibújt egy újabb foga is, szerencsére túl sokat nem szenvedtünk vele. :)
Éjszaka megint tök sokszor ébred, persze köztünk alszik, és kitúr mindkettőnket. Így nem nagyon tudunk pihenni, pláne, hogy már 6 után kicsivel ébresztőt fúj. :twisted: Remélem, az óra-átállítás kicsit segít majd ezen.

Na, megyek: felszabadítom anyut! :)
Írjatok!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Ha már belelendültem, ide is benézek!

És még írni is tudok, ugyanis az mostanában nem mindig sikerül!

Hosszú hétvége: Mi a változatosség kedvéért Veszprémben voltunk.

Jó sok programmot beterveztünk, sajnos a mozi, és a balatoni kirándulás elmaradt, de helyette találkoztunk Sanya gyerekkori jóbarátjával. Vicces az egészben, hogy Érden laknak, de valahogy sosem jutunk el egymáshoz.

Sokminden nem történik velünk, élünk-virulunk!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


ziasztok!
Itt vagyok,sajna hazaértünk mi is a welnesselésböl. Nagyon-nagyon super volt,azt leszámitva hogy szinte végig szakadt az eső,ezért még egy rövidke sétára se tudtunk elmenni,se péntek se szombat.De szerencsére tegnap már ragyogó napsűtés volt,ugyhogy reggel mi voltunk az első reggelizök és utána irány a levegő.
Szóval Püspökhatvan egy kis falu,nagy szegénységgel ,de ez a panzio valami fantasztikus,olyan sokat tudnék mesélni,de sajna ídőm szinte semmi,3 napi kosz és kupi vár rám.Tehát akkor ez a panzio,ugy van megcsinállva,hogy mindegyik épülete vályogbol épült és szalmateteje van.Még nincs egy éves tavaly májusba épitették.Iszonyuan jól néz ki,kivülröl a régi parasztos jelleg belül pedig minden extra és modern,és nem utolsó sorba tiszta.A személyzet átlagéletkora 20 év,kisimult vidéki mosolygos arcokkal,mindent a vendégekért szlogennel.Szóval nem unatkoztunk,és ráadásul jó társaság is volt velünk.Jó sokat szaunáztunk,szoliztunk,jakuzziztunk,és usztunk.Muszály volt mert annyít ettünk,hoy majd szét pukkadtunk.Ehez a panziohoz tartozik egy ugynevezett biogazdaság is,sok-sok állattal,ami azt takarja,hogy mindent amit az asztalra tettek saját maguk állitják elő sajt,szalámi,sonka,zöldségek,gyümölcsök,joghurtok szóval mindent a tej amit a svédasztalra kitettek 7,5 %-os volt ,Apának elég volt csak ránéznie már szaladt a wc-re!!Én kihagytam.Minden termék előállitására szigorú szabályok vannak amit természetesen be is tartanak,mindent megnézhettünk,kisérővel tegnap végigjártuk az egész gazdaságot.
Miron meg Kíra tuti bezsongtak volna ettöl a sok állattol,Miront ahogy ismerem tuti ott dagonyázott volna a mangalica disznókkal eggyütt.
Egyébként ők jól elvoltak sogornőméknél,egyáltalán nem hiányoztunk nekik,napi kétszer telefonáltunk mikor is Mimi minden alkalommal elmondta,hogy ne menjünk haza!!De azért nekünk már nagyon hiányoztak,túl nyugis lenne az élet nélkülük,ez már nem nekünk való!
Azt még ide irom,hogy ez a hétvége 43000 ft-ba került nekünk mindenestül,szóval az árak is vidékiek és barátiak.Most csínálják a gyerek pancsolot is,hatalmas játszótér már van,meg kinti benti medence,kinti benti jakuzzi,kétféle szauna,sóbarlang,szoli,kondigépek stb...
Szóval ha engem kérdeztek én javaslom mindenkinek,hogy látogasson ide el.Vannak appartmanok is.Na jó tényleg abbahagyom mert ugyse tudnék mindent elmesélni,dobok pár képet bár még nincs meg mindegyik,de igy legalább nem egyszerre zuditom rátok.Ha valakit érdekel a dolog szivesen segitek!!
Kép Igy néz ki kivülröl egy része az épületnek.Gábor feje fölöttti ablakba laktunk!!
Kép Ezt láttuk az ablakunkbol!!
Kép Ez volt a bejárat a 70 hektáros gazdaságba.
Kép Vidék!
Kép Borospince!!:):):)

Na ezt elküldöm mielött elszáll!!Aztán folytatom a belsejével!!
Vendég
 


Kép Étterem svédasztalos tálalással!
Kép Gyertyafényes vacsi négyebe!!:):):)
Kép Szobánk
Kép Infraszauna
Kép Sima szauna
Kép Sóbarlang!!
Kép Jakkuzi
Egyenlöre ennyí majd még jővők!!
Szép tavaszi napokat nektek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Huh!
Andi! ez nagyon jól hangzik!

Pontosan hány napot is voltatok? 2 vagy 3?
És ebbe az összeggbe totál minden bene van? Úgy értem, kaja, szállás, utiköltség, szaunák, sóbarlang????

Mert akkor mi is megyünk! Ránk férne! Anyósom meg tuti ellenne Enéhvel.

Amúgy nálunk a legújabb fejlemények: Enéh felesel! :lol: :lol: :lol:
Iszonyat jó arc, ha mondjuk hogy nem, ő mondja, hogy de! (Tuti később még megszívjuk ezt.)

A másik! Állandóan nemet integet a fejével. Nagyon kis cukor.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok! :)

Kiscsaj alszik, nekem meg nincs kedvem semmit csinálni, így írok egy kicsit. :)

Andi!
A képek alapján tényleg jó kis helyen jártatok! :lol:
Irígykedem is egy kicsit! :oops: :wink:
Egyébként ott a környéken van valami látnivaló is, közeli város stb. ???
Nincsen honlapja ennek a panziónak? Szívesen megnézném az oldalukat is.
Mi is pont helyet keresünk, ahová nyaralni mennénk. Mi gyerekestül, barátainkkal, üdülési csekkel. :lol:
Majd írok privit, bár gondolom tudod már, hogy nem dolgozok már hétvégénként. :roll:

Sancsi!Most írjam azt, hogy "gratula a feleseléshez"???? :lol: :wink: Elég hülyén hangzik, mindenesetre nagyon aranyos lehet Enéh. :lol:
Aisa is csinált néha ilyet, de csak játékból, :roll: és pont fordítva mint nálatok. Ő mondta, hogy nem, mi meg azt, hogy de. :lol: :lol:
Voltál már Ernő bácsinál? Nem mondott semmit, hogy hogy fog mostantól dolgozni, ha megszűnik a szülészet a Margitban? :?: Kíváncsi volnék.... :roll:
Egyébként a suli hogy megy? Tudsz tanulni Enéh mellett???

Nekem ajánlottak itt Szentivánon egy bölcsit, tegnap fel is hívtam őket, és ha csak fél 1-ig szeretném, hogy ott maradjon Aisa, akkor is 20 napra 50 ezer pénz volna. :twisted: Kb. ennyire számítottam, de most hogy jobban utánaszámoltunk, nem nagyon lennénk előrébb, mintha gyesen maradnék, és egy 4 órás melót vállalnék valahol. Ördögi kör, tele van a hócipőm, hogy azon kell sakkozni, hogy megéljünk majd valahogy. :twisted: :twisted: :roll:
Na, nem bosszankodom itt tovább....

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Odex!
Még nem voltam Ernő bácsinál, szerintem egy jó darabig nem is fogok oda eljutni.
Sanyának új munkahelye van, ápr. 2.-án kezd ott, míg nem szokunk bele, addig nem is nagyon akarok semmi ilyen programot szervezni.
Amúgy szerintem ő marad a magán rendelőjébe, a kórházba amúgy is csak heti 1x járt be, + a szülésekre.

Ez a bölcsi dolog nagyon durván hangzik!
Még jó, hogy nekem majd csak a Kisasszony kajáját kell kifizetnem.
Még azt se tudom, hogy az önkormányzatis bölcsi mennyibe kerülne, de amíg a Chinoinba maradok, addig jó eséllyel nem is kell vele foglalkoznom.

Suli!
Azt sikeresen abbahagytam, ugyanis egyáltalán nem tudok Enéh mellett tanulni, és így meg nincs értelme. Majd pár év múlva megpróbálom megint.
Meg ugyebár ha most járnék, akkor fél évente kb. 120 ezret kéne fizetnem azt meg nem bírnánk, főleg most. Ha visszamegyek, talán lesz rá esély, hogy ki is fizetik.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok csak valahogy nem érem utol magam.
Hajni privát ment!! :lol: :lol:
Na szóval:
Sancsi!
Igen a 43000-be minden benne volt,sőt amit még nem irtam két masszázs ís,ami fantasztikus volt,az egyik egy lávaköves hát és nyak 45 perc,a másik láb és talp 30 perc.
De elkell keseritselek benneteket ezt mi már februárba foglaltuk ezért ennyí,de ha most megnézitek a honlapjukat akkor már jóval több,mert ugye most már itt a szezon.Mindjárt belinkelem a címüket.Az oldalon lefelé gördülve vannak felsorolva csomagok azt érdemes megnézni,mi a romantika csomagba voltunk,ott fel van sorolva mi tartozik abba.
Gyerekekkel egyébként csak akkor érdemes menni,ha készen lesz a gyerekpancsoló,bár nem mély a víz egyik medibe se.1,60 m.És nem hideg egyik se.A játszótér már készen van ott is minden fábol,és superül néz ki.
Látnivaló a környéken semmi,a Gödöllöi Grassalkovics kastélyt leszámitva,de oda drága a beugro,megaztán nekünk nem a nézelödés volt fontos hanem a wellnes és pihenés.
Na akkor ime a linkjük.

http://www.vargabiogazdasag.hu/magyar.html

Ez a biogazdaság,sok -sok képpel.Nagyon állat!!

http://www.utazzitthon.hu/vmwellnesshot ... g_869.html
Ez pedig az oldal amit én böngésztem,sőt ez az utazz otthon .hu-n keresztül foglaltam.De van tel szám is lehet letelcsízni is.
Hát ennyi röviden,ha kérdésetek van állok rendelkezésetekre.

Egyébként akkikel voltunk ők Balatont ajánlották a Szimbád hotelt az állitolag gyerekeknek egy paradicsom elfogadható áron.Még én se néztem meg,mert nem tudom a pontos település nevet de majd megkérdezem a csajtol és akkor beirom.Mi lehet,hogy nyáron oda megyünk egy pár napra!
Na jó mennem kell.
Irjatok!
Vendég
 


Halihó! :lol:

Sancsi!
Én is úgy gondolom, hogy marad a rendelőjében Ernő bácsi, de hol fognak szülni a kismamái, és hová viszi az egyéb pácienseket???
Főleg, hogy ilyen hamar azt mondták, hogy nem fogadnak új betegeket. :roll: :cry:
Bölcsi: miért csak a kajáját kell majd fizetned Enéhnek?? Mi ez a "kivételezés" veled?? Lehet, hogy már írtad, de nem vagyok képben. :oops: Két év után te is vissza akarsz menni dolgozni?
Sajnálom, hogy a sulit nem tudtad folytatni, de nem csodálkozom rajta. :cry: Kemény dolog lehet.
Most nem úgy maradt végül, hogy mégsem kell a gyed-en, gyes-en lévőknek fizetniük?? Nekem ez volt az utolsó infóm. :roll:

Andi!
Tényleg nem drága ez a hely akkor. A masszírozás nekem is jól jönne, fáj minden porcikám. :cry:
Az oldalt még csak most fogom megnézni, de számítottam rá, hogy szezonban jóval drágább lesz. Meg mi azért olyan helyre szeretnénk menni, ahol a "punnyadáson" kívül lehet menni valahová egy-egy délelőtt vagy délután. :roll:
Mi az "aktív-pihenés" hívei vagyunk! :lol: :lol:
Megy nemsokára privi is! :wink:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Egy gyors válasz, míg apa porszívoz. :lol:

Odex!
A kivételezés azért jár, mert ez félig meddig céges bölcsi, és a cég dolgozóinak ingyen van.
Nem akarok visszamenni, szívesebben maradnék itthon a csajjal, de a 23 (?) ezerből nem lehet megélni, főleg hogy lakást is szeretnénk venni.
Azt meg nem hiszem, hogyha találnék valami itthon végezhető melót, azt tudnám csinálni a csaj mellett.
Azt nem tudom, hogy a suliért végül is kell-e fizetni, vagy nem, én lemaradtam ott, hogy kell.
Ernő bácsi!
Lehet hogy, majd valamelyik kórházba bérli a szülőszobát, és meglesz a szülés ára. Egyik kolleganőm dokija így csinálja. Nem tartozik egyik kórházhoz sem, valamelyik kórházban "bérli" a szülőszobát, így a szülésnek is megvan az ára(mint minden másnak). Azt tudom, hogy mikor én terhes voltam Enéhvel, akkor 1 szülés olyan 100-150 között volt. És az csak a szülés!
Vagy az is lehet, hogy végleg nyugdíjba megy, vagy csak vizsgálni fog, és semmi műtétet, szülést nem vállal majd!

Tényleg!
Nem tudjátok, hogy az e.ü minisztérium hogy döntött a művi meddővé tétellel kapcsolatban? Régebebn úgy volt, hogy 18 éves kortól akarják engedélyezni, de nagy vitát kavart.
Most engedélyezték, vagy nem?

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Sancsi!
Akkor bölcsivel szerencsétek van! Megspóroltok egy csomó pénzt! :lol: Még mi is agyalunk rajta, hogy mi legyen majd. :roll:
Sajnálom szegény Ernő bácsit mindenestre, szerintem nagyon szereti amit csinál. :lol: Persze, nem kenyérre kell már neki ez a pénz, de szeritnem ő az a fajta ember, aki nem tud otthon ülni egész nap. :roll: Szülőszoba-bérlés azért elég bizarrul hangzik... :roll:
Hol szeretnétek lakást venni???
Művi eddővé tétellel kapcsolatban nincs infom, nem igazán érdekes nekem a dolog. :oops:

Andi!
Hol bújkálsz?

Képzeljétek, kedden megyek egy állásinterjúra Solymárra! Részmunkaidős irodai asszisztenst keresnek, de többet egyelőre nem tudok. Kíváncsi vagyok. :wink: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Ja, anyósom nyuszija ma jött meg már, mert az ünnepek alatt végig dolgozni fog. :oops: (mármint nem a nyuszi fog dolgozni :lol: )Kapott Aisa egy igazi kisnyulat, egy talicskát meg kerti "szerszámokat".
A nyuszitól eléggé fél, nem nagyon mer közel menni még hozzá. :roll: :shock: Viszont az nagyon tetszik neki, amikor a nyuszi a két hátsó lábára áll, és úgy kukucskál ki a dobozából. :lol: Ezen kacagott ezerrel, olyan édes volt.
Ja, és megvan az első olyan szó, amit nem jó dologra használ. :oops: Ugyanis a fülbevalót huligánnak hívja!!! :shock: :oops:
Valószínű onnan ered a tévedés, hogy egy párszor játszottunk olyankor, amikor a fülbevalómat nézegette, és mondtam neki közben, hogy "Te kis huligán!" Gondolom ez megragadt benne, és ez így is maradt. :lol: :? Mondtam apának, ne nagyon csodálkozzon, ha majd egyszer azt mondja neki, hogy "Kérek egy arany-huligánt!" :lol: :lol: :lol:
Annyit beszél már. Tegnap este elmentem vele nővéremhez, előtte mondtam neki, hogy megyünk az Andihoz. Tíz perc múlva visszakérdezek, hogy "Hova megyünk??" - erre a válasz: "Vásárolni." :lol: :lol: :shock: Le sem tagadhatom, hogy lányom van. :lol: :lol:
Még mesélhetnék, de akkor lila lenne az egész oldal! :oops:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Na, a lilaság csak lemaradt! :oops: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Cserébe egy pár kép! :)

Tegnap így indultunk nővéremhez! :)
Kép

Nevenincs húsvéti nyuszink! (név-ötleteket várunk :lol: )
Kép

Csak messziről nézte Aisa! :lol:
Kép

Aztán egy picit közelebbről is! :lol:
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Kellemes, napsütéses, sonkás, tormás, süteményes Húsvéti Ünnepeket kívánok Nektek, és kis családotoknak!


Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk nektek és családotoknak! :lol:
Jó pihenést, kikapcsolódást, locsolkodást és kirándulást!

Aisa és Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!


Új képek Enéh honlapján.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!
Sancsí,majd benézek a honlapra,de éppen egyik nap talán csütörtökön néztem!!Nagyon jó,én már nem csínálom a mienket mert Kíránál valahogy eltüntettem a főoldalt és nem tudom visszacsínálni,ugyhogy vszinű törlöm az egészet!! :cry: :cry:

Hajni!!
De eltüntél!!Mi ujság a melo ügybe???Síkerült valami??És a bölcsi??
Hallottad,hogy nem kell várnunk szeptemberig a személyes talira???Május 12 camping!!!Remélem jöttök,biztos jó lesz!!Mit főzünk??Gábor mondta még nincsenek kialakulva a 4-es csoportok,ugyhogy akár még eggyütt is lehetünk.De ezt bizzuk a fiukra,beszélgetni akkor is tudunk ha nem leszünk egy csoportba!Már várom,hogy élöbe lássam Aísát!!Remélem a Miron nem lesz hülye hangulatába,természetesen gyalog megyünk Apa örömére,igy legalább tud sőrözni.Én kérek elnézést elöre,ha nyomja majd a hülyeségét!! :lol: :lol: :lol:
Jelentkezz és akkor megbeszélhetjük hogy esetleg eggyütt megyünk le,akár itt nálunk is talizhatunk elötte.
most lépek mert Miron megtalált,mármint megunta amit eddig csínált és most itt pörög melettem.
Majd késöbb rakok be képeket,voltunk kirándulni húsvétkor!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sancsi!
Nagyon édes a kiscsaj az új képeken! :)
Írni nem akarsz egy kicsit??? :wink:

Andi!
Meló ügyben sajna nincs semmi. :cry: Az a négyórás valamiért nem jött össze (csak emilt küldtek, hogy nem én vagyok a kiválasztott), takarítást azóta nem találtam. De még nem is dobáltuk szét a szórólapot. :oops: Bár most úgy néz ki, nővérem tudna esetleg nekem valamit, majd hétvégen beszélek vele is.

Igen, tudok a májusi bográcsozásról! Biztos jó lesz, kíváncsian várom már! Nem tudom milyen csoportok lesznek, nekem egy tuti nyerő kajareceptem van. :wink:
Én is kíváncsi vagyok már rátok! :lol: Én is remlélem, hogy Aisa jó kedvében lesz, és nem fog minden idegentől sírva fakadni, mert akkor nehéz napom lesz! :? :roll:
Előtte még úgyis beszélünk (írunk), aztán kitaláljuk, hogy hogy legyen, de mi biztosan kocsival megyünk majd.

Megyek iszom egy kávét... :roll:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Odex!
Írnék én, de mostanában nem sok időm van, ha van, akkor meg inkább biciklizek!
Most is csak azért írok, mert Enéht már 8 előtt letettem aludni!
Szegény pici angyalkám beteg. Elakpott valami mandulagyulladást.
a 15 hós oltás után 6 nappal(kedden) volt láza, másnap hőemelkedés. beszéltem dokinénivel, mondta teljesen normális (ezt tudtam), de ha nem múlik, látni is karja.
Hát nem múlt! Sőőőőt! :( Tegnap este 39 felett volt a láza, és ma is lázas volt. Délutáni alvás után mértem, megint 39 felett a hője. Dokinő felhív, mondta, látni akarja. Apa hazajöt előbb, ezért elvittük.
Megvizsgálta, mondta, hogy be van gyulladva a mandulája. Valószínű azért, mert az oltás következtében legyengült a kis szervezete, és valahol elkapta. Tuti, hétvégén, ugyanis voltunk fagyizni (Ő csak egy tölcsért kapott), és a cukrászdába volt egy 4-5 éves forma kisfiú, aki úgy köhögött, mintha tbc-s lenne. Még hangosan meg is jegyeztem, hogy az ilyan beteg gyereket nem kéne emberek közé vinni, főleg nem fagyizni.
Mindegy! Kapott gyógyszert, meg vettem Rubophen szirupt, ha következőnek belázasodik, ne kúpot kelljen adni neki, mert azt szegénykém utálja (meg tudom érteni).
Kicsit lelepődtem, mikor megláttam az üveget. Por, és nekem kell(ett) megcsinálni szuszpenziónak! Még jó, hogy vegyész vagyok, :lol: :lol: igaz, nem egy nagy ördöngősség!
Amúgy nagyon kis eleven, csak bágyadt, és hisztis.
Meg szépen fejlődünk. 11 kg, és 80 centi.
Emberi nyelven nem nagyon akar kommunikálni, inkább a mucinyelvet választja, viszont tisztán kimondja hogy mama! Olyan édes, mert kicsit elnyújtja végét.
Kb ennyi történt velünk, majd jelentkezem.

Andi!
A honlappal én is úgy vagyok, hogy sehogy! Amit most alkottam, azt kb 2 hét alatt sikerülr megcsinálni, mert időm az rengeteg, és még messze vagyok a késztől!
majd egyszer talán.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Látom, most csak én topogok itt! :P
Mióta Enéh beteg, rengeteget alszik, néha már nem is tudok mit kezdeni a szabadidőmmel! :P

Tegnap voltunk dokinál.
Még jó, hogy időpontra mentünk így is vagy fél órát kellett várnunk.
Dokinéni megnézte, kisasszony végigordította a vizsgálatot. Mondta, hogy már nem tüszős a mandulája, de még mindig gyulladt picit. Még pár napig kell szedje az antiniotikumot, de ha nem lesz gond, akkor már nem kell visszamennünk. Étvágya kezd visszajönni, de továbbra is tök sokat alszik.

Remélem Ti jól vagytok!
Még 1 kérdés! Nem tudtok bababizományit, vagy használt babacuccost a környéken? Van egy feleslegessé vált babakocsim.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szia!!
Irjál egy hirdetést,tegyél mellé fényképet és ne add horibilis árért.Tedd ki a hirdetést a ligába és egy héten belül elviszik!Legalábbis ezt hallottam,nekem is itt van még de én már megirtam a hirdetést csak még nem vittem fel.Bizományi itt nincs Hidegkuton van állitolag,na meg a Florián téren de azt ne kérdezd merre!!!
Sok-sok gyógy puszi Enéhnek,az nem baj ha sokat alszik csak igyon is sokat!!!
Ja és ha sok a szabadidőd nyugodtan jőhetsz hozzám esetleg ajánlhatok takaritást,vasalást,tanulást egy elsőssel stb....Na??? :lol: :lol: :lol:

Hajni!!
De eltüntél!!!Remélem még mindig áll a 12-e.Mi tuti megyünk ha nem jőn közbe semmi!!Melo??? :roll: :roll: :roll:
Na jó lépek,mert vár a Kíra a kádba!!!
Szép hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: