Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Anita! most iztosan nagyon boldogok vagytok! SZép kis házatok lesz. Tetszik a nagy fenyő, gondolom több növény is van. Mikor költöztök?
Én si emlékszem, milyen hihetetlen volt 1.5 éve, hogy kertes házat tudtunk venni. Bár a kert ugye itt a lakóparkban egy üres prérit jelent, nagyon nehéz kivárni, mire igazán zöld lesz a kert, (a füvön kívül), mert lassan nőnek a fák, bokrok.
Emma oly ügyesen kúszik-mászik, hogy gyik pillanatban itt, a másikban ott, Ábit is be kell vetnem, hogy segítsen figylni, ha vmi rossz irányba tart, pl. a számítógép és zsinórjai.
Megyek, mert nagy mosást tartok.
Többiek? Mi ez a pangás??, Nemsokára jön a tavasz!!
Judit
judi
 
 


Sziasztok!

Már megint jól lemaradtam.Kép

Nálunk is zajlik az élet rendesen,nemsok időm volt jönni,megpróbálom pótolni a lemaradásom.

Sikerült eladni a kocsimat végre(sajnos),így most nagyon kötve vagyok.Angolra is a párom (Zsolti) vitt.

Hétvégén ünnepeltük apukám szülinapját,50 éves lett 12-én,.............................szóval igazoltan voltam távolKép

Judi!
Már alig várom a képeket,biztos sokat változtatok ti is mióta nem láttunk.

Hómicimaci- ill. hómalacka szobrocskáira én is nagyon kiváncsi lennék.Kép

Voltunk a határba szánkózni vasárnap,ott az új felüljárónál,arra mentünk a lakópark fele,gondoltam rátok.(Andi rátok isKép)
Nagyon szép házak épültek arra,egyszer már elfogok menni körülnézni,be vallom,még egyszer sem voltam,csak kivülről láttam most is. Mekkora terület?

Ja,remélem a próféta szól belőled,ami a tavaszt illeti.

Így könnyű..................ha van segítsége az embernek.(Ábika)

Nóra!
Mi van a Tamival? Jobban van?
Voltatok a farsangon???

Mennek a gyógytündérek:.....KépKépKép(Nagyon elkéstem???)

SzüléstörténetKépKép
Csak ha ráérsz persze.....
Barinő???Alakul????Már nagyon izgulok!!!!!!

Én szeretem a havat,de már nem hiányzott.És jöjjön a tavasz,mert elegem van a télből.És punktum.
Viktorkával kezet foghatunk,ő az én emberem.Kép

És cicusjelmezt akarok!!!!

Van valami a gépeddel,mert nekünk/nekem nem ir idióta nagy betűkkel.Remélem mostmár neked semKép

Ja ezt neked találtam:Kép

Betti!
Csak hűlyéskedtem ,ami az adatokat illeti.KépDe azért kösz,hogy megadtad,be is írtam,a végén teszek fel táblát,ha marad időm.

És meg kell hogy mondjam,szemtelenül fiatal vagy!!!!!!!Kép

Igen,benne vagyunk a babagyártásban,egyelőre kevés sikerrel,de nagyon szeretnék már kicsi babát.Nagyon,nagyon,nagyon.
Múlt héten voltam nőgyógyásznál,elvileg minden rendben van,de hogy szoptatok még,így kevesebb az esély,hogy terhes maradok.
Most volt meg a múlt héten,úgyhogy megint elszállt egy hónap.....................

És ti?Mikor szeretnétek Milánnak kistestvért?

Anita!
Nagyon helyes kis kérót vetettek.
A fenyőfán nekem is megakadt a szemem,nekünk is van egy ugyanilyen az udvaron,de nagyon szép,főleg mikor ráesik egy kis hó,akkor valami csodálatos!Kép

Nagyon helyes Nimród apa bakancsábanKép


Jatka!
Igen,műkszik a citrom.Kép

Krisztikém!
Meg kell,hogy erősítselek,nagyon szép akváriumotok van!

Várjuk a képeket!
Majd egyeztetünk időpontot tali ügyben,nekünk megint nem jó ez a hétvége,mert Norbinak lesz az 5. szülinapi bulija.

Remélem nem hagytam ki semmit.

Andi???
Anett????

Pusszancs:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok!Én is igazoltan voltam távol,csak győzzetek figyelni:
Szombaton volt a farsang.Sajnos nem sikerült jó képeket csinálnom,mert messze volt a színpad,amúgy meg állandóan rohangáltak.Elég nagy fejetlenség volt.Itt van azért pár kép:
Nem enged képet feltenni!!!!!
Másfél óra volt a jelmezesek felvonulása,utána 1 óra üresjárat,táncbemutató,eredményhirdetés,tombola.Mire 1/2 8-kor hazaértünk majd szétment a fejem.Még jó,hogy Apa a kicsikkel eljött korábban.A Tamara persze nagyon élvezteKép

Vasárnap délelőtt végre sikerült varrnom 3 pizsit,délután meg jöttek a keresztszülők a Tamarát köszönteni.10 óra volt,mire ágyba tudtuk rakni a gyerkőcöket,utána meg Apa nem engedett a géphez.

Ma délelőtt voltunk tanácsadáson beadatni a Viktornak az oltást,utána felmentünk az OTP-be hitelügyben,mert építkezni akarunk.

Délután volt itt a Kati(babaklubból).Keresnek valakit,aki létrehozhatná az alapítványunkat(tőkével rendelkező vállalkozó).Gyereknapon lesz külön sátrunk,ahová szeretne egy faliújságot,akinek van fényképe a klubból,legyen szíves eljuttatni.Ne szidjatok kérlek,csak továbbítokKép

Judi!
Azért is jött a Kati,mert gyűjtik azon gyerekek nevét,akik az idén mennének oviba,ugyanis megint kaotikus a helyzet.Ha érdekel a dolog,szólj vagy gyere el 23-án a babaklubba.Úgy tudom Ábi is idén lesz ovis.

Kriszti!
Köszi az infót,majd megpróbálok szerezni kaloriatáblázatot.

Anita!
Tök jó,hogy sikerült a ház.Tényleg nagyon gyorsan történtek a dolgok.

Ildi!
Köszi az angyalkákat,már jól van a Tamara.Pénteken reggel nagyon fájt a torka,a reggelit sem bírta megenni.Utána lámpáztam neki 2x,majd este még 1x és másnap reggelre semmi baja nem volt.Ezen azért meglepődtemKép

A barátnőm még nem szült meg,pedig már nagyon váromKépMa volt vizsgálaton,de semmi.Azt mondta a dokinéni,hogy 8 szülése van erre a 2 hétre,de senki nem szült még meg.Majd mindenki egy napon?
Miért kellet eladni a kocsidat?(csak akkor válaszolj,ha akarsz).

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 

 
 

Valamit elnyomtam,itt vannak a képek.
Farsang:

Kép
Kép
Kép

Szülinap:
Kép

Pizsik:
Kép
Kép
Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Jó reggelt!
Nóra!

Jók lettek a cicus jelmezek!!!!!És a pizsik is.Nagyon ügyike vagy!

Most mennem kell,de este jövök mesélni.
Puszi mindenkinek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi, Judit,
biztos, hogy nektek is volt autósfizika meg vezetéselmélet, csak lehet, hogy nem bontották így külön. A vezetéselmélet az csak annyi, hogy elmondták, hogy hogy kell elméletben (!) autót vezetni. Közben az autó részeit még nem is tanultuk, ezért számomra kicsit bonyolult, hogy akkor most mikor mit kell nyomni a lábammal? Kuplung mikor is kell?
Az autósfizika az meg ezek a forgatónyomaték, gyorsulás, ilyen-olyan erők, tapadás, stb...
Igy már ismerősebb? :-)

Van valaki közöttetek, aki már ezt az új számítógépes vizsgát csinálta kreszből???

Ildi,
egyik ismerősöm szintén úgy tanulta a kreszt, hogy bekarikázta a jó válaszokat és csak azt tanulta meg, a többit el se olvasta. Neki is bejött. Csak sok olyan kérdés is van, amikor alig térnek el a válaszlehetőségek, csak 1-2 szóban.

Anita,
gratulálok az új házhoz!!! Biztos nagyon szuper lesz! Bár a költözés miatt nem irigyellek, én azt nem csinálnám végig még egyszer! :-)

Judit,
de jó nektek, hogy legalább már fűvetek van! Nekünk még az sincs. :-( Kívül-belül sok minden hiányzik még.
Az e-mail címem: v.b.andi@citromail.hu

Nóra,
nagyon aranyosak a farsangi képek! És milyen ügyesen varrsz! Szuperek a jellmezek is és a pizsik is!!!

Ígérem, ha túl leszek ezen a kresz vizsgán, akkor gyakrabban fogok jönni! De azért most is igyekszem. :-)

Szép napot Mindenkinek!
Andi

Andi
idna
 
 


Kép

Kép

Nem mintha nem lenne elég játékunk, de a wc papír gurigákkal nagyon jól elszórakozott Lőrinc
:-)

Andi
idna
 
 


Ez nálunk is sláger,főleg mióta ki tudja nyitni a wc ajtótKép

Kép

Kép
anita23
 
 


sziasztok gyorsan írok mert a Milán nemakar maradni nélkülem és mindjárt fürdünk.

Andi!
Nagyon szép a kisfiadKép
Ana!
Jók lettek a jelmezek nagyon ügyi vagy!

Ildikó!
Semmi baj az adatok miatt!Fiatal!?Mihez vagy kihez képest?Sajna sokszor nem annyinak érzem magam,de nem panaszkodokKépMi tesót Milánnak majd csak kb 2év múlva szeretnénk.Vagy még késöbb.Ti már most akartok?Akkor hajrá szorítok nektek!!!!
Táblázat lemaradt?Kép
Anita!
Milyen nagy és ari fiad van.Jó a házatok!Hol van helyileg?Üllőn hol laktatok?Albérletbe vagy szülőknél?

Sajna mennem kell mert Milán álmos.
Puszi mindenkinek:Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Én is csak beugrottam, mert fürdünk, alszunk.
Nóra! Még mindig nagyon ügyes vagy, cukik a gyerekek.
Nem értettem pontosan, miért is gyűjti a Kati az óvodába készülők nevét?
Mikor lesz a baba-klub?
Emmának már két foga van!
Ennyi volt. Szólít a kötelesség. Fektetek. Sziasztok
judi
 
 


Sziasztok!

Előszőr is egy tábli.(Bocsesz,tényleg lemaradt!)
Kissé hiányos!Kép
<pre>
Nick Anyuka neve Gyerekek neve Születési idő Születési hely Születési adatok Város Anyuka szülinap/névnap Egyéb
Ilgya1 Ildikó Dávid 2004.10.16 Bp; Szt. István kh. 3050g és 54 cm Vecsés 1978.11.16/ 03.10.
Kállai Anett Tamara Vecsés
Szonja
Nsyl Szilvia Viktória 2002.05.11 3590g és 55 cm Üllő
Anita23 Anita Nimród 2004.06.23 3700g és 56 cm BP.XXIII.
Jatka Judit Dóra Judit 2005.10.07 4050g és 53 cm Ecser
Judi Judit Ábel 2003.06.02 3900g Vecsés
Emma 2005.06.25 3800 g Vecsés
Krisztám Kriszti Ketrin 1994.08.21 2800 g és 49 cm 09h15p Tatabánya
Kevin 1999.11.12 3350 g és 51 cm 18h 55 p Tatabánya
Krivita Nóra Tamara 1999.02.06 3600 g és 54 cm Vecsés 1979.08.28. /07.11.
Kristóf 2002.06.04 4500 g és 57 cm Vecsés
Viktor 2004.05.31 3900 g és 58 cm Vecsés
Idna Andi Lőrinc 2004.12.29 4020 g és 58 cm Vecsés 1978.01.17. /04.18.
Raczbetti Betti Milán 2005.10.03 Bp; I.sz. Női Klinika 3050g és 53 cm Péteri 1983.08.11 /02.18.




</pre>
ilgya1
 
 


Másodszor Mindenkinek nagyon boldog Valentin napot kivánok és nagyon sok szerelmes évet!
Kép

I.
ilgya1
 
 


Nóra!

Igazából azért adtuk el az autómat,mert úgy voltunk vele,hogy minek nekünk két autót fenntartani,ha "úgyis" itthon vagyok a gyerekkel.
Úgyis általában apával megyünk mindenhová,így fölöslegesnek tartottuk a kötelezőt, a cascot, az üzemanyagot meg az összes többi felmerült költséget fizetni.(A hitelről nem is beszélve)Így is rengeteg kiadásunk van,gondoltuk ezáltal faragunk belőle.
Nyár óta árultuk,(akkor még nem tudtam,hogy a világ végére fogok járni angolt tanulni.Kép)persze akkor kell mindenkinek,mikor nekem is.Na mindegyj,majd megtanulok apa terepjáróján vezetni,muszály lesz,ha önálló szeretnék maradni továbbra is.(Hétfőn ő vitt angolra,de holnap is elvitetem magam, asszemKépKépKép)

Ennyi a sztori,nem titok.Kép

Örülök,hogy Tamika jobban van,úgylátszik jó az a lámpi.

8 szülés két hétre????????????????????Na ez igen,jól időzítettek a páciensei,főhet a feje rendesen.Kép

Mit akartok építkezni?Hozzáépíteni vagy újat vettetek? Vagy mi van,ne csigázz!!!!!!!!!!!!!

Tök jók a képek,ne izgasd magad!Nagyon jól sikerültek!

Igazolás megadva,jó kis napjaitok voltak,csakhogy ne unatkozzatok!
Ismerős amúgy a Tami keresztanyukája,de lehet,hogy tévedek és keverem valakivel.

Gyereknapi babaklubos sátorKép
Má mé szidnánk????Én szívesen adok fényképeket,csak ki kell nyomtatni. Vagy Cd-n is jó,szerinted? Elviszem a legközelebbi klubba,az jó lesz?

Szurkolok,hogy összejöjjön az Alapítvány!

Andi!
Így már ismerősebb a helyzetKépKépOKép

Én is kiváncsi lennék arra az új számítógépes módszerre...............
Habár a párocskám a motoros vizsgát az új rendszerbe rakta le,nem is emlékszem már miket mesélt róla.De majd rákérdezek megint.

Annyira aranyos a Lőri! Kis huncutnak látszik ezeken a képeken,mint aki rossz fát készül a tűzre tenni,de anya túljárt az eszén.Kép
Nálunk is mostanába nagyon menő a Wc papír,Dávid letép egy darabot és aztán apró kis darabokra tépkedi szét,ja és a zsepivel is ezt csinálja.Kép


Betti!
Hát hozzám képest!!!!!Vagy fiatal!!!!!Na jó,csak egy kicsivel,de azért cserélnék már.KépKépKép

Köszi a szorítást kistesó ügyben! Annyira arik vagytok,mostmár össze kell hogy jöjjön nemsokára,már túl sokan szorítanak érte!Olyan jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Judi!
Már két foga van a kis hercegnődnek?Dávidnak is 8 hó körül jöttek ki az első fogacskái.

Szenvedtetek?

Melyik oviba akarod iratni Ábit?


A többieknek is sok sok csó-csó.

Szilviről tudtok valamit?Nekem nagyon hiányzik!

Jó éjszakát!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Először is a táblázathoz kiegészítés: 1975.06.01.
névnap 08.05.
Nóra!
Jó nektek már túl vagytok a farsangon én majd ezen a hétvégén találok ki valamit.Jók a képekKép

Betti!
Ketrin csak a farsangra mazsorettezik habár nagyon gondolkodik rajta mert show formációs táncra járt ami szerdai napon és pénteken volt de sajnos mindig szerdán volt a legtöbb tanulnivaló és belefáradt abbahagyta,egyelőre várunk hogy mit akar.

Ja tényleg a Kevin karatézni jár, tök jó az egyk barátunk hozza visziKép

Anita!
Szép a házatok de én már nem is dicsérem a fenyőt mert ezzel kicsit lekéstemKép
Édes a fiad abban a szűk bakancsbanKép

Ildi!
Most fog hiányozni a kocsi amikor van nem kell de ha nincs....
Méghogy te akarsz fiatalabb lenni, már most öregnek érzed magad mi lesz később?Kép
Ne feledd én is nagyon szurkolok!

Gabi túl van a műtéten, jól van.
Anikó ex férjét holnap műtik, találtak a fejében valami tumort vagy cisztát és már szinte mindent elfelejt , talán 35 éves. Nem semmi mi?

Mindenkinek további szép Valentin napot és szép estét jó éjszakát kívánok.
Pusz: Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Egész nap szabtam meg varrtam,most egy kis pihiKép
Így van ez nálam,amikor belelendülök.Nekiálltam a szabadidőknek,hátha lesz végre tavasz.

Andi!
Kíváncsi vagyok majd mennyire nehéz a vizsga,mert a nyáron nekem is le kellene tenni.
Nagyon ari a Lőrinc,ahogy játszik a WC papírralKépViktor is ilyen huncutKépMost jut eszembe,mintha egy napon lenne a névnapjuk nem?(szept.5.)Ja és a Tamara névnapján születtetekKép

Judi!
Pontosan nem tudom mit akarnak az ovival,ezért mondtam,hogy jó lenne ha el tudnál jönni,23-án lesz a babaklub.Nem jó,ha állandóan csak közvetítekKépPersze ha nem tudsz jönni majd igyekszem konkrétabb dolgokat megtudni.Ebbe az oviba(Toldy) ugyebár nem vették fel a Kristófot,mert itthon vagyok a kicsivel.Valójában meg azért nem,mert nem fizettem érte.Idén megpróbálom a református ovit is.

Ildi!
Én az Uzsokiban szültem(csak a táblibaKép).
A képek sztem kinyomtatva kellenének,biztos ez is segítség lenne a Katinak,hogy nem neki kell.

Hozzá szeretnénk építeni a házhoz,de előbb még át is kell íratnunk,mert az Anyukám nevén van.Amiben ő lakik az meg az enyémen,tehát csere lesz.Jelenleg 2 szobánk van(igaz tök nagyok),de a Tamarának már jó lenne egy saját kis zug,ahova elvonulhat.Ja és persze az autónkat is most kellene lecserélni,mert középen csak 2 pontos bizt.öv van benne és 2-3 éven belül oda is kellene a 3 pontos.

A Tamara kerianyuját Adriennek hívják és itt lakik Lőrincen.

Szilvi nekem is hiányzik,de főleg aggódom érte.Lehet megint nincs jól.

Szilvi!Hallod???Életjelet!!!!

Mindenkinek boldog Valentin-napot!!!!Kép

Pusssz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Kriszti!
De jó,hogy jöttél!


Itt van egy pár ötlet farsangra,ha érdekel.
http://www.startlap.hu/farsang/

Nagyon köszi a szorítást,édes vagy!

Örülök,hogy Gabi túl van a műtéten,szorítok,hogy hamar felépüljön.
De az Anikó volt férjét nagyon sajnálom.Nagyon fiatal még! Szegény!Nem semmi mik vannak.

Ezer millió csók nektek:iLdikó
ilgya1
 
 


Most látlak Nóra! Vagyis csak félig,mert lecsukodik a szemem.

Nagyon ügyes vagy te csaj!!!!!!!!!!!Méghogy szabadidők???????????Ez igen!!!!

Holnap dumcsizunk,most megyek szunyni.

I.
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos nem tudom tartani veletek az iramot!
Még olvasni is nehéz olyan aktívak vagytok.

Köszönöm a hiányolást, aranyosak vagytok.Nincs semmi baj,bár már nagyon várom a tavaszt.Jöhetne már a tartós napsütés!

Nóra!Te olyan vagy, mint egy ezermester, ez hihetetlen!Igazi kreatív anyuka.Irigyellek.

Képzeljétek, nem nézhetjük meg a piciket farsangkor! Ez milyen dolog! Vagy nem szokás, mindig zártkörű szokott lenni?Azt azért kiírják, hogy vigyünk sütiket, rágcsálni valót.Na ezzel nincs probléma, csak azért legalább megleshetnénk őket.

Ildi!Teljesen igazatok van az autós ügyben ,amíg otthon vagy felesleges, majd ha Dávidka ovis lesz, vagy változik a mindennapotok, akkor majd újból lehet gondolkodni rajta.És persze a havi kiadásokból faragni sem az utolsó szempont.Az én autómat is eladjuk, ill. kicseréljük egy olcsóbbra, amin nem lesz majd hitel, így mi is beljebb leszünk egy kevéssel.

Anita! Gratulálok a házvásárláshoz!Egy igazi takaros kis ház.

Megyek, mert átadom a páromnak a helyet.

Ja egész jól haladunk a diétával, persze nem olyan könnyű, főleg a gyümölcsnap! Nagyon büszke vagyok rá.

Puszi Nektek! Sziasztok!
Szilvi
nsyl
 
 


Sziaztok!
Betti!
Nem Üllőn lakunk hanem a 23.kerületbenKép És Puszteszemesen vettünk házat,most meg még anyósomnál lakunk.
Ma voltam Vecsésen,jól el is fáradtam,sokat vezettem.Persze semmit nem tudtam elintézni,mert nekem is pont délbe kell nekiindulnom mikor ebédszünet van mindenholKép Kiélvezem még van autóm.lehet nekem is elviszik szombaton.Szintén költség csökkentés miatt. Kép Nem túlságosan örülök neki,jó néha kimozdulni és olyankor nem kell buszozni.
Manómmal meg nem bírok már két napja,megint éli a hisztis korszakát.Minden 2 havonta rájön ez a dili és ordít mindenért.Olyan cikis helyzetekbe tud hozni.Ez így megy jó pár napig ,aztán lenyugszik és megint olyan angyalka lesz.De ma megígértem neki,ha délután is ilyen lesz,agyoncsapomKép Azóta alszikKép Még elszaladok vele pelusért,meg megveszem apának a szülinapi ajándékát,még el nem felejtem.Igaz csak egy hónap múlva lesz.Mondtam ne vegyünk egymásnak semmit,legyen a ház az ajándék,de nem bírom ki hogy ne vegyek neki semmitKép
Szép délután!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


ja,köszi a gratulákat:D

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Sikerült megtanulnom kicsinyíteni!
Egy kis havas szobrászkodás.KépKépKép
nsyl
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Viki semmit nem változott,most is olyan szép kislány,mint volt.Örülök,hogy megtanultál kicsinyíteni,ezután remélem sok sok fótóval fogsz bombázni bennünket.
Nagyon szép szobrokat csináltatok,az a csiga valami eszméletlenKép
De Erzsébet királynő se semmiKép

Ez tényleg fura szokás,hogy a farsang zártkörű,még nem is hallottam róla. Ezt nem értem?Még leselkedni sem lehet? De azért lefotózzák őket valaki vagy még a fótós b. sem lesekedhet egy cseppet?

Már most hiányzik az autóm,úgy sajnálom szegénykémet.KépKépKép A szívemhez nőtt két év alatt. És lehet,hogy nem fogok kapni kisebbet és régebbit,hanem meg kell tanulnom az apáén vezetni. Hatalmas (Range Rover)
terepjáró,és én már fosok tőle.Ezeken a szűk utcákon,kész életveszély.Na mindegyj,ha tényleg ovis lesz a Dávid,majd azért valamivel hatni fogok apáraKép

Gratulálok én is a párodnak,joggal vagy büszke rá,én nagyon röstellem magam,de nem bírnám megcsinálni ezt a 90 napos diétát.Sőt,tornászni is lusta dög vagyok,úgyhogy marad a kövérség.Kép

Nóra!
Jó,akkor kinyomtatom a képeket.Kép

Jó kis vállalkozásba kezdtek ti isKépA házépítés nem egy leányálom,dehát a negyedik gyereknek is el kell férni valaholKépKépKép
Remélem úgy alakítjátok,hogy ő is elférjen Tami mellett.

Kész vannak már a szabadídők?

Így a neve nem mond semmit az Adriennek,csak a képről olyan ismerősnek tűnt.

Beírtam a tábliba az adatod,de most nem rakok újat,majd ha gyűlik még adat. Szóval mindenkitől,(aki szeretné persze),kérném szépen az adatokat,hogy szép kis táblánk legyen,ne ilyen foghíjas.
Kell az anyuci neve-ill. szülinapja és ,hogy melyik kórházba szült. Meg persze még tehetünk bele mást is. A kort nem tudom milyen képlettel kell számolni,így az nincs,pedig jó lenne tudni napra pontosan tudni ki hány hónapos,éves,mert ezt így nem lehet követni.

A honlapomon majdnem mindenkinek ott van a csíkja (Az újaknak még nem volt időm felrakniKép),de sajnos nagyon bonyesz ide bemásolgatni őket. Sőt a képeket is,arról letettem,pedig jó lett volna.

Anita!
A ház tényleg szép ajándék egymásnakKép
Mit vettél neki vagy nemmered elárulni,nehogy elolvassa????KépKépKép

Hiszti korszakKép
Ilyenek ezek a pindurkák,be tudják égetni az embert a hisztijeikkel. Majd csak idővel kinővi Nimród is ezeket a kitöréseket,próbálj meg nem foglalkozni vele.
Majd várd ki a dackorszakot,az aztán lesz az igazi hadd el hadd!

Mikor költöztök? Vagy az még messze van?
Ja és akkor tényleg nem lesz netetek egy darabig?

Na kisasszonyok merre tetszenek lenni?????
Judi?Jatka?Andi?Betti?Kriszti?Nóra?Anett?(Akik ma nem írtak a kedvenc topikjukba!)

Ja Kriszti!
Megkaptam az imélt a tökéletes munkahelyről,hát igen ezt el lehetne viselni,ha kell valakinek elküldöm,csak szóljatok.

Ja és a te szülinapodat tudtam,látod milyen eszetlen vagyok?Nem irtam be!!!Lőjj már le!!!

Bocs a szófosiért megyek alukálni,holnap apa itthon lesz,így nem tudom mikor tudok jönni.

Tudtátok,hogy van egy bababolt a Béke téren?Futrinka Bébi-és Gyermekruha???Apa ma nagyon klassz cuccokat vett a kicsi fiának.

Na tényleg befejezem,menek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsi,de megint egész nap volt valami.Délelőtt bementem ide a Mol-kútnál lévő rövidárushoz,mert nem volt zippzáram(legalábbis olyan nem,ami kellett).
A barátnőmék szereztek nekünk ügyvédet,így el tudjuk végre indítani a ház-átírástKép
Felhívtam,hogy mit kell vinni,azt mondta,hogy a tulajdoni lapokat.Leszaladt a párom Monorra.Visszahívtam az ügyvédet,kedden mehetünk is hozzá.Kezdődik a buliKép

Szilvi!
Nagyonörülök,hogy jelentkeztél,és milyen szupi képekkel!!!Az a csiga teljesen elvarázsolt!Ki volt ilyen kreatív?
Farsang!
Én sem értem,nálunk mindig be lehetett menni az oviba,akár egész délelőttre is.Mikuláskor és karácsonykor is.Nagyon furi tényleg!

Anita!
Igaza van Ildinek,lesz ez még rosszabb is,főleg ha lesz egy pici.Sztem a legangyalibb gyerek is kezelhetetlenné válik ilyenkor.Meg,amikor már cikis dolgokat mondanak vagy kérdeznek!

Ildi!
Tényleg húzós lesz az építkezés,de nem a 4. gyereknek csináljukKépTe hányat szeretnél?Mert ugye erről mégnem beszéltünkKép
Még csak egy tréninggel vagyok kész,a Kristófnak,mert a Tamara közben kikövetelt még egy pizsit.Vettem anyagot,hogy csináljak egyforma szabadidőt mindegyiküknek,mert még ezen is összebalhéznak a végénKép
Ismerem ezt a bababoltot,amit írtál,vettem ott régebben vastag hálózsákot,de elég húzós ára volt.Legközelebb inkább varrtam egyetKépRégebben tényleg sokat varrtam,na.KépKépKép

Barátnőm még egybenKép

Jó éjt!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Na ma még elég anygali a fiamKép
Hétfőn megyünk aláírni a szerződést,és úgy néz ki hogy csak nyár elején költözünk.Az ügyvédünk tanácsára,csak akkor vesszük birtokba a házat,ha már kifizettük teljesen.
Jót tett tegnap ez a kis kimozdulás,olyan jól éreztem magam,hogy csaviztunk Nimróddal.Ma is megyünk egy kicsit,de sajna busszal,mert apa elvitte mind a 2 autónkatKép
Mit szóltok ehhez a hóhoz? Decemberben hogy vártuk,de azért mostmár elég lenne.Pedig azt moondták,hogy mától +10 fok lesz.
Most hallgatom a rádióban ezt a madárinfluenzát.Ez szerintem ilyen emberpánikoltatás.Már nem is szívesen veszek semmilyen husit sem.Pedig aztán én nem hiszek ezeknek a pletykáknak.Hova jut így a világ?
Na megyek,bocs hogy hosszú voltam.
Szép napot nektek.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Hát nem semmi 2 napig nem vagyok és nem érlek utol benneteket, ez igen Kép

Ildi!
Jó kis munkahely mi? Sajna nálunk nem ilyenek a kollégák, gondolhatod Kép
Köszi a farsangi tippeket nagyon jók már mutattam is Kevinnek, habár reggel azt mondta spongyabob lesz, ismeritek, most megy a tv-ben valami tengeri szivacs, aranyosKép

Madárinfluenza: hát igen szerintem is a legnagyobb gond a pánik eddig is volt ilyen és lesz is , de azért jobb az óvatosság!
Nem is tudom mi lenne a jobb ha nem lenne média?
Eddig nem kerítettek ekkora feneket az ilyen dolgoknak most meg akár hetekig ugyanazt fújják Kép

Na mára ennyi majd még visszaolvasgatokKép
pusza
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Természetesen dolgoztam, azért nem jeletkeztem. Este mikor hazaérek le vagyok csapva, napközben a gyerekekt&#245;l nem igen tudok géphez ülni, max olvasni.
Ti nem érzitek úgy hogy a gyerekek /f&#245;leg Tami, aki már elmúlt 2és fél éves/ unatkoznak otthon?
Ma például semmi energiám nem volt szórakoztatni &#245;ket és e miatt b&#251;ntudatom is van. És ráadásul ilyen marha hidegben és latyakos id&#245;ben semmi kedvem elindulni a F&#245; út mellett sétálni két gyerekkel.
Egyszusza egy problém, illetve kett&#245;. Anett
kállai
 
 


Jön valaki holnap a JAM-ba táncikálni. Ha a "zuram" hazaér családilag mi elmegyünk.
Hiszti: Tamarára nem igázán jellemz&#245; a komoly kirohanás, de tegnap minta aki megörült, három felvonásba. Teljesen leégetett a munkahelyemen. Hát nem mondom, hogy jól bírtam.
Azért nem reagálok személyesen névre szólóan, mert csak átolvastam a rengeteg hozzászólást. a.
kállai
 
 


Sziasztok!

Apa végre ideengedett a géphezKép
Elküldtem mosogatniKép

Túl sok mindenről nem tudok ma beszámolni.Egész nap mostam meg pakoltam a mosott rucikat.A Kristóf szekrényéban szelektáltam,dobozba kerültek a kicsik.
Viktor megint összeszedett valamit,remélem nem megy a fülére.Picit köhög meg folyik az orra.

Anita!
Merre csavarogtatok?Bizti nagyon jó volt.
Ez a hó mostmár engem is zavar,de állítólag még nincs vége.Február végén is esni fogKép
Ez az influenza dolog tényleg szörnyű,másról sem lehet hallani.És mindig riogatnak a világjárvánnyalKépFene tudja,majd elválik mi lesz,a mai világban már csak kitalálnak valamit,nem?

Kriszti!
A Spongyabob az tök jó!Nem is bonyolult megcsinálni a jelmezt.Kartonpapírból vagy egyből szivacsból tudnám elképzelni.Tamara is állandóan tanítja a kicsiknek,hogy "Spongyabob-kockanadrág"KépViktor pesze azt mondja:"Spongya-nadrág".

Anett!
Jó,hogy jelentkeztél,legalább hallunk rólatok.
Nekem sem sok kedvem van elindulni ilyen időben.Visszasírom néha az elmúlt 3 évet,amikor az ovi miatt minden reggel és délben menni kellett,ha esett a hó,ha hideg volt.De legalább kimozdultunk!

Betti,Judi,Ildikó!
Ma én osztom a fegyelmit,mert a főnökasszonyKép is távol van!!!!!
Andi távolléte előre igazoltKép

Mostmár aludjatok inkább!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


halihó!

ezt nem usszátok meg!

itt vagyok!

éjszakázok!

nem tom mi van,de dávid nem akar aludni,így kijöttünk,hogy apa tudjon pihizni.

én is igazoltan voltam távol,apa itthon volt.

félkezes vagyok,azért irok kicsivel.

szia anett!de jó nektek!irigy irigy a családi tánc partijért!
szia nóra!viktornak jobbulást!micsoda apája van valakinek.ez igen.
szia kriszti!
szia anita!hó fúj!madárinfluenza szintén!én azért fosok!

remélem mostanmár elalszik,mert..................

puszika!ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
MA varrtam amanónak egy alvós nyuszit,tök jó lett,csak még nincs arca/szeme szája meg ilyesmi/
De azért nem élnék meg belőle.
Hogy én hogy utálom ezt a mai napot,reggel mire felöltöztettem Nimródot elkezdett szakadni az eső,de azért elmentünk bevásárolni,jól meg is áztunk.Kozmetikushoz se jutottam el,nem volt kire hagyjam a manót.Ilyenkor jól jönne egy bébiszitter.Lehet keresek is egyet,már nagyon elegem van ,hogy nekem kell mindennel felhagynom,mert enki nem akar a manómra vigyázni.Pedig csak 2 óráról van szó.Mondtam is apának jövő héten elmegyek egy teljes napot és tök egyedül fogok csavarogni a városban.
Na azért most jól kinyavalyogtam itten nektek magamKép
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok Lányok!
Anett! Mi is ez a táncos cucc? Pont pár napja kérdeztem én is a párom, hogy mit szólna egy kis társastánc tanuláshoz.Sajnos nálunk nem volt olyan nyerő, pedig nekem nagyon lenne hozzá kedvem. Arról pedig, hogy nem mindig tudsz 100%-os lenni a gyerek mellett, hát van ez így sajnos, vagy nem sajnos, ha már nagyon kivagyok , akkor teszek be neki egy mesét. Vagyis ő magának.

Ez a nap nagyon lehangoló ebben az esőben, nem gondoljátok?

Viki élvezte a farsangot, reggel tudtam egy pár képet készíteni.Ebből rakok is fel, hát így nézett ki a kis hókirálynő.




Kép

Szép estét, sziasztok!
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Itt a főnőkasszony beszél!KépKépKép

Sok sok fegyelmi kiosztva!
Nóra!Kriszti!Judi!Andi!Betti!Jatka!Anett!
Tessék jönni kiváltani!

Szilvi!
Nagyon szép a hókirálynőd!!!!!Kép
Micsoda bájos kis teremtések!Kép

Igen,elég lehangoló ez az eső!Csaknem akar kitavaszodni?????

Nekünk ma egésznap nem volt netünk.KépMondjuk jót tett a függőségemnek,mert most legalább ragyog a lakásKép Arra gondoltam,hogy fogok tartani egy héten egyszer netmentes napot,mert legalább utolérem magam a háztartásban.

Lehet,hogy azért nem tudtatok jönni?Mert nektek semnem volt?

Anita!
Nagyon ügyes vagy! Biztos nagyon szép lett az anyuszi,de ami lényeges,hogy Nimródnak biztos tetszett.

Tegnap Dávid 16 hónapos volt.Ezt kapta a nagyszülőktől:
Kép

Remélem ma jobb éjszakánk lesz!

Holnap gyerekzsurra megyünk,a hugom nagyobbik fia 5 éves lett.Majd jelentkezem,írjatok!

Jó éjszakát!
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam,látom kaptam én is fegyelmitKép
Bocsi,hulla vagyok.
Nálunk volt net egész nap,bár amikor volt az a nagy dörgés,akkor lefagyott az egész rendszer.

Anita!
Jó lehet a nyuszi,nem kaphatunk róla képet?
Anyósod nem szokott vigyázni Nimródra?

Szilvi!
Naggyon tündéri a kis Hercegnő!

Ildi!
Remélem ma jobban alszotok.Viktor is felkel 2 napja,mióta beteg.Igaz csak 1x.Ma lámpáztam a torkát is,talán javul valamit.

Holnap vigyázok a barátnőm lányára (nem,aki terhes,hanem a másik barátmőmére).Viktorral egyidős,jó buli lesz.Ráadásul Apa is dolgozni fog.
Majd jövök valamikorKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Kedves Betti!

Sok boldog névnapot kivánunk!
Kép

Ildikó&Dávid
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Fegyelmi? Mostanában nem is hiányoztam olyan sokatKép
Aranyos a hókirálynő és a többi picur. Kép

Gyerekfelügyelettel én is így voltam, régebben mert mindenhova cincáltam őket magammalKép
Most már könyebb mert már nagyok elvannak itthon az apával de azelőtt mindig nyekeregtek nem tudtak tőlem elszakadni.
Kozmetikushoz már nekem sem ártana elmennem de hogy mikor azt nem tudom.
Az egész télből elegem van már utálom ezt a fránya latyakot.
Ildi!
Helyes a Dávid kis házikója , nekünk is volt ilyen nagyon szerették a gyerekek.

Nóra!
Spongyabob tényleg jó de Kevin még mindig variál már nagyon jó lenne ha eldöntené hogy mit is akar.
De ugye annyi jó dolog van és egy gyerek elég nehezen dönt Kép

Sok boldog névnapot Betti!
Kép

Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok Lányok!

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK BETTINEK!

Ildi! Ari a kis ház! Biztosan kihasználjátok majd.Vikinek egy kis sátra van, annyira szerette, mindig behúrcolkodott, bevitte a kis cuccait, néha még el is aludt benne.

Szoktatok moziba járni? Mostanában van egy pár jó magyar film. Ma megnéztük a "Feri vagyok, de hódítani akarok" c. fílmet.Ez is aranyos volt.

Megyek, mert éhes vagyok. Puszi Nektek!
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Nem szoktunk moziba járni,mi a tipikus otthonülősdvdézős "fajták" vagyunk,(igaz Kriszti?)KépKépKép
Pedig néha úgy elmennék!
Utoljára az Anakondát néztük meg moziba,hát az sem most volt........

Ez a film ("Feri vagyok, de hódítani akarok" ) biztos jó volt,szeretem a Németh Kristófot,és a bemutatója alapján jókat lehet rajta nevetni,igaz?

10 órakkor éhes?????Na csak a párocskád meg ne lássa,szegény ő éhezik te meg itten finiket hamizol este 10 kor.Kép
Könnyű annak,aki ilyen szép sovány,mint teKép

Szia Kriszti!
Jól van na,akkor neked nem jár fegyelmi,az is baj,ha hiányollak?KépKépKép

Van amelyik imélt nem tudom megnyitni,azt milyen formátumú fájllal küldöd?Mert akkor le töltök valami progit hozzá.Pl. az izirájderest se tudtam megnyitniKép
Ja és mond meg az Istvánnak,hogy megoldottam a spamjait,nem kell küldenie a progit!De azért kösz.Mostanába nem csuklott sokat?

Nóra!
Gyerekfelügyelőnéni jól vagy?Hogy bírtad a strapát?

Nekünk is jó volt a buli,majd "hónap" rakok fel képeket,de most hulla vagyok.
Nem tudom miért,nem is csináltam ma semmit szinte.
Mondjuk éjjel kicsit volt dorbézolás,de reggel pihiztem egy kicsit.

A változatosság kedvéért apának begyulladt a füle,alig hall. Tegnap fülgyertyáztuk,de semmi javulás,Kép Tud valaki rá valami jó kis módszert? (Zoknis só-kilőve!Kép)

További szép hétvégét!Vigyázni magatokra és jók legyetek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Sajnos a tánc nem családi jelleg&#251;, hiába vonultunk fel. Nem a kiírt szerint kezdték, így fél óra késéssel indultunk illetve érkeztünk. Gyerekeknek tartott oktatás-féle. A lány aranyos, de a bennmaradt anyukák agyon stresszelik, igy nehezen tudja lekötni a gyerekek figyelmét.Én is megkaptam a magamét az egyik anyukátol, mert azt mertem mondani, hogy az a lényeg, Tami közösségben van zenét hallgat, ugrándozik. Azt mondta &#245; nem azért fizet, hogy zenét hallgasson a gyerek. Jól el is húzodtak mell&#245;lem. Tami viszont élvezte és menni fogunk, bár &#245; a legfiatalabb.
Szóval, hogy legyen ki mell&#245;l elhúzodni, valószín&#251;leg csürörtökön megyünk baba-mama találkozóra.Kép Valakivel megismerkedhetünk? Magyarul: Jön más is? Anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Bocsi a hiányzásért,de rajtam is kezd kitörni valami nyavalya.Meg azért zsúfi volt a hétvége eléggé.

Szombaton ugyebár vigyáztam a barátnőm lányára,míg ők elmentek a 2 fiukkal és a Tamarával a Planetáriumba.Lényegében csak "elcseréltem" a lányomat egy kisebbreKép
Tök jól elvoltak.
Ma meg voltak nálunk,hogy végre felköszöntsék a Tamarát,mi meg az ő Bálintjukat.3 háznyira lakunk egymástól,de 6 gyerekkel összejönni mégis olyan nehéz.Legalábbis télen.
Szóval ma sütöttem megint muffint,most meggyeset.Isteni lett,bár én csak megkóstoltam,végül is fogyózom.
Ráadásul délelőtt el kellett mennem a CBA-ba gyalog a Viktorral,mert Apa meg dolgozott.Közben főztem is.Még jó,hogy van egy Anyukám,aki eljött és vigyázott a nagyokra míg bevásároltam(ja,és az ebédemre is vigyázottKép).
Viktor egyre többször alszik el cici nélkül,főleg délután.Elég neki,ha odafekszem vele az ágyra.Most este pl kért cicit,de 5 perc után azt mondta,hogy elég volt,aztán elaludt.

Betti!
Utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!!!!
Mi van veletek?miért nem jelentkezel?

Szilvi!
Irigyellek!Mármint a moziért.Én szeretnék,de nincs,aki elvigyenKép

Anett!
Ha rendbejövök csütörtökig,mi bizti megyünk babaklubba.Örülnék,ha eljönnétek,legalább megismerkednénk!!!

Ildi!
Köszi a fegyelmit,megérdemeltemKép
A párod fülével mi van?Ha nem hall rendesen,akkor lehet,hogy hallójáratgyulladása van.Nekem volt egyszer,hát mit mondjak.....Tíz szülés inkábbKép
Sztem menjen el fülészetre.Nekem kezelték minden nap valami pezsgő vacakkal,meg kellett antib. is.

Megpróbálok időben lefeküdni,ezért már megyek is.

Jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Bocsi képek lemaradtak:

Kép
Kép

Na pusssz.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


sziasztok csajok!
Bocsi a hiányzásért de nem volt netünk pár napig és hulla fáradt is voltam.Végigolvastam amiket írtatok de majd késöbb reagálok rá mert most enni akar a Milán és mennem kell.
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

ISTENI AZ IDÕ!!!!!

Ildi!
Hogy van a férjed? Enyhébb fülgyulladásra tényleg jó szokott lenni a fülgyertyázás, de ha nem használ, menjen l szerintem is orvoshoz.

Nóra! Én is vigyáznék egyszer ennyi csöppségre, bár lehet, hogy egy kicsit nehéz lenne.A Planetárium tényleg egy jó ötlet, isis koról ajánlott inkább, ugye?Vikinek még korai lenne?

Én is mennék a klubba, csak ez a de-i időpont, nem a legjobb. Egyszer megbeszélhetnénk vmit, ahol tudnánk csak mi "Vecsésiek" találkozni.Mit szóltok hozzá?

Megyek, mert a párom kicsit dolgozni akar a gépen.
Sziasztok!
Szilvi
nsyl
 
 


kukk
Csak kukkolotam egyet én is,majd este bővebben.

Mindeniknek további szép napsütéses időt!
I.
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Mikor is lesz a babaklubb,lehet mi is tudnánk menni.
Ma megyünk aláírnia házszerződést.Remélem simán fog menni.
Szép napot
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Anita!
Babaklub 23-án,csütörtökön lesz,remélem sikerül eljönnötökKép
Mi holnap megyünk az ügyvédhez a házátírás ügyében.

Szilvi!
A barátnőmék azt mondták,hogy egy előadás volt a Planetáriumban 5-7 éves gyerekeknek.42 perces volt és bár nagyon érdekes,az ő fia is 3 1/2 éves,de kb 20 perc után már unta.

Betti!
Jó,hogy jelentkeztél!Majd írjál!

Tényleg nagyon szép idő van,de már megint nem tudok sétálni menni.Délelőtt beállított a nagymamám,mire elment ebédidő.De mire megmelegítettem a kaját a Viktor beájult,most alszik.Mire felébred már várjuk haza a Tamarát a suliból.
Tegnap legalább sétáltunk jó sokatKép

Viktor így aludt el:
Kép

Sziasztok:

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


sajna nincs időm most írni,de holnap jövök és pótolom az elmaradásokat.Déltől nem voltunk itthon és nemrég jöttünk haza de most fürdés van a Milánnak.Jó éjszakát mindenkinek.Puszi:Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!


Na ideértem végre!Most nem azért,hogy panaszkodjak,de megint szarakszik a netem,most tudtam csatlakozni,de nem találta a kiszolgálót.Na mondom ez nagyon szuper,végre ide jutok,hogy írnék,erre fel beint nekem.


KépSzétverem!

Ne tudjátok meg apa,ma motorral jött értem angolra!Azt hittem lefagyok a motorról,most normális mondja meg valaki?KépKépKép
Persze a füle változatlanul fáj,úgyhogy szépen el kell mennie orvoshoz,mert kifogm verni a seggét,ha nem. Ez nem játék,de nem hiszi el nekem.Kép

Ja de aranyos Viktor!!!!Úgy szeretem mikor játék vagy más cselekvés közben elalszanak. Dávid még eddig csak az etetőszékben aludt el magától,kisebb korában a hordozóban,de játék közben még sosem.

Na akkor menjünk sorban!

Anett!
Sajnálom,hogy az össznépi táncika nem jött össze,de ha tényleg Tamika élvezte a közösséget és a zenét,akkor megérte/i elmenni.

Nyugi,mi nem fogunk elhúzodni melőled!Kép

Ha minden jól megy,és nem lesz nyakig érő eső,akkor elmegyünk mi is.De ha esik vagy Dávid beteg lesz,akkor a mostanit is kihagyjukKép
Kicsit paramama vagyok!Kép

Szonját is hozod?

Nóra!
Akkor nem unatkoztál a hétvégén te sem.Kép
Olyan aranyosak a gyerkők a képeken,amit felraktál.A kislány teljesen lehengerelte a fiúkat. Náluk is pont úgy van,hogy két fiú,egy lány? Az tök jó.

Megértem,hogy nehéz összehozni a randikat ilyenkor,mi is a hugommal sokszor szenvedünk télen.

Ja és a virágaid nagyon de nagyon tetszenek,a Viktórkás-alvós képen.Látom te is virágmániás vagy,én imádom őket.
Neked nem kaparják (nem kaparták?) ki a virágföldet belőle? Dávid az én szép nagy virágomról a mai napig lelegeli a hajtást.Na jó nem legeli,de szétrancsirozza mikor nem látom; a virágföldről nem is beszélve,valamivel ,valami hegyessel kipiszkálja. Még szerencse,hogy kő van mindenhol,így könnyű feltakarítani.
Meg el is pakoltam őket,hogy ne érje el.
Egyik nap visszahoztam az egyiket a nappaliba,hát nem leválasztotta róla a kis hajtást?Pedig olyan szép volt!!!!!!!!!!!!!Kép

Neked még virágzik a mikulásvirágod?
Mondjuk nekem is a karácsonyi kaktuszom megint elkezdett kivirágozni,de a mikulásvirágomnak l&#337;ttekKép.Kép

SzopiKép
De jó neked,hogy Viktor kezdi magát elválasztani,mostmár nem bánnám,ha Dávid is csökkentené az adagját,főleg éjszaka és persze a kistesó érdekében is jó lenne.

10 szülés inkább,mint a fülfájás????Na ne,én biztos nem cserélnék.
Mostmár türelmetlenül várom a szüléstörténetedet.Mi az hogy inkább 10 szülés??Nekem az az egy is sok volt.Kép

Jobban vagy?

Szilvi!
Köszike kérdésed! (neked is)Nincs jobban a füle,pedig fülgyertyáztunk tegnap is ma is. Megpróbálom rávenni,hogy menjen el dokihoz holnap,mert nem leszünk így jóba.
Holnap megyek úgyis körmöshöz,addig meg szépen menjen el dokihoz. Na ezt megis mondom neki.Kép

Nem rossz ötlet a "Vecsési" tali,de nem tudom mennyire kivitelezhető. Ki fogad be ennyi embert egyszerre,vagy hol gondoltad megszervezni? Mondjuk ha jön a tavasz,játszóterezhetünk együtt,a lakótelepen van egy nagyon klassz játszótér.Kicsit messze van a lakóparkos anyuciknak.

Erről jut eszembe,hogy nagyon eltűntek a lakóparki anyukák!!
Judi!Andi!

Betti!
Te is gyere mesélni,(ha tudsz )merre jártál?

Anita!
Hogy ment az aláírás?Simán?Kép

NA megint sofosiztam egy pár métert,remélem nem maradt ki senki és semmi.
Mindenkinek hatalmas nagy jó éjt puszit küldök,aludjatok jól!Annak is akinek nem írtam névszerint,de gondolok rájuk!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Köszi,most jól jött egy kis vidámság,eléggé magam alatt voltam már.Jókat mosolyogtam(na jó,röhögtem) megint.
Ez az Apa!!!!A fülének is biztosan jót tett a motorozásKépRólad nem is beszélve!Hogy lesz így kistesó,ha megfagyaszt????!!!
Remélem jöttök a talira!A játszóteres tali ötlete nekem is tecc!

Virág:nekem azt hiszem szerencsém van,mert nem nyúlnak hozzá.Tamara,amíg kicsi volt addig igen,de akkor még az Anyunál laktunk.
Tényleg szépek amúgy a virágaim,bár néha úgy elhanyagolom őket,meg a helyem is kevés.
Van ám még egy mikivirágom,az nagyobb és ennél is jobban virágzik.

FülfájásKép
A hallójáratgyuszi tényleg iszonyúan fájdalmas.Nekem legalábbis Dolort írtak fel fájdalomcsillapítónak,amiben ugye morfin is van.

Szülést majd megint máskor írok,bár már nagyon szeretném,de nekem olyan sok van,nehéz nekifogni.
A lényeg:ha csak szülni kellene én bizony vállalnék még egy párat.

Ja,amúgy nálunk sem volt kapcsolat estefelé,már nagyon idegesítettKép

És köszi a kérdésed már jobban vagyok,a torokfájásom is elmúlt.Persze a torna után nem ezt mondtam volna.Még mindig nagyon haldoklom 20 perc után.

Többiek?
Lakóparki kis csapat?Jól vagytok?

Megyek,jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mikor jövök,mert most indulunk szülni!!!!!
Majd jelentkezem.

Pussz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Juj,de izgi!

Jelentkezz,amikor tudsz!Kép

Szurkolunk,hogy minden okés legyen!
Jó bábáskodást!

I.
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?