Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A taliban benne vagyok, de szerintem is meg kéne várni a tavaszt, de legalábbis a jövő évet :)
Az a baj, hogy itt komáromban még egy nyanvadt játszóház sincs ahová télen a kölykökkel el lehetne menni.

Őszintén szólva nekem semmi karácsonyi hangulatom nincs és már előre utálom az egész telet ami előttünk van. Az ember sokkal nehezebben mozdul ki a lakásból ilyen időben is mint pl. ma van.

Rozika kisfiad jobban van már? Voltatok dokinál?
Miből akarsz ajándékcsomagot csináltatni? A tescoban vannak valamilyen előre csomagolt ajándékcsomagok, de az az igazság, hogy még soha nem néztem meg, hogy pontosan mi van bennük. Itt Komáromban van egy kis édességbolt, biztos tudod a rendőrség mellett a Drazsé, ott is csinálnak, hogy mennyi pízért az nem tudom.

Viki örülök, hogy elsőre sikerült a műtét :) Nekem egy ismerősömnek a szüléskor jött ki, nem volt elég neki a gátseb még az is.

Pussz

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Még mindig tök jól vagyok, voltam kontrollon, nem csinált vele semmit a doki, mert azt mondta, hogy szép. Holnap mégegyszer megnézi, és kész. Hát gondoltam én is, hogy szülés közben megint kijöhet, de már nem érdekel. Akkor úgyis fájni fog mindenem, eggyel több baj. Majd megoldom azt is.

Nekem valamelyik nap már tökre karácsonyi hangulatom volt, mert este voltunk bevásárolni, és a boltok már eleve tele vannak karácsonyi kellékekkel, aztán meg itt tatabányán a z utcák is már majdnem teljesen fel vannak díszítve. Olyan szép. Ráadásul olyan téli szag volt a levegőben. Mondjuk mi most nem nagyon fogunk karácsonyozni, már előre megbeszéltük, inkább a babával fogunk foglalkozni, és ajándékot is csak valami jelképest veszünk.

A nyári taliban majd én is beszállok, ha lehet.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Csak röviden.
Rozika ne haragudj nem jutottam a gép elé a héten BOLDOG 11-et kívánok Ákosnak!! :lol: :lol:
Neki álltam a karácsonyi nagytakarításnak.A héten megpucoltam az összes ablakot jövőhéten jön a törölgetés porszívózás .Jövöhéten mmár dísziteni is szeretnék mivel már akkor megkell gyújtani az első gyertyát.
Ti hogy álltok ezzel kapcsolatban?

Holnap megyünk Pestre a Sárkány centerbe.Kiváncsi leszek milyen állítólag ugyan olyan árúk és árak vannak mint a Józsefvárosi piacon csak ez fedett és nagyobb hely van közlekedni.
Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 

 
 

Szia Kicsi!

Nem ma kell gyertyát gyújtani? :shock: Én tegnap megcsináltam a koszorút, és ma akartam gyújtani. Egy másik topikban kérdeztem, és azt mondták, hogy most kezdődik, mivel Szenteste vasárnapra esik. Most mi van?????????? :o

Viki, sokat gondolok rád! Remélem mihamarabb a kezedben tarthatod makkégézséges kisfiad!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Most láttam a Katolikus Egyház hivatalos mozgó ünnep táblázatát, és bármennyire is fáj, abban az áll, hogy advent első vasárnapja dec.3. :(

Márti, jó az új avatarod!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntést Kicsi! :D
Vettem az adást, ha úgy gondoljátok talizzunk tavaszzal ( bár most még olyan jó idő van :cry: )! :lol: :oops:

Kicsi mesélj majd arról a sárkány centerről, milyen, mi van , volt ott! Érdemes oda felmenni? Esküszöm, néha be kéne paszírozni magunkat egy kocsiba, és elmennünk sokunknak közösen soppingolni, annyit írunk mostanság ilyeneket! Biztos tök szuper lénne! :lol:

Kicsi úgy irigyellek a takarítás miatt, én most tanulgatok, vizsgázgatok, alig tudom utolérni magamat!

Ja, képzeljétek, levizsgáztam két tantárgyból! Olyan büszke vagyok magamra! :lol: :oops:

Viki hogy bírod? :) Hol laksz Tb.-n, mert elvben én is odavalósi vagyok!

Márti, abban igazad van, hogy mostmár jobb lenne játszóházban talizni, így tényleg várhatunk, ha gondoljátok! :)
Kösz a Drazsés tippet, meg fogom nézni, mert a tecsósat már néztem én is, nem is a tartalommal van baj sokszor, hanem az árral! Idén 3-at szeretnék csináltatni, és 6000ft/ db túl sok nekem!

Amúgy Mákos már javul, elvittem dokihoz, de hát a köptetőn köhögés ellenin kívül ő sem tud okosabbat mondani, de legalább megmutattam! :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Fióna, bocsi, nem tom miért, de csak azután mutatta a gép a leveled, miután elküldtem az előzőt!

Jó, hogy magnézted, mert egyáltalán nem vagyok kép! Sajnos már rég voltan templomban is, így én is képzavarban vagyok!

Remélem te is jól vagy!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Márti!

Tényleg édi a cicád! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


És mi az a 2 tantárgy? :D

Még mindig beteg Ákoska? Nem használt a gyógypussz? :(
Én jobban vagyok mostanság, köszi, bár nem vagyok túl energikus.
Ez a közös vásárlás marha jó ötlet. Csak még apával se merek elindúlni a közelbe, 1/2 óra és kidölök. :( A tavaszi tali nekem nem jó. :( Akkor szülök. :lol: Na jó, május 25-re vagyok kiírva. Nehéz lesz ezt így összehozni, pedig nem is vagyunk sokan.

Kicsi, mesélj a sárkányról tényleg! Kíváncsi vagyok én is! :wink:

Használt, de jó babakocsit nem tudtok? Lehetőleg közel. Olyan bergon kinézetű, jól téliesíthető kéne. Olcsón! :oops: :roll:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Először is Rozika gratulálok a vizsgáidhoz!! :lol: :lol:

Voltunk vasárnap a Sárkányban.Ugyan azt lehet kapni mint a Józsefvárosi piacon,csak ez fedett nagy épületekből áll így rossz időben is jó nézelődni.A nagy épületekben összesen 150 árusító van,kényelmesen elférni és nem üvöltik állandóan hogy vigyázz kocsi.Adnak egy kis lapocskát amire minden árus ezer forintonként pecsétel de persze több pecsétet is adtak,20 db-nek kell rajta lenni ezt ha leadod lehet pörgetni és kapsz ajándékba egy doboz kávét vagy egy üveg pezsgőt (mi mind a kettőből kaptunk)ráadásul még sorsolnak is minden héten de már nem emlékszem mit lehet nyerni.
Szerintem lehet spórolni csak a badykon 800 ft a férjemnek a cipőböl 700 ft elengedtek ha összeadjuk a sok kicsit egy pár ezer forint összejön.

A gyertyagyújtás a négy vasárnapra vonatkozik így pont beleesik szenteste is .Ezért most vasárnap lesz az első.Már a héten elég sok családi háznál láttam díszítéseket égtek az égők.

Megpróbálok képet feltenni.

Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Kép

Kép
kicsi77
 
 


Megpróbálom a másik képet is elküldeni azon fürdés közben énekel a hátmosókefével a kezében.Az a baj hogy nincs digitális fényképezőgépem és így meg sok részletet ki kell törölnöm a képből hogy eltudjam küldeni.Mindegy a lényeg csak benne lesz.

Kép
kicsi77
 
 


[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1164639081.78.jp
g[/img] Olyan aranyos pofit vág nem?

Kép
kicsi77
 
 


Kép

Kép
kicsi77
 
 


Hááát Kicsi!

Olyan jót vigyorogtam a fiadon! :D Tök édes!
És még mindíg az a igazi kis fiús arcija van! :D Nagyon cuki! :)

Fiónám!

Köszi a gyógypuszikat, használtak, nagyon is... :) , csak most meg fogzik vagy mi fene van,. mert nagyon oda van szegény! :cry: Ma délután aludni sem tuodtt, sikítva felsír, ezért gyanítom fog van a háttérben! VAgy már remélem, nem is tudom :? , mert már napok óta azzal álmodom, hogy kibújt a foga! :cry: Már olyan jó lenne ha kijönne lagalább 2, akkor tudna rágicsálni, és nem utolsó sorban nem fájna! :cry: Tán még aludni is tudnánk!
A ma éjszaka extra volt, óánként, reggel felé meg félóránként ébredt fel! :cry:

Ennyire kimerülsz mostzanában Fióna? Lilla mit szól a tesóhoz? Várja? Vagy egyenlőre fel sem fogja még!
Amúgy én sajna nem tudok babakocsit! Nézd meg a hasznéltcuccoknál valanelyik honlapon! Nem haragudj, nem tudok segíteni! :cry: :oops:

Kellene csinálnom koszorút, de úgy uniom már a régit, lehet idén veszek egy újat, amit megint 4 évig használok! :oops:

A kérdésre válaszolva pedig: gyógynövényismeretből vizsgáztam, és gombatanból! Köszi a grstulákat! :D Olyan jól esett! :oops: :lol: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Bocsi a sok hibáért! :oops: :lol: :lol: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika reméljük előbb, mint utóbb kibújnak a fogak. Rékának 12 foga van, hát nem akarok hazudni, de fél éve kb. Már a nyáron beindult neki 4, aztán abbamaradt, de most úgy veszem észre, hogy talán kijönnek azok is :D
Nagy gratula a vizsgákhoz!

Kicsi annyira édes a fiad! A második képen, mintha nem is egy 1 éves, hanem egy 3-4 éves kiskölyök lenne. :D

Mikor a Réka kicsi volt, akkor a piac helyett mi is a sárkányba jártunk, talán egy hangyányival drágább mint a piac, de télen például nem a hideg piacon kell járkálni, meg agyon fagyni, hanem normális körülmények között. Van azon a helyen egy jellegzetes fura szag, én ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor a mamáéknál a kamrában egerek voltak. Nekem mindig ez jut eszembe róla :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Érdekes élmények arról a helyről! :wink: De tök jót röhögtem! :D :D :D :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Köszönöm a gratulákat! :wink: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk.
Az alábbi oldalra hívták fel a figyelmem. Talán láttátok már, de nem lehet elég helyen terjeszteni.

"Édesanyák és édesapák kezdeményeztek petíciót az egészségügyi miniszterhez a szabad szülészet- és szülészorvos-választás korlátozása kapcsán. Itt találod a részleteket, és töltheted le a petíciót, valamint az aláírásgyűjtő ívet."

http://www.babafalva.hu/portal/modules.php?name=News&file=article&sid=314

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Tegnap milyen esténk volt!?
Áki semmi pénzért nem volt hajlandó elaludni, Csabus már rég húzta a lóbört, Áki meg csak ugrált az ágyon, és szinte röhögőgörcsöt kapott, annyira tetszett neki! Na ettől aztán mi is hol mérgelődtün, hol meg röhögtünk rajta, de hát nem volt egy egyszerű menet! Mire elálmosodott, már teljesen kivoltunk!
Tisztára olyan volt, mint a reklámban, asszem a BABAszappanosban! Remélem ma simán fog menni, mert szertenék aludni hamar! Kicsit álomkóros vagyok!

Fióna! Érdekes amir küldtél, csak beleolvastam, de később végigolvasom rendesen! Te már aláírtad, vagy gyűjtesz aláírást? :?:

Köszi Márti a bíztatást a fogak terén, remélem végére érünk nemsoká, bár még senni nincs a kis szájában!

Megyek mert ordít!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok
Szeretném megkérdezni azokat akik a Rókay dokinál szültek , hogy milyen a kórház, és hogy viselkednek az ő betegeivel.
Főleg az érdekelne milyen módokon és körülmények között lehet szülni.
Köszönöm
nagyedinakave
 
 


Sziasztok!

Rozi még nem nyomtattam ki, de fogom. Én mindenképp aláírom, a férjem is, meg szerintem itt, az ismerősöket megkérdezem, és visszaküldöm a csajnak.

Sokszor nehéz megállni, hogy a roszcsontkodásukon ne nevessünk. Hihetetlen, hogy még rosszalkodás közben is, milyen édesek tudnak lenni. :roll: :lol:
Nagyon izgalmasan hangzik a gyógynövényismeret. Ez engem is érdekelne.
Nézegetem a kocsikat, de gondoltam hátha tudtok.

Nagyedinakave én annyit tapasztaltam, hogy az ő betegeit külön szobába tették. Akkor elég kevesen voltunk, és ő szerette volna, ha nincs egyedűl, főleg, hogy első gyerekes anyuka volt, császáros sebbel. A barátnője velem egy szobába volt, de nem engedték őket össze, mert a másik csak nem a Rókaynál szült. :shock:
Mást egyébkent nem tapasztaltam, de hát elég durva is lenne, ha valakivel kivételeznének azért, mert az ő betege!
Nem tudom mire vagy még kíváncsi. Szülésznőt nem lehet választani most sem, ez megkérdeztem én is. Alternatív szülés nincs. Gátvédelmet szülésznője válogatja. Volt labda és masszázsszék. Ennyi jutott eszembe. Legfrissebb hírekkel Viky tud majd nekünk szolgálni nemsokára.

Tényleg, mi lehet vele!!!!!!! :D :D :D

Kicsi én is megdöbbentem. Nagyon nagyfiússan néz ki Szilárdka! :P
Tisztára mintha már 1-1,5 éves lenne.

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Nagyedina, én most mivel kénytelen leszek orvost váltani, azt hiszem a Rókait fogom választani.
Ahogy Fioona is írta az ő betegei külön szobában vannak és szerintem a velük való bánásmód is teljesen más. Mellette szól még hogy a 24 órából 18-at minimum a kórházban van (legalábbis mikor én szültem ezt tapasztaltam) és császárt is csak az ő jelenlétében lehet végezni (tudomásom szerint).

Rozika Rékának is ez a legújabb hóbortja, hogy felmegy az ágyra felugrik, majd seggre érkezik, meg bukfencezik nagyon ügyesen.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi ha lesz még egyáltalán kórházunk! :cry:
a velük való bánásmód is teljesen más
Egyébként, ha ez tényleg így lesz, akkor én megint nem adok egy vasat se, csak a dokinak! :evil:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fioona, a velük való bánásmódon azt értettem, hogy ott apuka bemehetett a kórterembe, rájuk nem szóltak, ha kivitték a babát megmutatni. Szóval ilyen apróságok, amik akkor igenes sokat számítanak.

Egyébként én sem adtam a dokin kívül pénzt senkinek.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy tegnap nem tudtam jönni, de elég sokat dolgoztam. Ma is. Most végeztem.
Délelőtt voltam Szőnyben NST-n. Minden rendben, és a vérnyomim is tök jó volt, nem úgy, mint hétfőn. Fájás semmi. MIvel hétfőre vagyok kiírva, azt mondta a dokim, mert pont bennt volt, hogy hétfőn feküdjek be, sok szeretettel várnak.

Ha addig nem indul be semmi, bár nagyon szeretném, ha azért magától beindulna.


Szóval hétfőtől ne ijedjetek meg, ha nem leszek egy darabig. Úgy tudom, hogy egy hetet várnak, aztán beindítják a szülést.

Még mindig nem félek, már ott nyögnék a z ágyon legszívesebben.

Szorítsatok nekem.

Ha majd hazajöüttem, akkor tudlak benneteket értesíteni. És aztán majd mesélek Edinának, hogy milyenek voltak a körülmények.

De ha valaki közületek megadja a mobilszámát, akkor frissiben küldök, egy sms-t, ha meglesz a baba.

Addig is mindenkinek minden jót. Ha itthon leszek, akkor még hétvégén jövök hozzátok.

Puszi mindenkinek.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Viki!%


Nagyon-nagyon drukkolok, és örükök, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá! Hidfd el, csodás lesz! :)

Csak annyit akartam írni még, aztán megyek tanulni, hogy beszéld meg a babucival, mikor jöjjön, nehogy megindítsák! Ő tudja m,ikor lenne jó neki, de az is pozitív, hogy te nem akarod húzni még, és benntartani! :) Időben fog jönni, ne félj! :)
Ja, és a számom, ha észnél leszel akkor: 30/ 534-49-38! Másoknak sem titok! Sokat magolok, így lehet, nem talizunk már. így sok szerencsét, és gyönyörű szülést! :D :) :) :) :)


Bocsi többiek, majd máskor szaporítom, de tényleg mennem kell! :cry: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Viki pont így voltam én is. Vasárnapra voltam kiírva, hétfön befektettek, és már kaptam is oxitocint. :( De az én Lillám fügyült rájuk, és szombaton született! :mrgreen: Pedig addigra csomó oxitocinnal próbálkoztak!
Majd sokat gondolok rád, remélem segít neked!

Márti remélem tudod, hogy nem rád vonatkozott a mérges smile, hanem a jelenségre. Kinyílik a bicska a zsebemben az ilyen szituktól. Én eldöntöttem, hogy most, ha törik, ha szakad, odaadom apa kezébe a babát! És merjenek csak szólni!
Mikor én bent voltam, sokan adtak ajándékkosarat a szülésznőknek. Én azt se adtam, tekintettel, hogy a zárójelentésből kellett megtudnom, hogy repedt a méhnyakam is. Na nem mintha nem kérdeztem volna rá, még a szülő asztalon.

Rozi jó tanulást! Engedelmeddel akkor elmentettem a számod, májusban én is küldök sms-t! :P

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Bocsi mindenkinek behalt az egér és nem volt idegzetem gépezni ezért nem jöttem.

Viki drukkolok hogy minden rendben menjen!

Nekem is indított szülésem volt az oxitocin nekem sem volt eredményes így prosztin kúpot kaptam ami beindította a szülést.A Rókayra visszatérve mivel nekem is ő volt a dokim én is úgy éreztem rám egy kicsit jobban odafigyeltek de az is lehet csak azért mert komplikáltabb volt a szülés.A szülésznőnek én adtam pénzt de nálam szerintem meg is érdemelte minden tőle telhetőt megtett és nagyon kedves volt.

Rozika! Egy hete mi is nagyon rosszul alszunk úgy látom alul és felül is megvan fehéredve az ínye a Szilárdkának.Nem tudom írtam e de már négy foga van.

Hogy álltok a karácsonyi díszítéssel?Ma már bekapcsolom az égőket az ablakokban,bár még a teraszra nem került ki Apa mindíg este későn jön haza nem rakta még ki.

Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Elfelejtettem a telefonszámom ha úgy gondolod Viki küldj üzit ha megérkezett a Bébi 06 20 9 545 784 köszi

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyok, és egyenlőre még semmit sem érzek. Tegnap még jól kimelóztam magam, ma délelőtt nagybevásároltam, de semmi sem indult meg. Na mindegy. Majd lesz valahogy.

Köszi a számokat, kiírtam mindet, majd egyikőtöknek küldök sms-t, és majd ő továbbít, ok?

Na megyek pihozni, meg még átpakolom a táskámat.

Puszi mindenkinek. És köszi a jókívánságokat.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit sűrű kezd lenni az ünnepek elötti pár hetem, de valahogy élvezem! :) Csak vizsgáznom ne kellene ( környezeti nevelés és csonttan) ! :cry:

A karácsonyi égők egy része kikerült már nálam is az ablakba! Kiderült, nem találom az adventi koszorúmat, így vettem egy másikat, de mivel tiszta mű, valahogy nem tetszik :cry: Nem baj, idén kibírjuk! :wink:
Már alig várom a gyertyagyújtást, mi általában este szoktuk megygyújtani vacsinál! Ja:
Áldással teli, nyugodt, szép advent 1. vasárnapját kívánok mindenkinek holnapra!

Fióna, persze hogy elrakhatod a számomat, és oks, majd várom a te értesítődet is tavasszal! Addig meg növeszd a babádat!

:)

Kicsi! Akkor egy cipőben járunk a fogak miatt, csak én nem látok neki semmit még, csak egy kis puklit! Olyanok leszünk, mint a Mártiéknál a kislánya! Kicsit késeiek!

Viki! Szorítok! HA még lesz időd legalább annynit írj majd, hogy elkezdődött, vagy a pároddal gépeltess! Sokat akarok :?: Meglehet, de annyira izgulok, olyan kíváncsi vagyok már mi lesz....! :lol: :oops:

Még ma mézestésztát kell gyúrnom, így most puszilok mindenkit!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Viki mi újság? :D

Rozi melyik receptet használod? Te már ennyire korán sütsz mézest? Én tavaly sütöttem az elsőt, de akkor díszítés nem került rá. Te teszel? Milyet? Gondolkodom, hogy én is próbálkozom vele. :twisted:
Na megyek vissza díszíteni. Mű koszorú? Nem lett volna jobb alapanyagokat venni, és készíteni? Én 10 perc alatt megcsináltam a mienk, és nem mű. Bár nem is valami fantáziadús, de arra jó lesz, hogy Lilla lerángassa az asztalról. :roll:
Sziasztok!

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Hát még mindig egyben vagyok, holnap pedig reggel beköltözöm a kórházba. Ma még mindent elrendeztem itthon, még a virágokat kell meglocsolnom, és kész vagyok.

Ha valami lesz, akkor írok sms-t. Ha lesz energiám, akkor előbb is írok, ha csinálnak velem valamit.

Na puszi mindenkinek.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Ja a múltkor ígértem képeket a babaszobáról, most pótolom őket. Kép Kép Kép

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Viki bár ostmár a kórházi ágyat nyomja , nagyon szép lett a babaszoba!!

Márti jól értelmezem a vonalzódat hogy most már tényleg jön a Bébi vagy hülye vagyok és elnéztem?

Hogy sikerülnek a mézeskalács sütik lányok?

Drága Kisfiam rájött hogy azzal a négy kicsi fogával hogyan kell kinyitogatni a flakonokat és krémes tubusokat úgyhogy mostmár minden ilyet is elkell dugni előle.Nagy trükkös a gyermek mostmár beleül a dömperbe és fel is áll benne az én hajam meg égnek áll tőle hogy elborul vele.

Rozika nálatok nemsokára dupla szülinap lesz nagy bulit csaptok??

Még késöbb benézek Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi mi még nem sütöttünk. ÉN ahhoz fáradt vagyok, hogy egyedül, apa meg dolgozik, vagy együtt rohangálunk mindenfelé. :roll:
Már gondolkoztam, hogy összekéne állítani a karácsonyi menüt, hogy betudjak vásárolni hozzá, de még nem jutottam odáig.
Lillával már együtt készítgetjük a dekorációt, igaz ő inkább csak nézi, és a saját papírját nyírbálja. :shock:
Szilárdka jó hajmeresztő dolgokat művel. :? Vajon a Lilla azért nem művel ilyeneket, mert lány? :?: Mindenesetre örülök neki. :lol:
Viki babájának szobája tényleg tipp-topp. :D Olyan kíváncsi vagyok mi lehet vele. Remélem, nem kell sokáig bent lennie. Olyan fusztráló, mikor a wc-re menet is mindenki azon viccelődik, hogy még mindig nem akar kibújni a baba.
Most megyek, de sűrűn belesek, hátha lesz hír Vikiről.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Kicsi milyen kis rosszcsont lett Szilárdka :) Réka hétvégi tudománya, hogy a fújós flakonokat tudja használni. Tegnap kifújkodta az apja dezodorát. Én csak szaglásztam, hogy mi van, mire megláttam mit ügyködik.

Tegnap találkoztunk a Jókai ligetnél a télapóval és mivel szépen megmondta, hogy hogy hívják kapott szaloncukrot :)

Szegény Vikit sajnálom, hogy be kellett feküdnie. Nekem az volt a rémálmom, hogy a kórházban kell kivárni hogy meginduljon a szülés. Aztán szerencsére csak szülni kellett bemenni hajnal 5 után indultunk itthonról 9.15-kor már megvolt a kisasszony. (azt azért hozzáteszem, hogy este 11-től nem aludtam már a fájásoktól)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit nehézkesen tudok időt szakítani mostanában, így most is csak septiben írok gyorsan!

Vikinek, drukkolok, bár már talán túl is van rajta! :) Csaodaszép a szoba, és praktikus!

Fióna! Igazad van a mű nagyon gagyi, de tényleg nincs időm idén semmi díszítésre, még az égők sincsenek kintt, meg az ajtódíszem sem! Minden szabadidőmben tanulok! :cry: :oops: Na de majd talán most hétvégén összejön mindent bepótolni!
A mézesreceptemet megpróbálom elküldeni mellékletben, és bár figurákra szól, én abból csinálom a házikót is!
Az egyik ház már áll, de jól leégettem a kezemet az égetett cukorral! A másikt szintén most hétvégére tervezem, mert az oviba is akarok vinni dísznek, meg a karácsonyi vásárra! A karácsonyi sütik még nálam sem készülnek, csak a mézes, ami főleg ház vagy fenbyődísznek készül! Na és persze mindíg ejut egy kis nasi is!

Kicsi! Ténylkeg kis rosszcsontkodó a Szilá
rd! De így a jó!

Remélem senki nem félt a mikitől! Csabusékhoz az oviba ma megy de tök fél a kicsim ahogy látom! Kíváncsi vagyok mit mesél, ha hazajön!

Mennem kell! Szóljatok, ha Viki megszült!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Elfelejtettem a mellékletet! :? http://www.boszorkanyos.hu/karacsony/re ... ezeskalacs[url][/url]

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Márti tényleg babát vársz? :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Nézzétek meg Márti utolsó vonalzóját, abból minden kiderűl! :wink:
Szerintem! De majd ő megerősíti!

Mikor láttam az új bejegyzést, már azt hittem Vikiről lesz hír.
Úgy drukkolok neki, hogy ne keljen sokáig bent lennie.
Rozi mikor lazíthatsz? Nagyon rossz lehet ebben az időszakban a tanulásra összpontosítani. Köszi a receptet, jobb is lesz, ha lassan gyakorlom, mert, ha jövőre oviba megy Lillus, neki is kellenek ilyesmik. Hú, de furcsa belegondolni, hogy "kiröppen" az én kis drágám. Már 1-2 óra távollét útán úgy hiányzik! :cry: Bezzeg ő, simán elvan anya nélkül. :(
Tegnap hajnali 2-kor még ment a hiszti, hogy ő sétálni akar. Mostanában nagyon nyűgös. Nem enged belesni a szájában, de gyanítom, hogy a hiányzó fogak jönnek. Vagy csak remélem? :shock:
Remélem mindenkinek hozott a Mikulás ajándékot, a virgácsok pedig a krampuszok nyakán maradtak!

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Rozika remélem nem kiabálom el, de úgy néz ki, hogy igen! :D

Fioona ez már a kőkemény dackorszak, Réka is tud hisztizni, ilyenkor megpróbálok higgadt maradni és nyugodtan beszélni hozzá. Ha nem hat a szentbeszéd, akkor (ha itthon a lakásban műveli) elvonulok máshova. Ilyenkor gyorsan abbahagyja és jön utánam.

Vikire én is sokat gondolok, remélem hamar meglesz a bébi és nem szorul sokáig a kórház vendégszeretetére :wink:

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Hát ezek a képek fantasztikusak!! :D :D

BOLDOG MIKULÁST MINDENKINEK!!!

Ma voltunk ligában utoljára.Az én kis lurkom pontosan 10 kiló 75 cm.
Mostanában a Szilárdka is próbálkozott a hisztivel de nem figyelek oda rá így egy két nyüszi és befejezi.
Ja és azt nem írtam az előzőbe hogy amikor raktam fel a függönyt felmászott utánnam a látrán a harmadik lépcsőfokig csak kerestem magam körül nem láttam mire lenéztem ott volt alattam gondolhatjátok mit éreztem.Néha elgondolkodom hogy nagyon sok esze van hihetelen mindent tud hová mit kell tenni mit kell csinálni,taníton vele hogy mutassa meg hány éves és már sokszor sikerül neki.

Milyen jó lenne ha Vikinek is meghozná a Télapó a Babát!

Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Márti nem remélem, hogy ennyivel megússzuk a dackorszakot. De ha mégis, abba simán beleegyezem. :wink:
Ezzel a babival már minden simán megy meglásd, kell, hogy legyen eredménye a sok drukknak!

A létrát Lilla is mássza, bár már rutinosan elkülönítjük.
Szempillantás alatt ellesnek mindent annyi szent.
Kép
Ez a kép, meg februárban készűlt.
Jó lenne, ha nekünk is így fogna még az agyunk. Ugye Rozi? :twisted:

További szép estét! Sziasztok! Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Hááát, az agyfogás az biz nagyon irigylésre méltó a kicsiktől! :D
És tényleg jó lenne! :D Már nem úgy tanulok mint régen! :cry:
Most pénteken megxek kettőből, aztán lehet bevállalok még egyet karácsony elött, csak úgy kéne, hogy még sütni is tudjak!

Majd folyt.köv., most itt rodeózik a gép körül, és nagyon kell neki a kábel, így majd később jövök még! :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Na, itt vagyok! Most alszik és bár könyvet kéne fognom, gyors írok!

Márti! Nagyon gratulálok, és sok boldogságot a bébihez, és vigyázz rá! :)

A képeitek gyönyörűek, a gyerköceitek meg kis elene rosszcsontok a szó jó értelmében! :wink:
Áki is kezd hasonlókat csinálni, minden nap meglep valamivel!
A legújabb, hogy nem hajlandó este elaludni, órákig hancúrozik, és nem tudom sehogy sem leállítani! Attila azt mondta, ne reagáljunk a vetődéseire, majd csak rájön, hogy nem poén, ha senki nem foglalkozik vele! Háááát.., nem vált be! Szóltam rá hangosan, nem vált be, vágtam mérges képet, nem vált be, vele bohóckodtam, hátha hamar lecseng a dolod, nem vált be!
Tegnap már kicsit határozottabban megfogtam az állát, és közöltem vele nem szabad, mire elkezdett sírni! :oops: :cry: Sajnáltam, de már muszály valamit kitalálni, hogy leálljon, mert 20,00-tól 21,00-ig hancúroza, amiben az a legrosszabb, hogy a bátya fején, aki már ilyenkor aludna!
Nem tudom milyen trükk lenne hatásos!

Amúgy a szava járása: Döeppp és a gémbem! Nem tudom mik ezek, mert majdnem mindenre moindja, de tök édi! :D
Egyébként meg imádom! :oops:

Várom Vikiről a hírt! Tényleg kislánya lesz? :?

Írjatok, majd én olvasgatok amíg túl nem leszek az őrületen, aztán néha válaszolok én is!

Ezer puszi és varázslatos adventet mindenkinek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Csak gyors kukk, postára megyünk.

Várom Vikiről a hírt! Tényleg kislánya lesz?


Ezt nem értem? Honnan gondolod?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Egy másik topikban ahová Viki szokott írni ez az utolsó hír róla (remélem nem haragszik meg érte, hogy bemásolom)

"Egész jól bírom. Tegnap kaptam oxitocint, de nem történt semmi. Pénteken kapom a következőt. Amúgy meg minden 2 nap nst, uh, súly, vérnyomásmérés. A feje 95 mm. Kiselefánt para elmúlt. Ha van vmi, jelentkezem, üdv mindenkinek. Ja. És sótlant kapok a víz miatt, atz szar, de azért hoztam be kaját."

Kép
Kép
robcsi03
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: