Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszönöm, most már jobban vagyok picit. A férjem vezetett túl gyorsan, és megcsúszott az autó....
Én is császárral szültem, erre még nem gondolt a máj doki, hogy ettől is lehet. Akira, te hova jársz orvoshoz?
Szivesen találkoznék veletek, nekünk szinte bármelyik délután jó, kb. 3-kor hozom el Danót a családi napköziből. Szerdánként pedig itthon van velem, akkor nem dolgozom.
Kata
chaniel
 
 


Chaniel, jajj de jó, hogy jelentkezel!
Nagyon jó lenne ha találkoznánk :)
Nekem szintén jó lenne bármelyik nap! Most persze Kyrus beteg, így meg kell várni, míg jobban lesz, de szerintem jövőhéten mondjuk szerdán nyugodtan összehozhatnánk valamit :)
Nem tudom a lányoknak jó-e, de nekem igen :)
Örülök,hogy jobban vagy egy kicsit! Én most a Jánosba járok kivizsgálásra! Utálom a Jánost, de apámnak van ott egy nagyon jó ismerőse belgyógyász, és így protekcióval simán jó, mindenhova soron kívűl megyek meg minden :D
Tényleg császáros topik lett ez :D Mindenki császárral szült :lol:

Timi, nagyon szépen köszönöm a párásítót! nagyon jó! Kyra nagyon élvezte, és én is örülök, hogy evvel segíthetek rajta kicsit és nem csak gyógyszerekkel! Hol vettétek? Mennyi volt? Mert mi is beszereznénk egyet!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi:
Örülök.hogy hasznát veszitek :D .A nagymamámtól kaptuk,de azt hiszem,hogy Ő is valamilyen masszírozó gép mellé kapta ajándékba.De szerintem nagyon jó :D .Remélem mihamarabb meggyógyultok :D .

Ez vicces.Tényleg császáros topic lettünk :lol: .


Kép

Timi
tftimi
 
 

 
 

Sziasztok!
Nekünk is jó a szerda. Meggyógyultatok?
Danó kb. 13.00-kor ebédel, alszik, előtte, vagy utána (4 körül) is jó, de inkább délelőtt. Mindenkinek pici babája van? Az én fiam hatalmas lesz köztük! :)
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Lehet át kéne tenni ezt jövőhét szerdára...
Ma visszaesett egy kicsit a drágám állapota! Nem igazán hiszem hogy nagy a baj, nem lázas meg semmi de taknyos...nem akarom átragasztani rátok! Remélem nem haragszol! Jövőhéten szerdán viszont már biztos jól lesz :)
Mennyi idős is pontosan a fiad?
Csinálj egy vonalzót! Úgy sokkal egyszerűbb lesz!
:wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Ha minden jól megy, és az idő is szép lesz, elmegyünk a hétvégén egyet kirándulni az Őrségbe, úgyhogy lemaradok a bababörzéről... Azért nektek jó vásárolgatást!

Képzeljétek, Boldi tegnap kapott 15 hónapos oltást, annyira durva volt, hogy a végén már én is bőgtem... Már akkor elkezd üvölteni, amikor az asztalra le kell tennem, hogy megvizsgálják. Nem tudtuk lemérni, mert kiugrik a mérlegből, aztán meg mászott rám, de a fejemig. :shock:
Közben a dokinő meg a védőnő is kezdte elveszíteni a türelmét, én meg azt sem tudtam, mit csináljak, egyáltalán nem lehetett megnyugtatni, el sem jutott hozzá, amit mondtam. :shock:
Hozták ott neki a jobbnál jobb játékokat, könyvecskéket, de ordítva eltolt magától mindent és csak kapaszkodott, mint egy kis majom. A szúrást szerintem már meg sem érezte... A végére már nálam is elszakadta a cérna, annyira tehetetlen voltam, hogy hihetetlen. :cry:
Én nem bírok ki még egy ilyen tortúrát! Sehol soha nem csinál hisztit, nem tudom, ott mitől fél ennyire. Gábor nagyon aranyos volt, mondta, hogy a következő oltásra (3 hónap múlva) majd ő viszi. Jövő kedden meg szívkontrollra megyünk, hogy hogyan csinálják meg az EKG-t, ahol nyugton kell feküdni 2 percig, fogalmam sincs.
Szurkoljatok!!!

puszi a csajoknak, meg a nagyfiúnak!

Kép

Kép
odod01
 
 


jesszusom hát ez nem semmi! Szegén Boldim! Nagy nagy puszi neki! Édes kis drágaságom! :(
Aranyos nagyon a férjed, hogy bevállalta,az enyém tuti nem vállalná..tű fóbiája van :lol:
Hát remélem azért a következőt jobban bírja, meg az EKG-re is drukkolok nektek! :roll:
Sajnálom, hogy nem jössz a börzére! De jó túrát nektek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Dóri:Szegény Boldi :cry: .Az EKG-n remélem nem lesz gond.
Mi is holnap megyünk oltásra :? .Jó kirándulást nektek!


Erről jut eszembe...Ma elmentük mi is kirándulni (Réka+Én),kipróbáltuk a fémvázas háti hordozót.Marha jó :lol: és kényelmes is ,használtan vettük.Még el is aludt benne :lol: .Viszont csináltam egy iszonyat marhaságot...A réten levettem a hátamról,mert már elfáradt a vállam,és egy fa asztalra tettem fel,de a lábakat nem húztam szét rendesen...Mondanom se kell,hogy a Réka hátravetette magát,éppen hogy elkaptam,de így is landolt a padig.Egy picit beütötte a buksijját,de meg se nyekkent.Csak vigyorgott,azt hitte,hogy játszom vele :shock: .Bennem meg megállt az ütő :shock: ...Hát ha onnan leesett volna ,én nem is tudom...Azóta is remegek..Nagyon kell vigyázni.Soha többet nem teszem asztalra.Mindig csak a földre.SZerintem van a babáknak védőangyaluk az tuti.Szerencsére. :)

Orsi:Sajnálom,hogy még mindig betegek vagytok :cry: .
Mostmár bizti csak a végénél tart.Szombaton mi korán megyünk szerintem,mert utánna megyünk a nagymamámhoz,szülinapi banzájra.Ti mikorra tudnátok jönni?

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, mi is korán megyünk mert ha ott végeztünk megyünk a kutyusért, ugyhogy mi is minnél hamarabb akarunk végezni :lol:

Nem semmi a story én is tuti szívbajt kaptam volna! De tuti védi őket valaki :) Ne aggódj! Emlékszel multkor? Itt ültünk ketten és mégis leperecelt Kyrus! Még jó hogy mindketten kaptunk utána és nem vágta be a fejét! :shock:
Remélem már megnyugodtál egy kicsit!

Remélem én is hogy hamar kilábal már belőle...rémes állandóan porszívózni a nóziját...:(

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZiasztok!

Rémes éjszakám volt csajok :? !Mondjuk már tegnap előtt este is többször felébredt a Réka,de a tegnapi....
Felébredt éjfélkor,és nem volt hajlandó visszaaludni hajnal 3-ig :shock: .Pedig Ő jó alvó hírében áll.
Volt egy kis hőemelkedése is 37.4.Nem tudom mi a nyűűűg.Lehet,hogy a foga,bár én nem látok semmit,és az étvágya is jó.Tegnap szerintem rekordot döntöttünk kajában.

Orsi:Hogy vagytok?Szombat 9 szerinted jó lenne talizni?Nyolctól van egyébként,de szerintem senki nem fog akkorra menni.Mi szeretnénk venni egy etető széket,meg rugikat esetleg hosszúujjú bodyt.Asszem más nem kell.Ti mit szeretnétek venni?

Timi
tftimi
 
 


Szia!

Mi hamarabb megyünk, inkább 8ra odamegyünk és kinn iszunk egy kávét vagy akármi, de én félek, hogy pont azt viszik el ami nekem kell! :? :oops: Én már csak ilyen hülye vagyok! :lol:
Meg tudod a kutyusért is mennünk kell! Ugyhogy én inkább megyek 8ra (vagy ahogy el tudunk indulni)! Majd küldök egy smst ha elindultunk :) Ha gondolod és az úgy jó neked is :)

Sajnálom az éjszakátokat, nem tudom mi lehet! :roll:

Mi egyébként veszünk (ha van) egy két overált télire, meg rugikat, és hálózsákot akarunk mi is nézni :)

Na megyek is mert itt van nővérem Angliából :)

Jó éjt :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi:Hogy vagytok?Meggyógyult a Kyra teljesen?
Nagyon szupi volt a bababörze.Vettünk kb. 6 rugit,5 bodyt,egy naci+kardigán együttest,zoknités kb. 6000 pénzért.
Etetőszék csak 1 volt,de az is nagyon ramaty állapotban.A bekötője is ki volt szakadva,úgyhogy azt nem vettük meg.
Amit viszontbánok,hogy nem vettem hálózsákot.Tegnap óta ugyanis nagyon forgolódik a drága esénként,és lesni kell,hogy mikor kell betakarni.Kénytelenek vagyunk máshol venni.
Ti hányas méretűt használtok?
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!
Mi vettünk hálózsákot :wink: Így most már kettő is van :)
Meg vettünk két overált a hideg időre, meg egy kisnacit egy bélelt kiscipőt, meg egy bodyt meg egy rugit! Szóval pár dolgot sikerült nekünk is beszerezni :)
Itt pátyon is lesz ruhabörze, ha gondolod gyere át! Meg ti is jöhetnétek Dóri, Chaniel! Sok jó dolog szokott lenni! Ha nem is sok mindent de egy két dologt be lehet szerezni! :wink:
Nekünk is már csak egy két apróság kell esetleg :)

Kyrának még mindíg rendesen folyik az orra! Én nem is tudom mi lesz így, mikor fog végre meggyógyulni! :? :cry:

Chaniel, tegnap jártunk arra felétek! Melyik a ti házatok? Ahol hinta is van a kertbe? Vagy melyik? Mert próbálta kitalálni :lol:

Ha Kyra jobban lesz összehozhatnánk tényleg valamit :lol:

Na megyek kutyát sétáltatni 8)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

Orsi:
Jajj el is felejtettem...Milyen a kutyuli?És hogy hívják a nevét :lol: ?Már valamikor nagyon megdögönyözném :lol: .
Szegény Kyrus :cry: .Azt hallottam,hogy amikor jön egy baba foga,akkor hajlamosabbak elkapni minden félét.
Erről jut eszembe...Réka megint fogzik.Nálunk ilyen hullámvasút van.Hol jön hol nem jön ...AZ éjszakánk megint rémes volt :shock: .
Azt néztem,hogy holnap Budaörsön is lesz börze,9-től 12-ig.Lehet,hogy elugrunk hálózsákért.
Ja és elfelejtetted írni,hogy hányasat hordtok,csak mert nem tudom mekkorát vegyek :? .SZerinted?Mi most 68-74-es rucikat hordunk.GOndolom jobb nagyobbat venni.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi!
A kutyuli édes csak kissé szobatisztátlan :twisted:
De persze ezt tudtam, szóval rajta vagyunk a témán! De nagyon értelmes! Már ülni tud! Most tanulja a feksziket...ez kicsit nehezebben megy neki :lol:
A neve egyébként Liberty :lol:
Amint jobban lesz Kyrus jöhettek dögönyözni! Bár Réka nélkül akármikor jöhetsz! Csak Rékát és más gyereket nem engednék a közelébe! Mert ezt a náthát felnőtt, meg erősebb szervezet nem kapja el, de egy másik baba....hát én nem kockáztatnék! :roll:
Sajnálom Rékát...remélem neki is hamar kinn lesz már a foga, meg Kyrának is! Most mi is szünetelünk...egész jó étvágya is lett ettől, hogy most nem jön a foga, meg az éjszakák is tűrhetőek :lol:
Méret...hálózsák méret? :?:
Mert hálózsákba nekünk az egyik amit régebben vettünk az 80as, és jó mert tud benne mozogni, amit most vettünk a börzén az meg jóval nagyobb! Az sokáig jó lesz neki! Szóval nem érdemes pont jó méretet venni neki szerintem! kicsit nagyobbat vegyetek! Szerintem... :wink:
Hordani egyébként mi is 68-74eseket, attól függ!
Na megyek mert hívnak a gyerekek! :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia Orsi:

Liberty?Aranyos :) .És mi lesz a beceneve:Libi :lol: .Mi egyébként nem is neveltük nagyon a Mogyit (vizsla) a szobatisztaságra.Mondjuk nálunk ki tud bármikor menni a garázsajtón van egy luk,úgyhogy gondolom ez is közrejátszott.Néha kicsit leszídtuk,hogy fúúúúj,nem szabad,de ennyi.Bekaki talán 2x volt :) .
Vettem etetőszéket 10.000ért,brevis és nagyon szupi.Már fel is avattuk :D .Ilyen:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32 Vettem hálózsákot is 80-asat ,remélem jó lesz.
Majd megyek látogatóba ha jobban lesztek :) .
Na pussz

Timi
tftimi
 
 


Timi, a mi székünk is majdnem ugyanígy néz ki :lol:
Nem Brevi hanem valami noname de tök ugyanilyen :wink:
Nekünk is bevállt!
Nem igazán becézzük a kutyát...Liberty...nem olyan hosszú :roll:
Nekünk csak ilyen fura nevű állatunk van! Direkt mindig ilyet választunk! :lol:
A két macska neve Diamond és Darius! Az előző kutyusunk meg Churchill volt :lol:
Szóval mi szeretjük az extra neveket! :D
Hát igen, ha nekünk kimehetne a kertbe a kutya akkor mi is csináltatnák csapóajtót neki, de itt nem mehet ki! A lakás az övé és ennyi! Anyósom megölne ha a kutya felügyelet nélkül a kertbe lenne, vagy ha esetleg egy kupac kutyagumit talána! :shock:
Nálunk a kutya kinn végezheti csak a dolgát az utcán, mi meg megyünk utána és szedjük össze :?
Szóval nálunk harc megy a lakás tisztaságáért! :?
Már jól van Kyrus, szóval ha gondoljátok gyertek nyugodtan :)

Dóri, Chaniel? Ti merre vagytok? Veletek is talizhatunk most már! Jobban vagyunk :lol:
Ja, és Chaniel, lehet egy kérdésem? A neved nem mondanád meg? Csak, hogy tudjuk, hisz fogunk talizni ha minden igaz és könyebb lenne a neveden szólítani :lol:
De persze csak ha nem titok :wink:

Na jó éjt nektek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi:Jajj de jó :D !Örülök,hogy Kyra végre jól van :D .Fogacska helyzet?
Képzeld nálunk is nagyon beindult a dolog.Már látni 2 fehér foltot alul.A jobb oldali fehérebb,úgyhogy az fog előbb kijönni.Persze mondanom se kell,hogy az éjszakáink továbbra is rémesek,3x tuti felkel szegény.A Chamomilla különben bevált nekünk.Naponta 3x adom neki.
Képzeld ma megvolt az ezévi jócselekedtem.Délelött megyek lefelé vásárolini,és látok egy fehér kutyut...Megyek tovább és ott látom egy plakáton,hogy keresik.Visszafordultam érte,bevágtam a kocsiba és hazavittem.Nagyon paráztam,hogy megharap,mert morgott meg minden...
Rá pár órára jött is érte a gazdija :D .Egyébként nem egy nagy ragadozót kell elképzelni,hanem egy kis bologneset.Anyumat meg is harapta egy picit :D .Ezek annyira kis méregzsákok :lol: .De nagyon happy voltam,hogy hazakerült :D .
Majd valamikor megdumáljuk a talit.

Szia

Timi
tftimi
 
 


Timi! Hát nem semmi vagy! Én inkább felhívtam volna a gazdit és ott próbáltam volna tartani valahogy a kutyát, de hogy elvinni! Én tuti paráztam volna! :oops:
Hős vagy :)
És kaptál valamit? Jutalom vagy ilyesmi? :lol:

Fogacska nálunk is hasonló mint nálatok, de most megállt...nem baj, legalább eszik! :lol:

Jajj, ha holnap nem jön meg vasárnap reggel tesztelek! Már olyan rég óta késik! :roll:
Szóval...majd meglássuk! :wink:

Jó éjt nektek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Azért nem jelentkeztem idáig, mert Danó nagyon beteg.. Lázgörcse volt, rohantunk vele a János kórházba... ott voltunk három napig, mandulagyulladása van. Most hazaengedték, de nagyon köhög, nem eszik, hány.... Még sohasem volt ilyen beteg, lázgörcse sem volt soha. Az autóbaleset is elég volt, hát még ez! Pedig még csak egy hónapja lakunk itt..
Nem a hintás a mi házunk Akira, hanem azzal szemben. Nekünk még csak homokozó van.
Kata a nevem, a fiam pedig Dániel, csak Danónak becézzük. De a te nevedet sem tudom Akira!
Lehet hogy megnézem holnap a börzét, de a gyerek biztosan nem jön, még holnap is akarja látni a doki.
Ha meggyógyulunk, akkor tényleg találkozhatunk végre!!
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Kata:SZegény Danó :cry: .Remélem hamar rendbe jön.Én mindig ettől rettegek,a lázgörcstől :? .

Orsi:Nem kaptam jutalmat :cry: .Mondjuk nem is fogadtam volna el,de azért egy csokival vagy valamivel megeröltethették volna magukat :D .
Jajj csak nem jön a következő baba :D 4?De izgi :lol: .Írjál,hogy mi volt az eredmény!!!

Pusz

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Chaniel, köszi a nevet, így már könyebb lesz :) Az enyém meg Orsi :wink:
Na, akkor nem tudom...nem emlékszem a házra! Úgy láttam mintha ott csak két ház lett volna a két sarkon, az egyik az ősz utcából nyíló a másik meg az erdő utcából...ha jól tudom az utcaneveket odafenn! Na de majd ha legközelebb megyek arra megnézem :lol:
Sajnálom Danót! Nagy gyógypuszit küldünk neki! Még jó hogy nem találkoztunk elötte, most lelkiismeret furdalásom lenne és azt hinném Kyrától kapta el...de így legalább tudom, hogy nem tőlünk van! De nem lehetett semmi ez a lázgörcs! :shock:
Mihamarabbi gyógyulást neki!

Timi, hát ja, legalább egy kis apró figyelmességet, hogy jajj te marha ha már összekapartad a harapós kutyámat és még haza is vitted és még telefonáltál is...hát akkor már legalább egy kis valami... :twisted:
Na persze nem ezért csinálja az ember, de akkor is jól esne! :roll:

Tesztet holnap fogok csinálni, mert nővérkém táskájába maradt, ugyhogy csak délután jutok hozzá! És hiába Clearblue ami elvileg bármikor végezhető...akkor is jobb az a reggeli tesztelés! :wink:
Bár majdnem 100% biztos vagyok hogy nem vagyok terhes! De jobb tisztába lenni vele, és elmenni nődokihoz hogy akkor miért nem jön meg! Meg ha az vagyok akkor nem kapkodok be gyógyszereket csak úgy meg meggondolom a fogorvost...stb... :roll:

Na megyek!Legyetek jók!

Dóri merre vagy!?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na csak egy percre ugrottam be! Kivagyok, Kyra baromi nyűgös, még mindíg fogzunk de nem akar kijönni az a ... fog! :evil:

Negatív lett a tesztem és mégse jön meg ugyhogy valami gond lehet, ugyhogy megyek a nődokihoz! :roll:

Na röviden ennyi! Most megyek megpróbálom elaltatni a drágámat!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Mi is fogzunk és nyüglődünk :twisted: .Átérzem a problémát.
Én már látok is egy pici lukat az ínyén.A jobb alsó fog először kibújni neki(mármint neki a baloldal).A kanalas kaját ma el se fogadta és a tápszerből is alig evett :cry: .
Teszttel kapcsolatban meg majd legközelebb bizti sikerül.Nem tudom mikorra tervezitek a következőt?Csak most meg megint császkálhatsz dokihoz :roll: .
Képzeld ma anyuval tákoltunk egy madáretetőt.A Réka csak nézett ránk furcsán... :lol: Issszonyat ronda lett :lol: .A párom tuti kivágja a fenébe :lol: .Gondoltam is a férjedre, hogy mekkorát röhögne rajta mint asztalos :lol: .

Na sziasztok

Timi
tftimi
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

1000 éve... Az őrségi kirándulás nagyon jól sikerült, Boldi annyira élvezte, végig vidám volt és egész nap szaladgált a háziak kutyája-macskája után visongva. Én is elgondolkodtam ezen a kutya-dolgon, márminthogy jó lenne esetleg nekünk is, mert Boldi rajong értük, de lehet, hogy elnapoljuk a dolgot, mert mi is ráálltunk az "újbaba-projektre", remélem, sikeresebb lesz, mint az előző próbálkozás... :?

Kata: ez a lázgörcs tényleg minden mami rémálma. Hogy kezdődik? Egyszer csak hirtelen felszökik a láza és elkezd remegni? Vagy hogy van ez???? Remélem, már jobban vagytok, nagyon sok beteg gyerkőcről hallok mostanában, pedig még be sem tört az influenzás időszak.

Timi: én is tök bunker dolognak tartom, hogy egy csokival sem tudtak megdobni a gazdik a múltkor, amikor visszavitted a kutyust. Öcsém múltkor a városban az egyik parkoló autó ajtajában megtalálta a kulcsot, ott lifegett a zárban. Erre a környék összes házába (lakásába) becsöngetett, hogy kié lehet, mire fél óra után megtalálta egy hülye p...a személyében, aki egy köszit is alig nyögött ki, aztán bevágta a lakásajtót... Esküszöm, nem érdemes rendesnek lenni. :evil:
Öcsém sem pénzt várt, de egy kedves invitálás egy csésze kávéra jól esett volna neki...

Orsi: remélem, nálatok is lesz baba, és együtt pocakosodhatunk, addig meg szorítok, hogy ne derüljön ki semmi rossz a dokinál, biztos csak valami kis zavar a gépezetben. Meddig maradt ki a vérzésed?

A lányoknak jó foggyártást! :lol:


pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Hát hihetetlen! Ma jött meg! :shock: :roll:
Most erre mondjatok nekem valami értelmeset! Miért késett több mint két hetet? Ilyenkor szokott peteérésem lenni, nem hogy megjönni! :shock:
És én még most akarok kistesót...mármint januárba...hát hogy lesz így baba ha teljesen összekavarodik a ciklusom? :shock: :cry:
Nem hiszem el!

Dóri gratula az elhatározáshoz és nagyon drukkolok nektek! Azt hiszem a te dokidhoz fogok járni! Mármint előszőr elmegyek a sajátoméhoz, beszélek vele, hátha ő is levezet máshol szülést, de ha nem akkor megyek a tiedhez :wink:
Abba a kórházba az apuka is ott lehet a császáron! tudtad, Ez tök jó! Bár a párocskám nem bizti, hogy be akar jönni, de legalább van rá esély hogyha mégis bejönne! :lol:

Én a kutyus mellett döntenék Dóri! :wink:
Előszöris nem rossz egy házörző a háznál, főleg Pátyon...amilyne a közbiztonság manapság... :evil:
Másrészről most van időd megneveleni, amikor visszamész dolgozni nem lesz! Harmadrészt ha együtt nőnek fel sokkal jobb mintha később vagy előbb jön! Legalábbis szakértők szerint! Szóval szerintem vágjatok bele! Találjatok egy jó fajtát ami megfelel az igényeiteknek, és legyen kutyusotok! Hidd el Boldi odalesz meg vissza! :lol:
Kyrus folyton röpköd mikor a Liberty közelébe van! :wink:

Megyek mert felkelt!

Pusz mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok :D !

Dóri:Szerintem jó ötlet a kutyus,babaproject ellenére is.Milyen fajtában gondolkozol?

Orsi:Mész dokihoz?Melyik kórházban szeretnél majd szülni?

Lányok nagy hír: Tegnap kibújt az első foga a Rékának!!!.Tegnap ráharapott az újjamra,és valami megszúrt :lol: .
Gyanus is volt mert tegnap előtt éjszaka szinte semmit nem aludt a drága.Gondolom akkor törte át az ínyét szegénynek.Egyébként meg sem nyikkant,csak forgolódott.Nagyon jó ez a Chamomilla,pedig már végső elkeseredésemben próbáltam csak ki.Napi 2-3*5 golyót kap.Még étvágya is volt végig a fogzás alatt rendesen.Rendeltem is két homeopátiás könyvet nagyon jók.Az egyik kimondottan gyerekgyógyászatos.

[/img]http://babafalva.hu/tickers/b5t.png

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :D !

Dóri:Szerintem jó ötlet a kutyus,babaproject ellenére is.Milyen fajtában gondolkozol?

Orsi:Mész dokihoz?Melyik kórházban szeretnél majd szülni?

Lányok nagy hír: Tegnap kibújt az első foga a Rékának!!!.Tegnap ráharapott az újjamra,és valami megszúrt :lol: .
Gyanus is volt mert tegnap előtt éjszaka szinte semmit nem aludt a drága.Gondolom akkor törte át az ínyét szegénynek.Egyébként meg sem nyikkant,csak forgolódott.Nagyon jó ez a Chamomilla,pedig már végső elkeseredésemben próbáltam csak ki.Napi 2-3*5 golyót kap.Még étvágya is volt végig a fogzás alatt rendesen.Rendeltem is két homeopátiás könyvet nagyon jók.Az egyik kimondottan gyerekgyógyászatos.
[img]Sziasztok :D !

Dóri:Szerintem jó ötlet a kutyus,babaproject ellenére is.Milyen fajtában gondolkozol?

Orsi:Mész dokihoz?Melyik kórházban szeretnél majd szülni?

Lányok nagy hír: Tegnap kibújt az első foga a Rékának!!!.Tegnap ráharapott az újjamra,és valami megszúrt :lol: .
Gyanus is volt mert tegnap előtt éjszaka szinte semmit nem aludt a drága.Gondolom akkor törte át az ínyét szegénynek.Egyébként meg sem nyikkant,csak forgolódott.Nagyon jó ez a Chamomilla,pedig már végső elkeseredésemben próbáltam csak ki.Napi 2-3*5 golyót kap.Még étvágya is volt végig a fogzás alatt rendesen.Rendeltem is két homeopátiás könyvet nagyon jók.Az egyik kimondottan gyerekgyógyászatos.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Na ez nagyon értelmesre sikeredett!BOCSI!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Borzalmas ez az idő! Kimozdulni sincs kedvem! :?

Timi, nem tudom még hol szülök, nagyban függ a dokimtól is! De ha nem nála akkor valószínűleg a Péterfybe! Sok jót hallottam róla, és hát a császár miatt, hogy párom bent lehet! Azt hiszem az lesz a nyerő :D

Gratula a fogacskához! Nálunk nagyon nehezen adja magát! Nagyon sokat szenved vele, hiába bármi! Nem használ semmi! Bár az étvágya most jó, szóval legalább az! De van néha rémes éjszakánk amikor sokat felsír miatta, és alig alszunk! De vannak jók is mint ma! Este 10kor kelt az esti etetésre, és utána csak 1/4 4 kor! Akkor is csak cumi kellett neki és aludt 1/4 6 ig! Akkor is cumi és fél 7kor kelt fel! Szóval ma nem panaszkodom! Volt 5 óra amit át tudtam aludni :wink: :lol:

Ez elég összevissza lett...bocsi :oops:

Hétvégén nagy vendégsereg lesz nálunk! Csak még nem tudom hogy oldjam meg, hogy mindenki elférjen ezen a kis helyen! :roll: :?
Aztán meg vasárnap megyünk bulizni, Kyra nagyszülőknél alszik! Tök jó lesz! Alig várom! :lol:

Nem megyek most dokihoz egyébként, majd legfeljebb jövő hónapba, de majd meglátjuk :)

most megyek kutyát sétáltatni amíg Kyra alszik :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi:Gratula a szupi éjszakához.Remélem így marad :D minden este.
De jó nektek,mentek bulizni... :( .Mi meg megyünk anyósomékhoz,nemsokára indulunk,ott is alszunk :? .A fél lakást át kell cuccolni :shock: .

Na pussz,majd jelentkezem.Jó bulizást!Igyatok helyettem is :lol:

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi: magyar vizslát szeretnénk, azt hiszem nektek is az van, úgyhogy meg akartalak kérdezni, hogy nagyon fontos-e szerinted a törzskönyv, mert igazság szerint ingyen szeretnénk kutyust, nem 50000-ért... Ugye milyen jó, hogy Rékának kinőtt az a sz.r fog? Szegény Boldi kb. egy hete szenved a sajátjával, nem evett már 3 napja, még a kedvenceiből sem. Aztán tegnap belenéztem a szájába és megláttam egy RÁGÓFOGAT alul, pedig még szemfoga sincs ott... :shock:
Ezért szenvedett annyit a drágám. De ez már a 7. fog. Nem tudom, hogy jön ki mind 2 éves koráig...

Orsi: Jó bulizást! Lehet, hogy a hét második felében meglátogatunk, ha ráértek, és nektek is jó.


puszi

Kép

Kép
odod01
 
 


SZiasztok :D !

Végül nem aludtunk Anyósnál,csak látogatóban voltunk,így csak a negyed lakást kellett átvinni :lol: .

Dóri:Magyar vizsla tündér :D ,imádom,főleg gyerek mellé ideális.
Mi is törzskönyv nélkül vettük ha jól emlékszem 10.000 Ft-ért 5 éve.Szerintem abszolút felesleges a papír.Mondjuk volt vele gond amíg pici volt (kanapé szétrágás+jó pár pár papucs :lol: ).Szófogadó,kivéve ha beérünk az erdőbe,mert ott elmegy az agya :shock: (vadászösztön).
Fognak örülök,hogy végre kijött,de még sajnos lesz egy pár :shock: .A többbivel is így meg fog szenvedni szerinted?
Szegény Boldi ő is szenved ,puszi neki :cry: .

Sziasztok!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Dóri, a vizsla tök cuki! Mi is gondolkoztunk vizslába, csak az nekünk nagy lenne! De nektek nem kinti kutya kell? Nem fog az fázni állandóan odakinn? Hisz olyan rövid a szőre! Vagy csak nekem tűnik így? :roll:

Timi, hát szerencsétek van akkor hogy megúsztátok anyósodat :lol:

Sajnos Kyra még mindíg rémesen szenved a fogával! Már baromira érezhető alul is meg felül is, de még mindíg nincs kinn! Már nagyon unom, sajnálom szegénykémet! Most tartunk megint a hasmenéses hőemelkedéses popsipirosodó stádiumnál...hát rémes :evil:
Remélem hamar kinn lesz már neki is! Mondtam is tegnap páromnak, hogy ő már annyit szenvedett, hogy simán kibújhatna mind az összes foga már! Előre elszenvedte az összeset! :twisted: :roll:

Na megyek is mert megint nyüglődik...meg próbálom szobatisztaságra nevelni ezt az ördögfajzatot! :twisted:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

Orsi:Milyen volt a buli?Ha ennyire szenved szegény Kyra,akkor már biztos nincs sok hátra a fogacskáig.Szerintem az összes egyszerre fogmegindulni.Képzeld én is rendeltem borostyán nyakláncot.Holnap jön postán,kiváncsi leszek rá :roll: .
Képzeld a Réka ma meg tegnap is egész nap szunyál.Most is délután 3-tól 5-ig aludt,erre most 7-kor megint felborult :shock: .Remélem azért attól még este aludni fog.
Kutyus hogy viselkedik?

Timi
tftimi
 
 


Timi, ez lehet az időtől is, hogy ilyen fáradékony, ma Kyra is sokat aludt napközbe! Meg mondjuk Kyra szerintem a borzalmas éjjeleket is piheni ilyenkor... :roll:
Lehet, hogy valami ilyesmi van nálatok is...bár ti jól alszotok éjjel...nem tudom, de remélem minden ok lesz éjjel :)

Kutyus nagyon okos és tünemény, csak a szobatisztaság ne lenne, akkor nem lenne vele semmi probléma! :twisted:

De hát elvileg azt mondják 6-7 hónap mire teljesen szobatiszta lesz...csak addig éljem túl a sok takarítást... :evil:
De egyébként tényleg okos, meg elég hamar tanul, szóval imádom :)

Mikor jöttök hozzánk? Holnap? Vagy péntek? Ez mindenkinek szól :)
Átjöhetnétek kicsit kúszni mászni járkálni... :lol:
Olyan rossz idő van, legalább kicsit elütnénk az időt :)

Szóval? Visszajelzéseket kérek! :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi: holnap (péntek) átmehetünk délelőtt egy kicsit dumcsizni/kutyázni?
9 körül mennénk, ha az jó.
puszi

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, gyertek, szívesen látott vendégek vagytok mindíg :)
Timi, Kata, ti nem jöttök? :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Köszi, akkor megyünk holnap 9 körül, pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok :D !

Sajna mi nem megyünk,mert nincs autó.Párom vitte gumizni.
Majd legközelebb.Pedig már megdögönyözném a kutyust :D ,meg a Kyrát is :lol: .
Képzeljétek,tegnap megjött a borostyánnyaklánc.Nem akartam elhinni,de a Réka este 9-től reggel 6-ig aludt,evett és utánna megint visszaaludt :shock: .Ilyet nem csinált már 2 hónapja :shock: .Nem tudom,hogy a nyaklánctól e,de ha így marad akkor tuti.
Jó dumcsizást nektek!
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok, szivesen mentem volna, de Danó megint lázas. Lehet, hogy nem fogok dolgozni még félállásban sem, inkább maradok még vele otthon, ha ennyire beteges... Pedig nagyon szereti a társaságot, és csak 4 gyerek jár a családi napközibe.. Nem értjük mi van vele... Remélem ti jól vagytok! Orsi, ti melyik utcában laktok?
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Végül nem jöttek át Dóriék se mert reggelre eléggé rosszul lettem én is! Ugyhogy majd legközelebb :)
Kata a Petőfi Sándor utcába lakunk, a főúttal párhuzamos utca! Ha gyalog jártok tuti mentetek már el elöttünk :)
Na most megyek is, majd holnap jövök hoszabb időre :)
Jó éjt mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZiasztok :D !

Orsi:Hogyhogy rosszul voltál?Beteg vagy :cry: ?
Kyra hogy van?

KÉpzeljétek!Ma mi történt...Reggel 9-kor lerakom a Rékát aludni,átjövök internetezni a hálóba...kb. 5 prec csönd után nagyon gyanús lett,hogy mit csinálhat...átmegyek,és ÁLL az ágyában,kapaszkodik a rácsba :shock: :shock: :shock: .
Már párszor sikerült felülnie,de erre nem számítottam :shock: .Félek,mert ezt a produkciót este is bármikor előadhatja amikor nem látom :shock: .Még jó hogy a mult héten legallulra szereltük a lapot a kiságyban :roll: .
Viszont sajnos nagyon rosszul alszik és eszik :cry: .

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Orsi: remélem, már elmúlt a torokfájás!
Timi: nem semmi kis akrobata! :lol: Nem aprózza el, jó hogy nem ugrott ki rögtön... :shock:
Ilyenkor már olyan dolgaik vannak, hogy hihetetlen. Egy percre sem lehet egyedül hagyni őket... :shock: Boldi ilyenkor esett/mászott ki hátrafelé a babakocsiból, le az ágyról, stb. Szerencsére semmi baja nem lett, de lehetett volna...Azóta árgus szemekkel figyeljük :D

Eső, torokfájás és balesetmentes hetet mindenkinek!!! 8)

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Kyra is multhéten állt fel a kiságyába :D
Jajj...mennem kel...felket...majd még jövök!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Most tettem le Kyrát aludni, remélem alszik egy kicsit!
Most szoktatom le az éjszakai kajálásról! Régebben sokat evett éjjel, mostanra már leredukáltuk 1 alkalomra de most erről is le akarom szoktatni mert lehet ez is az oka annak, hogy napközben nem éhes! Talán így kicsit jobban fog enni!
Ezenkívűl minden másnap járunk orrszívásra (3000ft/alkalom :? )
De hát mindennél fontosabb Kyra egészsége! Nagyon le van tapadva neki, sima itthoni orrszívó porszívóval nem jön ki, hiába csepegtetem neki az orrcseppet! Szóval nem tudunk normálisan kilábalni a dologból! Már ráhúzódott a fülére is! Szóval ha nem akarom, hogy felszúrhák a fülét vagy hogy arcüreg gyulladása legyen, akkor hordanom kell! Pedig én nem akarom, szóval bármennyibe is kerül én kifizetem, csak legyen jobban!
Nem ferőz meg semmi csak azt mondják vannak ilyen gyerekek, akik egészen addig amíg meg nem tanulják kifújni a nózijukat szenvednek, mert letapad nekik! Szóval Kyra ilyen fajta! :cry:

Na de ennyit erről!
Kyra napról napra ügyesebb! Kúszik, mászik, pörög-forog, felül magától megmászik mindent (ha lépcsőnk lenne már le kéne zárnom) és mint tegnap is írtam ő is felállt a kiságyba! Eddig még csak egyszer láttam, de hát gondolom innentől már sűrűbben fogja csinálni! :roll:
Mi is letettük a kiságyat a legalsó szintre! Kicsit nehezebb így kivenni belőle, de hát inkább én hajolok nagyot minthogy kiessen!
Fogunk nincs még mindíg, szóval valószínű fog nélkül fog felnőni...vagy az összes egyszerre fog kijönni! :lol:

Na de rólunk ennyi elég!

Mi van veletek, meséljetek! Hogy bírjátok ezt a bezártságot? Ha jobb idő van egy kicsit elmehetnénk sétálni egy nagyot! Én mindíg alig várom, hogy kicsit süssön a nap és ne essen az eső és már adom is rá az overált és megyünk a szabadba! Szóval mit szóltok? :)
Kata most már ti is jöhettek ha már nem dolgozol! Jó lesz megismerni titeket is :)

Na eldugulok :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZiazstok!

Orsi:MÁr hiányoltalak!
Mi is még éjszaka 1x felkelünk enni :roll: ,persze többször is felkelünk,de csak 1x adok neki.Nem tudom leszoktatni,pedig régen simán kibírta.
Szegény Kyrus :cry: ,nagy puszi neki.Nagyon megszenved ezzel a bacival.Hallottam már én is ,hogy az ordugulással nagyon kell vigyázni,mert könnyen rámehet a fülükre szegényeknek :roll: .Hova szoktad vinni a nózijával?
Réka azóta rendszeren feláll a kiságyában,én meg frászt kapok.Amikor próbálom pl. elaltatni állandóan kapaszkodni akar felfelé :roll: .Lesznek nagy zanyálások... :? .
Séta majd felőlem mehet.Viszem a háti hordozót :D .
Erről jut eszembe,meghirdettem a kengurunkat.Csak 1x használtuk,sajnos nem vált be :roll: .Remélem megveszik.
Olvastam a másik topikot tegnap....EZ a Bunkókati :lol: ....na mindegy...no comment.
Na jók legyetek!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: