Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

A csütörtök nekünk is jó csak az a bibi ,hogy mi 4-kor még alszunk :D ! Van ,hogy öt- fél hat felé kel fel ez a gyerek ha megmondjátok mi az utiterv akkor utánatok megyünk !

Tök jó látni ,hogy vannak sikeres talik a gyerköcök is élvezik így dupla haszon !!! :wink: :wink:

Üdv.:Juc
babi24
 
 


Helló! :lol:


Jó ez a kávés sztori!
Gigiék nyaralni vannak,nem tudom,hogy haza érkeztek e már.
Ő biztos benne lenne,a doppingolásban!! :wink:
Megpróbálom,elérni.
Többiek:Tessék,tényleg jelentkezni,mert hogy fogunk igy megismerkedni??? :x
Sis:Ma nekem nem jó a du. mert gondoltam egy séta,de kedves férjem,keresztülhúzta számításaim.De ha előbb nem,akkor csüt. 4 óra.
Pusza:Erika
szherika
 
 


Juc,
nekünk jó a hat körüli időpont is, Máté hétkor fürcsizik, előtte is szoktunk sétálni. Meg hát megoldunk mi mindent :)

Erika,
semmi gond :)

Többiek?
Ha kávé helyett kokaint viszek, az sem csábítóbb?? :wink: 8) :shock: :wink: 8) :shock:

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 

 
 

Bubb :)

Erika, Juc,
holnap hatkor Baktay? Vagy nekem jó más is, csak menjünk csavarogni :D

Pusztok!

Többiek?

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Nekem jó!De szerintem,jó a Baktayn. :wink:
Ott leisszuk magunkat,a sárga földig!! :lol:
Pusz:E.
Ma még jövök.
szherika
 
 


Erika,

ha a Baktayn valóban sárga a térburkolat, akkor ráadásul nyert ügyünk van :P

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Hi!


:lol: :lol: :lol:

Jó idő van ma is!!
szherika
 
 


Nekünk nem jó ma, megyünk mamázni, mert tegnap nem voltunk, és gyantázni is akarok, amíg vigyáz Mátéra, mert már úgy festek, mint egy ősasszony :D

De a holnap tuttifrankotempogiustooooo :D

Babi?
Tőled függ az életünk... Na jó, nem, csak az, hogy mikor menjünk :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Mindenkiben dúl a lokálpatriotizmus :D Vagy matriotizmus? .... ööö.... bennem úgy látszik, csak az idiotizmus :shock: 8) :shock: 8) :shock: 8) :P :P :P

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Akkor ma fél 6!! A baktayn??

Gyertek!!!!!!
Erika :roll:
szherika
 
 


Helló !

Rendesek vagytok ,hogy miattunk eltoltátok az időpontot de nem kell majd megyünk ha felkel ez a gyerek! Komolyan ! Elég ha valaki ad egy mobil számot (priviben) aki ott lesz és vele egyeztetek,hogy merre vagytok éppen! Mert ha hatig alszik fiam akkor borul a terv és nem akarom ,hogy miattunk esetleg sértődés legyen ...... !
Ugy is autóval mennénk mert messze vagyunk a Baktaytól mindegy ,hogy hova megyünk!

Kösszike !

Akkor du. tali !!!! Addig is üdv. Judit,Dani
babi24
 
 


Sziasztok!

Erika,
fél hatkor ott leszünk! 8)

Judit,
privi ment! :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló !

De izgi még nem találkoztunk így senkivel ! Lehet ,hogy látásból már ismerjük is egymást ! :wink:

Sisotris,
Köszi, írtam én is privit :D
babi24
 
 


Hát megtörtént :D

Tök jó volt, köszönöm, lányok, legközelebb pedig kámóóón, kedves többiek is, mert nem hagyunk egy tüsszentésnyi kokszot sem :D:D:D:D

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!


Lányok,tényleg tök jó volt.Ezt csak ismételni lehet!!! :lol: :lol:
Édesek voltak,a gyerkőcök is.Legközelebb,viszek fényképező gépet!!
Jó volt,a kávé is,fagyi is. :wink:
Jót dumcsiztunk,szóval én várom,a következő talit!!!
Remélem,hogy a többiek is csatlakoznak,majd hozzánk.Remélem,a kedvet megcsináltuk hozzá!!
Pusza:Erika
szherika
 
 


Sziasztok !

Szerintem is jó volt a tali és a koko is :D :D
Mi is várjuk a következőt !!!

Üdv.:Juc

ui.: köszi a kellemes délutánt csajok !!!!! :lol:
babi24
 
 


Sziasztok!

Babi,

Dánielnek Boldog Névnapot Kívánunk!
Tessék, virág: -------<----<---@
:D

Más:
Máténak nyolc foga van Smile
Nem is evett ma semmi szilárdat szegénykém, szerintem csípte a sebet, szopi közben is mümmögött ezerrel. Nyolckor elaludt, de már kétszer felsírt. Sebaj, ebcsont beforr :)
És olyan ééédes, egész nap a járást gyakorolja! :D
Feláll, rámnéz, széttárja a két kis karját, forgatja a két kezét, hogy "nézd anya, nem is kapaszkodom!", és tesz egy-két lépést, aztán seggreül :D
A nap többi részében a lavórba, a sámliba, a babakocsiba és a dömperbe kapaszkodva nyomul :D
Ja, és ma először pápá-t intett anyukáméknak :D

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Szintén boldog névnapot Daninak!!
Sis olyan jó érzés,látni ahogy napról napra ügyesebbek a gyerkőcök.Ha Máté is nekiindul az lesz csak az igazán jó!
Én egyszerűen,belevagyok szerelmesedve,a fiad gyönyörű kék szemeibe.
Csajok:Én már baromira nem birom ezt a meleget. :x
Lilit ez az idő sem zavarja,egész nap megy,mint egy mérgezett egér. :lol:
Vasárnap megyünk strandolni, már alig várom.
Mindenkinek jó hétvégét.
Pusz:Erika :lol:
szherika
 
 


Sziasztok!
Hát erről a taliról lemaradtam... Nem néztem be pár napja... és máris így belendült a fórum... Amikor utoljára jártam erre, akkor már két napja egyetlen új hozzászólás sem történt... :?
Szóval a következőn mindenképp szeretnénk részt venni...
Puszi mindenkinek... Lag
lag
 
 


Helló !

Köszönjük a virágot és ,hogy gondoltatok ránk !!!!!!! :D :lol: :wink:

Iszonyú ez a hőség !! :oops:
Lényeg ,hogy a gyerekek élvezik ezt is !

Sis.: gratula az ügyes fiadhoz !!!!

Szherika: neked meg tünemény a cserfes kiscsajod !!

Lag: tök jó ,hogy van kedved talizni még a végén elfoglaljuk a Baktay kávézót !!! :lol: :lol:

Üdv. Kedves Anyukák !!!
babi24
 
 


Sziasztok!

lag:majd a következő talin bepótolsz mindent.
Mindenképpen várunk majd!

Csajok:Most egy kicsit ritkábban jövök,mert az apukám kórházba került tegnap és anyát viszem be minden nap. :cry: De igyekszem esténként bekukkantani.
Puszi:E.
szherika
 
 


Sziasztok !!!

A barátnőm eladná a járókájukat bükkfa 120x120-as kifogástalan állapotú ha esetleg valakit érdekel szóljatok !!! :wink:

Szherika: sajnálom az apukádat remélem hamar kijöhet !

Puszi ! Juc
babi24
 
 


Szép estét mindenkinek! :)

Erika,
jobbulást apukádnak, vuduzok, hogy mielőbb felépüljön! :shock: :shock: :shock:
Mátéról sajna lecsúsztál, egyelőre van választottja a szépséges Mira királykisasszony személyében :D

Babi,
körbekérdezek, hátha...

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Hellóka!


Köszi,a jókívánságokat,már van egy kis jobbulás.
Lili viszont kötőhártya gyúlladást szedett össze.Most szenvedünk a szemcseppel. :cry: De egy két nap és ő is rendbejön.
Szóval jövő héten mehet,a tali!! :lol:
Remélem,hogy ti mindannyian jól vagytok! :wink:
Pusz:E.
szherika
 
 


Sziasztok!

Erika,
örülök, hogy hatott a vudu! :wink:

Lilinek is megy! :)

Jövő héten nekünk is jó a tali! Maradjunk megint csütörtöki napnál, vagy mikor kinek jó? Ötletek? Hatletek?
Najó, befejeztem :wink:

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Mi most fogunk Dunaharasztiba költözni augusztus közepén. Már nagyon várjuk!
Az ncl-es topicon olvastam, hogy vagytok, és ha megengeditek, akkor szívesen csatlakoznék hozzátok.


Férjemmel és 1 éves kisfiammal költözünk. Egyelőre senkit nem ismerek Harasztiban, és olyan klassz lenne, ha nem egyedül sétálgatnánk az utcán.

Remélem nemsokára személyesen is megismerhetünk benneteket és a csemetéket! Addig is kellemes nyarat!

Üdv,
Ankia
ankia
 
 


Sziasztok !!!

Ankia: Üdv. a csapatban !!!! :D Akkor lassan ti is tudtok jönni a talikra !!! Merre laktok majd , Haraszti melyik részén ????

Erika: Lilinek jobbulást szorítunk nektek ,hogy hamar elmuljon !!! :wink:

Sisotris: Köszi a segítséget !!! Közben elkelt a járóka !!!

Reméljük ,hogy mindenki jól van ebben a nagy melegben!!!!
Csütörtöki tali nekünk is jó ! :P

Pussz : Judit, Dani
babi24
 
 


Sziasztok!

Mi is a Bezerédisek táborát gyarapítjuk majd.

A talikon pedig ott a helyünket. :D
Addig is érezzétek jól magatokat csütörtökön!
ankia
 
 


Helló csajok!

ankia:Üdv,igy előre is mi kis csapatunkban.
Várom,a személyes megismerkedést is!! :wink:

Lányok:én a talit,lehet hogy most kihagyom,mert szombat -vasárnap 39 alá nem tudtam vinni a lázamat.Szóval eléggé ramatyul vagyok.Reggel voltam a dokinál,persze Soproni dr szabin... Ma már úgy fáj a torkom,mint még soha.
Na a diagnózis,valami vírus,és még egy jó kis torokgyúlladás is.
Szigorú antibiotikum kúra.Nem tudom hogy leszek csütörtökig,a gyogyokat péntekig kell szednem.Szóval a gyerkőcök miatt inkább kihagyom. :cry:
Na de reszkessetek mert a következőn ott leszűnk.
És feliszom előletek az összes capuccínó készletet!! :P
Megyek csajok,Mert tényleg szarul vagyok,alig bírok nyelni.
Csak a szokásos távpuszi mindenkinek:
Erika :wink:
szherika
 
 


Sziasztok!

Ankia,
üdvözlégy minálunk! :) Ha minden összejön, nemsokára mi is a Bezerédi környékére költözünk majd. 8)

Babi,
örülök, hogy lett helye a cuccnak, mifelénk már mindenki el van látva :)

Szherika,
megy a vuduvuduvuduvuduvuduvudu :shock: 8) :shock: 8) :shock: 8)
Sajnálom, hogy lemaradsz a taliról!

Többiek? Lag? Indianyó? Jó a csütörtök? Hánykor találkozzunk?

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Szevasztok!
Örömmel olvasom, hogy újabb topik találkozó van készülőben...
Mi holnap lemegyünk a balcsira, és csak jövő hétfőn jövünk haza...
Pedig nagyon szívesen elmentem volna a talira... Az én babám még csak 6 hetes ugyan és ez a kimozdulás lesz az első balcsira,barátokhoz megyünk vendégségba, ahol szintén van két gyerek... Ha nem bírjuk a kiképzést ,akkor hazajövünk.. és akkor ott leszek a találkozón én is. De ha minden rendben van, akkor maradunk jövő hétig... :o)
Puszi mindenkinek...
lag
 
 


Szia Lag! :)

Én inkább annak drukkolok, hogy a Balcsin töltött időtök legyen nagyon kellemes, mert tali lesz még sokszor, ez meg a ti első igazi családi nyaralásotok :)
És le a kalappal, hogy elindultok ilyen pirinyó kismanóval! 8)

Pusz!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Ééééén vagyok az elsőőő :D:D:D

Hatötvenkor fel kellett kelni, remélem, hamar visszaalszunk, mert már rámférne :)

Állbíbekk... :twisted: :twisted:

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló !!!

Mindenki jól vészelte át a tegnapi vihart ??
Mi egy kicsit nyügik voltunk! :roll:

Lag: nektek jó nyaralást és szebb időt !!!!!! :D

Erika: jobbulást neked!!!!!! Mostanában rátok jár a rúd !!! :cry: Lili szeme jól van már?

Sis.:Részvétem a korai kelés miatt !!!! :( Akkor csütörtökön lehet csak mi iszunk kávét ???? :D :D :shock:

Pussz mindenkinek!!!!

Juc
babi24
 
 


Itten vádzsok, dráágá dézsvíírek!

Nem aludtam vissza, mert el kellett pakolni a tegnapi babatali után, meg Máténak ebédet főzni, bezzeg ő másfél órája húzza a lóbőrt. :)

Tegnap jöttek páran a kortárs cimbik közül partyzni, öt felnőtt, hét gyerekkel, tök jó volt, legközelebb akár ti is jöhetnétek hozzánk is. Terasz, medence, hűvös szoba, finom kaja, tejeskávé, stb 8) 8)

Vihar nekünk naaaggyonnagyonn tetszett, Máté végig kint állt az ablakban, és lesett :D

Babi,
hát, ha nincs több jelentkező, akkor négyesben kávézunk :)

De lehet, hogy nekem fogorvos lezs a program, bár nem tudom, melyik nap tudok elmenni. Nem fér ki a bölcsességfogam, és ettől már lassan nem tudom kinyitni a számat :(
De azért a kávé még befér 8)8)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok csajok!

Sajna holnap délután én fogászaton senyvedek majd. :cry: :cry: :cry: :cry:

Következő alkalommal vizsont ott a helyem :D

Pusztok!

És kérek vudut holnapra! :roll: :shock: :shock: :shock:

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!


Mostmár mi is kezdünk jobban lenni.Lili már jól van,én még kicsit nyügi,és taknyos vagyok.De erősen kúrálom magam.
Sis:Szorítok ezerrel.
Juc:Ti jól vagytok?
Lag:nektek jó pihizést!
Ankia:Veletek mizú?
Pusz mindenkinek:E.
szherika
 
 


Sziasztok lányok!

A betegeknek jobbulást kívánunk!

A fogászat miatt pedig picit sem irigyellek Sisotris! Nekem van egy szörnyű élményem, és azóta hiába váltottam dokit, aki tündéri és ügyes, sajnos elvesztettem a bizalmat. Remélem neked szupi dokid van!

Mi pörgünk ezerrel a költözés témán, néha már úgy érzem, hogy az OBI-ba járunk haza. Kicsi fiam teljesen otthon érzi magát. Már tudja hol vannak a kedvenc játékai (pl. élvédők :D ) és spuri az adott polchoz. Persze ember legyen a talpán, aki visszaszerzi tőle!
Ja, és tapasztaljuk a DH-i önkormányzat ... hogy is fogalmazzak ... eredeti hozzáállását a dolgokhoz.

A mihamarabbi találkozásig...
Üdv.:
Ankia
ankia
 
 


Halihó!
Hát nem mentünk le a Balcsira... majd csak holnap este,..
Szóval ha ma lesz a tali, akkor ott lennék én is...
Csak senki nem írta, hogy mikor és hol... Vagy most akkor elmarad?
lag
 
 


Na? Merre induljak? Sehol senki??
lag
 
 


Sziasztok!

Köszi a vudut lányok, tudtam, hogy ez be fog jönni :)

Egyelőre úgy néz ki, hogy nem kell húzni, mert ha kifért a bal, akkor a jobb is ki fog... bár most konkrét seb van ott, azért fáj ennyire. Holnap még megyek ecsetelésre, már a mai adagtól is sokat enyhült a szájzár is, meg a fájdalom is, remélem, tényleg megúszom ennyivel!
Ja, és a többi még mindig ép, bibibíííí :D:D:D

Ankia,
ha lejöttök, szívből ajánlom Árvai Katalin doktornőt a sima "sztk" rendelésen, arany keze van! Összesen két tömött fogam van, mindkettőt ő csinálta, szuri nélkül, mert pici lyukak voltak, de tényleg nagyon ügyes, mindig ellát tanáccsal is, és nem utolsósorban nagyon barátságos, emberséges orvos, ami ritka manapság.

Lag,
te szegény, én nagyon szívesen mentem volna inkább talizni, de majd legközelebb!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló mindenkinek !!!!

Sis.: vuduztunk mi is ezerrel csak nem volt időm írni mert káosz volt a tegnapi napunk !!!! Örülök,hogy jól megusztad !!!! :D

Lag.:Bocsi ,hogy mi sem értünk rá tegnap !!!!

Erika:lassan ti is rendben lesztek és akkor összekapunk egy talit !!! :wink:
Köszi kérdésed mi jól vagyunk !!! Csajozunk !!! :lol: :lol: :wink:

Ankia: hmmm... önkormányzat ........ !!!!!!!! :oops: :x :cry: :wink: :lol: Kitartás !!!!!

TALI JÖVÖ HÉTEN esetleg jó lenne ha sikerülne valamelyik nap ?

Pusszkó !!! Juc
babi24
 
 


Sziasztok!
Most találtalak meg Benneteket. Nemrég költöztünk ide, mi is babázunk, van egy 21 hónapos Dorkánk.
Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Mivel újak vagyunk itt, még nem választottunk felnőtt háziorvost, most viszont szükségünk lenne rá. Hogy működik ez itt, lakóhely szerint vagy nem veszik annyira komolyan mint a gyerekorvosnál? Ti kit javasoltok? (ha szigorúan veszik a lakóhely szerinti beosztást akkor a Nádor lakópark kihez tartozik?)
Segítségeteket előre is köszönöm!
anyooka
 
 


Szia Anyooka!

Üdv a terepen :)

Háziorvos itt is választásos alapon működik, és a gyermekorvos is. Bárkit felkérhetsz, hogy legyen a dokitok.

Az én dokim jelenleg Dr. Kozma Magdolna, eddig meg vagyok vele elégedve. Nem olyan rég választottam őt Dr. Magyar Zoltán helyett, aki szerintem nem kicsit felületes.
Dr. Hégely Ferenc Tivadarról hallottam még jókat.

Remélem, segítettem valamennyit :)


Többiek, a héten egy tali?
Ki mikor érne rá?
Írjatok minél többen!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


SZiasztok!
Mi a héten megint neki veselkedünk a balatonnak... Szóval szerdán mennénk, ha addig javul valamit az idő... Ha nem, akkor készen állok én is a talira... :)
Anyooka: gyerekorvosnak mi a Dr. Kovács Zsuzsát választottuk,... eddig minden redben van vele... Bár az én picim még csak néhány hetes, eddig csak kétszer találkoztam vele a kötelező dolgok miatt....
lag
 
 


Sziasztok!

Én is várom a házidokis ajánlásokat, mert nemsokára nekünk is szükségünk lesz rá.

Láttam Anyooka, hogy írtál a ncl-es topicra is. Ott már volt szó gyerekorvosokról és a következő nevek hangzottak el, akiket ajánlottak: Gellért doktornő és Varga Irén doktornő. Esetleg nektek valami tapasztalat lányok gyermekorvos téren?

Amivel nem vagyok képben: DH-in ugye nincs kórház? Csak háziorvosi rendelők vagy esetleg van szakrendelő is? Azért kérdezem, mert az én pici fiam kicsit problémás eset, és bár már a nehezén remélhetőleg túl vagyunk, de nyugodtabb lennék, ha lehetne megfelelő orvosi ellátásra számítani. Ha tényleg nincs kórház, akkor egyébként Dunaharaszti hová tartozik? Mármint hol van a legközelebbi kórház?

Köszi a segítséget!
ankia
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a segítséget!
sisotris! "sugallatodra" ma meg is kerestük dr Kozma Magdolnát és az első benyomásunk abszolút pozitív volt. (párom nem bír szombat óta kiegyenesedni, lumbágója van... :( )
ankia! Gyerekorvosnak mi Varga Irént "választottuk" mert amikor ideköltöztünk a védőnő azt sugallta hogy nem nagyon örülnek ha máshoz megyünk mint akihez területileg tartozunk. De meg vagyunk elégedve vele.
lag! Szorítok hogy javuljon az idő szerdáig!
anyooka
 
 


Helló mindenkinek !!!!

Lag:remélhetőleg javul az idő szerdáig mi is szorítunk nektek !!!! :D

Sis.: nekünk jó a csütörtök pl.(,hogy maradjunk a csütörtöknél )?!

TÖBBEK????? Nektek mikor lenne jó ??

Anyooka: nekünk is a Kozma Magdolna a háziorvosunk és meg vagyunk vele elégedve,nagyon rendes !!!! Gyerekorvosunk a Kovács Zsuzsa mert őt választottuk nem érdekelt,hogy örülnek vagy nem !!! :lol: Nagyon szeretjük mert figyelmes és segítőkész !!!!
Lényeg ,hogy bevált az Irnén nektek!!!!!!

Erika: Jólvagytok ???

Üdv.: Juc
babi24
 
 


Sziasztok!

Ankia, Anyooka,
nekünk is Varga Irén a dokinénink. Én nem tudtam, hogy kihez tartozunk, de ő volt az én orvosom is anno, úgyhogy nem volt nehéz választás :)

Ankia,
sajnos nincs helyben kórház, a Heim Pál gyermekkórház a legközelebbi a Nagyvárad téren, és azt hiszem, helyileg is ők az illetékesek. Szakorvosi rendelők Szigetszentmiklóson vannak, a nagyját ott is le lehet rendezni.

Anyooka,
párod lumbágója :( Vuduzok, hogy jobb legyen!
Doktornő mit mondott rá?

Juc,
nekünk is megfelel a csütörtöki nap, de a többiekre való tekintettel rugalmasan kezeljük! :) Időt meg még pontosítunk!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Ja, LAG, boooocs!!! :D

Vudu természetesen nektek is jár jóidő ügyben!!! :D

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: