Új privát üzeneted érkezett!

Nem hiszem hogy van itt mostanság valaki, de azért Sziasztok!

Mostmár én is aggódom Hajniért, nem is szólt előre, hogy néhány napig nem jön....
Mi lehet vele?
Kép
Már benéztem a másik a topikba is, de ott sem írt.
Emeseanyu is eltűnt? Kép
Együtt tűntetek el? Kép

Cirmike, tényleg vigyázz magadra, főleg a kis "pötty"-re. Tényleg nagyon biztonságban van benned, de azért óvatosan.
Kellemes, aktív pihenést, síelést.
Biztos sok új élménye lesz Rolinak, amíg távol lesztek egymástól. Lesz élménybeszámoló.

Szia.

lola77
 
 


Sziasztok!

Köszi hogy aggódtatok értem. Már itt is vagyok. Csak eddig nem volt netünk.

Velem semmi nem törpént különben.

Lola, örülök, hogy a pici fiad már majdnem teljesen jól van.

Délután még leszek, csak nem tudom mikor, inkább estefele.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja azt nem is írtam miket főzőcskéztem. Keddem sonkás tészta volt, szerdán nem emlékszem, csütörtökön a maradék tésztából mákos tészta, pénteken meg sütit sütöttem, mert ma meg holnap jönnek vendégek. Ma meg tejfölös húsgombócot csináltunk anyuval.

Azért jól elbeszélgetek itt magammal, csak egy hangyakukinyit hiányoztok Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Most csak röviden, mert szomszédlánynál vagyok, majd holnap anyuéknál hosszabban.

Bocs, hogy nem voltam eddig, de Emese beteg volt a héten. Már hétfőn. Nem is voltunk böliben. Vírussal kezdődőtt, aztán kezdődő arcüreggyulladás, csütörtökön hányt is meg fosott is. Most már sokkal jobban van, de azért még köhög napi 5-6-ot. Nem is voltunk egész héten sehol, csak én lementem boltba délután, mikor Sanyi hazajött és dokinál voltunk.

Holnap végre kimozdulunk, megyünk anyuékhoz ebédelni. Már nagyon jó lesz. Lehet, hogy hétfőn még nem megy bölibe, majd meglátom.

Sanyi nagymamija is (csémről) bekerült a kórházba, besárgult, most fogják műteni. Az én agyvérzéses mamim is hétfőn megy be, mert megint magas a vérnyomása. Úgyhogy minden összejött megint. Kicsit sok, de ez van.

Amúgy minden ok. Elkezdtem szedni a gyógyit, hogy jöjjön meg. Öt napig szedem, ez a második nap. Utána kb. egy hét és megjön. Utána a harmadik naptól kezdem szedni a peteérés gyógyikat. Elhoztam az injekciót, amit magamnak kell beadni. 14000 ft!!!

Szandra: óriási gratula!!! Ne aggódj, nem vagyok írigy (!!!???), nem ám!!! Nagyon szorítottam Neked, nektek. Aranyosak a nevek is. Várom a fejleményeket!!! Köszi a drukkolást, remélem sikerül. Ha nem is az első, akkor a második. És akkor decemberben szülnék, mint négy éve.

Hajni: remélem minden ok nálatok. Jó lenne ha már te is pozítivat tesztelnél. Puszi nektek. Holnap írok!

Lola: majd jövő héten remélem talizunk már a böliben. Soma meggyógyult már? Biztos járvány volt a böliben, mert szegény Mesikém is két hét után beteg lett már.

Bocs, most ennyi, majd holnap bővebben. Szóval nem tűntem el, csak sajnos ez volt. Ha otthon lenne net, más lenne.

Puszi nektek!

Szandra: GRATULA!!!

emeseanyu
 
 


Ja, ma hurka, kolbász volt hagymás törtkrumplival. Holnap anyuéknál babgulyás lesz, tejszínes csirkével, körettel.

emeseanyu
 
 


Na végre, hogy visszatértetek Hajni és Szilvi, közénk. Már olyan egyedül éreztem itt magam.

Sejtettem, hogy a neted szarakodik, mert különben biztos szóltál volnál előre, hogy nem leszel. De hát az a fránya technika.
És hogy bírtad ki amúgy egész nap, mivel foglaltad le magad, hogy nem ülhettél gép előtt? Kép

Szilvi, Soma szerencsére elég hamar meggyógyult, szerdán már mehettem dolgozni, úgyhogy csak 4 napot voltam GYÁP-on. Biztos Emese is a böliben szedte össze. De képzeld csüt-ön voltak kinnt sétálni a Csóni-tónál, mindkét csoport! Somának nagy élmény volt, mert sokat mesélt róla. Persze tiszta sár volt az összes ruhája. Annyi baj legyen.
Szurkolok, hogy sikerüljön minél előbb az inszem. Ha az első nem jön össze, 1 hónap múlva már lehet is a következő? Az tök jó, csak kész anyagi csőd lesz nektek! Kép
Nem baj, a gyerekért mindent.
Szép sorban bebabásodtok nekem itt mind a 3-an, aztán még én is megkívánom.... Kép

Még nem tudom, megpróbálok jönni én is holnap, hátha összefutunk...

Jó éjt!

lola77
 
 


Szia!

Szilvi, örülök hogy javul Emese. Nagyon aggódtam ám érte. Ezek szerint hatottak a gyógypusziaim Kép.

Lola, én is remélem hogy jössz holnap. Én egész nap pakolásztam, sütöttem, főztem, meg rájöttem,hogy semmi értelmes játék nincs a gépen Kép. Nagyon rossz volt hogy nem voltatok. Annyi mindent akartam mondani, mindig ideültem, hogy elmondom, és rá kellett jönni, hogy mégse Kép. Nehéz volt de túléltem Kép.

Különben ma rossz kislány voltam, mert ittam pezsgőt is meg Martinit is. Nagyon bízom a hónap sikerében ugye Kép. Elméletileg még nem annyira árt, mert még csak a 24. napon vagyok. Bár már csak négy nap. Na nem baj, max alkoholista lesz egy picit a baba. Majd elküldöm valami elvonóba Kép. Na jó csak vicc volt, tudom hogy rossz kislány vagyok.

Na inkább megyek is, mert ilyenkor nagyon jó a beszélőkém és nem győztök majd olvasni Kép.

Puszi, jó éjt
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Most csak délelőtt, meg középdélután vagyok. Ha valaki van, akkor írjon.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajocák!

Vagyok.

emeseanyu
 
 


Szia, én is Kép.

Jól vagytok?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát, egy fokkal jobban. Azért még úgy napi 5-6-ot köhög és az elég zajos, úgyhogy holnap nem viszem még bölibe, de remélem kedden mehet. Nem akarok sokat kihagyni, nehogy megint nehéz legyen.

Kezd fájdogálni a hasam, pedig még csak harmadik napja szedem a gyógyszert.

Most beszéltem a másik topikban egy lánnyal, akinek a barátnőjének két gyereke van, mindkettő inszemmel sikerült és elsőre. Ez elég biztató....

Nálad mizújs?

emeseanyu
 
 


Látom nagyon izgulsz már Kép. Ne idegesítsd magad, nem hiszem hogy az jó ilyenkor Kép. Majd mi izgulunk érted, legyen elég ennyi Kép.

Nálam semmi. Még mindig fájdogál a pocakom, de még nem jött meg. Már csak két nap van a ciklusomból elvileg. Most valahogy nem izgulok úgy mint a múlt hónapban. Lehet hogy azért mert most messzebre helyeztem a teszt idejét? Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Örülök neki, hogy lazán fogod fel. De azért a helyedben ha most esetleg nem sikerül, egy sperma és hormonvizsgálatot végeztetnék. Nem kerül semmibe és legalább egy fokkal előrébb vagytok. Látod, Cirmikének is az egyik hormonja egy picit magasabb volt, egy-két hónapig szedte a gyógyit rá és már rendben is van....

Család? Ma ki főz és mit?

emeseanyu
 
 


A család most heveri ki, a tegnapi vendégsereget, anyu főz rakottkelt. Erről jut eszembe, Lola nyisd az ablakot, küldöm Kép.

Nem hiszem, hogy a páromat meg tudom fűzni, hogy kezdjük el a vizsgálatokat. Most beszéltük meg, hogy nálunk minden akkor teljesül, amikor itt az ideje. Ebből sajna nem enged. Meg különben is míg itt lakunk nem annyira akarom. Majd ha külön. Nem kell hogy anyu ezzel szekáljon. Így is azt mondja hogy túl sok hülyeséget csinálok, csak egyszerűen ágyba kell bújni és jön a baba. Szóval nem igazán érti ezt. Na mindegy nem panaszkodom. Majd csak lesz valami.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát lehet, hogy igazatok van. Bár a hormonvizsgálatot Te is megcsináltathatod titokban. Elmész a rendes nőgyógy szakrendelőbe, megmondod, hogy régóta próbálkoztok, ő ad egy vérvételes papírt és valószínű a mensi 3. napján kell egy sima vérvételre menned és kb. két hét múlva van eredmény. Azért lehet, hogy tényleg csak egy pici gond van. Lehet, hogy az sincs. Fiatal vagy még az igaz, de a párod sem lesz már fiatalabb.

emeseanyu
 
 


Teljesen igazad van, de vagy együtt vagy sehogy. Én nem szeretnék ebből veszekedést. Meg ugye mégsem mondhatom, ha valamit találnak, hogy költsük arra a pénzedet, amire megbeszéltük, hogy majd később. Szóval ennyit nem ér az egész. Ha ő így gondoja, nekem még van időm. Költözés után szerintem minden megváltozik Kép. Addig meg kibírom Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Reméljük így lesz a legjobb....

Én is nagyon izgulok. Nagyon sok pénz. Egy alkalom a gyógyikkal együtt kb. 50 ezer. És ez rengeteg. Szívesebben költeném már a babára.....

Tegnap mondta a szomszédlány, (mivel nincs igazán a közelben családtagja), hogy időnként bevállalom e a jövő hónapban születendő babuját, ha ők le akarnak kicsit lépni valahova... Hát persze....

emeseanyu
 
 


Ez tényleg iszonyú sok pénz. Már az a 14 ezer is soknak tűnt amit a szurikra írtál, hát még ez. Kész rablás.

Azért jó lehet, hogy ilyen jóban vagy a szomszéddal. Azért ne hagyd magad kihasználni Kép.

Na megyek hamizni, utánna még visszanézek egy kicsit.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ok, most én is pihenőzök. Sanyi elkezdett valami vígjátékot nézni, és "megkívántam" tőle, mert olyan jókat nevet.

Én is éhes vagyok már...

Nem hagyom magam, de azért jó érzés, hogy így megbízik bennem és nekem is lehet, hogy jót fog tenni.

A pénz azért annyi, mert a dokinak 25-t kell adni, a többi gyógyszer.

Puszi, majd jövök később.

emeseanyu
 
 


Jó nevetést nektek. Én már csak este leszek, mert megyünk a telekre.

Legyetek jók, a kicsi lányod meg gyógyuljon meg Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Szilvi, ha vagy még!

A dokinak 25-öt KELL adni? Úristeeeeeeeeeeeeeeeen! Ő mondta, vagy mások ennyit adtak, vagy ennyit gondoltatok? (Nem midegy!)

lola77
 
 


Szia Éva!

A doki mondta. Hogy nála ennyi. Egyébként a pesti kaáliban is, de oda viszont két naponta fel is kell járni (itt is, de legalább Sárberekbe).

Veletek mizújs?

emeseanyu
 
 


Jól vagyunk, hamar túlestünk a víruson, szerencsére Somának nem volt hányás meg ilyesmi...

Még azt akartam kérdezni az inszemmel kapcsolatban, hogy milyen esélyek vannak? Már úgy általában, vagy konkrétan nálad?
Amúgy az jó hír a másik topikos csaj, hogy elsőre összejött neki. Kép Reméljük Te is hasonlóképp jársz, szurkolok Neked.

Fini ebéd megvolt?

lola77
 
 


Na most kelt föl a lurkó, ennyit hónapok óta nem aludt. 1/2 2-től 1/4-ig. 2 órát!!!!!! Kép
Majd este meg nem lesz alvás... Kép

Azért nem volt semmi, hogy egész héten nem tudtatok sehova se kimozdulni...
És Emese emlegette azért a bölcsit, vagy v.melyik csop.társát, amíg nem jártatok?

lola77
 
 


Nagyon fini volt.

Elvileg 10-25% körüli az esély, de egy normális szexnél is ekkorra az esély első sikerre.

Hármat fog nálam csinálni, azt mondta, hogy többet nem igazán érdemes.

Végülis bíztat, és szerintem sokat nyom a latba, hogy van egy gyerekem már.

emeseanyu
 
 


Emese sajna vasárnaponként nem alszik, mikor anyuéknál vagy anyóséknál vagyunk. Öt fele megyünk innen haza, de így már hét fele alszik.

Igen, emlegette. Főleg Ági nénit és egy-két lányt, akiket kedvel. De egyáltalán nem reklamálta, hogy nem kell menni bölibe. Elvan ő ott, de látom rajta, hogy nagyon nem szívesen megy.

És mit csináltok délután?

emeseanyu
 
 


Na sziasztok, mára ennyi!

Mindenkinek minden jót!

Puszi

emeseanyu
 
 


Végül is akkor sz.tem ez jó jel! (Ezért kérdeztem.) Márhogy emlegeti. Ha kifejezetten nem szeretné, talán nem is szívesen beszélne róla. Az meg hogy el van, de nem szívesen megy, az is tök érthető. Alkalmazkodóképessége legalább van...
Ha belegondolunk, mi felnőttek is elvagyunk sok helyen, más lakásában, még munkahelyen is (ha nem kifejezetten szar melót csinálunk), de legjobb azért nekünk is otthon, a kis családunkkal, a saját fészkünkben.
Na ez csakúgy eszembe jutott.

Délután mit csinálunk? Most hogy Soma későbbig aludt, kicsit rövidebb lett a du., nemtudom, hogy lemegyünk-e még levegőzni. Bár délelőtt tettünk egy nagy sétát, mert a Zotyó el akart menni az OBI-ba, és oda gyalog mentünk.
Z. egyébként most alszik, Soma ilyenkor szeret rajzfilmeket nézni, most épp a Némót rakatta be, aztán kéri a Süsü-t, Micimackó részeit...
Szóval sz.tem ma már itthon leszünk.

És Emese továbbra sem pisil-kakik a bölcsibe, hazaviszi?

lola77
 
 


Jó, persze menjél csak. Szia.
Biztos összefutunk kedd után a bölcsibe.

lola77
 
 


Helló!

Van itt még valaki? Én most jöttem haza. Egy kis pakolás, tus-tus, aztán majd egyszer csak jönnek a vendégek Kép. Nem igazán van kedvem hozzájuk, de ha már egyszer bejelentkeztek Kép.

Na megyek is pakolni, nehogy előbb itt legyenek mint rend lesz.

Közben vagyok itt is, úgyhogy leslek titeket Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szegény Hajni, leshettél minket tegnap este is, meg ma is.
Cirmike még soká lesz, Emeseanyu ilyenkor nem tud jönni, úgyhogy csak hozzád intézem soraim.

Semmi különös nem történt velünk. Ma du. az unokahuginál voltunk Somával játszani.
Délben taliztunk a bölcsiben Emeseanyuval. Engedte a leányzót a doktornéni bölcsibe, nem volt különösebb gondjuk a kihagyás miatt. Soma ropit kapott Emesétől, mi pedig kindercsokit adtunk neki. (Mert hát ugye mindegyiknek a másiké kellett... Kép)

Hát ennyi.

A tegnapi vendégek hozzátok jöttek, vagy az egész családhoz?
Most hogy állsz a mensivel, mikor kellene nem megjönnie?

lola77
 
 


Szia!

Már be sem néztem, mert egész nap senki nem írt Kép

Édesek lehettek a kölykök Kép. Különben nekem a mai napig a másiké a jobb Kép. Sosem fogok felnőni. Örülök, hogy Emesének nem esett annyira nehezére elmenni bölibe. Jó hogy írtad, meg sem kérdeztem volna, mert én azt hittem még egy darabig nem megy.
Velünk sem történt semmi különben. Voltam a kukásoknál egy állásinterjún. Majd jövő héten meglátjuk mi lesz Kép.
Szombaton anyuékhoz jöttek, vasárnap meg a páromat köszönteni hozzánk. Egész jól elvoltunk ahhoz képest, hogy semmi kedvem nem volt hozzájuk Kép.

Ma vagyok a 26. napon a 27 napos ciklusból tehát honap után kellene megjönnie. Szerintem meg is fog, ma már egy párszor szaladtam a pisildébe, hogy na most tuti megjött. Különben a görcsökön kívül semmi tünet. Mondjuk aznap sokott lenni az idegroham, úgyhogy egyéb tünet még korai. Majd meglátjuk mi lesz. Ma reggel még volt páfránykám, azóta meg elfelejtettem nézni Kép

Na megyek aludni
Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ma székelykáposztát főztem. Menzi még nincs, sőt a görcsök is enyhültek este óta.
Más hír nincs

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia. Szokásos esti bekukkantásom alkalmából üdv. neked.
Milyen kukásoknál voltál állásügyben? (RWE?) Milyen állásra jelentkeztél? (Gondolom nem kukásnak... Kép) Tényleg Te hol dolgoztál korábban? Lehet, hogy már írtad, akkor sorryyyyyyy!

Azért örülök, hogy enyhülnek a görcseid, mégha úgyérzed is, hogy biztos meg fog jönni, de legalább ne kínozzon annyira fizikailag, nemigaz. Ha már lelkileg úgyis - gondolom - elég szar. Kép

De azért még ne szomorkodjunk, hátha nem jön meg!

Megint székelykáposztát.... Most én nem főzök utánad, mert most ettünk 7végén töltöttet.

Ma is taliztunk Emeseanyuval. Csak ott nemigazán lehet dumcsizni olyan dolgokról, amikről itt igen, mert ott a gyerkőcökre figyelünk, öltöztetjük... aztán sietünk haza.
Pedig meg akartam kérdezni Tőle, hogy megjött-e neki, a gyógyszertől. De elfelejtettem. Na majd holnap, vagy ha összefutunk.

Mit szólsz a hóhoz? Márhogy elvileg holnap lesz sok. Kíváncsi leszek, jöhetne már, hogy elővehessük kicsit a szánkót Somának. Már azt se bánom, ha a buszozás reggel megbénul és kések melóból... Kép De úgy húznám már, meg nekem is hiányzik a tél-érzet...
Bár egyelőre nem látom, hogy esne, de állítólag már az ország nyugati részén igen. Majd éjjel ér ide, biztos..

Na befejezem a meteorológiai képességeim fitoktatását.

Szióka!

lola77
 
 


Szia!

Kicsit feledékeny a családom. Én is mondtam ár hogy szinte állandóan ezt eszünk, de anyu közölte hogy rég volt. Kép Nekem mindegy, én azt főzök amit mondanak Kép

Ha éjszaka esik annak nem fogok örülni, mert holnap kocsikáznom kellene. És természetesen nyári gumik vannak a kocsin, meg különben is Kép.
Pedig télen tanultam vezetni, a legnagyobb hóban. De az már rég volt Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Halló!

Na, jó szamár megérzi KépKépKép. Akkor ma már nem megyek sehova, max havat lapátolni Kép.

Meséljetek, mennyire élvezik a gyerekek?
Jót szánkóztatok?
Nem semmi mennyiség esett az éjszaka Kép

Hajni, aki a napon van Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok csajok!

Böli után szánkóval még elhúztam Emesét kicsit anyuékhoz, mert a héten még nem taliztak vele.

Még nem jött meg, mert tegnap hagytam abba azt a gyógyit. Kb. innentől még három-négy-öt nap.

Hajni: nagy-nagy gratula!!! Lehet, hogy ez jelent már valamit. Mikor tesztelsz? Megy a sok drukk és babatapasztó enerdzsi!!!

Emese ma nagyon nyügi volt a böliben, már reggel is sírt, hogy ne hagyjam ott, és egész délelőtt állítólag sírt, hogy hiányzik neki az anyu. Mondta Ági néni, hogy ez mindenkinél előbb-utóbb eljön. Meg az is lehet, hogy tegnap lecseszte Ági néni, mert valakit (gergőt) fejbe akart verni (mert a gyerek megszorította a kezét). Igaza volt Ági néninek, de Emese nagyon érzékeny, otthon is nagyon megviseli, ha rá van szólva, főleg ha néha hangosabban (Éva, tuti, hogy ezért találta ki a telefon témát Emese). És ez is közrejátszhatott, hogy ma nem akart menni. Ebből gondolom, hogy Ági néni azért hangosabban szólhatott rá. Ma meg tiszta vörös folt van Emese fején, Ági néni nem mondta, hogy összefejelt egy gyerekkel (Emese mondta). Úgyhogy elegem van...

Sanyi nagymamája kórházba került, tegnap műtötték, sajna nagyon súlyos. Felnyitották, de már nem csináltak vele semmit, mert hasnyálmirigy rák és nagyon súlyos. A doki megmondta, hogy pár hete van. Nem akartuk neki megmondani, mert így is nagyon félt az egésztől (még most is) és nagyon nehéz ezzel a tudattal mellette ülni. Tegnap is egész délelőtt bent voltam, aztán egész délután (addig Sanyi volt Emesével, és szerintem ez is megviselte őt).

Ma délután még visszamegyünk egyszer, eldöntöttük, hogy Sanyival bevisszük pár percre Emesét és Dávidot, hogy még láthassa őket utoljára (ő ezt nem tudja).

Szóval van minden. Holnap végre fodrászhoz megyek, aztán még lehet, hogy előtte bemegyek a mamájához a kórházba. Most azért aggasztó ez a hó. Hideg is van, de nem lehet, most elhagynom magam.

Amúgy nincs semmi. Hétvégén jön Dávid, péntektől. Eldugult a vécénk, Emese lehúzta véletlenül azt a felakasztós műanyag illatosítót. Majd este szegény Sanyi szedheti szét a klozetot és matathat benne. Felhívtam két dugulásost, 8 ezer lett volna, úgyhogy ezt most inkább kihagyjuk.

Most mennem kell, vigyázzatok magatokra. Hajni, ha tesztelsz, akkor küldj sms-t feltétlen!!!

Puszi nektek, szombat fele jövök!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Szilvi, nem lennék a helyedben. Szörnyű lehet Kép.
Azért örülök, hogy ti jól vagytok Kép. Lehet hogy nem is látta, hogy összeszaladtak, tudod milyenek a gyerekek. Ráadásul még a vécé is Kép. Nem semmi napod van Kép. Nem baj, lesz még jobb is.
Köszönöm, hogy izgulsz nekem. Persze hogy küldök sms-t, de csak elsején tesztelek, ha addig nem lesz semmi. De szerintem úgy is lesz, úgyhogy megint nem fogok látni élőben tesztet Kép. Majd kiderül. Azért szeretném ha már kedd lenne. Nagyon izgulok Kép. Bár végre egy hónap hogy nem előbb jött meg Kép. Azért ez is haladás Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Szóval nem merészkedtél elindulni autóval?

Azt mondta az Emeseanyu, hogy ma mindenki nyűgi volt a böliben. (Soma is.) Hát persze. Kinnt esik a hó, olyan zord idő nincs, de nem vitték ki a gyerekeket... Pedig idén még egyik sem igen látott havat. Hát ezért!
Mi is hazahúztuk szánkón a Somát a bölcsiből, anyukám segített. Du. pedig lemegyünk a Csóni-tóhoz, ott még jó szűz hó van, könnyű húzni is, meg lehet szaladgálni is a tiszta hóban. Biztos élvezni fogja.

Hát Szilvi, nem semmi, neked megint összejöttek a dolgok. De legalább a baba-ügyed sínen van, erre gondolj.
El sem tudom képzelni, hogy lehet végigcsinálni, hogy ott ülsz a mami ágya mellett, holott tudod, hogy nemsoká nem lesz! Kép
Azért azt jól teszitek, hogy bemutatjátok még utoljára neki a dédunokákat. Nektek elég szívszorító lesz.
Mostanában mindenki rákos, tényleg annyit hallok...
A bölcsi miatt ne keseredj el, megértelek. Soma is eleinte azért sírt, mert ő is olyan érzékeny, hogyha jobban rászólnak, azért sír. Hát még egy kislány... Reméljük lesz v.mi pozitív élménye mostanában Emesének, meg el is felejti (ha nem szólnak rá v.miért újra...) és újra megkedveli. Hát nehéz, tudom. Főleg, hogy eddig nemigen sírt. Fel a fejjel.

Majd este, sz.tem bekuksizok megint.

lola77
 
 


Már megjött, köszi az izgulásokat Kép. Sajnos most nem sokat segítettek, legalábbis nem voltak elegek csak két napra Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hú, Hajni! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Nem tudom mit is mondjak, úgy sajnálom! Tényleg!
A páfrányaid sem segítettek....
Most akkor cudar éjszakád lesz!
De azért az első rossz napok után, kérlek fel a fejjel! Tudod, a remény hal meg utoljára.

Hát azért jó éjszakát kívánok, hátha 1 icipicit enyhít.
Azért sírd ki magad nyugodtan, az jót tesz. Meg búj oda a férjedhez, az is!

Pusz!

lola77
 
 


Szia Lola!

Egész jól aludtam két Flector után. A páfrányaim semmit nem értek, de azért ebben a ciklusban is nézem ám őket Kép. Végre valamiben sikerélmény Kép.
Már egész jól vagyok, a tegnapi egész napos bőgés után. A páromhoz bújással az a baj, hogy nála bíztonságban érzem magam, és nem tudom abbahagyni a sírást.

Már szinte tudira érzem, hogy baba, csak az új házba szeretne jönni, elég válogatós, majd ha kijön megnevelem Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tettem be a profilomba magunkról képet. Kicsit össze vagyunk nyomódva, de így sikerült Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helló-belló!

Jók vagytok a képen Hajni, megnéztelek. Nem is vagytok olyan "palacsinták". Azt vettem észre, hogy az orrotok tök egyforma. Pedig hát nem is vagytok testvérek...! Kép

Pénteken taliztunk Szilviékkel a böliben, csütörtökön nem voltak, de azt ígérte, hogy majd itt leírja, hogy miért. De hát nem jött. (Valami gond volt a g.néni és Emese között...) Majd megtudjuk.

Cirmike! Mi a helyzet, megérkeztetek a síelésből? Mesélj majd, hogy milyen volt, hogy bírta Roli nélkületek.

Nálunk tegnap bableves volt+ káposztás tészta, ma meg paradicsomos káposzta, sült oldalassal. Most meg kelesztem a pizzát, vacsira azt sütök.

Pusza mindenkinek!

lola77
 
 


Húúúú, de fini vacsi lesz Kép.
Én is azt néztem a képen, hogy eléggé egyforma nagynak tűnik az orrunk, élőben még észre sem vettem KépKép

Remélem nincs komolyabb baj Sziliéknél. Én is vártam szombaton, de csak egy sms jött.

Nálunk, erdélyi raguleves, meg sültkrumpli, rántott hús volt.

Különben velünk semmi nem törpént. Tegnap költöztettük a szomszédékat, ma meg kint szüttyögtünk a telken.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Márhogy a teleken a majdani szomszédotokat, vagy a mostanit? (Ha a telekszomszédot, akkor irígykedsz, mi?)

Szilvi annyit tudott súgni, hogy az Ági néni kiabált az Emesével, és másnap tök sírt, hogy nem akar bölcsibe menni, pénteken se akart, de akkor már hozta. Bővebbet majd tőle.

Mi van abban az erdélyi ragulevesben? Úgy a raguleveseket ált.ismerem és tök szeretem.

Ja, a pizzánknak már jön az illata is... Kép

lola77
 
 


Na sziasztok csajok!

Tegnap nem voltunk, mert Sanyi rábeszélt egy szánkózásra. Semmi humorom hozzá, mert utálom a harisnyát, utálom a sapkát. De végül is tök jól éreztük magunkat. Még én is csúsztam Emesével és Dáviddal is. Emese síkitozott örömében. Dáviddal is engedtük csúszni, tök ari volt Dávid, vigyázott rá. Most én vittem haza Dávidot busszal négy fele, utána bementem Sanyi mamájához a kórházba, utána az én mamámat látoggattam meg. Sanyi focizni ment, Emese anyuéknál volt addig.

Sanyi mamája sajnos rosszabbul van. Kapott már vérátömlesztést is. Amúgy felkelhet, teljesen magával van és iszonyat nehéz arról beszélni vele, hogy mi lesz majd otthon stb, mert SEMMIT nem tud!! Azt hiszi, azért kapott vért, mert vérszegény.

Szombaton megjött. Teljesen más megjövés volt ez. Nagyon fáj a hasam, most is, és rendes vérzés van. Úgyhogy bizakodom. Holnaptól kezdem szedni a clostyt és holnaptól hat napon át adom magamnak a puregon injekciót (peteérésre). Jövő hét pénteken ultrahang, aztán meglátjuk. Izgulok. Nagyon.....

Pénteken voltam Csilla barinőmnél babázni megint. Már hat hetes a Petike. Mivel ott a Dóri is (két és fél éves és elevenke), többször pesztráltam a Petikét. Nagyon jó érzés volt. Most már ügyesen tartja a fejét, úgyhogy könnyebb volt fogni.

Ma májgaluska levest és rakott káposztát ettünk anyóséknál. Finom volt.

Szóval mostanában nem igazán akar menni Emese a bölibe. Lehet, hogy ez a szoktatás miatt van, mert mondta Ági néni, hogy minden gyerek (aki kötődik az otthonához), előbb vagy utóbb sírni fog, lehet, hogy most jött ki rajta. De volt rosz élménye is. Otthon ugyebár persze, hogy rá szoktunk szólni, de kiabálni sose és nincs ehhez hozzászokva. Megértem valahol a g. nőket is, hogy ennyi gyereknél muszály rendet tartani, de nekem is rosszul esett a dolog. Emese még nincs hozzászokva, hogy kell gyerek társaságban játszani és meg kell tanulnia, hogy más kezéből nem veszünk el semmit, nem rombolunk szét semmit. Hát az egyik harcias kisfiú játékát elrontotta, a kisfiú megszorította a kezét, Emese meg fejbe akarta vágni építő kockával. Szerintem Ági néni rákiabált (rászólni már hallottam és Emesét meg sem viselte), ez viszont nagyon. Kicsit eltúlozta Ági néni. Azt mondta, még jó, hogy volt a Gergőn játék "munka"sapka.
Otthon mesélte ezeket Emese és hogy nem akar bölibe menni és Ági néni hangosan kiabált rá. Másnap, szerdán nagyon nehezen sikerült rábeszélni, mikor otthagytam, már akkor sírt. Aztán mentem ebéd után, láttam, hogy ki van sírva a szeme és mesélte is, hogy sokat sírt. Ági néni is mondta, hogy egész reggel sírt, hogy "anyukám". Akkor nem is vettem észre, otthon láttam, hogy egy nagy vörös folt van Emese szeme felett. Mesélte, hogy összekoccolt a Szabolccsal. És Ági néni mérges volt rá, hogy ekkor sírt nagyon és "anyuzott". Ezen kiakadtam. Három évig csak én neveltem, mindenben mellette voltam, szerintem természetes, hogy ha fájt neki, sír és engem akar. Ez nem volt szimpi dolog és az előtte napi dolgok miatt szerintem Emese besokkallt és csüt. nem akart menni. Pénteken azért már vittem. Bár üvöltött, mikor otthagytam, kb. kilencig, utána már jobban volt. Igen, elég szigorú Ági néni, ami nem rosz, csak szerintem azért kiabálni nem kéne, főleg olyan gyerekekkel akik érzékenyebbek. Először nagyon ki voltam, azon is filóztam, hogy beszélek vele, vagy másik csoportba rakatom, de anyukám megyőzött, hogy ezzel Emesének ártanék és meg kell szoknia. Mindenkinek kell csalódnia is, abból tanul. Igaz, de egy anyának akkor is iszonyú nehéz ez. Szóval.....


Pizzát akarok!!!! Van még?

Holnap Éva biztos talizunk, mert megyünk. Hogy mi lesz, még nem tudom.

Egyébként veletek mi van?

Hajni nagyon sajnálom, hogy megjött..... Babát akarok a te pocidba is!!!

Cirmike még nem jelentkezett?

Puszi nektek, még fél órát vagyok. Aztán majd kedd délután.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Szia!

Én is sajnálom a pici lányodat, de lehet hogy igaza van anyukádnak. Az is el tudom képzelni neked milyen rossz lehet, de kitartás, később jobb lesz Emesének, hogy ismeri a közösségi szabályokat Kép.

Ez a hét akkor ilyen megjövős hét volt Kép. Én is nagyon izgulok, remélem ti bebizonyítjátok, hogy elsőre is sikerülhet Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát sziasztok csajok!

Akkor mára ennyi. Puszi nektek. Kedd fele jövök!

Hajni: mivel egyenlőre van interneted és ha lesz egy kis időd, tudnál nekem keresni az inszemről dolgokat, hogy mi az ami sikeressebbé teheti, meg ilyesmik??? De csak ha nem gond!

Kedd fele jövök!

Köszi

Szilvia

emeseanyu
 
 


Jajj, Lola, még neked is akartam írni Kép.
Eléggé irigykedtem, mert a telekszomszédék költöztek. Mondjuk elég bátrak, mert két picivel (1 és 3) költöztek be egy háromnegyedig kész házba. Hát nem tudom, én inkább megvártam volna míg kész. Gyerek nélkül más a helyzet, mi is költözünk, ahogy van egy lakható szoba, de szerintem gyerek mellett nem lehet úgy dolgozni. Mindegy ők tudják.
A levest úgy kell csinálni, mint a húslevest, csak kell bele babérlevél, meg be kell rántani vajas rántással, meg habarni is kell. Nagyon fincsi szerintem.

Köszi, nem kérünk pizza beszámolót, így is csurog a nyálunk. Inkább állíts át hozzánk egy-egy szelettel Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: