Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most csak röviden,mert mindjárt dolgoznom kellKép!

Anita
Vp-ben van két klub is.Az egyik a Családsegítőben 2-3 hetente,asszem csütörtökön,most nem voltam,így nem tudom.De meg tudom majd mondani,hogy mikor lesz a következő,ha gondolod,sok korunk beli gyermek van!A másik kint Dózsavárosban,a védőnőknél minden héten kedden,de arról nem sokat tudok!Szt vmelyiket próbáld ki!Kép

Szilvi

OK,majd egyeztetünk,nem gond,ha nme vagy ott,de azért jó lenneKép!Majd írok,hogy mikor lenne jó,ok?
Vagy mondjuk vmikor tél végére kéne szervezni!

Majd jövök még nem sokára!

Bringának elvileg még kb 10 napja van ,elég elfiglalt,mert alkást újítanak!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok.

Köszi a válaszokat.

Anyapoc: Nagyon köszi a segítséget. Nem tudtam, hogy vanak már ilyen klubok. (Hol vannak ezek hírdetve?) De nagyon szívesen elmennék. Ha tudsz bővebbet róluk, akkor írd le kérlek. Ja, egyébként az én fiam 7,5 hónapos. Szoktak ilyen picik is lenni?

Fksz: Remélem jól van már Katád. Látom, hogy te is írtál babaklubról. Ha leírnád, hogy ez hol van, vagy hol találok róla infót, azt nagyon megköszönném.

Puszi: Nita
anita78
 
 


Sziasztok!

Először is a nagy hír,tegnap érkezett az sms,hogy Bringa Berni babája este 10.05-kor kibújt 3400 gr-mal és 54 cm-rel! Itt is még egyszer nagy gratula!!!KépKép

Anita

Az én fiam 4 hónapos sem volt,amikor először lmentünk a klubbaKép,úgyhogy csak nyugodtan!És most is vannak picik,mert vannak olyan régi klubtagok,akiknek már a második jár ideKép.A családsegítőst meg kell néznem,hogy mikor lesz,de ha bemész hozzájuk,biztosan megmondják.Tudod,hol vannak?
A dózsás minden kedden asszem 3-tól van, a Dózsa téren van egy nagy egészségügyi épület,házi orvos,védőnő stb...,ott szokott asszem lenni,de azt nem ismerem. Ha a másikat nem tudod,akkor előkeresem a papírjukat,ogy mikor lesz a következő!!!!Aztán csak gyere!

Pussz,Anyapoc

Ui:majd jövök bővebben,de most rohanok!Kati?!!!

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagy-nagy gratula Bringának és az egész családnak!!!!KépKépHa tudsz bővebbet a szülésről majd számolj be.Kép

Anita: Nagyon aranyos a babád!!Kép Gratulálok neked is és köszöntelek megint.Kép
Sajnos nekem egy kicsit messze van a veszprémi baba-mama klub mert Pesten élek csak Balatonalmádiba való vagyok.

Szilvi: Remélem Kata már jobban van!
Újjad gyógyulgat?
Szerintem majd karácsony körül megyünk le Almádiba, most nem jött össze. Hétfőn jött fel Anyu de már szerdán ment is haza.

Anyapoc: Mi újság veletek? Bulcsú?

Puszi mindenkinek: Kati
kfk
 
 


Sziasztok

Nagyon nagy gratula Bringának.

Anyapoc: A családsegítő nem tudom hogy hol van. (Ott a terhesgondozónál?) Ha leírnád nekem, akkor szerintem inkább oda mennék. Dózsa téri orvosi rendelőt ismerem, de az egy picit messze van. Előre is nagyon köszi.

Kati: Köszi a dicséretet.Van egy weblapunk is, bár még nincs teljesen kész. (Nem vagyok egy szgép-zseni, úgyhogy lassan megy.) Pl. fotók azon még nincsenek. Cím: szakal-attila-jr.fw.hu
Nézegettem a fotótokat. Azt a babauszodásat. Azon ti vagytok? Hogy tudtatok ilyen víz alatti fotót csinálni? Mindenesetre nagyon jó. Mi is akartunk járni. El is mentünk egy órára Fehérvárra (Veszprémben nem találtam jó uszit). De aztán mindig csak halogattuk a következőt, mert Fehérvár nincs túl közel. Azóta sem voltunk. pedig biztos hasznos, és egy idő után gondolom jó szórakozás is.

Puszi mindenkinek: Anita
anita78
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk,a bölcsi még egy kicsit gáz,de pénteken már legalább nem volt sírás,rá tudtam dumálni a fiatal urat,hogy bemenjen,bár elsőre kifordultKép.

Mi hamarosan költözünk,nem tudom,hogy írtam-e.Kinéztünk és lefoglalóztunk egy nagyobb lakást,ami közelebb van életünk színteréhez,a bölcsihez és munkahelyhezKép.Hogy pontosan mikor lesz a költözés,azt nem tudom,de elvileg legkésőbb februárban...már nagyon várom!!!Kép

Anita

A Kossuth iskola udvarán van a családsegítő,ahol az Aral kút van,talán így jobban emlékszel.Ott vban egy nagy ált. iskola a túloldalon és a kapuján be kell menni és van egy faépület,ott működik a családsegítő,ki is van írva!Sok szerencsétKép!Én is megkukkoltam pici Attit,nagyon édes!KépTi idevalósiak vagytok teljesen?

Kati

Azért néha beszámolhatnál ám Zsombrról és Bencéről is!Bírják egymást?És Te bírod őketKép?Ezek szt már Apa nincs otthon...hogy bírod?Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Anita: megnéztem a képeket! Tündériek vagytok!
Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!

Nita: a klub Almádiban van. Azért leírom :-) Minden hónap 2.szerdáján 15.30-kor az I.óviban(Bajcsy u.) Ószásra mi Fűzfőre jártunk. A Vizipók egyesület tart oktatást. Szombatonként szokott lenni szintenként más-más időpontban.

GRATULA Bringáéknak! Jó egészséget, és sok boldogságot kívánunk nekik!

Anyapoc: írd meg, neked mikor jó.

Kata jól van, hétfőtől már bölcsis megint. Az ujjam elég rossz, de a körülményekhez képest örülök, hogy megmaradt :-)

Sziasztok
Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!
Nemtudjátok itt a környéken hol lehet kapni rody csacsit?A kisfiamnak szeretnék karácsonyra.Tünde
Kyara_55
 


Sziasztok

Mindenkinek köszi a babaklubos infókat. Hamarosan ellátogatunk valamelyikebe. Szerintem a családsegítős lesz a nyerő.

Anyapoc: Köszi a dicséretet. Igen, mi idevalósiak vagyunk teljesen. És sok veszprémivel ellentétben én szeretem ezt a várost nagyon. Egyszer egy munka miatt elköltöztünk Budapestre... hát, 3 hónapig bírtam, aztán cuccoltunk vissza. Pedig a munka jó volt, csak hát hazahúzott a szívem. Azóta tudom értékelni a környezetet, ami körülvesz. Ti idevalósiak vagytok?
Én is megnéztem a fotóitokat. Nagyon édesek vagytok. nehéz lehet az elválás a bölcsi miatt. Én már előre félek tőle. 2 évig tervezem, hogy itthon maradok. Utána muszáj pénzt keresni.

Szilvi: megint új fotó? Kép Ez is nagyon jó. Camponás?
Neked mennyi idős a lányod? A profilodból nem derül ki. Vannak még fotóitok valahol? Neked is nagyon köszi az infót. Almádiba nem hiszem hogy fogunk járni. Fűzfőn gondolkodtam, de nem túl késő már? Atti már 8 hónapos. Búvárreflex már nincs. Mit gondolsz?

Tünde: Sajna én nem tudom. Neked mennyi idős a fiad? (Profilodat nem töltöd fel?)

Puszi mindenkinek
anita78
 
 


Sziasztok !
köszönöm a segitséget mindenkinek!A kisfiam Dávid(20hónapos)nevében is.Tünde
Kyara_55
 


Sziasztok!

Szilvi

Még nem tudom,mert hamarosan költözünk,illetve ez majd csak januárban lesz,jó lenne vhogy utána.Ha majd többet tudok a dolgoról,akkor mindenképp jelentkezek!

Anita

Hát,én nem vagyok igazi veszprémi,fűzfőn laktunk,anyuék most itt ott laknak,de Vp-t én sem igazán szeretem.Illetve eddig nem nagyon,,főleg azért,mert én a középsikolás és egyetemi éveimet Szegeden töltöttem és hát érzem a nagy különbséget.De azért kezdem megszokniKép.
Nálunk a bölcsi okés,egyszer voltunk eddig betegeg,amikor októberben olyan hülye idő volt.Azóta ilyen gond nincs,az alvás simán megyKép.
Uszoda:mi jártunk Fűzfőre,de nem igazán szerettem,amit a vizipókosok csinálnak.Már egyébként itt is csinálnak Vp-ben,nem kell messze mennedKép.Asszem a Bárthoryban a Haszkovón.Ha kell,keresek telszámot,mert ott ki van írva.
Szt nem gond a búvárreflex,legfeljebb nem úsztatod a víz alatt.Anno is azt mondták,hogy az annyira nem lényeg,csak szeresse meg a vizet és érezze jól magát.Én azért nem szerettem,mert ők kicsit erőszakosak azért e tekintetben,mert az én fiam nagyon nem szerette,ha a víz alá kellett menni,vagy ha locsoltuk a fejét.A mai napig sem igazán szereti,mégis próbálkoztak.A másik,hogy iszonyat tömeg volt mindig.Érdemesebb olyan reggeleken menni,amikor nincsenek sokan.És a víz uolyan,mint amikor a babaúszás van,ezt az isermősöm mondat,aki ott dolgozik a fűzfői usziban.Ha csak locsizni akartok,akkor szt bmikor mehettek!Azért érdemes néhány babaúszást végigcsinálni,hogy begyakorold,mit is kell csinálni és akkor már egyedül is megyKép!

Na,megyek!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kata 2éves és 7 hónapos.
Camponában készült :-)
Csak régi képek vannak babaszobán.Új albumot még nem hotam létre.
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=52
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=757

Szerintem nem késő az úszához. Nekünkk abba kellett hagyni, mert állandóan begyulladt Kata füle :-( Annyit elértünk, hogy imád locsizni, nem fél a víztől. Nekünk közelebb volt Fűzfő. Kata sem szeretett víz alatt lenni, nem szerette a locsolást. Most már úszodát csinál a fürdőből is :-)

Szilvi
fksz
 
 


sziasztok
Köszi a gratulációkat! Olyan aranyosak vaygtok, pedig már rég jártam erre Kép
Azért jövök és olv asgatok ám.
Jól vagyunk, szokjuk az új helyzetet Kép, még van mit, mert Hanna lázas, Berni még nincs három hetes Kép, s éppen egyedül vagyunk két napig Kép
Na de majd megoldódik.
mindenkinek üdv, bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Békés boldog karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag új esztendőt kívánunk!

Kati, Zsombor, Bence és BéciKép
kfk
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet utólag is!

Kati

Köszi a lapot,sajnos nem tudtam megnézni,vmiért nem működöttKép.De azért aranyaos vagy.Sajna nem tudtam jönni szünetben,mert a gprs nem működött otthonKép.
Azért néha írthatnál,hogy mi van veletek!!!Hogy bírjátok négyesben?Kép!

puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok! Szia Anyapoc!

Ne haragudj a képeslapért, többen visszajeleztek hogy nem tudják megnyitni. Majd idén!Kép
Mi jól vagyunk. Bence lelkes óvodás. Zsombor szombaton lesz 3 hónapos. Még mindig eszik és alszik. Nagyon nyugodt, csendes kisbaba. Februártól szeretném őt is usziba vinni.
Béci most itthon van (mármint itt dolgozik Pesten). Nekem már ez is nagy szó!Kép
Most hétvégén megyünk le Erdőbényére. Egy kis kikapcsolódás, vagy inkább levegő változás.
Ti hogy vagytok? Párod meddig van itthon? Búlcsu hogy van? Nem kapta el ezt a fránya gethát? Bölcsi?
Képzeld a balatoni topic is beindult. Már vagyunk 3-an!!Kép Gyere te is! Na meg természetesen mindenki aki ezt a topicot látogatja.
Jók legyetek, puszi!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok! Veszprémből írok.Referenciákkal, bébiszitteri és 2 éves tanári gyakorlattal is rendelkező, egyetemista vagyok, gyermekfelügyeletet és a gyermekek angol nyelvvel való megismertetését (játékos formában, dalokkal, modókákkal stb) vállalom Veszprémben és környékén, 6 hónapostól - 8 éves korig.
Jogosítvány, saját autó,gyerekülés, ajánlólevél van. Szívesen hozom/viszem a kicsit óvodába/iskolába.
Kérem, hívjon aiknek szüksége van egy gyermekszerető, kedves segítőre!
Tel:06/70-6309063
bkenyeres@freemail.hu
bkenyeres
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak úgy Rátok török!
Szeretnék egy távmunkát a szíves figyelmetekbe ajánlani!
Köszi, hogy megnézitek!http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=118983&post=436153#POST4361 53
Buda Krisztina
mazsola_muzsika
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak úgy Rátok török!
Szeretnék egy távmunkát a szíves figyelmetekbe ajánlani!
Köszi, hogy megnézitek!http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=118983&post=436153#POST4361 53
Buda Krisztina
mazsola_muzsika
 
 


Sziasztok veszprémi anyukák!
Végre sikerült nekem is csatlakozni a csapathoz. Nóra lányom 5 és fél hónapos. Van köztetek valaki akinek kb. ennyi idös a porontya?
Bringa! Nagyon szép a fotó Berniröl! Gondolom kitaláltad, ki vagyok!
Sziasztok

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Szia Rupetra!

Gyere feljebb a Balatoni topikba,most ott vagyunkKép.Bringa is jár arra...Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


rupetraKép
gyere át a balatoniba, ahogy anyapoc írta!!
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!
8 és fél hónapos kisfiammal, Barnabással most költöztünk Veszprémbe, a Pajta u-ban lakunk. Nem ismerünk senkit és fogalmunk sincs az itteni programlehetőségekről. Minden ötletet, segítséget szívesen veszünk.
bandris
 
 


Sziasztok,
most ismerkedem ezzel az oldallal.
Bandris,
mi a Deák Ferencben lakunk, ez a Pajta u. alatti utca.
az előbb nem sikerűlt elküldenem, remélem, ügyesebb leszek most.
sz
szilvia78
 
 


Szia Szilvi78!
Most fedeztem fel ezt az üzenetet, hogy itt laktok a szomszédban! Mi minden nap a Deák Ferencen járunk, küldj egy emilt, ha van kedvetek találkozni: bandris74@freemail.hu
Bandris
bandris
 
 


Sziasztok!
Új vagyok ezen az oldalon. Jelenleg Győrben lakunk, de valószínű nemsokára Veszprémbe költözünk, ezért is keresném a kapcsolatot Veszprémi anyukákkal.
Röviden csak annyit, hogy van egy két éves kislányom, Anna, aki most bölcsödébe jár, mert mindketten dolgunk a férjemmel.
A kapcsolatfelvétel mellett gyakorlati segítségre, tanácsra is szükségem lenne. Veszprémbe kell keresnem, bölcsödét, óvodát, gyerekorvost és védőnőt, háziorvos, de senkit sem ismerek. A tapasztalataitokra lenne szükségem, merre induljak el. Hely ismeretem nincs igy azt sem tudom milyen lakhatási lehetőségek vannak, és milyen áron mozognak az ingatlanok.
Kérném a segítségeteket.
Bízom benne, hogy minél előbb tudunk beszélgetni és találkozni is egymással.
Szép napot mindenkinek.
Ági
nicsi1
 
 


Szia Ági!

Ez a topik nem él. A balatoni gyerekeknél vannak veszprémiek is . Ha gondolod gyere oda,biztos tudnak segíteni.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok,de nem sokáig,mert megyünk az ovis karácsonyra...

Igaz,Bulcsú kicsit beteg,de engedélyt kaptunk :).


Szilvi

Majd írd meg, a doki mit mondott...már ha leviszed Márkot!
ja meg hogy Apa eredményes volt-e :)!


Móni

Ha jársz erre,itt is gratula Zsófihoz!!!!
nagyon várom a beszámolót,vágül is hogyan gondolta meg magát a csajszid :)!


Puszi

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc!

Felhívtam a dokit, azt mondta,hogy semmi gond. Oltás kiütés, vagy valami hasonló néven nevezte :shock: Még lehet, hogy a füle mögött is bedagad és úgy néz majd ki mint egy hörcsög, az is normális jelenség oltás után. Kérdeztem, az nem fájdalmas.
Ennyi, így le sem vittem. Nem akarom borzolni a kedélyeked. :wink: Szegény Márki úgysem bírja a doki nénit, még az utcán is, megtartja a 3 lépés távolságot. :lol:

Hogy sikerült a karácsonyi parti?
Apa vizsgája?

Móni
ha kész vagy rá,várjuk a születés történetet.

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Móni

Gratulálok!

Kép


Szilvi

Márk ezekszerint túl van a 15 hónapos szurin. Jók a képek amit nemrég feltettél, hány kiló most?
Bocs de kissé fáradt vagyok ez volt az ötödik éjszaka, hogy szinte csak perceket sikerült aludnom.

Anyapoc

Milyen volt az ovis karácsony?
Bencénél pénteken volt /így nem maradt le róla/. Bulcsú várja már a jézuskát? Bencének percenként új ötletei vannak, hogy mit kapjon karácsonyra. :lol:

Szilvi még annyit, hogy köszi a spongyabobos infót /pár hete/, de most a Thomas a gözmozdony a nyerő :) .Egész nap thomas és dízel az összes autója :lol: és persze löködik egymást.

Megyek megpróbálok valami ebéd félét alkotni. Zombi ebéd lesz...

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Az ovis karácsony nagyon jól sikerült,nagyon sokan voltunk (ez mondjuk egy idő után kellemetlen volt :roll:...
A gyerkőcök nagyon élvezték a játékokat,volt enni-inni való...
Viszont nagyon megdöbbentem,hogy volt olyan szülő,akinek két gyermeke is jár oda és tk elfelejtette,hogy karácsony van.Soha nem fogom elfelejteni,milyen keserűséget és csalódást láttam azoknak a gyerekeknek az arcán,mert nem tudták kinek odaadni az ajándékukat... :(
Persze időközben befutott anyuka,mondván,hogy dugó volt...egész nap otthon van,elindulhatott volna időben.Azért apukától megkapta a letolást... :roll:

Szilvi

Örülök,hogy minden rendben,vagyis hogy nagyobb gond nincs.Füle mögött gondolom akkor a nyirokcsomók duzzadnak meg... :roll:
Apa már elindult vizsgázni,hogy a dugók miatt odaér-e,azt nem tudom....A karácsonyi parti mézespálinkázásba fulladt az óvónénikkel,így tanulásra már nem futotta :D:D:D!

Andi

Ti jobban vagytok már?Olvastam,hogy nem úsztátok meg,jobbulást!
Thomas nálunk is nyerő,nagy kedvenc,ezek szt minden ilyen korú kisgyerekre ekkora hatással van :).
Ajándékügyben detto,nálunk is naponta változik a menüsor,nem győzöm lebeszélni róla,hogy ne érje csalódás... :roll:
Egyébként nagyon várja és tegnap meg is lepődött,hogy az oviban már járt a Jézuska... :)
Mesélj ám Lilláról,miket csinál már?Ő is olyan csajos?Villő eszméletlen,néha miket művel!!!!

Na megyek,mert kezdődik az órám!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Andi
a betegeskedés miatt kevés az alvás?? :shock: Vagy tán fogzanak, vagy teli hold van Herenden :roll: ??Az a nyaklánc, amit Lillának vettetek nem segít?
Á nincs mit, főleg, hgoy Bencének már nem is aktuális a Spongyabob. :lol:
Igen, Márk túl van a 15 hós oltáson, tulképpen ezért maradt el a tali, mert szépen sorban jöttek a mellékhhatások. Már csak a nyirokduzzanatot várom, hátha lesz egy kis hörcsögöm karira :lol: .
MÁrk most valamivel több mint 11 kg. De amit láttam én a dokinál :!: :shock: Tök ledöbbentem, Márkit már nem is látom "daginak". Azt képzeld el, hogy egy annyi idős gyereke volt ott mint a Márk, csak éppen legalább 20, azaz húsz kg. :o


Anyapoc

Örülök, hgoy nektek jól sikerült az ovis karácsony.
Szegyén pici manóvárik akiknek az anyukájuk csúnyarossz macsak volt, és nem ér oda az ünnepségre. :?
A gyerekek készítettek a szülőknek ajándékot? Mit??
Hmm, mézespálinka, mik nincsenek a Ti ovitokba :shock:
Szorítok Apátoknak, lehet, hogy pont a pálesz lesz az ász, ezentúl vizsga előtti nap nem tanulni fog hanem inni :lol: Ha bejön, Apának is felhajtok, az tuti. :wink:


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! Bocs, de csak most olvastam Anyapoc privát üzijét. Du. irtam a régi topicba, hogy miért jelentkeztem csak ilyen sokára Liza születése óta, de akkor még fogalmam sem volt a vitáról. Most olvastam csak vissza. Nem semmi. Teljesen kifordultak önmagukból egyesek, pedig ártatlan nüanszok voltak. Szerinetem nem kellett volna igy történnie, de ha már igy alakult, akkor legyen igy. Én ide is szivesen irogatok nektek és persze olvasok rólatok!
Szóval nálunk a helyzet már optimizmusra ad okot. 4 hét kórházi szenvedés után végre itthon vagyok mindkét kislányommal. Majd legközelebb képet is küldök. Most csak szóban: Liza tiszta apja, de nagyon jó kislány: figyelget, mosolyog és persze eszik, alszik.:)

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Petra!

Nagyon sajnálom a nehézkes indulást. Elhiszem, hogy sokat sírtál, nagyon nehéz lehetett. Apa tudott segíteni? Viszont a leveled arról tanuskodi, hogy kezdenek helyreállni a dolgok. Ügyes vagy/tok! Kitartás! Boldogságot, egészséget kívánok Nektek.
Ha lesz egy kis időd, akkor légyszi egy képet tegyél fel Lizáról.
Mamák vannak még? Több kérdést nem teszek fel :lol: Ha lesz időd írj!

Bambika
Örülök, hogy tegnap sikrült talizni. :D Remélem, hogy a következő tali már zökkenőmentesebb lesz. Majd akkor megyünk, ha apátok nem lesz otthon. :shock: :shock: :lol:
Nem lehet könnyű Neked. :shock:


Anyapoc
a délutánt telcsin megdumáljuk.
Ma jön anyu, teszek fel neki egy-két műkörmöt :lol: Nagyon örül neki :shock: .De hát ez van, valakin gyakorolni kell. Hétvégén megy élesben, mert egy barinőm kérte, hogy csináljuk meg az eljegyzésére :roll: Már szereztem be apró diszítő "kütyüket". Kíváncsi vagyok hány óránk megy rá. :lol: :lol: :lol:

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Kép

Kép


Ezt még fel akartam nektek tenni. Sztem, olyan jó pofák!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Petra

Örülök,hogy végre otthon :).Nagyon meglepődtem,amikor írtad,hogy még a kórházi ágyat nyomjátok :shock: .Először azt hittem,én számítottam el magam... :oops:
Örülök,hogy rendeződni látszanak a dolgok és végre nem nélkülöz Benneteket a család...biztosan nem volt egyszerű.... :(
Na de ha van időd,tényleg dobj képet!!!!Hadd lássuk,tényleg tiszta apja-e a kicsi lány :).
Na meg a szüléstörténet,ha nem megerőltető leírni!!!! :)
Egyébként mi volt ezzel a fertőzéssel? :roll:

Szilvi

OK,akkor telcsin :).Mi szt bent leszünk a központban,mert lesz dolgunk előtte,meg Bulcsúnak megígértük,hogy egy kicsit felmegyünk a Játékboltba :shock: ...
Műköröm anyudnak :lol: :lol: .... mindent a gyerekekért :wink:!
Akkor nagy főpróba lesz a barátnőddel :).De ügyes vagy,szt simán menni fog...
Mézespáinka:nem az oviban volt,az egyik óvónéni lakásán :).
Ajándék:igen,minden évben csinálnak a gyerkőcök ajándékot a szülőknek,most egy dekupázs kép volt,amin ők vannak rajta.Ebben én is segítettem,minden gyerkőcről csináltak alvós képet az óvónénik és én nyomtattam szalvétára.A gyerkőcök kifestették a keretet,a nagyok a többiben is segítettek... :) Majd teszek róla fel képet :).
Tök jók,amiket feltettél!Te csináltad???? :?: Húúú,ha lenne időm,annyi mindent csinálnék még karácsonyig...De nincs... :(


Móniról

Ha minden igaz,ma mennek haza,jól vannak,Zsófi is nagyon ügyi,eszik,alszik,majd rak fel képet,remélem,idetalál :).

Na,futok dolgozatot javítani... :?

Puszi

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
igen, az idő és a pénz a legkevesebb :x Most érzem én is, hogy egy kissé megsűrüsödtek a napok. A két ünnep között, két ember lábát és négy ember kezét kell megcsinálnom. :lol:
A lánynak tetszettek a körmök, de én ugye már tudom, mi az mai nem volt jó. :? Remélem a vőlegénynek is tetszeni fog.
Azt hiszem hulla fáradtan fogom kezdeni az következő évet. :roll:

Örülnék, ha tennél fel képet a képekről :shock: , kíváncsi vagyok rá nagyon.

Pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Békés, boldog szeretetben teljes karácsonyi ünnepeket kívánunk nektek!
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!


Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Kép


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mindnekinek szeretnék utólag boldog karácsonyt kívánni!
Kép

Remélem jól telltek az ünnepek.
Nekünk jó volt. Végre láttuk apat huzamosabb ideig is. És ez volt nekünk Márkival a lehető legjobb ajándék. Sajnos rövid ideig tartott csak, mert a két ünnep között természetesen dolgozik. :?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

gyorsan beugrottam,hogy legyen hsz-em még ebből az évből :D:D:D!

Remélem,mindenkinek jól teltek az ünnepek,mindenki degeszre ette magát...én már alig bírok kajára nézni,de igyekszem :D!

A gyerkőcök nagyon örültek az ajándékoknak, a fát ugyan együtt díszítettük Bulcsú kérésére,de nagyon édes volt,amikor felfedezte,hogy megérkezett a jézuska :).Iszonyatosan izgatott volt,majdnem a plafonról kellett leszedni :).

A fadíszítés muris volt,mert amit a két fiú felaggatott,azt Villő lelpokodta és elszaladt vele nevetve :).De jól érezték magukat :).

Szilvi

Szuper,hogy Apa végre itthon van egy kicsit :).Azért Márk az ajándékokat is biztosan értékelte :wink:!


Petra

láttuk a nagyobbikotokat az Interspárban a legnagyobbal :).Szilvivel voltunk bevásárolni és a nagy tömegben egy magas pasi tetején ül egy kiscsaj :).Téged nem láttunk... :roll:
Jól vagytok?

Szilvia

Nálatok mi a helyzet Marcell tüdőgyuszijával? :roll: Remélem,már jól van!!!!

Andi

Remélem,Te is pihensz egy kicsit az ünnepek után :).Betegségek?
Képeket régen láttunk!!!!!

Én dobok pár képet,nehogy elfelejtsetek minket :).

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi mindenkinek és BUÉK!!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

NAgyon jók a képek! Villő is milyen nagy már és mekkora haja van.
Ma elmentek az utolsó vendégek is. JÖN A pihi.
Lilla karácsony előtt lett beteg, de már jól van.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ezt ő írta nektek /szopizás közben hadonászik/.Apa itthon van a kicsilány szerelmes belé mindig rajta lóg.

próbálok pár képet

KépKépKép
bambika
 
 


Kép

Kép


Kép

Kép

Kipróbálta kényelmes e a babaágy :D

JÓ BULIZÁST MINDENKINEK AKI MEGY

ANDI

KépKépKép
bambika
 
 


BOLDOG, BÉKÉS ÉS SZERETETTELJES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!

Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Nagyon boldog, egészségben, boldogságban, szerencsében gazdag Új Évet kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Kép

Remélem,mindenkinek jól teltek az év első napjai :).

Mi elsején jól eláztunk hazafelé a sétából... :( Elég vicces,hogy újévkor eső esik... :?

Andi

Nem semmi nagylány már Lilla :). Elhiszem,hogy az apján lóg,nálunk is nagy a szerelem :).
Nagyon édes a kép,ahol a kosárban csücsül :D.Hogy sikerült oda bepaszíroznia magát ? :)
Örülök,hogy már jól vagytok,gondolom,már oviztok ma ti is :).Bence nagyon megváltozott,már sokkal nagyfiúsabb...igaz,bennem még mindig az a kép él,amikor találkoztunk a belvárosban.... :oops:

Kriszti

Ti hogy vagytok? :) Remélem,Enikő már teljesen meggyógyult,bár az a betegség elég régen volt... :roll:
Szeretném megkérdezni,hogy majd mikor vihetem vissza a rucikat,amikor nem zavarok?Vagy beugrok vele a munkahelyedre,ha neked az jobb :).
Mesélj már egy kicsit,ha több időd lesz,kíváncsi vagyok,Ákos hogy bírja az itthon létet.
Pont valamelyik nap olvastam vissza a topikot és megakadt a szemem,amikor még azt írtad,hogy majd szeretnétek kimenni Németországba,ez a nagy álmotok...és lám,már itthon is vagytok...hogy rohan az idő...de minden vágyatok így teljesüljön :wink:!

Móni

Hűűű,Zsófi lassan 3 hetes!!!!Nem semmi,hogy rohan az idő :).

Szilvi

megtudtál valamit a másik játszóról? Közben irulok-pirulok,mert rájöttem,hogy elég későn küldtem az üzit,remélem,nem keltettelek fel :oops: .... Bocsi :).

Na megyek tanulgatni még,holnap vizsga... :shock: !

Puszi

anyapoc
 
 


Sziasztok!

SZIVBŐL KIVÁNOK MINDENKINEK MÉG A 2006-OSNÁL IS BOLDOGABB ÚJ ÉVET!

Eddig azért nem jelentkeztem, mert nagyjából ennyi idő kellett, hogy normalizálódjon a helyzet a hazaérkezés, az ünnepek és a vendégek után. Most már csak hármasban vagyunk csajok, igy van egy kis időm rátok is.

Mi van veletek? Ahogy elnézem Ti sem pörögtök annyira mint régen!

Ja és még valami, mivel én kimaradtam a vitából nem igazán vagyok képben: Ki ir ide? Ki ir oda? Ki ir mindenhova??????????????

Anyapoc
(rólad tudom, hogy hová irsz):)
Jó tanulást a vizsgákra!
Mellesleg most néztem csak meg a karácsonyos képeiteket és nagyon jók a hajadban ezek a pirosas csikok!

Szilvi
Mikor költöztök? Miket csinál a nagylegény mostanában?

MÓNI
Neked még gratulálni sem volt időm! Mivel ahogy elnézem, Te még itt is, ott is vagy az lesz a legegyszerübb, ha irok egy privit.

Kriszti
Veled mi van mostanában? Dolgozol? Gyerekek megszokták már újra itthon?

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


BUÉK!

Andi
nagyon jók a képek. Én sem csodálkozom, hogy Lilla apucin lóg ha teheti. Márk is. :lol:


Anyapoc
nem volt gond a késői sms. Természetesen apa dolgozott, így még én sem aludtam. Egyébként, amikor jött, csak somolyogtam magamban, tudtam, hgoy el vagy tévedve egy kicsit. :lol:
A játszóház az Atinál van. Persze van még egy, az pedig az Ady utcával párhuzamos utcában van. Arról azt hallottam, hgoy csak egy dühöngő szerű. Nincs semmilyen foglalkozás. Amit az sms-ben írtam, az már ugyen elindult, de még nem kapott elég reklámot és nincs túl sok gyerek. De ha normálisan beindul, akkor lesznek foglalkozások a kicsiknek, lesz ott csivitelő is stb. Az épület aljában pedig bababizi van.Drágább mint a Vackor, de ha jobban odafigyelnek, akkor jobb lehet. Bár én a Vackorral is elvagyok.
Jut eszembe! Időpontot kellene kérnem :? Kár, hgoy nem jöttök.

A szilvesztert köszönjük. Jól éreztük magunkat, a Márk is. Örültem, hgoy ilyen jól elszórakoztak a törpördögök is. :D Azt már tudom, hogy mit kap áprilisban a névnapjára :lol: Egyet találhatsz Te is. :wink:
Sikrült elsején megnéznünk egy jó kis romantikus vígjátékot. Erre is volt szükségem. Holiday a címe. Ha esetleg nagyon ráérnétek, merem ajánlani.
Mi csak honap jutunk le Tobrukba újévet köszönteni. :shock: :oops:

Petra
jó, hogy végre van egy kis szabadidőd. :) Mesélj ha van időd, hogy telnek a napok?
Sok fejlemény nincs a lakással kapcsolatban, csak annyi, hogy végre megkapták az építési-engedélyt. Remélem ebben az évben lesz belőle valami.
Tényleg nagylegény már Márk. :) Nagyon rohan az idő.
Jön-megy, rámol ezerrel. Nagyon édes, okos stb.stb. Tudod, uaz tudom mondni mint a többi elfogult kismama. :)

Kriszta
mi van veletek? Apa mikor jön meg?Hogy bírod?

Én is teszek fel egy-két képet.

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: