Új privát üzeneted érkezett!

Anett,
Kijött a folt! :lol: Örök hálám :P


Jót beszélgetek magammal :oops: :wink:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó, jók a képek, az ilyeneket nagyon szeretem nézegetni... és a rózsáid alapján sejtem, hogy a Aulichon melyik házban laktok :)
Én nem mertem elindulni Marcival a tecsóba, mert elkezdett szortyogni... Az orrszívóval nem jött ki semmi, úgyhogy lehet, hogy nincs is semmi gond, csak én vagyok egy kicsit paranoiás... Megvárom a köv. etetést, és majd csak azután indulok.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
azok nem Anikó rózsái lesznek :wink: (gonosz vagyok, de nem tudtam kihagyni :lol: :lol: )
Hogy sikerült a vásárlás?

Anikó!
Szépek a rózsáid!!!! :lol: :lol: :lol:
És gyönyörű képeket csináltál!!! :lol: :lol: És a többi kép is jó, nem is haladok a házimunkával :roll: :lol:


Ibolya,
köszi a programot és a képeket!

Tudok normálisan kicsinyíteni :lol: :lol: :lol:

Kriszta,
nem semmi kálváriád volt :shock: :? De akkor már rendben vagy??
Kevinnek mennek a drukkok!! :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 

 
 

Andi, hogy vagytok :?: :?: :?:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Sztem rövid leszek, mert úgy látom Zétimanó csak felületesen alszik :roll:

Tegnap voltam 6 hetes kontrollon a dokim azt mondta minden O.K., olyan a méhszájam, mintha nem is szültem volna, pedig még varrogatott is ott belül. Ja, és totál zárt :arrow: persze az megy neki :wink: Szóval minden visszaalakult az eredeti állapotába szerinte...na jó, de akkor miért is nem tiudom felvenni a ruháim nagy részét :?: A csipőm olyan széles, mint egy 4 személyes sátor...van olyan nacim,a mit alig tudok felrángatni magamra :evil: ...pedig a kilóim szinte megegyeznek a szülés előttivel :roll:


Ha már a kilókról van szó:
A Zéti 4.5 kg :D , ami azt jelenti, hogy röpke 2 hét alatt több min t 60 dekát rántott magára :shock: :arrow: apja szerint azért, mert mindig tömöm...szerintem nem...most az a pár db töltött paprika, rántott husi, csilis bab, meg ehhez hasonló könnyű étkek nem hiszem, hogy hizlalnák...alig evett belőlük :wink:

Hú, micsoda partyról maradtunk le tegnap :( Ugye lesz nemsoká következő?

Anikó!

Nagyon jó képeket csináltál ismét! Én is így voltam vele, amikor a férjem felvilágosított a makro funkcióról: egy vagon növényes, kis állatkás képem van...volt, hogy 1 nap 50-et is gyártottam...sztem nagyon jó dolog!

Kata!

Akkor gondolom már elment anyósod :wink: Nekem az első héten volt itt, s bár Ő nem "követte" minden lépésemet mégis nagyon kifárasztott az a pár nap...úgy döntöttem inkább megoldom egyedül...önző vagyok és kész :!: Azóta nem hívtuk segíteni, pedig bármikor jönne, ha kérnénk.

Mi amikor először vittük Zétit a Tesco-ba egy villámvásárlásra (ez egy vasárnap késő délután volt, 3 hetesen) olyan para voltam egész nap, hogy még enni is alig tudtam...ezerszer meggondoltam magam...aztán mégis elmentünk...végigaludta :P ...nem is tudja, hogy ott járt/unk :wink: Azóta már voltunk pár helyen tegnap pl. a dokimnál, a minimanóban, majd az Auchanban, + én még DM-ben is. Kb. 5 órát voltunk távol vele...2x nyűgösködött közben a közepén úgy 5 percet, majd mikor indultunk haza kb 10-et a többit végigaludta...közben 1x kajcsizott is a kocsiban... :lol:

Na, most ennyi voltam, mert bár úgy nézem mégis bealudt a Zéti összepakolok kicsit...fontos vendéget várunk ma: a Gyöngyit :wink:

Ha még tudok jövök ma és talán vissza is tudok majd olvasni!

Puszi nektek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ja anyós témában nem mondok semmit....... :evil: :evil: :evil:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést, már jobban van Lőrinc. Tegnap este 7-kor hányt utóljára, de az éjszaka és a mai nap már teljes nyugalomban telt. Tegnap nem evett egyáltalán semmit, inni ivott volna, de minden visszajött, szegény jó kimerült is volt. Ma viszont délben, mikor lefektettem, volt egy kis hőemelkedése. Nem sok, csak 37,4. Nem tudom, mitől.
Rebeka szerencsére nem kapta el eddig. Remélem, azt meg is ússzuk!

Kata, annyira szép a kis Marci!!!
Sikerült elmennetek a Tesco-ba? Kettesben mentél Marcival? Én imádtam a gyerekekkel vásárolni, mikor picik voltak, mert vagy aludtak, vagy nézelődtek :)
Anyós :? Ma már nincs ott?

Adri, jó hogy tudtál jönni!
Akkor igazából szép élményeid maradtak a szülésről, igaz?
Ez a légzés kimaradás ijesztő lehetett! :(

Anikó, a képek megint nagyon szuperek! Teljesen profi vagy! ;)
Ovival kapcsolatban én is mondani akartam neked valamit..., végülis nem sürgős, de lehet megírom priviben.

Anita, ezek a torták nagyon klasszak! Valahol már én is láttam ilyet, akkor is nagyon tetszett! A Barbie-t vittétek hozzá? Vecsésen csináltattad?
Remélem, Rebeka is fog majd babázni, hogy ilyen tortája lehessen. Egyelőre erre még semmi hajlandóságot nem mutat, inkább Lőrinc autóit, vonatait részesíti előnyben. :lol: :shock:

Kriszta, ez jó kis kálvária volt a betegségeddel. És most akkor minden oké? Meggyógyultál, vagy kapsz valamit?
Azért nem semmi, hogy milyen távoli időpontokat tudnak adni bármilyen szakrendelésre! :evil:

Katus, jó hogy megint van géped!

Évi, én is majdnem annyi kiló vagyok, mint szülések előtt, csípőtájon mégis érzem, hogy másabb, szélesebb :evil: :x És persze a nadrágjaim alapján is nyilvánvaló.
:roll:

Szandra, Anett, nektek is köszi az érdeklődést Lőrinc felől.

Csajok, mentek hétvégén gyereknapozni?
Mi vasárnap megyünk a céges (Telekom) gyereknapra, az nagyon jó szokott lenni. Holnap meg lehet, hogy kinézünk az Epresbe.

Jó hétvégét és puszi Mindenkinek!

Andi
idna
 
 


Sziasztok csajszikák :lol: :lol: :lol: !

1 napig nincs bekapcsolva a gépem,és mennyit irtatok :lol: :lol: :roll: :roll: .És a képekről nem is beszélve :lol: :lol: ,Anikó,nagyon kitettél magadért.Tényleg nagyon ügyes vagy már a fényképezés terén is.Makro állítás az én gépemen is van,de az enyémen nem lesz a háttér elmosódva.Valamit rosszul csinálok biztos,de majd ha a Geri megébred kimegyek a kertbe fényképezni.
Almi,ahogy Kata is irta,ezek az aggódos korszakok mindenkinél előjön / legalábbis nálam is volt ugyanezek-itt fáj-ott fáj,miért is fáj??? /

Pocakos kép mutogatásából én kimaradok-nálunk nem készült :oops: ,mert általában az én kezemben van a gép :lol:

Anett,akkor utólag is és előre is boldog szülinapot a lányoknak!És tessék vonalzót csinálni,hogy ne feledkezzünk meg róluk sem.
Tortát akkor sikerült intézni?Vagy a végén te fogod csinálni :lol: ?

Gyöngyi te szegény,még most is továbbképzés?3 hét és vége a sulinak :oops:,neked is szünet lesz mint a gyerköcöknek?
Szeptembertől már 8 órában mész vissza?
Csajokat ide is hozhatod nyugodtan,ha nem tudod megoldani az elhelyezésüket.

Kata,nagyon sokat változott Marci a feltett képek alapján.Gondolom élőben még látványosabb a változás.
Évfordulós meglepire sikerült valamit kitalálni?

Andi,hogy vagytok?Javult a helyzet?

Ildi,végülis akkor ma mentek wellnessezni?Sikerült valami szállást találnod?

Szandra,ne fordulj be kérlek,nincs semmi baj Tamival-gyerek.Neki is lehetnek jobb és rosszabb napjai,csak ő még nem biztos hogy el tudja mondani,vagy jól kifejezni magát.Szerinted Gergő jobb?Ő meg a másik véglet.

Adri,nagyon örülök, hogy jól vagytok és várjuk a képeket a kiscsajszidról.Légzéskimaradás remélem nem ismétlődőtt meg ujra.Komolyan riasztott a gép,vagy csak lemászott róla Dórababa?Azt hiszem a Kata irta anno,hogy csak nem volt jól beállítva és jól összerakva a gép.Nem lehet,hgoy nálatok is csak ez volt?

Katus,jó bulizást a hétvégére!

Kriszti,nem semmi ez a tortúra amin átmentél.De legalább kivizsgáltak :roll: ,igaz,a baj forrását nem találták meg :oops: .
Fiadnak sok sikert a birózó meccshez,remélem éremmel tértek haza :lol: :lol:

Évi, Zéti 4,5 kg?Hát lehet,hgoy igaza van a párodnak és tömöd fakanállal :lol: .És különben is,amiket felsoroltál,hát, :lol: ,nem egy diétás koszt :lol: :lol:

Anita,szivesen a programot-most már nem lehet kifogás a képek kicsinyítése miatt :lol: :lol:
Gergő a Botival álmodott :lol: -azt hiszem verekedtek az álmában :lol: :lol:

Anyóstéma: én azt vallom,hogy a nagyiknak az a dolguk,hogy kényeztessék az unokákat :lol: és azt is megengedjék nekik,amit otthon nem lehet.Hát az anyukám nem ilyen,nála nagyobb szigor van mint nálam-ezért aztán az Encsi az elmúlt majd 10 évben alig volt náluk :roll: ./ a Gerit még nem adom :oops: /.Az anyósom az a tipukus nagyi fajta,mindig megkérdezi,hogy mit kérnek enni / meg is főzi,süti nekik :lol: ,akár este 7-kor is megsüti a palacsintát ha éppen az kell az uncsinak :lol: /.Viszont amit nem szeretek benne,az a dolgok letagadása.Nem nagy dolgokra gondolok itt,mert nagy dolgokban egyet értünk,hanem olyanra gondolok,hogy pl.már 100x megkértem,hogy ne tömje a gyereket cukorral.Ez a halálom.Ennél rosszabb fogromboló dolgok szerintem nincs.És hiába kérem,hogy ne adjon neki / inkább adjon csokit helyette/ ,mégis minden reggel kap.Ez csak onnét derül ki,hogy a gyerek nadrágzsebe telis tele van cukorkás papirral.Mikor megkérdezem,honnét van- a válasz,hogy a mamától.Megyek a mamához,ő meg teljesen ártatlan képpel közli,hogy ő aztán nem adott .Aztán mikor rákérdezek,hogy biztos????Na akkor meg megsértődik és közli,hoyg azt a pár szem cukrot is sajnálom a gyerektől :twisted: :twisted: :twisted:

Lányok,nekem még a pen-drive-on rajta van az összes kép amit az Anikótól kaptam csütörtökön,ha valakinek kell a hétvégére,szivesen kölcsönadom.

na mennem kell,a Geri közben már rég felébredt és már menne ki az udvarra,nem birom tovább tartóztatni.
bibolya
 
 


basszus, most meg a hasa megy Lőrincnek :evil: :evil: :evil:

Andi
idna
 
 


Andi,a hasa attól is mehet,hogy tegnap nem került bele szilárd étel csak folyadék.Igy nincs ami megfogja.Várj 1-2 napot,ha már nem hány Lőrinc akkor próbálj meg szilárd ételt adni neki. Bármit,ropit,kekszet,vagy amit kiván.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Először is köszönjük szépen az ajándékot, nagyon édesek a bodyk!!!!!

Még jó, hogy van nekünk egy Gyöngyink, mert ma több dolgot hallottam és tanultam tőle, mint a kórházban ill. itthon. :P :P :P
Egem nagyon megnyugtatott, és biztosított róla, hogy amit én eredetileg éreztem, az jó, s nem kell minden minden gramm és ml, valamint az óra miatt aggódni. Csak a sok szakértő úgy el tudja bizonytalanítani az embert.

A második és haramadik éjszakánk egész jó volt, és a tegnapi fürdés is egész zökkenő mentes volt. Reméljük így is marad. A szopizáson van még mit fejlesztenünk, de igyekszünk majd. A tejcsi is alakul.

A légzéskimaradás elég durva volt, egyébként pelenkázás közbeni sírás alatt produkálta, de szerencsére azóta minden rendben, és hogy a Gyöngyivel tudtam rögtön utánna beszélni az nagyon megnyugtatott.

Képek: én még ezzel nem tudtam foglalkozni, de ma a Gyöngyi és az Évi csináltak néhányat és azt mondták felrakják. Aztán majd teszek fel 10 perces képet is, amit a húgom csinált.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Andi,
nem lehet, hogy ezt a hányós-hasmenős vírust kapta el Lőrinc?
Csak épp nem egyszerre történt a két dolog...úgy tudom ez 2-3 nap és lehet enyhe láz :(
Diéta...először ahogy Ibolya is mondta ropi, keksz :(
Gyógyuljatok :!:
Torta: majdnem szomszéd néni süti (3500.-) babát vinni kell, csinált már autót is :) , de sajna arról nincs képem :(

Évi,
Zéti maradékáért mehetek? :lol: :lol: :lol:
Nekem, nem a csípőm, a derekam szélesedett :oops: :oops: Szerintem rosszabbul jártam :evil:
Mi régen Bogi első Tescos látogatását hajnali 4-kor ejtettük meg :oops: , akkor volt viszonylag nyugodt és alvós ( vele nem lehetett gond nélkül kocsikázni, indulástól érkezésig üvöltött :evil: )

Gyöngyi,
remélem még ma írsz és teszel fel képeket Dóra babáról :lol:
Játszóra nem jutottunk ki :(

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Anita,
de igen, szerintem is a hányós-hasmenős vírus. Annál is inkább, mert estére rajtam is, éjszakára Rebekán is kijött.
Én este 8 körül lettem rosszul, először a hasam kezdett menni, aztán már hánytam is. Teljesen legyengültem, járni is alig bírok, ráz a hideg.
Rebeka éjfél körül kezdett hányni, ébresztettem a férjem, hogy öltöztesse át, húzza át az ágyát. Ő csak akkor hányt egyszer, nincs is rossz kedve, édesen mosolygott, viszont egyfolytában alszik. Reggel fél 8-kor ébredt, akkor megszoptattam, vissza is aludt és azóta is alszik. Talán ő kialussza, és nem is lesz nála már komolyabb.
Lőrinc már jól van, Laci még nem kapta el.

Jó hétvégét!

Andi
idna
 
 


Andi!
Akkor ezt rendesen kikaptátok! Jobbulást Nektek! Még az a szerencse, hogy hétvége van így Laci otthon van veletek és tud seíteni. Gyógyuljatok!!!!

Nálunk a Taminak sikerült benyalnia egy kegyetlen ronda köhögéses betegséget :( , ezek szerint a betegség és az oviba járás nem feltétlen jár együtt mert a héten csak hétfőn és kedden volt oviban :roll: . Már csak az lesz szuper ha emiatt a jövőhéten sem mehet pedig akkor lesz az ugrálóvár és az évzáró ünnepségük és csomót gyakorolnak rá. :roll: . Elegem van.....

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!

Jövök a képekkel, amit beharangozott az Évi!!
Kép Kép Kép Kép Kép

Jobbulást minden betegekedőnek!!!

Akik jól vannak meg jöjjenek az Epresbe!!! 3/4 3 kor ALMA koncert lesz!!!!

Nem tudom ki írta (de nagyon hálás vagyok!!) a kézilabda edzést!!
Voltunk ma!!! És nagyon élvezték a csajok, menni akarnak a következőre is!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,ezer köszönet a képekért :lol: :lol: :lol: ,végre Zétiről is láttunk ujabb képeket.Évi nagyon dugdossa előlünk a szeme fényét :lol: :lol: :lol: Dóra baba iszonyú édes azzal a kis kerek fülbevalójával.
Adri,hogy telnek a napjaitok?Remélem nem volt több légzéskimaradás.De szerintem a sirás alatti az nem vészes,/ olyankor csak rá kell fujni az arcára / nagyobb gáz az alvás alatti kimaradás.Aztán majd ha a lánykád nagyobb lesz,majd megszokod,hogy 1-1 sirás/hiszti alkalmával akár a lilulásig is elszineződnek :oops: :lol: mert elfelejtenek levegőt venni :roll: .

Andi,hogy vagytok?

Szandra,jobbulást Taminak :cry:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Basszus Szandra,ne haragudj,tényleg nem akartuk átadni a köhögést :cry: :cry: :cry: este még semmi baja nem volt,reggel kezdte el,de akkor már nem akartam lemondani a bulit :oops: gondoltam,hogy úgyis az udvaron leszünk így nagyon kevés az esélye,hogy átadjuk,nem gondoltam,hogy ennyire összemelegednek bent a ugrálóvárban :? :? :?
ilgya1
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan....

Minden betegnek gyógyulást...

holnap minden mást...

puszi!

anett (aki, nagyon fáradt)
kállai
 
 


Sziasztok!

Anett!
Akkor szuperül sikerült a buli!?!?
Húúú a torta az gyönyörű lett. Komolyan mondom már most várom a csajok szülinapját!!

Anita!
Október végére bejelentkezek tortára!!!

Ildi!
Szerelem az már csak ilyen, könnyen fertőz :wink: :)
Milyen volt??

A törpék nagyon édesek, irigy vagyok, hogy ilyen kicsi manótok van.

Most rohanok mert a Tamit viszem a Heim Pálba ortopédiára, kíváncsi vagyok mit mondanak.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, mi már jobban vagyunk. Lőrincet ma még nem vittem oviba, mert tegnap még mindig volt hasmenése.
Vasárnapra Laci is elkapta a vírust, így senki nem úszta meg, ő sem ment még ma dolgozni.

Szandra,
szerintem ennyi betegeskedés után már ovi sem kell nekik, hogy valamit összeszedjenek. Jön a nyár, és talán ősszel újult egészséggel kezdik majd az ovit. :wink:
Mit mondtak az orthopédián?

Évi, Zéti nagyon hasonlít rád!!!

Adri, ez a kislány nagyon szép, komolyan mondom!!! Ennivalóan édes! Nem is néhány naposnak tűnik, annyira kis formás!

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Adri, Évi,
Zéti már tiszta nagy fiú Dóra mellett :lol: :lol:
Nagyon szép gyerekeitek vannak :!: :lol:
Irigy vagyok :oops: , nekem is kell még egy gyerek :)
Annyira édes Dóra baba ahogy összegömbölyödik :D :D :D

Andi,
elhúzodik rendesen Lőrincnél ez a betegség :?
Amióta a béres cseppet adom a gyerekeimnek nem nagyon betegeskednek :D

Bár Botond pont most hétvégén belázasodott éjjel (39-40), és vasárnap délre már csak hőemelkedése volt, estére pedig láztalan. Reggel sem volt már láza, de azért megmutattam a dokinak...hát szerintetek, mit mondott?...vírus :!: Nem lát rajta semmit, minden rendben, de azért adjak neki egy kis köptetőt, nem értem minek :evil: :?: :?:

Büdőském,
Ti hogy vagytok :?: Ortopédia?

Gyöngyi,
lehet a héten mi is megnézzük azt a kosáredzést :lol:

Anett,
csoda szépek a lányok, mint mindig :lol:
És mennyi gyerek volt :shock: :shock:
Azt mondta anéni, hogy nem volt ideje, rendesen kidíszíteni a tortát :oops: A férje meg morgott, neki tegnap volt a szülinapja.
De remélem az ize jó volt?

Többiek!
Milyen volt a hétvégétek?

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Csak röviden: alapjában véve jól vagyunk, próbáljuk egymást megszokni, ez többé kevésbé sikerül is.

Jöjjön néhány kép:a szülőszobán, majd úton az osztály felé.
Egyenlőre ennyi.

Kép Kép Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Azt mondta az ortopéd orvos, hogy a korának és alkatának megfelelően jár a Tami. Kicsit erősíteni kell az izomzatát, naponta kell lábujjhegyen járnia kb fél percet és utána mezitláb szaladgálni, ha lehet ezt akár naponta 5x is. Azt mondta a Heim Pálos doki, hogy a Salus szandálnak nem sok értelme van mert egy szandál nem tudja kellő képpen megfogni a bokát akár milyen is :roll: , így ha gondolom ősszel vegyek egy zárt Salust amit hord az utcán és az éppen elég lesz neki. Különben a doki mindenféle talpbetét ellenes volt. Mondjuk én látok benne rációt mert régen a tök egyszerű, minden féle emelt döntött talpak nélküli cipőket hordtunk mi is és jó volt. Persze vannak esetek amikor kell.... Nyáron a legegyszerűbb szandálok is szuperek, az a lényeg, hogy neki kényelmes legyen és ne süljön bele a lába. Ez volt dióhéjban. Szemét is megnézték, tökéletes a látása.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Anikó,
szuper képek, mint mindig. :) A maiért örök hálám! Nem tudom mit kezdenék, ha Ti nem lennétek!!!

Kata,
anyósügy - tökigazad van. Az enyé egy angyal, de gyakran igen fárasztó. Utálom, hogy azt is megkérdezi, hogy ihat e egy pohár vizet... :x

Évi,
Zéti milyen nagy fiú már! Szuper. És nagyon jól nézel ki. Én nem mesélek Nektek a csípőmről. Ha nem baj :)

Adri,
Dóra nagyon szépséges! Neaggódj, belejössz majd a szopiba is és a pelusozás sem lesz mindig üvöltős! Szólj, ha tudok valamiben segíteni, hétvégére meglesz a pihiszék is!

Szandra,
köszi a lekvárt, Ancsinak ízlik, ha rajta múlna, már nem lenne az üvegben :)
Sajnálom már megint a betegséget, na majd most, a lekvár megteszi hatását!

Anett,
szépek a torták, jó, hogy összejött. Jó buli volt?

Anita,
szegény Boti. Ugye jól van már? MEnjetek kézizni, szerintem imádni fogja a kiscsávó.

Ibolya,
mizu? Milyen volt a hétvége? Cukorka :evil:

Ildi,
jó volt a wellness? Valahol biztos voltatok :)

Andi,
remélem mostmár mindnyájan jól vagytok. Remek hétvége van mögöttetek
:roll:

Gyöngyi,
örülök, hogy jó volt a kézi. Annyit gondoltam rátok csütörtökön, ugye Sára ügyes volt és nem lett baleset az egyedüli pisiből??? Jó volt kicsit látni Titeket :)

Reni,
miújság? Nekem is el kellene mennem a dokihoz, volt miómám a terhesség eleén, nem tudom, eltűnt-e.

Judit,
mi van veletek? Rég láttam a gyönyörű csajod! :)

Velünk semmi különös, Ancsi últ hét kedd óta külön alszik, azóta minden oké éjjel :) Most hétvégén Velencén egy szobában voltunk, és kelt. Zavartuk :)
A hétvége jó volt, bár sikerült elaludnom a napon még délelőtt és hát viccesen nézek ki, rövidaci és rövidujjú póló volt rajtam. Képzelhetitek!
Tele a ház hangyával, hiába porszívózom naponta kétszer VAlami tipp???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.18 08:46-kor.
almi
 
 


Csajok!

Mi ez a pangás???????? :shock: :cry: :cry: :cry:

Később még jövök....Írjatok :!:

Anita
putyu
 
 


Ibolya!

Nem irigy, hanem lusta vagyok :oops:

De most erőt vettem magamon és lekicsinyítettem pár fotót. Íme:

Na, ez az a rugi, amit már rég kinőttem:
Kép

Ihaj, csuhaj! Jól beittam. Nem?

Kép

Merengő:
Kép

Apát csodáló:
Kép

Számomra ez a legkényelmesebb póz apa ölében aludni:
Kép

Anya egyik kedvenc rugija...de már mindjárt kinövöm:
Kép

Gyöngyi!

Látod, hogy kiírtottad a topikot a képeimmel :shock: :?:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!!

Nem kiírtottam, hanem annyira szépek a gyerekeitek, hogy mindenki ezerrel nekiállt gyártani hasonló szépségeket!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok, megcsináltuk ma végre az utcát a házunk előtt. Nem mondhatnám, hogy az összes szomszéd mindent beleadott, de szép lett. Annyira nem, mint Adri és Évi előtt, de elmegy. :)
Ancsikám hatalmas tűrőképességről tett tanúbizonyságot, két órán keresztül hagyott minket dolgozni. Aztán, amikor magára borította az apja bringáját, bemenekítettem.
Kérlek Titeket, ne nézzetek ki majd holnap Ciniről a fekete körmeinkkel és a monoklis gyerekemmel.

Évi,
nekem nem úgy tűnik, hogy a fényképekkel gyilkolt Gyöngyi. Szerintem igaza van. Én pl most azonnal bevállalnék egy olyan édes kisfickót, mint Zéti és egy olyan csodálatos szépséget, mint Dóra. Akár egyszerre is ;)

Megyek, vacsizom valamit, bár nem lesz valami nagy lakoma, pang a hűtő. :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok! :lol:

Jó, hogy van mit olvasni :lol:

Anikó,
neked elég, ha felrakod a képekeid :lol: :lol: :lol:

A pincurkák tündérik :!: :lol:
Zétis kedvenc a merengő :D

Reni,
tuti rendben van minden :D csak így lehet :!: :D

Gyöngyi,
gyártunk, gyártunk.... :lol: :lol: :lol:

Katus,
szegény Ancsi, azért ne verd, mert nem akar enni :lol:

Képzeljétek azt mondja nem eszik szegény gyerek....hát még fel sem ébted már tömi... :lol: :lol: :lol:

Kata,
hogy van Marci? Jártok még szúrira?

Betegesek, hogy vagytok??

Holnap mi is cinizünk :!: :lol: ( Csak szólok időben, ha büdősnek éreznétek! :lol: :lol: :lol: )

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Jelentem még élünk, bár én már nem sokáig úgy érzem...anyós még mindig a nyakamon, előreláthatólag szombaton megy haza. Ha így lesz, akkor kerek 2 hétig marad(t) összesen.. Szegény Zorkának egy önálló akarata nem lehet, azt kell csinálnia, amit anyós kitalált neki.
Amúgy meg dögrováson, ZOrka már úgy ahogy jól van, anyós meg én totál kész vagyunk, köhögünk, orrunk folyik, stb. Úgyhogy holnap nem megyünk Cinire, nehogy összefertőzzünk valakit.
Egyébként meg egész nap kint vagyunk a kertben, este 7-kor kapcsoltam be a gépet:)
Mindjárt meglesem készült-e valami jó fotó ma Zorkáról, ha igen, közkinccsé teszem:)
Köszi Katus a hiányolást:)

Évi,
Zéti hihetetlen mennyire hasonlít Rád!Nagyon ritka, hogy valaki ilyen pici korban ennyire egyértelműen hasonlítson valamelyik szülőjére...

Adri,
Imádom ezt a kukac-pózt:) Zorkáról is annyi ilyen fotó van:)Tündi-bündi a lányod!
Vendég
 


Andi, hogy van a család? Mindenki túljutott a krízisen?
Anett, boldog szülinapot a lányoknak! Állati jók azok a torták :)
Kriszti, hogy vagy???
Adri, Dóra baba gyönyörű, majd kérünk még képeket!
Évi, tényleg hihetetlen, hogy mennyire hasonlít rád Zéti... Nehéz lenne letagadnod :)
Kata, eltűntek már az égési sérülések? És Annamari monoklija?
Judit, részvétem az anyós miatt... Én a héten megmondtam neki, hogy ne jöjjön - vasárnap azért csak eljönnek majd Apósommal, de akkor egy napra jól jön majd a segítsége, mert a kertben kell majd túrnunk. Egyébként Anyósom jó csaj lenne, csak ezt a pátoszos stílust nem tudom elviselni. Azt hiszem, ami velünk történt, az éppen elég tanulságos arra vonatkozóan, hogy miért vagyok ateista...
Marcikám szerencsére jól van, vasárnap voltunk megint kontrollon, és egészen jók már az eredményei. Még 2-3 alkalommal kell szurit kapnia a vérszegénység miatt, de már úgy néz ki, hogy egyedül is szépen boldogul. A nyaka miatt viszont elviszem majd Dévény tornára, mert szinte mindig balra fordul, és hiába fordítottuk úgy az ágyát és pakoltuk tele játékokkal, hogy jobbra is nézzen, azt az oldalt nem nagyon szereti :(. Éjjel néha átfordítja jobbra a fejét, de az esetek többségében a másik oldalt szereti, én meg félek, hogy azon az oldalon megrövidülnek a nyakizmai. Június 24-re kaptunk először időpontot. Egyébként nagyon jó gyerek, éjjel már csak egyszer kel fel enni, napközben is alszik néha-néha. Ha pedig ébren van, akkor a kezemben van, mert nagyon kell neki a testkonkatktus.
Erről jut eszembe, vettem hordozókendőt, hogy néha azért tudjak tenni-venni akkor is, ha ébren van. Eddig kétféle kötésmódot próbáltam ki, de egyik sem volt neki kényelmes. Nincsen valakinek jól bevált technikája erre?
Küldök néhány képet a 2730 g-os fickómról,
puszi mindenkinek
Kata
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziaztok!

Tegnap dél óta sokat nyüglődünk, fáj a pocak és melg van.

Teszek fel még néhány képet az elmúlt pár napból:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Katus!
Előre is köszönjük!

most mennem kell

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!!!!

Adri!!

Annyira édes Dóra baba!!!!:lol: :lol: Természetesen az a kedvenc, ahol apával nyomják a szunyát!!! :lol:

Kata!!

Az az utolsó kép............................tüneményes!!! :lol: :lol: De az is nagyon tetszik, ahol apa tenyerében "tévézik".
Dévényi Anna nagyon jó, de készülj fel, hogy nem túl kíméletes!! Viszonz nagyon hatásos!!! Barátnőmék is hozzá jártak és jó eredménnyel!!! Sokat segíthet!!! Egyébként ki ajánlotta?? a Dokinéni??

Judit!!

Jobbulást nektek!!! Szedtek is valamit???? Mert sokszor az anyukák saját magukat nem gyóyítják, csak a gyereket!! :lol:
Anyós!!! Nem mondok semmit, én nem panaszkodhatok!!! :lol: :lol:


Katus!!!

Nosza, akkor tessék gyártani!!!! :lol: :lol: Elvégre már alszotok éjjel, ideje megint elintézni az éjszakázást!!! :lol: :lol: :lol:
Pisilést teljesen jól megoldott a "nagy"lány!!
Remélem nem égtél nagyon le!!!!!!
Hangyára csak egy ötletem van: emeletre költözni, mint mi!

Anikó!!

Nagyon jók ezek a képek is, de bocsi azt kell mondanom én jobban szeretem , ha a gyerekeket fotózod :oops: :oops: Nagyon jól el tudsz kapni pillanatokat!!!


Anett!!

Szuper lehetett a buli!!! És a torta is szuper, asszem én is csináltatok a Marietta szülinapjára!!! :oops: :oops:


Andi!!

Remélem már jobban vagytok, elég gáz lehetett!!! :roll: :roll:


Kriszta!!

Micsoda hercehurcát éltél át!!!! Néha nagyon utálom én is az egészségügyet!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ildi!!!

Merre vagy??? Eltüntél!!!?? Milyen volt a hétvége??? És hogy tetszett a hugodéknak a Bábszínház???

Anita!!!

Holnap játszó???Asszem nincs más dolgom délután :oops: :oops: :oops:

Csajok csatlakoztok??????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ennyi gyönyörű gyerek látványa után nehéz megszólalni... :lol: :lol:

Holnap fél 5-re megyünk az oviba, Bogiéknak lesz az évzáróműsor :lol: ( remélem nem lesz zavarban és elmondja aszövegét :oops: egyébként minden gyerek szövegét tudja :D )

Gyöngyi, bocs elfelejtettem :oops: , de ha időben végzünk kimegyünk a játszóra :D

Anita
putyu
 
 


Hú csajok jövök egy kicsit sírni-ríni...Nyugodtan ugorjatok át, asszem hosszú leszek:)
Anyós ma aztán végképp kiverte a biztosítékot.
Átjöttek délután Anikóék és Majára üvöltött rá úgy, hogy szegény sírva fakadt, pedig ez nem jellemző rá...ráadásul nem is volt igaza abban sem, amiért rászólt, meg egyébként is kije ő a Majának meg az Anikónak, hogy ilyen stílusban ráüvöltsön a gyerekre...erre persze szegény Anikóék szedték a sátorfájukat, de a boszorkány nem vette ám észre magát ebből sem!!!
Én meg szégyenkezem miatta...annyira gáz.

Anikó tényleg ne haragudj, egyszerűen köpni-nyelni nem tudtam én sem a helyzettől, tök kínos az egész!!!

Amúgy ZOrkát is állandóan terrorizálja, mindig kitalálja neki, hogy mit kell csinálnia, akkoris mikor tök jól elvan éppen valamivel, meg kiveszi a kezemből a villát, mert azt gondolja, hogy ő jobban meg tudja etetni a gyereket, meg ilyeneket csinál!!!Szerintetek meddig tart egy ember tűrőképessége???Mert az enyémnek a vége már nagyon közel van és nem tudom utána mi következik...
Még anno, amikor Zorka szopizott, képes volt a gyerek szájába betömni a cicimet, amikor valamiért kiköpte, vagy elaludt rajta vagy már nem emlékszem mit csinált...csak az maradt meg bennem, hogy odajött és el kezdte a cicimet tömködni a gyerek szájába, mintha legalábbis nem emberek lennénk, hanem valami állatok...és akkor csoda, hogy elment a tejem 2 hónap után, amikor az első pár hétben folyamatosan a nyakamon volt anyós és ilyenekkel stresszelt...Ne haragudjatok, hogy kifakadok, de már nem bírom magamban tartani...esküszöm ez a nő pszichiátriai eset.
CSak még egy pár aranyköpése;...mikor régebben a fülbevaló volt a téma Zorkával kapcsolatban, akkor sápítozva megparancsolta, hogy ki ne merjük lyukasztani a gyerek fülét, mert elfertőződhet és belehalhat...Hány embert ismertetek, aki belehalt abba, hogy fülbevalót kapott????És anyósom orvos!!!És ilyeneket bír mondani....
Tegnap a férjem mondta, hogy elmegy bőrgyógyászhoz, mert a hónalján van egy anyajegy, és leszedeti, mert fél, hogy belekap a borotvával, vagy hasonlók. Na erre anyós adta az ukázt, hogy ne merje megtenni, mert belehalhat, ha leszedik neki. Aztán amikor a férjem mondta, hogy majd a bőrgyógyász eldönti, hogy leszedi-e vagy sem, akkor közölte, hogy ő ezt tudja, mert neki ebből a tantárgyból is jelese volt az egyetemen!!!Ő az a fizikoterepauta, aki mellesleg szülész is (mert azt a diagnózist is felállította, hogy engem császározni kellett volna, mert meg is halhattunk volna mindketten) nőgyógyász, bőrgyógyász, gyerekorvos, szemész, gégész, és most más nem jut eszembe, hogy mik a szakterületei...
Nah...most asszem kijött belőlem minden, talán így elviselem valahogy az előttünk álló 2 napot...

Gyöngyi,
Bingó, nem szedek semmit, de már köszi jól vagyok:) Zorka már teljesen meggyógyult, nekem ma még a hangom nem volt az igazi, de már náthás nem voltam, meg nem is köhögtem, úgyhogy szerintem holnapra kutyabajom:)

Bocs mindenkitől a hosszért!
Vendég
 


És akkor egy pár kép, csakhogy jobb kedvre derítsem magam:)

Anikó,
Nem felejtettem el, küldöm Neked is a képeket, de lehet, hogy csak holnap.

Kép Kép Kép
Vendég
 


És akkor egy pár kép, csakhogy jobb kedvre derítsem magam:)

Anikó,
Nem felejtettem el, küldöm Neked is a képeket, de lehet, hogy csak holnap.

Kép Kép Kép
Vendég
 


És akkor egy pár kép, csakhogy jobb kedvre derítsem magam:)

Anikó,
Nem felejtettem el, küldöm Neked is a képeket, de lehet, hogy csak holnap.

Kép Kép Kép
Vendég
 


Hú asszem jobb, ha nem írok egy sort sem egy darabig...:) Írok egy litániát aztán meg háromszor felnyomatom ugyanazokat a képeket... :oops: Bocsiiiiiiiiiiiii!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Judit,
Ez nagyon gáz. :( Annyira sajnálom, és biztos, hogy én már rég sikítozva rohantam volna világgá... Ha gondolod fogd Zorkát és gyertek át, anyósra meg testáld rá a vasalást, főzést. Az én anyukám ugyan itt van, de észre sem lehet venni... :)
Ugyanilyen járólap van a teraszunkon. :)
A képek jók, Zorka édes, a Majával közös kép különösen tetszik.

Szandra, Andi, Nóra(?),
ne haragudjatok, ennyire nem vagyok ám bunkó, hogy még egy szóra sem álltunk meg ma reggel a piacnál, de Attinak kilencre volt időpontja a fogorvosnál és előtte muszáj volt pár virágot vennünk. Pedig szívesen megismerkedtem volna Nórával is, márha tényleg Te voltál a fényképek alapján ;)
Macskajajt vettünk, mert a virágoskertemet mindig összesz.rják ezek a kóbor dögök.

Gyöngyi,
tényleg kéne már valaki, aki nem hagy aludni éjjel, most, hogy mára hátam is kezd megjavulni, hála a masszőrnek (na és Adrinak, aki addig nem nyugodott, amíg el nem zavart) és a gyógytornásznak. :)
Sára írtó ügyes kisnagylány :)
Képzeld, Ancsi csikorgatja a fogát. Azt a nyolcat, ami előle van. Szerinted normális???? Ugye nem lesz baja? Szörnyű hangja van!

Adri,
egyre szebb ez a kicsi lány. JAjj, nagyon várom, hogy találkozzunk :)

Évi,
nem felejtettelek ám el Titeket, de ez a hét kicsit túlzsúfolt volt. Bár első látogatásnak nem is kéne több pár percnél... csak az annyira kevés... :)

KAta,
csodaszép képek! Illetve nagyon szép baba. Én két megkötést tudok, az egyikben "fekszik" a baba, a másikban függőleges helyzetben van, lábak terpeszben. Mindkettő keresztkötés. Ezeket ismered? De van más ötletem is, leírásom is, ha szeretnéd szívesen segítek.

Anita,
köszi a szandit, nagyon beválik. Angyal vagy.

Ildi,
hoooool vagy? Nemér mindig eltűnni. :(

Ibolya,
Örök hála a tegnapért :)

Anikó,
nekem meghalt a bodza, nem csináltam meg. Hétfőn szedek megint, mostmár megvan a cukor és a citrom hozzá :)


Na, alszik, megyek, kihasználom és bepakolom a mosogatógépet :)

Pusziii,
K

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Nagyon be vagyok havazódva :? :? :? :x :x :x azért gyönyörködni jövök ám :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Judit, ez tényleg elég gáz! :shock:
Ő volt az anyósod, akivel ma délelőtt voltatok?

Ildi, mi havaz így el?

Katus, semmi gond.
Rebekának is 8 foga van és ő is úgy csikorgatja, hogy a világból kiszaladok tőle. Iszonyat hallgatni. :o

Kata, annyira édes ez a kispasi!!! Az utolsó alvós kép különösen nagyon cuki!
Kendőügyben nincs tapasztalatom.

Adri, na hogy alakulnak a napok? Bírjátok a hasfájást?

Anita, Bogi biztos nagyon ügyes lesz! Majd mesélj, milyenek voltak! :)

Gyöngyi, te "egész" nyáron dolgozol? Amikor nem lesznek gyerekek, mit kell csinálnod?


Köszi mindenkinek, mi már teljesen jól vagyunk. Pár nap alatt végig ment mindenkin.
Ma elmentem (volna) a szövettan eredményért a sebészetre, de velem volt Rebeka is, és miután közölték, hogy 16-an várakoznak, inkább nem vártam. Tegnap hívtam őket, az biztos, hogy megvan az eredmény, de telefonban nem mondták meg. :?

Andi
idna
 
 


Anikó, még tőled akartam kérdezni, hogy ismered azt a virágboltot, ami mellettetek van? Vannak különlegesebb (vágott) virágok? Úgy értem, ami nem szegfű, gerbera, rózsa, ilyesmi...

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Judit,
Nagyon gáz :shock: :cry: :evil:
Miattunk ne aggódj, meg ne érezd szarul magad. Nem Te tehetsz róla.
Már csak 2 nap!!!! :roll:
A képeket majd várom. Helyes Zorkának a rucija :P A kádas kép a 4 tappanccsal meg tökjó lett :lol: Majd én is rakok fel képet.

Kata,
A kis tornyocskás, rózsás vityillóra gondolsz? Nem, nem ott lakunk :roll: :lol: A virágos mellett.
Nagyon jók a képek! Gyönyörű a kislegény :lol: Már jó lenne végre élőben is látni :P

Kriszta,
Hogy vagy? Kevinnek hogy sikerült a verseny?

Andi,
Már nagyon izgat az ovival kapcsolatos infód :roll: Írd meg priviben, ha van időd. Köszi
Legközelebb itt hagyhatod nálam Rebekát, ha dolgod van. Szívesen vigyázok rá :P

Anett,
Nem is meséltél a buliról.
Szépek a lányok :P A pillangókat Te festetted?
A torta finom volt? Nem túl édes? Nagyon tetszenek nekem is ezek a babás torták, csak azt gondolnám, hogy túl gejl (így kell írni?) :roll:

Gyöngyi,
Gyártjuk-gyártjuk :lol: :lol: :lol:
Köszi, ígérem gyerekes képet rakok fel többet :-)

Adri, Évi,
Olyan jó nézegetni a csöpségeiteket :P Rakosgassátok csak a képeket. Aztán remélhetőleg minél előbb már személyesen is....

Szandra,
Edó hogy van? És Te?

Katus,
A bodza nekem is még aszalódik a szatyorban :oops: :shock: Egyszerűen semmire sincs időm :x Mi lesz ha visszamegyek dolgozni :?: :shock:

Ibolya,
Mi van Veled/tek? Nagyon rég írtál.

Ildi,
Mivel havazódsz? Remélem nincs baj!

Írjatok! Halódik a topic :cry:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Andi,

Igen ő volt az...nyugodtan megerősíthetsz, hogy a boszorkány szó elég enyhe kifejezés már a külsejét tekintve is, és akkor még ki sem nyitotta a száját...
Zorka is csikorgatta a fogait egy időben, szerencsére 1-2 hét után leszokott róla magától. Szerintem Nálatok is elmúlik:)


Anikó meséli, hogy simán hallják 5 házzal arrébb, hogy anyósom épp mit rikáltozik. Tegnap este apósommal beszélt telefonon, ZOrka már aludt és tele torokból üvöltözött. Nekem meg tök kínos volt rendre intenem, de muszáj volt, mert baromira nem akartam, hogy a gyerek felébredjen.

Katus,

Köszi rendes vagy, Anikó is mindig csábít, de nem akarom anyóst itthagyni egyedül, pláne, hogy a mosogatás, vasalás stb eszébe sem jutna, csak még nagyobb kupit csinálna.

Esküszöm ez a másik nagy bajom vele, hogy mióta itt van megszázszorozódott a mosogatnivaló edények száma, mindig van valami lecsöpögtetve, szétszórva a földön, amit simán otthagy maga után, stb-stb. Még egy hétig itt lenne esküszöm tényleg világgá mennék.
Már csak a holnapot kell valahogy kibírnom!!!
Vendég
 


Andi,
Szerintem semmi extra az a bolt :?
De, ha kérsz előre az Ilditől (tulaj), hoz neked bármit. Hétfőn és csütörtökön megy piacra.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Hipp-hipp hurrá! Új oldal! És megint én vagyok laptetőn! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó

Most már senki le nem mossa rólunk, hogy mi össze vagyunk nőve...mindig ugyanakkor írunk a topikba is...:))
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?