Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak egy gyors kukkra futottam be. Alíz itt alszik a karomban, apa pedig elvitte Adélt a játszóra.
Jelentem nálunk minden oké, leszámítva azt, hogy felütötte fejét a hasfájás. Éjjel szegénykém 2 órán keresztül torkaszakadtából sírt. Reggel hozattam a patikából Espumisan cseppet, úgy látszik ez most hatásos.
Holnaptól egyedül leszek a lányokkal, apa megy vissza dolizni. Kicsit izgulok, hogy fogok helyt állni! :o :shock:

Rambóka!

Mi tavaly télen jártunk Sikondára, így a kinti helyzetről nem tudok nyilatkozni, de a benti résszel én meg voltam elégedve. A gyerek medence egy külön helységben van. Van pelenkázó, zuhanyzó, műanyag asztal és székek a gyerekeknek. Ott is kivan írva, hogy szülő nem tartozkódhat a medencében, de a kutya nem nézi, hogy bemész e.
Próbálok róla képet keresni :wink: !

Most mennem kell, megpróbálok majd gyakrabban jönni!
szép estét mindenkinek!

Erzsó Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
erzsó78
 
 


kicsit besokalltam a képekkel.
Bocsíííííí! :oops:

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkra futja, elköszönni jöttem, mert jövő héten nem leszünk, egy túrakerékpáros találkozóra megyünk, Vajtára, Viola mamikra marad, kicsit parázok tőle, mi lesz, drukkoljatok a jó idő miatt is, nem szeretek esőben tekerni!!!!! :?

Erzsó!
A képek nagyon tetszenek, azért azokat megnéztem, még így a nagy sietségben is! :wink: Különösen aza kép tetszik, ahol Adél átöleli Alízkát, nagyon édesek! Reméljük a hasfájás gyorsan megszűnik!

Mindenkinek kellemes hetet, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 

 
 

Sziasztok!

Erzsó!

Gyönyörűek a lánykáid! :lol: :lol:
Remélem én is hogy ezen a hasfájósdin hamar túlestek!
Adél tud "segíteni" Neked a picinél? Aranyosak tényleg együtt! :D:D:D:D

Jevi!

Jó pihenést Nektek! Bár ahogy látom a bringázás annyira nem lesz pihenés, de biztosan élvezni fogjátok! :D

Rambóka!

Köszi, megjött. Illetve már majdnem el is múlt. Eszerint nagy valószínűséggel nem történt meg a csoda. :? Hőben viszont mióta megvan, olyan hülye hőmérsékleteket mérek hogy az nem igaz. 36,5 - 36,2ig volt már minden ezeken a napokon. :) Kíváncsi vagyok hogy mi sül ki ebből... :)

Jaj lányok, nem akarok nagyon panaszkodni, de annyira tele van a bugyrom mindennel. :cry: Főleg az itthoni kupoldával, meg hogy nem készül a kéró. Egy csomó ötletem van, de valahogy sosem jön össze hogy kész is legyen amirt kitaláltam. :(

Hiába sikerülne a babóca, nem tudnánk hová tenni, mert minden a feje tetején áll. Arról nem is beszélve, hogy azt az összeget, ami jelenleg nem áll rendelkezésünkre, vagy a gyerekre vagy a házra fordítjuk, egyszerre a kettő nem menne.
Tökre szomorú vagyok. Ha nem szeretném ennyire, most azt kéne tennünk hogy leállítjuk a baba-projectet, mert így nagyon nem lesz jó. Viszont azt is tudom hogy amég nem leszünk konkrétan rászorulva arra, hogy hirtelen változtassunk a dolgokon (pl. azért mert megfogan a bébi) akkor nem fogunk előrelépni. :cry: :cry:

Jó, szebb éjt mindenkinek!
Holnapra összeszedem magam.
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee!

Akkor ez most a legmegfelelőbb pillanat a fogantatáshoz!
Majd meglátod! :wink:
Ha arra vársz, h. mikor lesztek tökéletesen készen, akkor sosem lesz babád! Ha arra vársz, h. egyenesbe jöjjetek anyagilag, akkor sem!
Hidd el, a dolgok elrendeződnek valahogy, ha szükségessé válik!

Nálunk a '"gyerekszoba" (velünk alszik egy szobában :lol: ) a szó szoros értelmében az utolsó utáni pillanatban készült el, mert a Pétáv a háztömb fűtéskorszerűsítésével addig totojázott és töketlenkedett, míg végül a párom maszekba megcsináltatta a Techem kft által félbehagyott radiátorokat. Így én végül 1 nappal tovább dekkoltam a gyerekágyas osztályon, h. a radiátorfesték megszáradjon a csöveken, és ne abba a festékszagba vigyük haza a gyereket! :twisted:

Egyébként egy baba az elején nem kerül olyan borzasztóan sokba! És eleinte bőven elég egy fonott mózeskosár is az ágyad mellé. Az össz többi cuccot a Börzén érdemes beszerezni, mert egy 2500 Ft-os brendonos rugdalózót ott megkapsz 450 Ft-ért, de még akár olcsóbban is! Meg a neten is célszerű körülnézni, ill. ismerősöknél, ahol már kicsit nagyobbak a gyerekek!

Úgyhogy ez ne tartson vissza! Én drukkolok neked nagyon!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Rambóka!

Köszi! :)
A héten holnaptól valószínű szabira megyek és akkor lesz időm pakolászni kicsit otthon. Levakarászom az ablakokat, hogy már csak festeni kelljen, és legalább meg lesz az az érzésem, hogy igen, már csináltunk valamit. Arra meg bocsi, elfelejtettem válaszolni, hogy szerencsénk volt a konyhaablaknál, mert nem esett az eső. Sőt, annyira jó idő volt, hogy a délelőtt lekent ablakot délután le tudtam festeni megint, mert megszáradt teljesen. :)

A baba ügyben nem gondolok vérmes dolgokat azzal kapcsolatban, hogy milyen dolgok kellenek mindenképpen egy bébinek. Szeretet kell neki, ez a legfontosabb szerintem, abból meg nincs hiány már előre. :) Biztosan lesznek olyan dolgok, amiket használtan fogunk megvenni, én ennek sem vagyok ellene. Mégis, például tudnánk kapni kiságyat a sógornőméktől, de ha lenne rá lehetőség, vennék inkább egy másikat, ami a miénk és nem kölcsibe van. És ezek a dolgok pénzbe kerülnek. Az is biztos hogy a családunk is segíteni fog, ha tudomást szereznek majd a babáról, de szeretnénk ha nem csak erre építhetnénk... Hhhh, mindegy, ma már nem vagyok annyira elkenődve mint tegnap. :)

Marcsy!

Ti merre vagytok?

Mimi!

Hogy van Tami?

Netty!

Hogy tetszett az első nap?

Ma megyünk babanézőbe! Már alig várom hogy találkozhassak Maja babával! :D

Kellemes napot!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Kriston v. egyéb intimtornán volt már vki???
Érdemes elmenni? Mennyibe kerül?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Sziasztok!
Megint kutyafuttában jelentkezem amíg a gyerkőcök elmaradnak. Majd talán délután vissza is tudok olvasni egy kicsit jobban is.

Erzsó!
Nagyon jók a képek, nagyon édesek a gyerekek :)

Monee!
Ne idegeld magad a ház miatt, ha lassan is minden el fog készülni.

Velünk minden oké, csak ez a meleg kikészít mindenkit. Hisztike nem igazán akar enni, 30dekát fogyott is, de mondjuk ez nem is csoda, meg sem áll. Egész nap megy, nem lehet külön venni a nagyoktól, állandóan megy utánuk. Tegnap adtam nekik kukacot(a Dávid hívja így, az extrudált kukoricapelyhet) háááát, két kézzel tömte magába, amikor el akarták venni tőle, felemelte a kezét és nekiállt sikítani :lol:
Egy pár képet sikerült csinálni is róluk, majd teszek fel, csak még a telefonról fel kell varázsolnom a gépre, de azt is majd csak akkor ha lesz 5 percem.
A Dominika jövő hét hétfőn elmegy egy hétre Anyukámhoz...már most hiányzik :) Nagyon sokat segít, megeteti Hisztikét, persze nem a főtételből ad neki, hanem kiflit, tápszert, málnát, kekszet meg ilyeneket.

Most futok tovább, az ebéd már kész van, gyors takarítás aztán mese, játék, alvás :)

Marcsy
marcsy
 
 


Csend és hullaszag... :D

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Hát megkezdődött nálunk a nagybetűs élet! :) Túl vagyok az első pár munkanapon, hát eddig még nem sok mindent csináltam, mert nincs aki tanítson, így igazából csak olvasgatok és ismerkedem mindennel és mindenkivel. A legfurcsább új napirendet kialakítani, nekünk is és a Máténak is. Szegény még nem nagyon érti mi is történt hirtelen, de remélem beleszokik az újdonságokba. Most szerintem kicsit sztrájkol is, mert nem hajlandó tegnap óta semmilyen gyümölcsöt enni, így szinte kimarad a tízórai és az uzsonna is. Remélem majd megbékél és újra fog enni és nem üres zsemle és egyéb rágcsálnivalók teszik majd ki ezt a két étkezést. Valakinél volt már ilyen, hogy sztrájkolt a gyerek az evésben valami miatt?

Monee!

Majd meglátogatlak valamikor bent a cégnél, de igazából azt sem tudom még melyik a szociális épület. Ma Pécsen volt a pesti nagyfőnökünk így nem nagyon mászkáltam el sehova, de majd ha visszajöttél szabiról akkor megkereslek.
Az ablakfestéshez minden elismerésem, mi nem mertünk egyedül nekiállni, szerintem még most is festené a férjem az ablakainkat, már amennyi ideje van ilyesmire.

Jó éjszakát mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Végre idejutottam!
Hááát tényleg nagy erre a pangás!

Monee!
Egyet értek Rambókával! Ha az ember arra vár, hogy minden tökéletes legyen akkor soha nem lenne gyereke.
Úgyhogy: MINDENT BELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Jevi!
Remélem kitekerted magad a túrán! Szerencsére nincs az a nagy kánikula!
Múltkor elfelejtettem írni, hogy végül a Hartmann doktornál szültem.
Itt elég negatív véleményeket hallottam róla, de velünk nagyon rendes volt. A szülésre épppen beért. A véletleneknek köszönhető!
Röviden: Hartmann dokiék Pécsváradon laknak és azon a héten éppen szabin volt (előtte héten szült a felesége). Azon a szerdán 4 órára volt időpontja Kertvárosba fodrászhoz. A mi nagy szerencsénk, hogy a fodrász félóra csúszásban volt. A doki gondolta hogy addig elintéz valamit a belvárosban és akkor ment a telefon, hogy Trappék ott vannak! :lol:
16.10-kor esett be a szülőszobába, de akkor már látszott Alízka nagy fekete haja :oops: !

Viki, Timi és a többiek merre vagytok?
Szép napot!

Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Reku!

Veletek mizújs?????????????????????????

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Erzsó!

Tök jó hogy jelentkeztél!
Én is egyet értek azzal hogy olyan sosem lesz az életünkben amikor minden tökéletes lesz ahhoz, hogy babázzunk, uh mégsem állítottuk le a projectet. :)

Netty!
A szociális épület a legutolsó alacsony, ronda, barna épület a hátsó kerítésnél. A fehér épület háta mögött van.
Ha majd egyszer arra jársz, ugorj be! :)

Jevi!

Tényleg, milyen volt a túra?!

Többiek?!

Kicsit rossz a kedvem mostanában, nem tom miért. Lehet hogy jó lenne már egy jó nagyot bőgni. :cry:
A festést nyomom tovább, Norbi most nincs itthon hogy segítsen. Készülget szépen mindnenhol, bár az is igaz hogy már nagyon fáradt vagyok, de ez ugye nem érdekes ebben a helyzetben.

2 rossz dolog is történt tegnap és ma. Illetve nem nagyon rosszak, csak most nem vagyok képes +-an gondolkozni.
Tegnap este császárral megszületett a 32. hétre Tündi kisfia, Roland 1360 g-mal és 41cm-rel. Sajnos nem sírt fel a baba, intubálni kellett, és koraszülött mentővel vitték át a Gyerekklinikára, úgy hogy Tündi meg sem tudta nézni a csöppséget.
Elvileg jól van a pici, van spontán légzése, meg életképes is, meg minden, de a fene egye meg, miért kellett ennek így történnie???!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Aztán a másik hogy ma Norbiék éppen csak elindultak Pestre egy sportbírói vizsgára, amikor is nekiment a kocsijuknak a piros lámpánál egy kamion. Szerencsére nekik nincs bajuk, csak a kocsi horpadt meg egy kicsit, de nálunk ez mindig így van, a problémák csőstől jönnek. :(

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Erzsó, Monee!

Köszi a hiányolást, a körülményekhez képest jól vagyunk! Most nem részletezem, de egy csomó jó és rossz dolog is történt mostanában.

Ne haragudjatok, de a másik topikban, ahová írni szoktam, egy lány egyik családtagja visszaélt a fórumon olvasottakkal, és az ő példájából okulva nem írom meg, hogy mi történt, mi van velünk mostanában, nehogy valaki olyan is elolvassa, akinek semmi, de semmi köze nincsen hozzá. A lényeg, hogy most már minden O.K.-s nálunk. Vasárnap utazunk a Balatonra 2 hétre, úgyhogy most egy darabig (a változatosság kedvéért) megint nem jövök, de most olvasni sem fogok tudni! (eddig szért olvastam ám :wink: )

Monee!

Nagyon sajnálom, ami Tündivel és a kisfiával történt, sok erőt, kitartást kívánok Nekik, és remlem, hogy minden rendben lesz végül! Karambol: :( Még jó, hogy Norbiéknak nem lett bajuk!

Erzsó!

A képek egytől egyig nagyon jók, a gyerkőcök egyre szebbek! :) (mostanában még képeket sem tudok feltenni, mert nem tom hová lett a képkicsinyítő program, merthogy még gépet is cseréltünk időközben.....)

Mindenkinek jó nyaralást, vagy pihenést, meg jó egészséget kívánok, majd jelentkezem, ha tudok! Légyszi ne haragudjatok rám, hogy csak néha-néha jövök! :oops:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!

Sztem senki nem haragszik ha nem jössz gyakran, de nekem mondjuk nagyon furcsa látni hogy napokon keresztül nincs senkinek semmi mondani valója. No mindegy. :)
Remélem azért ha a kistesó project első lépésén túl lesztek, jössz majd gyakrabban!
Jó pihenést!

Rólunk:
Nem leszek a hétvégén, elmegyünk Parádsasvárra autóversenyt csinálni. Ez kicsit olyan lesz mintha "nászútra" mennénk, uh. már nagyon várom hogy elindulhassunk. :)

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Holnap reggel indulunk, remélem az idő is jó lesz, nem olyan, mint ma, vagy még rosszabb!

Vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre! kb. 2 hét + 2-3 nap múlva jelentkezem!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,
nagyon eltűntem, bocs!

Erzsó,
látom idő közben már ki is bújt a Picuri, ő is nagyon gyönyörű kislány, nagyon gratulálok és sok egészséget kívánok mindannyiatoknak!

Rólunk:
azért nem voltam ennyi ideig, mert belevágtunk egy lakásfelújításba így hipp-hopp. Szabolcs kitalálta, hogy ha már nem sikerült eladnunk a lakást, akkor már szépítsük meg erre a 2-3 évre, amíg még itt tervezünk lakni. Amikor beköltöztünk megcsináltattuk a szobákat, tolóajtókat készíttettünk és teljesen átalakíttattuk a konyhát, de akkor az első lakógyűlésen benyögték h a tető cseréje lakásonként 160ezer lesz, úgyhogy az előszoba és a fürdő úgy maradt, ahogy volt. Mostanra összegyűlt rá a pénz és (bár én nem repestem az ötlettől) belevágtunk. Szerintem szép is lett, bár egy pénteki napon jött a burkoló és mondta h hétfőn tud kezdeni v július végén... tehát maradt két napom a padlólap ill csempe megvásárlására, de így legalább nem futottunk ki a keretből, mert ha hetekig válogathattam volna, biztosan találtam volna sokkal szebbet is de az nem ennyibe került. ÚGyhogy most túl vagyunk egy romboláson, majd takarításon... ;) Szép volt! Anyukám jött, sokat segített, mert hát nekem már vhogy nem nagyon megy. Persze azért dolgoztam így is eleget.
Most már csak a babaszobába várjuk a bútorokat, elvileg jövő 7en az is megjön.
Prüntyike most 33 hetes, kb 2 kilós és nagyon aktív. A meleget nagyon nehezen viselem, de szerintem ezzel mindenki más is így van. Amúgy minden rendben mindkettőnkkel, jól vagyunk!
Szép hetet mindenkinek!

Kép
reku
 
 


Sziasztok!

Hát nem túl nagy a forgalom erre....
Nálunk új hét kezdődött, bár csak 3 napot megyek dolgozni, csütörtök-pénteken szabadságon leszek és megyünk a Mátéval Fehérvárra. Hétvégén lesz a sógorom esküvője Győrben, így a Mátét Fehérváron szeretnénk hagyni anyukámmal. Hát nem is tudom hogyan fogom kibírni az első éjszakát a Máté nélkül, de egyszer ezen is túl kell esni. Ami nagyon megnyugtat, hogy anyukámmal lesz, akivel imádják egymást. Szerencsére ő nagyon jól ért a gyerekek nyelvén, és két nap alatt talán megszokják egymást annyira, hogy éjjel sem fog parádézni a Máté, amikor nem az anya van a közelben.
Lassan a Máté is kezdi megszokni ezt az új felállást, újra elkezdett normálisan enni, már lassan visszaszokunk a gyümölcsevészethez is, így gondolom a múlt héten tényleg csak sztrájkolt a változások miatt.
Képzeljétek kb. 4-5 napja már bilibe kakil a Máté! :lol: :lol: :lol:
Annyira drága ahogy után mutogat és segít "eltüntetni" mindent. Nagyon szeret wc-kefézni, így mindig ráül a bilire amikor én megyek wc-re és többször pisil is bele napközben. Gondolom akkor lassan eljön a pillanat amikor már megpróbálhatjuk a pelenka nélküli létet.

Réku!

Szép nagy hasad van már! További kitartást a meleghez, bár holnap elvileg jön egy kis megkönnyebbülés.

További kellemes időtöltést mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk mi is, és szerencsére nagyon jól sikerült a kerékpáros találkozó! Minden nap tekertünk, szép helyeket ismertünk meg, jó volt a társaság is. Szerencsére Violka is nagyon jól érezte magát, anyuékkal és anyósomékkal is volt egy kicsit.


Néhány kép:
Kép kerékpáros felvonulás, van, aki fekvőbringával

Kép az első túra előtt, még üdén

Kép Paksra készülünk

Netty!
Nagyon ügyes a Máté a szobatisztasággal! :shock:

Reku!
Nagyon helyesek vagytok a képen, szép kis pocid van már!

Viki!
Te már val.leg nem olvasod, de nagyon kellemes nyaralást kívánunk!

Mi is a hétvégén megyünk a Balcsira, és egy hetet leszünk ott, úgyhogy majd megint el fogok tűnni egy kicsit, de addig még jövök! Ez most Violkás nyaralás lesz, Lellére megyünk, már nagyon várom!

Monee!
Milyen volt Parádsasvár? Remélem egy apró "szuvenírrel" jöttetek haza! :) :wink:
Ahogy a szalagodat is elnéztem.....

Mosmennem kell, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Huh, ahogy látom mindenkinél zajlik az élet :) Tegnap elment a Domcsi Anyukámékhoz, de ma reggel fel kellett hívni őket, mert a Dávid itthon balhézik, hogy Ő is akar menni :) Holnap jönnek érte :)
Annyira izgulok, hogy mi lesz, még soha nem voltunk 1 napot sem távol egymástól.(csak amíg kórházba voltam, de az azért más).
Ha jól elvan akkor marad amíg marad, ha meg sír értem hazahozzák.
Netty!
Nagyon ügyes Máté! Krisztikét is kezdi érdekelni a bili, ráül, de abba a pillanatban fel is áll. Állandóan megy, enni sem ül le.
:twisted:
Reku!
Nagyon aranyosak vagytok és tényleg szép nagy a pocid már.
Monee!
Milyen volt a verseny??

Most megyek, összepakolok a Dávidnak mert nem hagy már békén!
További szép napot mindenkinek!
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Viki!

Jó pihenést Nektek! :D

Netty!

Örülök hogy ilyen szépen alakulnak a dolgok. Ügyi Máté a bilivel. :D
Bili ügyben nem vagyok teljesen képben, de ha itt az ideje, akkor hajrá addig amég nyár van! :) Biztos lesznek apróbb balesetek és egy kisgatyót csak egyszerűnn kimosni, mint a téli cuccokat. :wink:

Réku!

Nagyon ügyesek vagytok! Nem lehetett semmi ekkora pocival lakásfelújítani! :shock:
De mostmár azért vigyázz magadra, pihizzél, az is kell a babának! :D

Jevi!

Jaj, köszönöm, nagyon nagyon aranyos vagy! :D:D:D:D
De nem hiszem hogy az "ajándék" úton lenne. Nagyon nem jó eddig a hőm, pedig még Parádon voltunk, voltak ígéretes jelek hogy talán most lehet. :( No mindegy, tegnap már kikeseregtem magam...
Az az egy biztos hogy mindent megteszünk annak érdekében hogy nehogy lemaradjunk az időpontról. :wink:
Annyira el tudtam képzelni hogy Parádon, a mi kis mini nászútunkon fogan meg a bébi és bár még nem lehet semmit sem elkajabálni, de nem így lesz sztem. Jó lett volna kicsit pocakosan még versenyre járni. :) Most a következő célpont augusztus eleje, a F1... :D

Tök jók a képeitek!
Kalap le előttetek a sportolás miatt! Én megrögzött lusta vagyok. :) Gyalog bárhová elmegyek, de a bringázás ilyen szinten nem az én világom. :D

Milyen helyre mentek nyaralni?

Marcsy!

Meglátod milyen jól fogják érezni magunkat a mamánál!
És ez így tényleg jó, hogyha nem tetszik neki a dolog, hazahozzák. :)
Köszi, jó volt a verseny. Nagyon elfáradtunk, de jó volt. Szombaton az égiek gondoskodtak róla, hogy legyen wellnesz (napsütésből özönvízszerű eső, ami fél óra alatt elállt, utána ezer fok, gőzölgő aszfalt és megint napsütés) is, de végülis nem volt vészes. :D

Mindjárt leszakad az ég!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Hááát az én fiam tök jól érzi magát a mamánál. Haza sem akar jönni :)
Viszont én nagyon sokat szenvedek. Hisztike nem marad meg sehol, most érzem igazán, hogy mennyit segít nekem a 2 nagyobb. Tudtam én, hogy nagyon sokat, de...
Állandóan pakol, kukázik, szétdobál mindent, tegnap kipakolta a cipőket és elkezdte rágcsálni :twisted: A gyerekszoba ajtaját már becsuktam, mert amit ott művelt az már nem tudtam elviselni. Utána folyamat odament, ütötte az ajtót és kiabált. Mondtam is Anyunak, hogy jöhetnek érte is, de ő azt mondta, egyenlőre elég neki a 2 nagy :lol: (nem is adnám oda amíg ilyen kicsi)Most megyek is, megpróbálok egy kicsit pihizni amíg alszik, sokat fent voltunk megint éjjel.
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Monee!
Én is abszolút kezdő vagyok ám tekerésben, de ezentúl többször szeretnék menni!
Nyaralás? Lellére megyünk (anyósoméknak van ott egy kis nyaralójuk) val.leg hétfőtől, a hétvégén pedig Orfűn leszünk, most lesznek a Kemencés napok, eddig mindig lemaradtunk róla... :?
Úgyhogy holnaptól megint csomagolás, remélem az idő is kijavul! :?

Ma délután csavargunk egyet Violkával, kell pár cuccot vennünk, szerencsére szereztem kocsit (apuét kértem el), így nem kell buszoznunk! Párom szokás szerint ügyel, majd holnap délután jön meg, de akkor már húzunk is Orfűre!

Marcsy!
Violka is elég frontos volt ma, most meg már 2 órája alszik! :shock:

Mindenkinek kellemes hétvégét és hetet kívánunk, sokat fényképezek majd, és ha nem bánjátok, rakok majd fel ide is, ha megjöttünk!
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Ma és holnap én sem leszek, csapatépítő tréningre megyünk Kövestetőre. :)

Szép napokat Nektek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a nyaralás mindenkinél, nincs nagy forgalom.
Mi visszaértünk Fehérvárról, voltunk esküvőn Győrben hétvégén, végülis el kellett vinnünk a Mátét, mert nem maradt el anyukámmal. Így azért elég fárasztó volt a hétvége, mert a Máté ugyan este 10kor aludt el, de reggel ugyanúgy kelt 6-kor, és már fél 7kor sétáltunk a Duna-parton, hogy lefoglaljam, és ne keltse fel az apukáját. Talán mára kipihentem a hétvégét.
Egész jól bírja a Máté a "mama-bölcsit", ezen a héten még nem sírt reggel, sőt integetett is minden nap. Talán kezdi érteni amit mondok neki minden reggel, hogy délután jövök érte. Egész jó új napirendet sikerült vele kialakítani, délután otthon uzsonnázik, megyünk utána játszani és este 8 körül vacsorázik, fürdik és azonnal alszik. Viszont a bilizés most kicsit szünetel, bár a mamával pisil-kakil, de velem nem nagyon akar ráülni, de nem is erőltetem. Gondolom megviseli szegényt ez a nagy változás most.

Üdv Mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


üd minden kismamának.
először is elnézés hogy csak igy irok,de hátha valakit érdekel.
Én szegedi vagyok,kismama,és pelusokat forgalmazok.
Esetleg ha valakit érdekel itt egy rövid leirás:Vannak ujszülöttöl-junior méretig normál és biopelusaim is.A biopelusok ekcémás börü kisbabáknak főleg nagyon ajánlottak,mert természetes uton készitik őket,vegyszermentessen,és tealevéllel bélelt.Minden pelus légáteresztő,jo nedvszivo,és gumirozott.A mini-mini és a mini 33ft,midi 36ft,maxi 38ft,junior 39ft.Vannak up end Go bugyipelusaim maxitol-junior pluszig már 45ft-48ft-os árban.Valamint babylove uszopelusom midi,maxi,junior méretben csak 100ft/db.Várom jelentkezéseteket:macko1983@gmai.com e-mail cimre.

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
macko1983
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk meg a Balatonról, jó volt, de az első héten azért lehetett volna jobb idő is! Petinek nagyon tetszett a szabadság! :) és olyan jó kis barna lett! :)

Ma már kimostam, kitakarítotam, kicsit dögrováson vagyok, majd jelentlkezem mostantól sűrűbben!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Felkészültem a nagy olvasásra, hát nem kellett megerőltetnem magam... :shock:

Mi is megérkeztünk vas. délután, most végre van egy kis időm! Hát igen, az idő nem volt túl kegyes, de val.leg ezt a dögmeleget nem bírnám a fehér bőrömmel! Sokat programoztunk, voltunk hajókázni, barátainknál, stb., Violka kicsit nyűgös volt, mert keveset aludt, túl sok volt az inger neki. és akkor néhány kép:

Kép Viola+én
Kép a három grácia
Kép Tihanyban alvás
Kép az egyik kedvenc
Kép a lellei strand

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok Kismamák!

Eladó egy alig használt, kifogástalan állapotban lévő Graco Travel System babakocsit. (sportkocsi, autós babyhordó, textilmózes).
Szín: kék-fekete

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=3&whid=7

Ár: 80.000 Ft
(új ára: 110 ezer)

Akit érdekel, írjon privit

Pécs
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, gyakran benézek ide, de szinte semmi mozgás nincs.

Mi is jól vagyunk. Megy a baba project, egyenlőre eredménytelenül.
Remélem lesz ennél jobb időszakunk is.

Jevi!

Annyira aranyok pofikája van Violának. :D

Ki hogy van? Jó sok időt kihagytunk... :)

Üdv mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!
mi még egyben, ez a 36. hét. A babaszoba készen, már varrtam is bele ágyneműt, szerintem egészen jól sikerült (baldachinos-fejvédős... :D )
Összepakoltam a kórházi cuccokat is, úgyhogy most már jöhet Prüntyike (de azért remélem kivárja még az idejét...)
Holnap megyek Borsayhoz, hétfőn meg UHra, remélem minden rendben lesz!
Szép napokat mindenkinek! Sok puszi Reku
reku
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap jöttünk meg anyuéktól, olyan hirtelen mentünk el, hogy nem is tudtam jelezni. Szóval bocsi, hogy épp hogy jelentkeztem a balcsi után és ismét eltűntem, de nagyon szupi volt ez a pár nap is! Peti nagyon szépen elkezdett már beszélni, szinte mindent elmond utánunk, persze önállóan még nem használ egy csomó szót, de szépen haladunk. Már napok óta szinte egész nap pelus nélkül vagyunk, néha van baleset, de annyi baj legyen. Magától még nem szól, de sokszor megkérdezem, és akkor sikerül bilibe pisilni. Ma és tegnap sem volt rajta pelus a déli alvásnál (ez olyan 2-2,5 óra) és egyik nap sem volt gond, utána bilibe ment a pisi. :)Nem mondom, hogy tökéletes, de alakul ez is szépen, remélem őszre már nagyjából sikerül leszokni a pelusról.

Jevi!

Jók a képek! :) Mi Szemesen voltunk ua-ban az időben (16.-án jöttünk haza), de lellére jártunk kajálni, ha tudtam volna, találkozhattunk volna valamikor.

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Réku!

Rakj fel légyszi képet magatokról!
Húha, ez már a 36. hét :lol: :lol: el sem hiszem hogy ennyire elment az idő! :D:D:D:D:D
A babaszobáról is jöhet fotó! :wink:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


egy két kép, de tényleg nem sok, ígérem!

Kép Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Minden nap jövök kukkolni, de sehol senki :shock: :shock: :shock:

Mi van Veletek csajok?

Monee!

Mi újság van?

Reku!

Még egyben? Ha igen, hogy bírod?

Timi!

Nagyon nagyon eltűntél, még telcsin sem értelek el, pedig 3x is kerestelek! Ugye azért jól vagytok???

Erzsó!

Hogy bírsz a két csajszival?

Jevi!

Mi újság Nálatok, Violka visszaszokott az itthoni közegbe?

Netty, Marcsy!

Hogy vagytok?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Nem vesztünk ám el, csak időm nincs. Pedig úgy jönnék többször!!!
Gyerköcök lekötik minden szabad percemet. Sokszor totál kivagyok a fáradtságtól és akkor megy a telefon anyukámnak, hogy: SOS!!!! Ha Gábor szabadnapos akkor meg felkerekedünk és csavargunk :wink: !

Egyébként ezeket az apróságokat leszámítva minden oké. Adél szerencsére nem féltékeny, csak akkor kattan be ha itt van anyukám és Alízzal foglalkozik. Úgy látszik csak a mamát félti :? .
Alízzal kedden voltunk tanácsadáson. 4080gramm és 52 cm. Szépen de biztosan gyarapodásnak indultunk!

Viki, Jevi!
Gyerköcök nagyon aranyosak!

Reku!
Kitartás, már nincs sok vissza!
Eggyet értek Monee-val, rakj fel képet magatokról :wink: :D !

Tegnapvoltunk a keresztapámék ismerősénél strandolni. Baromi jó volt, igaz én nem fürcsiztem, de Adél meg apa nagyon élvezték!
Ja és fodrászhoz is eljutottam :lol: :D
Rakok pár képet!

Szép napot mindenkinek!
Erzsó Kép Kis családunk! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Szia Erzsó!!!!!!!!!!!

Micsoda gyönyörű család vagytok! :D Nagyon jók a képek! És az a fürdőkádas.................. :D Nagyon tündésimindkét kiscsaj! Neked kitartás, nem lehet könnyű 2 gyerkőccel!

Többiek?????????????

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


tündésimindkét= tündéri mindkét :oops: :oops: :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak én is úgy vagyok, hogyha nem írtok, akkor nem írok. :D

Erzsó!

Gyönyörű mindkét lánykád! :D
Nekem is Alíz fürdőkádas képe tetszett a legjobban! :wink:
Tök jó hogy van a mama segítségnek! :lol:
Húha, súly is van szépen. :) De a képekről is jó kis stramm babának látszik Alíz. :)

Viki!

Hihetetlen. Petikéből is babából, kisgyerek lett ezen a nyáron. :D
Hogy megy a bilizés? :wink:
Múlt héten írt nekem Timi hogy jól vannak, nyaralni voltak, talán ezért nem jelentkezett. Tudod, azért nem fórumozik, mert írta korábban hogy nem nagyon akar jönni már... :(

Jól vagyunk, babaprojectelünk... :wink:
Hőmérőzök, szedem a gyógyit és reménykedek hogy talán ez a mi hónapunk lesz. :D És amilyen szerencsénk lesz, valóban ez a hónap lesz a nyerő és lesz mégegy májusi-közeli a családban. :lol: Nálunk ez a tavasz végi-nyár eleji időszak kicsit sűrű ünnepekben. :D

Andi? Marcsi? Netty? Jevi? :D

Hűsölős hétvégét mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


írtam egy bazi hosszút éselszállt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: felrobbanok

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Na akkor újra nekiállok, hátha.............

Monee!

Szia.Emlékszem, hogy mondta Timi, hogy nem fog jönni ide, de telcsin is kerestem többször, és azt hittem baj van, de ha nincs, az jó, akkor jót nyaraltak biztos. Majd jelentkezik, ha tud és itthon vannak.

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


na, akkor most darabokban fogok írni, bocsi :lol:

babaprojekt: szorítok nektek a babátokért, abban amit írsz, lehet valami: nálunk anyu, anyósom, az öcém és én is augusztusi vagyok, párom meg október elejei, a Peti meg szeptember közepe lett! :lol: Szorítok, hogy bejöjjön nektek is a sűrűn ünneplés május körül! :) :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


és már megint (még mindig) én :lol:

Bili: igen, nagyon jól haladunk, sőt, szerintem szupi jól! :) Már napok óta nem kell napközbenre pelus, a pisiért már 3 napja szól, hogy pisi, vagy bimbi! a kaka nm megy, csak a bugyiba, de nem baj, mert ahogy bement már szól, hogy van, és ugye ez az első lépés, majd haladunk ezzel is! (addig meg többet mosok :wink: )
Már a nappali alvások is úgy zajlanak, hogy

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


nem kell neki pelus hozzá, mielőtt leteszem megpisiltetem a bimbibe, és simán lerakom gatyában aludni, eddig egyszer sem volt baleset, pedig volt nap, hogy 2,5 órát aludt! :D büszke vagyok rá nagyon! :D Ha boltba megyünk akkor sem húzunk pelust, max. úgy járunk, mint ma, hogy lepisilunk egy arrafelé található bokrot, vagy fát! :lol:

Szóval szépen megy, remélem egyre csak jobb lesz a dolog, és nem esünk vissza, és legalább télre már nagyjából szobatiszta lesz a gyerkőc. (anyagilag sem egy utsó szempont a pelus)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


na, csak sikerül kicsi darabokban újra írnom az egészet, ami elszállt! :)

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Szuper iccakánk volt! Alíz 11-től fél 6-ig durmolt!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Az első eset, hogy reggel nem érzem magam hullának :lol: .
Már nem is feküdtem vissza, mert délelőtt esküvőre vagyunk hívatalosak, és lassan neki állok készülődni.
Végre kicsit lehűlt a levegő, de ma annyira nem örülnék az esőnek :lol: !

Viki!
Olyankor én is robbani tudnék amikor elszáll minden!
Igaz amennyit írok mostanában....... :oops: :oops: :oops:
Petikének nagy nagy gratula a bilizéshez. Szeptemberre már nem is kell pelus :wink: .
Adél anno mindig a hangyácskáknak pisilt :D !

Monee!
Megy a drukk!
Igen Alíz nagyon egy stramm csajszi, mondjuk Adéltól kapja rendesen a kiképzést :? :oops: :wink: !
Szegényt az sem zavarja, ha Adél rohangál vagy kiabál mellette.
Alszik nyugodtan tovább.
Igaz a mondás, hogy a másodikak már sokkal edzettebbek ilyen téren.

Na majd még jövök és mesélek, hogy milyen volt a kerti party. Már nagyon várom! Végre találkozok a kolléganőimmel :) !

Sziasztok
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak így betolakodok hozzátok.

23 éves és 33 hetes pocakos pécsi kismama vagyok. Mivel nem oylan régen költöztünk ide, nem ismerek nagyon itt senkit. A kórházak rendszerét meg főleg nem. Ezért nagyon örülnék, ha befogadnátok közétek.

Dr Hartmann Tamás az orvosom. Tudna nekem valai valamit írni róla. Persze azért az elmúlt pár hónap alatt megismertem úgy-ahogy, de azért jó lenne tudni, hogy szülés előtt, alatt és után mire számíthatok.

Ha "befogadtok" írok magamról bővebben.

Zsuzsi
zsanna20
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Üdv a kiscsapatban! Trmészetes hogy befogadunk :wink: , gyere gyakran :wink: .
Én június 13.-án szültem a Hartmann dokinál. Előtte nagyon sok negatív véleményt hallottam róla és az is megfordult a fejemben hogy keresek mást. Végül nem bántam meg hogy nála szültem!!!!
Nagyon kedves és rendes volt végig! Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz. Írhatsz privit is vagy e-mail-ben adelka04@vivamail.hu
címre!

Lányok!
Tegnap az esküvő nagyon szép volt és én nagyon jól éreztem magam. Jó volt kicsit dumcsizni a kolléganőimmel.

Alíz ma teljesen kicsinál :oops: ! Biztos a frontot érzi!
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a nagy kánikula után FÁZOK ebben a 20 fokban :shock: :shock: :oops: :oops: :lol: :lol: !

Sziasztok!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Kép Így tudok mosolyogni ! Kép Adél pózol


Bocsi, ezeket nem tudtam nem megmutatni!

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Erzsó!

Ezek a lányok! Hát nem irigylem párodat majd 10 egynéhány év múlva! :lol:

Zsanna20!

Üdv. köztünk, gyere gyakran és mesélj magadról! Kórház és doki ügyben nem tudok segítani, én a klinikán szültem!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?