Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a tippet Mogyó! Kipróbáljuk!

Timcike, látszik Attycinek a szeme sem áll jó, ha egy kis huncutkodásról van szó. De mintha tudná, hogy olyat csinál, amit nem lenne szabad... :lol:
Timcike, nagyon szép a házatok és a kertetek! :D Most egy kicsit irigykedem is... :wink:

Noémi, remélem, kaptok hozzá Ti is elemet.
Igen, köszi. egy kicsit pihentebb vagyok. :)
Mi is keresünk ilyen árnyékolót. Nekem is jöhetnek az ötletek! :D
Látom már találtatok is! Ez a Shrek nagyon tetszik nekem is! Mi vasárnap megyünk szülinapba, talán hazafelé beugrunk mi is és venni kellene egyet. :wink:

Honey, mi is hasonló paraméterekkel keresünk házat! :D :D :D

Köszi Kriszti! :D
Szegény Aziz... Micsoda vallás! :wink:
Okos gyerek ez az Aziz :D :lol: De azért óvatosan az árammal.... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta!
A hiedelemmel ellentétben a nagy szőr szigetel, de sztem egyik kutya álma sem a 40fok. :roll: Viszont egy vizsla sztem hamarabb kap hőgutát! A goldi remekül elvan lakásban (sőt igazából azt szereti, ha mindig Veled lehet), tapasztalatból mondom, nekünk 3 volt lakásban, ezt a fajtát tenyésztem 12 éve! :lol:
Csak nem tudom, hogy kint állatorvos mennyire van normális (a gyerekorvosotokból kiindulva) és azért egy kutyánál az is számít. Na meg minőségi táp, ami a felneveléséhez kellene...
Viszont vízimádóbb fajtát keresve sem találhatnátok! :wink: Ha esetleg goldit szeretnétek, szólj és segítek választani tenyésztőt Nektek!

Babaolajjal kened tényleg a tűzhelyet? De utána lemosod, vagy rajtamarad? :roll: Bocs, ha hülyeséget kérdezek! :oops:

Brigi! Kap gyógyszert is Dani? Nyűgös is?

Manó! Ilyet a legnehezebb találni! Vagyis 20milla alatt. :roll: Nálunk meg különösen nehéz, mert sok kritériumnak kell megfelelnie. )
honey78
 
 


Honey, igen, tapasztaltam.... :?
Milyen extra kritériumokat támasztottatok???

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Kriszta: a vizsla nagyon mozgékony kutya, kerítésen is fel tud mászni és mindent szétrág...Apósoméknakvolt és kénytelenek voltak eladni, mert teljesen szétkapta az udvarukat, meg a szomszédét is... Szóval jól gondoljátok meg,mert a szállodát simán szétkapja...

Timcike:
miért akartok ilyen szép házból elköltözni? Milyen ott a környék? Ez a ház hol van, nagykőrös szélén, vagy közel vannak hozzá a sulik, boltok stb? Ha Kecskeméten lenne ez a szép házikó, akkor simán megvennénk...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manó!

Akkor Nektek is hozzunk?

Valakinek még esetleg?


Honey!

Köszi, már jobb a helyzet. És sikerült elmenni a játékért, már 3-ra vissza is értünk. Majd teszek fel képeket.


na, visszanézek, biztos kihagytam valamit.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja igen! :-)))

Engem egész egyszerűen ledobott dél körül a fórum és mikor próbálkoztam, azt írta, h lezárt fórum. :-)

Brigi!
Persze, bejelöllek.

Timci!
Megy a telefonszám!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!
Nekem fönt vagy a Skype-os listámon!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timci!

Közvetlenül az e-mail címedre írtam, bár, gondolom, már láttad. :-) Remélem nem baj. :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Honey, Norri!

Nektek nem kell ilyen árnyékoló? /Írom a listát, kinek milyen. :-)))))))/

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kriszti: egyébként én mindig azt mondom ,hogy nevelés kérdése .Láttam én már pittbult egy ágyban gyerekkel és semmi gond nem volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


20milla de jó!
Hát én 6-8 között kerestem mert hát többet felvenni merész vállalkozás lett volna!

Szerencsénk volt!

Honey küldem privit nem válaszoltál!

Megint lezuhant egy Mig29 .

Kép


Kép
mogyoland
 
 


mig 29 jujjjj

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok bókot a házra,meg Atticy-re. :wink: Nagyon aranyosak vagytok.
A házat azért szeretnénk eladni,mert Attila igy nagyon messze dolgozik,Helvécián,és nagyon drágába jön ki igy a benzin. :? Meg ugye a barátok is bent vannak Kecskeméten.Suli,meg üzlet nagyon közel van.Egyébként a Toldi sulitól 5 percre lakunk gyalog.Nem tudom tudjátok-e az hol van.Kecskemétről Cegléd fele haladva a főúton.
Ez nem telek,hanem egy kis kert,terasszal,ami 4o négyzetméter kb.Kicsi a rezsije meg minden.Nagyon szeretjük,csak hát ezek a problémák miadt mennénk vissza Kecsóra épitkezni.Ha tudtok valakit,szoljatok.Előre is köszönjük. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csajok el szeretném adni a babakocsinkat,mert kaptam egy másikat,és nincs hejünk,hova tenni 2-őt.Akit érdekelne,szoljon bátran.Az ára 19.4oo,és elvinném Kecsóra,ha netán tán. :roll:
Én nagyon szerettem.Imádtam.Nem szivesen válok meg tőlle,de muszáj.

5 hónapot használt,jó állapotban lévő könnyű, esernyő alakúra csukható,kevés hejet foglal** 5 pontos biztonsági övvel, levehető karfával,kupolatetővel,ami le is vehető ** Több fokozatban dönthető háttámlával,aluminium váz,nagy bevásárlókosár.Sport Top Rider márkájú babakocsi!Annyi probléma van vele,h.a gumiból készült lábtarója lent jobbkéz felöl el van szakadva,de az nem okozott nekünk sem problémát.Egyébként kifogástalan állapotban van.
A képen látható napernyő nem eladó!
Tartozék:lábzsák,esővédő.


Kép Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Honey: Igen, köhögéscsillapítót kap, de elég is neki, már javul. Na jó, nyűgös egy kicsit, meg nincs olyan nagyon jó étvágya, de biztos fáj neki a kis torka. Majd helyrejön, és akkor rendeződik az evése is!


Noémi: Köszike, én is visszajelöltelek, mostmár okés a dolog. Számodat megkaptam, küldöm skype-on az enyémet! Jó?

Kecsón bent lakni: Furi, de én már nem vágyom a városba. Pedig régen nagyon akartam menni. Innen is megközelíthető minden. A városban,meg ha vhol kint lakik az ember, akkor tömegközlekedés, vagy kocsi. Majdnem ott van az ember, mint innen bemenni. Na jó, majdnem. És persze ovi meg minden szempontjából biztos jobb lenne a városban, de hát vmit vmiért. Igaz?
Vendég
 


Manó!
Kritériumok! Nagy kert a kutyák miatt, kevés szomszéd, szintén miattuk...
Ovi legyen a közelben és bolt elérhető távolságban Patrik és miattunk. Vmint közeli buszmegálló (lehetőleg helyi) a nagyszülők miatt. Na megy hőszigetelt, alacsony rezsijű ház legyen és max 16milláért! Szval nem egyszerű. :roll:

Mogyo! Nekünk sincs 20 millánk sajna, kül.már vettünk vna! Viszont van egy kis házunk Úrihegyben, amit el fogunk adni és "csak" a különbözet lesz hitel. De még így is sok! A Rákóczi utcában találtam egy házat. Mond Neked vmit? 6-8 millióért csak hobbiházat/telket láttam még. Anno Helvécián néztünk 12 millió körül egy családi házat, azóta is azt sírjuk vissza. :?

Noémi! Nekünk van ilyen napvédőnk, de még megnézem a Brendon honlapját, hátha látok vmit, ami kéne! :oops: Hova mentek még shoppingolni?

Brigi! Örülök, hogy azért gyógyul Dana! Pizza milyen lett? :lol:
Kép
honey78
 
 


Honey: A pizza olyan isteni lett, hogy apa közölte, hetente lehet csinálni! Olyan lett mint a pizzériákban, szóval ezért már tuti nem adunk ki pénzt, hogy pizzázunk!
Akkor Helvécia? :lol:
Vendég
 


Noémi, rendes tőled, de azt hiszem, mi is megyünk majd a hétvégén (terveim szerint, csak még Apa nem tud róla... :lol: ), ezért azt gondolom, megvesszük mi. De azért köszi, hogy felajánlottad! :D Rendes Tőled! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta, a körülmetéléssel én is 1et értek, szerintem nem feltétlen rossz dolog. Nálunk ugye nincs, de így majd a visszahúzásnál lesz sokkal rosszabb, mert olyankor nem vágás van és az nehezebben gyógyul :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Honey, így tényleg nem lesz egyszerű... Mi inkább csak kis kertet szeretnénk, amire azt mondhatom, hgoy a miénk... Ahová kiülhetünk néha.... a többi, hogy közel bolt,... stb az nekem is jöhet. :wink:

Brigi, nekem jöhet a recept! :D És most itt csorog a nyálam, pedig az előbb vacsiztam... :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Ha tényleg kell, leírom, de a sütő is kellett hozzá! Nagyon klasszul működik!
Vendég
 


Most,h.nő fent a fogicája,olyanokat csinál,h.ahogy elkezdek távolódni tőlle,sir és mászik utánam,belekapaszkodik a gatyomba,és feláll,nyujtja a kis kezét,h.vegyem föl.Nem akar elmozdulni melőlem és fojton rajtam csüngene.És 3 napja sir a fűrdőkádban.Egyszer megmostam a zuhanyal a buksiját,azóta csinálja.Most hogyan továb?Hogy nyugtassam meg,vagy mit csináljak,h.ujra imádjon locsizni?Jol elkurtam,vagy még van rá eséj? :roll:

nagrbi-orulok,h.Dana mostmar jobban van.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mano-akkor vegyétek meg a miénket. :wink: Az elvárásaidnak pont megfelel. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Most sajnos nincs időm visszaolvasni, de bepótolom.

Mogyó
Tőled szeretném megkérdezni, hogy hogyan találom meg Helvécián a temetőt? Annyit tudok, hogy a Halasi úton kell mennem, de pontosan nem tudom, hogy merre. Segítenél nekem. Ma megyek a volt kolléganőm férjének lesz a temetése.
Előre is köszi

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Honey!

Ez most ilyen szülinapos-névnapos bevásárlás lesz, alapvetően nekem. :-))) C&A-ba szeretnék menni a Westendben, Kikába, meg persze, Brendon. Ha kell vmi, csak szólj nyugodtan.
Ma séta? igaz, mi már 9 körül megyünk sztem.

Manó!

Ez természetes. Az ember ahol tud, segít. :-)

Timci!

Sztem "tüntesd el" a tust a Pici közeléből. Nem segít, ha beülsz mellé? Jobban biztonságban érezné magát.

ANDIIII!
Először is! Nagyon boldog névnapot Neked!!!
Sajnálom, hogy ilyen szomorú helyre kell menned. :-(

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi
Köszönöm szépen! :lol: A legszebb ajándékot már megkaptam! Apa korán reggel elment dolgozni, még a csöppök aludtak. Petike felébredt, kijött hozzám, odabújt, s annyit mondott, hogy nagyon szeretlek (még félálomban :lol: )! Azt hittem elolvadok! Imádnivalóak!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Ó, de Tündér!!! :-)))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Most talán van egy kis időm, míg Dorka fel nem ébred.

Honey
Tudnak "aranyos" kis baleseteket szenvedni. Petike is tiszta folt mindig, aminek egy részéről nem tudom, hogy hol és mivel szerezte.
Darabos kaják: teljesen nem kell pépesíteni, elég villával összetörni, ugyanis az ínyükkel szét tudják lapítani vagy mi, s az is kell nekik. Ezt az anyósom mondta, ő védőnő. Jól össze kell törni villával, így kevesebb levegő is jut a kajába, a turmix sok levegőt kever bele, s az bánthatja a pocijukat.

Timci
Lehet, hogy nem a foga miatt ilyen. Ebben a korban jelentkezik egy szeparációs szorongásnak hívott dolog. El fog múlni. Most egy kicsit nyüszibb lesz, s félni fog, de rájön, hogy nem kell félnie, s akkor megint minden rendben lesz. Mindig mond el neki, hogy hova mész, s visszajössz hozzá. Eleinte biztos fog sírni, de egy idő után meg fogja érteni, s tudni fogja, hogy Anya ha el is megy, visszajön érte. Az ovi is sokkal könnyebb lesz így. Petikével s most Dorkával is azt csináltam, hogy mindig mondtam nekik, hogy Anyának most dolga van, nemsokára jön érted. Mindig ugyanígy mondtam. S kimentem a konyhába vagy az erkélyre. Két perc után visszajöttem, s mondtam, hogy megígértem, Anya jött érted. Már Dorka sem sír, ha nincs semmi baja. Eljátszik a járókában, akár egyedül is. Így sok mindent meg tudok csinálni.
Fürdés: egy kis edénykébe tegyél vizet, s lassan azzal locsold le a lábát, kezét, s engedd, hogy ő is csinálja. Majd egy idő múlva, ha már ez tetszik neki, meg lehet próbálni a kis fejecskéjét is.

Szép napot!

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi-de jó,h.köztünk vagy!Nagyon köszönöm a tippeket.Amikor elmegyek,mindig mondom neki,h.jövök mindjárt.De van mikor hiába mondom ,meg ordibálok befele,h.itt vagyok,ugyis sir. :roll: Dehát ez a hangulatától függ.Még egyszer,köszönöm szépen a tanácsot.Megfogadom. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Andi-sok boldog névnapot!!!! :wink: Nagyon jó érzés lehtett,ahogy ébredtél.Én már akkor elolvadok,mikor a vállamra teszi a kis fejét és simogat. :oops:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Andi: nagyon boldog névnapot kívánunk!

Hát ha Halasi úton jössz akkor lesz egy bekőtö lesz is kint egy tábla , meg a fafaragónak is kint van a táblája ,És ott elkanyarodsz és jössz 2kilóméter akkor balra kell elfordulni de ki is lesz irva ,hogyCentrum!
És onnantól kb , 800 méter és ott a temető de megllátod mert az utca melett van!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Honey: Rákóczi utca ott sok jó kis ház van!
Én örülnék ha idejönnétek mert legalább meglátogathatnánk egymást!

Én anno mikor házat kerestünk nekem eszembe sem volt Ballószögön házat nézni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Timci
Próbáld ki, hogy azt mondod neki, hogy mosolyogjon, nevessen. Petikénél az vált be, hogy amikor vigyorgott, nevetett mondtam neki, hogy itt a mosolygós, vidám Peti. Amikor elkezdett hisztizni, akkor megkérdeztem, hol a mosolygós, vidám Peti? S mindig elkezdett nevetni, ha csak hiszti sírása volt, s nem valami baja. Próbáld meg, ha már tudatosítottad benne, hogy mikor vidám és mosolygós, akkor talán nálatok is bejön.

Köszönöm szépen a névnapi köszöntést! :lol:

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Brigi!
A pizzarecit tényleg elárulhatnád! :wink: Hátha a mi sütőnkkel is jó lesz! Nagy pizza-imádó vok! :lol:
Fiúk gyógyulgatnak?
Még csak nézelődünk, nekünk az ideális Kecskemét lenne, de megnézzük Helvéciát is, hátha...

Manó!
Na mi se kapálni szeretnénk :oops: , de azért nekem tetszik a nagy kert, így nem lóg a szomszéd az ember szájába. 8)
Bende teljesen felépült a múltkori betegség óta?

Noémi! Mi mostanában később járunk sétálni, hazavárjuk Apát. :lol:
Tegnap pedig csak a két fiú volt. Élvezik egymás társaságát. :D
C&A? De jó! Oda mi is tervezünk menni! Még a végén lehet mi is kedvet kapunk a shoppingoláshoz! :lol: Patriknak kéne vmi csini ruci a keresztelőre is.

Ennn! Jól vtok? Kell még orvosokhoz járnotok Bercivel? Mekkora már a Nagyfiú?

Mogyo! Nekem tetszett Helvécia, csak az a kár, hogy kicsit messze van és drága a közlekedés. Mennyi most egy buszjegy Kmétre?

Andi! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!
Igen, azt hiszem hozzá kell szoknom a sérülésekhez. Mi lesz ha elindulnak? :roll:
A villával összetört kajcsival semmi bajom, persze azt nyilván lehet korábban is adni. Gondolom a 8 hós babakajcsik se oan pürések már!

Ti mit adtok a Piciknek? Láttam múltkor téma volt. Arra gondoltam, hogy most már annyit eszik Patrik, hogy el kéne kezdeni a főzést neki. Ti megveszitek a bolti krumplit, répát, stb, vagy a piacon, bioboltban? Mekkora adagot főztök? Maradékot a hűtőbe teszitek, vagy fagyasztjátok? Nálatok mennyit esznek? Nálunk fél, vagy egy üveggel eszik meg a husis bébikajcsiból, vagy főzelékből attól függően, hogy mennyire éhes. Illetve tízóraira kap vaníliás tejpépet Frutapuraval. Tejpépből sosem eszi meg a dobozon írt mennyiséget, csak a felét. Ha tejpépet nem kap, akkor egy doboz Frutapura/v.egy üveg gyümölcs+szopi a tízórai. Utána mindig szomjas, babavizet, vagy Hipp gyümilét kap. Imádja a poharat, most már állandóan önállóan akar inni. :lol:

Szerdán le kellett vennünk a járóka ás az ágy magasságát is, felkapaszkodott a tetejére. Épp előtte beszéltük itthon, hogy jó ez így még, nem fog kiesni. Biztos meghallotta... :lol:

Kép
honey78
 
 


Pizza: 40 dkg liszt
2-2,5 dl tej
2 mokkáskanál cukor
1 mokkáskanál só
2 evőkanál olaj
2,5 dkg élesztő

Remélem nem hagytam ki semmit! Feltét meg ki mit szeret azt rak rá! Nálunk általában párizsi, hagyma, borsó, kukorica, gomba és sajt van rajta!

Honey: Igen, a fiúk gyógyulnak szerencsére!
Patrik nem semmi! Mi már mondjuk vagy két hónapja lejjebb szereltük az ágyat! :lol: Biztos ami biztos!

Andi: Nagyon BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Vendég
 


Sziasztok!

De jó Nektek, hogy Pestre mentek vásárolgatni! Ajjaj, de mennék már én is, pedig még soká lesz... :?

Andi: Boldog névnapot!

Honey: köszi szépen, tegnap megkérdeztem a férjemet, és azt mondta nem akar nagy kutyát a lakásba, de igazából én is valami picikét szeretnék, valami édes kis ölebet. :) Már volt egyszer egy yorkim két napig, aztán kiderült, hogy nem hozhatom ide ki, mert csak 2 hónapos volt, és 3 hónapostól szabad. :cry: Aztán valakinek át tudtam adni, erre három nap múlva meghalt. :cry: :cry: Ekkor elhatároztam, hogy kereskedőtől soha többet... De mondjuk azóta yorkiet sem szeretnék, mert olyan rossz élmény volt...
Ja, és tényleg babaolajat kenek rá. Na nem minden alkalommal, csak a nagyobb takarításoknál, és nem mosom le. :)


Ennn: úgy hallottam, hogy Magyarországon egészségügyileg kell megindokolni, ha valaki körülmetélést szeretne, és a vallási indokot nem fogadják el. Fura... :?

Nagbri: hát azért az Electrolux az csak jó név, biztos nem lesz semmi gondotok, használjátok egészséggel! :)

Timcike: szerintem is ez életkori sajátosság, nálunk is hasonló van most, tegnap végigordította amíg főztem, csimpaszkodott a lábamba, és csak sírt, sírt. :( Most egyre kevésbé sír már mikor magárahagyom, inkább jön utánam. :) Biztos nemsokára ezen is túllesznek.

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Én is ebben bízom! Mármint, hogy jó márka! :lol: Na majd bevetem a babaolajos trükköt, bár van kimondottan inox-hoz megfelelő tisztítószer, szerintem ma veszek is!

Hamarosan jöttök haza! én már úgy várom, hogy talizzunk! Gyorsan eltelik ám addig az idő, és addigra mindenkinek szalad már a kismanója! De jó lesz! :lol:
Vendég
 


Andrea, boldog névnapot!!!

Honey, köszi, jól vagyunk. Még járunk időnként. Képek vannak az anyatanyán.

Kriszta, én ilyenről nem tudok. Itthon is csinálnak sok körülmetélést, de csak vallási okokból. Pár eset van csak, amikor eü indok miatt kell elvégezni. Pedig sokkal higiénikusabb is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


pár képet megpróbálok betenni ( kattintsatok rá, akkor nagyobban is látszik):

[img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080418/DSCN3736_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

[img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080418/DSCN3756_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

[img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080418/DSCN3766_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Honey: én van, hogy külön főzök neki, van, hogy a mienkből kap. Ha csak neki főzök, akkor annyit, amennyi kell, nem rakom el másnapra. Ha a mienkből marad, akkor azt kap még másnap is. Úgy vagyok vele, hogy nem tart olyan sokból összecsapni valamit, ne egyen már mélyhűtött, meg másnapos kaját. :)
Egyébként nálam változó, hogy piaci vagy bolti zöldséget kap. Nincs jelentősége számomra. :wink:
Tejpépet mi nem eszünk, sosem adtam neki sem azt, sem tápszert, inkább csak gyümölcsöket, mikor annyi idős volt mint Patrik. Ja, és forralt vizet. Mára már rengeteg féle nasit kap, de azt Patriknak még nem lehet szerintem, így nem is írom. :wink:

Apropó, szerintetek meddig kell még forralgatni a vizet?? Nálam már van, hogy elmarad, mondjuk én palackozott vizet adok neki, nem a csapból.

K.

Lilypie Maternity tickers


Ennn: tényleg? akkor rosszul tudtam. Ezek szerint Ti is gondolkodtok rajta? Nagyon szép Bercike!!! :)

Nagbri: hát, a hozzá való tisztítószer biztos hatékonyabb! :wink: Remélem,hogy gyorsan eltelík, mert én már mennék. :) Mostmár biztos jól eljátszanak majd a gyerekek!

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Én sosem forraltam a vizet. Na jó, kb két hétig. Szerintem a palackozott vizet, már símán kaphatja!!!
Vendég
 


Az tuti! Dana már Bencussal is jól elvan, bár még leginkább egyedül szeret játszani, most a dupló lego a sláger!
Vendég
 


Nem. Bercinek marad ami van. De akkor is 1et értek vele. De mivel nálunk vallási dolgok és eü dolgok sem indokolják, így nem lesz. Na meg apa szörnyet halna :roll:
Én még forralom neki az óbudai vizet. A janát nem kell, de azt ritkán veszünk. Már a szentkirályinak is van babavize, amit nem kell forralni. Szerintem én még a nyáron forralok, biztos ami biztos, de utána már nem. De nálunk eleve úgy van, h kb egy üvegnyit ( 1,5l) 1x felforralunk, és ha kell belőle -mert a forralóban marad-, akkor rámelegítünk.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Brigi: akkor szerintem én sem variálok rajta, adom neki. Az a baj, hogy olyan sokat kell várni, hogy kihüljön, és mindig rohanunk.

Ennn: gondolom Nálatok a tápszer miatt is forralni kell, de nálunk nagyon pici mennyiségek fogynak, ezért állandóan elmarad.
Boldog hófordulót Bercinek! :) Kicsit megkésve...

K.

Lilypie Maternity tickers


Köszönöm a biztató szavakat csajok!Ugy tünik mára már minden a régi.Jol alszik,és elvan egyedül is.Ugy tünik mégiscsak a fogica volt a hibás,vagy ez ilyen időszakos anya utáni vágyakozás. :roll:

kriszti-köszönöm neked is!

ennn-gyönyörű lett Bercike.Az Isten életsse sokáig a hó.fordulója alkalából! :wink:

honey-kaja:én mai napig külön főzök neki,de néha kap a miénkből is kostóloba,hiszen kinézi a szánkból.Tegnap az apja adott neki kis frankfurti levest,mert nem hagyta Őt enni. :lol: Nagyon szerette.
Még mai napig felfőzöm neki a palackos vizet.Egy kisfej krupli,egy kis ez az és kész is a kajája.Ha marad belőle,azt beteszem a hütőbe és odaadom neki délután.Másnapra sosem hagyom.Főleg,ha husikás.

nagbri-szinte elfelejtettem!Csodás a gáztűzhejetek.Hagyon szép.Használjátok egészséggel. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


hát Honey 250 ft most egy buszjegy!

Hát ez van de éppen azt mondtam apának mikor anno a Rendőrfaluból busszal mentem akkor is két busszal mentem és az sem vlt olcsobb!
Mióta meg van a csaj én egyszer utaztam vele meg most kedden egyedül!
Kocsival megyünk ha kell bevásásrolni mondjuk mi apuval!
Tehát a kocsi sem drágább eszköz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ja egyébként a barátnőmék árulják a házukat 13 milláért a szelei faluban!
100 nm . három szobás ,étkezős nappalis egyben , előszoba ,fürdőszoba, pici spájz, wc.
Aránylag közepes udvar!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszta: Nem is lesz semmi gond, ne aggódj! Én Bencénél forraltam anno, de nála is csak egy darabig! Utána már nála sem!
Ennn-t viszom megértem! :wink:

Csajok, a városon belül is kell közlekedni, itt inkább azt kell mérlegelni, hogy kertes házzal azért mindig több a tennivaló,mint a lakással. Ennyi! Az a legritkább esetben jön össze, hogy munkahelyhez, megfelelő ovihoz, sulihoz, stb közel, a megfelelő lakást megtalálni! Mert sulinál szerintem már nem az lesz a mérvadó, hogy közel legyen, hanem hogy jó legyen. Vagy tévedek??? :roll:
Vendég
 


Csajok-ma mikor beletettem a kádba,elkezdett sirni.De átöleltem,és szorosan fogtam és közben simiztem a hátiját a vizzel.Nagyon fogott a kicsi moszat,aztán lassan elengedtem,persze énekeltem neki,meg mutogattam dolgokat,és igy megnyugodot majd lassan levettem a zuhanyt,és játszodtam vele.Elején mikor meglátta akart sirni,de én elhülyéskedtem a dolgot. :wink: Aztán kivette a kezemből és kiszáláskor el sem akarta engedni. :lol: Remélem,holnap már nem fog sirni a beülésnél. :roll: Mégcsak azt nem értem,h.minden egyes pelenkázásnál,mikor fölteszem a pelenkzó asztalra,miért bömböl,ugy mintha meg akarnám nyúzni... :roll: Ha ezt a problémát is le tudnánk közdeni,nagyon örülnék neki.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?