Új privát üzeneted érkezett!

A tankini egyébként nagyon szép és olyan mintha rámöntötték volna...Kicsit féltem, hogy nem lesz jó a méret, mert szülés óta sokminden nem olyan mint előtte volt, de ezek szerint a tankiniben jó a régi méretem... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi:a Munkácsy kiállítást mi is szeretnénk megnézni... Asszem a beszámolód után elkezdem kigyakorolni a hordozó felkötését és azzal megyünk, így nem kell a babakocsival szórakozni... De szerintem szemétség, hogy a babakocsit nem engedik be... Mondjuk egy táskában sem férne el egy Munkácsy kép... :shock:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Biztosan klasszul áll!
Nekem is kell vennem vmi fürdőrucit, de még nem tudom milyet! Lassan azért nem árt ha szétnézek fürdőruha ügyben én is!
Vendég
 

 
 

Brigi: Te melyiket vetted be? Most muszáj volt már egy panadolt elnyelnem... Sajnálom Danát!! Akkor csak nem véletlenül volt lázas szegényke. :( Jobbulást!!
Biztos belejön egyébként ő is a darabosba hamar! Aziz most épp talált egy kenyérdarabot, és azt majszolja. :) Nagyon éhenkórász.

Falevél: szuper a babakocsi! Látszik rajta, hogy jó könnyű! Mi emeleten lakunk, így ez nagyon fontos szempont. A tankini is nagyon szép, de szeretnék én is egy ilyent! :wink: Végigjártam a várost, és egyetlen puma tankinit találtam, 17 000 Ft-ért :shock: , így inkább várok nyárig, és majd Magyarországon megveszem. :roll: Majd tegyél fel képet a hordozóról is Sárával benne, mert nemigazán tudom elképzelni. Te tudod még egyébként cipelni őt hosszútávon? Nekem már lóg a nyelvem 5 perc után....

Noémi: azt nem is írtam, hogy milyen felháborító ez a kiállítás dolog!! Nekem valamelyik nap egy szimpla ruhaüzletben mondták, hogy hagyjam kint a babakocsit. Na, mondom akkor -----átok meg a ruháitokat. bocsi. :oops: :wink:

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Meristin-t!
Vendég
 


Köszi!! Ja, és édes az új ticker! :wink:

K.

Lilypie Maternity tickers


Köszi, elvileg Daninak is lesz, csak nem tudták eldönteni, hogy a Dana fiú vagy lánynév, és nem merték megcsinálni amíg nem írom meg! :lol:
Vendég
 


kriszti-köszi a tanácsot.Ő is eszik már darabosat,vagyis ugy,h.a pépbe teszek kis darabocskákat is elvétve.De neki még 2 fogacskával nincs,h.megrágnia a kajcsit. :lol: Most jön még 2 felül.Úgy már könnyebb lesz. :wink: Brokkolit én is adtam,meg néha mikor mi eszünk a mi kajánkból is kap,mint tészta,meg szalmakrumpli,tarhonya,persze keveset,de nagyon szereti. :lol: Azt mondta a védőnéni,h.lehet tojássárgáját is adni már.Na arra nagyon kiváncsi leszek. :lol:

Atticy paraméterei: 896o gr és 72 cm. Egy hónap aladt hizott 3oo gr-ot,azt mondta a védőnő,h.ez szuper,főleg,h.ennyire izgága baba,h.egy percig nincs nyugton. :lol: 8) És 2cm-ert nöt.

nagbri-hát elhiszem.Azért mégis reménykedek...hátha nem lesz nagy húsevő.

falevél-csúcs dolgokat vettél.Majd készits a tankiniben képet,lássam milyen szép vagy benne. :wink: A babakocsi is remekül néz ki.Sok kellemes sétát vele nektek! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: húha, akkor Sára tényleg nagyobb mint az átlag: 74,5 cm és 10,4 kg...

Majd teszek fel hordozós képet is, de egyelőre bénázom még... gyakorolni kell...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Na, sikerült a hátamra felkötnöm Sárát:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Alakul ez! Tényleg kell egy kis gyakorlat, aztán már símán megy! Én még hátra nem próbáltam, de lassan szándékomban áll megkísérelni felvenni úgy is!
Klassz ez a kendő, főleg ha Sára is szeretni fogja, akkor nagyon jó dolgod lesz!

Timcike: Jók a paraméterek! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nem olvastam vissza, mert mostanában állandó rohanásban vagyok. :oops:

A képeket azért végig futottam. :wink: Minden baba csodaszép! Milyen sokat nőttek! :D

Ádám mostanában sokat rohangál, úgy, hogy apaszkodik a kezünkbe. Meg képzeljétek nyuszizik (motorozik) a kék kerekes nyusziján. Persze még csak szép lassan, de már egyedül fel meg leszáll. Ezenkívül velünk nem sok minden történt mostanában. Múlt héten mérték a popóját: 9800 gramm meg 84 cm.

Rólam annyit, hogy tanulok ezerrel, mert mostmár minden hónapban lesz vizsga (évvégi, szakmai írásbeli, szakmai szóbeli). Szóval enyhén szét vagyok csúszva, de ha meg lesz minden megint hozom majd a régi formámat. :wink:

Addig is a beteg babócáknak gyors gyógyulást!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: Jó újra itt látni!

De ügyes Ádika! Na, azt hiszem belőle is nagy motoros lesz majd!!! Csak győzz utána szaladni!
A súlya is nagyon szép!
Te meg csak okosan tanuljál, nehogy megártson a sok tanulás a végén, persze azért ezerrel megy a drukk a vizsgák miatt!
Vendég
 


Lányok!

Ma betöltöm a 31. évemet. :-)))))))))))))))))))))))))))
Az Uram nagyon készül valamivel. Meg a szülei meg a mamája is jönnek át ma délután.


Falevél!

Nagyon klassz a tankini, a babakocsi és a hordozó is! Izgalmas nap lehetett a tegnapi! :-)))
A Munkácsy-ra valóban jobb, ha hordozóval mentek. Nekem is azért volt furcsa, hogy akkor miért ne vihetném be a táskámat. Azt hiszem, egy kis méretű kép volt. De azt se hoztam el! :-DDDDDDDDDD

Mandula!

Aggódtunk érted, de jó, hogy semmi baj! Nyugodtan tanulj és majd várunk vissza. Téged aztán nem kap el a gyes-betegség, nem unatkozol! :-))))))))))))))))))))))))))))))

Manó!

Jöttök ma Frankenbergerbe?



Darabosat én is adtam már Bálintnak, tetszett neki. Banánt törtem össze villával meg adtam Nestlé babakajat, ami 6 hónapostól már egy kicsit darabosabb. Drága tudom, de nagymama hozta. :-)
Tegnap már maga alá húzta a lábát négykézláb, a fene se ment meg minket a mihamarabbi mászástól! :-)))))))))))))))))) Tegnap lejjebb vette az Uram az ágyát, középső fokozatra, mert hasra fordul benne és szépen kikapaszkodik. :-))) Nyilván még nem tudná felhúzni magát a rácsokon, de nem szerettük volna megvárni, míg rájön, hogy lehet átesni. :-)

Szép napot Mindenkinek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


már régóta akarom írni!

www.bolthely.hu/babyshop

innen rendeltük a babakocsit. Rendesek voltak, ajánlom őket, nézzetek körül, hátha találtok valamit.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Hát nem tudom mennyit fogom Sárát hordozni,mert már elég nehéz, de néha egy-egy alkalomra biztosan jól fog jönni a hordozó....

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóémi-nagyon sok boldog születésnapot!!!!!!!!!!! :wink:

falevél-szuper cuccok.Nekem nagyon tetszik.Igy már sokkal könnyebb lesz neked cipelni a lépcsőkön Sárát. :wink:

mandula-végre.Már nagyon aggodtam.Ádikának ne add töbet oda a tellodat.Mert megint igy fogsz járni,és akkor nagyon fogok megint aggodni.Jó tanulást neked.Biztosa sikerülni fognak a vizsgáid. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Noémi:boldog születésnapot!
Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hát nállunk is tegnap lett letéve a kiságy de nálnuk középen volt eddig is és most legalul van mert már nyúlkát felfelé ,hogy kapaszkodjon és féltetem nehogy leeseen mert onnan aztán nagyot esne!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


A hétvégén mi is lejjebb szereljük az ágyat, mert a férjem már nagyon parázik, hogy kimászik Sára... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Andi!

Ne haragudj, már későn láttam meg az smst. Norri Zalán babája nagyon elfáradt ma a foglalkozáson és szegényke nagyon sírt hazafelé, így siettünk és csak itthon néztem meg a telt. De a héten összefuthatunk valamikor, ha gondolod.

Andi, Norri, Falevél, Mogyo és Timci!

Nagyon köszönöm! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Te jó ég!
Most hallottam, hogy meghalt az Antal Imre!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ó, szegény A.I.!

Noémi: Boldog szülinapot!! Kiváncsi vagyok mit talál ki a férjed, milyen meglepid lesz! :D

Falevél: szép ez a hordozó, és tart is eléggé?? Mármint könyebbnek érzed így Sárát?

Timcike: tojássárgát Aziz is szokott enni, és szereti is nagyon! Ja, meg a trapista sajtot, mint feltét! Szerintem olyan nagy már Atticy, hogy nem lenne probléma ezekkel a kajcsikkal de Te tudod! :wink: Dehát mint látjuk súlya növekszik szépen, így nem éhezik ez a gyerek! :) Te azért könyebben cipeled még őt, Aziz szerintem már 11 kg körül van. :shock:

Mandula: de ügyes Ádi! Szeretnék én is ilyen nyuszibusz szerű motort venni! Súlyra is pont jó! :) Neked kitartást a tanuláshoz, nemsokára vége!!!

Nagbri: várom Dana vonalzóját is, hogy milyen, de az a baj, azon nem látszik a hóforduló, nem?

Mogyó: mint kutyaszakértő! :) Szerinted hány kilo lehet egy 3 hónapos vizsla? :roll: 10 kiloig lehet felvinni a repülőre, ha több akkor a raktérbe megy. :?

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: az az érdekes a hordozóban, hogy ha előre kötöm Sárát,akkor könnyebbnek érzem,mint hátul, pedig azt hittem hogy fordítva lesz. Egyébként nem fogjuk minden nap használni, csak mikor olyan helyre megyünk ahol nehéz babakocsival közlekedni... pl. arborétum

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kriszti :Nincs 10kiló. De komolyan vizslát akar a párod??? Nem biztos, h byrni fogja azt a klímát. :? Nagyon mozgásigényes és ugrál, meg ugat is. De főleg az első évben zizi.
Nekem volt, csak azért mondom.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ahogy Enn is irja ha nem kövér akkor nincs 10 kiló! :D
De szerintem mivel ,hogy kölyök lesz még meg nem hosszúszörű szerintem meg fogja szokni a kliímát!
Nézzük csak az agárokat akik kint élnek úgye az arabok nagyon jók ebben és úgye olyanok mint a nyúlak és mégis birják a klimát!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mano: minden oké?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


kriszti-igen,még könnyen cipelem,de azért ha sokat van az ölemben,ugy érzem törik ketté a hátam. :lol:

Nóémi-nagyon szivesen.Aztán kérünk beszámolót az ajándékokról. :wink:

Ma meg is érkezett az utazóágyunk.Teszek föl pár képet róla.Atticy még élvezni,csak nem tudom meddig.Odahaza ilyenben szokott csicsikálni.Nem volt gond.Majd kiváncsi leszek a nyaraláskor mi lesz. :lol:


Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi: NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :wink:
Vendég
 


NOÉMI, boldog szülinapot!!! Ha már reggel olvastam volna..... 8)

Szegény A.I.... :( Nem is hallottam.... Este biztos lesz a tv-ben.

Mandula, hagyj a fejedben másnak is helyet! :D De amúgy nagyon drukkolunk!!!!!!

Velünk minden OK, a jó időt kinn töltjük, meg ha itthon vagyunk, akkor Bende non-stop igényel. Illetve a párom is sokat van távol, igaz, 3 nap után ma estére jön haza. Ha szerencsénk van, még nem alszunk.... Szóval elég nehezen mennek most a napok, ezért is nem jutok ide.... De azt láttam, hogy Aziz igazi kis oroszlán bébit ölelget!!!! :D Nagyon édes pofi! Mindkettő! :lol: :lol:

Na megyek, mert annak is örülök, hogy Bende ennyi időt is hagyott most nekem...

Pusz

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


nagbri-nekem még azóta sem küldtek választ a vonalzosok. :evil:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta: Közvetlenül valóban nem látszik a hóforduló, de ki van írva a születési dátum, és abból lehet tudni! :D
Na, hogy tetszik Danáé? Szerintem olyan jók lettek! És ezek tényleg a sajátjaik!

Manó: Mi is sokat kint vagyunk, de most mindkettő beteg! Danikám szegény elég csúnyán köhög!
Bencus meg ugye fel van fázva!
Ti meg elhiszem, hogy el vagytok nagyon tűnve! Azért az se lehet egyszerű, hogy apa ilyen keveset van otthon veletek! :(

Timcike: Klassz ez a járóka, nekem nagyon tetszik!
Vendég
 


Timcike: Nyugi! Nekem se egy nap volt, ne izgulj! És én előbb elküldtem mint te, és látod most lett meg! Ne izgulj, meglesz a tiétek is! Gondolom nagyon sok munkájuk van!
Vendég
 


Nagbri: nagyon jó Dana vonalzója is! Tényleg így olyan személyes! :) Igyekszem megjegyezni a dátumot! :wink:

Timcike: azért a Te vonalzód is nagyon szép, és az a baba még hasonlít is Atticyre! :D Nagyon szép a kiságy, remélem élvezni vogja Atticy hosszú távon is!

Ennn: sajna nagyon kinézte magának Mahmoud a vizslát, de még megpróbálom valami kisebbre rábeszélni, mint pl. a beagle. Elég szertelen, azt én is hallottam, meg szökős. Ő a hotelbe szeretné napközben, ahol szaladgálhatna, meg úszna kedvére. Hát, majd látjuk mi lesz.

Mogyó: akkor majd valami vékonyabbat kéne választani, úgy sajnálnám a raktérbe rakatni, meg ne haljon szegény. :?
Oda tudtátok végül adni a kutyusotokat valakinek?

Manó: akkor érthető, hogy nem jössz, pedig jó lenne hallani rólatok is sűrűbben! :)

Most megyek bűvöletet nézni. :) Nekünk csak duna tv-nk van, ami magyar, és ez az egyetlen értelmes program a híradón kívül. :roll:
Aztán meg palacsintasütés! :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Köszi!!!!!!!!!!
Nem lehet túl jó, hogy csak egy magyar csatorna van! Neten nem szoktad nézni esetleg a többit?
Palacsinta? Hm, biztos fincsi lett!
Nálunk zöldbableves volt, meg túrósderelye! Olyan jól esett. HOlnap meg csirkepörit fogok főzni!
Vendég
 


Az is nagyon finom!! Hú, de megenném, de olyant nem tudok sütni, meg sajna túró sincs, már megettük azt az egy kilot ami anya hozott. :)
Neten is lehet tv-t nézni? Mondjuk itt nagyon lassú, biztos nem működne.... De már megszoktam a Dunát, meg van pár angol nyelvű amiket nagyon szeretek. :D

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti: hát még nem kellett senkinek jobban mondtva a sogorónék elvitték volna de nekik nem adunk kutyát egyszer egy gyönyörű huskyt kaptak és megdöglött bár nem tudjuk miért és akkor megfogadtam ,hogy nem adok nekik több kutyust!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszti: Nem én szoktam csinálni, készen veszem, és csak megfőzöm, meg megforgatom zsemlemorzsában! Olyat se lehet nálatok kapni???
A tévéadásokat meg meg tudod nézni a www.port.hu oldalon, ott azt is szokták jelezni, melyik megy éppen online.

Mogyo: Az nem lehet, hogy beteg lett a kutyus, és nem a sógorodék tehetnek róla?
Vendég
 


nagbri-vasárnap küldtem nekik a mailt....aztán kiváncsi vagyok,mikor irnak. :roll: Köszönöm a bókot.



kriszti-köszi a dicséretet,hát én is remélem,h.sokat fogunk jönni menni,és igy kihasználódik,hisz én örökmozgó vagyok,utálok egy hejben maradni sokáig.Egy hétvégén se szeretek itthon csücsülni pl.Meg mikor jön az unokanővérke,akkor lesz miben alukáljon a kiscsaj. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Nyugi, biztosan megcsinálják neked is. Szerintem én még a múlt héten küldtem el nekik!
A járókát bizti kihasználjátok majd! Na igen, és a kis unokanővérke is tud majd hol aludni!
Vendég
 


Kriszta, Manó, Nagbri!!!

Nektek is köszi! :-)

Timci!

Klassz az ágy! Biztos hasznos lesz!

Nagbri!

Gyógyulást a fiúknak! Szuperek a vonalzók!


Tegnap kaptam az Uramtól egy csodaszép cserepes flamingót és készített nekem kókuszgolyót. :-))) Aztán vasárnap majd megyünk fel Pestre és lesz nekem vásárolgatás! :-) Meg persze Bálintnak!
Itt voltak Anyósék, tőlük 4 törülközőt meg egy csokor rózsát kaptam. Nagyon szépek. Csak megint nem nagyon jól sült el a dolog, mert megint beszólt Anyósom a Kicsinek, én meg ezt nem jól tűröm... Azt hiszem, a múltkorit nem is meséltem. El is lett nyomva a hangulatom. Meg jött a férjem nagymamája, Tőle pénzt kaptam, azt is elköltjük Pesten.

Találtam a neten egy webáruházat, ami kecskeméti székhelyű! Azért szólok, mert ugye, ha az ember személyesen veszi át, akkor nincs postaktg!!! Van is rajta olyan, amit most szeretnék Bálintnak. A FP Sütifaló kincsesbödönje. Hétfőn voltunk egy barátnőmnél, a kisfia 5 nappal kisebb, mint Bálint, ott volt ilyen és teljesen el volt varázsolva tőle a Picikém! :-)))
www.manojatek.hu

Szép napot!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Jó szar az idő már megint,nem hiszem el.Mindig akkor,amikor be akarunk menni Kecskemétre.Nagyon remélem,h.délbe már szebb lesz az idő.

Nóémi-köszönöm.Reménykedek. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lányok! Végre elkészültek a szakdolgozataim!!!!! Nemsokára nyomtathatom őket és vihetem beköttetni... Jaj, olyan jó érzés!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Noémi
A sütifaló nálunk is nagy kedvenc. Petike megmutatta Dorkának, hogyan működik, azóta azzal szórakozik! Nagyon kedves kis játék szerintem is. Mit szólt be az Anyósód?
A talit jó lenne összehozni, csak most nagyon csúnya idő van, sajnos.

Mandula
Sok sikert a tanuláshoz! Mit tanulsz?

Manó
Kitartás! Nemsokára majd egyedül is játszik, s akkor azért könnyebb lesz.

Lányok!
Ha tudtok valakit, akit érdekel grafológiai elemzés vagy írásszakértőre van szüksége, szóljatok! Most már lenne időm csinálni, s a pénz is nagyon kellene.

Szép napot!

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


A manócskáimról pár új kép:

Kép Így ül Dorka Kép Kép

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Falevél!!!
Szuper! Gratulálok!!! :-))))))))))))))))))

Andi!
A holnapi napom biztos foglalt, egyelőre péntekre nincs semmi.

Anyósom. Már az elején azzal kezdődött, hogy minek veszek annyi ruhát a gyereknek még terhesen, aztán meg lelelencgyerekezte az újszülött gyereket, amikor nem volt elég 56-os. Valszeg viccelni akart, de nem nagyon vettem a lapot... K..va szarul esett. Azóta is vannak ilyen húzásai. A múltkor megsértődött azon, hogy a hét hónapos gyerek megijedt tőle. A tetejébe közölte vele kétszer, hogy fujj! Na, akkor egy kicsit kioktattam. Tegnap meg az volt, hogy a Kicsi megint megijedt /abban a korban van, bár, megjegyzem a játszócsoportban nem ijed meg senkitől/, akkor megint sértődés. Elmondtam, hogy ebben a korban van, türelem. Aztán ugye, egy ilyen kicsi gyerek dumál, gügyög, mondja a magáét. Erre már elmenőben mondta, hogy "mindig rinyálsz". Na, erre vágtam egy pofát. Beszólni már nem volt se időm, se erőm, se kedvem. Szép szülinap. Az Uram meg nem érti, miért vagyok szomorú. Hát azért, mert ennek a gyereknek sajnos csak egy nagymamája van, és az is... Este még bőgtem is.
Ezen kívül tegnap csak a férjemet hülyézte le. Az már "megszokott".


Tényleg nagyon randa idő van, én is utálom!!! Timci! Muszáj bejönnötök? Nagyon lóg az eső lába, lehet, hogy vihar is lesz!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Borsika!
Ha erre jársz, az előző hsz-omnál csukd be a szemed, légyszi, mert Neked ugye, Anyósom kolléganőd.
Köszönöm!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Rendes anyós na!

Noémi: mert ott dolgozik ő is a gyerekosztályon?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nem, a szülészeten.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi

Tudom, hogy nagyon nehéz, de nem szabad sírni miatta! Bálint nagyon megérzi. Az a legfontosabb, hogy a szülei kiegyensúlyozotak és boldogok legyenek, a többi nem számít. Nálunk is voltak beszólogatások, én is sírtam, ma már próbálom elereszteni a fülem mellett.

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?