Új privát üzeneted érkezett!

nagbri-Danának jobbulást kivánunk!!!!!

falevel-nagyon drága Sára baba,ahogy rámolászik. :lol:

Nekünk felül nő 2 fogica,de nagyon ügyesen viseli,nem hisztizik. 8) Mintha semmi sem történne.tegnap már a kanapéra is föl akart mászni.Feláll és körbesétálja.Tegnap bukott is 3-at,megijedt és sirt.Dehát szegénykém igy tanulja meg.Nem lehetek fojton a nyomában.Igaz nagy lelkiismeretfurdalásom volt,de nem tehettem semmit.Csak fölvettem és megvigasztaltam.Annyira drága,ahogy totyorászik. :lol:

Tegnap este vettünk egy utazóágyat neki a születésnapjára.Szuper áron kaptam.Nagyon örülök neki,hisz sokat vagyunk úton,és ezt baromian ki fogja használni.Főleg nyaralásokkor,nem kell aggodnom,h.adnak-e kiságyat vagy sem,meg,h.tiszta-e stb. :wink: Igy visszük magunkal a sajátunkat,és kis hejet foglal.Csak 16.ooo Ft volt postaköltséggel együtt.Máshol baromi ára van neki.Főleg ennek a fajtának.És jó lesz majd,ha meglesz a kistesó.Arra gondoltam,h.idelentre fogom tenni.Mig takaritok vagy főzök,addig Ő eljátszik benne. :roll:
Teszek föl képet rola.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ja és még szunyogháló is van hozzá.Ami remek.Szerintem.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi-nagyon örülök,h.élvezitek az új babakocsit.Nekünk is lesz még egy 3-dik,igaz az használt,de szuperül néz ki,egy Jogger 3 kerekű.A barátnöm kérdezte,h.kell-e nekem.Mondtam naná.Ha nagy a sár,akkor abba vinném sétálni. :lol:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Timcike: nagyon ügyes vagy mennyi mindenre szert teszel!
Nagyon jó ez az utazó kiságy én is gondoltam már hogy venni kellene!

Járokát eladtad már?

Nóra: de aranyos Sárika és pakoló művész akkor már ő is!

Noémi: megy a babakocsizás mi?

Hát ma eléggé be van borulva ráadásul itthon is vagyunk mert anyuék dolgoznak!

Hát Atticy is igy tanulja meg a dolgokat ezért ne legyen lelekiismeret furdalásod ha egész nap ott áűllnál mellete akkor meg sehová nem haladsz lesz még ügy is egy pár esés már én is kezdem magamat felkészíteni a dolgokra!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, eléggé eltűntem, de nem sokat voltunk itthon.
Jól elvoltunk, Aziz teljesen hozzászokott a mamájához, most meg megy be a szobába, és keresi. :) Biztos furcsa neki.

A képek nagyon szépek a babákról! Babaágy és babakocsi is! :wink:

Timcike: milyen ügyes Atticy, hogy már körbejár, hiszen csak nemrég raktad fel a képet, hogy felállt! Minden olyan gyorsan már! :) Tök jó az utazóágy! Nekünk ilyen volt a rendes ágya, mert itt nem lehetett fát kapni.

Nagbri: akkor jó, ha nem lett beteg Dana, így már biztos Pesten vagytok a férjeddel! Jó lehet így kikapcsolódni, nekünk most sem sikerült elszakadni Aziztól, pedig most lett volna aki vigyáz rá. :oops:

Mogyó: Ágika nagyon édes a képeken, látom ő is élvezi a számítógépezést! Kijött-e már a foga? Nálunk még nem, pedig nekünk is azt mondta az orvos vagy 1 hónapja, hogy jön a felső kettő, de szerintem még be sins durranva neki. :wink:

Falevél: nem sietik el ezt a babakocsit, de csak megjön már! :roll: Sárika nagyon édes, nálunk is ez történik a szennyes ruha tartóval. :)

Manó: szuperek a keresztelős képek, nagyon édes lehetett Bende! Nagyon jó lehetett Nektek! :D

Mandula: Ti hogy vagytok? Elindult-e már a nagyfiad? :D

Most csak ennyit tudok írni, bocsánat, hogy nem reagálok mindenre, de olyan sokat kellett átolvasni, hogy már elfelejtettem az elejét! :oops:

Aziz nagyon édes mostanában, majd megzabálom, napról-napra okosabb, olyan mint egy kis papagáj, ismételget minket, a hangsúlyokat, a kiabálásokat, annyira imádom. :D

Teszek fel képet, amik most készültek a két hét során. :)

Kép
Kép
Kép
Kép

Szép napot Nektek!

K.

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszi!

De jó ,hogy jelentkeztél!
Jók a képek és a kisoroszlános óh de irigyellek!

Nincs még fogunk de elég rosszak az éjszakák de a mai éjszka nagyon jó volt szinte csak inni kelt fel és már aludtunk tovább is!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


mogyo-még sajna nem sikerült eladnom,de ezt az alkalmat nem akartam kihagyni,hisz ennyiért fulextrás utazóágyat nem kapok szerintem. :roll:

kriszti-huuuuuuu,nem semmi.Ti már locsiztok,napoztok,nem semmi. :shock: Nagyon irigy vagyok rátok.Szuper képeket készitetetek. :wink: Most,h.anyukád már nincs ott,jöhetsz gyakrabban is,mint régebben. :wink: Azizka mi ujat csinál? :roll:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timcike: mennyire mondod a járokát?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Egy kis divatbemumató, a mai pesti vásárlás eredményeként! Remélem senkit nem untatunk vele! Kép Ing+nyakkendő Kép Mellény+nyakkendő Kép Csokornyakkendősen Kép Katona vagyok!!!
Vendég
 


Kriszti: De jó hogy jelentkeztél! Remélem mostmár tudsz sűrűbben jönni!
A mai nap nagyon jól sikerült, én is kaptam egy nagyon csini ruhát! És igen, olyan jó volt egy kicsit kettesben kimozdulni!
Kriszti, nem semmi milyen jó idő van nállatok! Na és az oroszlános kép!!! Szuper, nem is tudok rá mit mondani!

Timcike: Nagyon klassz az utazóágy! Biztos szupi lesz a kistesónak!
Gondolom most nálatok már ezerrel megy a buli, jó szórakozást!

Noémi: Köszike! Még nyűgös Dani, szerintem most meg felülről alakulnak nála a dolgok! Hát, jó lenne megúszni!

Amúgy az éjszakát életében először átaludta! Le is voltam hidalva! Mondtam is anyóséknak, hogy beköltözünk hozzájuk! :lol:
Vendég
 


huuuuu,végre elment mindenki.Volt itt hangzavar,meg kosz,mosatlan.De csodálatos módon Atticy nem ébredt föl semmire,igaz bekapcsoltam neki a rádiót,hadd hallgassa és ne ébredjen meg a nagyobb zajokra.Imádom ezt a gyereket.Egy tündér. :wink: Végeztem a takaritással is meg mindennel.Végre lefekhetek.

Nagbri-szuper rucikat vetetek.Ez már döfi. :wink: 8) És látom a legénynek is bejön.Az a fontos.


Mogyo 1o.oooFt.Én 12.ooo ért vettem.Kemény bükkfa és semmi hibája nincs.Mintha tiszta új lenne.Hisz keveset volt benne a kis tündérkém.Miért kérdezed? :roll: Ha érdekelne Attila házhoz is vinné nektek,hisz ott dolgozik Helvécián.

Jó éjt mindenkinek!


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mogyo-jah,és 73x1o1 cm a járóka. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci!

Milyen típusú az utazóágy? és hányszor- hányas? Nagyon klassz egyébként! Mi is ilyet tervezünk venni. Mi is utazgatni is fogunk, meg a járókát is lecserélnénk. Sokszor beleveri a fejecskéjét a rácsokba. Nem mindig érek oda időben. :-(

Kriszta!

Üdv újra itt! Nagyon klasszak a képek! Nem is tudom, miért irigyeljünk jobban: a kisoroszlánért, a napsütésért vagy a tengerért? :-))))))))))))))))))

Brigi!

Szuper cuccokat vettetek! Milyen a Te ruhád? Arról nincs kép? Mi most hétvégén tervezünk egy pesti utat. Nekem lesz vásárlás, mert 15-én sznapom, 22-én névnapom van! :-) De egy cipőt már Kecsón kaptam. :-))) Neked is szülinapod volt?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mármint jövő hétvégén! :-)))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Erről jut eszembe!
Volt már valaki a Kismama babaruhabörzéjén? Érdemes oda felmenni? Oda is terveznénk beugrani, de meghallgatnám a véleményeteket!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi,
bocs, hogy itt írok, csak megláttam a kérdésed. Én anno voltam a börzén. Hááát. Tudod milyen vagyok, nekem nincs nagyon türelmem a ruhavásárlós, turizós dolgokhoz, de én kb. fél óráig bírtam. Nagyon nagy tömeg volt. OK, még terhes is voltam ráadásul. De megvettük, amit nagyon akartunk, és ki is fordultam. Középen van a kimondottan börze rész, a szélén körbe meg rendes "boltok" vonulnak ki. (Pelenka, Avent...)
Ja, és ha nem akarsz feltétlen utazóágyat venni, nekünk van, mikor utaztok, szívesen kölcsönadom, mert mi már nem használjuk. Bálintnál nektek is kb. fél-egy évetek lenne még, csak 60x120-asok.(Bár Bálint rohamos növekedését figyelembe véve... :lol: )

Többieket is üdvözlöm, nagyon aranyosak a babáitok, néha ide is be szoktam kukkantani, és jól kigyönyörködöm magam a babákban. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Noémi: Van fénykép a ruháról, de benne vagyok én is! :D Nem, nekünk most 24-én lesz a házassági évfordulónk, arra kaptam. Nem ilyet akartunk, hanem vietnámi ruhát, de egy darab sem volt! :cry:
Vendég
 


nóémi,még nem tudom,a méreteit.De szerintem 6ox12o-as.Általába ekkorák ezek a fajták. :wink: Köszönöm a dicséretet.Nekem is nagyon tetszik.Lehet,h.zöld szinben fogom megvenni.Csak várom a képet az illetötől.Kiváncsi vagyok,h.az hogy is néz ki.

Egyébként a járóka egy nagyon profi dolog.Mikor takaritasz,vagy főzöl,odateszed magad mellé,h.láthasson és igy minden ok.Mindenik baba egyszer-kétszer beveri a buksiját,aztán megtanulja és többé nem üti be.Okosak,nagyon.És nagyon segiti őket a járásba talunásara.


Nekünk azért nem kell,mert Atticy már fölál bárhol.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséreteket! :) Igen, itt már bőven strandidő van, 30 fok körül, de nyáron meg majd én irigykedek rátok, hiszen az itteni állandó 40 fok néha már elviselhetetlen. :roll: A kisoroszlánról van még sokkal jobb képünk is, de azt be kell majd először skennelni, mert azt fotós csinálta. Nagyon édi volt, 2 hónapos kis jószág. :D :D

Mogyó: hányszor kell Ágika, és nehéz visszaaltatni? Csak, hogy mondod, hogy csak inni kelt fel. Nálunk még mindig szenvedés van éjszaka, főleg mikor már nem mély álomban van, van, hogy negyed óránként is követeli a cicit. :shock:

Nagbri: szupik a ruhák! Mire vettétek neki? Mármint milyen alkalomra? Te milyent kaptál? Milyen ügyes Dani, hogy átalusta az éjszakát! De jó Neked! Már nem is tudom milyen egyszerre 5-6 órát aludni. :lol:

Timcike: nem semmi lehetett ez a szülinapi buli, ügyes vagy, hogy minden rendben ment! Hát, nem is tudom, mi újakat csinál, már egyre több olyan nagyfiúsat. Például ami nagy szám most nekem, hogy már nem kell összetörni a banánt, harapja magától, bevág egy egészet is. Vajas kiflit is harapja, szépen megrágja, mint egy igazi nagyfiú! :D Egyébként még nem indult meg magától, de már sokszor elengedi amit fog pár msodpercre, egyszer már 1 lépést is tett. :D
Atticy miket csinál? Ő mond-e valamit? Nálunk még nem igazán, max. a mamma a kajára. :lol:

Noémi: irígykedek én is a szuper babakocsitokra! :lol: Ti Bálintot is viszitek Pestre? Szereti a vásárolgatást?

K.

Lilypie Maternity tickers


Oké, akkor felrakom a képet!

Kriszti: De jó, hogy már eszik darabosat! Dana képzeld el, pénteken evett először darabosat. Csak poénból megkínáltam kakaós croissant-al, és ezután 10 percig álltunk az utcán, és csak adtam és adtam neki! El is voltam ájulva!
Várjuk a képeket! HOl volt ez a kisoroszlán? Annyira édi! Kép
Vendég
 


Wáóó! Nagyon csini! :wink: Hova mentek?
A kisoroszlán a hotelben volt ahol a búvárközpontunk van, ezzel bizniszelnek, hogy hozzák, és az emberek 5$-ért fényképezkedhetnek vele. Szerintem már nem sokáig tehetik meg, mert már most is volt, hogy harapni akart, amikor elege volt szegénynek. :?
Darabosat ő is eszik már régóta, csak eddig katonáztam, meg ilyenek, most meg teljesen önállóan harapja, csócsálgatja a szájában, nem megy félre, nekem ez az újdonság. :D Gondolom Danának is ízlett a csokis croissant, nálunk is megy a csoki nagyon. Bár azért nem sűrűn kapja. :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti: hát most éjszka megint sokszor kelt fel .6-szor biztos!
Általában gyorsan visszaalszik de van mikor fél óráig fogom a cumit de nem akarom elkiabálni tud cumizni este is cumizott és nem kellet fognom csak mikor elaludt és kiesett és félálmába kereste de ez már javulás meg ha nappal cumizik berakja a szájába olyan kis ügyi már!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Te Mogyó, szerintem akkor azért kelnek ilyen sokszor a gyerekeink, mert mellettünk alszanak! Már volt, hogy otthagytam reggel, és simán aludt vagy 3 órát utána. :roll: Na, mindegy, én erről már nem tudom leszoktatni, legalábbis egyelőre nem, de a következő baba még messziről sem fogja látni a mi ágyunkat, az biztos. :lol:
Nem is raktál még cumis képet Ágikáról! Nincsen? Nekünk van, de csak játékból teszi be néha. :wink: íme:
Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Aziz meg több mint két órája alszik. :shock: Kezdek unatkozni.... :lol:

Lilypie Maternity tickers


nagbri-tényleg,hova mentek? :roll: Nagyon csinik vagytok. :wink:

kriszti-nagyon édi Azizka a cumóval.És nagyon ügyes,h.egyedül eszik.Atticy nem eszi még a darabosat.És banánt sem merek igen adni,csak nagyon ritkán. :wink: Most meg telyesen kétségbe vagyok esve,mert nem tudom,milyen új kajákat adjak neki,mert már unja a sok spenót,célka,burgonya,cukkini,cékla,répa kombinációkat. :shock: Mondja,h.agya,anya,meg az Ő nyelvén valamiket. :lol: Olyan kis cukor.

Ha van valakinek valami új kajcsis ötlete,irja meg.Nagyon örülnék neki.

Mogyo-nem irtad,h.érdekel-e a járóka. :roll:

mandulával mi van?Ki van kapcsolva a telefonja és az üzenetre sem válaszol...
:shock:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike csak érdeklődtem, nekünk van bár hálós!
De több ismim van ha gondolod megkérdezhetem kell -e valakinek?

Kriszti: nem hiszem ,hogy ránk kellnek mert van olyan ,hogy szinte meg sem mozdul úgy alszik egész éjszka nállunk ez akkor kezdődött mikor a fogzás!

De édes Aziz igy!

Én is azt mondtam apának ha lesz mégegy akkor a kiságy szigorún bár nem bánom most a csaj ,hogy velünk van olyan édes!
Meg ,hogy ennyiszer fent van jobb mintha akiságy melett állnék fél éjszaka!

Nincs még cumis képünk de csinálok okszi!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ha én ott hagyom akkor egyből felkel egyből érzi ,hogy nem vagyok melette!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Timci: Majd júliusban megyünk esküvőre, de ezt azért kaptam, mert nincs alkalmi ruhám, és ez az ajándékom a házassági évfordulónkra!
Vendég
 


Na Adriért mostmár én is aggódom! Remélem nincs baj!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


nagbri-én is szivből remélem.Még náluk is jártunk,és senki nem nyitott ajtót. :shock: Te is hivtad már? :roll:

GRATULA a házassági évfordulótokhoz. :wink: Még sok sok házassági évfordulót nektek!!!!!!!!

mogyo-megköszönném,ha bereklámozdád az ismiknek. :wink: :oops: Én hallottam,ha a szülő beengedi maga mellé a picit,az természetes anti baby lesz. :lol: Ugyanis nagyon nehéz lesz majd kiszoktatni közületek. :? Ezért én még véltelenül sem vettem magam mellé,csak egyszer,mikor odahaza voltunk,és nagyon sirt. :oops: De hála többszőr nem fordult ez elő.

Ma nem tudom mi a fene volt,de annyira hisztimiszti volt Atticy,mint soha.Igaz nő felül a 2 fogica,de bekentem neki meg minden.Semmi sem tetszedt neki. :roll: Aludni is csak 1,1 órácskát aludt.Ez az idő lenne?Már megint? :evil:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Dana is nagyon nyűgi volt, de ő azért mert folyik az orra folyamatosan!

A házassági évfordulónk majd 24-én lesz! De köszönöm szépen!

Adrival én se tudtam beszélni! :cry:
Vendég
 


nagbri-valami kjcsis ötleted neked van esetleg? :roll: Nagyon szivesen.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: hát mi volt már olyan, hogy csirkehúst főztünk, meg májat, és zöldségekkel turmixoltuk össze! Nálunk általában ezeket nem eszi meg, neki jobban bejön a bébiétel. Vagy amit nagyon szeret, a levesek, azt mindet megette eddig, sőt, nagyon ízlett neki, mert nem győztük lapátolni a kis szájába!
Vendég
 


Brigi!
Tündéri a ruhád! Gratula hozzá!

Lina!
Köszönjük a felajánlást, igazándiból állandóra kéne, úgyhogy még gondolkodunk. Bababörzés tapasztalatot köszi!
Másnak sincs jó véleménye? Mert akkor tényleg nem megyünk.


Az együttalvással én nagyon vigyáztam. Első éjszakától kezdve a saját ágyában alszik. Eddig összesen két hajnalt töltött a mi ágyunkban. Ezt a szombatot meg az azelőttit. De ezt sem tartom szerencsésnek. De persze, mindenki úgy csinálja, hogy neki és a babának a legjobb!

Tegnap voltunk a Cifrapalotában megnézni a Munkácsy képeket Bálinttal együtt! Több soron felhúztak. Nem vihetjük be a babakocsit, mert sokan vannak /megnéztem, elfértünk volna/, de nem is tudják, hogy befér-e a ruhatárba /AKKOR HOVA TEGYEM???/, ne vigyem be a táskámat /DE!/, /úgy nézek ki, mint egy profi műkincstolvaj, nem?!/, ne oda álljunk gyereket vetkőztetni, mert nem férnek el tőlünk /elfértek/. Ingyenes tájékoztató füzetkét nem adtak, a végén úgy kértünk. A hab a tortán az volt, amikor az első terembe beléptünk a két teremőr úgy ránkbámult, hogy épphogy csak nem tátották el a szájukat. Mint ha legalábbis ufot hoztunk volna. Így visszanéztem, hogy MI VAN??? Komolyan mondom, az első képeket nem is tudtam értékelni, mert durrogtam. Azért, mert az embernek kicsi gyereke van, akkor savanyodjon be otthon? És, ha valaki kerekesszékkel jön, az is hagyja kint a ruhatárban? Az nagyobb, mint egy babakocsi. Bálint egyébként édesen tűrte az egészet, vidáman fújta a nyálát, csajozott és dumált az apja kezében. Én meg a végén ezen már úgy röhögtem, hogy alig bírtam abbahagyni.

A másik! A Diego-ban is halál bunkók, oda se menjetek!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Azt azért még hozzátenném, hogy maga a kiállítás gyönyörű volt!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


nagbri-hogy sikerült neked a saját vonalzó?Én elküldtem még tegnap nekik és még vissza se irtak. :( Vagy,hogy kell? :roll:

Köszi az infót,de én nem akarok bébiételt adni,szokja meg a saját föztömet,pedig Ő is sokkal jobban szereti azokat.Husit imádja,de azt csak 3 naponta adok neki. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timci
A stahlkonyhaja.hu-n vannak kajcsik manócskáknak is. Nálunk a kukorica, póréhagyma, csirkehusi a sláger. Igaz át kell passzírozni, de nagyon szereti mindkettő. A másik nagy kedvenc a brokkoli. Ma saláta főzit fogok csinálni, azt is szeretik.

Noémi
Nem semmi, ami a kiállításon volt. Én is el szerettem volna menni (kettővel) nemtom mit szóltak volna hozzá. Így valószínűleg nem megyek el. Pedig kell az apróságoknak is a kultúra, így tanulnak.

Brigi
Nagyon csini vagy a ruhában! Bence pedig igazi nagyfiú! A csokornyakkendős nagyon édi!:-)

Falevél
Sára is nagyon édi, milyen kis mosolygós kiscsajszi ő is :lol:

Kriszti
Hú, de jó nektek, hogy olyan jó idő van ott! Itt bezzeg! :cry: Bár úgy néz ki, hogy ma jó idő lesz.

Mi is együtt alszunk Petivel, igaz a szobájában, egy nagy ágyban. A tervem az, hogy majd Dorkával együtt alszanak. Bár Petike már elég jól alszik éjszaka. Ez Dorkáról nem mondható el. Igencsak nyügi, a foga nem akar kibújni. Én legalábbis arra fogom a nyűgösségét. Képzeljétek, már stabilan ül (ha már írtam bocsi) csak teljesen le vagyok rajta döbbenve. Egyenes háttal, s olvasgat. Legjobban a Rossmann újságot szereti. S elkezdett pakolászni, amit elér. Egész jól leköti magát!

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


noémi: de jó ,hogy irtad mert menni akarunk mi is apával megnézni a kiállítást hát igy nem tudom hogyan!
de erre azért gondolhattak volna mi van ha valaki babakocsival megy vagy netán tólókocsival!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Maga a kiállítás tényleg gyönyörű, érdemes megnézni, csak fel kell készülni ezekre a kellemetlenségekre!

Timci!
Nem akarok beleszólni, de ha esetleg több gyümölcsöt adnál? Azokkal lehetne még klasszul variálni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timci: Azért ne várj csodát, ha tegnap küldted el, akkor adj még pár napot! Nekem se egy nap alatt csinálták meg, és nem írnak vissza, csak egyszerűen elküldik ha kész van! Szerintem már ezért is hálásak lehetünk, hiszen ingyen van! :wink:
Hát, szerintem a főzéssel nem érdemes kínlódni, ha nem eszi meg. Amint enni fog rendesen, már úgysem fogadja majd el a bébiételt, ezt Bencénél tapasztaltuk is!
Miért csak 3 naponta adsz neki husit?

Noémi: Köszike! :D
A kiállítás szuper lehetett! A hozzáállást meg inkább hagyjuk is!
Diego: mi már oda be se tesszük a lábunkat! Ritka nagy bunkók vannak ott! :?


Andi: Köszi neked is, aranyos vagy!
Én is főzőcskéznék, mármit Daninak, de mint a bratyó, ő sem szereti az ilyen általunk készített turmixolt kaját! A leveseimet viszont imádja! A fene se érti! ja, és a levesben megfőzött zöldésget is belapátolja szépen! Persze szigorúan pépesítve! :lol:
Vendég
 


Bálint irtózatos cirkuszt rendez most.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Te jó isten, hát mi történt?
Vendég
 


Nem tudom, fáradt volt, de elaludni nem tudott, most végül cicin elaludt. Alszik a nagy ágyon. Ilyenkor mindig fekve szoptatom, mert 100 %, hogy elalszik.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


ÉN amúgy is fekve szoktam, mert olyan nehéz, hogy leszakadna a karom! :lol:
Vendég
 


Falevél!

Babakocsi? Honnan rendelted?

Brigi!

Nekünk nagyon bevált a szoptatós párna.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Én is sokáig használtam. De nálunk Dana már csak este kétszer, meg hajnalban és reggel szopizik! Így eltettem a párnát! Amúgy én varrtam! :wink: :wink:
Vendég
 


nagbri-aham,értem.Ok.Azért nem adok csak 3 naponta,mert nem szeretném,ha nagy húsevő lenne,mint mi.Nem egészséges.Szerintem.Most megyünk tanácsadásra,kiváncsi vagyok,mit mond majd a védőnő,meg,h.mennyit hizott és nöt.Hát már Istenbizony nem tudom mit adjak. :roll:

Falevél-hol van a kocsiról a fénykép? :roll: Már nagyon kiváncsi vagyok.

noémi-Atticy a tegnap volt ilyen hisztis.Nem birtam vele.Nem tudtam mi baja.Mára nyoma sincs,ugyanolyan jó kisfiu,mint ezelöt. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timcike: milyen édes lehet Atticy, hogy már mondja, hogy anya! :D Kajával kapcsolatban: nálunk is csak a házikoszt megy, és abból is az amit magunknak csinálok, persze nem csípős és borsos. Az általad írt köreteken kívül kapott még karfiolt, brokkolit, borsót, babot, lencsét, rízst, tésztát. Húst én sem adok minden nap, hiszen mi sem eszünk mindent. Van, hogy palancsintát eszik, vagy tejberízst, és van, hogy csak valamilyen kenyérfélét szendvicsnek. Amúgy szokott joghurtokat, banánt, túrót gyümölccsel, tejfölös vagy sajtos kenyeret, stb. napközben. Meg amit épp mi eszünk, mert nagyon kunyizós. :lol:
Szerintem, de ezt ne vedd okoskodásnak, el kellene kezdeni darabost adni, mert meg kell, hogy tanulják a rágást. 7 hónapos korában én abbahagytam a pépesítést, és már csak villával törtem. Az első két hét nehéz volt, párszor félrement, de most már tényleg szépen eszik, rág mindent. Hallottam egy példát, hogy egy kislány 2 évesen nem tudott enni csak pépet, mert kimaradt a rágás tanítása, és később meg már nem akarta elfogadni. Szóval ez lehet hülyeség, ha nekem hazudtak, akkor én is hazudok. :wink:
Bocsi, jó hosszú lettem. :roll:

Mogyó: az a baj, hogy számomra is nagyon édes Aziz, hogy velünk alszik! :lol: De attól félek nehéz lesz visszaszoktatni, és azért nem tartom egészségesnek később, a Timcike által is írt okból... :roll:

Noémi: nálunk is van nyűgi rendesen, nem tudom miért, és az a baj, hogy én is az vagyok, úgyhogy harcolunk rendesen. :(

Nagbri: Jó, hogy Dana már csak ennyit szopizik, Ti igy már tervezhettek napközben. :) Mandula meglett?

Andi: kiváncsi vagyok, nálatok hogy fog menni Petike átszoktatása, majd írd le a tapasztalatokat! :)

Szerintetek vehetek be nospat vagy meristint?? Nincs algopyrinem...

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Szerintem nyugodtan beveheted, anno Bencénél én is vettem be, nem lett tőle baja!
Én is küzdök a darabossal! Mondjuk most nem, valószínűleg gégegyulladása van, tutira nem fogadná el! Marad most a cici! Most is lázas egy kicsit, és csúnyán köhög! de mi is adjuk a darabost, vagyis próbálkozunk vele egyébként!
Mandula megvan és jól is van, szerencsére! :wink:

Hát Timci, nem akarlak elkeseríteni, de nem azon múlik, hogy hányszor adod neki a husit! Bence a húst is hússal enné, és nem adtam neki minden nap! Szerintem genetika!

Képzeljétek, a mama megtanította Danit tapsizni! Haláli, és a pápázás is megy!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma végre megjött a babakocsi!!!!!! És az ázsiai babahordozó is!!!
Föl is avattuk a babakocsit egy nagy sétával, Sárának nagyon tetszett az új járgány...

A hordozót mikor fel akartam kötni Sára nagyokat kacagott, mondjuk eléggé bénáztam, de neki tetszett... még nem sikerült profin felkötni, de szerintem még egy kicsit gyakorlom akkor menni fog...

Ja és szombaton elhoztam a tankinimet is...

Dobok pár képet:

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?