Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, Falevél! :-)
A tiétek is aranyos lesz! Holnap érkezik, ugye?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Igen holnap jön a mi babakocsink... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


szuper!
Akkor Ti is repülhettek! Remélem marad a napsütés! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Sziasztok!

Szia Geli! Örülök, hogy vagy! :) Hát persze, hogy emlékszünk! :D Gondoltuk, hogy 2 gyerkőc mellett már nem olyan egyszerű... Hogy bírjátok? Gergő mit szól a kistesóhoz? megnéztelek múltkor az iwiwen benneteket! Tündéri kislányotok van! :D Gergő meg sokat nőtt!
Köszi a babakötvényes tippet! Meg fogom kérdezni...
ÉRdekes ez a hozzátáplálás... nekem meg a védőnő pont azt mondta, hogy előbb adjam a szilárd kaját és utána a cicit, mert így az az érzése marad meg, hogy a ciciből lakik jól, és sokáig fogja kérni.... :roll: Most legyen okos az ember! :?:

Noémi, nagyon klassz a szőnyeg! Na meg a babakocsi! :) Szuper! :D Nagyon fogod szeretni.... :D
A szék, úgy tudom, 13 e körül volt. De Kméten nem is láttam még ilyet, ezt Bp-en vették. Valahol... ?

Mi is Sinlacot eszünk, és a doki is mindig elmondja, hogy ne adjak Bendének még tejet 1 év alatt! Bár neki elég érzékeny a gyomra, talán ez is közrejátszik. Így Bende csak Sinlacot kap pótlásnak. Na meg pipihusit! :lol:

Mogyó, szeretni fogod az etetőszéket! :D

Falevél, jó súlyban van Sára! :) Örülök, hogy a betegségen túl vagytok.... Már jön a fogacska????

Mi is mindjárt megyünk mérésre, na meg szurira... Remélem, Bende jól viseli majd.... Hűha, most látom, már ennyi az idő! Rohanok is, mert még enni is kellene.... :shock:

Puszi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Bende 7260g és 68 cm. A súlya most a sok fogyás (betegség) miatt jónak mondható. Én már ennek is örülök, mert azt hittem, még a 7 kg-t sem éri el... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: szép kis súly az és tényleg amilyen beteg volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Manó: Gratula, szerintem teljesen rendben van Bende súlya! De jó hogy meggyógyult!!!

Noémi: A babakocsi szuper, majd rakj olyan képeket is, amin benne van Bálint!
A szőnyeg szintén nagyon klassz!
Hát ha voltatok erre, mi sajna nem voltunk itthon. Mandulával randiztunk Kecsón! Meg kifosztottunk egy boltot! Tök jó rucikat vettünk, magunknak! :lol: Piszok olcsón egy butikban! :lol:

Geli: GRATULÁLUNK DORKA babához! Én még emlékszem rád! Örülök, hogy jelentkeztél!
Vendég
 


Manó & Noémi: Ha jól tudom a Malomban lehet ilyen széket kapni, és az Alföld áruház gyerekosztályán is. És igen, 13-15 között van az ára!
Vendég
 


Brigi!

Végül is nem nagyon sétikáltunk, mert esett az eső Fházán. Az új kocsival mentünk, nagyon klassz volt! Honey mikor hazaértünk látta is. :-))) Bálintnak óriási sikere volt az okmányirodában! :-) Szegény Balázs meg igyekezett ügyesen tartani a fényképkészítéshez! :-))) Hát, nem volt egyszerű... :-)))))))))))))
Melyik boltban jártatok Mandulával?
Köszi az infot a székről! Majd meglátjuk lesz-e belőle valami...

Manó!

Örülök, hogy Bendének jól alakult a súlya! Mi ma megyünk és Bálint is kap oltást. A pneumococcus ellenit. Már úgy sajnálom előre. Ezt a fulladásos témát is meg akarom beszélni a doktornővel. Nem szeretnék állandóan rettegni. /mert most azt teszem.../

Norri!

Arra gondoltam, esetleg pénteken bemehetnénk délelőtt a városba, ha jó az idő. Mit gondolsz? Ha lóg az eső lába, akkor meg itt sétálunk a környéken.

Geli!

Gergő "hozzáállása" engem is nagyon érdekel, ha lesz időd, majd írj! De persze, előbb gyógyuljatok!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!

Szorítok, hogy minél hamarabb odaérjen a kocsi!! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi, de korán keltél :shock: vagy nem is aludtál????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Noémi: Talán BB Divat a neve, legalábbis az ing cimkéjén ez van!
Ti miért itt az okmányirodában voltatok???
Vendég
 


A babanettes oldal még mindig le van maradva egy órával. :lol:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


két órával... :-)))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timci!
Te hogy tudsz ennyi vonalzót betenni? Nekem ezt a kettőt is alig engedte!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ennn!

Köszönöm, most véletlenül aludtam. :-)))))))))) A valós időpont 6:47 volt. Ez az oldal tényleg elég lökötten kezeli az időt. :-)

Brigi!

A kméti okmányirodában nem volt időben hely. Nekünk meg májusra kell az útlevél. Legyen itt biztosan. Inkább itt álljon akár 2-3 hetet is, minthogy ne tudjunk kimenni!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lemaradtam vmiről. HOva mentek? Amúgy így teljesen érthető!
Vendég
 


Nóémi-nem tudom,nekem enged bármenyit. :wink: Csak beilletszem és kész.Na persze nekem el van mentve wordba és onnan illetszem be őket. :wink:

Végre szép az idő.Már két napja nagytakaritást végzek.remélem holnap befejezem.Ugyanis szombaton nagy party lesz,a kedvesem születésnapját fogjuk ünnepelni és itt lesz az egész barncs. :shock: Már előre félek a sok mosatlantól.Meg az utána való takaritás... :shock: Ők persze mennek továb mjad bulizni,én meg maradok itthon. :cry: Ez van.Nincs nagymama,a fene megegye. :evil:bezzeg ilyenkor mijen jol jönne egy.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nálam csak egy órával van lemaradva az óra.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Brigi!

Májusban az unokatestvéreimhez megyünk ki Szerbiába. Oda kell az útlevél. Magyarok, a Vajdaságban élnek. A legidősebb nagyfiának lesz első áldozása. Eléggé vallásosak és náluk ilyenkor nagy eszem-iszom van. :-)))) Nagyon várom! :-))))))))

Timci!

Húzós hétvégéd lesz! Gondolunk Rád!

Norri!

Várom a választ!


Voltunk a doktor néninél, megkaptuk a szurit. Volt nagy sírás! :-((( 9.25 kg és 71 cm! :-)))))))))))


Többiek hol vagytok? :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi. Az igen! Jó kis út lesz Bálinttal! És majd fényképezz sokat! Okés?

Kriszta: Hol vagy elveszve???
Mandula: Rád is vonatkozik ám! Jó, tudom, tanulnod kell, de nem lehetett kihagyni! :wink:
Vendég
 


Brigi!

Igazándiból nincsenek is messze, két óra kocsival! :-))) Persze, fényképezünk majd sokat! :-)))



Tegnap olyan fáradt voltam, hogy tusolás nélkül bedőltem az ágyba. Most pótoltam. :-)))
Bálint nem lázasodott be az oltástól, de azért éjszakára adtam Neki egy kúpot, biztos, ami biztos.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Csodaszép idő volt tegnap! Háromszor is lent voltunk Bálinttal! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!
Milyen a kocsi? Várjuk a képeket! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Akkor tényleg nincsenek is messze!
Hát én is kíváncsi leszek, megyek-e a fiúkkal jövő hétvégén Mohácsra. Az se itt van! :roll:

Timci: Akkor meglesz a dolgod hétvégén! Nem semmi! Nálunk is volt tavaly a férjemnek szülinapi bulija, és nagyon jól sikerült! És nem is volt akkora felfordulás utána!
Vendég
 


Sziasztok!

noémi: akkor ugy látom ,hogy bevált a babakocsi! :D

Kriszti:merre?

Mandula: múltkor apa elment meletted mondtam neki ,hogy miért nem köszönt rád erre mondta, hogy nagyon énekeltél Ádinak! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Még mindig nem jött meg a babakocsi, elvileg a postás hozza, nem tudom miért nem ért ide, remélem ma megérkezik...

A tankinim megjött!!! Csak még el kéne másznom érte...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél!

Várjuk a tankinis fotót. Már ha szeretnéd kitenni. Simán a kanapéra terítve is jó! :-))))))))))

Mogyo!

Igen, nagyon bevált a babakocsi! :-))))))))))

Brigi!

Mit csinálnátok Mohácson?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Na ez jó bonyolult! Szóval tulajdonképpen a volt matektanáromékhoz megyünk! De az ő fia volt az első komoly barátom. És nem sokkal azután, hogy összekerültünk halt meg anyukám, és ők sokat törődtek velem. Azóta is nagyon jóban vagyunk, de legalább 9 éve nem jártam arra. Most itt az ideje, hogy elmenjek! Nagyon szeretem őket!
Vendég
 


Ha, már az első komoly barátoknál tartunk! Ma megtaláltam az első komoly barátomat az iwiwen! :-)))))))))))))))

Érdekes így megnézni, hogy kit merre vet az Élet! :-)

Brigi!
Jó kirándulást Nektek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kis maszatjancsi fogakkal! Ott alul az a két pici fehér foltocska! Kép :lol:
Vendég
 


nagbri,nóémi-hát igen,lesz mit csinálnom szombaton.De nem aggaszt,csak jo legyen a hangulat. :wink: Meg Atticy is legyen nygis,meg tudjon délbe meg délután csicsikálni.A többi nem is izgat.

Várjuk a babakocsis fotókat! :wink:

Nagyon kis cukor az a 2 icipici fogica.Nekünk fönt van pont ugyanigy. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Brigi: nagy gratula Danának a fogacskákhoz! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Köszi szépen! :D
Vendég
 


Sziasztok

Noémi,

Köszi. Gergő egész jól vette az akadályt. Néha kiakad rá, ha sír, azt nem bírja. Befogja afülét. kiabál, hogy hagyd abba. Ritkán oda-odacsap, de azt már lehet látni előre, mikor durva, mert akkor velünk is az. Kicsit többet kell őt is dajkálni, és ha látom a szemén, hogy szomorú, megpróbálom bevonni a dolgokba, vagy uazt csinálom vele, mint Dorkával.
Babakocsi szuper, és Bálint is hatalmas pasi már, tündéri.
A Fisher Price-os játékokat megtalálod a Bambiniben vagy az Alföldben is, de ha vásárolni azeretnél, akkor a www.jatsszvelem.hu oldalon sokkal olcsóbbak az FP játékok, m int itt Kméten. Én most kaptam kölcsön a sógornőmtől a V-tech első lépések járássegítőjét. Levehető a panel, szóval már a pici baba is tud játszani vele, szavak, színek, számok-ra tanít. És nálunk mind három korosztály élvezi (0-3év) :D. A v-tech játékokat pedig a www.vtech.hu oldalon lehet megnézni, magukat a játékokat pedig az Alföldben lehet megtalálni.

geli08
 
 


Mogyo,

Én csak azért írtam, hogy a tejes dolgokkal jobb kicsit várni, mert most ahogy ovibeiratkozáson voltunk, szinte minden 3. gyerek vmilyen élelmiszer allergiás volt. Többségük tej és tojás. Volt akinél nem az ekcéma jelentkezett, mint nálunk, hanem állandó hígabb széklet, illetve megfázásosnak tűnő betegségek/légúti megbetegedések, melyek az allergén megszűnésével szintén megszűntek. Én csak azt kívánom mindenkinek, hogy kerüljétek el az allergiákat.

Timci,

Szerintem a 10 hónap már jó, ha eddig nem volt baja tőle, hogy anyatejen keresztül kapta. Ha meg adsz neki, akkor pár napon át adj neki reggel néhány falatkát belőle és ha 3-4 nap alatt nem lesz tőle semmi baja, nyugodtan eheti. Jó az esélyetek, ha egyikőtök sem allergiás semmire. Nálunk a párom pollenre én meg gyerekkoromban valszínúleg a tejre voltam allergiás, bár ez nem bizonyított, de 7 éves koromig asztmás voltam, és anyukám beszélt agyerekorvossal, milyen voltam kicsinek és ő mondta erre, h. lehet, hogy én is az voltam, és ha diétáztatnak, nem 7 év alatt nőttem volna ki. Gergőnek most van egy neg. bőrpróbája, majd 21-én megyünk terhelésre.

Falevél,

Aranyos vagy, h. nem felejtettél el. Sárika nagyon édes a kisképen. a betegségetekről lemaradtam, de jó hallani, hgy túl vagytok rajta. Jók a paramétereitek, Gergő 1 évesen volt 75cm. :)

Manó,

Az első 2 hónap elég húzós volt, elég feszült voltam. most már sokkal jobb a helyzet, elfogadtam, hogy állandóan felfordulás van a lakásban. Ha vmi nagyobb dolgot tervezek, be kell szereznem vidékről egy nagyit. a kis dühkitörések ellenére szereti nagyon, bújik hozzá. Ha lesz végre gépünk, teszek fel képeket. a miénk tavaly okt-ben beedta a kulcsot, azóta még nincs új.
Azért írtam le mindkét verziót, mert azt kell választani, ami a babának és a mamának jobb. két kül. nevet is adtak neki: elválasztás és elválasztódás. Elég valószínű, hogy így tovább marad a szopi. Én először szoptattam, így 18 hónapig szopizott Gergő, akkor már csak reggel meg este volt cici, de olyan gyógyszert kaptam a Candidára, amivel nem szoptathattam tovább, utána már nem kérte, helyette az összebújást. Azt a mai napig. :)

geli08
 
 


Nagbri,

köszi. Nektek meg gratula a kis fogacskákhoz, ügyi vagy, h le tudtad fényképezni, nekem annak idején elég nehezen sikerült.
Tök jó, h. még mindig tartjátok a kapcsolatot. a Sráccal is barátok maradtatok?

Timci,

Jó bulizást! mindig azt mondják, ha ilyen nehéz helyzetbe kerülök, h. nincs kire hagyni őket, örüljek, amíg én kellekk és bújnak, mert eltelik 10 év, és az is ciki lesz, ha mellettem, kell sétálnia az utcán. Hááát, van benne vmi, de néha nehéz, nagyon.

geli08
 
 


Geli!

Nagyon köszi a tippeket! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


geli-nagyon aranyos vagy.Köszönöm.Szerencsére nállunk a családba nincs semmi allergia. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Gyors, bekukk.
Valakinek nincs kedve ma kijönni az arborétumba? Most találtamm ki, kb 10 körül kint leszünk. Olyan jó lenne, ha valaki ki tudna jönni :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Hát mennénk de nekünk innen messzi van de egyébként apa is tervez oda kirándulást!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Andi-sajna mi se tudunk menni,pedig én imádok sétálni. :( Majd ha sikerült visszaköltözni,akkor megyünk,tuti! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nóémi-milyen az új babakocsival sétálni? :roll:

Csajok,szép az idő,de mégis merre koszáltok?! :P


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép

Kép

timcike . mi itthon vagyunk csak főztem meg evett a család!

A csaj is kint volt velem olyan csodaszép idő van csak egy kicsit jobban fúj a sszél!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


ezt a képet meg elfelejtettem múltkor meg felrakni

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Geli: igen, a sráccal is, de vele elég ritkán beszélek! Elfoglalt, és éli a saját életét, meg már nem lakik otthon, én meg ugye az anyukájával szoktam inkább dumcsizni!
Melyik oviba megy Gergő?

Mogyo: Jók ezek a képek még mindig! :lol:

Na nálunk reggelre kiskoma belázasodott! Nem tudom mi lesz belőle, este visszük a dokihoz. Mi meg apával ugye holnap mennénk Pestre! Most attól függ minden, mit mond a dokibácsi! Bence így most apunál van, hátha nem kapja el legalább ő! Jó lenne, ha megúszná!

MIndenkinek kellemes hétvégét, ha nem jövök, akkor Dana nem beteg komolyan, és irány holnap Pest!
Vendég
 


Brigi: Danának jobbulást!

Még nem jött meg a babakocsi... :evil:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép kis rámolós

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Köszi szépen, úgy néz ki megint a foga okozza a gondot! A doki szerint tüdeje tiszta és a torka sem piros. Szerencsére!
Vendég
 


Brigi!

Remélem jobban vagytok!!!

Falevél!

Bálint is szokott így játszani a "tisztaruhás" kosarammal! :-)))
Nagyon szurkolok kocsi-ügyben! Sárika már mindjárt 8 hónapos! Őrület! :-)

Timci!

Nagyon klassz az új kocsi, állandóan mennék vele! :-))) Sokkal kényelmesebb, mint a másik.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?