Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Dia,
nálunk 22 fok körüli a hőmérséklet,s a manócskára egy vékony nadrágot és egy bodyt adok.Igen,a bélelt nadrág fölé adom a vastagabb nacit.Az alsó kordbársony,a felső pedig polár.Viszont,ha egy picit jobb az idő az alul lévő nadrág egyszerű pamut, bélés nélkül.Sajnálom,hogy ilyen rosszul alszik a picid :cry: .Nálunk is sokáig probléma volt az alvás,de már szépen kialakult.Amikor látom,hogy álmos, leteszem az ágyába,odaadom neki a kedvenc játékát,s pár perc múlva már alszik is :lol: A fogacskái még nem kezdtek el kibújni,s gondolom ezért ilyen idilli a helyzet.
Viki,
sajnálom,hogy a te lánykád is beteg,remélem hamarosan meggyógyul,s akkor nem lesz akadálya a talinak :!: Az evéssel nálunk is nagy problémák vannak.Rettentően keveset eszik,s én aggódom emiatt :cry: AZ orvosnak is szóltam,de ő azt mondja,hogy nem baj,viszont a dolog végére szeretnék járni,ugyanis szerintem nem normális,ha egy baba másfél hónap alatt 40grammot hízik!!!Vagy szerintetek tévedek?
A játszóház jó ötletnek tűnik,majd beszélünk róla.Nekem sem ártana egy kis mozgás,legalább megszabadulnék a fölösleges kilóktól :cry:

Gyógyuljatok meg gyorsan :!: :!: :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Anita
Nagyon remélem, hogy végre meggyógyul... igaz, félek most elvinni a dokihoz, mert elég nyálkás az idő... és a múlthéten is voltunk, akkor is ilyesmi idő volt, és aznap estére rosszabbodott az állapota... remélem most nem így lesz!
Másfél hónap alatt 40gramm :) Nálunk is hasonló helyzetek uralkodnak :( Én is beszéltem a dokival, de nekem is azt mondta, hogy nem kell aggódnom... ma pl. eddig evett egy rudit, és 3 falat kakaóscsigát, a főt ételt nem kérte :( kezd aggasztóvá válni! :( de igazából nem tudok mit tenni... én főzök rendületlenül... de neki nem kell! :(
Ma még biztosan írok, hogy mit mondott a dokinéni :) mert ha jobban van, akkor holnap megejthetnénk a randit :)

Kép
mohané
 
 


Szia Viki!

Tényleg szörnyű ez a nyálkás idő,ma azt hiszem mi is kihagyjuk a sétát.Remélem,hogy csak jókat mond a dokinéni.
Egy rudi,s három falat kakaóscsiga?Ez tényleg nem valami sok.Mi a mai napon rekordot döntöttünk:egy egész adag ebédet megevett Fanni :lol: Én is csak főzök,de hiába :cry: Reméljük,egyszer mindkettőnknél jobbra fordul a helyzet!Szerencsés a Dia,hogy a kisfia mindenevő :lol: Várom a beszámolót az orvosnál történtekről :!:
Dia,
mi a helyzet nálatok?Jobban vagytok?Mit mondott az orvos?Remélem,a dogád jól sikerült!

Sziasztok

KépKép
anita.kalota
 
 

 
 

Hello!

Jó lett a dogám, és én is jobban vagyok. :D
Gabinak meg picit piri a torka, de semmi extra, jól is van. 8) Kapott cseppeket, 4x10-et kell neki adni. De nem is köhög, csak néha bohóckodásból :shock: , szóval ha nem erőszakoskodom, hogy GÁbor vigye el, ki se derül mi van. Azért így nyugodtabb vagyok, mert állítólag a piros torok ha nincs kezelve lázt okozhat. Így viszont mi beelőztük. :wink:
Na, a lényeg, holnap megyünk sétálni és akkor csörgök 11 körül neked Anita. Délután meg meglátjuk, és ha jó idő van, meg minden okés, Viki veletek is talizunk. Ok? :roll:
Be kell mennem a Címer utcai gyógyszertárba, legalább lenn tudsz maradni a picikkel, mert nem szívesen viszem oda fel Gabit. Meleg is van, meg a sok beteg ember... viszont muszáj bemennem, mert holnapra készül el egy ekcéma elleni kenőcs Tökinek. :?
Ti a Saláta utca melyik felén laktok? Mert néztem, hogy párhuzamos a Nagykőrösivel, de ugye velünk is, szóval akkor ha kb egy vonalban vagyunk, nem mennék be a központba, hanem a szélen közlekednék. mert hogy mi a legelején lakunk, a 22-ben, az erdő felé, szóval nem Gyál felé. :idea: Na ezt most jól elmagyaráztam. :oops: :lol:

Kép
dianab
 
 


Jó reggelt!

Rendben,akkor 11 körül mehetünk :lol: Mi természetesen a másik irányba lakunk,de semmi gond.Szerinted,hol talizzunk?

KépKép
anita.kalota
 
 


A gyógyszertárnál? :roll: mert hogy az olyan középen van. :D

Kép
dianab
 
 


Sziasztok Csajok!

Sajnos mi a héten még tuti nem tartunk Veletek a sétákon :( sőt... még az is lehet, hogy a jövőhetet is ki kell hagynunk... :(
nem sok jót mondott a dokinéni... már majdnem 3 hete vírusos fertőzése van, ezért nem nagyon vinném más pici közelébe, nehogy elkapják :( így marad a négy fal! :(
Anita:
a védőnőmmel tegnap sikerült beszélnem, és rákérdeztem erre a rossz étkezésre, hogy lehet-e ezzel valamit csinálni, és azt mondta,hogy a rossz étkezési babáknál szokták alkalmazni a béres cseppet... ha a Nikinél nem változik semmi, és ha meggyógyul kipróbálom :) végül is ártani nem árt!

Kép
mohané
 
 


Hello!

Viki,
sajnálom, hogy még mindig betegek vagytok. :cry:
A béres cseppet már én is kérdeztem, 1 éves kortól ajánlott, de csak nagyon sovány babáknál. Mert hogy szerencsére nálunk kaja gond nincs 8) , viszont nagyon hosszú, ezáltal kis vékony, hiába zabál. :?
Ma, séta után akkora adag ebédet benyomott, hogy csak néztem. :shock: Cékla-krumplit kapott meg brokkoli-krumplit husival meg tojássárgájával. És bele kellett tennem neki egy vékony szelet kockakenyeret apróra tépkedve, mert azt kiköveteli. :shock: pedig mi nem eszünk szinte semmihez se kenyeret :shock: , állandóan kidobálom, mert csak reggelire eszünk vmennyit és kész. Honnan jött ez a gyereknél???? :roll: Mindegy, ez legyen a legkevesebb gondom. :wink:

Anita,
jó volt veletek talizni! :D Tök szimpik vagytok és a kislányod is olyan édes. Igaz nem sokat láttam belőle :oops: , de a ami kilátszott, az kis helyes. :lol:
A kajához meg elfelejtettem mondani, hogy a legtöbb baba, mikor más halmazállapotú kaját kap -itt darabos, de a tápi/anyatejről pépre átállásnál is így van- öklendezik, mert fura neki és meg kell szoknia.
Az én Gabimnak GOR-ja van amióta csak megszületett, volt időszak, hogy napi 3x hányta ki a kaját, de még Ő is megszokta. Öklendezett, de úgy a 3. alkalommal már nem volt vele gond. Még az apróra cakkozott hússal van gond, meg a keményebb dolgokkal, pl a krumli kockát se tudja még szétrágni ,így botmixer helyett villával szétnyomkodom, és úgy már el tudja nyammogni. A fokozatosság a lényeg: most még a főzelékeket botixerrel pürésítem, és a krumplit meg a répát, meg ilyen alapból puhákat villával, így azért még a kajcsi fele pép, a fele meg pürés, a kettőt összekeverem és úgy adom neki. Így megeszi! :D
Remélem érthető voltam. :oops:
Ja, és nem kell,hogy legyen foga a picinek, mert az ínye alatt már ott a foga, és így elég kemény az ínye, ezért el tudja rágni, nyammogni a kajcsit. :wink: Állítólag egy éves korra kell a banán keménységő kajákat elrágnia. :?

De nem akarok okoskodni!!!!!! :shock: :lol:

Ja és bocsi ha sokat beszélek, írásomból is láthatjátok, én ilyen soakt mondó vagyok. :lol: De lelőhettek!!!! :lol: Szóval nem akarok senkit elnyomni, csak vhogy annyi mondanivalóm van mindig. :lol: :oops: :shock:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Viki,
nagyon sajnálom,hogy nincs javulás a lányodnál,de reméljük hamarosan minden rendben lesz!Ne aggódj a négy fal miatt,mert amíg nem tudtok sétálni velünk,addig a neten keresztül beszélgetünk,s szerintem ez is tekinthető egyfajta kikapcsolódásnak :lol: Ha nagyon unod a falak látványát,írj,s mi felvidítunk :lol: Köszi,hogy megosztottad,velem a védőnőd tanácsát,ha egy éves koráig nem változik a helyzet,lehet,hogy mi is kipróbáljuk.
Dia,
örülök,hogy szimpatikusnak találsz minket,nekem is ugyanez a véleményem rólatok!El is felejtettem neked mondani,hogy amíg bent voltál a gyógyszertárba,a kisfiaddal nagyon jót beszélgettem :lol: Viszont a lényeg az,hogy kaptam tőle két nagyon szép mosolyt ajándékba :wink: Nagyon cuki volt :!: A kajcsival kapcsolatban teljesen érthető voltál,s köszi az infóhalmazt :!: Ne aggódj nem fogunk lelőni,addig jó még van mondanivalód :lol:
Jövő héten talizunk,addig meg,így a neten keresztül beszélünk :lol:

Sziasztok

KépKép
anita.kalota
 
 


Hello!

Anita,
Leírom a védőnők számát, őket kell előszőr hívni, bemondod, hogy melyik utcában laktok és már mondják is, kihez tartoztok és hogy mikor van benn. 295-1445
A dokik száma: 294-5626 Batta ó a dokinéni, ait ajánlottam. Elvileg a védőnő elintézi a dokinénit, az enyém elintézte, de mindenki más. Majd meglátjátok.
Szerintem ha van időd, nézd meg a kreatív boltot, mert nagyon szép cuccaik vannak.


Jövő héten meg már Viki, Ti is csatlakoztok, és tök jó lesz. Majd minden megmutogatunk neked is!!!! :wink:

Puszi

Kép
dianab
 
 


Sziasztok csajok :)

Olyan jó lenne már végre talcsizni Veletek!!!!! jövőhét szerdán ismételten megyünk dokinénihez, és akkor majd meglátjuk, hogy mikor tudunk talcsizni! :) remélem jó híreket kapok majd... :)
Egyébként Dia nyugodtan beszélj csak sokat :) Nekem is állandóan jár a szám :) De szerintem is addig jó, mert így van kinek mondani :)
Most megyek, mert most ért haza a férjecském :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok Csajok!

Ma szinte egész nap papírmunkákat csináltam,s kikapcsolódásként írok egy pár sort.Mi újság Veletek?Jól telik a hétvégétek?Nálunk nyügi időszakok vannak,azt hiszem ki akar bújni a fogacskánk!Szegénykém egész nap dörgöli az ínyét és keservesen sír :cry:
Dia,
köszi a telcsiszámot,majd hétfőn felhívom őket,hátha itt jobb védőnőnk lesz!!!
Viki,
úgy sajnálom,hogy még mindig beteg a kislányod :cry: Bízom benne,hogy szerdán már jobb híreket kapsz!
Most befejezem,mert várnak a papírjaim!

Jó hétvégét Nektek

KépKép
anita.kalota
 
 


Hello!

Viki,
én is ajnálom, hogy még mindig nem vagytok jól. :? Az a gond, hogy ez a takony idő :x pont csak rontja vagy nehezíti a megfázásból való kilábalást. :? De most már csak csak jobb lesz!!!! :wink:

Anita,
itt nagyon jók a védőnők, legalábbis én kettőt ismerek és Ők igazán segítőkészek, arik és nem okoskodnak. :) Egyik barátnőm a Pamut utcában lakik, szerintem egy védőnőtök lesz, Őt csak hírből ismerem de állítólag rendes. :)
Egyébként Ketten az, nekem csak pamut utcás Kati, így hívom :lol: ... nagyon örül neki. :lol:
Ha előrébb olvastok, Ő is írt ide, csak összehaverkodtunk, meg a két lánya is leköti rendesen, meg ugye alig alig élt a topik... így nem ír. De minden héten adunk magunkról életjelt egymásnak, jó fej, tündériek a lányai is. :wink:

Azért, Ketten,
ha olvasnád mégis:
ÍRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDE :wink:

Ja.
Anita,
dokinéni: dr Batta Ildikó- lemaradt :oops:

Pusz :D

Kép
dianab
 
 


Anita,
lemaradt: :oops:
fogacskák-jó hogy jönnek, csak hát tényleg gáz, annyira rossz nekik ilyenkor! :oops:
Hétvégén nagy munkálatokban voltunk:
Gábor csinálta a külön feljárónkat, és jelentem KÉSZ VAN!!!! 8) :arrow: Úgyhogy végre külön bejáratú a lakásunk!!!!! 8) 8) :D :D
Én meg kari ajándékokat gyártottam, üvegfestékkel. Majd lefényképezem őket és felteszek párat mutiba. :wink:

Kép
dianab
 
 


Szia Dia!

Megjöttünk a dokinénitől.Szerencsére minden OK :lol: Amúgy szívultrahangon voltunk,mert az előző havi szokásos vizsgálaton a dokibácsi valamiféle szívzörejt hallott Fanninál!Egész jól tűrte a vizsgálatot,csak az elején sírt egy picit.
Sajnálom,hogy nem tudtunk ma találkozni :( :( :( A holnap 11 óra viszont tökéletes lenne nekünk :lol: Nektek megfelelne :?:
Szuper,hogy elkészült a külön feljárótok :lol:

Képzeljétek,a kislányom ma felfedezte,hogyan is lehet az ételt anya arcán viszontlátni!Nagyon tetszik neki :lol: Ebédre zöldborsófőzit kapott csirkehússal,de még a nappali fala is főzelékes volt!Ő csak vigyorgott,én meg moshattam le a frissen mázolt falat :( Még jó,hogy nem maradt semmi nyoma :lol:

Várom az üvegfestékkel készített ajándékok fotóit! :roll:

KépKép
anita.kalota
 
 


Hello!
Szívzörej????? Hogy hogy??? Nem is mondtad. Uh... a lényeg, hogy nem találtak semmit. De az csak uh volt, tehát nem bántották, ugye????? Szegény. Az az anyag olyan hideg, brüüüü. :?
Persze mehetünk holnap sétálni, felétek is elcsászkálhatunk. :wink:
Tulajdonképpen leköpött a kiscsaj vagy ráddobta? :lol: Mindkettő gáz. :lol: Gabi leköpött anno, de csak párszor. Szerencsére leszokott róla. Nyáron volt, hogy olyan hiszti napokat tartott, hogy ahogy megette a kaját, már vittem is sétálni. Erre egyik nap nem vettem észre a nagy rohanásban, hogy az orrom tele volt kajamaradékkal és úgy vittem el sétálni. Teljesen véletlenül vettem észre, mikor már a központban jártaunk és egy csomó mindekivel taliztunk már. :lol: Nagy élmény volt, égtem rendesen. :lol: Azóta mindog megnézem indulás elött a képem. :lol:

A festett cuccok holnapra száradnak meg, foto és szerdán remélem fel tudom rakni.

Viki, veletek mi újság? Niki hogy van?

Puszka

Kép
dianab
 
 


Hello!
Szívzörej????? Hogy hogy??? Nem is mondtad. Uh... a lényeg, hogy nem találtak semmit. De az csak uh volt, tehát nem bántották, ugye????? Szegény. Az az anyag olyan hideg, brüüüü. :?
Persze mehetünk holnap sétálni, felétek is elcsászkálhatunk. :wink:
Tulajdonképpen leköpött a kiscsaj vagy ráddobta? :lol: Mindkettő gáz. :lol: Gabi leköpött anno, de csak párszor. Szerencsére leszokott róla. Nyáron volt, hogy olyan hiszti napokat tartott, hogy ahogy megette a kaját, már vittem is sétálni. Erre egyik nap nem vettem észre a nagy rohanásban, hogy az orrom tele volt kajamaradékkal és úgy vittem el sétálni. Teljesen véletlenül vettem észre, mikor már a központban jártaunk és egy csomó mindekivel taliztunk már. :lol: Nagy élmény volt, égtem rendesen. :lol: Azóta mindog megnézem indulás elött a képem. :lol:

A festett cuccok holnapra száradnak meg, foto és szerdán remélem fel tudom rakni.

Viki, veletek mi újság? Niki hogy van?

Puszka

Kép
dianab
 
 


Anita,
nem írtam, jó lesz a 11 h szerintem, de persze ez Gabi függő. :lol:

Kép
dianab
 
 


Jó reggelt!

Rendben,akkor 11-kor a gyógyszertár előtt.Induláskor rádcsörgök,s akkor pontosítunk!Szívzörej :shock: Hogy hogy :?: Pontosan így reagáltam én is,amikor először hallottam,de aztán az orvos megnyugtatott.Koraszülött babáknál állítólag elég gyakori,utalhat rendellenességre is,de lehet ártalmatlan is,ezért szükséges utánajárni!Nálunk szerencsére az utóbbi áll fenn :lol: :lol: Bántani nem bántották,csak szegény a fehér köpeny látványától megrémül :( Annyi ideig voltunk kórházban születése után,s ott a"fehérköpenyesek" annyit "bántották",hogy rossz emlékei maradtak :( :( :( Bár azt mondják,hogy a picik nem emlékeznek ezekre az időkre,de szerintem ez nem így van.Na mindegy abbahagyom a negatív dolgok mesélését.
Fannika természetesen leköpött :lol:
Vicces lehettél az orrodban a kajamaradékkal :D

Viki,
jelentkezz :!: :!:

Sziasztok

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok Csajok!

Elnézést, hogy így eltűntem... de szerencsére sikerület elkapni a Nikitől a vírust... :( így eléggé punnyadtka voltam... :( de mára más sokkal jobban vagyok :) Ja és szerintem már a Niki is teljesen meggyógyult... bár ez majd holnap kiderül! :)
Te jó ég... szívzörej... ahogy olvastam, teljesen belesápadtam! :( szerencse, hogy nincs semmi baj!
a múltkor mikor a dokinéni azt mondta a Nikire, hogy a kiszáradás határán van, én már akkor rosszul lettem... el tudom képzelni mit éreztél mikor a doki közölte vele, hogy mi lehet a baja a picinek :(
Már én is nagyon várom a fényképeket az üvegfestett ajándékokról! :) én is nagyon szeretek ilyen fajta dolgokat csinálni!!!
még októberben voltunk kreatív napokon, és ott csinált egy csajszi nekem egy képet, vasaló és viasz segítségével... leesett az állam :) gyönyörű lett! :)
jó lenne már végre talcsizni veletek! remélem csütörtökön végre sikerül :) addig nem nagyon szeretném, ha a picik találkoznának, nem akarom, hogy elkapják a Nikitől... :(
Te jó ég... most veszem észre mennyit járt a szám! ezért most el is köszönök! nem akarlak untatni Titeket! :)
majd még jövök!
puszi Nektek!

Kép
mohané
 
 


Hello!

Gabi keddi-és volt hétfőn is... - hisztije után úgy döntöttem, délután, ebéd után viszem ki. Hátha a mozgásigény volt a baja. Most kísérletezem, mi jön be.
Nektek jó?

Viki,
na, hogy vagy? Kilábaltál Te is? Nehéz ezekkel a vírusokkal.

Puszi

Kép
dianab
 
 


Kinél hogy telt a mikulás?
Képek rólunk:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Viki,
sajnálom,hogy Te is elkaptad a betegséget,de szerencse,hogy már jobban vagy :lol: Mi volt tegnap az orvosnál?Mit mondott a dokinéni?Meggyógyult már a kislányod?Te,hogy érzed magad?
Egyáltalán nem untatsz minket,írj csak nyugodtan hosszú beszámolókat :lol:
Dia,
sajnálom a hisztis időszakot :cry: Nekünk jó a délutáni séta is.Általában egy óra felé szoktunk ebédelni,s utána mehetünk sétálni,de csak holnaptól,mert a ma délután sajnos nem jó :cry: Sikerült megszereznem az influenza elleni védőoltást,s ma kapja meg Fanni!Kettőre megyünk az orvoshoz.Szegénykém,úgy sajnálom :cry: :cry: :cry:
Milyen volt az új fodrász?
Nagyon klasszak a képek,Gabika irtó aranyos,s az ajándékok is nagyon tetszenek.
Most mennem kell,mert a nyakamon a határidő,s még sehogy sem áll a könyvelésem :cry:


Szép napot Nektek!

KépKép
anita.kalota
 
 


Hello!

Mi meg holnap nem vaygunk, tudod, suli. Hétvégén meg tömve programokkal 8) , de az nem is baj. :wink:
Te csinálid a könyvelést? Az tök jó!!!!! 8)
Drukkolok nektek, hogy Fanni jól bírja a szurit!!!!

Kép
dianab
 
 


Lefelejtettem a fodrászt:
jól megcsinálta a hajam, szép a színe és jól meg is kopasztott, igaz én még rövidebbre gondoltam, de nem mertem kinyitni a szám, nehogy elvágja a nyakam is. :shock:
Mert hogy tiszta idegbeteg volt!!!! :x Vmi magánéleti gondja van, ezért végig kur...a anyázott meg kiabált a hajamat meg agyon tépte, húzta, a fejemet mosás alatt szétkaparta a karmaival, szerintem még ki is sebesedett a fejbőröm, úgy fáj, és a legszebb, telezuhanyozta a fülem vizzel, utána meg forró hajszárítóval rendszeresen belefújt. :x Hm. :? Hát a végére már nagyon ideges voltam, be is szóltam neki egyszer, de poénra vette. :o
Szóval nem tudom, megyek e még oda valaha. :? És 6500-at fizettem, 500 borravalóval plusszba. :evil:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok Csajok!

Képzeljétek, Niki teljesen meggyógyult! ? :D Ennek örömére meg is kapta a védőoltást! :cry: szegénykém... de nagyon szépen tűrte... én tuti kiugrottam volna a saját karomból!
A doki néni is nagyon aranyos volt, még poénkodtunk is, hogy most egy darabig tuti nem kell jönnöm! Erre rákérdeztem, hogy a bárányhímlő elleni védőoltást mikor is kell beadni, azt 30 nap múlva, és utána még egy hónap és 18 hónapos lesz a Niki, így megint vihetem... szegénykém! még kétszer meg kell szúrni :cry:
Dia!
Ha gondolod én tudok ajánlani Neked egy fodrászt!
igaz kispesten van... nem tudom hogy ez mennyire gáz! ha érdekel szólj :)
én már lassan 13 éve oda járok :) van kozmetikus, manikűrös... és mindegyik nagyon profi!

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Fannika megkapta a szurit,elég jól viselte.Viszont ma reggelre náthás lett :( Folyik az orra,s rettentően nyűgös.Akármit csinálok vele semmi sem jó neki!Remélem nem fog belázasodni!
Dia,
hát nem semmi a fodrász :shock: Teljesen kiakadtam,ahogy olvastam a történteket!
Viki,
Örülök,hogy teljesen meggyógyult a lányod :lol: Így jövő héten talán összetudjuk hozni a talcsit hatosban,persze csak ha Fanni nem betegszik meg!
Engem érdekelne a fodrászod,s a kozmetikusod is,mert én is szeretnék egy jót találni végre :lol: Tényleg profik?

Most mennem kell,mert kezdődik a sírás :cry:

Jó hétvégét!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok! :)

Dia, milyen suliba jársz??? csak azért kérdezem, mert én is koptatom az iskolapadot... igaz nekem már réges régen kellett volna végezni :( de hát lusta disznóka vagyok... :( pénteken nekem is lesz egy vizsgám... arra kéne tanulnom! dehát nem sok kedvem van hozzá :(

Anita, a fodrászomról csak annyit tudok mondani, hogy voltam már egy pár fodrásznál, de szerintem ő vágta le legjobban a hajamat... mondjuk ebbe lehet hogy az is belejátszott, hogy már több mint 10 éve hozzá járok :) ja, és nem is olyan drága!
a kozmetikushoz nem tudok annyira hozzászólni... én kb. egy éve járok kozmetikushoz! :) és azt is csak az esküvőnk miatt tettem meg :) eddig Mátyásföldre jártam, ott van egy nagyon aranyos csaj, és szerintem jól is dolgozik, nála voltam eddig csak arckezelésen, itt Kispesten eddig csak szemöldökszedésen voltam, de azt jól csinálja :) ja és ő sminkelt ki az esküvőmön :) szerintem állati lett... :) és anyukámat is ő festette ki :) nagyon szép lett :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Most gyorsan írok egy pár sort,mert utána kb. két napig nem tudok jönni,ugyanis ma fejezik be nálunk a padlókő lerakását,s arra ugye nem szabad rálépni,így nem tudok bejutni a net elé :cry:
Hogy telt a hétvégétek?
Viki,
köszi az infókat!Ha nem lenne gond, megtudnád adni a fodrászod elérhetőségét,s persze a nevét.
Dia,
ma nem tudunk menni délután,mert rengeteg dolgom van.Még nem végeztem a könyveléssel,s holnapra be kell fejeznem :cry: Viszont holnaptól jó a délután :lol:Ha nektek is jó csörögj rám mielőtt indultok, légyszi!

Sziasztok!

KépKép
anita.kalota
 
 


Hello!

Kicsit eltüntem... bocsika. :oops:

Gabi tegnap lett 1 éves! :D

Ezért annyi dolgom volt, sokat keleltt vásárolnom, azt meg csak kutyafuttában lehetett.... így nemtudtam veletek talizni. Bocsi.

Íme a szülinapos képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Nagy buli volt, kettő is, szombaton is meg vasárnap is. Szombaton 15-en, vasárnap 10-en voltunk. 15 a barátok 10 a család volt.
4 torta volt, 1-1 csak az övé széttrancsírozni :lol: , 1-1 nekünk enni. :lol: Rengeteg játékot meg ruhát kapott, most jövő télre is el vagyunk látva. :wink:

Ma megyünk sétálni, ebéd után. Majd csörgök, ha indulunk ill. kezdünk öltözni.

Megyek, puszi

Kép
dianab
 
 


Szia Dia!

Először is NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok a kisfiadnak :lol: Tündériek a fotók!
Nálunk csoda történt a múlt héten:Fannika elkezdett mászni!!!Nagyon örülök neki :lol:
Ma és holnap sajnos mi nem tudunk menni sétálni,mert jön anyukám,s ő fog vigyázni a picire, én meg a férjemmel vásárolok a lakásba egy-két dolgot,ami még hiányzik!
Szerdán viszont ráérünk!Amúgy Ti hány óra felé szoktatok kimenni?
Most rohanok,mert fel kell hívnom a fűtésszerelőt,mert a lakás egyik felében teljesen hideg van!

Szia!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok! :)

Boldog szülinapot a kisfiadnak :) Tündéri a képeken :)

Dia: a holnapi nap sajnos megint csak nem lesz jó a sétára... a barátom felhívott, hogy holnap jönne át... remélem most már tényleg jönni fog! De egyenlőre úgy néz ki a szerda nekünk is jó lenne egy kis sétára :) Így csatlakoznánk Hozzátok! :)
Most megyek! Fürdetés idő van...
Puszi Nektek!

Kép
mohané
 
 


Hello!

Csajszik,
akkor a szerda és a péntek jó nekünk, ha nektek is. :roll:
Ma 12:15-re megyünk az 1 éves 8) vizsgálatra, csütörtökön pedig a mhelyemre bulizni 8) . Hát mi már csak ezért járunk be.... :lol:

Anita,
gratulálok Fanninak!!!!! Kép Nagyon ügyes!!!!
Majd meglátod, gyorsan fog mindent behozni, és majd csak lesel, milyen ügyes egyik napról a másikra, hirtelen. 8) Lehet elöbb elindultok egyedül, mint mi. :shock:

Viki,
azért örülök, hogy beszéltünk. :wink:
TB-ügyintézői tanfolyásra járok a Saldo-hoz. most szünet van, 10-én lesz újra oktatás. Egy héten egyszer, szerdánként járok, 9-14-ig. Addig a Deák téren vigyáz Gabira a nagymamám. Úgyhogy minden szerdán reggel 7-kor ott állok a gyerekkel a 82-es megállójában. :? ....

Na megyek, puszi Kép

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Sajnos a mai nap nekünk megint nem jó :( ma megyünk el Törökbálintra, a GL-be, hogy vegyünk a Nikinek harisnyákat és zoknikat, na meg persze még nézegetek ajándékokat is :(

Dia
Úgy tudom a Saldo az nagyon jó! :) Én Saldos könyvekből tanultam... :( De már szerencsére azt kivégeztem... :) Már "csak" a fősuli van hátra... de így a Nikivel elég nehéz... nem tud rá vigyázni senki! Anyukám is dolgozik, és hát a párom is :(

Anita
Én is gratula a Fannikához :) Milyen fura, a Niki nálunk is kb ilyen idősen tanult meg mászni :) előtte a fenekén pattogva közlekedett :) olyan vicces volt, főleg a homokózban :) olyan nyomot hagyott mint egy kis giliszta :) de azóta már nagyon szuperul megy :) igaz ezt is viszonylag későn kezdte el, már majdnem 15 hónapos volt!

Most megyek, mert lassan itt vannak értem, és irány az outlet :) remélem tényleg igaza volt a barátnőmnek, és olcsó a harisnya... mert ha nem, akkor potyára megyek ki :(
Puszi Nektek!

Kép
mohané
 
 


Megint én! remélem most sikerül felrakni a Nikiről egy képet :)
Kép Niki és a barátja, Szotyi :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Sajnos ma sem érünk rá :( ,mert jön a fűtésszerelő 2 és 5 óra között!
A pénteki nap viszont valószínűleg megoldható :lol:
Majd még jövök!

KépKép
anita.kalota
 
 


Hello! Kép

Mi már nem tudunk jönni karácsonyig, készülnöm kell, és a sétát se tudom ígérni, mert ha sikerül kivinnem Gabit, akkor vásárolunk ezerrel. Nincs autónk :oops: , így a plus-ból csepegtetve, ami a babakocsiba belefér, tudom elhozni ami kell. :wink:
Úgyhogy ezennel szeretnék mindenkinek

kellemes, boldog, békés karácsonyt kívánni!!!

Kép Kép

Puszi Kép

Kép
dianab
 
 


Viki,
helyes Niki!!! :wink:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok :) és ha addig nem dumcsiznánk, akkor boldog új évet!!!!!!!!

Puszi!

Kép
mohané
 
 


Sziasztok Csajszik!

Sajnos csak most jutottam a gép elé,s ezúton szeretnék mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni.


Sziasztok[/img]

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok mamik!

Ajánlom figyelmetekbe hétfőn és pénteken 10:00 illetve 11:00 órától induló zenefoglalkozásunkat! Énekek,mondókák,zene,tánc,hangszerek(gitár,furulya,mandolin)
Ezen kívül sok fejlesztő foglalkozás várja a gyerekeket, illetve fogysztó tornák az anyukákat.Óvónő vigyáz addig a babátokra a játszószobában!Nincs kifogás... :D
A legkissebbeket babamasszázsra és baba-mama jógára hozhatjátok!


Várunk mindenkit szeretettel:
MAMAVÁR X.Kis Gergely u.3.
T:06 20 9 604 214
aja
 
 


Hello!!!!!!

Kép

BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ki merre jár?????? :roll:

Kép
dianab
 
 


Szia Dia!

Viszont kívánom :)))
Mi most éppen betegeskedünk... már kezdünk gyógyulgatni, de még mindig nem az igazi, pedig olyan szép idő van... :(
Nem tudod véletlenül, hogy ebbe az új sportkastélyba, amit mostanában adtak át, mit lehet sportolgatni? illetve, hogy van-e játszóház??? rám férne már egy kis mozgás :)

Kép
mohané
 
 


Hello!
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK FANNINAK!!!!!!!!!!!!!! Kép
Nagy buli volt? :lol:
Viki,
hát semmit se tudok a sportkastélyról.... :oops: én elég lusta vagyok :? ... és ez meg is látszik rajtam :? ... puhika van elég... :lol:
Sajnálom, hogy megint betegek vagytok, pedig most olyan jó kinn. :roll: :) klassz meleg van. :D

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Először is:Nagyon Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek
Dia,
köszönjük szépen a jókívánságot!Nálunk nem volt olyan nagy buli,mint Nálatok,de azért szuper volt a hangulat :lol:!
Összesen 7-en voltunk.Fannika kapott egy csokitortát,amit kedve
szerint "eszegethetett".A tortát feltettük az asztalra,s a kis manót felültettük a süti mellé.Ő persze azonnal beletenyerelt,s utána a felét az arcára kente,a nagyrésze a nadrágon landolt,s csak egy pici falat jutott a szájába :lol: Nagyon ízlett neki,nyam,nyam.....,így aztán folytatta a kóstolgatást :lol:
Olyan szívesen raknék fel fotókat róla,de sajnos nem tudom,hogyan kell lekicsinyíteni a képeket :cry: :cry: :cry: Nem tudnál nekem segíteni?
A szüleim nem tudtak eljönni,mert apukám rettentően megfázott,s nem akarták,hogy Fanni is elkapja a betegséget,s ezért hétvégén még lesz egy buli :D
Na,ennyit a buliról.
Ha gondolod,mostmár összehozhatnánk a talit :lol:Mikor szoktatok sétálni délelőtt vagy délután?
Mi holnaptól ráérünk.
Viki,
sajnálom,hogy ismét betegeskedtek,gyógyuljatok meg gyorsan,s utána,ha van kedvetek talizhatunk.

Szép napot!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok! :)

Utólag is boldog szülinapot Fannikának :)))
Anita: nekem a haverom mutatta meg, hogyan kéne lekicsíteni a képeket :) én sem vagyok valami nagy ász ebben... :) leírom Neked... szerintem sikerülni fog, nagyon egyszerű :)
először is kell hozzá ez a progi: Microsoft Office Picture Manager, ennek segítségével kell megnyítni a kicsinyíteni kívánt képet... ha ez megvan, akkor be kell menni a kép menübe, és ott az átméretezésbe, ezen belül pedig be kell írni az adatokat, hogy mekkorára szeretnéd kicsinyíteni, majd elmenteni a képet! ennyi az egész :) nekem is ezzel sikerült :)
jövőhéten remélem már gyógyultak leszünk... és akkor végre találkozhatnánk :) most már nem lesz semmi féle kifogás... mert már nagyon kiváncsi vagyok Rátok :)
Nálunk már szinte az egész család beteg :( most hívott a párom, hogy már ő is nagyon dögledezik, ezért holnap itthon is marad... ezért addig nem szeretném, ha talcsiznánk, nem akarom továbbadni... :(

Kép
mohané
 
 


Hello!

Mi is betegek vagyunk. :cry: Ma megyünk 16:45-re a dokinénihez. :?
Majd jelentkezem! :wink:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Dia: mit mondott az orvos???? mondott valami használhatót... vagy csak a szokásosat... amit ilyenkor szoktak... :( ezt azért kérdeztem, mert én nem vittem el a Nikit... pont szilveszterkor lett beteg, aztán keddre már én dőltem ki :( így nem tudtam elvinni...

Lányok: érdekel Titeket avon termék??? ha igen, tőlem rendelhettek :) gondolom vagy 100 tanácsadónő ismerősötök van... de azért gondoltam szólok :)

Kép
mohané
 
 


Hello!

Hát 5-6 nap kb míg elmúlik a köhögés, addig sinecod és vihetem levegőre, stb... tehát nincs vész. :wink:
Nekem kéne majd avon, mert imádom, csak mióta nem dolgozom, nincs kitől rendelnem. Úgyhogy még egy nyomós érv a talira. :wink:

jövő héttől már sulim van, így a szerdáim foglaltak és jövő héten a csütörtök is. Többi nap ok. :D

Niki jobban van már? :roll:

Ha végre eljön a nyár... :lol: ... csinálok majd netes garden party-t, törpékkel meg minden, és akkor mindenki megismerheti a másikat. :wink:

Kép
dianab
 
 


Szia Dia :)

Igen, a Niki már sokkal jobban van, igaz az orra még folydogál :( ezért néha éjszaka felsír... viszont a tegnap éjszakát végigaludta... napok óta az első nyugi esténk :)
jaj, ennek örülök, hogy érdekel az avon, mert amióta nem dolgozom, nagyon megcsappantak a rendeléseim... így a pénz is kevesebb... pedig most jól jönne, mert lakást szeretnénk venni... így minden mellékes számít :)
nekem a hétfői nap eddig úgy néz ki, hogy jó lenne... :) aznapra még házimunkám sincs :) [/img]

Kép
mohané
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: