Új privát üzeneted érkezett!

Csajok a mai sétát kihagyom,mert megyünk bevásárolni stbb....,de holnap már nekem is jó :D
Jó sétit majd nektek :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Csajok, akkor majd kitaláljuk, h mikor legyen esti party amikor Mindnekinek jo :wink:
Mi most tiszta pelusban tisza nozival készülünk szunyálni, remélem hamar bealszanak...iiigen már alakul most látom :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mi tuti nem megyünk sétálni, nem merem levinni Csajokat még :oops: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Lady, ok. Jó vásárlást!

Babusok, megértjük!

Gombócka, írok ide mielőtt elindulnánk, s aztán csörögj ránk, ha csatlakoztok.
szonce82
 
 


ááá most néztem hány fok van kint pedig milyen jo idö van hu lehet mégis lemenjünk, h nincs hideg? na majd meglássuk...mi ugyis csak 3 körül leszünk lent ha mégis

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady, Charlott: Ti akkor benne lennétek estipartyban? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Meg kell beszélnem apával,mert ő a bank! :D :D :D
Bizonyított tény nálunk,hogy ha nálam van a Gyes,és Csp akkor sokkal kevesebb marad,mintha a férjemnél lenne
:oops: :oops:


Júliusig kell kiköltözni,de mi előbb akarunk menni

tényleg jó hosszú,pedig csak 52 cm,3000g-mal született :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


csajok: akkor ha a nelli feltápászkodott és evett, akkor mi szerintem megyünk, ha közben nem kezd esni az eső, ugyanis itt gyanús felhők vannak... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Nem fog esni! :)
szonce82
 
 


jujj, így legyen!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


én is arra gondoltam, h olyan sötét van kint :? remélem nem lesz zuhi :wink:
Lady: akkor nem olyan rossz a helyzet, mármint még van idö keresgélni, és bizti lesz vmi Nektek valo :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: jujj én kicsit lemaradtam, ti akkor msot vásárlásra kerestek lakást, vagy albérletre?
mik a paraméterek? én is nézegetek, és akkor több szem többet lát. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ----> ekkora szemekkel fogok keresgélni :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: bealudt Csajszid?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: akkor mi legyen?
14-re átmenjek a piactérre?

KépKép
charlott
 
 


babusok: kicist alukált ebéd előtt, de most is letettem, hogy ne legyen nyomi délután meg este... :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


ha nem alszik a csajszi, akkor én is taposok...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:00-kor.
szonce82
 
 


szonce: ha kijutok, akkor rátokcsörgök, ok?
kb. meddig lennétek kinn? 16-ig, vagy tovább?
változó?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Mi kiadó lakást keresünk hosszú távra 1,5-2 szobásat a 3 kerületben,vagy még Budakalászon talán?
Max.50.000+rezsiért

Kép


Kép
lady23
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:00-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:00-kor.
szonce82
 
 



húúúú, a víziorgonás az tök jóóóóóóó :D :D :D :D :D :D a hegyekre néz, megismerem a környéket!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 




Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Tök jók a lakások

Szonce:megkérdezed a Kalászi házat?
Mert érdekelne minket


Köszi csajszik a keresgélést :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


nincs mit :wink:
ingatlan.com keresgélj Te is ha van idöd, most csak Békásit néztem, de ugye elég nagy a 3. kerület még :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi most értünk haza :)
Holnap akkor a sétálni mi is mennénk :D
Én nem hiszem,hogy megyek este,mert most az albérletre kell gyűjtögetni :) :)
Nektek csajok jó szórakozást :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: nem ma este!!! majd megbeszéljük, h kinek mikor jo :wink: sztem simán lehet március is ha már mindenhol megjött fizu :wink:
mesélj merre voltatok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce, Charlott: sikerült a séta? :lol:
Gombocka: Te is odaértél? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:01-kor.
szonce82
 
 


szupiii :lol:
jó éjt :arrow:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Mi már fent vagyunk egy ideje
Csenge minden reggel pontban 6kor kel :lol:
Tegnap adtam neki először natúr joghurtot,almával és keksszel és ízlett neki :D :D
Hétvégén kap halat is
Ti azt,hogy adtátok a pindurkáknak?

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!

Lady: Én is korán keltem (ma is) 5-kor - férjuramat "készítettem" fel az újabb munkanapra! :lol:

Szonce: köszi a kiadós sétát és a sok hasznos tanácsot. Rendesen elfáradtam és végre átaludtam az éjszakát. :-) Említetted tegnap, hogy van pár hangoskönyved és más digitális szakirodalmad gyerekneveléssel kapcsolatban, érdekelnének. Hogyan tudnék azokhoz hozzáférni?

KépKép
charlott
 
 


Charlott:hogy bírod a korán kelést?
Emlékszem én egyfolytában álmos voltam,volt,hogy 1 nap aludtam 3-4X is :D :D
Ki lesz az orvosod?
Elkezdted már a csomit összepakolni?
Emlékszem mennyi hülyeség volt felírva a kelengye listára
Mi már korán elkezdtük,mert azzal riogatott minket az orvos,hogy 36.hétig tartsuk bent,biztos koraszülött lesz,mert hamar elkezdett öregedni a méhlepény

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: férjem szoktatott rá a korán kelésre és fekvésre is a házasságunk alatt. A várandóság még tetézi ezt az állapotot, mert reggel éhesen kelek fel és jól esik együtt enni valami apróságot, este 8-9 között már csúkódik le a szemem, így sokszor megelőzőm páromat! :-)
Napközben próbálok éberséget mutatni, tevékeny lenni.
Sajnos orvosom nincsen, mert akit választottam, arról nem rég derült ki, hogy nem vállal. Így próbálok hétfőn egy szülésznőt keresni, hátha még elfogad valamelyikük. :roll:
Kelengyelistával rendesen vesződök én is. Sok helyről letöltöttem, kaptam sok infót is. Már excel táblázatban próbáltam szelektálni a biztosan kell dolgokat. Vásárlással is vigyázunk, hogy felesleges dolgot ne vegyünk. Nehéz, mert azt sem tudom, hogy mire lesz szükségünk?!
Ha esetleg Neked meglenne a kelengylistád, el tudnád küldeni nekem? Áprilisban gondoltuk összepakolni a dolgokat. Addig remélem bent tartózkodik Picúrkánk!

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:01-kor.
szonce82
 
 


Ez a Margit kórház kelengye listája:

leírom,mert nem engedi bemásolni a linket

Neked:
2-3 elölgombos hálóing
szoptatós melltartó és betét(nekem a Dm babylove melltartó betét vált be,mert az nem ázott át)
bugyik,a dmben van eldobhatos,amiben van 6 db,zoknik
2 pár papucs,egyik zuhanyozáshoz
köntös
2 törülköző,egyik a gátsebhez
kéztörlő a mell és gátápoláshoz
szappan,tusfürdő(az orvosom mondta,hogy nem kell illatmentes,hanem jó a sima Baba lanolinos is),testápoló,dezodór,fogkrém,fogkefe
papírzsepi,wc papír(extra puha :) )
betétek(tena lady,van neki hálós bugyija is amit gyógyászati segédeszköz boltban és talán még gyógyszertárban is be lehet szerezni)

Kép


Kép
lady23
 
 


a picinek:

2-3 db textil pelenka
pelenka,popsi törlő
popsikrém,(a kórházban adnak popsikrémet,naturlandosat,mi is azt használjuk,mert nagyon jó
body
rúgi
ott a picik angólpólyában vannak
sapi
ha viszed haza,vastag kabát,vastag sapi,takaró,
én kesztyűt nem vittem be neki,szét is karmolta magát :oops:
de mi mikor hazahoztuk,sógornőm levágta neki,mert nagy körme volt


Neked a szülőszobába:

terhes kiskönyv,minden papír,taj kártya,házassági anyakönyvi kivonat másolata,én úgy tudom,hogy ha abban a kerületben volt az esküvő,ahol a szülsz is,nem kell 3 hónapnál régebbi,az eredetit is elfogadják
személyi,lakcímkártya
szőlőcukor,ásványvíz,apának papucs

Ja és amiért én is,és sok kismama öltünk volna!!!!!!!!!!!!!!
úszógumi,pici,mert ha neked is lesz gátsebed nem fogsz tudni ülni
És ha van bimbó védőd,mert Csenge sem tudott szopizni,nekem gátsebbel kellett lecsoszogni a villamosmegállóban lévő gyógyszertárba :oops: (és több méretben van!!)
Mellápoló krémed van?

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Micsoda buli van itt kora reggel :lol: :lol:
Képzeljétek vmi csoda történt egyik Csajszikám se kelt éjjel :shock: :shock: :lol: :lol: (én igen és mindig benéztem :oops: :lol: ) reggel 6.30kor keltek, kaptak vizet és visszaaludtak még 7.20ig :P :P
Apa ma késöbb ment igy leszaladtam a boltba, meg a postára akartam volna de csak 9kor nyit pedig sztem régen 8kor nyitott :evil:
Lady: joghurtot nálunk is szerettték egyböl Csajok, mostanság nem csuszik annyira lehet már unják :? de tegnap egyedül ehették ugy meg nagyon tetszett én meg halálnyugodt voltam, hiszen ugyis jött a pancsi :lol: :lol: de brutál h néztek ki :lol:
halat mi nemrég adtunk csak :oops: nagyon ritkán eszünk pedig kellene :oops: csak rudacskát szoktunk max :oops: na de vettünk pangasius filét ebben tényleg semmi szálka nem volt és magunknak vmi mustáros szoszban bepácolta Apa és grill, Csajoknak meg csak simán grill pici soval aztán beturmixoltuk a fözibe :wink:
Charlott: atyagaty h birsz ilyen korán kelni? :lol: :lol: mindig ilyen korán megy Apa dolgozni? én is az egésznapalvopocisok táborát gyarapitottam :lol: :lol: bizti tudatalatt éreztem, h mi vár rám :lol:
mondjad ám h miken gondolkozol még a listábol, segitünk :wink:
Szonce: hajrá fogacska h gyorsan kibujjon :wink: melyik jön? milyen fájdalomcsill-t szoktál adni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hu micsoda lista, már majdnem elfelejtettem :lol: :lol:
csak ami eszembe jutott:
nekem a bugyibol a tenás hálos vált be az a másikfajta papirbugyi sztem elég vacak volt
nekünk pl. nem jött be a bimbovédö de csak 1 napig volt kellemetlenebb utána már ügyesen szopiztak
bimbovédö krém Lansinoh remélem jol irtam ezt nem kell lemosni gyogyitárban kaphato, én csak ritkán használtam ha picit szétnyammogtak :lol:
wcdeszkára eldobhatopapir ennek tuti van vmi neve is de dmben lehet kapni
kesztyüt sztem tudok adni Charlott ha nincs ne is vegyetek, mert 1et már elajándékoztam, de mi nem is használtuk igy kell h legyen még1 itthon, megnézzem???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Tényleg wc papír ülőke,én is a dmben vettem,ott lesz a wc papírok mellett valahol
sokan kis zoknit raktak a picik kezére
Nekem sajnos nem indult be rögtön a tejem,így kapott tápit a kórházban,meg teát(cukros víz),így jobb ha biztonság kedvéért elviszel egy cumisüveget,mert a Csenge pl,abból alig tudott inni,tök furi volt a cumirésze

Kép


Kép
lady23
 
 


jaj én mennyit kerestem ezt a papirizékét a dmben :lol: :lol:
Nekem se volt rögtön tejem ugye a csaszi miatt igy csak 3-4. napra lett és addig én adattam tápit hiszen nem voltak oriásbébik :lol:
a korházban nálunk adtak "cumisüveget"

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi is kaptunk,de jó hogy vittem,mert abból jobban tudott inni.........
És majdnem elfelejtettem evőeszközök,és bögre,pohár
Egészen finomak az ételek a Margitban és reggel is van kávé,tea,kakaó
Majd fel fog keresni a szülés másnapján egy nőci,aki intézi a lakcímkártyát,azt majd pár nap múlva a kórházban adják oda
De sokkal fontosabb!!!!!!!
Ne engedd meg,hogy ő intézze el a Taj kártyát,mert pl,a Csengét ő fiúként regisztrálta,és majdnem 2 hónapos volt,mikor én mentem be az oephez,hogy mivan?,mert addig ugye semmi pénzt nem kapsz míg nincs taj kártya
mert ami ideiglenes tajszám,az csak azért van,ha addig is kell feliratni tápit,gyógyszert,az ideiglenes tajszám a te tajszámod,csak 8cal lezdődik :D :D
Ha ti intézitek a Taj kártyát,hamarabb meglesz,és azOep mellett van az Államkincstár is

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: áááá :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:01-kor.
szonce82
 
 


Lányok: köszönöm a segítséget, fel is vezettem táblázatomba. :wink:

Szonce: sajnálom, hogy nem volt nyugodt éjszakátok! :( De mindent az újabb fogakért!
Ok, akkor majd megoldjuk az adat átvitelt! A másolás könnyebbnek tűnik.

Lady: és milyen a szülőszoba, és a korterem??? Meg voltál elégedve a tisztasággal?

Babusok: minden ami Neked (Nektek) felesleges, kidobobásra ítéltetétek szívesen elfogadom és begyűjtöm. :-)
Egyébként most is tudnék aludni, de megígértem, hogy ma takarítom ki a lakást. Hétfőn elmaradt.

KépKép
charlott
 
 


Charlott, elfelejtettem! Vigyél a kórházba Domestos kendőt (wc-t letörölni, stb)
szonce82
 
 


--------------
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:01-kor.
szonce82
 
 


Gombócka, merre vagy?
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: