Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Viki,
Szep sulya van Fanni babanak! :)

Nem tudtam, hogy van Babakucko a Csiki-Begeben! Engem nagyon erdekelne valamilyen baba-mama torna, bar lehet, hogy Aron ehhez mar tul nagy. Parszor probaltam a Rubint Reka fele baba-mama tornat, dea 3. alkalom utan mar Aron ki akart ugrani az olembol.
A Ringatot probaltuk az itteni Muvelodesi Hazban, nekem annyira nem jott be, enekelgettunk, mondokaztunk, mindezt 700 ft-ert, ezt csinalom itthon egesz nap.

Boszi,
Engem is erdekelnenek a jatekok Aron szulinapjara. Az Ujmegyeri teren van egy jatekdiszkont, eddig tul sok babajatek nem volt, de allitolag februarben kapnak majd Fischer Price jatekokat. Te miket terveztel venni Gabinak?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga!

A ringató, meg a zenebölcsi annyira engem sem érdekel, főleg azért mert borzalmas hangom van, hát még többek előtt énekelgetni... :lol: A baba-mama torna nem tudom milyen, én úgy gondoltam, hogy egyik délelőtt arra sétálok és bemegyünk, megnézzük a játszóházat, na meg szétnézünk. Pedig múltkor is voltam bent, mert intéztem a kocsi biztosító váltását, de nem láttam ezt a bébikuckót. Lehet legfelül van...

Abban a játékboltban már én is voltam, de tényleg nem nagyon van választék bébijátékokban. Ráadásul ami volt, az is szerintem drágább, mint a Coraban, Auchanban.... A Csillagvárban van felül egy nagyon nagy játékbolt, ott bő a választék, igaz nem valami olcsó az sem.

horvviki
 
 


Viki,
Kivancsi vagyok a jatszohazra!

A Csillagvar honlapjan lattam, hogy ott is van jatszohaz, es eszmeletlen draga! Gondolom, a Csiki-bege is eleg draga lehet. De egyszer ki kellene probalni szerintem is!

A Csiki-bege Club Fitnessebe is el szeretnek latogatni! Ki szeretnem egyszer probalni a Kangoo fitnesst! :) Valamelyikotoknek van hozza kedve?

KépKépKépKép
thelga
 
 

 
 

Boszi,
Nekem is vannak tornazos dvd-im, de meg tul lusta voltam elovenni oket. Egyedul a baba-mama tornat probalam ki Aron miatt.
Valahogy jobban szeretem az aerobic orakat, mint az otthoni tornat.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Baba-mama torna nálunk kilöve! :lol: Gabika már közel 10 kg,meg 1 percig se marad meg 1 helyen! :lol:
Játszóház nem lehet rossz,de ilyen influenzás időben nem megyek vele zárt helyre nagyon,talán,ha elvonul majd!
Én úgy vagyok vele,hoyg jobb félni.....
Nekem a védőnő a túloldalon említett vmi játszóházat vmelyik oviban,ami nem is drága és azt mondta nagyon jó! :wink:
Én aerobikom itthon,sosem jártam el,s szerintem már nem is nagyon fogok,megmarad nekem ez! :wink:
De majd számoljatok be,ha elmentek,hogy mi mennyibe kerül és mégis milyen!
Ajándék terén csakis Fischer Price-ra gondoltunk! :lol: Még kimegyek az Auchanba is körül nézek! Karácsonra is ott vettem a csigát,és 1500öt sporoltam is vele! :wink:
Viki szép súlya van már Fanninak! :P

Kia? Nika?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A jatszohazba csakis az influenzajarvany elvonultaval megyek Aronnal! Viszont lehet, hogy egyedul (mikor megnezem ezt a fitness-termet), akkor meglatogatom a babakuckot is.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Játszóházban és sétában benne vagyok, ha elmúltak ezek a járványok. Viszont én a sima tornában is 5 perc alatt elfáradok, nem hinném, hogy birnám ezt a Kangoo fitnesst :shock: :lol: De ha elmész Helga megnézni (vagy kipróbálni), akkor várjuk a beszámolót, hátha kedvet kapok hozzá :lol:

Boszi: nem tudod kideríteni, hogy melyik oviban van a túloldalon az a játszóház? Szivesen mennék Fannival, de tényleg nagyon drágák ezek a helyek, jó volna valami olcsóbbat találni. Főleg mert Fanni annyira még nem is fogja értékelni, talán pár hónap múlva.

horvviki
 
 


FP jatekban gondolkodom en is. Tanulo szerszampadban vagy sutifaloban. Karacsony tajan az Auchanban a szerszampad 5900 ft volt, volt egy csomo, en meg vacillaltam, nem vettem meg, kesobb meg mar nme volt. Akkor vettem Aronnak a babataxit, amit vegulis nem bantam meg, mert nagyon szereti. De szulinapjara valami ilyesmi jatekot gondoltam neki en is.

KépKépKépKép
thelga
 
 


A Viziorgona utcaban van a jatszohaz, az egyik bolcsiben. Ki van irva az egyik ablakaban, hogy "jatszocsoport 9-12, gyertek be!" :)
Allitolag 800 ft egy alkalomra, ebben benne van az ebed is. Tehat szerintem erdemes 1 eves kor utan menni, hogy azt is ki tudjatok hasznalni.
Mi is keszulunk lemeozni azt is :)

A kangoofitnessrol majd beszamolok :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Akkor jó lenne, majd tavasz után megnézni vmelyik játszóházat! :wink: Mi is szívesen megyünk! :wink:

Kia? Nika? Rég voltatok! :roll:

Nálunk extrán fogzik a drága. Van is sokszor kaki,de még 1 fog sincs sehol! :roll: Szegénykémnek megint nagyon piros a popsija és sebes is! :( A Neorgamonnal kenjük! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

A fogzás... biztos nagyon rossz lehet...
Csak fáj és fáj neki..

Helga
Bocsi, megtaláltalak az iwiw-en :wink: :lol:

Manó kezd megjavulni. Nappal sokat beszélget, nevet, néha alszik is, éjjel pedig eszik és alszik.

Így néz ki:
Kép
Kép
Kép
amikor nevet :lol:

Én is akartam menni tornázni - még a terhesség előtt - de nem mentem..
Vannak itthon kazetták , de csak 1-et csináltam néhány hónapig.

Fanni szépen hízik... Kiváncsi vagyok Levi mikor lesz annyi.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


a képek kaja után készültek :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia! Az első képen tündérien néz ki Levi! Nagyon jó kép rólatok! :D
Levi lassan utol éri súlyban Fannit :D

Helga! Bocsi, én is rád kerestem iwiwen :oops: Meteorológus vagy? Nagyon érdekes munkád lehet! Pontosan mit csinálsz? Nehéz elképzelni egy meteorológus napi munkáját... :shock:

Nika? Mizu?

horvviki
 
 


vagyok csak mivel a párom itthon van keveset ülök ide:)
majd holnap hosszabban :) jó éjt

nika70
Salgótarján
 
 


Kia,
Vegulis nem jeloltel be, ugye??
Nagyon aranyos Levi baba! latszik, hogy jollakott, az arcoskaja
nagyon nyugodt :)

Viki,
Te meg bejeloltel, es en visszajeloltelek! :)
Meteorologus vagyok, egesz nap a szamitogep elott ultem, es
egy meteorologiai modellt fejleszttem, futtattam. A szlues elotti evekben eghajlati elorejelzesekkel foglalkoztam, szoval nagyon erdekes, es divatos volt a munkam. De persze, egyatalan nem bantam meg, hogy pont most jottem el szulesi szabira. A munka megvar :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


helga én nem találtalak én Gürtler Mónika néven vagyok ha bejelölnél:):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hú, így ablakból kinézve nagyon jó idő van... De még nem voltunk lent...
Kicsit fáradt vagyok, mert Fanni fél 3-tól eléggé nyügösen aludt, egy csomószor megébredt és 7-kor már egyáltalán nem akart visszaaludni.

Helga! Nagyon érdekes munkád van! És még Boszi hozott múltkor időjárásjelentést :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok lányok! :lol:

Most volt itt a védönő,megnézte,hogy vagyunk! :wink: Szomszédban volt egy anyukánál,és akkor már benézett hozzánk is!
Gabika mondanom se kell produkálta nagyon magát,vigyorgott,nevetett és sikitozott! :P
Már kész a krumplilevesem,most tettem fel vizet a túrógombócoknak!
Ebéd után ma is lemegyünk,mert bolt,gyógyszertár és újságoshoz is kell menni ugye!

Képzeljétek Gabikának odaadtam a teát,hogy iggyon,és mire bementem már le volt szedve a teteje,és ki volt öntve! :shock: Nem semmi a kis pasi! Lehetett gyorsan lepedőt cserélni!
Mikor meg leveshez pucoltam a zöldségeket kivittem a konyhába,és persze,hogy vhogy elérte a kukát,és megrántotta és kibotult belőle minden majdnem! :shock: Ügyes pasi! :lol:

Nika
akkor várunk majd itt,amikor csak tudsz gyere! :P

Helga
én is bejelelöltelek iwiw-en! :)
Kia nagyon jók a képek,főleg az első! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki igen csalóka az idő,mert süt nap,de biztos ma is hüvős van,de a levegő kell a babának! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek, van már egy fogacskánk :D Most vettem észre, hogy kibújt! Még alig látszik, de már van! :lol:

horvviki
 
 


Viki gratulálok az első fogacskához nektek! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vasárnap pogit sütöttem! :P

Íme a recept:(én dupla adagot csináltam,és úgy lett 5 tepsivel/30db volt egy tepsiben)
Kép

Sajtos perec vagy pogácsa
Hozzávalók:
• 50 dkg liszt
• 15 dkg reszelt sajt
• 25 dkg margarin
• 2 tojássárgája
• 1 csomag sütőpor
• 1 púpos evőkanál só
• 2 dl tejföl
• A tetejére:
• tojásfehérje
• reszelt sajt vagy szemzámmag


Elkészítés: A hozzávalókat összegyúrjuk, 1 cm vastagra kinyújtjuk, perec- vagy pogácsaszaggatóval kiszaggatjuk. Megkenjük tojásfehérjével, sajttal vagy szezámmaggal szórjuk, 200 fokon kb. 15 percig sütjük.

Megjegyzés:
Nagy előnye, hogy sütés nélkül sokáig tárolható lefagyasztva. Ha lefafyasztjuk kiszaggatva, bármikor, úgy fagyosan betesszük kikent tepsibe, megkenjük, megszórjuk, és 15-20 perc alatt kész a friss, meleg perec. Váratlan vendégeknek igazi meglepetés!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki
Kép
a kis fogacskához!

Helga
Tényleg jó a munkád... :wink:

Jó idő van ma is... itt fent nem fújt a szél :lol:
Majdnem 1 órát aludt kint Levi.

Boszi
Ügyes Gabika :lol:
Segíteni akar a konyhában is :P

Helga - bejelöltelek..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Apa azt mondta hétvégén most már tényleg megyünk valahová hármasban... nehogy beforduljak :lol:
Pedig én nem fordulok be :wink:

...és jön Anyu is ismét - ha minden jól megy - vasárnap.
Így nappal is pihenek :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Megjöttünk a sétából. Eszméletlen jó idő van kint! Bárcsak így maradna már, és nem lenne már tél... Helga, te mit tudsz? :wink:

Köszönjük a foghoz a gratulációkat. Kicsit nyügösebb Fanni, jön mellette már a következő is, én úgy látom. Vettünk Dentifox gélt rá, remélem segiteni fog neki.

Kia! De jó neked, hogy van segitséged. Néha olyan jó lenne tovább aludni... és valaki más kelne fel Fannival...

Apa ma még el akar menni az Auchanba, nekem annyira már nincs kedvem, elfáradtam. Na majd meglátjuk...

horvviki
 
 


A DM-ben a Kecskeméti alma-banán,alma-málna,alma-őszi és szilva bébikaja csak 139Ft! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia igen örülhetsz,hogy van segítséged! :wink: Én mikor megszültem anyukám 2 hétig volt itt,és + 2 hétig még a mamám! :wink: A következő babánál nem tudom hogy lesz,mert szerintem nem tud jönni majd,a mama miatt szegény! :roll:
Mi a párommal nem voltunk sehol még a szülés óta kettesben. Itt Pesten senkire se tudom hagyni,mert anyósék is mindig mennek ide-oda. Anyu meg nem tud most feljönni,meg nem is akarom!
Remélem a mama is majd felépül,és akkor sok öröme lesz majd Gabikéban és majd a 2. dédunokában,aki még csak tervben van! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Sziasztok!


Mindenkit visszajeloltem, Nikat bejeloltem :)

Viki,
Gratula a fogacskahoz!

A mi hirunk ehhez hasonlo! Ma vegre kibujt Aron elso fogacskaja eszrevetlenul, a jobb felso egyes! :lol:

A Gabika videok aranyosak, ugy latom, nalatok is mindent egybol megtalal a babu :)

Segitseg szules utan: nekem anyukam 2 napig maradt, aztan egyedul maradtunk, pedig akkor meg elegge fajt a csaszis seb :(

Mi voltunk 3 napot Visegradon szallodaban, nagyon jo volt! Jo volt kikapcsolodni kicsit. Termeszetesen mindharman mentunk!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Jó reggelt!

Szarul ébredtem, fáj a torkom, a karjaim, fejem... Remélem nem leszek beteg... Ráadásul délutánra átigérkeztünk a barátnőmékhez, egy házzal arrébb lakik.

Helga: Gratula nektek is a foghoz :D De nem az alsó szokott jönni előbb??? :shock:

Boszi: mi hetente legalább egyszer ott hagyjuk Fannit anyuéknál egy-két órára. És akkor apával mehetünk kettesben... bár ez legtöbbször vásárlást jelent... de akkor is jó egy kicsit kikapcsolódnom. Anyu meg imád Fannival lenni, alig várja, hogy mi menjünk valahova, és ő vigyázhasson rá. Nem tudjátok megbeszélni anyósékkal, hogy ők is vigyázzanak Gabikára néha-néha egy kicsit?

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki akkor nagyon jó nektek,mégha vásárolni is mentek! :wink: Anyósék majd vigyáznak rá,ha nagyobb lesz mondta!Mert most csak sírna,és azt nem akarja hallgatni! :twisted: Meg hát őszintén nem is lennék nyugodt! :roll: Úgyhogy mi csak hármasban megyünk ide-oda! Nembaj,szoktam csinálni meglepit kettőnknek,meg mikor Gabika már alszik akkor romantikázunk! :oops: :P

Helga gratulálok nektek az első fogacskához! :lol:
Kép

Viki igen jól tudod elvileg alul jönnek először fogacskák. Szerintem nekünk is felül fog majd,mert ott sokkal duzzattabb!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


na csajok itt vagyok :)

a kis takarítósegédem :)

Kép

Kép

Kép

Helga : Gratula az első fogacskához:9 Gegének annó kb 5 hónaposan 4 jött egyszerre egy hét alatt kettő alul kettő fölül :9 azóta már 8 van de 9 hónapos kora óta kicsit megálltunk a fogzásban bár dokinéni mondta hogy már látja hogy feszűl két alsó hátsó rágó na az nem lesz egyszerű menet:):):):):):)

Kia: Levi nagyon cuki ahogy mosolyog :):):):):)

Boszi: Gabika nagyon helyes a videókon. nagyon ügyes:9 ja és a pogi nagyon fincsinek tűnik :)majd megcsináljuk mi is egyszer :)

Viki jobbulást reméljük nem influenza :)+++++++++

Nekem szülés után ott volt anyós jött fürdetni meg segített amiben kellett igaz két lakással arrébb laktunk most hogy arrébb költöztünk nem olyan gyakran de ha dolgunk van mindig itthon hagyjuk Gegét és anyós vagy após vigyáz rá tök jól elvannak igaz nagyon sokat találkoznak szóval nem kezeli őket idegennek minden vasárnap meg néha hét közben is lejönnek vagy mi megyünk fel hozzájuk jó kis séta kb annyira laknak tőlünk mint a hévmegállótól a dunapart. kénylems 10-15 perc séta:)

nika70
Salgótarján
 
 


De jó neked Nika, hogy segitenek takaritani :D Fanni is tátott szájjal nézi, hogyha porszivózok, vasalok, teregetek, hajat száritok. Olyankor mindig csöndben van :D

Képzeljétek ma megjött a lakásra az illeték :( Mi tavaly vettük a lakást, és ősszel ki is jött, hogy 432ezer Ft az illeték és 15 napon belül fizessük be. Na akkor irtam egy kérvényt, hogy most született Fanni és kérek felülbirálást (egy ismerősöm ajánlotta...) és most jött meg a válasz. Elengedték a felét, igy maradt 216ezer és arra kaptunk 24 havi részletfizetési lehetőséget... Örülök, hogy csökkentették, de azért még várhattak volna a válasszal pár hónapot, amig visszamegyek dolgozni. Igy már februárban azt is törleszthetjük... :( (Az ismerősömnek rá egy évre jött válasz...)

A karom majd leszakad, mert Fanni mostanában csak úgy alszik el, ha a karomban van és járkálok vele fel-alá. Baromi uncsi... és most már alig birom el. Valamit ki kell találnom, mert már fáj a kezem...

horvviki
 
 


Nika,de jó,hogy jöttél! :lol:
Nagyon jók a képek!
Takarítósegédem nekem is van,Gabika révén! :wink:
Viki mi 2005ben vettük a lakásunk,és nekünk is több,mint 1 évre rá jött válasz illetékkel kapcsolatban! A felét nekünk is elengedték 18havi részletre. Áprilisban kell az utolsó részletet feladni. Havonta 10.000et fizettünk rá! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nika,
Gratulalok a kistakarito segedhez! :lol: Nagyon cuki Gege, ahogy soproget! nem semmi, hogy milyen magabiztosan all es jar mar! Szerintem nalunk Aron kb 1 eves kora utan fog elindulni, es mig stabil jaras lesz belole az is kb 1-2 honap. Nem kapkod el semmit!
Nem semmi, hogy mar ilyen sok fogatok kint van!

Viki,
Igen, altalaban alul jonnek ki eloszor, de azert vannak babak, akiknek felul. En is inkabb alul sasoltam neki, igy nem vettem eszre, hogy felul be lenne dagadva.
Orulok, hogy elengedtek a felet a babara hivatkozva! Bar, ahogy latom, Boszieknak is elengedtek a felet, pedig akkor meg nem volt baba. Hat ezt akkor nekunk is meg kellett volna lepnunk!!!! :(
Na mindegy, mert pont elotte voltam kulfoldi munkan, igy ki tudtam fizetni az illeteket.

Nalunk sajnos sem az en sem a ferjem szulei nem Bp-n elnek, igy nekunk nincs sajnos semmi fele segitsegunk :(
Pedig jo lenne neha kettesben elmenni valahova.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ja a segítség nem nekem volt hanem apának :9 :wink: ő porszívóz meg süt ezt a kettőt csinálja ő a többi meg rám marad :):):):):

Viki tök jó hogy elengedték a felét meg hogy kaptatok részletet. én még azt nem tudom hogy anyu után a lakásra mennyi illetéket kell fizetnem:) remélem kapok rá én is majd részletet.

nika70
Salgótarján
 
 


Kaptunk apukáméktól polifomból szivacspuzzlet :D Ez jobb, mint ami volt nekünk, mert hál istennek a közepén nincs semmi (se betü, se állat, se szám... igy nem esik szét :D ) Ráadásul sokkal nagyobb és sokkal puhább is! Fanninak már össze is raktuk, most jó nagy játszófelülete van :D

Voltunk barátnőméknél is, Fanni jól birta a vendégeskedést és érdekes most nem volt sirás. Apa holnap is dolgozik, vasárnap meg jön anyós. De aztán jövő héten apa megint itthon van egész héten :D

horvviki
 
 


Nem jól irtam, nem szivacspuzzle, hanem szivacsszönyeg...

horvviki
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Mama semmit sem akar javulni sajnos! Óriási a fájdalma! Aki meg ápolja,amíg anya nincs otthon,sokszor nem tud jönni,így másnak is kell fizetni! Anya fel se tudja emelni egyedül! 2 hétre 30.000 fizetett a szomszéd néninek,de keveselte! :evil: Nem tudom mit gondol,hogy anyu milliomos? :evil: Meg is bánta anyu,hogy odaadta neki előre,mert sokszor csak napi 2 órát tud jönni,helyette mást megkérni és annak is fizetni! Nem egyszerű dolog ez sajnos! :evil:

Apjuk tegnap és ma se látta Gabikát. Elment még aludt,és mikor hazaért akkor meg már aludt! :P

Viki akkor jó lesz nektek,1 egész hét apával! Nálunk ilyen nem nagyon van,mert szabit nem vehet ki nagyon sajna,max 1-2 napot,ha nagyon muszáj! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
30ezer 2 hétre??? Hát szerintem az nagyon sok. Inkább órabérben kéne megállapodni valakivel, és ténylegesen annyi órát fizetni, amennyit ott van. Nem? Tényleg nem lehet egyszerü anyukádnak... Rokonok nem laknak a közelben? Anyukádnak nincs tesója? És a mamád fájdalmával nem tudnak az orvosok valamit kezdeni? Gyógyszer?

Apa sem szabin van, hanem decemberben a karácsony miatt nem kapott annyi szabadnapot, amennyi járt volna neki, és most kapja vissza őket. Kereskedelemben decemberben nincs szabadság... De most legalább itthon van sokat.

horvviki
 
 


Viki igen,és látod ezt keveselte!Órabérben akarta először,aztán gondolta,hogy ennyit odaad neki,nem gondolta,hogy így fog viselkedni!
Anyunak nincs tesója sajnos! 2 lány lenne még,de meghaltak még csecsemőkorban! :( Rokonok se laknak a közelben sajnos! :( Fájdalomra kapott gyógyszert,de még az se akar nagyon használni neki!
Most a testvére Fehérváron konzultál a dokikkal,akik ismerősei,és lehet akkor oda kerül majd! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok lenne egy kérdésem:

Mindenki nagyon ügyel a színek összhangjára a babával kapcsolatban ?Mármint úgy értem,hogy szobaberendezés és egyebek? :roll: Én úgy vagyok vele,hogy ami illik a szobába és szép megveszem! Egy barátnőm hamarosan anyuka lesz,és ő másképpen gondolkodik ezekről! Találtam neki sok jó kis pelenkázótáskát neten jó áron. Csak azért nem veszi meg,mert nem pont olyan színű,mint a babakocsi! :twisted: Mert akkor úgy néz majd ki,mint a cigányok! Akkor én is az vagyok,mert a bézs kocsinkhoz vkék a pelusos táska?! Szerintem azért ennyire nem kell túlzásba esni. A S.kék babakocsihoz amúgy szép zöld és vkék táskákat találtam.
:roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Volt ma itt a házban egy pasi. Szívbeteg gyerekek javára gyűjtött :( a Heim Pál kórház javára. Szimpatikus volt,és rögtön mutatta az igazolványát i.s Vettem tőle Gabikának egy mese-kifestőt 500Ftért! :wink: Ha többel nem is,ennyivel segítettem. A kifestők annyiba kerültek,amennyit szántál rá! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: én nem figyelek a szinekre. Ami szép azt megveszem. Persze a gyereken azért nagyjából egymáshoz illö ruhák legyenek, de a szobában mindegy... szerintem...

Adománygyűjtés: pont valamelyik nap volt a Fókuszban vagy naplóban már nem tudom... hamis igazolványokkal gyűjtenek pénzt emberek... Nem tudod megállapitani, hogy az igazolvány igazi-e vagy sem... Felhivták mindenki figyelmét, hogy inkább csekket kérjen vagy számlára utaljon pénzt és igy ne adjanak... Ha csekken fizetsz vagy utalsz, akkor tuti oda megy, akinek szánod, igy meg ki tudja hova... Persze, lehetnek igazi adománygyűjtök is, de ebben a mai világban már semmi sem biztos...
És a riportban még egy próba is volt, hogy a riporter hamis igazolvánnyal gyűjtött és adtak neki az emberek pénzt! Szóval figyelni kell!

horvviki
 
 


Az új játszószönyegen:
Kép
Kép

horvviki
 
 


Én sem nézem a színeket :):):) van hogy ruhában is van olyan hogy színben nem nagyon passzol de azért mondjuk próbálok háromnál nem több színt feladni rá :):):):)

Viki ez a szönyeg sokkal jobb mint amiben vannak a kiszedhetős dolgok én még mindig nem adtam oda neki mert minden szir szart a szájába vesz és lenyeli nem szeretném ha ezt eszegetné :):):)

Boszi nekünk a táskához passszoó táska van de ez azért mert ott vettük ahol a babakocsit igy volt hozzá de lehet én sem biztosan vennék egy színben ha látok valami szépet :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 


Viki nagyon klassz a szőnyeg! :lol: Ilyet szeretnénk majd mi is! :wink:
Én is láttam a hireket,hogy vigyázni kell,kinek adsz manit... :roll:
Remélem azért ez jó helyre ment!
Apjuk még nincs itthon,Gabika játszik a járókában.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



horvviki
 
 


Kia! Már rég megakartam kérdezni, hogy mi van Levi Manó nyelvével?

horvviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: