Új privát üzeneted érkezett!

Geli08-Hát igen,mostmár elég nehéz eltalálni a helyes alvási poziciót.Nagyon rossz éjszaka.Ma se tudtam normálisan kialudni magam,de nagyon remélem,hogy odahaza sikerülni fog. :wink: Otthon nyugisabb is vagyok,és ki vagyok szolgálva,mint egy hercegnő,és mindent megkapok,amit szemem szám kiván :oops: 8) .Már várom.
Holnap megyünk haza,ahogy a párom végzett a melóval.Ő hazajön hétfőn,vagy kedden,én meg még maradok otthon,egy kevesett,hogy lerakhassam végre az egyetemről elmaradt vizsgámat.Remélem 22-ig visszaérek,amikor a párom születésnapja lesz.Szeretném a terhességem végét nyugodt körülmények közt véghezvinni,ezért is akarom letenni a vizsgát.De otthon is van netem,és ahogy lesz kis időm,irok. :wink:

Janka-hát enm kell irigyelned,nem vakáciozni megyek sajnos haza,hanem vizsgázni. :cry: Nagyon remélem,hogy sikerülni fog.Nagyon nehéz.De bizok magamban. :wink: A pici mikor meglesz,ugyanigy fogunk menni.Főleg,ha anyatejes lesz,akkor nem fogom annyira félteni,akkor lehet menni-jönni. :wink: 8) Már nagyon várom.Nem is hosszú az út.Innen kereken 5oo km csak.
Vagy kocsival,vagy mikor a párom nem ér rá repülővel fogunk hazajárni. :wink: Szerintem akkor is minden hónapban haza fogunk menni.

manofalvi-köszönöm szépen a jókivánságodat!Én is kivánok neked nyugis pocakosodást,és ne idegeskedj!Pihenj és sétálj jó nagyokat. :wink:

Puszi nektek!Amint lesz időm még irok!

Ezek a képek a tegnap készültek. :oops:

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


manofalvi: Még nem tudom mikor megyek a 18.hetes UH-ra. A védőnőmhöz április 11-én kell mennem, s ha ad beutalót, akkor már 12-én csütörtökön valószínűleg elmegyek az UH-ra is. Aztán irány a nőgyógyász. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

Kép

Kép
falevel2
 
 

 
 

Sziasztok!

Janka!
Teljesen mindegy mi lesz, persze, azért szeretnénk tudni. :-))) Már vesztettünk el babát -igaz, még nagyon pici volt-, de ez még jobban megtanítja az embert arra, hogy csak az számítson, hogy mindene meglegyen és egészséges legyen. :-)

Manófalvi!Édesanyám nekem is 9 hónapig rosszul volt, míg engem várt, úgyhogy lassan én is beletörődöm, hogy ez van. :-) Tegnap a doki megnyugtatott, most jobban vagyok.
Egyékbént én is kétszer kelek éjjel, egyszer kb. éjfél tájt, aztán 3 körül. Az a baj, hogy utána már nem is alszom vissza. Sose voltam jó alvó. Ez nem változott pozitív irányba.

Timcike!
Hatalmas vagy már a fotókon!!! :-))) Jó utat Nektek!


Az AFP-m nekem is jó, jövő héten szerdán megyek UH-ra.

Ha holnap már nem tudnék írni, akkor minden kismamának és kisbabának valamint a kispapáknak, testvéreknek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi,

igazad van csak az számít,hogy egészséges legyen.Sajna az első babámat én is el veszítettem,9hetes terhes voltam amikor le állt a szív hang és nem tudtam elvetélni.Ezért abortusszal kellett megszakítani a terhességet.Teljesen megértelek!De most ne buslakodjunk!Neked is utban a baba,nekem meg már itt van Janka.

Linácska,
Mi is mostanra tervezzük a másik babát,de előbb le akarok fogyni kb 15kg-mert annyi felesleg rajtam van.Tehát nyár vége fele gondoltuk a baba projektet!Fogyit már elkezdtem a múlthéten hétfőn 2,5kg már leugrott,pedig nem mozgok semmit csak meg fontolom mit eszek és mennyit.
Biztos fog sírni Janka a vérvételtől,már előre félek.
Nekem sem volt egyszerű anno teherbe esnem,majdnem 2-évre rá sikerült,minden fajat bogyokat meg inekciókat kaptam.

ennn,
szerintem a folyás miatt ne aggodj,ez ilyenkor természetes,hogy több van.Nekem rengeteg volt betétet kellett használnom.Kérdeztem a dokimat,hogy ez így normális azt mondta igen.De ha téged zavar,akkor kérj hüvely kúpot az orvosodtól.Az enyém mondjuk nem tanácsolta,de van aki igen.Nem kellemes az biztos!!A nyák dugó még korai volna!!!

timcike,
mi leszel ha végzel a sulival?Mennyi van még hátra belőle?
janka 2006
 
 


Janka,
én azért szeretnék terhes lenni, hogy lefogyjak :D Az nekem nagyon megy terhesség alatt. Amúgy meg mindegy, hogy mit eszek. Mondjuk az a muffin, ami most kisült, biztos nem fog segíteni azért az ügyön :D
Remélem nyár végére nekem is lesz pocaklakóm, mondjuk szülinapi ajándékként. És akkor apa névnapjára születik. Hú de elterveztem...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ennn, ha minden jól megy, délelőtt, de majd kiderül, mikorra érek a kórházba. Már ha tőlem kérdezted... :wink:

Linácska, köszi a képet! :) Akkor már nem is volt olyan picike Lili. Remélem, Mini is szépen látszik majd. :D
És a kívánságodra csak annyit mondanék: úgy legyen! :D

Timcike, akkor ügyes legyél, és tanulj sokat! :) De azért ne vidd túlzásba! Szép nagy már a pocakod! :D

Falevél, neked már megvan az AFP eredményed? Én is csak azért megyek holnap UH-ra, hogy a jövő héten el tudjak menni az eredménnyel a dokihoz. És végre láthassam a Minit! :)

Noémi, azért reménykedjünk, hogy mi nem követjük a szülői példát, és nem lesz ez mindig így. :)

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, ha már nem lennék gép közelben.

Legyetek jók és vigyázzatok magatokra és a babókra!

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Linácska,

Janka a férjem névnapján született tavaly,kislányom volt az ajándékom!Te rajtad mennyi felesleg maradt.Igen,a muffin nem hiszem,hogy segít.
janka 2006
 
 


Janka,
tudom, most nagyon útálni fogsz, de rajtam -10 kiló maradt :D Vagyis 81 voltam, mikor terhes lettem, 3 hét alatt (hormonális okból) fogytam 6-ot, és 75-ről 84-re híztam a 9 hónap alatt. Na most a kórházból 4 nappal a szülés után 71-gyel jöttem ki. Most már újra 82 vagyok, szóval minden adott a tesóhoz :D Ha fogamzásgátlót szedek, akkor minden ok, akkor olyan 68 szoktam lenni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Manófalvi!

Szeretnék Tőled bocsánatot kérni!!!!Képzeld,küldtél nekem márc.1-én iwiw meghívót,s tegnapelőtt éjjel ért ide!!!!!!!Ennél már a rendes posta is sokkal gyorsabb :lol: :lol: :lol:

Janka!

Gyógyulgat Jankád?Bizti én is nagyon várnám,hogy be költözhessünk az új házba!Nagyon klassz lesz.

Ennn!

Ne aggódj,terhesség alatt mindenkinek meg növekedett hüvelyi folyása van.

Lina!

Jó ez a 4D-s kép,nekem is van pár,egyiken látszik ahogy kinyújtja a nyelvét :lol:
Vendég
 


KépItt 21 hetes volt Noémi
Vendég
 


Kép előbb túl lekicsinyítettem
Vendég
 


Csajok,köszönöm a jókivánságokat,igérem vigyázni fogok,hogy nehogy Erdélyben szüljek,mert akkor nagy szarba leszünk.Remélem,h.simán fog menni a vizsga,semmi izgalom és baj nélkül.Szoritsatok azért,hogy sikerüljön,és minnél hamarabb sikerüljön visszajönnöm. :oops:

Mindenkinek kivánok sok egészséget,és jó pocakosódást!Vigyázzatok a babátokra!Nagyon fogtok hiányozni.De remélem,h.sikerül néha irnom ide nektek.Puszi mindenkinek!!!!
És Boldog Húsvétot!Jó sok locsolót nektek csajok!!!! Ui:Nem is nagy a pocim,csak csal a fotó,szerintem. :oops:
Puszi :wink:





Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


manofalvi: már lehet, hogy megvan az AFP eredményem, de a védőnőmhöz csak 11-én megyek, így beszéltük meg. Aztán ha megvan, akkor akár pénteken mehetek én is a dokimhoz. :)

ennn: nekem is megnövekedett a hüvelyi folyásom, de egyelőre nem zavar. Az orvos szerint meg normális ilyenkor, úgyhogy szerintem ne aggódj!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Donoé, amiatt ne fájjon a fejed! :wink: Jó a kép! Hogy van rajta Noémi?! Mert még nem szakavatott a szemem... :oops:
Kinél voltatok 4D?

Timcike, jó utat!

Túl vagyok a 18.hetes UH-on, és minden OK. Persze a sok rövidítésből még semmit nem értek, de majd a doki elmagyarázza a jövő héten. :)

Jó pihenést mindenkinek!

Puszi
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manófalvi!

Örülök,hogy nem haragszol,bár nem az én hibám volt,több,mint 1 hónap alatt ért át a levél....

Ha jobban megnézed,tisztán kivehető az arca.Látszik ahogy kidugja a nyelvét,még az a közepén lévő csík is látszik.kezével épp a másik szemét dörgöli.
A Kápolna u.-ra jártunk,ott van a dokim rendelője.Már 14 éve a Steinmetz dr.-hoz járok,nem is váltanék semmi pénzért.Nagyon kedvelem.Nagyon jó doki.
Vendég
 


Janka:

Szerencsére már nem nagyon kell fejnem. Beált arra, hogy amennyi kell a babának, annyi termelődik.
Most már úgy néz ki beállt az éjszakánk is. Este fél kilenc körül eszünk, utána egy óra után, fél öt körül és reggel fél kilenckor szoktunk kellni.
Holnap megyünk először sétálni, apával együtt.

Majd még jövök holnap egy két fotóval is.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Linácska,
de jó neked,én meg küzdök mint disznó a jégen a fogyival!

donoé,
ma vittem vissza Jankát az orvoshoz,még egy picit piros a torka.De jól van szerncsére a közérzete is szuper!
Ti jól vagytok?

B.lin,
Nagyon jó,hogy már nem kell fejned beállt a tej mennyiség ami a bébinek kell.Anno nekem is így volt.Utáltam fejni magamat!Tényleg a szülés utáni depresszióval,hogy állsz? Van akin ki jön ilyenkor?Szerencsére nálam nem volt,de sok barátnőmnél igen.

manófalvi,
te mikorra várod a pocaklakodat? Ki az orvosod?Kislány vagy kisfiú lehet már tudni?Nevet választottatok már?
janka 2006
 
 


Janka!

Örülök,hogy Janka jól van! :D Noémi már teljesen jól van,de képzeld,múltkor beszéltük,hogy kicsípte az amoxi. Janka popsiját is,Noémié gombás is lett,kaptunk pimafucortot,szépen rendbejött,most 2 napja megint kijött Neki. :( Nem tudom mit csináljak vele,mivel kenjem ezután...Próbáltam a canestent is,az sem igazán jó.
Vendég
 


Manófalvi!

Ki bírtad venni a képen,hogy mije hol van?Teljesen kivehető,ha megpróbálod elképzelni az arcocskáját.
Saját képednél már szakértő leszel bizti :D
mikor gondoltatok menni 4D-re?Hány hetesen?
Vendég
 


donoé,

nekünk is gombás lett multkor a popsija,de szerencsére elmúlt.Nem kentem semmi mással csak a popsikrémmel.Pedig nagyon csúnya volt.Most,hogy Janka megint beteg lett,mondtam az orvosnak ne amoxicillint adjon,mert én mégegyszer nem akarok,hogy így járjunk.Augmentint kaptunk,de sokkal jobb,nincs kiütés tőle meg nincs gomba sem.Minden oké!

Nem tudok mit tanácsolni sajna,nagyon sajnálom Noémit!!

Ja, kamilla teát főztem és azzal töröltem át Janka puncikáját meg a fenekét,elég sokszor.Probáld ki!
janka 2006
 
 


[img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/070407/ekc631t_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

Boldog Húsvétot Mindenkinek!!!

((voltam 12hetes uh-n, és minden rendben. Behozta a lemaradását, pont korának megfelelő. Nyakiredő, orrcsont rendben :D ))

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Janka!

Köszi,kipróbálom holnap a kam.teát.Eddig eszembe sem jutott :oops: :oops: :oops: Jó anya vagyok,mi?! :(
Épp néztem a térdecskéit,mostmár,hogy mászik állandóan,térdel,próbál fel állni,tiszta kék-zöldek.Donát meg imádja,ahogy kotor utána :lol: Eszméletlen,mennyire imádják egymást. :lol:
Vendég
 


Janka:

Szerencsére rajtam se jött ki, amit egy kicsi t nehéz elviselni ez a bezártság és a társaság hiánya. De ez is alakul, már szombaton meg volt az első sétánk, ma pedig kint voltunka a vadasparkban anyuékkal, uncsitesóimmal és tesommal. Nagyon jó volt.

Most még pár kép:

Így imádunk lenni, aludni, csak nekünk zsibaztó egy kicsit:

Kép
Kép
Kép

Napozás:

Kép

Egy kis hiszti:

Kép

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


B.lin,

nagyon édes a kislányod.Ismerős ez bezártság érzés,de majd el fog múlni.Télen nagyon rossz, amikor sétálni is alig lehet.Akkor én is kinlodni szoktam.
janka 2006
 
 


B.Lin!

Csuda kis édi lánykátok van! :D Milyen tündéri kis lábacskái vannak,régen volt enyémeknek ekkora :lol: Noéminek is kis hurkás a combja :lol:
Vendég
 


2 nagy puszi a cukilány talpára!!!!!!! :D :D :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Donoé, köszi, most már látom. :) 4D-re kb a 20. héttől szeretnénk elmenni, szintén Steinmetz dokihoz. Őt ajánlották. Remélem, kapunk majd időpontot. De már alig várom! :D

Janka, ha minden jól megy, akkor szeptember elején születik meg a baba. Még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány lesz. Sőt néha el is bizonytalanodom, hogy szeretném-e tudni? :roll:
A neveket már nézegetjük, de Apával nem tudunk dűlőre jutni, mert ami neki tetszik, az nekem nem, és fordítva. :roll: De majd csak kialakul valami befutó a végére! :lol:

B.Lin, nagyon édes Hanna! Nem lehet betelni vele!!!! :D

Ennn, nagyon örülök, hogy minden rendben! :)

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nektek vettek le a 12.héten genetikai vv-t????
Nekem most levették a TORCH-ot, de sajna már nem lehetett pénteken 11kor levenni azt a genetikait, mert hamarabb küldik el a fiolákat. :? Most azon filózunk apával, h mivel a doki nem említette, h majd jöjjünk vissza máskor, mi leszünk kicsit akaratosabbak, és rákérdezünk, nem lehetne mégis levetetni. Szerintetek ciki????
Kaptam az uh-n képet is a nőcitől, majd ha lesz kábel, lefotózom és feltöltöm.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn, nekem vettek vért a 12.héten. Szerintem szükséges, akkor állapították meg a vércsoportomat is. Eddig azt sem tudtam! :) A beutalón is rajta van a vv, nem?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nekem nincs semmilyen beutalóm. Van is ebből mindig kavar. De nem sok. Nekem még a terhesség elején, a +teszt után pár nappal csinálktak itt pesten egy nagy labort. Amiben vot vércsop. is. Ezen kívül van a 12-14hét között a genetikai vv. ahol vmi papp-a teszt, meg free B-hcg meg ilyesmiket néznek. Na erről beszélek. Valakinek volt ilyen????? akár a 12heti vv-ben, akár attól függetlenül.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn,
ez a vérvételed Pesten volt? Mert genetikait nem minden kórházban vesznek autómatikusan a 12. héten. Itt Kecskeméten mindenkitől (vagyis te mondhatod, hogy nem akarod, de hát szerintem ilyet senki nem mond) vesznek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska neked megvan még a leleted erről?? Leírnád, h miket néztek????!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Felhívtam, és tisztáztuk. Mégis levették, báőr neki is ki kellett nyomoznia, mert a biológus sem találta hirtelen. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok csajok!!! Szerencsésen megérkeztünk,nem volt semmi gon az úton.A határon ráálltunk a kismamasávra,és set perc alatt át is emntünk,észre se vettem és már Romániában voltunk. 8)

Nagyon jol teltek az ünnepek!Attila ma ment haza egy pár órája,de máris nagyon hiányzik. :cry: Éppen most csengetett meg,hogy hazaért.

A baba jol van,én tanulgatok,és remélem,h.két héten belül már én is Kecskeméten leszek Attila mellett. :oops:

Puszi nektek!

Erszényes-Isten hozott ujra itthon! :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ennn,
arról nekem nincs leletem, csak telefonon mondták, hogy minden ok. Tudod, terhesség alatt én is Pesten laktam, úgyhogy csak ezért nem jöttem le Kecskemétre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Manófalvi!

Amúgy is Steinmetzhez jársz?Én már 14 éve elmúlt,annyira jó doki!!!Nem túl bőbeszédű,de szívesen válaszol minden kérdésre.Ha lehetne imába foglalnám a nevét,annyira tisztelem :D A Kápolna u.-n az egész rendelő az övé,többiek bérlik Tőle.Nagyon alapos az UH-n.
Én nem bírtam volna ki,hogy ne tudjam,melyik milyen nemű törpike lesz :D
Vendég
 


Manófalvi!

A nevekkel szintén így voltunk,s ezek maradtak benn :lol:
Vendég
 


Donoé, egyébként nem hozzá járok, már 8 éve Seregélyhez. De meg vagyok vele elégedve nagyon! :D Csak neki nincs ilyen 4D UH-ja.
Egyébként még eldöntjük, hogy akarjuk-e tudni a nemét, de persze kérdés, hogy megmutatja-e magát... :lol: :lol: A nevek miatt egyelőre nem aggódom... :lol: Valahogy biztos hívni fogják! :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!
Megkaptam én is a 16.hetes vérvételi eredményeket :D és minden rendben. A védőnő azt mondta, hogy mindenkinek ilyen eredményeket kíván. Remélem végig minden ilyen tökéletes lesz :D
Ja és végre én is megtudtam a vércsoportomat...

Holnap megyek ultrahangra, már nagyon várom!!!! Hátha megmutatja a picurka, hogy milye van...én már nagyon szeretném tudni a nemét :D

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Látom mindenkinek azért gyarapodik a pocaklakója. 8) :wink: :lol:
Mindenkinek kivánok sok egészséget és kitartást!Vigyázzatok magatokra.Mi jol vagyunk.Minden rendben van.



Puszi nektek!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

Linda,

Nagyon édes Hanna. Nálunk is ez volt és még a mai napig ez a kedvelt elalvási póz, főleg, ha beteg.


Manófalvi,

Én anno Bérczi Ildihez jártam uh-ra, szerintem ő is jó volt.


Szép napot!

geli08
 
 


Sziasztok!

Falevél, örülök, hogy jó lett az eredmény! :D

Mi sajnos nem tudtuk meg a nemét. Aludt a kis drága, és hiába nyomogattuk, nem akart arrébb mozdulni. Jól érezte magát úgy, ahogy volt, háttal nekünk! :roll: Falevél, remélem, Ti nagyobb szerencsével jártok... :D

Geli, úgy tudom, ugyanott van a Bérczi I is, mint a Steinmetz doki. :?: Vagy nem?

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap jártam 18 hetes UH-n.
És örömmel jelentem, hogy a kis Tündérkénk nagyon ügyesen fordult és megmutatta magát!

KISFIÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annyira boldog vagyok, hogy el sem tudom mondani!!!!!!!!

A férjem annyira örült, hogy este hazaállított egy nagy csokor virággal! Én meg persze annyira örültem mindennek, a Babának, hogy egészséges, és hogy Balázs is ennyire boldog, hogy egész nap a könnyeimmel küszködtem. Na, aztán a virágcsokor után több se kellett. Sírtam nagy boldogságomban! :-))))))))

/Persze, ha lány lenne, ugyanennyire örültünk volna. :-)))/

Szép napot!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Gratulálok!!!!! NAgyon szép napod lehetett tegnap!!!! :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Noémi,
gratulálok!!! Hú, én is annyira emlékszem milyen volt, mikor megtudtam, hogy Lili kislány lesz... Én nagyon azt szerettem volna, és mikor Bérczi I. mondta, hogy ott van a puncija, csak annyit mondtam, hogy hát persze, hogy ott van...

Falevél,
Mi újság, megmutatta magát a picibabó? És ugyan áruld már el, mi a vércsoportod, csak írtad, hogy megtudtad, és most már kíváncsi vagyok :D

Manó,
az egyik barátomnak a babója az utolsó pillanatig nem mutatta meg magát, nagyon szégyenlős volt, pedig kisfiú lett.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

linacska: a vércsoportom A Rh+ , a férjemé is ugyanez :D

Én egyébként csalódtam az UH-n, mert nem mondtak semmit. A kórházi UH olyan kiábrándító, mert nem mondanak és mutatnak semmit... :( A jövő héten megyek az orvosomhoz, ott hátha megtudjuk, hogy mit rejt a pocak :D

pálfinoémi: Te a kórházban tudtad meg a nemét? vagy máshol voltál UH-n?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Az ultrahangnál jót vagy rosszat jelent??????

medence végű fekvés

és a lepény a jobb oldalon tapad mélyen

Ezek voltak vastag betűvel kiemelve...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Falevél, voltam a dokinál a 18 hetes UH papírral, és szinte ugyanezek vannak nekem is, csak nem jobb oldalon, hanem hátul van a méhlepény, mélyen. :lol: Erre mondta, hogy ha vérzek, akkor mindenképpen menjek be a kórházba, mert a méhlepénynek egy inci-fincivel feljebb kellene lennie, de ahogy nő, még feljebb csúszik és nem lesz akadálya a hüvelyi szülésnek. :lol:
A medence végű fekvés, hogy pillanatnyilag ül a baba. :) De ez ilyenkor gyorsan változhat, ha nagyon izgága a baba. :lol:

Noémi, nagyon gratulálok Nektek! A párod igazi gavallér... :D

Linácska, azt hiszem, én kibírom, ha nem tudom meg a szülésig a nemét, de Apa nagyon-nagyon szeretné tudni! :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Jó reggelt!!!

Van vkinek híre ( pl most szült kismaminknak :) ) a benti állapotokról??? Milyen szobák, ellátások stb van a szülészeten??? A szülés körüli dolgokról, vajúdásról ( vannak e alternatívák, vagy csak az ágy és a folyosó) stb. Tudom még beromi messze, csak érdekel. :oops: :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?