Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Hamarabb jöttünk, mint kellett volna. 3 hetet voltunk a koraszülött intenzíven, de már itthon. holnap lesz 2 hete, h hazajöhettünk. Majd apránként leírom, a történéseket nagyjából, de még kavarognak bennem az érzelmek :cry:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn: de teljesen jól vagytok? Mennyivel jött hamarabb a baba?
Vendég
 


35.hétre sűrgősségi császár lett. Toxémia , ill végdiasztolás blokk. Éhezett a gyerek odabent már egy ideje, nem kapott a kzsinóron semmit :cry: :cry: Pár órán múlt az egész. :cry: :cry: :cry: Már jól van. De vinni kell mindenféle vizsgálatokra.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Szia Ennn!
Szerencse, hogy időben észrevették az orvosok. Az a lényeg, hogy már jól van! Remélem nem sokáig kell vizsgálatokra járnotok!

Giga!
Köszönöm a jókívánságot! Sajnos azóta millió kiütés jött ki rajta, lehet, hogy penicilinérzékeny. :cry: Abba kell hagyni a gyógyszert, de attól félek, megint felmegy a láza 39 fölé a gyulladás miatt.
Elsőn lakunk, penész már 2 hónap után volt, most szerencsére nem olyan sok. Rengeteget szellőztetünk, meg páramentesítőink is vannak. De úgy tűnik, ez sem elég. :x Hála a tuti szigetelésnek! :evil:

Juli

Kép
b.j.
 
 


ennn írta:35.hétre sűrgősségi császár lett. Toxémia , ill végdiasztolás blokk. Éhezett a gyerek odabent már egy ideje, nem kapott a kzsinóron semmit :cry: :cry: Pár órán múlt az egész. :cry: :cry: :cry: Már jól van. De vinni kell mindenféle vizsgálatokra.


Vigyázzatok Magatokra! Egy nap van a babáink között :)
Vendég
 


Sziasztok!

Enn és Pandi: Gratula a babákhoz!!!
Enn: Kitartás! A baba mindent felettetni fog! Vigyázzatok magatokra! Nem lesz semmi baj.
Melyik korházban szültél?
Nekünk sem volt könnyű! De már lassan 1 éves.

Üdv: Emese és Hanna

Kép
Kép
mese80
 
 


Kecskeméten szültem, és ott is voltunk az intenzíven. NAgyon jók a dokik!!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
A Dunakeszi Polgár 9. oldalán megjelent "Az alagligetiek nyolc legfontosabb kérése" cikk alapján már túl van a lakópark az aláírásgyüjtésen :D , szóval sztornó az előző beírásom. Úgy tűnik az önkormányzat nagyon is tudja mire lenne szükség, csak a megvalósításhoz szükséges eszközök hibádzanak... :(

Juli

Kép
b.j.
 
 


Ennn!
Nagyon sajnálom, ami veletek történt! Remélem hamarosan sokkal jobban lesztek és elhalványulnak a rossz emlékek!
Azért gratulálok a picurihoz!

Panndi!
Neked is gratula a babócához! Mennyivel született és hol?

B.J.!
Hát ez baromira nem túl bíztató. Én eddig azt hallottam, hogy csak a földszintiek penészednek, a tetőtériek meg beáznak. Azt hiszem sasszemem lesz! Mi is az elsőn vettünk lakást. :shock:
Jó lenne, ha az újságban leírtak meg is valósulhatnának rövidesen! :?

Kép
Kép
giga1
 
 


giga1 írta:Ennn!
Nagyon sajnálom, ami veletek történt! Remélem hamarosan sokkal jobban lesztek és elhalványulnak a rossz emlékek!
Azért gratulálok a picurihoz!

Panndi!
Neked is gratula a babócához! Mennyivel született és hol?

B.J.!
Hát ez baromira nem túl bíztató. Én eddig azt hallottam, hogy csak a földszintiek penészednek, a tetőtériek meg beáznak. Azt hiszem sasszemem lesz! Mi is az elsőn vettünk lakást. :shock:
Jó lenne, ha az újságban leírtak meg is valósulhatnának rövidesen! :?


A Szabolcs utcában, 53cm, 3250 gramm volt :)
Vendég
 


Sziasztok!

Enn, Panndi, gratula a babákhoz!

Betegek gyógyuljatok...mi is azon vagyunk.

REmélem még nem fordult elő senkivel, hogy mentőt kellett hívni a babához. Mi már ezen túlvagyunk. Vasárnap extra krupposak lettünk (doki szerint közepes és erős között valahol), és mentővel mentünk korházba. Azért írom, mert lehet, hogy ha sorra kerül valakinél, akkor már tudja az infot. Szal, a krupp ügyelet a Szent Lászlóban van, de oda nem mentem volna még egyszer, a lánnyal ott voltam más ügyben egy hétig és rémálmok gyötörtek hónapokig.

szal, a Bethesdában kötöttünk ki és jók a tapasztalatok, bár tény, hogy az nagyon gáz, hogy az egész korházra (azt hiszem három osztyály) egyetlen orvos van! Azt nem tudom, hogy mi van szürke hétköznapon, de tartok tőle, hogy akkor sincs másképp. Vasárnap késő este mentünk, és tegnap (kedd) du. jöttünk haza, tehát ünnep volt végig.

De a nővérek segítőkészek, ami rajtuk múlik és össze sem hasonlítható a Szt. Lászlóval. Nem tudom hogy lesz, ha kiköltözünk (még kb. 2-3 hét), hogy akkor jöhetünk e vissza, de tény, hogy ha sor kerül megint mentőzésre, kérni fogom, max. nem hozzák ide.

Persze még közel nem 100%, de a krupp elmúlt...most hurutosak vagyunk, úgy rendesen.

Napsütéses, egészséges napokat kívánok Mindenkinek!
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Panndi!
Szép méretek! :wink:

Manó!
Hát ez nem semmi! Melyik gyerkőc volt ilyen beteg?

Kép
Kép
giga1
 
 


Andris...de állítólag az elmúlt egy hónapban több kruppost vittek be (croup azt hiszem a hivatalos neve), mint egy év alatt....
mano20
Dunakeszi
 
 


és mitől jött elő?? Vagy ezt nem tudjátok?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


sziasztok!
Gratulálok én is a babákhoz, remélem, minden rendbe jön majd, Enn!
A betegeknek pedig jobbulást.
Nem tudom, hogy hol gyűjtöttek aláirást, ti irtatok alá valamit? Mert nálunk szerintem nem jártak, bár nem mindig vagyunk otthon.
Enn! Örülök, hogy jó a véleményed a kecskeméti kórházról, az egyik barátnőm ott fog szülni hamarosan.

Ha már ennél a témánál vagyunk, örömmel jelentem, hogy hamarosan hozzánk is kopogtat a gólya...

adaka
 
 


Adaka nagy gratula!

És a barátnőd kecskeméti??? Itt lakik?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Nagyon-nagyon gratulálok a kisbabákhoz, most már biztos minden rendben lesz!!!

Adaka! Neked is gratula, egész pontosan mit jelent a hamarosan?

Andi

Kép
anda01
 
 


ennn írta:és mitől jött elő?? Vagy ezt nem tudjátok?


Vírus!A kicsik nagyon hajlamosak erre, mert beszűkülhet simán a légcsövük. A pontos leírást nem tudom, annyit mondott a mentős, hogy nekik még gúla (vagy kúp??) alakú és ha begyullad, akkor beszűkül. Felnőtteknek már cső alakú, ezért nem fordul elő.
A lányom is crouppos volt, és úgy tűnik elnövő félben van (csak ne kiabáljam el). Egyébként a tipikus jellemzője az ugató köhögés (száraz), és az, hogy nehezen vesz levegőt. Van akinél enyhe, nálunk már nem az a kategória volt.

Adaka! Gratula a pocaklakóhoz.
Nagyon bátrak vagytok, ahogy elnézem elég kicsi a nagy is...és még egy pici jön mellé.
Nálunk valahogy mindkettő nehezen kezelhető, bár egyik sem hiperaktív, de szerintem kitesznek egy egy hiperaktív gyereket.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Adaka!
Akkor most már babát vársz, vagy most kezdtek neki a "gyártásnak"? :wink: :D
Szerintem egyáltalán nem lesz kicsi a korkülönbség. Majdnem 3 év.
Gratula még egyszer!

Manó!
Reméljük akkor hogy most már minden rendben lesz a két majdnem hiperaktív lurkóval! :lol:

Én most elköszönök egy darabig, mert holnap cuccolunk, és az új lakásban nem tudom, hogy mikor lesz internet...
Addig is minden jót nektek!

Kép
Kép
giga1
 
 


MAno, most nézem, h ma nálatok kettős szülinap van!! :D Jó ünneplést. A tortákból fénypostával küldhetnél. :lol: Ilyen vacak időben főleg. Képet majd teszel fel róluk????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Giga! jó cuccolást, már én is mennék nagyon....még pár hét, valahogy kibírom. Doboz doboz hátán van...

Enn! Nem tudom mennyi ideig írja ki ezt a szülinapi dolgot, mert Andris szeptember 13-án töltötte a kettőt, Noémi meg október 13-án töltötte az ötöt. de azért köszönjük! :) Keresek újabb képet és akkor teszek fel.
mano20
Dunakeszi
 
 


Akkor bocsesz. :oops: utólagosan is puszi nekik.

Látom alag 2n felmennek lassan a telekárak és a lakásárak. Vízparti ingatlanból most akad bőven. Szorgalmasan szivattyúztak, meg most ha jól látom árkot ásnak. De h miért ez a módi, h csak akkor csinálnak meg vmit, ha már megvolt a baj????? Miből tartott volna az úttal együtt áskálni. Kíváncsi leszek változtat e majd a helyzeten vmit az árok.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Enn! ez az alag2-s info honnan van? A mi részünkön biztosan nem lesz árok, mert még az út is olyan keskeny, hogy két autó nem fér el egymás mellett...sajnos
mano20
Dunakeszi
 
 


Az erkélyemről :D
Nap közben az erkélyről kinéztem és akkor ástak vmi géppel, meg fickók söpörték a csatornába a vizet, meg szippantós kocsi is volt itt.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sár nálunk is akad bőven, már betemette az aszfaltot is. :cry:
de árokásást nem láttam, igaz egyedül a mi utcánkról még nincs szabad átjárás a többi AlagII-s utcára :cry: Tán csak felszabadítják már az építkezők lassan az átjárót a Závodszkyra.

Adaka! Gratulálok én is a kis jövevényhez! :)

Mano! Bízzunk benne, hogy meggyógyultak a gyerekek!

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek, akivel még nem "találkoztam".

Ennn, gratula Bercihez, remélem most már jól vagytok! Egyébként nem volt picike (szerintem). A csajok is 53 cm-rel, Anna 2800 gr-mal, Virág 2400 gr-mal született, igaz ők ikrek.

Adaka, gratulálok a pocaklakóhoz!

Mano, nem irigyellek a történtekért, hál istennek, hogy elmúlt.

Én is régen írtam, mert mostanában elég sokat betegeskedtek a csajok (tűszős mandula, mandulagyulladás stb....) és persze, ha az egyik beteg, beteg lesz a másik is. Sajna itt Dkeszin nincs gyerekorvosi ügyelet, bár simán elférne. A sima ügyelet gyerekhez ki sem jön, esetleg megmondják telefonon, hogy melyik gyerekkórház az ügyeletes, oda kell vinni a gyereket, most mondta a Balogh doktornő.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


CSajok (remélem senki nem sértődik meg a megszólításért)! eldobom az agyam!

Andris épp, hogy kezdett kimászni a hurutból, erre ma reggel elég indenzíven kezdett hányni...Most alszik. Tutti, hogy akorházból hoztunk haza valamit. Most már csak azon drukkolok, hogy megússzuk hasmenés nélkül, mert ha megint korház lesz belőle, akkor nem szívesen megyek vissza a Szt.Lászlóba..Ha viszont hasmenés is lesz és nem hajlandó inni, akkor muszáj lesz.

Murphy elmehetne most már a francba (bocs), most így költözés előtt más sem hiányzott.

Ha nem jelentkezem sokáig, akkor korházban vagyunk.

Ha nincs gyerekorvosi ügyelet Dkeszin, akkor viszont simán járhatunk majd vissza a Bethesdába...remélhetőleg. Na meg azt is remélem, hogy nem kerül rá túl gyakran sor.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Mano! Remélem Andrissal nem kellett vissza menni! Jobbulást!

Eszter! Hát sajnos ezt az "ügyeletesdit" mi is megtapasztaltuk már! Múlt szombaton alig tudtuk 39 alatt tartani Boti lázát, hiába a hűtőfürdő. Totál ki is akadtam, mikor azt mondta a doki, hogy vigyük be, nem jöhet ki. Nekünk egyébként kocsink sincs. Biztos sokat használt volna a lázának a jó órás séta egy irányba s az is csak a felnőttorvoshoz. Pedig előrelátó voltam, és direkt bevittem már pénteken a Téglássyhoz, de akkor még nem látszott a mandulagyulladása...

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Mano: Hát nem semmi ami történik veletek, de reméljük már jobban van Andris. Jobbulást! Nálam is rémálomként működik a korház dolog. Remélem nem kereűl rá sosem sor. Én feküdtem korházban eleget, helyette is.
Hol laktok Alag II.-n mert a Babiczon ma kezték ásni az árkokat. Szerintem nagyon fejetlenül megy ez az egész.

Írtátok az aláírásgyűjtést! Én úgy tudom, hogy Alag I. gyűjtött, Alag II. nem. Szerintem meg kellene próbálni, ha csak egy kérdést is megoldanának már az is nyert ügy lenne!!!javascript:emoticon(':lol:')
Laughing

Ez az ügyeletes dolod is felháborító! Szerintem. Ha beteg a gyerek akkor hova szaladjak???

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, bár baromira rezgett a léc, hogy Szent László lesz belőle.
Szombaton elrohantam vele vissza a Bethesdaba, ahol várakozás közben sikerült elbőgnöm magam. A gyerek (aki egyébként iszonyat mozgékony) csak ült az ölemben, a szemét is lesütötte, nem figyelt oda senkire, stb. nem szólalt meg...Aztán egyszer csak kijött a hang a torkán : "hadza...hadza". Hát nem tudtam visszafogni magam...

Doki azt mondta, hogy ameddig van vizelete és tudjuk pótolni a folyadékot, nem kell bevinni, de egyébként csak Szt.Lászlók, mert ők foglalkoznak csak azokkal, akiknek hasmenése is van.
Hazamentünk és drukkoltunk... 24 órán keresztül aludt (ezért pánikoltam) kisebb nagyobb megszakítással. folyadékot pótoltuk ahogy lehetett, az volt a szép az egészben, hogy lázát sem tudtuk levinni, mert a gyomra nem szívta fel a Nurophent.... volt priznic, ülőfürdő, aztán kúp...Az hatott végre. Vasárnap már csak kétszer aludt keveset és talpon volt végig. Úgy néz ki megúsztuk a korházat. Ma még eddig!!!! bennmaradt neki minden kaja (mert most már eszik is)...

Viszont a lányom úgy ment oviba reggel, hogy állítólag fájt a hasa...Remélem csak kamu volt.

Szép napot!
Ja egyébként a Faludi utcában FOGUNK lakni pár héten belül, az pont a másik vége. Kiváncsi vagyok az árokásásra, mert ha lesz,a kkor azt jelenti, hogy nem lesz hely parkolásra a második/vendég autóknak.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Mano! Jól volt Noémi az oviban? Andrisnak gyors felépülést!

Az kezdetleges árkokat mi is megnéztük. Sok helyütt nehéz lesz megoldani, mert már le vannak betonozva a kocsibeállók. Ott felverik majd? És aztán hogy állnak be az autók?

A Korsós J. utcai körforgalmat teliültették ZÖLDDEL! Remélem nálunk is lesz, sokat javítana az utcaképen. :)

Emese! Szerintem utána kéne járni az önkormányzatnál, hogy milyen peticiók érkeztek, és egyáltalán mik a terveik a tereprendezéssel, fejlesztéssel kapcsolatban. Írásos kérdésre megvan hány napon belül kell válaszolniuk magánszemélynek.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Sziasztok,
Köszi a drukkolást.
Megőrülök...Noémi két napja van oviban és ma már fájlalta a torkát újfent... Előtte két hétig volt itthon dögróváson.

Nektek mondott valamit a gyerekorvosotok eddig a bárányhimlő oltásról? Tudom, még kicsik a babák, de hátha...
Nem tudok dönteni, mert szívem szerint hagynám, hogy legalább ezen essenek át a természet rendje és módja szerint, de ha belegondolok, hogy az minimum egy hónap itthon, akkor mennék is már a patikába megvenni.

Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


A bárányhimlő elleni oltásról: Az a baj vele, h max 10évre ad védettséget. Nem tudom emlékeztek e rá, h a terhességem elején felmerült egyszer a himlő gyanu. Na akkor több doki is mondta, h baromira hülyeségnek tartják a kis korban való beadatását, hiszen jó ha rendesen átesik rajta a gyerek és megvan egy életre a védettsége. Az oltást inkább a serdülőknek kellene adni kb 15-20éves kor körül. Hogy aki addigra nem esett rajta át, annak mire "fogamzó képes korba ér" ne legyen gondja belőle. Lányoknak ugye ne a terhesség alatt jöjjön ki, fiúknál meg szintén kockázatos később. Szóval én nem tervezem majd ennek a beadatását. Persze mindenki maga dönt.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratulációkat, egy hétig nem voltam itthon és egész nagy itt a pörgés.
Hát, a baba korát nem tudják egészen pontosan az orvosok, ugyanis szinte semmilyen ciklusom nem volt. az első UH-n megállapitották, hogy 9 hetes, aztán a következőn meg azt mondták, hogy (elvileg akkor volt 12) 13. Szóval valamikor április vége-május eleje a várható időpont.
Egyébként minden vizsgálat iszonyó nehezen megy, még vérvételre nemsikerült eljutnom, mert a védőnő azt mondta, várhatok, mig rendel az uj háziorvos,nem menjek azért vissza Pestre. csakhogy itt meg be kell jelentkezni a laborvizsgálatra is, és állitólag sokat kell várni. Mármint az időpontra. Ja, és közben orvost, kórházat is váltok.
Enn! A bartánőm kecskeméti, ezért kérdeztem.
Hogy vagytok?

adaka
 
 


Sziasztok!

Én is gondolkodtam a bárányhimlő elleni védőoltáson (mi plusszban csak az agyhártya-gyulladás elleni oltást adattuk be a csajoknak), de egyenlőre a nem mellett döntöttem. A baj szerintem az, hogy mostanában mindent felfújnak és mindenhol azt hallani, hogy milyen szörnyű betegség LEHET a bárányhimlő, mindenféle komplikációkkal, pedig, amikor mi voltunk gyerekek, akkkor is volt és nem volt ilyen "fakszni" körülötte.
Egyébként én úgy tudom, hogy az oltás nem feltétlen védettséget ad, elkaphatja a gyerek, csak nagyon enyhe lefolyású lesz az oltás által...

Ennn, jól vagytok? Milyen az élet Bercivel?

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


nehéz :?

Más: a fő úton láttam h hamarosan nyílik egy Cifra Palota nevű játszóház. Valahol a LukOil és a pékség között félúton.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

csoda történt, a gyerkőcök a helyükön vannak (bölcsi, ovi :D ).

A bárányhimlő elleni oltást én sem támogatom alapban, de! egyre több szövődményről hallok, így az az egy hónap annál még több, mert egy kis tüdőgyuszit össze lehet szedni, stb. és akkor még ez egy enyhe szövődmény. Orvost hívom ma és megtudakolom, pénzünk úgysincs rá egyelőre.

Ja, és a hír annyi, hogy úgy néz ki két hét múlva már mi sem leszünk itt a büdösben...költözünk :)
mano20
Dunakeszi
 
 


Lehet, hogy a természet megoldja helyettem a döntést...Tegnap kifaggattam a doktornőt az oltással kapcsolatban. Leírom, hátha valakit még érdekel. Azt mondta, hogy már sok gyereket beoltott, százalékot nem tud mondani, de viszonylag sok meg is betegedett, de tény, hogy max. egy hétig tartott és megúszták 10 pöttyel. Andrisra azt mondta, hogy talán ad neki is védettséget hosszú távra, de a lányomnak tutti. Papíron!!!! örök életre szól, de gyakorlatban ki tudja.

Du. mentem a gyerekért a bölcsibe és közölték, hogy az egyik csoporttársat éppen hazaküldték, mert bárányhimlős lett!Szal, most már tök mindegy, csak ha jól számolom éppen a költözésre időzít a nyavalya....Finom lesz.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

SOS-n kellene a közelben egy nőgyógyász!!!
Szilvi: Te kihez jársz?

Előre is köszi Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Sajna nőgyogyit nem tudok :?
Van vki, aki áthozta ehhez a dokihoz ( cseri mellett) a kártyáját?? És esetleg rendelkezik több infoval a dokiról???!!! ( hova utal, szakterülete stb). HA igen, plííííz írja meg, h mit lehet róla tudni. Apa kártyáját át szeretnénk hozni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Na sziasztok!
Csak gyors bekukk, mert anyósoméktól írok. Nekünk még nincs net. Ha minden igaz 30 napon belül lesz valamikor.
Bepakoltunk, és kipakoltunk már. :lol: Szóval kész a kicsi kecó. Jó itt lenni. Remélem később is az lesz.

B.J.!
Elmentettem a számodat a telcsimbe, majd valamikor szervezhetnénk egy közös sétát.

Majd kicsit később visszaolvasok, és majd ismét csatlakoznék.
Addig is szép napokat Mindenkinek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Boti ma megtette első önálló lépéseit!
Giga! Várom a telefont.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Nekem is nagy híreim vannak!!!javascript:emoticon(':P')
Razz

Az egyik hogy a kislányom önálló utra lépett!!! Ügyesen megy magában!

A másik hogy a házunk tetejére szállt a gólya.

"http://babafalva.hu/tickers/k9r.png"

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!

Gondoltam leírom hátha valakinek segítek vele.
Tegnap voltam az SZTK-ban nőgyógyásznál, és nagyon kedves aranyos volt első látásra. Kis fiatal doki volt. Ugy hívják azt hiszem hogy Szanyiszló Zsolt. Remélem segítettem valakinek.
Igaz a rendelőben még egy ultrahang sincs! Kicsit meglepődtem, elkeseredtem.

Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Szia Emese!

Ezúton is gratulálok! :D

Juli

Kép
b.j.
 
 


Szia Juli!

Köszönöm szépen a gratulációt.
Képzeld mi is penészedünk.

Kép
Kép
mese80
 
 


Emesen nagyon nagy gratula :D :D :D

TI ebben a gyönyörű időben hogyan viszitek ki a gyerkőcöket??? Már 3 napja nem voltunk kint, és ahogy az időjárás jelentéseket elnézem, nem is fogunk tudni kimenni. No meg ez a vihar????!!! Azt hittem lebontja a lakóparkot. :evil:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


a MedList szerinte ezek a felnőtt, ill. gyermekorvosok vannak Dunakeszin:
dr. Ágoston Mária f Dunakeszi Fő u. 75-81 (27) 341-181
dr. Babcsányi Judit gy Dunakeszi Tábor u. 56. (27) 547-471
dr. Bartus Vilmos f Dunakeszi Liget u. 40. (27) 341-865
dr. Ercsei Katalin gy Dunakeszi Tábor u. 56. (27) 547-475
dr. Füzi József f Dunakeszi Tábor út 56. (27) 547-470
dr. Gauland Mária gy Dunakeszi Fóti u. 35. (27) 547-501
dr. Gógucz Attila f Dunakeszi Liget u. 40. (27) 341-865
dr. Győrfy György f Dunakeszi Bercsényi u. 5. (27) 392-487
dr. Herceg Róbert f Dunakeszi Fóti u.35. (27) 341-089
dr. Imre Magdolna f Dunakeszi Barátság u. 29. (27) 341-285
dr. Jánosfy Éva gy Dunakeszi Barátság u. 29. (27) 393-178
dr. Kormos Ilona gy Dunakeszi Barátság u. 29. (27) 393-178
dr. Liktorné dr. Tordasy Éva f Dunakeszi Barátság u. 40. .
dr. Nagy Géza f Dunakeszi Muskátli u. .
dr. Németh Ágnes f Dunakeszi Barátság u. 29. (27) 343-060
dr. Sárosi Tibor f Dunakeszi Fóti u.35. .
dr. Szabó Lidia gy Dunakeszi Barátság u. 29. (27) 393-178
dr. Téglássy Teréz gy Dunakeszi Fóti u. 35. (27) 547-501
dr. Telman Katalin f Dunakeszi Szt. István u. 47. .
dr. Tordasi Éva f Dunakeszi Barátság út 29. (27) 343-017
dr. Tornyi András f Dunakeszi Tábor út 56. (27) 547-472
dr. Varga Eszter f Dunakeszi Fóti u.35. (27) 341-089
dr. Zámori Attila f Dunakeszi Fóti u.35. .

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Csajok!
Merre vannak itt a védőnők? Mondjátok, hogy nem a város másik végében! Plíííz!
És a gyerekorvos? Nem az aki itt a közelben van, mert azt nem igen ajánlottátok... Hm? :?

Köszi a segítséget!!!

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: