Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A Margit kórházas topicban olvastam:

"2004.04.04.-én 21óra 24perckor megszületett Sziszike 3. kisfia Olivér!!! Anyuci és a baba is jól van."

Gratula itt is Nekik!!

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Gratula Sziszike! Kép

Sok boldogságot neked, a kis Olivérnek és a család többi tagjának is!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziszike! nagyon sok szeretettel gartulálok!!!!!

Bellana

Kép
bellana
 
 

 
 

Nagyon gratulálunk mi is!!!!
Kíváncsi vagyok, végül milyen volt a szülés, szükség volt-e császározni, vagy sem...
kata01
 
 


<font color="ff0000">Drága Sziszike!

Nagyon sok boldogságot mindannyiótoknak!!!</font>
Kép

zit}
zit
 
 


Én is gratulálok Sziszikének és Olivérnek!
s.kata
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánunk!

Ati, Beni, zit
Kép
zit
 
 


Sziasztok lányok! Kép

[color=#0000ff]

<font color="0000ff">Olivér természetes úton született.
7 órakor mentünk be a kórházba és 21:24 perckor már meg is volt 3150 gramm és 53 cm!!!
Fájdalmas, de villámgyors szülésben volt részem, ami szép élményként marad meg bennem életem végéig!</font>

<font color="0000ff">Íme az én drága KISHERCEGEM!

Kép

Puszika mindenkinek Sziszike

A többi fényképet megnézhetitek a:

www.babanet.hu/album/main.php?album=1086 - os

albumom második és harmadik oldalán!</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! Kép

[color=#0000ff]

<font color="0000ff">Olivér természetes úton született!!! Kép

19 órakor mentünk be a kórházba és 21:24 perckor már meg is volt 3150 gramm és 53 cm!!!
Fájdalmas, de villámgyors szülésben volt részem, ami szép élményként marad meg bennem életem végéig!

Puszika mindenkinek Sziszike

Olivér fényképeit megnézhetitek a:

www.babanet.hu/album/main.php?album=1086 - os

albumom második és harmadik oldalán!

Bocsika de nem 7 órakor, hanem 19 órakor mentünk be a kórházba!!! Kép</font>

bedoli
 
 
 
 
 


DRÁGA SZISZIKE!Kép

Mégegyszer gratulálok!
Megnéztem a képeket és NAGYON ÉDES a kicsi!!!
És milyen rendes gyerek, hogy nem gyötörte meg az anyuciját!! Nagyon sok puszit küldök neki és neked is!!
Bár már én is itt tartanék, hogy a bébim képét mutathatnám. Kép De nekünk még van még egy pár hónapunk. Kép

Millió puszi: Bellana
Kép Kép
bellana
 
 


<font color="0000ff">Kedves Bellana!!! Kép

Köszönöm szépen mégegyszer a gratulációt! Kép Kép Kép
Örülök, hogy megnézegetted a képeket, és annak is hogy tetszik neked az én drága kicsi fiacskám!

Vigyázzatok magatokra!

Puszika Sziszike és Olivér!</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Sziszike:Kép

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Sziszike:
<font color="ff6000">Megnéztem én is a képeket, gyönyörű kisfiad lett (a másik két helyes kissrác mellé)!! Írj majd róla, hogy telnek a napok, milyenek az éjszakák, meg minden érdekelne. Hogy bírod, most így 3 gyerekkel? Nagyon tetszik a kiságya is. Ezt így vettétek, vagy csináltattátok?
Puszi nektek!!!</font>
Bellana:
Rólad is régen hallottam, kihalt nagyon a topik. Pedig érdekelne, hogy vagytok, megtudtad-e a baba nemét, találtatok-e már nevet neki, stb... A másik topikban olvastam, hogy van Kriston A. intimtorna kazid. Anyumat érdekelné hogy lehetne hozzájutni. Itt a neten hiába írogatok nekik, nem válaszolnak.

S.Kata, Kata, Ecsv, Philissa, Réka, Evelyn, Szirom merre vagytok???

zit
zit
 
 


Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy Szentendrén ismertek e olyan ovis úszást, ami nem az ovodákból szerveződik.Tehát olyan edzőt vagy hlyet ahová beviszem Hannát megbeszéljük a menetrendet és elkezd úszni tanulni, nem nem túl nagy csoportban.
Köszi:
F. Dia
fd
 
 


Kedves Zit!

Ég a képem amiért így ellustultam és csak a másik topikba irogatok. Kép
Megvagyunk, betöltöttem a 24-ik hetet.
Fiúcska lesz: Gergelynek fogjuk hívni. Kép
Nehezebben viselem mint az előző terhességet,igaz akkor sokat tudtam pihizni, most meg...
Nem is tudom Sziszike, hogy bírta kettővel...

Kriston Andrea: én itt vettem Vácon (lassan 2 éve) a Lyra könyvesházban. A piac mögött van. Előtte van egy nagy parkoló. De ha áttudjátok venni akkor szivesen kölcsönadom. Kép

Szióka:
Bellana
bellana
 
 


Tényleg Zit, nem tudsz eladó Avent Isis mellszívóról az ismerettségi körödben???

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Dia:
Én sajna nem tudok segíteni neked. Az ismerőseim mind Pestre járnak úszni, de kicsikkel.

Bellana:
Jaj, de jó, gratulálok! Kép Szép neve lesz/van a picinek! Dani várja már a tesót? Sajna átvenni nem tudjuk a kazit, de köszi a segítséget. Anyu már egy éve hajtja, de nem lehet megvenni sehol.
Mellszívó: csak egy kézit tudok,amit vettünk anno, de nem tudtam használni, mert pont annyi tejem lett, mint kellett. Csak pár alkalommal próbálkoztam. Meg csak egy pumpa és egy üveg van hozzá, mert a másik két kicsit a Beni használja. Nem tom így érdekelne-e. Ha igen, szívesen elküldöm.

pussz!
zit
zit
 
 


Zit!

Aranyos vagy. KépÉn kifejezetten Aventet szeretnék, remélem nem bánom meg.
Sajna mi se tudjuk átvenni a kazit nektek, de hátha a Lyrában van. Ha nincs akkor majd kitalálunk valamit. KépJártok arra fele?
Dani még nem érti mi az, hogy tesó, de nem hinném
,hogy el lenne ragadtatva ha tudná. Kép

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem igaz? Sok minden történt velünk azóta, hogy nem írtam. Eladtuk a Sztendrei házunkat és gözerövel építjük a Tahisit. Nem részletezem, hogy hogyan történt (nem volt egyszerű...), de lényeg, hogy megtörtént. Aug. 14-én kulcsátadás, addig bent lakunk még.
Megpróbálok mindent elolvasni, aztán írok név szerint is nektek.
Azt azért látom, hogy Olivér megszületett.
Sziszike! Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok nektek! Gyönyörű a kisfiú!Kép
Lányok, mit gondolnátok egy talihoz, ha már melegebb lesz? (Májusban már csak meleg lesz végre)

Sziasztok, Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Én is eltüntem egy időre, de van alibim, kórházban voltam. Túl vagyok egy visszér műtéten. Csenge jól elvolt apájával, de most jön ki rajta, hogy nem voltam itthon majd' egy hetet. Iszonyú dacos, konok, direkt veri a lábam, és még sorolhatnám. Igyekszem nagyon türelmesnek lenni vele.

Ha helyreállt a lelki békéje, majd bővebben is jelentkezem!

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Sziasztok lányok!Kép

Úgy örülök, hogy előkerültetek!!!

Evey:
Gratu a házeladáshoz! Jó nektek, hogy lesz saját végre! Augusztusig már csak eltelik végre az idő! Nálunk úgy néz ki, hogy Ati megint megy Ciprusra, így talán két-három év múlva mi is el tudunk menni innen! Nagyon remélem!KépKép
Philissa:
Juj, ilyen alibid inkább ne legyen máskor, csak ne legyen kedved jönni inkább! Jobban vagy már? Remélem Csenge is hamar helyrerázódik anyailag! Nagyon hiányozhattál neki.

<font color="119911">Mi most a fogzással küzdünk, tegnap reggelre Beni tiszta láz lett, kapott kúpot, az levitte. DU megint láz, kúp, feljebb ment. Orvost kihív, megnéz, semmi komoly, hűtőfürdő. Láz feljebb. Kúp, vacsi, mosolygás végre, aztán beájulás, alvás. Anya egész éjjel tapi gyereket, hogy lázas-e, de azt hiszem nem volt az. Most még alszik szegény, remélem ez már gyógyító álom.

Most nézem, nagy örömömben mennyit írtam, gyors befejezem, nehogy megint elriassszalak titeket!</font>Kép

zit
zit
 
 


SZISZIKE VAGYOK!!! Kép

<font color="0000ff">Sziasztok lányok!

Ezer éve nem jártam erre, de a három lurkó mellett levegőt venni nincs időm, nemhogy a gépet bekapcsolni!

Most is csak azért írok, mert a segítségeteket szeretném kérni.

Olivér 4 hetes, és kb. egy hete tele van az arcocskája és a kis nyaka piros kiütésekkel. Kép
Mindenki azzal nyugtat, hogy ez természetes, és az anyatejtől van és elfog múlni.
Az hogy az anyatejtől legyen az képtelenség, mivel már alig-alig van tejem úgy is mondhatnánk, hogy egyáltalán. Kép A fiúkkal is így volt, úgyhogy most sem vártam csodát.

A dokibácsi a BEBA HA Start csecsemőtápszert írta fel, lehet, hogy attól van???

Próbáltam többfajta krémmel is kenegetni, kamillás vattával törölgetni az arcocskáját, de eddgi semmi nem segített.

Ha lenne valamilyen ötletetek, akkor kérlek titeket írjatok Nekem!

Vannak új képek Olivérről, megnézhetitek a :

www.babanet.hu/album/main.php?album=1086&page=3

- os albumomban!

Domiról is van néhány új kép:

www.babanet.hu/album/main.php?album=2010&page=2

Benikéről is vannak nagyon csini ovis képek:

www.babanet.hu/album/main.php?album=237&page=1</font>

Olikáról azért felteszek egyett, itt még nagyon édike volt a pofija, de most leginkább egy kiskamaszhoz hasonlítható Kép Kép Kép !!! Olivér itt három hetes Kép !!!


Kép


<font color="0000ff"> Kép További kellemes hétvégét és szép Anyák napját kívánok mindenkinek!


Puszika


Sziszike és a fiúk Kép </font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia SZiszi ! Gondoltam írok ide , hátha benézel! Utolag gratulálok Olivérhez !!! Kép Kép Kép Kép Várom az Emailed ! Puszi Mariann Kép
maryann
 
 


<font color="0000ff">Szióka Maryann! Kép

Bekukkantottam, bár úgy látom, hogy 1000 éve nem járt itt senki!
Az e-mailek mennek, még sms-t is írtam, azt megkaptad???

Kellemes hétvégét és jó pihenést!

Puszi Sziszike

Pápá</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Sziszike ! Kép Pár napig nem néztem erre ! Nem rég küldtem el az emailt , remélem most ép válaszolni készülsz ! Ne keseredj el , én írok neked ! Kép Kép Kép
maryann
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy így betolakodtam hozzátok.
Engedjétek meg, hogy gratuláljak,
NAGYON ÉDESEK A BABYK.

Szeretnék bemutatkozni és utána egy kéréssel fordulni hozzátok.

Szilvinek hívnak, van egy hét és fél hónapos kisfiam, Márk. Pomázon lakunk.
A kérésem a következő lenne:
A sogórnőm nemsokára Izbégre költözik és állást keres. Szeretnélek megkérni titeket, ha tudtok esetleg valami munkát, írjatok nekem.
Ha lehetséges lenne, akkor az email címemre: szylvy@drotposta.hu, mert nem nagyon van időm olvasgatni, de ha nem megoldható, akkor igyekszem mindennap bekukkantani hozzátok, már ha nem gond.
Előre is köszönök minden segítséget!
Sziasztok
Szilvi

Kép

Ő az én kicsi fiam, aki sportolni szeretne a papájával.

Sziasztok és mégegyszer előre is köszönöm.
szylvy
 
 


Szia Szylvy! Kép

<font color="119911">Én sajnos nem todok segíteni nektek! Pilisszentkereszt elég messze van Izbégtől, még magamnak se nagyon találnék errefele munkát, ha keresnék, de ezzel én még ráérek szerencsére, jól elvagyok otthon a fiacskáimmal, csak ne lennének folyton betegek! Kép Kép Kép

Szia Sziszi</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszi!

Te Pilisszentkereszten laksz? Van ott néhány ismerősünk, szoktunk oda járni. Ismered a Peller Anitát vagy a Korán Krisztát? Velük nagyon jóban vagyunk, mindkettőjük párja tűzoltó Pomázon, az én férjem is ott dolgozik.
Mennyi idősek a fiúcskák és hogy hívják őket?
Mi a bajuk a piciknek? Az én fiam is nagyon beteg most, ráadásul tele van pöttyel, valami vírustól.

Szia
Szilvi
szylvy
 
 


Sziasztok!

Junius 5-én szombaton Szentendrén a Dunaparti Műv Házban lesz gyerkőcöknek anyukáknak apukáknak, nagyszülőknek tánc, vigalom, kézműveskedés, vetélkedés, kulturműsor, eü előadások ...meg minden ilyesmi.
F. dia
fd
 
 


Szia Dia ! Te Szentendrén laksz ? Tavaly nem itt laktál Óbudán ? Lehet össze tévesztelek valakivel . . . akkor bocsi ! Sziszi ! Kép sok puszi nektek ! Kép
maryann
 
 


Körbelaktama fővárost, de Óbudán nem laktam, max szültem.
F. Dia
fd
 
 


<font color="0000ff">Kép Szióka Maryann! Kép

Neked is sok puszika Kép, írj mihamarabb!

További kellemes hétvégét nektek!

Szióka</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Kép Szia Sziszi ! Látom írtál a Margitos topikba , nekem meg nem válaszolsz !? Kép Hogy vagytok ?
maryann
 
 


Szióka Mariann! Kép

<font color="0000ff">Miért írtad, hogy nem írtam, én igenis Képírtam és még képet is küldtem Neked!!!
Ugye átment??????

Puszika Sziszike</font>

Utóirat: Lassan olyan ez a Topik, mint ha mi ketten sms-eznénk neten keresztül! Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sziszike, én is megvagyok, csak lusta malac vagyok. Kép Azért hébe-hóba olvasom amit írsz és a képek is nagyon jók. Kép (Az albumban néztem) Szépek vagytok. Kép
Én ma töltöttem a 30-ik hetet. Kép
Nagyon sok puszi: Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Remélem nem sértek meg senkit avval, hogy ide beírok egy talán hírdetés jellegű hozzászólást. 2003. december 1-én alakult német anyavállalattal rendelkező cég keres kiegészítő munkát vállalókat, elsősorban hölgyeket, akik mágnesberakású ékszerek forgalmazásában látnának fantáziát. Katalógus alapján, jutaléklevonásos rendszerben megoldott a pénzkereseti lehetőség.

Jómagam egy tavaly született kislány édesanyjaként jópár hete foglalkozom az ékszerforgalmazással, szívből ajánlom mindenkinek.

A babanet azon topicjaiba küldöm fel most ezt a hírdetést, amelyek olyan településen élő anyukákhoz jut el, ahol nincs még képviselőnk - ezáltal a lehetőség kimagasló. Akár ha többen összefogtok...

Neved, életkorod és lakhelyed (elég a település neve) megjelölésével kérlek írj e-mailt az alábbi címre: magnetpet@freemail.hu

Tájékoztatót, katalógust küldök.
Ide az oldalra is felnézek, amennyiben ide érkezne kérdés vagy kérés.

Köszönöm: Petra

Ha valakit a hírdetésemmel megsértettem, elnézést kérek.
magnetpet
 
 


Kedves Sziszi ! Nem tudom átméretezni a képeket ! Mostanában te is keveset írsz . . . Kép Puszi Kép
maryann
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nyáron lehet, hogy Szentendrére megyünk pihenni és kellene valami jó szállás. Ami nem túl drága és normális, szép hely. Ha esetleg van ötletetek, lécci írjátok meg!

Köszi előre is a segítséget!
Üdv, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Kedves Bellana! Kép

<font color="0000ff">Örülök, hogy jól vagytok és hogy minden rendben veletek. Tudjátok már mitek lesz??? Lehet, hogy írtad, de én elfelejtettem. Mikor lesz a nagy nap???
Nálunk folyton betegek a fiúk, ráadásul most vágtunk bele a fürdőszoba, és konyha felujjításba, és pont most vannak otthon és nem járnak oviba, amikor zajlanak majd a munkálatok.
Olika jól van, már kész nagyfiú, küldök neked róla egy fotót!

Íme Olika Kép

Kép Kép

Remélem tetszik Olivér. Kép
A képeken 9 hetes 5000 gramm, és 58 cm.

Puszika további jó babavárást!

A többiekről nem tudsz semmit???
Kihalófélben a topik Kép Kép Kép !!!

************************************************

Kedves Mariann! Kép

Millió puszika neked, írtam e-mailt!

További kellemes hétvégét mindenkinek!</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Sziszike!

Úgy örülök, hogy jelentkeztél!!
Olika már milyen nagy fiú! Nagyon édi ahogy mosolyog!! Nekem még van 8 hetem és nekünk is újból fiunk lesz: Gergő baba. Kép
Jókor vágtok bele a felújításba. Kép Bár azt sosem lehet jókor. Nekünk sem ártana némi pakolászás,de a párom alig van itthon, én meg nem vállalkozom ilyesmire.
A többiekről nem tudok semmit, jóformán már csak a 2004 nyári babásokhoz járok. Kép Már van 4 babánk ott. KépMár én is nagyon várom. Kép
Vigyázz magadra és a gyönyörű családodra, sok puszi: Bellana
bellana
 
 


Kedves Bellana! Kép

<font color="0000ff">Én is örülök, hogy legalább te felbukkanttál a régiek közül. Jó pocakosodást és babavárást kívánok, használd ki minden percét.
Vigyázzatok magatokra és egyedül ne vágj bele a pakolászásokba!!!

Mivel ilyen kevesen látogatjuk a topikot, felteszek egy ujabb képet Olikáról, így legalább nem reklamál senki a lassú letöltödés miatt Kép !

Szerintem tündéri ezen a képen, remélem Neked is tetszik majd!

Millió puszika Sziszike

Kép´</font>

Kedves Mariann! Kép

<font color="0000ff">Mi van veled??? Mostanában hanyagolsz engem, talán meggondoltad magad és mégsem akarsz velem levelezni??? Kép

Puszi Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Sziszike!

Olika nagyon édes! Bár már én mutogathatnám a pocilakót. Kép Milyen 3 gyermekes anyukának lenni? Vagy ez nagyon hülye kérdés? Kép
Puszi: Bellana
bellana
 
 


<font color="119911"><font size="+1"> Kedves Bellana! :o)

</font></font>

[color=#0000ff] Kép Kép Kép !!!</font></font>

Kép

<font color="119911"><font size="+1">Benike ( 4,5 éves ), Olika ( 10 hetes ), Domika ( 3 éves )

Puszika Sziszike</font></font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike ! Kép Nem hanyagollak , most küldtem el az emailt !!! Remélem tudsz segíteni . Kellemes napot kívánok nektek !!! Sok puszika Kép Kép Kép
maryann
 
 


Sziszike ! Hétfőn írtam neked , nem kaptad meg ? Most megin elküldtem ! Ja és már kezd szépülni Dávidkám szeme ! Kellemes napot nektek , puszika Kép
maryann
 
 


[color=#0000ff]<font color="119911">

Írtam neked!!! Remélem megkaptad, ha nem jelez vissza feltétlenül!

Kellemes hétvégét és jó pihenést!

Puszika Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


[color=#ff0000]

<font color="119911">Mi van veletek??? Mostanában nem irogatsz?
Hogy tetszett a három lurkóról a kép???

Kellemes hétvégét!

Puszi Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Kedves Sziszike!

Nagyon tetszett a frappáns válaszod a kérdésemre. Kép
És gyönyörű mindegyik gyereked!!!!!!
Gondolom azóta már te is olyan karcsú és csini vagy mint elötte. Kép
Én megvagyok, de sokszor nehezebb egyedül a gyerekkel mint gondoltam volna. Lelkileg sem vagyok a legjobb állapotban, de igyekszem öszeszedni magam.
Dani nagyon édes, én vagyok vele sokszor már türelmetlen. Kép
Gergő baba szerintem jól van, a 3D-s fotó alapján tiszta Dani. KépJövőhét kedden megyek dokihoz. Kép

Neked is kellemes hétvégét, puszi:
Bellana
bellana
 
 


[color=#aa00aa]

<font color="0000ff">KépKöszönöm a válaszodat!

Ha kíváncsi vagy arra, hogy hogy nézek ki most a szülés után, kukkantsd meg az albumomat, ahol van rólam kép 5 héttel a szülés után és ott Olika többi képét is megnézheted.

A cím:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=1086

További kellemes hétvégét és jó pihit!

Puszika Sziszike</font> Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Kép




Ide mostanában nem látogat el senki???

Mi van veletek miért nem írtok???

[color=#119911]Bellana
hogy vagy????

Maryann írtam e-mailt, de elég lehangoltra sikerült a levelem! Bocsika!!! Kép

Puszi mindenkinek Sziszike</font>

Kép

bedoli
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: