Új privát üzeneted érkezett!

Szia Anna!Kép

Valaszolok, hogy ne maradj sokaig valasz nelkül...
En a tarsalgoban, a gyermekek-nel szoktam a 2002.majus 1 - 2003.aprilis 30. közötti gyermekek-hez irni. Ha van kedved, nezz be!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


AnyaGi,
meg regebben irtam mailt, megkaptad? Ha van kerdesed Uj-Zelanddal kapcsolatban, szivesen segitek.

batka
batkamano
 
 


Szia Batka!
Meglepett, hogy ezt kérded, mert én már aznap válaszoltam is. Most megint írtam (a profilodban lévőre), remélem ezt már megkapod! Köszi! Köszi! Köszi!
Gi
AnyaGi
 

 
 

Haliho,

merre jar mindenki? Kép Nalunk vege az ideiglenes tavasznak, a mult heti joido utan ma havas eso esik. Bar ugysem tudtuk kihasznalni, elkaptunk egy jo kis torokgyuszit. Szerencsere mar kifele jovunk belole.
Nem tudja valaki hol lehet olyan posztert venni, amin melytengeri halak vannak, es van koztuk 'anglerfish'? A neten nem talaltam ilyet.
Kicsi fiamnak most ez a maniaja....

Na pa, irjatok
Moni
mon
 
 


Na pont megtalaltam az anglerfish-t Kép)
mon
 
 


Batka!
Csak úgy ellenőrzésképpen: én megint válaszoltam a mailedre. Most odaért?
Olyan kedves vagy, nagyon jól esik, hogy vannak ilyen emberek!
Gi
AnyaGi
 


Sziasztok!
Tundinek hivnak az USA-ben lakom.Pontosaban Beverly Mass.Van valaki a kozelben?Van egy edes 4 eves kisfiam o meg persze egy edes 38 eves ferjem.Barkivel felvennem a kapcsolatot ha mast nem e-mail-en kersztul.
Koszike Tundi
misike
 
 


Tundi,

irtam neked e-mailt, megkaptad?

Moni
mon
 
 


Sziasztok!

Tundi,
En is az USA-ban lakom, igaz kicsit messze toled, mi a nyugati parton lakunk. Nekem ket lanyom van, egy 9 eves es egy 2 eves. Az e-mail cimem a profilomban talalhatod meg Kép

Penteken kb. fel ora kesessel erkeztem a netre este es mar senki sem volt fent. Kép
Mostanaban sajna alapban nem jok nekem a pentekek es ha beindul a lanyomnak megint a cheerleadning szezon, akkor garantaltan foglalt lesz a pentek estenk. Kép Mit szolnatok, ha napot valtoztatnak a chat-elesben?

Moni,
mi vagyunk Kép Csak hat nalunk meg bekoszontott a hirtelen nyar. Napokig 27-29 C fokok voltak, most pedig 25 C fok korul van. Igy minden delutanunkat kint toltjuk a szabadban. A hazunk elott van egy park es osszejott egy nagyon jo csapat. Tobb kisgyerekes es nagyobb gyerekes anyuka. Igy Madinek is es Fatusnak is lettek baratai. Es igaz jo kis csapat jott ossze a kulonbozo nemzetisegu anyukakbol. Mar kozos programokat is szervezunk. Kép

Tobbiekkel mi a helyzet? Hogy vagytok?

Kellemes hetveget,
Andysj
andysj
 
 


Hali,

Na vegre megtalaltalak benneteketKép
Ujra meg kell tanulnom eligazodni a babnetenKép

Mi vagyogatunk, hol tavasz, hol nyar, hol tel van nalunk, persze egy heten belul lezajlik minden.

Aposom megerkezett egy hete igy alig van idom benezni, mert ismekednek a lanyzoval, probalok mindent megmutatni amit tudok, meg a munkiam is osszejott. Szegeny aposom estere csak bedol az agyikoba ugy lefarasztja a kolokKép

A pentekkel en is mindig megcsuszok mostansag, mas idopont?

Moni,
Meggyogyultatok?

Tundi,
En Washington mellett lakom, lassan 3eve.

Tobbiek?

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

Angela, nagyjabol meggyogyultunk, Flora meg kohecsel egy picit. A parom viszont 3 hete nagyon kohog, semmi gyogyszer nem hasznal neki, holnap megy megint orvoshoz.
Nalunk is megint tel van, meg ma ejjel is kapunk egy adag havat. A gyerekek jot hogolyoztak, bar en azert jobban orulnek a tavasznak Kép

Moni
mon
 
 


Sziasztok!

Anna!
Bécsben azt hallottam van valami COllegicum Hungaricum (vagy hasonló pontosan nem emlékszem) szervezet, sok babás, gyerekes programmal.

Amcsi
amcsi
 
 


Sziasztok!

Sajna mostanaban a pentek egyaltalan nem jon ossze. Foleg miota nagyon jo az ido es sikeresen osszejott egy jo kis csapat lent a parkban. Kép

Ki milyen nap erne ra jobban?

Szombat, vasarnap biztos nem jo, akkor mindig csaladi program van Kép

Ki hol van mostanaban?
Annyira lelassult a topik.

Tovabbi kellemes hetveget mindenkinek,
Andysj
andysj
 
 


Andy,

en mostanaban folyton elalszom vagy elfelejtem Kép
Szoval reszemrol akarmelyik nap jo, mert vagy osszejon vagy nem Kép

Ki hogy keszul a husvetra? En ultettem fuvet egy kosarba, abban fognak ulni a szines tojasok Kép

Moni
mon
 
 


Sziasztok,

Husvet:
nalunk nyugisan eltelt. En vettem szep fonott kosarakat a lanyoknak, abba tettem mufuvet es abba hozott a nyuszi ajandekot. Azaz csak az edesseget. Kaptak csoki nyuszit, csibet, par tojast. Nem vettem sok edesseget, nem szeretnem, ha a lanyok sok edesseget ennenek. Igaz az apro kis tojasok mar elfogytak, de egyik lanynak sincs kedve szerencsere megbontani sem a csibet sem a nyulat Kép)))

Madiket megleptuk egy uj szandival. Kép Jatekot nem akartunk neki venni, hisz nemreg volt a szulinapja es mar annyi jatekja van hogy azt sem tudom hol taroljam oket. Madi ugy orult az uj szandinak hogy csak na. :-) Kellett is neki egy uj, mert amit 1 honapja kapott azon mar nem latni, hogy nemreg meg uj volt. Segitett rajta egy kis biciklizes.

Fatus meg gorkorit kapott. Mivel kinotte az elozot es imad gorkorizni.

Festettunk tojasokat is a lanyokkal es baratnojukkel. Igaz Madi kezere tobb festek kerult mint a tojasokra Kép

Foztem sonkat, tojast. Volt torma meg miegyebek mint igazi magyar husvetkor szokas.

Szombaton voltunk egg hunt-on, amit az apartman komplexunk szervezett.

Sajnos itt nincs husvet hetfo.

Mi most apatlanok vagyunk ket hetig, ferjem elutazott ket hetre kulfoldre. Kép

Nektek hogyan telt a husvetotok?

Andysj
andysj
 
 


Heló!

Mi is voltunk egghunton, egy héttel korábban. A Natural Nurturing Network taliján. Bár Lili még túl kicsi hozzá igazából (18 hós), de jól összebarátkozott egy egyéves kislánnyal Kép Isteni, hogy milyen "anyai" tud lenni a babákkal!

Húsvétra meghívtam az exet, ebédre. Az angol roast és a vegetáriánus keveréke volt... és persze tojás. Én meg ráadásul búza-, krumpli- és sokminden-mentes diétán vagyok, ja még cukor (semmi csokiKép). Sütit viszont sikerült sütnöm, ami megfelelt a követelményeknek.

Lili kapott néhány apróságot, egy bábot, amit az állatkertben vettünk neki, és kettö kis plüssállatot ami "fridge magnet" (???). Meg kettö nagy csokitojást a nagyszülöktöl.

Húsvét hétfö itt ugyan ünnepnap, de nem ünneplik az emberek. Csodaszép idö volt, mentünk a parkba. Kép


Chat - ha egyszer van kedvetek délután, akkor én is szivesen jövök (vagyis nálunk este lenne). Ebédutáni szundi a kicsiknek?

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok,

Most lattam hogy van ez a topik, en 28 eves vagyok,San Franciscoban elek, januar 24-en szuletett a kisfiam, szivesen csatlakoznek ha lehet. Andi, lattam hogy SF kornyeken laksz, hol?
mandarin
 
 


Sziasztok!

Nalunk is jol telt a husvet, tojast festettunk, sonkat ettunk, es tojasvadaszatot rendeztunk, csak itt a nappaliban. Tavaly meg nalunk is rendezett a komplexum, de iden nem volt. Persze amiota felturtak a parkot, nem is lenne ra hely Kép

Kati, en rendszeresen chatelek delutanonkent (ami nalad este Kép ), voltal mar olyankor?
mon
 
 


Sziasztok,

Ildi,

Udv. itt. Gratula a kisfiadhoz.
En San Jose-ban elek. Kb. 45 percre delre San Francisco-tol.

Orulok, hogy csatlakoztal hozzank.

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok,

Nalunk nem igazan volt nagy husvetolasKép
Igaz a lany meg kicsi hozza, a fiam pedig nem volt vevo ra.

Ildi,
Udv itt!

Moni,Andy,
Mi van a penteki chatekkel?
Bar en sem igazan tudtam bejelentkezni mostanaban.

Angi
angela2
 
 


Angi,
en a penteki chatet mostanaban vagy elfelejtem, vagy elalszom Kép) Lehet hogy ra kene szoknom a kavera? Amugy is utalom hogy este 9-kor mar almos vagyok....Amugy mi ujsag nalatok?
mon
 
 


Sziasztok!

Meg regebben, amikor a topic egy masik helyen volt mar elkezdtem hozzatok irni, aztan kozbejottek kisebb gondok es lemaradtam. Most orulok megint, hogy megtalaltalak titeket. Itt uj arcok is vannak, akikkel meg nem is talalkoztam.
Mi Franciaorszag nyugati partjan lakunk, Nantes-tol nem messze, most mar tobb mint tiz eve. Harom kislanyunk van. Na most tobb hirtelen nem is jut eszembe, de azert mindenkepp jovok surubben megint en is.

Mon: meg mindig tart a forrosag nalatok? Vagy most eppen tel van? Es mikor koltoztok? Az t mar elfeljtettem megkerdezni a multkor.

Andysj: Hogy vagytok? De jo, hogy talaltatok a lanyoknak baratokat! Es milyen nemzetiseguek a csaladok? Milyen programokat szerveztek?
Gwen
gwendoline
 
 


Sziasztok! Tegnap találtam ezt a honlapot, én Svédországban élek. Itt születtem, 30 éves vagyok, novemberben jön az elsö gyerekem. Magyarországon Pécsi vagyok.
Ti mindannyian kint születtetek vagy kiköltöztetek?

/Bercsi
bercsi
 
 


Sziasztok!
Végre nálunk is itt a tavasz. Virágoznak és zöldellnek a fák... A meleg és az esös napok egymást váltogatják, de AKKOR IS ITT VAN Kép
(Azok kedvéért, akik nem emlékeznének - én itt lakom esös Angliában Kép)

Ildi, Gwen, sziasztok!

Moni,
Majd egyszer megpróbálom, ha nem ragad le a szemem 9-kor Kép Kép

Szia Bercsi,
Magyarországon nöltél fel?
Én igen, de Németországban születtem. Most pedig Nagy-Britanniában élek 6 éve. Van egy 18 hónapos kislányom.

Kati
kat_ica
 
 


Szia Bercsi!

Mi 5 eve jottunk ki az USA-ba, amugy Magyarorszag keleti felebol szarmazunk.

USA lanyok, van valakinek infoja a Vonage telefontarsasagrol? Pl. megbizhatosag, minoseg stb.Ugy nezem eleg jo araik vannak, kicsit tul szep is hogy igaz legyen, ezert kerdezem Kép

Gwen, valtozatos az ido, de eleg jo. A forrosag csak 2 napig volt, most nagyon szuper 20-24 fokok vannak, itt-ott futo zaporral Kép Majus 11-en koltozunk, kezd a lakas eldobozosodni....
mon
 
 


Sziasztok lányok!
Kat_ica: nem, Svédországban nöttem fel, de minden évben Pécsett nyaraltunk.

Itt még elég hideg van, kb 10 fok. Nagyon várom a tavaszot! Sajnos idén nem tudok lejönni Magyarországra - a múlt héten hallgattam egy Muzsikás-CDt, és annyira elkezdtem sírni a honvágytól... Majd jövö nyáron lemegyünk a kisbabával!
bercsi
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kerdesem hozzatok, foleg azokhoz akik mar probaltak egy babaval transatlantic vagy hasonloan hosszu repulest. En mennek haza latogatoba a nyaron, kisfiam fel eves lesz akkor, ferjem nem tud jonni ugyhogy egyedul kene nekivagnom, es meg nem dontottem el hogy merjem e vallalni. Gondolom ez nagyban fugg a babatol is, vagyis hogy siros e, nyugos tipus e. Hat en azt mondhatom hogy az en kisfiam nem egy jo alvo, nem tul siros de eleg nehezen alszik el, persze ki tudja milyen lesz meg nyarra. Nem akarnam az egesz fedelzetet az oruletbe kergetni. Kerlek titeket irjatok meg ha van valami trukk vagy otlet, ki hogy csinalja???

Mon,
Meg nem is hallottam errol a tarsasagrol, USA melyik reszen elsz?

Bercsi,
Svedorszag gyonyoru lehet, egyszer mindenkepp el szeretnek menni oda.
Probalok feltenni a kisfiamrol egy kepet a profilomba. James-nek hivjak es holnap lesz harom honapos!!!!
Sziasztok,

Ildi
mandarin
 
 


Szia Mandarin,
Pennsylvaniaban elunk, de ket het mulva koltozunk New Hampshire-be ha minden jol megy Kép Ti merre laktok?
Kozben utananeztunk a Vonage-nak, nem jo mert broadband, szoval a neten keresztul menne a telefon, az meg eleg zuros lehet. Valszeg marad a Verizon a foldi vonalra.

A repulesrol: Szerintem nyugodtan nekivaghatsz az utnak, a lanyom 10 honapos volt amikor eloszor repult, kibirtuk, csak idonkent ki kellett venni a szajabol az utasok cipojet Kép A kisebbekkel meg konnyebb, az a lenyeg hogy felszallasnal itasd vagy szoptasd. Gondolom odafele ugyis ejjel mennetek, es akkor jo valoszinuseggel aludni fog az oledben vagy ulesben, nem tudom pontosan hogy mi most a kovetelmeny. Ha meg sir hat sir, kibirjak az utasok is, hallottak mar ok is babat sirni Kép Vigyel neki az utra 1-2 uj jatekot amit akkor lat majd eloszor, az is lekoti majd valameddig.
mon
 
 


Mon,

Nagyon koszi a tippeket, akkor nem lehetetlen a repules, ugye? Azota kiderult hogy lehet hogy meg egy nagymama is lesz velunk, ami nagyban megkonnyitene a helyzetet.
Mi San Franciscoban elunk, jo messze toletek. Az ido most gyonyoru, igazi nyari, imadom!! Bar itt ki tudja meddig tart a jo ido.

Jo hetveget,

Ildi
mandarin
 
 


Sziasztok!

Itt is igazi tavasz van, nagyon sokat vagyunk a kertben, hetvegen jo nagy kolbaszsutest is csinaltunk, nyam-nyamKépKép
A tengernel meg csak setalunk, de remelem nemsokara mehetunk majd furdeni isKép

Mandarin: repuleshez nem tudok sok tanacsot adni, mi csak 3 orat utazunk, amit egyedul is meg tudnek csinalni, de azert Neked biztos jo lesz, ha lesz egy Nagyi veledKép

Gwen
gwendoline
 
 


Sziasztok!

Mon,
Koltozkodessel hogy alltok?
Errol a telefontarsasagrol meg sosem hallottam.

Mandarin/Ildi,
En is az esti gepet ajanlanam. Nagymama az nagyon jo. En amikor nekivagtam az elso hosszu repuloutnak akkor az en lanyom 9 honapos volt, a nagyobb pedig 8 eves. Mi akkor az esti fel tizes geppel mentunk San Francisco-bol. En felszallaskor adtam neki cumis uvegbol tapszert, igy nem volt gond a fulevel. Kicsit nyugosebben, de hamar elaludt. O szerencsesen majdnem vegig aludta a repuloutat Londonig. Remeljuk a te fiad is jol veszi majd az akadalyt. Mon mindent nagyon jol leirt, nem is lehet mast irni Kép

Gwen,
nagyon jol hangzott a kolbaszsutes es a seta Kép
Elokerultem megint. Mostanaban sok minden kozbejott.
A lanyoknak a baratok kulonbozo nemzetiseguek: van aki Ausztraliabol, Tuneziabol, Szaud-Arabiabol, Vietnambol, Indiabol..jott, van aki itt szuletett. Tehat eleg osszetett a csapat.
Programokat fokent majd a nyarra tervezunk, mikor vege a sulinak. De van egyutt mozizas is.

Bercsi,
Pecs az nagyon jo hely Kép En ott szulettem. ott is eltunk, 4 es fel eve jottunk ki az USA-ba, mi a nyugati parton lakunk.
Udv. itt.

Angi,
miota nagyon jo az ido, azota minden nap lent vagyunk. Majd hazajovunk es furdes, vacsi. En pedig este 8:30-tol ket-harom baratnommel 1 - masfel orat jogging-olunk. Igy sajna mostanaban egyszer sem jutottam netkozelbe pentekenkent. Kép

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!

Jo regen nem jartam erre, elegge lefoglalt a koltozes. Meg mindig van egy csomo doboz amit nem tudtam kipakolni Kép A gyerekek elvezik a kulon szobat, Flora a kertet is, Adorjan nem mer kimenni mert fel a bogaraktol, de remelem ez majd idovel elmulik.
Hogy van mindenki?
Itt olyan hideg van hogy meg mindig megy a futes! Az oslakok szerint azert ennel joval melegebb szokott lenni mar ilyenkor, hat remelem hogy nem csak vicceltek Kép
mon
 
 


Kedves Anyukák!

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni Ausztriában, elsősorban Bécsben élőktől. Szeptember elsejétől ott fogunk élni, a férjem fog kint dolgozni. Előreláthatólag legalább másfél évig ott leszünk. Van egy másfél éves kislányunk, és egy öt és fél éves kisfiunk.
Amiben a segítségeteket kérném: szeretnénk tervezni a kiköltözésünket, és információkra lenne szükségünk:
hol érdemes Bécsben lakást bérelni, milyen árak vannak, milyen rezsivel lehet számolni, kérnek-e kauciót, és ha igen, mi a szokásos összeg, érdemesebb-e bútorozatlant bérelni és pl. az Ikeából olcsón berendezni..... Egy dolog érdekelne még nagyon: állást kapott a férjem (és nem ösztöndíjat), és azt szeretnénk tudni, legjobb tudomásotok szerint a gyerekek után milyen szociális kedvezmények vannak.

Előre is köszönöm a segítséget!


Manka
mankazs
 
 


Sziasztok, ki merre jar?

Nalunk beutott vegre a jo ido, mar nagyon is jo, be kellett szerelni a legkondit.
Kozben Flora beleugrott egy vasba, en belenyultam a turmix kesebe, a parom 3 napig turmixon elt mert fajt a nyelocsove, vegul Adorjan biciklivel arokba borult es eltorte a konyoket. Mindezt 4 napon belul alkottuk...De mar alakulunk Kép
Remelem mindenki jol van, irhatnatok Kép

Moni
mon
 
 


Sziasztok,

Moni,
Kép Szegeny ti. Adorjan konyoke Kép Flora vasba ugrasa Kép Turmix kesbe nyulas Kép..... Nem hangzanak kellemesen.
A jo ido az jol hangzik Képb
Hazat sikerult mar belakni? Gyerekek elvezik a nyarat a csaladihazban?

Mostansag nem jut erom netezni Kép Nalunk is tombol a nyar, s szinte nincs nap program nelkul. Ami nagyon jo, hisz a lanyok nem unatkoznak, de igy estere marad a hazi munka. Kép

Hamarosan elutazunk Magyaro.ra es csak aug. kozepen jovunk vissza. Kép A lanyok mar nagyon varjak, jovo heten utazunk. S vegre valahara az egesz csalad egyutt. Kép Most epp ajandekokert rohangalok maradek szabadidomben Kép

Tobbiek???? Mindenki nyaral?

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!
Mi (még) nem nyaralunk. Itt tombol a... vihar, országszerte és itt ülök a gyapjú kardigánomban, mert azért befüteni már mégsem akartam Kép Azért sikerült még beszorítani egy kirándulást, mielött ránk zúdult volna az égáldás.
Két hét múlva repülünk Németországba, anyukámhoz. Három hétre, remélem ott tényleg nyár van!

Móni,
Meggyógyultatok, ugye? Kép

Kati
kat_ica
 
 


Kati,
Frankfurtban nincs nyar, az tuti! Meg nem is volt az iden egyetlen meleg nap sem! Most epp szelvihar van, es neha esik is! A kardiganodat ne hagyd otthon!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
köszönöm szépen a biztatást. Pedig abban bíztam, hogy Lili végre kap egy kis színt Kép
Ez Frankfurt am Main?

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok!

Andy, de jo nektek hogy mentek haza Kép

Kati, alakulunk Kép

A haz belakasa alakul, Zoli rakapott a fafaragasra es csinalt szepen lekerekitett deszkakat, amibe kampokat rakott es most azon lognak a serpenyok, szurok ilyesmik, tok jo Kép Megjelentek a kis paradicsomok es cukkinik is a kertben, Flora minden nap simogatja oket hogy jol nojenek Kép)
Adorjan meg mindig fel a bogaraktol, alig lehet kicsalni, pedig kene neki a napsutes, a D vitamin...

Angi ti merre jartok??

Moni
mon
 
 


Mon,
Nem semmik vagytokKépKépKép: Nem hangzik jol amik veletek tortentek.

HazbelakasKép

Andy,
Jo utat!!!

Mi nemreg jottunk vissza, 3 hetet toltottunk otthon. Jo volt csak irto sokat utaztunk.
Gyerekek jol vannak. Fiam nagyon hianyolta az ovis tarsait, ittheni dolgait..., mikor visszajottunk tiszta euforikussa valt.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

Angi,
Orulok, hogy jol sikerult az utatok. Jo hallani rolatok. Kép

Mon,
Remeljuk Adorjan jol viseli a gipszet. Szegeny nem konnyu foleg nem a nyari szunetben.

Zsuzsi,
Kép ahogy hallom mostanaban sehol sem tombol Europaban a nyar.

Kati,
Jo utat!

Jottem elkoszonok a kovetkezo 3 es fel hetre. Holnap utazunk es majd csak aug. kozepe tajan jovunk vissza. Addig is kellemes nyarat mindenkinek es persze nagyon sok napsutest!!!!

Andysj
andysj
 
 


Andysj,

Köszi szépen. Nektek is nagyon jó utat! Kép

Kati
kat_ica
 
 


Sziasztok,

van itt valaki, aki Zágrábban, vagy Horvátországban él?

Pimpa
pimpa
 
 


Szia Pimpa!
Volt egy középiskolai osztálytársam, akinek szintén Pimpa volt a beceneve. Tudom, hogy kicsi a valószínűsége, hogy te vagy, de hátha. Pápán a Petőfibe jártunk, és 91-ben érettségiztünk.
Melinda
melcso12
 
 


Szia Melinda!
Nem ő vagyok sajnos :-(
pimpa
 
 


Hogy kerültél Zágrábba?
melcso12
 
 


Sziasztok LányokKép
Van itt Valaki, aki Svájcban él? Már jó régen irtam néhányszor de még nem akadtam új ismerősökre. Nekem két 10 hónapos Babám van Gergő és LiliKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Szia Doris,

Olyan jó kép van a profilodban! Muszáj volt leírni Kép Hasonlítanak egymásra a babáid?
Nem Svájcban vagyunk amúgy. Nekem is van egy Lilim Kép (Liliom), nemsokára lesz kétéves.

Kati
kat_ica
 
 


KaticaKép
Szia, de aranyos vagy, hogy megdicsértél MinketKépIgen, hasonlitanak is egymásra de azért nagyon különbözőekKép Gergő egy igazi "férfi"KépAkaratos, hisztis, csak Vele foglalkozzunk...stbKép Lilluskám maga a tolerancia és nagyon mosolygósKép Mostanában nagyon sokat kommunikálnak egymással és ezt hihetetlenül nagy öröm látni és megélniKép Persze Mi egy kukkot sem értünk az egészből, de azt már észrevettük, hogy mindig azonos módon szólitják meg egymástKép

Gratula a kicsi LánykádhozKép Nagyon szép neve vanKép Bocsi, nem tudok Rólatok semmit mert nem olvastam vissza a topikot... Mióta vagytok kint? Angol a férjed vagy magyar?

LányokKépBocsánat az OFF-értKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris,

Két öcsém is ikerpár (így mondják ezt?) - nosztalgiázom Kép Biztos nehezebb két babával, de én sok jó dologra emlékszem kiskorukból. És ha belegondolok, hogy Liliböl kettö lenne, két ilyen szuper kis emberke...

Hááát, férj az nincs. A volt barátom angol, Lili még nem született meg, amikor elment, de a szülöi életböl azért kiveszi a részét. Nem vagyunk rosszban, és Lilivel kapcsolatos dolgokat is meg tudunk beszélni (legtöbbet legalábbis).
Hét éve vagyok itt (pont a szülinapján). Egyelöre nem tervezünk hazamenni, bár néha nagyon hiányzik.

És Ti? Mennyi idöre vagytok Svájcban? A férjed magyar?

Szerintem itt minden téma ON Kép (külföldön élünk és anyukák vagyunk Kép)

Kati
kat_ica
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: