Új privát üzeneted érkezett!

Helló Panaszkodó Sorstársak!

Csikesz: Gyed Kép
Hardik: Sok utazás Kép
Bambika: pakolás Kép
Anyapoc: sok munka Kép

Én se lógok ám ki a sorból! Elmesélem, hogy jártam. Tanulságos. Tegnap elmentem "jó sok gyedem" nagyobbik részével bevásárolni a Sparba. Csomó címlet volt a pénztárcámban, csak úgy pakoltam ki az ezres címleteket a pénztárnál. A harmadik után megszólalt a pénztáros: "nézze csak, milyen ez az ezres!?" HAMIS VOLT! Ha az ember jobban megnézte tényleg látszott a színén, sőt a méretén is. De őszintén! Ti nekiálltok a Rossmann kellős közepén a babakocsi, pakoló és nyöszögő gyermeketek mellett vizsgálgatni a visszajárót???? Hát, ezentúl ezt fogom tenni, mert több mint valószínű, hogy itt adták. Na, de vissza a Sparba. Rendőrt hívtak, kötelességük. Fél óra alatt oda is értek. Adatok, átvételi elismervény, sztori elmesélése után közölték, hogy "akkor fáradjon be velünk a kapitányságra". Engem, a törvénytisztelő állampolgárt, a kismamát, az "erkölcsi példakép tanárt" képesek lettek volna beültetni a rácsos rendőrautóba. Csak azért úsztam meg a kocsikázást, mert nem volt gyerekülésük. Röhely. Egy ezres miatt! Na, mindegy lényeg, hogy ma reggel mehettem be tanuvallomást tenni. Nóra jó korán kezdte tehát a rendőrségre járást!
Szóval, lányok legyetek óvatosak! Pénzhamisítás nem csak a krimikben van!

Remélem, legközelebb, vidámabb hangulatban leszünk!

puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sanyarúsorsúak Szép NapotKép

Nekem továbbra sincs gyed-em, állítólag ma utalták, legkésőbb keddre meglesz. Személy szerint nem hiszem, mert kb 3 hete mindig azt mondják, hogy még két nap...

AnypocKép
Ez a visszér ramaty lehet. Nekem csak szülés után jött elő a sima, snassz hagyományos aranyerem, de épp elég volt azt kikezelni. Ez a szeméremtáji gondolom még kellemetlenebb.
Enyém apája megint elhúz a germánokhoz jövő hétre, így már megint egyedül maradok, tehát újra nagyszülőzés lesz. Boti élvezni, én kezdem rühellni ezt az örökös vándorcirkuszt, amit a ki-be pakolásaink csak tetéznekKépKép
Doki azért nem lát babát, mert még nem is voltam dokinálKépKép Jövő szerdán akartam menni, de mivel otthon leszek, ugrik a nagy találka a következő hétre. Ha sokáig húzom-halasztom, csak a szülőszobán találkozunkKépKép

RupetraKép
Azért nem kéne ám adni itt az ártatlantKépKépKép Na de komolyra fordítva a szót, elég kellemetlen szitu lehetett. Ilyenkor automatikusan elhiszik, hogy nem az illető hamisította? Röhögnék, ha ezentúl bevezetnék a rendőrautókba a babaülést, hogy a gyanús kismamákat rögtön magukkal tudják vinni az őrsreKépKép

KrisztaKép
Szóval azt mondod, az utófájásaimat emlegetni fogom majd egy darabig??? Pont ma reggel gondolkodtam azon, hogy azért ez a szülök-szoptatok női akció öléggé leamortizálja az ember testét. A hasizmom, emiatt aztán a hasam optikailag csak egy laza bőr és zsírhalmaz. A cicmerákok nem győznek engedelmeskedni a gravitációnak. Tomporom már rég nincs topformában, a combjaim viszont felhívják magukra a figyelmet, mert nagyok, és csúfak. Mindez egyetlen gyerek után. Gondolom a második bébi után a helyzet csak fokozódni fogKép

Megyek, kesergek még egyet a testem felett, aztán megsanyargatom egy kis mosogatássalKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Megint munka ezerrel,de azért szakítok egy kis idtKépKépKép!

Rupetra

Hát ez nem lehetett semmi!!!!KépKépKépAzért olyan dühítő,de én sem néztem volna meg....
Gondolom,elég kellemetlen lehetett...
Akkor mint tanú hallgattak ki?Kép

Csirkesz

De még milyen ramaty...
Aranyér is van,de most hallottam egy szuper homeós szert,azt akarom megvenniKép.
ApaKép.Akkor nálatok sem fenékig tejfel,de azért csak jó,hogy néha le lehet ereszteni a nagyszülőknélKép.Messze vannak?VándorcirkuszKép.Nálunk is van minden hétévég,mert anyuékhoz szoktunk menni,igaz Fűzfő nincs messze.Majd ha már nagyobbak lesztek,nem kell annyi cuccKép.Akkor majd csak a bicikli,a motor, a nagyautó....KépPLussz ez+az...
Doki:akkor én vmit félreolvastam,mert úgy értelmeztem,hogy voltál és még nem látta....
Tünetekkel hogy vagy?Kép
Utófájások:majd tudósítok.De hogy megnyugtassalak,az egyik kolléganőm szt ez nem feltétlenül van ígyKép!De a homeós szert itt is kiderítem és szedni fogom...
TestedKép.Olyan vészes?Nekem meg úgy összementek a cicik,hogy már nagyítóval kellett keresniKépKépKép!Egy méretet csökkent,most kettőt nőttKépKép!
De lassan úgyis a pocid viszi a prímetKépKépKép

Na megyek még dolgozni....

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok!

Már tegnap este is annyira akartam jönni, de a babanet olyan lassú és nehézkes volt, hogy nem mertem nekiállni írni, hátha elszáll az éterbe...

Anyapoc!
Húúú, ez a visszér nagyon kellemetlen lehet Kép, nem lennék most a helyedben. Mennyi idő alatt jön ez rendbe?? A homeós szer biztos használni fog. Én nagyon hiszek benne (mármint a homeopátiában), mert eddig mindig bejött... Az utófájásokra azért nem szedtem, mert álmomban nem gondoltam, hogy ilyen fájdalmak léteznek, és nem szereztem be bogyókat. Tudtam, hogy van utófájás, de az elsőre emlékeztem, ami semmi nem volt. Mindegy, majd ha lesz harmadik (távoli jövőben), akkor készülni fogok Kép.
Ha érdekel, akkor tudok küldeni neked mail-ben egy "Homeopátia és szülés" című néhány oldalas leírást és listát az alkalmazható szerekről.
Állás: Nem Bp-en lenne a munkahely, csak a székhely van ott. Egy német cégről van szó, szakmai tanácsadás a feladat. Nagyon rugalmas lenne az időbeosztás, és sok mindent itthonról lehetne végezni. Adnak kocsit, telefont, laptopot... szóval jól hangzik (még a fizu is).
GYED: Igen, állami juttatásról van szó, de ha a munkahely elbénázza a papírok küldését, akkor állambácsi nem töri magát, hogy utalhasson, neki is jól jön a lóvé Kép.

Rupetra!
Nem semmi lehetett ez a rendőrségi mizéria! Még az jutott eszembe, szerencse, hogy nem nagyobb (tíz-húszezres) címletről volt szó! Gondolom nem esett volna jól a hatalmas GYED mellett...

Csirkesz!
Úgy látom, a pakolászásnak még mindig nem érsz a végére Kép Kép.
Amortizálódás Kép. Ez a nők sorsa, bár azért én nem panaszkodom így két gyerek után. A cicik megsínylették + egy enyhébb narancsbőr, de a hasam pl. egész jó. Ha lenne időm sportolni, még biztos sokat lehetne javítani, na de mikor...

Szerintetek fogzás miatt belázasodhat a kicsi? Enikőnek ma reggel 37,8 volt a hője (hónaljban), de semmi tünet nem párosult hozzá, sőt a kedve sem lett rosszabb. Tippem sincs, hacsak nem a fogak...

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Szerintem ne aggódj a hőemelkedés miatt, ha más tünet nincs Enikőnél. Fogzás miatt úgy tudom, előfordulhat. Mondjuk, valószínű, hogy mire ezt olvasod már el is múlt neki. Elmúlt? Nem lehet, hogy csak melege volt?

Lányok
most csak gyors írok, mert Nóra pont felkelt. Jó 7végét mindenkinek! Nekünk elég jónak ígérkezik, mert mindkét napra van ebédmeghívásunk, megyünk babanézőbe és szülinapi partira is. Szóval mosogatás megúszva, pakolni is más fog helyettem.Kép

Na, puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk,most jöttünk anyuéktól,ott aludtunk tegnap és Bulcsú a jövő héten is ott fog,mert egyszerűen annyira feszítette a tempó,hogy nem jutnék el a bölcsiig sem réteKépKép.Na meg meg is fázott,így pláne nem mehetünk....


Kriszta

A visszérre vettem most egy kenőcsöt,amit ajánlottak,Varázsmogyoró(ha jól emlékszem,de most csak a altin neve ugrik be és lusta vagyok megnézni,merz még el van csomagolvaKépKép),ez jó egyébként aranyérre is.Úgy nézem,hatásos,mert tegnap óta kenem,de másként viselkedik a visszér..Na jó,pihentem is ma,nem voltam annyit talpon,de azért én ebben is hiszekKépKép.
A homeós dolgokban én is hiszek,mert eddig nekünk is bejöttek,hát majd elválik.A leírást megköszönném,mindig jól jönnek az infókKép.
Utófájások:én hallottam pár rémes dolgot,főleg ismerősöktől...Bár ma anyum is azt mondta,hogy velem kevésbé volt rossz,mint tesómmal.Hozzáteszem,velem alig volt pocakja és 6 kilót hízottKép.Talán attól is függ,mennyire tágul ki a méh....Hát a fene tudja,én felkészülök,mert az előzőtől is csillagokat láttam vagy 2 napig,de hogy leiizadtam minden szopinál,az biztosKép.
Hát én nem tudom,Te hol sínyletted meg a szülést,de ha Te panaszkodsz,akkor nekem is lehetKépKépKép!Na jó, a narancsbőrt nem látom,meg a ciciket sem,de azért még így is szuper az eredményKép.
Állás:hát ez tényleg jól hangzikKépÉs hogy érezte Apa,mit szóltak hozzá?Remélem,hogy sikerül!!Én drukkolok!
GYED:szerencsére nálunk ilyen nem fordul elő,nagyon lelkiismeretes a kolléganő,aki csinálja a gazdasági részt...Nem is tudom,mi lesz a sulival,ha ő egyszer nyugdíjba megy...Mert vagy 3 ember helyett(köztük a nyugdíjas gazdasági vezetőnk,aki már semmihez nem ért) dolgozik...
Fogzás:szt is lehet,bár nálunk nem volt.Ez meg amúgy is csak hőemelkedés,nem vészes.De előfordulhat,hogy mivel fogzás alatt legyengül az immunredszer,fogékonyabb a kicsi mindeféle nyavalyákra,ezért van,hogy sok babánál mindeféle kellemetlenségekkel társul...De remélem,már múlóban.Fogacska kint van már?KépKépKép

Rupetra

Hát akkor nektek is jó hétvégétKép!
Mosogatni hozzánk jöhetsz,ha hiányzikKép!

Puszi mindekinek,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Ma éjjel ismét belázasodott Enci, most meg sem mértem, de elég forró volt. Kép Tünetek ismét nem párosultak hozzá, és a kedve is jó. Hallottatok a 3 napos lázról? Lehet nálunk is az?

Anyapoc!
Remélem Bulcsúnál nem komoly a betegség, és hamar kilábal belőle! Jobbulást kívánok!
Repítem a homeós irományt!
Apa úgy érzi, jól sikerült az interjú, de mostanában elég pesszimista... Próbálok lelket önteni belé, de a mostani munkahelye teljesen kikészíti. Jó lenne, ha összejönne a váltás!

Na megyek is, mert hulla vagyok...
Szép napot holnapra mindenkinek!

Kriszta Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép

Iromány megjött,köszi,majd kezdem tanulmányozni,hogy mit is szerezzek beKép.
LázKép.Nekünk is volt,valóban a láz alatt nem voltak tünetek,de ha utána bepöttyösödik,akkor ne csodálkozz és akkor tuti az volt!Szóval azt akarom így kora reggelKép mondani,hogy 3 nap láz,aztán kiütések,ez vmi vírus.Reméljük,tényleg "csak" ez.Egyébként ez anno Bulcsút sem viselte megKép.Minden esetre jobbulást!Kép
Állás:hát ilyen körülmények között én is remélem,hogy sikerül váltani,mert iszonyat lehet olyan helyen dolgozni,ahol nem érzi jól magát az emberKép.Mi is Apa foglalkozása?KépÉn is ált. egészséges pesszimista vagyokKép.Úgy szoktam mondani,inkább felkészülök a rosszra és akkor kellemes csalódás ér,mint hogy beleéljem magam vmibe és utána csak a kudarcKép.Gondolom,nálatok is ez a helyzet..Kép

Na megyek,mert éhesek a gyerekekKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Szia Kép. Most már tuti biztos, hogy a 3 napos láz nevű betegség kapta el Encit, mert stimmel a napok száma is, és délutánra a kiütések is megjelentek Kép. De iszonyú sok... Ha nem tudnám, hogy miről van szó, biztos rohantunk volna az ügyeletre. Nem emlékszel mennyi idő alatt múltak el a pöttyök?

Apa foglalkozása építészmérnök, és kivitelező cégnél dolgozik (ép. vezető). Nagy a hajtás, stresszes a munka, szóval minden ami egészségre ártalmas...Kép Nem nyugdíjas állás. Minél előbb dobbantani kell, nehogy a megkeresett lóvét gyógyszerre és orvosokra kelljen költeni!

Pusszancs:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a pici?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így betoppantam, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a bébi?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a bébi?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Jaj bocsi, már nagyon késő van én meg itt bénázok. :$ Kép
anyatigris2
 
 


MamikKép
Vagyunk ám mi is, ha majd egyszer több időm lesz-az nem tudom mikor leszKép-ígérem hosszabb hozzászólást is intézek majd..
Csakhát Joci egyre kevesebbet alszik-ellenben egyre többször igényli, hogy szórakoztassamKép
puszka
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép

1-2 nap,ha jól emlékszem,de addigra biztosan halványulnia kell.De szt nagy gondot nem okoz,nem viszket stb...De legalább tudhatod,hogy tényleg azKép.Ez is vmi,nem?Kép
Apa:látod,milyen tök vagyok?Pedig még mondtad is,hogy ő tervezte a Tieteket is(vagy erre rosszul emlékszemKép?)...Szóval az tuti,hogy ha strapás,akkor dolgozzon vki más!Kép.Aztán meg mindig azt a lovat ütik,amelyik húz...gondolom,ez sem különbKépKép.

OrsikámKép

Hát majd gyere!KépKépHa más nem,akkor majd télenKép!

na,ennyire futotta,nem rég értem haza és hulla vagyok.Régen volt már reggel 7,amikor elindultam otthonról...Kép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Sziasztok!

Ez a hétvége gyorsan elröppent! Rengeteget bűnöztem kaja téren. Tudjátok még mindíg norbizok. Kép
Ma jó nap volt. Utolértem magam a házimunkában. Mosás, mosogatás, porszívózás, WC, fürdő.... minden megvolt.Kép Kép Kép Nem vállalok mást, mielőtt hívnátok!Kép

Kriszta, Anyapoc
Mi ez a betegség? 3 napos láz? Nem hallottam. Valami vírus? Nem is mentetek vele orvoshoz?

Kriszta
Hogy vannak Enci pöttyei?
Megértem a párod. nem is tesz jót a stressz. Amúgy is azt mondják 7 évente érdemes munkahelyet váltani, hogy az ember ne tunyuljon el. Õ hány éve építésvezető?

Anyapoc
Hogy van Bulcsú? Meggyógyult? Bírjátok egymás nélkül?
Készülj!!! Nemsokára itt a kánikula! Pihenj sokat, mert az aztán nem tesz jót a visszérnek.

Csirkesz
Orvos?

puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!!!



Elösször is köszi mindenkinek a házassági évfordulos ötleteket ,vettünk italt virágot és pénzt adtunk amit arra költenek amire akarjákKép


Ti hogy vagytok? Nálunk a Kevin már közel 2 hónapja beteg Kép Tüszöemandula gyulladása van amire már a harmadik fajta szirupot szedjünk ,de lassan de biztosan gyógyulgatunkKép
aanita
 
 


Sziasztok!

Rupetra

Ha jól emlékszem,a három napos lázat vírus okozza(talán egy rotavírus).A tünetek jellegzetesek,mint Encinél,3 nap láz,aztán pöttyök.Én anno vittem Bulcsút,mert ugye nem nagyon tudtam,mi van,de mivel se torka,se semmilye nem volt bedurranva(nyáronKép),a dokinéni is erre tippelt és mondta,hogy hamarosan jönnek a pöttyök...és jöttekKépKép.Igazság szt nincs is vele teendő,mert a pöttyök is elmúlnak nyomtalalnul.Ne nagyokra gondolj,csak apró,gomnbostűfejnyiek,legalább is így emlékszem...
HázimunkaKép.Nem is kell többet vállalnod,nekem ennyi pont elég leszKépKépKép!
Szóval megint jókat ettél!Affene...Nekem lassan nem sok kedvem lesz enni,de ez meg is látszik,mert vagy egy hónapja nem is hítzam...ennek azért örülök is,mert így talán tartom a versenysúlyomKép!
Bulcsú már sokkal jobban van,orra szinte elig folyik,nem is tudom,mi volt ez,talán a nagyon hideg idő eredménye.Lázas egyáltalán nem volt,az volt a szerencse.Na meg kéri naponta kétszer a C vitamint és a lándzsás útifű szirupjátKép.Ha akarnám sem tudnám elfelejteniKépKép!Megveteti magánakKép!
Nagyon hiányzik,tegnap este már majd' megbolondultam.Így ma este meló után leugrottam még 2 órára,most értem haza,mert azért kell egy kis feltöltődésKép!
Kániklua...ne is mond,már elterveztem,hogy hétvégén felavatom a kismama fürdőrucitKépKépKép!Bár asszem a vizet most kihagyom...
Nóra?Mit produkál?Nem kápráztatta el az ismerősöket a hétvégén vmi új mutatvánnyal?KépIlyenkor olyan gyorsan fejlődnek!Kép

Anita

Örülök,hogy jól sikerült a házassági évfordulú anyukádéknak!Kép
Szegény KevinKép.Remélem,most már meggyógyul...úgy tudom,volt egy csúnya járvány,ami ilyen tüszős mandulagyulladással járt.Nálunk nem egy gyereknél a suliban tüdőgyulladással végződött...Ez az év úgy látszik,ilyen...De gyógyuljatok mihamarabb!!!!KépKép

Többiek?

Tényleg,Csirkesz volt dokinál?????KépKép

Pusszancs,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Örülök, hogy Bulcsú meggyógyult!Kép Egy kis c vitamin túladagolás sosem árt! Kép
Hétvégére mi is terveztünk strandolást. Remélem, most nem fog fújni a szél, mint múlt vasárnap. Nórának már meg kellene ismerkednie a Balcsival végre!
Mellesleg Kép Nóra tegnap FELÁLLT!!!! Kép Még annyira nem biztos magában, mert csak rajtam, vagy apán kapaszkodik fel, de ügyeskedik, meg persze szól is, ha valami nem tetszik neki.Kép Aztán meg az evés terén ügyeskedik nagyon. Harapja már a pipihusit is! Tudod, ahogy anno a királyok a nagy libacombot, ő úgy tépi a kis fogaival a filézett sült csirkét.Kép
Te pocaklakód hogy bírja a meleget? Alszik, vagy pörög?

Anita

Én is örülök, hogy jól sikerült szüleidnek a neves ünnep. Aztán csak kérjétek számon, hogy magukra költötték-e a pénzt! Nem ám ezzel is az unoka(kák) járnak jól.Kép Tényleg, nálatok Kevin az egyetlen unoka? Jobbulást szegénynek!!!

Csirkesz, Móranya
Merre jártok?

puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Beköszöntött az oviszünet is, így ritkábban tudok jönni. Egy pillanat szabadidőm sincs, de ezt nem panaszként mondom, mert úgy élvezem az Ákossal való időtöltést Kép. Olyan jókat lehet vele társasozni, kártyázni, beszélgetni... Meg Enikő is egyre hosszabb időszakokat tölt fenn. A pöttyei különben (hogy kérdésetekre is válaszoljak), mára már jelentősen halványodtak, de még nem az igazi...

Anyapoc!
De jó, hogy Bulcsúnál nem jött ki jobban a betegség!!!!! És jól látom??? Õ maga kéri, hogy bevehesse a lándzsás útifű szirupot???? Ákosba úgy kellett mindig beleerőszakolni, és én is csak azért bírtam lenyelni, mert tudtam, hogy használ.
Igen, jól emlékszel: Apa tervezte a házunkat Kép.

Rupetra!
Ezt a 7 éves munkahely változtatásos dolgot már én is hallottam, és valami van is benne... Bár Mo-on ez nem olyan egyszerű. Férjem öt éve építésvezető, de ennyi elég is volt ahhoz, hogy az egészségén rontson. Ha így folytatódna, akkor 35 évesen tuti lenne a szívinfarktus Kép.
Nórának gratulálok a felálláshoz!!!! Ügyike Kép Lehet, hogy néhány hét, és futhatsz utána Kép Kép Kép?
A jóevő kislányodat irigylem! Hogy csináltad? Van valami titkod? Enikőnél nem zökkenőmentes a hozzátáplálás, alig akarja enni a gyümiket, főziket! Ákossal nem volt ilyen gondom, de már nem is emlékszem, hogy volt, hogy csináltam. Egyenlőre a jelmondatom: "Csak semmi erőltetés!" Aztán majd meglátjuk, hátha a kisasszony ráérez az ízekre Kép!

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!!


Hát a tegnapi nap is egy kész horror voltKép


Rggel felkelt a Kevinke,rakom tisztába és képzeljétek a kukiján van egy nagy csómo, és olyan volt mintha kifordult volna ,gondolhatjátok pánikroham (én részemröl)hamar riasztom apát bevittük az urologiára és ott átmosták a kukiját mert összeszedett egy bacit vagy valamivel megsértetteKép ez nem derült ki kaptunk rá kenöcsöt + kamillával kell borogatniKép

Na az hozzá teszem én annyira megijedtem hogy hogy ha ránéztem a ygerekre csak ugy zokogtamKép

Akis három éves gyerek meg olyan aranyos volt még Õ vigasztalt engemKép

Na már kezdek tisztára bezsonganiKép( persze sok minden összejött ezért , hétvégén akkorát esett hogy mindkét lába könyöke kész harci sérült, hétfön visszavittük a doki nénihez ott azt monták még mindig szedjük az antibiotikumot,erre tegnaop ez az esetKép még mi jöhet?Kép
aanita
 
 


Sziasztok!

Rupetra

Na,nem hiába kérdeztemKép.És nem is dicsekedsz,úgy kell belőled kihúzni,hogy Nóra ilyen ügyes???KépKépKépGratulálok!Ezek a lányok milyen gyorsak tudnak lenni!Kép
A hozzátápláláshoz is gratula,akkor nem kell a kisasszonyt noszogatniKép.Remélem,majd nálunk sem lesz gond,bár egyenlőre annak is örülni fogok,ha a szopi menni fogKép.És Nóra most milyen arányban szopizik és eszik darabosat?
Meleggel nincs gondom,mert amikor bejövök a suliba,még hűvös van,amikor eljövök,már hűvös vanKépKépKép.Egyébként nagyon türelmes a kis Anygalom,eg yzokszava sincs,csendben,nyugton van.Talán azért is,mert annyit rohangálok,hogy ez a sok ringatás tetszik a fenekénekKép.Bezzeg este,amikor eldőlök,akkor azért beindulKép.De éjjel is nyugodt,remélem ilyen lesz kint isKép.
Igazság szt én anno Bulcsúval sem szenvedtem meg a meleget,vhogy fel sem vettem...vagy nem volt meleg?KépKép

Kriszta

OviszünetKép.Akkor végre van fiad isKép!Én is úgy szeretm,hogy lehet velük beszélgetni,játszani,jó társaság,szóval olyan jóKép.
Lándzsás útifű:háát,nem tudom,mert amikor a gyógyszertárit adtam,azt nem csípte annyira,de anyum a múltkor a Dr. Teiss félét kapta csak,az ezek szt nagyon finomKépKépKép!Kóstoljátok meg azt,igaz,1000 FtKép.
Pöttyök:örülök,hogy múlnak,ezek szt jól tippeltünkKép.
Mi ez a 7 éves munkahelyváltás?Ez olyan,mint hogy 7 évente jönnek a gondok egy kapcsoltaban?KépAkkor én ezért megyek GYES-re...?KépKépKép


Anita

Hát akkor megint jobbulást KEvinnek,biztos nagyon ijesztő volt a látvány,én is megijednék egy ilyentől.De azért csak ne aggódt túl magad,az sem tesz jótKépKép.

Na mentem,mert nyitunk!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Minden babának gyors gyógyulást kívánok! Csak egy gyors bejelentkezésre van időm,sűrü a program. Anyóspajtás beosztja az időmetKép. Visszaszámlálás elindult. Még 14 nap a kiírt időpontig. De én már most mennék szülni. Már minden bajom van.

Puszi mindenkinek, még később megpróbálok írni!

Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Anita!
Szegény Kevin! Kép Remélem gyorsan rendbe jön! Aztán elfelejthetitek az elmúlt rossz időszakot!

Anyapoc!
Te még mindig érettségiztetsz? Kellett annyi szegény diákot megvágnod ! Kép Kép Kép Kép Kép A kis pocilakó meg a biológia tudora lesz!!! Kép
Én nem is tudtam, hogy van gyógyszertári l. ú. szirup! Mindig a dr. Theiss félét vettem horroráron... Az sem ízlett Kép.
7 év: Ez biztos valami mesebeli motívum Kép! Olvastam valahol, hogy kb. 5-7 évente kell munkahelyet váltani ahhoz, hogy az ember optimálisan fejlődjön a szakmájában, és ne fásuljon bele abba, amit csinál. Ennek mondjuk akkor nincs sok értelme, ha szereti a munkahelyét és a kollektívát. Ilyenkor kockázatos is váltani...

Bambika!
Akkor lassan kezdhetünk is szorítani! Értesíts ám bennünket! Ha adok mobilszámot, dobsz egy SMS-t?
Anyóspajtás miért a Te idődet osztja be?????? Nem szép tőle...

Puszi:
Kriszta
Akkor

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Remélem, mára már teljesen meggyógyult a lányod is és ő is beszáll a jó kis játékokba! Én már alíg várom, hogy én is olyan jól el tudjak játszani Nórával, mint te Ákossal. Már most is rengeteg játékunk van, de azért pl. a kukucs nem ugyanaz, mint pl. egy memória. Kép Ma képzeld azt játszottuk, hogy ő etet engem, tudod ahogy a kanalazást gyakorolta. Ari volt nagyon.Kép
A hozzátáplálás miatt ne aggódj! Lehet hogy a nagy meleg miatt nem is kívánja annyira a kaját. Próbáld meg esetleg a leveket, Hippnek van rengeteg féle. Nóra az alma-szőlővelt imádja. Biztos ügyeskedik majd Enci is. Jó a jelmondatod, én is ezt követtem. Egyébként szerintem az egész gyereknevelés semmi más, csak egy hatalmas türelemjáték. Én egyébként kb.2 hét elteltével újra próbáltam azt amit elsőre nem fogadott el és ez működött. Majd írj a fejleményekről! Hányszor szopizik Enikő? Miket evett már?

Anyapoc
Írtam volna a fejleményeket kérdés nélkül is, mert hát az ember büszke a lányára...Kép de ha már kérdezted...Kép
Kérdezted a szopizást. Nóra még háromszor szopizik: reggel, du. és este. De mivel egy nagy zabagép 5x eszik szilárdat is. Ma vacsira lenyomott 3és fél virslit.Kép Tök örülök, hogy már nem is kell nagyon külön pepecselni neki. Már egyszerűbb megjegyezni, hogy mit nem ehet. Kíváncsi leszek, mikorra sikerül leszokni a szopiról. Te meddíg szoptattad Bulcsút?

Aanita
Szegény Kevin.Kép Mindíg van valami szegénnyel! Ahogy olvastam leveled, az jutott eszembe, hogy hát ez nem lehet igaz! Hallottál már a feng shui-ról? Õsi kínai térrendezési módszer, ahol a lakást és az egyes szobákat is un. bagua területekre osztják, az egyik ilyen terület az egészség. Azt lehet, hogy meg kellene erősíteni nálatok, hogy ne legyen annyit beteg a gyerkőc. Ez az egyik hobbim, ha gondolod adok ötleteket!
Jobban van már Kevin?

Bambika
Mibe szól bele anyósod? Ne hagyd ám, hogy a fejedre nőljön! 14 nap már semmiség!
Drukkolok előre is! Aztán ha valami történik, hamar tudasd velünk, nem ám hetekig hagysz minket a bizonytalanságban!Kép

puszi mindenkinek
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


AanitaKép
Kevinnek hiperszupergyors jobbulást, fel a fejjel, minden rossz periódus véget ér!
pusza mindenkinek

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Rupetra!
Enikő már újra a régi, a játékokba pedig annyiban száll be, hogy mindent megkaparint, ami ahhoz kell Kép. A memóriát ne is emlegesd! Ákos mindig olyan csúfosan legyőz, hogy csak na... Pedig nagyon összeszedem magam, de neki nagyon-nagyon jó a memóriája és a vizuális képessége!
Ez a "két hét múlva újra próba" jó ötlet, azt hiszem alkalmazni fogom! A levekre nem akarom rászoktatni, mert a vízivás híve vagyok Kép. Egyébként napi négyszer szopizik (reggel, dél, délután, este), és kétszer kap egyebet (délben főzi, délután gyümi). Most ott tartunk, hogy alma, barack, banán és ezek keverékei a gyümik közül, krumpli, répa, saláta, sütőtök a főzik közül.
A 3,5 virsli nem semmi! Kép Még rajtam is kifogna...

Kirri!
Mi ez a villám hozzászólás?????? Merre jártok?

Ma felpakoltam a két gyerkőcöt + a fél házat Kép, és meglátogattuk Balatonfüreden a barátnőmet és a négy hetes kisbabáját. Nagyon édes, és olyan furcsa, hogy ilyen pindurka... Pedig Enikő is hat hónapja ekkora volt! Csak azt már elfelejtettem Kép.

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Küldök sms-t vagy e-mailt ha megadsz számot vagy címet!

Lányok kétségbe vagyok esve! Tul vagyunk az első hisztin, ami odáig jutott,hogy Bence összehányt mindent. Annyira sírt, semmi nem használt nem hagyta abba. Végül beraktam a fürdőkádba ott megnyugodott. Van valakinek bevált ötlete hogyan lehet megszüntetni???

Bambika aki tanácstalan,de nagyon.

KépKépKép
bambika
 
 


Hát én sajnos nem tudok ,de nekem is jól jönne:-)
aanita
 
 


Bambika!

Szerintem a hiszti egyetlen leszerelési módja, ha nem veszel róla tudomást. Egyszerűen levegőnek kell ilyenkor nézni a gyerkőcöt. Nagyon nehéz ezt tenni, és az ordítást-visítást hallgatni, de hosszú távon megéri. Ákos egyszer fetrengett-ordított a Kossuth utca közepén kétévesen, akkor rájött, hogy nincs értelme, mert nem figyeltem rá. Kellemetlen volt a szituáció, de csak egyszer kellett túlélni. Leültem egy padra és türelmesen vártam...

Mailben küldök telszámot, OK?

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Végre kicsit itthon is vagyunkKép,így van időm pár sort írni...
Sajna még a jövő hetem horror lesz,nem nagyon tudok majd jelentkezni,de utána elkezdődik az igazi szabadsáKépKépKép!
Képzeljétek,nálunk még most szombaton is volt érettségi,bár abban éppen nem voltam érdekelt...de volt helyette délelőtt tanévzáró,na meg este egy bankett,ami viszont nagyon jól sikerült,sokat beszélgettünk a gyerekekkelKép.Így azt is megtudtam,hogy félnek tőlem...KépNa jó,ők utolsó évre kaptak meg egy nagyon gyengekező tanárkezdemény után...KépKépKépDe azt mondták,nem volt olyan vészes..Kép
Ma voltunk a Kabóciádén,rengeteg játék volt és nagyon meleg..KépKépBulcsú mindent kipróbált ,de a bábjáték megtekintésére nem tudtam rávenniKép.A játékok érdekesebbek voltak..és nem akart mident megveteteniKép!
Voltam dokinál is(oda sikerült eljutniKép),méhszájjal miden rendben,meghallgattuk a szívhangot,megnézte a visszeremet és elcsodálkozott,hogy érdekes,pedig a lábamon nincs isKép!(szóval megnézte a lábamatKép)
Beszélgettünk a Streptoról is,ő is azt mondta,annak örüljünk,hogy tudjukKép.

Kriszta

Na,hogy vannak Enci pöttyeiKép?Örülök,hogy már újra a régiKép.
Érettségit sajna nem én szabályzom, a bukottaimat meg nem én fogom már vizsgázatatniKépKépKép!De még bőven van mit csinálni...Leírtam a múltkor a páromnak két napomat,azt írta,nem is tudta követniKép!Hát én se...
Elmondhatom majd,hogy mindkét gyerekem érettségizett márKép!Bulcsúval is végigcsináltam,az persze nem volt olyan fárasztó...
7 év:na igen,ha valaki szereti a munkahelyét,akkor nem megy tovább,de ott tud továbblépni,vagy vmi másba belekezdeni és biztosan ez is használ....
Apropó:van már hír az állásról??????
Vízivás:én is ennek a híe vagyok és Bulcsú pl. ha igazán szomjas,akkor vizet kér,nem fogad el üdítőt...
MemóriaKépKépKép.Hajrá!Egyébként eszméletlen,hogy milyen agyuk van ilyenkor!Komolyan vétek nem foglalkozni a gyerekkel...szt sok kisgyerek képességei itt dőlnek el,mert ha a szülők nem foglalkoznak vele,akkor ez szépen elsatnyul....

Rupetra

Nem semmi Nóri hasaKép!Rajtam is kifogna ennyi virsli...bár most...KépKépKép.Jó étvágya van a kisccsajnak,az tuti!Kép
Én is örültem,amikor a pepecseléstől megszabadultam,bár nem volt nagy gond,csak az vhogy olyan más,amikor a mi kajánkat eszi...Na azért volt,amit neki másként csináltam,de hamar átálltunk mi is...
SzopiKépKép.Csak így tovább...Bulcsú 17 hónapos koráig szopott,igaz ez a végére azt jelentette,hogy csak reggel és kb. 3 korty,aztán már minden érdekesebb volt...Az is talán az összebújás miatt,de azért kortyolgatott.Aztán egyik reggel egyszer csak nem kérte,hiába kínáltam és ott lett végeKépKép.
1 éves kora körül este-reggel(plussz hajnal),aztán a hajnaliról leszoktattam,mert mentem vissza dolgozni és elég gáz volt,hogy 6-kor 5 perc szopi(nagyon gyors volt a fiatal úrKép),aztán 7-kor megint...KépÉn meg ugye már nem tudtam visszaaludni,míg ő simán beájult a cicin még..KépDe nem volt gond..Aztán először érdekes,hogy nálunk az esti maradt el és a reggeli maradt megKép.

Bambika

Hogy vagytok?KépAnyósnál ne hyagd magadKép!!!!!
Hiszti:az én módszerem az volt,hogy amikor nekiállt,akkor vagy beküldtem,vagy bevittem a szobájába és rácsuktam az ajtót(persze ki tudott jönni).És ugye közöltem vele,ha megnyugodott,észhez tért,akkor kijöhet.Nagyon szépen bevált,mert kb. 2 perc múlva már játszott és el is felejtette,hogy mi történt.Utcán persze problémásabb a dolog,de nekünk ott nem nagyon volt gondunk.Ha volt,akkor én is hasonlóan cselekedtem,mint Kriszta,nem vettem róla tudmást.szépen kézenfogtam az üvöltő gyereket és sétáltunk arra,amerre dolgunk volt.Biztos hülyének néztek,hogy hagyom sírni a gyereket,de ugye egyszer csak abbahagyjaKép.Remélem,nálatok is azért sikerült már vmit bevetniKép.Egyébként nálunk is ment kékülésig,lilulásig,de azért hányás nem vol,ami ugyan ijesztő,de szt simán bele tudják magukat hergelni annyira,hogy aztán ez lesz a vége...
Aztán a drukkok mennek ám!!!!

Kirri

Aki mindig csak igéri,hogy majd jön bővebbenKép...

Anita

Remélem,Kevin már jobban van!!!!Kép

Csirkesz,Móranya??????

Puszi,mentemKép,Anyapoc

anyapoc
 
 


Ez volt a pár sorKépKépKép....

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nincs ihletem. Majd holnap többet írok. Lefáradtam a 7végén. Na nem vészesen, csak sok volt a program meg a pakolnivaló. Megjártuk Bécset, Balatont, éttermeket, rokonokat.
KépMa összefutottunk Csirkeszékkel a strandon!Kép

Anyapoc
Jól értem? Alíg múlt el 1 éves Bulcsú és visszamentél dolgozni?
A védőnőm is azt mondta, hogy a reggeli szopi maradjon meg legtovább. Te tudsz valamit!Kép

puszi
holnap bővebben jövök
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Rupetra

Igen,én akkor szeptemberben már dolgoztam és anyósom volt GYES-en Bulcsúval,így szerencsére azért még 1 évet otthon tölthetett.Kép.Nem vagyok munkamániás,de otthon ülő típus sem,de ez így volt jó és semmiféle lelki törést nem okozottKép.Sőt....
Most azért tovább tervezem a kimaradást,mert azért mégis csak két gyerek,na meg Apa sem lesz ugye itthon és azért minden héten lesz dolgunk PestenKépKép.
Reggeli szopi:háááát,nem tőlem függöt,Bulcsú akarta így ,én semmiben nem befolyásoltam sosem(kivéve a reggel 6-os két kortyotKép),de ezek szt ő is tud vmitKépKép!Egyébként az jó ezek szt?Mert nekem meg sokan az estit emlegették....
Na majd gyere bővebben!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc

Mivel csak Te vagy talpon a vidéken, csak neked írok.Kép Nem tudom miért jobb a reggeli szopi, talán reggel jobb az a fajta tápanyag vagy azért, hogy nehogy megszokja az evés-ivás közbeni elalvást?
Pesten mi dolgotok lesz minden héten? Jön apa?
Nincs még vége az évnek? Úgy hallom legtöbb suliban a héten ejtik meg a tantestületi zárót. Nálatok mikor?
Jártok majd Bulcsúval strandra? Ha igen, hová?

na, ez sem valami bő, de velünk semmi különös nem történt ma

puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiszti leszerelési tanácsokat!
Kriszta várom a tel. számot!
Anyapoc köszi a drukkokat!
Bence megismerkedett a balatonnal,érdekes neki nem hideg a víz. Alig tudtuk kiimádkozni belőle,ma is oda akart menni,így újra a strand volt a program. Nagyon elfáradtam.

Megyek is aludni.
Puszi, Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


Bambika!

Nem találtam mail címet a profilodban!

Pussz (este majd jövök):
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta!

Már beírtam!

Szia!

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Bambika
Nóra is a hétvégén ismerkedett meg a Balatonnal. Neki is nagyon tetszett. Addíg maradt a vízben, míg lila nem lett a lába a hidegtől, de még maradt volna, ha rajta múlik.
Remélem azért egy ilyen strandolásos nap után Bence is elfárad, nem csak te!Kép Még jó, hogy Nóra még nem tud beleszólni abba, hogy mi legyen a program.Kép
Lilla bírja még a pocakban?

Hardik
Régen írtál magatokról! Mi hír állás ügyben? Mostanában miket eszik Enci?

Csirkesz
Remélem a héten már bejelentkezel!Kép Orvos? Aztán majd egyeztessünk strand ügyben. Én most pár napra elvonulok dédizni vidékre, pénteken itthon pakolok és 7 végén Pest, de jövő héten akkor talizhatnánk Almádiban! Részedről is áll még a dolog?

puszi mindenkinek
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Villámgyorsan pötyögök pár sort, mert 10-kor szerverleállás lesz Kép.

Anyapoc! Kitartás még ehhez a "horrorhéthez", aztán jöhet a pihi Kép.
Állás ügyben még semmi Kép, pedig már a hétvégére ígérték a választ... Ha egyáltalán reagálnak valamit, már azon is csodálkozni fogok, mert mostanság ez nem divat.

Hétvégén mi is strandos programot csináltunk, Pápára mentünk a termálfürdőbe. Encit teljesen megbabonázta a nagy vízfelület, csak ült öt percen keresztül mozdulatlanul, tátott szájjal és kikerekedett szemekkel Kép. A lábfejét belemártottam, de nem arattam sikert. Fürdetni még nem merem, nem hiányzik egy fertőzés... Ákos meg csúszdaőrült lett Kép.

Végre találtam valami babakaját, amit Enci csillogó szemekkel, száját tátogatva eszik! A HIPP féle biotejpépet körte ízesítéssel imádja!! Plusz továbbra is eszi a banán-őszibarack mixet, az almát és a krumplit, de a többit nem akarja Kép.

Gyorsan pontot teszek a hsz. végére, nehogy elszálljon...

Puszi:
Kriszta

Bambika!
Megy a telszám!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok
Vagyok én is, de többet vagyok természet, mint gépközelben. Ezt a meleget nem vagyok hajlandó Bp-en tölteni, mert nem akarom ezzel büntetni jegesmedve Botit sem, na és persze magamat sem. Így szinte folyton a nagyszülőknél lógunk, hol a Rába parton, hol a Balcsi parton.
Kiscsávóm mindent megeszik, hétvégén bogrács-csülökpörit vágott be jóízűen, és megsértődött, hogy a tatár-beefsteakből nem kapott Nem szeret pépeset enni, max almapürét, de inkább az almát, barackot, banánt is saját maga harapja. A margarinos kenyeret is ő harapja, úgyhogy nekem egyre kisebb a szerepem a táplálkozása közben. nem úgy utána, a nyomok eltüntetésében

Pocakgyerekkel ma megyek dokinénihez, még éppen mielőtt betölteném a 11. hetet. Émelygéseim visszatértek, de ellentétben a Boti-pocakossággal, nem kizárólag reggel tör rám, hanem a nap bármely szakában váratlanul, legtöbbször a már kész kajától fordul fel a gyomrom Nem is híztam még Persze egy kis aranytartalékom azért maradt a szoptatásból. ezt leszámítva tök jól érzem magam, és szégyen-gyalázat, a kislurkóm mellett egy csomószor nem is jut eszembe, hogy a kistesó ott növöget a hasamban. Néha azt sem tudom hány hét, hány napos vagyok.

RupetraKép
A profilomban van e-mail címem, írd meg légyszi oda a telcsiszámodat, és hívlak a jövő héten. Almádis program még mindig állKép

Kedves Többi AnyukákKép
Ti is csatlakozzzatok hozzánk!!!!! menjünk közösen pancsolni a csemetékkel. Szerintem hétközben nem lesznek sokan a parton. Akinek van kedve, szintén küldje el nekem a telcsiszámát, aztán összeszervezzük. Kocsim van, így valakit mindig tudok vinni - igaz, hogy Rupetra volt az első, akinek ígértem a fuvartKép

Bocs, hogy ennyire szűkszavú vagyok, de rohannom kell enni valamit, mielőtt felébred a tízóraizógépemKép Este, ha itthon lesz apájám megpróbálom kicsit utolérni magam az irományaitokbólKép

Puszi Mindenkinek: Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok MamikKép

Anyapoc: de jól esik, hogy hiányzunkKép
Jól vagytok?

Ígérem, próbálok visszaolvasni, mert elég régen írtam,szégyengyalázatKép
Jelentem: elkezdtem a Norbi update-et, és ma megvettem pocakosságom és szülésem óta az első M-es szoknyámat!Baromira örülök, mert tök normálisan áll rajtam, nem gyűrődik ki a hurkám!
Mit hallok? Kollektív pancsi lesz?Hol és mikor?Ez amolyan tali?
Fuvarozni én is tudok, ha kellKép

Joci szépen nődögél, egyre többet kommunikál velünk, a forgás hasról hátra, és vissza már beolajozottan megy, viszont a mászásnál van némi problémaKépA fejét lenthagyja a földön, a fenekét az égnek tolja, a lábaival teper ezerrel-mindennek az a vége, hogy rohadtul begurul, mert nem megy semmireKép
Holnap visszük nagybácsihoz ortopéd rendelésre, csinál egy röntgent is-faros volt a kis drágánk.

Ezt a dögmeleget egyre nehezebben viselem, szinte hallom, ahogy serceg a zsíromKépKép

pusz mindenkinek, jövök még
orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


HalihóKép
Voltam dokkernél, pocakbaba arin kuksol a hasamban, már nem is kicsi, és kalimpál a kis szíve. Most csak a meglétét nézte csak a dokinénim, így a paramétereit a keddi uh-n tudom meg, ami a lassúságom miatt egyben a 12. heti uh is lesz nyaki redővelKép meg az összes vérvétel, EKG és barátaik. Kedden tehát reggel beköltözöm a kórházba, aztán majd valamikor műszakváltáskor kijövökKép

Megyek kölköt vacsiztatni.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik,lassanként tényleg vége a melónak,de azért holnap még tennem kell ezt-aztKép.
Na persze a tegnapom elég húzós lett,mert este fél10-kor indultam haza az estiből,ugyanis addigra sikerült kioasztani a biziket.Én ugyan 5-re kész voltam minden dokumentummal,de az igazgató,aki az összes tagiskolát járta végig aláírni a biziket,kb. fél 9-re ért oda hozzánkKép.Mire még aláírt,pecsételtünk és kiosztottunk...KépKép

Mára már nagyon elfáradtam,a lábam elkezdett dagani,mert ugye 2 hete csak ülök, vagy rohangálok egész nap...na meg a meleg...
Na,ennyit a szenvedésemrőlKép.

Rupetra

Reggeli szopiKép...majd megkérdem én is a védőnőt,hogy neki mi a véleménye...de biztosan az a lényeg,hogy amit a gyerkőc akarKép.Nálunk nem volt este sem elalvás szopi közben,csak amikor még egészen pici volt...De másoktól meg pont azt hallottam, hogy este az összebújás miatt maradt meg a szopi,míg reggel elmaradt...Hát igények és pofonokKép.
Nálunk is pénteken lesz a záró(talán a legkésőbb az országbanKép),de volt múlt hét szombaton is érettségi...Holnap még lesz egy fél nap,de szerencsére vizsgáztatnom nem kell,csak a záróra bemenni,tudod, a protokollKép.
Strandolással még nem tudom,mit tegyek,mert sok rosszat hallottam most a sugárzásról és ugye víz mellett ez fokozottabb.Azért remélem,hogy lesznek jobb napok is.Amikor anyuméknál vagyunk,akkor Tobrukban szoktunk strandolni,de hét közben szívesen csatlakozunk hozzátok,mert olvastam Csirkesz felhívásátKépKépKép.
Persze,Pestre Apához megyünk,eddig is szinte minden héten voltunk,csak most legalább nem kell visszasietni...csak félek a dugóktól...De nem sokkára megyünk 2 hét hajókázásraKép.
Nóra édes lehetett a vízben!emlékszem,amikor mi mentünk először,Bulcsú négykézláb támadta meg a vizet,mert akkor még csak ugye ez ment...na meg mindenki pokrócátKép!De a vizet nagyon élvezte!Tavaly meg már ki sem lehetett imádkozni!Tobruknál az a jó,hogy van homokos partrész,ahol lehet ugye a kicsiknek homokozni a vízparton,árnyékban.

Kriszta

Köszi,köszi,igyekszem kitartani,de már egyre nehezebb...Kép
Jó lehetett a starndolásKép.Enikő és a nagy vízKépKép.Na meg Ákos a csúszdávalKép.Biztos jó kis családi progarm volt.
ÁllásKép.Hát igen,ilyenkor nem sietik el,mert ugye nekik nem olyan érdekes..KépDe azért én drukkolok rendületlenül!!!!
kajaKép.Szuper,hogy találtatok vmi finomságot!Nekünk anno a drnéni írt fel mindig hipoallergén rizspépet,gyógyszertárit(Apa allergiája miatt) és mindeig abba tettem összetrunyált gyümit,na azt imádta Bulcsú!Mindenféle ízesítéssel!De nem csodálkoznék,ha Enikőnek nem lenne kedve enni ilyen melegbenKép.

Csirkesz

Igazad van,hogy nem senyvedsz a nagyvárosban,amikor lehet nyaralni isKépKép.
Boti nagyon ügyes az evéssel,igazi férfiKépKépKép!Csak így tovább!
És mi újság járás terén?Ügyeskedtek már?
örülök,hogy Pocakbabával minden rendben.Ami az émelygést illeti,hát meg ne halljak egy zokszót seKépKép!
Ne izgulj,én is sokszor elfelejtem,hogy nem vagyok "egyedül",főleg az elején,amikor még nem volt dinnye a hasam helyénKépKép.Szt ez természetes,egyáltalán nem úgy éli meg az ember,mint az elsőt.Én igazság szt most kezdtem úgy igazán tudatában lenni,hogy itt lesz "vmi"Kép.Addig sokszor én is tényleg megfeledkeztem a kis lakóról...De most már sokat fogalakozok vele isKép.Na meg majd úgy másfél-két hónap múlvaKép.
Rupetrának írtam,hogy szívesen csatlakozok a hétközbeni strandoláshoz,majd küldök telcsiszámot én is,csak még ezt a hetet kipihenem.Bár asszem most nem lesz túl jó idő,de akár állatlertbe is mehetünk,ha éppen nem strandidő van...nem?Kép


Orsi

Hát persze,hogy hiányollak,mert mindigcsak egy-egy mondat erejéig jössz,aztán az sem rólatok szólKépKép!
Minden esetre örülök,hogy Jocival minden rendben.Nem is tudtam,hogy faros volt...Mit mondtak,nehéz volt a szülés?
MászásKép.Látod,nálunk forgás nem voltKép.Az totál kimaradt szinte...
és mi újság ortopédián,Gondolom,minden rendben volt.
Norbi diétaKép.Na,szuper,hogy így alakulsz,azért az M-es méret már nem olyan szörnyű!!!Én már nagyobbat hordokKépKép!
Mi megvagyunk,csak baromi fáradtan,de ez már qa vége,innentől pihenés...egy darabig..KépKép

Na megyek,mert fektetem a Nagyobbamat,aztán én is eldőlök,mint a krumpliszsákKép

Puszi mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!



Hát alig gyözlek visszaolvasni titeket;-)


Remélem mindenki jól van,és élvezi a "jó"időtKép


Mi sajnos még mindig betegek vagyunk igy már egy hónapja halasszuk a hároméves oltást ,de majdcsak megkaphatjuk egyszerKép


Olvastam a fürdözést,és mikor és hol szertnétek?



Na megyek mert felkelt KebikeKép



Puszi
aanita
 
 


SziasztokKép

Most is mint mindig, örökös fejvesztésben vagyok. ma megint megyünk haza, így vasalok pakolok. Nem tudom, hogy elküldte-e nekem valaki a telcsiszámát, mindjárt megnézem. Nekem most az a legegyszerűbb, ha ide felteszem az enyémet, és aki a jövő héten pancsolni érez kedvet, hívjon felKép
30/285-7453
Kedd a kórházi napom, de szerintem a többi megbeszélés tárgya lehet.

AnitaKép
gyógyuljatok meg gyorsan, hogy Ti is csatlakozhassatok!

pusszantás:
Csirkesz
(aki már keményen a 12. hetet tapossaKépKép)

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket,de nagyon depis vagyok. Már nagyon nehéz minden. 6 nap a kiírt időpontig. Kicsi Lilla nem akar kibújni. Hisztikés vagyok!!!!!!
Anyapoc jó pihenést!
Aanita gyógyuljatok gyorsan!
Kriszta tel. elmentve. Remélem mostmár gyorsan írhatom az sms-t!
Csirkesz gratulálok a 12. héthez!
Többieknek jó pancsolást, de ha így megy tovább lehet, hogy még mi is csatlakozunk hozzátok!

Puszi mindenkinek!

Andi.

Jaj elfelejtettem elmesélni, hogy Bence szerdán volt 2 éves. Csak a gyertya érdekelte az egész tortából, legalább 10-szer kellett meggyújtani,annyira élvezte! A kis piromániásKépKép

KépKépKép
bambika
 
 


Bambika

Bencének boldog szülinapot utólag isKépKépKép!Látod,ha nincs fenn a tábla...de majd dobok egyet,csak eddig nem volt erőm...
Nem hiszem el,hogy ez a front nem robbantotta ki Lillát a pocakból!Vagy csak nem akar teltházatKép!Kitartás!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: